Kód závodu          : 3494
Název               : Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
Datum               : 04.06.2017
Místo konání        : Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Mapa                : Červená hlína, 1 : 15 000, E = 5 m, pro kategorie DH16 – 21. Červená hlína, 1 : 10 000, E = 5 m, pro ostatní kategorie.
Pořadatel           : KAM - OK Kamenice
Ředitel závodu      : Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí     : Kurfürst Pavel - R1
Stavitel tratí      : Škvor Martin - R2
JURY                : Mrázek Jan, Venhoda Milan, Pachnerová Dominika
Kategorie: D40B

D40B 6.00 km, 195 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              55:47          
  2. Trnková Dana             VSP7351 C USK Praha                57:27   + 1:40 
  3. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  59:15   + 3:28 
  4. Podrábská Marie          VLI7451 C Slavia Liberec orientee  60:25   + 4:38 
  5. Folprechtová Kateřina    VSP7460 C USK Praha                62:21   + 6:34 
  6. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        63:46   + 7:59 
  7. Pachnerová Dominika      CHA7750 C OK Chrastava             63:54   + 8:07 
  8. Kučerová Marie           VSP7551 C USK Praha                65:24   + 9:37 
  9. Skácelová Marie          VLI7552 C Slavia Liberec orientee  66:05   + 10:18
 10. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  66:34   + 10:47
 11. Šrámková Iva             RIC7251 C OB Říčany                68:47   + 13:00
 12. Vlastníková Lucie        JIL7554 C OK Jilemnice             69:18   + 13:31
 13. Karlová Kateřina         JIL7553 C OK Jilemnice             69:42   + 13:55
 14. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  70:09   + 14:22
 15. Kovářová Anna            CET7552 C TJ Loko Česká Třebová    71:20   + 15:33
 16. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        74:52   + 19:05
 17. Marečková Kateřina       OSN7550 C SK Orientační sporty No  76:08   + 20:21
 18. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  76:10   + 20:23
 19. Zakouřilová Helena       VSP7453 C USK Praha                76:25   + 20:38
 20. Náměstková Veronika      EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha        77:50   + 22:03
 21. Dolejší Lenka            STB7499 C TJ Stadion Nový Bor      78:27   + 22:40
 22. Štraitová Jitka          VSP7252 C USK Praha                79:07   + 23:20
 23. Mrskočová Dana           LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice  81:31   + 25:44
 24. Janoušková Iveta         BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor       82:09   + 26:22
 25. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     82:25   + 26:38
 26. Rusinová Alena           BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteerin  82:27   + 26:40
 27. Bejvlová Martina         LME7350 C SK Los Mělník            82:46   + 26:59
 28. Petýrková Pavlína        BZP7351 C Báječné ženy v orientač  82:52   + 27:05
 29. Pelcová Pavla            CST7454 C OB Strakonice            83:11   + 27:24
 30. Kotková Lenka            RIC7352 C OB Říčany                84:26   + 28:39
 31. Smolková Alena           PGP6450 C SK Praga                 86:29   + 30:42
 32. Licková Dana             LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  92:16   + 36:29
 33. Kosobudová Lenka         VTA7351 C SC vebr-sport            96:16   + 40:29
 34. Housková Monika          DOR7551 C OK Dobříš               102:36   + 46:49
 35. Richtrová Lucie          VPM7451 C KOS Slavia Plzeň        103:18   + 47:31
 36. Nováková Alena           KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže     105:36   + 49:49
 37. Halamová Anna            TAP7350 C KOB TRETRA Praha        110:24   + 54:37
 38. Kándlová Adéla           DCE7550 C KOB Dobřichovice        123:09   + 67:22
 39. Martanová Daniela        VLI7452 C Slavia Liberec orientee 127:24   + 71:37
 40. Gajdová Kristina         VSP7752 C USK Praha               162:45   + 106:58
     Rydlová Jana             VIC7752 C OB Vizovice               DISK          
     Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------