Kód závodu          : 3731
Název               : Cena východních Čech 2017 - E3
Datum               : 03.09.2017
Místo konání        : Pustá Kamenice
Mapa                : 1:10000
Pořadatel           : LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Ředitel závodu      : Vávra Jaroslav
Hlavní rozhodčí     : Farář Václav - R1
Ředitel závodu      : Vávra Jaroslav
Stavitel tratí      : Fencl Jiří
JURY                : Venhoda Milan, Tobiška Václav, Baldrian Petr

D10N 3.60 km, 30 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janíková Anna            UBM0855 C MENISKOS Brno            25:18          
  2. Petriláková Amálie       DOR0953 C OK Dobříš                28:25   + 3:07 
  3. Reichlová Lucie          KSU0850 C Klub vytrvalostních spo  29:43   + 4:25 
  4. Zitková Veronika         LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice  30:57   + 5:39 
  5. Skřivanková Anna         TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno        32:19   + 7:01 
  6. Belžíková Nelly          KVS0958 C SKOB Kobra Vsetín        33:08   + 7:50 
  7. Reichlová Pavla          KSU0888 C Klub vytrvalostních spo  37:34   + 12:16
  8. Kutlvašrová Pavla        VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:57   + 13:39
  9. Valyavka Viktoriya       38S0850 C VZA Žilina               47:52   + 22:34
 10. Froschová Magdaléna      LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice  56:16   + 30:58
 11. Kalinová Lisa            SPC1158 C SPORTICUS team           66:15   + 40:57
 12. Hovorková Elen           LPU0954 C OK Lokomotiva Pardubice  71:14   + 45:56
     Horvátová Eva            NER     C                           DISK          
     Lapáčková Anna           SHK0854 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Švíglerová Anna          LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.30 km, 35 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pipková Karolína         LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice  21:02          
  2. Baldrianová Eva          VSP0751 C USK Praha                21:15   + 0:13 
  3. Kubáňová Tereza          TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno        21:24   + 0:22 
  4. Oranyová Sylva           SJI0751 C OK Jihlava               21:37   + 0:35 
  5. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno       21:59   + 0:57 
  6. Netuková Anežka          SHK0750 C OK Slavia Hradec Králov  22:13   + 1:11 
  7. Dvořáková Lucie          BBM0750 C BETA URSUS Orienteering  23:29   + 2:27 
  8. Švíglerová Kateřina      LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice  25:19   + 4:17 
  9. Chlupáčová Anežka        ZAM0751 C OB TJ Sokol Žamberk      25:24   + 4:22 
 10. Michálková Sabina        LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovic  25:25   + 4:23 
 11. Malečková Pavlína        VSP0855 C USK Praha                26:05   + 5:03 
 12. Strýčková Barbora        ADA0852 C OOB Spartak Adamov       26:43   + 5:41 
 13. Tichá Alexandra          LPU0757 C OK Lokomotiva Pardubice  27:23   + 6:21 
 14. Dobrovolná Anna          TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno        27:28   + 6:26 
 15. Chrástová Barbora        STH0851 C SK Studenec              27:47   + 6:45 
 16. Čechová Johana           TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno        28:54   + 7:52 
 17. Gajdová Michaela         VSP0752 C USK Praha                29:24   + 8:22 
 18. Kovalčíková Alena        AOP0751 C Orientační Běh Opava     29:37   + 8:35 
 19. Rotková Veronika         ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno       29:53   + 8:51 
 20. Lampová Amálie           DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka        30:48   + 9:46 
 21. Nemšovská Magdalena      VSP0853 C USK Praha                32:09   + 11:07
 22. Bartášková Karolína      ASU0799 C Magnus Orienteering      34:54   + 13:52
 23. Cetlová Karolína         AOP0752 C Orientační Běh Opava     35:17   + 14:15
 24. Čivrná Eliška            VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:15   + 17:13
 25. Zitková Andrea           LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice  38:45   + 17:43
 26. Janíčková Jolana         OSN0777 C SK Orientační sporty No  45:51   + 24:49
 27. Baštová Justýna          DOR0952 C OK Dobříš                50:23   + 29:21
 28. Vítková Eva              CHT1053 C OOB SK Chrast            54:45   + 33:43
 29. Kalinová Ella            SPC0961 C SPORTICUS team           86:33   + 65:31
--------------------------------------------------------------------------------

D12A 2.90 km, 40 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malečková Hana           VSP0553 B USK Praha                23:27          
  1. Doušková Hana            TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno        23:27   + 0:00 
  3. Srbová Michaela          SJI0551 B OK Jihlava               23:56   + 0:29 
  4. Štefanová Markéta        STH0550 B SK Studenec              23:59   + 0:32 
  5. Procházková Doubravka    ADA0651 B OOB Spartak Adamov       25:03   + 1:36 
  6. Chrástová Magdaléna      STH0551 B SK Studenec              25:57   + 2:30 
  7. Finstrlová Julie         ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno       27:09   + 3:42 
  8. Holasová Barbora         AOP0651 C Orientační Běh Opava     27:24   + 3:57 
  9. Výchová Veronika         KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orl  27:35   + 4:08 
 10. Škáchová Viktorie        KAM0650 B OK Kamenice              29:06   + 5:39 
 11. Navrátilová Marie        ASU0599 B Magnus Orienteering      29:55   + 6:28 
 12. Doušková Kateřina        TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno        30:37   + 7:10 
 13. Škáchová Zuzana          KAM0651 C OK Kamenice              30:55   + 7:28 
 14. Hlaváčová Lucie          TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno        31:51   + 8:24 
 15. Mrskočová Markéta        LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice  32:22   + 8:55 
 16. Fuchsová Ema             TBM0653 C KOS TJ Tesla Brno        32:33   + 9:06 
 17. Blažková Veronika        SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec    37:22   + 13:55
 18. Kopecká Martina          PHK0555 B OK 99 Hradec Králové     38:00   + 14:33
 19. Kotenová Markéta         RIC0651 C OB Říčany                38:43   + 15:16
--------------------------------------------------------------------------------

D12B 2.70 km, 35 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haasová Klára            LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice  23:15          
  2. Ježková Ivana            RBK0555 C SK Radioklub Blansko     24:25   + 1:10 
  3. Cetlová Magdaléna        AOP0552 C Orientační Běh Opava     24:39   + 1:24 
  4. Dvořáková Kateřina       LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice  24:57   + 1:42 
  5. Vošahlíková Ema          LPU0663 B OK Lokomotiva Pardubice  25:09   + 1:54 
  6. Holubářová Viktorie      KUO0599 B KOB Ústí nad Orlicí      26:08   + 2:53 
  7. Tomanová Eliška          LBM0651 C TJ Lokomotiva Ingstav B  27:05   + 3:50 
  8. Morávková Alžběta        SHK0653 C OK Slavia Hradec Králov  27:55   + 4:40 
  9. Benešová Michaela        SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec    29:35   + 6:20 
 10. Mikysková Adéla          VAM0550 C OOB Vamberk              29:44   + 6:29 
 11. Cachová Mirka            LPU0555 C OK Lokomotiva Pardubice  31:07   + 7:52 
 12. Pazderníková Zdeňka      ASU0698 B Magnus Orienteering      32:06   + 8:51 
 13. Čečková Karolína         SHK0650 C OK Slavia Hradec Králov  35:10   + 11:55
 14. Košková Martina          SHK0652 C OK Slavia Hradec Králov  35:41   + 12:26
 15. Petrásová Michaela       LPU0680 B OK Lokomotiva Pardubice  41:51   + 18:36
 16. Dvořáková Anežka         LPU0556 C OK Lokomotiva Pardubice  42:09   + 18:54
     Oujeská Simona           ADA0551 C OOB Spartak Adamov        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14A 3.90 km, 65 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  28:06          
  2. Tichá Dorotea            DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka        28:45   + 0:39 
  3. Randáková Adéla          VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  30:43   + 2:37 
  4. Pušová Bára              LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice  32:25   + 4:19 
  5. Bártová Adéla            LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice  33:26   + 5:20 
  6. Petrásová Hana           LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice  34:02   + 5:56 
  7. Knobová Agáta            VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:12   + 6:06 
  8. Stoklasová Zuzana        OSN0454 B SK Orientační sporty No  34:18   + 6:12 
  9. Chvátilová Johana        PHK0450 B OK 99 Hradec Králové     35:22   + 7:16 
 10. Rotková Markéta          ZBM0455 B SK Žabovřesky Brno       35:47   + 7:41 
 11. Bednaříková Emma         VLI0359 B Slavia Liberec orientee  36:15   + 8:09 
 12. Vodičková Johana         LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice  37:10   + 9:04 
 13. Baštová Julie            DOR0353 C OK Dobříš                37:30   + 9:24 
 14. Pračková Ema             RIC0451 B OB Říčany                38:26   + 10:20
 15. Hrnčířová Ivana          STH0351 B SK Studenec              38:47   + 10:41
 16. Klechová Karolína        AOP0452 B Orientační Běh Opava     39:23   + 11:17
 17. Marečková Ema            OSN0450 B SK Orientační sporty No  40:34   + 12:28
 18. Teringlová Vendula       VCB0451 C OB České Budějovice      40:47   + 12:41
 19. Kovalčíková Anna         AOP0453 B Orientační Běh Opava     43:18   + 15:12
 20. Stohanzlová Kristýna     LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice  44:05   + 15:59
 21. Čelechovská Radka        UBM0451 C MENISKOS Brno            48:53   + 20:47
 22. Vorlová Eva              ASU0499 B Magnus Orienteering      50:38   + 22:32
 23. Komárková Jindra         SJH0453 B SJH Jindřichův Hradec    56:08   + 28:02
 24. Maršounová Jana          SHK0454 C OK Slavia Hradec Králov  73:10   + 45:04
 25. Kotenová Barbora         RIC0452 C OB Říčany                78:57   + 50:51
     Miková Lenka             TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.20 km, 65 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    28:32          
  2. Vejražková Róza          SJC0151 A Sportcentrum Jičín       28:53   + 0:21 
  3. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        30:43   + 2:11 
  4. Raková Petra             SHK0251 B OK Slavia Hradec Králov  31:37   + 3:05 
  4. Klacková Štěpánka        SJC0253 B Sportcentrum Jičín       31:37   + 3:05 
  6. Tichá Marie              TZL0253 A SKOB Zlín                31:46   + 3:14 
  7. Kodytková Denisa         SHK0252 B OK Slavia Hradec Králov  32:10   + 3:38 
  8. Kroniková Štěpánka       SHK0150 B OK Slavia Hradec Králov  33:05   + 4:33 
  9. Sanna Karin              DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka        34:41   + 6:09 
 10. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              35:09   + 6:37 
 11. Nováková Světlana        NPA0151 B SK LOB Nová Paka         35:17   + 6:45 
 12. Polanská Nelly           PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  36:01   + 7:29 
 13. Suchá Simona             SHK0351 B OK Slavia Hradec Králov  36:07   + 7:35 
 14. Kejmarová Jana           STH0152 B SK Studenec              36:39   + 8:07 
 15. Držková Berenika         LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice  37:52   + 9:20 
 16. Hamáčková Eliška         STH0153 C SK Studenec              38:02   + 9:30 
 17. Zimová Barbora           SHK0151 B OK Slavia Hradec Králov  38:06   + 9:34 
 18. Janků Anna               SJC0252 A Sportcentrum Jičín       38:56   + 10:24
 19. Randáková Alžběta        VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:03   + 13:31
 20. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      43:43   + 15:11
 21. Petriláková Anežka       DOR0251 B OK Dobříš                45:09   + 16:37
 22. Šritrová Lenka           TUR0250 B OOB TJ Turnov            45:44   + 17:12
 23. Sadílková Iva            VIC0151 C OB Vizovice              50:33   + 22:01
 24. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        67:22   + 38:50
     Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 5.00 km, 95 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Opálková Martina         BBM0050 A BETA URSUS Orienteering  36:13          
  2. Semrádová Jana           CHC9951 A K.O.B. Choceň            38:23   + 2:10 
  3. Tichá Veronika           TZL9951 A SKOB Zlín                38:45   + 2:32 
  4. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  40:47   + 4:34 
  5. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        41:22   + 5:09 
  6. Voltrová Alena           ROZ9951 B OK Roztoky               44:02   + 7:49 
  7. Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                48:59   + 12:46
  8. Auermüllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       49:33   + 13:20
  9. Boková Ivana             ZAM9952 C OB TJ Sokol Žamberk      49:59   + 13:46
 10. Hrnčířová Magda          STH0051 B SK Studenec              50:36   + 14:23
 11. Hápová Petra             PHK0051 A OK 99 Hradec Králové     50:55   + 14:42
 12. Malivánková Eva          ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno       51:14   + 15:01
 13. Nechutová Aneta          SJI9950 A OK Jihlava               51:24   + 15:11
 14. Stoklasová Daniela       OSN0055 B SK Orientační sporty No  53:05   + 16:52
 15. Škorpíková Barbora       LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice  53:20   + 17:07
 16. Štefková Klára           TBM0059 B KOS TJ Tesla Brno        60:03   + 23:50
     Foltýnová Eva            SJI0051 A OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 7.40 km, 150 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kociánová Lenka          VBM8553 C VSK Mendelu Brno         49:48          
  2. Kozáková Zdenka          TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno        49:59   + 0:11 
  3. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice  53:04   + 3:16 
  4. Šimková Johanka          ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno       53:15   + 3:27 
  5. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                53:22   + 3:34 
  6. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       53:39   + 3:51 
  7. Randáková Helena         VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:23   + 6:35 
  8. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        56:26   + 6:38 
  9. Petráčková Klára         LPU9261 C OK Lokomotiva Pardubice  58:45   + 8:57 
 10. Vernerová Radka          VBM8558 C VSK Mendelu Brno         61:38   + 11:50
 11. Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast            62:30   + 12:42
 12. Valachová Martina        LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice  66:14   + 16:26
 13. Ondráčková Lucie         CHT9254 C OOB SK Chrast            67:38   + 17:50
 14. Bořánková Karolína       KAM9550 R OK Kamenice              69:23   + 19:35
 15. Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice  71:33   + 21:45
 16. Hendrychová Zuzana       ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno       79:03   + 29:15
 17. Chmelíková Zuzana        VBM9353 C VSK Mendelu Brno         80:03   + 30:15
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 6.20 km, 105 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fučíková Hana            VBM7751 C VSK Mendelu Brno         48:34          
  2. Michálková Renata        LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovic  52:06   + 3:32 
  3. Rydlová Eva              FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  55:09   + 6:35 
  4. Křístková Veronika       ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno       61:57   + 13:23
  4. Voltrová Hana            ROZ9752 B OK Roztoky               61:57   + 13:23
  6. Fenclová Tereza          LPU9752 C OK Lokomotiva Pardubice  63:13   + 14:39
  6. Šádková Martina          PHK9653 C OK 99 Hradec Králové     63:13   + 14:39
  8. Štoková Mariana          DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka        64:29   + 15:55
  9. Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  65:12   + 16:38
 10. Burešová Lenka           DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka        69:33   + 20:59
 11. Studničná Lenka          7QX8650 C Neregistrovaní - Studni  70:09   + 21:35
 12. Šádková Lucie            PHK9654 C OK 99 Hradec Králové     72:12   + 23:38
 13. Vlažná Lucie             LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovic  73:10   + 24:36
 14. Škrabalová Šárka         KON9888 C KOB Konice               75:40   + 27:06
 15. Hercigová Anna           JHB9159 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  78:18   + 29:44
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.60 km, 90 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wohanková Gabriela       VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:09          
  2. Pilíková Veronika        CET8152 C TJ Loko Česká Třebová    52:08   + 0:59 
  3. Zavadilová Simona        PTE8485 C TJ Sokol Ptení           57:50   + 6:41 
  4. Štěpánková Petra         LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav B  59:12   + 8:03 
  5. Vacková Anna             SJI9854 C OK Jihlava               61:04   + 9:55 
  6. Habigerová Radka         KSU9559 C Klub vytrvalostních spo  61:10   + 10:01
  7. Krejčí Lenka             PTE8350 C TJ Sokol Ptení           61:17   + 10:08
  8. Marešová Kristýna        LPU9155 C OK Lokomotiva Pardubice  62:36   + 11:27
  9. Martincová Kristýna      CHT8551 C OOB SK Chrast            64:38   + 13:29
 10. Kalinová Markéta         SPC8259 C SPORTICUS team           69:32   + 18:23
 11. Kmentová Lenka           ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk      70:11   + 19:02
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 5.10 km, 105 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kutlvašrová Vladimíra    VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:20          
  2. Ryšavá Magdalena         PGP7650 C SK Praga                 39:48   + 0:28 
  3. Čečková Martina          SHK7753 C OK Slavia Hradec Králov  40:22   + 1:02 
  4. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        40:47   + 1:27 
  5. Štěpánková Kateřina      TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno        41:01   + 1:41 
  6. Biolik Agnieszka         46P7700 C Trackcourse              43:17   + 3:57 
  7. Schwabová Kateřina       TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno        43:27   + 4:07 
  8. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  44:12   + 4:52 
  9. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  44:58   + 5:38 
 10. Ďoubalíková Veronika     CHT7351 C OOB SK Chrast            45:14   + 5:54 
 11. Podlipná Veronika        NPA8152 C SK LOB Nová Paka         45:33   + 6:13 
 12. Haasová Renata           LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice  46:03   + 6:43 
 13. Nešporová Barbora        TZL7652 C SKOB Zlín                46:45   + 7:25 
 14. Škáchová Petra           KAM7054 C OK Kamenice              46:52   + 7:32 
 15. Čivrná Karolína          VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:56   + 9:36 
 16. Štreglová Andrea         VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:03   + 9:43 
 17. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 49:17   + 9:57 
 18. Fukátková Miroslava      VIC7658 C OB Vizovice              50:15   + 10:55
 19. Hladká Petra             KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orl  50:17   + 10:57
 20. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     52:10   + 12:50
 21. Smětáková Ivana          HLV8153 C KČT - OB Holešov         52:36   + 13:16
 22. Mrskočová Dana           LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice  52:39   + 13:19
 23. Rančáková Barbora        74C8151 C NER                      52:59   + 13:39
 24. Chovancová Jana          TZL7352 C SKOB Zlín                53:37   + 14:17
 25. Veselá Eva               VCB7853 C OB České Budějovice      54:36   + 15:16
 26. Doubravová Blanka        ASU7499 C Magnus Orienteering      62:00   + 22:40
 27. Pračková Zita            RIC7850 C OB Říčany                66:45   + 27:25
 28. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  67:39   + 28:19
     Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
  MS Marečková Kateřina       OSN7550 C SK Orientační sporty No  36:42   +      
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.20 km, 70 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Lucie        ADA7651 C OOB Spartak Adamov       33:59          
  2. Holasová Šarka           AOP7853 C Orientační Běh Opava     38:17   + 4:18 
  3. Krčová Martina           KSU7272 C Klub vytrvalostních spo  38:32   + 4:33 
  4. Čechová Marcela          TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno        39:41   + 5:42 
  5. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     39:50   + 5:51 
  6. Doušková Klára           TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno        40:12   + 6:13 
  7. Janků Radka              SJC7353 C Sportcentrum Jičín       40:37   + 6:38 
  8. Vacková Petra            CHT7852 C OOB SK Chrast            43:35   + 9:36 
  8. Petrásová Simona         LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice  43:35   + 9:36 
 10. Smolíková Kateřina       KSU7793 C Klub vytrvalostních spo  44:11   + 10:12
 11. Junková Kateřina         STH7351 C SK Studenec              44:44   + 10:45
 12. Štáblová Michaela        KSU7787 C Klub vytrvalostních spo  45:28   + 11:29
 13. Kroutilová Eva           ZBM7861 C SK Žabovřesky Brno       45:44   + 11:45
 14. Štichhauerová Kateřina   LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice  48:47   + 14:48
 15. Strýčková Monika         ADA7454 C OOB Spartak Adamov       49:42   + 15:43
 16. Bednaříková Daniela      VLI7759 C Slavia Liberec orientee  49:57   + 15:58
 17. Pilařová Kateřina        CEP8050 C Čepíci                   50:10   + 16:11
 18. Tichá Elena              LPU8258 C OK Lokomotiva Pardubice  52:07   + 18:08
 19. Finstrlová Alena         ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno       52:14   + 18:15
 20. Mikysková Ilona          VAM7550 C OOB Vamberk              52:18   + 18:19
 21. Urbánková Lenka          ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno       52:22   + 18:23
 22. Stará Petra              VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:27   + 21:28
 23. Benešová Petra           KON7575 C KOB Konice               55:39   + 21:40
 24. Sedláčková Dagmar        KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín        56:23   + 22:24
 25. Kašparová Eva            TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orli  56:30   + 22:31
 26. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                57:46   + 23:47
 27. Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                59:21   + 25:22
 28. Čelechovská Zora         UBM7451 C MENISKOS Brno            59:46   + 25:47
 29. Zámečníková Jitka        3VX7450 C Zámečníci                62:21   + 28:22
     Reichlová Jiřina         KSU7499 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 4.90 km, 75 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kopecká Marcela          PHK6852 C OK 99 Hradec Králové     35:58          
  2. Knapová Iva              LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice  39:17   + 3:19 
  3. Sedlářová Pavla          AOP7052 C Orientační Běh Opava     41:46   + 5:48 
  4. Wurzelová Dana           CHT6654 C OOB SK Chrast            42:55   + 6:57 
  5. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  43:00   + 7:02 
  6. Koberová Lenka           LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice  43:39   + 7:41 
  7. Vavrysová Iva            LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovic  44:29   + 8:31 
  8. Juračková Jana           LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice  44:47   + 8:49 
  9. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    46:17   + 10:19
 10. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       46:31   + 10:33
 11. Ferdusová Eva            LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovic  47:05   + 11:07
 12. Hlavová Miroslava        KON6389 C KOB Konice               47:49   + 11:51
 13. Rusinová Alena           BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteerin  48:17   + 12:19
 14. Novotná Ivana            PHK6354 C OK 99 Hradec Králové     49:08   + 13:10
 15. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        49:15   + 13:17
 16. Waňková Dita             LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice  49:43   + 13:45
 17. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         50:41   + 14:43
 18. Šmelíková Hana           ASU6999 C Magnus Orienteering      52:28   + 16:30
 19. Pipková Táňa             LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice  52:55   + 16:57
 20. Bendáková Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  52:58   + 17:00
 21. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        53:03   + 17:05
 22. Zalabová Martina         SJC6657 C Sportcentrum Jičín       53:17   + 17:19
 23. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        57:55   + 21:57
 24. Illnerová Daniela        DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka        57:57   + 21:59
 25. Řadová Jaromíra          DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka        58:17   + 22:19
 26. Miková Iva               TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno        59:42   + 23:44
 27. Tichá Dagmar             DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka        63:42   + 27:44
 28. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  65:10   + 29:12
 29. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        65:21   + 29:23
 30. Fuchsová Marcela         TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno        65:26   + 29:28
 31. Choutková Lenka          SOB6350 C SOBSA                    67:54   + 31:56
 32. Valachová Jana           LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice  69:45   + 33:47
 33. Malačková Jana           DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka        78:18   + 42:20
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.60 km, 55 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sadílková Lenka          VIC7055 C OB Vizovice              34:44          
  2. Nykodýmová Monika        TBM6870 C KOS TJ Tesla Brno        40:44   + 6:00 
  3. Jašková Monika           TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno        41:32   + 6:48 
  4. Lukášová Lenka           TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno        41:35   + 6:51 
  5. Šišmová Hana             TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orli  43:09   + 8:25 
  6. Nechutová Alena          PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  43:27   + 8:43 
  7. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            44:11   + 9:27 
  8. Poláčková Bohuslava      PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  44:38   + 9:54 
  9. Obrátilová Naďa          ABM6654 C KOB ALFA Brno            45:27   + 10:43
 10. Machová Iveta            NPA6851 C SK LOB Nová Paka         45:41   + 10:57
 11. Veljačiková Markéta      SCP6451 C OK Sparta Praha          46:41   + 11:57
 12. Lázničková Marcela       TZL6751 C SKOB Zlín                46:57   + 12:13
 13. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  47:00   + 12:16
 14. Matyášová Lenka          LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav B  47:05   + 12:21
 15. Holečková Zdeňka         SHK6950 C OK Slavia Hradec Králov  47:58   + 13:14
 16. Strachotová Eva          ASU6099 C Magnus Orienteering      48:43   + 13:59
 17. Schäferová Jana          TZL6566 C SKOB Zlín                53:17   + 18:33
 18. Řeháková Jana            BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek     62:17   + 27:33
 19. Šubrtová Petra           NER     C                          65:35   + 30:51
 20. Záveská Anna             CET6450 C TJ Loko Česká Třebová    68:45   + 34:01
 21. Egrtová Jitka            SHK6354 C OK Slavia Hradec Králov  75:23   + 40:39
     Prázová Kamila           SRK7151 C SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
  MS Christodoulou Iva        ASU7599 C Magnus Orienteering      59:09   + 24:25
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 3.60 km, 70 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  35:21          
  2. Janotová Dobra           ZBM5662 C SK Žabovřesky Brno       36:09   + 0:48 
  3. Kabáthová Jitka          ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno       40:11   + 4:50 
  4. Benešová Iva             SJC6151 C Sportcentrum Jičín       40:15   + 4:54 
  5. Vlažná Mirka             LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  40:44   + 5:23 
  6. Denysenko Tamara         38S6150 C VZA Žilina               40:56   + 5:35 
  7. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               42:21   + 7:00 
  8. Klusáčková Jitka         TTR6152 C OOB Třebíč               43:04   + 7:43 
  9. Hušková Eva              NPA5754 C SK LOB Nová Paka         43:56   + 8:35 
 10. Bravená Alexandra        VBM6155 C VSK Mendelu Brno         44:47   + 9:26 
 11. Potěšilová Vladimíra     VBM5655 C VSK Mendelu Brno         44:58   + 9:37 
 12. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         49:25   + 14:04
 13. Jansová Alena            CHT5852 C OOB SK Chrast            50:42   + 15:21
 14. Kynčlová Miroslava       JIL5851 C OK Jilemnice             53:02   + 17:41
 15. Kalibánová Jiřina        NPA5351 C SK LOB Nová Paka         53:32   + 18:11
 16. Fejlková Alice           SHK5351 C OK Slavia Hradec Králov  54:06   + 18:45
 17. Daví Jana                ASU6199 C Magnus Orienteering      55:15   + 19:54
 18. Řezníčková Hana          CHT6051 C OOB SK Chrast            57:46   + 22:25
 19. Janošíková Jaroslava     UOL5858 C SOB Olomouc              70:17   + 34:56
 20. Svobodová Eva            SHK5853 C OK Slavia Hradec Králov  83:13   + 47:52
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.20 km, 55 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Helena       TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno        39:27          
  2. Smičková Eva             KON5887 C KOB Konice               41:35   + 2:08 
  3. Šilerová Zdena           KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  42:29   + 3:02 
  4. Hausvaterová Marcela     SHK6152 C OK Slavia Hradec Králov  43:15   + 3:48 
  5. Salajková Věra           LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav B  44:06   + 4:39 
  6. Klimplová Alena          LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice  45:24   + 5:57 
  7. Eremiášová Jana          TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno        45:55   + 6:28 
  8. Oulická Hana             TRT5350 C KOS Třešť                62:07   + 22:40
  9. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín                66:47   + 27:20
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 3.20 km, 45 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolaříková Věra          SBK5251 C KOB Start Blansko        35:43          
  2. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                38:06   + 2:23 
  3. Martincová Helena        ZAM5051 C OB TJ Sokol Žamberk      45:40   + 9:57 
  4. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      49:19   + 13:36
  5. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  51:34   + 15:51
  6. Lohrová Jarmila          SCP0    C OK Sparta Praha          58:31   + 22:48
  7. Tomanová Jana            LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav B  58:49   + 23:06
  8. Bogdálková Věra          LBM4858 C TJ Lokomotiva Ingstav B  74:12   + 38:29
     Slámová Hana             TBM4951 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.60 km, 30 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánek Ondřej          TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno        20:52          
  2. Kroupa Matyáš            LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice  22:30   + 1:38 
  3. Veselý Štěpán            VIC0712 C OB Vizovice              25:27   + 4:35 
  4. Kroutil Jošt             ZBM0701 C SK Žabovřesky Brno       27:52   + 7:00 
  5. Rémiš Štěpán             SHK0802 C OK Slavia Hradec Králov  28:20   + 7:28 
  6. Salajka Michal           LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav B  28:51   + 7:59 
  7. Meduna Ondřej            STH0707 C SK Studenec              29:07   + 8:15 
  8. Bořil David              PZR0707 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  29:21   + 8:29 
  9. Švestka Štěpán           KVS0711 C SKOB Kobra Vsetín        29:41   + 8:49 
 10. Veljačik Jonáš           SCP0800 C OK Sparta Praha          29:57   + 9:05 
 10. Venhoda Lukáš            SJI0801 C OK Jihlava               29:57   + 9:05 
 12. Cipryán Tobiáš           BZP0701 C Báječné ženy v orientač  30:23   + 9:31 
 13. Čečka Matěj              SHK0901 C OK Slavia Hradec Králov  32:27   + 11:35
 14. Rémiš Šimon              SHK0801 C OK Slavia Hradec Králov  33:10   + 12:18
 15. Kárník Štěpán            LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice  34:02   + 13:10
 16. Kroutil Tadeáš           ZBM0901 C SK Žabovřesky Brno       35:45   + 14:53
 17. Čečka Vojtěch            SHK0804 C OK Slavia Hradec Králov  37:49   + 16:57
 18. Minařík Josef            VCB0903 C OB České Budějovice      39:04   + 18:12
 19. Šípek Daniel             LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice  39:49   + 18:57
 20. Škorpík Jaromír          LPU0849 C OK Lokomotiva Pardubice  41:04   + 20:12
 21. Eliášek Patrik           LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav B  41:22   + 20:30
 22. Oujeský Dan              ADA0701 C OOB Spartak Adamov       41:48   + 20:56
 23. Bezvoda Jakub            SHK0807 C OK Slavia Hradec Králov  43:45   + 22:53
 24. Kutlvašr Vladimír        VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:03   + 23:11
 25. Pilař František          CEP0900 C Čepíci                   44:33   + 23:41
 26. Štábl Vít                KSU1100 C Klub vytrvalostních spo  45:11   + 24:19
 27. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                49:56   + 29:04
     Goláň Antonín            LPU0804 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Baláž Viktor             SHK0803 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Kadaně Matěj             LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.30 km, 35 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schwab Filip             TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno        18:33          
  2. Heczko Erik              VLI0804 C Slavia Liberec orientee  18:44   + 0:11 
  3. Urválek Jan              TBM0707 C KOS TJ Tesla Brno        18:47   + 0:14 
  4. Světnický Antonín        STE0800 C SK SKI-OB Šternberk      21:55   + 3:22 
  5. Jandera Kryštof          PGP0700 C SK Praga                 22:28   + 3:55 
  6. Marek Filip              ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno       22:48   + 4:15 
  7. Šubrt Jáchym             DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka        23:33   + 5:00 
  8. Pavelec Michal           NPA0801 C SK LOB Nová Paka         24:19   + 5:46 
  9. Kadaně Marek             LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice  24:26   + 5:53 
 10. Ježek Martin             LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice  24:48   + 6:15 
 11. Ježek David              RBK0801 C SK Radioklub Blansko     24:51   + 6:18 
 12. Škorpil Marek            HOR0900 C TJ Jiskra Hořice         25:15   + 6:42 
 13. Doušek Vilém             TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno        25:51   + 7:18 
 13. Frosch Vítek             LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice  25:51   + 7:18 
 15. Teringl Vojtěch          VCB0702 C OB České Budějovice      25:52   + 7:19 
 16. Zřídkaveselý Martin      ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno       26:37   + 8:04 
 17. Toman Matěj              LBM0909 C TJ Lokomotiva Ingstav B  26:53   + 8:20 
 18. Hladký Radovan           KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orl  28:35   + 10:02
 19. Buďárek Šimon            STH0703 C SK Studenec              29:14   + 10:41
 20. Holas Štěpán             AOP0900 C Orientační Běh Opava     29:22   + 10:49
 21. Navrátil Pavel           ASU0747 C Magnus Orienteering      29:32   + 10:59
 22. Volkov Maksym            38S0700 C VZA Žilina               29:39   + 11:06
 23. Macek Vojtěch            ASU0748 C Magnus Orienteering      32:05   + 13:32
 24. Kurka Antonín            SHK0700 C OK Slavia Hradec Králov  32:12   + 13:39
 25. Kovalčík Petr            AOP0901 C Orientační Běh Opava     33:10   + 14:37
 26. Hladký Matěj             KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orl  34:06   + 15:33
 27. Goláň František          LPU0803 C OK Lokomotiva Pardubice  34:50   + 16:17
 28. Vítek Vojtěch            CHT0801 C OOB SK Chrast            36:43   + 18:10
 29. Cetl Jan                 AOP0902 C Orientační Běh Opava     36:48   + 18:15
 30. Kunt Martin              ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk      69:42   + 51:09
--------------------------------------------------------------------------------

H12A 3.50 km, 60 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěpánek Jan             TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno        27:29          
  2. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno       28:40   + 1:11 
  3. Strýček Jan              ADA0503 B OOB Spartak Adamov       29:08   + 1:39 
  4. Svoboda Antonín          VPM0601 B KOS Slavia Plzeň         30:05   + 2:36 
  5. Pompach Lukáš            PHK0500 B OK 99 Hradec Králové     30:55   + 3:26 
  6. Odehnal Tomáš            ADA0500 B OOB Spartak Adamov       30:59   + 3:30 
  7. Bednařík Vilém           VLI0509 B Slavia Liberec orientee  31:21   + 3:52 
  8. Štábl Patrik             KSU0606 B Klub vytrvalostních spo  31:29   + 4:00 
  9. Srb Vladimír             SJI0701 B OK Jihlava               31:57   + 4:28 
 10. Nemšovský Filip          VSP0500 C USK Praha                33:38   + 6:09 
 11. Urbánek Tomáš            ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno       33:40   + 6:11 
 12. Šubrt Vojtěch            DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka        33:46   + 6:17 
 13. Vališ Vojtěch            LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice  34:11   + 6:42 
 14. Šípek Ondřej             LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice  34:27   + 6:58 
 15. Čivrný Jan               VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:41   + 8:12 
 16. Brosch Ondřej            RBK0606 C SK Radioklub Blansko     36:00   + 8:31 
 17. Nouza Michal             SJH0505 C SJH Jindřichův Hradec    36:32   + 9:03 
 18. Jelínek Filip            RUZ0500 B TJ Růžená                36:52   + 9:23 
 19. Novák Matyáš             CTB0601 B SK OB Chotěboř           38:37   + 11:08
 20. Janků Štěpán             SJC0501 B Sportcentrum Jičín       39:51   + 12:22
 21. Tichý Hubert             DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka        48:19   + 20:50
 22. Lazák Jan                LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  49:21   + 21:52
     Fuchs Marek              TBM0    C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
     Pajger Miroslav          38S0500 C VZA Žilina                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12B 2.90 km, 40 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Folprecht Matyáš         TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno        24:24          
  2. Stohanzl Patrik          LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice  24:26   + 0:02 
  3. Čech Radan               TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno        25:36   + 1:12 
  4. Pavelec Matěj            NPA0501 B SK LOB Nová Paka         29:09   + 4:45 
  5. Štichhauer Adam          LPU0603 B OK Lokomotiva Pardubice  32:01   + 7:37 
  6. Dvořák Jakub             BBM0502 C BETA URSUS Orienteering  33:21   + 8:57 
  7. Kobylka David            ASU0546 C Magnus Orienteering      39:46   + 15:22
  8. Dvořák Vojtěch           LPU0506 C OK Lokomotiva Pardubice  43:55   + 19:31
  9. Greschner Adam           ASU0547 C Magnus Orienteering      45:25   + 21:01
 10. Novák Tadeáš             CTB0640 C SK OB Chotěboř           45:26   + 21:02
 11. Munzar Jakub             LPU0606 C OK Lokomotiva Pardubice  46:33   + 22:09
 12. Sádovský Jáchym          LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice  46:41   + 22:17
 13. Planík Martin            STH0601 C SK Studenec              52:43   + 28:19
 14. Balcar Jiří              SHK0600 C OK Slavia Hradec Králov  61:51   + 37:27
     Krumphanzl Šimon         SCP0549 C OK Sparta Praha           DISK          
     Oujeský Lukáš            ADA0504 C OOB Spartak Adamov        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14A 4.70 km, 65 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rusin Vojtěch            BRU0301 B Ulita-HOBRA Orienteerin  29:46          
  2. Waněk Hubert             LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice  30:21   + 0:35 
  3. Haas Filip               LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice  31:21   + 1:35 
  4. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:23   + 1:37 
  5. Doušek Tomáš             TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno        31:35   + 1:49 
  6. Bolehovský Daniel        VSP0508 B USK Praha                32:20   + 2:34 
  7. Urbánek Adam             ZBM0302 B SK Žabovřesky Brno       33:02   + 3:16 
  8. Lička Adam               TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno        33:05   + 3:19 
  9. Fejfar Lukáš             LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice  33:21   + 3:35 
 10. Štichhauer Daniel        LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice  34:22   + 4:36 
 11. Novák Adam               LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice  34:30   + 4:44 
 12. Jelínek Kryštof          RUZ0301 B TJ Růžená                34:38   + 4:52 
 13. Petrilák Matouš          DOR0409 B OK Dobříš                35:06   + 5:20 
 14. Hřivna Jakub             PGP0305 B SK Praga                 35:26   + 5:40 
 15. Krpata Michal            LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice  35:27   + 5:41 
 16. Štábl Adam               KSU0401 A Klub vytrvalostních spo  36:25   + 6:39 
 17. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                38:54   + 9:08 
 18. Venhoda Matěj            SJI0301 B OK Jihlava               39:39   + 9:53 
 19. Orany Vojtěch            SJI0401 B OK Jihlava               40:15   + 10:29
 20. Hanousek Matěj           RBK0404 B SK Radioklub Blansko     43:56   + 14:10
 21. Štoudek Martin           ASU0448 B Magnus Orienteering      49:01   + 19:15
 22. Hybeš Michal             CHT0401 B OOB SK Chrast            69:59   + 40:13
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 3.60 km, 55 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procinger Jakub          VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:22          
  2. Flegl Martin             SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.  26:26   + 1:04 
  3. Novák Stanislav          NPA0404 B SK LOB Nová Paka         26:43   + 1:21 
  4. Choutka Matěj            NPA0402 B SK LOB Nová Paka         27:02   + 1:40 
  5. Rajnoha Tomáš            UBM0303 C MENISKOS Brno            28:15   + 2:53 
  6. Typlt Tomáš              NPA0406 B SK LOB Nová Paka         30:44   + 5:22 
  7. Fajfer Filip             NPA0401 B SK LOB Nová Paka         31:18   + 5:56 
  8. Ježek Filip              RBK0405 C SK Radioklub Blansko     31:26   + 6:04 
  9. Splítek Petr             PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  36:06   + 10:44
 10. Veselý Jonáš             VIC0411 B OB Vizovice              37:31   + 12:09
 11. Švestka Jakub            KVS0311 C SKOB Kobra Vsetín        39:54   + 14:32
 12. Kunt Stanislav           ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk      41:56   + 16:34
 13. Jakubský Adam            SHK0406 C OK Slavia Hradec Králov  42:40   + 17:18
 14. Ježek Vojtěch            LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice  53:46   + 28:24
 15. Verner Lukáš             SHK0407 C OK Slavia Hradec Králov  57:58   + 32:36
 16. Bartášek Tomáš           ASU0447 C Magnus Orienteering      80:41   + 55:19
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 6.20 km, 120 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  37:08          
  2. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       38:26   + 1:18 
  3. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            39:18   + 2:10 
  4. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  39:43   + 2:35 
  5. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      40:12   + 3:04 
  6. Macek Ondřej             LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice  40:26   + 3:18 
  7. Mrskoč Marek             LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice  40:41   + 3:33 
  8. Link Lukáš               STH0205 A SK Studenec              41:21   + 4:13 
  9. Milán Tomáš              ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno       41:51   + 4:43 
 10. Hojný Jáchym             SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec    42:01   + 4:53 
 11. Bolehovský Michal        VSP0202 B USK Praha                42:50   + 5:42 
 12. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        43:34   + 6:26 
 13. Adámek Filip             ABM0101 A KOB ALFA Brno            44:26   + 7:18 
 14. Paleček Ondřej           SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.  44:39   + 7:31 
 15. Mühlbach Aleš            STH0104 B SK Studenec              45:04   + 7:56 
 16. Štefan Vít               STH0202 A SK Studenec              45:25   + 8:17 
 17. Dostál Jakub             VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:33   + 8:25 
 18. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        45:41   + 8:33 
 19. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        47:31   + 10:23
 20. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  47:48   + 10:40
 21. Kurák Michal             84S0100 C Akademik TU Košice       48:44   + 11:36
 22. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  50:42   + 13:34
 23. Hecl František           KSU0201 B Klub vytrvalostních spo  53:34   + 16:26
 24. Bek Jiří                 CHA0103 B OK Chrastava             56:22   + 19:14
 25. Novák Přemysl            DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka        60:27   + 23:19
 26. Čelechovský Matěj        UBM0202 B MENISKOS Brno            61:00   + 23:52
 27. Bořil Šimon              PZR0101 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  61:44   + 24:36
 28. Klement David            DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka        62:29   + 25:21
 29. Krč Matěj                KSU0101 B Klub vytrvalostních spo  62:52   + 25:44
 30. Kopecký Jan              PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  64:56   + 27:48
 31. Vališ Jan                LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice  68:23   + 31:15
 32. Procinger Jan            VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  68:52   + 31:44
 33. Mikuláš Jan              VCB0103 C OB České Budějovice      74:02   + 36:54
     Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Chovanec Václav          TZL0201 A SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 7.10 km, 150 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               46:11          
  2. Horčička Vít             STE9919 A SK SKI-OB Šternberk      49:02   + 2:51 
  3. Sabol Josef              CTB9902 B SK OB Chotěboř           53:00   + 6:49 
  4. Sedlář Jan               TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno        53:56   + 7:45 
  5. Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo  55:02   + 8:51 
  6. Rajnoha David            TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno        61:53   + 15:42
  7. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             64:38   + 18:27
  8. Beneš Miroslav           KON9915 B KOB Konice               69:06   + 22:55
  9. Ridzoň Daniel            DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka        72:53   + 26:42
 10. Hybeš David              CHT9903 C OOB SK Chrast            88:42   + 42:31
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 9.30 km, 235 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering      54:05          
  2. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk       55:18   + 1:13 
  3. Křivda Tomáš             CHC9901 A K.O.B. Choceň            58:42   + 4:37 
  4. Kozák Osvald             TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno        58:55   + 4:50 
  5. Dutkowski Mikolaj        DOB9200 C KOB Dobruška             59:48   + 5:43 
  6. Bořánek Michal           STE0007 A SK SKI-OB Šternberk      60:49   + 6:44 
  7. Vacek Vojtěch            SJI9602 C OK Jihlava               61:24   + 7:19 
  8. Bencúr Juraj             LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovic  62:00   + 7:55 
  9. Srb Vladimír             SJI7801 C OK Jihlava               62:37   + 8:32 
 10. Kos Tomáš                LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice  63:49   + 9:44 
 11. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava     64:57   + 10:52
 12. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo  66:53   + 12:48
 13. Kopáček Jan              CHT8510 C OOB SK Chrast            67:05   + 13:00
 14. Holas Tomáš              AOP7802 C Orientační Běh Opava     68:15   + 14:10
 15. Skřivanek Marcel         JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov    69:44   + 15:39
 16. Dvorský Vojtěch          SKM9401 C KOB Směr Kroměříž        71:33   + 17:28
 17. Nouza Petr               SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec    71:34   + 17:29
 18. Mašata Matěj             PHK9601 R OK 99 Hradec Králové     72:18   + 18:13
 19. Benroth Martin           TZL9206 C SKOB Zlín                73:07   + 19:02
 20. Plíhal Tomáš             SJI8509 C OK Jihlava               73:21   + 19:16
 21. Kala Matěj               OOL8901 C SK Haná orienteering     74:15   + 20:10
 22. Novák Pavel              CTB7001 C SK OB Chotěboř           74:19   + 20:14
 23. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       74:28   + 20:23
 24. Podmolík Josef           TZL9701 A SKOB Zlín                74:34   + 20:29
 25. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      74:41   + 20:36
 26. Lauterbach David         ZAM9801 B OB TJ Sokol Žamberk      76:42   + 22:37
 27. Haas Karel               LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice  77:47   + 23:42
 28. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        79:03   + 24:58
 29. Lesák Jakub              ZAM9603 C OB TJ Sokol Žamberk      82:45   + 28:40
 30. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka        83:03   + 28:58
 31. Krajcar Ivo              SKM9501 C KOB Směr Kroměříž        93:04   + 38:59
 32. Pračka Tomáš             RIC7302 C OB Říčany                95:44   + 41:39
     Bendák Jan               PHK9800 A OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 7.90 km, 145 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast            52:29          
  2. Strachota Petr           TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec   54:22   + 1:53 
  3. Fučík Karel              VBM7246 C VSK Mendelu Brno         54:23   + 1:54 
  4. Perknovský Radim         JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov    54:40   + 2:11 
  5. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 54:45   + 2:16 
  6. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        58:06   + 5:37 
  7. Klapal Jan               LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice  58:30   + 6:01 
  8. Trávníček Jan            PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov         59:11   + 6:42 
  9. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  59:42   + 7:13 
 10. Ptáček Jiří              SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.  60:40   + 8:11 
 11. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       61:27   + 8:58 
 12. Kysilko Zdeněk           CHT8601 C OOB SK Chrast            62:00   + 9:31 
 13. Oujeský Tomáš            ADA7433 C OOB Spartak Adamov       62:57   + 10:28
 14. Wohanka Pavel            VRL7501 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:45   + 11:16
 15. Štregl Petr              VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  64:13   + 11:44
 16. Vondra Jiří              FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  64:34   + 12:05
 17. Ptáček Martin            SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.  65:24   + 12:55
 18. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  69:04   + 16:35
 19. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno         69:36   + 17:07
 20. Verner Tomáš             VBM8204 C VSK Mendelu Brno         71:16   + 18:47
 21. Filičko Marek            LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice  72:47   + 20:18
 21. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       72:47   + 20:18
 23. Sýkora Bohumil           CHC8601 C K.O.B. Choceň            73:40   + 21:11
 24. Andrš Petr               ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk      74:48   + 22:19
 25. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            76:12   + 23:43
 26. Souček Tomáš             SHK8200 C OK Slavia Hradec Králov  76:31   + 24:02
 27. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB Spartak Adamov       76:34   + 24:05
 28. Obrátil Štěpán           ABM9409 C KOB ALFA Brno            77:47   + 25:18
 29. Martinec Petr            CHT8502 C OOB SK Chrast            79:11   + 26:42
 30. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec    80:18   + 27:49
 31. Kniebugl Anton           39S6401 C KOBRA Bratislava         82:15   + 29:46
 32. Lohr Ivo                 SCP6801 C OK Sparta Praha          84:33   + 32:04
 33. Suchomel Vít             MBM8448 C O-mikron                 87:08   + 34:39
 34. Čech Viktor              VBM8001 C VSK Mendelu Brno         91:49   + 39:20
     Orany Tomáš              SJI7311 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 6.50 km, 120 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Axmann Šimon             44C8700 C Neregistrovaní           45:33          
  2. Panovec Jan              VIC8931 C OB Vizovice              45:46   + 0:13 
  3. Prošek Michal            SJI7823 C OK Jihlava               47:11   + 1:38 
  4. Pašek František          KAM7600 C OK Kamenice              48:07   + 2:34 
  5. Kalina Miroslav          SPC8211 C SPORTICUS team           51:29   + 5:56 
  6. Burkart David            VIC9602 C OB Vizovice              51:38   + 6:05 
  7. Chlupáč Dominik          ZAM9320 C OB TJ Sokol Žamberk      56:25   + 10:52
  8. Měrka Roman              VIC8308 C OB Vizovice              56:40   + 11:07
  9. Urbánek Jan              3AZ     C Nereg DKP                57:18   + 11:45
 10. Jochec Michal            VIC9704 C OB Vizovice              59:01   + 13:28
 11. Bernášek Jiří            STB8101 C TJ Stadion Nový Bor      59:49   + 14:16
 12. Dressler Jan             SBK7911 C KOB Start Blansko        61:03   + 15:30
 13. Macl Jan                 LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice  63:30   + 17:57
 14. Musil Marek              CHT8801 C OOB SK Chrast            63:45   + 18:12
 15. Kavan Tomáš              TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno        66:11   + 20:38
 16. Dokoupil Zbyněk          VBM8206 C VSK Mendelu Brno         74:59   + 29:26
 17. Otrusina David           VBM8205 C VSK Mendelu Brno         79:11   + 33:38
 18. Humlíček Petr            UBM9701 C MENISKOS Brno            97:37   + 52:04
     Peřinka Šimon            BBM9700 B BETA URSUS Orienteering   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 6.60 km, 110 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hladký Viktor            VAM8201 C OOB Vamberk              45:10          
  2. Venhoda Milan            SJI7104 C OK Jihlava               45:28   + 0:18 
  3. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        47:02   + 1:52 
  4. Nemšovský Petr           PGP7602 C SK Praga                 48:25   + 3:15 
  5. Koblic Jan               VAM7601 C OOB Vamberk              49:01   + 3:51 
  6. Belej Jiří               LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice  49:24   + 4:14 
  7. Václavek Jan             LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice  50:00   + 4:50 
  8. Rigó Marek               ODR7101 C SKOB Odry                50:07   + 4:57 
  9. Rotek Pavel              ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno       51:02   + 5:52 
 10. Švestka Vítězslav        KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín        51:25   + 6:15 
 11. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    51:34   + 6:24 
 12. Auermüller Vít           65X6700 C Laněk                    52:05   + 6:55 
 13. Doušek Robert            TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno        52:11   + 7:01 
 14. Slabý Jan                ZHR7900 C TJ Zhoř                  53:52   + 8:42 
 15. Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin  54:13   + 9:03 
 16. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko     54:54   + 9:44 
 17. Jandera Tomáš            SOB7300 C SOBSA                    55:43   + 10:33
 18. Hřivna Štěpán            PGP7507 C SK Praga                 56:02   + 10:52
 19. Mikan Tomáš              NER     C                          56:52   + 11:42
 20. Ježek Petr               RBK7201 C SK Radioklub Blansko     57:13   + 12:03
 21. Biolik Grzegorz          46P7600 C Trackcourse              57:19   + 12:09
 22. Odehnal Luděk            ADA7400 C OOB Spartak Adamov       57:25   + 12:15
 23. Mikan Petr               NER0    C                          58:00   + 12:50
 24. Žitný Tomáš              SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  58:29   + 13:19
 25. Pilař Marek              CEP7700 C Čepíci                   59:15   + 14:05
 26. Lampa David              DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka        62:33   + 17:23
 27. Čečka Jiří               SHK7600 C OK Slavia Hradec Králov  63:04   + 17:54
 28. Navrátil Martin          ASU7449 C Magnus Orienteering      64:31   + 19:21
 29. Hanousek Kamil           RBK7401 C SK Radioklub Blansko     64:35   + 19:25
 30. Bartášek Jiří            ASU7448 C Magnus Orienteering      65:06   + 19:56
 31. Ježek Vladimír           LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice  66:52   + 21:42
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 5.30 km, 110 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ehler Tomáš              VSP8102 C USK Praha                39:32          
  2. Finstrle Aleš            ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno       40:20   + 0:48 
  3. Volkov Alexander         38S8000 C VZA Žilina               41:34   + 2:02 
  4. Sadílek Ondřej           2YZ7300 C Neregistrovaní - Sadíle  43:11   + 3:39 
  5. Hovorka Pavel            LPU7908 C OK Lokomotiva Pardubice  44:11   + 4:39 
  6. Kubáň Pavel              TBM7506 C KOS TJ Tesla Brno        44:17   + 4:45 
  7. Rajnoha Miroslav         UBM7104 C MENISKOS Brno            47:16   + 7:44 
  8. Cveček Martin            PVP7400 C VSS Přírodověda Praha    47:32   + 8:00 
  9. Humlíček René            UBM7101 C MENISKOS Brno            48:14   + 8:42 
 10. Greschner Luboš          ASU7848 C Magnus Orienteering      50:35   + 11:03
 11. Toman Ondřej             LBM7517 C TJ Lokomotiva Ingstav B  50:50   + 11:18
 12. Stoklasa Radek           OSN7500 C SK Orientační sporty No  51:24   + 11:52
 13. Možný Stanislav          PVP7700 C VSS Přírodověda Praha    52:39   + 13:07
 14. Kunt Stanislav           ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk      53:21   + 13:49
 15. Lička Lukáš              VBM7301 C VSK Mendelu Brno         53:24   + 13:52
 16. Kroupa Jan               LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice  56:00   + 16:28
 17. Kroutil Petr             ZBM7803 C SK Žabovřesky Brno       58:19   + 18:47
 18. Nekvapil Ondřej          LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice  59:35   + 20:03
 19. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee  59:58   + 20:26
 20. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo  60:50   + 21:18
 21. Vých Luboš               KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orl  65:15   + 25:43
 22. Folprecht Jaroslav       TBM8040 C KOS TJ Tesla Brno        66:51   + 27:19
 23. Pecka Lukáš              HLV7707 C KČT - OB Holešov         67:48   + 28:16
 24. Dvořák Miloš             BBM7300 C BETA URSUS Orienteering  74:38   + 35:06
 25. Splítek Václav           PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 105:03   + 65:31
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 5.50 km, 80 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horký Jan                UOL7100 C SOB Olomouc              35:11          
  2. Filip Libor              SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.  35:29   + 0:18 
  3. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 35:55   + 0:44 
  4. Sadílek Martin           VIC6901 C OB Vizovice              39:04   + 3:53 
  5. Teringl Radek            VCB6502 C OB České Budějovice      39:22   + 4:11 
  6. Smolka Martin            STE7100 C SK SKI-OB Šternberk      40:02   + 4:51 
  7. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    42:00   + 6:49 
  8. Tornai Szabolcs          25H7100 C Tabáni Spartacus         42:43   + 7:32 
  9. Dundáček Milan           SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec    43:40   + 8:29 
 10. Bendák Petr              LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  43:45   + 8:34 
 11. Chvátil Jiří             PHK7200 C OK 99 Hradec Králové     45:16   + 10:05
 12. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                45:18   + 10:07
 13. Valach Petr              LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice  47:34   + 12:23
 14. Kober Michal             LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice  47:36   + 12:25
 15. Adámek Libor             ABM6707 C KOB ALFA Brno            48:03   + 12:52
 16. Láznička Robert          TZL6309 C SKOB Zlín                49:03   + 13:52
 17. Nouza Petr               SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec    49:36   + 14:25
 18. Šritr Martin             TUV6802 C SOK TJ Turnov            49:43   + 14:32
 19. Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž        49:58   + 14:47
 20. Vacek Milan              SJI6901 C OK Jihlava               51:02   + 15:51
 21. Nechanický Pavel         OSN7209 C SK Orientační sporty No  51:08   + 15:57
 22. Klaška Jan               NER     C                          51:32   + 16:21
 23. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Orientační Běh Opava     51:39   + 16:28
 24. Vrubel Karel             TZL6401 C SKOB Zlín                51:58   + 16:47
 25. Svoboda Radek            VPM6903 C KOS Slavia Plzeň         52:03   + 16:52
 26. Zámečník Pavel           3VX7200 C Zámečníci                52:07   + 16:56
 27. Kubičko Petr             SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec    52:31   + 17:20
 28. Starý Pavel              VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:14   + 18:03
 29. Láznička Libor           TZL6701 C SKOB Zlín                53:20   + 18:09
 30. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        53:47   + 18:36
 31. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       54:13   + 19:02
 32. Vacek František          CHT7001 C OOB SK Chrast            55:45   + 20:34
 33. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             55:59   + 20:48
 34. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        56:16   + 21:05
 35. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               58:25   + 23:14
 36. Janů Zdeněk              KSU5749 C Klub vytrvalostních spo  58:26   + 23:15
 37. Lazák Jan                LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  59:01   + 23:50
 38. Cetl Vladimír            AOP6602 C Orientační Běh Opava     60:52   + 25:41
 39. Hlaváček Lubomír         PHK6401 C OK 99 Hradec Králové     61:09   + 25:58
 40. Čivrný Pavel             VRL6306 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  65:18   + 30:07
 41. Macek Karel              ASU7102 C Magnus Orienteering      65:31   + 30:20
 42. Maleček Vít              PGP6801 C SK Praga                 66:01   + 30:50
 43. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        69:01   + 33:50
 44. Galík Svatopluk          TZL6301 C SKOB Zlín                70:36   + 35:25
 45. Řada Richard             DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka        96:20   + 61:09
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 4.80 km, 70 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáček Pavel             BBM6508 C BETA URSUS Orienteering  35:28          
  2. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové     38:15   + 2:47 
  3. Kašpar Václav            TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orli  39:28   + 4:00 
  4. Procházka Tomáš          LPU6503 C OK Lokomotiva Pardubice  40:05   + 4:37 
  5. Jordanov Nikolaj         VBM6501 C VSK Mendelu Brno         40:30   + 5:02 
  6. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             41:00   + 5:32 
  7. Rajnošek Zdeněk          BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrc  41:11   + 5:43 
  8. Patočka Petr             BBM6300 C BETA URSUS Orienteering  41:30   + 6:02 
  9. Funda Michal             SHK6403 C OK Slavia Hradec Králov  41:31   + 6:03 
 10. Mikyska Alan             VAM7149 C OOB Vamberk              43:26   + 7:58 
 11. Svoboda Martin           BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek     44:19   + 8:51 
 12. Procházka Radek          LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice  44:54   + 9:26 
 13. Suk Marek                PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  45:40   + 10:12
 14. Brancuský Zdeněk         LPU6803 C OK Lokomotiva Pardubice  46:47   + 11:19
 15. Holubář David            KUO7101 C KOB Ústí nad Orlicí      47:02   + 11:34
 16. Šiška Oto                OTK7202 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  48:09   + 12:41
 17. Věříš Jan                LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice  49:05   + 13:37
 18. Pekárek Aleš             RBK6602 C SK Radioklub Blansko     49:25   + 13:57
 19. Vališ Jan                LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice  50:12   + 14:44
 20. Strýček Jiří             ADA6701 C OOB Spartak Adamov       50:59   + 15:31
 21. Světnický Alexandr       OOL6300 C SK Haná orienteering     52:43   + 17:15
 22. Vychodil Tomáš           SHK6301 C OK Slavia Hradec Králov  53:18   + 17:50
 23. Vývoda Zdeněk            MOV6702 C SKOB Ostrava             54:10   + 18:42
 24. Švestka Jiří             KVS6911 C SKOB Kobra Vsetín        54:36   + 19:08
 25. Svoboda Miloslav         SHK5901 C OK Slavia Hradec Králov  55:20   + 19:52
 26. Šišma Pavel              TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orli  56:09   + 20:41
 27. Mika Ladislav            TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno        56:51   + 21:23
 28. Nechuta Milan            PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  62:40   + 27:12
 29. Kobylka Roman            ASU6749 C Magnus Orienteering      63:32   + 28:04
 30. Květoň Vladimír          KSU6800 C Klub vytrvalostních spo  68:03   + 32:35
 31. Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš                94:42   + 59:14
     Nykodým Petr             TBM6307 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 5.20 km, 95 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         38:23          
  2. Grepl Ladislav           KON6111 C KOB Konice               40:19   + 1:56 
  3. Zeman Jaroslav           SJI5901 C OK Jihlava               41:08   + 2:45 
  4. Kaňák Petr               SJI6115 C OK Jihlava               43:38   + 5:15 
  5. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          44:16   + 5:53 
  6. Hausvater Karel          SHK5801 C OK Slavia Hradec Králov  45:53   + 7:30 
  7. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No  45:57   + 7:34 
  8. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  46:45   + 8:22 
  9. Pulec Pavel              VBM6201 C VSK Mendelu Brno         46:49   + 8:26 
 10. Kopáček Miroslav         CHT6049 C OOB SK Chrast            46:50   + 8:27 
 11. Kalibán Jaroslav         NPA5101 C SK LOB Nová Paka         47:39   + 9:16 
 12. Václavek Jiří            STE5701 C SK SKI-OB Šternberk      47:43   + 9:20 
 13. Strachota Jaroslav       ASU5600 C Magnus Orienteering      47:59   + 9:36 
 14. Běhoun Pavel             PHK5701 C OK 99 Hradec Králové     48:01   + 9:38 
 15. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         49:10   + 10:47
 16. Juračka Vojtěch          LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice  49:18   + 10:55
 17. Hanzl Vlastimil          VBM5329 C VSK Mendelu Brno         50:42   + 12:19
 18. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    50:52   + 12:29
 19. Romanovský Alois         SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec    50:59   + 12:36
 20. Tupec Jiří               VAM5801 C OOB Vamberk              51:05   + 12:42
 21. Knap Jan                 LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice  51:08   + 12:45
 22. Juračka Zdeněk           HAV5702 C OB Havířov               51:47   + 13:24
 23. Roudný Václav            LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice  52:43   + 14:20
 24. Kynčl Stanislav          JIL5401 C OK Jilemnice             53:17   + 14:54
 25. Konopáč Jiří             TUR5803 C OOB TJ Turnov            53:40   + 15:17
 26. Gazdačko Milan           SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov  53:43   + 15:20
 27. Jašek Milan              TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno        54:53   + 16:30
 28. Klusáček Martin          TTR5601 C OOB Třebíč               54:59   + 16:36
 29. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   59:29   + 21:06
 30. Beneš Josef              SJC5801 C Sportcentrum Jičín       60:30   + 22:07
 31. Zeman Ludvík             BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek     70:24   + 32:01
 32. Černý Petr               ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orl  70:34   + 32:11
 33. Tomášek Pavel            OTK5800 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  71:25   + 33:02
 34. Zákostelecký František   SOB5501 C SOBSA                    79:27   + 41:04
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 4.50 km, 80 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švarc Jiří               TUR6204 C OOB TJ Turnov            37:00          
  2. Kolařík Zdeněk           SBK5406 C KOB Start Blansko        42:18   + 5:18 
  3. Kubálek Zdeněk           RUZ5306 C TJ Růžená                42:43   + 5:43 
  4. Matras Jaroslav          CHT5301 C OOB SK Chrast            43:52   + 6:52 
  5. Hrbas Vladimír           KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín        44:06   + 7:06 
  6. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  44:27   + 7:27 
  7. Kološ Oldřich            LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice  46:36   + 9:36 
  8. Petr Václav              MOV5801 C SKOB Ostrava             47:47   + 10:47
  9. Krmášek Bohdan           AOP5301 C Orientační Běh Opava     48:44   + 11:44
 10. Novák Miroslav           3AC5500 C NER - Novakovi           51:49   + 14:49
 11. Fridrich Jaroslav        LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice  52:09   + 15:09
 12. Junek Petr               STH5501 C SK Studenec              55:37   + 18:37
 13. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  56:21   + 19:21
 14. Kaloč Vítězslav          KVS5904 C SKOB Kobra Vsetín        56:22   + 19:22
 15. Potěšil Václav           VBM5613 C VSK Mendelu Brno         56:28   + 19:28
 16. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  57:12   + 20:12
 17. Pilc Oldřich             OOL5100 C SK Haná orienteering     57:45   + 20:45
 18. Henek Milan              RBK5307 C SK Radioklub Blansko     60:15   + 23:15
 19. Janošík Zdeněk           UOL5600 C SOB Olomouc              79:55   + 42:55
 20. Hostinský Jiří           LPU5501 C OK Lokomotiva Pardubice  90:46   + 53:46
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 4.30 km, 70 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  35:36          
  2. Chmelík Aleš             VBM4732 C VSK Mendelu Brno         37:07   + 1:31 
  3. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                38:49   + 3:13 
  4. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                39:37   + 4:01 
  5. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        40:01   + 4:25 
  6. Čípa Jiří                CET5002 C TJ Loko Česká Třebová    40:04   + 4:28 
  7. Uher Petr                VSP5001 C USK Praha                40:06   + 4:30 
  8. Hořínek Jaroslav         VSP5000 C USK Praha                40:14   + 4:38 
  9. Švadlena Jiří            CHC4601 C K.O.B. Choceň            40:18   + 4:42 
 10. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  41:01   + 5:25 
 11. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  41:18   + 5:42 
 12. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:32   + 6:56 
 13. Bauer Emil               VBM4410 C VSK Mendelu Brno         43:33   + 7:57 
 14. Čadil Jan                FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  44:30   + 8:54 
 15. Borák Stanislav          EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha        45:27   + 9:51 
 16. Vítek Josef              CHT4802 C OOB SK Chrast            45:35   + 9:59 
 17. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       45:46   + 10:10
 18. Tobiška Václav           ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk      46:27   + 10:51
 19. Zlesák Milan             CHT5101 C OOB SK Chrast            46:40   + 11:04
 20. Peška Antonín            HLV4801 C KČT - OB Holešov         48:53   + 13:17
 21. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  49:37   + 14:01
 22. Valter Petr              KBP4500 C KBP Praha                50:25   + 14:49
 23. Sklenář Antonín          STE4801 C SK SKI-OB Šternberk      53:21   + 17:45
 24. Sláma Dušan              TBM4730 C KOS TJ Tesla Brno        56:06   + 20:30
 25. Blecha Ladislav          TRT5100 C KOS Třešť                56:58   + 21:22
 26. Šponar Josef             ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk      58:30   + 22:54
 27. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  59:08   + 23:32
 28. Starka František         CHT4801 C OOB SK Chrast            60:29   + 24:53
 29. Ryšavý Vít               TJP4700 C TJ Sokol Troja           64:49   + 29:13
 30. Procházka Jan            TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno        67:04   + 31:28
     Vodrážka Oldřich         CHT4701 C OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 3.10 km, 50 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                34:12          
  2. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       40:49   + 6:37 
  3. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        41:59   + 7:47 
  4. Mikulecký Jan            PHK3801 C OK 99 Hradec Králové     47:49   + 13:37
  5. Vondra Jaroslav          FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  80:33   + 46:21
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.60 km, 30 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanousková Veronika      RBK0000 C SK Radioklub Blansko     27:48          
  2. Janíková Klára           UBM1053 C MENISKOS Brno            28:30   + 0:42 
  3. Jelínek Michael          RUZ     C TJ Růžená                29:29   + 1:41 
  4. Volkova Maja             38S0950 C VZA Žilina               29:50   + 2:02 
  5. Eliášek Jakub            LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav B  33:42   + 5:54 
  6. Fraj David               RUZ0900 C TJ Růžená                34:05   + 6:17 
  7. Blažková Andrea          ASU0899 C Magnus Orienteering      35:50   + 8:02 
  8. Michálek Marián          LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovic  36:50   + 9:02 
  9. Procházka Ferdinand      ADA1001 C OOB Spartak Adamov       37:25   + 9:37 
 10. Minařík František        VCB1103 C OB České Budějovice      37:31   + 9:43 
 11. Cipryánová Viktorie      BZP1350 C Báječné ženy v orientač  37:33   + 9:45 
 12. Fenclová Hana            LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice  37:50   + 10:02
 13. Kyncl Ondřej             ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno       38:12   + 10:24
 14. Nováková Anna Marie      CTB0951 C SK OB Chotěboř           39:04   + 11:16
 15. Kubáň Patrik             TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno        41:01   + 13:13
 15. Schwabová Barbora        TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno        41:01   + 13:13
 17. Odvody Vilík             LPU     C OK Lokomotiva Pardubice  41:56   + 14:08
 18. Matys Eduard             SHK0902 C OK Slavia Hradec Králov  42:56   + 15:08
 19. Sochorová Kristýna       SHK0953 C OK Slavia Hradec Králov  43:01   + 15:13
 20. Sochor Jakub             SHK0903 C OK Slavia Hradec Králov  43:03   + 15:15
 21. Švestka Patrik           KVS0811 C SKOB Kobra Vsetín        43:14   + 15:26
 22. Salajka Tibor            LBM1300 C TJ Lokomotiva Ingstav B  44:00   + 16:12
 23. Udržal Lukáš             LPU     C OK Lokomotiva Pardubice  44:13   + 16:25
 24. Podlipný Filip           NPA1202 C SK LOB Nová Paka         44:53   + 17:05
 25. Pompach Tobiáš           PHK     C OK 99 Hradec Králové     45:12   + 17:24
 26. Matys Richard            SHK0602 C OK Slavia Hradec Králov  46:48   + 19:00
 27. Škorpíková Markéta       LPU1299 C OK Lokomotiva Pardubice  47:17   + 19:29
 28. Broschová Alžběta        RBK1151 C SK Radioklub Blansko     47:18   + 19:30
 29. Jelínek Šimon            RUZ     C TJ Růžená                47:49   + 20:01
 30. Zitková Markéta          LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice  48:14   + 20:26
 31. Odvodyová Nikola         LPU1252 C OK Lokomotiva Pardubice  48:31   + 20:43
 32. Hejduková Laura          LBM1299 C TJ Lokomotiva Ingstav B  49:51   + 22:03
 33. Stohanzlová Vilma        LPU1551 C OK Lokomotiva Pardubice  49:59   + 22:11
 34. Skřivanek František      1XC1200 C Skřivankovi              52:24   + 24:36
 35. Chaloupková Klára        ZBM1260 C SK Žabovřesky Brno       58:48   + 31:00
 36. Urválková Anna           TBM1177 C KOS TJ Tesla Brno        64:49   + 37:01
 37. Teringlová Veronika      VCB1251 C OB České Budějovice      72:10   + 44:22
 38. Chaloupka Matej          ZBM1133 C SK Žabovřesky Brno       75:11   + 47:23
 39. Tesařová Lucie           AOP1451 C Orientační Běh Opava     90:37   + 62:49
--------------------------------------------------------------------------------

OPEN 4.90 km, 75 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hasman Ondřej            VPM0002 A KOS Slavia Plzeň         30:05          
  2. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         31:09   + 1:04 
  3. Krčál Jaroslav           LPU8407 C OK Lokomotiva Pardubice  31:56   + 1:51 
  4. Schwab David             TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno        34:30   + 4:25 
  5. Hrstka Daniel            JHB8604 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  37:27   + 7:22 
  6. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava     37:38   + 7:33 
  7. Hojná Eliška             SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec    37:58   + 7:53 
  8. Frýba Dominik            NER     C                          40:23   + 10:18
  9. Svoboda Jiří             ROZ7500 C OK Roztoky               40:48   + 10:43
 10. Kovářová Anna            CET7552 C TJ Loko Česká Třebová    42:52   + 12:47
 11. Přikryl Jan              SSU     C SK Severka Šumperk       43:24   + 13:19
 12. Bencur Juraj             LCE9901 C OOB TJ Slovan Luhačovic  43:41   + 13:36
 13. Teringlová Martina       VCB7851 C OB České Budějovice      44:57   + 14:52
 14. Foltýn Tomáš             SJI9801 B OK Jihlava               47:43   + 17:38
 15. Pilcová Sabina           JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov    53:01   + 22:56
 16. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                 54:47   + 24:42
 17. Hanousek Martin          CTB7910 C SK OB Chotěboř           55:03   + 24:58
 18. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       55:16   + 25:11
 19. Záveský Richard          CET6301 C TJ Loko Česká Třebová    55:17   + 25:12
 20. Kopecký Tomáš            NER     C                          55:49   + 25:44
 21. Hanuš Pavel              LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  55:57   + 25:52
 22. Souček Pavel             PHK5503 C OK 99 Hradec Králové     59:13   + 29:08
 23. Jadviščok Ladislav       UOL5101 C SOB Olomouc              61:07   + 31:02
 24. Waněk Hubert             LPU6506 C OK Lokomotiva Pardubice  61:21   + 31:16
 25. Hejduková Petra          LBM8252 C TJ Lokomotiva Ingstav B  64:22   + 34:17
 26. Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                 64:40   + 34:35
 27. Jadviščok Ladislav       UOL7700 C SOB Olomouc              64:47   + 34:42
 28. Šimerka Jakub            PGP0407 C SK Praga                 64:48   + 34:43
 29. Suková Renata            PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  65:46   + 35:41
 30. Jireš František          3IX5900 C Zelenkovi                67:58   + 37:53
 31. Erlitz Jakub             66C8601 C Amatéři                  70:05   + 40:00
 32. Skryja Ondřej            PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  70:34   + 40:29
 33. Ryšavá Lubomíra          TJP4750 C TJ Sokol Troja           76:08   + 46:03
 34. Foltýnová Lenka          SJI6751 C OK Jihlava               80:07   + 50:02
 35. Zelenková Lenka          3IX6150 C Zelenkovi                80:54   + 50:49
 36. Polách David             3MZ8000 C Neregistrovani - Vlci    99:21   + 69:16
     Hašek Jan                VPM0001 A KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Hanušová Jitka           LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
     Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                  DISK          
     Kosová Tereza            SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.70 km, 35 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ostřanský Filip          ASU9243 C Magnus Orienteering      18:57          
  2. Kyncl Tomáš              NER     C                          21:58   + 3:01 
  3. Tichá Markéta            5RX     C NNN                      24:06   + 5:09 
  4. Šilerová Eva             PDI8050 C                          24:18   + 5:21 
  5. Ďoubalíková Anna         CHT9651 C OOB SK Chrast            25:35   + 6:38 
  6. Pompach Martin           PHK7207 C OK 99 Hradec Králové     27:38   + 8:41 
  7. Urbánek Petr             ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno       27:40   + 8:43 
  8. Bláha David              SRK     C SOOB Spartak Rychnov n.  28:09   + 9:12 
  9. Bořil Tomáš              PZR6808 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  28:17   + 9:20 
 10. Lapáček Jiří             NER     C                          28:30   + 9:33 
 11. Hlava Miroslav           KON6515 C KOB Konice               28:46   + 9:49 
 12. Koblic Jan               VAM0400 C OOB Vamberk              29:44   + 10:47
 13. Lapáčková Soňa           NER     C                          30:01   + 11:04
 14. Koblic Martin            VAM0606 C OOB Vamberk              30:25   + 11:28
 15. Mutina Vlastimil         BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek     30:38   + 11:41
 16. Kovářová Ivana           NER     C                          31:30   + 12:33
 17. Hovadová Agáta           SRK     C SOOB Spartak Rychnov n.  31:33   + 12:36
 18. Jahoda Jiří              NER     C                          33:03   + 14:06
 19. Sommer Jaroslav          NER     C                          33:12   + 14:15
 20. Daví Bety                ASU     C Magnus Orienteering      35:18   + 16:21
 21. Dundáčková Hana          SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec    35:33   + 16:36
 22. Dostál Dalibor           VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:21   + 17:24
 23. Tomanová Veronika        LBM7751 C TJ Lokomotiva Ingstav B  36:59   + 18:02
 24. Daví Salva               ASU     C Magnus Orienteering      37:11   + 18:14
 25. Rajnohová Pavla          UBM7654 C MENISKOS Brno            38:12   + 19:15
 26. Švestková Jana           KVS7061 C SKOB Kobra Vsetín        38:18   + 19:21
 27. Musilová Jana            ASUCCXX C Magnus Orienteering      38:20   + 19:23
 28. Hauerlandová Jitka       LCE5853 C OOB TJ Slovan Luhačovic  38:42   + 19:45
 29. Fuchs Jan                TBM     C KOS TJ Tesla Brno        38:55   + 19:58
 30. Pekárková Radka          RBK6767 C SK Radioklub Blansko     41:44   + 22:47
 31. Polanský Pavel           PZR6201 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  44:57   + 26:00
 32. Procingerová Ilona       VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:20   + 26:23
 33. Tóth Ivett               NER     C                          45:59   + 27:02
 34. Jašek Otakar             6KC9400 C Neregistrovaný           46:47   + 27:50
 35. Pinterová Kateřina       VBM6651 C VSK Mendelu Brno         47:18   + 28:21
 36. Baštová Jana             DOR7452 C OK Dobříš                49:15   + 30:18
 37. Filipová Lucie           SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.  51:15   + 32:18
 38. Humlíčková Jana          UBM7351 C MENISKOS Brno            51:28   + 32:31
 39. Stejskal Ondřej          LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav B  51:48   + 32:51
 40. Beneš Miroslav           1DZ6900 C OB Jesenec               52:02   + 33:05
 41. Obrátil Miroslav         ABM6502 C KOB ALFA Brno            52:10   + 33:13
 42. Kaňáková Petra           SJI8751 C OK Jihlava               54:08   + 35:11
 43. Zvolankova Martina       JHB     C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  55:02   + 36:05
 44. Bašta Jaroslav           DOR7401 C OK Dobříš                57:02   + 38:05
 45. Lacinová Renata          LPU2277 C OK Lokomotiva Pardubice  57:08   + 38:11
 46. Dostálová Barbora        VRL0553 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  57:53   + 38:56
 47. Prouzová Zuzana          DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka        79:14   + 60:17
     Belžík Karel             KVS6611 C SKOB Kobra Vsetín         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------