Kód závodu          : 3753
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 25.03.2017
Místo konání        : Veská
Mapa                : Veská 1:10000
Pořadatel           : LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Ředitel závodu      : Haas Karel - R2
Hlavní rozhodčí     : Klimplová Zuzana - R2
Stavitel tratí      : Fukátko Jan - R3

D10N 1.90 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanušová Markéta         VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  19:54          
  2. Nožičková Lea            LPU0753 C OK Lokomotiva Pardubice  20:09   + 0:15 
  3. Macháčková Tereza        LPU0951 C OK Lokomotiva Pardubice  23:07   + 3:13 
  4. Kutlvašrová Pavla        VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  23:29   + 3:35 
  5. Málková Michaela         PHK0853 C OK 99 Hradec Králové     23:54   + 4:00 
  6. Trlidová Anika           LPU0855 C OK Lokomotiva Pardubice  24:06   + 4:12 
  7. Čapková Markéta          PHK0850 C OK 99 Hradec Králové     24:35   + 4:41 
  8. Trlidová Adriana         LPU0856 C OK Lokomotiva Pardubice  25:40   + 5:46 
  9. Čivrná Eliška            VRL0851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:14   + 6:20 
 10. Hanlová Kristýna         SRK0752 C SOOB Spartak Rychnov n.  26:38   + 6:44 
 11. Valentová Kateřina       LPU0852 C OK Lokomotiva Pardubice  27:14   + 7:20 
 12. Zitková Veronika         LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice  27:56   + 8:02 
 13. Hančová Karolína         VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:19   + 8:25 
 14. Kunartová Dominika       PHK0888 C OK 99 Hradec Králové     28:56   + 9:02 
 15. Vltavská Eliška          SJC0850 C Sportcentrum Jičín       29:30   + 9:36 
 16. Šnokhousová Johanka      SJC0851 C Sportcentrum Jičín       29:48   + 9:54 
 17. Stavrinou Kristýna       SRK0751 C SOOB Spartak Rychnov n.  32:37   + 12:43
 18. Havrdová Selina          SJC0950 C Sportcentrum Jičín       45:57   + 26:03
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.20 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Podlešáková Monika       PHK0752 C OK 99 Hradec Králové     20:04          
  2. Bartalošová Anežka       PGP0853 C SK Praga                 21:30   + 1:26 
  3. Netuková Anežka          SHK0750 C OK Slavia Hradec Králov  21:43   + 1:39 
  4. Švíglerová Kateřina      LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice  22:06   + 2:02 
  5. Novotná Vendula          PHK0777 C OK 99 Hradec Králové     22:18   + 2:14 
  6. Pipková Karolína         LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice  22:23   + 2:19 
  7. Chrástová Barbora        STH0851 C SK Studenec              23:48   + 3:44 
  8. Havrdová Sheila          SJC0750 C Sportcentrum Jičín       24:09   + 4:05 
  9. Růžková Markéta          LPU0758 C OK Lokomotiva Pardubice  27:05   + 7:01 
 10. Chlupáčová Anežka        ZAM0751 C OB T.J. Sokol Žamberk    27:19   + 7:15 
 11. Votočková Amélie         JIL0750 C OK Jilemnice             27:36   + 7:32 
 12. Pešanová Emma            LTU0850 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  30:19   + 10:15
 13. Zitková Andrea           LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice  31:21   + 11:17
 14. Bulušková Barbora        STH0750 C SK Studenec              31:23   + 11:19
 15. Malá Anežka              JIL0751 C OK Jilemnice             32:49   + 12:45
 16. Tichá Alexandra          LPU0757 C OK Lokomotiva Pardubice  34:06   + 14:02
 17. Janatová Violka          DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka        78:21   + 58:17
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 3.10 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelková Michaela       PHK0550 B OK 99 Hradec Králové     21:40          
  2. Štefanová Markéta        STH0550 B SK Studenec              25:38   + 3:58 
  3. Výchová Veronika         KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orl  27:05   + 5:25 
  4. Morávková Zuzana         SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.  28:21   + 6:41 
  5. Doudová Alžběta          PHK0554 C OK 99 Hradec Králové     29:10   + 7:30 
  6. Neumannová Alžběta       PHK0650 B OK 99 Hradec Králové     29:20   + 7:40 
  7. Chrástová Magdaléna      STH0551 B SK Studenec              30:15   + 8:35 
  8. Cejpková Karolína        SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.  31:27   + 9:47 
  9. Matěásková Šárka         JIL0551 B OK Jilemnice             32:23   + 10:43
 10. Trlidová Agáta           LPU0554 B OK Lokomotiva Pardubice  32:39   + 10:59
 11. Kay Nathalie             LPU0559 C OK Lokomotiva Pardubice  32:48   + 11:08
 12. Pitrmucová Lucie         JIL0651 C OK Jilemnice             32:50   + 11:10
 13. Haasová Klára            LPU0655 C OK Lokomotiva Pardubice  33:30   + 11:50
 14. Vošahlíková Ema          LPU0663 C OK Lokomotiva Pardubice  33:47   + 12:07
 15. Holubářová Viktorie      KUO0599 B KOB Ústí nad Orlicí      34:32   + 12:52
 16. Tomášová Anna            SRK0554 C SOOB Spartak Rychnov n.  35:27   + 13:47
 17. Kadaníková Tereza        LPU0552 C OK Lokomotiva Pardubice  35:41   + 14:01
 18. Kopecká Martina          PHK0555 C OK 99 Hradec Králové     38:00   + 16:20
 19. Hammová Linda            KOR0650 C OB DDM Kostelec nad Orl  39:16   + 17:36
 20. Cachová Mirka            LPU0555 C OK Lokomotiva Pardubice  39:33   + 17:53
 21. Kejvalová Radka          SJC0552 C Sportcentrum Jičín       39:43   + 18:03
 22. Dvořáková Kateřina       LPU0656 C OK Lokomotiva Pardubice  40:26   + 18:46
 23. Petrásová Michaela       LPU0680 C OK Lokomotiva Pardubice  41:22   + 19:42
 24. Holcová Nikola           LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice  43:56   + 22:16
 25. Malínská Nela            SJC0650 C Sportcentrum Jičín       45:40   + 24:00
 26. Gurinová Gabriela        SJC0557 C Sportcentrum Jičín       46:22   + 24:42
 27. Kučerová Amálie Evelína  PHK0651 C OK 99 Hradec Králové     49:50   + 28:10
 28. Pešanová Valerie         LTU0650 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  58:48   + 37:08
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 2.60 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Moskvová Agáta           ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory        24:05          
  2. Smisitelová Elena        KOR0551 C OB DDM Kostelec nad Orl  25:13   + 1:08 
  3. Zurynková Jana           PHK0553 C OK 99 Hradec Králové     25:38   + 1:33 
  4. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 C OOB Vamberk              29:37   + 5:32 
  5. Kopecká Anna             JIL0552 C OK Jilemnice             32:49   + 8:44 
  6. Mikysková Adéla          VAM0550 C OOB Vamberk              33:02   + 8:57 
  7. Zurynková Ema            PHK0655 C OK 99 Hradec Králové     35:30   + 11:25
  8. Dvořáková Anežka         LPU0556 C OK Lokomotiva Pardubice  35:47   + 11:42
  9. Rybínová Vendula         KOR0651 C OB DDM Kostelec nad Orl  40:34   + 16:29
 10. Hájková Marie            VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:14   + 21:09
 11. Kuhnová Alžběta          LPU0652 C OK Lokomotiva Pardubice  57:07   + 33:02
 12. Hanlová Nikola           SRK0553 C SOOB Spartak Rychnov n.  59:52   + 35:47
 13. Hylmarová Zuzana         ZAM0553 C OB T.J. Sokol Žamberk    72:00   + 47:55
 14. Macková Nela             LPU0661 C OK Lokomotiva Pardubice  92:38   + 68:33
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.80 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice             24:39          
  2. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  25:18   + 0:39 
  3. Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice  26:39   + 2:00 
  4. Thýnová Martina          SHK0350 A OK Slavia Hradec Králov  27:29   + 2:50 
  5. Vávrová Vanda            HOR0350 B TJ Jiskra Hořice         28:12   + 3:33 
  6. Chvátilová Johana        PHK0450 B OK 99 Hradec Králové     29:42   + 5:03 
  7. Pilná Natálie            VRL0351 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  30:14   + 5:35 
  8. Pušová Bára              LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice  30:56   + 6:17 
  9. Hrnčířová Ivana          STH0351 B SK Studenec              31:47   + 7:08 
 10. Horáková Veronika        PHK0353 B OK 99 Hradec Králové     32:33   + 7:54 
 11. Čapková Anna             PHK0451 B OK 99 Hradec Králové     32:51   + 8:12 
 12. Knobová Agáta            VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:24   + 8:45 
 13. Hanušová Kateřina        VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:26   + 9:47 
 14. Vodičková Johana         LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice  34:36   + 9:57 
 15. Petrásová Hana           LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice  34:53   + 10:14
 16. Suchá Simona             SHK0351 B OK Slavia Hradec Králov  37:30   + 12:51
 17. Gottsteinová Ema         JIL0451 B OK Jilemnice             37:48   + 13:09
 18. Hošková Kateřina         LTU0451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  37:59   + 13:20
 19. Matoušová Gabriela       VRL0352 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:24   + 14:45
 20. Kuříková Zuzana          JIL0353 C OK Jilemnice             39:26   + 14:47
 21. Suková Majka             LTU     C OOB TJ Lokomotiva Trutn  40:22   + 15:43
 22. Licková Štěpánka         LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  40:32   + 15:53
 23. Kroniková Sylvie         SHK0450 B OK Slavia Hradec Králov  40:35   + 15:56
 24. Brožková Tereza          KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí      42:10   + 17:31
 25. Kynčlová Jiřina          JIL0354 C OK Jilemnice             42:47   + 18:08
 26. Kološová Veronika        LPU0351 C OK Lokomotiva Pardubice  44:17   + 19:38
 27. Messnerová Lucie         VRL0456 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:19   + 19:40
 28. Junková Anna             LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  44:29   + 19:50
 29. Houžvičková Nikola       SHK0354 C OK Slavia Hradec Králov  44:37   + 19:58
 30. Růžičková Eliška         SJC0452 C Sportcentrum Jičín       47:32   + 22:53
 31. Suková Tereza            VRL0454 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:30   + 23:51
 32. Kosinová Kristýna        SJC0453 B Sportcentrum Jičín       50:31   + 25:52
 33. Pinke Veronika           LPU0361 C OK Lokomotiva Pardubice  52:49   + 28:10
 34. Stohanzlová Kristýna     LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice  56:11   + 31:32
--------------------------------------------------------------------------------

D14D 3.00 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zamouřilová Anežka       PHK0354 C OK 99 Hradec Králové     33:55          
  2. Šodorová Katarína        23X0451 C XX                       37:18   + 3:23 
  3. Vrábelová Hana           PHK0454 C OK 99 Hradec Králové     41:45   + 7:50 
  4. Bergerová Veronika       STH0355 C SK Studenec              41:47   + 7:52 
  5. Adamovská Kateřina       VAM0350 C OOB Vamberk              50:22   + 16:27
  6. Suchomelová Josefína     ZAM0451 C OB T.J. Sokol Žamberk    52:33   + 18:38
  7. Víchová Sára             CHC0455 C K.O.B. Choceň            62:10   + 28:15
  8. Filipová Lucie           SRK0351 C SOOB Spartak Rychnov n.  63:45   + 29:50
  9. Cibulková Veronika       LPU0355 C OK Lokomotiva Pardubice  69:29   + 35:34
 10. Zajícová Radomíra        LPU0453 C OK Lokomotiva Pardubice  86:42   + 52:47
     Houdová Adéla            JIL0356 C OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 4.40 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              30:27          
  2. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     31:51   + 1:24 
  3. Matějková Barbora        SJC0156 A Sportcentrum Jičín       34:05   + 3:38 
  4. Kejmarová Jana           STH0152 B SK Studenec              34:09   + 3:42 
  5. Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň            35:14   + 4:47 
  6. Nováková Světlana        NPA0151 B SK LOB Nová Paka         35:17   + 4:50 
  7. Raková Petra             SHK0251 B OK Slavia Hradec Králov  35:25   + 4:58 
  8. Kovářová Jana            CET0251 B TJ Loko Česká Třebová    35:33   + 5:06 
  9. Vejražková Róza          SJC0151 A Sportcentrum Jičín       36:58   + 6:31 
 10. Držková Berenika         LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice  37:41   + 7:14 
 11. Brožková Lucie           KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí      38:14   + 7:47 
 12. Zimová Barbora           SHK0151 B OK Slavia Hradec Králov  39:31   + 9:04 
 13. Suchánková Eliška        PHK0250 B OK 99 Hradec Králové     41:07   + 10:40
 14. Hamáčková Eliška         STH0153 C SK Studenec              41:46   + 11:19
 15. Klacková Štěpánka        SJC0253 B Sportcentrum Jičín       43:09   + 12:42
 16. Randáková Alžběta        VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:40   + 14:13
 17. Machová Viktorie         PHK0252 B OK 99 Hradec Králové     44:48   + 14:21
 18. Pitrmucová Antonie       JIL0251 C OK Jilemnice             46:56   + 16:29
 19. Meierová Bára            BRU0251 C Ulita-HOBRA Orienteerin  53:45   + 23:18
 20. Mikysková Doubravka      ZAM0251 C OB T.J. Sokol Žamberk    62:36   + 32:09
 21. Víchová Magdalena        CHC0153 C K.O.B. Choceň           119:31   + 89:04
     Brancuská Lenka          LPU0159 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Bílková Pavlína          ZAM0252 C OB T.J. Sokol Žamberk     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 4.50 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  33:38          
  2. Urbanová Markéta         STH9953 A SK Studenec              37:50   + 4:12 
  3. Hrnčířová Magda          STH0051 B SK Studenec              41:26   + 7:48 
  4. Škorpíková Barbora       LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice  43:10   + 9:32 
  5. Nováková Markéta         KUO0099 C KOB Ústí nad Orlicí      45:03   + 11:25
  6. Barnetová Veronika       LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice  45:52   + 12:14
  7. Procházková Tereza       ZAM0054 C OB T.J. Sokol Žamberk    46:21   + 12:43
  8. Stará Tereza             VRL0051 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:24   + 16:46
  9. Hlaváčková Petra         PHK0052 C OK 99 Hradec Králové     53:36   + 19:58
 10. Šimková Klára            CHC0054 C K.O.B. Choceň            57:51   + 24:13
 11. Knápková Adéla           ZAM9953 C OB T.J. Sokol Žamberk    61:03   + 27:25
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.10 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čepová Daniela           PHK8951 E OK 99 Hradec Králové     33:04          
  2. Chmelařová Michaela      SHK9151 C OK Slavia Hradec Králov  33:23   + 0:19 
  3. Procházková Klára        LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice  33:46   + 0:42 
  4. Balcarová Jana           PHK8753 C OK 99 Hradec Králové     33:50   + 0:46 
  5. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice  35:11   + 2:07 
  6. Janatová Lucie           DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka        36:42   + 3:38 
  7. Lehárová Alžběta         LPU9456 C OK Lokomotiva Pardubice  37:31   + 4:27 
  8. Kopáčková Iva            CHT8851 C OOB SK Chrast            38:36   + 5:32 
  9. Matoušová Kateřina       VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:49   + 5:45 
 10. Fundová Eliška           SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov  38:59   + 5:55 
 11. Tihonová Martina         PHK8651 C OK 99 Hradec Králové     39:37   + 6:33 
 12. Vítková Lucie            PHK8055 C OK 99 Hradec Králové     40:17   + 7:13 
 13. Píšová Monika            NPA8151 C SK LOB Nová Paka         40:42   + 7:38 
 14. Randíková Magdaléna      SOB8851 C SOBSA                    41:48   + 8:44 
 15. Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice  41:49   + 8:45 
 16. Záveská Anna             DOB8851 C KOB Dobruška             42:54   + 9:50 
 17. Procházková Monika       BSO9150 C KOB Baník Sokolov        43:39   + 10:35
 18. Andršová Jana            SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov n.  43:41   + 10:37
 19. Petrová Daniela          LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice  44:39   + 11:35
 20. Balcarová Jana           PHK8852 C OK 99 Hradec Králové     44:43   + 11:39
 21. Hančová Marie            SNA8255 C TJ START Náchod          45:47   + 12:43
 22. Zeman Klára              DCE7950 C KOB Dobřichovice         46:33   + 13:29
 23. Pilíková Veronika        CET8152 C TJ Loko Česká Třebová    46:35   + 13:31
 24. Ducháčková Kateřina      STH9356 C SK Studenec              46:46   + 13:42
 25. Venclová Veronika        ZAM8251 C OB T.J. Sokol Žamberk    47:18   + 14:14
 26. Petráčková Kristýna      SJI9851 B OK Jihlava               47:30   + 14:26
 27. Skalická Karolína        ZAM9652 C OB T.J. Sokol Žamberk    48:32   + 15:28
 28. Držková Markéta          LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice  48:36   + 15:32
 29. Peremská Dana            SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.  49:23   + 16:19
 30. Klusáková Barbora        DKP9157 C Oddíl OB Kotlářka        52:36   + 19:32
 31. Bartalošová Jana         PGP8154 C SK Praga                 53:36   + 20:32
 32. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 55:03   + 21:59
 33. Klapalová Hana           VAM8850 C OOB Vamberk              55:25   + 22:21
 34. Nováková Zuzana          NPA9151 R SK LOB Nová Paka         58:09   + 25:05
 35. Smoradová Barbora        SHK9050 C OK Slavia Hradec Králov  67:09   + 34:05
     Ďoubalová Věra           DOB8751 C KOB Dobruška              DISK          
     Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 4.60 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kodytková Iva            VAM7751 C OOB Vamberk              43:54          
  2. Šiffelová Lenka          ZAM8452 C OB T.J. Sokol Žamberk    44:38   + 0:44 
  3. Sokolová Tereza          BRM8451 C Sokol Burdych            46:45   + 2:51 
  4. Škodová Šárka            LTU8951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:52   + 2:58 
  5. Bártíková Zuzana         XPU8954 C PARDUBICE BIKERS         49:36   + 5:42 
  6. Chládková Eva            ZAM7051 C OB T.J. Sokol Žamberk    52:30   + 8:36 
  7. Davidová Anežka          JIL9752 C OK Jilemnice             55:45   + 11:51
  8. Müllerová Petra          BZP9050 C Báječné ženy v orientač  59:21   + 15:27
  9. Juračková Zuzana         LPU8551 C OK Lokomotiva Pardubice  59:29   + 15:35
 10. Koutná Kateřina          PHK9351 C OK 99 Hradec Králové     61:12   + 17:18
 11. Nymsová Marie            TYN8651 C OOB SK Týniště nad Orli  64:28   + 20:34
 12. Kmentová Lenka           ZAM8552 C OB T.J. Sokol Žamberk    68:07   + 24:13
 13. Sojková Petra            ALB8950 C OOB Albrechtice nad Orl  80:07   + 36:13
 14. Kubečková Veronika       PHK9853 C OK 99 Hradec Králové     80:33   + 36:39
 15. Rochlová Kateřina        SRK8751 C SOOB Spartak Rychnov n.  85:58   + 42:04
 16. Jelínková Hana           CTB8152 C SK OB Chotěboř          106:13   + 62:19
     Košárková Iva            PGP8155 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.70 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malá Věra                JIL7752 C OK Jilemnice             35:25          
  2. Kutlvašrová Vladimíra    VRL7752 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:48   + 0:23 
  3. Kopecká Marcela          PHK6852 C OK 99 Hradec Králové     36:13   + 0:48 
  4. Křivdová Lenka           CHC7251 C K.O.B. Choceň            36:23   + 0:58 
  5. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              36:44   + 1:19 
  6. Havrdová Renata          SJC7756 C Sportcentrum Jičín       37:08   + 1:43 
  7. Stolinová Lenka          DOB8158 C KOB Dobruška             37:18   + 1:53 
  8. Kovářová Anna            CET7552 C TJ Loko Česká Třebová    37:20   + 1:55 
  9. Ticháčková Magdalena     SJC7962 C Sportcentrum Jičín       37:24   + 1:59 
 10. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  38:01   + 2:36 
 11. Smutná Jana              VAM6251 C OOB Vamberk              38:14   + 2:49 
 12. Štěpánová Dita           DOB7956 C KOB Dobruška             38:38   + 3:13 
 13. Vlastníková Lucie        JIL7554 C OK Jilemnice             39:33   + 4:08 
 14. Sršňová Kateřina         VAM8150 C OOB Vamberk              39:56   + 4:31 
 15. Rydlová Jana             VIC7752 C OB Vizovice              40:46   + 5:21 
 16. Novotná Martina          PHK8255 C OK 99 Hradec Králové     40:52   + 5:27 
 17. Suchá Eva                SHK7851 C OK Slavia Hradec Králov  40:57   + 5:32 
 18. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     41:46   + 6:21 
 19. Hájková Ludmila          CET7554 C TJ Loko Česká Třebová    43:38   + 8:13 
 20. Karlová Kateřina         JIL7553 C OK Jilemnice             43:40   + 8:15 
 21. Čivrná Karolína          VRL7355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:41   + 8:16 
 22. Kubečková Zdena          PHK7551 C OK 99 Hradec Králové     44:23   + 8:58 
 23. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  46:03   + 10:38
 24. Štreglová Andrea         VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:08   + 10:43
 25. Kroniková Jana           SHK7350 C OK Slavia Hradec Králov  47:09   + 11:44
 26. Zemánková Eva            SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.  47:19   + 11:54
 27. Švecová Iva              CHT7151 C OOB SK Chrast            47:23   + 11:58
 28. Waňková Dita             LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice  47:49   + 12:24
 29. Krejsová Martina         CHT8152 C OOB SK Chrast            54:23   + 18:58
 30. Smith Lucie              VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:47   + 20:22
 31. Janelová Lenka           74C7451 C NER                      66:39   + 31:14
     Samková Renáta           PHK7456 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 4.00 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Posoldová Eva            SJC7957 C Sportcentrum Jičín       34:03          
  2. Valentová Zuzana         LPU7853 C OK Lokomotiva Pardubice  34:52   + 0:49 
  3. Petrásová Simona         LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice  38:09   + 4:06 
  4. Rykalová Jitka           VAM7251 C OOB Vamberk              39:16   + 5:13 
  5. Ježková Dana             SNA7850 C TJ START Náchod          39:45   + 5:42 
  6. Šafářová Ivana           CET8051 C TJ Loko Česká Třebová    40:11   + 6:08 
  7. Ježková Romana           JIL7552 C OK Jilemnice             40:28   + 6:25 
  8. Koutná Alena             PHK7052 C OK 99 Hradec Králové     41:26   + 7:23 
  9. Hladká Petra             KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orl  41:54   + 7:51 
 10. Janků Radka              SJC7353 C Sportcentrum Jičín       43:31   + 9:28 
 11. Štefanová Klára          STH7752 C SK Studenec              44:25   + 10:22
 12. Šaldová Jana             JIL7555 C OK Jilemnice             44:37   + 10:34
 13. Linková Eva              STH7753 C SK Studenec              45:01   + 10:58
 14. Chaloupková Lenka        CHC6951 C K.O.B. Choceň            45:09   + 11:06
 15. Mudruňková Romana        VAM7752 C OOB Vamberk              45:23   + 11:20
 16. Šišmová Hana             TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orli  45:43   + 11:40
 17. Licková Dana             LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:13   + 13:10
 18. Černá Petra              ALB7450 C OOB Albrechtice nad Orl  47:30   + 13:27
 19. Sedláčková Petra         KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orl  47:59   + 13:56
 20. Kodytková Karolína       SHK7750 C OK Slavia Hradec Králov  48:35   + 14:32
 21. Šodorová Magda           23X7351 C XX                       49:10   + 15:07
 22. Hančová Alice            VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:32   + 16:29
 23. Tichá Kateřina           KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orl  51:16   + 17:13
 24. Říhová Kateřina          PHK8052 C OK 99 Hradec Králové     51:24   + 17:21
 25. Dvořáková Zuzana         LPU7559 C OK Lokomotiva Pardubice  52:26   + 18:23
 26. Kašparová Eva            TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orli  52:49   + 18:46
 27. Valachová Jana           LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice  53:30   + 19:27
 28. Rybínová Iva             KOR7551 C OB DDM Kostelec nad Orl  53:34   + 19:31
 29. Stará Petra              VRL7354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:12   + 21:09
 30. Hrnčířová Lenka          STH7251 C SK Studenec              55:52   + 21:49
 31. Müllerová Marie          KOR7650 C OB DDM Kostelec nad Orl  56:42   + 22:39
 32. Langrová Lenka           KOR7450 C OB DDM Kostelec nad Orl  57:11   + 23:08
 33. Mikysková Ilona          VAM7550 C OOB Vamberk              66:36   + 32:33
 34. Termerová Jana           LTU7850 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  70:16   + 36:13
 35. Nováková Martina         PDY7350 C Běhej Poděbrady          72:57   + 38:54
 36. Smisitelová Markéta      KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orl  83:09   + 49:06
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 4.10 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koberová Lenka           LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice  34:16          
  2. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  34:35   + 0:19 
  3. Novotná Ivana            PHK6354 C OK 99 Hradec Králové     37:09   + 2:53 
  4. Müllerová Zorka          BZP6750 C Báječné ženy v orientač  38:07   + 3:51 
  5. Hindráková Martina       LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:37   + 5:21 
  6. Chmelařová Marie         SHK6352 C OK Slavia Hradec Králov  39:50   + 5:34 
  7. Demlová Jitka            LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice  41:46   + 7:30 
  8. Azebová Martina          PHK6757 C OK 99 Hradec Králové     44:44   + 10:28
  9. Mádlová Iva              SHK6351 C OK Slavia Hradec Králov  45:42   + 11:26
 10. Bendáková Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:45   + 12:29
 11. Julínková Dana           LPU6555 C OK Lokomotiva Pardubice  46:49   + 12:33
 12. Mutinská Zdeňka          KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí      46:53   + 12:37
 13. Maňáková Silvie          PHK7151 C OK 99 Hradec Králové     47:03   + 12:47
 14. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  48:45   + 14:29
 15. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  50:00   + 15:44
 16. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:13   + 15:57
 17. Petrželová Alena         LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:35   + 16:19
 18. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                56:28   + 22:12
 19. Hlaváčková Renata        PHK7060 C OK 99 Hradec Králové     65:20   + 31:04
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 3.60 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dohnálková Jana          SHK7252 C OK Slavia Hradec Králov  36:38          
  2. Kavalírová Zuzana        PHK6950 C OK 99 Hradec Králové     36:57   + 0:19 
  3. Roudná Eva               LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice  39:58   + 3:20 
  4. Hovorková Lenka          LPU6651 C OK Lokomotiva Pardubice  40:40   + 4:02 
  4. Hančová Hana             VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:40   + 4:02 
  6. Veverková Yveta          VAM6452 C OOB Vamberk              41:03   + 4:25 
  7. Machová Iveta            NPA6851 C SK LOB Nová Paka         41:51   + 5:13 
  8. Bienová Věra             SJC5752 C Sportcentrum Jičín       43:12   + 6:34 
  9. Semrádová Jitka          CHC6651 C K.O.B. Choceň            44:55   + 8:17 
 10. Fundová Hana             SHK6752 C OK Slavia Hradec Králov  45:14   + 8:36 
 11. Kulová Jana              VAM6550 C OOB Vamberk              45:19   + 8:41 
 12. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            48:57   + 12:19
 13. Lockerová Milena         SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.  48:59   + 12:21
 14. Zvěřinová Darina         SNA5952 C TJ START Náchod          49:13   + 12:35
 15. Langrová Monika          SHK7251 C OK Slavia Hradec Králov  50:02   + 13:24
 16. Lamichová Iva            PHK6353 C OK 99 Hradec Králové     50:05   + 13:27
 17. Raková Miroslava         SHK7250 C OK Slavia Hradec Králov  50:16   + 13:38
 18. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  50:23   + 13:45
 19. Krunková Bohuslava       SNA7053 C TJ START Náchod          52:35   + 15:57
 20. Prázová Kamila           SRK7151 C SOOB Spartak Rychnov n.  52:46   + 16:08
 21. Bürgerová Kateřina       LPU6755 C OK Lokomotiva Pardubice  59:35   + 22:57
 22. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod          60:10   + 23:32
 23. Choutková Lenka          SOB6350 C SOBSA                    66:48   + 30:10
 24. Weberová Zuzana          PHK6961 C OK 99 Hradec Králové     69:34   + 32:56
 25. Procingerová Ilona       VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  76:22   + 39:44
     Šabatová Jana            SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.60 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zlesáková Vlasta         JIL5362 C OK Jilemnice             41:29          
  2. Běhounová Jiřina         PHK5651 C OK 99 Hradec Králové     42:01   + 0:32 
  3. Bláhová Luba             SHK5852 C OK Slavia Hradec Králov  42:22   + 0:53 
  4. Jiranová Alena           PHK5351 C OK 99 Hradec Králové     42:50   + 1:21 
  5. Fejlková Alice           SHK5351 C OK Slavia Hradec Králov  44:58   + 3:29 
  6. Kalibánová Jiřina        NPA5351 C SK LOB Nová Paka         45:30   + 4:01 
  7. Hepnerová Dagmar         SHK5451 C OK Slavia Hradec Králov  45:53   + 4:24 
  8. Filipová Dagmar          SHK5651 C OK Slavia Hradec Králov  46:52   + 5:23 
  9. Langrová Eva             SNA5351 C TJ START Náchod          47:51   + 6:22 
 10. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  48:04   + 6:35 
 11. Gazdačková Jana          SHK5851 C OK Slavia Hradec Králov  48:13   + 6:44 
 12. Kynčlová Miroslava       JIL5851 C OK Jilemnice             48:51   + 7:22 
 13. Jiřištová Hana           JIL6052 C OK Jilemnice             51:24   + 9:55 
 14. Tichá Jiřina             DOB6050 C KOB Dobruška             54:42   + 13:13
 15. Šabatková Zdena          SHK5652 C OK Slavia Hradec Králov  56:06   + 14:37
 16. Nováková Jana            NPA5552 C SK LOB Nová Paka         67:22   + 25:53
 17. Svobodová Eva            SHK5853 C OK Slavia Hradec Králov  69:18   + 27:49
 18. Oulická Hana             TRT5350 C KOS Třešť                82:23   + 40:54
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 3.30 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kutáčková Stanislava     LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  43:59          
  2. Martincová Helena        ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk    48:17   + 4:18 
  3. Podhorská Věra           CJI5252 C Fajn Club Jihlava        50:36   + 6:37 
  4. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  50:45   + 6:46 
  5. Lohrová Jarmila          SCP4650 C OK Sparta Praha          52:40   + 8:41 
  6. Ehlová Iva               SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov n.  62:40   + 18:41
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.00 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hladký Radovan           KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orl  17:47          
  2. Zídek Filip              PHK0706 C OK 99 Hradec Králové     17:59   + 0:12 
  3. Kroupa Matyáš            LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice  19:21   + 1:34 
  4. Rémiš Štěpán             SHK0802 C OK Slavia Hradec Králov  19:52   + 2:05 
  5. Šeps Miroslav            SRK0801 C SOOB Spartak Rychnov n.  20:36   + 2:49 
  6. Novotný Vít              PHK0901 C OK 99 Hradec Králové     23:19   + 5:32 
  7. Čečka Vojtěch            SHK0804 C OK Slavia Hradec Králov  23:33   + 5:46 
  8. Vondra Matěj             LTU0702 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  23:41   + 5:54 
  9. Pešek Ondřej             SJC0802 C Sportcentrum Jičín       25:27   + 7:40 
 10. Termer Štěpán            LTU0800 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  25:54   + 8:07 
 11. Šípek Daniel             LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice  29:11   + 11:24
 12. Posolda Tomáš            SJC0803 C Sportcentrum Jičín       34:21   + 16:34
 13. Rémiš Šimon              SHK0801 C OK Slavia Hradec Králov  35:22   + 17:35
 14. Nekvapil Lukáš           LPU0705 C OK Lokomotiva Pardubice  41:32   + 23:45
 15. Kadaně Matěj             LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice  41:45   + 23:58
 16. Kejval Vojtěch           SJC0902 C Sportcentrum Jičín       43:13   + 25:26
 17. Pachel Jiří              ZAM0801 C OB T.J. Sokol Žamberk    45:48   + 28:01
 18. Držka Filip              LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice  46:09   + 28:22
 19. Vlach Antonín            SJC0903 C Sportcentrum Jičín       60:03   + 42:16
     Matěásko Marek           JIL0702 C OK Jilemnice              DISK          
     Ticháček Jáchym          SJC1004 C Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.30 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Třešňák Matěj            JIL0701 C OK Jilemnice             20:41          
  2. Pavelec Michal           NPA0801 C SK LOB Nová Paka         21:00   + 0:19 
  3. Metelka Tomáš            PHK0801 C OK 99 Hradec Králové     21:26   + 0:45 
  4. Kopecký Matyáš           SJC0702 C Sportcentrum Jičín       22:48   + 2:07 
  5. Švorc Petr               SJC0700 C Sportcentrum Jičín       24:14   + 3:33 
  6. Frosch Vítek             LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice  25:43   + 5:02 
  7. Hladký Matěj             KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orl  25:52   + 5:11 
  8. Kadaně Marek             LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice  27:22   + 6:41 
  9. Ježek Martin             LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice  27:46   + 7:05 
 10. Hanák Matěj              LTU0701 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  28:02   + 7:21 
 11. Haken Miroslav           SJC0703 C Sportcentrum Jičín       28:40   + 7:59 
 12. Horák Filip              PHK0701 C OK 99 Hradec Králové     28:48   + 8:07 
 13. Ticháček Jakub           SJC0704 C Sportcentrum Jičín       30:43   + 10:02
 14. Vrábel Štěpán            PHK0705 C OK 99 Hradec Králové     31:57   + 11:16
 15. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          32:30   + 11:49
 16. Merhulík Aleš            NPA0803 C SK LOB Nová Paka         38:38   + 17:57
 17. Karásek Šimon            SJC0804 C Sportcentrum Jičín       49:49   + 29:08
 18. Kunt Martin              ZAM0701 C OB T.J. Sokol Žamberk    55:59   + 35:18
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.50 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pompach Lukáš            PHK0500 B OK 99 Hradec Králové     30:12          
  2. Malý Antonín             JIL0501 C OK Jilemnice             31:00   + 0:48 
  3. Zrník Tomáš              OSN0606 C SK Orientační sporty No  32:00   + 1:48 
  4. Janků Štěpán             SJC0501 B Sportcentrum Jičín       33:02   + 2:50 
  5. Vališ Vojtěch            LPU0512 C OK Lokomotiva Pardubice  33:04   + 2:52 
  6. Čermák Martin            PHK0502 C OK 99 Hradec Králové     33:09   + 2:57 
  7. Šeps Daniel              SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.  33:17   + 3:05 
  8. Hanuš Filip              VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:18   + 3:06 
  9. Šípek Ondřej             LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice  34:44   + 4:32 
 10. Čivrný Jan               VRL0501 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:57   + 4:45 
 11. Pavelec Matěj            NPA0501 B SK LOB Nová Paka         35:00   + 4:48 
 12. Hájek Dominik            CET0601 C TJ Loko Česká Třebová    36:02   + 5:50 
 13. Sucharda Tomáš           JIL0502 C OK Jilemnice             37:03   + 6:51 
 14. Stohanzl Patrik          LPU0510 C OK Lokomotiva Pardubice  37:14   + 7:02 
 15. Jiroušek Dominik         SRK0602 C SOOB Spartak Rychnov n.  37:33   + 7:21 
 16. Šimerda Václav           SRK0605 C SOOB Spartak Rychnov n.  38:01   + 7:49 
 17. Málek David              PHK0504 B OK 99 Hradec Králové     41:01   + 10:49
 18. Krejčí Martin            KOR0600 C OB DDM Kostelec nad Orl  43:36   + 13:24
 19. Doucha Martin            SNA0501 C TJ START Náchod          43:56   + 13:44
 20. Jaromír Jelínek          8RC0600 C BZP                      44:46   + 14:34
 21. Lazák Jan                LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:11   + 14:59
 22. Morávek Martin           SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov n.  46:40   + 16:28
 23. Kovář Radim              CET0501 C TJ Loko Česká Třebová    47:17   + 17:05
 24. Merhulík Mikuláš         NPA0503 C SK LOB Nová Paka         48:56   + 18:44
 25. Lounek Vít               KOR0601 C OB DDM Kostelec nad Orl  49:14   + 19:02
 26. Sádovský Jáchym          LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice  49:46   + 19:34
 27. Dlabola Jakub            SJC0602 C Sportcentrum Jičín       51:03   + 20:51
 28. Vlach František          SJC0603 C Sportcentrum Jičín       73:13   + 43:01
 29. Stavrinou David          SRK0506 C SOOB Spartak Rychnov n.  77:29   + 47:17
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 3.00 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Váňa Vojtěch             LPU     C OK Lokomotiva Pardubice  27:56          
  2. Čihák Jan                HOR0601 C TJ Jiskra Hořice         29:18   + 1:22 
  3. Hiller Vojtěch           ZAM0501 C OB T.J. Sokol Žamberk    30:45   + 2:49 
  4. Meier Jakub              BRU0501 C Ulita-HOBRA Orienteerin  34:31   + 6:35 
  5. Dvořák Vojtěch           LPU0506 C OK Lokomotiva Pardubice  36:03   + 8:07 
  6. Planík Martin            STH0601 C SK Studenec              39:32   + 11:36
  7. Sedláček David           KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orl  40:02   + 12:06
  8. Jiřička Martin           STH0503 C SK Studenec              44:48   + 16:52
  9. Bečka Bartoloměj         ZAM0503 C OB T.J. Sokol Žamberk    49:45   + 21:49
 10. Lacina Marek             LPU0511 C OK Lokomotiva Pardubice  57:38   + 29:42
 11. Balcar Jiří              SHK0600 C OK Slavia Hradec Králov  60:36   + 32:40
 12. Hostinský Matěj          LPU0604 C OK Lokomotiva Pardubice  63:53   + 35:57
 13. Horáček Dominik          STH0600 C SK Studenec              64:41   + 36:45
     Kočí Miroslav            SHK0601 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.90 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupský Jakub         PHK0302 A OK 99 Hradec Králové     23:35          
  2. Flegl Martin             SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.  27:52   + 4:17 
  3. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:51   + 6:16 
  4. Waněk Hubert             LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice  30:22   + 6:47 
  5. Kodytek Adam             SHK0402 B OK Slavia Hradec Králov  31:25   + 7:50 
  6. Procinger Jakub          VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:40   + 8:05 
  7. Dohnálek Tomáš           SHK0403 B OK Slavia Hradec Králov  32:10   + 8:35 
  8. Novák Adam               LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice  32:15   + 8:40 
  9. Neumann Matěj            PHK0400 B OK 99 Hradec Králové     33:18   + 9:43 
 10. Kolář Šimon              SHK0405 B OK Slavia Hradec Králov  33:25   + 9:50 
 11. Krpata Michal            LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice  33:32   + 9:57 
 12. Tichý Lubomír            SHK0303 B OK Slavia Hradec Králov  34:24   + 10:49
 13. Suchánek Adam            PHK0403 B OK 99 Hradec Králové     34:38   + 11:03
 14. Haas Filip               LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice  35:05   + 11:30
 15. Fábera David             SHK0305 A OK Slavia Hradec Králov  35:07   + 11:32
 16. Černík Adam              SHK0404 B OK Slavia Hradec Králov  35:10   + 11:35
 17. Novák Stanislav          NPA0404 B SK LOB Nová Paka         35:21   + 11:46
 18. Typlt Tomáš              NPA0406 B SK LOB Nová Paka         35:54   + 12:19
 19. Šitina Tomáš             LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  36:32   + 12:57
 20. Šípek Stanislav          SRK0304 B SOOB Spartak Rychnov n.  38:44   + 15:09
 21. Langr Jakub              KOR0401 C OB DDM Kostelec nad Orl  39:30   + 15:55
 22. Rak Tomáš                SHK0400 B OK Slavia Hradec Králov  39:38   + 16:03
 23. Ráček Jan                KUO0302 C KOB Ústí nad Orlicí      42:27   + 18:52
 24. Fajfer Filip             NPA0401 B SK LOB Nová Paka         44:08   + 20:33
 25. Pirožek Vojtěch          LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  44:14   + 20:39
 26. Pokorný Dominik          SRK0301 C SOOB Spartak Rychnov n.  44:19   + 20:44
 27. Kunt Stanislav           ZAM0401 C OB T.J. Sokol Žamberk    48:01   + 24:26
 28. Šedivka Pavel            LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:07   + 24:32
 29. Filsak Rafael            SJC0301 C Sportcentrum Jičín       48:33   + 24:58
 30. Tměj Adam                SJC0407 C Sportcentrum Jičín       49:21   + 25:46
 31. Růžička Jan              SJC0406 B Sportcentrum Jičín       49:45   + 26:10
 32. Kolátor Vojtěch          HOR0402 C TJ Jiskra Hořice         51:25   + 27:50
 33. Tesař Zdeněk             SJC0401 B Sportcentrum Jičín       51:54   + 28:19
 34. Holman Antonín           HOR0405 C TJ Jiskra Hořice         51:58   + 28:23
     Schneidewind Richard     HOR0404 C TJ Jiskra Hořice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 3.20 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuhn Vojtěch             LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice  30:35          
  2. Mühlbach Ivo             STH0401 C SK Studenec              35:34   + 4:59 
  3. Marhold Stanislav        CHC0402 C K.O.B. Choceň            36:06   + 5:31 
  4. Dvořáček Filip           LPU0420 C OK Lokomotiva Pardubice  36:41   + 6:06 
  5. Hájek Matěj              VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:55   + 6:20 
  6. Pávek Ondřej             KUO0301 C KOB Ústí nad Orlicí      39:23   + 8:48 
  7. Hladký Filip             KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orl  39:44   + 9:09 
  8. Pinke Tomáš              LPU0311 C OK Lokomotiva Pardubice  48:47   + 18:12
  9. Vrbata Adam              STH0404 C SK Studenec              50:33   + 19:58
 10. Müller Matěj             KOR0302 C OB DDM Kostelec nad Orl  56:05   + 25:30
 11. Tobolka Jiří             HOR0403 C TJ Jiskra Hořice         58:22   + 27:47
 12. Ježek Vojtěch            LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice  72:17   + 41:42
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 4.50 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Ondřej           PHK0101 A OK 99 Hradec Králové     27:38          
  2. Gottstein Jonáš          JIL0107 B OK Jilemnice             28:04   + 0:26 
  3. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         30:26   + 2:48 
  4. Štefan Vít               STH0202 A SK Studenec              31:43   + 4:05 
  5. Link Lukáš               STH0205 B SK Studenec              31:56   + 4:18 
  6. Dostál Jakub             VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:05   + 4:27 
  7. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             33:05   + 5:27 
  8. Koditek Jonáš            KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí      34:37   + 6:59 
  9. Ježek Jakub              JIL0104 B OK Jilemnice             35:01   + 7:23 
 10. Langr Jan                SHK0101 B OK Slavia Hradec Králov  36:29   + 8:51 
 11. Mühlbach Aleš            STH0104 B SK Studenec              36:38   + 9:00 
 12. Kynčl Vojtěch            JIL0101 C OK Jilemnice             37:42   + 10:04
 13. Šišma Vojtěch            LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice  40:28   + 12:50
 14. Porkert Jan              SHK0100 B OK Slavia Hradec Králov  41:06   + 13:28
 14. Bárta Šimon              PHK0202 B OK 99 Hradec Králové     41:06   + 13:28
 16. Mejsnar Jaroslav         VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:53   + 15:15
 17. Zemánek Mikuláš          SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov n.  43:15   + 15:37
 18. Vališ Jan                LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice  43:17   + 15:39
 19. Šabata Radek             SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.  43:30   + 15:52
 20. Procinger Jan            VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:52   + 17:14
 21. Pachel Jakub             ZAM0202 C OB T.J. Sokol Žamberk    45:21   + 17:43
 22. Moravec Jan              ZAM0205 C OB T.J. Sokol Žamberk    46:56   + 19:18
 23. Jirout Matěj             CHC0201 C K.O.B. Choceň            47:13   + 19:35
 24. Franta Jonáš             SJC0201 C Sportcentrum Jičín       47:30   + 19:52
 25. Krampera Tomáš           VRL0103 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:27   + 20:49
 26. Kroutil Jan              KUO0202 C KOB Ústí nad Orlicí      49:10   + 21:32
 27. Poláček Radim            PHK0201 C OK 99 Hradec Králové     49:50   + 22:12
 28. Krejčí Milan                     C                          52:34   + 24:56
 29. Zamastil Michal          LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:22   + 26:44
 30. Hanák Dominik            LTU0200 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  65:22   + 37:44
 31. Kovář Lukáš              CET0102 C TJ Loko Česká Třebová    71:41   + 44:03
 32. Lacina Jindřich          LPU0211 C OK Lokomotiva Pardubice  76:32   + 48:54
     Satranský Martin         NPA0201 C SK LOB Nová Paka          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 4.80 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     28:45          
  2. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.  31:39   + 2:54 
  3. Kučera Kryšpín           PHK9900 B OK 99 Hradec Králové     33:27   + 4:42 
  4. Tichý Radomír            SHK0000 A OK Slavia Hradec Králov  35:14   + 6:29 
  5. Samek Tomáš              PHK0001 A OK 99 Hradec Králové     35:32   + 6:47 
  6. Skalický Johan           KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí      37:36   + 8:51 
  7. Vlastník Šimon           JIL9904 B OK Jilemnice             41:40   + 12:55
  8. Ježek Vít                JIL9903 C OK Jilemnice             42:02   + 13:17
  9. Friml Dominik            ZAM9901 C OB T.J. Sokol Žamberk    42:27   + 13:42
 10. Karásek Matěj            SJC0001 C Sportcentrum Jičín       46:17   + 17:32
 11. Sourada Tomáš            ZAM9902 C OB T.J. Sokol Žamberk    48:13   + 19:28
 12. Nejman Marek             PHK0002 C OK 99 Hradec Králové     48:38   + 19:53
 13. Bürger Matěj             LPU0009 C OK Lokomotiva Pardubice  51:49   + 23:04
 14. Macko Lukáš              SJC9901 C Sportcentrum Jičín       52:07   + 23:22
 15. Semiginovský Šimon       SJC0005 C Sportcentrum Jičín       56:09   + 27:24
 16. Jiran Miloš              VRL9904 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  57:08   + 28:23
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 6.50 km, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Losman Petr              PHK7901 R OK 99 Hradec Králové     34:14          
  2. Argaláš Michal           TRI9301 R TJ TŽ Třinec             35:17   + 1:03 
  3. Křivda Martin            CHC9501 C K.O.B. Choceň            35:43   + 1:29 
  4. Jirásek Michal           SHK8901 C OK Slavia Hradec Králov  35:54   + 1:40 
  5. Vítek Petr               PHK7601 C OK 99 Hradec Králové     37:07   + 2:53 
  6. Novotný Tomáš            PHK8101 C OK 99 Hradec Králové     37:50   + 3:36 
  7. Grundmann Jan            LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice  37:58   + 3:44 
  7. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové     37:58   + 3:44 
  9. Šabatka Zdeněk           PHK8900 C OK 99 Hradec Králové     38:22   + 4:08 
 10. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha           38:44   + 4:30 
 11. Strachota Petr           TJN8700 C OOB TJ Tatran Jablonec   38:45   + 4:31 
 12. Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No  38:50   + 4:36 
 13. Veverka Tomáš            VAM8401 C OOB Vamberk              38:58   + 4:44 
 14. Novák Jiří               NPA7502 C SK LOB Nová Paka         39:09   + 4:55 
 15. Pátek Michal             CHC8603 C K.O.B. Choceň            39:13   + 4:59 
 16. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     39:18   + 5:04 
 17. Antoš Filip              NPA8001 C SK LOB Nová Paka         40:05   + 5:51 
 18. Držka Štěpán             LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice  40:23   + 6:09 
 18. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                 40:23   + 6:09 
 18. Balcar Aleš              PHK8602 C OK 99 Hradec Králové     40:23   + 6:09 
 21. Hlaváč Jaroslav          SPC9205 C SPORTICUS team           40:25   + 6:11 
 22. Tihon Michal             PHK7905 C OK 99 Hradec Králové     40:42   + 6:28 
 23. Ježek Jiří               PHK8403 C OK 99 Hradec Králové     40:56   + 6:42 
 24. Waněk Adam               LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice  41:00   + 6:46 
 25. Zrník Tomáš              OSN7118 C SK Orientační sporty No  41:06   + 6:52 
 26. Moskva Roman             ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory        41:16   + 7:02 
 27. Semerád Antonín          DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka        41:28   + 7:14 
 28. Kupka Jaroslav           ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orl  42:24   + 8:10 
 29. Štregl Petr              VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:31   + 8:17 
 30. Kos Oldřich              LPU9302 C OK Lokomotiva Pardubice  42:44   + 8:30 
 31. Zitka Adam               LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice  42:59   + 8:45 
 32. Smutný Šimon             VAM9301 C OOB Vamberk              43:00   + 8:46 
 33. Karkoš Petr              XCR7300 C MTB Chrudim, z.s.        43:06   + 8:52 
 34. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            43:10   + 8:56 
 35. Johanovský Tomáš         DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka        43:29   + 9:15 
 36. Locker Tomáš             SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.  43:33   + 9:19 
 37. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast            44:10   + 9:56 
 38. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             44:18   + 10:04
 39. Pokorný David            SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.  44:26   + 10:12
 40. Hladký Viktor            VAM8201 C OOB Vamberk              44:58   + 10:44
 41. Paukert Lukáš            KUO9801 A KOB Ústí nad Orlicí      45:14   + 11:00
 42. Šístek Daniel            SCP7507 C OK Sparta Praha          46:02   + 11:48
 43. Kamenický Tobiáš         OSN9339 C SK Orientační sporty No  46:51   + 12:37
 44. Hrdinka Daniel           VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:05   + 12:51
 45. Hrouda Matěj             JIL9804 B OK Jilemnice             47:31   + 13:17
 46. Andrš Jiří               VAM8601 C OOB Vamberk              47:40   + 13:26
 47. Hanč Petr                VRL8001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:19   + 14:05
 48. Souček Tomáš             SHK8200 C OK Slavia Hradec Králov  48:29   + 14:15
 49. Kalenský Aleš            STH9801 B SK Studenec              49:00   + 14:46
 50. Lauterbach David         ZAM9801 B OB T.J. Sokol Žamberk    49:19   + 15:05
 51. Černý Ondřej             EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha        50:16   + 16:02
 52. Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín       50:24   + 16:10
 53. Štěpánek Milan           KUO8301 C KOB Ústí nad Orlicí      50:47   + 16:33
 54. Kadečka Petr             ALB8400 C OOB Albrechtice nad Orl  51:27   + 17:13
 55. Randík Jan               SOB8703 C SOBSA                    52:24   + 18:10
 56. Pitra Martin             CHT9204 C OOB SK Chrast            52:47   + 18:33
 57. Sýkora Bohumil           CHC8601 C K.O.B. Choceň            52:55   + 18:41
 58. Klapal Michal            VAM8802 C OOB Vamberk              53:04   + 18:50
 59. Lehár Adam               LPU9114 C OK Lokomotiva Pardubice  53:27   + 19:13
 60. Černý Vojtěch            JIL9006 C OK Jilemnice             53:51   + 19:37
 61. Škoda Jáchym             LTU8700 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:00   + 19:46
 62. Paděra Martin            SPC9002 C SPORTICUS team           54:38   + 20:24
 63. Sojka Lukáš              ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orl  55:11   + 20:57
 64. Krunčík Pavel            SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.  55:58   + 21:44
 65. Cupák Jiří               VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:59   + 21:45
 66. Jirásek Aleš             LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice  56:31   + 22:17
 67. Vaněk Petr               ZBP7302 C OOB SK Zbraslav          57:28   + 23:14
 68. Šabatka Jan              SHK9001 C OK Slavia Hradec Králov  58:33   + 24:19
 69. Pešan Jan                LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  58:39   + 24:25
 70. Jelínek Jaromír          CTB7702 C SK OB Chotěboř           77:16   + 43:02
     Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň             DISK          
     Faltejsek Jan            PHK9802 B OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 5.30 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sokolář Zdeněk           SNA7201 C TJ START Náchod          37:58          
  2. Slavík Pavel             SNA7349 C TJ START Náchod          39:20   + 1:22 
  3. Bartaloš Tomáš           PGP8010 C SK Praga                 39:44   + 1:46 
  4. Jiřišta Lubomír          JIL8802 C OK Jilemnice             42:20   + 4:22 
  5. Nymsa Zdeněk             TYN8502 C OOB SK Týniště nad Orli  43:28   + 5:30 
  6. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                43:56   + 5:58 
  7. Andrš Petr               ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk    45:57   + 7:59 
  8. Zeman Jaroslav           DOB8844 C KOB Dobruška             47:08   + 9:10 
  9. Sokol Milan              BRM7201 C Sokol Burdych            47:35   + 9:37 
 10. Růžička Daniel           KOR9000 C OB DDM Kostelec nad Orl  47:51   + 9:53 
 11. Janeček Tomáš            PHK9205 C OK 99 Hradec Králové     48:31   + 10:33
 12. Moravec Filip            KUN8801 C TJ Sokol Kunvald         51:57   + 13:59
 13. Novotný Radek            SRK9101 C SOOB Spartak Rychnov n.  79:43   + 41:45
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 6.00 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Netopil Libor            VAM7401 C OOB Vamberk              37:29          
  2. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              38:54   + 1:25 
  3. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.  39:13   + 1:44 
  4. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí      40:35   + 3:06 
  5. Toužil Karel             SHK7602 C OK Slavia Hradec Králov  41:54   + 4:25 
  6. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  42:36   + 5:07 
  7. Slovák Miroslav          SHK7704 C OK Slavia Hradec Králov  44:43   + 7:14 
  8. Lán Filip                SHK8003 C OK Slavia Hradec Králov  45:00   + 7:31 
  9. Ježek Zdenek             JIL7301 C OK Jilemnice             46:34   + 9:05 
 10. Hausvater Karel          SHK5801 C OK Slavia Hradec Králov  46:48   + 9:19 
 11. Kolář Viktor             HOR7300 C TJ Jiskra Hořice         48:01   + 10:32
 12. Korbel Michal            CHC7703 C K.O.B. Choceň            48:26   + 10:57
 13. Müller Kamil             TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orli  49:08   + 11:39
 14. Choutka Jaroslav         SOB6301 C SOBSA                    49:38   + 12:09
 15. Kutlvašr Ruda            VRL7601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:33   + 15:04
 16. Morávek Martin           SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.  59:07   + 21:38
 17. Koblic Jan               VAM7601 C OOB Vamberk              60:05   + 22:36
 18. Lounek Jakub             PDY8200 C Běhej Poděbrady          63:09   + 25:40
 19. Kuhn Jiří                LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice  67:43   + 30:14
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 5.00 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hladký Tomáš             KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orl  40:47          
  2. Hostinský Petr           LPU7909 C OK Lokomotiva Pardubice  41:45   + 0:58 
  3. Kašpar Václav            TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orli  42:06   + 1:19 
  4. Koutný Pavel             PHK7108 C OK 99 Hradec Králové     42:35   + 1:48 
  5. Zemánek Miroslav         SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov n.  43:55   + 3:08 
  6. Hanl Vratislav           SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.  44:55   + 4:08 
  7. Macháček Lubomír         LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice  45:53   + 5:06 
  8. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové     45:59   + 5:12 
  9. Tejkl Jiří               81C7700 C Cirkus Čakovice          46:05   + 5:18 
 10. Čapek Miroslav           PHK7603 C OK 99 Hradec Králové     46:44   + 5:57 
 11. Podlešák Marek                   C                          46:47   + 6:00 
 12. Nekvapil Ondřej          LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice  47:48   + 7:01 
 13. Trlida Vratislav         LPU7516 C OK Lokomotiva Pardubice  49:38   + 8:51 
 14. Kunt Stanislav           ZAM7401 C OB T.J. Sokol Žamberk    51:29   + 10:42
 15. Šišma Pavel              TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orli  52:32   + 11:45
 16. Kronika Miroslav         22C7100 C www.SPORTeM.info         54:43   + 13:56
 17. Betlach Michal           CET7801 C TJ Loko Česká Třebová    55:56   + 15:09
 18. Meier Jiří               BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteerin  56:46   + 15:59
 19. Krejčí Milan             KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orl  57:58   + 17:11
 20. Stavrinou Marios         SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n.  58:08   + 17:21
 21. Pitrmuc Jan              JIL7703 C OK Jilemnice             58:16   + 17:29
 22. Vých Luboš               KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orl  61:18   + 20:31
 23. Hanuš Vladimír           VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:27   + 22:40
 24. Jirout Milan             CHC7604 C K.O.B. Choceň            68:45   + 27:58
 25. Vojtěch Libor            HOR7303 C TJ Jiskra Hořice         68:59   + 28:12
 26. Zlesák Ondřej            JIL7601 C OK Jilemnice             81:31   + 40:44
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 5.30 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Killar Marek             LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  36:47          
  2. Křivda Ivan              CHC6701 C K.O.B. Choceň            37:12   + 0:25 
  3. Vávra Martin             HOR6302 C TJ Jiskra Hořice         37:26   + 0:39 
  4. Votoček Tomáš            JIL7041 C OK Jilemnice             37:58   + 1:11 
  5. Chvátil Jiří             PHK7200 C OK 99 Hradec Králové     37:59   + 1:12 
  6. Vávra Radek              HOR6301 C TJ Jiskra Hořice         38:34   + 1:47 
  7. Kos Michal               SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.  38:54   + 2:07 
  8. Metelka Pavel            PHK6800 C OK 99 Hradec Králové     39:06   + 2:19 
  9. Valach Petr              LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice  39:48   + 3:01 
 10. Mutinský Viktor          KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí      39:55   + 3:08 
 11. Chmelař Pavel            SHK6402 C OK Slavia Hradec Králov  40:52   + 4:05 
 12. Lazák Jan                LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:32   + 4:45 
 13. Locker Martin            SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.  41:59   + 5:12 
 14. Vališ Jan                LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice  42:01   + 5:14 
 15. Kovačič Marek            OSN6600 C SK Orientační sporty No  42:59   + 6:12 
 16. Brancuský Zdeněk         LPU6803 C OK Lokomotiva Pardubice  44:21   + 7:34 
 17. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No  44:46   + 7:59 
 18. Faltejsek Pavel          PHK7003 C OK 99 Hradec Králové     45:44   + 8:57 
 19. Hanuš Karel              HOS6701 C TJ Tatran Hostinné       47:05   + 10:18
 20. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               47:36   + 10:49
 21. Kopecký Zdeněk           SJI6002 C OK Jihlava               47:55   + 11:08
 22. Starý Pavel              VRL6301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:06   + 11:19
 23. Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:24   + 14:37
 24. Málek Martin             8FX6500 C TJ Kobylisy              52:37   + 15:50
 25. Souček Karel             SHK6601 C OK Slavia Hradec Králov  53:21   + 16:34
 26. Hlaváček Lubomír         PHK6401 C OK 99 Hradec Králové     54:39   + 17:52
 27. Kohout Josef             SHK6902 C OK Slavia Hradec Králov  57:18   + 20:31
 28. Trejtnar Pavel           KUN5801 C TJ Sokol Kunvald         57:58   + 21:11
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 4.60 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Funda Michal             SHK6403 C OK Slavia Hradec Králov  37:04          
  2. Semrád Pavel             CHC6602 C K.O.B. Choceň            39:08   + 2:04 
  3. Řehák Pavel              SJC6001 C Sportcentrum Jičín       39:37   + 2:33 
  4. Handl Jindřich           SRK6702 C SOOB Spartak Rychnov n.  39:38   + 2:34 
  5. Procházka Radek          LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice  40:37   + 3:33 
  6. Širůček Jaromír          SHK6200 C OK Slavia Hradec Králov  40:51   + 3:47 
  7. Věříš Jan                LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice  41:08   + 4:04 
  8. Šabata Milan             SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.  41:53   + 4:49 
  9. Zákravský Zdeněk         SNA5702 C TJ START Náchod          42:20   + 5:16 
 10. Dohnálek Pavel           SHK7100 C OK Slavia Hradec Králov  43:50   + 6:46 
 11. Čermák Petr              LPU6501 C OK Lokomotiva Pardubice  44:44   + 7:40 
 12. Svoboda Miloslav         SHK5901 C OK Slavia Hradec Králov  44:52   + 7:48 
 13. Gernert Alan             JIL7001 C OK Jilemnice             45:10   + 8:06 
 14. Adamovský Michal         TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orli  45:31   + 8:27 
 15. Rémiš Jaromír            SHK7200 C OK Slavia Hradec Králov  46:11   + 9:07 
 16. Imlauf Martin            SNA6301 C TJ START Náchod          46:20   + 9:16 
 17. Hanuš Pavel              LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:26   + 9:22 
 18. Rücker Petr              HOR6500 C TJ Jiskra Hořice         46:27   + 9:23 
 19. Hanč Jaroslav            VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:49   + 9:45 
 20. Langr Stanislav          SNA5403 C TJ START Náchod          48:54   + 11:50
 21. Mikyska Alan             VAM7149 C OOB Vamberk              48:57   + 11:53
 22. Dudášek Karel            DOB7001 C KOB Dobruška             49:08   + 12:04
 23. Kiac Jiří                XPU6305 C PARDUBICE BIKERS         50:51   + 13:47
 24. Hnyk Petr                SNA5701 C TJ START Náchod          51:48   + 14:44
 25. Jelínek Roman            CHC6301 C K.O.B. Choceň            52:25   + 15:21
 26. Novák Jiří               VAM6301 C OOB Vamberk              53:52   + 16:48
 27. Ježek Jiří               PHK6201 C OK 99 Hradec Králové     58:43   + 21:39
 28. Vach Vladimír            KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orl  59:06   + 22:02
     Lux Zdeněk               KUN6201 C TJ Sokol Kunvald          DISK          
     Čihák Petr               HOR6900 C TJ Jiskra Hořice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 5.00 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gazdačko Milan           SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov  40:54          
  2. Běhoun Pavel             PHK5701 C OK 99 Hradec Králové     41:02   + 0:08 
  3. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:41   + 0:47 
  4. Fikejs Vladimír          ZAM5702 C OB T.J. Sokol Žamberk    41:43   + 0:49 
  5. Čípa Jiří                CET5002 C TJ Loko Česká Třebová    41:45   + 0:51 
  6. Tupec Jiří               VAM5801 C OOB Vamberk              41:53   + 0:59 
  7. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  42:32   + 1:38 
  8. Král Martin              JIL6101 C OK Jilemnice             43:34   + 2:40 
  9. Erlebach Josef           JIL5201 C OK Jilemnice             43:51   + 2:57 
 10. Vízek Luděk              SHK6001 C OK Slavia Hradec Králov  43:54   + 3:00 
 11. Chládek Josef            ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk    44:25   + 3:31 
 12. Grundman Martin          CHC5801 C K.O.B. Choceň            44:38   + 3:44 
 13. Kalibán Jaroslav         NPA5101 C SK LOB Nová Paka         45:40   + 4:46 
 14. Kynčl Stanislav          JIL5401 C OK Jilemnice             45:51   + 4:57 
 15. Tichý Boris              DOB5500 C KOB Dobruška             46:21   + 5:27 
 16. Kotlář Vladimír          VAM5401 C OOB Vamberk              47:58   + 7:04 
 17. Šroler Zdeněk            KUN5201 C TJ Sokol Kunvald         48:11   + 7:17 
 18. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            48:57   + 8:03 
 19. Pohl Zdeněk              SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.  54:18   + 13:24
 20. Andrš Milan              ZAM5801 C OB T.J. Sokol Žamberk    60:39   + 19:45
 21. Hanč Pavel               VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  60:56   + 20:02
 22. Janeba Petr              CHC6001 C K.O.B. Choceň            61:53   + 20:59
 23. Kološ Oldřich            LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice  68:44   + 27:50
 24. Černý Petr               ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orl  76:29   + 35:35
 25. Vlček Josef              TYN5602 C OOB SK Týniště nad Orli  79:32   + 38:38
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 4.00 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filip Aleš               SHK5501 C OK Slavia Hradec Králov  37:19          
  2. Malý Evžen               JIL6102 C OK Jilemnice             41:22   + 4:03 
  3. Zlesák Milan             CHT5101 C OOB SK Chrast            42:07   + 4:48 
  4. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  42:49   + 5:30 
  5. Krejčí Jaroslav          LTU5801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:56   + 5:37 
  6. Fejlek Vojtěch           SHK5202 C OK Slavia Hradec Králov  43:46   + 6:27 
  7. Dvořák Vladimír          LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice  44:03   + 6:44 
  8. Balcar Aleš              PHK5703 C OK 99 Hradec Králové     45:25   + 8:06 
  9. Karel Miloš              JIL6004 C OK Jilemnice             47:57   + 10:38
 10. Souček Pavel             PHK5503 C OK 99 Hradec Králové     50:28   + 13:09
 11. Junek Petr               STH5501 C SK Studenec              50:58   + 13:39
 12. Čermák Libor             PHK5600 C OK 99 Hradec Králové     57:44   + 20:25
 13. Šabatka Petr             SHK5703 C OK Slavia Hradec Králov  58:38   + 21:19
 14. Doležal Petr             TYN5401 C OOB SK Týniště nad Orli  63:53   + 26:34
 15. Beňo Miroslav            TYN5301 C OOB SK Týniště nad Orli  68:55   + 31:36
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 4.20 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  38:15          
  2. Švadlena Jiří            CHC4601 C K.O.B. Choceň            39:50   + 1:35 
  3. Vondrouš Jaroslav        PHK5201 C OK 99 Hradec Králové     40:15   + 2:00 
  4. Rejmont Milan            LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:03   + 3:48 
  5. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  42:51   + 4:36 
  6. Pilgr Bohuslav           CET5101 C TJ Loko Česká Třebová    43:55   + 5:40 
  7. Bílek Vratislav          SJC4801 C Sportcentrum Jičín       44:04   + 5:49 
  8. Stárek Jiří              SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov n.  46:31   + 8:16 
  9. Tobiška Václav           ZAM4401 C OB T.J. Sokol Žamberk    47:53   + 9:38 
 10. Procházka Jiří           LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  49:11   + 10:56
 11. Šponar Josef             ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk    49:54   + 11:39
 12. Vítek Zdeněk             SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov n.  50:19   + 12:04
 13. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  52:31   + 14:16
 14. Zlesák Zdeněk            JIL4701 C OK Jilemnice             52:35   + 14:20
 15. Novák Karel              NPA5001 C SK LOB Nová Paka         54:42   + 16:27
 16. Blecha Ladislav          TRT5100 C KOS Třešť                66:56   + 28:41
     Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 3.60 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sokolář Zdeněk           SNA4501 C TJ START Náchod          46:21          
  2. Mikulecký Jan            PHK3801 C OK 99 Hradec Králové     48:16   + 1:55 
  3. Springer Michal          PHK4601 C OK 99 Hradec Králové     48:24   + 2:03 
  4. Rakovec Miloš            SCP4500 C OK Sparta Praha          50:19   + 3:58 
  5. Vávra Jaroslav           LPU4601 C OK Lokomotiva Pardubice  59:57   + 13:36
  6. Novotný Petr             PHK3802 C OK 99 Hradec Králové     61:25   + 15:04
  7. Jiran Václav             PHK4701 C OK 99 Hradec Králové     88:30   + 42:09
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.00 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek František        PHK0900 C OK 99 Hradec Králové     17:10          
  2. Tejkl Štěpán             81C0800 C Cirkus Čakovice          18:57   + 1:47 
  3. Jelínková Eva            PHK0953 C OK 99 Hradec Králové     19:03   + 1:53 
  4. Nožičková Ema            LPU0953 C OK Lokomotiva Pardubice  20:36   + 3:26 
  5. Cipryán Tobiáš           BZP0701 C Báječné ženy v orientač  21:48   + 4:38 
  6. Hrdý David               PHK     C OK 99 Hradec Králové     23:15   + 6:05 
  7. Netopilová Simona        VAM0950 C OOB Vamberk              23:38   + 6:28 
  8. Panáčková Alžběta        8MC0850 C Papiyon                  23:57   + 6:47 
  9. Liška Viktor             PHK1111 C OK 99 Hradec Králové     23:59   + 6:49 
 10. Tenušák Štěpán           PEN     C OK RECO Sport            24:27   + 7:17 
 11. Bartalošová Ada          PGP1050 C SK Praga                 26:10   + 9:00 
 12. Šafář Jakub              CET1103 C TJ Loko Česká Třebová    26:24   + 9:14 
 13. Bezvoda Jakub            SHK0807 C OK Slavia Hradec Králov  26:38   + 9:28 
 14. Svejštil Martin          ZAM1001 C OB T.J. Sokol Žamberk    26:39   + 9:29 
 15. Macháčková Eliška        LPU1153 C OK Lokomotiva Pardubice  26:41   + 9:31 
 16. Kvapilová Markéta        PHK0950 C OK 99 Hradec Králové     26:50   + 9:40 
 17. Pozdílková Zuzana        PHK0952 C OK 99 Hradec Králové     27:20   + 10:10
 18. Jirout Vilém             SNA1001 C TJ START Náchod          27:28   + 10:18
 19. Bárta Štěpán             PHK     C OK 99 Hradec Králové     27:33   + 10:23
 20. Seinerová Anastazie              C                          27:40   + 10:30
 21. Dítětová Nikola          17X0651 C Aktivity v přirodě       28:01   + 10:51
 22. Froschová Magdaléna      LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice  28:06   + 10:56
 23. Kočí Antonín             SHK     C OK Slavia Hradec Králov  28:28   + 11:18
 24. Korecký Tomáš            LPU2011 C OK Lokomotiva Pardubice  28:35   + 11:25
 25. Suchardová Ella          JIL0951 C OK Jilemnice             28:55   + 11:45
 26. Balcarová Marie          CHC0657 C K.O.B. Choceň            28:59   + 11:49
 27. Hostinská Barbora        LPU     C OK Lokomotiva Pardubice  29:04   + 11:54
 28. Kunart Lukáš             PHK1010 C OK 99 Hradec Králové     29:19   + 12:09
 29. Čečková Barbora          SHK     C OK Slavia Hradec Králov  29:58   + 12:48
 30. Kay Leila                LPU1155 C OK Lokomotiva Pardubice  30:03   + 12:53
 31. Macháček Vít             CHC1201 C K.O.B. Choceň            30:09   + 12:59
 32. Macháčková Kateřina      CHC0951 C K.O.B. Choceň            30:15   + 13:05
 33. Jakubcová Karolína       SJC1050 C Sportcentrum Jičín       30:27   + 13:17
 34. Zitková Markéta          LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice  30:44   + 13:34
 35. Posolda Lukáš            SJC     C Sportcentrum Jičín       31:08   + 13:58
 36. Zídek Jakub                      C                          31:10   + 14:00
 37. Valentová Veronika       LPU1152 C OK Lokomotiva Pardubice  31:45   + 14:35
 38. Macek Dan                LPU     C OK Lokomotiva Pardubice  31:53   + 14:43
 39. Juška Vojtěch            LPU1003 C OK Lokomotiva Pardubice  32:19   + 15:09
 40. Stolinová Andrea         DOB0990 C KOB Dobruška             32:38   + 15:28
 41. Cach Jan                 LPU0805 C OK Lokomotiva Pardubice  32:46   + 15:36
 42. Jiroutová Marie          CHC1051 C K.O.B. Choceň            33:42   + 16:32
 43. Vencl Dorián             SNA1002 C TJ START Náchod          33:59   + 16:49
 44. Nenadál Matěj            LPU1201 C OK Lokomotiva Pardubice  34:39   + 17:29
 45. Horáková Anna                    C                          34:53   + 17:43
 46. Šrámek Petr              SNA1101 C TJ START Náchod          35:02   + 17:52
 47. Kroupová Anna            LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice  35:10   + 18:00
 48. Müllerová Kateřina       TYN0750 C OOB SK Týniště nad Orli  35:16   + 18:06
 49. Zvěřinová Nina           LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice  35:45   + 18:35
 50. Svatoň David             LPU1106 C OK Lokomotiva Pardubice  35:51   + 18:41
 51. Korbelová Tereza         CHC     C K.O.B. Choceň            36:00   + 18:50
 51. Langr Matyáš             KOR0800 C OB DDM Kostelec nad Orl  36:00   + 18:50
 53. Horáková Eliška          2UX1150 C Horáková                 36:03   + 18:53
 54. Nekvapilová Zuzana       LPU1159 C OK Lokomotiva Pardubice  36:48   + 19:38
 55. Vondrová Adélka          LTUXXXX C OOB TJ Lokomotiva Trutn  37:12   + 20:02
 56. Jirout Jáchym            SNA1201 C TJ START Náchod          37:26   + 20:16
 57. Novotný Krištof                  C                          38:23   + 21:13
 58. Jirásková Sára                   C                          39:02   + 21:52
 59. Švíglerová Anna          LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice  39:14   + 22:04
 60. Čížková Alena            SHK0851 C OK Slavia Hradec Králov  40:04   + 22:54
 61. Šrollová Tereza                  C                          40:12   + 23:02
 62. Dušek Štěpán                     C                          40:42   + 23:32
 63. Janata Matěj             DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka        40:47   + 23:37
 64. Venclová Dorota          SNA     C TJ START Náchod          41:14   + 24:04
 65. Daněk Tomáš              TYN0900 C OOB SK Týniště nad Orli  41:50   + 24:40
 66. Šreibr Matěj                     C                          41:53   + 24:43
 67. Kutlvašr Vladimír        VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:01   + 24:51
 68. Rychtecký Vojta          LPU1249 C OK Lokomotiva Pardubice  42:08   + 24:58
 69. Malinová Karolína        LPU1388 C OK Lokomotiva Pardubice  42:14   + 25:04
 70. Cipryánová Viktorie      BZP1350 C Báječné ženy v orientač  43:30   + 26:20
 71. Kuhnová Šárka                    C                          47:03   + 29:53
 72. Dvořáková Marie          LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice  47:07   + 29:57
 73. Fukátková Ludmila        LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice  47:08   + 29:58
 74. Odvodyová Nikola         LPU1252 C OK Lokomotiva Pardubice  47:10   + 30:00
 75. Fukátko Václav           LPU1302 C OK Lokomotiva Pardubice  47:11   + 30:01
 76. Hladká Emma              KOR1350 C OB DDM Kostelec nad Orl  48:23   + 31:13
 77. Korecká Anna             LPU1254 C OK Lokomotiva Pardubice  48:54   + 31:44
 78. Novák Eduard             VAM     C OOB Vamberk              49:37   + 32:27
 79. Smith Laura              VRL     C OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:26   + 34:16
 80. Smith Maxim              VRL     C OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:38   + 34:28
 81. Jirásková Julie          LPU1352 C OK Lokomotiva Pardubice  56:10   + 39:00
 82. Blažek Arnošt            PHK     C OK 99 Hradec Králové     62:31   + 45:21
 83. Čtvrtečková Natálie      TYN     C OOB SK Týniště nad Orli  63:12   + 46:02
 84. Zástěrová Karolína       TYN     C OOB SK Týniště nad Orli  63:36   + 46:26
 85. Bejrová Anita                    C                          64:50   + 47:40
 86. Nymsová Marie Ema        TYN1350 C OOB SK Týniště nad Orli  68:11   + 51:01
 87. Nymsa Matyáš             TYN1300 C OOB SK Týniště nad Orli  68:23   + 51:13
 88. Lounek Alexandr          PDY1100 C Běhej Poděbrady          69:13   + 52:03
 89. Jiranová Veronika                C                          74:47   + 57:37
 90. Žemličková Viktorie      LPU1451 C OK Lokomotiva Pardubice  76:02   + 58:52
 91. Podolská Martina                 C                         100:40   + 83:30
 92. Stohanzlová Vilma        LPU     C OK Lokomotiva Pardubice 101:44   + 84:34
     Stolina David            DOB     C KOB Dobruška              DISK          
     Sádecká Karolína         CHT2051 C OOB SK Chrast             DISK          
     Voborská Valerie         SJC0852 C Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.40 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Panáček Aleš             8MC7600 C Papiyon                  25:55          
  2. Pozdílek Martin          PHK     C OK 99 Hradec Králové     26:08   + 0:13 
  3. Vrábel Petr              PHK     C OK 99 Hradec Králové     27:59   + 2:04 
  4. Kunt Stanislav           ZAM7401 C OB T.J. Sokol Žamberk    30:08   + 4:13 
  5. Matěásko Dušan           JIL     C OK Jilemnice             31:13   + 5:18 
  6. Marhold Stanislav        CHC6603 C K.O.B. Choceň            31:16   + 5:21 
  7. Porkert Jan                      C                          31:45   + 5:50 
  8. Zamouřil Jáchym                  C                          34:13   + 8:18 
  9. Zamouřil Petr                    C                          34:27   + 8:32 
 10. Kašparová Lucie          CHT2052 C OOB SK Chrast            34:38   + 8:43 
 11. Čapková Petra            PHK7850 C OK 99 Hradec Králové     34:47   + 8:52 
 12. Šnokhous Jan             SJC     C Sportcentrum Jičín       35:41   + 9:46 
 13. Kejvalová Kamila         SJC7450 C Sportcentrum Jičín       36:46   + 10:51
 14. Venclová Kateřina        SNA0002 C TJ START Náchod          37:05   + 11:10
 15. Mornštejn Roman                  C                          37:35   + 11:40
 16. Havel Ondřej                     C                          37:53   + 11:58
 17. Lehárová Iva             LPU2052 C OK Lokomotiva Pardubice  38:21   + 12:26
 18. Třešňáková Blanka        JIL7051 C OK Jilemnice             39:39   + 13:44
 19. Plichta Petr                     C                          39:47   + 13:52
 20. Kos Radovan              LPU7110 C OK Lokomotiva Pardubice  39:55   + 14:00
 21. Bártík Michal                    C                          39:59   + 14:04
 22. Pešková Renata           SJC     C Sportcentrum Jičín       40:09   + 14:14
 23. Dostál Dalibor           VRL7308 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:50   + 14:55
 24. Nováková Eliška          PDY0150 C Běhej Poděbrady          41:25   + 15:30
 25. Kiacová Veronika         XPU9953 C PARDUBICE BIKERS         42:55   + 17:00
 26. Lánová Michaela                  C                          43:19   + 17:24
 27. Kroupová Kateřina        LPU8154 C OK Lokomotiva Pardubice  43:41   + 17:46
 28. Stříteská Leona                  C                          44:00   + 18:05
 29. Šimek Jiří               CHC79   C K.O.B. Choceň            45:18   + 19:23
 30. Kosová Leona             LPU7153 C OK Lokomotiva Pardubice  45:56   + 20:01
 30. Netuka Jan               SHK7001 C OK Slavia Hradec Králov  45:56   + 20:01
 32. Třešňák Miloš            JIL6902 C OK Jilemnice             46:38   + 20:43
 33. Stohanzl Jan             LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice  47:28   + 21:33
 34. Hanušová Monika          VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:09   + 22:14
 35. Kašpar Michal            TYN9502 C OOB SK Týniště nad Orli  48:10   + 22:15
 36. Dítě Dominik             17X0401 C Aktivity v přirodě       48:30   + 22:35
 37. Sedloň Josef             SNA5600 C TJ START Náchod          48:33   + 22:38
 38. Waněk Hubert             LPU6506 C OK Lokomotiva Pardubice  49:07   + 23:12
 39. Čížková Dana             SHK7752 C OK Slavia Hradec Králov  49:29   + 23:34
 40. Morávek Petr             SHK     C OK Slavia Hradec Králov  50:14   + 24:19
 41. Hájková Eva              VRL7454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:25   + 24:30
 42. Morávková Barbora        SHK0352 C OK Slavia Hradec Králov  50:46   + 24:51
 43. Fejfar Libor                     C                          52:01   + 26:06
 44. Borůvková Petra          LPU     C OK Lokomotiva Pardubice  52:39   + 26:44
 45. Schvachová Stanislava    LPU7154 C OK Lokomotiva Pardubice  53:35   + 27:40
 46. Černá Hana               EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha        53:42   + 27:47
 47. Liška Martin             LTUYYYY C OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:29   + 28:34
 48. Andělová Ivana           LTUZZZZ C OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:33   + 28:38
 49. Cibulka Radek            LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice  55:39   + 29:44
 50. Dvořáček Pavel           LPU     C OK Lokomotiva Pardubice  56:04   + 30:09
 51. Daněk Petr               TYN7900 C OOB SK Týniště nad Orli  56:47   + 30:52
 52. Matěásková Eva           JIL     C OK Jilemnice             59:26   + 33:31
 53. Ježková Lenka            LPU2053 C OK Lokomotiva Pardubice  59:40   + 33:45
 54. Kovačičová Ivona         OSN6850 C SK Orientační sporty No  60:48   + 34:53
 55. Lacina Martin            LPU7105 C OK Lokomotiva Pardubice  68:03   + 42:08
 56. Růžková Kamila           LPU2051 C OK Lokomotiva Pardubice  69:08   + 43:13
 57. Maršounová Jana          SHK0454 C OK Slavia Hradec Králov  70:46   + 44:51
 58. Stříteská Sofie                  C                          71:51   + 45:56
 59. Hammová Dita             KOR7050 C OB DDM Kostelec nad Orl  82:05   + 56:10
 60. Vondra Václav            LTU6800 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  84:44   + 58:49
 61. Hájek Tibor              VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  89:46   + 63:51
 62. Podolský Petr                    C                          97:34   + 71:39
 63. Bětík Ondřej                     C                         101:11   + 75:16
     Podlešáková Markéta              C                           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 5.10 km, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Žák Jan                  LPU     C OK Lokomotiva Pardubice  36:21          
  2. Rückerová Šárka          HOR0050 A TJ Jiskra Hořice         42:30   + 6:09 
  3. Kunartová Lenka          PHK7852 C OK 99 Hradec Králové     47:14   + 10:53
  4. Zídek Jan                        C                          49:15   + 12:54
  5. Vencl Vojtěch            SNA0001 C TJ START Náchod          50:00   + 13:39
  6. Procházková Gabriela             C                          52:31   + 16:10
  7. Filip Filip              SHK9000 C OK Slavia Hradec Králov  52:36   + 16:15
  8. Novotný Petr             66C1111 C Amatéři                  57:14   + 20:53
  9. Kodytek Aleš                     C                          60:42   + 24:21
 10. Pangrácová Marie         8RC9051 C BZP                      60:55   + 24:34
 11. Zurynková Iva            PHK7650 C OK 99 Hradec Králové     63:40   + 27:19
 12. Zelenková Lenka          3IX6150 C Zelenkovi                71:06   + 34:45
 13. Skalka Michal                    C                          87:48   + 51:27
 14. Jirásková Johana                 C                          97:16   + 60:55
 15. Pokorný Jan              SRK6401 C SOOB Spartak Rychnov n.  98:23   + 62:02
 16. Jireš František          3IX5900 C Zelenkovi               101:28   + 65:07
--------------------------------------------------------------------------------