Kód závodu          : 3493
Název               : Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
Datum               : 03.06.2017
Místo konání        : Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Mapa                : U Trojáku, 1:10 000, E 5m
Pořadatel           : VSP - USK Praha
Ředitel závodu      : Polák Zdeněk
Hlavní rozhodčí     : Němečková Jarmila - R1
Stavitel tratí      : Bořánek Petr - R1
JURY                : Plochová Dominika, Richtr Aleš, Sysel Ondřej
Kategorie: D21E

D21E 5.10 km, 160 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov  36:17          
  2. Matějů Martina           PGP8556 C SK Praga                 38:54   + 2:37 
  3. Rollier Monika           PHK8051 E OK 99 Hradec Králové     39:19   + 3:02 
  4. Zvěřinová Martina        LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice  39:50   + 3:33 
  5. Jedličková Zuzana        SHK8150 E OK Slavia Hradec Králov  40:11   + 3:54 
  6. Kabáthová Eva            ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno       40:52   + 4:35 
  7. Poklopová Lenka          ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno       41:08   + 4:51 
  8. Hlavová Jindra           ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno       41:25   + 5:08 
  9. Gregorová Kamila         CTB8151 E SK OB Chotěboř           41:52   + 5:35 
 10. Kozáková Zdenka          TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno        42:16   + 5:59 
 11. Šimková Johanka          ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno       42:45   + 6:28 
 12. Kolínová Kristýna        DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka        43:02   + 6:45 
 13. Mrázková Romana          SJC8351 C Sportcentrum Jičín       43:13   + 6:56 
 14. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice  43:30   + 7:13 
 15. Rufferová Iva            TUR8354 E OOB TJ Turnov            44:17   + 8:00 
 16. Hlavová Hana             ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno       44:25   + 8:08 
 17. Voborníková Alena        CTB9451 R SK OB Chotěboř           44:51   + 8:34 
 18. Jakobová Adélka          PGP9056 E SK Praga                 45:19   + 9:02 
 19. Šiková Karolína          LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň      45:48   + 9:31 
 20. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        46:05   + 9:48 
 21. Chmelařová Michaela      SHK9151 C OK Slavia Hradec Králov  46:50   + 10:33
 22. Knapová Lenka            LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice  47:07   + 10:50
 23. Simkovics Anna           13A005a C OLC Wienerwald           48:14   + 11:57
 24. Benešová Jana            CTB9452 C SK OB Chotěboř           48:44   + 12:27
 25. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       49:06   + 12:49
 26. Sklenářová Radka         LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic  51:22   + 15:05
 27. Chládková Simona         LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice  52:38   + 16:21
 28. Valešová Jana            PHK9154 C OK 99 Hradec Králové     56:07   + 19:50
--------------------------------------------------------------------------------