Kód závodu          : 3600
Název               : Žebříček B-Čechy
Datum               : 09.09.2017
Místo konání        : Kluky - U Hromové jedle
Mapa                : Mehelník 1:15 000, E 5m, pro D/H16-40, ostatní 1:10 000
Pořadatel           : OPI - Orientační sporty Písek, VCB - OB České Budějovice
Ředitel závodu      : Hartvich Otto - R3
Hlavní rozhodčí     : Janata Martin - R1
Stavitel tratí      : Hošek Radim - R2
Kategorie: D21A

D21A 8.31 km, 260 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tužilová Magdaléna       ZBM9452   SK Žabovřesky Brno       65:16          
  2. Hlavová Jindra           ZBM8989   SK Žabovřesky Brno       65:50   + 0:34 
  3. Zháňalová Barbora        ZBM9354   SK Žabovřesky Brno       67:30   + 2:14 
  4. Jedličková Zuzana        SHK8150   OK Slavia Hradec Králov  68:11   + 2:55 
  5. Kabáthová Eva            ZBM8966   SK Žabovřesky Brno       68:40   + 3:24 
  6. Hlavová Hana             ZBM8888   SK Žabovřesky Brno       68:53   + 3:37 
  7. Krafková Lucie           TUR8650   OOB TJ Turnov            69:30   + 4:14 
  8. Mrázková Romana          SJC8351   Sportcentrum Jičín       69:32   + 4:16 
  9. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                70:01   + 4:45 
 10. Rufferová Iva            TUR8354   OOB TJ Turnov            70:44   + 5:28 
 11. Aschermannová Petra      KAM9354   OK Kamenice              72:29   + 7:13 
 12. Mullis Kateřina          DKP7753   Oddíl OB Kotlářka        73:06   + 7:50 
 13. Knapová Lenka            LPU9351   OK Lokomotiva Pardubice  73:19   + 8:03 
 14. Novotná Markéta          PHK9451   OK 99 Hradec Králové     76:03   + 10:47
 15. Vozdová Klára            ASU8964   Magnus Orienteering      76:57   + 11:41
 16. Kašková Kateřina         CHA7850   OK Chrastava             77:07   + 11:51
 17. Neradová Alena           LIT8551   KOB Litvínov             79:09   + 13:53
 18. Šimůnková Gabriela       TAP9755   KOB TRETRA Praha         82:23   + 17:07
 19. Kožinová Anna            PGP9350   SK Praga                 85:41   + 20:25
 20. Chvalová Věra            LPM9452   OK Lokomotiva Plzeň      85:42   + 20:26
 21. Zamazalová Kateřina      TAP9053   KOB TRETRA Praha         86:35   + 21:19
 22. Hanáková Magda           KRL9651   Kometa Kralovice         88:02   + 22:46
 23. Folbrechtová Šárka       BOR9051   OK Jiskra Nový Bor       89:27   + 24:11
 24. Křížová Lenka            TTR8551   OOB Třebíč               90:17   + 25:01
 25. Matějů Martina           PGP8556   SK Praga                 90:24   + 25:08
 26. Novotná Barbora          TJN8951   OOB TJ Tatran Jablonec   92:32   + 27:16
 27. Kožinová Jana            PGP6651   SK Praga                 92:36   + 27:20
 28. Tihonová Hana            TAP9052   KOB TRETRA Praha         93:44   + 28:28
 29. Lavičková Michaela       PGP9656   SK Praga                 93:50   + 28:34
 30. Uhlíková Tereza          PGP9162   SK Praga                 95:31   + 30:15
 31. Masopustová Elis         PGP8656   SK Praga                 97:09   + 31:53
 32. Ďoubalová Věra           DOB8751   KOB Dobruška             98:04   + 32:48
 33. Hermannová Anna          TAP9251   KOB TRETRA Praha         98:52   + 33:36
 34. Znamenáčková Helena      TAP8153   KOB TRETRA Praha        104:02   + 38:46
 35. Kettnerová Dana          KAM8952   OK Kamenice             108:57   + 43:41
 36. Králová Vanda            BZP8750   Báječné ženy v orientač 113:26   + 48:10
 37. Přívozníková Pavla       BZP8650   Báječné ženy v orientač 128:10   + 62:54
     Puchernová Zuzana        TAP8453   KOB TRETRA Praha          DISK          
     Bochenková Martina       DKP8758   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------