Kód závodu          : 3729
Název               : Cena východních Čech 2017 - E1
Datum               : 01.09.2017
Místo konání        : Pustá Kamenice
Mapa                : 1:10000
Pořadatel           : LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Ředitel závodu      : Vávra Jaroslav
Hlavní rozhodčí     : Farář Václav - R1
Ředitel závodu      : Vávra Jaroslav
Stavitel tratí      : Fiala Petr - R3
JURY                : Venhoda Milan, Tobiška Václav, Baldrian Petr

D10N 3.30 km, 40 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Petriláková Amálie       DOR0953 C OK Dobříš                22:10          
  2. Zitková Veronika         LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice  24:12   + 2:02 
  3. Lapáčková Anna           SHK0854 C OK Slavia Hradec Králov  24:24   + 2:14 
  4. Reichlová Lucie          KSU0850 C Klub vytrvalostních spo  25:50   + 3:40 
  5. Skřivanková Anna         TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno        26:38   + 4:28 
  6. Ehlerová Anna            VSP0854 C USK Praha                31:24   + 9:14 
  7. Lázničková Alžběta       TZL0858 C SKOB Zlín                31:54   + 9:44 
  8. Horvátová Eva            NER     C                          32:07   + 9:57 
  9. Kutlvašrová Pavla        VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:32   + 11:22
 10. Reichlová Pavla          KSU0888 C Klub vytrvalostních spo  33:41   + 11:31
 11. Odehnalová Tereza        ADA0851 C OOB Spartak Adamov       41:55   + 19:45
 12. Valyavka Viktoriya       38S0850 C VZA Žilina               42:54   + 20:44
 13. Belžíková Nelly          KVS0958 C SKOB Kobra Vsetín        44:57   + 22:47
 14. Hovorková Elen           LPU0954 C OK Lokomotiva Pardubice  47:41   + 25:31
 15. Ehlerová Michaela        VSP1050 C USK Praha                51:59   + 29:49
 16. Švíglerová Anna          LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice  55:09   + 32:59
 17. Froschová Magdaléna      LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice  65:10   + 43:00
     Kalinová Lisa            SPC1158 C SPORTICUS team            DISK          
     Janíková Anna            UBM0855 C MENISKOS Brno             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 1.90 km, 30 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Netuková Anežka          SHK0750 C OK Slavia Hradec Králov  14:00          
  2. Chrástová Barbora        STH0851 C SK Studenec              15:27   + 1:27 
  3. Dvořáková Lucie          BBM0750 C BETA URSUS Orienteering  15:40   + 1:40 
  4. Baldrianová Eva          VSP0751 C USK Praha                15:59   + 1:59 
  5. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno       16:02   + 2:02 
  6. Švíglerová Kateřina      LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice  16:11   + 2:11 
  7. Chlupáčová Anežka        ZAM0751 C OB TJ Sokol Žamberk      16:20   + 2:20 
  8. Michálková Sabina        LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovic  18:09   + 4:09 
  9. Tichá Alexandra          LPU0757 C OK Lokomotiva Pardubice  18:14   + 4:14 
 10. Kovalčíková Alena        AOP0751 C Orientační Běh Opava     18:17   + 4:17 
 11. Zitková Andrea           LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice  18:25   + 4:25 
 12. Strýčková Barbora        ADA0852 C OOB Spartak Adamov       18:29   + 4:29 
 13. Rotková Veronika         ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno       18:43   + 4:43 
 14. Oranyová Sylva           SJI0751 C OK Jihlava               20:14   + 6:14 
 15. Gajdová Michaela         VSP0752 C USK Praha                20:24   + 6:24 
 16. Čivrná Eliška            VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  20:56   + 6:56 
 17. Pipková Karolína         LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice  21:00   + 7:00 
 18. Lampová Amálie           DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka        22:40   + 8:40 
 19. Cetlová Karolína         AOP0752 C Orientační Běh Opava     22:59   + 8:59 
 20. Bartášková Karolína      ASU0799 C Magnus Orienteering      24:23   + 10:23
 21. Malečková Pavlína        VSP0855 C USK Praha                24:27   + 10:27
 22. Baštová Justýna          DOR0952 C OK Dobříš                26:38   + 12:38
 23. Nemšovská Magdalena      VSP0853 C USK Praha                33:25   + 19:25
 24. Vítková Eva              CHT1053 C OOB SK Chrast            51:02   + 37:02
 25. Kalinová Ella            SPC0961 C SPORTICUS team           55:19   + 41:19
     Kubáňová Tereza          TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12A 3.00 km, 40 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štefanová Markéta        STH0550 B SK Studenec              22:06          
  2. Doušková Hana            TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno        22:23   + 0:17 
  3. Finstrlová Julie         ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno       22:55   + 0:49 
  4. Malečková Hana           VSP0553 B USK Praha                23:22   + 1:16 
  5. Škáchová Viktorie        KAM0650 B OK Kamenice              23:49   + 1:43 
  6. Procházková Doubravka    ADA0651 B OOB Spartak Adamov       25:02   + 2:56 
  7. Doušková Kateřina        TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno        26:00   + 3:54 
  8. Fuchsová Ema             TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno        26:18   + 4:12 
  9. Chrástová Magdaléna      STH0551 B SK Studenec              26:30   + 4:24 
 10. Blažková Veronika        SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec    27:17   + 5:11 
 11. Mrskočová Markéta        LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice  28:04   + 5:58 
 12. Holasová Barbora         AOP0651 C Orientační Běh Opava     28:36   + 6:30 
 13. Škáchová Zuzana          KAM0651 C OK Kamenice              29:01   + 6:55 
 14. Doleželová Anna          PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  29:09   + 7:03 
 15. Srbová Michaela          SJI0551 B OK Jihlava               29:21   + 7:15 
 16. Výchová Veronika         KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orl  29:53   + 7:47 
 17. Hlaváčová Lucie          TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno        30:01   + 7:55 
 18. Navrátilová Marie        ASU0599 B Magnus Orienteering      30:19   + 8:13 
 19. Kopecká Martina          PHK0555 B OK 99 Hradec Králové     31:36   + 9:30 
 20. Kotková Adéla            RIC0655 C OB Říčany                39:31   + 17:25
 21. Kotenová Markéta         RIC0651 C OB Říčany                39:45   + 17:39
--------------------------------------------------------------------------------

D12B 2.30 km, 40 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haasová Klára            LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice  17:06          
  2. Cetlová Magdaléna        AOP0552 C Orientační Běh Opava     18:27   + 1:21 
  2. Ježková Ivana            RBK0555 C SK Radioklub Blansko     18:27   + 1:21 
  4. Benešová Michaela        SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec    20:21   + 3:15 
  5. Čečková Karolína         SHK0650 C OK Slavia Hradec Králov  21:14   + 4:08 
  6. Kubcová Anna             DOB0550 C KOB Dobruška             22:22   + 5:16 
  7. Mikysková Adéla          VAM0550 C OOB Vamberk              22:28   + 5:22 
  8. Pazderníková Zdeňka      ASU0698 B Magnus Orienteering      22:29   + 5:23 
  8. Cachová Mirka            LPU0555 C OK Lokomotiva Pardubice  22:29   + 5:23 
 10. Holubářová Viktorie      KUO0599 B KOB Ústí nad Orlicí      22:50   + 5:44 
 11. Košková Martina          SHK0652 C OK Slavia Hradec Králov  22:59   + 5:53 
 12. Vošahlíková Ema          LPU0663 B OK Lokomotiva Pardubice  23:04   + 5:58 
 13. Petrásová Michaela       LPU0680 B OK Lokomotiva Pardubice  24:47   + 7:41 
 14. Tomanová Eliška          LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav B  26:39   + 9:33 
 15. Morávková Alžběta        SHK0653 C OK Slavia Hradec Králov  26:59   + 9:53 
 16. Nepustilová Kateřina     OSN0550 C SK Orientační sporty No  27:39   + 10:33
 17. Dvořáková Kateřina       LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice  27:53   + 10:47
 18. Šafrová Lenka            CHC0654 C K.O.B. Choceň            28:53   + 11:47
--------------------------------------------------------------------------------

D14A 3.50 km, 60 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice  26:02          
  2. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  26:33   + 0:31 
  3. Tichá Dorotea            DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka        27:03   + 1:01 
  4. Randáková Adéla          VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:38   + 3:36 
  5. Pušová Bára              LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice  31:10   + 5:08 
  6. Chvátilová Johana        PHK0450 B OK 99 Hradec Králové     31:34   + 5:32 
  7. Bednaříková Emma         VLI0359 B Slavia Liberec orientee  32:35   + 6:33 
  8. Pračková Ema             RIC0451 B OB Říčany                33:42   + 7:40 
  9. Teringlová Vendula       VCB0451 C OB České Budějovice      36:27   + 10:25
 10. Bártová Adéla            LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice  36:58   + 10:56
 11. Petrásová Hana           LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice  37:06   + 11:04
 12. Klechová Karolína        AOP0452 B Orientační Běh Opava     37:35   + 11:33
 13. Stoklasová Zuzana        OSN0454 B SK Orientační sporty No  37:52   + 11:50
 14. Knobová Agáta            VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:40   + 12:38
 15. Rotková Markéta          ZBM0455 B SK Žabovřesky Brno       38:50   + 12:48
 16. Marečková Ema            OSN0450 B SK Orientační sporty No  39:25   + 13:23
 17. Miková Lenka             TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno        39:28   + 13:26
 18. Stohanzlová Kristýna     LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice  41:34   + 15:32
 19. Vodičková Johana         LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice  43:46   + 17:44
 20. Baštová Julie            DOR0353 C OK Dobříš                47:28   + 21:26
 21. Kovalčíková Anna         AOP0453 B Orientační Běh Opava     49:07   + 23:05
 22. Kotenová Barbora         RIC0452 C OB Říčany                56:15   + 30:13
 23. Komárková Jindra         SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec    60:14   + 34:12
 24. Vorlová Eva              ASU0499 B Magnus Orienteering      61:54   + 35:52
     Hrnčířová Ivana          STH0351 B SK Studenec               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 3.80 km, 45 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    27:29          
  2. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        28:24   + 0:55 
  3. Tichá Marie              TZL0253 A SKOB Zlín                30:33   + 3:04 
  4. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              30:47   + 3:18 
  5. Vejražková Róza          SJC0151 A Sportcentrum Jičín       30:53   + 3:24 
  6. Starková Terezie         CHT0251 B OOB SK Chrast            33:24   + 5:55 
  7. Sanna Karin              DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka        34:15   + 6:46 
  8. Kroniková Štěpánka       SHK0150 B OK Slavia Hradec Králov  34:39   + 7:10 
  9. Kovářová Jana            CET0251 B TJ Loko Česká Třebová    34:50   + 7:21 
 10. Nováková Světlana        NPA0151 B SK LOB Nová Paka         35:17   + 7:48 
 11. Držková Berenika         LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice  35:21   + 7:52 
 12. Kodytková Denisa         SHK0252 B OK Slavia Hradec Králov  36:04   + 8:35 
 13. Petriláková Anežka       DOR0251 B OK Dobříš                36:32   + 9:03 
 14. Klacková Štěpánka        SJC0253 B Sportcentrum Jičín       36:34   + 9:05 
 15. Polanská Nelly           PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  36:55   + 9:26 
 16. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              38:06   + 10:37
 17. Šritrová Lenka           TUR0250 B OOB TJ Turnov            40:10   + 12:41
 18. Zimová Barbora           SHK0151 B OK Slavia Hradec Králov  40:21   + 12:52
 19. Kejmarová Jana           STH0152 B SK Studenec              40:33   + 13:04
 20. Raková Petra             SHK0251 B OK Slavia Hradec Králov  41:29   + 14:00
 21. Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň            42:44   + 15:15
 22. Janků Anna               SJC0252 A Sportcentrum Jičín       44:01   + 16:32
 23. Suchá Simona             SHK0351 B OK Slavia Hradec Králov  46:52   + 19:23
 24. Randáková Alžběta        VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:12   + 19:43
 25. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      47:41   + 20:12
 26. Hamáčková Eliška         STH0153 C SK Studenec              49:16   + 21:47
 27. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        54:24   + 26:55
 28. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        64:38   + 37:09
 29. Sadílková Iva            VIC0151 C OB Vizovice              67:20   + 39:51
 30. Jelínková Adéla          RUZ0251 C TJ Růžená                89:51   + 62:22
     Smolková Sabina          STE0250 B SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Humlíčková Martina       UBM0151 C MENISKOS Brno             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 4.30 km, 45 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  35:57          
  2. Tichá Veronika           TZL9951 A SKOB Zlín                36:00   + 0:03 
  3. Semrádová Jana           CHC9951 A K.O.B. Choceň            36:01   + 0:04 
  4. Opálková Martina         BBM0050 A BETA URSUS Orienteering  36:02   + 0:05 
  5. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        37:39   + 1:42 
  6. Zrníková Adéla           OSN0099 A SK Orientační sporty No  38:24   + 2:27 
  7. Auermüllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       39:04   + 3:07 
  8. Hrabošová Magdalena      ASU0099 A Magnus Orienteering      41:57   + 6:00 
  9. Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                42:56   + 6:59 
 10. Nechutová Aneta          SJI9950 A OK Jihlava               43:20   + 7:23 
 11. Škorpíková Barbora       LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice  43:39   + 7:42 
 12. Boková Ivana             ZAM9952 C OB TJ Sokol Žamberk      44:58   + 9:01 
 13. Voltrová Alena           ROZ9951 B OK Roztoky               45:47   + 9:50 
 14. Hápová Petra             PHK0051 A OK 99 Hradec Králové     46:17   + 10:20
 15. Foltýnová Eva            SJI0051 A OK Jihlava               46:49   + 10:52
 16. Malivánková Eva          ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno       48:23   + 12:26
 17. Hrnčířová Magda          STH0051 B SK Studenec              49:07   + 13:10
 18. Stoklasová Daniela       OSN0055 B SK Orientační sporty No  51:32   + 15:35
 19. Vacková Anna             CHT0051 C OOB SK Chrast            74:44   + 38:47
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 5.80 km, 100 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kozáková Zdenka          TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno        42:03          
  2. Matějů Martina           PGP8556 R SK Praga                 42:36   + 0:33 
  3. Kociánová Lenka          VBM8553 C VSK Mendelu Brno         43:23   + 1:20 
  4. Šimková Johanka          ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno       44:51   + 2:48 
  5. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                45:10   + 3:07 
  6. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       45:41   + 3:38 
  7. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice  48:11   + 6:08 
  8. Valachová Martina        LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice  49:20   + 7:17 
  9. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        49:37   + 7:34 
 10. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        49:48   + 7:45 
 11. Vernerová Radka          VBM8558 C VSK Mendelu Brno         49:55   + 7:52 
 12. Randáková Helena         VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:16   + 8:13 
 13. Bořánková Karolína       KAM9550 R OK Kamenice              51:40   + 9:37 
 14. Mrštíková Květa          CHT8754 C OOB SK Chrast            54:26   + 12:23
 15. Horvátová Hana           ASU9797 A Magnus Orienteering      55:18   + 13:15
 16. Ondráčková Lucie         CHT9254 C OOB SK Chrast            59:28   + 17:25
 17. Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice  59:51   + 17:48
 18. Chmelíková Zuzana        VBM9353 C VSK Mendelu Brno         69:49   + 27:46
 19. Hendrychová Zuzana       ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno       70:23   + 28:20
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 4.80 km, 60 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fučíková Hana            VBM7751 C VSK Mendelu Brno         44:10          
  2. Šádková Martina          PHK9653 C OK 99 Hradec Králové     53:12   + 9:02 
  3. Voltrová Hana            ROZ9752 B OK Roztoky               57:52   + 13:42
  4. Rydlová Eva              FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  58:25   + 14:15
  5. Štoková Mariana          DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka        58:32   + 14:22
  6. Studničná Lenka          7QX8650 C Neregistrovaní - Studni  60:21   + 16:11
  7. Křístková Veronika       ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno       68:40   + 24:30
  8. Burešová Lenka           DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka        69:20   + 25:10
  9. Hercigová Anna           JHB9159 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  70:02   + 25:52
 10. Škrabalová Šárka         KON9888 C KOB Konice               70:03   + 25:53
 11. Michálková Renata        LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovic  73:46   + 29:36
 12. Binková Jana             CHT8651 C OOB SK Chrast            81:22   + 37:12
 13. Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  86:27   + 42:17
     Šádková Lucie            PHK9654 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 3.90 km, 40 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wohanková Gabriela       VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:19          
  2. Vacková Anna             SJI9854 C OK Jihlava               41:21   + 0:02 
  3. Pilíková Veronika        CET8152 C TJ Loko Česká Třebová    42:46   + 1:27 
  4. Krejčí Lenka             PTE8350 C TJ Sokol Ptení           44:08   + 2:49 
  5. Zavadilová Simona        PTE8485 C TJ Sokol Ptení           46:03   + 4:44 
  6. Habigerová Radka         KSU9559 C Klub vytrvalostních spo  46:09   + 4:50 
  7. Kmentová Lenka           ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk      46:56   + 5:37 
  8. Štěpánková Petra         LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav B  48:01   + 6:42 
  8. Martincová Kristýna      CHT8551 C OOB SK Chrast            48:01   + 6:42 
 10. Kalinová Markéta         SPC8259 C SPORTICUS team           50:37   + 9:18 
 11. Marešová Kristýna        LPU9155 C OK Lokomotiva Pardubice  61:53   + 20:34
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 5.00 km, 85 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryšavá Magdalena         PGP7650 C SK Praga                 43:25          
  2. Čečková Martina          SHK7753 C OK Slavia Hradec Králov  43:28   + 0:03 
  3. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        43:34   + 0:09 
  4. Štěpánková Kateřina      TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno        43:36   + 0:11 
  5. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  44:16   + 0:51 
  6. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        44:34   + 1:09 
  7. Kutlvašrová Vladimíra    VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:38   + 1:13 
  8. Gajdová Kristina         VSP7752 C USK Praha                45:52   + 2:27 
  9. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 48:19   + 4:54 
 10. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  48:31   + 5:06 
 11. Škáchová Petra           KAM7054 C OK Kamenice              50:18   + 6:53 
 12. Marečková Kateřina       OSN7550 C SK Orientační sporty No  50:19   + 6:54 
 13. Haasová Renata           LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice  50:21   + 6:56 
 14. Podlipná Veronika        NPA8152 C SK LOB Nová Paka         51:33   + 8:08 
 15. Rančáková Barbora        74C8151 C NER                      52:22   + 8:57 
 16. Kubečková Zdena          PHK7551 C OK 99 Hradec Králové     52:36   + 9:11 
 17. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  54:57   + 11:32
 18. Štreglová Andrea         VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:10   + 11:45
 19. Schwabová Kateřina       TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno        55:50   + 12:25
 20. Chovancová Jana          TZL7352 C SKOB Zlín                55:58   + 12:33
 21. Nešporová Barbora        TZL7652 C SKOB Zlín                56:11   + 12:46
 22. Biolik Agnieszka         46P7700 C Trackcourse              56:27   + 13:02
 23. Mrskočová Dana           LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice  58:13   + 14:48
 24. Čivrná Karolína          VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  59:44   + 16:19
 25. Smětáková Ivana          HLV8153 C KČT - OB Holešov         59:46   + 16:21
 26. Fukátková Miroslava      VIC7658 C OB Vizovice              60:08   + 16:43
 27. Veselá Eva               VCB7853 C OB České Budějovice      61:08   + 17:43
 28. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     69:16   + 25:51
 29. Pračková Zita            RIC7850 C OB Říčany                95:18   + 51:53
     Doubravová Blanka        ASU7499 C Magnus Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 3.90 km, 55 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cipryánová Alena         BZP7850 C Báječné ženy v orientač  37:45          
  2. Doušková Klára           TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno        38:02   + 0:17 
  3. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     39:09   + 1:24 
  4. Holasová Šarka           AOP7853 C Orientační Běh Opava     39:40   + 1:55 
  5. Smolíková Kateřina       KSU7793 C Klub vytrvalostních spo  42:27   + 4:42 
  6. Petrásová Simona         LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice  43:52   + 6:07 
  7. Procházková Lucie        ADA7651 C OOB Spartak Adamov       44:04   + 6:19 
  8. Janků Radka              SJC7353 C Sportcentrum Jičín       44:43   + 6:58 
  9. Reichlová Jiřina         KSU7499 C Klub vytrvalostních spo  47:08   + 9:23 
 10. Navrátilová Helena       ASU7799 C Magnus Orienteering      47:31   + 9:46 
 11. Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                47:34   + 9:49 
 12. Junková Kateřina         STH7351 C SK Studenec              48:37   + 10:52
 13. Kroutilová Eva           ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno       49:19   + 11:34
 14. Vacková Petra            CHT7852 C OOB SK Chrast            49:26   + 11:41
 15. Štáblová Michaela        KSU7787 C Klub vytrvalostních spo  50:12   + 12:27
 16. Mikysková Ilona          VAM7550 C OOB Vamberk              51:02   + 13:17
 17. Kotková Lenka            RIC7352 C OB Říčany                51:42   + 13:57
 18. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                53:28   + 15:43
 19. Uhrová Zuzana            VSP8050 C USK Praha                53:34   + 15:49
 20. Benešová Petra           KON7575 C KOB Konice               53:54   + 16:09
 21. Strýčková Monika         ADA7454 C OOB Spartak Adamov       55:01   + 17:16
 22. Janíčková Jitka          OSN7356 C SK Orientační sporty No  55:05   + 17:20
 23. Štichhauerová Kateřina   LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice  55:25   + 17:40
 24. Kašparová Eva            TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orli  55:49   + 18:04
 25. Bednaříková Daniela      VLI7759 C Slavia Liberec orientee  58:42   + 20:57
 26. Sedláčková Dagmar        KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín        61:10   + 23:25
 27. Zámečníková Jitka        3VX7450 C Zámečníci                62:20   + 24:35
 28. Pilařová Kateřina        CEP8050 C Čepíci                   62:33   + 24:48
 29. Krpatová Zuzana          LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice  62:53   + 25:08
 30. Finstrlová Alena         ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno       65:23   + 27:38
 31. Čelechovská Zora         UBM7451 C MENISKOS Brno            67:18   + 29:33
 32. Stará Petra              VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  73:12   + 35:27
 33. Eliášková Hana           LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav B  80:15   + 42:30
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 4.20 km, 45 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kopecká Marcela          PHK6852 C OK 99 Hradec Králové     36:12          
  2. Vavrysová Iva            LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovic  37:10   + 0:58 
  3. Sedlářová Pavla          AOP7052 C Orientační Běh Opava     38:19   + 2:07 
  4. Doleželová Iva           PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  39:44   + 3:32 
  5. Wurzelová Dana           CHT6654 C OOB SK Chrast            40:37   + 4:25 
  6. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    41:44   + 5:32 
  7. Koberová Lenka           LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice  41:47   + 5:35 
  8. Hlavová Miroslava        KON6389 C KOB Konice               41:51   + 5:39 
  9. Knapová Iva              LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice  42:03   + 5:51 
 10. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        44:31   + 8:19 
 11. Novotná Ivana            PHK6354 C OK 99 Hradec Králové     45:52   + 9:40 
 12. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  46:10   + 9:58 
 13. Ferdusová Eva            LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovic  48:06   + 11:54
 14. Pipková Táňa             LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice  48:58   + 12:46
 15. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        49:04   + 12:52
 16. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       50:24   + 14:12
 17. Rusinová Alena           BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteerin  50:58   + 14:46
 18. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         51:10   + 14:58
 19. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        52:47   + 16:35
 19. Řadová Jaromíra          DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka        52:47   + 16:35
 21. Juračková Jana           LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice  53:11   + 16:59
 22. Šmelíková Hana           ASU6999 C Magnus Orienteering      54:36   + 18:24
 23. Zalabová Martina         SJC6657 C Sportcentrum Jičín       54:52   + 18:40
 24. Waňková Dita             LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice  55:15   + 19:03
 25. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        56:02   + 19:50
 26. Valachová Jana           LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice  58:40   + 22:28
 27. Fuchsová Marcela         TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno        60:11   + 23:59
 28. Miková Iva               TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno        63:48   + 27:36
 29. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  65:29   + 29:17
 30. Illnerová Daniela        DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka        66:49   + 30:37
 31. Malačková Jana           DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka        93:46   + 57:34
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.40 km, 40 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jašková Monika           TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno        40:22          
  2. Egrtová Jitka            SHK6354 C OK Slavia Hradec Králov  41:15   + 0:53 
  3. Sadílková Lenka          VIC7055 C OB Vizovice              42:16   + 1:54 
  4. Poláčková Bohuslava      PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  42:29   + 2:07 
  5. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            43:25   + 3:03 
  6. Veljačiková Markéta      SCP6451 C OK Sparta Praha          44:37   + 4:15 
  7. Lázničková Marcela       TZL6751 C SKOB Zlín                44:49   + 4:27 
  8. Roudná Eva               LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice  46:44   + 6:22 
  9. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  47:32   + 7:10 
 10. Machová Iveta            NPA6851 C SK LOB Nová Paka         47:46   + 7:24 
 11. Matyášová Lenka          LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav B  49:28   + 9:06 
 12. Fundová Hana             SHK6752 C OK Slavia Hradec Králov  49:39   + 9:17 
 13. Nykodýmová Monika        TBM6870 C KOS TJ Tesla Brno        51:18   + 10:56
 14. Lukášová Lenka           TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno        51:22   + 11:00
 15. Nechutová Alena          PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  51:34   + 11:12
 16. Šišmová Hana             TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orli  52:46   + 12:24
 16. Obrátilová Naďa          ABM6654 C KOB ALFA Brno            52:46   + 12:24
 18. Prázová Kamila           SRK7151 C SOOB Spartak Rychnov n.  53:52   + 13:30
 19. Schäferová Jana          TZL6566 C SKOB Zlín                55:24   + 15:02
 20. Strachotová Eva          ASU6099 C Magnus Orienteering      62:55   + 22:33
 21. Řeháková Jana            BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek     72:28   + 32:06
 22. Záveská Anna             CET6450 C TJ Loko Česká Třebová    78:56   + 38:34
     Holečková Zdeňka         SHK6950 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
  MS Christodoulou Iva        ASU7599 C Magnus Orienteering      71:04   + 30:42
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 3.30 km, 45 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janotová Dobra           ZBM5662 C SK Žabovřesky Brno       29:41          
  2. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  34:00   + 4:19 
  3. Benešová Iva             SJC6151 C Sportcentrum Jičín       35:25   + 5:44 
  4. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               35:53   + 6:12 
  5. Jansová Alena            CHT5852 C OOB SK Chrast            36:55   + 7:14 
  6. Denysenko Tamara         38S6150 C VZA Žilina               36:58   + 7:17 
  7. Bravená Alexandra        VBM6155 C VSK Mendelu Brno         37:30   + 7:49 
  8. Hušková Eva              NPA5754 C SK LOB Nová Paka         38:11   + 8:30 
  9. Janošíková Jaroslava     UOL5858 C SOB Olomouc              38:54   + 9:13 
 10. Kabáthová Jitka          ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno       39:12   + 9:31 
 11. Potěšilová Vladimíra     VBM5655 C VSK Mendelu Brno         39:41   + 10:00
 12. Fejlková Alice           SHK5351 C OK Slavia Hradec Králov  41:14   + 11:33
 13. Kalibánová Jiřina        NPA5351 C SK LOB Nová Paka         43:17   + 13:36
 14. Kynčlová Miroslava       JIL5851 C OK Jilemnice             43:57   + 14:16
 15. Řezníčková Hana          CHT6051 C OOB SK Chrast            45:34   + 15:53
 16. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         46:02   + 16:21
 17. Daví Jana                ASU6199 C Magnus Orienteering      46:49   + 17:08
 18. Klusáčková Jitka         TTR6152 C OOB Třebíč               52:04   + 22:23
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 2.60 km, 35 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Helena       TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno        36:56          
  2. Smičková Eva             KON5887 C KOB Konice               37:44   + 0:48 
  3. Salajková Věra           LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav B  41:13   + 4:17 
  4. Šilerová Zdena           KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  42:13   + 5:17 
  5. Hausvaterová Marcela     SHK6152 C OK Slavia Hradec Králov  46:04   + 9:08 
  6. Klimplová Alena          LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice  48:49   + 11:53
  7. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín                60:11   + 23:15
  8. Rajnošková Marie         BZR6051 C Bratrstvo Ždárských vrc  62:04   + 25:08
  9. Henková Svatava          RBK5454 C SK Radioklub Blansko     62:56   + 26:00
 10. Oulická Hana             TRT5350 C KOS Třešť                70:55   + 33:59
 11. Eremiášová Jana          TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno        72:04   + 35:08
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 2.50 km, 35 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                29:56          
  2. Kolaříková Věra          SBK5251 C KOB Start Blansko        31:21   + 1:25 
  3. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  33:34   + 3:38 
  4. Slámová Hana             TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno        35:21   + 5:25 
  5. Martincová Helena        ZAM5051 C OB TJ Sokol Žamberk      39:50   + 9:54 
  6. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      41:14   + 11:18
  7. Tomanová Jana            LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav B  45:27   + 15:31
  8. Bogdálková Věra          LBM4858 C TJ Lokomotiva Ingstav B  49:49   + 19:53
  9. Lhotská Hana             ZAM4651 C OB TJ Sokol Žamberk      76:31   + 46:35
     Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.30 km, 40 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Veselý Štěpán            VIC0712 C OB Vizovice              18:21          
  2. Kroupa Matyáš            LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice  18:45   + 0:24 
  3. Štěpánek Ondřej          TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno        19:27   + 1:06 
  4. Venhoda Lukáš            SJI0801 C OK Jihlava               21:26   + 3:05 
  5. Bořil David              PZR0707 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  21:28   + 3:07 
  6. Meduna Ondřej            STH0707 C SK Studenec              22:26   + 4:05 
  7. Goláň Antonín            LPU0804 C OK Lokomotiva Pardubice  24:19   + 5:58 
  8. Rémiš Štěpán             SHK0802 C OK Slavia Hradec Králov  24:43   + 6:22 
  9. Štábl Vít                KSU1100 C Klub vytrvalostních spo  25:11   + 6:50 
 10. Rémiš Šimon              SHK0801 C OK Slavia Hradec Králov  25:58   + 7:37 
 11. Šafr Vít                 CHC0901 C K.O.B. Choceň            27:19   + 8:58 
 12. Čečka Matěj              SHK0901 C OK Slavia Hradec Králov  27:40   + 9:19 
 13. Čečka Vojtěch            SHK0804 C OK Slavia Hradec Králov  28:30   + 10:09
 14. Salajka Michal           LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav B  28:49   + 10:28
 15. Kroutil Jošt             ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno       28:57   + 10:36
 16. Švestka Štěpán           KVS0711 C SKOB Kobra Vsetín        32:09   + 13:48
 17. Veljačik Jonáš           SCP0800 C OK Sparta Praha          34:15   + 15:54
 18. Škorpík Jaromír          LPU0849 C OK Lokomotiva Pardubice  34:57   + 16:36
 19. Kadaně Matěj             LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice  35:29   + 17:08
 20. Cipryán Tobiáš           BZP0701 C Báječné ženy v orientač  36:55   + 18:34
 21. Minařík Josef            VCB0903 C OB České Budějovice      38:36   + 20:15
 22. Kutlvašr Vladimír        VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:18   + 21:57
 23. Bezvoda Jakub            SHK0807 C OK Slavia Hradec Králov  41:28   + 23:07
 24. Šípek Daniel             LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice  42:30   + 24:09
 25. Pilař František          CEP0900 C Čepíci                   44:06   + 25:45
 26. Eliášek Patrik           LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav B  46:15   + 27:54
 27. Kroutil Tadeáš           ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno       49:00   + 30:39
 28. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                52:03   + 33:42
     Baláž Viktor             SHK0803 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 1.90 km, 30 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schwab Filip             TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno        13:03          
  2. Heczko Erik              VLI0804 C Slavia Liberec orientee  13:28   + 0:25 
  3. Šubrt Jáchym             DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka        14:08   + 1:05 
  4. Urválek Jan              TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno        14:23   + 1:20 
  5. Pavelec Michal           NPA0801 C SK LOB Nová Paka         15:07   + 2:04 
  5. Ježek David              RBK0801 C SK Radioklub Blansko     15:07   + 2:04 
  7. Zřídkaveselý Martin      ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno       15:40   + 2:37 
  8. Kadaně Marek             LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice  15:49   + 2:46 
  9. Kovalčík Petr            AOP0901 C Orientační Běh Opava     17:24   + 4:21 
 10. Ježek Martin             LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice  17:34   + 4:31 
 11. Doušek Vilém             TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno        18:01   + 4:58 
 12. Světnický Antonín        STE0800 C SK SKI-OB Šternberk      18:58   + 5:55 
 13. Buďárek Šimon            STH0703 C SK Studenec              19:30   + 6:27 
 14. Škorpil Marek            HOR0900 C TJ Jiskra Hořice         19:33   + 6:30 
 15. Marek Filip              ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno       20:41   + 7:38 
 16. Šimon Eduard             PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  21:11   + 8:08 
 17. Navrátil Pavel           ASU0747 C Magnus Orienteering      22:08   + 9:05 
 18. Volkov Maksym            38S0700 C VZA Žilina               23:09   + 10:06
 19. Vítek Vojtěch            CHT0801 C OOB SK Chrast            23:20   + 10:17
 20. Jandera Kryštof          PGP0700 C SK Praga                 23:26   + 10:23
 21. Holas Štěpán             AOP0900 C Orientační Běh Opava     23:39   + 10:36
 22. Macek Vojtěch            ASU0748 C Magnus Orienteering      23:54   + 10:51
 23. Cetl Jan                 AOP0902 C Orientační Běh Opava     25:14   + 12:11
 24. Kadaník Petr             LPU0802 C OK Lokomotiva Pardubice  26:16   + 13:13
 25. Kurka Antonín            SHK0700 C OK Slavia Hradec Králov  27:50   + 14:47
 26. Teringl Vojtěch          VCB0702 C OB České Budějovice      30:18   + 17:15
 27. Toman Matěj              LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav B  30:31   + 17:28
 28. Kunt Martin              ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk      36:08   + 23:05
 29. Frosch Vítek             LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice  36:20   + 23:17
 30. Goláň František          LPU0803 C OK Lokomotiva Pardubice  40:23   + 27:20
     Kosák Eliáš              PGP0704 C SK Praga                  DISK          
     Držka Filip              LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12A 3.00 km, 40 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Strýček Jan              ADA0503 B OOB Spartak Adamov       19:16          
  2. Štábl Patrik             KSU0606 B Klub vytrvalostních spo  21:23   + 2:07 
  3. Štěpánek Jan             TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno        21:48   + 2:32 
  4. Brosch Ondřej            RBK0606 C SK Radioklub Blansko     22:31   + 3:15 
  5. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno       22:49   + 3:33 
  6. Šípek Ondřej             LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice  23:19   + 4:03 
  7. Bednařík Vilém           VLI0509 B Slavia Liberec orientee  23:33   + 4:17 
  8. Nemšovský Filip          VSP0500 C USK Praha                23:52   + 4:36 
  9. Pompach Lukáš            PHK0500 B OK 99 Hradec Králové     24:11   + 4:55 
 10. Urbánek Tomáš            ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno       24:21   + 5:05 
 11. Svoboda Antonín          VPM0601 B KOS Slavia Plzeň         24:50   + 5:34 
 12. Srb Vladimír             SJI0701 B OK Jihlava               25:26   + 6:10 
 13. Odehnal Tomáš            ADA0500 B OOB Spartak Adamov       25:34   + 6:18 
 14. Pajger Miroslav          38S0500 C VZA Žilina               26:32   + 7:16 
 15. Nouza Michal             SJH0505 C SJH Jindřichův Hradec    27:40   + 8:24 
 16. Janků Štěpán             SJC0501 B Sportcentrum Jičín       28:47   + 9:31 
 17. Vališ Vojtěch            LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice  29:24   + 10:08
 18. Jelínek Filip            RUZ0500 B TJ Růžená                30:47   + 11:31
 19. Čivrný Jan               VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:41   + 14:25
 20. Lazák Jan                LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  34:10   + 14:54
 21. Tichý Hubert             DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka        38:03   + 18:47
     Šubrt Vojtěch            DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12B 2.50 km, 35 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stohanzl Patrik          LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice  20:19          
  2. Račanský Jakub           UBM0503 C MENISKOS Brno            20:23   + 0:04 
  3. Dvořák Jakub             BBM0502 C BETA URSUS Orienteering  22:20   + 2:01 
  4. Pavelec Matěj            NPA0501 B SK LOB Nová Paka         22:25   + 2:06 
  5. Dvořák Vojtěch           LPU0506 C OK Lokomotiva Pardubice  23:22   + 3:03 
  6. Folprecht Matyáš         TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno        24:09   + 3:50 
  7. Sádovský Jáchym          LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice  25:37   + 5:18 
  8. Štichhauer Adam          LPU0603 B OK Lokomotiva Pardubice  28:44   + 8:25 
  9. Greschner Adam           ASU0547 C Magnus Orienteering      32:03   + 11:44
 10. Krumphanzl Šimon         SCP0549 C OK Sparta Praha          38:58   + 18:39
 11. Planík Martin            STH0601 C SK Studenec              41:40   + 21:21
 12. Kobylka David            ASU0546 C Magnus Orienteering      42:03   + 21:44
 13. Balcar Jiří              SHK0600 C OK Slavia Hradec Králov  44:55   + 24:36
 14. Kosák Jonáš              PGP0603 C SK Praga                 47:10   + 26:51
 15. Riessler Štěpán          OTK0500 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  54:57   + 34:38
--------------------------------------------------------------------------------

H14A 3.80 km, 65 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Waněk Hubert             LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice  21:57          
  2. Rusin Vojtěch            BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteerin  24:12   + 2:15 
  3. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:59   + 3:02 
  4. Doušek Tomáš             TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno        26:37   + 4:40 
  5. Fejfar Lukáš             LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice  27:09   + 5:12 
  6. Bolehovský Daniel        VSP0508 B USK Praha                27:43   + 5:46 
  7. Haas Filip               LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice  27:53   + 5:56 
  8. Lička Adam               TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno        28:28   + 6:31 
  9. Jelínek Kryštof          RUZ0301 B TJ Růžená                29:26   + 7:29 
 10. Novák Adam               LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice  29:37   + 7:40 
 11. Hřivna Jakub             PGP0305 B SK Praga                 30:32   + 8:35 
 12. Krpata Michal            LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice  30:33   + 8:36 
 13. Štichhauer Daniel        LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice  31:06   + 9:09 
 14. Urbánek Adam             ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno       31:54   + 9:57 
 15. Štábl Adam               KSU0401 A Klub vytrvalostních spo  32:24   + 10:27
 16. Orany Vojtěch            SJI0401 B OK Jihlava               33:02   + 11:05
 17. Dundáček Karel           SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec    35:13   + 13:16
 18. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                36:19   + 14:22
 19. Petrilák Matouš          DOR0409 B OK Dobříš                41:37   + 19:40
 20. Hanousek Matěj           RBK0404 B SK Radioklub Blansko     44:54   + 22:57
 21. Štoudek Martin           ASU0448 B Magnus Orienteering      46:39   + 24:42
 22. Hybeš Michal             CHT0401 B OOB SK Chrast            50:02   + 28:05
     Venhoda Matěj            SJI0301 B OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 3.10 km, 55 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procinger Jakub          VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  21:19          
  2. Flegl Martin             SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.  21:40   + 0:21 
  3. Novák Stanislav          NPA0404 B SK LOB Nová Paka         22:39   + 1:20 
  4. Typlt Tomáš              NPA0406 B SK LOB Nová Paka         24:51   + 3:32 
  5. Choutka Matěj            NPA0402 B SK LOB Nová Paka         25:15   + 3:56 
  6. Ježek Filip              RBK0405 C SK Radioklub Blansko     27:10   + 5:51 
  7. Fajfer Filip             NPA0401 B SK LOB Nová Paka         28:12   + 6:53 
  8. Veselý Jonáš             VIC0411 B OB Vizovice              32:11   + 10:52
  9. Kunt Stanislav           ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk      39:32   + 18:13
 10. Splítek Petr             PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  40:24   + 19:05
 11. Švestka Jakub            KVS0311 C SKOB Kobra Vsetín        41:09   + 19:50
 12. Ježek Vojtěch            LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice  57:53   + 36:34
 13. Račanský Jan             UBM0302 C MENISKOS Brno            58:22   + 37:03
 14. Bartášek Tomáš           ASU0447 C Magnus Orienteering      62:49   + 41:30
 15. Jakubský Adam            SHK0406 C OK Slavia Hradec Králov  66:50   + 45:31
     Verner Lukáš             SHK0407 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 4.80 km, 85 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Adámek Filip             ABM0101 A KOB ALFA Brno            30:15          
  2. Milán Tomáš              ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno       30:57   + 0:42 
  3. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      31:18   + 1:03 
  4. Macek Ondřej             LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice  32:24   + 2:09 
  5. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  32:25   + 2:10 
  6. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            32:54   + 2:39 
  7. Mrskoč Marek             LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice  33:10   + 2:55 
  8. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       34:24   + 4:09 
  9. Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno       34:40   + 4:25 
 10. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  35:35   + 5:20 
 11. Dostál Jakub             VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:47   + 5:32 
 12. Link Lukáš               STH0205 A SK Studenec              36:26   + 6:11 
 13. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  37:16   + 7:01 
 14. Kurák Michal             84S0100 C Akademik TU Košice       37:25   + 7:10 
 15. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        37:46   + 7:31 
 16. Štefan Vít               STH0202 A SK Studenec              37:55   + 7:40 
 17. Mühlbach Aleš            STH0104 B SK Studenec              38:41   + 8:26 
 18. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        38:58   + 8:43 
 19. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        39:01   + 8:46 
 20. Bek Jiří                 CHA0103 B OK Chrastava             39:06   + 8:51 
 21. Poláček Tomáš            PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  39:14   + 8:59 
 22. Procinger Jan            VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:55   + 9:40 
 23. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  40:38   + 10:23
 24. Bolehovský Michal        VSP0202 B USK Praha                42:06   + 11:51
 25. Hecl František           KSU0201 B Klub vytrvalostních spo  43:45   + 13:30
 26. Chovanec Václav          TZL0201 A SKOB Zlín                44:43   + 14:28
 27. Čelechovský Matěj        UBM0202 B MENISKOS Brno            47:19   + 17:04
 28. Kopecký Jan              PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  49:56   + 19:41
 29. Novák Přemysl            DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka        50:27   + 20:12
 30. Bořil Šimon              PZR0101 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  51:55   + 21:40
 31. Vališ Jan                LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice  59:47   + 29:32
 32. Klement David            DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka        70:09   + 39:54
 33. Mikuláš Jan              VCB0103 C OB České Budějovice      72:20   + 42:05
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 5.60 km, 90 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horčička Vít             STE9919 A SK SKI-OB Šternberk      38:41          
  2. Sedlář Jan               TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno        40:20   + 1:39 
  3. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno       43:51   + 5:10 
  4. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               45:10   + 6:29 
  5. Sabol Josef              CTB9902 B SK OB Chotěboř           46:14   + 7:33 
  6. Komenda Jan              ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno       46:20   + 7:39 
  7. Rajnoha David            TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno        47:50   + 9:09 
  8. Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo  48:07   + 9:26 
  9. Žanda Jan                CTB9901 B SK OB Chotěboř           52:45   + 14:04
 10. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             53:42   + 15:01
 11. Beneš Miroslav           KON9915 B KOB Konice               57:00   + 18:19
 12. Ridzoň Daniel            DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka        62:52   + 24:11
 13. Hybeš David              CHT9903 C OOB SK Chrast            75:10   + 36:29
     Müller Jonáš             KSU9906 A Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 6.70 km, 730 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering      38:17          
  2. Křivda Tomáš             CHC9901 A K.O.B. Choceň            40:53   + 2:36 
  2. Procházka David          LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice  40:53   + 2:36 
  4. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava               42:15   + 3:58 
  5. Vacek Vojtěch            SJI9602 C OK Jihlava               43:16   + 4:59 
  6. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk       43:27   + 5:10 
  7. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  43:28   + 5:11 
  8. Kozák Osvald             TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno        44:39   + 6:22 
  9. Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No  46:33   + 8:16 
 10. Kos Tomáš                LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice  46:36   + 8:19 
 11. Bořánek Michal           STE0007 A SK SKI-OB Šternberk      46:53   + 8:36 
 12. Kopáček Jan              CHT8510 C OOB SK Chrast            47:22   + 9:05 
 13. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       48:25   + 10:08
 14. Bencúr Juraj             LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovic  48:31   + 10:14
 15. Holas Tomáš              AOP7802 C Orientační Běh Opava     48:58   + 10:41
 16. Dutkowski Mikolaj        DOB9200 C KOB Dobruška             49:16   + 10:59
 17. Matějů Luboš             PGP7601 C SK Praga                 49:24   + 11:07
 18. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo  49:45   + 11:28
 19. Benroth Martin           TZL9206 C SKOB Zlín                50:14   + 11:57
 20. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava     50:18   + 12:01
 21. Skřivanek Marcel         JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov    50:33   + 12:16
 22. Dvorský Vojtěch          SKM9401 C KOB Směr Kroměříž        50:56   + 12:39
 23. Podmolík Josef           TZL9701 A SKOB Zlín                51:56   + 13:39
 24. Mašata Matěj             PHK9601 R OK 99 Hradec Králové     52:20   + 14:03
 25. Haas Karel               LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice  53:24   + 15:07
 26. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        53:29   + 15:12
 27. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka        54:22   + 16:05
 28. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      54:46   + 16:29
 29. Janů Zdeněk              KSU9045 C Klub vytrvalostních spo  55:48   + 17:31
 30. Lauterbach David         ZAM9801 B OB TJ Sokol Žamberk      56:31   + 18:14
 31. Lesák Jakub              ZAM9603 C OB TJ Sokol Žamberk      57:17   + 19:00
 32. Nouza Petr               SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec    60:46   + 22:29
 33. Plíhal Tomáš             SJI8509 C OK Jihlava               60:58   + 22:41
 34. Srb Vladimír             SJI7801 C OK Jihlava               64:39   + 26:22
 35. Krajcar Ivo              SKM9501 C KOB Směr Kroměříž        69:02   + 30:45
 36. Pračka Tomáš             RIC7302 C OB Říčany                71:11   + 32:54
 37. Šimon Igor               PZR7904 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  87:18   + 49:01
 38. Kala Matěj               OOL8901 C SK Haná orienteering     87:42   + 49:25
 39. Prášil Ondřej            SJC8401 C Sportcentrum Jičín      128:54   + 90:37
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 5.50 km, 75 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fučík Karel              VBM7246 C VSK Mendelu Brno         33:05          
  2. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 36:10   + 3:05 
  3. Krejsa Vladimír          CHT9202 C OOB SK Chrast            37:13   + 4:08 
  4. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            37:30   + 4:25 
  5. Perknovský Radim         JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov    37:48   + 4:43 
  6. Šťastný Karel            CTB7901 C SK OB Chotěboř           38:12   + 5:07 
  7. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       39:54   + 6:49 
  8. Zikmund Zdeněk           NPA6705 C SK LOB Nová Paka         39:55   + 6:50 
  9. Wohanka Pavel            VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:09   + 7:04 
 10. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        40:36   + 7:31 
 11. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  40:40   + 7:35 
 12. Trávníček Jan            PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov         40:51   + 7:46 
 13. Štregl Petr              VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:18   + 8:13 
 14. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       41:21   + 8:16 
 15. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  41:36   + 8:31 
 16. Kysilko Zdeněk           CHT8601 C OOB SK Chrast            41:46   + 8:41 
 17. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno         42:32   + 9:27 
 18. Leštínský Tomáš          DOB7801 C KOB Dobruška             42:46   + 9:41 
 19. Ptáček Jiří              SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.  45:11   + 12:06
 20. Andrš Petr               ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk      45:13   + 12:08
 21. Orany Tomáš              SJI7311 C OK Jihlava               45:26   + 12:21
 22. Štěpánek Milan           KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí      45:30   + 12:25
 23. Ptáček Martin            SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.  46:16   + 13:11
 24. Souček Tomáš             SHK8200 C OK Slavia Hradec Králov  46:29   + 13:24
 25. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB Spartak Adamov       47:04   + 13:59
 26. Verner Tomáš             VBM8204 C VSK Mendelu Brno         47:22   + 14:17
 27. Kniebugl Anton           39S6401 C KOBRA Bratislava         48:27   + 15:22
 28. Neumann Petr             PGP8705 C SK Praga                 48:46   + 15:41
 29. Obrátil Štěpán           ABM9409 C KOB ALFA Brno            50:15   + 17:10
 30. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec    51:24   + 18:19
 31. Čech Viktor              VBM8001 C VSK Mendelu Brno         51:40   + 18:35
 32. Sýkora Bohumil           CHC8601 C K.O.B. Choceň            54:53   + 21:48
 33. Lohr Ivo                 SCP6801 C OK Sparta Praha          58:40   + 25:35
 34. Vašíček Michal           ABM8908 C KOB ALFA Brno            61:04   + 27:59
 35. Kašpar Jakub             ASU9747 B Magnus Orienteering      62:09   + 29:04
     Martinec Petr            CHT8502 C OOB SK Chrast             DISK          
     Vondra Jiří              FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 4.70 km, 70 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Prošek Michal            SJI7823 C OK Jihlava               33:01          
  2. Pašek František          KAM7600 C OK Kamenice              35:53   + 2:52 
  3. Panovec Jan              VIC8931 C OB Vizovice              36:25   + 3:24 
  4. Axmann Šimon             44C8700 C Neregistrovaní           37:21   + 4:20 
  5. Burkart David            VIC9602 C OB Vizovice              39:11   + 6:10 
  6. Urbánek Jan              3AZ     C Nereg DKP                39:29   + 6:28 
  7. Seitler Milan            ASU9148 C Magnus Orienteering      41:45   + 8:44 
  8. Měrka Roman              VIC8308 C OB Vizovice              43:35   + 10:34
  9. Pitra Martin             CHT9204 C OOB SK Chrast            44:04   + 11:03
 10. Chlupáč Dominik          ZAM9320 C OB TJ Sokol Žamberk      44:58   + 11:57
 11. Kavan Tomáš              TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno        47:06   + 14:05
 12. Musil Marek              CHT8801 C OOB SK Chrast            47:41   + 14:40
 13. Kalina Miroslav          SPC8211 C SPORTICUS team           48:34   + 15:33
 14. Macl Jan                 LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice  49:56   + 16:55
 15. Kutílek Jakub            LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice  50:04   + 17:03
 16. Bernášek Jiří            STB8101 C TJ Stadion Nový Bor      51:30   + 18:29
 16. Dressler Jan             SBK7911 C KOB Start Blansko        51:30   + 18:29
 18. Nymsa Zdeněk             TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orli  51:48   + 18:47
 19. Peřinka Šimon            BBM9700 B BETA URSUS Orienteering  52:11   + 19:10
 20. Dokoupil Zbyněk          VBM8206 C VSK Mendelu Brno         57:33   + 24:32
 21. Otrusina David           VBM8205 C VSK Mendelu Brno         72:05   + 39:04
 22. Humlíček Petr            UBM9701 C MENISKOS Brno            75:05   + 42:04
 23. Jochec Michal            VIC9704 C OB Vizovice              79:48   + 46:47
 24. Prouza Jaromír           DKP8705 C Oddíl OB Kotlářka        97:22   + 64:21
     Kuban Jiří               CHT8401 C OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 6.10 km, 115 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Venhoda Milan            SJI7104 C OK Jihlava               42:01          
  2. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        44:04   + 2:03 
  3. Rigó Marek               ODR7101 C SKOB Odry                46:27   + 4:26 
  4. Nemšovský Petr           PGP7602 C SK Praga                 47:16   + 5:15 
  5. Koblic Jan               VAM7601 C OOB Vamberk              48:43   + 6:42 
  6. Rotek Pavel              ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno       48:51   + 6:50 
  7. Švestka Vítězslav        KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín        49:35   + 7:34 
  8. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí      49:59   + 7:58 
  9. Slabý Jan                ZHR7900 C TJ Zhoř                  50:46   + 8:45 
 10. Doušek Robert            TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno        51:19   + 9:18 
 11. Hřivna Štěpán            PGP7507 C SK Praga                 51:34   + 9:33 
 12. Jandera Tomáš            SOB7300 C SOBSA                    53:23   + 11:22
 13. Odehnal Luděk            ADA7400 C OOB Spartak Adamov       53:24   + 11:23
 14. Chrást Tomáš             STH7401 C SK Studenec              53:29   + 11:28
 15. Václavek Jan             LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice  54:34   + 12:33
 16. Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin  55:13   + 13:12
 17. Auermüller Vít           65X6700 C Laněk                    55:30   + 13:29
 18. Račanský Jan             UBM7903 C MENISKOS Brno            56:24   + 14:23
 19. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    56:53   + 14:52
 20. Ježek Petr               RBK7201 C SK Radioklub Blansko     58:51   + 16:50
 21. Belej Jiří               LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice  59:05   + 17:04
 22. Bartášek Jiří            ASU7448 C Magnus Orienteering      59:34   + 17:33
 23. Žitný Tomáš              SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  64:44   + 22:43
 24. Čečka Jiří               SHK7600 C OK Slavia Hradec Králov  64:51   + 22:50
 25. Pipek Kamil              LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice  65:52   + 23:51
 26. Pilař Marek              CEP7700 C Čepíci                   67:17   + 25:16
 27. Biolik Grzegorz          46P7600 C Trackcourse              68:34   + 26:33
 28. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko     70:39   + 28:38
 29. Ježek Vladimír           LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice  76:00   + 33:59
 30. Navrátil Martin          ASU7449 C Magnus Orienteering      83:09   + 41:08
 31. Hanousek Kamil           RBK7401 C SK Radioklub Blansko    108:51   + 66:50
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 4.70 km, 60 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hovorka Pavel            LPU7908 C OK Lokomotiva Pardubice  36:55          
  2. Volkov Alexander         38S8000 C VZA Žilina               40:42   + 3:47 
  3. Kubáň Pavel              TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno        43:15   + 6:20 
  4. Finstrle Aleš            ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno       44:09   + 7:14 
  5. Sadílek Ondřej           2YZ7300 C Neregistrovaní - Sadíle  44:19   + 7:24 
  6. Ehler Tomáš              VSP8102 C USK Praha                45:10   + 8:15 
  7. Aleš David               ASU7517 C Magnus Orienteering      45:29   + 8:34 
  8. Dušek Václav             PTI7619 C Sportovní klub Ptení     46:51   + 9:56 
  9. Kunt Stanislav           ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk      48:38   + 11:43
 10. Kroupa Jan               LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice  49:03   + 12:08
 11. Greschner Luboš          ASU7848 C Magnus Orienteering      49:18   + 12:23
 12. Humlíček René            UBM7101 C MENISKOS Brno            49:51   + 12:56
 13. Stoklasa Radek           OSN7500 C SK Orientační sporty No  51:03   + 14:08
 14. Toman Ondřej             LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav B  51:48   + 14:53
 15. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo  52:15   + 15:20
 16. Nepustil Petr            OSN7700 C SK Orientační sporty No  53:06   + 16:11
 17. Nekvapil Ondřej          LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice  54:26   + 17:31
 18. Cveček Martin            PVP7400 C VSS Přírodověda Praha    55:15   + 18:20
 19. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee  56:39   + 19:44
 20. Rouš Pavel               VBM8102 C VSK Mendelu Brno         58:04   + 21:09
 21. Lička Lukáš              VBM7301 C VSK Mendelu Brno         61:33   + 24:38
 22. Nečas David              TBM7611 C KOS TJ Tesla Brno        62:05   + 25:10
 23. Šafr Jiří                CHC7706 C K.O.B. Choceň            62:37   + 25:42
 24. Folprecht Jaroslav       TBM8040 C KOS TJ Tesla Brno        63:33   + 26:38
 25. Konfršt Josef            6HC8100 C OB Vepřová               68:09   + 31:14
 26. Kroutil Petr             ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno       69:28   + 32:33
 27. Vých Luboš               KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orl  69:31   + 32:36
 28. Pecka Lukáš              HLV7707 C KČT - OB Holešov         71:52   + 34:57
 29. Možný Stanislav          PVP7700 C VSS Přírodověda Praha    78:17   + 41:22
 30. Splítek Václav           PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  84:36   + 47:41
     Dvořák Miloš             BBM7300 C BETA URSUS Orienteering   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 5.40 km, 85 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filip Libor              SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.  37:18          
  2. Teringl Radek            VCB6502 C OB České Budějovice      37:55   + 0:37 
  3. Sadílek Martin           VIC6901 C OB Vizovice              38:25   + 1:07 
  4. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 38:48   + 1:30 
  5. Horký Jan                UOL7100 C SOB Olomouc              39:15   + 1:57 
  6. Smolka Martin            STE7100 C SK SKI-OB Šternberk      40:05   + 2:47 
  7. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    42:02   + 4:44 
  8. Bolehovský Pavel         EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha        44:31   + 7:13 
  9. Klaška Jan               NER     C                          44:43   + 7:25 
 10. Chvátil Jiří             PHK7200 C OK 99 Hradec Králové     45:33   + 8:15 
 11. Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž        46:56   + 9:38 
 12. Vrubel Karel             TZL6401 C SKOB Zlín                46:57   + 9:39 
 13. Dundáček Milan           SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec    49:30   + 12:12
 14. Tornai Szabolcs          25H7100 C Tabáni Spartacus         49:34   + 12:16
 15. Kober Michal             LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice  49:42   + 12:24
 16. Valach Petr              LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice  49:54   + 12:36
 17. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  50:16   + 12:58
 18. Kubičko Petr             SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec    50:39   + 13:21
 19. Adámek Libor             ABM6707 C KOB ALFA Brno            51:03   + 13:45
 20. Kubec Martin             DOB7002 C KOB Dobruška             51:13   + 13:55
 20. Kadaník Libor            PHK7204 C OK 99 Hradec Králové     51:13   + 13:55
 22. Nechanický Pavel         OSN7209 C SK Orientační sporty No  52:10   + 14:52
 23. Šritr Martin             TUV6802 C SOK TJ Turnov            52:25   + 15:07
 24. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       53:03   + 15:45
 25. Málek Martin             8FX6500 C TJ Kobylisy              53:20   + 16:02
 26. Láznička Robert          TZL6309 C SKOB Zlín                53:22   + 16:04
 27. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Orientační Běh Opava     53:27   + 16:09
 28. Lazák Jan                LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  53:57   + 16:39
 29. Nouza Petr               SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec    54:13   + 16:55
 30. Láznička Libor           TZL6701 C SKOB Zlín                55:42   + 18:24
 31. Gola Miroslav            VIC6808 C OB Vizovice              55:54   + 18:36
 32. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             56:03   + 18:45
 33. Vacek Milan              SJI6901 C OK Jihlava               56:17   + 18:59
 34. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        56:50   + 19:32
 35. Janů Zdeněk              KSU5749 C Klub vytrvalostních spo  56:58   + 19:40
 36. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                57:31   + 20:13
 37. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        58:55   + 21:37
 38. Zámečník Pavel           3VX7200 C Zámečníci                59:00   + 21:42
 39. Starý Pavel              VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  61:04   + 23:46
 40. Galík Svatopluk          TZL6301 C SKOB Zlín                61:53   + 24:35
 41. Vacek František          CHT7001 C OOB SK Chrast            63:31   + 26:13
 42. Hlaváček Lubomír         PHK6401 C OK 99 Hradec Králové     63:51   + 26:33
 43. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               64:36   + 27:18
 44. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        66:17   + 28:59
 45. Maleček Vít              PGP6801 C SK Praga                 67:02   + 29:44
 46. Svoboda Radek            VPM6903 C KOS Slavia Plzeň         67:07   + 29:49
 47. Macek Karel              ASU7102 C Magnus Orienteering      68:22   + 31:04
 48. Cetl Vladimír            AOP6602 C Orientační Běh Opava     75:34   + 38:16
 49. Čivrný Pavel             VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  79:00   + 41:42
 50. Řada Richard             DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka       100:30   + 63:12
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 4.40 km, 70 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáček Pavel             BBM6508 C BETA URSUS Orienteering  37:17          
  2. Rajnošek Zdeněk          BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrc  40:01   + 2:44 
  3. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             41:58   + 4:41 
  4. Funda Michal             SHK6403 C OK Slavia Hradec Králov  44:12   + 6:55 
  5. Patočka Petr             BBM6300 C BETA URSUS Orienteering  45:54   + 8:37 
  6. Svoboda Martin           BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek     46:38   + 9:21 
  7. Kašpar Václav            TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orli  47:55   + 10:38
  8. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové     47:56   + 10:39
  9. Suk Marek                PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  50:46   + 13:29
 10. Šišma Pavel              TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orli  50:50   + 13:33
 11. Vítek Zbyněk             PTE6622 C TJ Sokol Ptení           51:06   + 13:49
 12. Pekárek Aleš             RBK6602 C SK Radioklub Blansko     52:42   + 15:25
 13. Vališ Jan                LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice  53:42   + 16:25
 14. Holubář David            KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí      54:14   + 16:57
 15. Procházka Pavel          KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí      55:57   + 18:40
 16. Jordanov Nikolaj         VBM6501 C VSK Mendelu Brno         56:15   + 18:58
 17. Šiška Oto                OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  56:16   + 18:59
 18. Mikyska Alan             VAM7149 C OOB Vamberk              58:00   + 20:43
 19. Vývoda Zdeněk            MOV6702 C SKOB Ostrava             59:18   + 22:01
 20. Procházka Tomáš          LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice  61:00   + 23:43
 21. Mika Ladislav            TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno        63:12   + 25:55
 22. Nechuta Milan            PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  65:05   + 27:48
 23. Nykodým Petr             TBM6307 C KOS TJ Tesla Brno        65:39   + 28:22
 24. Strýček Jiří             ADA6701 C OOB Spartak Adamov       65:48   + 28:31
 25. Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš                81:17   + 44:00
 26. Kobylka Roman            ASU6749 C Magnus Orienteering     106:46   + 69:29
     Světnický Alexandr       OOL6300 C SK Haná orienteering      DISK          
     Svoboda Miloslav         SHK5901 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 4.90 km, 75 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grepl Ladislav           KON6111 C KOB Konice               39:18          
  2. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          40:34   + 1:16 
  3. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         40:43   + 1:25 
  4. Kaňák Petr               SJI6115 C OK Jihlava               43:45   + 4:27 
  5. Zeman Jaroslav           SJI5901 C OK Jihlava               44:01   + 4:43 
  6. Běhoun Pavel             PHK5701 C OK 99 Hradec Králové     44:42   + 5:24 
  7. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    45:02   + 5:44 
  8. Juračka Zdeněk           HAV5702 C OB Havířov               46:05   + 6:47 
  9. Hanzl Vlastimil          VBM5329 C VSK Mendelu Brno         46:23   + 7:05 
 10. Pulec Pavel              VBM6201 C VSK Mendelu Brno         46:53   + 7:35 
 11. Kopáček Miroslav         CHT6049 C OOB SK Chrast            47:39   + 8:21 
 12. Strachota Jaroslav       ASU5600 C Magnus Orienteering      47:41   + 8:23 
 13. Roudný Václav            LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice  48:58   + 9:40 
 14. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         49:36   + 10:18
 15. Tupec Jiří               VAM5801 C OOB Vamberk              49:54   + 10:36
 16. Konopáč Jiří             TUR5803 C OOB TJ Turnov            50:10   + 10:52
 17. Hausvater Karel          SHK5801 C OK Slavia Hradec Králov  50:31   + 11:13
 18. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   50:42   + 11:24
 19. Gazdačko Milan           SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov  51:48   + 12:30
 20. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  51:54   + 12:36
 21. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No  52:00   + 12:42
 22. Knap Jan                 LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice  52:04   + 12:46
 23. Juračka Vojtěch          LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice  52:35   + 13:17
 24. Kynčl Stanislav          JIL5401 C OK Jilemnice             53:17   + 13:59
 25. Jašek Milan              TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno        54:38   + 15:20
 26. Janeba Petr              CHC6001 C K.O.B. Choceň            56:47   + 17:29
 27. Klusáček Martin          TTR5601 C OOB Třebíč               56:48   + 17:30
 28. Václavek Jiří            STE5701 C SK SKI-OB Šternberk      56:51   + 17:33
 29. Zeman Ludvík             BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek     57:27   + 18:09
 30. Kalibán Jaroslav         NPA5101 C SK LOB Nová Paka         58:17   + 18:59
 31. Romanovský Alois         SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec    59:23   + 20:05
 32. Tomášek Pavel            OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  60:04   + 20:46
 33. Beneš Josef              SJC5801 C Sportcentrum Jičín       60:09   + 20:51
 34. Černý Petr               ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orl  60:33   + 21:15
 35. Skryja Bořivoj           PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  73:44   + 34:26
 36. Zákostelecký František   SOB5501 C SOBSA                   107:35   + 68:17
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 4.00 km, 45 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švarc Jiří               TUR6204 C OOB TJ Turnov            36:26          
  2. Petr Václav              MOV5801 C SKOB Ostrava             40:27   + 4:01 
  3. Kolařík Zdeněk           SBK5406 C KOB Start Blansko        45:50   + 9:24 
  4. Kubálek Zdeněk           RUZ5306 C TJ Růžená                48:15   + 11:49
  5. Junek Petr               STH5501 C SK Studenec              48:21   + 11:55
  6. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  48:56   + 12:30
  7. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  50:02   + 13:36
  8. Matras Jaroslav          CHT5301 C OOB SK Chrast            50:19   + 13:53
  9. Fridrich Jaroslav        LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice  50:50   + 14:24
 10. Pilc Oldřich             OOL5100 C SK Haná orienteering     52:05   + 15:39
 11. Henek Milan              RBK5307 C SK Radioklub Blansko     52:43   + 16:17
 12. Hrbas Vladimír           KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín        52:44   + 16:18
 13. Krmášek Bohdan           AOP5301 C Orientační Běh Opava     53:00   + 16:34
 14. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  53:15   + 16:49
 15. Potěšil Václav           VBM5613 C VSK Mendelu Brno         54:12   + 17:46
 16. Kološ Oldřich            LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice  57:56   + 21:30
 17. Janošík Zdeněk           UOL5600 C SOB Olomouc              58:18   + 21:52
 18. Hostinský Jiří           LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice  58:57   + 22:31
 19. Tesař Karel              KSU5500 C Klub vytrvalostních spo  90:32   + 54:06
     Kaloč Vítězslav          KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín         DISK          
     Novák Miroslav           3AC5500 C NER - Novakovi            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 4.20 km, 55 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  40:08          
  2. Hořínek Jaroslav         VSP5000 C USK Praha                40:21   + 0:13 
  3. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:33   + 1:25 
  4. Uher Petr                VSP5001 C USK Praha                42:14   + 2:06 
  5. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        42:35   + 2:27 
  6. Valter Petr              KBP4500 C KBP Praha                43:52   + 3:44 
  7. Chmelík Aleš             VBM4732 C VSK Mendelu Brno         44:21   + 4:13 
  8. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  45:29   + 5:21 
  9. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  45:55   + 5:47 
 10. Bauer Emil               VBM4410 C VSK Mendelu Brno         48:38   + 8:30 
 11. Tobiška Václav           ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk      49:39   + 9:31 
 12. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                50:30   + 10:22
 13. Čípa Jiří                CET5002 C TJ Loko Česká Třebová    50:46   + 10:38
 14. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       50:56   + 10:48
 15. Vítek Josef              CHT4802 C OOB SK Chrast            51:53   + 11:45
 16. Peška Antonín            HLV4801 C KČT - OB Holešov         52:11   + 12:03
 17. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  52:32   + 12:24
 18. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                52:42   + 12:34
 19. Švadlena Jiří            CHC4601 C K.O.B. Choceň            53:15   + 13:07
 20. Horký Jan                UOL4600 C SOB Olomouc              53:23   + 13:15
 21. Čadil Jan                FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  54:25   + 14:17
 22. Borák Stanislav          EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha        55:03   + 14:55
 23. Vodrážka Oldřich         CHT4701 C OOB SK Chrast            55:54   + 15:46
 24. Blecha Ladislav          TRT5100 C KOS Třešť                58:00   + 17:52
 25. Sklenář Antonín          STE4801 C SK SKI-OB Šternberk      58:50   + 18:42
 26. Starka František         CHT4801 C OOB SK Chrast            61:00   + 20:52
 27. Sláma Dušan              TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno        64:14   + 24:06
 28. Dokoupil Vladimír        VBM4806 C VSK Mendelu Brno         66:40   + 26:32
 29. Šponar Josef             ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk      68:32   + 28:24
 30. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  72:34   + 32:26
 31. Ryšavý Vít               TJP4700 C TJ Sokol Troja           76:13   + 36:05
 32. Procházka Jan            TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno        79:31   + 39:23
     Zlesák Milan             CHT5101 C OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 3.10 km, 45 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                41:50          
  2. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       43:54   + 2:04 
  3. Mikulecký Jan            PHK3801 C OK 99 Hradec Králové     48:35   + 6:45 
  4. Málek Josef              LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice  55:09   + 13:19
  5. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        66:01   + 24:11
  6. Vondra Jaroslav          FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  77:40   + 35:50
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.30 km, 40 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janíková Klára           UBM1053 C MENISKOS Brno            26:04          
  2. Volkova Maja             38S0950 C VZA Žilina               27:30   + 1:26 
  3. Procházka Ferdinand      ADA1001 C OOB Spartak Adamov       28:31   + 2:27 
  4. Minařík František        VCB1103 C OB České Budějovice      29:29   + 3:25 
  5. Zitková Markéta          LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice  29:56   + 3:52 
  6. Fenclová Hana            LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice  30:19   + 4:15 
  7. Hostomský Metoděj        73C     C xxx                      30:57   + 4:53 
  8. Eliášek Jakub            LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav B  31:03   + 4:59 
  9. Matys Eduard             SHK0902 C OK Slavia Hradec Králov  31:32   + 5:28 
 10. Matys Richard            SHK0602 C OK Slavia Hradec Králov  31:37   + 5:33 
 11. Liška Viktor             PHK1111 C OK 99 Hradec Králové     33:19   + 7:15 
 12. Kyncl Ondřej             ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno       35:50   + 9:46 
 13. Hejduková Laura          LBM1299 C TJ Lokomotiva Ingstav B  39:04   + 13:00
 14. Stohanzlová Vilma        LPU1551 C OK Lokomotiva Pardubice  40:49   + 14:45
 15. Komárková Radka          SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec    43:15   + 17:11
 16. Lapáčková Šárka          NER     C                          44:14   + 18:10
 17. Hanousková Veronika      RBK0000 C SK Radioklub Blansko     45:12   + 19:08
 18. Broschová Alžběta        RBK1151 C SK Radioklub Blansko     45:16   + 19:12
 19. Kresta Tomáš             6YC1049 C Neregistrovaní           45:31   + 19:27
 20. Skřivanek František      1XC1200 C Skřivankovi              46:55   + 20:51
 21. Wohanka Antonín          VRL1201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:19   + 25:15
 22. Čechová Adéla            VBM1351 C VSK Mendelu Brno         52:06   + 26:02
 23. Podlipný Filip           NPA1202 C SK LOB Nová Paka         54:06   + 28:02
 24. Salajka Tibor            LBM1300 C TJ Lokomotiva Ingstav B  54:49   + 28:45
 25. Švestka Patrik           KVS0811 C SKOB Kobra Vsetín        57:17   + 31:13
 26. Cipryánová Viktorie      BZP1350 C Báječné ženy v orientač  57:43   + 31:39
 27. Liška Albert             PHK1313 C OK 99 Hradec Králové     58:29   + 32:25
 28. Blažková Andrea          ASU0899 C Magnus Orienteering      63:35   + 37:31
 29. Škorpíková Markéta       LPU1299 C OK Lokomotiva Pardubice  65:40   + 39:36
 30. Šťastný Antonín          CTB1101 C SK OB Chotěboř           72:23   + 46:19
 31. Martinec Eduard          CHT1202 C OOB SK Chrast            72:54   + 46:50
     Štáfková Zuzana          PGP1499 C SK Praga                  DISK          
     Sochor Jakub             SHK0903 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Michálek Marián          LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

OPEN 4.60 km, 65 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         32:43          
  2. Čechová Tereza           KAM9852 R OK Kamenice              33:42   + 0:59 
  3. Rožek David              RIC7403 C OB Říčany                33:54   + 1:11 
  4. Hasman Ondřej            VPM0002 A KOS Slavia Plzeň         34:39   + 1:56 
  5. Přikryl Jan              SSU     C SK Severka Šumperk       38:25   + 5:42 
  6. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava     40:09   + 7:26 
  7. Bencur Juraj             LCE9901 C OOB TJ Slovan Luhačovic  42:46   + 10:03
  8. Teringlová Martina       VCB7851 C OB České Budějovice      44:22   + 11:39
  9. Pilcová Sabina           JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov    46:15   + 13:32
 10. Betlach Miroslav         DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka        47:01   + 14:18
 11. Suchá Eva                SHK7851 C OK Slavia Hradec Králov  48:25   + 15:42
 12. Rožek Vilém              RIC0301 C OB Říčany                49:46   + 17:03
 13. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                 51:51   + 19:08
 14. Benrothová Ivana         5YC1111 C Benroth                  52:16   + 19:33
 15. Kresta Aleš              6YC     C Neregistrovaní           53:19   + 20:36
 16. Souček Pavel             PHK5503 C OK 99 Hradec Králové     55:59   + 23:16
 17. Jadviščok Ladislav       UOL5101 C SOB Olomouc              57:35   + 24:52
 18. Suková Renata            PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  62:15   + 29:32
 19. Horkel Jan               LPU7911 C OK Lokomotiva Pardubice  63:04   + 30:21
 20. Jadviščok Ladislav       UOL7700 C SOB Olomouc              63:43   + 31:00
 21. Skryja Ondřej            PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  68:29   + 35:46
 22. Benroth Miroslav         5YC2222 C Benroth                  68:52   + 36:09
 23. Waněk Hubert             LPU6506 C OK Lokomotiva Pardubice  69:07   + 36:24
 24. Ryšavá Lubomíra          TJP4750 C TJ Sokol Troja           78:20   + 45:37
 25. Kopecký Tomáš            NER     C                          86:11   + 53:28
 26. Polách David             3MZ8000 C Neregistrovani - Vlci   115:42   + 82:59
 27. Hostomský Jiří           TJP4100 C TJ Sokol Troja          124:18   + 91:35
     Hejduková Petra          LBM8252 C TJ Lokomotiva Ingstav B   DISK          
     Riessler Otto            OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovic   DISK          
     Riesslerová Eliška       OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.00 km, 55 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šilerová Eva             PDI8050 C                          23:42          
  2. Kyncl Tomáš              NER     C                          26:38   + 2:56 
  3. Rožek Vojtěch            RIC0501 C OB Říčany                28:26   + 4:44 
  4. Hlava Miroslav           KON6515 C KOB Konice               30:32   + 6:50 
  5. Daví Salva               ASU     C Magnus Orienteering      32:12   + 8:30 
  6. Mutina Vlastimil         BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek     33:11   + 9:29 
  7. Lapáček Jiří             NER     C                          33:21   + 9:39 
  8. Lapáčková Soňa           NER     C                          33:29   + 9:47 
  9. Dostál Dalibor           VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:37   + 10:55
 10. Koblic Jan               VAM0400 C OOB Vamberk              38:45   + 15:03
 11. Koblic Martin            VAM0606 C OOB Vamberk              38:47   + 15:05
 12. Dundáčková Hana          SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec    41:51   + 18:09
 13. Musilová Jana            ASUCCXX C Magnus Orienteering      42:23   + 18:41
 14. Belžík Karel             KVS6611 C SKOB Kobra Vsetín        43:50   + 20:08
 15. Pekárková Radka          RBK6767 C SK Radioklub Blansko     46:50   + 23:08
 16. Jelínková Jana           TZL6556 C SKOB Zlín                47:57   + 24:15
 17. Dobrovolná Ter.          NER     C                          48:32   + 24:50
 18. Obrátil Miroslav         ABM6502 C KOB ALFA Brno            49:52   + 26:10
 19. Beneš Miroslav           1DZ6900 C OB Jesenec               51:13   + 27:31
 20. Stejskal Ondřej          LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav B  51:31   + 27:49
 21. Kříž Martin              PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  52:49   + 29:07
 22. Procingerová Ilona       VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:01   + 31:19
 23. Stoklasová Markéta       OSN7555 C SK Orientační sporty No  55:55   + 32:13
 24. Daví Bety                ASU     C Magnus Orienteering      55:56   + 32:14
 25. Bencúr Eliáš             LCE0301 C OOB TJ Slovan Luhačovic  56:08   + 32:26
 26. Hauerlandová Jitka       LCE5853 C OOB TJ Slovan Luhačovic  56:10   + 32:28
 27. Minaříková Dagmar        6KC     C Neregistrovaný           57:26   + 33:44
 28. Lacina Jindřich          LPU0211 C OK Lokomotiva Pardubice  57:59   + 34:17
 29. Bašta Jaroslav           DOR7401 C OK Dobříš                60:37   + 36:55
 30. Vítková Miroslava        PTE6952 C TJ Sokol Ptení           60:39   + 36:57
 31. Jašek Otakar             6KC9400 C Neregistrovaný           64:31   + 40:49
 32. Horkel Antonín           LPU0610 C OK Lokomotiva Pardubice  65:00   + 41:18
 33. Humlíčková Jana          UBM7351 C MENISKOS Brno            67:08   + 43:26
 34. Filipová Lucie           SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.  70:41   + 46:59
 35. Dostálová Barbora        VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  74:03   + 50:21
 36. Prouzová Zuzana          DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka        90:29   + 66:47
--------------------------------------------------------------------------------