Kód závodu : 3493
Název : Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
Datum : 03.06.2017
Místo konání : Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Mapa : U Trojáku, 1:10 000, E 5m
Pořadatel : VSP - USK Praha
Ředitel závodu : Polák Zdeněk
Hlavní rozhodčí : Němečková Jarmila - R1
Stavitel tratí : Bořánek Petr - R1
JURY : Plochová Dominika, Richtr Aleš, Sysel Ondřej
Kategorie: D21A
D21A 4.70 km, 135 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 35:58
2. Aschermannová Petra KAM9354 C OK Kamenice 36:25 + 0:27
3. Udržalová Pavla LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice 38:04 + 2:06
4. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 39:17 + 3:19
5. Hepnerová Martina SHK8152 C OK Slavia Hradec Králov 40:15 + 4:17
6. Bochenková Martina DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka 40:17 + 4:19
7. Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 40:43 + 4:45
8. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 41:08 + 5:10
9. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 41:15 + 5:17
10. Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 41:44 + 5:46
11. Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 41:48 + 5:50
12. Hanáková Magda KRL9651 C Kometa Kralovice 42:58 + 7:00
13. Kamenická Kateřina PHK9353 C OK 99 Hradec Králové 43:12 + 7:14
14. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orientee 43:26 + 7:28
15. Panchártková Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 43:29 + 7:31
16. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 43:59 + 8:01
16. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 43:59 + 8:01
18. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 44:04 + 8:06
19. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 44:09 + 8:11
20. Kábrtová Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 44:14 + 8:16
21. Fundová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov 44:15 + 8:17
22. Myslivcová Pavla SHK9352 C OK Slavia Hradec Králov 44:20 + 8:22
23. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 44:24 + 8:26
24. Kašková Kateřina CHA7850 R OK Chrastava 45:26 + 9:28
25. Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 46:10 + 10:12
26. Tesařová Marcela LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovic 46:36 + 10:38
27. Kulhavá Eliška LPU9657 R OK Lokomotiva Pardubice 47:16 + 11:18
28. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:27 + 11:29
29. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 47:30 + 11:32
30. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 47:36 + 11:38
31. Svobodová Barbora TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec 48:00 + 12:02
32. Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 48:16 + 12:18
33. Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních spo 48:28 + 12:30
34. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 49:01 + 13:03
35. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 49:31 + 13:33
36. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orientee 49:32 + 13:34
37. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 49:35 + 13:37
38. Hrstková Vladěna ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno 49:53 + 13:55
39. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 50:48 + 14:50
40. Kosová Štěpánka LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice 51:07 + 15:09
41. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 52:07 + 16:09
42. Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty No 52:10 + 16:12
43. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 52:38 + 16:40
44. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 52:44 + 16:46
45. Neradová Alena LIT8551 C KOB Litvínov 52:58 + 17:00
46. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orientee 53:50 + 17:52
47. Mrštíková Květa CHT8754 C OOB SK Chrast 54:07 + 18:09
48. Hančová Marie SNA8255 C TJ START Náchod 55:06 + 19:08
49. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 55:50 + 19:52
50. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovic 58:39 + 22:41
51. Kohlová Zuzana KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 62:47 + 26:49
52. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orientee 62:59 + 27:01
53. Koporová Petra ASU9353 C Magnus Orienteering 63:53 + 27:55
54. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 64:15 + 28:17
55. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Hostivice 65:40 + 29:42
56. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 66:14 + 30:16
57. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 66:26 + 30:28
Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Nedbalová Jana MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha DISK
Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha DISK
Procházková Zuzana KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n DISK
--------------------------------------------------------------------------------