Kód závodu          : 3499
Název               : Mistrovství a veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE
Datum               : 24.09.2017
Místo konání        : Raspenava – U Dvora, 50.8915231N, 15.1070803E
Pořadatel           : CHA - OK Chrastava
Ředitel závodu      : Vokál Vojtěch - R2
Hlavní rozhodčí     : Pachnerová Dominika - R1
Ředitel závodu      : Vokál Vojtěch - R2
Stavitel tratí      : Kašková Kateřina - R2, Polák Jaroslav - R2
JURY                : Škoda Přemek, Němečková Jarmila, Cahel Marek

D16A 4.90 km, 230 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kochová Anna             SJC0153 A Sportcentrum Jičín       36:53          
  2. Gárdonyi Csilla          67Hxxx1   MOM Budapest             39:49   + 2:56 
  3. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     40:30   + 3:37 
  4. Holečková Petra          SHK0250 A OK Slavia Hradec Králov  41:15   + 4:22 
  5. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    43:06   + 6:13 
  6. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  43:45   + 6:52 
  7. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              43:46   + 6:53 
  8. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž        45:06   + 8:13 
  9. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  45:11   + 8:18 
 10. Šmelíková Dorota         LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovic  45:41   + 8:48 
 11. Czakó Boglárka           67Hxxx2   MOM Budapest             46:14   + 9:21 
 12. Hubáčková Dagmar         LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovic  46:24   + 9:31 
 13. Mašínová Anna            TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec   47:19   + 10:26
 14. Kroniková Štěpánka       SHK0150 A OK Slavia Hradec Králov  47:39   + 10:46
 15. Tichá Marie              TZL0253 A SKOB Zlín                49:04   + 12:11
 16. Zempléni Lilla           67Hxxx3   MOM Budapest             50:00   + 13:07
 17. Miklušová Tamara         ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno       51:15   + 14:22
 18. Poláková Lenka           SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava      52:23   + 15:30
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.60 km, 220 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  43:18          
  2. Semíková Lucie           KAM0250 A OK Kamenice              44:08   + 0:50 
  3. Bejvlová Karolína        PGP0256 A SK Praga                 44:47   + 1:29 
  4. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      46:24   + 3:06 
  5. Tokárová Regina          VPM0151 A KOS Slavia Plzeň         47:59   + 4:41 
  6. Bednaříková Sára         LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovic  50:56   + 7:38 
  7. Matějková Barbora        SJC0156 A Sportcentrum Jičín       51:03   + 7:45 
  8. Šlechtová Tereza         KRL0152 B Kometa Kralovice         51:07   + 7:49 
  9. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        51:30   + 8:12 
 10. Thýnová Martina          SHK0350 A OK Slavia Hradec Králov  52:19   + 9:01 
 11. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                53:44   + 10:26
 12. Šklíbová Míša            TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec   53:52   + 10:34
 13. Růžičková Vendula        CHA0252 B OK Chrastava             54:11   + 10:53
 14. Nedomlelová Lucie        TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec   54:15   + 10:57
 15. Petriláková Anežka       DOR0251 B OK Dobříš                56:42   + 13:24
 16. Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice  57:09   + 13:51
 17. Kodytková Denisa         SHK0252 B OK Slavia Hradec Králov  57:33   + 14:15
 18. Nádeníčková Pavla        NEK0150 A Nejdek Orienteering      64:13   + 20:55
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 4.20 km, 220 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekařová Jana            TUR0252 A OOB TJ Turnov            42:53          
  2. Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň            46:19   + 3:26 
  3. Rosendorfová Lenka       TAP0153 B KOB TRETRA Praha         46:59   + 4:06 
  4. Škáchová Magdalena       KAM0151 A OK Kamenice              49:05   + 6:12 
  5. Kinštová Tereza          SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec    49:09   + 6:16 
  6. Klacková Štěpánka        SJC0253 B Sportcentrum Jičín       49:11   + 6:18 
  7. Raková Petra             SHK0251 B OK Slavia Hradec Králov  49:12   + 6:19 
  8. Tichá Julie              TZL0252 B SKOB Zlín                49:16   + 6:23 
  9. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             50:47   + 7:54 
 10. Linková Lucie            TJN0257 B OOB TJ Tatran Jablonec   51:02   + 8:09 
 11. Greschnerová Tereza      ASU0299 B Magnus Orienteering      52:07   + 9:14 
 12. Blahová Pavla            EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha        53:25   + 10:32
 13. Kovářová Jana            CET0251 B TJ Loko Česká Třebová    54:00   + 11:07
 14. Kejmarová Jana           STH0152 B SK Studenec              55:13   + 12:20
 15. Raclavská Vlaďka         UOL0253 B SOB Olomouc              56:28   + 13:35
 16. Polanská Nelly           PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  57:05   + 14:12
 17. Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                57:54   + 15:01
 18. Svobodová Anna           VTA0151 B SC vebr-sport            61:18   + 18:25
 19. Kosová Tereza            SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov n.  62:02   + 19:09
 20. Dolejší Kateřina         STB0199 A TJ Stadion Nový Bor      62:20   + 19:27
 21. Marešová Klára           NEK0250 B Nejdek Orienteering      62:45   + 19:52
 22. Pišová Barbora           LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovic  65:28   + 22:35
 23. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 B OOB TJ Slovan Luhačovic  67:03   + 24:10
 24. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        74:42   + 31:49
 25. Čeleďová Justýna         TZL0152 B SKOB Zlín                88:42   + 45:49
     Starková Terezie         CHT0251 B OOB SK Chrast             DISK          
     Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Štráchalová Diana        KRE0150 A OOB TJ Sokol Křemže       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 6.10 km, 300 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíkova Tereza        UOL9950 E SOB Olomouc              47:51          
  2. Kopecká Anna             LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice  48:02   + 0:11 
  3. Chaloupská Barbora       PHK9951 A OK 99 Hradec Králové     49:32   + 1:41 
  4. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  51:37   + 3:46 
  5. Sárközy Zsófia           67Hxxx4   MOM Budapest             52:47   + 4:56 
  6. Sieglová Eliška          PGP9954 A SK Praga                 53:02   + 5:11 
  7. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  54:12   + 6:21 
  8. Hojná Eliška             SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec    54:38   + 6:47 
  9. Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno       56:24   + 8:33 
 10. Semrádová Jana           CHC9951 A K.O.B. Choceň            58:09   + 10:18
 11. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  58:39   + 10:48
 12. Zlámalová Nikola         SJC9951 A Sportcentrum Jičín       59:29   + 11:38
 13. Kalenská Dominika        STH9958 A SK Studenec              59:53   + 12:02
 14. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  60:33   + 12:42
 15. Opálková Martina         BBM0050 A BETA URSUS Orienteering  61:46   + 13:55
 16. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             65:34   + 17:43
 17. Auerműllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       67:26   + 19:35
 18. Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                70:48   + 22:57
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 5.60 km, 275 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichá Veronika           TZL9951 A SKOB Zlín                53:46          
  2. Borovičková Valerie      LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice  57:14   + 3:28 
  3. Sokolářová Šárka         TUR9999 A OOB TJ Turnov            59:15   + 5:29 
  4. Zrníková Adéla           OSN0099 A SK Orientační sporty No  59:26   + 5:40 
  5. Špringlová Kamila        TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno        59:42   + 5:56 
  6. Hájková Lenka            SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava      60:07   + 6:21 
  7. Zatloukalová Romana      ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory        61:22   + 7:36 
  8. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        61:33   + 7:47 
  9. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       61:59   + 8:13 
 10. Odehnalová Klára         ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno       63:36   + 9:50 
 11. Čechová Klára            AOP9951 A Orientační Běh Opava     64:30   + 10:44
 12. Miklušová Tereza         ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno       66:13   + 12:27
 13. Voltrová Alena           ROZ9951 B OK Roztoky               66:56   + 13:10
 14. Chaloupková Kateřina     CHC0051 A K.O.B. Choceň            69:25   + 15:39
 15. Albrechtová Iveta        KAM9950 A OK Kamenice              71:18   + 17:32
 16. Riby Rose                LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  74:11   + 20:25
     Špendlíková Kamila       LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 5.00 km, 265 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poláková Tereza          SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava      50:38          
  2. Ressová Tereza           LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovic  56:15   + 5:37 
  3. Waňková Martina          LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice  56:46   + 6:08 
  4. Biersaková Dagmar        KRL0051 B Kometa Kralovice         59:35   + 8:57 
  5. Thořová Markéta          TUR9952 A OOB TJ Turnov            59:50   + 9:12 
  6. Hrabánková Zuzana        PGP9950 B SK Praga                 60:29   + 9:51 
  7. Foltýnová Eva            SJI0051 A OK Jihlava               62:46   + 12:08
  8. Malivánková Eva          ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno       62:55   + 12:17
  9. Štefková Klára           TBM0059 B KOS TJ Tesla Brno        65:38   + 15:00
 10. Stoklasová Daniela       OSN0055 B SK Orientační sporty No  68:47   + 18:09
 11. Hanáková Lenka           KRL9951 B Kometa Kralovice         69:25   + 18:47
 12. Nechutová Aneta          SJI9950 A OK Jihlava               71:49   + 21:11
 13. Lučanová Barbora         MAS0051 B KČT Aš                   72:09   + 21:31
 14. Hrnčířová Magda          STH0051 B SK Studenec              72:35   + 21:57
 15. Nentvichová Klára        DOR9950 B OK Dobříš                75:24   + 24:46
 16. Boháčová Anna            CTB0051 B SK OB Chotěboř           76:12   + 25:34
 17. Matušková Jana           RBK9999 B SK Radioklub Blansko     80:07   + 29:29
 18. Bruková Magda            TRI0054 A TJ TŽ Třinec             85:36   + 34:58
 19. Matulíková Aneta         TZL0050 B SKOB Zlín                85:59   + 35:21
     Filipová Tereza          LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 6.50 km, 335 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Tereza           KAM9852 E OK Kamenice              50:33          
  2. Vyhnálková Barbora       RIC9850 E OB Říčany                52:02   + 1:29 
  3. Staňová Karolína         BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor       57:33   + 7:00 
  4. Odehnalová Tereza        ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno       59:10   + 8:37 
  5. Janovská Kateřina        PGP9850 R SK Praga                 59:31   + 8:58 
  6. Kavánková Iva            TZL9753 R SKOB Zlín                60:15   + 9:42 
  7. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        60:37   + 10:04
  8. Šimůnková Gabriela       TAP9755 R KOB TRETRA Praha         60:44   + 10:11
  9. Tesařová Jana            TRI9751 R TJ TŽ Třinec             61:27   + 10:54
 10. Linková Alena            TUR9751 R OOB TJ Turnov            62:18   + 11:45
 11. Argalášová Kateřina      TRI9750 R TJ TŽ Třinec             62:24   + 11:51
 12. Kinkorová Tereza         LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň      63:10   + 12:37
 13. Nováková Lucie           BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor       66:53   + 16:20
 14. Fukalová Hana            AOP9850 R Orientační Běh Opava     67:23   + 16:50
 15. Kovářová Lenka           LTP9750 R OOB TJ Lokomotiva Tepli  68:10   + 17:37
 16. Horvátová Hana           ASU9797 A Magnus Orienteering      69:03   + 18:30
 17. Chaloupková Veronika     CHC9852 A K.O.B. Choceň            71:00   + 20:27
 18. Veljačiková Hana         PGP9756 A SK Praga                 74:35   + 24:02
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 5.80 km, 310 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hájková Eliška           KAM9851 A OK Kamenice              57:25          
  2. Červená Adéla            SHK9755 A OK Slavia Hradec Králov  59:23   + 1:58 
  3. Chovancová Zuzana        TZL9754 R SKOB Zlín                59:44   + 2:19 
  4. Vavrysová Barbara        LCE9751 R OOB TJ Slovan Luhačovic  62:11   + 4:46 
  5. Fürstová Anna            LLI9854 B TJ Loko Liberec          64:05   + 6:40 
  6. Vývodová Jana            ASU9852 A Magnus Orienteering      68:07   + 10:42
  7. Nedbálková Hana          ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno       68:12   + 10:47
  8. Roškotová Lucie          TUR9753 R OOB TJ Turnov            69:36   + 12:11
  9. Knížková Šárka           TJN9852 B OOB TJ Tatran Jablonec   72:29   + 15:04
 10. Voltrová Hana            ROZ9752 B OK Roztoky               72:40   + 15:15
 11. Petráčková Kristýna      SJI9851 B OK Jihlava               79:25   + 22:00
 12. Škrabalová Šárka         KON9888 B KOB Konice               87:04   + 29:39
 13. Novotná Klára            ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory        87:26   + 30:01
 14. Kohlová Monika           TUR9756 B OOB TJ Turnov            88:49   + 31:24
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 9.80 km, 580 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horčičková Vendula       LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic  78:49          
  2. Knapová Jana             LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice  79:00   + 0:11 
  3. Indráková Adélka         ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno       81:55   + 3:06 
  4. Gregorová Kamila         CTB8151 E SK OB Chotěboř           86:54   + 8:05 
  5. Omová Michaela           TUR8153 E OOB TJ Turnov            87:54   + 9:05 
  6. Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov  88:10   + 9:21 
  7. Rufferová Iva            TUR8354 E OOB TJ Turnov            88:19   + 9:30 
  8. Šístková Iveta           LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice  88:54   + 10:05
  9. Tesařová Markéta         ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno       89:35   + 10:46
 10. Zvěřinová Martina        LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice  89:45   + 10:56
 11. Jedličková Zuzana        SHK8150 E OK Slavia Hradec Králov  89:47   + 10:58
 12. Aschermannová Petra      KAM9354 R OK Kamenice              93:32   + 14:43
 13. Kozáková Zdenka          TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno        93:50   + 15:01
 14. Hlavová Jindra           ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno       95:03   + 16:14
 15. Kabáthová Eva            ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno       95:27   + 16:38
 16. Hiklová Natalia          ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno       96:04   + 17:15
 17. Hlavová Hana             ZBM8888 R SK Žabovřesky Brno       96:09   + 17:20
 18. Jirčáková Martina        LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovic  96:17   + 17:28
 19. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno       96:29   + 17:40
 20. Wiśniewska Hanna         CHC9051 R K.O.B. Choceň            96:48   + 17:59
 21. Matějů Martina           PGP8556 R SK Praga                 97:51   + 19:02
 22. Bochenková Martina       DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka       101:47   + 22:58
 23. Čermáková Magdalena      LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovic 104:00   + 25:11
 24. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 108:55   + 30:06
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 8.10 km, 440 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěrbová Daniela         PHK8951 E OK 99 Hradec Králové     71:19          
  2. Zháňalová Barbora        ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno       71:35   + 0:16 
  3. Teplá Karolína           SHK9251 R OK Slavia Hradec Králov  73:34   + 2:15 
  4. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                74:39   + 3:20 
  5. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       75:01   + 3:42 
  6. Horová Pavla             LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice  75:02   + 3:43 
  7. Krafková Lucie           TUR8650 E OOB TJ Turnov            75:14   + 3:55 
  8. Doležalová Monika        KAM8851 R OK Kamenice              76:37   + 5:18 
  9. Štičková Anna            LLI9651 E TJ Loko Liberec          77:21   + 6:02 
 10. Vozdová Klára            ASU8964 C Magnus Orienteering      78:17   + 6:58 
 11. Hepnerová Martina        SHK8152 C OK Slavia Hradec Králov  79:20   + 8:01 
 12. Mrázková Romana          SJC8351 C Sportcentrum Jičín       79:29   + 8:10 
 13. Nieke Patricia           TUR9552 C OOB TJ Turnov            80:51   + 9:32 
 14. Šiková Karolína          LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň      81:21   + 10:02
 15. Kochová Nikola           TUR9358 C OOB TJ Turnov            82:29   + 11:10
 16. Kociánová Lenka          VBM8553 C VSK Mendelu Brno         82:35   + 11:16
 17. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        83:41   + 12:22
 18. Myslivcová Pavla         SHK9352 C OK Slavia Hradec Králov  83:42   + 12:23
 19. Mullis Kateřina          DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka        84:16   + 12:57
 20. Benešová Jana            CTB9452 C SK OB Chotěboř           88:34   + 17:15
 21. Hrstková Vladěna         ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno       89:58   + 18:39
 22. Knapová Lenka            LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice  91:29   + 20:10
 23. Fundová Eliška           SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov  93:53   + 22:34
 24. Masopustová Elis         PGP8656 C SK Praga                107:46   + 36:27
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 7.20 km, 350 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voborníková Alena        CTB9451 E SK OB Chotěboř           62:59          
  2. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                63:03   + 0:04 
  3. Kožinová Zuzana          PGP9650 C SK Praga                 65:32   + 2:33 
  4. Procházková Klára        LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice  65:55   + 2:56 
  5. Hanáková Magda           KRL9651 C Kometa Kralovice         70:49   + 7:50 
  6. Gebauerová Jana          ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno       71:24   + 8:25 
  7. Svobodová Barbora        TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec   72:31   + 9:32 
  8. Neradová Alena           LIT8551 C KOB Litvínov             72:51   + 9:52 
  9. Snížková Petra           DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka        73:14   + 10:15
 10. Balcarová Jana           PHK8753 C OK 99 Hradec Králové     73:52   + 10:53
 11. Šmidrkalová Monika       NPA9051 C SK LOB Nová Paka         74:42   + 11:43
 12. Vališová Martina         OSN9696 C SK Orientační sporty No  74:50   + 11:51
 13. Sabelová Markéta         TRI9656 R TJ TŽ Třinec             75:33   + 12:34
 14. Vozdová Aneta            KSU9394 C Klub vytrvalostních spo  75:59   + 13:00
 15. Zamazalová Kateřina      TAP9053 C KOB TRETRA Praha         76:03   + 13:04
 16. Tihonová Martina         PHK8651 C OK 99 Hradec Králové     76:12   + 13:13
 17. Rollier Monika           PHK8051 E OK 99 Hradec Králové     77:20   + 14:21
 18. Kožinová Anna            PGP9350 C SK Praga                 77:51   + 14:52
 19. Kamenická Kateřina       PHK9353 C OK 99 Hradec Králové     78:56   + 15:57
 20. Hlubučková Kristýna      KAM9551 C OK Kamenice              79:19   + 16:20
 21. Peterová Alena           DOB8953 C KOB Dobruška             80:10   + 17:11
 22. Chvalová Věra            LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň      80:21   + 17:22
 23. Hermannová Anna          TAP9251 C KOB TRETRA Praha         80:39   + 17:40
 24. Sklenářová Radka         LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic  80:41   + 17:42
 25. Křížová Lenka            TTR8551 C OOB Třebíč               81:11   + 18:12
 26. Bořánková Karolína       KAM9550 R OK Kamenice              81:21   + 18:22
 27. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      81:34   + 18:35
 28. Folbrechtová Šárka       BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor       82:07   + 19:08
 29. Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice  82:40   + 19:41
 30. Janů Hana                KSU9393 C Klub vytrvalostních spo  83:49   + 20:50
 31. Staňková Lucie           ASU8756 C Magnus Orienteering      84:04   + 21:05
 32. Novotná Barbora          TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec   84:09   + 21:10
 33. Kohlová Zuzana           KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  88:26   + 25:27
 34. Ďoubalová Věra           DOB8751 C KOB Dobruška             88:46   + 25:47
 35. Kopcová Michaela         VLI8456 C Slavia Liberec orientee  90:40   + 27:41
 36. Kulhavá Eliška           LPU9657 R OK Lokomotiva Pardubice  92:47   + 29:48
 37. Hendrychová Zuzana       ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno      108:32   + 45:33
 38. Nedbalová Jana           MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha       123:16   + 60:17
     Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D3 2.70 km, 120 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Doubravka    ADA0651 B OOB Spartak Adamov       26:17          
  2. Kubecová Magdalena       STB0550 B TJ Stadion Nový Bor      26:33   + 0:16 
  3. Jíra Filip               ROZ0500 B OK Roztoky               31:12   + 4:55 
  4. Baldrianová Eva          VSP0751 C USK Praha                31:54   + 5:37 
  5. Termer Štěpán            LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  33:58   + 7:41 
  6. Běloušková Kateřina      CTB0752 C SK OB Chotěboř           34:37   + 8:20 
  7. Dolejší Jan              STB0601 C TJ Stadion Nový Bor      35:45   + 9:28 
  8. Zurynek Jan              EKP0602 C VŠTJ Ekonom Praha        36:49   + 10:32
  9. Mullis Carolina          DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        36:53   + 10:36
 10. Zakouřilová Klára        VSP0850 C USK Praha                37:06   + 10:49
 11. Podrábský Ctibor         VLI7001 C Slavia Liberec orientee  37:15   + 10:58
 12. Nigrin Matouš            DOR0303   OK Dobříš                38:08   + 11:51
 13. Horák Martin             VSP0601 C USK Praha                39:27   + 13:10
 14. Baloghová Milena         TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec   40:41   + 14:24
 15. Svoboda Jan              VTA0701 C SC vebr-sport            40:55   + 14:38
 16. Jandera Kryštof          PGP0700 C SK Praga                 40:56   + 14:39
 17. Bambousková Julie        DOR0650 C OK Dobříš                42:25   + 16:08
 18. Mencl Josef              VSP0602 C USK Praha                43:05   + 16:48
 19. Teringl Vojtěch          VCB0702 C OB České Budějovice      43:50   + 17:33
 20. Vejražková Anna          KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  45:16   + 18:59
 21. Hančová Karolína         VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:31   + 23:14
 22. Semíková Jůlie                     KAM OK Kamenice          51:10   + 24:53
 23. Skácel Jan               VLI0901 C Slavia Liberec orientee  56:16   + 29:59
 24. Nováková Viktorie        RUM0751 C ZOOB Rumburk             61:32   + 35:15
 25. Nentvichová Romana       DOR0351 B OK Dobříš                62:32   + 36:15
 26. Procházka Ferdinand      ADA1001 C OOB Spartak Adamov       62:38   + 36:21
 27. Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                 62:51   + 36:34
 28. Vejražka David           KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  63:59   + 37:42
 29. Pitrmucová Lucie         JIL0651 B OK Jilemnice             72:57   + 46:40
 30. Držka Filip              LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice 111:03   + 84:46
 31. Kučerová Kateřina        VSP0950 C USK Praha               118:54   + 92:37
 32. Kučera Jakub             VSP0900 C USK Praha               134:22   + 108:05
 33. Nedbalová Klára                    MFP VŠSK MFF UK Praha   135:09   + 108:52
 34. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No 165:07   + 138:50
     Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                 DISK          
     Šmahel Tadeáš            OPI1000 C Orientační sporty Písek   DISK          
     Holata Radek                       NNN Neregistrovaní (NNN   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35A 6.50 km, 300 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janatová Lucie           DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka        59:05          
  2. Pavelcová Gabriela       NPA7851 C SK LOB Nová Paka         62:31   + 3:26 
  3. Matějů Kateřina          VLI8054 C Slavia Liberec orientee  62:37   + 3:32 
  4. Tesařová Anna            SCP8257 C OK Sparta Praha          63:34   + 4:29 
  5. Jiřištová Zuzana         DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka        64:44   + 5:39 
  6. Čečková Martina          SHK7753 C OK Slavia Hradec Králov  70:20   + 11:15
  7. Dittrichová Andrea       SKM7750 C KOB Směr Kroměříž        70:49   + 11:44
  8. Teringlová Martina       VCB7851 C OB České Budějovice      72:25   + 13:20
  9. Městková Lucie           TEP7850 C Tempo Praha              74:13   + 15:08
 10. Kvapilová Lenka          TUV8151 C SOK TJ Turnov            76:37   + 17:32
 11. Tichovská Hana           PGP8251 C SK Praga                 79:56   + 20:51
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 5.40 km, 275 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlínová Zuzana         SCP8150 C OK Sparta Praha          60:41          
  2. Ondráčková Veronika      EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha        66:59   + 6:18 
  3. Kubečková Zdena          PHK7551 C OK 99 Hradec Králové     67:02   + 6:21 
  4. Synková Petra            DOK7950 C OK Doksy                 69:23   + 8:42 
  5. Hanušová Petra           STB8297 C TJ Stadion Nový Bor      71:53   + 11:12
  6. Kuncová Jana             UOL7854 C SOB Olomouc              75:28   + 14:47
  7. Hrobařová Lenka          ASU7751 C Magnus Orienteering      76:32   + 15:51
  8. Peteráčová Hyxová Radka  VLI7755 C Slavia Liberec orientee  76:48   + 16:07
  9. Ježková Dana             SNA7850 C TJ START Náchod          78:53   + 18:12
 10. Pecharová Michaela       TJP6550 C TJ Sokol Troja           92:35   + 31:54
--------------------------------------------------------------------------------

D40A 5.70 km, 270 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zabořilová Romana        JEN7457 C OB Jenišovice            55:30          
  2. Heřmánková Pavla         TUR7777 C OOB TJ Turnov            55:46   + 0:16 
  3. Malá Věra                JIL7752 C OK Jilemnice             57:13   + 1:43 
  4. Škorpilová Jana          SJC7451 C Sportcentrum Jičín       57:58   + 2:28 
  5. Šimšová Jana             MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha        58:49   + 3:19 
  6. Petráňová Jana           SCP7555 C OK Sparta Praha          59:20   + 3:50 
  7. Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                 59:36   + 4:06 
  8. Švíglerová Pavla         LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice  60:28   + 4:58 
  9. Svobodová Jitka          VSP7450 C USK Praha                60:58   + 5:28 
 10. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        61:44   + 6:14 
 11. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  61:53   + 6:23 
 12. Biolik Agnieszka         46P7700   Trackcourse              62:27   + 6:57 
 13. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  62:38   + 7:08 
 14. Mulíčková Eva            ABM7469 C KOB ALFA Brno            62:59   + 7:29 
 15. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        63:48   + 8:18 
 16. Kučerová Marie           VSP7551 C USK Praha                65:29   + 9:59 
 17. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 67:50   + 12:20
 18. Podrábská Marie          VLI7451 C Slavia Liberec orientee  68:27   + 12:57
 19. Zakouřilová Helena       VSP7453 C USK Praha                70:56   + 15:26
 20. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  74:11   + 18:41
 21. Skácelová Marie          VLI7552 C Slavia Liberec orientee  75:01   + 19:31
 22. Houžvičková Karolína     TUR7254 C OOB TJ Turnov            75:24   + 19:54
 23. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  75:51   + 20:21
 24. Kroniková Jana           SHK7350 C OK Slavia Hradec Králov  83:24   + 27:54
 25. Dolejší Lenka            STB7499 C TJ Stadion Nový Bor      88:49   + 33:19
     Lošťáková Ivana          LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 4.70 km, 220 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 51:28          
  2. Cicvárková Lucie         ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno       57:44   + 6:16 
  3. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     61:37   + 10:09
  4. Chovancová Jana          TZL7352 C SKOB Zlín                63:42   + 12:14
  5. Alblová Lucie            LME7555 C SK Los Mělník            69:50   + 18:22
  6. Brettlová Marta          PGP7557 C SK Praga                 70:03   + 18:35
  7. Petýrková Pavlína        BZP7351 C Báječné ženy v orientač  71:44   + 20:16
  8. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650 C Báječné ženy v orientač  73:40   + 22:12
  9. Držková Markéta          LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice  74:44   + 23:16
 10. Licková Dana             LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  75:35   + 24:07
 11. Miklušová Dagmar         47S7350   TJ Rapid Bratislava      79:44   + 28:16
 12. Janderová Markéta        SOB7750 C SOBSA                    89:19   + 37:51
 13. Papicová Silvie          BZP7651 C Báječné ženy v orientač  90:18   + 38:50
 14. Martanová Daniela        VLI7452 C Slavia Liberec orientee  90:55   + 39:27
 15. Cíchová Pavlína          TTR7452 C OOB Třebíč               93:17   + 41:49
 16. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava      98:20   + 46:52
 17. Dejnožková Blanka        TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec  104:29   + 53:01
 18. Nováková Alena           KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže     112:00   + 60:32
     Junková Kateřina         STH7351 C SK Studenec               DISK          
     Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45A 5.20 km, 250 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chupeková Silvia         VZA7251   Slávia ŽU Žilina         47:19          
  2. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        49:23   + 2:04 
  3. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  51:26   + 4:07 
  4. Chaloupská Pavlína       PHK7051 C OK 99 Hradec Králové     51:33   + 4:14 
  5. Macháčková Michaela      FYD7299 C Jizerský klub OB Frýdla  51:56   + 4:37 
  6. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 53:17   + 5:58 
  7. Henychová Zuzana         VLI6151 C Slavia Liberec orientee  54:24   + 7:05 
  8. Křivdová Lenka           CHC7251 C K.O.B. Choceň            55:32   + 8:13 
  9. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         55:36   + 8:17 
 10. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              57:22   + 10:03
 11. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  58:30   + 11:11
 12. Zurynková Jana           EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha        58:36   + 11:17
 13. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    59:05   + 11:46
 14. Posseltová Romana        TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec   60:38   + 13:19
 15. Würzová Kateřina         FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdla  60:42   + 13:23
 16. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        60:45   + 13:26
 17. Dulovcová Marie          KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže      61:16   + 13:57
 18. Eichlerová Jana          KAS7051 C KOB Kamenický Šenov      62:30   + 15:11
 19. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha                63:41   + 16:22
 20. Linková Iva              TUR6850 C OOB TJ Turnov            64:47   + 17:28
 21. Nehasilová Zuzana        LDC7150 C KOB Děčín                65:06   + 17:47
 22. Sieglová Dagmar          MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha        68:30   + 21:11
 23. Horáková Lenka           VSP7255 C USK Praha                69:46   + 22:27
 24. Procházková Alexandra    VLI7051 C Slavia Liberec orientee  77:32   + 30:13
 25. Kašparová Marie          ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy        77:46   + 30:27
     Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 4.20 km, 195 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škáchová Petra           KAM7054 C OK Kamenice              48:05          
  2. Rusinová Alena           BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteerin  55:26   + 7:21 
  3. Krčová Martina           KSU7272 C Klub vytrvalostních spo  56:31   + 8:26 
  4. Šmelíková Hana           ASU6999 C Magnus Orienteering      56:43   + 8:38 
  5. Nešporová Marie          TTR7251 C OOB Třebíč               58:50   + 10:45
  6. Burdová Simona           LDC6851 C KOB Děčín                60:49   + 12:44
  7. Bendáková Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  61:14   + 13:09
  8. Hankovcová Lenka         KAM7053 C OK Kamenice              61:45   + 13:40
  9. Semíková Iva             KAM6850 C OK Kamenice              63:21   + 15:16
 10. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151 C SK Praga                 63:45   + 15:40
 11. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  64:03   + 15:58
 12. Kaděrová Barbora         HAV7051 C OB Havířov               66:06   + 18:01
 13. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        69:39   + 21:34
 14. Hančová Alice            VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  71:20   + 23:15
 15. Hejduková Jana           BSO7250 C KOB Baník Sokolov        75:00   + 26:55
 16. Svobodová Martina        KTA7151 C SK Kotnov Tábor          77:04   + 28:59
 17. Gottfriedová Marcela     VCB7055 C OB České Budějovice      81:32   + 33:27
 18. Kliglová Radka           TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno        82:34   + 34:29
 19. Kyselová Jana            ROU7050 C SKOB Roudnice nad Labem 102:15   + 54:10
     Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
     Švancárová Helena        KSU7252 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Petrová Martina          6YC6850   Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50A 4.70 km, 240 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Petra            PHK6651 C OK 99 Hradec Králové     48:30          
  2. Tichovská Hana           PGP6652 C SK Praga                 49:04   + 0:34 
  3. Chroustová Petra         VBM6655 C VSK Mendelu Brno         51:31   + 3:01 
  4. Smutná Jana              VAM6251 C OOB Vamberk              51:43   + 3:13 
  5. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              54:07   + 5:37 
  6. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  54:42   + 6:12 
  7. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         54:54   + 6:24 
  8. Zalabová Martina         SJC6657 C Sportcentrum Jičín       55:01   + 6:31 
  9. Neumannová Renata        PVP6650 C VSS Přírodověda Praha    56:21   + 7:51 
 10. Wurzelová Dana           CHT6654 C OOB SK Chrast            60:01   + 11:31
 11. Hlavová Miroslava        KON6389 C KOB Konice               60:49   + 12:19
 12. Čermáková Renata         LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice  61:51   + 13:21
 13. Pecková Ivana            EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha        62:40   + 14:10
 14. Teplá Hana               SHK6561 C OK Slavia Hradec Králov  62:44   + 14:14
 15. Komersová Jana           KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l.  64:03   + 15:33
 16. Němečková Jarmila        VSP6650 C USK Praha                66:11   + 17:41
 17. Vlčková Jindra           LDC6451 C KOB Děčín                67:33   + 19:03
 18. Vričanová Sylva          HAV6751 C OB Havířov               67:45   + 19:15
 19. Pávková Jana             BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor       68:32   + 20:02
 20. Petrželová Alena         LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  71:17   + 22:47
 21. Smolková Alena           PGP6450 C SK Praga                 72:19   + 23:49
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 3.80 km, 190 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kavalírová Kateřina      PHK6756 C OK 99 Hradec Králové     47:56          
  2. Kettnerová Lenka         HCE6450 C TJ Hostivice             49:20   + 1:24 
  3. Novotná Ivana            PHK6354 C OK 99 Hradec Králové     50:12   + 2:16 
  4. Tichá Jana               SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec    50:54   + 2:58 
  5. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  53:22   + 5:26 
  6. Miturová Radka           MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně     53:26   + 5:30 
  7. Rokoszová Jaroslava      MOV6351 C SKOB Ostrava             53:35   + 5:39 
  8. Bialožytová Pavla        TRI6350 C TJ TŽ Třinec             55:23   + 7:27 
  9. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       55:37   + 7:41 
 10. Kulhavá Jarmila          SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.  57:28   + 9:32 
 11. Nováková Irena           OKP6651 C SK OK 24 Praha           58:46   + 10:50
 12. Hanzlová Svatava         HAV6651 C OB Havířov               61:23   + 13:27
 12. Klašková Kateřina        DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka        61:23   + 13:27
 14. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  66:10   + 18:14
 15. Veselská Kateřina        VLI6551 C Slavia Liberec orientee  69:22   + 21:26
 16. Veljačiková Markéta      SCP6451 C OK Sparta Praha          75:08   + 27:12
 17. Tachezy Ruth             DOR6451 C OK Dobříš                77:54   + 29:58
 18. Svobodová Lenka          ROU6650 C SKOB Roudnice nad Labem  79:41   + 31:45
 19. Illnerová Daniela        DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka        80:40   + 32:44
--------------------------------------------------------------------------------

D55A 4.50 km, 210 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Knapová Iva              LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice  46:12          
  2. Hrstková Dana            SJI6051 C OK Jihlava               49:51   + 3:39 
  3. Zuzánková Růžena         TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec   55:56   + 9:44 
  4. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               56:41   + 10:29
  5. Vlažná Mirka             LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  57:16   + 11:04
  6. Víchová Ladislava        LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice  58:58   + 12:46
  7. Benešová Iva             SJC6151 C Sportcentrum Jičín       58:59   + 12:47
  8. Bochenková Jana          DOR6150 C OK Dobříš                59:00   + 12:48
  9. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 60:07   + 13:55
 10. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        61:32   + 15:20
 11. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       62:09   + 15:57
 12. Bravená Alexandra        VBM6155 C VSK Mendelu Brno         66:30   + 20:18
 13. Sládková Eva             TEH5751 C Sokol Tehov              68:33   + 22:21
 14. Tihonová Jindra          TAP6253 C KOB TRETRA Praha         74:36   + 28:24
 15. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         75:14   + 29:02
 16. Kujanová Martina         BZP5850 C Báječné ženy v orientač  77:01   + 30:49
 17. Jermanová Eva            TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec   85:05   + 38:53
     Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 3.60 km, 175 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Davi Jana                ASU6199 C Magnus Orienteering      46:13          
  2. Večeřová Ivana           TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec   50:08   + 3:55 
  3. Krejčíková Monika        TZL6262 C SKOB Zlín                52:00   + 5:47 
  4. Bláhová Luba             SHK5852 C OK Slavia Hradec Králov  53:39   + 7:26 
  5. Hrušková Zdeňka          OSN5950 C SK Orientační sporty No  55:00   + 8:47 
  6. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  57:01   + 10:48
  7. Sklenářová Jana          MLA6258 C MLOK Mariánské Lázně     57:26   + 11:13
  8. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 57:36   + 11:23
  9. Šámalová Hana            OKP6151 C SK OK 24 Praha           61:25   + 15:12
 10. Kovářová Alena           LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  62:50   + 16:37
 11. Sochorová Hana           HAV6250 C OB Havířov               63:36   + 17:23
 12. Svobodová Hana           SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  64:39   + 18:26
 13. Kubátová Ivana           BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor       65:33   + 19:20
 14. Špičáková Lenka          DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka        69:20   + 23:07
 15. Svobodná Eva             DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka        74:00   + 27:47
 16. Nováková Pavla           DOK5950 C OK Doksy                 86:12   + 39:59
     Kapounová Jitka          DOK6050 C OK Doksy                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D60A 4.10 km, 190 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horová Magda             VSP5450 C USK Praha                46:58          
  2. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  49:13   + 2:15 
  3. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          52:52   + 5:54 
  4. Janská Iva               LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav B  54:17   + 7:19 
  5. Kabáthová Jitka          ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno       56:08   + 9:10 
  6. Nováková Svatava         SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary   59:48   + 12:50
  7. Potěšilová Vladimíra     VBM5655 C VSK Mendelu Brno         60:36   + 13:38
  8. Mrázková Ivana           DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka        62:45   + 15:47
  9. Zlesáková Vlasta         JIL5362 C OK Jilemnice             63:04   + 16:06
 10. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         65:56   + 18:58
 11. Fejlková Alice           SHK5351 C OK Slavia Hradec Králov  66:10   + 19:12
 12. Flašarová Marie          KCK5756 C KOB Český Krumlov        69:57   + 22:59
 13. Kuncová Jiřina           TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec  126:44   + 79:46
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 3.00 km, 145 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klusáková Jitka          DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka        40:48          
  2. Běhounová Jiřina         PHK5651 C OK 99 Hradec Králové     42:20   + 1:32 
  3. Opavová Stanislava       MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně     42:56   + 2:08 
  4. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         45:02   + 4:14 
  5. Vávrová Beáta            ASU5651 C Magnus Orienteering      45:10   + 4:22 
  6. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  47:19   + 6:31 
  7. Štrossová Jiřina         DCE5650 C KOB Dobřichovice         48:02   + 7:14 
  8. Nýdrlová Eva             VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:19   + 7:31 
  9. Hejtmánková Alena        TAP5452 C KOB TRETRA Praha         51:57   + 11:09
 10. Eremiášová Jana          TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno        52:57   + 12:09
 11. Bartoňová Marie          BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor       57:55   + 17:07
 12. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          64:39   + 23:51
 13. Böhmová Eva              TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec   88:37   + 47:49
--------------------------------------------------------------------------------

D65A 3.40 km, 150 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                44:12          
  2. Úlehlová Ivana           BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor       47:03   + 2:51 
  3. Neradová Alena           LIT5051 C KOB Litvínov             49:16   + 5:04 
  4. Karmazínová Ivana        VLI5150 C Slavia Liberec orientee  54:08   + 9:56 
  5. Horáčková Stanislava     VLI4950 C Slavia Liberec orientee  55:50   + 11:38
  5. Dohnalová Dana           VSP5050 C USK Praha                55:50   + 11:38
  7. Kohoutová Jitřenka       UVP4850 C Slovan Praha             84:34   + 40:22
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 3.00 km, 145 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  45:06          
  2. Omová Jana               TUR5150 C OOB TJ Turnov            45:50   + 0:44 
  3. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      49:17   + 4:11 
  4. Tvrdková Eva             TUR5151 C OOB TJ Turnov            51:57   + 6:51 
  5. Kubíková Hela            VLI4851   Slavia Liberec orientee  67:01   + 21:55
  6. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  67:50   + 22:44
  7. Pachnerová Jaroslava     VLI5152 C Slavia Liberec orientee  89:36   + 44:30
--------------------------------------------------------------------------------

D70A 3.20 km, 145 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšilová Jana         LDC4451 C KOB Děčín                55:48          
  2. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 59:00   + 3:12 
  3. Kutáčková Stanislava     LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  63:00   + 7:12 
  4. Liščinská Eva            TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno        63:25   + 7:37 
  5. Lohrová Jarmila          SCP4650 C OK Sparta Praha          67:51   + 12:03
  6. Kubátová Milada          PGP4750 C SK Praga                 69:19   + 13:31
  7. Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice  70:57   + 15:09
  8. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         77:15   + 21:27
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 7.20 km, 360 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Ondřej           PHK0101 A OK 99 Hradec Králové     48:58          
  2. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              49:25   + 0:27 
  3. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 53:09   + 4:11 
  3. Šimša Martin             PGP0309 A SK Praga                 53:09   + 4:11 
  5. Milán Tomáš              ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno       53:29   + 4:31 
  6. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            54:00   + 5:02 
  7. Chaloupský Jakub         PHK0302 A OK 99 Hradec Králové     54:03   + 5:05 
  8. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      54:38   + 5:40 
  9. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  55:40   + 6:42 
 10. Féder Medard             LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovic  55:41   + 6:43 
 11. Bílý Jakub               LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  56:06   + 7:08 
 12. Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                 56:34   + 7:36 
 13. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       56:36   + 7:38 
 14. Adámek Filip             ABM0101 A KOB ALFA Brno            57:02   + 8:04 
 15. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  57:10   + 8:12 
 16. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia Plzeň         57:27   + 8:29 
 17. Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno       65:07   + 16:09
 18. Haltof Marek             TRI0200 A TJ TŽ Třinec             65:56   + 16:58
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 6.40 km, 315 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tokár Radim              VPM0300 A KOS Slavia Plzeň         51:23          
  2. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:41   + 1:18 
  3. Janda Ondřej             DOR0100 A OK Dobříš                53:36   + 2:13 
  4. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         54:53   + 3:30 
  5. Valík Adam               AOP0301 A Orientační Běh Opava     55:52   + 4:29 
  6. Měšťan Ondřej            TAP0100 A KOB TRETRA Praha         56:35   + 5:12 
  7. Melišík Martin           TAP0200 B KOB TRETRA Praha         57:18   + 5:55 
  8. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        57:47   + 6:24 
  9. Švarc Antonín            DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka        58:13   + 6:50 
 10. Adamec Martin            TJN0106 A OOB TJ Tatran Jablonec   60:57   + 9:34 
 11. Macek Ondřej             LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice  61:51   + 10:28
 12. Kovařík Martin           TRI0101 A TJ TŽ Třinec             62:00   + 10:37
 13. Gottstein Jonáš          JIL0107 A OK Jilemnice             62:56   + 11:33
 14. Bialožyt Marek           TRI0301 A TJ TŽ Třinec             63:48   + 12:25
 15. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  78:16   + 26:53
 16. Bek Jiří                 CHA0103 B OK Chrastava             83:45   + 32:22
 17. Budský Ondřej            TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec   86:47   + 35:24
     Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 6.00 km, 280 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pompura Daniel           1TSxxxx   Terezka Banska Bystrica  48:45          
  2. Klaška Martin            DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka        50:05   + 1:20 
  3. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        50:15   + 1:30 
  4. Mayer Šimon              KSH0202 B OB Kašperské Hory        50:18   + 1:33 
  4. Fábera David             SHK0305 A OK Slavia Hradec Králov  50:18   + 1:33 
  6. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk      50:26   + 1:41 
  7. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                51:56   + 3:11 
  8. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        52:13   + 3:28 
  9. Škvor Adam               KAM0202 A OK Kamenice              52:30   + 3:45 
 10. Hankovec Hugo            KAM0201 B OK Kamenice              52:55   + 4:10 
 11. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  53:15   + 4:30 
 12. Hájek Kryštof            TUR0212 B OOB TJ Turnov            55:27   + 6:42 
 13. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        55:33   + 6:48 
 14. Matuš Vít                VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně  55:43   + 6:58 
 15. Ježek Jakub              JIL0104 B OK Jilemnice             55:56   + 7:11 
 16. Tuharský Erik            TRI0100 B TJ TŽ Třinec             56:40   + 7:55 
 17. Svoboda Radek            STE0207 B SK SKI-OB Šternberk      57:23   + 8:38 
 18. Siegl Matyáš             PGP0104 A SK Praga                 58:45   + 10:00
 19. Langr Jan                SHK0101 B OK Slavia Hradec Králov  59:53   + 11:08
 20. Hecl František           KSU0201 B Klub vytrvalostních spo  60:37   + 11:52
 21. Dostál František         UOL0201 B SOB Olomouc              63:12   + 14:27
 22. Melichna Matěj           DKL0102 B KOB Kladno               63:18   + 14:33
 23. Cícha Matěj              TTR0102 B OOB Třebíč               63:39   + 14:54
 24. Šmol David               DOK0100 A OK Doksy                 63:58   + 15:13
 25. Valášek Václav           KAM0100 B OK Kamenice              64:06   + 15:21
 26. Lička Adam               TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno        65:32   + 16:47
 27. Krč Matěj                KSU0101 B Klub vytrvalostních spo  66:39   + 17:54
 28. Chovanec Václav          TZL0201 A SKOB Zlín                67:54   + 19:09
 29. Doležal Matyáš           STE0208 B SK SKI-OB Šternberk      68:08   + 19:23
 30. Lill Petr                BSO0203 C KOB Baník Sokolov        68:54   + 20:09
 31. Seidenglanz Jáchym       SSU0202 B SK Severka Šumperk       69:58   + 21:13
 32. Šimek Štěpán             UOL0104 B SOB Olomouc              70:58   + 22:13
 33. Porkert Jan              SHK0100 B OK Slavia Hradec Králov  75:14   + 26:29
 34. Bartík Filip             TZL0202 B SKOB Zlín                79:06   + 30:21
 35. Valenta Adam             OPI0102 B Orientační sporty Písek  97:17   + 48:32
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 9.10 km, 470 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dekrét Jakub             ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno       60:24          
  2. Fencl Jonáš              LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice  61:11   + 0:47 
  3. Horčička Vít             STE9919 A SK SKI-OB Šternberk      62:41   + 2:17 
  4. Chupek Jakub             JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov    63:26   + 3:02 
  5. Křivda Tomáš             CHC9901 A K.O.B. Choceň            64:17   + 3:53 
  6. Ormay Mihaly             61H9901   SPA                      64:29   + 4:05 
  7. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  68:08   + 7:44 
  8. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             68:49   + 8:25 
  9. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  68:57   + 8:33 
 10. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno       70:33   + 10:09
 11. Kavalír Jáchym           PHK9901 A OK 99 Hradec Králové     70:39   + 10:15
 12. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      71:42   + 11:18
 13. Nagy Josef               TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec   74:12   + 13:48
 14. Panovec Kryštof          LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovic  75:39   + 15:15
 15. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               76:12   + 15:48
 16. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     77:13   + 16:49
 17. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       79:37   + 19:13
 18. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.  92:51   + 32:27
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 8.00 km, 455 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalman Erik              61H9902   SPA                      66:14          
  2. Sedlář Jan               TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno        66:34   + 0:20 
  3. Thoř Tomáš               TUR9904 A OOB TJ Turnov            67:08   + 0:54 
  4. Karatsiolis Kryštof      TUR9901 A OOB TJ Turnov            70:03   + 3:49 
  5. Roudný Václav            LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice  70:27   + 4:13 
  6. Šrámek Ondřej            KSU9909 A Klub vytrvalostních spo  71:50   + 5:36 
  7. Novotný Marek            TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec   72:30   + 6:16 
  8. Vítek Karel              PGP9904 A SK Praga                 73:33   + 7:19 
  9. Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo  73:41   + 7:27 
 10. Sabol Josef              CTB9902 B SK OB Chotěboř           73:50   + 7:36 
 11. Synek Antonín            DOK0001 A OK Doksy                 76:02   + 9:48 
 12. Goldschmidt Tobiáš       47S0003   TJ Rapid Bratislava      78:56   + 12:42
 13. Tichý Radomír            SHK0000 A OK Slavia Hradec Králov  79:10   + 12:56
 14. Šenkýř Matěj             SJI9902 A OK Jihlava               79:42   + 13:28
 15. Valík Tomáš              AOP0001 A Orientační Běh Opava     82:05   + 15:51
 16. Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo  88:38   + 22:24
 17. Holesz Sebastian         TRI9902 B TJ TŽ Třinec            105:29   + 39:15
     Volák Ondřej             LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 7.20 km, 340 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Florián Vojtěch          ABM9901 B KOB ALFA Brno            71:19          
  2. Vlastník Šimon           JIL9904 B OK Jilemnice             71:27   + 0:08 
  3. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  72:24   + 1:05 
  4. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             76:57   + 5:38 
  5. Postolka Jáchym          DKL9900 B KOB Kladno               81:43   + 10:24
  6. Beneš Miroslav           KON9915 B KOB Konice               84:34   + 13:15
  7. Samek Tomáš              PHK0001 A OK 99 Hradec Králové     86:40   + 15:21
  8. Solomko Adam             BSO0002 B KOB Baník Sokolov        89:34   + 18:15
  9. Žanda Jan                CTB9901 B SK OB Chotěboř           90:57   + 19:38
 10. Gilík Marek              SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava      92:55   + 21:36
 11. Procházka Jakub          SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava     100:15   + 28:56
 12. Rajnoha David            TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno       101:52   + 30:33
 13. Müller Tomáš             OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovic 111:48   + 40:29
     Kaprál Jan               SSU0000 B SK Severka Šumperk        DISK          
     Ježek Vít                JIL9903 C OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 10.30 km, 560 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandas Daniel            PHK9805 E OK 99 Hradec Králové     66:53          
  2. Sýkora Vojtěch           LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic  68:11   + 1:18 
  3. Semerád Antonín          DKP9801 R Oddíl OB Kotlářka        71:18   + 4:25 
  4. Navrátil Šimon           PGP9702 E SK Praga                 72:02   + 5:09 
  5. Hirš Otakar              ZBM9801 R SK Žabovřesky Brno       72:22   + 5:29 
  6. Bendák Jan               PHK9800 R OK 99 Hradec Králové     74:23   + 7:30 
  7. Wolf Filip               TUR9701 R OOB TJ Turnov            75:30   + 8:37 
  8. Hausenblas Šimon         KAM9803 R OK Kamenice              79:32   + 12:39
  9. Netuka Vojtěch           SHK9701 R OK Slavia Hradec Králov  80:48   + 13:55
 10. Bořil Jan                SJI9700 R OK Jihlava               80:49   + 13:56
 11. Egei Patrik              61H9800   SPA                      81:27   + 14:34
 12. Starý Ondra              PHK9813 A OK 99 Hradec Králové     81:41   + 14:48
 13. Koštejn Vít              DOK9800 R OK Doksy                 84:25   + 17:32
 14. Zikmund Zdeněk           SJC9703 A Sportcentrum Jičín       85:25   + 18:32
 15. Vystavěl Ondřej          JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov    87:00   + 20:07
 16. Sláma Dušan              ASU9843 R Magnus Orienteering      87:26   + 20:33
 17. Semrád Ladislav          CHC9701 R K.O.B. Choceň            88:34   + 21:41
     Pek Daniel               SHK9803 R OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 9.40 km, 500 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gebrt Jan                SHK9801 R OK Slavia Hradec Králov  77:07          
  2. Mikel David              TZL9703 A SKOB Zlín                77:13   + 0:06 
  3. Mielec Jaromír           AOP9701 A Orientační Běh Opava     83:57   + 6:50 
  4. Jíra Tomáš               KAM9802 A OK Kamenice              84:30   + 7:23 
  5. Janeček Mirek            TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec   88:46   + 11:39
  6. Bartoš Vojtěch           PGP9809 B SK Praga                 89:23   + 12:16
  7. Šmaus Jan                TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec   90:16   + 13:09
  8. Chaloupka Josef          UOL9801 A SOB Olomouc              91:03   + 13:56
  9. Moravec Jakub            KAM9702 A OK Kamenice              92:33   + 15:26
 10. Novák Aleš               PGP9808 A SK Praga                 93:52   + 16:45
 11. Hrouda Matěj             JIL9804 B OK Jilemnice             94:50   + 17:43
 12. Melichar Vojtěch         LLI9802 B TJ Loko Liberec          96:17   + 19:10
 13. Werner Michal            PGP9705 A SK Praga                 96:37   + 19:30
 14. Kašpar Ludvík            BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor       99:46   + 22:39
 15. Kalenský Aleš            STH9801 B SK Studenec              99:54   + 22:47
 16. Žák Jan                  LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice 105:36   + 28:29
     Cienciala Jan            TRI9801 B TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20C 7.90 km, 435 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pokorný David            SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.  82:21          
  2. Frýba Dominik            SJI9702 A OK Jihlava               86:50   + 4:29 
  3. Ransdorf Jakub           TAP9805 A KOB TRETRA Praha         94:01   + 11:40
  4. Drozd Michal             BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 102:13   + 19:52
  5. Borovička Tomáš          FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Staveb 105:48   + 23:27
  6. Pelikán Lukáš            DKL9802 B KOB Kladno              116:48   + 34:27
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 15.60 km, 845 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno      102:30          
  2. Král Vojtěch             SSU8841 E SK Severka Šumperk      105:48   + 3:18 
  3. Šedivý Jan               PGP8409 E SK Praga                106:30   + 4:00 
  4. Rollier Baptiste         PHK8200 E OK 99 Hradec Králové    107:35   + 5:05 
  5. Procházka Jan            PGP8407 E SK Praga                108:13   + 5:43 
  6. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 108:58   + 6:28 
  7. Petržela Jan             PHK9200 E OK 99 Hradec Králové    110:32   + 8:02 
  8. Minář Marek              ASU9444 E Magnus Orienteering     110:42   + 8:12 
  9. Mrázek Jan               SJC8102 E Sportcentrum Jičín      111:39   + 9:09 
 10. Kubát Pavel              PHK9101 E OK 99 Hradec Králové    111:52   + 9:22 
 11. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 112:11   + 9:41 
 12. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno      113:59   + 11:29
 13. Schuster Marek           SSU9303 E SK Severka Šumperk      114:35   + 12:05
 14. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk      115:56   + 13:26
 15. Škoda Jakub              VLI8800 R Slavia Liberec orientee 118:51   + 16:21
 16. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering     119:38   + 17:08
 17. Liszka Krisztian         61H9201   SPA                     122:03   + 19:33
 18. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice             122:06   + 19:36
 19. Procházka David          LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 123:03   + 20:33
 20. Kolovský František       LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň     123:30   + 21:00
 21. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno      125:04   + 22:34
 22. Horáček Michal           VLI7700 R Slavia Liberec orientee 125:42   + 23:12
 23. Mokrý Stanislav          ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno      126:12   + 23:42
 24. Vavrys Johan             LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovic 126:46   + 24:16
 25. Flašar Jan               PGP8610 R SK Praga                126:47   + 24:17
 26. Grundmann Jan            LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 127:31   + 25:01
 27. Schulhof Jan             TUR8900 R OOB TJ Turnov           132:02   + 29:32
 28. Zvěřina Petr             LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 133:06   + 30:36
 29. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava              134:38   + 32:08
     Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
     Zbranek Roman            ASU8808 R Magnus Orienteering       DISK          
     Fürst Matouš             LLI9603 E TJ Loko Liberec           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 12.30 km, 665 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kettner Vojtěch          KAM9601 E OK Kamenice              88:43          
  2. Udržal Tomáš             LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice  89:39   + 0:56 
  3. Perůtka Jan              LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovic  91:18   + 2:35 
  4. Dlabaja Štěpán           TZL8508 R SKOB Zlín                91:39   + 2:56 
  5. Kamenický Matěj          LPU9036 E OK Lokomotiva Pardubice  91:44   + 3:01 
  6. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec             92:36   + 3:53 
  7. Baier Martin             TUR7603 R OOB TJ Turnov            93:43   + 5:00 
  8. Šmehlík Eduard           SHK8702 C OK Slavia Hradec Králov  93:53   + 5:10 
  9. Klusáček Jan             ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno       94:20   + 5:37 
 10. Valenta Jiří             LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovic  95:56   + 7:13 
 11. Zimmermann Jakub         ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno       96:00   + 7:17 
 12. Balcar Aleš              PHK8602 C OK 99 Hradec Králové     97:16   + 8:33 
 13. Hovorka Lukáš            LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice  97:35   + 8:52 
 14. Komanec Václav           SHK8406 R OK Slavia Hradec Králov  98:00   + 9:17 
 15. Nečas Jiří               TZL9101 R SKOB Zlín                98:08   + 9:25 
 16. Šmelík Martin            ASU9644 R Magnus Orienteering      98:11   + 9:28 
 17. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo  98:37   + 9:54 
 18. Kozák Osvald             TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno        99:03   + 10:20
 19. Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín                99:29   + 10:46
 20. Záveský Filip            LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice  99:58   + 11:15
 21. Mudrák Štěpán            LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovic  99:59   + 11:16
 22. Navrátil Boris           KAM9203 R OK Kamenice             101:06   + 12:23
 23. Klusáček Matěj           LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovic 101:09   + 12:26
 24. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové    105:02   + 16:19
 25. Burda Matěj              BOR9608 R OK Jiskra Nový Bor      105:15   + 16:32
 26. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                105:19   + 16:36
 27. Kettner Lukáš            KAM9403 R OK Kamenice             105:47   + 17:04
 28. Nakvosas Gytis           17Lxxx1   OK Azuolas              107:08   + 18:25
 29. Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No 109:14   + 20:31
 30. Argaláš Michal           TRI9301 R TJ TŽ Třinec            116:25   + 27:42
     Luštický Martin          TUR8700 C OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 11.00 km, 590 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dlabaja Tomáš            TUR8303 R OOB TJ Turnov            80:27          
  2. Kozák Petr               KAM6501 C OK Kamenice              83:24   + 2:57 
  3. Čermák Jan               LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice  83:30   + 3:03 
  4. Glonek Jakub             AOP9602 E Orientační Běh Opava     83:50   + 3:23 
  5. Chloupek Adam            ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno       84:22   + 3:55 
  6. Habán Ivo                VLI7707 C Slavia Liberec orientee  84:52   + 4:25 
  7. Palas Jan                ZBM8507 C SK Žabovřesky Brno       85:28   + 5:01 
  8. Kos Tomáš                LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice  86:27   + 6:00 
  9. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  87:58   + 7:31 
 10. Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno       88:06   + 7:39 
 11. Bořil Tomáš              ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno       88:23   + 7:56 
 12. Fodor Petr               TUR8103 C OOB TJ Turnov            89:02   + 8:35 
 13. Matuš Vojtěch            VRB9606 R Sportovní klub ve Vrbně  90:03   + 9:36 
 14. Henych Petr              VLI6001 C Slavia Liberec orientee  90:09   + 9:42 
 15. Peterka Vojtěch          LLI7502 C TJ Loko Liberec          90:25   + 9:58 
 16. Landovský Jakub          PGP9601 R SK Praga                 90:45   + 10:18
 17. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk       90:54   + 10:27
 18. Grätsch Markus           71D9600   USV TU Dresden           91:19   + 10:52
 19. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň            91:50   + 11:23
 20. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                 92:05   + 11:38
 21. Kovář Miroslav           SJC8104 C Sportcentrum Jičín       92:42   + 12:15
 22. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava     93:17   + 12:50
 23. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       93:19   + 12:52
 24. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                 93:48   + 13:21
 25. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     93:53   + 13:26
 26. Krejčík Jiří             TZL8301 C SKOB Zlín                94:40   + 14:13
 27. Benroth Martin           TZL9206 C SKOB Zlín                95:20   + 14:53
 28. Fibír Tomáš              FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  95:29   + 15:02
 29. Kolín Jan                DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka        95:43   + 15:16
 30. Slezák Zdeněk            LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovic  97:08   + 16:41
 31. Horyna Roman             LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovic  97:45   + 17:18
 32. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha           97:47   + 17:20
 33. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 98:30   + 18:03
 34. Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB ALFA Brno            98:35   + 18:08
 35. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             98:46   + 18:19
 36. Bugár Gergely            61H9200   SPA                     110:18   + 29:51
     Doležel Ondřej           STE9202 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Henek Vladan             VBM8002 C VSK Mendelu Brno          DISK          
     Oľhava Rastislav         ASU8949 C Magnus Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 9.50 km, 490 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov            75:52          
  2. Zakouřil Vít             TUR9301 C OOB TJ Turnov            76:19   + 0:27 
  3. Morandini Viktor         61H8700   SPA                      79:36   + 3:44 
  4. Slováček Tomáš           TZL8002 C SKOB Zlín                81:01   + 5:09 
  5. Skoupý Jan               STE9411 C SK SKI-OB Šternberk      81:34   + 5:42 
  6. Holas Ondřej             TUR8501 C OOB TJ Turnov            81:54   + 6:02 
  7. Hruška Jakub             ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno       82:08   + 6:16 
  8. Plíhal Tomáš             SJI8509 C OK Jihlava               82:45   + 6:53 
  9. Vištejn Jiří             SNA9301 C TJ START Náchod          82:57   + 7:05 
 10. Pova Ondřej              KRL9304 C Kometa Kralovice         85:23   + 9:31 
 11. Srb Vladimír             SJI7801 C OK Jihlava               85:35   + 9:43 
 12. Mokrý Ondřej             ABM9410 C KOB ALFA Brno            86:00   + 10:08
 13. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha         87:05   + 11:13
 14. Žaloudek Petr            SJC8309 C Sportcentrum Jičín       87:48   + 11:56
 15. Mašata Matěj             PHK9601 R OK 99 Hradec Králové     88:56   + 13:04
 16. Kobr Tomáš               TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec   89:41   + 13:49
 17. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast            93:52   + 18:00
 18. Pidrman Milan            EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha        94:44   + 18:52
 19. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka        95:49   + 19:57
 20. Fajkus Radim             JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov    99:08   + 23:16
 21. Pašek František          KAM7600 C OK Kamenice             132:23   + 56:31
     Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering       DISK          
     Polášek Jan              TZL8601 C SKOB Zlín                 DISK          
     Hradec Pavel             TUR8801 E OOB TJ Turnov             DISK          
     Wolf Daniel              TUR9100 C OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35A 9.40 km, 510 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Oma Jakub                TUR8002 C OOB TJ Turnov            69:32          
  2. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        72:10   + 2:38 
  3. Nývlt Martin             DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka        73:14   + 3:42 
  4. Seidl Miroslav           EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha        74:22   + 4:50 
  5. Skripnik Štěpán          FSP7909 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  76:37   + 7:05 
  6. Mrázek Jiří              DKP7911 C Oddíl OB Kotlářka        77:56   + 8:24 
  7. Kadeřávek Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové     78:04   + 8:32 
  8. Holas Tomáš              AOP7802 C Orientační Běh Opava     78:06   + 8:34 
  9. Junek Petr               STH7801 C SK Studenec              78:32   + 9:00 
 10. Janeček Oldřich          MFP8200 C VŠSK MFF UK Praha        78:38   + 9:06 
 11. Bencúr Juraj             LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovic  79:10   + 9:38 
 12. Uhlík Michal             SJC8007 C Sportcentrum Jičín       80:50   + 11:18
 13. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        83:54   + 14:22
 14. Tihon Michal             PHK7905 C OK 99 Hradec Králové     84:04   + 14:32
 15. Prošek Michal            SJI7823 C OK Jihlava               87:20   + 17:48
 16. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.  92:14   + 22:42
 17. Krmaš Václav             SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.  93:57   + 24:25
 18. Kárník Jan               LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice  96:48   + 27:16
 19. Bláha Jan                SHK8215 C OK Slavia Hradec Králov 108:31   + 38:59
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 8.20 km, 450 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Weiner Jakub             SHK7911 C OK Slavia Hradec Králov  73:40          
  2. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  76:53   + 3:13 
  3. Hanák Jan                SLA8002 C SKOB Slaný               78:02   + 4:22 
  4. Bubela Tomáš             ASU8101 C Magnus Orienteering      80:32   + 6:52 
  5. Paclík Roman             SHK7801 C OK Slavia Hradec Králov  80:40   + 7:00 
  6. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          82:21   + 8:41 
  7. Synek Antonín            DOK7800 C OK Doksy                 82:24   + 8:44 
  8. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       89:03   + 15:23
  9. Hřivna Štěpán            PGP7507 C SK Praga                 93:18   + 19:38
 10. Kautský Jiří             9BC8200   NNN                     102:28   + 28:48
 11. Vančura Martin           ASU8049 C Magnus Orienteering     104:19   + 30:39
 12. Šmahel Lukáš             OPI7800 C Orientační sporty Písek 105:45   + 32:05
 13. Peteráč Zdeněk           VLI7802 C Slavia Liberec orientee 106:15   + 32:35
 14. Stehlík Miroslav         ZBM8208 C SK Žabovřesky Brno      133:41   + 60:01
 15. Žitný Tomáš              SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole 135:46   + 62:06
 16. Hanslian David           LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovic 166:48   + 93:08
     Růžička Lukáš            KSU7849 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Beneš Miroslav           PGP8108 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40A 8.80 km, 480 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matějů Luboš             PGP7601 C SK Praga                 64:57          
  2. Kučera Jan               VSP7302 C USK Praha                65:52   + 0:55 
  3. Matějů Michal            VLI7702 C Slavia Liberec orientee  67:04   + 2:07 
  4. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        67:35   + 2:38 
  5. Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov  67:58   + 3:01 
  6. Jedlička Michal          SHK7309 C OK Slavia Hradec Králov  69:24   + 4:27 
  7. Pospíšil Vítek           PGP6803 C SK Praga                 69:37   + 4:40 
  8. Palát Petr               ABM7415 C KOB ALFA Brno            69:52   + 4:55 
  9. Netopil Libor            VAM7401 C OOB Vamberk              70:51   + 5:54 
 10. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava     71:23   + 6:26 
 11. Gregor Martin            CTB7701 C SK OB Chotěboř           74:32   + 9:35 
 12. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            74:56   + 9:59 
 13. Zámečník David           KAM7500 C OK Kamenice              78:15   + 13:18
 14. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 78:19   + 13:22
 15. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                78:41   + 13:44
 16. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž        79:47   + 14:50
 17. Držka Štěpán             LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice  81:23   + 16:26
 18. Borunský Tomáš           AOP7402 C Orientační Běh Opava     83:00   + 18:03
 19. Rada Pavel               ABM7401 C KOB ALFA Brno            83:52   + 18:55
 20. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        86:19   + 21:22
 21. Bambousek Martin         DOR7302 C OK Dobříš                87:01   + 22:04
 22. Nehasil David            BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor       87:05   + 22:08
 23. Kvapil Petr              TUV7402 C SOK TJ Turnov            90:27   + 25:30
 24. Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin  91:19   + 26:22
 25. Toužil Karel             SHK7602 C OK Slavia Hradec Králov  94:00   + 29:03
 26. Pernička Petr            TZL7336 C SKOB Zlín                95:15   + 30:18
 27. Skripnik Ondřej          FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  96:41   + 31:44
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 7.00 km, 330 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Balogh Jan               TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec   58:39          
  2. Slovák Miroslav          SHK7704 C OK Slavia Hradec Králov  66:06   + 7:27 
  3. Ekert Vladimír           VLI7600 C Slavia Liberec orientee  66:59   + 8:20 
  4. Albl Miloslav            LME7600 C SK Los Mělník            67:31   + 8:52 
  5. Boudný Jan               SCP7417 C OK Sparta Praha          68:01   + 9:22 
  6. Chrást Tomáš             STH7401 C SK Studenec              68:49   + 10:10
  7. Orany Tomáš              SJI7311 C OK Jihlava               68:58   + 10:19
  8. Kolář Viktor             HOR7300 C TJ Jiskra Hořice         69:01   + 10:22
  9. Kolek Petr               ASU7501 C Magnus Orienteering      71:17   + 12:38
 10. Biolik Grzegorz          46P7600   Trackcourse              72:44   + 14:05
 11. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    74:21   + 15:42
 12. Mulíček Ondřej           ABM7405 C KOB ALFA Brno            74:28   + 15:49
 13. Vilém Stanislav          VLI7703 C Slavia Liberec orientee  75:52   + 17:13
 14. Jandera Tomáš            SOB7300 C SOBSA                    76:46   + 18:07
 15. Mastela Rafal            HAV7300 C OB Havířov               77:21   + 18:42
 16. Střelba Ondřej           KTA7501 C SK Kotnov Tábor          79:27   + 20:48
 17. Štěpán Petr              LDC7301 C KOB Děčín                80:24   + 21:45
 18. Mokrý Pavel              VLI7501 C Slavia Liberec orientee  80:59   + 22:20
 19. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        81:11   + 22:32
 20. Bureš Michal             VLI7601 C Slavia Liberec orientee  81:34   + 22:55
 21. Molnár Péter             68Hxxxx   Alpokalja szabadidospor  86:13   + 27:34
 22. Würz Bohuslav            LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  86:55   + 28:16
 23. Novák Petr               RUM7401 C ZOOB Rumburk             88:39   + 30:00
 24. Synek Marcel             DOK7600 C OK Doksy                 93:25   + 34:46
 25. Cícha Radek              TTR7503 C OOB Třebíč              100:19   + 41:40
 26. Pavelka Martin           KSU7503 C Klub vytrvalostních spo 102:07   + 43:28
 27. Šmol Marcel              DOK7300 C OK Doksy                104:13   + 45:34
 28. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB Spartak Adamov      111:27   + 52:48
     Zakouřil Václav          VSP7401 C USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45A 7.50 km, 360 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fučík Karel              VBM7246 C VSK Mendelu Brno         49:22          
  2. Venhoda Milan            SJI7104 C OK Jihlava               52:17   + 2:55 
  3. Zuzánek Zdeněk           TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec   54:44   + 5:22 
  4. Chupek Jozef             VZA7102   Slávia ŽU Žilina         54:58   + 5:36 
  5. Filip Libor              SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.  57:41   + 8:19 
  6. Cych Piotr               33P6800   Echo Twardogóra          57:53   + 8:31 
  7. Sadílek Martin           VIC6901 C OB Vizovice              57:56   + 8:34 
  8. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 60:27   + 11:05
  9. Vítek Jaroslav           SJI7201 C OK Jihlava               60:49   + 11:27
 10. Drahoňovský Aleš         TUR7201 C OOB TJ Turnov            60:50   + 11:28
 11. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  61:04   + 11:42
 12. Klech Richard            VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně  63:08   + 13:46
 13. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové     64:20   + 14:58
 14. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          66:48   + 17:26
 15. Chaloupský David         PHK7103 C OK 99 Hradec Králové     67:05   + 17:43
 16. Bradáč Stanislav         LLI7201 C TJ Loko Liberec          67:11   + 17:49
 17. Fencl Petr               LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice  67:52   + 18:30
 18. Novák Libor              OKP6504 C SK OK 24 Praha           67:54   + 18:32
 19. Gajda Jan                VSP6801 C USK Praha                69:20   + 19:58
 20. Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha                69:50   + 20:28
 21. Valík Luděk              AOP7101 C Orientační Běh Opava     70:20   + 20:58
 22. Mareček Petr             OSN6900 C SK Orientační sporty No  70:47   + 21:25
 23. Semík Luboš              KAM6201 C OK Kamenice              70:52   + 21:30
 24. Nehasil Vladislav        LDC7101 C KOB Děčín                71:49   + 22:27
 25. Sokolář Zdeněk           SNA7201 C TJ START Náchod          71:57   + 22:35
 26. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        73:39   + 24:17
 27. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 74:24   + 25:02
 28. Škrabálek Jan            KYL7000 C SK SP Kylešovice         75:55   + 26:33
 29. Tornai Szabolcs          25H7100   Tabáni Spartacus         78:56   + 29:34
 30. Mrkvička Jiří            TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec   82:22   + 33:00
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 6.10 km, 310 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rýdl Jiří                TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec   56:54          
  2. Fürst Aleš               LLI6801 C TJ Loko Liberec          57:05   + 0:11 
  3. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    57:37   + 0:43 
  4. Lisý Ondřej              VLI7100 C Slavia Liberec orientee  59:28   + 2:34 
  5. Kruliš Petr              VLI6901 C Slavia Liberec orientee  59:53   + 2:59 
  6. Žejdlík Michal           LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  62:24   + 5:30 
  7. Kubec Martin             DOB7002 C KOB Dobruška             64:52   + 7:58 
  8. Zavřel Michal            KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  65:11   + 8:17 
  9. Pecka Jan                EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha        65:23   + 8:29 
  9. Honzík Tomáš             VLI7000 C Slavia Liberec orientee  65:23   + 8:29 
 11. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                65:33   + 8:39 
 12. Mikluš Marián            47S7200   TJ Rapid Bratislava      65:50   + 8:56 
 13. Vébr Jiří                VTA6901 C SC vebr-sport            66:52   + 9:58 
 14. Filičko Marek            LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice  69:22   + 12:28
 15. Kolář Tomáš              SLA7103 C SKOB Slaný               69:43   + 12:49
 16. Černoch Karel            TZL6835 C SKOB Zlín                70:27   + 13:33
 17. Nechanický Pavel         OSN7209 C SK Orientační sporty No  71:42   + 14:48
 18. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        71:47   + 14:53
 19. Furucz Dušan             ZAK7100 C OK Netopýr Zákupy        71:55   + 15:01
 19. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             71:55   + 15:01
 21. Lohr Ivo                 SCP6801 C OK Sparta Praha          72:17   + 15:23
 22. Hankovec Petr            KAM7101 C OK Kamenice              72:47   + 15:53
 23. Šritr Martin             TUV6802 C SOK TJ Turnov            73:09   + 16:15
 24. Kovář Jindřich           MAS6800 C KČT Aš                   73:28   + 16:34
 25. Pachnik Dariusz          STB6901 C TJ Stadion Nový Bor      74:18   + 17:24
 26. Novotný Dušan            TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec   75:12   + 18:18
 27. Posselt Martin           TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec   75:46   + 18:52
 28. Podivínský Tomáš         SCP7201 C OK Sparta Praha          76:54   + 20:00
 29. Netuka Jan               SHK7001 C OK Slavia Hradec Králov  76:58   + 20:04
 30. Kos Michal               SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.  78:43   + 21:49
 31. Pavel Petr               LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  81:58   + 25:04
 32. Urbaník Robert           VLI7002 C Slavia Liberec orientee  82:46   + 25:52
 33. Kubičko Petr             SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec    83:23   + 26:29
 34. Mayer Tomáš              KSH6900 C OB Kašperské Hory        85:24   + 28:30
 35. Kašpar Ludvík            ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy        85:47   + 28:53
 36. Kohout Josef             SHK6902 C OK Slavia Hradec Králov  89:26   + 32:32
 37. Kaděra Pavel             HAV7100 C OB Havířov               90:31   + 33:37
 38. Hejna Stanislav          LLI6900 C TJ Loko Liberec          92:52   + 35:58
 39. Kligl Vladislav          TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno        96:36   + 39:42
 40. Řezáč Pavel              VLI6900 C Slavia Liberec orientee  97:31   + 40:37
 41. Ulman Aleš               TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec  103:20   + 46:26
     Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
     Vacek Milan              SJI6901 C OK Jihlava                DISK          
     Aschermann Jan           VSP6902 C USK Praha                 DISK          
     Hořčička Petr            UOL7007 C SOB Olomouc              77:02   + 20:08
--------------------------------------------------------------------------------

H50A 6.50 km, 340 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zikmund Zdeněk           NPA6705 C SK LOB Nová Paka         50:52          
  2. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        51:24   + 0:32 
  3. Koucký Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        52:31   + 1:39 
  4. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     55:17   + 4:25 
  5. Novotný Milan            PHK6502 C OK 99 Hradec Králové     55:59   + 5:07 
  6. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 56:00   + 5:08 
  7. Krejčí Jaroslav          BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor       56:39   + 5:47 
  8. Škvor Martin             KAM6700 C OK Kamenice              56:46   + 5:54 
  9. Kamenický Jan            PHK6601 C OK 99 Hradec Králové     57:15   + 6:23 
 10. Egei Tamas               61H6300   SPA                      58:05   + 7:13 
 11. Teringl Radek            VCB6502 C OB České Budějovice      59:34   + 8:42 
 12. Langr Jan                SHK6701 C OK Slavia Hradec Králov  60:09   + 9:17 
 13. Šmelík Juraj             LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovic  60:14   + 9:22 
 14. Kavalír Karel            PHK6503 C OK 99 Hradec Králové     63:12   + 12:20
 15. Kaplan Jan               LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice  64:03   + 13:11
 16. Křivda Ivan              CHC6701 C K.O.B. Choceň            65:18   + 14:26
 17. Bendák Petr              LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  65:38   + 14:46
 18. Šimek Roman              UOL6503 C SOB Olomouc              65:55   + 15:03
 19. Fencl Jiří               LPU6301 C OK Lokomotiva Pardubice  66:12   + 15:20
 20. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        67:12   + 16:20
 21. Schuster Martin          AOP6502 C Orientační Běh Opava     67:18   + 16:26
 22. Suk Jiří                 MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha        67:45   + 16:53
 23. Řeháček Petr             SBR6302 C SKOB Bruntál             69:52   + 19:00
 24. Siegl Roman              MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha        69:57   + 19:05
 25. Macháček Aleš            FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdla  71:21   + 20:29
 26. Adámek Libor             ABM6707 C KOB ALFA Brno            71:43   + 20:51
 27. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              72:53   + 22:01
 28. Vrubel Karel             TZL6401 C SKOB Zlín                73:29   + 22:37
 29. Matoušek Milan           KSU6701 C Klub vytrvalostních spo  74:00   + 23:08
 30. Pavlovec Petr            BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor       76:30   + 25:38
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 5.50 km, 315 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vávra Martin             HOR6302 C TJ Jiskra Hořice         54:34          
  2. Klaška Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        56:31   + 1:57 
  3. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  59:13   + 4:39 
  4. Ptáček Pavel             BBM6508 C BETA URSUS Orienteering  60:21   + 5:47 
  5. Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov    60:31   + 5:57 
  6. Málek Martin             8FX6500   TJ Kobylisy              60:39   + 6:05 
  7. Tichý Martin             SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec    60:43   + 6:09 
  8. Mokrý Jan                ABM6611 C KOB ALFA Brno            61:44   + 7:10 
  9. Sochor Tomáš             HAV6301 C OB Havířov               62:14   + 7:40 
 10. Peřinka Jan              AOP6301 C Orientační Běh Opava     64:07   + 9:33 
 11. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             65:21   + 10:47
 12. Vlček Petr               LDC6401 C KOB Děčín                66:28   + 11:54
 13. Bruner Luboš             LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  67:40   + 13:06
 14. Stárek Filip             TUR6602 C OOB TJ Turnov            67:45   + 13:11
 15. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové     69:52   + 15:18
 16. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      70:35   + 16:01
 17. Pernica Jiří             UOL6501 C SOB Olomouc              71:48   + 17:14
 18. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Orientační Běh Opava     72:37   + 18:03
 19. Koltai Zoltan            61H6700   SPA                      73:29   + 18:55
 20. Würz Jiří                LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  77:00   + 22:26
 21. Žanda Jan                CTB6701 C SK OB Chotěboř           77:18   + 22:44
 22. Müller Rico              71D6400   USV TU Dresden           77:22   + 22:48
 23. Hlaváček Lubomír         PHK6401 C OK 99 Hradec Králové     78:47   + 24:13
 24. Hanč Jaroslav            VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  79:50   + 25:16
 25. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               82:00   + 27:26
 26. Patočka Petr             BBM6300 C BETA URSUS Orienteering  82:36   + 28:02
 27. Teplý Jiří               SHK6401 C OK Slavia Hradec Králov  89:04   + 34:30
 28. Hanuš Pavel              LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  89:08   + 34:34
 29. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        90:39   + 36:05
 30. Reichl Michal            MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov  91:40   + 37:06
 31. Doškář Boris             BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor       91:56   + 37:22
 32. Zatloukal Tomáš          ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory        94:24   + 39:50
 33. Semrád Pavel             CHC6602 C K.O.B. Choceň            97:46   + 43:12
     Procházka Radek          LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55A 6.00 km, 315 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Němeček Jan              VSP6201 C USK Praha                47:25          
  2. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      47:39   + 0:14 
  3. Šrámek Jaromír           KSU5801 C Klub vytrvalostních spo  49:49   + 2:24 
  4. Grepl Ladislav           KON6111 C KOB Konice               50:44   + 3:19 
  5. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        51:56   + 4:31 
  6. Sucharda Jiří            BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor       53:43   + 6:18 
  7. Poloprutský Tomáš        VLI6205 C Slavia Liberec orientee  55:51   + 8:26 
  8. Slezák Libor             LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovic  56:24   + 8:59 
  9. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 56:30   + 9:05 
 10. Milota Josef             MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně     57:02   + 9:37 
 11. Lužný Ladislav           HAV6000 C OB Havířov               58:41   + 11:16
 12. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          62:12   + 14:47
 13. Lanc Marian              TZL5806 C SKOB Zlín                62:26   + 15:01
 14. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  63:06   + 15:41
 15. Hrabánek David           PGP6003 C SK Praga                 63:32   + 16:07
 16. Švarc Jiří               TUR6204 C OOB TJ Turnov            65:01   + 17:36
 17. Červinka Jaroslav        OKP5803 C SK OK 24 Praha           65:39   + 18:14
 18. Jeřábek Luboš            JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov    65:50   + 18:25
 19. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               66:44   + 19:19
 19. Mareček Jiří             ADA5901 C OOB Spartak Adamov       66:44   + 19:19
 21. Konopáč Jiří             TUR5803 C OOB TJ Turnov            69:06   + 21:41
 22. Romanovský Alois         SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec    70:03   + 22:38
 23. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         70:38   + 23:13
 24. Tupec Jiří               VAM5801 C OOB Vamberk              75:00   + 27:35
 25. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            77:07   + 29:42
 26. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  77:20   + 29:55
 27. Blabla Zdeněk            PCB5901 C SKP České Budějovice     89:34   + 42:09
     Tichovský Martin         PGP6100 C SK Praga                  DISK          
     Neumann Jaroslav         STE5902 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 4.90 km, 265 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dikoš Pavel              BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor       53:58          
  2. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     55:59   + 2:01 
  3. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Hostivice             57:21   + 3:23 
  4. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No  61:50   + 7:52 
  5. Kovář Karel              LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  62:03   + 8:05 
  6. Svoboda Slavomír         SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  62:11   + 8:13 
  7. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          62:27   + 8:29 
  8. Beneš Josef              SJC5801 C Sportcentrum Jičín       63:37   + 9:39 
  9. Malý Evžen               JIL6102 C OK Jilemnice             64:08   + 10:10
 10. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  64:47   + 10:49
 11. Vícha Vladimír           LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice  68:38   + 14:40
 12. Nentvich Lubomír         DOR5800 C OK Dobříš                68:47   + 14:49
 13. Pavlů Jaroslav           DCE6100 C KOB Dobřichovice         69:27   + 15:29
 14. Eiselt Miloš             LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  69:44   + 15:46
 15. Mareš Hynek              TUR6100 C OOB TJ Turnov            73:41   + 19:43
 16. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  74:18   + 20:20
 17. Albert František         OOL5804 C SK Haná orienteering     78:01   + 24:03
 18. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          79:37   + 25:39
 19. Tihon Jaroslav           TAP6102 C KOB TRETRA Praha         79:51   + 25:53
 20. Janás Jiří               BOR6201 C OK Jiskra Nový Bor       84:23   + 30:25
 21. Borovička Milan          FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  88:03   + 34:05
 22. Hejtmánek Vladimír       TAP5802 C KOB TRETRA Praha         90:05   + 36:07
 23. Svobodný Petr            DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka        93:25   + 39:27
 24. Šenkýř Vladimír          SJI6000 C OK Jihlava               97:11   + 43:13
 25. Dobeš Václav             KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 124:02   + 70:04
--------------------------------------------------------------------------------

H60A 5.50 km, 280 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         49:57          
  2. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         51:13   + 1:16 
  3. Pilař Karel              MAS5501 C KČT Aš                   52:51   + 2:54 
  4. Folprecht Miroslav       TUR5501 C OOB TJ Turnov            53:40   + 3:43 
  5. Hruška Jiří              OSN5501 C SK Orientační sporty No  53:49   + 3:52 
  6. Šedivý Jiří              EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha        57:19   + 7:22 
  7. Kunc Radovan             TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec   58:04   + 8:07 
  8. Novotný Otakar           TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec   60:06   + 10:09
  9. Nečas Rudolf             TZL5703 C SKOB Zlín                60:32   + 10:35
 10. Bialožyt Miroslav        TRI5701 C TJ TŽ Třinec             60:51   + 10:54
 11. Dušátko Petr             PHK5702 C OK 99 Hradec Králové     61:15   + 11:18
 12. Juračka Zdeněk           HAV5702 C OB Havířov               61:58   + 12:01
 13. Škoda Přemek             VLI5301 C Slavia Liberec orientee  62:53   + 12:56
 14. Flašar Jan               KCK5701 C KOB Český Krumlov        63:31   + 13:34
 15. Běhoun Pavel             PHK5701 C OK 99 Hradec Králové     65:04   + 15:07
 16. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C OB Havířov               65:29   + 15:32
 17. Jirka Jiří               ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov        68:43   + 18:46
 18. Špičák Aleš              DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka        69:29   + 19:32
 19. Slováček Rudolf          TZL5402 C SKOB Zlín                70:42   + 20:45
 20. Gazdačko Milan           SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov  70:55   + 20:58
 21. Janů Zdeněk              KSU5749 C Klub vytrvalostních spo  73:58   + 24:01
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 4.60 km, 235 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kulhavý Josef            SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.  57:21          
  2. Pospíšil Jaromír         LDC5301 C KOB Děčín                58:32   + 1:11 
  3. Hájek Jan                MAS5401 C KČT Aš                   59:27   + 2:06 
  4. Šámal Václav             OKP5600 C SK OK 24 Praha           59:51   + 2:30 
  5. Štěrba Pavel             LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice  60:49   + 3:28 
  6. John Vladimír            OLP5502 C PSK Olymp Praha          61:10   + 3:49 
  7. Horák Petr               TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec   63:26   + 6:05 
  8. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín                64:18   + 6:57 
  9. Fiala Zdeněk             TAP5501 C KOB TRETRA Praha         64:36   + 7:15 
 10. Jaroš Vladimír           DCE5400 C KOB Dobřichovice         65:19   + 7:58 
 11. Wald František           FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  66:36   + 9:15 
 12. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  74:26   + 17:05
 13. Novák Tom                DOK5500 C OK Doksy                 76:27   + 19:06
 14. Poklop Lubomír           UOL5601 C SOB Olomouc              77:28   + 20:07
 15. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  84:18   + 26:57
 16. Stibal Ivan              LDC5701 C KOB Děčín                88:58   + 31:37
 17. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   91:50   + 34:29
 18. Šomvársky Ján            NNN5500   Neregistrovaní (NNN)     99:30   + 42:09
     Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65A 5.00 km, 230 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hickethier Manfred       VLI5201 C Slavia Liberec orientee  47:18          
  2. Telecký Martin           BFM5201 C SKOB Frýdek - Místek     51:10   + 3:52 
  3. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  51:25   + 4:07 
  4. Uher Petr                VSP5001 C USK Praha                53:23   + 6:05 
  5. Hudský Vlastimil         TUR5100 C OOB TJ Turnov            53:58   + 6:40 
  6. Hegedüs Zoltan           61H5200   SPA                      55:59   + 8:41 
  7. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                56:15   + 8:57 
  8. Hořínek Jaroslav         VSP5000 C USK Praha                56:56   + 9:38 
  9. Knap Jan                 LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice  57:08   + 9:50 
 10. Valter Petr              KBP4500 C KBP Praha                57:31   + 10:13
 11. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                59:02   + 11:44
 12. Karmazín Petr            VLI4901 C Slavia Liberec orientee  59:45   + 12:27
 13. Čípa Jiří                CET5002 C TJ Loko Česká Třebová    60:41   + 13:23
 14. Peterka František        TJP4900 C TJ Sokol Troja           62:51   + 15:33
 15. Knobloch Jindřich        VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  64:42   + 17:24
 16. Erlebach Josef           JIL5201 C OK Jilemnice             66:42   + 19:24
 17. Jakubec Jindřich         TUR4801 C OOB TJ Turnov            67:17   + 19:59
 18. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  68:05   + 20:47
 19. Babický Tomáš            RUM5001 C ZOOB Rumburk             68:32   + 21:14
 20. Provazník Jiří           TUR5102 C OOB TJ Turnov            68:37   + 21:19
 21. Sikora Miroslav          BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD     70:31   + 23:13
 22. Horáček Miroslav         VLI5000 C Slavia Liberec orientee  70:39   + 23:21
 23. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          72:23   + 25:05
 24. Novotný Stanisl          ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory        72:28   + 25:10
 25. Kalibán Jaroslav         NPA5101 C SK LOB Nová Paka         74:10   + 26:52
 26. Edward Bartkowiak        34P4800   WKS Grunwald Poznań      76:53   + 29:35
 27. Rejmont Milan            LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 101:22   + 54:04
     Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 4.20 km, 210 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:04          
  2. Sáňka Bedřich            LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice  61:19   + 6:15 
  3. Kotecký Roman            13G4900   Octavian Droobers        65:18   + 10:14
  4. Borák Stanislav          EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha        65:23   + 10:19
  5. Rančák Josef             BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor       67:44   + 12:40
  6. Hora Vladimír            VSP5100 C USK Praha                69:45   + 14:41
  7. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        69:56   + 14:52
  8. Babák Jiří               ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory        72:29   + 17:25
  9. Bárta Miroslav           JEN5201 C OB Jenišovice            72:59   + 17:55
 10. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  73:54   + 18:50
 11. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             74:13   + 19:09
 12. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      74:22   + 19:18
 13. Paukert Milan            TJP5000 C TJ Sokol Troja           76:08   + 21:04
 14. Toušek Miloslav          MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov  76:26   + 21:22
 15. Zelený Vladimír          PGP4800 C SK Praga                 78:05   + 23:01
 16. Böhm Karel               TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec   78:19   + 23:15
 17. Sklenář Antonín          STE4801 C SK SKI-OB Šternberk      83:29   + 28:25
 18. Richtr Jiří              JEN5001 C OB Jenišovice            84:52   + 29:48
 19. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  86:50   + 31:46
 20. Hojný Oldřich            SCP5201 C OK Sparta Praha         107:18   + 52:14
 21. Kolský Alexander         PGP5000 C SK Praga                139:57   + 84:53
     Ježek Ladislav           VLI4900 C Slavia Liberec orientee   DISK          
     Dokoupil Vladimír        VBM4806 C VSK Mendelu Brno          DISK          
     Rokosz Bohumil           MOV4803 C SKOB Ostrava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70A 4.10 km, 225 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chmelík Aleš             VBM4732 C VSK Mendelu Brno         50:44          
  2. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  51:51   + 1:07 
  3. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          54:26   + 3:42 
  4. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  56:29   + 5:45 
  5. Novotný Jiří             SLP4601 C OOB Slavia Praha         61:07   + 10:23
  6. Vlach Oldřich            BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD     61:30   + 10:46
  7. Janda Josef              KAD4701 C Originální Vivalín Team  62:04   + 11:20
  8. Šmelík Ľudo              LCE4301 C OOB TJ Slovan Luhačovic  63:58   + 13:14
  9. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       65:57   + 15:13
 10. Čadil Jan                FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  66:51   + 16:07
 11. Jirásek Jaroslav         DCH4701 C Radioelektronika Cheb    67:22   + 16:38
 12. Švec Zdeněk              SLA4700 C SKOB Slaný               69:36   + 18:52
 13. Zlesák Zdeněk            JIL4701 C OK Jilemnice             72:00   + 21:16
 14. Fišák Jan                MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně     72:57   + 22:13
 15. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  82:05   + 31:21
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 3.60 km, 145 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          48:58          
  2. Skácel Jaroslav          KON4617 C KOB Konice               49:07   + 0:09 
  3. Sokolář Zdeněk           SNA4501 C TJ START Náchod          52:57   + 3:59 
  4. Bauer Emil               VBM4410 C VSK Mendelu Brno         54:14   + 5:16 
  5. Pospíšil Jiří            TUV4701 C SOK TJ Turnov            54:40   + 5:42 
  6. Ryšavý Vít               TJP4700 C TJ Sokol Troja           57:11   + 8:13 
  7. Waldemar Pietkiewicz     34P4300   WKS Grunwald Poznań      63:04   + 14:06
  8. Dohnal Josef             VSP4300 C USK Praha                66:17   + 17:19
  9. Blažek Václav            SBR4701 C SKOB Bruntál             67:27   + 18:29
 10. Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka        72:00   + 23:02
 11. Rakovec Miloš            SCP4500 C OK Sparta Praha          88:32   + 39:34
     Procházka Aleš           DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75A 3.70 km, 175 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                52:26          
  2. Klawun Kendray Werner GeoLTP4201 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  53:46   + 1:20 
  3. Sklenář Jan              MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně     59:03   + 6:37 
  4. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    65:09   + 12:43
  5. Attl Vladimír            PGP3800 C SK Praga                 65:19   + 12:53
  6. Úlehla Zdeněk            BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor       66:07   + 13:41
  7. Mikulecký Jan            PHK3801 C OK 99 Hradec Králové     77:23   + 24:57
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 3.30 km, 165 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Frey Jaromír             NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek         49:19          
  2. Novotný František        PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L  56:58   + 7:39 
  3. Petrželka Pavel          TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec   58:50   + 9:31 
  4. Lisý Jan                 ONO4201 C SKOB Ostrov              62:11   + 12:52
  5. Novotný Petr             PHK3802 C OK 99 Hradec Králové     65:50   + 16:31
  6. Beránek Miroslav         BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor       69:52   + 20:33
  7. Hlavatý Karel            SJP4200 C KČT Slavoj Praha         75:31   + 26:12
--------------------------------------------------------------------------------

H80A 3.30 km, 170 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       51:32          
  2. Kohout Tomáš             UVP3700 C Slovan Praha             57:08   + 5:36 
  3. Křtěnský Jaroslav        BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor       60:29   + 8:57 
  4. Mašek Pavel              BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor      109:37   + 58:05
  5. Valla Stanislav          TZL3125 C SKOB Zlín               115:23   + 63:51
--------------------------------------------------------------------------------

T4A 3.90 km, 200 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milán Jakub              TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno        29:56          
  2. Blaha Michal             EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha        32:34   + 2:38 
  3. Peterka Jakub            LLI0404 A TJ Loko Liberec          32:38   + 2:42 
  4. Martanová Lea            VLI0555 A Slavia Liberec orientee  36:01   + 6:05 
  5. Dittrichová Lucie        SKM0551 B KOB Směr Kroměříž        37:29   + 7:33 
  6. Blaha Jiří               EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha        38:29   + 8:33 
  7. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                41:32   + 11:36
  8. Šitina Tomáš             LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:07   + 12:11
  9. Smolka Ondřej            TJP9401 C TJ Sokol Troja           42:53   + 12:57
 10. Bernášek Jiří            STB8101 C TJ Stadion Nový Bor      43:02   + 13:06
 11. Waldhauser Štěpán        BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor       43:15   + 13:19
 12. Gryc Ondřej              TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno        43:37   + 13:41
 13. Procházková Marie        SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava      43:57   + 14:01
 14. Jirásková Kateřina       PGP8852 C SK Praga                 44:00   + 14:04
 15. Zimmerová Kateřina       KAM9850 B OK Kamenice              44:01   + 14:05
 16. Kolář Matyáš             PGP0304 B SK Praga                 44:03   + 14:07
 17. Kolínová Kristýna        DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka        44:40   + 14:44
 18. Nejman Stanislav         TUR9500 C OOB TJ Turnov            45:15   + 15:19
 19. Šedivka Pavel            LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:28   + 15:32
 20. Skripniková Petra        FSP8686 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  45:45   + 15:49
 21. Ježowicz Roman           79X8000   Žižkovský tygři          46:36   + 16:40
 22. Oľhavová Hana                      NNN Neregistrovaní (NNN  46:42   + 16:46
 23. Mokrá Regina             ABM6854 C KOB ALFA Brno            47:46   + 17:50
 23. Pirožek Vojtěch          LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:46   + 17:50
 25. Hlava Miroslav           KON6515 C KOB Konice               47:51   + 17:55
 26. Hejtmánková K.                     NNN Neregistrovaní (NNN  48:58   + 19:02
 27. Teringlová Vendula       VCB0451 B OB České Budějovice      50:10   + 20:14
 28. Marková Jana             LLI7152 C TJ Loko Liberec          50:30   + 20:34
 29. Černá Hana               EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha        50:50   + 20:54
 30. Kubecová Jana            STB7399 C TJ Stadion Nový Bor      51:17   + 21:21
 31. Krupová Tereza           BZP8751 C Báječné ženy v orientač  52:54   + 22:58
 32. Baloghová Lída           TJN0150 B OOB TJ Tatran Jablonec   52:56   + 23:00
 33. Skácelová Adéla          VLI0454 B Slavia Liberec orientee  53:57   + 24:01
 34. Pecková Tereza           VLI0551 B Slavia Liberec orientee  54:46   + 24:50
 35. Skácelová Kateřina       VLI0550 B Slavia Liberec orientee  55:16   + 25:20
 36. Licková Štěpánka         LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  56:00   + 26:04
 37. Chvátilová Johana        PHK0450 B OK 99 Hradec Králové     57:07   + 27:11
 38. Hošková Kateřina         LTU0451 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  60:23   + 30:27
 39. Novák Daniel                       RUM ZOOB Rumburk         63:15   + 33:19
 40. Čaloun Michal            62X6800   Neregistrovaní - VLI     66:21   + 36:25
 41. Blahová Markéta          EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha        68:33   + 38:37
 42. Mencl Miloslav           VSP6505 C USK Praha                69:32   + 39:36
 43. Lazák Jan                LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  73:55   + 43:59
 44. Würzová Karolína         FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdla  74:09   + 44:13
 45. Uhlíková Šárka           64C8150   Ekonom Praha Outdoor     75:02   + 45:06
 46. Hanušová Jitka           LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  76:18   + 46:22
 47. Běloušek Pavel           CTB7601   SK OB Chotěboř           78:45   + 48:49
 48. Vavříková Iveta          MOV7450 C SKOB Ostrava             80:11   + 50:15
 49. Vaňková Saša             LDC8550 C KOB Děčín                80:17   + 50:21
 50. Tóth Ivett               25H7850   Tabáni Spartacus         80:44   + 50:48
 51. Jírová Monika            ROZ7350 C OK Roztoky               82:12   + 52:16
 52. Neyrinck Noel            VSP7012 C USK Praha                83:46   + 53:50
 53. Duda František           KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  84:04   + 54:08
 54. Klašková Josefina        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka        89:05   + 59:09
 55. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín                95:37   + 65:41
 56. Čtrnáct Šimon            PGP0001 C SK Praga                 96:11   + 66:15
 57. Pohořalý Dobroslav       ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 102:49   + 72:53
 58. Matuška Pavel            5RX7000   NNN                     112:38   + 82:42
 59. Málková Věra             8FX6550   TJ Kobylisy             159:40   + 129:44
     Fialová Tereza           TZL9090   SKOB Zlín                 DISK          
     Vlachová Dita            SBR7750 C SKOB Bruntál              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T4B 4.00 km, 190 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kučera Jáchym            DOR0301 B OK Dobříš                30:19          
  2. Hřivna Jakub             PGP0305 B SK Praga                 31:52   + 1:33 
  3. Margoldová Barbora       DKP8654 C Oddíl OB Kotlářka        32:53   + 2:34 
  4. Panovec Jan              37Cxxx1   Bez registrace           33:46   + 3:27 
  5. Škácha Vít               KAM0309 B OK Kamenice              33:55   + 3:36 
  6. Fátor Jan                DOB7907 C KOB Dobruška             34:06   + 3:47 
  7. Bradáč David             LLI0203 C TJ Loko Liberec          38:30   + 8:11 
  8. Hankovcová Helena        KAM0350 B OK Kamenice              39:56   + 9:37 
  9. Tesař Jan                SCP8501 C OK Sparta Praha          40:10   + 9:51 
 10. Podrábská Alžběta        VLI0251 B Slavia Liberec orientee  42:32   + 12:13
 11. Klinkerová Jitka         KAM6450 C OK Kamenice              42:55   + 12:36
 12. Poloprutská Lucie        VLI9950 B Slavia Liberec orientee  43:37   + 13:18
 13. Novák Jakub              KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže      44:30   + 14:11
 14. Vlastníková Lucie        JIL7554 C OK Jilemnice             44:59   + 14:40
 15. Pitrmucová Antonie       JIL0251 C OK Jilemnice             47:17   + 16:58
 16. Koporová Lenka           ZBM9753 B SK Žabovřesky Brno       47:21   + 17:02
 17. Kameníková Andrea        BOR9751 B OK Jiskra Nový Bor       47:31   + 17:12
 18. Studničná Lenka          7QX8650   Neregistrovaní - Studni  47:39   + 17:20
 19. Šritrová Lenka           TUR0250 B OOB TJ Turnov            47:41   + 17:22
 20. Škvorová Barbora         KAM9150 C OK Kamenice              48:06   + 17:47
 21. Cícha Václav             TTR0401 B OOB Třebíč               50:10   + 19:51
 22. Pilcová Sabina           JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov    51:01   + 20:42
 23. Kosíková Eliška          VSP6550 C USK Praha                51:37   + 21:18
 24. Pesničáková Soňa         TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec   51:40   + 21:21
 25. Pavlová Martina          LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  51:46   + 21:27
 26. Hudská Štěpánka          TUR0450 B OOB TJ Turnov            53:06   + 22:47
 27. Petrilák Matouš          DOR0409 B OK Dobříš                53:27   + 23:08
 28. Ochmann Jens             1VD7500   SG Zittau Süd            53:44   + 23:25
 29. Termerová Jana           LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:16   + 23:57
 30. Nigrin Radek             DOR7202   OK Dobříš                56:23   + 26:04
 31. Pitrmuc Jan              JIL7703 C OK Jilemnice             57:35   + 27:16
 32. Karbusová Kateřina       OPI0156 C Orientační sporty Písek  58:40   + 28:21
 33. Zurynek Jan              EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha        59:10   + 28:51
 34. Vavřík René              MOV7000 C SKOB Ostrava             59:17   + 28:58
 35. Kopáčková Alena          DOR6450 C OK Dobříš                60:46   + 30:27
 36. Wagner Martina           1VD6450   SG Zittau Süd            61:30   + 31:11
 37. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                61:52   + 31:33
 38. Klinkerová Magdaléna     ROZ9950 C OK Roztoky               62:57   + 32:38
 39. Kyselová Nela            ROU9951 C SKOB Roudnice nad Labem  63:15   + 32:56
 40. Svízel Vojtěch           37Cxxx2   Bez registrace           64:04   + 33:45
 41. Cahlová Slávka           LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovic  65:28   + 35:09
 42. Halířová Eva             BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor       68:07   + 37:48
 43. Květoň Vladimír          KSU6800 C Klub vytrvalostních spo  68:12   + 37:53
 44. Neužil Vít               OPI0158 C Orientační sporty Písek  69:45   + 39:26
 45. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš                72:42   + 42:23
 46. Suková Majka             LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  73:09   + 42:50
 47. Houserová Tereza         OPI0101 C Orientační sporty Písek  73:36   + 43:17
 48. Paul Josef               DCE4401 C KOB Dobřichovice         76:05   + 45:46
 49. Kosíková Helena          VSP0051 C USK Praha                81:10   + 50:51
 50. Zlesák Ondřej            JIL7601 C OK Jilemnice             81:11   + 50:52
 51. Winzigová Gabriela       OPI0157 C Orientační sporty Písek  85:33   + 55:14
 52. Tachezy Jan              DOR5802   OK Dobříš                93:39   + 63:20
 53. Hřivna Ondřej            PGP0505 C SK Praga                112:36   + 82:17
 54. Pitrmucová Šárka         JIL7852 C OK Jilemnice            124:45   + 94:26
 55. Hejna Hynek              LLI0300 C TJ Loko Liberec         137:25   + 107:06
     Kavalírová Julie         PHK9753 B OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Žandová Hana             CTB7052 C SK OB Chotěboř            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T8 8.30 km, 440 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klapal Jan               LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice  65:32          
  2. Vlažný Jakub             LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovic  70:04   + 4:32 
  3. Slezák Jiří              LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovic  71:20   + 5:48 
  4. Waněk Adam               LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice  72:35   + 7:03 
  5. Štryncl Pavel            92X7700   Jizerky                  72:41   + 7:09 
  6. Veverka Tomáš            VAM8401 C OOB Vamberk              72:47   + 7:15 
  7. Černý Ondřej             EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha        75:53   + 10:21
  8. Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín       76:15   + 10:43
  9. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              76:39   + 11:07
 10. Prášil Ondřej            SJC8401 C Sportcentrum Jičín       79:59   + 14:27
 11. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        80:55   + 15:23
 12. Bradáč Jakub             LLI0002 B TJ Loko Liberec          81:09   + 15:37
 13. Ptáček Pavel             BBM9600 C BETA URSUS Orienteering  81:17   + 15:45
 14. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                 81:25   + 15:53
 15. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       82:30   + 16:58
 16. Panchártková Tereza      LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  83:59   + 18:27
 17. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB ALFA Brno            85:00   + 19:28
 18. Pustai David             TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec   85:55   + 20:23
 19. Vlažný Jan               LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovic  86:12   + 20:40
 20. Buk Michal               ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem  86:15   + 20:43
 21. Ostřanský Filip          ASU9243 C Magnus Orienteering      88:18   + 22:46
 22. Šitina Jakub             LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  89:02   + 23:30
 23. Tichá Tereza             SJH9452 C SJH Jindřichův Hradec    89:19   + 23:47
 24. Čtrnáct František        PGP0401 B SK Praga                 89:43   + 24:11
 25. Nečas Tomáš              TZL8801 C SKOB Zlín                90:14   + 24:42
 26. Chromá Adéla             TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno        90:26   + 24:54
 27. Flašarová Kristýna       PGP9054 C SK Praga                 91:19   + 25:47
 28. Pávek Petr               BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor       91:21   + 25:49
 29. Škarková Kateřina        PGP9955 B SK Praga                 93:44   + 28:12
 30. Slavík Pavel             SNA7349 C TJ START Náchod          93:53   + 28:21
 31. Azebová Nina             PHK8855 C OK 99 Hradec Králové     95:12   + 29:40
 32. Čermák Matyáš            KAM9501 C OK Kamenice              95:28   + 29:56
 33. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno       95:36   + 30:04
 34. Lavičková Michaela       PGP9656 C SK Praga                 97:45   + 32:13
 35. Smutná Pavla             VAM8651 C OOB Vamberk              98:31   + 32:59
 36. Hašek Patrik             LTU0000 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  98:40   + 33:08
 37. Pešek Martin             LPM9602 C OK Lokomotiva Plzeň      99:07   + 33:35
 38. Karvánek Petr            BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor      100:26   + 34:54
 39. Forst Antonín            PGP0106 B SK Praga                103:01   + 37:29
 40. Pešík Michal             92X7701   Jizerky                 105:28   + 39:56
 41. Würzová Anna             FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdla 112:03   + 46:31
 42. Waldhauser Martin        BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor      112:39   + 47:07
 43. Raisr Ivo                74Cxxxx   NER                     112:54   + 47:22
 44. Posselt Martin           TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec  116:41   + 51:09
 45. Hejduk Zdeněk            BSO0201 B KOB Baník Sokolov       117:09   + 51:37
 46. Botiková Daniela         LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovic 122:42   + 57:10
 47. Tišerová Iva                       VLI Slavia Liberec orie 129:54   + 64:22
 48. Krejčí Lukáš             TJNxxxx   OOB TJ Tatran Jablonec  130:29   + 64:57
 49. Tišer Robert                       VLI Slavia Liberec orie 133:35   + 68:03
 50. Waldhauserová Irena      BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor      134:23   + 68:51
 51. Panovec Jan              VIC8931 C OB Vizovice             135:29   + 69:57
 52. Čtrnáct Jiří             PGP7603 C SK Praga                142:40   + 77:08
 53. Vejražka Jiří            KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 147:09   + 81:37
 54. Skácel Dalibor           97Cxxxx   No register             149:36   + 84:04
 55. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač 156:18   + 90:46
 56. Skalka Michal            LTU6700 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 168:19   + 102:47
 57. Košut Roman              6KCxxxx   Neregistrovaný          231:13   + 165:41
 58. Setínková Zuzana         DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka       234:54   + 169:22
     Přibyl Ivan              PFP5900 C VŠSK PedF UK Praha        DISK          
     Nebeský Daniel           KAM9404 C OK Kamenice               DISK          
     Kašpar Michal            TZL9308 C SKOB Zlín                 DISK          
     Pohořalá Karolína        ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Henychová Zuzka                    VLI Slavia Liberec orie 112:29   + 46:57
--------------------------------------------------------------------------------