Kód závodu          : 3494
Název               : Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
Datum               : 04.06.2017
Místo konání        : Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Mapa                : Červená hlína, 1 : 15 000, E = 5 m, pro kategorie DH16 – 21. Červená hlína, 1 : 10 000, E = 5 m, pro ostatní kategorie.
Pořadatel           : KAM - OK Kamenice
Ředitel závodu      : Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí     : Kurfürst Pavel - R1
Ředitel závodu      : Valášek Petr - R2
Stavitel tratí      : Škvor Martin - R2
JURY                : Mrázek Jan, Venhoda Milan, Pachnerová Dominika

D10C 2.36 km, 60 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrianová Eva          VSP0751 C USK Praha                23:06          
  2. Malečková Pavlína        VSP0855 C USK Praha                25:34   + 2:28 
  3. Gelnerová Markéta        KRL0952 C Kometa Kralovice         29:09   + 6:03 
  4. Mullis Carolina          DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        29:37   + 6:31 
  5. Waldhauserová Eliška     BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor       31:52   + 8:46 
  6. Petriláková Amálie       DOR0953 C OK Dobříš                33:31   + 10:25
  7. Mišeková Kateřina        KAM0756 C OK Kamenice              33:36   + 10:30
  8. Kašparová Alžběta        DOR0753 C OK Dobříš                33:40   + 10:34
  9. Komárková Zbyňka         SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec    35:02   + 11:56
 10. Gregorová Alice          CTB0751 C SK OB Chotěboř           35:31   + 12:25
 11. Oranyová Sylva           SJI0751 C OK Jihlava               35:44   + 12:38
 12. Žemlová Barbora          KAM0751 C OK Kamenice              36:37   + 13:31
 13. Sobotová Kateřina        VPM0851 C KOS Slavia Plzeň         37:59   + 14:53
 14. Jandová Eva              DOR0752 C OK Dobříš                38:16   + 15:10
 15. Bulířová Žofie           TAP0850 C KOB TRETRA Praha         38:29   + 15:23
 16. Gajdová Michaela         VSP0752 C USK Praha                39:12   + 16:06
 17. Straková Denisa          SLA0750 C SKOB Slaný               39:46   + 16:40
 18. Seidlová Magdalena       RIC0950 C OB Říčany                41:06   + 18:00
 19. Ptáčková Hana            PGP0750 C SK Praga                 43:26   + 20:20
 20. Kučerová Kateřina        VSP0950 C USK Praha                45:13   + 22:07
 21. Baštová Justýna          DOR0952 C OK Dobříš                47:03   + 23:57
 22. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No  49:16   + 26:10
 23. Balejová Sofie           KAM0951 C OK Kamenice              71:04   + 47:58
 24. Housková Adéla           DOR0851 C OK Dobříš                78:40   + 55:34
 25. Nešporová Terezie        TTR0852 C OOB Třebíč               82:21   + 59:15
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.79 km, 70 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matěásková Šárka         JIL0551 B OK Jilemnice             22:55          
  2. Pelantová Martina        RIC0550 B OB Říčany                23:55   + 1:00 
  3. Neumannová Alžběta       PHK0650 B OK 99 Hradec Králové     24:29   + 1:34 
  4. Holíková Simona          ONO0553 B SKOB Ostrov              25:01   + 2:06 
  5. Škáchová Viktorie        KAM0650 B OK Kamenice              25:53   + 2:58 
  6. Balejová Julie           KAM0551 B OK Kamenice              26:04   + 3:09 
  7. Pecková Tereza           VLI0551 C Slavia Liberec orientee  27:33   + 4:38 
  8. Bambousková Julie        DOR0650 C OK Dobříš                28:07   + 5:12 
  9. Kotková Adéla            RIC0655 C OB Říčany                29:31   + 6:36 
 10. Kudrnáčová Marta         KAM0754 C OK Kamenice              29:36   + 6:41 
 11. Hlaváčová Lucie          TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno        29:42   + 6:47 
 12. Blažková Veronika        SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec    29:53   + 6:58 
 12. Housková Barbora         DOR0655 C OK Dobříš                29:53   + 6:58 
 14. Kosobudová Anna          VTA0551 B SC vebr-sport            30:28   + 7:33 
 15. Pešanová Emma            LTU0850 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  31:34   + 8:39 
 16. Benešová Michaela        SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec    32:44   + 9:49 
 17. Bártová Alžběta          LPU0551 C OK Lokomotiva Pardubice  33:13   + 10:18
 18. Kučerová Amálie Evelína  PHK0651 C OK 99 Hradec Králové     33:26   + 10:31
 19. Kulová Laura             ONO0552 B SKOB Ostrov              34:50   + 11:55
 20. Mrskočová Markéta        LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice  36:41   + 13:46
 21. Gelnerová Anna           KRL0653 C Kometa Kralovice         37:32   + 14:37
 22. Pokorná Terezie          RIC0552 B OB Říčany                41:56   + 19:01
 23. Hofhanzlová Štěpánka     RUZ0650 C TJ Růžená                42:54   + 19:59
 24. Dittrtová Rozálie        LME0650 C SK Los Mělník            48:24   + 25:29
 25. Magazu Annabelle         DOR0657 C OK Dobříš                51:31   + 28:36
 26. Neuerová Anna            DOR0656 C OK Dobříš                58:55   + 36:00
 27. Nováková Nina            KAM0554 C OK Kamenice              60:31   + 37:36
 28. Ptáčková Veronika        PGP0551 C SK Praga                 60:43   + 37:48
 29. Pešanová Valerie         LTU0650 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  62:10   + 39:15
     Kohoutková Klára         BSO0650 C KOB Baník Sokolov         DISK          
     Škáchová Zuzana          KAM0651 C OK Kamenice               DISK          
  MS Dokulilová Barbora       DOR       OK Dobříš                56:33   + 33:38
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 4.71 km, 140 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice             35:08          
  2. Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice  39:07   + 3:59 
  3. Bulířová Ema             TAP0452 B KOB TRETRA Praha         39:12   + 4:04 
  4. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  39:39   + 4:31 
  5. Bednaříková Emma         VLI0359 B Slavia Liberec orientee  39:42   + 4:34 
  6. Černá Ema                ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem  42:38   + 7:30 
  7. Sobotková Klára          PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  43:03   + 7:55 
  8. Kubáková Nela            SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec    43:10   + 8:02 
  9. Hankovcová Helena        KAM0350 B OK Kamenice              43:18   + 8:10 
 10. Nentvichová Julie        DOR0351 B OK Dobříš                44:34   + 9:26 
 11. Petrásová Hana           LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice  44:46   + 9:38 
 12. Martanová Lea            VLI0555 B Slavia Liberec orientee  44:53   + 9:45 
 13. Richtrová Kamila         VPM0451 A KOS Slavia Plzeň         45:43   + 10:35
 14. Fišarová Eliška          KRL0351 B Kometa Kralovice         46:06   + 10:58
 15. Randáková Adéla          VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:39   + 11:31
 16. Hanušová Kateřina        VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:50   + 11:42
 17. Knobová Agáta            VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:56   + 11:48
 18. Novotná Jitka            SJH0454 B SJH Jindřichův Hradec    46:57   + 11:49
 19. Pušová Bára              LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice  47:40   + 12:32
 20. Thýnová Martina          SHK0350 A OK Slavia Hradec Králov  48:14   + 13:06
 21. Chvátilová Johana        PHK0450 B OK 99 Hradec Králové     48:22   + 13:14
 22. Stoklasová Zuzana        OSN0454 B SK Orientační sporty No  48:40   + 13:32
 23. Skácelová Adéla          VLI0454 B Slavia Liberec orientee  49:02   + 13:54
 24. Gottsteinová Ema         JIL0451 B OK Jilemnice             49:10   + 14:02
 25. Pesničáková Soňa         TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec   49:17   + 14:09
 26. Staňková Radka           VPM0452 B KOS Slavia Plzeň         50:08   + 15:00
 27. Štraitová Jolana         VSP0456 B USK Praha                50:56   + 15:48
 28. Podrábská Alžběta        VLI0451 B Slavia Liberec orientee  50:58   + 15:50
 29. Rumlenová Tereza         BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor       51:02   + 15:54
 30. Pilná Natálie            VRL0351 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:41   + 16:33
 31. Bártová Adéla            LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice  51:43   + 16:35
 32. Víšková Veronika         KAM0452 B OK Kamenice              53:10   + 18:02
 33. Beranová Hana            VSP0455 C USK Praha                53:22   + 18:14
 34. Čapková Lucie            KAM0459 C OK Kamenice              55:31   + 20:23
 35. Suková Tereza            VRL0454 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  57:13   + 22:05
 36. Ziebová Veronika         NEK0450 B Nejdek Orienteering      57:37   + 22:29
 37. Jedličková Kristýna      KAM0455 B OK Kamenice              57:43   + 22:35
 38. Kosinová Kristýna        SJC0453 B Sportcentrum Jičín       57:55   + 22:47
 39. Arnoštová Veronika       DOR0455 B OK Dobříš                57:56   + 22:48
 40. Pilná Klára              OSN0452 B SK Orientační sporty No  58:50   + 23:42
 41. Andrlová Lea             VLI0453 C Slavia Liberec orientee  58:56   + 23:48
 42. Hrnčířová Ivana          STH0351 B SK Studenec              59:15   + 24:07
 43. Cincibusová Lenka        FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  59:31   + 24:23
 44. Veselá Aneta             SJH0352 B SJH Jindřichův Hradec    59:58   + 24:50
 45. Janečková Josefína       EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha        60:33   + 25:25
 46. Kramlová Barbora         ZVO0452 B OB SK Zvole              62:55   + 27:47
 47. Vitebská Eliška          TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec   63:06   + 27:58
 48. Kopecká Valentýna        VSP0453 B USK Praha                63:17   + 28:09
 49. Kramlová Kateřina        ZVO0353 C OB SK Zvole              64:29   + 29:21
 50. Marečková Ema            OSN0450 B SK Orientační sporty No  67:59   + 32:51
 51. Kotenová Barbora         RIC0452 C OB Říčany                68:33   + 33:25
 51. Náměstková Radka         EKP0353 C VŠTJ Ekonom Praha        68:33   + 33:25
 53. Nagyová Kateřina         TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec   70:31   + 35:23
 54. Nešporová Marie          TTR0351 C OOB Třebíč               74:16   + 39:08
 55. Bartošová Marie          MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně     75:35   + 40:27
 56. Růžičková Eliška         SJC0452 C Sportcentrum Jičín       78:14   + 43:06
 57. Šauli Kateřina           VPM0456 B KOS Slavia Plzeň         83:43   + 48:35
 58. Mrkvičková Veronika      TJN0355 C OOB TJ Tatran Jablonec  101:34   + 66:26
     Čermáková Klára          PGP0352 C SK Praga                  DISK          
     Komárková Jindra         SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 5.81 km, 200 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bejvlová Karolína        PGP0256 A SK Praga                 46:21          
  2. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    47:28   + 1:07 
  3. Dolejší Kateřina         STB0199 A TJ Stadion Nový Bor      51:49   + 5:28 
  4. Rýdlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   51:59   + 5:38 
  5. Holečková Petra          SHK0250 A OK Slavia Hradec Králov  52:58   + 6:37 
  6. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              53:24   + 7:03 
  7. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž        53:36   + 7:15 
  8. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     54:42   + 8:21 
  9. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        55:08   + 8:47 
 10. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              55:22   + 9:01 
 11. Tichá Marie              TZL0253 A SKOB Zlín                55:39   + 9:18 
 12. Mašínová Anna            TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec   55:54   + 9:33 
 13. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  56:14   + 9:53 
 14. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        56:16   + 9:55 
 15. Rýdlová Magdaléna        TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec   57:15   + 10:54
 16. Vejražková Róza          SJC0151 A Sportcentrum Jičín       57:57   + 11:36
 17. Kochová Anna             SJC0153 A Sportcentrum Jičín       58:14   + 11:53
 18. Poláková Lenka           SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava      59:35   + 13:14
 19. Kinštová Tereza          SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec    59:54   + 13:33
 20. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             59:55   + 13:34
 21. Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň            65:07   + 18:46
 22. Tokárová Regina          VPM0151 A KOS Slavia Plzeň         65:21   + 19:00
 23. Černá Kateřina           VPM0250 A KOS Slavia Plzeň         65:27   + 19:06
 24. Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                65:32   + 19:11
 25. Svobodová Anna           VTA0151 B SC vebr-sport            66:26   + 20:05
 26. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                66:41   + 20:20
 27. Kosobudová Kateřina      VTA0253 B SC vebr-sport            69:09   + 22:48
 28. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      71:16   + 24:55
 29. Šklíbová Míša            TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec   73:48   + 27:27
 30. Nádeníčková Pavla        NEK0150 A Nejdek Orienteering      74:03   + 27:42
 31. Hamáčková Eliška         STH0153 C SK Studenec              75:09   + 28:48
 32. Janků Anna               SJC0252 A Sportcentrum Jičín       75:20   + 28:59
 33. Šritrová Lenka           TUR0250 B OOB TJ Turnov            75:40   + 29:19
 34. Bednaříková Sára         LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovic  75:53   + 29:32
 35. Titzová Adéla            VSP0250 B USK Praha                78:40   + 32:19
 36. Beranová Eva             VSP0254 C USK Praha                92:16   + 45:55
 37. Ledinská Eliška          DKP0256 C Oddíl OB Kotlářka       138:16   + 91:55
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 5.31 km, 220 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Aschermannová Tereza     VSP0253 B USK Praha                47:47          
  2. Klacková Štěpánka        SJC0253 B Sportcentrum Jičín       49:47   + 2:00 
  3. Kejmarová Jana           STH0152 B SK Studenec              51:11   + 3:24 
  4. Šlechtová Tereza         KRL0152 B Kometa Kralovice         53:34   + 5:47 
  5. Kroniková Štěpánka       SHK0150 B OK Slavia Hradec Králov  53:57   + 6:10 
  6. Blahová Pavla            EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha        54:03   + 6:16 
  7. Rosendorfová Lenka       TAP0153 B KOB TRETRA Praha         54:30   + 6:43 
  8. Linková Lucie            TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec   55:01   + 7:14 
  9. Polanská Nelly           PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  55:06   + 7:19 
 10. Růžičková Vendula        CHA0252 B OK Chrastava             55:49   + 8:02 
 11. Raková Petra             SHK0251 B OK Slavia Hradec Králov  55:52   + 8:05 
 12. Jeřábková Nina           BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor       56:24   + 8:37 
 13. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        56:39   + 8:52 
 14. Nováková Světlana        NPA0151 B SK LOB Nová Paka         56:54   + 9:07 
 15. Brožková Lucie           KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí      57:53   + 10:06
 16. Chaloupková Hana         KAM0252 B OK Kamenice              58:46   + 10:59
 17. Podrábská Marie          VLI0251 B Slavia Liberec orientee  59:02   + 11:15
 18. Kovářová Jana            CET0251 B TJ Loko Česká Třebová    59:15   + 11:28
 19. Budská Anna              TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec   60:13   + 12:26
 20. Zimová Barbora           SHK0151 B OK Slavia Hradec Králov  60:53   + 13:06
 21. Sanna Karin              DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka        62:29   + 14:42
 22. Držková Berenika         LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice  63:55   + 16:08
 23. Pitrmucová Antonie       JIL0251 C OK Jilemnice             64:29   + 16:42
 24. Halamová Barbora         TAP0150 B KOB TRETRA Praha         64:45   + 16:58
 25. Dočkalová Klára          SJI0250 B OK Jihlava               64:49   + 17:02
 26. Rybářová Tereza          BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor       65:48   + 18:01
 27. Tymešová Anna            BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor       65:56   + 18:09
 28. Kastnerová Jessica       DOR0250 B OK Dobříš                70:00   + 22:13
 29. Horáková Barbora         VSP0150 B USK Praha                70:21   + 22:34
 30. Popová Veronika          TAP0253 B KOB TRETRA Praha         70:41   + 22:54
 31. Marešová Klára           NEK0250 B Nejdek Orienteering      71:16   + 23:29
 32. Popová Jana              TAP0252 B KOB TRETRA Praha         72:47   + 25:00
 33. Baloghová Lída           TJN0150 B OOB TJ Tatran Jablonec   73:20   + 25:33
 34. Bečvářová Markéta        OPI0250 C Orientační sporty Písek  74:32   + 26:45
 35. Randáková Alžběta        VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  75:57   + 28:10
 36. Slámová Taťána           OSN0250 B SK Orientační sporty No  77:11   + 29:24
 37. Staňková Markéta         VPM0153 B KOS Slavia Plzeň         78:16   + 30:29
 38. Šimšová Barbora          MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha        80:25   + 32:38
 39. Vítová Lucie             BSO0250 B KOB Baník Sokolov        84:21   + 36:34
     Petriláková Anežka       DOR0251 C OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 7.02 km, 335 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupská Barbora       PHK9951 A OK 99 Hradec Králové     57:37          
  2. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  57:49   + 0:12 
  3. Sieglová Eliška          PGP9954 A SK Praga                 59:47   + 2:10 
  4. Kopecká Anna             LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice  60:58   + 3:21 
  5. Matoušová Kateřina       VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  62:01   + 4:24 
  6. Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno       62:55   + 5:18 
  7. Zlámalová Nikola         SJC9951 A Sportcentrum Jičín       62:57   + 5:20 
  8. Waňková Martina          LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice  63:06   + 5:29 
  9. Malinová Apolena         SHK9952 A OK Slavia Hradec Králov  64:58   + 7:21 
 10. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  65:41   + 8:04 
 11. Semrádová Jana           CHC9951 A K.O.B. Choceň            65:42   + 8:05 
 12. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  66:48   + 9:11 
 13. Kalenská Dominika        STH9958 A SK Studenec              66:57   + 9:20 
 14. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       68:19   + 10:42
 15. Sokolářová Šárka         TUR9999 A OOB TJ Turnov            69:46   + 12:09
 16. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        70:46   + 13:09
 17. Tichá Veronika           TZL9951 A SKOB Zlín                70:54   + 13:17
 18. Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                71:15   + 13:38
 19. Auerműllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       71:36   + 13:59
 20. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  71:42   + 14:05
 21. Odehnalová Klára         ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno       72:19   + 14:42
 22. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             73:31   + 15:54
 23. Poláková Tereza          SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava      74:18   + 16:41
 24. Opálková Martina         BBM0050 A BETA URSUS Orienteering  74:28   + 16:51
 25. Zrníková Adéla           OSN0099 A SK Orientační sporty No  76:23   + 18:46
 26. Špringlová Kamila        TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno        76:37   + 19:00
 27. Albrechtová Iveta        KAM9950 A OK Kamenice              77:11   + 19:34
 28. Foltýnová Eva            SJI0051 A OK Jihlava               77:44   + 20:07
 29. Hájková Lenka            SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava      78:05   + 20:28
 30. Ressová Tereza           LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovic  78:09   + 20:32
 31. Chaloupková Kateřina     CHC0051 A K.O.B. Choceň            78:47   + 21:10
 32. Dědková Teodora          TAP0051 A KOB TRETRA Praha         78:55   + 21:18
 33. Riby Rose                LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  79:54   + 22:17
 34. Nechutová Aneta          SJI9950 A OK Jihlava               80:06   + 22:29
 35. Utíkalová Kateřina       TBM9952 A KOS TJ Tesla Brno        80:28   + 22:51
 36. Borovičková Valerie      LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice  80:49   + 23:12
 37. Kubíčková Jana           PHK9999 A OK 99 Hradec Králové     81:13   + 23:36
 38. Kopecká Johana           VSP9950 A USK Praha                82:41   + 25:04
 39. Rückerová Šárka          HOR0050 A TJ Jiskra Hořice         86:02   + 28:25
 40. Vojtíšková Viktorie      LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice  88:42   + 31:05
 41. Kundratová Lucie         TZL0058 A SKOB Zlín                94:40   + 37:03
 42. Bruková Magda            TRI0054 A TJ TŽ Třinec             95:45   + 38:08
 43. Hápová Petra             PHK0051 A OK 99 Hradec Králové    102:56   + 45:19
     Čechová Klára            AOP9951 A Orientační Běh Opava      DISK          
     Filipová Tereza          LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Škarková Kateřina        PGP9955 B SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 5.93 km, 210 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šrámková Hana            RIC0051 B OB Říčany                58:02          
  2. Voltrová Alena           ROZ9951 B OK Roztoky               58:30   + 0:28 
  3. Hrnčířová Magda          STH0051 B SK Studenec              61:59   + 3:57 
  4. Škorpíková Barbora       LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice  64:56   + 6:54 
  5. Thořová Markéta          TUR9952 A OOB TJ Turnov            64:59   + 6:57 
  6. Kubecová Kateřina        BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor       65:25   + 7:23 
  7. Hanáková Lenka           KRL9951 B Kometa Kralovice         66:37   + 8:35 
  8. Doležalová Dorotka       VPM9950 B KOS Slavia Plzeň         68:02   + 10:00
  9. Kosíková Eliška          VSP0051 C USK Praha                73:23   + 15:21
 10. Barnetová Veronika       LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice  80:52   + 22:50
 11. Stoklasová Daniela       OSN0055 B SK Orientační sporty No  81:21   + 23:19
 12. Míchalová Šárka          KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  84:23   + 26:21
 13. Mudrová Lenka            KRL0052 C Kometa Kralovice         88:15   + 30:13
 14. Straková Veronika        SLA0051 C SKOB Slaný               90:07   + 32:05
 15. Koucká Barbora           EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha       142:22   + 84:20
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 7.54 km, 380 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Tereza           KAM9852 R OK Kamenice              66:24          
  2. Vyhnálková Barbora       RIC9850 R OB Říčany                68:09   + 1:45 
  3. Šimůnková Gabriela       TAP9755 R KOB TRETRA Praha         71:17   + 4:53 
  4. Odehnalová Tereza        ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno       73:01   + 6:37 
  5. Kavánková Iva            TZL9753 R SKOB Zlín                74:48   + 8:24 
  6. Janovská Kateřina        PGP9850 A SK Praga                 75:12   + 8:48 
  7. Staňová Karolína         BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor       75:47   + 9:23 
  8. Kinkorová Tereza         LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň      76:16   + 9:52 
  9. Grycová Veronika         TBM9859 R KOS TJ Tesla Brno        76:39   + 10:15
 10. Slavíková Silvie         PGP9751 E SK Praga                 76:41   + 10:17
 11. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        77:57   + 11:33
 12. Hájková Eliška           KAM9851 A OK Kamenice              81:24   + 15:00
 13. Chovancová Zuzana        TZL9754 R SKOB Zlín                81:46   + 15:22
 14. Fukalová Hana            AOP9850 R Orientační Běh Opava     82:47   + 16:23
 15. Chaloupková Veronika     CHC9852 A K.O.B. Choceň            84:43   + 18:19
 16. Horvátová Hana           ASU9797 A Magnus Orienteering      85:00   + 18:36
 17. Linková Alena            TUR9751 R OOB TJ Turnov            86:58   + 20:34
 18. Nováková Lucie           BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor       88:40   + 22:16
 19. Sheshikova Anastasia     KAM9853 A OK Kamenice              89:54   + 23:30
 20. Kovářová Lenka           LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Tepli  90:30   + 24:06
 21. Tesařová Jana            TRI9751 R TJ TŽ Třinec             90:36   + 24:12
 22. Vývodová Jana            ASU9852 A Magnus Orienteering      99:11   + 32:47
 23. Červená Adéla            SHK9755 A OK Slavia Hradec Králov 101:53   + 35:29
 24. Roškotová Lucie          TUR9753 R OOB TJ Turnov           102:02   + 35:38
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 6.28 km, 220 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Knížková Šárka           TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec   73:59          
  2. Kašparová Adéla          VSP9850 B USK Praha                75:18   + 1:19 
  3. Langrová Anna            5SC9750   Kolčavy SHK              84:05   + 10:06
  4. Petráčková Kristýna      SJI9851 B OK Jihlava               85:56   + 11:57
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 9.29 km, 440 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gregorová Kamila         CTB8151 E SK OB Chotěboř           73:52          
  2. Hlavová Jindra           ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno       74:11   + 0:19 
  3. Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov  74:12   + 0:20 
  4. Kabáthová Eva            ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno       74:18   + 0:26 
  5. Šiková Karolína          LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň      77:48   + 3:56 
  6. Poklopová Lenka          ZBM8950 E SK Žabovřesky Brno       78:29   + 4:37 
  7. Rufferová Iva            TUR8354 E OOB TJ Turnov            79:17   + 5:25 
  8. Jakobová Adélka          PGP9056 E SK Praga                 79:55   + 6:03 
  9. Kozáková Zdenka          TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno        81:13   + 7:21 
 10. Zvěřinová Martina        LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice  81:56   + 8:04 
 11. Chmelařová Michaela      SHK9151 C OK Slavia Hradec Králov  82:26   + 8:34 
 12. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        83:20   + 9:28 
 13. Hlavová Hana             ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno       84:22   + 10:30
 14. Simkovics Anna           13A0050   OLC Wienerwald           86:27   + 12:35
 15. Kolínová Kristýna        DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka        88:04   + 14:12
 16. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       88:39   + 14:47
 17. Voborníková Alena        CTB9451 R SK OB Chotěboř           89:54   + 16:02
 18. Benešová Jana            CTB9452 C SK OB Chotěboř           90:35   + 16:43
 19. Hrstková Vladěna         ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno       90:48   + 16:56
 20. Rollier Monika           PHK8051 E OK 99 Hradec Králové     90:49   + 16:57
 21. Knapová Lenka            LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice  92:24   + 18:32
 22. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice  92:34   + 18:42
 23. Bochenková Martina       DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka        97:17   + 23:25
 24. Šiková Barbora           LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň     106:20   + 32:28
 25. Sklenářová Radka         LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic 117:01   + 43:09
     Chládková Simona         LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 7.54 km, 340 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nieke Patricia           TUR9552 C OOB TJ Turnov            62:52          
  2. Jedličková Zuzana        SHK8150 E OK Slavia Hradec Králov  63:22   + 0:30 
  3. Myslivcová Pavla         SHK9352 C OK Slavia Hradec Králov  65:08   + 2:16 
  4. Kašková Kateřina         CHA7850 R OK Chrastava             65:14   + 2:22 
  5. Svobodová Barbora        TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec   66:48   + 3:56 
  6. Mullis Kateřina          DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka        67:49   + 4:57 
  7. Mrázková Romana          SJC8351 C Sportcentrum Jičín       68:17   + 5:25 
  8. Hepnerová Martina        SHK8152 C OK Slavia Hradec Králov  68:42   + 5:50 
  9. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                68:55   + 6:03 
 10. Kožinová Zuzana          PGP9650 C SK Praga                 69:56   + 7:04 
 11. Balcarová Jana           PHK8753 C OK 99 Hradec Králové     70:44   + 7:52 
 12. Udržalová Pavla          LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice  71:38   + 8:46 
 13. Kochová Nikola           TUR9358 C OOB TJ Turnov            72:19   + 9:27 
 14. Neradová Alena           LIT8551 C KOB Litvínov             72:59   + 10:07
 15. Dittrichová Petra        KON8787 C KOB Konice               73:14   + 10:22
 16. Kulhavá Eliška           LPU9657 R OK Lokomotiva Pardubice  74:29   + 11:37
 17. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                75:32   + 12:40
 18. Gebauerová Jana          ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno       76:02   + 13:10
 19. Panchártková Tereza      LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  76:03   + 13:11
 20. Kamenická Kateřina       PHK9353 C OK 99 Hradec Králové     76:40   + 13:48
 21. Benešová Lucie           SJC8951 C Sportcentrum Jičín       77:02   + 14:10
 22. Jirčáková Martina        LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovic  77:24   + 14:32
 23. Zamazalová Kateřina      TAP9053 C KOB TRETRA Praha         77:53   + 15:01
 24. Folbrechtová Šárka       BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor       78:44   + 15:52
 25. Kopcová Michaela         VLI8456 C Slavia Liberec orientee  79:14   + 16:22
 26. Tesařová Marcela         LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovic  79:16   + 16:24
 27. Ďoubalová Věra           DOB8751 C KOB Dobruška             80:05   + 17:13
 28. Kožinová Anna            PGP9350 C SK Praga                 80:10   + 17:18
 29. Uhlíková Tereza          PGP9162 C SK Praga                 80:18   + 17:26
 30. Peterová Alena           DOB8953 C KOB Dobruška             80:32   + 17:40
 31. Koporová Petra           ASU9353 C Magnus Orienteering      80:34   + 17:42
 32. Janů Hana                KSU9393 C Klub vytrvalostních spo  81:31   + 18:39
 33. Hanáková Magda           KRL9651 C Kometa Kralovice         83:33   + 20:41
 34. Rambová Kamila           DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka        84:07   + 21:15
 35. Horová Magda             VSP5450 C USK Praha                85:02   + 22:10
 36. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 85:03   + 22:11
 37. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 85:15   + 22:23
 38. Fundová Eliška           SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov  85:36   + 22:44
 39. Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice  85:57   + 23:05
 40. Mrštíková Květa          CHT8754 C OOB SK Chrast            86:02   + 23:10
 41. Kosová Štěpánka          LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice  89:09   + 26:17
 42. Klíchová Jana            SSU8151 C SK Severka Šumperk       89:22   + 26:30
 43. Henychová Zuzana         VLI6151 C Slavia Liberec orientee  89:48   + 26:56
 44. Kolešová Helena          LPU8857 C OK Lokomotiva Pardubice  90:03   + 27:11
 45. Kudrnáčová Lucie         HCE8850 C TJ Hostivice             91:05   + 28:13
 46. Kopecká Eliška           ASU9299 C Magnus Orienteering      91:27   + 28:35
 47. Kohlová Zuzana           KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  91:44   + 28:52
 48. Tihonová Hana            TAP9052 C KOB TRETRA Praha         92:11   + 29:19
 49. Masopustová Elis         PGP8656 C SK Praga                 95:30   + 32:38
 50. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 C Slavia Liberec orientee 104:54   + 42:02
 51. Burešová Lenka           DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka       107:53   + 45:01
     Matrasová Kateřina       CHT8353 C OOB SK Chrast             DISK          
     Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 6.50 km, 255 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klapalová Michaela       LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice  62:08          
  2. Kábrtová Oldřiška        BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor       68:33   + 6:25 
  3. Bozděchová Lenka         PGP8254 C SK Praga                 69:17   + 7:09 
  4. Tvarůžková Petra         ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno       69:40   + 7:32 
  5. Gorčicová Eliška         CHA9150 C OK Chrastava             72:48   + 10:40
  6. Ondráčková Veronika      EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha        73:06   + 10:58
  7. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      73:15   + 11:07
  8. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                 73:32   + 11:24
  9. Ducháčková Kateřina      STH9356 C SK Studenec              73:35   + 11:27
 10. Setínková Jana           DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka        73:59   + 11:51
 11. Vejstrková Zuzana        CHA8852 C OK Chrastava             75:04   + 12:56
 12. Skripniková Petra        FSP8686 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  75:16   + 13:08
 13. Zamrzlová Eva            SJC8759 C Sportcentrum Jičín       75:30   + 13:22
 14. Zurynková Jana           EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha        75:50   + 13:42
 15. Smutná Pavla             VAM8651 C OOB Vamberk              77:28   + 15:20
 16. Jebavá Lucie             VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  79:34   + 17:26
 17. Puchernová Zuzana        TAP8453 C KOB TRETRA Praha         80:42   + 18:34
 18. Ondráčková Lucie         CHT9254 C OOB SK Chrast            82:32   + 20:24
 19. Přívozníková Pavla       BZP8650 C Báječné ženy v orientač  82:41   + 20:33
 20. Kašparová Šárka          AOP7251 C Orientační Běh Opava     85:19   + 23:11
 21. Rydlová Eva              FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  85:35   + 23:27
 22. Posseltová Tereza        TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec   85:37   + 23:29
 23. Studničná Lenka          7QX8650   Neregistrovaní - Studni  96:47   + 34:39
 24. Karasová Jana            FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  97:33   + 35:25
 25. Karbanová Vendula        DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka        98:19   + 36:11
 26. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač 114:56   + 52:48
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 6.02 km, 240 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ondřejová Dita Terezie   SHK8550 C OK Slavia Hradec Králov  81:23          
  2. Botiková Daniela         LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovic  86:41   + 5:18 
  3. Horová Klára             PGP8455 C SK Praga                 88:09   + 6:46 
  4. Synková Petra            DOK7950 C OK Doksy                 90:15   + 8:52 
  5. Mertová Eva              DOB8551 C KOB Dobruška             91:07   + 9:44 
  6. Kazdová Jana             SJC7752 C Sportcentrum Jičín       95:31   + 14:08
  7. Krausová Barbora         TJP9150 C TJ Sokol Troja           95:54   + 14:31
  8. Holasová Lucie           TUR8951 C OOB TJ Turnov            96:09   + 14:46
  9. Müllerová Markéta        LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovic 100:42   + 19:19
 10. Höferová Petra           SJC8761 C Sportcentrum Jičín      106:27   + 25:04
 11. Pospíšilová Marie        DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka       117:31   + 36:08
 12. Slotová Jarmila          TAP8650 C KOB TRETRA Praha        138:17   + 56:54
 13. Setínková Zuzana         DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka       139:04   + 57:41
 14. Gottvaldová Denisa       DKL8550 C KOB Kladno              143:46   + 62:23
 15. Klašková Josefina        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka       207:55   + 126:32
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 6.41 km, 275 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janatová Lucie           DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka        57:42          
  2. Šimšová Jana             MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha        62:21   + 4:39 
  3. Městková Lucie           TEP7850 C Tempo Praha              66:43   + 9:01 
  4. Jiřištová Zuzana         DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka        67:35   + 9:53 
  5. Teringlová Martina       VCB7851 C OB České Budějovice      69:08   + 11:26
  6. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 71:25   + 13:43
  7. Kubečková Zdena          PHK7551 C OK 99 Hradec Králové     71:56   + 14:14
  8. Sobotová Jana            VPM7250 C KOS Slavia Plzeň         78:24   + 20:42
  9. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  80:01   + 22:19
 10. Haasová Renata           LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice  81:34   + 23:52
 11. Ptáčková Kateřina        PGP7350 C SK Praga                 85:14   + 27:32
 12. Kučerová Berenika        DCE8050 C KOB Dobřichovice         88:52   + 31:10
 13. Siegerová Lucie          TAP7552 C KOB TRETRA Praha         90:14   + 32:32
 14. Darmovzalová Lenka       PGP7951 C SK Praga                 90:23   + 32:41
 15. Brettlová Marta          PGP7557 C SK Praga                 91:43   + 34:01
 16. Uhlíková Hana            SJC8250 C Sportcentrum Jičín       93:08   + 35:26
 17. Beranová Jana            SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec    94:24   + 36:42
 18. Pračková Zita            RIC7850 C OB Říčany                96:13   + 38:31
 19. Veselá Eva               VCB7853 C OB České Budějovice     100:58   + 43:16
 20. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany               103:54   + 46:12
 21. Seidlová Barbora         EKP7955 C VŠTJ Ekonom Praha       111:24   + 53:42
 22. Skripniková Kateřina     FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 112:45   + 55:03
 23. Ledinská Leona           DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka       139:03   + 81:21
     Mokrá Julie              VLI8051 C Slavia Liberec orientee   DISK          
  MS Svobodová Jitka          VSP7450 C USK Praha                64:04   + 6:22 
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 6.00 km, 195 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              55:47          
  2. Trnková Dana             VSP7351 C USK Praha                57:27   + 1:40 
  3. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  59:15   + 3:28 
  4. Podrábská Marie          VLI7451 C Slavia Liberec orientee  60:25   + 4:38 
  5. Folprechtová Kateřina    VSP7460 C USK Praha                62:21   + 6:34 
  6. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        63:46   + 7:59 
  7. Pachnerová Dominika      CHA7750 C OK Chrastava             63:54   + 8:07 
  8. Kučerová Marie           VSP7551 C USK Praha                65:24   + 9:37 
  9. Skácelová Marie          VLI7552 C Slavia Liberec orientee  66:05   + 10:18
 10. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  66:34   + 10:47
 11. Šrámková Iva             RIC7251 C OB Říčany                68:47   + 13:00
 12. Vlastníková Lucie        JIL7554 C OK Jilemnice             69:18   + 13:31
 13. Karlová Kateřina         JIL7553 C OK Jilemnice             69:42   + 13:55
 14. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  70:09   + 14:22
 15. Kovářová Anna            CET7552 C TJ Loko Česká Třebová    71:20   + 15:33
 16. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        74:52   + 19:05
 17. Marečková Kateřina       OSN7550 C SK Orientační sporty No  76:08   + 20:21
 18. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  76:10   + 20:23
 19. Zakouřilová Helena       VSP7453 C USK Praha                76:25   + 20:38
 20. Náměstková Veronika      EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha        77:50   + 22:03
 21. Dolejší Lenka            STB7499 C TJ Stadion Nový Bor      78:27   + 22:40
 22. Štraitová Jitka          VSP7252 C USK Praha                79:07   + 23:20
 23. Mrskočová Dana           LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice  81:31   + 25:44
 24. Janoušková Iveta         BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor       82:09   + 26:22
 25. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     82:25   + 26:38
 26. Rusinová Alena           BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteerin  82:27   + 26:40
 27. Bejvlová Martina         LME7350 C SK Los Mělník            82:46   + 26:59
 28. Petýrková Pavlína        BZP7351 C Báječné ženy v orientač  82:52   + 27:05
 29. Pelcová Pavla            CST7454 C OB Strakonice            83:11   + 27:24
 30. Kotková Lenka            RIC7352 C OB Říčany                84:26   + 28:39
 31. Smolková Alena           PGP6450 C SK Praga                 86:29   + 30:42
 32. Licková Dana             LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  92:16   + 36:29
 33. Kosobudová Lenka         VTA7351 C SC vebr-sport            96:16   + 40:29
 34. Housková Monika          DOR7551 C OK Dobříš               102:36   + 46:49
 35. Richtrová Lucie          VPM7451 C KOS Slavia Plzeň        103:18   + 47:31
 36. Nováková Alena           KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže     105:36   + 49:49
 37. Halamová Anna            TAP7350 C KOB TRETRA Praha        110:24   + 54:37
 38. Kándlová Adéla           DCE7550 C KOB Dobřichovice        123:09   + 67:22
 39. Martanová Daniela        VLI7452 C Slavia Liberec orientee 127:24   + 71:37
 40. Gajdová Kristina         VSP7752 C USK Praha               162:45   + 106:58
     Rydlová Jana             VIC7752 C OB Vizovice               DISK          
     Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 5.80 km, 205 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupská Pavlína       PHK7051 C OK 99 Hradec Králové     58:58          
  2. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  60:45   + 1:47 
  3. Knapová Iva              LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice  63:12   + 4:14 
  4. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    64:27   + 5:29 
  5. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  65:17   + 6:19 
  6. Staňková Marcela         VPM6951 C KOS Slavia Plzeň         68:15   + 9:17 
  7. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        68:49   + 9:51 
  8. Kostková Jana            AOP7151 C Orientační Běh Opava     68:57   + 9:59 
  9. Chaloupková Lenka        CHC6951 C K.O.B. Choceň            69:53   + 10:55
 10. Posseltová Romana        TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec   70:59   + 12:01
 11. Sieglová Dagmar          MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha        71:09   + 12:11
 12. Horáková Jindra          LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice  71:32   + 12:34
 13. Zuzánková Růžena         TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec   72:36   + 13:38
 14. Bejčková Jana            DKL7150 C KOB Kladno               72:48   + 13:50
 15. Hudečková Helena         KTA6951 C SK Kotnov Tábor          73:37   + 14:39
 16. Dulovcová Marie          KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže      75:01   + 16:03
 17. Linková Iva              TUR6850 C OOB TJ Turnov            75:15   + 16:17
 18. Úlehlová Monika          TAP6950 C KOB TRETRA Praha         76:38   + 17:40
 19. Koucká Ivana             EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha        77:05   + 18:07
 20. Průšová Markéta          VSP7256 C USK Praha                82:07   + 23:09
 21. Waňková Dita             LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice  82:38   + 23:40
 22. Bendáková Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  83:37   + 24:39
 23. Tachezy Ruth             DOR6451 C OK Dobříš                84:51   + 25:53
 24. Beranová Iva             VSP7150 C USK Praha                85:21   + 26:23
 25. Kavalírová Zuzana        PHK6950 C OK 99 Hradec Králové     87:18   + 28:20
 26. Nová Jana                DOR7150 C OK Dobříš                88:20   + 29:22
 27. Forstová Lenka           MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha        88:42   + 29:44
 28. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                91:03   + 32:05
 29. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151 C SK Praga                 92:09   + 33:11
 30. Benešová Jaroslava       DKL7050 C KOB Kladno               93:14   + 34:16
 31. Gottfriedová Marcela     VCB7055 C OB České Budějovice      94:20   + 35:22
 32. Nešporová Marie          TTR7251 C OOB Třebíč               94:43   + 35:45
 33. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  96:07   + 37:09
 34. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  96:39   + 37:41
 35. Lesáková Věra            TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec   98:45   + 39:47
 36. Melišíková Radka         TAP7152 C KOB TRETRA Praha        105:39   + 46:41
 37. Krotilová Magdaléna      BZP7150 C Báječné ženy v orientač 106:00   + 47:02
 38. Tokárová Regina          VPM6950 C KOS Slavia Plzeň        109:12   + 50:14
 39. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha         111:39   + 52:41
 40. Pavlíčková Lenka         DOR7251 C OK Dobříš               114:07   + 55:09
 41. Foglarová Naďa           DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka       114:52   + 55:54
 42. Straková Jana            SLA7251 C SKOB Slaný              124:07   + 65:09
 43. Řehořová Lenka           TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec  135:21   + 76:23
 44. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod         148:51   + 89:53
     Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Žandová Hana             CTB7052 C SK OB Chotěboř            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 5.80 km, 220 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichovská Hana           PGP6652 C SK Praga                 53:48          
  2. Wurzelová Dana           CHT6654 C OOB SK Chrast            64:23   + 10:35
  3. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          66:25   + 12:37
  4. Hrstková Dana            SJI6051 C OK Jihlava               67:33   + 13:45
  5. Šedivá Miroslava         EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha        68:54   + 15:06
  5. Novotná Ivana            PHK6354 C OK 99 Hradec Králové     68:54   + 15:06
  7. Pavlíková Pavla          CHA6551 C OK Chrastava             69:55   + 16:07
  8. Komersová Jana           KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l.  71:20   + 17:32
  9. Pávková Jana             BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor       72:35   + 18:47
 10. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         73:29   + 19:41
 11. Lisá Monika              ONO6750 C SKOB Ostrov              73:30   + 19:42
 12. Kamarytová Martina       MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně     74:54   + 21:06
 13. Cincibusová Ivana        FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  74:55   + 21:07
 13. Červinková Jitka         OKP6451 C SK OK 24 Praha           74:55   + 21:07
 15. Kettnerová Lenka         HCE6450 C TJ Hostivice             75:13   + 21:25
 16. Gorčicová Ivana          CHA6550 C OK Chrastava             76:38   + 22:50
 17. Vejvodová Mirka          LPM5750 C OK Lokomotiva Plzeň      77:16   + 23:28
 18. Pecková Ivana            EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha        77:36   + 23:48
 19. Fantová Libuše           EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha        77:54   + 24:06
 20. Kavalírová Kateřina      PHK6756 C OK 99 Hradec Králové     78:03   + 24:15
 21. Hindráková Martina       LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  79:59   + 26:11
 22. Troupová Vladěna         KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže      80:17   + 26:29
 23. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  82:08   + 28:20
 24. Jermanová Eva            TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec   82:20   + 28:32
 25. Ježková Regina           PGP6352 C SK Praga                 85:49   + 32:01
 26. Landovská Ivana          PGP6251 C SK Praga                 87:09   + 33:21
 27. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  89:35   + 35:47
 28. Kovaříčková Darja        KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže      90:54   + 37:06
 29. Klašková Kateřina        DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka        92:47   + 38:59
 30. Mudrová Martina          HCE6451 C TJ Hostivice             94:58   + 41:10
 31. Zimmerová Lenka          ZVO6451 C OB SK Zvole              98:52   + 45:04
 32. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            99:46   + 45:58
 33. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 104:01   + 50:13
     Petrželová Alena         LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
  MS Němečková Jarmila        VSP6650 C USK Praha               194:21   + 140:33
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 4.88 km, 220 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               59:38          
  2. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         67:12   + 7:34 
  3. Bouchalová Zdena         VPM5757 C KOS Slavia Plzeň         67:20   + 7:42 
  4. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 68:43   + 9:05 
  5. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 82:13   + 22:35
  6. Večeřová Ivana           TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec   85:35   + 25:57
  7. Jeřábková Jana           OKP6150 C SK OK 24 Praha           85:37   + 25:59
  8. Sklenářová Jana          MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně     86:57   + 27:19
  9. Kovářová Alena           LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  87:55   + 28:17
 10. Balcarová Eva            PHK5952 C OK 99 Hradec Králové     91:30   + 31:52
 11. Gabrielová Šárka         ONO5950 C SKOB Ostrov              94:14   + 34:36
 12. Kujanová Martina         BZP5850 C Báječné ženy v orientač  94:24   + 34:46
 13. Doležalová Liběna        VPM5950 C KOS Slavia Plzeň         99:42   + 40:04
 14. Svobodová Hana           SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole 109:16   + 49:38
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 4.60 km, 145 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  48:40          
  2. Klusáková Jitka          DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka        54:54   + 6:14 
  3. Běhounová Jiřina         PHK5651 C OK 99 Hradec Králové     55:11   + 6:31 
  4. Janská Iva               LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav B  55:29   + 6:49 
  5. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          57:32   + 8:52 
  6. Opavová Stanislava       MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně     57:45   + 9:05 
  7. Nováková Svatava         SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary,  60:22   + 11:42
  8. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  63:05   + 14:25
  9. Cabrnochová Hana         DKL5550 C KOB Kladno               64:34   + 15:54
 10. Kuncová Jiřina           TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec   65:07   + 16:27
 11. Zlesáková Vlasta         JIL5362 C OK Jilemnice             65:13   + 16:33
 12. Hejzlarová Vladimíra     VCB5651 C OB České Budějovice      65:29   + 16:49
 13. Ševčíková Alena          CHA5351 C OK Chrastava             65:51   + 17:11
 14. Štrossová Jiřina         DCE5650 C KOB Dobřichovice         67:09   + 18:29
 15. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        68:06   + 19:26
 16. Pokorná Eva              TCB5751 C SK Technik České Budějo  68:11   + 19:31
 17. Bradnová Věra            CHA5550 C OK Chrastava             69:41   + 21:01
 18. Nýdrlová Eva             VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  70:16   + 21:36
 19. Korejčíková Dáďa         LLI5550 C TJ Loko Liberec          73:51   + 25:11
 20. Kalibánová Jiřina        NPA5351 C SK LOB Nová Paka         76:38   + 27:58
 21. Fejlková Alice           SHK5351 C OK Slavia Hradec Králov  76:51   + 28:11
 22. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          81:07   + 32:27
 23. Hejtmánková Alena        TAP5452 C KOB TRETRA Praha         83:47   + 35:07
 24. Patáková Mária           KSH5751 C OB Kašperské Hory        91:39   + 42:59
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 3.86 km, 120 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dohnalová Dana           VSP5050 C USK Praha                44:11          
  2. Tvrdková Eva             TUR5151 C OOB TJ Turnov            55:50   + 11:39
  3. Neradová Alena           LIT5051 C KOB Litvínov             60:28   + 16:17
  4. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  61:10   + 16:59
  5. Horáčková Stanislava     VLI4950 C Slavia Liberec orientee  62:44   + 18:33
  6. Pachnerová Jaroslava     VLI5152 C Slavia Liberec orientee  68:32   + 24:21
  7. Stehnová Hana            DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka        69:43   + 25:32
  8. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  72:38   + 28:27
     Karmazínová Ivana        VLI5150 C Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D70B 2.97 km, 55 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kutáčková Stanislava     LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  40:39          
  2. Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice  41:12   + 0:33 
  3. Liščinská Eva            TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno        45:31   + 4:52 
  4. Lohrová Jarmila          SCP4650 C OK Sparta Praha          50:13   + 9:34 
  4. Dvořáková Ladislava      PGP4451 C SK Praga                 50:13   + 9:34 
  6. Ryšavá Lubomíra          TJP4750 C TJ Sokol Troja           50:31   + 9:52 
  7. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         75:27   + 34:48
--------------------------------------------------------------------------------

D75B 2.97 km, 55 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 42:46          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.36 km, 60 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šubrt Jáchym             DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka        21:23          
  2. Vrba Matyáš              FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  22:00   + 0:37 
  3. Stehlík Jakub            LPM0700 C OK Lokomotiva Plzeň      22:22   + 0:59 
  4. Skripnik Matouš          FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  22:50   + 1:27 
  5. Teringl Vojtěch          VCB0702 C OB České Budějovice      24:30   + 3:07 
  6. Machar Eda               DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka        26:13   + 4:50 
  7. Kosák Eliáš              PGP0704 C SK Praga                 26:44   + 5:21 
  8. Mairich Martin           TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec   27:54   + 6:31 
  9. Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                 28:25   + 7:02 
 10. Folprecht Lukáš          VSP0802 C USK Praha                28:43   + 7:20 
 11. Brandejs Štěpán          DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka        29:10   + 7:47 
 12. Lorenc Vašek             DOR0702 C OK Dobříš                29:46   + 8:23 
 13. Kučera Teodor            DOR0800 C OK Dobříš                30:55   + 9:32 
 14. Peckl Kryštof            DOR0806 C OK Dobříš                31:43   + 10:20
 15. Magazu Lukas             DOR0805 C OK Dobříš                31:49   + 10:26
 16. Matys Ondřej             DOR0803 C OK Dobříš                37:45   + 16:22
 17. Skácel Jan               VLI0901 C Slavia Liberec orientee  39:39   + 18:16
 18. Řehoř Hynek              TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec   40:53   + 19:30
 19. Šimek Matouš             KAM0800 C OK Kamenice              42:40   + 21:17
 20. Lesák Marek              TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec   46:07   + 24:44
 21. Kučera Jakub             VSP0900 C USK Praha                49:36   + 28:13
 22. Bašus Ondřej             SCP1000 C OK Sparta Praha          54:03   + 32:40
 23. Procházka Vít            DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka        54:24   + 33:01
 24. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          55:16   + 33:53
     Riby Philip              LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.97 km, 65 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrait Vilém             VSP0701 B USK Praha                21:44          
  2. Mairich Filip            TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec   22:26   + 0:42 
  3. Sork Dominik             TAP0504 C KOB TRETRA Praha         24:57   + 3:13 
  4. Vítek Matěj              SJI0500 B OK Jihlava               28:02   + 6:18 
  5. Hanuš Filip              VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:09   + 6:25 
  6. Jíra Filip               ROZ0500 B OK Roztoky               29:00   + 7:16 
  7. Zrník Tomáš              OSN0606 C SK Orientační sporty No  29:01   + 7:17 
  8. Skripnik Nikola          FSP0600 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  31:35   + 9:51 
  9. Šubrt Vojtěch            DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka        32:09   + 10:25
 10. Svoboda Antonín          VPM0601 C KOS Slavia Plzeň         34:10   + 12:26
 11. Jelínek Filip            RUZ0500 B TJ Růžená                36:39   + 14:55
 12. Černý Matouš             TAP0501 C KOB TRETRA Praha         38:14   + 16:30
 13. Sobota Ondřej            VPM0502 C KOS Slavia Plzeň         39:18   + 17:34
 14. Pelc Tadeáš              CST0601 C OB Strakonice            39:59   + 18:15
 15. Doucha Martin            SNA0501 C TJ START Náchod          41:49   + 20:05
 16. Kovář Radim              CET0501 C TJ Loko Česká Třebová    43:28   + 21:44
 17. Kándl Matěj              DCE0500 C KOB Dobřichovice         49:31   + 27:47
 18. Machar Matěj             DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka        50:43   + 28:59
 19. Nešpor Jiří              TTR0502 C OOB Třebíč               52:57   + 31:13
 20. Ledinský Matěj           DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka        90:18   + 68:34
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 5.79 km, 165 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimša Martin             PGP0309 A SK Praga                 40:26          
  2. Waněk Hubert             LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice  42:29   + 2:03 
  3. Tkáč Matěj               TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec   43:14   + 2:48 
  4. Peterka Jakub            LLI0404 A TJ Loko Liberec          44:21   + 3:55 
  5. Gajda Martin             KAM0405 A OK Kamenice              45:31   + 5:05 
  6. Kučera Jáchym            DOR0301 B OK Dobříš                46:15   + 5:49 
  7. Kožina Štěpán            PGP0300 B SK Praga                 46:28   + 6:02 
  7. Tokár Radim              VPM0300 A KOS Slavia Plzeň         46:28   + 6:02 
  9. Bolehovský Daniel        VSP0508 B USK Praha                46:35   + 6:09 
 10. Škácha Vít               KAM0309 B OK Kamenice              47:00   + 6:34 
 11. Vitebský Lukáš           TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec   47:01   + 6:35 
 12. Flegl Martin             SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.  47:39   + 7:13 
 13. Kovářík Tomáš            KAM0300 B OK Kamenice              48:20   + 7:54 
 14. Štěrba Marek             SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary,  48:46   + 8:20 
 15. Haas Filip               LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice  49:02   + 8:36 
 16. Chaloupský Jakub         PHK0302 A OK 99 Hradec Králové     49:08   + 8:42 
 17. Procinger Jakub          VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:05   + 9:39 
 18. Kurz Ondřej              VPM0503 B KOS Slavia Plzeň         50:50   + 10:24
 19. Rusin Vojtěch            BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteerin  51:46   + 11:20
 20. Kabát Martin             PGP0408 B SK Praga                 54:05   + 13:39
 21. Průša Dominik            VSP0406 B USK Praha                55:05   + 14:39
 22. Novák Adam               LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice  55:13   + 14:47
 23. Gryc Ondřej              TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno        55:14   + 14:48
 24. Dejnožka Vojtěch         TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec   55:25   + 14:59
 25. Dundáček Karel           SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec    55:32   + 15:06
 26. Donda Jiří               ONO0403 B SKOB Ostrov              55:55   + 15:29
 27. Tichý Lubomír            SHK0303 B OK Slavia Hradec Králov  55:56   + 15:30
 28. Fábera David             SHK0305 A OK Slavia Hradec Králov  56:05   + 15:39
 29. Novák Stanislav          NPA0404 B SK LOB Nová Paka         56:49   + 16:23
 30. Kolář Matyáš             PGP0304 B SK Praga                 56:57   + 16:31
 31. Jelínek Kryštof          RUZ0301 B TJ Růžená                57:13   + 16:47
 32. Waldhauser Štěpán        BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor       57:20   + 16:54
 33. Zakouřil Matyáš          VSP0400 B USK Praha                57:26   + 17:00
 34. Orany Vojtěch            SJI0401 B OK Jihlava               57:29   + 17:03
 35. Mellan Jonáš             TUR0308 C OOB TJ Turnov            57:45   + 17:19
 36. Kohoutek Oldřich         BSO0301 B KOB Baník Sokolov        58:25   + 17:59
 37. Čtrnáct František        PGP0401 B SK Praga                 58:50   + 18:24
 38. Dohnálek Tomáš           SHK0403 B OK Slavia Hradec Králov  59:00   + 18:34
 39. Petrilák Matouš          DOR0409 B OK Dobříš                59:07   + 18:41
 40. Sedláček Jaroslav        DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka        59:11   + 18:45
 41. Chaloupka Viktor         KAM0301 B OK Kamenice              60:58   + 20:32
 42. Snížek Martin            DOR0405 B OK Dobříš                61:01   + 20:35
 43. Kodytek Adam             SHK0402 B OK Slavia Hradec Králov  61:13   + 20:47
 44. Janda Jakub              DOR0403 B OK Dobříš                61:23   + 20:57
 45. Choutka Matěj            NPA0402 B SK LOB Nová Paka         61:24   + 20:58
 46. Kolář Šimon              SHK0405 B OK Slavia Hradec Králov  62:03   + 21:37
 47. Fejfar Lukáš             LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice  62:20   + 21:54
 48. Lesák Ondřej             TJN0306 C OOB TJ Tatran Jablonec   63:22   + 22:56
 49. Černík Adam              SHK0404 B OK Slavia Hradec Králov  63:24   + 22:58
 50. Typlt Tomáš              NPA0406 B SK LOB Nová Paka         64:24   + 23:58
 51. Hojný Jáchym             SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec    64:30   + 24:04
 52. Černý Antonín            TAP0402 B KOB TRETRA Praha         65:11   + 24:45
 53. Snížek Ondřej            DOR0406 B OK Dobříš                66:20   + 25:54
 54. Trnka Martin jun         VSP0300 C USK Praha                67:10   + 26:44
 55. Bednařík Vilém           VLI0509 B Slavia Liberec orientee  67:17   + 26:51
 56. Šrámek Jaromír           RIC0303 B OB Říčany                68:02   + 27:36
 57. Krpata Michal            LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice  68:58   + 28:32
 58. Řehoř Vojta              TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec   69:03   + 28:37
 59. Milota Břetislav         MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně     69:07   + 28:41
 60. Oncirk Jan               ONO0301 B SKOB Ostrov              70:37   + 30:11
 61. Jedlička Jakub           KAM0404 B OK Kamenice              72:12   + 31:46
 62. Fajfer Filip             NPA0401 B SK LOB Nová Paka         77:25   + 36:59
 63. Šácha Václav             DOR0410 C OK Dobříš                78:33   + 38:07
 64. Bejvl Marek              LME0400 B SK Los Mělník            79:01   + 38:35
 65. Pelc Matyáš              CST0401 B OB Strakonice            79:15   + 38:49
 66. Filsak Rafael            SJC0301 C Sportcentrum Jičín       80:45   + 40:19
 67. Rak Tomáš                SHK0400 B OK Slavia Hradec Králov  81:02   + 40:36
 68. Stehlík Šimon            LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň      81:16   + 40:50
 69. Janoušek Slávek          BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor       81:50   + 41:24
 70. Venhoda Matěj            SJI0301 B OK Jihlava               81:52   + 41:26
 71. Janas Adam               PGP0404 B SK Praga                 82:57   + 42:31
 72. Milota Jakub             KAM0503 C OK Kamenice              89:09   + 48:43
 73. Gregor Jáchym            RUZ0400 B TJ Růžená                91:31   + 51:05
 74. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                95:09   + 54:43
 75. Růžička Jan              SJC0406 B Sportcentrum Jičín       98:52   + 58:26
 76. Velát Vojtěch            OPI0400 C Orientační sporty Písek 100:29   + 60:03
 77. Neumann Matěj            PHK0400 B OK 99 Hradec Králové    104:33   + 64:07
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 6.94 km, 280 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              46:14          
  2. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  47:05   + 0:51 
  3. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia Plzeň         49:33   + 3:19 
  4. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     50:49   + 4:35 
  5. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 50:56   + 4:42 
  6. Metelka Ondřej           PHK0101 A OK 99 Hradec Králové     51:29   + 5:15 
  7. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       52:26   + 6:12 
  8. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            54:38   + 8:24 
  9. Newiak Nick              NEK0101 A Nejdek Orienteering      55:14   + 9:00 
 10. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      55:49   + 9:35 
 11. Milán Tomáš              ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno       55:50   + 9:36 
 12. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        56:00   + 9:46 
 13. Féder Medard             LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovic  56:02   + 9:48 
 14. Bílý Jakub               LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  56:10   + 9:56 
 15. Adámek Filip             ABM0101 A KOB ALFA Brno            56:41   + 10:27
 16. Haltof Marek             TRI0200 A TJ TŽ Třinec             56:43   + 10:29
 17. Kurz Šimon               VPM0208 A KOS Slavia Plzeň         56:44   + 10:30
 18. Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                 57:12   + 10:58
 19. Janda Ondřej             DOR0100 A OK Dobříš                57:41   + 11:27
 20. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         58:12   + 11:58
 21. Škvor Adam               KAM0202 A OK Kamenice              58:42   + 12:28
 22. Link Lukáš               STH0205 A SK Studenec              59:53   + 13:39
 23. Šmol David               DOK0100 A OK Doksy                 60:34   + 14:20
 24. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  60:58   + 14:44
 25. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        61:15   + 15:01
 26. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  61:35   + 15:21
 27. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk      61:49   + 15:35
 28. Chovanec Václav          TZL0201 A SKOB Zlín                62:49   + 16:35
 29. Adamec Martin            TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec   65:34   + 19:20
 30. Janas Petr               PGP0200 A SK Praga                 69:15   + 23:01
 31. Siegl Matyáš             PGP0104 A SK Praga                 91:30   + 45:16
 32. Grebík Radim             ASU0101 A Magnus Orienteering      96:04   + 49:50
 33. Mikuláš Jan              VCB0103 C OB České Budějovice     120:55   + 74:41
     Kovařík Martin           TRI0101 A TJ TŽ Třinec              DISK          
     Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Budský Ondřej            TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 5.97 km, 190 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gottstein Jonáš          JIL0107 B OK Jilemnice             41:49          
  2. Ježek Jakub              JIL0104 B OK Jilemnice             42:54   + 1:05 
  3. Paleček Ondřej           SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.  45:45   + 3:56 
  4. Melišík Martin           TAP0200 B KOB TRETRA Praha         46:08   + 4:19 
  5. Bek Jiří                 CHA0103 B OK Chrastava             46:48   + 4:59 
  6. Valášek Václav           KAM0100 B OK Kamenice              47:14   + 5:25 
  7. Hájek Kryštof            TUR0212 B OOB TJ Turnov            47:32   + 5:43 
  8. Spěváček Vojtěch         VPM0205 B KOS Slavia Plzeň         47:51   + 6:02 
  9. Víšek Martin             KAM0102 B OK Kamenice              48:20   + 6:31 
 10. Klaška Martin            DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka        52:11   + 10:22
 11. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                52:16   + 10:27
 12. Bolehovský Michal        VSP0202 B USK Praha                52:23   + 10:34
 13. Mühlbach Aleš            STH0104 B SK Studenec              53:15   + 11:26
 14. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             53:31   + 11:42
 15. Hankovec Hugo            KAM0201 B OK Kamenice              53:33   + 11:44
 16. Porkert Jan              SHK0100 B OK Slavia Hradec Králov  54:12   + 12:23
 17. Koditek Jonáš            KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí      54:13   + 12:24
 18. Nešpor Jan               TTR0101 B OOB Třebíč               54:47   + 12:58
 19. Dostál Jakub             VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:31   + 13:42
 20. Melichna Matěj           DKL0102 B KOB Kladno               56:03   + 14:14
 21. Tománek Josef            BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor       59:36   + 17:47
 22. Šišma Vojtěch            LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice  59:49   + 18:00
 23. Blaha Petr               KAM0104 B OK Kamenice              61:00   + 19:11
 24. Mejsnar Jaroslav         VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  61:29   + 19:40
 25. Bradáč David             LLI0203 C TJ Loko Liberec          61:41   + 19:52
 26. Mrskoč Marek             LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice  62:44   + 20:55
 27. Langr Jan                SHK0101 B OK Slavia Hradec Králov  63:36   + 21:47
 28. Tkáč Juraj               SJI0200 B OK Jihlava               63:40   + 21:51
 29. Novák Přemysl            DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka        64:04   + 22:15
 30. Novák Jakub              KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže      66:07   + 24:18
 31. Šabata Radek             SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.  67:11   + 25:22
 32. Procinger Jan            VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  67:45   + 25:56
 33. Růta Matyáš              TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec   72:28   + 30:39
 34. Hejduk Zdeněk            BSO0201 B KOB Baník Sokolov        76:11   + 34:22
 35. Puchalský Jan            VSP0101 C USK Praha                79:40   + 37:51
 36. Záboj Petr               SJI0101 B OK Jihlava               82:47   + 40:58
 37. Pohořalý Hugo            ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem  89:37   + 47:48
 38. Hejsek Filip             KAM0204 B OK Kamenice              97:18   + 55:29
 39. Albrecht Adam            KAM0203 B OK Kamenice             104:29   + 62:40
     Lacina Jindřich          LPU0211 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 8.59 km, 450 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fencl Jonáš              LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice  62:07          
  2. Bořánek Michal           STE0007 A SK SKI-OB Šternberk      62:56   + 0:49 
  3. Křivda Tomáš             CHC9901 A K.O.B. Choceň            63:17   + 1:10 
  4. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  63:35   + 1:28 
  5. Nagy Josef               TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec   64:39   + 2:32 
  6. Kavalír Jáchym           PHK9901 A OK 99 Hradec Králové     67:42   + 5:35 
  7. Horčička Vít             STE9919 A SK SKI-OB Šternberk      67:53   + 5:46 
  8. Thoř Tomáš               TUR9904 A OOB TJ Turnov            70:54   + 8:47 
  9. Zentrich Dušan           LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovic  71:11   + 9:04 
 10. Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo  71:36   + 9:29 
 11. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               72:03   + 9:56 
 12. Valík Tomáš              AOP0001 A Orientační Běh Opava     72:40   + 10:33
 13. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      72:46   + 10:39
 14. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     73:05   + 10:58
 15. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       73:25   + 11:18
 16. Volák Ondřej             LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice  74:25   + 12:18
 17. Karatsiolis Kryštof      TUR9901 B OOB TJ Turnov            75:52   + 13:45
 18. Hasman Ondřej            VPM0002 A KOS Slavia Plzeň         76:22   + 14:15
 19. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             78:11   + 16:04
 20. Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo  79:05   + 16:58
 21. Panovec Kryštof          LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovic  79:45   + 17:38
 22. Vítek Karel              PGP9904 A SK Praga                 80:55   + 18:48
 23. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  81:58   + 19:51
 24. Kroul Josef              KSU0044 A Klub vytrvalostních spo  84:21   + 22:14
 25. Synek Antonín            DOK0001 A OK Doksy                 84:43   + 22:36
 26. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.  85:00   + 22:53
 27. Roudný Václav            LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice  85:34   + 23:27
 28. Sedlář Jan               TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno        87:03   + 24:56
 29. Samek Tomáš              PHK0001 A OK 99 Hradec Králové     87:04   + 24:57
 30. Melichar Petr            LLI0001 A TJ Loko Liberec          88:48   + 26:41
 31. Veselý Vojtěch           SJH0001 A SJH Jindřichův Hradec   103:36   + 41:29
 32. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 105:16   + 43:09
 33. Podmolík Jonáš           TZL0001 A SKOB Zlín               108:46   + 46:39
     Müller Jonáš             KSU9906 A Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Hlaváč Ondřej            ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Šrámek Ondřej            KSU9909 A Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Hašek Jan                VPM0001 A KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Kafka Matěj              SJI9903 A OK Jihlava                DISK          
     Škvor Ota                KAM9900 A OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 6.54 km, 280 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šenkýř Matěj             SJI9902 A OK Jihlava               52:48          
  2. Tichý Radomír            SHK0000 A OK Slavia Hradec Králov  55:13   + 2:25 
  3. Mareš Vít                BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor       56:59   + 4:11 
  4. Novotný Marek            TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec   58:45   + 5:57 
  5. Sabol Josef              CTB9902 B SK OB Chotěboř           59:10   + 6:22 
  6. Skalický Johan           KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí      61:52   + 9:04 
  7. Šitina Jakub             LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  64:03   + 11:15
  8. Galbavý Matěj            CHA0000 B OK Chrastava             64:37   + 11:49
  9. Ježek Vít                JIL9903 C OK Jilemnice             65:20   + 12:32
 10. Šmaus Antonín            TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec   65:45   + 12:57
 11. Bradáč Jakub             LLI0002 B TJ Loko Liberec          67:41   + 14:53
 12. Žanda Jan                CTB9901 B SK OB Chotěboř           67:53   + 15:05
 13. Postolka Jáchym          DKL9900 B KOB Kladno               68:00   + 15:12
 14. Hejduk Jan               BSO0001 B KOB Baník Sokolov        68:24   + 15:36
 15. Vlastník Šimon           JIL9904 B OK Jilemnice             68:59   + 16:11
 16. Solomko Adam             BSO0002 B KOB Baník Sokolov        70:01   + 17:13
 17. Semík Jakub              VSP0000 B USK Praha                73:08   + 20:20
 18. Gottfried Adam           VCB0005 C OB České Budějovice      92:11   + 39:23
     Bek Ondřej               CHA9904 B OK Chrastava              DISK          
     Čtrnáct Šimon            PGP0001 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 9.95 km, 500 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sýkora Vojtěch           LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic  64:45          
  2. Vandas Daniel            PHK9805 R OK 99 Hradec Králové     67:31   + 2:46 
  3. Koštejn Vít              DOK9800 R OK Doksy                 69:46   + 5:01 
  4. Vystavěl Ondřej          JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov    70:36   + 5:51 
  5. Hirš Otakar              ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno       71:12   + 6:27 
  6. Navrátil Šimon           PGP9702 E SK Praga                 72:11   + 7:26 
  7. Bendák Jan               PHK9800 A OK 99 Hradec Králové     72:17   + 7:32 
  8. Wolf Filip               TUR9701 R OOB TJ Turnov            72:34   + 7:49 
  9. Černocký Libor           LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovic  73:45   + 9:00 
 10. Semrád Ladislav          CHC9701 R K.O.B. Choceň            75:09   + 10:24
 11. Mikel David              TZL9703 A SKOB Zlín                76:06   + 11:21
 12. Semerád Antonín          DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka        77:33   + 12:48
 13. Bořil Jan                SJI9700 R OK Jihlava               78:11   + 13:26
 13. Gebrt Jan                SHK9801 R OK Slavia Hradec Králov  78:11   + 13:26
 15. Netuka Vojtěch           SHK9701 R OK Slavia Hradec Králov  81:19   + 16:34
 16. Kelbl Vladimír           ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno       82:06   + 17:21
 17. Mielec Jaromír           AOP9701 A Orientační Běh Opava     84:58   + 20:13
 18. Pokorný David            SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.  85:31   + 20:46
 19. Vlášek Jakub             TAP9702 A KOB TRETRA Praha         85:56   + 21:11
 20. Starý Ondra              PHK9813 A OK 99 Hradec Králové     86:26   + 21:41
 21. Janeček Mirek            TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec   88:37   + 23:52
 22. Novák Aleš               PGP9808 A SK Praga                 90:09   + 25:24
 23. Zikmund Zdeněk           SJC9703 A Sportcentrum Jičín       91:49   + 27:04
 24. Michek David             TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec   93:51   + 29:06
 25. Ransdorf Jakub           TAP9805 A KOB TRETRA Praha        102:03   + 37:18
 26. Šmaus Jan                TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec  105:22   + 40:37
 27. Žák Jan                  LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 109:18   + 44:33
     Chaloupka Josef          UOL9801 A SOB Olomouc               DISK          
     Frýba Dominik            SJI9702 A OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 8.00 km, 460 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrdinka Daniel           VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  76:09          
  2. Lauterbach David         ZAM9801 B OB T.J. Sokol Žamberk    82:10   + 6:01 
  3. Melichar Vojtěch         LLI9802 B TJ Loko Liberec          83:25   + 7:16 
  4. Míča Tomáš               LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice  88:46   + 12:37
  5. Straka Tomáš             SLA9702 C SKOB Slaný               89:15   + 13:06
  6. Koucký Martin            EKP9700 C VŠTJ Ekonom Praha        90:40   + 14:31
  7. Pelikán Lukáš            DKL9802 B KOB Kladno               90:47   + 14:38
  8. Foltýn Tomáš             SJI9801 B OK Jihlava              100:41   + 24:32
  9. Locker Tomáš             SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n. 106:05   + 29:56
 10. Bečvář Petr              OPI9800 B Orientační sporty Písek 106:07   + 29:58
 11. Zieba Jakub              NEK9800 B Nejdek Orienteering     108:52   + 32:43
 12. Borovička Tomáš          FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Staveb 116:06   + 39:57
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 14.06 km, 670 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rollier Baptiste         PHK8200 E OK 99 Hradec Králové     88:56          
  2. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno       92:05   + 3:09 
  3. Bouchal Jiří             VPM8449 C KOS Slavia Plzeň         95:20   + 6:24 
  4. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              95:36   + 6:40 
  5. Kolovský František       LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň      95:58   + 7:02 
  6. Andersson Jakob          14S0000   OK Linné                 96:11   + 7:15 
  7. Procházka David          LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice  96:20   + 7:24 
  8. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno       96:37   + 7:41 
  9. Kettner Vojtěch          KAM9601 E OK Kamenice              99:59   + 11:03
  9. Mrázek Jan               SJC8102 E Sportcentrum Jičín       99:59   + 11:03
 11. Hradec Pavel             TUR8801 E OOB TJ Turnov           100:14   + 11:18
 12. Kamenický Matěj          LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice 100:37   + 11:41
 13. Dlabaja Štěpán           TZL8508 R SKOB Zlín               100:40   + 11:44
 14. Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín               101:32   + 12:36
 15. Dlabaja Tomáš            TUR8303 R OOB TJ Turnov           102:28   + 13:32
 16. Simkovics Erik           13A0000   OLC Wienerwald          103:43   + 14:47
 17. Luštický Martin          TUR8700 C OOB TJ Turnov           104:11   + 15:15
 18. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň     104:24   + 15:28
 19. Zvěřina Petr             LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 105:14   + 16:18
 20. Udržal Tomáš             LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 105:28   + 16:32
 21. Šmelík Martin            ASU9644 R Magnus Orienteering     106:50   + 17:54
 22. Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering     108:08   + 19:12
 23. Škoda Jakub              VLI8800 R Slavia Liberec orientee 109:13   + 20:17
 24. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering     109:17   + 20:21
 25. Mokrý Stanislav          ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno      110:52   + 21:56
 26. Perůtka Jan              LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovic 111:01   + 22:05
 27. Landovský Jakub          PGP9601 R SK Praga                111:58   + 23:02
 28. Čech Jan                 SJI9601 R OK Jihlava              113:48   + 24:52
 29. Glonek Jakub             AOP9602 E Orientační Běh Opava    114:19   + 25:23
 30. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                114:27   + 25:31
 31. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk      117:44   + 28:48
     Brlica Pavel             ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Hruška Jakub             ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Komanec Václav           SHK8406 R OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec              DISK          
     Schuster Marek           SSU9303 E SK Severka Šumperk        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 11.70 km, 500 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava               81:18          
  2. Matějů Luboš             PGP7601 C SK Praga                 82:59   + 1:41 
  3. Grundmann Jan            LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice  84:08   + 2:50 
  4. Čermák Jan               LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice  84:34   + 3:16 
  5. Kolín Jan                DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka        85:07   + 3:49 
  6. Habán Ivo                VLI7707 C Slavia Liberec orientee  86:50   + 5:32 
  7. Bialožyt Michal          ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno       86:54   + 5:36 
  8. Hora Vojtěch             PGP8301 C SK Praga                 87:13   + 5:55 
  9. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB TRETRA Praha         87:22   + 6:04 
 10. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        87:36   + 6:18 
 11. Pavlovec Jan             BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor       87:38   + 6:20 
 12. Beneš Jan                SJC8703 C Sportcentrum Jičín       89:46   + 8:28 
 13. Mašata Matěj             PHK9601 R OK 99 Hradec Králové     90:42   + 9:24 
 14. Klusáček Matěj           LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovic  91:39   + 10:21
 15. Plíhal Tomáš             SJI8509 C OK Jihlava               92:47   + 11:29
 16. Zimmermann Jakub         ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno       93:11   + 11:53
 17. Valenta Jiří             LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovic  93:16   + 11:58
 18. Henych Petr              VLI6001 C Slavia Liberec orientee  93:27   + 12:09
 19. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové     93:42   + 12:24
 20. Kopec Tomáš              VLI8203 C Slavia Liberec orientee  93:49   + 12:31
 21. Hadač Filip              AOP9301 C Orientační Běh Opava     94:00   + 12:42
 22. Kazda Jiří               SJC8006 C Sportcentrum Jičín       94:07   + 12:49
 23. Kopáček Jan              CHT8510 C OOB SK Chrast            94:43   + 13:25
 24. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 94:49   + 13:31
 25. Wolf Daniel              TUR9100 C OOB TJ Turnov            94:51   + 13:33
 26. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                 94:54   + 13:36
 27. Stehlík Petr             LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň      94:55   + 13:37
 28. Pešek Ondřej             CHC8502 C K.O.B. Choceň            95:25   + 14:07
 29. Žaloudek Petr            SJC8309 C Sportcentrum Jičín       95:36   + 14:18
 30. Holas Ondřej             TUR8501 C OOB TJ Turnov            96:11   + 14:53
 31. Bašus Petr               SCP7400 C OK Sparta Praha          96:23   + 15:05
 32. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk       96:51   + 15:33
 33. Kos Tomáš                LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice  96:54   + 15:36
 34. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha         96:56   + 15:38
 35. Křivda Martin            CHC9501 C K.O.B. Choceň            96:57   + 15:39
 36. Pospíšil Vítek           PGP6803 C SK Praga                 97:24   + 16:06
 37. Justa Pavel              PHK8701 C OK 99 Hradec Králové     97:27   + 16:09
 38. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo  97:44   + 16:26
 39. Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno       97:48   + 16:30
 40. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha           97:58   + 16:40
 41. Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov            98:46   + 17:28
 42. Skoupý Jan               STE9411 C SK SKI-OB Šternberk      99:15   + 17:57
 43. Balcar Aleš              PHK8602 C OK 99 Hradec Králové     99:24   + 18:06
 44. Polášek Jan              TZL8601 C SKOB Zlín                99:39   + 18:21
 45. Čechlovský Jan           CHA9300 C OK Chrastava            100:07   + 18:49
 46. Skripnik Štěpán          FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 100:36   + 19:18
 47. Peterka Vojtěch          LLI7502 C TJ Loko Liberec         100:52   + 19:34
 48. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka       101:02   + 19:44
 49. Novák Daniel             DOK8700 C OK Doksy                101:50   + 20:32
 50. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                102:31   + 21:13
 51. Sklenář Martin           AOP9501 C Orientační Běh Opava    103:04   + 21:46
 52. Kolárik Jan              TZL9003 C SKOB Zlín               103:34   + 22:16
 53. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno      108:26   + 27:08
 54. Kovář Miroslav           SJC8104 C Sportcentrum Jičín      109:42   + 28:24
 55. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                109:58   + 28:40
 56. Strachota Petr           TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec  113:19   + 32:01
 57. Kobr Tomáš               TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec  114:55   + 33:37
 58. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka       155:45   + 74:27
     Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No   DISK          
     Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Paclík Roman             SHK7801 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Seidl Miroslav           EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Vacek Vojtěch            SJI9602 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 10.73 km, 440 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šmehlík Eduard           SHK8702 C OK Slavia Hradec Králov  76:30          
  2. Palas Jan                ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno       77:21   + 0:51 
  3. Mudrák Štěpán            LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovic  78:04   + 1:34 
  4. Hovorka Lukáš            LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice  78:57   + 2:27 
  5. Vištejn Jiří             SNA9301 C TJ START Náchod          80:31   + 4:01 
  6. Pýcha Lukáš              SNA8402 C TJ START Náchod          84:12   + 7:42 
  7. Holas Štěpán             SJC8702 C Sportcentrum Jičín       84:15   + 7:45 
  8. Petras Tomáš             VAM8801 C OOB Vamberk              85:01   + 8:31 
  9. Kadeřávek Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové     86:18   + 9:48 
 10. Klapal Jan               LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice  86:19   + 9:49 
 11. Gregor Martin            CTB7701 C SK OB Chotěboř           86:33   + 10:03
 12. Hodek Michal             TAP8808 C KOB TRETRA Praha         88:50   + 12:20
 13. Krejsa Vladimír          CHT9202 C OOB SK Chrast            88:53   + 12:23
 13. Pova Ondřej              KRL9304 C Kometa Kralovice         88:53   + 12:23
 15. Zicha Jiří               LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovic  89:17   + 12:47
 16. Kadlec Jan               SJI8306 C OK Jihlava               90:12   + 13:42
 17. Černý Ondřej             EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha        91:44   + 15:14
 18. Černý Michal             PHK8005 C OK 99 Hradec Králové     91:52   + 15:22
 19. Buk Michal               ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem  92:07   + 15:37
 20. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            92:18   + 15:48
 21. Koleš Jan                LPU8610 C OK Lokomotiva Pardubice  93:02   + 16:32
 22. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 93:08   + 16:38
 23. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň            93:43   + 17:13
 24. Veverka Tomáš            VAM8401 C OOB Vamberk              94:06   + 17:36
 25. Kadavý Petr              CHA7800 C OK Chrastava             94:25   + 17:55
 26. Slezák Jiří              LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovic  94:55   + 18:25
 27. Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín       95:13   + 18:43
 28. Vlažný Jakub             LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovic  95:23   + 18:53
 29. Lazák Tomáš              LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  97:04   + 20:34
 30. Ptáček Pavel             BBM9600 C BETA URSUS Orienteering  97:28   + 20:58
 31. Koucký Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        97:36   + 21:06
 32. Ramba Jiří               DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka        97:51   + 21:21
 33. Uhlík Michal             SJC8007 C Sportcentrum Jičín       98:47   + 22:17
 34. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové     99:03   + 22:33
 35. Šesták Marek             VLI7403 C Slavia Liberec orientee 100:05   + 23:35
 36. Šimík Daniel             ROZ6900 C OK Roztoky              101:02   + 24:32
 37. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast           101:31   + 25:01
 38. Pustai David             TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec  101:34   + 25:04
 39. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno        102:20   + 25:50
 40. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod         102:25   + 25:55
 41. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                103:45   + 27:15
 42. Beneš Miroslav           PGP8108 C SK Praga                104:35   + 28:05
 43. Synek Antonín            DOK7800 C OK Doksy                104:40   + 28:10
 44. Pelc Václav              CST6702 C OB Strakonice           105:17   + 28:47
 45. Vejstrk Daniel           CHA9105 C OK Chrastava            105:56   + 29:26
 46. Zrník Tomáš              OSN7118 C SK Orientační sporty No 106:14   + 29:44
 47. Vlažný Jan               LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovic 106:35   + 30:05
 48. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 107:09   + 30:39
 49. Beneš Filip              TAP8701 C KOB TRETRA Praha        107:46   + 31:16
 50. Pračka Tomáš             RIC7302 C OB Říčany               109:35   + 33:05
 51. Nývlt Petr               DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka       110:33   + 34:03
 52. Kohl Ondřej              KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 111:10   + 34:40
 53. Knepr Lukáš              BSO9401 C KOB Baník Sokolov       112:51   + 36:21
 54. Vondra Jiří              FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 119:39   + 43:09
 55. Khel Richard             SCP7500 C OK Sparta Praha         120:39   + 44:09
 56. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec   121:08   + 44:38
 57. Pešan Jan                LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 132:17   + 55:47
 58. Vébr Jiří                VTA6901 C SC vebr-sport           141:24   + 64:54
 59. Šmol Marcel              DOK7300 C OK Doksy                154:47   + 78:17
     Kašpar Michal            TZL9308 C SKOB Zlín                 DISK          
     Kočí Martin              VBM8702 C VSK Mendelu Brno          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 9.01 km, 355 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neumann Josef            TUR8407 C OOB TJ Turnov            69:01          
  2. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  70:34   + 1:33 
  3. Pucherna Jan             TAP7701 C KOB TRETRA Praha         71:15   + 2:14 
  4. Klusák Martin            DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka        78:09   + 9:08 
  5. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        79:17   + 10:16
  6. Nitsch Karel             FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  93:56   + 24:55
  7. Kamaryt Michal           MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně     96:20   + 27:19
  8. Schäfer Jan              TZL9301 C SKOB Zlín               100:35   + 31:34
  9. Lžíčař Martin            DOB8803 C KOB Dobruška            101:58   + 32:57
 10. Málek Martin             8FX8900   TJ Kobylisy             102:11   + 33:10
 11. Skalka Jakub             5RX9101   NNN                     111:45   + 42:44
 12. Posselt Martin           TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec  115:13   + 46:12
     Kamenický Tobiáš         OSN9339 C SK Orientační sporty No   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 8.00 km, 460 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kazda Ondřej             SJC8202 C Sportcentrum Jičín       63:20          
  2. Vítek Jaroslav           SJI7201 C OK Jihlava               67:26   + 4:06 
  3. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.  72:53   + 9:33 
  4. Skripnik Ondřej          FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  75:06   + 11:46
  5. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  75:24   + 12:04
  6. Rambousek Karel          BSO7907 C KOB Baník Sokolov        75:37   + 12:17
  7. Kovář Jindřich           MAS6800 C KČT Aš                   78:07   + 14:47
  8. Šmahel Lukáš             OPI7800 C Orientační sporty Písek  80:21   + 17:01
  9. Boudný Jan               SCP7417 C OK Sparta Praha          80:49   + 17:29
 10. Čermák Radek             PGP6405 C SK Praga                 82:18   + 18:58
 11. Lepšík Petr              SJC8203 C Sportcentrum Jičín       83:26   + 20:06
 12. Balogh Jan               TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec   83:54   + 20:34
 13. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí      85:23   + 22:03
 14. Prošek Michal            SJI7823 C OK Jihlava               89:24   + 26:04
 15. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          90:38   + 27:18
 16. Václavek Jan             LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice  90:58   + 27:38
 17. Matys Jan                DOR8001 C OK Dobříš               106:32   + 43:12
 18. Kautský Jiří             9BC8200   NNN                     111:30   + 48:10
 19. Ledinský Martin          DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka       114:13   + 50:53
 20. Kosobud Dušan            VTA7201 C SC vebr-sport           120:30   + 57:10
 21. Jedlička Michal          DKL8000 C KOB Kladno              131:53   + 68:33
 22. Perkner Radim            ZVO8001 C OB SK Zvole             150:20   + 87:00
  MS Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha                76:10   + 12:50
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 7.30 km, 300 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Venhoda Milan            SJI7104 C OK Jihlava               55:19          
  2. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        57:16   + 1:57 
  3. Zuzánek Zdeněk           TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec   59:11   + 3:52 
  4. Nehasil David            BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor       60:30   + 5:11 
  5. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            60:37   + 5:18 
  6. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                60:41   + 5:22 
  7. Šafařík Ivo              CST7401 C OB Strakonice            61:34   + 6:15 
  8. Hofhanzl Abrahám         RUZ7300 C TJ Růžená                64:04   + 8:45 
  9. Bambousek Martin         DOR7302 C OK Dobříš                67:36   + 12:17
 10. Tomeš Petr               SJC7531 C Sportcentrum Jičín       68:43   + 13:24
 11. Pachner Pavel            CHA7501 C OK Chrastava             69:10   + 13:51
 12. Janda Pavel              DOR7600 C OK Dobříš                69:52   + 14:33
 13. Houska Jindřich          DOR7601 C OK Dobříš                70:03   + 14:44
 14. Slovák Miroslav          SHK7704 C OK Slavia Hradec Králov  70:34   + 15:15
 15. Janeček Jura             EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha        70:49   + 15:30
 16. Toužil Karel             SHK7602 C OK Slavia Hradec Králov  70:55   + 15:36
 17. Orany Tomáš              SJI7311 C OK Jihlava               70:58   + 15:39
 18. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                71:52   + 16:33
 19. Gregor Petr              RUZ7500 C TJ Růžená                72:06   + 16:47
 20. Pavlík Libor             LIT7605 C KOB Litvínov             74:03   + 18:44
 21. Melichar Jan             DKP7500 C Oddíl OB Kotlářka        74:13   + 18:54
 22. Zakouřil Václav          VSP7401 C USK Praha                74:35   + 19:16
 23. Folprecht Eduard         TUV7304 C SOK TJ Turnov            75:05   + 19:46
 24. Chrást Tomáš             STH7401 C SK Studenec              75:06   + 19:47
 25. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    76:58   + 21:39
 26. Tesař Zdeněk             SJC7401 C Sportcentrum Jičín       78:23   + 23:04
 27. Pelant Michal            RIC7400 C OB Říčany                81:29   + 26:10
 28. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        82:18   + 26:59
 29. Štrait Martin            VSP7602 C USK Praha                83:58   + 28:39
 30. Kolář Viktor             HOR7300 C TJ Jiskra Hořice         84:28   + 29:09
 31. Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin  85:06   + 29:47
 32. Matoušek Petr            EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha        87:22   + 32:03
 33. Zlesák Martin            CHT7302 C OOB SK Chrast            90:19   + 35:00
 34. Kučera Pavel             DOR7101 C OK Dobříš                92:23   + 37:04
 35. Mokrý Pavel              VLI7501 C Slavia Liberec orientee  94:05   + 38:46
 36. Mareš Alexander          NEK7300 C Nejdek Orienteering     102:09   + 46:50
 37. Barták Matěj             FSP7500 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 118:54   + 63:35
 38. Pokorný Stanislav        RIC7602   OB Říčany               130:23   + 75:04
 39. Puš Roman                STH7501 C SK Studenec             133:31   + 78:12
 40. Čtrnáct Jiří             PGP7603 C SK Praga                151:16   + 95:57
     Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 7.41 km, 285 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 61:23          
  2. Drbal Jan                PGP7101 C SK Praga                 64:51   + 3:28 
  3. Aschermann Jan           VSP6902 C USK Praha                65:36   + 4:13 
  4. Šrámek Jaromír           KSU5801 C Klub vytrvalostních spo  66:35   + 5:12 
  5. Fencl Petr               LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice  66:47   + 5:24 
  6. Vlastník Zdeněk          JIL6901 C OK Jilemnice             67:01   + 5:38 
  7. Tornai Szabolcs          25H7100   Tabáni Spartacus         68:11   + 6:48 
  8. Kavalír Karel            PHK6503 C OK 99 Hradec Králové     68:57   + 7:34 
  9. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    69:20   + 7:57 
 10. Kamenický Jan            PHK6601 C OK 99 Hradec Králové     69:42   + 8:19 
 11. Žejdlík Michal           LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  71:49   + 10:26
 12. Rýdl Jiří                TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec   72:13   + 10:50
 13. Mareček Petr             OSN6900 C SK Orientační sporty No  72:42   + 11:19
 14. Pecka Jan                EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha        74:32   + 13:09
 15. Kabát Jan                EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha        74:44   + 13:21
 16. Princ David              TCB6901 C SK Technik České Budějo  76:09   + 14:46
 17. Hašek Ondřej             VPM6902 C KOS Slavia Plzeň         76:31   + 15:08
 18. Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  76:49   + 15:26
 19. Doubek Petr              SLA7000 C SKOB Slaný               77:18   + 15:55
 20. Nechanický Pavel         OSN7209 C SK Orientační sporty No  78:46   + 17:23
 21. Netuka Jan               SHK7001 C OK Slavia Hradec Králov  79:04   + 17:41
 22. Šrámek Petr              RIC6905 C OB Říčany                80:59   + 19:36
 22. Šimša Jaromír            MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha        80:59   + 19:36
 24. Chvátil Jiří             PHK7200 C OK 99 Hradec Králové     81:56   + 20:33
 25. Straka Lukáš             SLA7002 C SKOB Slaný               82:02   + 20:39
 26. Ptáček Jan               PVP7200 C VSS Přírodověda Praha    82:06   + 20:43
 27. Novotný Dušan            TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec   82:53   + 21:30
 28. Špičák Aleš              DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka        86:25   + 25:02
 29. Řehoř Jiří               TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec   88:59   + 27:36
 30. Fišar Miroslav           KRL7201 C Kometa Kralovice         89:38   + 28:15
 31. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  91:16   + 29:53
 32. Šritr Martin             TUV6802 C SOK TJ Turnov            91:33   + 30:10
 33. Sláma Jaroslav           OSN6901 C SK Orientační sporty No  93:52   + 32:29
 34. Španěl Ondřej            DOR7100 C OK Dobříš                98:01   + 36:38
 35. Faltejsek Pavel          PHK7003 C OK 99 Hradec Králové     99:42   + 38:19
 36. Žáček Martin             FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 101:37   + 40:14
 37. Waldhauser Martin        BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor      103:21   + 41:58
 38. Kohout Josef             SHK6902 C OK Slavia Hradec Králov 108:35   + 47:12
 39. Staněk Rostislav         VPM6801 C KOS Slavia Plzeň        113:04   + 51:41
 40. Maleček Vít              PGP6801 C SK Praga                123:35   + 62:12
 41. Mairich Vít              TJN7200 C OOB TJ Tatran Jablonec  124:25   + 63:02
 42. Jeřábek Petr             BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor      127:21   + 65:58
 43. Kraml Martin             ZVO7102 C OB SK Zvole             127:41   + 66:18
 44. Dobeš Václav             KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 166:51   + 105:28
     Kos Michal               SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
     Velichkov Petar          DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Vacek Milan              SJI6901 C OK Jihlava                DISK          
     Lazák Jan                LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 7.13 km, 250 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poloprutský Tomáš        VLI6205 C Slavia Liberec orientee  54:58          
  2. Němeček Jan              VSP6201 C USK Praha                56:11   + 1:13 
  3. Teringl Radek            VCB6502 C OB České Budějovice      57:35   + 2:37 
  4. Skyva Petr               STE6501 C SK SKI-OB Šternberk      59:48   + 4:50 
  5. Vydra Ivan               CHA6600 C OK Chrastava             61:13   + 6:15 
  6. Fencl Jiří               LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice  62:13   + 7:15 
  7. Langr Jan                SHK6701 C OK Slavia Hradec Králov  62:57   + 7:59 
  8. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        63:23   + 8:25 
  9. Siegl Roman              MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha        65:34   + 10:36
 10. Karvánek Petr            BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor       68:00   + 13:02
 11. Bendák Petr              LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  68:07   + 13:09
 12. Ptáček Pavel             BBM6508 C BETA URSUS Orienteering  68:31   + 13:33
 13. Semík Jan                VSP6507 C USK Praha                69:12   + 14:14
 14. Pšenička Jiří            TCB6301 C SK Technik České Budějo  70:50   + 15:52
 15. Kaplan Jan               LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice  70:56   + 15:58
 16. Cincibus Pavel           FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  71:13   + 16:15
 17. Richtr Aleš              VPM6601 C KOS Slavia Plzeň         71:53   + 16:55
 18. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  71:59   + 17:01
 19. Kamaryt Miloš            MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně     72:05   + 17:07
 20. Bruner Luboš             LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  72:24   + 17:26
 21. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          72:37   + 17:39
 22. Hartman Aleš             VSP6506 C USK Praha                73:18   + 18:20
 23. Klaška Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        76:12   + 21:14
 24. Pavlovec Petr            BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor       76:44   + 21:46
 25. Žanda Jan                CTB6701 C SK OB Chotěboř           77:12   + 22:14
 26. Málek Martin             8FX6500   TJ Kobylisy              82:42   + 27:44
 27. Bartoš Luděk             MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně     84:00   + 29:02
 28. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava             87:24   + 32:26
 29. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               87:44   + 32:46
 30. Forst Libor              MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha        90:33   + 35:35
 31. Hlaváček Lubomír         PHK6401 C OK 99 Hradec Králové     91:25   + 36:27
 32. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        91:56   + 36:58
 33. Kovář Boris              LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Tepli 126:46   + 71:48
 34. Hudeček Jaroslav         KTA6501 C SK Kotnov Tábor         127:38   + 72:40
     Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Pohořalý Dobroslav       ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 6.36 km, 270 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichovský Martin         PGP6100 C SK Praga                 58:09          
  2. Bartovský Pavel          VPM6101 C KOS Slavia Plzeň         62:48   + 4:39 
  3. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 65:50   + 7:41 
  4. Červinka Jaroslav        OKP5803 C SK OK 24 Praha           67:08   + 8:59 
  5. Milota Josef             MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně     67:10   + 9:01 
  6. Gorčica Pavel            CHA6200 C OK Chrastava             67:27   + 9:18 
  7. Hrabánek David           PGP6003 C SK Praga                 70:26   + 12:17
  8. Dikoš Pavel              BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor       73:04   + 14:55
  9. Fanta Miroslav           EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha        74:28   + 16:19
 10. Roudný Václav            LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice  75:57   + 17:48
 11. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No  76:11   + 18:02
 12. Konopáč Jiří             TUR5803 C OOB TJ Turnov            79:04   + 20:55
 13. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               81:18   + 23:09
 14. Kovář Karel              LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  81:23   + 23:14
 15. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          83:06   + 24:57
 16. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Hostivice             83:18   + 25:09
 17. Hejtmánek Vladimír       TAP5802 C KOB TRETRA Praha         86:16   + 28:07
 18. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  86:49   + 28:40
 19. Romanovský Alois         SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec    86:59   + 28:50
 20. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  88:52   + 30:43
 21. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  89:16   + 31:07
 22. Svoboda Slavomír         SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  90:27   + 32:18
 23. Kudrnáč Martin           HCE5901 C TJ Hostivice             96:00   + 37:51
 24. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            97:42   + 39:33
 25. Pavlů Jaroslav           DCE6100 C KOB Dobřichovice         98:02   + 39:53
 26. Kološ Oldřich            LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice  98:59   + 40:50
 27. Kulhavý Josef            SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.  99:00   + 40:51
 28. Blabla Zdeněk            PCB5901 C SKP České Budějovice    100:17   + 42:08
 29. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha         103:05   + 44:56
 30. Kraus Ota                TJP5700 C TJ Sokol Troja          107:10   + 49:01
 31. Vícha Vladimír           LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 107:36   + 49:27
 32. Karel Miloš              JIL6004 C OK Jilemnice            108:50   + 50:41
 33. Nentvich Lubomír         DOR5800 C OK Dobříš               111:06   + 52:57
 34. Štětina Jiří             HCE6100 C TJ Hostivice            113:41   + 55:32
 35. Grivalský Michal         PGP5900 C SK Praga                114:16   + 56:07
 36. Borovička Milan          FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 115:29   + 57:20
 37. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha               122:32   + 64:23
 38. Doležal Jan              VPM5701 C KOS Slavia Plzeň        156:39   + 98:30
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 5.84 km, 205 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         56:39          
  2. Pilař Karel              MAS5501 C KČT Aš                   57:05   + 0:26 
  3. Kalibán Jaroslav         NPA5101 C SK LOB Nová Paka         58:01   + 1:22 
  4. Kunc Radovan             TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec   59:20   + 2:41 
  5. Běhoun Pavel             PHK5701 C OK 99 Hradec Králové     59:31   + 2:52 
  6. Novotný Otakar           TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec   60:54   + 4:15 
  7. Jaroš Vladimír           DCE5400 C KOB Dobřichovice         61:40   + 5:01 
  8. Gazdačko Milan           SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov  64:38   + 7:59 
  9. Knap Jan                 LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice  65:43   + 9:04 
 10. Gurka Jiří               TUV4601 C SOK TJ Turnov            67:38   + 10:59
 11. Fiala Zdeněk             TAP5501 C KOB TRETRA Praha         71:16   + 14:37
 12. Balcar Aleš              PHK5703 C OK 99 Hradec Králové     85:25   + 28:46
 13. Šomvársky Ján            NNN5500   Neregistrovaní (NNN)    129:23   + 72:44
     Hejzlar Josef            VCB5601 C OB České Budějovice       DISK          
     Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Wald František           FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 5.39 km, 185 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hickethier Manfred       VLI5201 C Slavia Liberec orientee  49:22          
  2. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  51:50   + 2:28 
  3. Erlebach Josef           JIL5201 C OK Jilemnice             52:15   + 2:53 
  4. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  54:56   + 5:34 
  5. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:29   + 9:07 
  6. Hořínek Jaroslav         VSP5000 C USK Praha                60:57   + 11:35
  7. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        62:43   + 13:21
  8. Pilgr Bohuslav           CET5101 C TJ Loko Česká Třebová    66:30   + 17:08
  9. Horáček Miroslav         VLI5000 C Slavia Liberec orientee  68:02   + 18:40
 10. Knobloch Jindřich        VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  70:09   + 20:47
 11. Borák Stanislav          EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha        76:45   + 27:23
 12. Rančák Josef             BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor       80:55   + 31:33
 13. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  81:30   + 32:08
 14. Hora Vladimír            VSP5100 C USK Praha                82:05   + 32:43
 15. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  87:48   + 38:26
 16. Tvrdek Vojtěch           TUR4949 C OOB TJ Turnov            90:35   + 41:13
 17. Rychtecký Josef          VCB4801 C OB České Budějovice      95:59   + 46:37
 18. Brumek Stanislav         DKL5201 C KOB Kladno               96:28   + 47:06
 19. Hojný Oldřich            SCP5201 C OK Sparta Praha          99:22   + 50:00
 20. Fiala Miloš              KSH4801 C OB Kašperské Hory       102:23   + 53:01
 21. Kramoliš Jan             PVP5000 C VSS Přírodověda Praha   131:22   + 82:00
     Ševčík Milan             CHA5003 C OK Chrastava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 4.44 km, 165 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  45:19          
  2. Švadlena Jiří            CHC4601 C K.O.B. Choceň            52:28   + 7:09 
  3. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  55:21   + 10:02
  4. Jirásek Jaroslav         DCH4701 C Radioelektronika Cheb    57:16   + 11:57
  5. Novotný Jiří             SLP4601 C OOB Slavia Praha         57:30   + 12:11
  6. Fridrich Jaroslav        LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice  59:08   + 13:49
  7. Čadil Jan                FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  61:28   + 16:09
  8. Šafařík Bedřich          CST4601 C OB Strakonice            61:52   + 16:33
  9. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          62:30   + 17:11
 10. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          64:11   + 18:52
 11. Zlesák Zdeněk            JIL4701 C OK Jilemnice             65:11   + 19:52
 12. Švec Zdeněk              SLA4700 C SKOB Slaný               74:18   + 28:59
 13. Paul Josef               DCE4401 C KOB Dobřichovice         79:20   + 34:01
 14. Aschermann Michal        DOR4400 C OK Dobříš                79:30   + 34:11
 15. Schimm Dieter            BSO4401 C KOB Baník Sokolov        80:02   + 34:43
 16. Rakovec Miloš            SCP4500 C OK Sparta Praha          80:42   + 35:23
 17. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     82:48   + 37:29
 18. Ryšavý Vít               TJP4700 C TJ Sokol Troja           83:02   + 37:43
 19. Mudr Stanislav           DCE4400 C KOB Dobřichovice         89:34   + 44:15
 20. Dvořák Jaromír           PGP4601 C SK Praga                 90:47   + 45:28
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 3.86 km, 120 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       45:47          
  2. Novotný František        PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L  63:24   + 17:37
  3. Mikulecký Jan            PHK3801 C OK 99 Hradec Králové     66:16   + 20:29
  4. Novotný Petr             PHK3802 C OK 99 Hradec Králové     66:49   + 21:02
  5. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    66:52   + 21:05
  6. Sklenář Jan              MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně     67:26   + 21:39
  7. Beránek Miroslav         BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor       73:40   + 27:53
--------------------------------------------------------------------------------

H80B 2.97 km, 55 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křtěnský Jaroslav        BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor       40:28          
--------------------------------------------------------------------------------

T3 3.33 km, 95 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malečková Hana           VSP0553 B USK Praha                32:26          
  2. Černý Michal             ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem  32:54   + 0:28 
  3. Kuc Radim                SCP0400 B OK Sparta Praha          33:28   + 1:02 
  4. Němeček Jan              KAM9300 C OK Kamenice              37:02   + 4:36 
  5. Kutilová Jana            PGP8057 C SK Praga                 40:23   + 7:57 
  6. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                 41:49   + 9:23 
  7. Rücker Petr              HOR6500 C TJ Jiskra Hořice         42:56   + 10:30
  8. Šimerka Jakub            PGP0407 C SK Praga                 45:44   + 13:18
  9. Kubecová Magdalena       STB0550 B TJ Stadion Nový Bor      46:38   + 14:12
 10. Husák Zdeněk             SLA0201 C SKOB Slaný               47:29   + 15:03
 11. Brettl František         PGP7709 C SK Praga                 47:43   + 15:17
 12. Kruliš Janek             8KC1000 C ZŠ a MŠ Chotyně          47:53   + 15:27
 13. Kubák Martin ml.         SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec    48:08   + 15:42
 14. Husáková Petra           SLA7452 C SKOB Slaný               48:42   + 16:16
 15. Hanuš Vladimír           VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:48   + 16:22
 16. Hartl Zdeněk             ODV6300 C TJ Aero Odolena Voda     49:18   + 16:52
 17. Kuc David                SCP0600 C OK Sparta Praha          49:49   + 17:23
 18. Bednaříková Daniela      VLI7759 C Slavia Liberec orientee  50:01   + 17:35
 19. Vacková Anna             SJI9854 C OK Jihlava               50:35   + 18:09
 20. Kábrt Filip              98Z7900   OK Viníci                50:45   + 18:19
 21. Buk Miloslav             ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem  51:57   + 19:31
 22. Neuer Pavel              DOR7502   OK Dobříš                52:57   + 20:31
 23. Donda Jiří               ONO7600 C SKOB Ostrov              53:11   + 20:45
 24. Dostál Dalibor           VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:52   + 21:26
 25. Svobodná Eva             DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka        53:55   + 21:29
 26. Krupová Tereza           6YC8751 C Neregistrovaní           53:56   + 21:30
 27. Melišík Michael          TAP7100 C KOB TRETRA Praha         54:43   + 22:17
 28. Halířová Eva             BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor       55:02   + 22:36
 29. Veljačiková Markéta      SCP6451 C OK Sparta Praha          55:17   + 22:51
 30. Brandejsová Petra        DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka        55:23   + 22:57
 31. Čtveráková Iveta         DOB9090 C KOB Dobruška             56:03   + 23:37
 32. Bochenek Milan           EKP5601   VŠTJ Ekonom Praha        56:12   + 23:46
 33. Škoch Jan                98Z8500   OK Viníci                57:57   + 25:31
 34. Riby Thomas              LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  59:07   + 26:41
 35. Koubek Václav            DOR       OK Dobříš                59:13   + 26:47
 36. Hrubý František          GYC0200                            59:34   + 27:08
 37. Krákorová Kateřina       NER                                61:15   + 28:49
 38. Štěrba Lukáš             SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary,  61:35   + 29:09
 39. Procházková Jana         DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka        62:20   + 29:54
 40. Trnka Marek              VSP0402 C USK Praha                64:24   + 31:58
 41. Hrubá Veronika           6YC6750   Neregistrovaní           66:08   + 33:42
 42. Tachezy Jan              DOR5802   OK Dobříš                66:12   + 33:46
 43. Kopecká Alena            NNN5213   Neregistrovaní (NNN)     66:35   + 34:09
 44. Konvica Matěj            NER                                68:10   + 35:44
 45. Spěváčková Lenka         NER                                69:16   + 36:50
 46. Hronová Iva              RUZ6450 C TJ Růžená                70:50   + 38:24
 47. Šestáková Marie          VLI0452 C Slavia Liberec orientee  71:06   + 38:40
 48. Foltýnová Lenka          SJI6751 C OK Jihlava               71:55   + 39:29
 49. Novotná Marie            PHK3951 C OK 99 Hradec Králové     73:44   + 41:18
 50. Špičáková Lenka          DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka        76:14   + 43:48
 51. Pelikánová Lucie         MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha        76:24   + 43:58
 52. Baštová Jana             DOR7452   OK Dobříš                77:45   + 45:19
 53. Jelínková Radka          MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně     82:30   + 50:04
 54. Hlavničková Vendula      LTUaaaa   OOB TJ Lokomotiva Trutn  84:13   + 51:47
 55. Magazu Radka             DOR       OK Dobříš                84:29   + 52:03
 56. Neuerová Kateřina        DOR7852   OK Dobříš                84:38   + 52:12
 57. Málková Věra             8FX6550   TJ Kobylisy              86:30   + 54:04
 58. ecklová Jarmila          NNN5221   Neregistrovaní (NNN)     86:38   + 54:12
 59. Paulů Robert             8RC7300   BZP                      88:29   + 56:03
 60. Černá Jana               TAP7250   KOB TRETRA Praha         94:56   + 62:30
 61. Bašta Jaroslav           DOR7401   OK Dobříš                99:32   + 67:06
 62. Haider Anna              NNN5429   Neregistrovaní (NNN)    100:08   + 67:42
 63. Petr Pavel               VLI9400 C Slavia Liberec orientee 134:17   + 101:51
 64. Petrová Věra             VLI6251 C Slavia Liberec orientee 135:15   + 102:49
     Virág Tornai             NER                                 DISK          
     Karasová Zuzana          98Z8750   OK Viníci                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T5 4.37 km, 175 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Špicar Petr              SJC8801 C Sportcentrum Jičín       37:00          
  1. Bradáč Stanislav         LLI7201 C TJ Loko Liberec          37:00          
  3. Jurga Václav             46X8900   Krutě Kruté Krůty        40:57   + 3:57 
  4. Gajda Jan                VSP6801 C USK Praha                44:29   + 7:29 
  5. Smolková Barbora         TAP0356 B KOB TRETRA Praha         44:32   + 7:32 
  6. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         45:21   + 8:21 
  7. Nováková Lenka           EKP8062 C VŠTJ Ekonom Praha        45:58   + 8:58 
  8. Bouchalová Vendula       VPM8787 C KOS Slavia Plzeň         46:47   + 9:47 
  9. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         47:01   + 10:01
 10. Bernášek Jiří            STB8101 C TJ Stadion Nový Bor      48:45   + 11:45
 11. Westin Kjersti           PGP9255 C SK Praga                 50:48   + 13:48
 12. Rejmont Milan            LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:59   + 14:59
 13. Jirásková Kateřina       PGP8852 C SK Praga                 52:52   + 15:52
 14. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee  53:17   + 16:17
 15. Dittrtová Lucie          LME6852 C SK Los Mělník            53:39   + 16:39
 16. Lorenc Václav            DOR7200 C OK Dobříš                53:52   + 16:52
 17. Náhlíková Erika          HCE9750 C TJ Hostivice             56:18   + 19:18
 18. Kubecová Jana            STB7399 C TJ Stadion Nový Bor      58:18   + 21:18
 19. Černý Daniel             TAP7200   KOB TRETRA Praha         59:27   + 22:27
 20. Kohlová Alena            KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  60:23   + 23:23
 21. Charousková Lucie        DOK9450 C OK Doksy                 60:25   + 23:25
 22. Bochenková Jana          DOR6150 C OK Dobříš                63:52   + 26:52
 23. Sobota Petr              VPM7800   KOS Slavia Plzeň         65:21   + 28:21
 24. Kopáček Jiří             DOR6100   OK Dobříš                65:56   + 28:56
 25. Mrázová Pavla            AOP9350 C Orientační Běh Opava     65:57   + 28:57
 26. Kopáčková Alena          DOR6450 C OK Dobříš                66:08   + 29:08
 27. Kašparová Eva            VSP7560 C USK Praha                67:18   + 30:18
 28. Palasová Petra           ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno       68:04   + 31:04
 29. Buková Jana              ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem  68:41   + 31:41
 30. Jurgová Martina          46X8800   Krutě Kruté Krůty        70:16   + 33:16
 31. Waněk Hubert             LPU6506 C OK Lokomotiva Pardubice  73:23   + 36:23
 32. Pohořalá Karolína        ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem  76:10   + 39:10
 33. Setínková Eva            SJC8765 C Sportcentrum Jičín       78:32   + 41:32
 34. Trnka Lukáš              NER                                88:15   + 51:15
 35. Dobešová Kateřina        KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 105:29   + 68:29
 36. Jírová Monika            ROZ7350 C OK Roztoky              116:58   + 79:58
--------------------------------------------------------------------------------

T7 6.10 km, 215 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházka Tomáš          PGP8207 C SK Praga                 48:33          
  2. Vrabec Ondřej            SCP8303 C OK Sparta Praha          50:22   + 1:49 
  3. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         58:47   + 10:14
  4. Kurz Matouš              PGP8606 C SK Praga                 59:23   + 10:50
  5. Červinka Jiří            VRL7001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  61:01   + 12:28
  5. Kučera Tomáš             STH9402 C SK Studenec              61:01   + 12:28
  7. Novotná Barbora          TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec   62:02   + 13:29
  8. Suk Jiří                 MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha        62:23   + 13:50
  9. Kinštová Dominka         SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec    63:14   + 14:41
 10. Hejl Jakub               DKP8900 C Oddíl OB Kotlářka        63:53   + 15:20
 11. Sepp Hones               NNN7789   Neregistrovaní (NNN)     64:10   + 15:37
 12. Kodejš Zdeněk            VSP7202 C USK Praha                66:45   + 18:12
 13. Kubát Petr               NER                                70:37   + 22:04
 14. Zeman Jaroslav           DOB8844 C KOB Dobruška             71:10   + 22:37
 15. Silný Ondřej             PHK7906 C OK 99 Hradec Králové     74:26   + 25:53
 16. Mařík Karel              FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  75:52   + 27:19
 17. Maříková Markéta         FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  77:08   + 28:35
 18. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      78:00   + 29:27
 19. Škrabálek Jan            KYL7000 C SK SP Kylešovice         82:56   + 34:23
 20. Kukačková Renata         5VX7950   Neregistrovaní-Kuk.      92:02   + 43:29
 21. eckl Martin              NNN5212   Neregistrovaní (NNN)     97:30   + 48:57
 22. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš               113:10   + 64:37
 23. Bořilová Magdaléna       NNN5464   Neregistrovaní (NNN)    144:04   + 95:31
     Bengtson Karl            NER                                 DISK          
     Bulvová Hana             CHT6655 C OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------