Kód závodu : 3494
Název : Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy
Datum : 04.06.2017
Místo konání : Řitka - areál jezdeckého klubu Norma
Mapa : Červená hlína, 1 : 15 000, E = 5 m, pro kategorie DH16 – 21. Červená hlína, 1 : 10 000, E = 5 m, pro ostatní kategorie.
Pořadatel : KAM - OK Kamenice
Ředitel závodu : Valášek Petr - R2
Hlavní rozhodčí : Kurfürst Pavel - R1
Stavitel tratí : Škvor Martin - R2
JURY : Mrázek Jan, Venhoda Milan, Pachnerová Dominika
Kategorie: H65B
H65B 5.39 km, 185 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orientee 49:22
2. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orientee 51:50 + 2:28
3. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 52:15 + 2:53
4. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 54:56 + 5:34
5. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:29 + 9:07
6. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 60:57 + 11:35
7. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 62:43 + 13:21
8. Pilgr Bohuslav CET5101 C TJ Loko Česká Třebová 66:30 + 17:08
9. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orientee 68:02 + 18:40
10. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:09 + 20:47
11. Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 76:45 + 27:23
12. Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor 80:55 + 31:33
13. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 81:30 + 32:08
14. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 82:05 + 32:43
15. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 87:48 + 38:26
16. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 90:35 + 41:13
17. Rychtecký Josef VCB4801 C OB České Budějovice 95:59 + 46:37
18. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 96:28 + 47:06
19. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 99:22 + 50:00
20. Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 102:23 + 53:01
21. Kramoliš Jan PVP5000 C VSS Přírodověda Praha 131:22 + 82:00
Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava DISK
--------------------------------------------------------------------------------