Kód závodu          : 3764
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 01.04.2017
Místo konání        : Kostelec nad Orlicí
Mapa                : KOSTELEC 2016, 1 : 4000, E=2,5m, stav jaro 2016, revize jaro 2017
Pořadatel           : VAM - OB Vamberk, KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
Ředitel závodu      : Rykala Karel
Hlavní rozhodčí     : Andrš Jiří - R3
Stavitel tratí      : Hladký Viktor - R3, Koblic Jan - R3
Kategorie: H45D

H45D 2.10 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šabata Milan             SRK6901   SOOB Spartak Rychnov n.  15:58          
  2. Čihák Petr               HOR6900   TJ Jiskra Hořice         16:03   + 0:05 
  3. Imlauf Martin            SNA6301   TJ START Náchod          18:04   + 2:06 
  4. Porkert Jan              SHK       OK Slavia Hradec Králov  18:07   + 2:09 
  5. Lux Zdeněk               KUN6201   TJ Sokol Kunvald         18:46   + 2:48 
  6. Řehák Pavel              SJC6001   Sportcentrum Jičín       19:11   + 3:13 
  6. Adamovský Michal         TYN7200   OOB SK Týniště nad Orli  19:11   + 3:13 
  8. Širůček Jaromír          SHK6200   OK Slavia Hradec Králov  19:20   + 3:22 
  9. Cinkan Zdeněk            LPU6201   OK Lokomotiva Pardubice  19:22   + 3:24 
 10. Novotný Pavel            SHK6104   OK Slavia Hradec Králov  20:04   + 4:06 
 11. Rücker Petr              HOR6500   TJ Jiskra Hořice         20:05   + 4:07 
 12. Zákravský Zdeněk         SNA5702   TJ START Náchod          20:56   + 4:58 
 13. Langr Stanislav          SNA5403   TJ START Náchod          21:26   + 5:28 
 14. Hanuš Pavel              LTU6501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  21:38   + 5:40 
 15. Divecký Josef            SHK6102   OK Slavia Hradec Králov  21:53   + 5:55 
 16. Hanč Jaroslav            VRL6702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:01   + 6:03 
 17. Semrád Pavel             CHC6602   K.O.B. Choceň            22:06   + 6:08 
 18. Vychodil Tomáš           SHK6301   OK Slavia Hradec Králov  22:17   + 6:19 
 19. Šváb Pavel               BRU6701   Ulita-HOBRA Orienteerin  23:00   + 7:02 
 20. Justa Jaromír            PHK6101   OK 99 Hradec Králové     23:32   + 7:34 
 21. Dudášek Karel            DOB7001   KOB Dobruška             24:34   + 8:36 
 22. Dohnálek Pavel           SHK7100   OK Slavia Hradec Králov  25:26   + 9:28 
 23. Hnyk Petr                SNA5701   TJ START Náchod          27:59   + 12:01
--------------------------------------------------------------------------------