Kód závodu          : 3685
Název               : Český pohár, ŽA, ŽB - krátká trať
Datum               : 26.02.2017
Místo konání        : SH Kurzovní
Pořadatel           : VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
Ředitel závodu      : Krätschmerová Jitka
Hlavní rozhodčí     : Binčík Milan
Stavitel tratí      : Klech Richard
JURY                : Škoda Přemek, Rygl Miroslav, Kunc Radovan

D12 3.10 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomčíková Eliška         VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně  33:05          
  2. Rychlá Karolína          KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  40:56   + 7:51 
  3. Holasová Barbora         AOP0651 C Orientační Běh Opava     50:08   + 17:03
  4. Malá Karolína            VRB0777 C Sportovní klub ve Vrbně  57:59   + 24:54
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.70 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Randáková Adéla          VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:50          
  2. Čechmánková Anna         PGP0452 C SK Praga                 30:00   + 3:10 
  3. Stoklasová Zuzana        OSN0454 C SK Orientační sporty No  37:11   + 10:21
  4. Nagyová Kateřina         TJN0452 C OOB TJ Tatran Jablonec   38:36   + 11:46
  5. Haltofová Romana         TRI0451 C TJ TŽ Třinec             54:50   + 28:00
  6. Marečková Ema            OSN0450 C SK Orientační sporty No  57:24   + 30:34
  7. Klechová Karolína        VRB0499 C Sportovní klub ve Vrbně  60:17   + 33:27
--------------------------------------------------------------------------------

D17 5.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              30:43          
  2. Kuchařová Rozálie        SJC0251 A Sportcentrum Jičín       31:37   + 0:54 
  3. Rydlová Magdaléna        TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec   33:09   + 2:26 
  4. Rydlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   33:39   + 2:56 
  5. Mrózek Teresa            TRI0251 B TJ TŽ Třinec             42:09   + 11:26
  6. Stoklasová Daniela       OSN0055 B SK Orientační sporty No  42:42   + 11:59
  7. Navrátilová Adéla        TRI0250 C TJ TŽ Třinec             66:41   + 35:58
     Bruková Magda            TRI0054 C TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20 5.40 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Argalášová Kateřina      TRI9750 E TJ TŽ Třinec             41:00          
  2. Horvátová Hana           SSU9794 E SK Severka Šumperk       43:05   + 2:05 
  3. Szarzecová Lucie         TRI9850 B TJ TŽ Třinec             46:05   + 5:05 
--------------------------------------------------------------------------------

D21 5.40 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gebauerová Jana          ZBM7951 A SK Žabovřesky Brno       38:45          
  2. Marečková Kateřina       OSN7550 C SK Orientační sporty No  55:01   + 16:16
  3. Stachoňová Barbara       ZBM8451 C SK Žabovřesky Brno       65:55   + 27:10
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 6.60 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hančová Petra            VRL9652 E OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:27          
  2. Randáková Helena         VRL7452 E OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:19   + 0:52 
  3. Šimková Johanka          SHK9355 E OK Slavia Hradec Králov  37:02   + 1:35 
  4. Neumannová Kateřina      PVP9250 E VSS Přírodověda Praha    39:45   + 4:18 
  5. Kopáčková Iva            CHT8851 E OOB SK Chrast            45:18   + 9:51 
--------------------------------------------------------------------------------

D35 5.00 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaskova Sarka            ABR7751 C A-team NOVO Bruntál      54:24          
  2. Holasová Šarka           AOP7853 C Orientační Běh Opava     60:17   + 5:53 
--------------------------------------------------------------------------------

D45 4.30 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neumannová Renata        PVP6650 C VSS Přírodověda Praha    35:28          
  2. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             50:26   + 14:58
  3. Řezníčková Hana          CHT6051 C OOB SK Chrast            69:38   + 34:10
--------------------------------------------------------------------------------

D55 4.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuncová Jiřina           TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec   64:38          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 4.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           SSP4050 C SK Stopa Praha           65:27          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 3.10 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechmánek Václav         PVP0600 C VSS Přírodověda Praha    33:13          
  2. Štorek Jan               JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov    36:35   + 3:22 
  3. Stastny Adam             TBM     C KOS TJ Tesla Brno        46:36   + 13:23
  4. Škorpil Marek            SZP0901 C TJ Slovan Zdravotník Pr  48:25   + 15:12
--------------------------------------------------------------------------------

H14 4.10 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:29          
  2. Peňáz Vojtěch            VRB0303 A Sportovní klub ve Vrbně  33:51   + 2:22 
  3. Peňáz Radek              VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně  34:25   + 2:56 
  4. Tkáč Matěj               TJN0401 C OOB TJ Tatran Jablonec   34:28   + 2:59 
  5. Malý Tomáš               VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně  38:29   + 7:00 
  6. Řehoř Vojta              TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec   39:03   + 7:34 
  7. Bialožyt Marek           TRI0301 C TJ TŽ Třinec             41:43   + 10:14
  8. Lesák Ondřej             TJN0306 C OOB TJ Tatran Jablonec   42:09   + 10:40
  9. Procinger Jakub          VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:03   + 15:34
 10. Stabl Patrik             KSU     C Klub vytrvalostních spo  98:53   + 67:24
 11. Tomanek Lukas            KSU     C Klub vytrvalostních spo 101:47   + 70:18
--------------------------------------------------------------------------------

H17 5.60 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nagy Josef               TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec   32:47          
  2. Filipek Sebastian        TRI0002 B TJ TŽ Třinec             32:54   + 0:07 
  3. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  32:56   + 0:09 
  4. Štefan Vít               STH0202 B SK Studenec              34:51   + 2:04 
  5. Růta Matyáš              TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec   38:00   + 5:13 
  6. Haltof Marek             TRI0200 C TJ TŽ Třinec             39:14   + 6:27 
  7. Tuharský Erik            TRI0100 C TJ TŽ Třinec             41:05   + 8:18 
  8. Matuš Vít                VRB0202 C Sportovní klub ve Vrbně  44:06   + 11:19
  9. Link Lukáš               STH0205 C SK Studenec              44:14   + 11:27
 10. Budský Ondřej            TJN0105 C OOB TJ Tatran Jablonec   49:00   + 16:13
 11. Mejsnar Jaroslav         VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  64:23   + 31:36
 12. Procinger Jan            VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:18   + 33:31
--------------------------------------------------------------------------------

H20 6.30 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vystavěl Ondřej          JPV9807 E Oddíl OS SK Prostějov    32:42          
  2. Cienciala Jan            TRI9801 A TJ TŽ Třinec             33:43   + 1:01 
  3. Kašpar Petr              JPV9915 A Oddíl OS SK Prostějov    39:57   + 7:15 
  4. Sramek Ondrej            KSU     C Klub vytrvalostních spo  49:42   + 17:00
  5. Gilík Marek              SOP9904 C OOB TJ Slezan Opava      52:24   + 19:42
  6. Neumann Jindřich         PVP9900 C VSS Přírodověda Praha    62:21   + 29:39
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 8.50 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Laciga Radek             SZP8200 E TJ Slovan Zdravotník Pr  37:15          
  2. Škoda Jakub              VLI8800 E Slavia Liberec orientee  38:21   + 1:06 
  3. Horvát Petr              SSU9442 E SK Severka Šumperk       40:20   + 3:05 
  4. Drobník Michal           SJC8709 E Sportcentrum Jičín       40:22   + 3:07 
  5. Kantor Ondřej            TRI9103 E TJ TŽ Třinec             40:53   + 3:38 
  6. Argaláš Michal           TRI9301 E TJ TŽ Třinec             41:58   + 4:43 
  7. Kratochvíl Martin        SJI8304 E OK Jihlava               43:14   + 5:59 
  8. Rygl Miroslav            TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno        44:46   + 7:31 
  9. Mareček Petr             OSN6900 E SK Orientační sporty No  45:32   + 8:17 
 10. Neumann Vojtěch          PVP9400 E VSS Přírodověda Praha    48:52   + 11:37
 11. Kopáček Jan              CHT8510 E OOB SK Chrast            52:18   + 15:03
 12. Tomanek Daniel           KSU7410 E Klub vytrvalostních spo  53:35   + 16:20
 13. Čech Jan                 LIV7900 E Krušnohorský rogainingo  58:11   + 20:56
 14. Šťastný Jiří             TBM7137 E KOS TJ Tesla Brno        61:16   + 24:01
     Kunc Radovan             TJN5549 E OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Kopáček Miroslav         CHT6049 E OOB SK Chrast             DISK          
     Horyna Roman             SZP7600 E TJ Slovan Zdravotník Pr   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 5.90 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirka Michal             PTE8403 A TJ Sokol Ptení           39:39          
  2. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                 40:07   + 0:28 
  3. Tojnar Jan               LIV6701 B Krušnohorský rogainingo  54:42   + 15:03
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 4.80 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Navrátil Rostislav       TRI6601 C TJ TŽ Třinec             39:25          
  2. Stachoň Zdeněk           ZBM8014 C SK Žabovřesky Brno       47:07   + 7:42 
  3. Pátek Richard            ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno       50:20   + 10:55
--------------------------------------------------------------------------------

H35 5.40 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holas Tomáš              AOP7802 C Orientační Běh Opava     37:25          
  2. Škorpil Martin           SZP5700 C TJ Slovan Zdravotník Pr  48:21   + 10:56
     Štregl Petr              VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 5.20 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rydl Jiří                TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec   44:43          
  2. Vozda Jiri               KSU     C Klub vytrvalostních spo  74:50   + 30:07
--------------------------------------------------------------------------------

H55 4.90 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Drobník Ivan             VLI5601 C Slavia Liberec orientee  41:54          
  2. Kuchař Pavel             SJC6000 C Sportcentrum Jičín       56:00   + 14:06
  3. Bialožyt Miroslav        TRI5701 C TJ TŽ Třinec             62:05   + 20:11
--------------------------------------------------------------------------------

H65 4.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlach Oldřich            BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD     40:22          
  2. Ježek Ladislav           VLI4900 C Slavia Liberec orientee  53:27   + 13:05
  3. Pilc Oldřich             OOL5100 C SK Haná orienteering     55:12   + 14:50
  4. Koč Zdeněk               SSP4700 C SK Stopa Praha           67:49   + 27:27
  5. Nosál Stanislav          SSP4600 C SK Stopa Praha          104:40   + 64:18
     Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75 4.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Němec Vladimír           SSP4201 C SK Stopa Praha          116:46          
--------------------------------------------------------------------------------

TP 4.10 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rychlý Pavel             KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  29:13          
  2. Zdenek Jan               KSU     C Klub vytrvalostních spo  32:37   + 3:24 
  3. Smahel Lukas             OPI     C Orientační sporty Písek  37:39   + 8:26 
  4. Rychlá Pavlína           KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  41:46   + 12:33
  5. Talacko Ales             KSU     C Klub vytrvalostních spo  44:02   + 14:49
  6. Štorek David             JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov    47:57   + 18:44
  7. Krcova Martina           KSU     C Klub vytrvalostních spo  50:12   + 20:59
  8. Csakvaryová Lenka        SBK8383 C KOB Start Blansko        50:53   + 21:40
  9. Štorková Simona          JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov    55:43   + 26:30
 10. Stastna Irena            TBM     C KOS TJ Tesla Brno        72:56   + 43:43
     Holas Štěpán             AOP0900 C Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------