Kód závodu          : 3498
Název               : Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace, WRE-Q)
Datum               : 23.09.2017
Místo konání        : Raspenava – U Dvora, 50.8915231N, 15.1070803E
Pořadatel           : CHA - OK Chrastava
Ředitel závodu      : Vokál Vojtěch - R2
Hlavní rozhodčí     : Pachnerová Dominika - R1
Ředitel závodu      : Vokál Vojtěch - R2
Stavitel tratí      : Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY                : Škoda Přemek, Němečková Jarmila, Cahel Marek

D16A 4.20 km, 220 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kochová Anna             SJC0153 A Sportcentrum Jičín       34:52          
  2. Holečková Petra          SHK0250 A OK Slavia Hradec Králov  36:00   + 1:08 
  3. Miklušová Tamara         ZBM0260 C SK Žabovřesky Brno       36:55   + 2:03 
  4. Poláková Lenka           SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava      37:01   + 2:09 
  5. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  37:57   + 3:05 
  6. Czakó Boglárka           67Hxxx2   MOM Budapest             38:03   + 3:11 
  7. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      40:36   + 5:44 
  8. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  41:00   + 6:08 
  9. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        41:11   + 6:19 
 10. Bejvlová Karolína        PGP0256 A SK Praga                 41:19   + 6:27 
 11. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                41:50   + 6:58 
 12. Petriláková Anežka       DOR0251 B OK Dobříš                42:06   + 7:14 
 13. Kinštová Tereza          SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec    43:24   + 8:32 
 14. Raclavská Vlaďka         UOL0253 B SOB Olomouc              44:19   + 9:27 
 15. Kosová Tereza            SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov n.  46:12   + 11:20
 16. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        46:19   + 11:27
 17. Kejmarová Jana           STH0152 B SK Studenec              47:03   + 12:11
 18. Linková Lucie            TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec   47:42   + 12:50
 19. Tichá Julie              TZL0252 B SKOB Zlín                49:21   + 14:29
 20. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovic  50:43   + 15:51
 21. Blahová Pavla            EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha        51:05   + 16:13
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.30 km, 210 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gárdonyi Csilla          67Hxxx1   MOM Budapest             31:57          
  2. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              35:25   + 3:28 
  3. Šmelíková Dorota         LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovic  35:41   + 3:44 
  4. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    35:45   + 3:48 
  5. Tichá Marie              TZL0253 A SKOB Zlín                37:04   + 5:07 
  6. Hubáčková Dagmar         LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovic  40:03   + 8:06 
  7. Thýnová Martina          SHK0350 A OK Slavia Hradec Králov  41:30   + 9:33 
  8. Růžičková Vendula        CHA0252 B OK Chrastava             42:35   + 10:38
  9. Tokárová Regina          VPM0151 A KOS Slavia Plzeň         43:08   + 11:11
 10. Kodytková Denisa         SHK0252 B OK Slavia Hradec Králov  43:43   + 11:46
 11. Bednaříková Sára         LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovic  45:21   + 13:24
 12. Nedomlelová Lucie        TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec   45:38   + 13:41
 13. Vejražková Róza          SJC0151 A Sportcentrum Jičín       45:40   + 13:43
 14. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             46:39   + 14:42
 15. Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň            46:51   + 14:54
 16. Štráchalová Diana        KRE0150 A OOB TJ Sokol Křemže      48:16   + 16:19
 17. Pekařová Jana            TUR0252 A OOB TJ Turnov            48:36   + 16:39
 18. Greschnerová Tereza      ASU0299 B Magnus Orienteering      49:12   + 17:15
 19. Kovářová Jana            CET0251 B TJ Loko Česká Třebová    49:39   + 17:42
 20. Starková Terezie         CHT0251 B OOB SK Chrast            51:05   + 19:08
 21. Rosendorfová Lenka       TAP0153 B KOB TRETRA Praha         52:40   + 20:43
 22. Pišová Barbora           LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovic  55:45   + 23:48
 23. Polanská Nelly           PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  58:20   + 26:23
 24. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        70:10   + 38:13
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 4.30 km, 210 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     37:21          
  2. Zempléni Lilla           67Hxxx3   MOM Budapest             42:06   + 4:45 
  3. Mašínová Anna            TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec   42:15   + 4:54 
  4. Kroniková Štěpánka       SHK0150 B OK Slavia Hradec Králov  44:15   + 6:54 
  5. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž        44:28   + 7:07 
  6. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  44:51   + 7:30 
  7. Semíková Lucie           KAM0250 A OK Kamenice              45:26   + 8:05 
  8. Šlechtová Tereza         KRL0152 B Kometa Kralovice         48:00   + 10:39
  9. Nádeníčková Pavla        NEK0150 A Nejdek Orienteering      48:26   + 11:05
 10. Šklíbová Míša            TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec   48:49   + 11:28
 11. Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice  49:37   + 12:16
 12. Matějková Barbora        SJC0156 A Sportcentrum Jičín       52:32   + 15:11
 13. Černá Kateřina           VPM0250 A KOS Slavia Plzeň         53:38   + 16:17
 14. Klacková Štěpánka        SJC0253 B Sportcentrum Jičín       53:44   + 16:23
 15. Svobodová Anna           VTA0151 B SC vebr-sport            54:02   + 16:41
 16. Škáchová Magdalena       KAM0151 A OK Kamenice              55:36   + 18:15
 17. Raková Petra             SHK0251 B OK Slavia Hradec Králov  55:39   + 18:18
 18. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      57:12   + 19:51
 19. Čeleďová Justýna         TZL0152 B SKOB Zlín                58:31   + 21:10
 20. Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                59:34   + 22:13
 21. Dolejší Kateřina         STB0199 A TJ Stadion Nový Bor      60:09   + 22:48
 22. Marešová Klára           NEK0250 B Nejdek Orienteering      65:25   + 28:04
 23. Janků Anna               SJC0252 A Sportcentrum Jičín       69:34   + 32:13
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 4.80 km, 225 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieglová Eliška          PGP9954 A SK Praga                 37:30          
  2. Chaloupská Barbora       PHK9951 A OK 99 Hradec Králové     38:47   + 1:17 
  3. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  41:02   + 3:32 
  4. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  41:29   + 3:59 
  5. Auerműllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       41:38   + 4:08 
  6. Sárközy Zsófia           67Hxxx4   MOM Budapest             42:06   + 4:36 
  7. Špringlová Kamila        TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno        44:59   + 7:29 
  8. Sokolářová Šárka         TUR9999 A OOB TJ Turnov            45:21   + 7:51 
  9. Hájková Lenka            SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava      47:25   + 9:55 
 10. Odehnalová Klára         ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno       49:56   + 12:26
 11. Voltrová Alena           ROZ9951 B OK Roztoky               50:09   + 12:39
 12. Riby Rose                LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  50:41   + 13:11
 13. Poláková Tereza          SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava      51:15   + 13:45
 14. Thořová Markéta          TUR9952 A OOB TJ Turnov            53:08   + 15:38
 15. Hanáková Lenka           KRL9951 B Kometa Kralovice         55:06   + 17:36
 16. Bruková Magda            TRI0054 A TJ TŽ Třinec             57:46   + 20:16
 17. Stoklasová Daniela       OSN0055 B SK Orientační sporty No  59:25   + 21:55
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 4.80 km, 230 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíkova Tereza        UOL9950 E SOB Olomouc              36:07          
  2. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  39:11   + 3:04 
  3. Zlámalová Nikola         SJC9951 A Sportcentrum Jičín       41:03   + 4:56 
  4. Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno       43:06   + 6:59 
  5. Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                44:26   + 8:19 
  6. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             46:08   + 10:01
  7. Zatloukalová Romana      ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory        46:16   + 10:09
  8. Tichá Veronika           TZL9951 A SKOB Zlín                46:21   + 10:14
  9. Borovičková Valerie      LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice  47:03   + 10:56
 10. Albrechtová Iveta        KAM9950 A OK Kamenice              47:20   + 11:13
 11. Miklušová Tereza         ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno       47:25   + 11:18
 12. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        47:56   + 11:49
 13. Foltýnová Eva            SJI0051 A OK Jihlava               49:02   + 12:55
 14. Waňková Martina          LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice  50:26   + 14:19
 15. Hrabánková Zuzana        PGP9950 B SK Praga                 51:22   + 15:15
 16. Filipová Tereza          LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice  60:07   + 24:00
 17. Štefková Klára           TBM0059 B KOS TJ Tesla Brno        60:17   + 24:10
 18. Lučanová Barbora         MAS0051 B KČT Aš                   60:47   + 24:40
 19. Hrnčířová Magda          STH0051 B SK Studenec              62:10   + 26:03
 20. Matulíková Aneta         TZL0050 B SKOB Zlín                81:30   + 45:23
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 4.70 km, 230 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kopecká Anna             LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice  38:37          
  2. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  40:44   + 2:07 
  3. Kalenská Dominika        STH9958 A SK Studenec              41:11   + 2:34 
  4. Opálková Martina         BBM0050 A BETA URSUS Orienteering  41:46   + 3:09 
  5. Hojná Eliška             SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec    42:03   + 3:26 
  6. Semrádová Jana           CHC9951 A K.O.B. Choceň            42:38   + 4:01 
  7. Čechová Klára            AOP9951 A Orientační Běh Opava     44:28   + 5:51 
  8. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       45:27   + 6:50 
  9. Zrníková Adéla           OSN0099 A SK Orientační sporty No  46:08   + 7:31 
 10. Kubíčková Jana           PHK9999 A OK 99 Hradec Králové     47:18   + 8:41 
 11. Chaloupková Kateřina     CHC0051 A K.O.B. Choceň            47:33   + 8:56 
 11. Špendlíková Kamila       LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovic  47:33   + 8:56 
 13. Ressová Tereza           LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovic  48:44   + 10:07
 14. Biersaková Dagmar        KRL0051 B Kometa Kralovice         51:01   + 12:24
 15. Malivánková Eva          ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno       51:51   + 13:14
 16. Boháčová Anna            CTB0051 B SK OB Chotěboř           53:53   + 15:16
 17. Nechutová Aneta          SJI9950 A OK Jihlava               53:58   + 15:21
 18. Matušková Jana           RBK9999 B SK Radioklub Blansko     67:05   + 28:28
 19. Nentvichová Klára        DOR9950 B OK Dobříš                80:32   + 41:55
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 5.50 km, 260 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Odehnalová Tereza        ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno       45:42          
  2. Argalášová Kateřina      TRI9750 R TJ TŽ Třinec             48:21   + 2:39 
  3. Vyhnálková Barbora       RIC9850 E OB Říčany                48:35   + 2:53 
  4. Šimůnková Gabriela       TAP9755 R KOB TRETRA Praha         49:17   + 3:35 
  5. Janovská Kateřina        PGP9850 R SK Praga                 50:07   + 4:25 
  6. Veljačiková Hana         PGP9756 A SK Praga                 50:15   + 4:33 
  7. Chaloupková Veronika     CHC9852 A K.O.B. Choceň            52:30   + 6:48 
  8. Kinkorová Tereza         LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň      54:26   + 8:44 
  9. Horvátová Hana           ASU9797 A Magnus Orienteering      55:17   + 9:35 
 10. Červená Adéla            SHK9755 A OK Slavia Hradec Králov  55:24   + 9:42 
 11. Grycová Veronika         TBM9859 R KOS TJ Tesla Brno        56:17   + 10:35
 12. Hájková Eliška           KAM9851 A OK Kamenice              58:49   + 13:07
 13. Nedbálková Hana          ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno       60:04   + 14:22
 14. Roškotová Lucie          TUR9753 R OOB TJ Turnov            67:22   + 21:40
 15. Novotná Klára            ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory        73:04   + 27:22
 16. Kohlová Monika           TUR9756 B OOB TJ Turnov            87:56   + 42:14
     Mantuano Eszter          61H9750   SPA                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 5.50 km, 265 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Tereza           KAM9852 R OK Kamenice              44:25          
  2. Staňová Karolína         BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor       47:50   + 3:25 
  3. Tesařová Jana            TRI9751 R TJ TŽ Třinec             48:54   + 4:29 
  4. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        50:18   + 5:53 
  5. Kovářová Lenka           LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Tepli  51:34   + 7:09 
  6. Nováková Lucie           BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor       51:59   + 7:34 
  7. Linková Alena            TUR9751 R OOB TJ Turnov            53:15   + 8:50 
  8. Kavánková Iva            TZL9753 R SKOB Zlín                53:18   + 8:53 
  9. Fukalová Hana            AOP9850 R Orientační Běh Opava     53:19   + 8:54 
 10. Fürstová Anna            LLI9854 B TJ Loko Liberec          53:49   + 9:24 
 11. Chovancová Zuzana        TZL9754 R SKOB Zlín                53:51   + 9:26 
 12. Nováková Tereza          DKP9751 E Oddíl OB Kotlářka        54:40   + 10:15
 13. Vavrysová Barbara        LCE9751 R OOB TJ Slovan Luhačovic  58:00   + 13:35
 14. Vývodová Jana            ASU9852 A Magnus Orienteering      59:05   + 14:40
 15. Voltrová Hana            ROZ9752 B OK Roztoky               64:56   + 20:31
 16. Knížková Šárka           TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec   68:17   + 23:52
 17. Petráčková Kristýna      SJI9851 B OK Jihlava               69:02   + 24:37
 18. Škrabalová Šárka         KON9888 C KOB Konice               78:46   + 34:21
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 6.50 km, 385 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horčičková Vendula       LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic  49:12          
  2. Hlavová Jindra           ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno       49:46   + 0:34 
  3. Matějů Martina           PGP8556 R SK Praga                 50:41   + 1:29 
  4. Kabáthová Eva            ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno       51:40   + 2:28 
  5. Wiśniewska Hanna         CHC9051 C K.O.B. Choceň            52:28   + 3:16 
  6. Zvěřinová Martina        LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice  52:43   + 3:31 
  7. Doležalová Monika        KAM8851 R OK Kamenice              53:02   + 3:50 
  8. Krafková Lucie           TUR8650 E OOB TJ Turnov            55:11   + 5:59 
  9. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                55:45   + 6:33 
 10. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       56:35   + 7:23 
 11. Šiková Karolína          LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň      57:12   + 8:00 
 12. Hepnerová Martina        SHK8152 C OK Slavia Hradec Králov  57:58   + 8:46 
 13. Procházková Klára        LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice  58:46   + 9:34 
 14. Vališová Martina         OSN9696 C SK Orientační sporty No  58:49   + 9:37 
 15. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                62:43   + 13:31
 16. Kulhavá Eliška           LPU9657 R OK Lokomotiva Pardubice  64:12   + 15:00
 17. Hanáková Magda           KRL9651 C Kometa Kralovice         68:45   + 19:33
 18. Folbrechtová Šárka       BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor       73:11   + 23:59
 19. Staňková Lucie           ASU8756 C Magnus Orienteering      75:00   + 25:48
 20. Snížková Petra           DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka        78:03   + 28:51
 21. Hermannová Anna          TAP9251 C KOB TRETRA Praha         78:18   + 29:06
     Nedbalová Jana           MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 6.60 km, 360 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno       47:54          
  2. Knapová Jana             LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice  48:23   + 0:29 
  3. Kozáková Zdenka          TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno        49:32   + 1:38 
  4. Aschermannová Petra      KAM9354 C OK Kamenice              50:24   + 2:30 
  5. Rufferová Iva            TUR8354 E OOB TJ Turnov            52:13   + 4:19 
  6. Čermáková Magdalena      LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovic  53:10   + 5:16 
  7. Teplá Karolína           SHK9251 R OK Slavia Hradec Králov  53:18   + 5:24 
  8. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        55:32   + 7:38 
  9. Mullis Kateřina          DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka        56:03   + 8:09 
 10. Benešová Jana            CTB9452 C SK OB Chotěboř           58:44   + 10:50
 11. Masopustová Elis         PGP8656 C SK Praga                 58:45   + 10:51
 12. Fundová Eliška           SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov  58:54   + 11:00
 13. Balcarová Jana           PHK8753 C OK 99 Hradec Králové     62:40   + 14:46
 14. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      62:44   + 14:50
 15. Křížová Lenka            TTR8551 C OOB Třebíč               63:29   + 15:35
 16. Hlubučková Kristýna      KAM9551 C OK Kamenice              64:18   + 16:24
 17. Kamenická Kateřina       PHK9353 C OK 99 Hradec Králové     65:54   + 18:00
 17. Peterová Alena           DOB8953 C KOB Dobruška             65:54   + 18:00
 19. Sklenářová Radka         LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic  70:17   + 22:23
 20. Kopcová Michaela         VLI8456 C Slavia Liberec orientee  76:09   + 28:15
 21. Šmidrkalová Monika       NPA9051 C SK LOB Nová Paka         78:04   + 30:10
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 6.50 km, 365 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Indráková Adélka         ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno       46:12          
  2. Gregorová Kamila         CTB8151 E SK OB Chotěboř           46:50   + 0:38 
  3. Jedličková Zuzana        SHK8150 E OK Slavia Hradec Králov  51:03   + 4:51 
  4. Tesařová Markéta         ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno       51:06   + 4:54 
  5. Šístková Iveta           LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice  51:16   + 5:04 
  6. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice  51:32   + 5:20 
  7. Horová Pavla             LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice  51:48   + 5:36 
  8. Štičková Anna            LLI9651 E TJ Loko Liberec          51:53   + 5:41 
  9. Hrstková Vladěna         ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno       52:33   + 6:21 
 10. Vozdová Klára            ASU8964 C Magnus Orienteering      54:19   + 8:07 
 11. Nieke Patricia           TUR9552 C OOB TJ Turnov            54:28   + 8:16 
 12. Mrázková Romana          SJC8351 C Sportcentrum Jičín       55:57   + 9:45 
 13. Bořánková Karolína       KAM9550 R OK Kamenice              56:23   + 10:11
 14. Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice  56:31   + 10:19
 15. Nováková Zuzana          NPA9151 R SK LOB Nová Paka         57:37   + 11:25
 16. Rollier Monika           PHK8051 E OK 99 Hradec Králové     61:04   + 14:52
 17. Vozdová Aneta            KSU9394 C Klub vytrvalostních spo  63:21   + 17:09
 18. Zamazalová Kateřina      TAP9053 C KOB TRETRA Praha         63:45   + 17:33
 19. Neradová Alena           LIT8551 C KOB Litvínov             63:48   + 17:36
 20. Chvalová Věra            LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň      68:39   + 22:27
 21. Ďoubalová Věra           DOB8751 C KOB Dobruška             71:01   + 24:49
 22. Hendrychová Zuzana       ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno       78:35   + 32:23
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 6.60 km, 375 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Omová Michaela           TUR8153 E OOB TJ Turnov            44:42          
  2. Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov  47:37   + 2:55 
  3. Hlavová Hana             ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno       48:31   + 3:49 
  4. Hiklová Natalia          ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno       50:07   + 5:25 
  5. Bochenková Martina       DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka        53:03   + 8:21 
  6. Jirčáková Martina        LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovic  53:18   + 8:36 
  7. Knapová Lenka            LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice  53:21   + 8:39 
  8. Zháňalová Barbora        ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno       53:24   + 8:42 
  9. Štěrbová Daniela         PHK8951 E OK 99 Hradec Králové     53:27   + 8:45 
 10. Myslivcová Pavla         SHK9352 C OK Slavia Hradec Králov  54:03   + 9:21 
 11. Kochová Nikola           TUR9358 C OOB TJ Turnov            54:09   + 9:27 
 12. Kociánová Lenka          VBM8553 C VSK Mendelu Brno         56:18   + 11:36
 13. Voborníková Alena        CTB9451 E SK OB Chotěboř           56:33   + 11:51
 14. Kožinová Zuzana          PGP9650 C SK Praga                 57:10   + 12:28
 15. Sabelová Markéta         TRI9656 R TJ TŽ Třinec             61:05   + 16:23
 16. Svobodová Barbora        TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec   61:15   + 16:33
 17. Janů Hana                KSU9393 C Klub vytrvalostních spo  61:32   + 16:50
 18. Novotná Barbora          TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec   63:33   + 18:51
 19. Gebauerová Jana          ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno       64:21   + 19:39
 20. Tihonová Martina         PHK8651 C OK 99 Hradec Králové     64:26   + 19:44
 21. Kožinová Anna            PGP9350 C SK Praga                 65:39   + 20:57
 22. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                 75:01   + 30:19
 23. Kohlová Zuzana           KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  76:09   + 31:27
--------------------------------------------------------------------------------

D3 2.90 km, 120 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hoetzel Hugo             JEN0503 B OB Jenišovice            24:04          
  2. Kubecová Magdalena       STB0550 B TJ Stadion Nový Bor      27:57   + 3:53 
  3. Janků Štěpán                       SJC Sportcentrum Jičín   28:15   + 4:11 
  4. Votoček Michal           JIL0601 B OK Jilemnice             28:35   + 4:31 
  5. Jíra Filip               ROZ0500 B OK Roztoky               29:21   + 5:17 
  6. Teringl Vojtěch          VCB0702 C OB České Budějovice      29:52   + 5:48 
  7. Semíková Julie           KAM0358 C OK Kamenice              32:29   + 8:25 
  8. Podrábský Ctibor         VLI0700 C Slavia Liberec orientee  32:44   + 8:40 
  9. Bambousková Julie        DOR0650 C OK Dobříš                33:32   + 9:28 
 10. Krumlovský Tomáš         RIC0507 C OB Říčany                33:49   + 9:45 
 11. Nigrin Matouš            DOR0303   OK Dobříš                34:27   + 10:23
 12. Jandera Kryštof          PGP0700 C SK Praga                 34:37   + 10:33
 13. Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                 35:05   + 11:01
 14. Burešová Eliška          VLI0456 C Slavia Liberec orientee  35:36   + 11:32
 15. Houžvičková Daniela      TUR0751 C OOB TJ Turnov            35:39   + 11:35
 16. Procházková Doubravka    ADA0651 B OOB Spartak Adamov       36:33   + 12:29
 17. Zakouřilová Klára        VSP0850 C USK Praha                37:36   + 13:32
 18. Mencl Josef              VSP0602 C USK Praha                38:48   + 14:44
 19. Nentvichová Julie        DOR0351 B OK Dobříš                38:53   + 14:49
 20. Kosková Adéla            VLI0656 C Slavia Liberec orientee  39:53   + 15:49
 21. Malá Anežka              JIL0751 C OK Jilemnice             40:21   + 16:17
 22. Vejražková Anna          KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  40:34   + 16:30
 23. Horák Martin             VSP0601 C USK Praha                42:31   + 18:27
 24. Housková Barbora         DOR0655 C OK Dobříš                43:21   + 19:17
 25. Bureš David              VLI0707 C Slavia Liberec orientee  43:25   + 19:21
 26. Zabořilová Anna          JEN0951 C OB Jenišovice            45:03   + 20:59
 27. Baldrianová Eva          VSP0751 C USK Praha                45:39   + 21:35
 28. Svoboda Jan              VTA0701 C SC vebr-sport            46:02   + 21:58
 29. Procházka Ferdinand      ADA1001 C OOB Spartak Adamov       48:39   + 24:35
 30. Mullis Carolina          DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        49:23   + 25:19
 31. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                49:52   + 25:48
 32. Gajda Petr               VSP0903 C USK Praha                50:52   + 26:48
 33. Nováková Viktorie        RUM0751 C ZOOB Rumburk             51:15   + 27:11
 34. Vejražka David           KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  51:21   + 27:17
 35. Termer Štěpán            LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:58   + 27:54
 36. Ekertová Jana            VLI0750 C Slavia Liberec orientee  53:00   + 28:56
 37. Průša Josef              DLT0401 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  56:10   + 32:06
 38. Hančová Karolína         VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:40   + 32:36
 39. Hejna Štěpán             LLI0602 C TJ Loko Liberec          57:19   + 33:15
 40. Petriláková Amalie RebekaDOR0953 C OK Dobříš                57:39   + 33:35
 41. Čabanová Eva             FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdla  59:56   + 35:52
 42. Skácel Jan               VLI0901 C Slavia Liberec orientee  61:25   + 37:21
 43. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No  62:05   + 38:01
 44. Čabanová Lenka           FYD0151 C Jizerský klub OB Frýdla  67:08   + 43:04
 45. Čabanová Tereza          FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdla  69:38   + 45:34
 46. Alblová Zuzana           LME0660 C SK Los Mělník            70:52   + 46:48
 47. Nentvichová Romana       DOR6651 C OK Dobříš                71:35   + 47:31
 48. Běloušková Kateřina      CTB0752 C SK OB Chotěboř           73:04   + 49:00
 49. Čabanová Petra           FYD7550 C Jizerský klub OB Frýdla  73:09   + 49:05
 50. Čečková Karolína         SHK0651   OK Slavia Hradec Králov  83:32   + 59:28
 51. Čečka Matěj                        SHK OK Slavia Hradec Kr  85:30   + 61:26
 52. Pokorná Nela             PGP0552 C SK Praga                 93:26   + 69:22
 53. Šmahel Lukáš             OPI1000 C Orientační sporty Písek 101:20   + 77:16
 54. Petráň Lukáš             SCP1200 C OK Sparta Praha         101:45   + 77:41
 55. Držka Filip              LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 103:53   + 79:49
     Krumlovský Vojtěch       RIC0703 C OB Říčany                 DISK          
     Holata Radek             TAP8100 C KOB TRETRA Praha          DISK          
     Housková Adéla           DOR0851 C OK Dobříš                 DISK          
     Hoetzel Jiří             JEN0701 C OB Jenišovice             DISK          
     Hejnová Simona                     LLI TJ Loko Liberec       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 5.30 km, 260 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janatová Lucie           DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka        45:49          
  2. Tesařová Anna            SCP8257 C OK Sparta Praha          49:25   + 3:36 
  3. Jiřištová Zuzana         DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka        50:33   + 4:44 
  4. Pavelcová Gabriela       NPA7851 C SK LOB Nová Paka         51:12   + 5:23 
  5. Matějů Kateřina          VLI8054 C Slavia Liberec orientee  52:01   + 6:12 
  6. Teringlová Martina       VCB7851 C OB České Budějovice      53:01   + 7:12 
  7. Čečková Martina          SHK7753 C OK Slavia Hradec Králov  53:28   + 7:39 
  7. Tichovská Hana           PGP8251 C SK Praga                 53:28   + 7:39 
  9. Městková Lucie           TEP7850 C Tempo Praha              54:23   + 8:34 
 10. Dittrichová Andrea       SKM7750 C KOB Směr Kroměříž        56:00   + 10:11
 11. Kvapilová Lenka          TUV8151 C SOK TJ Turnov            57:34   + 11:45
 12. Havlínová Zuzana         SCP8150 C OK Sparta Praha          58:07   + 12:18
 13. Peteráčová Hyxová Radka  VLI7755 C Slavia Liberec orientee  58:45   + 12:56
 14. Kubečková Zdena          PHK7551 C OK 99 Hradec Králové     59:32   + 13:43
 15. Hrobařová Lenka          ASU7751 C Magnus Orienteering      59:45   + 13:56
 16. Ondráčková Veronika      EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha        60:41   + 14:52
 17. Synková Petra            DOK7950 C OK Doksy                 69:10   + 23:21
 18. Hanušová Petra           STB8297 C TJ Stadion Nový Bor      69:38   + 23:49
 19. Pecharová Michaela       TJP6550 C TJ Sokol Troja           76:56   + 31:07
 20. Kuncová Jana             UOL7854 C SOB Olomouc              78:31   + 32:42
 21. Ježková Dana             SNA7850 C TJ START Náchod          83:30   + 37:41
--------------------------------------------------------------------------------

D40 5.10 km, 220 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Petráňová Jana           SCP7555 C OK Sparta Praha          40:43          
  2. Škorpilová Jana          SJC7451 C Sportcentrum Jičín       41:45   + 1:02 
  3. Svobodová Jitka          VSP7450 C USK Praha                43:07   + 2:24 
  4. Zabořilová Romana        JEN7457 C OB Jenišovice            43:27   + 2:44 
  5. Malá Věra                JIL7752 C OK Jilemnice             44:39   + 3:56 
  6. Švíglerová Pavla         LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice  45:29   + 4:46 
  7. Šimšová Jana             MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha        45:55   + 5:12 
  8. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        46:35   + 5:52 
  9. Lošťáková Ivana          LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  46:53   + 6:10 
 10. Heřmánková Pavla         TUR7777 C OOB TJ Turnov            47:42   + 6:59 
 10. Kučerová Marie           VSP7551 C USK Praha                47:42   + 6:59 
 12. Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                 47:50   + 7:07 
 13. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  48:56   + 8:13 
 14. Biolik Agnieszka         46P7700   Trackcourse              49:12   + 8:29 
 15. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  49:44   + 9:01 
 16. Mulíčková Eva            ABM7469 C KOB ALFA Brno            51:01   + 10:18
 16. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        51:01   + 10:18
 18. Kroniková Jana           SHK7350 C OK Slavia Hradec Králov  52:21   + 11:38
 19. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 53:01   + 12:18
 20. Podrábská Marie          VLI7451 C Slavia Liberec orientee  53:02   + 12:19
 21. Skácelová Marie          VLI7552 C Slavia Liberec orientee  53:04   + 12:21
 22. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  53:54   + 13:11
 23. Zakouřilová Helena       VSP7453 C USK Praha                55:07   + 14:24
 24. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  55:14   + 14:31
 25. Dolejší Lenka            STB7499 C TJ Stadion Nový Bor      55:18   + 14:35
 26. Houžvičková Karolína     TUR7254 C OOB TJ Turnov            57:02   + 16:19
 27. Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                57:51   + 17:08
 28. Alblová Lucie            LME7555 C SK Los Mělník            58:05   + 17:22
 29. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 58:40   + 17:57
 30. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     58:45   + 18:02
 31. Držková Markéta          LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice  59:11   + 18:28
 32. Miklušová Dagmar         47S7350   TJ Rapid Bratislava      59:21   + 18:38
 33. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650 C Báječné ženy v orientač  61:45   + 21:02
 34. Brettlová Marta          PGP7557 C SK Praga                 65:26   + 24:43
 35. Junková Kateřina         STH7351 C SK Studenec              65:37   + 24:54
 36. Dejnožková Blanka        TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec   66:11   + 25:28
 37. Burešová Kateřina        VLI7456 C Slavia Liberec orientee  66:21   + 25:38
 38. Papicová Silvie          BZP7651 C Báječné ženy v orientač  67:49   + 27:06
 39. Licková Dana             LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  69:23   + 28:40
 40. Chovancová Jana          TZL7352 C SKOB Zlín                70:28   + 29:45
 41. Nováková Alena           KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže      73:50   + 33:07
 42. Petýrková Pavlína        BZP7351 C Báječné ženy v orientač  74:01   + 33:18
 43. Martanová Daniela        VLI7452 C Slavia Liberec orientee  74:08   + 33:25
 44. Cicvárková Lucie         ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno       76:26   + 35:43
 45. Cíchová Pavlína          TTR7452 C OOB Třebíč               77:13   + 36:30
 46. Tomandlová Radka         5IX7550   NOK HoRa                 79:05   + 38:22
 47. Karpíšková Gabriela      LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  80:04   + 39:21
 48. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava      80:38   + 39:55
 49. Janderová Markéta        SOB7750 C SOBSA                    82:39   + 41:56
 50. Kosková Třísková Lenka   VLI7554 C Slavia Liberec orientee  90:49   + 50:06
     Nováková Markéta         RUM7451 C ZOOB Rumburk              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 4.70 km, 210 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              40:20          
  2. Chupeková Silvia         VZA7251   Slávia ŽU Žilina         42:57   + 2:37 
  3. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 44:06   + 3:46 
  4. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  45:18   + 4:58 
  5. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        45:30   + 5:10 
  6. Chaloupská Pavlína       PHK7051 C OK 99 Hradec Králové     46:35   + 6:15 
  7. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        47:51   + 7:31 
  8. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         48:34   + 8:14 
  9. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  49:56   + 9:36 
 10. Macháčková Michaela      FYD7299 C Jizerský klub OB Frýdla  50:01   + 9:41 
 11. Sieglová Dagmar          MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha        50:20   + 10:00
 12. Henychová Zuzana         VLI6151 C Slavia Liberec orientee  50:41   + 10:21
 13. Zurynková Jana           EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha        51:17   + 10:57
 14. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             51:32   + 11:12
 15. Dulovcová Marie          KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže      51:39   + 11:19
 16. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    51:59   + 11:39
 17. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha                52:29   + 12:09
 18. Eichlerová Jana          KAS7051 C KOB Kamenický Šenov      52:56   + 12:36
 19. Würzová Kateřina         FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdla  53:10   + 12:50
 20. Posseltová Romana        TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec   53:50   + 13:30
 21. Křivdová Lenka           CHC7251 C K.O.B. Choceň            54:17   + 13:57
 22. Nehasilová Zuzana        LDC7150 C KOB Děčín                54:34   + 14:14
 23. Kašparová Marie          ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy        55:04   + 14:44
 24. Linková Iva              TUR6850 C OOB TJ Turnov            55:10   + 14:50
 25. Horáková Lenka           VSP7255 C USK Praha                55:31   + 15:11
 26. Procházková Alexandra    VLI7051 C Slavia Liberec orientee  57:02   + 16:42
 27. Hejduková Jana           BSO7250 C KOB Baník Sokolov        58:15   + 17:55
 28. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  58:43   + 18:23
 29. Šmelíková Hana           ASU6999 C Magnus Orienteering      60:34   + 20:14
 30. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  60:44   + 20:24
 31. Hradecká Petra           DOK6850 C OK Doksy                 61:57   + 21:37
 32. Krčová Martina           KSU7272 C Klub vytrvalostních spo  63:27   + 23:07
 33. Nešporová Marie          TTR7251 C OOB Třebíč               64:56   + 24:36
 34. Hančová Alice            VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  65:07   + 24:47
 35. Škáchová Petra           KAM7054 C OK Kamenice              66:55   + 26:35
 36. Kaděrová Barbora         HAV7051 C OB Havířov               67:29   + 27:09
 37. Bendáková Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  69:51   + 29:31
 38. Švancárová Helena        KSU7252 C Klub vytrvalostních spo  70:47   + 30:27
 39. Burdová Simona           LDC6851 C KOB Děčín                71:06   + 30:46
 40. Rusinová Alena           BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteerin  71:13   + 30:53
 41. Hankovcová Lenka         KAM7053 C OK Kamenice              71:48   + 31:28
 42. Miklasová Markéta        VLI6850 C Slavia Liberec orientee  73:40   + 33:20
 43. Petrová Martina          6YC6850   Neregistrovaní           74:27   + 34:07
 44. Gottfriedová Marcela     VCB7055 C OB České Budějovice      75:39   + 35:19
 45. Semíková Iva             KAM6850 C OK Kamenice              77:05   + 36:45
 46. Svobodová Martina        KTA7151 C SK Kotnov Tábor          78:31   + 38:11
 47. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151 C SK Praga                 80:08   + 39:48
 48. Kliglová Radka           TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno        81:14   + 40:54
 49. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        82:35   + 42:15
     Menclová Silvie          VSP7050 C USK Praha                 DISK          
     Kyselová Jana            ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50 4.30 km, 175 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichovská Hana           PGP6652 C SK Praga                 39:05          
  2. Novotná Petra            PHK6651 C OK 99 Hradec Králové     40:50   + 1:45 
  3. Wurzelová Dana           CHT6654 C OOB SK Chrast            43:03   + 3:58 
  4. Smutná Jana              VAM6251 C OOB Vamberk              43:57   + 4:52 
  5. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  45:34   + 6:29 
  6. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         46:41   + 7:36 
  7. Neumannová Renata        PVP6650 C VSS Přírodověda Praha    47:29   + 8:24 
  8. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              48:35   + 9:30 
  9. Komersová Jana           KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l.  48:58   + 9:53 
 10. Hlavová Miroslava        KON6389 C KOB Konice               49:21   + 10:16
 11. Zalabová Martina         SJC6657 C Sportcentrum Jičín       49:45   + 10:40
 12. Chroustová Petra         VBM6655 C VSK Mendelu Brno         49:57   + 10:52
 12. Pecková Ivana            EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha        49:57   + 10:52
 14. Smolková Alena           PGP6450 C SK Praga                 51:04   + 11:59
 15. Čermáková Renata         LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice  51:08   + 12:03
 16. Vričanová Sylva          HAV6751 C OB Havířov               51:38   + 12:33
 17. Pávková Jana             BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor       51:54   + 12:49
 18. Němečková Jarmila        VSP6650 C USK Praha                52:03   + 12:58
 19. Vlčková Jindra           LDC6451 C KOB Děčín                52:47   + 13:42
 20. Teplá Hana               SHK6561 C OK Slavia Hradec Králov  52:51   + 13:46
 21. Petrželová Alena         LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  53:06   + 14:01
 22. Kettnerová Lenka         HCE6450 C TJ Hostivice             53:35   + 14:30
 23. Pološčuková Monika       SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  54:49   + 15:44
 24. Miturová Radka           MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně     56:38   + 17:33
 25. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  57:14   + 18:09
 26. Nováková Irena           OKP6651 C SK OK 24 Praha           57:44   + 18:39
 27. Novotná Ivana            PHK6354 C OK 99 Hradec Králové     58:12   + 19:07
 28. Tichá Jana               SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec    58:37   + 19:32
 29. Veljačiková Markéta      SCP6451 C OK Sparta Praha          61:27   + 22:22
 30. Hubáčková Jana           EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha        63:03   + 23:58
 31. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       65:11   + 26:06
 32. Klašková Kateřina        DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka        66:44   + 27:39
 33. Tachezy Ruth             DOR6451 C OK Dobříš                66:46   + 27:41
 34. Illnerová Daniela        DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka        72:59   + 33:54
 35. Svobodová Lenka          ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem  78:48   + 39:43
 36. Bialožytová Pavla        TRI6350 C TJ TŽ Třinec             81:53   + 42:48
 37. Rokoszová Jaroslava      MOV6351 C SKOB Ostrava             85:36   + 46:31
 38. Hanzlová Svatava         HAV6651 C OB Havířov               97:29   + 58:24
 39. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 107:00   + 67:55
 40. Veselská Kateřina        VLI6551 C Slavia Liberec orientee 117:46   + 78:41
     Kulhavá Jarmila          SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
     Kavalírová Kateřina      PHK6756 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 4.00 km, 150 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Knapová Iva              LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice  40:21          
  2. Hrstková Dana            SJI6051 C OK Jihlava               40:31   + 0:10 
  3. Zuzánková Růžena         TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec   40:34   + 0:13 
  4. Bochenková Jana          DOR6150 C OK Dobříš                42:14   + 1:53 
  5. Benešová Iva             SJC6151 C Sportcentrum Jičín       42:48   + 2:27 
  6. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       42:53   + 2:32 
  7. Víchová Ladislava        LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice  43:46   + 3:25 
  8. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          43:54   + 3:33 
  9. Vlažná Mirka             LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  44:11   + 3:50 
 10. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 45:07   + 4:46 
 11. Bravená Alexandra        VBM6155 C VSK Mendelu Brno         47:54   + 7:33 
 12. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        48:52   + 8:31 
 13. Jermanová Eva            TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec   49:18   + 8:57 
 14. Tihonová Jindra          TAP6253 C KOB TRETRA Praha         49:24   + 9:03 
 15. Kujanová Martina         BZP5850 C Báječné ženy v orientač  49:43   + 9:22 
 16. Sládková Eva             TEH5751 C Sokol Tehov              50:07   + 9:46 
 17. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         51:18   + 10:57
 18. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               51:58   + 11:37
 19. Krejčíková Monika        TZL6262 C SKOB Zlín                52:02   + 11:41
 20. Bláhová Luba             SHK5852 C OK Slavia Hradec Králov  53:03   + 12:42
 21. Kovářová Alena           LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  58:13   + 17:52
 22. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 59:53   + 19:32
 23. Svobodná Eva             DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka        60:40   + 20:19
 24. Sochorová Hana           HAV6250 C OB Havířov               63:32   + 23:11
 25. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  65:13   + 24:52
 26. Sklenářová Jana          MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně     65:57   + 25:36
 27. Šámalová Hana            OKP6151 C SK OK 24 Praha           66:53   + 26:32
 28. Špičáková Lenka          DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka        68:59   + 28:38
 29. Svobodová Hana           SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  71:29   + 31:08
 30. Večeřová Ivana           TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec   72:17   + 31:56
 31. Nováková Pavla           DOK5950 C OK Doksy                 84:01   + 43:40
 32. Kubátová Ivana           BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor       84:19   + 43:58
 33. Hrušková Zdeňka          OSN5950 C SK Orientační sporty No  91:13   + 50:52
 34. Kapounová Jitka          DOK6050 C OK Doksy                 95:11   + 54:50
     Davi Jana                ASU6199 C Magnus Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D60 3.60 km, 135 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horová Magda             VSP5450 C USK Praha                35:49          
  2. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          41:42   + 5:53 
  3. Mrázková Ivana           DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka        41:46   + 5:57 
  4. Kabáthová Jitka          ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno       42:36   + 6:47 
  5. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  42:37   + 6:48 
  6. Nováková Svatava         SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary   43:10   + 7:21 
  7. Janská Iva               LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav B  44:13   + 8:24 
  8. Potěšilová Vladimíra     VBM5655 C VSK Mendelu Brno         44:39   + 8:50 
  8. Kuncová Jiřina           TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec   44:39   + 8:50 
 10. Fejlková Alice           SHK5351 C OK Slavia Hradec Králov  44:59   + 9:10 
 11. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         45:21   + 9:32 
 12. Flašarová Marie          KCK5756 C KOB Český Krumlov        45:28   + 9:39 
 13. Zlesáková Vlasta         JIL5362 C OK Jilemnice             46:02   + 10:13
 14. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         46:14   + 10:25
 15. Vávrová Beáta            ASU5651 C Magnus Orienteering      47:30   + 11:41
 16. Štrossová Jiřina         DCE5650 C KOB Dobřichovice         51:21   + 15:32
 17. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  52:08   + 16:19
 18. Opavová Stanislava       MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně     54:48   + 18:59
 19. Nýdrlová Eva             VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  57:56   + 22:07
 20. Hejtmánková Alena        TAP5452 C KOB TRETRA Praha         60:11   + 24:22
 21. Běhounová Jiřina         PHK5651 C OK 99 Hradec Králové     60:53   + 25:04
 22. Eremiášová Jana          TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno        64:57   + 29:08
 23. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          68:32   + 32:43
 24. Bartoňová Marie          BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor       77:10   + 41:21
 25. Böhmová Eva              TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec  104:33   + 68:44
     Klusáková Jitka          DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 3.20 km, 100 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                34:33          
  2. Úlehlová Ivana           BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor       37:28   + 2:55 
  3. Dohnalová Dana           VSP5050 C USK Praha                38:41   + 4:08 
  4. Neradová Alena           LIT5051 C KOB Litvínov             41:01   + 6:28 
  5. Karmazínová Ivana        VLI5150 C Slavia Liberec orientee  41:39   + 7:06 
  6. Kohoutová Jitřenka       UVP4850 C Slovan Praha             43:23   + 8:50 
  7. Horáčková Stanislava     VLI4950 C Slavia Liberec orientee  43:59   + 9:26 
  8. Tvrdková Eva             TUR5151 C OOB TJ Turnov            47:02   + 12:29
  9. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  49:57   + 15:24
 10. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      51:48   + 17:15
 11. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  54:39   + 20:06
 12. Pachnerová Jaroslava     VLI5152 C Slavia Liberec orientee  56:24   + 21:51
 13. Omová Jana               TUR5150 C OOB TJ Turnov            58:22   + 23:49
 14. Kubíková Hela            VLI4851   Slavia Liberec orientee  77:50   + 43:17
--------------------------------------------------------------------------------

D70 3.00 km, 95 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kutáčková Stanislava     LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:07          
  2. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 49:05   + 3:58 
  3. Pospíšilová Jana         LDC4451 C KOB Děčín                49:15   + 4:08 
  4. Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice  55:16   + 10:09
  5. Liščinská Eva            TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno        55:43   + 10:36
  6. Kubátová Milada          PGP4750 C SK Praga                 66:32   + 21:25
  7. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         67:12   + 22:05
  8. Lohrová Jarmila          SCP4650 C OK Sparta Praha          86:35   + 41:28
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 6.50 km, 335 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimša Martin             PGP0309 A SK Praga                 45:11          
  2. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              46:45   + 1:34 
  3. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      47:33   + 2:22 
  4. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  47:50   + 2:39 
  5. Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                 48:48   + 3:37 
  6. Chaloupský Jakub         PHK0302 A OK 99 Hradec Králové     50:01   + 4:50 
  7. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         50:56   + 5:45 
  8. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     51:05   + 5:54 
  9. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        51:40   + 6:29 
 10. Macek Ondřej             LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice  51:53   + 6:42 
 11. Tokár Radim              VPM0300 A KOS Slavia Plzeň         52:22   + 7:11 
 12. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  53:56   + 8:45 
 13. Klaška Martin            DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka        53:57   + 8:46 
 14. Rusin Vojtěch            BRU0301 A Ulita-HOBRA Orienteerin  54:20   + 9:09 
 15. Doležal Matyáš           STE0208 B SK SKI-OB Šternberk      55:06   + 9:55 
 16. Ježek Jakub              JIL0104 B OK Jilemnice             55:41   + 10:30
 17. Chovanec Václav          TZL0201 A SKOB Zlín                56:30   + 11:19
 18. Pompura Daniel           1TSxxxx   Terezka Banska Bystrica  58:59   + 13:48
 19. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk      61:18   + 16:07
 20. Janas Petr               PGP0200 A SK Praga                 69:20   + 24:09
 21. Hankovec Hugo            KAM0201 B OK Kamenice              71:32   + 26:21
 22. Porkert Jan              SHK0100 B OK Slavia Hradec Králov  78:44   + 33:33
 23. Valášek Václav           KAM0100 B OK Kamenice              79:19   + 34:08
 24. Lill Petr                BSO0203 C KOB Baník Sokolov        82:06   + 36:55
     Siegl Matyáš             PGP0104 A SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 6.50 km, 320 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Ondřej           PHK0101 A OK 99 Hradec Králové     44:54          
  2. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 47:20   + 2:26 
  3. Bílý Jakub               LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:48   + 2:54 
  4. Féder Medard             LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovic  48:10   + 3:16 
  5. Adámek Filip             ABM0101 A KOB ALFA Brno            48:18   + 3:24 
  6. Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno       49:50   + 4:56 
  7. Gottstein Jonáš          JIL0107 A OK Jilemnice             50:03   + 5:09 
  8. Janda Ondřej             DOR0100 A OK Dobříš                50:14   + 5:20 
  9. Měšťan Ondřej            TAP0100 A KOB TRETRA Praha         51:29   + 6:35 
 10. Švarc Antonín            DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka        52:07   + 7:13 
 11. Budský Ondřej            TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec   53:56   + 9:02 
 12. Melišík Martin           TAP0200 B KOB TRETRA Praha         54:51   + 9:57 
 13. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  55:15   + 10:21
 14. Hájek Kryštof            TUR0212 B OOB TJ Turnov            55:41   + 10:47
 15. Mayer Šimon              KSH0202 B OB Kašperské Hory        55:46   + 10:52
 16. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        57:45   + 12:51
 17. Svoboda Radek            STE0207 B SK SKI-OB Šternberk      59:37   + 14:43
 18. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        61:16   + 16:22
 19. Šmol David               DOK0100 A OK Doksy                 62:31   + 17:37
 20. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        66:52   + 21:58
 21. Matuš Vít                VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně  69:34   + 24:40
 22. Hecl František           KSU0201 B Klub vytrvalostních spo  71:05   + 26:11
 23. Valenta Adam             OPI0102 B Orientační sporty Písek  74:56   + 30:02
 24. Langr Jan                SHK0101 B OK Slavia Hradec Králov  75:49   + 30:55
 25. Bartík Filip             TZL0202 B SKOB Zlín                89:05   + 44:11
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 6.50 km, 330 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia Plzeň         43:11          
  2. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  47:31   + 4:20 
  3. Milán Tomáš              ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno       48:37   + 5:26 
  4. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       50:12   + 7:01 
  5. Haltof Marek             TRI0200 A TJ TŽ Třinec             50:16   + 7:05 
  5. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            50:16   + 7:05 
  7. Valík Adam               AOP0301 A Orientační Běh Opava     52:09   + 8:58 
  8. Adamec Martin            TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec   52:44   + 9:33 
  9. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:54   + 9:43 
 10. Bialožyt Marek           TRI0301 A TJ TŽ Třinec             54:42   + 11:31
 11. Bek Jiří                 CHA0103 B OK Chrastava             55:39   + 12:28
 12. Kovařík Martin           TRI0101 A TJ TŽ Třinec             55:44   + 12:33
 13. Škvor Adam               KAM0202 A OK Kamenice              56:48   + 13:37
 14. Fábera David             SHK0305 A OK Slavia Hradec Králov  57:48   + 14:37
 15. Tuharský Erik            TRI0100 B TJ TŽ Třinec             59:29   + 16:18
 16. Lička Adam               TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno        59:46   + 16:35
 17. Cícha Matěj              TTR0102 B OOB Třebíč               62:06   + 18:55
 18. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                62:15   + 19:04
 19. Dostál František         UOL0201 B SOB Olomouc              64:43   + 21:32
 20. Šimek Štěpán             UOL0104 B SOB Olomouc              68:22   + 25:11
 21. Melichna Matěj           DKL0102 B KOB Kladno               71:59   + 28:48
 22. Seidenglanz Jáchym       SSU0202 B SK Severka Šumperk       73:40   + 30:29
 23. Krč Matěj                KSU0101 B Klub vytrvalostních spo  79:17   + 36:06
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 7.00 km, 370 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  49:36          
  2. Ormay Mihaly             61H9901   SPA                      50:50   + 1:14 
  3. Chupek Jakub             JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov    51:01   + 1:25 
  4. Kavalír Jáchym           PHK9901 A OK 99 Hradec Králové     53:20   + 3:44 
  5. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       54:37   + 5:01 
  6. Panovec Kryštof          LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovic  56:33   + 6:57 
  7. Thoř Tomáš               TUR9904 A OOB TJ Turnov            56:56   + 7:20 
  8. Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo  57:07   + 7:31 
  9. Sabol Josef              CTB9902 B SK OB Chotěboř           59:00   + 9:24 
  9. Šrámek Ondřej            KSU9909 A Klub vytrvalostních spo  59:00   + 9:24 
 11. Karatsiolis Kryštof      TUR9901 B OOB TJ Turnov            59:03   + 9:27 
 12. Tichý Radomír            SHK0000 A OK Slavia Hradec Králov  61:08   + 11:32
 13. Samek Tomáš              PHK0001 A OK 99 Hradec Králové     61:25   + 11:49
 14. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             68:20   + 18:44
 15. Ježek Vít                JIL9903 C OK Jilemnice             74:49   + 25:13
 16. Procházka Jakub          SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava      89:16   + 39:40
 17. Kaprál Jan               SSU0000 B SK Severka Šumperk       90:56   + 41:20
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 6.80 km, 385 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivda Tomáš             CHC9901 A K.O.B. Choceň            39:56          
  2. Dekrét Jakub             ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno       43:09   + 3:13 
  3. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             49:19   + 9:23 
  4. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.  49:54   + 9:58 
  5. Nagy Josef               TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec   51:43   + 11:47
  6. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      52:23   + 12:27
  7. Sedlář Jan               TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno        53:24   + 13:28
  8. Volák Ondřej             LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice  53:25   + 13:29
  9. Vítek Karel              PGP9904 A SK Praga                 55:55   + 15:59
 10. Šenkýř Matěj             SJI9902 A OK Jihlava               59:03   + 19:07
 11. Goldschmidt Tobiáš       47S0003   TJ Rapid Bratislava      61:52   + 21:56
 12. Synek Antonín            DOK0001 A OK Doksy                 62:00   + 22:04
 13. Beneš Miroslav           KON9915 B KOB Konice               68:51   + 28:55
 14. Semík Jakub              VSP0000 B USK Praha                71:18   + 31:22
 15. Žanda Jan                CTB9901 B SK OB Chotěboř           72:10   + 32:14
 16. Postolka Jáchym          DKL9900 B KOB Kladno               85:47   + 45:51
 17. Florián Vojtěch          ABM9901 B KOB ALFA Brno            86:42   + 46:46
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 6.70 km, 365 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fencl Jonáš              LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice  46:13          
  2. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               47:37   + 1:24 
  3. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  48:11   + 1:58 
  4. Horčička Vít             STE9919 A SK SKI-OB Šternberk      48:14   + 2:01 
  5. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     48:22   + 2:09 
  6. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno       49:12   + 2:59 
  7. Kalman Erik              61H9902   SPA                      49:42   + 3:29 
  8. Novotný Marek            TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec   52:17   + 6:04 
  9. Roudný Václav            LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice  52:41   + 6:28 
 10. Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo  55:04   + 8:51 
 11. Holesz Sebastian         TRI9902 B TJ TŽ Třinec             57:44   + 11:31
 12. Valík Tomáš              AOP0001 A Orientační Běh Opava     61:28   + 15:15
 13. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  67:45   + 21:32
 14. Vlastník Šimon           JIL9904 B OK Jilemnice             68:36   + 22:23
 15. Komenda Jan              ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno       70:20   + 24:07
 16. Müller Tomáš             OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovic  72:21   + 26:08
 17. Gilík Marek              SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava      77:36   + 31:23
 18. Solomko Adam             BSO0002 B KOB Baník Sokolov        85:24   + 39:11
 19. Rajnoha David            TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno        87:19   + 41:06
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 7.60 km, 395 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandas Daniel            PHK9805 R OK 99 Hradec Králové     48:22          
  2. Bendák Jan               PHK9800 A OK 99 Hradec Králové     51:52   + 3:30 
  3. Hausenblas Šimon         KAM9803 A OK Kamenice              52:52   + 4:30 
  4. Netuka Vojtěch           SHK9701 R OK Slavia Hradec Králov  54:08   + 5:46 
  5. Koštejn Vít              DOK9800 R OK Doksy                 54:19   + 5:57 
  6. Pek Daniel               SHK9803 R OK Slavia Hradec Králov  54:42   + 6:20 
  7. Semrád Ladislav          CHC9701 R K.O.B. Choceň            55:35   + 7:13 
  8. Egei Patrik              61H9800   SPA                      57:26   + 9:04 
  9. Sláma Dušan              ASU9843 R Magnus Orienteering      58:14   + 9:52 
 10. Mikel David              TZL9703 A SKOB Zlín                59:57   + 11:35
 11. Mielec Jaromír           AOP9701 A Orientační Běh Opava     63:24   + 15:02
 12. Chaloupka Josef          UOL9801 A SOB Olomouc              63:40   + 15:18
 13. Bartoš Vojtěch           PGP9809 B SK Praga                 63:54   + 15:32
 14. Šmaus Jan                TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec   65:55   + 17:33
 15. Janeček Mirek            TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec   69:19   + 20:57
 16. Melichar Vojtěch         LLI9802 B TJ Loko Liberec          71:51   + 23:29
 17. Werner Michal            PGP9705 A SK Praga                 72:06   + 23:44
 18. Kalenský Aleš            STH9801 B SK Studenec              76:07   + 27:45
 19. Ransdorf Jakub           TAP9805 A KOB TRETRA Praha         77:29   + 29:07
 20. Pokorný David            SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.  81:13   + 32:51
 21. Drozd Michal             BBM9701 B BETA URSUS Orienteering  83:10   + 34:48
 22. Pelikán Lukáš            DKL9802 B KOB Kladno               86:56   + 38:34
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 7.60 km, 400 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Semerád Antonín          DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka        52:01          
  2. Hirš Otakar              ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno       52:19   + 0:18 
  3. Sýkora Vojtěch           LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic  52:25   + 0:24 
  4. Wolf Filip               TUR9701 R OOB TJ Turnov            55:59   + 3:58 
  5. Navrátil Šimon           PGP9702 E SK Praga                 56:08   + 4:07 
  6. Vystavěl Ondřej          JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov    56:43   + 4:42 
  7. Starý Ondra              PHK9813 A OK 99 Hradec Králové     60:04   + 8:03 
  8. Bořil Jan                SJI9700 R OK Jihlava               62:11   + 10:10
  9. Zikmund Zdeněk           SJC9703 A Sportcentrum Jičín       62:33   + 10:32
 10. Cienciala Jan            TRI9801 B TJ TŽ Třinec             66:24   + 14:23
 11. Gebrt Jan                SHK9801 R OK Slavia Hradec Králov  66:56   + 14:55
 12. Hrouda Matěj             JIL9804 B OK Jilemnice             67:32   + 15:31
 13. Kašpar Ludvík            BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor       71:49   + 19:48
 14. Žák Jan                  LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice  73:19   + 21:18
 15. Michek David             TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec   74:33   + 22:32
 16. Moravec Jakub            KAM9702 A OK Kamenice              76:17   + 24:16
 17. Novák Aleš               PGP9808 A SK Praga                 77:04   + 25:03
 18. Jíra Tomáš               KAM9802 A OK Kamenice              81:51   + 29:50
 19. Frýba Dominik            SJI9702 A OK Jihlava               88:06   + 36:05
 20. Borovička Tomáš          FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Staveb 106:09   + 54:08
     Zieba Jakub              NEK9800 B Nejdek Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 10.30 km, 535 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šedivý Jan               PGP8409 E SK Praga                 63:21          
  2. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice  63:26   + 0:05 
  3. Fürst Matouš             LLI9603 E TJ Loko Liberec          64:23   + 1:02 
  4. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              65:03   + 1:42 
  5. Petržela Jan             PHK9200 E OK 99 Hradec Králové     66:28   + 3:07 
  6. Horáček Michal           VLI7700 R Slavia Liberec orientee  66:30   + 3:09 
  7. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering      66:45   + 3:24 
  8. Vavrys Johan             LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovic  66:56   + 3:35 
  9. Kamenický Matěj          LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice  67:51   + 4:30 
 10. Komanec Václav           SHK8406 R OK Slavia Hradec Králov  68:14   + 4:53 
 11. Navrátil Boris           KAM9203 R OK Kamenice              68:52   + 5:31 
 12. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno       69:06   + 5:45 
 13. Perůtka Jan              LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovic  69:41   + 6:20 
 14. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové     72:04   + 8:43 
 15. Nečas Jiří               TZL9101 R SKOB Zlín                73:16   + 9:55 
 16. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 74:00   + 10:39
 17. Kozák Petr               KAM6501 C OK Kamenice              74:35   + 11:14
 18. Glonek Jakub             AOP9602 E Orientační Běh Opava     75:09   + 11:48
 19. Grätsch Markus           71D9600   USV TU Dresden           75:22   + 12:01
 20. Chloupek Adam            ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno       75:29   + 12:08
 21. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     76:58   + 13:37
 22. Kolín Jan                DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka        77:09   + 13:48
 23. Bořil Tomáš              ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno       77:43   + 14:22
 24. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  77:45   + 14:24
 25. Horyna Roman             LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovic  78:50   + 15:29
 26. Doležel Ondřej           STE9202 C SK SKI-OB Šternberk      78:52   + 15:31
 27. Skoupý Jan               STE9411 C SK SKI-OB Šternberk      81:54   + 18:33
 28. Hruška Jakub             ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno       83:43   + 20:22
 29. Turczer Petr             KSU7945 C Klub vytrvalostních spo  83:47   + 20:26
 30. Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov            87:11   + 23:50
 31. Fajkus Radim             JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov    87:23   + 24:02
 32. Plíhal Tomáš             SJI8509 C OK Jihlava               92:09   + 28:48
 33. Polášek Jan              TZL8601 C SKOB Zlín               106:49   + 43:28
     Kopec Tomáš              VLI8203 C Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 10.10 km, 520 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       62:08          
  2. Procházka Jan            PGP8407 E SK Praga                 63:12   + 1:04 
  3. Mrázek Jan               SJC8102 E Sportcentrum Jičín       63:21   + 1:13 
  4. Liszka Krisztian         61H9201   SPA                      63:35   + 1:27 
  5. Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering      63:44   + 1:36 
  6. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk       64:23   + 2:15 
  7. Schulhof Jan             TUR8900 R OOB TJ Turnov            66:05   + 3:57 
  8. Mokrý Stanislav          ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno       67:15   + 5:07 
  9. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec             69:02   + 6:54 
 10. Baier Martin             TUR7603 R OOB TJ Turnov            69:16   + 7:08 
 11. Balcar Aleš              PHK8602 C OK 99 Hradec Králové     71:42   + 9:34 
 12. Dlabaja Štěpán           TZL8508 R SKOB Zlín                71:44   + 9:36 
 13. Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín                72:25   + 10:17
 14. Hovorka Lukáš            LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice  73:10   + 11:02
 15. Šmehlík Eduard           SHK8702 C OK Slavia Hradec Králov  73:27   + 11:19
 16. Záveský Filip            LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice  74:35   + 12:27
 17. Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno       76:06   + 13:58
 18. Palas Jan                ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno       76:26   + 14:18
 19. Kovář Miroslav           SJC8104 C Sportcentrum Jičín       77:00   + 14:52
 20. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha           77:04   + 14:56
 21. Habán Ivo                VLI7707 C Slavia Liberec orientee  77:55   + 15:47
 22. Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB ALFA Brno            78:39   + 16:31
 23. Peterka Vojtěch          LLI7502 C TJ Loko Liberec          79:33   + 17:25
 24. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň            79:44   + 17:36
 25. Fibír Tomáš              FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  79:58   + 17:50
 26. Henek Vladan             VBM8002 C VSK Mendelu Brno         80:44   + 18:36
 27. Mašata Matěj             PHK9601 R OK 99 Hradec Králové     81:29   + 19:21
 28. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast            82:45   + 20:37
 29. Žaloudek Petr            SJC8309 C Sportcentrum Jičín       83:47   + 21:39
 30. Morandini Viktor         61H8700   SPA                      86:13   + 24:05
     Hradec Pavel             TUR8801 E OOB TJ Turnov             DISK          
     Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha          DISK          
     Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 10.10 km, 520 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice  58:36          
  2. Král Vojtěch             SSU8841 E SK Severka Šumperk       59:15   + 0:39 
  3. Rollier Baptiste         PHK8200 E OK 99 Hradec Králové     60:24   + 1:48 
  4. Schuster Marek           SSU9303 E SK Severka Šumperk       62:18   + 3:42 
  5. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava               63:20   + 4:44 
  6. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno       65:14   + 6:38 
  7. Zvěřina Petr             LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice  65:16   + 6:40 
  8. Procházka David          LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice  65:20   + 6:44 
  9. Udržal Tomáš             LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice  66:00   + 7:24 
 10. Luštický Martin          TUR8700 C OOB TJ Turnov            67:40   + 9:04 
 11. Kettner Lukáš            KAM9403 R OK Kamenice              67:48   + 9:12 
 12. Kozák Osvald             TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno        68:30   + 9:54 
 13. Nakvosas Gytis           17Lxxx1   OK Azuolas               68:55   + 10:19
 14. Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No  69:20   + 10:44
 15. Klusáček Matěj           LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovic  70:44   + 12:08
 16. Šmelík Martin            ASU9644 R Magnus Orienteering      72:16   + 13:40
 17. Krejčík Jiří             TZL8301 C SKOB Zlín                72:22   + 13:46
 18. Slezák Zdeněk            LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovic  73:16   + 14:40
 19. Matuš Vojtěch            VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně  73:52   + 15:16
 20. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       74:01   + 15:25
 21. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk       74:04   + 15:28
 22. Dlabaja Tomáš            TUR8303 R OOB TJ Turnov            74:22   + 15:46
 23. Bialožyt Michal          ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno       74:39   + 16:03
 24. Benroth Martin           TZL9206 C SKOB Zlín                75:18   + 16:42
 25. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava     77:00   + 18:24
 26. Oľhava Rastislav         ASU8949 C Magnus Orienteering      77:24   + 18:48
 27. Slováček Tomáš           TZL8002 C SKOB Zlín                77:38   + 19:02
 28. Srb Vladimír             SJI7801 C OK Jihlava               78:25   + 19:49
 29. Mokrý Ondřej             ABM9410 C KOB ALFA Brno            78:31   + 19:55
 30. Kobr Tomáš               TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec   79:03   + 20:27
 31. Holas Ondřej             TUR8501 C OOB TJ Turnov            85:36   + 27:00
 32. Křivda Martin            CHC9501 C K.O.B. Choceň            89:31   + 30:55
 33. Pašek František          KAM7600 C OK Kamenice              94:30   + 35:54
     Sysel Ctibor             PGP8700 C SK Praga                  DISK          
     Rusý Tomáš               KAM9301 C OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 10.20 km, 515 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škoda Jakub              VLI8800 R Slavia Liberec orientee  61:55          
  2. Minář Marek              ASU9444 E Magnus Orienteering      62:52   + 0:57 
  3. Kubát Pavel              PHK9101 E OK 99 Hradec Králové     63:00   + 1:05 
  4. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno       63:08   + 1:13 
  5. Kolovský František       LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň      63:47   + 1:52 
  6. Flašar Jan               PGP8610 R SK Praga                 64:25   + 2:30 
  7. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň      64:44   + 2:49 
  8. Grundmann Jan            LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice  64:58   + 3:03 
  9. Kettner Vojtěch          KAM9601 E OK Kamenice              65:32   + 3:37 
 10. Mudrák Štěpán            LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovic  66:09   + 4:14 
 11. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo  70:53   + 8:58 
 12. Valenta Jiří             LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovic  70:58   + 9:03 
 13. Klusáček Jan             ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno       71:05   + 9:10 
 14. Argaláš Michal           TRI9301 R TJ TŽ Třinec             71:36   + 9:41 
 15. Zimmermann Jakub         ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno       72:06   + 10:11
 16. Burda Matěj              BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor       72:21   + 10:26
 17. Čermák Jan               LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice  72:41   + 10:46
 18. Kos Tomáš                LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice  73:30   + 11:35
 19. Fodor Petr               TUR8103 C OOB TJ Turnov            74:01   + 12:06
 20. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             74:36   + 12:41
 21. Henych Petr              VLI6001 C Slavia Liberec orientee  75:15   + 13:20
 22. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 75:17   + 13:22
 23. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                 76:40   + 14:45
 24. Landovský Jakub          PGP9601 R SK Praga                 76:43   + 14:48
 25. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                 76:50   + 14:55
 26. Bugár Gergely            61H9200   SPA                      77:39   + 15:44
 27. Zakouřil Vít             TUR9301 C OOB TJ Turnov            79:14   + 17:19
 28. Vištejn Jiří             SNA9301 C TJ START Náchod          79:35   + 17:40
 29. Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering      79:42   + 17:47
 30. Pova Ondřej              KRL9304 C Kometa Kralovice         81:07   + 19:12
 31. Pidrman Milan            EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha        95:02   + 33:07
     Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Wolf Daniel              TUR9100 C OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 7.00 km, 335 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        47:40          
  2. Mrázek Jiří              DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka        48:38   + 0:58 
  3. Seidl Miroslav           EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha        49:02   + 1:22 
  4. Oma Jakub                TUR8002 C OOB TJ Turnov            49:19   + 1:39 
  5. Kadeřávek Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové     49:23   + 1:43 
  6. Nývlt Martin             DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka        50:02   + 2:22 
  7. Skripnik Štěpán          FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  50:49   + 3:09 
  8. Holas Tomáš              AOP7802 C Orientační Běh Opava     50:59   + 3:19 
  9. Tihon Michal             PHK7905 C OK 99 Hradec Králové     51:28   + 3:48 
 10. Junek Petr               STH7801 C SK Studenec              52:52   + 5:12 
 11. Uhlík Michal             SJC8007 C Sportcentrum Jičín       53:32   + 5:52 
 12. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        54:27   + 6:47 
 13. Prošek Michal            SJI7823 C OK Jihlava               55:02   + 7:22 
 14. Janeček Oldřich          MFP8200 C VŠSK MFF UK Praha        55:26   + 7:46 
 15. Krmaš Václav             SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.  56:08   + 8:28 
 16. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.  56:30   + 8:50 
 17. Bencúr Juraj             LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovic  56:54   + 9:14 
 18. Kárník Jan               LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice  57:15   + 9:35 
 19. Bláha Jan                SHK8215 C OK Slavia Hradec Králov  57:28   + 9:48 
 20. Bubela Tomáš             ASU8101 C Magnus Orienteering      58:00   + 10:20
 21. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          58:57   + 11:17
 22. Paclík Roman             SHK7801 C OK Slavia Hradec Králov  59:42   + 12:02
 23. Hanák Jan                SLA8002 C SKOB Slaný               60:23   + 12:43
 24. Synek Antonín            DOK7800 C OK Doksy                 60:35   + 12:55
 25. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  60:39   + 12:59
 26. Peteráč Zdeněk           VLI7802 C Slavia Liberec orientee  61:43   + 14:03
 27. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       62:06   + 14:26
 28. Beneš Miroslav           PGP8108 C SK Praga                 65:29   + 17:49
 29. Hřivna Štěpán            PGP7507 C SK Praga                 67:03   + 19:23
 30. Růžička Lukáš            KSU7849 C Klub vytrvalostních spo  67:06   + 19:26
 31. Šmahel Lukáš             OPI7800 C Orientační sporty Písek  68:50   + 21:10
 32. Kautský Jiří             9BC8200   NNN                      71:41   + 24:01
 33. Žitný Tomáš              SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  77:27   + 29:47
 34. Stehlík Miroslav         ZBM8208 C SK Žabovřesky Brno       85:16   + 37:36
 35. Vančura Martin           ASU8049 C Magnus Orienteering      88:15   + 40:35
 36. Weiner Jakub             SHK7911 C OK Slavia Hradec Králov  91:54   + 44:14
 37. Hanslian David           LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovic 108:57   + 61:17
--------------------------------------------------------------------------------

H40 6.40 km, 305 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matějů Luboš             PGP7601 C SK Praga                 43:01          
  2. Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov  43:25   + 0:24 
  3. Palát Petr               ABM7415 C KOB ALFA Brno            43:36   + 0:35 
  4. Matějů Michal            VLI7702 C Slavia Liberec orientee  44:01   + 1:00 
  5. Novák Jiří               NPA7502 C SK LOB Nová Paka         44:33   + 1:32 
  6. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž        44:56   + 1:55 
  7. Kučera Jan               VSP7302 C USK Praha                45:17   + 2:16 
  8. Jedlička Michal          SHK7309 C OK Slavia Hradec Králov  45:20   + 2:19 
  9. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        45:36   + 2:35 
 10. Netopil Libor            VAM7401 C OOB Vamberk              45:47   + 2:46 
 11. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            46:53   + 3:52 
 12. Gregor Martin            CTB7701 C SK OB Chotěboř           47:03   + 4:02 
 13. Bambousek Martin         DOR7302 C OK Dobříš                47:16   + 4:15 
 14. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 47:29   + 4:28 
 15. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava     47:44   + 4:43 
 16. Pospíšil Vítek           PGP6803 C SK Praga                 48:20   + 5:19 
 17. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                48:21   + 5:20 
 18. Horák Pavel              VSP7305 C USK Praha                48:52   + 5:51 
 19. Skripnik Ondřej          FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:29   + 6:28 
 20. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        49:49   + 6:48 
 21. Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin  50:13   + 7:12 
 22. Zámečník David           KAM7500 C OK Kamenice              50:55   + 7:54 
 23. Držka Štěpán             LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice  51:03   + 8:02 
 24. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  51:25   + 8:24 
 25. Pernička Petr            TZL7336 C SKOB Zlín                52:25   + 9:24 
 26. Borunský Tomáš           AOP7402 C Orientační Běh Opava     52:59   + 9:58 
 27. Nehasil David            BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor       53:03   + 10:02
 28. Rada Pavel               ABM7401 C KOB ALFA Brno            53:13   + 10:12
 29. Toužil Karel             SHK7602 C OK Slavia Hradec Králov  53:27   + 10:26
 30. Kvapil Petr              TUV7402 C SOK TJ Turnov            53:57   + 10:56
 31. Orany Tomáš              SJI7311 C OK Jihlava               55:47   + 12:46
 32. Balogh Jan               TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec   56:31   + 13:30
 33. Slovák Miroslav          SHK7704 C OK Slavia Hradec Králov  56:43   + 13:42
 34. Kolář Viktor             HOR7300 C TJ Jiskra Hořice         58:37   + 15:36
 35. Chrást Tomáš             STH7401 C SK Studenec              59:07   + 16:06
 36. Biolik Grzegorz          46P7600   Trackcourse              59:27   + 16:26
 37. Boudný Jan               SCP7417 C OK Sparta Praha          59:37   + 16:36
 38. Jandera Tomáš            SOB7300 C SOBSA                    59:54   + 16:53
 39. Albl Miloslav            LME7600 C SK Los Mělník            60:31   + 17:30
 40. Ekert Vladimír           VLI7600 C Slavia Liberec orientee  61:30   + 18:29
 41. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    61:50   + 18:49
 42. Kolek Petr               ASU7501 C Magnus Orienteering      62:22   + 19:21
 43. Vilém Stanislav          VLI7703 C Slavia Liberec orientee  62:32   + 19:31
 44. Novák Petr               RUM7401 C ZOOB Rumburk             62:52   + 19:51
 45. Würz Bohuslav            LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  63:16   + 20:15
 46. Tomandl Jan              5IX7001   NOK HoRa                 64:06   + 21:05
 47. Střelba Ondřej           KTA7501 C SK Kotnov Tábor          64:27   + 21:26
 48. Zakouřil Václav          VSP7401 C USK Praha                64:42   + 21:41
 49. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        65:20   + 22:19
 50. Mulíček Ondřej           ABM7405 C KOB ALFA Brno            66:13   + 23:12
 51. Bureš Michal             VLI7601 C Slavia Liberec orientee  67:00   + 23:59
 52. Molnár Péter             68Hxxxx   Alpokalja szabadidospor  68:04   + 25:03
 53. Mokrý Pavel              VLI7501 C Slavia Liberec orientee  68:34   + 25:33
 54. Štěpán Petr              LDC7301 C KOB Děčín                69:40   + 26:39
 55. Mastela Rafal            HAV7300 C OB Havířov               72:30   + 29:29
 56. Severýn Otto             VLI7402 C Slavia Liberec orientee  76:08   + 33:07
 57. Synek Marcel             DOK7600 C OK Doksy                 77:21   + 34:20
 58. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB Spartak Adamov       78:14   + 35:13
 59. Šmol Marcel              DOK7300 C OK Doksy                 78:34   + 35:33
 60. Cícha Radek              TTR7503 C OOB Třebíč               81:53   + 38:52
 61. Pavelka Martin           KSU7503 C Klub vytrvalostních spo  83:10   + 40:09
     Balej Jiří               KAM7201 C OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 5.80 km, 270 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fučík Karel              VBM7246 C VSK Mendelu Brno         40:59          
  2. Venhoda Milan            SJI7104 C OK Jihlava               41:01   + 0:02 
  3. Zuzánek Zdeněk           TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec   41:41   + 0:42 
  4. Filip Libor              SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.  42:12   + 1:13 
  5. Sadílek Martin           VIC6901 C OB Vizovice              42:55   + 1:56 
  6. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  43:28   + 2:29 
  7. Klech Richard            VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně  43:40   + 2:41 
  8. Drahoňovský Aleš         TUR7201 C OOB TJ Turnov            43:49   + 2:50 
  9. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 43:56   + 2:57 
 10. Chupek Jozef             VZA7102   Slávia ŽU Žilina         44:11   + 3:12 
 11. Cych Piotr               33P6800   Echo Twardogóra          45:22   + 4:23 
 12. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 47:09   + 6:10 
 13. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové     47:10   + 6:11 
 14. Chaloupský David         PHK7103 C OK 99 Hradec Králové     48:16   + 7:17 
 15. Semík Luboš              KAM6201 C OK Kamenice              48:19   + 7:20 
 16. Gajda Jan                VSP6801 C USK Praha                48:28   + 7:29 
 17. Nehasil Vladislav        LDC7101 C KOB Děčín                48:41   + 7:42 
 18. Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha                48:52   + 7:53 
 19. Vítek Jaroslav           SJI7201 C OK Jihlava               49:40   + 8:41 
 20. Fencl Petr               LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice  49:46   + 8:47 
 21. Valík Luděk              AOP7101 C Orientační Běh Opava     49:53   + 8:54 
 22. Bradáč Stanislav         LLI7201 C TJ Loko Liberec          49:55   + 8:56 
 23. Škrabálek Jan            KYL7000 C SK SP Kylešovice         50:14   + 9:15 
 24. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          50:22   + 9:23 
 25. Tornai Szabolcs          25H7100   Tabáni Spartacus         50:24   + 9:25 
 26. Sokolář Zdeněk           SNA7201 C TJ START Náchod          50:27   + 9:28 
 27. Novák Libor              OKP6504 C SK OK 24 Praha           50:36   + 9:37 
 28. Mareček Petr             OSN6900 C SK Orientační sporty No  50:41   + 9:42 
 29. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        50:51   + 9:52 
 30. Honzík Tomáš             VLI7000 C Slavia Liberec orientee  51:24   + 10:25
 31. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    52:44   + 11:45
 32. Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  53:16   + 12:17
 33. Rýdl Jiří                TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec   53:50   + 12:51
 34. Kruliš Petr              VLI6901 C Slavia Liberec orientee  53:51   + 12:52
 35. Vlastník Zdeněk          JIL6901 C OK Jilemnice             53:54   + 12:55
 36. Aschermann Jan           VSP6902 C USK Praha                53:58   + 12:59
 37. Rigó Marek               ODR7101 C SKOB Odry                54:04   + 13:05
 38. Zavřel Michal            KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  54:18   + 13:19
 39. Žejdlík Michal           LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  54:30   + 13:31
 40. Filičko Marek            LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice  54:39   + 13:40
 41. Lisý Ondřej              VLI7100 C Slavia Liberec orientee  54:54   + 13:55
 42. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        55:42   + 14:43
 43. Semík Jan                VSP6507 C USK Praha                56:17   + 15:18
 44. Fürst Aleš               LLI6801 C TJ Loko Liberec          56:49   + 15:50
 45. Pachnik Dariusz          STB6901 C TJ Stadion Nový Bor      56:59   + 16:00
 46. Černoch Karel            TZL6835 C SKOB Zlín                57:30   + 16:31
 47. Kubec Martin             DOB7002 C KOB Dobruška             58:54   + 17:55
 48. Šritr Martin             TUV6802 C SOK TJ Turnov            59:11   + 18:12
 49. Mikluš Marián            47S7200   TJ Rapid Bratislava      60:18   + 19:19
 50. Vébr Jiří                VTA6901 C SC vebr-sport            60:39   + 19:40
 51. Kolář Tomáš              SLA7103 C SKOB Slaný               61:53   + 20:54
 52. Furucz Dušan             ZAK7100 C OK Netopýr Zákupy        61:54   + 20:55
 53. Pecka Jan                EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha        62:05   + 21:06
 54. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             62:38   + 21:39
 55. Lohr Ivo                 SCP6801 C OK Sparta Praha          64:27   + 23:28
 56. Nechanický Pavel         OSN7209 C SK Orientační sporty No  64:53   + 23:54
 57. Kos Michal               SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.  64:55   + 23:56
 58. Podivínský Tomáš         SCP7201 C OK Sparta Praha          65:51   + 24:52
 59. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                66:14   + 25:15
 60. Novotný Dušan            TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec   66:27   + 25:28
 61. Černý Libor              MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně     67:50   + 26:51
 62. Posselt Martin           TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec   67:56   + 26:57
 63. Pavel Petr               LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  68:06   + 27:07
 64. Hankovec Petr            KAM7101 C OK Kamenice              68:30   + 27:31
 65. Kovář Jindřich           MAS6800 C KČT Aš                   69:16   + 28:17
 66. Votoček Tomáš            JIL7041 C OK Jilemnice             69:27   + 28:28
 67. Netuka Jan               SHK7001 C OK Slavia Hradec Králov  72:08   + 31:09
 68. Urbaník Robert           VLI7002 C Slavia Liberec orientee  72:31   + 31:32
 69. Mayer Tomáš              KSH6900 C OB Kašperské Hory        72:54   + 31:55
 70. Kašpar Ludvík            ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy        75:33   + 34:34
 71. Vacek Milan              SJI6901 C OK Jihlava               76:31   + 35:32
 72. Kubičko Petr             SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec    79:51   + 38:52
 73. Kligl Vladislav          TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno        81:57   + 40:58
 74. Sławiński Marcin         3NP7100   3BRt                     87:21   + 46:22
 75. Ulman Aleš               TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec   89:54   + 48:55
 76. Hejna Stanislav          LLI6900 C TJ Loko Liberec          89:58   + 48:59
 77. Kaděra Pavel             HAV7100 C OB Havířov               90:50   + 49:51
 78. Kohout Josef             SHK6902 C OK Slavia Hradec Králov  96:22   + 55:23
 79. Řezáč Pavel              VLI6900 C Slavia Liberec orientee  98:38   + 57:39
     Mrkvička Jiří            TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Hanovec Petr             VLI7101 C Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50 5.50 km, 260 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zikmund Zdeněk           NPA6705 C SK LOB Nová Paka         42:25          
  2. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        44:32   + 2:07 
  3. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 45:07   + 2:42 
  4. Novotný Milan            PHK6502 C OK 99 Hradec Králové     45:16   + 2:51 
  5. Koucký Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        45:46   + 3:21 
  6. Krejčí Jaroslav          BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor       46:22   + 3:57 
  7. Škvor Martin             KAM6700 C OK Kamenice              46:36   + 4:11 
  8. Kamenický Jan            PHK6601 C OK 99 Hradec Králové     46:45   + 4:20 
  9. Šmelík Juraj             LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovic  47:13   + 4:48 
 10. Kaplan Jan               LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice  47:18   + 4:53 
 11. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     47:31   + 5:06 
 12. Bendák Petr              LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:37   + 6:12 
 13. Šimek Roman              UOL6503 C SOB Olomouc              48:43   + 6:18 
 14. Egei Tamas               61H6300   SPA                      48:47   + 6:22 
 15. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              49:08   + 6:43 
 16. Suk Jiří                 MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha        49:09   + 6:44 
 17. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        49:44   + 7:19 
 18. Langr Jan                SHK6701 C OK Slavia Hradec Králov  49:54   + 7:29 
 19. Schuster Martin          AOP6502 C Orientační Běh Opava     50:00   + 7:35 
 20. Fencl Jiří               LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice  50:16   + 7:51 
 21. Matoušek Milan           KSU6701 C Klub vytrvalostních spo  50:41   + 8:16 
 22. Křivda Ivan              CHC6701 C K.O.B. Choceň            50:50   + 8:25 
 23. Kavalír Karel            PHK6503 C OK 99 Hradec Králové     52:02   + 9:37 
 24. Adámek Libor             ABM6707 C KOB ALFA Brno            52:30   + 10:05
 25. Vrubel Karel             TZL6401 C SKOB Zlín                53:08   + 10:43
 26. Teringl Radek            VCB6502 C OB České Budějovice      53:54   + 11:29
 27. Macháček Aleš            FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdla  55:19   + 12:54
 28. Řeháček Petr             SBR6302 C SKOB Bruntál             56:24   + 13:59
 29. Pavlovec Petr            BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor       56:50   + 14:25
 30. Siegl Roman              MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha        57:42   + 15:17
 31. Stárek Filip             TUR6602 C OOB TJ Turnov            58:26   + 16:01
 32. Mokrý Jan                ABM6611 C KOB ALFA Brno            58:33   + 16:08
 33. Klaška Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        58:34   + 16:09
 34. Ptáček Pavel             BBM6508 C BETA URSUS Orienteering  58:38   + 16:13
 35. Sochor Tomáš             HAV6301 C OB Havířov               58:53   + 16:28
 36. Vávra Martin             HOR6302 C TJ Jiskra Hořice         59:25   + 17:00
 37. Tichý Martin             SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec    59:46   + 17:21
 38. Peřinka Jan              AOP6301 C Orientační Běh Opava     62:02   + 19:37
 39. Patočka Petr             BBM6300 C BETA URSUS Orienteering  62:34   + 20:09
 40. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             62:45   + 20:20
 41. Málek Martin             8FX6500   TJ Kobylisy              64:04   + 21:39
 42. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  65:01   + 22:36
 43. Kovačič Marek            OSN6600 C SK Orientační sporty No  66:17   + 23:52
 44. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové     66:22   + 23:57
 45. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       66:44   + 24:19
 46. Reichl Michal            MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov  66:53   + 24:28
 47. Bruner Luboš             LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  66:55   + 24:30
 48. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      69:13   + 26:48
 49. Koltai Zoltan            61H6700   SPA                      69:30   + 27:05
 50. Pernica Jiří             UOL6501 C SOB Olomouc              69:39   + 27:14
 51. Hanč Jaroslav            VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  71:23   + 28:58
 52. Žanda Jan                CTB6701 C SK OB Chotěboř           72:09   + 29:44
 53. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Orientační Běh Opava     73:29   + 31:04
 54. Hanuš Pavel              LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  73:37   + 31:12
 55. Würz Jiří                LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  74:23   + 31:58
 56. Müller Rico              71D6400   USV TU Dresden           75:34   + 33:09
 57. Semrád Pavel             CHC6602 C K.O.B. Choceň            80:58   + 38:33
 58. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               81:46   + 39:21
 59. Hlaváček Lubomír         PHK6401 C OK 99 Hradec Králové     83:22   + 40:57
 60. Doškář Boris             BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor       83:23   + 40:58
 61. Teplý Jiří               SHK6401 C OK Slavia Hradec Králov  84:51   + 42:26
 62. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        85:56   + 43:31
 63. Zatloukal Tomáš          ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory        89:40   + 47:15
 64. Vlček Petr               LDC6401 C KOB Děčín               103:49   + 61:24
     Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
     Procházka Radek          LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 5.10 km, 250 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      38:37          
  2. Grepl Ladislav           KON6111 C KOB Konice               41:26   + 2:49 
  3. Němeček Jan              VSP6201 C USK Praha                41:27   + 2:50 
  4. Šrámek Jaromír           KSU5801 C Klub vytrvalostních spo  42:16   + 3:39 
  5. Poloprutský Tomáš        VLI6205 C Slavia Liberec orientee  43:02   + 4:25 
  6. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 44:58   + 6:21 
  7. Tichovský Martin         PGP6100 C SK Praga                 45:08   + 6:31 
  8. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        45:19   + 6:42 
  9. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          45:25   + 6:48 
 10. Sucharda Jiří            BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor       47:00   + 8:23 
 11. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  47:27   + 8:50 
 12. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               47:36   + 8:59 
 13. Hrabánek David           PGP6003 C SK Praga                 47:48   + 9:11 
 14. Jeřábek Luboš            JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov    47:53   + 9:16 
 15. Lužný Ladislav           HAV6000 C OB Havířov               48:15   + 9:38 
 16. Mareček Jiří             ADA5901 C OOB Spartak Adamov       49:12   + 10:35
 17. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  49:42   + 11:05
 18. Milota Josef             MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně     49:58   + 11:21
 19. Švarc Jiří               TUR6204 C OOB TJ Turnov            51:17   + 12:40
 20. Konopáč Jiří             TUR5803 C OOB TJ Turnov            51:38   + 13:01
 21. Slezák Libor             LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovic  51:41   + 13:04
 22. Červinka Jaroslav        OKP5803 C SK OK 24 Praha           51:44   + 13:07
 23. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         51:53   + 13:16
 24. Romanovský Alois         SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec    52:25   + 13:48
 25. Lanc Marian              TZL5806 C SKOB Zlín                52:41   + 14:04
 26. Neumann Jaroslav         STE5902 C SK SKI-OB Šternberk      55:03   + 16:26
 27. Tupec Jiří               VAM5801 C OOB Vamberk              55:43   + 17:06
 28. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            56:48   + 18:11
 29. Blabla Zdeněk            PCB5901 C SKP České Budějovice     56:52   + 18:15
 30. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No  57:00   + 18:23
 31. Mareš Hynek              TUR6100 C OOB TJ Turnov            58:20   + 19:43
 32. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     58:30   + 19:53
 33. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  60:36   + 21:59
 34. Beneš Josef              SJC5801 C Sportcentrum Jičín       61:08   + 22:31
 35. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          61:22   + 22:45
 36. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          61:53   + 23:16
 37. Pavlů Jaroslav           DCE6100 C KOB Dobřichovice         61:56   + 23:19
 38. Tihon Jaroslav           TAP6102 C KOB TRETRA Praha         63:15   + 24:38
 39. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  63:16   + 24:39
 40. Dikoš Pavel              BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor       64:06   + 25:29
 41. Svoboda Slavomír         SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  64:30   + 25:53
 42. Malý Evžen               JIL6102 C OK Jilemnice             66:54   + 28:17
 43. Vícha Vladimír           LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice  69:18   + 30:41
 44. Eiselt Miloš             LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  69:20   + 30:43
 45. Kovář Karel              LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  69:23   + 30:46
 46. Pavelek Luděk            AOP5801 C Orientační Běh Opava     69:26   + 30:49
 47. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Hostivice             70:13   + 31:36
 48. Šenkýř Vladimír          SJI6000 C OK Jihlava               72:55   + 34:18
 49. Albert František         OOL5804 C SK Haná orienteering     75:58   + 37:21
 50. Janás Jiří               BOR6201 C OK Jiskra Nový Bor       76:09   + 37:32
 51. Nentvich Lubomír         DOR5800 C OK Dobříš                77:21   + 38:44
 52. Svobodný Petr            DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka        80:10   + 41:33
 53. Vlk Josef                LDC5801 C KOB Děčín                83:58   + 45:21
 54. Borovička Milan          FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  85:44   + 47:07
 55. Hejtmánek Vladimír       TAP5802 C KOB TRETRA Praha         86:10   + 47:33
 56. Dobeš Václav             KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  98:41   + 60:04
     Bořil Petr               SJI6207 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H60 4.90 km, 210 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         39:20          
  2. Folprecht Miroslav       TUR5501 C OOB TJ Turnov            40:31   + 1:11 
  3. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         41:16   + 1:56 
  4. Pilař Karel              MAS5501 C KČT Aš                   42:25   + 3:05 
  5. Šedivý Jiří              EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha        42:32   + 3:12 
  6. Nečas Rudolf             TZL5703 C SKOB Zlín                42:43   + 3:23 
  7. Hruška Jiří              OSN5501 C SK Orientační sporty No  44:42   + 5:22 
  8. Běhoun Pavel             PHK5701 C OK 99 Hradec Králové     45:01   + 5:41 
  9. Bialožyt Miroslav        TRI5701 C TJ TŽ Třinec             45:02   + 5:42 
 10. Kunc Radovan             TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec   45:22   + 6:02 
 11. Novotný Otakar           TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec   46:17   + 6:57 
 12. Škoda Přemek             VLI5301 C Slavia Liberec orientee  47:28   + 8:08 
 13. Juračka Zdeněk           HAV5702 C OB Havířov               47:57   + 8:37 
 14. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C OB Havířov               48:36   + 9:16 
 15. Flašar Jan               KCK5701 C KOB Český Krumlov        48:49   + 9:29 
 15. Dušátko Petr             PHK5702 C OK 99 Hradec Králové     48:49   + 9:29 
 17. Jirka Jiří               ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov        50:09   + 10:49
 18. Slováček Rudolf          TZL5402 C SKOB Zlín                51:10   + 11:50
 19. Janů Zdeněk              KSU5749 C Klub vytrvalostních spo  51:11   + 11:51
 20. Gazdačko Milan           SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov  51:14   + 11:54
 21. Špičák Aleš              DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka        53:41   + 14:21
 22. Pospíšil Jaromír         LDC5301 C KOB Děčín                54:24   + 15:04
 23. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   55:42   + 16:22
 24. John Vladimír            OLP5502 C PSK Olymp Praha          56:05   + 16:45
 25. Hájek Jan                MAS5401 C KČT Aš                   56:10   + 16:50
 26. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín                59:38   + 20:18
 27. Horák Petr               TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec   59:44   + 20:24
 28. Wald František           FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  62:43   + 23:23
 29. Šámal Václav             OKP5600 C SK OK 24 Praha           63:10   + 23:50
 30. Sýkora Jiří              OOP5400 C TJ Opava                 63:29   + 24:09
 31. Fiala Zdeněk             TAP5501 C KOB TRETRA Praha         63:41   + 24:21
 32. Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha          63:45   + 24:25
 33. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  66:38   + 27:18
 34. Poklop Lubomír           UOL5601 C SOB Olomouc              68:33   + 29:13
 35. Novák Tom                DOK5500 C OK Doksy                 69:06   + 29:46
 36. Kulhavý Josef            SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.  69:46   + 30:26
 37. Štěrba Pavel             LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice  71:25   + 32:05
 38. Jaroš Vladimír           DCE5400 C KOB Dobřichovice         71:54   + 32:34
 39. Stibal Ivan              LDC5701 C KOB Děčín                72:26   + 33:06
 40. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  78:29   + 39:09
 41. Šomvársky Ján            NNN5500   Neregistrovaní (NNN)    117:48   + 78:28
 42. Potěšil Václav           VBM5613 C VSK Mendelu Brno        120:44   + 81:24
--------------------------------------------------------------------------------

H65 4.20 km, 170 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hegedüs Zoltan           61H5200   SPA                      40:08          
  2. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  41:08   + 1:00 
  3. Telecký Martin           BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek     41:35   + 1:27 
  4. Hickethier Manfred       VLI5201 C Slavia Liberec orientee  42:27   + 2:19 
  5. Čípa Jiří                CET5002 C TJ Loko Česká Třebová    42:34   + 2:26 
  6. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  42:37   + 2:29 
  7. Uher Petr                VSP5001 C USK Praha                42:54   + 2:46 
  8. Hudský Vlastimil         TUR5100 C OOB TJ Turnov            43:09   + 3:01 
  9. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             43:11   + 3:03 
 10. Karmazín Petr            VLI4901 C Slavia Liberec orientee  43:31   + 3:23 
 11. Knap Jan                 LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice  44:34   + 4:26 
 12. Hořínek Jaroslav         VSP5000 C USK Praha                46:35   + 6:27 
 13. Kalibán Jaroslav         NPA5101 C SK LOB Nová Paka         46:50   + 6:42 
 14. Erlebach Josef           JIL5201 C OK Jilemnice             46:57   + 6:49 
 15. Knobloch Jindřich        VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:27   + 7:19 
 16. Provazník Jiří           TUR5102 C OOB TJ Turnov            48:02   + 7:54 
 17. Peterka František        TJP4900 C TJ Sokol Troja           48:24   + 8:16 
 18. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                50:11   + 10:03
 19. Sikora Miroslav          BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD     50:44   + 10:36
 20. Valter Petr              KBP4500 C KBP Praha                51:29   + 11:21
 21. Horáček Miroslav         VLI5000 C Slavia Liberec orientee  52:04   + 11:56
 22. Jakubec Jindřich         TUR4801 C OOB TJ Turnov            52:30   + 12:22
 23. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          53:50   + 13:42
 24. Babický Tomáš            RUM5001 C ZOOB Rumburk             53:58   + 13:50
 25. Edward Bartkowiak        34P4800   WKS Grunwald Poznań      54:31   + 14:23
 26. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                54:56   + 14:48
 27. Novotný Stanisl          ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory        55:14   + 15:06
 28. Rejmont Milan            LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  55:42   + 15:34
 29. Hora Vladimír            VSP5100 C USK Praha                56:02   + 15:54
 30. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  57:15   + 17:07
 31. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             57:53   + 17:45
 32. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  58:33   + 18:25
 33. Rančák Josef             BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor       58:35   + 18:27
 34. Ježek Ladislav           VLI4900 C Slavia Liberec orientee  59:26   + 19:18
 35. Hlaváč Jaroslav          SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  60:13   + 20:05
 36. Pilc Oldřich             OOL5100 C SK Haná orienteering     61:21   + 21:13
 37. Babák Jiří               ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory        61:51   + 21:43
 38. Sáňka Bedřich            LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice  62:12   + 22:04
 39. Paukert Milan            TJP5000 C TJ Sokol Troja           64:20   + 24:12
 40. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      64:32   + 24:24
 41. Bárta Miroslav           JEN5201 C OB Jenišovice            65:28   + 25:20
 42. Böhm Karel               TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec   66:19   + 26:11
 43. Dokoupil Vladimír        VBM4806 C VSK Mendelu Brno         66:45   + 26:37
 44. Zelený Vladimír          PGP4800 C SK Praga                 67:49   + 27:41
 45. Juřina Robert            FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdla  68:02   + 27:54
 46. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        69:33   + 29:25
 47. Kotecký Roman            13G4900   Octavian Droobers        74:10   + 34:02
 48. Toušek Miloslav          MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov  80:31   + 40:23
 49. Hojný Oldřich            SCP5201 C OK Sparta Praha          83:01   + 42:53
 50. Sklenář Antonín          STE4801 C SK SKI-OB Šternberk      84:45   + 44:37
 51. Borák Stanislav          EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha        87:42   + 47:34
 52. Rokosz Bohumil           MOV4803 C SKOB Ostrava             90:40   + 50:32
 53. Richtr Jiří              JEN5001 C OB Jenišovice            95:14   + 55:06
 54. Kolský Alexander         PGP5000 C SK Praga                 98:39   + 58:31
 55. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 106:19   + 66:11
--------------------------------------------------------------------------------

H70 3.80 km, 140 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chmelík Aleš             VBM4732 C VSK Mendelu Brno         33:23          
  2. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  36:03   + 2:40 
  3. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          39:30   + 6:07 
  4. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  40:31   + 7:08 
  5. Šmelík Ľudo              LCE4301 C OOB TJ Slovan Luhačovic  41:09   + 7:46 
  6. Vlach Oldřich            BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD     43:19   + 9:56 
  7. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  43:20   + 9:57 
  8. Janda Josef              KAD4701 C Originální Vivalín Team  43:28   + 10:05
  9. Novotný Jiří             SLP4601 C OOB Slavia Praha         44:08   + 10:45
 10. Jirásek Jaroslav         DCH4701 C Radioelektronika Cheb    45:16   + 11:53
 11. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       46:23   + 13:00
 12. Švec Zdeněk              SLA4700 C SKOB Slaný               47:28   + 14:05
 13. Zlesák Zdeněk            JIL4701 C OK Jilemnice             47:41   + 14:18
 14. Čadil Jan                FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  48:18   + 14:55
 15. Fišák Jan                MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně     49:29   + 16:06
 16. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          50:43   + 17:20
 17. Fridrich Jaroslav        LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice  51:55   + 18:32
 18. Procházka Aleš           DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka        52:25   + 19:02
 19. Sokolář Zdeněk           SNA4501 C TJ START Náchod          56:28   + 23:05
 20. Peterka Josef            LLI4702 C TJ Loko Liberec          57:16   + 23:53
 21. Skácel Jaroslav          KON4617 C KOB Konice               60:04   + 26:41
 22. Bauer Emil               VBM4410 C VSK Mendelu Brno         61:23   + 28:00
 23. Ryšavý Vít               TJP4700 C TJ Sokol Troja           65:05   + 31:42
 24. Šidla Antonín            OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  65:32   + 32:09
 25. Rakovec Miloš            SCP4500 C OK Sparta Praha          66:07   + 32:44
 26. Pospíšil Jiří            TUV4701 C SOK TJ Turnov            67:32   + 34:09
 27. Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka        68:01   + 34:38
 28. Dohnal Josef             VSP4300 C USK Praha                68:47   + 35:24
 29. Blažek Václav            SBR4701 C SKOB Bruntál             73:21   + 39:58
 30. Waldemar Pietkiewicz     34P4300   WKS Grunwald Poznań      75:18   + 41:55
--------------------------------------------------------------------------------

H75 3.20 km, 100 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                36:10          
  2. Klawun Kendray Werner GeoLTP4201 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  39:02   + 2:52 
  3. Mikulecký Jan            PHK3801 C OK 99 Hradec Králové     42:49   + 6:39 
  4. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    43:08   + 6:58 
  5. Sklenář Jan              MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně     43:21   + 7:11 
  6. Attl Vladimír            PGP3800 C SK Praga                 45:18   + 9:08 
  7. Úlehla Zdeněk            BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor       46:25   + 10:15
  8. Frey Jaromír             NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek         47:12   + 11:02
  9. Lisý Jan                 ONO4201 C SKOB Ostrov              50:42   + 14:32
 10. Novotný František        PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L  52:34   + 16:24
 11. Novotný Petr             PHK3802 C OK 99 Hradec Králové     63:31   + 27:21
 12. Hlavatý Karel            SJP4200 C KČT Slavoj Praha         69:44   + 33:34
 13. Petrželka Pavel          TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec   70:21   + 34:11
 14. Beránek Miroslav         BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor       71:11   + 35:01
--------------------------------------------------------------------------------

H80 3.00 km, 95 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       39:07          
  2. Křtěnský Jaroslav        BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor       43:43   + 4:36 
  3. Kohout Tomáš             UVP3700 C Slovan Praha             45:36   + 6:29 
  4. Mašek Pavel              BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor      105:20   + 66:13
  5. Valla Stanislav          TZL3125 C SKOB Zlín               167:55   + 128:48
--------------------------------------------------------------------------------

T4A 4.10 km, 170 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milán Jakub              TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno        30:24          
  2. Kamenický Ondřej         PHK9401 C OK 99 Hradec Králové     34:52   + 4:28 
  3. Chromá Adéla             TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno        36:37   + 6:13 
  4. Gryc Ondřej              TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno        37:49   + 7:25 
  5. Škácha Vít               KAM0309 B OK Kamenice              38:24   + 8:00 
  6. Smutná Pavla             VAM8651 C OOB Vamberk              39:00   + 8:36 
  7. Martanová Lea            VLI0555 A Slavia Liberec orientee  39:03   + 8:39 
  8. Kolínová Kristýna        DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka        41:47   + 11:23
  8. Slavík Pavel             SNA7349 C TJ START Náchod          41:47   + 11:23
 10. Poloprutská Lucie        VLI9950 B Slavia Liberec orientee  42:31   + 12:07
 11. Studničná Lenka          7QX8650   Neregistrovaní - Studni  42:46   + 12:22
 12. Bartoš Luděk             MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně     43:12   + 12:48
 13. Hankovcová Helena        KAM0350 B OK Kamenice              44:45   + 14:21
 14. Zeman Jaroslav           DOB8844 C KOB Dobruška             44:50   + 14:26
 15. Podrábská Alžběta        VLI0241   Slavia Liberec orientee  45:16   + 14:52
 16. Nejman Stanislav         TUR9500 C OOB TJ Turnov            45:40   + 15:16
 17. Pesničáková Soňa         TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec   46:05   + 15:41
 18. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                46:51   + 16:27
 19. Pilcová Sabina           JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov    47:15   + 16:51
 20. Hejtmánková Kateřina     TAP8462 C KOB TRETRA Praha         47:19   + 16:55
 21. Klinkerová Jitka         KAM6450 C OK Kamenice              47:30   + 17:06
 22. Petrilák Matouš          DOR0409 B OK Dobříš                47:40   + 17:16
 23. Havel Jirí                         FYD Jizerský klub OB Fr  48:35   + 18:11
 24. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             48:43   + 18:19
 25. Škvorová Barbora                   KAM OK Kamenice          48:57   + 18:33
 26. Sadílková Lenka          VIC7055 C OB Vizovice              49:31   + 19:07
 27. Picek Jan                TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec   50:52   + 20:28
 28. Blaha Jiří               EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha        52:34   + 22:10
 29. Chvátilová Johana        PHK0450 B OK 99 Hradec Králové     53:45   + 23:21
 30. Eichler Jan              KAS9800 C KOB Kamenický Šenov      54:51   + 24:27
 31. Teringlová Vendula       VCB0451 B OB České Budějovice      55:04   + 24:40
 32. Oľhavová Hana            ASU9199 C Magnus Orienteering      55:11   + 24:47
 33. Bradáč David             LLI0203 C TJ Loko Liberec          55:30   + 25:06
 34. Hudská Štěpánka          TUR0450 B OOB TJ Turnov            55:35   + 25:11
 35. Licková Štěpánka         LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  56:09   + 25:45
 36. Zabořil Michal           JEN7101 C OB Jenišovice            56:42   + 26:18
 37. Pitrmucová Antonie       JIL0251 C OK Jilemnice             56:58   + 26:34
 38. Andrlová Lea             VLI0453 C Slavia Liberec orientee  58:05   + 27:41
 39. Skácelová Adéla          VLI0454 B Slavia Liberec orientee  61:11   + 30:47
 40. Skácel Dalibor                     NNN Neregistrovaní (NNN  63:02   + 32:38
 41. Černá Hana               EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha        63:18   + 32:54
 42. Pecková Tereza           VLI0551 B Slavia Liberec orientee  64:09   + 33:45
 43. Kameníková Andrea        BOR9751 B OK Jiskra Nový Bor       64:53   + 34:29
 44. Hošková Kateřina         LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  65:57   + 35:33
 45. Termerová Jana           LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  66:41   + 36:17
 46. Paul Josef               DCE4401 C KOB Dobřichovice         67:02   + 36:38
 47. Jírová Monika            ROZ7350 C OK Roztoky               68:22   + 37:58
 48. Kodejšová Alena          VSP7152 C USK Praha                70:00   + 39:36
 49. Krumlovská Barbora       RIC8050 C OB Říčany                70:49   + 40:25
 50. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orientee  71:50   + 41:26
 51. Vavříková Iveta          MOV7450 C SKOB Ostrava             72:04   + 41:40
 52. Mencl Miloslav           VSP6505 C USK Praha                72:12   + 41:48
 53. Svěchotová Hana          MOV7150 C SKOB Ostrava             74:21   + 43:57
 54. Zlesák Ondřej            JIL7601 C OK Jilemnice             75:02   + 44:38
 55. Nigrin Radek             DOR7202   OK Dobříš                75:12   + 44:48
 56. Pohořalý Dobroslav       ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem  75:42   + 45:18
 57. Hřivna Ondřej            PGP0505 C SK Praga                 76:33   + 46:09
 58. Reisingerová Eliška      DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  78:07   + 47:43
 59. Kovačičová Ivona         OSN6850 C SK Orientační sporty No  80:50   + 50:26
 60. Květoň Vladimír          KSU6800 C Klub vytrvalostních spo  89:21   + 58:57
 61. Běloušek Pavel           CTB7601   SK OB Chotěboř           94:50   + 64:26
 62. Urbanová Edita           STE7454 C SK SKI-OB Šternberk      95:56   + 65:32
 63. Nosek Petr               DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  99:04   + 68:40
 64. Čtrnáct Šimon            PGP0001 C SK Praga                 99:56   + 69:32
 65. Petrová Věra             VLI6251 C Slavia Liberec orientee 103:42   + 73:18
 66. Kosíková Helena          VSP0051 C USK Praha               105:32   + 75:08
 67. Tóth Ivett               25H7850   Tabáni Spartacus        120:32   + 90:08
 68. Winzigová Gabriela       OPI0157 C Orientační sporty Písek 134:47   + 104:23
 69. Průša Josef              DLT7301 C KrOB Rozmarýn Litoměřic 138:51   + 108:27
 70. Málková Věra             8FX6550   TJ Kobylisy             144:35   + 114:11
     Ekert Tomáš              VLI0302 B Slavia Liberec orientee   DISK          
     Blahová Markéta          EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín                 DISK          
     Zakouřil Matyáš          VSP0400 B USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T4B 4.10 km, 170 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peterka Jakub            LLI0404 A TJ Loko Liberec          33:12          
  2. Hřivna Jakub             PGP0305 B SK Praga                 33:43   + 0:31 
  3. Fátor Jan                DOB7907 C KOB Dobruška             35:42   + 2:30 
  4. Kučera Jáchym            DOR0301 B OK Dobříš                37:22   + 4:10 
  5. Blaha Michal             EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha        38:15   + 5:03 
  6. Kolář Matyáš             PGP0304 B SK Praga                 38:33   + 5:21 
  7. Tichá Tereza             SJH9452 C SJH Jindřichův Hradec    40:30   + 7:18 
  8. Zabořil Vojtěch          JEN0101 B OB Jenišovice            40:52   + 7:40 
  9. Zabořil Ondřej           JEN0401 B OB Jenišovice            42:07   + 8:55 
 10. Skripniková Petra        FSP8686 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  42:40   + 9:28 
 11. Smolka Ondřej            TJP9401 C TJ Sokol Troja           43:09   + 9:57 
 12. Procházková Marie        SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava      43:17   + 10:05
 13. Kosíková Eliška          VSP6550 C USK Praha                45:38   + 12:26
 14. Dittrichová Lucie        SKM0551 B KOB Směr Kroměříž        45:55   + 12:43
 15. Jirásková Kateřina       PGP8852 C SK Praga                 45:57   + 12:45
 16. Tesař Jan                SCP8501 C OK Sparta Praha          46:20   + 13:08
 17. Novák Jakub              KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže      46:25   + 13:13
 18. Koporová Lenka           ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno       46:41   + 13:29
 19. Pirožek Vojtěch          LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:05   + 14:53
 20. Šitina Tomáš             LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:14   + 15:02
 21. Zimmerová Kateřina       KAM9850 B OK Kamenice              48:22   + 15:10
 22. Poláček Tomáš            PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  48:58   + 15:46
 23. Rücker Petr              HOR6500 C TJ Jiskra Hořice         49:56   + 16:44
 24. Kavánková Jana           37Cxxx1   Bez registrace           50:08   + 16:56
 25. Kašpar Štepán            BOR0403 C OK Jiskra Nový Bor       50:23   + 17:11
 26. Pavlová Martina          LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  50:45   + 17:33
 27. Hlava Miroslav           KON6515 C KOB Konice               53:35   + 20:23
 28. Mokrá Regina             ABM6854 C KOB ALFA Brno            53:44   + 20:32
 29. Kašpar Vojtech           BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor       54:30   + 21:18
 30. Svízel Vojtěch           37Cxxx2   Bez registrace           55:47   + 22:35
 31. Šedivka Pavel            LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  56:14   + 23:02
 32. Krupová Tereza           BZP8751 C Báječné ženy v orientač  58:27   + 25:15
 33. Cahlová Slávka           LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovic  59:07   + 25:55
 34. Skácelová Kateřina       VLI0550 B Slavia Liberec orientee  59:38   + 26:26
 35. Würzová Karolína         FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdla  62:35   + 29:23
 36. Vavřík René              MOV7000 C SKOB Ostrava             62:45   + 29:33
 37. Kmentová Lenka           ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk      64:29   + 31:17
 38. Horčičková Linda         UOL8650 C SOB Olomouc              64:31   + 31:19
 39. Cícha Václav             TTR0401 B OOB Třebíč               65:05   + 31:53
 40. Uhlíková Šárka           64C8150   Ekonom Praha Outdoor     65:49   + 32:37
 41. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš                67:57   + 34:45
 42. Lazák Jan                LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  68:39   + 35:27
 43. Klinkerová Magdaléna     ROZ9950 C OK Roztoky               68:56   + 35:44
 44. Richtrová Lucie          VPM7451 C KOS Slavia Plzeň         72:22   + 39:10
 45. Housková Monika          DOR7551 C OK Dobříš                74:21   + 41:09
 46. Nosál Stano              LBE       TJ Lokomotiva Beroun     75:15   + 42:03
 47. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                78:43   + 45:31
 48. Halířová Eva             BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor       79:15   + 46:03
 49. Nosek Martina            DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  79:27   + 46:15
 50. Hanušová Jitka           LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  79:47   + 46:35
 51. Malačková Jana           DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka        80:37   + 47:25
 52. Suková Majka             LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  83:53   + 50:41
 53. Míchalová Marcela        KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  84:13   + 51:01
 54. Pelikánová Lucie         MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha        89:42   + 56:30
 55. Adolph Zdenka                      NNN Neregistrovaní (NNN  92:41   + 59:29
 56. Matuška Pavel            5RX7000   NNN                      93:43   + 60:31
 57. Žandová Hana             CTB7052 C SK OB Chotěboř           93:59   + 60:47
 58. Houserová Tereza         OPI0156 C Orientační sporty Písek  96:45   + 63:33
 59. Tachezy Jan              DOR5802   OK Dobříš                97:07   + 63:55
 60. Duda František           KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  97:45   + 64:33
 61. Hejna Hynek              LLI0300 C TJ Loko Liberec          98:10   + 64:58
 62. Klašková Josefina        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka       100:03   + 66:51
 63. Bradáčová Marie          LLI7550 C TJ Loko Liberec         101:47   + 68:35
 64. Adolph Jeff                        NNN Neregistrovaní (NNN 103:22   + 70:10
 65. Kyselová Nela            ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem 104:47   + 71:35
 66. Kodejšová Markéta        VSP0458 C USK Praha               113:28   + 80:16
 67. Leníková Jana            DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic 118:07   + 84:55
 68. Průšová Hana             DLT7451 C KrOB Rozmarýn Litoměřic 134:53   + 101:41
 69. Zeman Klára                        DCE KOB Dobřichovice    186:08   + 152:56
     Gajdová Kristina         VSP7752 C USK Praha                 DISK          
     Vlachová Dita            SBR7750 C SKOB Bruntál              DISK          
     Černá Kateřina           TJP9850 C TJ Sokol Troja            DISK          
     Szencziová Livie         VLIxxxx   Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T8 8.30 km, 320 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Waněk Adam               LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice  66:54          
  2. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        72:31   + 5:37 
  3. Margoldová Barbora       DKP8654 C Oddíl OB Kotlářka        75:18   + 8:24 
  4. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              76:03   + 9:09 
  5. Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín       77:35   + 10:41
  6. Ostřanský Filip          ASU9243 C Magnus Orienteering      78:21   + 11:27
  7. Vlažný Jakub             LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovic  80:21   + 13:27
  8. Prášil Ondřej            SJC8401 C Sportcentrum Jičín       80:41   + 13:47
  9. Veverka Tomáš            VAM8401 C OOB Vamberk              81:10   + 14:16
  9. Francke Michal           TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec   81:10   + 14:16
 11. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       81:20   + 14:26
 12. Nečas Tomáš              TZL8801 C SKOB Zlín                82:05   + 15:11
 13. Ptáček Pavel             BBM9600 C BETA URSUS Orienteering  83:16   + 16:22
 14. Černý Ondřej             EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha        83:48   + 16:54
 15. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno       84:16   + 17:22
 16. Pustai David             TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec   89:18   + 22:24
 17. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB ALFA Brno            89:21   + 22:27
 18. Panovec Jan              VIC8931 C OB Vizovice              90:16   + 23:22
 19. Kašpar Michal            TZL9308 C SKOB Zlín                92:14   + 25:20
 20. Čermák Matyáš            KAM9501 C OK Kamenice              93:20   + 26:26
 21. Vlažný Jan               LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovic  93:38   + 26:44
 22. Hejduk Zdeněk            BSO0201 B KOB Baník Sokolov        95:03   + 28:09
 23. Šitina Jakub             LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  96:05   + 29:11
 24. Čtrnáct František        PGP0401 B SK Praga                 96:07   + 29:13
 25. Andrš Petr               ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk      98:11   + 31:17
 26. Szenczi Gabriel          VLI8700 C Slavia Liberec orientee 100:15   + 33:21
 27. Škarková Kateřina        PGP9955 B SK Praga                101:06   + 34:12
 28. Svoboda Jakub            ROU9301 C SKOB Roudnice nad Labem 101:29   + 34:35
 29. Bradáč Jakub             LLI0002 B TJ Loko Liberec         102:00   + 35:06
 30. Flašarová Kristýna       PGP9054 C SK Praga                103:26   + 36:32
 31. Lavičková Michaela       PGP9656 C SK Praga                105:14   + 38:20
 32. Koran Pavel                        VBM VSK Mendelu Brno    106:51   + 39:57
 33. Würzová Anna             FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdla 107:14   + 40:20
 34. Míková Lenka             VCB7653 C OB České Budějovice     108:14   + 41:20
 35. Hašek Patrik             LTU0000 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 109:21   + 42:27
 36. Kodejš Zdeněk            VSP7202 C USK Praha               114:55   + 48:01
 37. Botiková Daniela         LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovic 114:56   + 48:02
 38. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač 117:29   + 50:35
 39. Pešek Martin             LPM9602 C OK Lokomotiva Plzeň     117:37   + 50:43
 40. Houska Jindřich          DOR7601 C OK Dobříš               118:36   + 51:42
 41. Forst Antonín            PGP0106 B SK Praga                123:29   + 56:35
 42. Pávek Petr               BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor      124:33   + 57:39
 43. Posselt Martin           TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec  129:26   + 62:32
 44. Neužil Vít               OPI0103 B Orientační sporty Písek 132:35   + 65:41
 45. Přibyl Ivan              PFP5900 C VŠSK PedF UK Praha      133:03   + 66:09
 46. Raisr Ivo                74Cxxxx   NER                     135:47   + 68:53
 47. Nebeský Daniel           KAM9404 C OK Kamenice             136:28   + 69:34
 48. Míchalová Šárka          KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n 137:50   + 70:56
 49. Karbusová Kateřina       OPI0052 C Orientační sporty Písek 142:25   + 75:31
 50. Klapal Jan               LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice 145:40   + 78:46
 51. Vejražka Jiří            KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 151:44   + 84:50
 52. Kopáčková Alena          DOR6450 C OK Dobříš               157:46   + 90:52
 53. Kopáček Jiří             DOR6100   OK Dobříš               169:39   + 102:45
 54. Košut Roman              6KCxxxx   Neregistrovaný          186:22   + 119:28
 55. Čtrnáct Jiří             PGP7603 C SK Praga                188:04   + 121:10
     Skalka Michal            LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
     Setínková Zuzka          DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Bican Martin             OPI0101 C Orientační sporty Písek   DISK          
     Pohořalá Karolína        ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Vaňková Saša             LDC8550 C KOB Děčín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------