Kód závodu          : 3493
Název               : Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
Datum               : 03.06.2017
Místo konání        : Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Mapa                : U Trojáku, 1:10 000, E 5m
Pořadatel           : VSP - USK Praha
Ředitel závodu      : Polák Zdeněk
Hlavní rozhodčí     : Němečková Jarmila - R1
Ředitel závodu      : Polák Zdeněk
Stavitel tratí      : Bořánek Petr - R1
JURY                : Plochová Dominika, Richtr Aleš, Sysel Ondřej

D10C 2.10 km, 30 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrianová Eva          VSP0751 C USK Praha                16:09          
  2. Oranyová Sylva           SJI0751 C OK Jihlava               19:12   + 3:03 
  3. Waldhauserová Eliška     BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor       21:43   + 5:34 
  4. Mišeková Kateřina        KAM0756 C OK Kamenice              22:45   + 6:36 
  5. Gelnerová Markéta        KRL0952 C Kometa Kralovice         24:54   + 8:45 
  6. Komárková Zbyňka         SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec    26:00   + 9:51 
  7. Ptáčková Hana            PGP0750 C SK Praga                 28:07   + 11:58
  8. Mullis Carolina          DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        29:25   + 13:16
  9. Kučerová Kateřina        VSP0950 C USK Praha                30:07   + 13:58
 10. Gregorová Alice          CTB0751 C SK OB Chotěboř           31:29   + 15:20
 11. Nešporová Terezie        TTR0852 C OOB Třebíč               32:32   + 16:23
 12. Žemlová Barbora          KAM0751 C OK Kamenice              32:58   + 16:49
 13. Malečková Pavlína        VSP0855 C USK Praha                33:51   + 17:42
 14. Jandová Eva              DOR0752 C OK Dobříš                34:43   + 18:34
 15. Liberdová Magdaléna      KSH0851 C OB Kašperské Hory        36:42   + 20:33
 16. Petriláková Amálie       DOR0953 C OK Dobříš                38:45   + 22:36
 17. Seidlová Magdalena       RIC0950 C OB Říčany                39:42   + 23:33
 18. Bulířová Žofie           TAP0850 C KOB TRETRA Praha         40:21   + 24:12
 19. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No  41:22   + 25:13
 20. Gajdová Michaela         VSP0752 C USK Praha                44:20   + 28:11
 21. Janatová Violka          DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka        47:11   + 31:02
 22. Štoková Sofie            DKP0750 C Oddíl OB Kotlářka        47:22   + 31:13
 23. Bartáková Alžběta        FSP0754 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  52:15   + 36:06
 24. Nedbalová Klára          MFP0850 C VŠSK MFF UK Praha        54:55   + 38:46
 25. Housková Adéla           DOR0851 C OK Dobříš                77:14   + 61:05
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.70 km, 60 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pelantová Martina        RIC0550 B OB Říčany                20:37          
  2. Kulová Laura             ONO0552 B SKOB Ostrov              25:12   + 4:35 
  3. Kosobudová Anna          VTA0551 B SC vebr-sport            26:17   + 5:40 
  4. Holíková Simona          ONO0553 B SKOB Ostrov              26:40   + 6:03 
  5. Malečková Hana           VSP0553 B USK Praha                26:49   + 6:12 
  6. Neumannová Alžběta       PHK0650 B OK 99 Hradec Králové     27:33   + 6:56 
  6. Škáchová Viktorie        KAM0650 B OK Kamenice              27:33   + 6:56 
  8. Hlaváčová Lucie          TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno        27:38   + 7:01 
  9. Blažková Veronika        SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec    27:58   + 7:21 
 10. Mrskočová Markéta        LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice  28:14   + 7:37 
 11. Maříková Alžběta         FSP0650 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  28:27   + 7:50 
 12. Matěásková Šárka         JIL0551 B OK Jilemnice             28:50   + 8:13 
 13. Kotková Adéla            RIC0655 C OB Říčany                29:59   + 9:22 
 14. Kohoutková Klára         BSO0650 C KOB Baník Sokolov        31:31   + 10:54
 15. Čadková Marcela          KRL0654 C Kometa Kralovice         33:26   + 12:49
 16. Škáchová Zuzana          KAM0651 C OK Kamenice              33:45   + 13:08
 17. Gelnerová Anna           KRL0653 C Kometa Kralovice         36:33   + 15:56
 18. Bártová Alžběta          LPU0551 C OK Lokomotiva Pardubice  36:42   + 16:05
 19. Hofhanzlová Štěpánka     RUZ0650 C TJ Růžená                37:56   + 17:19
 20. Fišarová Adéla           KRL0651 C Kometa Kralovice         40:21   + 19:44
 21. Nováková Nina            KAM0554 C OK Kamenice              40:59   + 20:22
 22. Pešanová Emma            LTU0850 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  44:40   + 24:03
 23. Pecková Tereza           VLI0551 C Slavia Liberec orientee  46:18   + 25:41
 24. Kučerová Amálie Evelína  PHK0651 C OK 99 Hradec Králové     46:48   + 26:11
 25. Měšťanová Tereza         TAP0653 C KOB TRETRA Praha         49:34   + 28:57
 26. Benešová Michaela        SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec    50:32   + 29:55
 27. Pešanová Valerie         LTU0650 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:59   + 34:22
 28. Kottíková Lucie          TJN0657 C OOB TJ Tatran Jablonec   59:25   + 38:48
 29. Housková Barbora         DOR0655 C OK Dobříš                63:54   + 43:17
 30. Pokorná Nela             PGP0552 C SK Praga                 65:07   + 44:30
 31. Neuerová Anna            DOR0656 C OK Dobříš                67:40   + 47:03
     Oujeská Simona           ADA0551 C OOB Spartak Adamov        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 3.20 km, 60 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Richtrová Kamila         VPM0451 A KOS Slavia Plzeň         25:23          
  2. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  26:25   + 1:02 
  3. Bednaříková Emma         VLI0359 B Slavia Liberec orientee  28:16   + 2:53 
  4. Fišarová Eliška          KRL0351 B Kometa Kralovice         28:17   + 2:54 
  5. Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice  28:35   + 3:12 
  6. Štraitová Jolana         VSP0456 B USK Praha                30:29   + 5:06 
  7. Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice             30:42   + 5:19 
  8. Martanová Lea            VLI0555 B Slavia Liberec orientee  30:45   + 5:22 
  9. Pušová Bára              LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice  31:07   + 5:44 
 10. Bulířová Ema             TAP0452 B KOB TRETRA Praha         31:16   + 5:53 
 11. Novotná Jitka            SJH0454 B SJH Jindřichův Hradec    31:59   + 6:36 
 12. Černá Ema                ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem  32:55   + 7:32 
 13. Thýnová Martina          SHK0350 A OK Slavia Hradec Králov  33:08   + 7:45 
 14. Šimšová Pavla            MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha        33:22   + 7:59 
 15. Petrásová Hana           LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice  33:48   + 8:25 
 16. Hanušová Kateřina        VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:08   + 8:45 
 17. Pesničáková Soňa         TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec   34:54   + 9:31 
 18. Chvátilová Johana        PHK0450 B OK 99 Hradec Králové     35:09   + 9:46 
 19. Cincibusová Lenka        FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  35:11   + 9:48 
 20. Hankovcová Helena        KAM0350 B OK Kamenice              35:39   + 10:16
 21. Gottsteinová Ema         JIL0451 B OK Jilemnice             35:50   + 10:27
 22. Hrnčířová Ivana          STH0351 B SK Studenec              36:01   + 10:38
 23. Rumlenová Tereza         BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor       36:09   + 10:46
 24. Vitebská Eliška          TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec   36:14   + 10:51
 25. Arnoštová Veronika       DOR0455 B OK Dobříš                36:26   + 11:03
 26. Kubáková Nela            SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec    36:59   + 11:36
 27. Pilná Natálie            VRL0351 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:08   + 11:45
 28. Nentvichová Julie        DOR0351 B OK Dobříš                37:26   + 12:03
 29. Jedličková Kristýna      KAM0455 B OK Kamenice              37:38   + 12:15
 30. Staňková Radka           VPM0452 B KOS Slavia Plzeň         38:09   + 12:46
 31. Stoklasová Zuzana        OSN0454 B SK Orientační sporty No  38:22   + 12:59
 32. Beranová Hana            VSP0455 C USK Praha                39:13   + 13:50
 33. De Heij Laura            RIC0450 B OB Říčany                39:44   + 14:21
 34. Pilná Klára              OSN0452 B SK Orientační sporty No  39:50   + 14:27
 35. Sobotková Klára          PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  39:54   + 14:31
 36. Baštová Julie            DOR0353 C OK Dobříš                40:05   + 14:42
 37. Bártová Adéla            LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice  40:23   + 15:00
 38. Podrábská Alžběta        VLI0451 B Slavia Liberec orientee  40:55   + 15:32
 39. Kosinová Kristýna        SJC0453 B Sportcentrum Jičín       41:15   + 15:52
 40. Ziebová Veronika         NEK0450 B Nejdek Orienteering      41:33   + 16:10
 41. Andrlová Lea             VLI0453 C Slavia Liberec orientee  41:34   + 16:11
 42. Šauli Kateřina           VPM0456 B KOS Slavia Plzeň         41:38   + 16:15
 43. Kubecová Magdalena       STB0550 B TJ Stadion Nový Bor      41:40   + 16:17
 44. Bartošová Marie          MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně     42:06   + 16:43
 45. Randáková Adéla          VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:22   + 16:59
 46. Skácelová Adéla          VLI0454 B Slavia Liberec orientee  42:25   + 17:02
 47. Marečková Ema            OSN0450 B SK Orientační sporty No  42:26   + 17:03
 48. Teringlová Vendula       VCB0451 C OB České Budějovice      43:02   + 17:39
 49. Čermáková Klára          PGP0352 C SK Praga                 44:11   + 18:48
 50. Mrkvičková Veronika      TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec   44:49   + 19:26
 51. Nešporová Marie          TTR0351 C OOB Třebíč               45:27   + 20:04
 52. Janečková Josefína       EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha        46:01   + 20:38
 53. Růžičková Eliška         SJC0452 C Sportcentrum Jičín       47:27   + 22:04
 54. Kramlová Kateřina        ZVO0353 C OB SK Zvole              49:36   + 24:13
 55. Náměstková Radka         EKP0353 C VŠTJ Ekonom Praha        49:55   + 24:32
 56. Kramlová Barbora         ZVO0452 B OB SK Zvole              52:06   + 26:43
 57. Nagyová Kateřina         TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec   52:15   + 26:52
 58. Veselá Aneta             SJH0352 B SJH Jindřichův Hradec    52:45   + 27:22
 59. Nekvasilová Tereza       DKP0459 C Oddíl OB Kotlářka        54:02   + 28:39
 60. Kopecká Valentýna        VSP0453 B USK Praha                54:52   + 29:29
 61. Suková Tereza            VRL0454 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:15   + 29:52
 62. Komárková Jindra         SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec    71:47   + 46:24
     Kodejšová Markéta        VSP0458 C USK Praha                 DISK          
     Knobová Agáta            VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Berounská Adéla          VSP0352 C USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 3.70 km, 110 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kochová Anna             SJC0153 A Sportcentrum Jičín       27:29          
  2. Dolejší Kateřina         STB0199 A TJ Stadion Nový Bor      30:25   + 2:56 
  3. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    30:49   + 3:20 
  4. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              31:23   + 3:54 
  5. Vejražková Róza          SJC0151 A Sportcentrum Jičín       31:57   + 4:28 
  6. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž        32:01   + 4:32 
  7. Tokárová Regina          VPM0151 A KOS Slavia Plzeň         32:14   + 4:45 
  8. Bejvlová Karolína        PGP0256 A SK Praga                 32:22   + 4:53 
  9. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        32:53   + 5:24 
 10. Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                33:34   + 6:05 
 11. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        34:06   + 6:37 
 12. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     34:16   + 6:47 
 13. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      34:41   + 7:12 
 14. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  35:48   + 8:19 
 15. Mašínová Anna            TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec   36:16   + 8:47 
 16. Holečková Petra          SHK0250 A OK Slavia Hradec Králov  36:48   + 9:19 
 17. Poláková Lenka           SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava      36:56   + 9:27 
 18. Rýdlová Magdaléna        TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec   37:27   + 9:58 
 19. Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň            37:42   + 10:13
 20. Rýdlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   37:44   + 10:15
 21. Bednaříková Sára         LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovic  38:18   + 10:49
 22. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              39:17   + 11:48
 23. Tichá Marie              TZL0253 A SKOB Zlín                40:25   + 12:56
 24. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             40:35   + 13:06
 25. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                40:50   + 13:21
 26. Černá Kateřina           VPM0250 A KOS Slavia Plzeň         42:04   + 14:35
 27. Nádeníčková Pavla        NEK0150 A Nejdek Orienteering      42:25   + 14:56
 28. Janků Anna               SJC0252 A Sportcentrum Jičín       45:16   + 17:47
 29. Šklíbová Míša            TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec   51:44   + 24:15
 30. Ledinská Eliška          DKP0256 C Oddíl OB Kotlářka       116:18   + 88:49
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 3.30 km, 85 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Aschermannová Tereza     VSP0253 B USK Praha                27:28          
  2. Kovářová Jana            CET0251 B TJ Loko Česká Třebová    29:59   + 2:31 
  3. Růžičková Vendula        CHA0252 B OK Chrastava             30:30   + 3:02 
  4. Šlechtová Tereza         KRL0152 B Kometa Kralovice         30:38   + 3:10 
  5. Brožková Lucie           KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí      31:26   + 3:58 
  6. Kejmarová Jana           STH0152 B SK Studenec              32:28   + 5:00 
  7. Svobodová Anna           VTA0151 B SC vebr-sport            32:53   + 5:25 
  8. Kroniková Štěpánka       SHK0150 B OK Slavia Hradec Králov  33:53   + 6:25 
  9. Rosendorfová Lenka       TAP0153 B KOB TRETRA Praha         34:15   + 6:47 
 10. Klacková Štěpánka        SJC0253 B Sportcentrum Jičín       34:20   + 6:52 
 11. Linková Lucie            TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec   34:51   + 7:23 
 11. Šimšová Barbora          MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha        34:51   + 7:23 
 13. Titzová Adéla            VSP0250 B USK Praha                35:00   + 7:32 
 14. Polanská Nelly           PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  35:04   + 7:36 
 15. Pitrmucová Antonie       JIL0251 C OK Jilemnice             36:22   + 8:54 
 16. Raková Petra             SHK0251 B OK Slavia Hradec Králov  36:31   + 9:03 
 17. Sanna Karin              DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka        36:43   + 9:15 
 18. Šritrová Lenka           TUR0250 B OOB TJ Turnov            36:50   + 9:22 
 19. Kosobudová Kateřina      VTA0253 B SC vebr-sport            37:29   + 10:01
 20. Kastnerová Jessica       DOR0250 B OK Dobříš                38:18   + 10:50
 21. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        39:05   + 11:37
 22. Slámová Taťána           OSN0250 B SK Orientační sporty No  39:22   + 11:54
 23. Dočkalová Klára          SJI0250 B OK Jihlava               39:46   + 12:18
 24. Držková Berenika         LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice  39:47   + 12:19
 25. Marešová Klára           NEK0250 B Nejdek Orienteering      40:00   + 12:32
 26. Halamová Barbora         TAP0150 B KOB TRETRA Praha         40:12   + 12:44
 27. Zimová Barbora           SHK0151 B OK Slavia Hradec Králov  40:26   + 12:58
 28. Podrábská Marie          VLI0251 B Slavia Liberec orientee  40:35   + 13:07
 29. Chaloupková Hana         KAM0252 B OK Kamenice              41:06   + 13:38
 30. Jeřábková Nina           BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor       41:08   + 13:40
 31. Popová Veronika          TAP0253 B KOB TRETRA Praha         41:20   + 13:52
 32. Nováková Světlana        NPA0151 B SK LOB Nová Paka         42:17   + 14:49
 33. Blahová Pavla            EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha        42:53   + 15:25
 34. Budská Anna              TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec   43:04   + 15:36
 35. Popová Jana              TAP0252 B KOB TRETRA Praha         43:25   + 15:57
 36. Randáková Alžběta        VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:35   + 17:07
 37. Tymešová Anna            BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor       45:09   + 17:41
 38. Staňková Markéta         VPM0153 B KOS Slavia Plzeň         45:24   + 17:56
 39. Berounská Anna           VSP0256 C USK Praha                45:41   + 18:13
 40. Vítová Lucie             BSO0250 B KOB Baník Sokolov        46:17   + 18:49
 41. Mojžíšková Lucie         KAM0253 B OK Kamenice              46:50   + 19:22
 42. Rybářová Tereza          BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor       47:12   + 19:44
 43. Hamáčková Eliška         STH0153 C SK Studenec              47:17   + 19:49
 44. Baloghová Lída           TJN0150 B OOB TJ Tatran Jablonec   49:38   + 22:10
 45. Petriláková Anežka       DOR0251 C OK Dobříš                49:39   + 22:11
 46. Bečvářová Markéta        OPI0250 C Orientační sporty Písek  57:23   + 29:55
 47. Fantová Kateřina         EKP0256 C VŠTJ Ekonom Praha        64:11   + 36:43
 48. Beranová Eva             VSP0254 C USK Praha                68:46   + 41:18
 49. Vallová Kristýna         ZVO0152 C OB SK Zvole              72:36   + 45:08
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 3.80 km, 120 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupská Barbora       PHK9951 A OK 99 Hradec Králové     26:43          
  2. Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno       30:08   + 3:25 
  3. Matoušová Kateřina       VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  30:21   + 3:38 
  4. Sokolářová Šárka         TUR9999 A OOB TJ Turnov            31:53   + 5:10 
  5. Malinová Apolena         SHK9952 A OK Slavia Hradec Králov  31:55   + 5:12 
  6. Waňková Martina          LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice  31:59   + 5:16 
  7. Semrádová Jana           CHC9951 A K.O.B. Choceň            32:09   + 5:26 
  8. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       32:24   + 5:41 
  9. Kopecká Anna             LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice  33:14   + 6:31 
 10. Sieglová Eliška          PGP9954 A SK Praga                 33:17   + 6:34 
 11. Zlámalová Nikola         SJC9951 A Sportcentrum Jičín       33:29   + 6:46 
 12. Borovičková Valerie      LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice  34:11   + 7:28 
 13. Tichá Veronika           TZL9951 A SKOB Zlín                34:33   + 7:50 
 14. Kubíčková Jana           PHK9999 A OK 99 Hradec Králové     34:35   + 7:52 
 15. Kalenská Dominika        STH9958 A SK Studenec              34:54   + 8:11 
 16. Odehnalová Klára         ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno       34:55   + 8:12 
 17. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  35:16   + 8:33 
 18. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  35:19   + 8:36 
 19. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  35:22   + 8:39 
 20. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        35:32   + 8:49 
 21. Ressová Tereza           LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovic  35:57   + 9:14 
 22. Opálková Martina         BBM0050 A BETA URSUS Orienteering  36:17   + 9:34 
 23. Poláková Tereza          SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava      37:22   + 10:39
 24. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             37:28   + 10:45
 25. Foltýnová Eva            SJI0051 A OK Jihlava               37:46   + 11:03
 26. Nechutová Aneta          SJI9950 A OK Jihlava               38:17   + 11:34
 27. Dědková Teodora          TAP0051 A KOB TRETRA Praha         38:26   + 11:43
 28. Vojtíšková Viktorie      LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice  38:35   + 11:52
 29. Čechová Klára            AOP9951 A Orientační Běh Opava     38:49   + 12:06
 30. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  39:49   + 13:06
 31. Auermüllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       40:42   + 13:59
 32. Chaloupková Kateřina     CHC0051 A K.O.B. Choceň            40:55   + 14:12
 33. Filipová Tereza          LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice  41:21   + 14:38
 34. Riby Rose                LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  41:52   + 15:09
 35. Zrníková Adéla           OSN0099 A SK Orientační sporty No  42:16   + 15:33
 36. Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                42:26   + 15:43
 37. Špringlová Kamila        TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno        42:45   + 16:02
 38. Škarková Kateřina        PGP9955 B SK Praga                 44:06   + 17:23
 38. Bruková Magda            TRI0054 A TJ TŽ Třinec             44:06   + 17:23
 40. Hájková Lenka            SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava      45:10   + 18:27
 41. Rückerová Šárka          HOR0050 A TJ Jiskra Hořice         45:47   + 19:04
 42. Hápová Petra             PHK0051 A OK 99 Hradec Králové     45:53   + 19:10
 43. Kundratová Lucie         TZL0058 A SKOB Zlín                46:49   + 20:06
 44. Albrechtová Iveta        KAM9950 A OK Kamenice              48:00   + 21:17
     Utíkalová Kateřina       TBM9952 A KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 3.40 km, 85 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Alena           ROZ9951 B OK Roztoky               32:26          
  2. Šrámková Hana            RIC0051 B OB Říčany                35:27   + 3:01 
  3. Thořová Markéta          TUR9952 A OOB TJ Turnov            36:04   + 3:38 
  4. Kopecká Johana           VSP9950 A USK Praha                36:56   + 4:30 
  5. Kováříková Marie         KAM0050 C OK Kamenice              37:00   + 4:34 
  6. Hrabánková Zuzana        PGP9950 B SK Praga                 37:41   + 5:15 
  7. Hrnčířová Magda          STH0051 B SK Studenec              38:52   + 6:26 
  8. Škorpíková Barbora       LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice  38:53   + 6:27 
  9. Doležalová Dorotka       VPM9950 B KOS Slavia Plzeň         42:57   + 10:31
 10. Stoklasová Daniela       OSN0055 B SK Orientační sporty No  43:07   + 10:41
 11. Kosíková Eliška          VSP0051 C USK Praha                44:56   + 12:30
 12. Mudrová Lenka            KRL0052 C Kometa Kralovice         45:29   + 13:03
 13. Hanáková Lenka           KRL9951 B Kometa Kralovice         47:31   + 15:05
 14. Barnetová Veronika       LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice  54:51   + 22:25
 15. Biersaková Dagmar        KRL0051 B Kometa Kralovice         56:56   + 24:30
 16. Míchalová Šárka          KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  61:17   + 28:51
 17. Sedláčková Linda         ROZ0050 B OK Roztoky               69:07   + 36:41
 18. Koucká Barbora           EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha        79:35   + 47:09
 19. Svátková Anna            SLP9951 B OOB Slavia Praha        122:13   + 89:47
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 3.80 km, 120 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vyhnálková Barbora       RIC9850 R OB Říčany                29:30          
  2. Slavíková Silvie         PGP9751 E SK Praga                 30:47   + 1:17 
  3. Čechová Tereza           KAM9852 R OK Kamenice              31:37   + 2:07 
  4. Staňová Karolína         BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor       31:39   + 2:09 
  5. Kinkorová Tereza         LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň      31:49   + 2:19 
  6. Fukalová Hana            AOP9850 R Orientační Běh Opava     33:37   + 4:07 
  7. Grycová Veronika         TBM9859 R KOS TJ Tesla Brno        33:44   + 4:14 
  8. Kovářová Lenka           LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Tepli  33:48   + 4:18 
  9. Chaloupková Veronika     CHC9852 A K.O.B. Choceň            33:55   + 4:25 
 10. Odehnalová Tereza        ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno       33:58   + 4:28 
 11. Nováková Tereza          DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka        34:00   + 4:30 
 12. Novotná Klára            PHK9751 R OK 99 Hradec Králové     34:09   + 4:39 
 13. Šimůnková Gabriela       TAP9755 R KOB TRETRA Praha         34:45   + 5:15 
 14. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        34:48   + 5:18 
 15. Janovská Kateřina        PGP9850 A SK Praga                 34:51   + 5:21 
 16. Hájková Eliška           KAM9851 A OK Kamenice              35:07   + 5:37 
 17. Vývodová Jana            ASU9852 A Magnus Orienteering      38:16   + 8:46 
 18. Sheshikova Anastasia     KAM9853 A OK Kamenice              38:26   + 8:56 
 19. Kavánková Iva            TZL9753 R SKOB Zlín                38:48   + 9:18 
 20. Červená Adéla            SHK9755 A OK Slavia Hradec Králov  39:03   + 9:33 
 21. Horvátová Hana           ASU9797 A Magnus Orienteering      39:43   + 10:13
 22. Linková Alena            TUR9751 R OOB TJ Turnov            40:33   + 11:03
 23. Tesařová Jana            TRI9751 R TJ TŽ Třinec             41:16   + 11:46
 24. Nováková Lucie           BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor       42:10   + 12:40
 25. Roškotová Lucie          TUR9753 R OOB TJ Turnov            44:17   + 14:47
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 3.50 km, 85 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašparová Adéla          VSP9850 B USK Praha                37:36          
  2. Knížková Šárka           TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec   38:48   + 1:12 
  3. Petráčková Kristýna      SJI9851 B OK Jihlava               41:22   + 3:46 
  4. Voltrová Hana            ROZ9752 B OK Roztoky               44:51   + 7:15 
  5. Zimmerová Kateřina       KAM9850 B OK Kamenice              46:53   + 9:17 
  6. Langrová Anna            5SC9750 C Kolčavy SHK              48:56   + 11:20
  7. Zurynková Michaela       EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha        49:05   + 11:29
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 5.10 km, 160 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov  36:17          
  2. Matějů Martina           PGP8556 C SK Praga                 38:54   + 2:37 
  3. Rollier Monika           PHK8051 E OK 99 Hradec Králové     39:19   + 3:02 
  4. Zvěřinová Martina        LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice  39:50   + 3:33 
  5. Jedličková Zuzana        SHK8150 E OK Slavia Hradec Králov  40:11   + 3:54 
  6. Kabáthová Eva            ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno       40:52   + 4:35 
  7. Poklopová Lenka          ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno       41:08   + 4:51 
  8. Hlavová Jindra           ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno       41:25   + 5:08 
  9. Gregorová Kamila         CTB8151 E SK OB Chotěboř           41:52   + 5:35 
 10. Kozáková Zdenka          TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno        42:16   + 5:59 
 11. Šimková Johanka          ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno       42:45   + 6:28 
 12. Kolínová Kristýna        DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka        43:02   + 6:45 
 13. Mrázková Romana          SJC8351 C Sportcentrum Jičín       43:13   + 6:56 
 14. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice  43:30   + 7:13 
 15. Rufferová Iva            TUR8354 E OOB TJ Turnov            44:17   + 8:00 
 16. Hlavová Hana             ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno       44:25   + 8:08 
 17. Voborníková Alena        CTB9451 R SK OB Chotěboř           44:51   + 8:34 
 18. Jakobová Adélka          PGP9056 E SK Praga                 45:19   + 9:02 
 19. Šiková Karolína          LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň      45:48   + 9:31 
 20. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        46:05   + 9:48 
 21. Chmelařová Michaela      SHK9151 C OK Slavia Hradec Králov  46:50   + 10:33
 22. Knapová Lenka            LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice  47:07   + 10:50
 23. Simkovics Anna           13A005a C OLC Wienerwald           48:14   + 11:57
 24. Benešová Jana            CTB9452 C SK OB Chotěboř           48:44   + 12:27
 25. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       49:06   + 12:49
 26. Sklenářová Radka         LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic  51:22   + 15:05
 27. Chládková Simona         LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice  52:38   + 16:21
 28. Valešová Jana            PHK9154 C OK 99 Hradec Králové     56:07   + 19:50
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 4.70 km, 135 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mullis Kateřina          DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka        35:58          
  2. Aschermannová Petra      KAM9354 C OK Kamenice              36:25   + 0:27 
  3. Udržalová Pavla          LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice  38:04   + 2:06 
  4. Balcarová Jana           PHK8753 C OK 99 Hradec Králové     39:17   + 3:19 
  5. Hepnerová Martina        SHK8152 C OK Slavia Hradec Králov  40:15   + 4:17 
  6. Bochenková Martina       DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka        40:17   + 4:19 
  7. Kožinová Zuzana          PGP9650 C SK Praga                 40:43   + 4:45 
  8. Dittrichová Petra        KON8787 C KOB Konice               41:08   + 5:10 
  9. Gebauerová Jana          ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno       41:15   + 5:17 
 10. Janatová Lucie           DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka        41:44   + 5:46 
 11. Hlubučková Kristýna      KAM9551 C OK Kamenice              41:48   + 5:50 
 12. Hanáková Magda           KRL9651 C Kometa Kralovice         42:58   + 7:00 
 13. Kamenická Kateřina       PHK9353 C OK 99 Hradec Králové     43:12   + 7:14 
 14. Kopcová Michaela         VLI8456 C Slavia Liberec orientee  43:26   + 7:28 
 15. Panchártková Tereza      LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  43:29   + 7:31 
 16. Folbrechtová Šárka       BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor       43:59   + 8:01 
 16. Benešová Lucie           SJC8951 C Sportcentrum Jičín       43:59   + 8:01 
 18. Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast            44:04   + 8:06 
 19. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                44:09   + 8:11 
 20. Kábrtová Oldřiška        BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor       44:14   + 8:16 
 21. Fundová Eliška           SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov  44:15   + 8:17 
 22. Myslivcová Pavla         SHK9352 C OK Slavia Hradec Králov  44:20   + 8:22 
 23. Doležalová Monika        KAM8851 R OK Kamenice              44:24   + 8:26 
 24. Kašková Kateřina         CHA7850 R OK Chrastava             45:26   + 9:28 
 25. Jiřištová Zuzana         DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka        46:10   + 10:12
 26. Tesařová Marcela         LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovic  46:36   + 10:38
 27. Kulhavá Eliška           LPU9657 R OK Lokomotiva Pardubice  47:16   + 11:18
 28. Randáková Helena         VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:27   + 11:29
 29. Karbanová Vendula        DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka        47:30   + 11:32
 30. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 47:36   + 11:38
 31. Svobodová Barbora        TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec   48:00   + 12:02
 32. Ďoubalová Věra           DOB8751 C KOB Dobruška             48:16   + 12:18
 33. Janů Hana                KSU9393 C Klub vytrvalostních spo  48:28   + 12:30
 34. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                 49:01   + 13:03
 35. Zamazalová Kateřina      TAP9053 C KOB TRETRA Praha         49:31   + 13:33
 36. Mokrá Julie              VLI8051 C Slavia Liberec orientee  49:32   + 13:34
 37. Hrabánková Klára         PGP9654 C SK Praga                 49:35   + 13:37
 38. Hrstková Vladěna         ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno       49:53   + 13:55
 39. Kožinová Anna            PGP9350 C SK Praga                 50:48   + 14:50
 40. Kosová Štěpánka          LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice  51:07   + 15:09
 41. Kopecká Eliška           ASU9299 C Magnus Orienteering      52:07   + 16:09
 42. Wurzelová Hana           OSN8972 C SK Orientační sporty No  52:10   + 16:12
 43. Šiková Barbora           LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň      52:38   + 16:40
 44. Klíchová Jana            SSU8151 C SK Severka Šumperk       52:44   + 16:46
 45. Neradová Alena           LIT8551 C KOB Litvínov             52:58   + 17:00
 46. Henychová Zuzana         VLI6151 C Slavia Liberec orientee  53:50   + 17:52
 47. Mrštíková Květa          CHT8754 C OOB SK Chrast            54:07   + 18:09
 48. Hančová Marie            SNA8255 C TJ START Náchod          55:06   + 19:08
 49. Tihonová Hana            TAP9052 C KOB TRETRA Praha         55:50   + 19:52
 50. Jirčáková Martina        LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovic  58:39   + 22:41
 51. Kohlová Zuzana           KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  62:47   + 26:49
 52. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 C Slavia Liberec orientee  62:59   + 27:01
 53. Koporová Petra           ASU9353 C Magnus Orienteering      63:53   + 27:55
 54. Šimšová Jana             MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha        64:15   + 28:17
 55. Kudrnáčová Lucie         HCE8850 C TJ Hostivice             65:40   + 29:42
 56. Myslivečková Zuzana      TUR9253 C OOB TJ Turnov            66:14   + 30:16
 57. Pospíšilová Marie        DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka        66:26   + 30:28
     Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Nedbalová Jana           MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha         DISK          
     Zurynková Jana           EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Procházková Zuzana       KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 4.30 km, 110 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slavíková Lucie          PGP9150 C SK Praga                 34:23          
  2. Rambová Kamila           DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka        39:24   + 5:01 
  3. Kolešová Helena          LPU8857 C OK Lokomotiva Pardubice  43:33   + 9:10 
  4. Tvarůžková Petra         ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno       44:34   + 10:11
  5. Šňupárková Anna          DKP9652 C Oddíl OB Kotlářka        45:32   + 11:09
  6. Klapalová Michaela       LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice  45:45   + 11:22
  7. Tichovská Hana           PGP6652 C SK Praga                 46:04   + 11:41
  8. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 46:30   + 12:07
  9. Masopustová Elis         PGP8656 C SK Praga                 47:04   + 12:41
 10. Uhlíková Tereza          PGP9162 C SK Praga                 47:33   + 13:10
 11. Peterová Alena           DOB8953 C KOB Dobruška             47:39   + 13:16
 12. Smutná Pavla             VAM8651 C OOB Vamberk              48:15   + 13:52
 13. Kuncová Eliška           SSU8951 C SK Severka Šumperk       48:37   + 14:14
 14. Skripniková Petra        FSP8686 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  48:57   + 14:34
 15. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      49:01   + 14:38
 16. Ondřejová Dita Terezie   SHK8550 C OK Slavia Hradec Králov  49:33   + 15:10
 17. Gorčicová Eliška         CHA9150 C OK Chrastava             49:35   + 15:12
 18. Míková Lenka             VCB7653 C OB České Budějovice      49:56   + 15:33
 19. Ondráčková Lucie         CHT9254 C OOB SK Chrast            51:18   + 16:55
 20. Albrechtová Eva          KAM7850 C OK Kamenice              52:14   + 17:51
 21. Jebavá Lucie             VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:26   + 18:03
 22. Setínková Jana           DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka        52:27   + 18:04
 23. Zoubková Jana            ZBP8050 C OOB SK Zbraslav          52:58   + 18:35
 24. Zamrzlová Eva            SJC8759 C Sportcentrum Jičín       53:24   + 19:01
 25. Posseltová Tereza        TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec   53:25   + 19:02
 26. Rydlová Eva              FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  53:26   + 19:03
 27. Kašparová Šárka          AOP7251 C Orientační Běh Opava     55:07   + 20:44
 28. Bolinová Hana            ZBP8150 C OOB SK Zbraslav          55:18   + 20:55
 29. Štoková Mariana          DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka        55:23   + 21:00
 30. Vlažná Lucie             LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovic  56:32   + 22:09
 31. Košárková Iva            PGP8155 C SK Praga                 57:04   + 22:41
 32. Pekárková Monika         RBK9252 C SK Radioklub Blansko     59:11   + 24:48
 33. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač  59:54   + 25:31
 34. Vejstrková Zuzana        CHA8852 C OK Chrastava             60:03   + 25:40
 35. Studničná Lenka          7QX8650 C Neregistrovaní - Studni  62:46   + 28:23
 36. Grolichová Lucie         ZBP7850 C OOB SK Zbraslav          64:08   + 29:45
 37. Jančová Jana             KAM9450 C OK Kamenice              64:43   + 30:20
 38. Burešová Lenka           DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka        64:44   + 30:21
 39. Karasová Jana            FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  68:54   + 34:31
 40. Ducháčková Kateřina      STH9356 C SK Studenec              69:05   + 34:42
 41. Jergušová Hana           ASU9199 C Magnus Orienteering      70:22   + 35:59
 42. Držková Markéta          LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice  72:46   + 38:23
 43. Uhlíková Hana            SJC8250 C Sportcentrum Jičín       93:42   + 59:19
     Janečková Dagmar         EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 3.60 km, 100 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Barbora          TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec   37:43          
  2. Botiková Daniela         LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovic  47:09   + 9:26 
  3. Synková Petra            DOK7950 C OK Doksy                 49:21   + 11:38
  4. Horová Klára             PGP8455 C SK Praga                 50:31   + 12:48
  5. Zakouřilová Kamila       TUV8557 C SOK TJ Turnov            52:09   + 14:26
  6. Dundrová Lucie           TUR8951 C OOB TJ Turnov            53:37   + 15:54
  7. Höferová Petra           SJC8761 C Sportcentrum Jičín       54:20   + 16:37
  8. Palasová Petra           ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno       54:42   + 16:59
  9. Mertová Eva              DOB8551 C KOB Dobruška             55:32   + 17:49
 10. Kazdová Jana             SJC7752 C Sportcentrum Jičín       58:07   + 20:24
 11. Müllerová Markéta        LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovic  58:32   + 20:49
 12. Klapalová Hana           VAM8850 C OOB Vamberk              58:55   + 21:12
 13. Gottvaldová Denisa       DKL8550 C KOB Kladno               64:39   + 26:56
 14. Setínková Zuzana         DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka        74:09   + 36:26
 15. Neradová Eva             LIT8951 C KOB Litvínov             85:52   + 48:09
 16. Klašková Josefina        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka       138:10   + 100:27
     Peterková Viktorie       LLI7551 C TJ Loko Liberec           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 4.00 km, 100 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Lucie           TEP7850 C Tempo Praha              33:55          
  2. Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                 34:33   + 0:38 
  3. Matějů Kateřina          VLI8054 C Slavia Liberec orientee  36:26   + 2:31 
  4. Kubečková Zdena          PHK7551 C OK 99 Hradec Králové     40:54   + 6:59 
  5. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  43:34   + 9:39 
  6. Veselá Eva               VCB7853 C OB České Budějovice      43:39   + 9:44 
  7. Haasová Renata           LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice  47:43   + 13:48
  8. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 50:24   + 16:29
  9. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                51:16   + 17:21
 10. Dlouhá Marta             BZP7851 C Báječné ženy v orientač  52:03   + 18:08
 11. Žemlová Eva              KAM7550 C OK Kamenice              52:44   + 18:49
 12. Mišeková Martina         KAM7851 C OK Kamenice              53:02   + 19:07
 13. Beranová Jana            SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec    53:11   + 19:16
 14. Pračková Zita            RIC7850 C OB Říčany                53:19   + 19:24
 15. Seidlová Barbora         EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha        60:33   + 26:38
 16. Brettlová Marta          PGP7557 C SK Praga                 60:41   + 26:46
 17. Skripniková Kateřina     FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  62:44   + 28:49
 18. Forstereviczová Jana     DOR7653 C OK Dobříš                67:15   + 33:20
 19. Maříková Markéta         FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  70:11   + 36:16
 20. Ledinská Leona           DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka        72:51   + 38:56
     Siegerová Lucie          TAP7552 C KOB TRETRA Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 3.90 km, 100 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valášková Šárka          KAM6951 C OK Kamenice              34:35          
  2. Novotná Petra            PHK6651 C OK 99 Hradec Králové     36:13   + 1:38 
  3. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  36:37   + 2:02 
  4. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  38:51   + 4:16 
  5. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              38:56   + 4:21 
  6. Podrábská Marie          VLI7451 C Slavia Liberec orientee  39:33   + 4:58 
  7. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        39:41   + 5:06 
  8. Náměstková Veronika      EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha        40:10   + 5:35 
  9. Vlastníková Lucie        JIL7554 C OK Jilemnice             40:57   + 6:22 
 10. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        41:12   + 6:37 
 11. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  42:47   + 8:12 
 12. Mrskočová Dana           LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice  44:11   + 9:36 
 13. Kovářová Anna            CET7552 C TJ Loko Česká Třebová    44:58   + 10:23
 14. Rydlová Jana             VIC7752 C OB Vizovice              46:22   + 11:47
 15. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     46:47   + 12:12
 16. Šrámková Iva             RIC7251 C OB Říčany                47:08   + 12:33
 17. Bartošová Jana           MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně     47:14   + 12:39
 18. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  47:58   + 13:23
 19. Zlesáková Stáňa          CHT7352 C OOB SK Chrast            48:15   + 13:40
 20. Skácelová Marie          VLI7552 C Slavia Liberec orientee  48:34   + 13:59
 21. Marečková Kateřina       OSN7550 C SK Orientační sporty No  48:45   + 14:10
 22. Dolejší Lenka            STB7499 C TJ Stadion Nový Bor      48:50   + 14:15
 23. Žuková Marcela           VLI7351 C Slavia Liberec orientee  49:35   + 15:00
 24. Karlová Kateřina         JIL7553 C OK Jilemnice             50:51   + 16:16
 25. Popová Veronika          TAP7450 C KOB TRETRA Praha         51:07   + 16:32
 26. Rusinová Alena           BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteerin  52:31   + 17:56
 27. Pelcová Pavla            CST7454 C OB Strakonice            55:03   + 20:28
 28. Richtrová Lucie          VPM7451 C KOS Slavia Plzeň         55:51   + 21:16
 29. Junková Kateřina         STH7351 C SK Studenec              56:43   + 22:08
 30. Tomandlová Radka         5IX7550 C NOK HoRa                 57:32   + 22:57
 31. Kotková Lenka            RIC7352 C OB Říčany                61:12   + 26:37
 32. Halamová Anna            TAP7350 C KOB TRETRA Praha         63:05   + 28:30
 33. Nováková Alena           KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže      63:33   + 28:58
 34. Licková Dana             LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  63:35   + 29:00
 35. Janoušková Iveta         BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor       64:05   + 29:30
 36. Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                65:00   + 30:25
 37. Bejvlová Martina         LME7350 C SK Los Mělník            66:17   + 31:42
 38. Kosobudová Lenka         VTA7351 C SC vebr-sport            67:54   + 33:19
 39. Kolářová Michaela        SLA7351 C SKOB Slaný               73:36   + 39:01
 40. Petýrková Pavlína        BZP7351 C Báječné ženy v orientač  76:39   + 42:04
 41. Kándlová Adéla           DCE7550 C KOB Dobřichovice         86:53   + 52:18
 42. Sedláčková Petra         ROZ7050 C OK Roztoky               87:57   + 53:22
 43. Housková Monika          DOR7551 C OK Dobříš                89:42   + 55:07
 44. Mirčeva Lenka            DOR7350 C OK Dobříš                92:00   + 57:25
     Krpatová Zuzana          LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Boumová Irena            KSH7756 C OB Kašperské Hory         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 3.70 km, 75 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupská Pavlína       PHK7051 C OK 99 Hradec Králové     33:04          
  2. Horáková Jindra          LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice  34:52   + 1:48 
  3. Knapová Iva              LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice  35:37   + 2:33 
  4. Dulovcová Marie          KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže      35:38   + 2:34 
  5. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  35:42   + 2:38 
  6. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         35:49   + 2:45 
  7. Hudečková Helena         KTA6951 C SK Kotnov Tábor          37:18   + 4:14 
  7. Sieglová Dagmar          MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha        37:18   + 4:14 
  9. Kostková Jana            AOP7151 C Orientační Běh Opava     37:28   + 4:24 
  9. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    37:28   + 4:24 
 11. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  38:06   + 5:02 
 12. Zuzánková Růžena         TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec   39:09   + 6:05 
 13. Škáchová Petra           KAM7054 C OK Kamenice              39:34   + 6:30 
 14. Bejčková Jana            DKL7150 C KOB Kladno               39:56   + 6:52 
 15. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        40:22   + 7:18 
 16. Posseltová Romana        TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec   40:33   + 7:29 
 17. Úlehlová Monika          TAP6950 C KOB TRETRA Praha         40:47   + 7:43 
 18. Vlkanova Hana            PHK7050 C OK 99 Hradec Králové     41:33   + 8:29 
 19. Kavalírová Zuzana        PHK6950 C OK 99 Hradec Králové     42:37   + 9:33 
 20. Koucká Ivana             EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha        43:25   + 10:21
 21. Linková Iva              TUR6850 C OOB TJ Turnov            43:34   + 10:30
 22. Forstová Lenka           MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha        44:04   + 11:00
 23. Staňková Marcela         VPM6951 C KOS Slavia Plzeň         44:06   + 11:02
 24. Benešová Jaroslava       DKL7050 C KOB Kladno               44:42   + 11:38
 25. Bendáková Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:32   + 13:28
 26. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  49:04   + 16:00
 27. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:08   + 17:04
 28. Nešporová Marie          TTR7251 C OOB Třebíč               51:36   + 18:32
 29. Pavlíčková Lenka         DOR7251 C OK Dobříš                52:22   + 19:18
 30. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151 C SK Praga                 53:49   + 20:45
 31. Langrová Monika          SHK7251 C OK Slavia Hradec Králov  55:14   + 22:10
 32. Melišíková Radka         TAP7152 C KOB TRETRA Praha         55:39   + 22:35
 33. Krotilová Magdaléna      BZP7150 C Báječné ženy v orientač  56:54   + 23:50
 34. Foglarová Naďa           DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka        57:59   + 24:55
 35. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha          58:09   + 25:05
 36. Lesáková Věra            TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec   58:44   + 25:40
 37. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        60:28   + 27:24
 38. Waňková Dita             LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice  60:44   + 27:40
 39. Tokárová Regina          VPM6950 C KOS Slavia Plzeň         65:37   + 32:33
 40. Řehořová Lenka           TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec   66:50   + 33:46
 41. Bártová Pavla            ZVO7152 C OB SK Zvole              67:47   + 34:43
 42. Šimůnková Martina        TAP6851 C KOB TRETRA Praha         71:06   + 38:02
 43. Žandová Hana             CTB7052 C SK OB Chotěboř           74:05   + 41:01
 44. Míchalová Marcela        KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  93:32   + 60:28
 45. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod         117:04   + 84:00
     Gottfriedová Marcela     VCB7055 C OB České Budějovice       DISK          
     Chaloupková Lenka        CHC6951 C K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 3.60 km, 100 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klapalová Jana           VAM6451 C OOB Vamberk              40:05          
  2. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          40:22   + 0:17 
  3. Lisá Monika              ONO6750 C SKOB Ostrov              44:17   + 4:12 
  4. Pecková Ivana            EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha        44:38   + 4:33 
  5. Wurzelová Dana           CHT6654 C OOB SK Chrast            44:57   + 4:52 
  6. Kavalírová Kateřina      PHK6756 C OK 99 Hradec Králové     46:01   + 5:56 
  7. Fantová Libuše           EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha        46:08   + 6:03 
  8. Cincibusová Ivana        FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  47:38   + 7:33 
  9. Petrželová Alena         LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:06   + 8:01 
 10. Gorčicová Ivana          CHA6550 C OK Chrastava             49:14   + 9:09 
 11. Tichá Jana               SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec    49:42   + 9:37 
 12. Hrstková Dana            SJI6051 C OK Jihlava               49:56   + 9:51 
 13. Kovaříčková Darja        KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže      50:46   + 10:41
 14. Kettnerová Lenka         HCE6450 C TJ Hostivice             51:18   + 11:13
 15. Novotná Ivana            PHK6354 C OK 99 Hradec Králové     51:57   + 11:52
 16. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         52:03   + 11:58
 17. Vejvodová Mirka          LPM5750 C OK Lokomotiva Plzeň      52:12   + 12:07
 18. Troupová Vladěna         KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže      52:16   + 12:11
 19. Červinková Jitka         OKP6451 C SK OK 24 Praha           52:46   + 12:41
 20. Hindráková Martina       LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  53:02   + 12:57
 21. Klašková Kateřina        DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka        54:42   + 14:37
 22. Šedivá Miroslava         EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha        55:40   + 15:35
 23. Nováková Jana            TJP6552 C TJ Sokol Troja           56:04   + 15:59
 24. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  56:09   + 16:04
 25. Komersová Jana           KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l.  56:31   + 16:26
 26. Ježková Regina           PGP6352 C SK Praga                 56:51   + 16:46
 27. Jermanová Eva            TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec   60:44   + 20:39
 28. Mudrová Martina          HCE6451 C TJ Hostivice             60:56   + 20:51
 29. Pavlíková Pavla          CHA6551 C OK Chrastava             60:59   + 20:54
 30. Landovská Ivana          PGP6251 C SK Praga                 61:23   + 21:18
 31. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            62:59   + 22:54
 32. Zimmerová Lenka          ZVO6451 C OB SK Zvole              65:48   + 25:43
 33. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  76:23   + 36:18
 34. Tachezy Ruth             DOR6451 C OK Dobříš               103:31   + 63:26
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 3.20 km, 65 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bochenková Jana          DOR6150 C OK Dobříš                31:39          
  2. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               31:41   + 0:02 
  3. Tichovská Jitka          PGP6153 C SK Praga                 32:50   + 1:11 
  4. Večeřová Ivana           TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec   41:20   + 9:41 
  5. Gabrielová Šárka         ONO5950 C SKOB Ostrov              43:05   + 11:26
  6. Jeřábková Jana           OKP6150 C SK OK 24 Praha           44:07   + 12:28
  7. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 48:01   + 16:22
  8. Kujanová Martina         BZP5850 C Báječné ženy v orientač  48:14   + 16:35
  9. Balcarová Eva            PHK5952 C OK 99 Hradec Králové     48:26   + 16:47
 10. Bláhová Luba             SHK5852 C OK Slavia Hradec Králov  49:28   + 17:49
 11. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 51:47   + 20:08
 12. Šabatková Zdena          SHK5652 C OK Slavia Hradec Králov  60:23   + 28:44
 13. Doležalová Liběna        VPM5950 C KOS Slavia Plzeň         60:36   + 28:57
 14. Kovářová Alena           LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  61:25   + 29:46
 15. Svobodová Hana           SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  65:08   + 33:29
 16. Sklenářová Jana          MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně     69:40   + 38:01
     Špičáková Lenka          DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 2.80 km, 55 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  26:21          
  2. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          28:44   + 2:23 
  3. Janská Iva               LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav B  29:22   + 3:01 
  4. Nováková Svatava         SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary   32:12   + 5:51 
  5. Opavová Stanislava       MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně     32:58   + 6:37 
  6. Zlesáková Vlasta         JIL5362 C OK Jilemnice             33:11   + 6:50 
  7. Cabrnochová Hana         DKL5550 C KOB Kladno               34:36   + 8:15 
  8. Korejčíková Dáďa         LLI5550 C TJ Loko Liberec          35:00   + 8:39 
  9. Nýdrlová Eva             VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:04   + 9:43 
 10. Hejzlarová Vladimíra     VCB5651 C OB České Budějovice      36:19   + 9:58 
 11. Kuncová Jiřina           TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec   36:33   + 10:12
 12. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        37:10   + 10:49
 13. Jelínková Jana           RUZ5552 C TJ Růžená                37:19   + 10:58
 14. Hejtmánková Alena        TAP5452 C KOB TRETRA Praha         37:38   + 11:17
 15. Ševčíková Alena          CHA5351 C OK Chrastava             37:42   + 11:21
 16. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          38:00   + 11:39
 17. Fejlková Alice           SHK5351 C OK Slavia Hradec Králov  38:26   + 12:05
 18. Štrossová Jiřina         DCE5650 C KOB Dobřichovice         39:04   + 12:43
 19. Bradnová Věra            CHA5550 C OK Chrastava             39:33   + 13:12
 20. Běhounová Jiřina         PHK5651 C OK 99 Hradec Králové     40:30   + 14:09
 21. Kalibánová Jiřina        NPA5351 C SK LOB Nová Paka         41:30   + 15:09
 22. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  41:36   + 15:15
 23. Pokorná Eva              TCB5751 C SK Technik České Budějo  43:21   + 17:00
 24. Patáková Mária           KSH5751 C OB Kašperské Hory        49:27   + 23:06
     Doležalová Vlasta        PGP5550 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 2.70 km, 40 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neradová Alena           LIT5051 C KOB Litvínov             37:25          
  2. Tvrdková Eva             TUR5151 C OOB TJ Turnov            38:37   + 1:12 
  3. Karmazínová Ivana        VLI5150 C Slavia Liberec orientee  45:35   + 8:10 
  4. Stehnová Hana            DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka        48:02   + 10:37
  5. Pachnerová Jaroslava     VLI5152 C Slavia Liberec orientee  49:33   + 12:08
  6. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  51:29   + 14:04
  7. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  66:36   + 29:11
  8. Podhorská Věra           CJI5252 C Fajn Club Jihlava        67:09   + 29:44
  9. Horáčková Stanislava     VLI4950 C Slavia Liberec orientee  69:16   + 31:51
--------------------------------------------------------------------------------

D70B 2.40 km, 40 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kutáčková Stanislava     LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  28:35          
  2. Ryšavá Lubomíra          TJP4750 C TJ Sokol Troja           30:10   + 1:35 
  3. Liščinská Eva            TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno        36:44   + 8:09 
  4. Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice  38:37   + 10:02
  5. Dvořáková Ladislava      PGP4451 C SK Praga                 39:43   + 11:08
  6. Lohrová Jarmila          SCP4650 C OK Sparta Praha          41:19   + 12:44
  7. Nejezchlebová Věra       KAS4551 C KOB Kamenický Šenov      42:35   + 14:00
  8. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         82:32   + 53:57
--------------------------------------------------------------------------------

D75B 2.40 km, 40 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 39:06          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.10 km, 30 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stehlík Jakub            LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň      19:19          
  2. Machar Eda               DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka        19:57   + 0:38 
  3. Řehoř Hynek              TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec   21:19   + 2:00 
  4. Riby Philip              LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  21:54   + 2:35 
  5. Sedláček Patrik          ROZ0800 C OK Roztoky               22:03   + 2:44 
  6. Teringl Vojtěch          VCB0702 C OB České Budějovice      24:24   + 5:05 
  7. Brandejs Štěpán          DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka        24:37   + 5:18 
  8. Termer Štěpán            LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  26:03   + 6:44 
  9. Šubrt Jáchym             DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka        26:44   + 7:25 
 10. Vojkůvka Matěj           DOR0804 C OK Dobříš                28:01   + 8:42 
 11. Vrba Matyáš              FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  29:23   + 10:04
 12. Junek Matouš             STH0801 C SK Studenec              30:36   + 11:17
 13. Lesák Marek              TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec   31:00   + 11:41
 14. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          32:34   + 13:15
 15. Šimek Matouš             KAM0800 C OK Kamenice              32:45   + 13:26
 16. Bejvančický Josef        KRL0703 C Kometa Kralovice         32:50   + 13:31
 17. Skripnik Matouš          FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  33:37   + 14:18
 18. Vojkůvka Filip           DOR0902 C OK Dobříš                40:06   + 20:47
 19. Kučera Jakub             VSP0900 C USK Praha                42:11   + 22:52
 20. Jiras Antonín            DOR0701 C OK Dobříš                42:37   + 23:18
 21. Oujeský Dan              ADA0701 C OOB Spartak Adamov       46:44   + 27:25
 22. Folprecht Lukáš          VSP0802 C USK Praha                48:48   + 29:29
 23. Procházka Vít            DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka        49:55   + 30:36
 24. Skácel Jan               VLI0901 C Slavia Liberec orientee  52:02   + 32:43
 25. Držka Filip              LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice  55:22   + 36:03
 26. Forst Albert             MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha        56:54   + 37:35
 27. Jedlička Aleš            VSP0800 C USK Praha                59:34   + 40:15
 28. Hroněk Štěpán            VSP0700 C USK Praha                79:26   + 60:07
     Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.00 km, 60 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrait Vilda             VSP0701 B USK Praha                21:14          
  2. Svoboda Antonín          VPM0601 C KOS Slavia Plzeň         23:59   + 2:45 
  3. Sork Dominik             TAP0504 C KOB TRETRA Praha         26:25   + 5:11 
  4. Jíra Filip               ROZ0500 B OK Roztoky               26:39   + 5:25 
  5. Dlouhý Aleš              PGP0502 C SK Praga                 28:56   + 7:42 
  6. Jelínek Filip            RUZ0500 B TJ Růžená                29:08   + 7:54 
  7. Kuc David                SCP0600 C OK Sparta Praha          29:18   + 8:04 
  8. Bárta Viktor             ZVO0601 C OB SK Zvole              31:31   + 10:17
  9. Vítek Matěj              SJI0500 B OK Jihlava               31:36   + 10:22
 10. Meier David              VSP0606 C USK Praha                33:49   + 12:35
 11. Skripnik Nikola          FSP0600 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  35:01   + 13:47
 12. Šubrt Vojtěch            DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka        35:47   + 14:33
 13. Hanuš Filip              VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:44   + 15:30
 14. Semecký Vít              TAP0601 C KOB TRETRA Praha         39:09   + 17:55
 15. Střelba Antonín          PGP0605 C SK Praga                 40:31   + 19:17
 16. Machar Matěj             DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka        41:06   + 19:52
 17. Kándl Matěj              DCE0500 C KOB Dobřichovice         41:24   + 20:10
 18. Mencl Josef              VSP0602 C USK Praha                42:17   + 21:03
 19. Černý Matouš             TAP0501 C KOB TRETRA Praha         45:22   + 24:08
 20. Kovář Radim              CET0501 C TJ Loko Česká Třebová    45:53   + 24:39
 21. Doucha Martin            SNA0501 C TJ START Náchod          47:46   + 26:32
 22. Zrník Tomáš              OSN0606 C SK Orientační sporty No  48:08   + 26:54
 23. Městka Václav            VSP0600 C USK Praha                51:11   + 29:57
 24. Pelc Tadeáš              CST0601 C OB Strakonice            51:19   + 30:05
 25. Nešpor Jiří              TTR0502 C OOB Třebíč               57:18   + 36:04
 26. Ledinský Matěj           DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka        58:12   + 36:58
 27. Cylek Ondřej             VSP0501 C USK Praha                62:16   + 41:02
 28. Husák Ondřej             SLA0600 C SKOB Slaný               63:47   + 42:33
 29. Tofel Šimon              TAP0605 C KOB TRETRA Praha         69:18   + 48:04
 30. Dragoun Matěj            DOR0603 C OK Dobříš                95:30   + 74:16
     Geleta Šimon             ZVO0602 C OB SK Zvole               DISK          
     Oujeský Lukáš            ADA0504 C OOB Spartak Adamov        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 3.60 km, 80 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimša Martin             PGP0309 A SK Praga                 21:12          
  2. Chaloupský Jakub         PHK0302 A OK 99 Hradec Králové     22:53   + 1:41 
  3. Tkáč Matěj               TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec   25:11   + 3:59 
  4. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:30   + 4:18 
  5. Gajda Martin             KAM0405 A OK Kamenice              26:05   + 4:53 
  6. Průša Dominik            VSP0406 B USK Praha                28:11   + 6:59 
  7. Rusin Vojtěch            BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteerin  28:24   + 7:12 
  8. Kolář Matyáš             PGP0304 B SK Praga                 28:31   + 7:19 
  9. Flegl Martin             SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.  28:59   + 7:47 
 10. Gryc Ondřej              TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno        29:05   + 7:53 
 11. Vitebský Lukáš           TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec   29:07   + 7:55 
 12. Čtrnáct František        PGP0401 B SK Praga                 29:12   + 8:00 
 13. Krpata Michal            LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice  29:14   + 8:02 
 14. Peterka Jakub            LLI0404 A TJ Loko Liberec          29:15   + 8:03 
 15. Kabát Martin             PGP0408 B SK Praga                 29:20   + 8:08 
 16. Sedláček Jaroslav        DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka        29:31   + 8:19 
 17. Orany Vojtěch            SJI0401 B OK Jihlava               29:41   + 8:29 
 18. Bolehovský Daniel        VSP0508 B USK Praha                29:49   + 8:37 
 19. Tichý Lubomír            SHK0303 B OK Slavia Hradec Králov  29:51   + 8:39 
 20. Kohoutek Oldřich         BSO0301 B KOB Baník Sokolov        29:58   + 8:46 
 21. Kodytek Adam             SHK0402 B OK Slavia Hradec Králov  30:06   + 8:54 
 22. Kovářík Tomáš            KAM0300 B OK Kamenice              30:08   + 8:56 
 23. Kučera Jáchym            DOR0301 B OK Dobříš                30:09   + 8:57 
 24. Jelínek Kryštof          RUZ0301 B TJ Růžená                30:14   + 9:02 
 25. Kurz Ondřej              VPM0503 B KOS Slavia Plzeň         30:28   + 9:16 
 26. Zakouřil Matyáš          VSP0400 B USK Praha                30:44   + 9:32 
 27. Pelc Matyáš              CST0401 B OB Strakonice            30:50   + 9:38 
 28. Fábera David             SHK0305 A OK Slavia Hradec Králov  30:51   + 9:39 
 29. Chaloupka Viktor         KAM0301 B OK Kamenice              30:52   + 9:40 
 30. Neumann Matěj            PHK0400 B OK 99 Hradec Králové     30:56   + 9:44 
 31. Štěrba Marek             SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary   31:23   + 10:11
 32. Kolář Šimon              SHK0405 B OK Slavia Hradec Králov  31:28   + 10:16
 32. Donda Jiří               ONO0403 B SKOB Ostrov              31:28   + 10:16
 34. Tokár Radim              VPM0300 A KOS Slavia Plzeň         31:48   + 10:36
 35. Choutka Matěj            NPA0402 B SK LOB Nová Paka         31:56   + 10:44
 36. Haas Filip               LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice  32:17   + 11:05
 37. Novák Adam               LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice  32:28   + 11:16
 38. Waldhauser Štěpán        BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor       32:29   + 11:17
 39. Oncirk Jan               ONO0301 B SKOB Ostrov              32:42   + 11:30
 40. Hojný Jáchym             SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec    32:56   + 11:44
 41. Janda Jakub              DOR0403 B OK Dobříš                33:02   + 11:50
 42. Dejnožka Vojtěch         TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec   33:09   + 11:57
 43. Venhoda Matěj            SJI0301 B OK Jihlava               33:27   + 12:15
 44. Mellan Jonáš             TUR0308 C OOB TJ Turnov            33:32   + 12:20
 44. Bednařík Vilém           VLI0509 B Slavia Liberec orientee  33:32   + 12:20
 46. Fejfar Lukáš             LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice  33:48   + 12:36
 47. Lesák Ondřej             TJN0306 C OOB TJ Tatran Jablonec   34:01   + 12:49
 48. Janoušek Slávek          BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor       34:21   + 13:09
 49. Titz Adam                VSP0401 C USK Praha                34:38   + 13:26
 50. Šrámek Jaromír           RIC0303 B OB Říčany                35:00   + 13:48
 51. Škácha Vít               KAM0309 B OK Kamenice              35:11   + 13:59
 52. Kuc Radim                SCP0400 B OK Sparta Praha          35:35   + 14:23
 53. Stehlík Šimon            LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň      36:28   + 15:16
 54. Waněk Hubert             LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice  37:38   + 16:26
 55. Řehoř Vojta              TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec   37:57   + 16:45
 56. Procinger Jakub          VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:01   + 16:49
 57. Staňa Ondřej             BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor       38:10   + 16:58
 58. Dundáček Karel           SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec    38:36   + 17:24
 59. Černý Antonín            TAP0402 B KOB TRETRA Praha         38:42   + 17:30
 60. Šácha Václav             DOR0410 C OK Dobříš                39:39   + 18:27
 61. Snížek Martin            DOR0405 B OK Dobříš                39:46   + 18:34
 62. Trnka Martin jun         VSP0300 C USK Praha                39:50   + 18:38
 63. Novák Stanislav          NPA0404 B SK LOB Nová Paka         40:46   + 19:34
 64. Dohnálek Tomáš           SHK0403 B OK Slavia Hradec Králov  41:04   + 19:52
 65. Typlt Tomáš              NPA0406 B SK LOB Nová Paka         41:17   + 20:05
 66. Milota Břetislav         MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně     41:58   + 20:46
 67. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                41:59   + 20:47
 68. Melišík Jan              TAP0502 B KOB TRETRA Praha         42:42   + 21:30
 69. Snížek Ondřej            DOR0406 B OK Dobříš                44:08   + 22:56
 70. Gregor Jáchym            RUZ0400 B TJ Růžená                46:30   + 25:18
 71. Růžička Jan              SJC0406 B Sportcentrum Jičín       49:18   + 28:06
 72. Bejvl Marek              LME0400 B SK Los Mělník            50:21   + 29:09
 73. Jedlička Jakub           KAM0404 B OK Kamenice              51:45   + 30:33
 74. Fajfer Filip             NPA0401 B SK LOB Nová Paka         53:43   + 32:31
 75. Rak Tomáš                SHK0400 B OK Slavia Hradec Králov  56:00   + 34:48
 76. Petrilák Matouš          DOR0409 B OK Dobříš                58:32   + 37:20
 77. Janas Adam               PGP0404 B SK Praga                 58:42   + 37:30
 78. Velát Vojtěch            OPI0400 C Orientační sporty Písek  59:53   + 38:41
 79. Šimerka Jakub            PGP0407 C SK Praga                 60:08   + 38:56
 80. Žukov Jakub              TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec   67:24   + 46:12
 81. Filsak Rafael            SJC0301 C Sportcentrum Jičín       71:28   + 50:16
 82. Brachtl Šimon            ZVO0401 C OB SK Zvole             122:18   + 101:06
     Pavlík Matěj             LIT0401 C KOB Litvínov              DISK          
     Černík Adam              SHK0404 B OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Novák Šimon              ZVO0402 C OB SK Zvole               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 4.10 km, 105 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia Plzeň         26:37          
  2. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 28:34   + 1:57 
  3. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            28:47   + 2:10 
  4. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  28:54   + 2:17 
  5. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  31:01   + 4:24 
  6. Metelka Ondřej           PHK0101 A OK 99 Hradec Králové     31:03   + 4:26 
  7. Chovanec Václav          TZL0201 A SKOB Zlín                31:05   + 4:28 
  8. Janas Petr               PGP0200 A SK Praga                 31:08   + 4:31 
  9. Měšťan Ondřej            TAP0100 A KOB TRETRA Praha         31:10   + 4:33 
 10. Grebík Radim             ASU0101 A Magnus Orienteering      33:02   + 6:25 
 11. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        33:10   + 6:33 
 12. Kovařík Martin           TRI0101 A TJ TŽ Třinec             33:38   + 7:01 
 13. Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                 33:52   + 7:15 
 14. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      33:59   + 7:22 
 15. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              34:16   + 7:39 
 16. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  34:39   + 8:02 
 17. Budský Ondřej            TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec   34:44   + 8:07 
 17. Bílý Jakub               LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  34:44   + 8:07 
 19. Adámek Filip             ABM0101 A KOB ALFA Brno            34:50   + 8:13 
 20. Šmol David               DOK0100 A OK Doksy                 34:56   + 8:19 
 21. Škvor Adam               KAM0202 A OK Kamenice              34:58   + 8:21 
 22. Haltof Marek             TRI0200 A TJ TŽ Třinec             35:32   + 8:55 
 23. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        36:07   + 9:30 
 24. Newiak Nick              NEK0101 A Nejdek Orienteering      36:23   + 9:46 
 25. Féder Medard             LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovic  36:26   + 9:49 
 26. Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno       36:57   + 10:20
 27. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        37:15   + 10:38
 28. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         38:26   + 11:49
 29. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  38:50   + 12:13
 30. Adamec Martin            TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec   39:32   + 12:55
 31. Link Lukáš               STH0205 A SK Studenec              40:59   + 14:22
 32. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       41:08   + 14:31
 33. Milán Tomáš              ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno       41:23   + 14:46
 34. Janda Ondřej             DOR0100 A OK Dobříš                41:34   + 14:57
 35. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     42:25   + 15:48
 36. Siegl Matyáš             PGP0104 A SK Praga                 44:48   + 18:11
 37. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk      45:45   + 19:08
     Kurz Šimon               VPM0208 A KOS Slavia Plzeň          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 3.80 km, 85 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Melišík Martin           TAP0200 B KOB TRETRA Praha         26:02          
  2. Spěváček Vojtěch         VPM0205 B KOS Slavia Plzeň         26:12   + 0:10 
  3. Ježek Jakub              JIL0104 B OK Jilemnice             26:30   + 0:28 
  4. Klaška Martin            DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka        27:54   + 1:52 
  5. Hájek Kryštof            TUR0212 B OOB TJ Turnov            28:13   + 2:11 
  6. Bek Jiří                 CHA0103 B OK Chrastava             28:17   + 2:15 
  7. Koditek Jonáš            KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí      28:57   + 2:55 
  8. Valášek Václav           KAM0100 B OK Kamenice              29:46   + 3:44 
  9. Blaha Petr               KAM0104 B OK Kamenice              30:00   + 3:58 
 10. Hankovec Hugo            KAM0201 B OK Kamenice              31:02   + 5:00 
 11. Víšek Martin             KAM0102 B OK Kamenice              31:55   + 5:53 
 12. Porkert Jan              SHK0100 B OK Slavia Hradec Králov  32:01   + 5:59 
 13. Šišma Vojtěch            LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice  33:14   + 7:12 
 14. Dostál Jakub             VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:25   + 7:23 
 15. Mrskoč Marek             LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice  33:44   + 7:42 
 16. Paleček Ondřej           SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.  34:19   + 8:17 
 17. Mühlbach Aleš            STH0104 B SK Studenec              34:49   + 8:47 
 18. Bolehovský Michal        VSP0202 B USK Praha                34:50   + 8:48 
 19. Nešpor Jan               TTR0101 B OOB Třebíč               35:49   + 9:47 
 20. Gottstein Jonáš          JIL0107 B OK Jilemnice             35:54   + 9:52 
 21. Melichna Matěj           DKL0102 B KOB Kladno               35:57   + 9:55 
 22. Kučera Jan               PHK0100 C OK 99 Hradec Králové     36:55   + 10:53
 23. Forst Antonín            PGP0106 C SK Praga                 37:00   + 10:58
 24. Hejduk Zdeněk            BSO0201 B KOB Baník Sokolov        37:29   + 11:27
 25. Tománek Josef            BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor       37:35   + 11:33
 26. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        38:06   + 12:04
 27. Langr Jan                SHK0101 B OK Slavia Hradec Králov  38:28   + 12:26
 28. Šabata Radek             SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.  39:07   + 13:05
 29. Tkáč Juraj               SJI0200 B OK Jihlava               39:46   + 13:44
 30. Záboj Petr               SJI0101 B OK Jihlava               41:17   + 15:15
 31. Hejsek Filip             KAM0204 B OK Kamenice              41:20   + 15:18
 32. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                42:26   + 16:24
 33. Novák Jakub              KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže      42:28   + 16:26
 34. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             46:41   + 20:39
 35. Renda Michal             KAM0207 B OK Kamenice              47:40   + 21:38
 36. Procinger Jan            VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:50   + 24:48
 37. Růta Matyáš              TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec   51:18   + 25:16
 38. Bradáč David             LLI0203 C TJ Loko Liberec          51:29   + 25:27
 39. Mejsnar Jaroslav         VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:14   + 26:12
 40. Novák Přemysl            DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka        58:31   + 32:29
 41. Albrecht Adam            KAM0203 B OK Kamenice              60:19   + 34:17
 42. Brachtl Adam             ZVO0102 C OB SK Zvole              69:17   + 43:15
 43. Mikuláš Jan              VCB0103 C OB České Budějovice      83:17   + 57:15
 44. Lacina Jindřich          LPU0211 C OK Lokomotiva Pardubice 131:12   + 105:10
     Bartoš Václav            MLA0101 C MLOK Mariánské Lázně      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 4.30 km, 110 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kavalír Jáchym           PHK9901 A OK 99 Hradec Králové     28:42          
  2. Křivda Tomáš             CHC9901 A K.O.B. Choceň            29:09   + 0:27 
  3. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     29:44   + 1:02 
  4. Volák Ondřej             LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice  29:49   + 1:07 
  5. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  30:00   + 1:18 
  6. Fencl Jonáš              LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice  30:51   + 2:09 
  7. Melichar Petr            LLI0001 A TJ Loko Liberec          31:09   + 2:27 
  8. Hašek Jan                VPM0001 A KOS Slavia Plzeň         32:13   + 3:31 
  9. Thoř Tomáš               TUR9904 A OOB TJ Turnov            32:33   + 3:51 
 10. Nagy Josef               TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec   32:56   + 4:14 
 11. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno       33:35   + 4:53 
 12. Zentrich Dušan           LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovic  33:49   + 5:07 
 13. Bořánek Michal           STE0007 A SK SKI-OB Šternberk      34:00   + 5:18 
 14. Müller Jonáš             KSU9906 A Klub vytrvalostních spo  34:22   + 5:40 
 15. Horčička Vít             STE9919 A SK SKI-OB Šternberk      35:18   + 6:36 
 16. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  35:24   + 6:42 
 17. Škvor Ota                KAM9900 A OK Kamenice              35:49   + 7:07 
 18. Valík Tomáš              AOP0001 A Orientační Běh Opava     35:55   + 7:13 
 19. Vítek Karel              PGP9904 A SK Praga                 36:22   + 7:40 
 20. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      36:57   + 8:15 
 21. Karatsiolis Kryštof      TUR9901 B OOB TJ Turnov            37:03   + 8:21 
 22. Samek Tomáš              PHK0001 A OK 99 Hradec Králové     37:17   + 8:35 
 23. Synek Antonín            DOK0001 A OK Doksy                 37:32   + 8:50 
 24. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               37:42   + 9:00 
 25. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             37:47   + 9:05 
 26. Sedlář Jan               TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno        38:02   + 9:20 
 27. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  38:37   + 9:55 
 28. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       38:44   + 10:02
 29. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.  38:49   + 10:07
 30. Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo  39:13   + 10:31
 31. Kafka Matěj              SJI9903 A OK Jihlava               39:16   + 10:34
 32. Kroul Josef              KSU0044 A Klub vytrvalostních spo  39:33   + 10:51
 33. Veselý Vojtěch           SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec    39:34   + 10:52
 34. Hasman Ondřej            VPM0002 A KOS Slavia Plzeň         40:41   + 11:59
 35. Šrámek Ondřej            KSU9909 A Klub vytrvalostních spo  42:06   + 13:24
 36. Panovec Kryštof          LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovic  46:04   + 17:22
 37. Roudný Václav            LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice  46:35   + 17:53
 38. Podmolík Jonáš           TZL0001 A SKOB Zlín                47:24   + 18:42
     Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 3.90 km, 90 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mareš Vít                BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor       28:29          
  2. Tichý Radomír            SHK0000 A OK Slavia Hradec Králov  29:52   + 1:23 
  3. Šenkýř Matěj             SJI9902 A OK Jihlava               30:48   + 2:19 
  4. Galbavý Matěj            CHA0000 B OK Chrastava             31:58   + 3:29 
  5. Šmaus Antonín            TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec   35:03   + 6:34 
  6. Semík Jakub              VSP0000 B USK Praha                35:29   + 7:00 
  7. Solomko Adam             BSO0002 B KOB Baník Sokolov        38:53   + 10:24
  8. Skalický Johan           KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí      40:16   + 11:47
  9. Sabol Josef              CTB9902 B SK OB Chotěboř           40:30   + 12:01
 10. Postolka Jáchym          DKL9900 B KOB Kladno               40:44   + 12:15
 11. Bek Ondřej               CHA9904 B OK Chrastava             41:13   + 12:44
 12. Vlastník Šimon           JIL9904 B OK Jilemnice             41:36   + 13:07
 13. Šitina Jakub             LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:47   + 13:18
 14. Žanda Jan                CTB9901 B SK OB Chotěboř           46:08   + 17:39
 15. Novotný Marek            TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec   46:56   + 18:27
 16. Ježek Vít                JIL9903 C OK Jilemnice             51:34   + 23:05
 17. Sladkovský Jaromír       TAP9902 B KOB TRETRA Praha         55:20   + 26:51
 18. Gottfried Adam           VCB0005 C OB České Budějovice      60:30   + 32:01
 19. Hejduk Jan               BSO0001 B KOB Baník Sokolov        60:34   + 32:05
 20. Čtrnáct Šimon            PGP0001 C SK Praga                115:51   + 87:22
     Bradáč Jakub             LLI0002 B TJ Loko Liberec           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 4.30 km, 110 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandas Daniel            PHK9805 R OK 99 Hradec Králové     25:15          
  2. Černocký Libor           LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovic  27:13   + 1:58 
  3. Bendák Jan               PHK9800 A OK 99 Hradec Králové     27:24   + 2:09 
  4. Koštejn Vít              DOK9800 R OK Doksy                 28:04   + 2:49 
  5. Semrád Ladislav          CHC9701 R K.O.B. Choceň            28:14   + 2:59 
  6. Hirš Otakar              ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno       28:24   + 3:09 
  7. Sýkora Vojtěch           LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic  28:29   + 3:14 
  8. Kelbl Vladimír           ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno       28:43   + 3:28 
  9. Vystavěl Ondřej          JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov    29:04   + 3:49 
 10. Navrátil Šimon           PGP9702 E SK Praga                 29:19   + 4:04 
 11. Mikel David              TZL9703 A SKOB Zlín                29:27   + 4:12 
 12. Zikmund Zdeněk           SJC9703 A Sportcentrum Jičín       30:07   + 4:52 
 13. Netuka Vojtěch           SHK9701 R OK Slavia Hradec Králov  30:08   + 4:53 
 14. Wolf Filip               TUR9701 R OOB TJ Turnov            30:20   + 5:05 
 15. Novák Aleš               PGP9808 A SK Praga                 31:12   + 5:57 
 16. Hausenblas Šimon         KAM9803 A OK Kamenice              31:32   + 6:17 
 17. Gebrt Jan                SHK9801 R OK Slavia Hradec Králov  31:36   + 6:21 
 18. Starý Ondra              PHK9813 A OK 99 Hradec Králové     32:39   + 7:24 
 19. Semerád Antonín          DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka        33:38   + 8:23 
 20. Chaloupka Josef          UOL9801 A SOB Olomouc              34:40   + 9:25 
 21. Šmaus Jan                TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec   35:58   + 10:43
 22. Janeček Mirek            TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec   36:09   + 10:54
 23. Vlášek Jakub             TAP9702 A KOB TRETRA Praha         36:55   + 11:40
 24. Mielec Jaromír           AOP9701 A Orientační Běh Opava     37:35   + 12:20
 25. Frýba Dominik            SJI9702 A OK Jihlava               39:35   + 14:20
 26. Pokorný David            SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.  40:31   + 15:16
 27. Ransdorf Jakub           TAP9805 A KOB TRETRA Praha         42:15   + 17:00
 28. Žák Jan                  LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice  43:18   + 18:03
 29. Michek David             TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec   46:26   + 21:11
     Bořil Jan                SJI9700 R OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 4.00 km, 105 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Locker Tomáš             SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.  30:38          
  2. Melichar Vojtěch         LLI9802 B TJ Loko Liberec          31:59   + 1:21 
  3. Hrdinka Daniel           VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:49   + 2:11 
  4. Lauterbach David         ZAM9801 B OB T.J. Sokol Žamberk    33:45   + 3:07 
  5. Koucký Martin            EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha        36:58   + 6:20 
  6. Hasal Martin             PGP9804 B SK Praga                 38:48   + 8:10 
  7. Míča Tomáš               LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice  38:51   + 8:13 
  8. Borovička Tomáš          FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  41:27   + 10:49
  9. Zieba Jakub              NEK9800 B Nejdek Orienteering      43:20   + 12:42
 10. Bečvář Petr              OPI9800 B Orientační sporty Písek  45:43   + 15:05
 11. Pelikán Lukáš            DKL9802 B KOB Kladno               46:34   + 15:56
 12. Foltýn Tomáš             SJI9801 B OK Jihlava               49:04   + 18:26
 13. Křemen Štěpán            KAM9804 C OK Kamenice              54:57   + 24:19
 14. Straka Tomáš             SLA9702 C SKOB Slaný               61:43   + 31:05
 15. Žukov Michal             TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec   78:06   + 47:28
     Hrouda Matěj             JIL9804 B OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 6.10 km, 190 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno       37:45          
  2. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno       38:52   + 1:07 
  3. Simkovics Erik           13A000a C OLC Wienerwald           39:35   + 1:50 
  4. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk       39:53   + 2:08 
  5. Mudrák Štěpán            LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovic  39:57   + 2:12 
  6. Rollier Baptiste         PHK8200 E OK 99 Hradec Králové     40:04   + 2:19 
  7. Kettner Vojtěch          KAM9601 E OK Kamenice              40:14   + 2:29 
  8. Udržal Tomáš             LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice  41:50   + 4:05 
  9. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava               42:05   + 4:20 
 10. Dlabaja Tomáš            TUR8303 R OOB TJ Turnov            42:10   + 4:25 
 11. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB TRETRA Praha         42:14   + 4:29 
 12. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň      42:39   + 4:54 
 13. Andersson Jakob          14S000a C OK Linné                 43:09   + 5:24 
 14. Hradec Pavel             TUR8801 E OOB TJ Turnov            43:10   + 5:25 
 15. Mrázek Jan               SJC8102 E Sportcentrum Jičín       43:15   + 5:30 
 16. Škoda Jakub              VLI8800 R Slavia Liberec orientee  43:22   + 5:37 
 17. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec             43:23   + 5:38 
 18. Kettner Lukáš            KAM9403 R OK Kamenice              43:26   + 5:41 
 19. Kozák Osvald             TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno        43:29   + 5:44 
 20. Šmehlík Eduard           SHK8702 C OK Slavia Hradec Králov  43:47   + 6:02 
 21. Flašar Jan               PGP8610 R SK Praga                 44:25   + 6:40 
 22. Zvěřina Petr             LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice  44:33   + 6:48 
 23. Kamenický Matěj          LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice  44:38   + 6:53 
 24. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering      44:40   + 6:55 
 25. Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering      45:06   + 7:21 
 26. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        45:27   + 7:42 
 27. Hruška Jakub             ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno       45:28   + 7:43 
 28. Komanec Václav           SHK8406 R OK Slavia Hradec Králov  46:13   + 8:28 
 29. Šmelík Martin            ASU9644 R Magnus Orienteering      46:42   + 8:57 
 30. Mokrý Stanislav          ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno       47:52   + 10:07
 31. Kolovský František       LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň      48:01   + 10:16
 32. Procházka David          LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice  48:25   + 10:40
 33. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno       48:48   + 11:03
 34. Glonek Jakub             AOP9602 E Orientační Běh Opava     48:57   + 11:12
 35. Luštický Martin          TUR8700 C OOB TJ Turnov            49:07   + 11:22
 36. Schuster Marek           SSU9303 E SK Severka Šumperk       50:09   + 12:24
 37. Čech Jan                 SJI9601 R OK Jihlava               52:09   + 14:24
     Brlica Pavel             ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Schulhof Jan             TUR8900 R OOB TJ Turnov             DISK          
     Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice               DISK          
     Dlabaja Štěpán           TZL8508 R SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 5.80 km, 180 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bouchal Jiří             VPM8449 C KOS Slavia Plzeň         37:38          
  2. Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov  37:55   + 0:17 
  3. Grundmann Jan            LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice  38:59   + 1:21 
  4. Perůtka Jan              LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovic  39:15   + 1:37 
  5. Landovský Jakub          PGP9601 R SK Praga                 39:28   + 1:50 
  6. Kazda Ondřej             SJC8202 C Sportcentrum Jičín       39:46   + 2:08 
  7. Čermák Jan               LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice  39:54   + 2:16 
  8. Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín                40:40   + 3:02 
  9. Bořil Tomáš              ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno       40:45   + 3:07 
 10. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 40:48   + 3:10 
 11. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové     40:56   + 3:18 
 12. Wolf Daniel              TUR9100 C OOB TJ Turnov            41:00   + 3:22 
 13. Beneš Jan                SJC8703 C Sportcentrum Jičín       41:09   + 3:31 
 14. Habán Ivo                VLI7707 C Slavia Liberec orientee  41:16   + 3:38 
 15. Zimmermann Jakub         ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno       41:48   + 4:10 
 16. Turczer Petr             KSU7945 C Klub vytrvalostních spo  41:50   + 4:12 
 17. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 41:59   + 4:21 
 18. Balcar Aleš              PHK8602 C OK 99 Hradec Králové     42:00   + 4:22 
 19. Benroth Martin           TZL9206 C SKOB Zlín                42:12   + 4:34 
 20. Klusáček Matěj           LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovic  42:15   + 4:37 
 21. Pavlovec Jan             BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor       42:16   + 4:38 
 22. Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno       42:21   + 4:43 
 23. Hadač Filip              AOP9301 C Orientační Běh Opava     42:22   + 4:44 
 24. Kořínek Jindřich         TUR8406 C OOB TJ Turnov            42:37   + 4:59 
 25. Henych Petr              VLI6001 C Slavia Liberec orientee  42:53   + 5:15 
 26. Kolárik Jan              TZL9003 C SKOB Zlín                42:54   + 5:16 
 27. Oľhava Rastislav         ASU8949 C Magnus Orienteering      43:14   + 5:36 
 27. Kolín Jan                DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka        43:14   + 5:36 
 29. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                 43:24   + 5:46 
 30. Křivda Martin            CHC9501 C K.O.B. Choceň            43:29   + 5:51 
 31. Hovorka Lukáš            LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice  43:37   + 5:59 
 32. Pešek Ondřej             CHC8502 C K.O.B. Choceň            43:40   + 6:02 
 33. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk       43:44   + 6:06 
 34. Pospíšil Vítek           PGP6803 C SK Praga                 43:52   + 6:14 
 35. Kovář Miroslav           SJC8104 C Sportcentrum Jičín       43:57   + 6:19 
 36. Valenta Jiří             LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovic  44:00   + 6:22 
 37. Bialožyt Michal          ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno       44:01   + 6:23 
 38. Stehlík Petr             LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň      44:04   + 6:26 
 39. Vacek Vojtěch            SJI9602 C OK Jihlava               44:08   + 6:30 
 40. Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                 44:12   + 6:34 
 41. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 44:21   + 6:43 
 42. Žaloudek Petr            SJC8309 C Sportcentrum Jičín       44:35   + 6:57 
 43. Polášek Jan              TZL8601 C SKOB Zlín                44:38   + 7:00 
 44. Grundman Vojtěch         CHC8801 C K.O.B. Choceň            44:42   + 7:04 
 45. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             44:45   + 7:07 
 46. Skoupý Jan               STE9411 C SK SKI-OB Šternberk      44:52   + 7:14 
 47. Henek Vladan             VBM8002 C VSK Mendelu Brno         45:07   + 7:29 
 48. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha           45:14   + 7:36 
 49. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            45:21   + 7:43 
 50. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha         45:33   + 7:55 
 51. Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No  45:39   + 8:01 
 52. Kopec Tomáš              VLI8203 C Slavia Liberec orientee  45:45   + 8:07 
 53. Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov            45:56   + 8:18 
 54. Kapal Tomáš              KAM9402 C OK Kamenice              46:32   + 8:54 
 55. Kos Tomáš                LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice  46:49   + 9:11 
 56. Peterka Vojtěch          LLI7502 C TJ Loko Liberec          47:10   + 9:32 
 57. Kazda Jiří               SJC8006 C Sportcentrum Jičín       47:18   + 9:40 
 58. Sklenář Martin           AOP9501 C Orientační Běh Opava     48:07   + 10:29
 59. Skripnik Štěpán          FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  48:31   + 10:53
 60. Strachota Petr           TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec   49:24   + 11:46
 61. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka        49:47   + 12:09
 62. Mašata Matěj             PHK9601 R OK 99 Hradec Králové     51:00   + 13:22
 63. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              51:43   + 14:05
 64. Kopáček Jan              CHT8510 C OOB SK Chrast            52:16   + 14:38
 65. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       52:48   + 15:10
 66. Kobr Tomáš               TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec   53:08   + 15:30
 67. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         54:29   + 16:51
 68. Holas Ondřej             TUR8501 C OOB TJ Turnov            56:01   + 18:23
 69. Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno       56:15   + 18:37
 70. Justa Pavel              PHK8701 C OK 99 Hradec Králové     59:02   + 21:24
 71. Romain FIGUIERE          91F9500 C Givry SO                 86:04   + 48:26
     Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 5.30 km, 130 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Palas Jan                ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno       37:34          
  2. Holas Štěpán             SJC8702 C Sportcentrum Jičín       38:02   + 0:28 
  3. Hora Vojtěch             PGP8301 C SK Praga                 38:45   + 1:11 
  4. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň            39:25   + 1:51 
  5. Seidl Miroslav           EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha        39:46   + 2:12 
  6. Petras Tomáš             VAM8801 C OOB Vamberk              40:31   + 2:57 
  7. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            40:45   + 3:11 
  8. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast            41:12   + 3:38 
  9. Kadlec Jan               SJI8306 C OK Jihlava               41:57   + 4:23 
 10. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  42:04   + 4:30 
 11. Paclík Roman             SHK7801 C OK Slavia Hradec Králov  42:07   + 4:33 
 12. Pova Ondřej              KRL9304 C Kometa Kralovice         42:09   + 4:35 
 13. Šafka Daniel             KAM9105 C OK Kamenice              42:39   + 5:05 
 14. Lazák Tomáš              LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:47   + 5:13 
 15. Držka Štěpán             LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice  42:59   + 5:25 
 16. Černý Michal             PHK8005 C OK 99 Hradec Králové     43:13   + 5:39 
 17. Slezák Jiří              LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovic  43:24   + 5:50 
 18. Plíhal Tomáš             SJI8509 C OK Jihlava               43:33   + 5:59 
 19. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        43:35   + 6:01 
 20. Zicha Jiří               LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovic  43:51   + 6:17 
 21. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové     43:57   + 6:23 
 22. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                 44:01   + 6:27 
 23. Novák Daniel             DOK8700 C OK Doksy                 44:08   + 6:34 
 24. Hodek Michal             TAP8808 C KOB TRETRA Praha         44:34   + 7:00 
 25. Černý Ondřej             EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha        44:35   + 7:01 
 26. Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín       44:59   + 7:25 
 27. Čechlovský Jan           CHA9300 C OK Chrastava             45:00   + 7:26 
 28. Pidrman Milan            EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha        45:02   + 7:28 
 29. Blahuta Marek            MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha        45:12   + 7:38 
 30. Pražák Jiří              ZBP7800 C OOB SK Zbraslav          45:13   + 7:39 
 31. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 45:19   + 7:45 
 32. Vištejn Jiří             SNA9301 C TJ START Náchod          45:24   + 7:50 
 33. Gregor Martin            CTB7701 C SK OB Chotěboř           45:29   + 7:55 
 34. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            46:20   + 8:46 
 35. Pašek František          KAM7600 C OK Kamenice              46:27   + 8:53 
 36. Zrník Tomáš              OSN7118 C SK Orientační sporty No  46:43   + 9:09 
 37. Vávra Jaroslav           LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice  47:20   + 9:46 
 37. Buk Michal               ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem  47:20   + 9:46 
 39. Ptáček Pavel             BBM9600 C BETA URSUS Orienteering  47:23   + 9:49 
 40. Jurica Jan               LPU9611 C OK Lokomotiva Pardubice  47:30   + 9:56 
 41. Klapal Jan               LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice  47:31   + 9:57 
 42. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 47:49   + 10:15
 43. Štregl Petr              VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:08   + 10:34
 44. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  48:20   + 10:46
 45. Kadavý Petr              CHA7800 C OK Chrastava             48:24   + 10:50
 46. Teringl Radek            VCB6502 C OB České Budějovice      48:41   + 11:07
 47. Vondra Jiří              FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:08   + 11:34
 47. Kohl Ondřej              KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  49:08   + 11:34
 49. Vlažný Jakub             LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovic  49:30   + 11:56
 50. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          50:21   + 12:47
 51. Veverka Tomáš            VAM8401 C OOB Vamberk              50:41   + 13:07
 52. Perknovský Radim         JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov    51:10   + 13:36
 53. Jirků Roman              SJI8309 C OK Jihlava               51:13   + 13:39
 54. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        52:48   + 15:14
 55. Tichovský Martin         PGP6100 C SK Praga                 53:44   + 16:10
 56. Synek Antonín            DOK7800 C OK Doksy                 54:14   + 16:40
 57. Pelc Václav              CST6702 C OB Strakonice            54:43   + 17:09
 58. Kučera Tomáš             STH9402 C SK Studenec              55:11   + 17:37
 59. Koleš Jan                LPU8610 C OK Lokomotiva Pardubice  56:31   + 18:57
 60. Kadeřávek Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové     56:49   + 19:15
 61. Gazda Viktor             TRI9203 C TJ TŽ Třinec             57:22   + 19:48
 62. Filičko Marek            LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice  59:12   + 21:38
 63. Hanč Petr                VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:05   + 25:31
 64. Koldinský Jan            KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  71:35   + 34:01
 65. Ramba Jiří               DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka        80:48   + 43:14
     Uhlík Michal             SJC8007 C Sportcentrum Jičín        DISK          
     Šafařík Ivo              CST7401 C OB Strakonice             DISK          
     Pýcha Lukáš              SNA8402 C TJ START Náchod           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 4.80 km, 140 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šňupárek Václav          DKP9500 C Oddíl OB Kotlářka        35:21          
  2. Zakouřil Tomáš           TUV7500 C SOK TJ Turnov            37:41   + 2:20 
  3. Špicar Petr              SJC8801 C Sportcentrum Jičín       40:47   + 5:26 
  4. Krejsa Vladimír          CHT9202 C OOB SK Chrast            40:51   + 5:30 
  5. Kamenický Tobiáš         OSN9339 C SK Orientační sporty No  45:41   + 10:20
  6. Nývlt Petr               DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka        46:17   + 10:56
  7. Vejstrk Daniel           CHA9105 C OK Chrastava             46:56   + 11:35
  8. Ptáček Jan               PVP7200 C VSS Přírodověda Praha    47:43   + 12:22
  9. Vaněk Petr               ZBP7302 C OOB SK Zbraslav          48:15   + 12:54
 10. Buzek Martin             PGP8401 C SK Praga                 48:17   + 12:56
 11. Vlažný Jan               LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovic  48:36   + 13:15
 12. Knepr Lukáš              BSO9401 C KOB Baník Sokolov        49:50   + 14:29
 13. Pustai David             TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec   50:03   + 14:42
 14. Schäfer Jan              TZL9301 C SKOB Zlín                50:39   + 15:18
 15. Beneš Filip              TAP8701 C KOB TRETRA Praha         50:58   + 15:37
 16. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec    51:00   + 15:39
 17. Oujeský Tomáš            ADA7433 C OOB Spartak Adamov       51:54   + 16:33
 18. Laga Miroslav            ZBP7900 C OOB SK Zbraslav          52:04   + 16:43
 19. Beneš Miroslav           PGP8108 C SK Praga                 53:09   + 17:48
 20. Kočí Martin              VBM8702 C VSK Mendelu Brno         54:51   + 19:30
 21. Pešan Jan                LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  56:28   + 21:07
 22. Bernášek Jiří            STB8101 C TJ Stadion Nový Bor      57:25   + 22:04
 23. Pračka Tomáš             RIC7302 C OB Říčany                57:53   + 22:32
 24. Janeček Jura             EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha        58:21   + 23:00
 25. Lžíčař Martin            DOB8803 C KOB Dobruška             59:54   + 24:33
 26. Vébr Jiří                VTA6901 C SC vebr-sport            60:42   + 25:21
 27. Vojtík Petr              DKP7203 C Oddíl OB Kotlářka        61:09   + 25:48
 28. Skalka Jakub             5RX9101 C NNN                      61:22   + 26:01
 29. Beran Pavel              TZL7920 C SKOB Zlín                61:44   + 26:23
 30. Posselt Martin           TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec   63:04   + 27:43
 31. Borák Michal             EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha        65:29   + 30:08
 32. Jedlička Lukáš           SHK8100 C OK Slavia Hradec Králov  69:45   + 34:24
 33. Klusáček Radim           BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor       77:01   + 41:40
 34. Kubák Martin             SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec    83:26   + 48:05
     Šmol Marcel              DOK7300 C OK Doksy                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 4.80 km, 140 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rambousek Karel          BSO7907 C KOB Baník Sokolov        37:26          
  2. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.  40:16   + 2:50 
  3. Prošek Michal            SJI7823 C OK Jihlava               42:24   + 4:58 
  4. Skripnik Ondřej          FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  42:46   + 5:20 
  5. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  43:24   + 5:58 
  6. Kovářík Tomáš            KAM6901 C OK Kamenice              44:00   + 6:34 
  7. Junek Petr               STH7801 C SK Studenec              44:07   + 6:41 
  8. Vítek Jaroslav           SJI7201 C OK Jihlava               45:23   + 7:57 
  9. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          46:35   + 9:09 
 10. Boudný Jan               SCP7417 C OK Sparta Praha          51:07   + 13:41
 11. Lepšík Petr              SJC8203 C Sportcentrum Jičín       51:33   + 14:07
 12. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí      55:39   + 18:13
 13. Čermák Radek             PGP6405 C SK Praga                 56:24   + 18:58
 14. Balogh Jan               TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec   59:54   + 22:28
 15. Ledinský Martin          DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka        66:33   + 29:07
 16. Kautský Jiří             9BC8200 C NNN                      71:58   + 34:32
 17. Václavek Jan             LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice  80:48   + 43:22
 18. Foršt Jakub              DOR7501 C OK Dobříš                81:51   + 44:25
 19. Kosobud Dušan            VTA7201 C SC vebr-sport            89:18   + 51:52
 20. Mařík Karel              FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 100:58   + 63:32
 21. Jedlička Michal          DKL8000 C KOB Kladno              106:02   + 68:36
     Kovář Jindřich           MAS6800 C KČT Aš                    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 4.60 km, 130 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        36:25          
  2. Venhoda Milan            SJI7104 C OK Jihlava               38:02   + 1:37 
  3. Zuzánek Zdeněk           TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec   38:47   + 2:22 
  4. Nehasil David            BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor       41:06   + 4:41 
  5. Pachner Pavel            CHA7501 C OK Chrastava             41:45   + 5:20 
  6. Folprecht Eduard         TUV7304 C SOK TJ Turnov            44:15   + 7:50 
  7. Janda Pavel              DOR7600 C OK Dobříš                44:37   + 8:12 
  8. Tomeš Petr               SJC7531 C Sportcentrum Jičín       44:46   + 8:21 
  9. Orany Tomáš              SJI7311 C OK Jihlava               44:57   + 8:32 
 10. Toužil Karel             SHK7602 C OK Slavia Hradec Králov  45:02   + 8:37 
 11. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  45:53   + 9:28 
 12. Gregor Petr              RUZ7500 C TJ Růžená                46:30   + 10:05
 13. Tesař Zdeněk             SJC7401 C Sportcentrum Jičín       48:37   + 12:12
 14. Chrást Tomáš             STH7401 C SK Studenec              48:42   + 12:17
 15. Slovák Miroslav          SHK7704 C OK Slavia Hradec Králov  48:58   + 12:33
 16. Kolář Viktor             HOR7300 C TJ Jiskra Hořice         49:07   + 12:42
 17. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        50:32   + 14:07
 18. Pecháček Libor           RIC7600 C OB Říčany                51:30   + 15:05
 19. Zlesák Martin            CHT7302 C OOB SK Chrast            53:05   + 16:40
 20. Pavlík Libor             LIT7605 C KOB Litvínov             55:12   + 18:47
 21. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    57:02   + 20:37
 22. Mareš Alexander          NEK7300 C Nejdek Orienteering      57:53   + 21:28
 23. Hofhanzl Abrahám         RUZ7300 C TJ Růžená                61:39   + 25:14
 24. Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin  62:29   + 26:04
 25. Houska Jindřich          DOR7601 C OK Dobříš                62:45   + 26:20
 26. Stoklasa Radek           OSN7500 C SK Orientační sporty No  63:19   + 26:54
 27. Mokrý Pavel              VLI7501 C Slavia Liberec orientee  63:59   + 27:34
 28. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                65:15   + 28:50
 29. Matoušek Petr            EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha        76:04   + 39:39
 30. Čtrnáct Jiří             PGP7603 C SK Praga                 94:49   + 58:24
 31. Barták Matěj             FSP7500 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  96:24   + 59:59
 32. Střelba Ondřej           KTA7501 C SK Kotnov Tábor          96:27   + 60:02
     Melichar Jan             DKP7500 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 4.40 km, 100 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 33:35          
  2. Zikmund Zdeněk           NPA6705 C SK LOB Nová Paka         34:23   + 0:48 
  3. Šrámek Jaromír           KSU5801 C Klub vytrvalostních spo  36:13   + 2:38 
  4. Novotný Milan            PHK6502 C OK 99 Hradec Králové     36:19   + 2:44 
  5. Fencl Petr               LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice  36:29   + 2:54 
  6. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    37:10   + 3:35 
  7. Rýdl Jiří                TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec   39:21   + 5:46 
  8. Bejvl Jakub              LME7100 C SK Los Mělník            40:28   + 6:53 
  9. Princ David              TCB6901 C SK Technik České Budějo  40:33   + 6:58 
 10. Hašek Ondřej             VPM6902 C KOS Slavia Plzeň         40:44   + 7:09 
 11. Mareček Petr             OSN6900 C SK Orientační sporty No  41:20   + 7:45 
 12. Kavalír Karel            PHK6503 C OK 99 Hradec Králové     41:32   + 7:57 
 13. Novotný Dušan            TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec   41:54   + 8:19 
 14. Bradáč Stanislav         LLI7201 C TJ Loko Liberec          41:57   + 8:22 
 15. Vlastník Zdeněk          JIL6901 C OK Jilemnice             42:32   + 8:57 
 16. Žemla Tomáš              KAM7105 C OK Kamenice              43:01   + 9:26 
 17. Svoboda Radek            VPM6903 C KOS Slavia Plzeň         43:31   + 9:56 
 18. Pecka Jan                EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha        43:32   + 9:57 
 19. Drbal Jan                PGP7101 C SK Praga                 44:10   + 10:35
 20. Tornai Szabolcs          25H7100 C Tabáni Spartacus         44:31   + 10:56
 21. Žejdlík Michal           LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  44:32   + 10:57
 22. Kamenický Jan            PHK6601 C OK 99 Hradec Králové     44:57   + 11:22
 23. Netuka Jan               SHK7001 C OK Slavia Hradec Králov  46:35   + 13:00
 24. Nechanický Pavel         OSN7209 C SK Orientační sporty No  46:53   + 13:18
 25. Tomandl Jan              5IX7001 C NOK HoRa                 47:16   + 13:41
 26. Šimša Jaromír            MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha        47:37   + 14:02
 27. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  48:15   + 14:40
 28. Šritr Martin             TUV6802 C SOK TJ Turnov            48:55   + 15:20
 29. Kabát Jan                EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha        49:28   + 15:53
 30. Doubek Petr              SLA7000 C SKOB Slaný               49:36   + 16:01
 31. Řehoř Jiří               TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec   52:07   + 18:32
 32. Straka Lukáš             SLA7002 C SKOB Slaný               53:04   + 19:29
 33. Kos Michal               SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.  53:42   + 20:07
 34. Vacek Milan              SJI6901 C OK Jihlava               55:02   + 21:27
 35. Špičák Aleš              DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka        55:06   + 21:31
 36. Posselt Martin           TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec   55:10   + 21:35
 37. Šrámek Petr              RIC6905 C OB Říčany                55:19   + 21:44
 38. Lazák Jan                LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  55:50   + 22:15
 39. Žukov Libor              VLI6803 C Slavia Liberec orientee  56:11   + 22:36
 40. Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  56:49   + 23:14
 41. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        59:39   + 26:04
 42. Waldhauser Martin        BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor       60:01   + 26:26
 43. Valla Zdeněk             ZVO6501 C OB SK Zvole              60:40   + 27:05
 44. Chvátil Jiří             PHK7200 C OK 99 Hradec Králové     61:03   + 27:28
 45. Brachtl Daniel           ZVO6902 C OB SK Zvole              61:39   + 28:04
 46. Jeřábek Petr             BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor       62:25   + 28:50
 47. Staněk Rostislav         VPM6801 C KOS Slavia Plzeň         63:15   + 29:40
 48. Žáček Martin             FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  64:03   + 30:28
 49. Velichkov Petar          DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka        66:23   + 32:48
 50. Kohout Josef             SHK6902 C OK Slavia Hradec Králov  67:56   + 34:21
 51. Sedláček Jaroslav        ROZ6801 C OK Roztoky               69:16   + 35:41
 52. Škácha Michal            KAM7102 C OK Kamenice              77:09   + 43:34
 53. Maleček Vít              PGP6801 C SK Praga                 82:26   + 48:51
 54. Kraml Martin             ZVO7102 C OB SK Zvole              93:00   + 59:25
     Sláma Jaroslav           OSN6901 C SK Orientační sporty No   DISK          
     Dobeš Václav             KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 4.30 km, 110 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poloprutský Tomáš        VLI6205 C Slavia Liberec orientee  34:18          
  2. Koucký Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        36:34   + 2:16 
  3. Vydra Ivan               CHA6600 C OK Chrastava             36:59   + 2:41 
  4. Krejčí Jaroslav          BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor       37:12   + 2:54 
  5. Ročejdl Marek            KAM6400 C OK Kamenice              38:10   + 3:52 
  6. Bendák Petr              LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:58   + 5:40 
  7. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        42:03   + 7:45 
  8. Ptáček Pavel             BBM6508 C BETA URSUS Orienteering  42:40   + 8:22 
  9. Langr Jan                SHK6701 C OK Slavia Hradec Králov  43:57   + 9:39 
 10. Valášek Petr             KAM6600 C OK Kamenice              44:23   + 10:05
 11. Funda Jiří               API6401 C OK Andante Písek         44:45   + 10:27
 12. Richtr Aleš              VPM6601 C KOS Slavia Plzeň         45:48   + 11:30
 13. Žanda Jan                CTB6701 C SK OB Chotěboř           46:02   + 11:44
 14. Siegl Roman              MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha        46:53   + 12:35
 15. Fencl Jiří               LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice  47:33   + 13:15
 16. Tichý Martin             SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec    47:47   + 13:29
 17. Karvánek Petr            BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor       48:45   + 14:27
 18. Bartoš Luděk             MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně     48:47   + 14:29
 19. Kaplan Jan               LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice  48:55   + 14:37
 20. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      49:51   + 15:33
 21. Pšenička Jiří            TCB6301 C SK Technik České Budějo  50:53   + 16:35
 22. Procházka Radek          LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice  51:12   + 16:54
 23. Klaška Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        51:21   + 17:03
 24. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  52:40   + 18:22
 25. Pavlovec Petr            BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor       53:55   + 19:37
 26. Cincibus Pavel           FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  54:18   + 20:00
 27. Bruner Luboš             LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  55:38   + 21:20
 28. Mezník Vladimír          LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun     55:42   + 21:24
 29. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        55:59   + 21:41
 30. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové     56:30   + 22:12
 31. Forst Libor              MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha        58:03   + 23:45
 32. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               61:25   + 27:07
 33. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava             61:42   + 27:24
 34. Hlaváček Lubomír         PHK6401 C OK 99 Hradec Králové     63:08   + 28:50
 35. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          64:00   + 29:42
 36. Novák Petr               TJP6302 C TJ Sokol Troja           69:56   + 35:38
 37. Svátek Vojtěch           SLP6701 C OOB Slavia Praha         75:02   + 40:44
 38. Kovář Boris              LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  80:56   + 46:38
 39. Hudeček Jaroslav         KTA6501 C SK Kotnov Tábor          88:05   + 53:47
     Skyva Petr               STE6501 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 4.20 km, 90 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dikoš Pavel              BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor       37:56          
  2. Bartovský Pavel          VPM6101 C KOS Slavia Plzeň         38:03   + 0:07 
  3. Milota Josef             MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně     38:20   + 0:24 
  4. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 40:44   + 2:48 
  5. Gorčica Pavel            CHA6200 C OK Chrastava             41:34   + 3:38 
  6. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               41:53   + 3:57 
  7. Hrabánek David           PGP6003 C SK Praga                 42:17   + 4:21 
  8. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Hostivice             44:48   + 6:52 
  9. Blabla Zdeněk            PCB5901 C SKP České Budějovice     46:08   + 8:12 
 10. Konopáč Jiří             TUR5803 C OOB TJ Turnov            46:29   + 8:33 
 11. Roudný Václav            LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice  47:50   + 9:54 
 12. Kovář Karel              LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:59   + 10:03
 13. Kulhavý Josef            SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.  48:37   + 10:41
 13. Pilař Karel              MAS5501 C KČT Aš                   48:37   + 10:41
 15. Fanta Miroslav           EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha        49:53   + 11:57
 16. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  50:27   + 12:31
 17. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          50:43   + 12:47
 18. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         50:53   + 12:57
 19. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  52:18   + 14:22
 20. Pavlů Jaroslav           DCE6100 C KOB Dobřichovice         54:34   + 16:38
 21. Romanovský Alois         SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec    56:52   + 18:56
 22. Vícha Vladimír           LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice  57:04   + 19:08
 23. Vrabec Martin            SCP6100 C OK Sparta Praha          57:17   + 19:21
 24. Červinka Jaroslav        OKP5803 C SK OK 24 Praha           58:32   + 20:36
 25. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            58:36   + 20:40
 26. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  59:24   + 21:28
 27. Svoboda Slavomír         SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  60:34   + 22:38
 28. Bořil Petr               SJI6207 C OK Jihlava               61:11   + 23:15
 29. Hejtmánek Vladimír       TAP5802 C KOB TRETRA Praha         61:13   + 23:17
 30. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          61:43   + 23:47
 31. Kudrnáč Martin           HCE5901 C TJ Hostivice             63:37   + 25:41
 32. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No  63:38   + 25:42
 33. Sysel Zdeněk             PGP5200 C SK Praga                 65:54   + 27:58
 34. Kraus Ota                TJP5700 C TJ Sokol Troja           68:44   + 30:48
 35. Nentvich Lubomír         DOR5800 C OK Dobříš                69:06   + 31:10
 36. Borovička Milan          FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  70:16   + 32:20
 37. Karel Miloš              JIL6004 C OK Jilemnice             76:05   + 38:09
 38. Grivalský Michal         PGP5900 C SK Praga                 80:09   + 42:13
 39. Doležal Jan              VPM5701 C KOS Slavia Plzeň         89:08   + 51:12
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 4.00 km, 100 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         30:57          
  2. Šedivý Jiří              EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha        33:18   + 2:21 
  3. Hejzlar Josef            VCB5601 C OB České Budějovice      34:32   + 3:35 
  4. Gazdačko Milan           SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov  37:12   + 6:15 
  5. Běhoun Pavel             PHK5701 C OK 99 Hradec Králové     37:58   + 7:01 
  6. Jaroš Vladimír           DCE5400 C KOB Dobřichovice         38:42   + 7:45 
  7. Kalibán Jaroslav         NPA5101 C SK LOB Nová Paka         39:26   + 8:29 
  8. Novotný Otakar           TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec   39:44   + 8:47 
  9. Hones Sepp               26A5400 C HSV Ried                 40:29   + 9:32 
 10. Gurka Jiří               TUV4601 C SOK TJ Turnov            40:33   + 9:36 
 11. Kunc Radovan             TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec   41:08   + 10:11
 12. Knap Jan                 LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice  41:48   + 10:51
 13. Fiala Zdeněk             TAP5501 C KOB TRETRA Praha         44:29   + 13:32
 14. Kubálek Zdeněk           RUZ5306 C TJ Růžená                50:18   + 19:21
 15. Balcar Aleš              PHK5703 C OK 99 Hradec Králové     50:41   + 19:44
 16. Cedrych Karel            TJP5500 C TJ Sokol Troja           51:32   + 20:35
 17. Zákravský Zdeněk         SNA5702 C TJ START Náchod          53:18   + 22:21
 18. Wald František           FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  53:37   + 22:40
 19. Junek Petr               STH5501 C SK Studenec              54:02   + 23:05
 20. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  55:51   + 24:54
 21. Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha          56:22   + 25:25
 22. Šomvársky Ján            NNN5500 C Neregistrovaní (NNN)     83:28   + 52:31
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 3.70 km, 75 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hickethier Manfred       VLI5201 C Slavia Liberec orientee  32:56          
  2. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  35:59   + 3:03 
  3. Erlebach Josef           JIL5201 C OK Jilemnice             36:49   + 3:53 
  4. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        37:05   + 4:09 
  5. Horáček Miroslav         VLI5000 C Slavia Liberec orientee  40:15   + 7:19 
  6. Pilgr Bohuslav           CET5101 C TJ Loko Česká Třebová    41:53   + 8:57 
  7. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        41:59   + 9:03 
  8. Knobloch Jindřich        VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:40   + 9:44 
  9. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:03   + 10:07
 10. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  45:05   + 12:09
 11. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  47:49   + 14:53
 12. Borák Stanislav          EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha        48:52   + 15:56
 13. Brumek Stanislav         DKL5201 C KOB Kladno               50:39   + 17:43
 14. Ševčík Milan             CHA5003 C OK Chrastava             51:39   + 18:43
 15. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  53:43   + 20:47
 16. Hojný Oldřich            SCP5201 C OK Sparta Praha          60:12   + 27:16
 17. Rychtecký Josef          VCB4801 C OB České Budějovice      62:42   + 29:46
 18. Rančák Josef             BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor       63:08   + 30:12
 19. Fiala Miloš              KSH4801 C OB Kašperské Hory        64:41   + 31:45
 20. Tvrdek Vojtěch           TUR4949 C OOB TJ Turnov            69:02   + 36:06
 21. Kramoliš Jan             PVP5000 C VSS Přírodověda Praha    85:32   + 52:36
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 3.20 km, 65 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  24:41          
  2. Švadlena Jiří            CHC4601 C K.O.B. Choceň            31:01   + 6:20 
  3. Jirásek Jaroslav         DCH4701 C Radioelektronika Cheb    31:25   + 6:44 
  4. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          33:45   + 9:04 
  5. Švec Zdeněk              SLA4700 C SKOB Slaný               34:02   + 9:21 
  6. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          35:33   + 10:52
  7. Šafařík Bedřich          CST4601 C OB Strakonice            37:28   + 12:47
  8. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  37:44   + 13:03
  9. Čadil Jan                FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  37:58   + 13:17
 10. Fridrich Jaroslav        LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice  38:22   + 13:41
 11. Paul Josef               DCE4401 C KOB Dobřichovice         44:25   + 19:44
 12. Ryšavý Vít               TJP4700 C TJ Sokol Troja           45:44   + 21:03
 13. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     48:55   + 24:14
 14. Schimm Dieter            BSO4401 C KOB Baník Sokolov        49:11   + 24:30
 15. Rakovec Miloš            SCP4500 C OK Sparta Praha          49:36   + 24:55
 16. Matějů Ivan              UVP4600 C Slovan Praha             52:00   + 27:19
 17. Pospíšil Jiří            TUV4701 C SOK TJ Turnov            52:06   + 27:25
 18. Aschermann Michal        DOR4400 C OK Dobříš                58:40   + 33:59
 19. Zlesák Zdeněk            JIL4701 C OK Jilemnice             59:33   + 34:52
 20. Pokorný Karel            TCB4701 C SK Technik České Budějo  61:30   + 36:49
 21. Mudr Stanislav           DCE4400 C KOB Dobřichovice         66:33   + 41:52
 22. Duda František           KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  68:23   + 43:42
 23. Dvořák Jaromír           PGP4601 C SK Praga                 89:51   + 65:10
     Nejezchleba Jiří         KAS4600 C KOB Kamenický Šenov       DISK          
     Novotný Jiří             SLP4601 C OOB Slavia Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 2.80 km, 55 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       36:11          
  2. Sklenář Jan              MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně     38:09   + 1:58 
  3. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    38:58   + 2:47 
  4. Novotný Petr             PHK3802 C OK 99 Hradec Králové     43:38   + 7:27 
  5. Beránek Miroslav         BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor       51:25   + 15:14
  6. Novotný František        PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L  52:22   + 16:11
--------------------------------------------------------------------------------

H80B 2.40 km, 40 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křtěnský Jaroslav        BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor       37:14          
     Samohýl Richard          PGP2800 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T3 3.10 km, 65 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dundáček Milan           SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec    31:09          
  2. Čechová Lenka            NNN905e C Neregistrovaní (NNN)     35:30   + 4:21 
  3. Horák Pavel              VSP0301 C USK Praha                41:42   + 10:33
  4. Uhrovič Blahoslav        PTE8448 C TJ Sokol Ptení           41:54   + 10:45
  5. Tiefenbacher Tomáš       PTE9100 C TJ Sokol Ptení           43:56   + 12:47
  6. Černý Michal             ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem  44:17   + 13:08
  7. Trnka Marek              VSP0402 C USK Praha                44:49   + 13:40
  8. Cincibusová Jana         NNN005g C Neregistrovaní (NNN)     46:07   + 14:58
  9. Neuer Pavel              DOR7502 C OK Dobříš                47:30   + 16:21
 10. Vacková Anna             SJI9854 C OK Jihlava               47:37   + 16:28
 11. Malý Jakub               NNN910e C Neregistrovaní (NNN)     48:57   + 17:48
 12. Buk Miloslav             ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem  50:33   + 19:24
 13. Kruliš Janek             8KC1000 C ZŠ a MŠ Chotyně          50:56   + 19:47
 14. Waněk Hubert             LPU6506 C OK Lokomotiva Pardubice  51:56   + 20:47
 15. Krupová Tereza           6YC8751 C Neregistrovaní           53:22   + 22:13
 16. Hanuš Vladimír           VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:23   + 22:14
 17. Donda Jiří               ONO7600 C SKOB Ostrov              53:45   + 22:36
 18. Kottík Michal            TJNXXX2 C OOB TJ Tatran Jablonec   54:05   + 22:56
 19. Vrabcová Romana          SCP8250 C OK Sparta Praha          55:05   + 23:56
 20. Veljačiková Markéta      SCP6451 C OK Sparta Praha          56:03   + 24:54
 21. Halířová Eva             BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor       56:08   + 24:59
 22. Svobodný Petr            DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka        57:08   + 25:59
 22. Riby Thomas              LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  57:08   + 25:59
 24. Husák Zdeněk             SLA0201 C SKOB Slaný               57:48   + 26:39
 25. Nadera Agata             NNN005f C Neregistrovaní (NNN)     58:40   + 27:31
 26. Bednaříková Daniela      VLI7759 C Slavia Liberec orientee  59:42   + 28:33
 27. Husáková Petra           SLA7452 C SKOB Slaný               60:13   + 29:04
 28. Neuerová Kateřina        DOR7852 C OK Dobříš                62:40   + 31:31
 29. Pelikánová Lucie         MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha        63:24   + 32:15
 30. Bradáčová Marie          LLI7550 C TJ Loko Liberec          63:32   + 32:23
 31. Procházková Jana         DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka        64:55   + 33:46
 32. Kurfürstová Magdalena    FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  65:25   + 34:16
 33. Hlavničková Vendula      LTUAAAA C OOB TJ Lokomotiva Trutn  65:51   + 34:42
 34. Štěrba Lukáš             SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary   66:28   + 35:19
 34. Mařík Karel              NNN9901 C Neregistrovaní (NNN)     66:28   + 35:19
 36. Čtveráková Iveta         DOB9090 C KOB Dobruška             67:07   + 35:58
 37. Dulovcová Michaela       KRE8850 C OOB TJ Sokol Křemže      67:15   + 36:06
 38. Dostál Dalibor           VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  68:47   + 37:38
 39. Kubáková Laura           SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec    68:56   + 37:47
 40. Horčičková Linda         UOL8650 C SOB Olomouc              69:56   + 38:47
 41. Dubská Radka             28Z8150 C Neregistrovaná           69:58   + 38:49
 42. Hanáková Marta           KRL7151 C Kometa Kralovice         72:11   + 41:02
 43. Drbohlav Fanda           NNN000b C Neregistrovaní (NNN)     72:22   + 41:13
 44. Hurba Míra               NNN000d C Neregistrovaní (NNN)     72:50   + 41:41
 45. Foltýnová Lenka          SJI6751 C OK Jihlava               73:48   + 42:39
 45. Jodl Tomáš               NNN000c C Neregistrovaní (NNN)     73:48   + 42:39
 47. Svobodná Eva             DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka        74:12   + 43:03
 48. Hronová Iva              RUZ6450 C TJ Růžená                74:32   + 43:23
 49. Brandejsová Petra        DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka        74:39   + 43:30
 50. Jelínková Radka          MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně     76:27   + 45:18
 51. Svátková Jana            SLP0250 C OOB Slavia Praha         78:23   + 47:14
 52. Tesař Jakub              SLP0100 C OOB Slavia Praha         80:25   + 49:16
 53. Novotná Marie            PHK3951 C OK 99 Hradec Králové     81:34   + 50:25
 54. Haider Anna              26A5650 C HSV Ried                 85:52   + 54:43
 55. Vaněčková Anežka         OPI0650 C Orientační sporty Písek  86:21   + 55:12
 56. Hurba Aleš               NNN000i C Neregistrovaní (NNN)     87:18   + 56:09
 57. Hurbová Olga             NNN005d C Neregistrovaní (NNN)     87:57   + 56:48
 58. Brachtlová Klára         ZVO7151 C OB SK Zvole              89:20   + 58:11
 59. Černá Jana               TAP7250 C KOB TRETRA Praha         89:22   + 58:13
 60. Hanušová Monika          VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  92:13   + 61:04
 61. Janata Matěj             DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka        92:18   + 61:09
 62. Tachezy Jan              DOR5802 C OK Dobříš                93:38   + 62:29
 63. Šplíchal Jiří            OKP4500 C SK OK 24 Praha           96:02   + 64:53
 64. Laga Jakub               ZBP1300 C OOB SK Zbraslav         113:37   + 82:28
 65. Hrubý František          6YC0200 C Neregistrovaní          117:49   + 86:40
 66. Hrubá Veronika           6YC6750 C Neregistrovaní          118:53   + 87:44
 67. Jodlová Daniela          NNN005c C Neregistrovaní (NNN)    134:09   + 103:00
 68. Drbohlavová Dana         NNN005b C Neregistrovaní (NNN)    139:43   + 108:34
     Petrová Martina          6YC6850 C Neregistrovaní            DISK          
     Žižková Markéta          DOR7352 C OK Dobříš                 DISK          
     Matějů Josef             VLI1300 C Slavia Liberec orientee   DISK          
     Matějů Eda               VLI1200 C Slavia Liberec orientee   DISK          
     Moráčková Meda           ZBP1750 C OOB SK Zbraslav           DISK          
     Brettl František         PGP7709 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T5 5.30 km, 140 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neumann Josef            TUR8407 C OOB TJ Turnov            42:42          
  2. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        44:19   + 1:37 
  3. Dusílek Adam             SRK8902 C SOOB Spartak Rychnov n.  45:35   + 2:53 
  4. Nieke Patricia           TUR9552 C OOB TJ Turnov            46:10   + 3:28 
  5. Jíra Tomáš               KAM000g C OK Kamenice              46:29   + 3:47 
  6. Suk Jiří                 MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha        51:54   + 9:12 
  7. Bengston Karl            NNN000j C Neregistrovaní (NNN)     52:53   + 10:11
  8. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         55:32   + 12:50
  9. Chvalová Věra            LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň      56:28   + 13:46
 10. Kurfürst Pavel           FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  56:45   + 14:03
 11. Silný Ondřej             PHK7906 C OK 99 Hradec Králové     56:51   + 14:09
 12. Tesař Jan                SCP8501 C OK Sparta Praha          57:53   + 15:11
 13. Urbanec Vít              EZL7010 C PEV Zlín                 58:19   + 15:37
 14. Tesařová Anna            SCP8257 C OK Sparta Praha          58:39   + 15:57
 15. Kašpar Čeněk             VSP000a C USK Praha                60:09   + 17:27
 16. Nadera Dariusz           NNN000f C Neregistrovaní (NNN)     63:38   + 20:56
 17. Jedlička Adam            KAM7700 C OK Kamenice              66:26   + 23:44
 18. Kavalírová Julie         PHK9753 B OK 99 Hradec Králové     66:30   + 23:48
 19. Horčička Petr            UOL7007 C SOB Olomouc              68:35   + 25:53
 20. Jahn Odvody Dana         LPU8355 C OK Lokomotiva Pardubice  69:25   + 26:43
 21. Zeman Jaroslav           DOB8844 C KOB Dobruška             70:09   + 27:27
 22. Bulvová Hana             CHT6655 C OOB SK Chrast            74:42   + 32:00
 23. Rejmont Milan            LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  75:31   + 32:49
 24. Ježowicz Roman           79X8000 C Žižkovský tygři          75:36   + 32:54
 25. Novák František          TJP0002 C TJ Sokol Troja           75:48   + 33:06
 26. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee  86:46   + 44:04
 27. Hájek Tomáš              ZVO6401 C OB SK Zvole              87:00   + 44:18
 28. Kukačková Renata         5VX7950 C Neregistrovaní-Kuk.      88:47   + 46:05
 29. Rücker Petr              HOR6500 C TJ Jiskra Hořice         89:37   + 46:55
 30. Kurz Matouš              PGP8606 C SK Praga                 90:27   + 47:45
 31. Kopáčková Alena          DOR6450 C OK Dobříš               100:58   + 58:16
 32. Kohout Václav            DKL0101 C KOB Kladno              102:24   + 59:42
 33. Malačka Milan            DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka       108:20   + 65:38
 34. Kašparová Eva            VSP755a C USK Praha               109:48   + 67:06
 35. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                114:20   + 71:38
 36. Termerová Jana           LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 119:10   + 76:28
 37. Malačková Jana           DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka       124:03   + 81:21
 38. Jírová Monika            ROZ7350 C OK Roztoky              136:53   + 94:11
 39. Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš               137:28   + 94:46
 40. Černý Daniel             TAP7200 C KOB TRETRA Praha        138:16   + 95:34
     Trnka Lukáš              NNN000h C Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Novák Ondřej             TJP9700 C TJ Sokol Troja            DISK          
     Charousková Lucie        DOK9450 C OK Doksy                  DISK          
     Červinka Jiří            VRL7001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Kopáček Jiří             DOR6100 C OK Dobříš                 DISK          
     Setínková Eva            SJC8765 C Sportcentrum Jičín        DISK          
     Uhlíková Šárka           64C8150 C Ekonom Praha Outdoor      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------