Kód závodu : 3600
Název : Žebříček B-Čechy
Datum : 09.09.2017
Místo konání : Kluky - U Hromové jedle
Mapa : Mehelník 1:15 000, E 5m, pro D/H16-40, ostatní 1:10 000
Pořadatel : OPI - Orientační sporty Písek, VCB - OB České Budějovice
Ředitel závodu : Hartvich Otto - R3
Hlavní rozhodčí : Janata Martin - R1
Stavitel tratí : Hošek Radim - R2
Kategorie: D35B
D35B 5.55 km, 150 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 54:05
2. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 54:47 + 0:42
3. Šimšová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 54:51 + 0:46
4. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia Plzeň 55:08 + 1:03
5. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 55:25 + 1:20
6. Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha 57:50 + 3:45
7. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 60:19 + 6:14
8. Vodrážková Kateřina VPM7995 KOS Slavia Plzeň 60:50 + 6:45
9. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 61:05 + 7:00
10. Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 61:14 + 7:09
11. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 61:42 + 7:37
12. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 63:27 + 9:22
13. Nedbalová Jana MFP8050 VŠSK MFF UK Praha 66:14 + 12:09
14. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 66:16 + 12:11
15. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 71:03 + 16:58
16. Dvořáčková Jana OSN7850 SK Orientační sporty No 74:32 + 20:27
17. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 74:37 + 20:32
18. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 76:03 + 21:58
19. Fibírová Zuzana FSP7555 VSK ČVUT Fakulta Staveb 76:41 + 22:36
20. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 79:56 + 25:51
21. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Staveb 80:57 + 26:52
22. Skripniková Kateřina FSP8051 VSK ČVUT Fakulta Staveb 86:17 + 32:12
23. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 87:11 + 33:06
24. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 87:46 + 33:41
25. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 91:12 + 37:07
26. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 94:42 + 40:37
27. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 94:43 + 40:38
28. Procházková Jana DKP8052 Oddíl OB Kotlářka 94:55 + 40:50
29. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VSK ČVUT Fakulta Staveb 104:25 + 50:20
--------------------------------------------------------------------------------