Kód závodu          : 3776
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 08.04.2017
Místo konání        : Kozmice - Hartošice, okr. Benešov, motokrosový areál
Mapa                : Hartošice 2017, 1:10 000, e= 5 m, mapový klíč ISOM 2000
Pořadatel           : SCP - OK Sparta Praha
Ředitel závodu      : Hojný Oldřich - R3
Hlavní rozhodčí     : Buriánek Jaromír - R2
Stavitel tratí      : Bašus Petr
JURY                : Makovský Jakub, Šístková Iveta, Hořínek Jaroslav

D10 1.80 km, 30 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrianová Eva          VSP0751   USK Praha                13:30          
  2. Bartalošová Anežka       PGP0853   SK Praga                 18:15   + 4:45 
  3. Malečková Pavlína        VSP0855   USK Praha                20:21   + 6:51 
  4. Ptáčková Hana            PGP0750   SK Praga                 22:34   + 9:04 
  5. Havlová Tereza           KNC0750   Sokol Kostelec n. Č. l.  23:23   + 9:53 
  6. Žemlová Barbora          KAM0751   OK Kamenice              23:56   + 10:26
  7. Stará Barbora            FSP0752   VSK ČVUT Fakulta Staveb  24:44   + 11:14
  8. Bartáková Alžběta        FSP0754   VSK ČVUT Fakulta Staveb  25:59   + 12:29
  9. Pilátová Rozálie         DKL0750   KOB Kladno               27:47   + 14:17
 10. Buková Hana              ROU0750   SKOB Roudnice nad Labem  28:28   + 14:58
 11. Bulířová Žofie           TAP0850   KOB TRETRA Praha         28:39   + 15:09
 12. Hladíková Julie          DKP0857   Oddíl OB Kotlářka        28:53   + 15:23
 13. Kudrnáčová Marta         KAM0754   OK Kamenice              30:30   + 17:00
 14. Dostálová Judita         HCE0750   TJ Hostivice             31:00   + 17:30
 15. Svobodová Adriana        FSP       VSK ČVUT Fakulta Staveb  32:08   + 18:38
 16. Rotková Veronika         63Z0850   Neregistrovaní - Zabaci  37:11   + 23:41
 17. Straková Denisa          SLA0750   SKOB Slaný               40:46   + 27:16
 18. Kindlová Anežka          RIC0850   OB Říčany                42:11   + 28:41
 19. Lampová Amálie           DKP0752   Oddíl OB Kotlářka        44:34   + 31:04
 20. Novotná Barbora          PGP0751   SK Praga                 44:50   + 31:20
 21. Pěkná Alžběta            ROU0950   SKOB Roudnice nad Labem  48:33   + 35:03
 22. Mišeková Lucie           KAM1050   OK Kamenice              49:09   + 35:39
     Mišeková Kateřina        KAM0756   OK Kamenice               DISK          
     Ludvíková Natálie        KNC0751   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 1.70 km, 55 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuželová Ela             FSP0750   VSK ČVUT Fakulta Staveb  22:41          
  2. Řeháková Stella          3BX       ČaČua                    25:46   + 3:05 
  3. Nedbalová Klára          MFP0850   VŠSK MFF UK Praha        27:01   + 4:20 
  4. Mullis Carolina          DKP0951   Oddíl OB Kotlářka        27:26   + 4:45 
  5. Leinweberová Julie       FSP0755   VSK ČVUT Fakulta Staveb  27:41   + 5:00 
  6. Hejsková Magdalena       KAM0850   OK Kamenice              29:35   + 6:54 
  7. Baštová Justýna          DOR0952   OK Dobříš                30:06   + 7:25 
  8. Lampová Julie            DKP0952   Oddíl OB Kotlářka        30:38   + 7:57 
  9. Zemanová Eliška          3BX       ČaČua                    30:50   + 8:09 
 10. Zákoucká Barbora         DKP0859   Oddíl OB Kotlářka        31:09   + 8:28 
 11. Petriláková Amálie       DOR0953   OK Dobříš                32:11   + 9:30 
 12. Doleželová Vendula       KTA0751   SK Kotnov Tábor          32:31   + 9:50 
 13. Balejová Sofie           KAM0951   OK Kamenice              33:45   + 11:04
 14. Čižinská Nikola          NNN0896   Neregistrovaní (NNN)     36:13   + 13:32
 15. Žemlová Magdalena        KAM0950   OK Kamenice              37:46   + 15:05
 16. Rostam Pour Asl Yasmine  3BX0850   ČaČua                    29:22   + 6:41 
 17. Doleželová Jolana        KTA1151   SK Kotnov Tábor          57:07   + 34:26
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.90 km, 30 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švecová Karolína         ZVO0557   OB SK Zvole              17:17          
  2. Škáchová Viktorie        KAM0650   OK Kamenice              18:02   + 0:45 
  3. Škáchová Zuzana          KAM0651   OK Kamenice              18:31   + 1:14 
  4. Redlová Barbora          SLA0650   SKOB Slaný               19:28   + 2:11 
  5. Kotenová Markéta         RIC0651   OB Říčany                19:39   + 2:22 
  6. Linhartová Klára         ZVO0556   OB SK Zvole              20:56   + 3:39 
  7. Zemková Pavlína          SLA0551   SKOB Slaný               21:42   + 4:25 
  8. Koubková Tereza          DOR0651   OK Dobříš                22:11   + 4:54 
  9. Pokorná Terezie          RIC0552   OB Říčany                22:29   + 5:12 
 10. Rendová Kateřina         KAM0550   OK Kamenice              22:51   + 5:34 
 11. Maříková Alžběta         FSP0650   VSK ČVUT Fakulta Staveb  24:21   + 7:04 
 12. Měšťanová Tereza         TAP0653   KOB TRETRA Praha         24:54   + 7:37 
 13. Kohoutová Zdeňka         DKL0651   KOB Kladno               25:31   + 8:14 
 14. Jirkovská Magdaléna      SLA0550   SKOB Slaný               28:13   + 10:56
 15. Ludvíková Alice          KNC0555   Sokol Kostelec n. Č. l.  29:31   + 12:14
 16. Priehodová Nela          PGP0655   SK Praga                 30:28   + 13:11
 17. Ptáčková Veronika        PGP0551   SK Praga                 32:50   + 15:33
 18. Dobiášová Anna           ROU0550   SKOB Roudnice nad Labem  34:06   + 16:49
 19. Sotonová Šárka           TAP0655   KOB TRETRA Praha         34:49   + 17:32
 20. Chramostová Julie        KAM0652   OK Kamenice              36:24   + 19:07
 21. Pompachová Karolína      TAP0652   KOB TRETRA Praha         40:29   + 23:12
 22. Baxová Kateřina          LBE0651   TJ Lokomotiva Beroun     47:55   + 30:38
 23. Pangracová Anna          MFP0650   VŠSK MFF UK Praha        58:38   + 41:21
 24. Rostam Pour Asl Leila    3BX0650   ČaČua                    64:34   + 47:17
 25. Machová Karolína         VSP0652   USK Praha                69:20   + 52:03
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.00 km, 65 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smolková Barbora         TAP0356   KOB TRETRA Praha         14:36          
  2. Černá Ema                ROU0451   SKOB Roudnice nad Labem  14:46   + 0:10 
  3. De Heij Laura            RIC0450   OB Říčany                15:41   + 1:05 
  4. Nentvichová Julie        DOR0351   OK Dobříš                16:08   + 1:32 
  5. Štraitová Jolana         VSP0456   USK Praha                16:13   + 1:37 
  6. Janečková Josefína       EKP0351   VŠTJ Ekonom Praha        16:34   + 1:58 
  7. Čermáková Klára          PGP0352   SK Praga                 16:53   + 2:17 
  8. Čechmánková Anna         PGP0452   SK Praga                 17:16   + 2:40 
  9. Pračková Ema             RIC0451   OB Říčany                17:35   + 2:59 
 10. Malečková Hana           VSP0553   USK Praha                17:42   + 3:06 
 11. Pelantová Martina        RIC0550   OB Říčany                18:30   + 3:54 
 12. Švecová Anežka           ZVO0352   OB SK Zvole              18:46   + 4:10 
 13. Rotková Markéta          63Z0450   Neregistrovaní - Zabaci  18:48   + 4:12 
 14. Arnoštová Veronika       DOR0455   OK Dobříš                18:51   + 4:15 
 15. Víšková Veronika         KAM0452   OK Kamenice              18:53   + 4:17 
 16. Mojžíšková Klára         KAM0356   OK Kamenice              18:56   + 4:20 
 17. Kramlová Barbora         ZVO0452   OB SK Zvole              19:19   + 4:43 
 18. Kotenová Barbora         RIC0452   OB Říčany                19:59   + 5:23 
 19. Šimšová Pavla            MFP0551   VŠSK MFF UK Praha        20:05   + 5:29 
 20. Cincibusová Lenka        FSP0450   VSK ČVUT Fakulta Staveb  20:11   + 5:35 
 21. Jedličková Kristýna      KAM0455   OK Kamenice              20:33   + 5:57 
 22. Dobiášová Jitka          ROU0350   SKOB Roudnice nad Labem  21:32   + 6:56 
 23. Machová Anna             LME0451   SK Los Mělník            21:33   + 6:57 
 24. Jirkovská Kateřina       SLA0350   SKOB Slaný               21:41   + 7:05 
 25. Matějková Julie          KAM0461   OK Kamenice              21:50   + 7:14 
 26. Baštová Julie            DOR0353   OK Dobříš                22:02   + 7:26 
 27. Jirasová Anežka          DOR0350   OK Dobříš                22:17   + 7:41 
 28. Trešlová Veronika        KAM0457   OK Kamenice              23:54   + 9:18 
 29. Kramlová Kateřina        ZVO0353   OB SK Zvole              24:44   + 10:08
 30. Kopecká Valentýna        VSP0453   USK Praha                27:03   + 12:27
 31. Chramostová Amálie       KAM0355   OK Kamenice              29:54   + 15:18
 32. Bulířová Ema             TAP0452   KOB TRETRA Praha         30:44   + 16:08
 33. Šodorová Katarína        8XC0450   NER-  Neregistrovani     30:48   + 16:12
 34. Holubářová Anna          KAM0460   OK Kamenice              32:05   + 17:29
 35. Lorencová Jana           DOR0454   OK Dobříš                34:55   + 20:19
--------------------------------------------------------------------------------

D16 2.20 km, 65 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bejvlová Karolína        PGP0256   SK Praga                 16:36          
  2. Chaloupková Hana         KAM0252   OK Kamenice              16:43   + 0:07 
  3. Sanna Karin              DKP0250   Oddíl OB Kotlářka        17:02   + 0:26 
  4. Rosendorfová Lenka       TAP0153   KOB TRETRA Praha         17:08   + 0:32 
  5. Hankovcová Helena        KAM0350   OK Kamenice              17:14   + 0:38 
  6. Blahová Pavla            EKP0153   VŠTJ Ekonom Praha        19:04   + 2:28 
  7. Kastnerová Jessica       DOR0250   OK Dobříš                21:37   + 5:01 
  8. Kalousková Marie         DKP0151   Oddíl OB Kotlářka        22:28   + 5:52 
  9. Řadová Lucie             DKP0251   Oddíl OB Kotlářka        23:25   + 6:49 
 10. Nosková Klára            VSP0255   USK Praha                23:43   + 7:07 
 11. Horáková Barbora         VSP0150   USK Praha                24:07   + 7:31 
 12. Janderová Barbora        PGP0251   SK Praga                 24:28   + 7:52 
 13. Charouzková Eliška       TAP0254   KOB TRETRA Praha         25:27   + 8:51 
 14. Štěpánková Ema           KAM0255   OK Kamenice              25:47   + 9:11 
 15. Votavová Žofie           KNC0250   Sokol Kostelec n. Č. l.  26:08   + 9:32 
 16. Geislerová Aneta         DKL0151   KOB Kladno               26:42   + 10:06
 17. Petriláková Anežka       DOR0251   OK Dobříš                27:56   + 11:20
 18. Halamová Barbora         TAP0150   KOB TRETRA Praha         32:41   + 16:05
 19. Šimšová Barbora          MFP0150   VŠSK MFF UK Praha        34:16   + 17:40
 20. Černá Aneta              PGP0254   SK Praga                 34:27   + 17:51
 21. Hovorková Tereza         ZVO0153   OB SK Zvole              35:02   + 18:26
 22. Selucká Alžběta          KAM0257   OK Kamenice              39:11   + 22:35
 23. Horychová Zuzana         DKL0150   KOB Kladno               40:20   + 23:44
 24. Jedličková Magdaléna     RIC0251   OB Říčany                57:10   + 40:34
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.20 km, 105 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kopecká Johana           VSP9950   USK Praha                27:49          
  2. Voltrová Alena           ROZ9951   OK Roztoky               28:57   + 1:08 
  3. Šrámková Hana            RIC0051   OB Říčany                29:24   + 1:35 
  4. Kováříková Marie         KAM0050   OK Kamenice              30:33   + 2:44 
  5. Nentvichová Klára        DOR9950   OK Dobříš                35:41   + 7:52 
  6. Míchalová Šárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  37:57   + 10:08
  7. Sedláčková Linda         ROZ0050   OK Roztoky               38:14   + 10:25
  8. Kyralová Anna            KAM0052   OK Kamenice              45:10   + 17:21
  9. Čiháková Barbora         KNC9950   Sokol Kostelec n. Č. l.  48:22   + 20:33
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 3.90 km, 125 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zimmerová Kateřina       KAM9850   OK Kamenice              45:05          
  2. Košárková Iva            PGP8155   SK Praga                 45:34   + 0:29 
  3. Horová Klára             PGP8455   SK Praga                 46:02   + 0:57 
  4. Šubrtová Věra            TAP8150   KOB TRETRA Praha         46:26   + 1:21 
  5. Gottvaldová Denisa       DKL8550   KOB Kladno               51:16   + 6:11 
  6. Beranová Kristína        TZL8553   SKOB Zlín                56:59   + 11:54
  7. Dobešová Kateřina        KPY8750   SOOB TJ Sokol Kralupy n  60:09   + 15:04
  8. Tučková Lucie            DKP8550   Oddíl OB Kotlářka        60:25   + 15:20
  9. Sládková Helena          TAP9151   KOB TRETRA Praha         61:09   + 16:04
 10. Freyová Michaela         KPY6050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  63:39   + 18:34
 11. Slotová Jarmila          TAP8650   KOB TRETRA Praha         87:35   + 42:30
     Zajícová Markéta         TAP9054   KOB TRETRA Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 4.50 km, 140 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šístková Iveta           LPU8654   OK Lokomotiva Pardubice  30:46          
  2. Šimůnková Gabriela       TAP9755   KOB TRETRA Praha         31:26   + 0:40 
  3. Ryšavá Vendula           PGP8153   SK Praga                 32:40   + 1:54 
  4. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                34:29   + 3:43 
  5. Matějů Martina           PGP8556   SK Praga                 34:37   + 3:51 
  6. Neumannová Kateřina      PVP9250   VSS Přírodověda Praha    34:55   + 4:09 
  7. Mullis Kateřina          DKP7753   Oddíl OB Kotlářka        35:15   + 4:29 
  8. Králová Michaela         MFP7959   VŠSK MFF UK Praha        37:01   + 6:15 
  9. Dlouhá Hana              DKP9450   Oddíl OB Kotlářka        37:38   + 6:52 
  9. Nedbalová Jana           MFP8050   VŠSK MFF UK Praha        37:38   + 6:52 
 11. Tichovská Hana           PGP8251   SK Praga                 38:21   + 7:35 
 12. Pospíšilová Marie        DKP8756   Oddíl OB Kotlářka        39:04   + 8:18 
 13. Fencíková Lucie          JHB9160   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  39:13   + 8:27 
 14. Hájková Eliška           KAM9851   OK Kamenice              39:20   + 8:34 
 15. Bozděchová Lenka         PGP8254   SK Praga                 39:47   + 9:01 
 16. Zamazalová Kateřina      TAP9053   KOB TRETRA Praha         41:26   + 10:40
 17. Ondráčková Veronika      EKP7850   VŠTJ Ekonom Praha        41:30   + 10:44
 18. Kohlová Zuzana           KPY8852   SOOB TJ Sokol Kralupy n  41:46   + 11:00
 19. Grolichová Lucie         ZBP7850   OOB SK Zbraslav          41:48   + 11:02
 20. Janečková Dagmar         EKP6550   VŠTJ Ekonom Praha        43:09   + 12:23
 21. Mikulášová Helena        PGP9353   SK Praga                 44:47   + 14:01
 22. Blaťáková Radka          SLP8451   OOB Slavia Praha         44:59   + 14:13
 23. Krausová Barbora         TJP9150   TJ Sokol Troja           45:05   + 14:19
 24. Rydlová Eva              FSP8989   VSK ČVUT Fakulta Staveb  45:06   + 14:20
 25. Ježková Dominika         PGP9053   SK Praga                 45:35   + 14:49
 26. Zeman Klára              DCE7950   KOB Dobřichovice         46:02   + 15:16
 27. Karbanová Vendula        DKP8350   Oddíl OB Kotlářka        46:54   + 16:08
 28. Albrechtová Eva          KAM7850   OK Kamenice              46:58   + 16:12
 29. Králová Iveta            JHB8952   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  47:07   + 16:21
 30. Fencíková Vladislava     JHB6553   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  48:34   + 17:48
 31. Zelená Markéta           PGP5850   SK Praga                 48:42   + 17:56
 32. Bartalošová Jana         PGP8154   SK Praga                 49:06   + 18:20
 33. Burešová Lenka           DKP8351   Oddíl OB Kotlářka        50:07   + 19:21
 34. Kopecká Eliška           KNC9850   Sokol Kostelec n. Č. l.  54:06   + 23:20
 35. Marková Anna             LBE9250   TJ Lokomotiva Beroun     54:19   + 23:33
 36. Voleská Alice            KAM8050   OK Kamenice              54:23   + 23:37
 37. Studničná Lenka          7QX8650   Neregistrovaní - Studni  57:10   + 26:24
 38. Chloupková Jana          SLP5951   OOB Slavia Praha         57:39   + 26:53
 39. Karasová Jana            FSP6153   VSK ČVUT Fakulta Staveb  60:24   + 29:38
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.90 km, 125 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimerková Olga           PGP7551   SK Praga                 34:01          
  2. Žemlová Eva              KAM7550   OK Kamenice              34:50   + 0:49 
  3. Bezpalcová Zuzana        OKP7454   SK OK 24 Praha           37:33   + 3:32 
  4. Šrámková Iva             RIC7251   OB Říčany                38:08   + 4:07 
  5. Čevelová Ivana           RIC7853   OB Říčany                38:59   + 4:58 
  6. Klapalová Pavla          VSP7099   USK Praha                39:26   + 5:25 
  7. Horáková Lenka           VSP7255   USK Praha                39:44   + 5:43 
  8. Ptáčková Kateřina        PGP7350   SK Praga                 40:07   + 6:06 
  9. Bejvlová Martina         LME7350   SK Los Mělník            40:43   + 6:42 
 10. Maříková Markéta         FSP7351   VSK ČVUT Fakulta Staveb  41:19   + 7:18 
 11. Štraitová Jitka          VSP7252   USK Praha                41:42   + 7:41 
 12. Malečková Iva            PGP7559   SK Praga                 41:58   + 7:57 
 13. Dlouhá Marta             BZP7851   Báječné ženy v orientač  42:18   + 8:17 
 14. Perknerová Barbora       ZVO8151   OB SK Zvole              42:20   + 8:19 
 15. Pangrácová Jana          MFP7653   VŠSK MFF UK Praha        42:26   + 8:25 
 16. Smolková Alena           PGP6450   SK Praga                 42:37   + 8:36 
 17. Kuželová Michaela        FSP7851   VSK ČVUT Fakulta Staveb  43:04   + 9:03 
 18. Pecharová Michaela       TJP6550   TJ Sokol Troja           43:13   + 9:12 
 19. Forštová Jitka           PGP7558   SK Praga                 43:52   + 9:51 
 20. Kučerová Berenika        DCE8050   KOB Dobřichovice         44:00   + 9:59 
 21. Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný               45:10   + 11:09
 22. Balusková Ida            OKP7350   SK OK 24 Praha           45:38   + 11:37
 23. Křížová Lenka            KRL7951   Kometa Kralovice         46:02   + 12:01
 24. Skobová Tereza           VIP7855   SK VIPrahlo              46:23   + 12:22
 25. Kotenová Klára           RIC7252   OB Říčany                47:46   + 13:45
 26. Kotková Lenka            RIC7352   OB Říčany                48:34   + 14:33
 27. Šodorová Magda           8XC7350   NER-  Neregistrovani     49:06   + 15:05
 28. Lindová Miroslava        KNC7750   Sokol Kostelec n. Č. l.  49:56   + 15:55
 29. De Heij Margita          RIC7350   OB Říčany                50:02   + 16:01
 30. Svítilová Pavla          BZP7750   Báječné ženy v orientač  50:37   + 16:36
 31. Pračková Zita            RIC7850   OB Říčany                52:04   + 18:03
 32. Haková Magda             PGP7651   SK Praga                 53:14   + 19:13
 33. Mišeková Martina         KAM7851   OK Kamenice              53:47   + 19:46
 34. Krumlovská Barbora       RIC8050   OB Říčany                54:22   + 20:21
 35. Machová Jana             VSP7754   USK Praha                56:17   + 22:16
 36. Skripniková Kateřina     FSP8051   VSK ČVUT Fakulta Staveb  56:26   + 22:25
 37. Pilátová Petra           DKL8051   KOB Kladno               58:53   + 24:52
 38. Geislerová Dita          DKL7550   KOB Kladno               60:12   + 26:11
 39. Růžičková Lucie          RIC7351   OB Říčany                60:54   + 26:53
 40. Halamová Anna            TAP7350   KOB TRETRA Praha         61:51   + 27:50
 41. Bártíková Irena          VSP7461   USK Praha                61:59   + 27:58
 42. Pánková Vendula          2SD7650   aassddfa faasddfasg      62:18   + 28:17
 43. Hladíková Zuzana         DKP7852   Oddíl OB Kotlářka        64:46   + 30:45
 44. Hellerová Alena          ROU7850   SKOB Roudnice nad Labem  66:52   + 32:51
 45. Sedláčková Petra         ROZ7050   OK Roztoky               66:56   + 32:55
 46. Rejšková Alena           KAM7750   OK Kamenice              67:57   + 33:56
 47. Dudíková Hana            DOR5550   OK Dobříš                68:33   + 34:32
 48. Jirasová Jana            DOR7450   OK Dobříš                72:26   + 38:25
 49. Pilařová Kateřina        CEP8050   Čepíci                   76:37   + 42:36
     Ledinská Leona           DKP8161   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Petriláková Petra        DOR7656   OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.00 km, 60 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Úlehlová Monika          TAP6950   KOB TRETRA Praha         25:42          
  2. Voltrová Svatava         ROZ6150   OK Roztoky               26:11   + 0:29 
  3. Komersová Jana           KNC6550   Sokol Kostelec n. Č. l.  28:09   + 2:27 
  4. Bejčková Jana            DKL7150   KOB Kladno               28:35   + 2:53 
  5. Cincibusová Ivana        FSP6651   VSK ČVUT Fakulta Staveb  29:20   + 3:38 
  6. Červinková Jitka         OKP6451   SK OK 24 Praha           29:29   + 3:47 
  7. Longinová Lenka          TAP7151   KOB TRETRA Praha         30:14   + 4:32 
  8. Valentová Helena         OKP6550   SK OK 24 Praha           30:15   + 4:33 
  9. Melišíková Radka         TAP7152   KOB TRETRA Praha         30:36   + 4:54 
 10. Nová Jana                DOR7150   OK Dobříš                30:43   + 5:01 
 11. Janečková Veronika       SOB7151   SOBSA                    31:34   + 5:52 
 12. Mrázová Pavla            DCE5550   KOB Dobřichovice         32:22   + 6:40 
 13. Michálková Jiřina        VSP6151   USK Praha                32:28   + 6:46 
 14. Tichovská Jitka          PGP6153   SK Praga                 33:36   + 7:54 
 15. Kettnerová Lenka         HCE6450   TJ Hostivice             34:08   + 8:26 
 16. Forstová Lenka           MFP6850   VŠSK MFF UK Praha        34:51   + 9:09 
 17. Procházková Miluše       DCE5450   KOB Dobřichovice         34:57   + 9:15 
 18. Kohlová Alena            KPY6051   SOOB TJ Sokol Kralupy n  35:27   + 9:45 
 19. Doležalová Vlasta        PGP5550   SK Praga                 36:00   + 10:18
 20. Ježková Regina           PGP6352   SK Praga                 36:18   + 10:36
 21. Havlíčková Jindra        KNC6150   Sokol Kostelec n. Č. l.  36:45   + 11:03
 22. Dudová Hana              DKP5752   Oddíl OB Kotlářka        36:49   + 11:07
 23. Přibíková Monika         PGP7256   SK Praga                 37:36   + 11:54
 24. Sládková Eva             TEH5751   Sokol Tehov              37:59   + 12:17
 25. Hlubučková Šárka         KAM6851   OK Kamenice              39:38   + 13:56
 26. Buková Jana              ROU7150   SKOB Roudnice nad Labem  40:04   + 14:22
 27. Kopáčková Alena          DOR6450   OK Dobříš                40:18   + 14:36
 28. Preislerová Naďa         LME6851   SK Los Mělník            40:20   + 14:38
 29. Kohoutová Pavla          KNC6251   Sokol Kostelec n. Č. l.  40:34   + 14:52
 30. Illnerová Daniela        DKP6651   Oddíl OB Kotlářka        40:53   + 15:11
 31. Malačková Jana           DKP6150   Oddíl OB Kotlářka        41:11   + 15:29
 32. Krotilová Magdaléna      BZP7150   Báječné ženy v orientač  43:43   + 18:01
 33. Chaloupková Dana         KAM7150   OK Kamenice              44:22   + 18:40
 34. Choutková Lenka          SOB6350   SOBSA                    45:28   + 19:46
 35. Zimmerová Lenka          ZVO6451   OB SK Zvole              46:21   + 20:39
 36. Čermáková Gabriela       KAM6752   OK Kamenice              47:38   + 21:56
 37. Řadová Jaromíra          DKP6551   Oddíl OB Kotlářka        48:18   + 22:36
 38. Kohoutová Zdeňka         DKL7251   KOB Kladno               50:46   + 25:04
 39. Míchalová Marcela        KPY6850   SOOB TJ Sokol Kralupy n  51:42   + 26:00
 40. Klofáčová Romana         SLP6951   OOB Slavia Praha         53:53   + 28:11
 41. Bártová Pavla            ZVO7152   OB SK Zvole              54:07   + 28:25
 42. Straková Jana            SLA7251   SKOB Slaný               56:20   + 30:38
 43. Čermáková Šárka          5XC6950   SK Nepoměřice            57:00   + 31:18
 44. Buková Zdeňka            ROU7051   SKOB Roudnice nad Labem  57:37   + 31:55
 45. Aschermannová Eva        KAM6550   OK Kamenice              63:59   + 38:17
     Petrová Martina          6YC6850   Neregistrovaní            DISK          
     Škáchová Petra           KAM7054   OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.60 km, 55 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wolkerová Dagmar         TJP5250   TJ Sokol Troja           36:33          
  2. Hrabánková Ilona         PGP6250   SK Praga                 37:40   + 1:07 
  3. Jeřábková Jana           OKP6150   SK OK 24 Praha           38:59   + 2:26 
  4. Šámalová Hana            OKP6151   SK OK 24 Praha           39:25   + 2:52 
  5. Hejtmánková Alena        TAP5452   KOB TRETRA Praha         40:16   + 3:43 
  6. Šilerová Zdena           KNC5750   Sokol Kostelec n. Č. l.  43:05   + 6:32 
  7. Nováková Jiřina          UVP4950   Slovan Praha             47:03   + 10:30
  8. Ryšavá Lubomíra          TJP4750   TJ Sokol Troja           48:57   + 12:24
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.80 km, 30 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050   SK Praga                 20:53          
  2. Stehnová Hana            DKP5150   Oddíl OB Kotlářka        27:35   + 6:42 
  3. Zmeková Míla             SLP4451   OOB Slavia Praha         28:21   + 7:28 
--------------------------------------------------------------------------------

D75 1.80 km, 30 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bláhová Blanka           SJP3651   KČT Slavoj Praha         34:04          
  2. Provazníková Svatava     TJP4250   TJ Sokol Troja           59:02   + 24:58
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.80 km, 30 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lorenc Vašík             DOR0702   OK Dobříš                13:31          
  2. Sedláček Patrik          ROZ0800   OK Roztoky               15:03   + 1:32 
  3. Skripnik Matouš          FSP0800   VSK ČVUT Fakulta Staveb  16:31   + 3:00 
  4. Dočkal Šimon             PGP0702   SK Praga                 16:33   + 3:02 
  5. Matyšek Ondřej           PGP0703   SK Praga                 17:53   + 4:22 
  6. Šubrt Jáchym             DKP0800   Oddíl OB Kotlářka        18:05   + 4:34 
  7. Šimerka Ondřej           PGP0800   SK Praga                 19:16   + 5:45 
  8. Heller Jakub             ROU0702   SKOB Roudnice nad Labem  19:19   + 5:48 
  9. Kosák Eliáš              PGP0704   SK Praga                 20:35   + 7:04 
 10. Svítil Patrik            PGP0706   SK Praga                 21:08   + 7:37 
 11. Vrba Matyáš              FSP0706   VSK ČVUT Fakulta Staveb  21:55   + 8:24 
 12. Jandera Kryštof          PGP0700   SK Praga                 22:31   + 9:00 
 13. Jiras Antonín            DOR0701   OK Dobříš                22:38   + 9:07 
 14. Matys Ondřej             DOR0803   OK Dobříš                23:15   + 9:44 
 15. Rod Matyáš               VSP0803   USK Praha                23:28   + 9:57 
 16. Baxa David               LBE0800   TJ Lokomotiva Beroun     25:01   + 11:30
 17. Šubrt Ondřej             TAP0801   KOB TRETRA Praha         26:14   + 12:43
 18. Lazar Tomáš              RIC0704   OB Říčany                27:04   + 13:33
 19. Bažata Alberto           KAM0702   OK Kamenice              27:08   + 13:37
 20. Krumlovský Vojtěch       RIC0703   OB Říčany                28:57   + 15:26
 21. De Heij Robert           RIC0800   OB Říčany                30:32   + 17:01
 22. Schnabl Jakub            RIC0706   OB Říčany                31:12   + 17:41
 23. Pelant Jan               RIC0700   OB Říčany                31:54   + 18:23
 24. Chmelař David            PGP0801   SK Praga                 32:28   + 18:57
 25. Geisler Richard          DKL0700   KOB Kladno               38:09   + 24:38
 26. Pohl Lukáš               TAP0703   KOB TRETRA Praha         40:23   + 26:52
 27. Svoboda František        ROZ0700   OK Roztoky               40:27   + 26:56
 28. Rejšek Václav            KAM0700   OK Kamenice              40:45   + 27:14
 29. Tolar Ondřej             RIC0701   OB Říčany                54:17   + 40:46
 30. Bláha Šimon              SJP0700   KČT Slavoj Praha         62:15   + 48:44
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 1.70 km, 55 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Král Samuel              MFP0801   VŠSK MFF UK Praha        20:14          
  2. Mach David               VSP0801   USK Praha                20:32   + 0:18 
  3. Ševčík Kristián          KAM0803   OK Kamenice              22:35   + 2:21 
  4. Hradil Michal            HCE0900   TJ Hostivice             22:41   + 2:27 
  5. Kříž Matěj               KRL0901   Kometa Kralovice         23:18   + 3:04 
  6. Dočkal Štěpán            PGP0902   SK Praga                 25:15   + 5:01 
  7. Ouda Filip               6KC0800   Neregistrovaný           29:13   + 8:59 
  8. Darmovzal Šimon          PGP1001   SK Praga                 29:36   + 9:22 
  9. Bašus Ondřej             SCP1000   OK Sparta Praha          29:46   + 9:32 
 10. Ouda Kryštof             6KC1000   Neregistrovaný           29:57   + 9:43 
 11. Linhart Jakub            ZVO0802   OB SK Zvole              32:29   + 12:15
 12. Pilát Jaromír            DKL0900   KOB Kladno               32:36   + 12:22
 13. Schnabl Petr             RIC0802   OB Říčany                37:07   + 16:53
 14. Jedlička Michal          NNN       Neregistrovaní (NNN)     39:15   + 19:01
 15. Sláma Kryštof            KAM1000   OK Kamenice              45:05   + 24:51
     Kubát Lukáš              RIC0804   OB Říčany                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.00 km, 65 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Melišík Jan              TAP0502   KOB TRETRA Praha         14:42          
  2. Sork Dominik             TAP0504   KOB TRETRA Praha         15:13   + 0:31 
  3. Štrait Vilém             VSP0701   USK Praha                15:40   + 0:58 
  4. Marhold Václav           ZVO0501   OB SK Zvole              16:55   + 2:13 
  5. Bartaloš Matyáš          PGP0503   SK Praga                 17:02   + 2:20 
  6. Heller Jiří              ROU0501   SKOB Roudnice nad Labem  17:39   + 2:57 
  7. Bárta Viktor             ZVO0601   OB SK Zvole              18:36   + 3:54 
  8. Jiras Jenda              DOR0505   OK Dobříš                18:50   + 4:08 
  9. Střelba Antonín          PGP0605   SK Praga                 19:34   + 4:52 
 10. Černý Matouš             TAP0501   KOB TRETRA Praha         19:42   + 5:00 
 11. Šubrt Vojtěch            DKP0502   Oddíl OB Kotlářka        19:49   + 5:07 
 12. Rožek Vojtěch            RIC0501   OB Říčany                20:03   + 5:21 
 13. Dlouhý Aleš              PGP0502   SK Praga                 21:03   + 6:21 
 13. Smolka Jakub             TAP0500   KOB TRETRA Praha         21:03   + 6:21 
 15. Jíra Filip               ROZ0500   OK Roztoky               21:38   + 6:56 
 16. Husák Ondřej             SLA0600   SKOB Slaný               22:43   + 8:01 
 17. Kubát Matyáš             RIC0601   OB Říčany                23:34   + 8:52 
 18. Meier David              VSP0606   USK Praha                24:43   + 10:01
 19. Schnabl David            RIC0508   OB Říčany                24:58   + 10:16
 20. Tolar Hynek              RIC0505   OB Říčany                25:42   + 11:00
 21. Čech Adam                ROZ0601   OK Roztoky               27:00   + 12:18
 22. Jirkovský Jan            SLA0500   SKOB Slaný               27:05   + 12:23
 23. Semecký Vít              TAP0601   KOB TRETRA Praha         27:37   + 12:55
 24. Nový Jáchym              DOR0502   OK Dobříš                27:50   + 13:08
 25. Horák Martin             VSP0601   USK Praha                28:47   + 14:05
 26. Tofel Šimon              TAP0605   KOB TRETRA Praha         33:51   + 19:09
 27. Kosák Jonáš              PGP0603   SK Praga                 35:38   + 20:56
 28. Skripnik Nikola          FSP0600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  35:56   + 21:14
 29. Hradil Martin            HCE0600   TJ Hostivice             39:02   + 24:20
 30. Havlíček Martin          DOR0601   OK Dobříš                39:52   + 25:10
 31. Vondra Tomáš             FSP0500   VSK ČVUT Fakulta Staveb  40:48   + 26:06
 32. Geleta Šimon             ZVO0602   OB SK Zvole              44:43   + 30:01
 33. Krumlovský Tomáš         RIC0507   OB Říčany                45:57   + 31:15
 34. Jelínek Tomáš            ZVO0502   OB SK Zvole              47:21   + 32:39
 35. Kohoutek Tomáš           RIC0603   OB Říčany                53:51   + 39:09
     Kačer Jakub              ZVO0649   OB SK Zvole               DISK          
     Perkner Vít              ZVO0603   OB SK Zvole               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 2.20 km, 65 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šrámek Jaromír           RIC0303   OB Říčany                15:44          
  2. Janda Jakub              DOR0403   OK Dobříš                16:04   + 0:20 
  3. Kuc Radim                SCP0400   OK Sparta Praha          16:44   + 1:00 
  4. Kabát Martin             PGP0408   SK Praga                 16:47   + 1:03 
  5. Bejvl Marek              LME0400   SK Los Mělník            17:00   + 1:16 
  6. Hřivna Jakub             PGP0305   SK Praga                 17:15   + 1:31 
  7. Kolář Matyáš             PGP0304   SK Praga                 17:42   + 1:58 
  8. Černý Antonín            TAP0402   KOB TRETRA Praha         18:02   + 2:18 
  9. Tůma Šimon               TAP0400   KOB TRETRA Praha         19:20   + 3:36 
 10. Snížek Ondřej            DOR0406   OK Dobříš                19:40   + 3:56 
 11. Průša Dominik            VSP0406   USK Praha                19:51   + 4:07 
 12. Snížek Martin            DOR0405   OK Dobříš                20:33   + 4:49 
 13. Rožek Vilém              RIC0301   OB Říčany                20:38   + 4:54 
 14. Baldrian Tomáš           VSP0405   USK Praha                20:49   + 5:05 
 15. Sedláček Jaroslav        DKP0309   Oddíl OB Kotlářka        21:46   + 6:02 
 16. Pilát Bořivoj            DKL0500   KOB Kladno               22:17   + 6:33 
 17. Jedlička Jakub           KAM0404   OK Kamenice              22:48   + 7:04 
 18. Horák Pavel ml.          VSP0301   USK Praha                25:29   + 9:45 
 19. Petrilák Matouš          DOR0409   OK Dobříš                26:45   + 11:01
 20. Janas Adam               PGP0404   SK Praga                 27:30   + 11:46
 21. Šácha Václav             DOR0410   OK Dobříš                28:52   + 13:08
 22. Kozadajev Adam           KNC0303   Sokol Kostelec n. Č. l.  31:33   + 15:49
 23. Mucha Ondřej             RIC0400   OB Říčany                32:13   + 16:29
 24. Milota Jakub             KAM0503   OK Kamenice              32:37   + 16:53
 25. Marhold Přemysl          ZVO0301   OB SK Zvole              41:03   + 25:19
 26. Swart Benjamin           DKL0300   KOB Kladno               65:23   + 49:39
     Šťastný Tomáš            TAP0401   KOB TRETRA Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.20 km, 105 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mayer Šimon              KSH0202   OB Kašperské Hory        20:19          
  2. Melišík Martin           TAP0200   KOB TRETRA Praha         21:18   + 0:59 
  3. Měšťan Ondřej            TAP0100   KOB TRETRA Praha         22:32   + 2:13 
  4. Hankovec Hugo            KAM0201   OK Kamenice              24:14   + 3:55 
  5. Felkel Jonáš             ROZ0100   OK Roztoky               24:23   + 4:04 
  6. Melichna Matěj           DKL0102   KOB Kladno               24:24   + 4:05 
  7. Kučera Jáchym            DOR0301   OK Dobříš                24:41   + 4:22 
  8. Longin Jan               TAP0103   KOB TRETRA Praha         25:27   + 5:08 
  9. Blaha Petr               KAM0104   OK Kamenice              26:41   + 6:22 
 10. Chaloupka Viktor         KAM0301   OK Kamenice              27:30   + 7:11 
 11. Forst Antonín            PGP0106   SK Praga                 27:35   + 7:16 
 12. Šubrt Matěj              DKP0205   Oddíl OB Kotlářka        27:39   + 7:20 
 13. Hejsek Filip             KAM0204   OK Kamenice              28:47   + 8:28 
 14. Buk Ondřej               ROU0102   SKOB Roudnice nad Labem  28:48   + 8:29 
 15. Novák Přemysl            DKP0107   Oddíl OB Kotlářka        29:33   + 9:14 
 16. Marhold Ondřej           ZVO0101   OB SK Zvole              29:39   + 9:20 
 17. Pethö Alex               RIC0100   OB Říčany                30:18   + 9:59 
 18. Jirka Matyáš             ZPV0201   KOB ZPV Prostějov        30:31   + 10:12
 19. Kovářík Tomáš            KAM0300   OK Kamenice              31:25   + 11:06
 20. Víšek Martin             KAM0102   OK Kamenice              32:39   + 12:20
 21. Šťastný Petr             TAP0106   KOB TRETRA Praha         34:48   + 14:29
 22. Volek Jaroslav           KNC0100   Sokol Kostelec n. Č. l.  36:46   + 16:27
 23. Kohout Václav            DKL0101   KOB Kladno               38:10   + 17:51
 24. Albrecht Adam            KAM0203   OK Kamenice              38:45   + 18:26
 25. Svoboda Jáchym           ROZ0200   OK Roztoky               45:04   + 24:45
 26. Renda Michal             KAM0207   OK Kamenice              45:33   + 25:14
 27. Janeček Ondřej           SOB0201   SOBSA                    48:14   + 27:55
--------------------------------------------------------------------------------

H18 4.30 km, 130 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koubek Václav            DOR9900   OK Dobříš                44:19          
  2. Varga Ondřej             KNC9900   Sokol Kostelec n. Č. l.  47:17   + 2:58 
  3. Rohlík Matěj             TAP0010   KOB TRETRA Praha         52:09   + 7:50 
  4. Janeček Jiří             SOB0001   SOBSA                    60:53   + 16:34
     Čtrnáct Šimon            PGP0001   SK Praga                  DISK          
     Čermák Petr              TAP0012   KOB TRETRA Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 5.30 km, 180 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hopanyuk Anatoliy        DKP7900   Oddíl OB Kotlářka        47:08          
  2. Červinka Jaroslav        OKP9000   SK OK 24 Praha           54:16   + 7:08 
  3. Smolka Ondřej            TJP9401   TJ Sokol Troja           55:30   + 8:22 
  4. Křemen Štěpán            37C9800   Bez registrace           55:33   + 8:25 
  5. Cvrček Antonín           TAP9000   KOB TRETRA Praha         62:24   + 15:16
  6. Meier Milan              VLI7301   Slavia Liberec orientee  66:26   + 19:18
  7. Skalka Jakub             NNN       Neregistrovaní (NNN)     78:01   + 30:53
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 6.20 km, 250 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Makovský Jakub           TAP8511   KOB TRETRA Praha         38:07          
  2. Ondráček Radim           EKP7414   VŠTJ Ekonom Praha        40:10   + 2:03 
  3. Procházka Jan            PGP8206   SK Praga                 41:19   + 3:12 
  4. Jonáš Martin             39S9600   KOBRA Bratislava         41:21   + 3:14 
  5. Sysel Ctibor             PGP8700   SK Praga                 41:57   + 3:50 
  6. Pražák Jiří              ZBP7800   OOB SK Zbraslav          42:27   + 4:20 
  7. Zajíc Vítězslav          TAP8610   KOB TRETRA Praha         42:32   + 4:25 
  8. Kapal Tomáš              KAM9402   OK Kamenice              42:38   + 4:31 
  9. Illner Jakub             DKP6601   Oddíl OB Kotlářka        43:48   + 5:41 
 10. Jirka Mikuláš            STE0000   SK SKI-OB Šternberk      44:15   + 6:08 
 11. Pospíšil Ondřej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka        44:34   + 6:27 
 12. Janovský Tomáš           PGP6401   SK Praga                 44:42   + 6:35 
 13. Vlášek Jakub             TAP9702   KOB TRETRA Praha         44:44   + 6:37 
 14. Hodek Michal             TAP8808   KOB TRETRA Praha         44:45   + 6:38 
 15. Janas Petr               PGP7106   SK Praga                 45:00   + 6:53 
 16. Pokorný Ondřej           PGP7506   SK Praga                 45:04   + 6:57 
 17. Skoupý Jan               STE9411   SK SKI-OB Šternberk      47:39   + 9:32 
 18. Novák Ivo                OKP6200   SK OK 24 Praha           48:51   + 10:44
 19. Vondra Jiří              FSP7600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:48   + 11:41
 20. Sysel Ondřej             PGP8302   SK Praga                 50:21   + 12:14
 21. Ptáček Jan               PVP7200   VSS Přírodověda Praha    50:38   + 12:31
 22. Culka Josef              JHB8607   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  50:53   + 12:46
 23. Pangrác Ondřej           MFP7603   VŠSK MFF UK Praha        50:57   + 12:50
 24. Hrouda Martin            FSP7612   VSK ČVUT Fakulta Staveb  51:16   + 13:09
 25. Řada Jakub               DKP9401   Oddíl OB Kotlářka        51:54   + 13:47
 26. Průša Michal             VSP7310   USK Praha                51:58   + 13:51
 27. Černý Martin             TAP8902   KOB TRETRA Praha         52:01   + 13:54
 28. Buk Jindřich             ROU9303   SKOB Roudnice nad Labem  54:08   + 16:01
 29. Šimík Daniel             ROZ6900   OK Roztoky               54:14   + 16:07
 30. Kondrát Martin           PGP6501   SK Praga                 54:44   + 16:37
 31. Buk Michal               ROU9601   SKOB Roudnice nad Labem  55:57   + 17:50
 32. Mezník Vladimír          LBE6400   TJ Lokomotiva Beroun     56:52   + 18:45
 33. Nitsch Karel             FSP7611   VSK ČVUT Fakulta Staveb  57:02   + 18:55
 34. Neumann Petr             PGP8705   SK Praga                 57:08   + 19:01
 35. Buzek Martin             PGP8401   SK Praga                 57:42   + 19:35
 36. Borovička Tomáš          FSP9801   VSK ČVUT Fakulta Staveb  58:47   + 20:40
 37. Pračka Tomáš             RIC7302   OB Říčany                59:09   + 21:02
 38. Janeček Jura             EKP6701   VŠTJ Ekonom Praha        60:10   + 22:03
 39. Dvořák Miroslav          ZBP7601   OOB SK Zbraslav          60:28   + 22:21
 40. Klapal Michal            VAM8802   OOB Vamberk              60:53   + 22:46
 41. Vlach Martin             PGP8605   SK Praga                 60:55   + 22:48
 42. Bartaloš Tomáš           PGP8010   SK Praga                 62:14   + 24:07
 43. Kalista Michael          LBE9701   TJ Lokomotiva Beroun     63:18   + 25:11
 44. Pelikán Lukáš            DKL9802   KOB Kladno               63:45   + 25:38
 45. Vaněk Petr               ZBP7302   OOB SK Zbraslav          63:58   + 25:51
 46. Voleský Leoš             KAM7900   OK Kamenice              70:44   + 32:37
 47. Šedivý Ondřej            KNC9103   Sokol Kostelec n. Č. l.  77:45   + 39:38
     Nesrovnal Jaroslav       71X8300   Hoši Planá                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 5.30 km, 180 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skripnik Ondřej          FSP7502   VSK ČVUT Fakulta Staveb  36:20          
  2. Horák Pavel (Starosta)   VSP7305   USK Praha                37:52   + 1:32 
  3. Kužel Tomáš              FSP7610   VSK ČVUT Fakulta Staveb  38:55   + 2:35 
  4. Král Aleš                MFP7808   VŠSK MFF UK Praha        39:52   + 3:32 
  5. Matyšek Bronislav        PLU7823   TJ SOKOL Plumlov         40:01   + 3:41 
  6. Pohl Zdeněk              TAP7606   KOB TRETRA Praha         40:02   + 3:42 
  7. Datel Jiří               DKL7101   KOB Kladno               42:05   + 5:45 
  8. Čermák Radek             PGP6405   SK Praga                 42:35   + 6:15 
  9. Procházka Antonín        DCE5500   KOB Dobřichovice         44:03   + 7:43 
 10. Pompach Petr             TAP7801   KOB TRETRA Praha         44:36   + 8:16 
 11. Žemla Tomáš              KAM7105   OK Kamenice              44:38   + 8:18 
 12. Pelant Michal            RIC7400   OB Říčany                44:49   + 8:29 
 13. Šemelík Petr             DKL6901   KOB Kladno               45:30   + 9:10 
 14. Kubát Tomáš              RIC7503   OB Říčany                45:37   + 9:17 
 15. Pilát Miroslav           DKL7900   KOB Kladno               47:32   + 11:12
 16. Koten Pavel              RIC7200   OB Říčany                48:05   + 11:45
 17. Choutka Jaroslav         SOB6301   SOBSA                    48:10   + 11:50
 18. Jandera Tomáš            SOB7300   SOBSA                    48:53   + 12:33
 19. Švec Karel               ZVO7601   OB SK Zvole              49:01   + 12:41
 20. Heller Jiří              ROU7708   SKOB Roudnice nad Labem  50:20   + 14:00
 21. Kučera Pavel             DOR7101   OK Dobříš                50:23   + 14:03
 22. Rotek Pavel              63Z7700   Neregistrovaní - Zabaci  50:25   + 14:05
 23. Kolář Tomáš              SLA7103   SKOB Slaný               51:27   + 15:07
 24. Štrait Martin            VSP7602   USK Praha                52:19   + 15:59
 25. Tomášek Jakub            FSP7613   VSK ČVUT Fakulta Staveb  52:32   + 16:12
 26. Mařík Karel              FSP7200   VSK ČVUT Fakulta Staveb  53:02   + 16:42
 27. Hřivna Štěpán            PGP7507   SK Praga                 53:52   + 17:32
 28. Milota Jan               KAM7200   OK Kamenice              54:28   + 18:08
 29. Jedlička Adam            KAM7700   OK Kamenice              55:02   + 18:42
 30. Janeček Ondřej           SOB7001   SOBSA                    55:31   + 19:11
 31. Matys Jan                DOR8001   OK Dobříš                56:03   + 19:43
 32. Michálek Jan             3BX8000   ČaČua                    56:27   + 20:07
 33. Izák Petr                LME7800   SK Los Mělník            56:30   + 20:10
 34. Lampa David              DKP7702   Oddíl OB Kotlářka        57:00   + 20:40
 35. Marek Jan                LBE6100   TJ Lokomotiva Beroun     57:41   + 21:21
 36. Píchal Jan               VSP5202   USK Praha                60:32   + 24:12
 37. Kříž Dušan               KRL7800   Kometa Kralovice         60:58   + 24:38
 38. Tolar Jan                RIC7301   OB Říčany                62:21   + 26:01
 39. Pilař Marek              CEP7700   Čepíci                   65:05   + 28:45
 40. Tuček Michal             DKP8202   Oddíl OB Kotlářka        68:19   + 31:59
 41. Černý Michal             ROU7505   SKOB Roudnice nad Labem  69:56   + 33:36
 42. Schnabl Petr             RIC7404   OB Říčany                70:14   + 33:54
 43. Hladík Zdeněk            DKP7401   Oddíl OB Kotlářka        75:12   + 38:52
 44. Jedlička Michal          DKL8000   KOB Kladno               75:34   + 39:14
     Čtrnáct Jiří             PGP7603   SK Praga                  DISK          
     Chramosta Tomáš          KAM7601   OK Kamenice               DISK          
     Kohoutek Jan             RIC7303   OB Říčany                 DISK          
     Barták Matěj             FSP7500   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 4.30 km, 130 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bejvl Jakub              LME7100   SK Los Mělník            30:58          
  2. Baldrian Petr            PGP7203   SK Praga                 31:13   + 0:15 
  3. Doubek Petr              SLA7000   SKOB Slaný               33:57   + 2:59 
  4. Veljačik Pavel           SCP6200   OK Sparta Praha          34:34   + 3:36 
  5. Hones Sepp               26A5400   HSV Ried                 35:58   + 5:00 
  6. Mach Radovan             VSP6600   USK Praha                36:48   + 5:50 
  7. Balej Jiří               KAM7201   OK Kamenice              36:53   + 5:55 
  8. Bláha Jan                SJP6800   KČT Slavoj Praha         38:06   + 7:08 
  9. Kabát Jan                EKP6912   VŠTJ Ekonom Praha        38:08   + 7:10 
 10. Šimša Jaromír            MFP7100   VŠSK MFF UK Praha        39:06   + 8:08 
 11. Šubrt Antonín            DKP7100   Oddíl OB Kotlářka        39:40   + 8:42 
 12. Jonáš Radek              ZVO6901   OB SK Zvole              39:53   + 8:55 
 13. Kalousek Jiří            DKP6901   Oddíl OB Kotlářka        39:57   + 8:59 
 14. Straka Lukáš             SLA7002   SKOB Slaný               40:24   + 9:26 
 15. Cincibus Pavel           FSP6605   VSK ČVUT Fakulta Staveb  41:34   + 10:36
 16. Maleček Vít              PGP6801   SK Praga                 42:04   + 11:06
 17. Hořínek Jaroslav         VSP5000   USK Praha                42:32   + 11:34
 18. Velichkov Petar          DKP6704   Oddíl OB Kotlářka        42:42   + 11:44
 19. Reichl Michal            MKP6402   SK GORDIC Praha Kačerov  44:12   + 13:14
 20. Hejtmánek Vladimír       TAP5802   KOB TRETRA Praha         45:57   + 14:59
 21. Forst Libor              MFP6301   VŠSK MFF UK Praha        47:09   + 16:11
 22. Stehno Pavel             DKP4900   Oddíl OB Kotlářka        47:56   + 16:58
 23. Kopečný Mojmír           TAP6402   KOB TRETRA Praha         49:01   + 18:03
 24. Kohl Jiří                KPY6201   SOOB TJ Sokol Kralupy n  49:37   + 18:39
 25. Fiala Zdeněk             TAP5501   KOB TRETRA Praha         50:18   + 19:20
 26. Sanna Roberto            DKP6703   Oddíl OB Kotlářka        51:10   + 20:12
 27. Sedláček Jaroslav        ROZ6801   OK Roztoky               51:20   + 20:22
 28. Sysel Zdeněk             PGP5200   SK Praga                 51:35   + 20:37
 29. Aschermann David         KAM6500   OK Kamenice              51:49   + 20:51
 30. Lorenc Václav            DOR7200   OK Dobříš                52:03   + 21:05
 31. Mack Tomáš               KAM6601   OK Kamenice              58:43   + 27:45
 32. Chmelař Bohumil          9GX7200   Chmelíci                 59:18   + 28:20
 33. Mach Martin              LME6800   SK Los Mělník            60:19   + 29:21
 34. Buk Jiří                 ROU6901   SKOB Roudnice nad Labem  60:44   + 29:46
 35. Kraml Martin             ZVO7102   OB SK Zvole              63:15   + 32:17
 36. Svoboda Ondřej           ROZ7100   OK Roztoky               64:25   + 33:27
 37. Blažek Vladimír          5XC6900   SK Nepoměřice            65:54   + 34:56
 38. Nosek Jan                VSP6910   USK Praha                66:46   + 35:48
 39. Tihon Jaroslav           TAP6102   KOB TRETRA Praha         67:34   + 36:36
 40. Swart Jan                DKL7001   KOB Kladno               69:59   + 39:01
 41. Šomvársky Ján            NNN5500   Neregistrovaní (NNN)     70:34   + 39:36
 42. Řada Richard             DKP6701   Oddíl OB Kotlářka        71:05   + 40:07
 43. Dobeš Václav             KPY5701   SOOB TJ Sokol Kralupy n  81:20   + 50:22
 44. De Heij Michel           RIC6900   OB Říčany                89:25   + 58:27
     Přibík Jan               PGP6301   SK Praga                  DISK          
     Uhlíř Patrik             LBE7000   TJ Lokomotiva Beroun      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.80 km, 105 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Červinka Jaroslav        OKP5803   SK OK 24 Praha           31:30          
  2. Špičák Aleš              DKP5500   Oddíl OB Kotlářka        34:11   + 2:41 
  3. Jirka Jiří               ZPV5501   KOB ZPV Prostějov        34:47   + 3:17 
  4. Kettner Pavel            HCE5900   TJ Hostivice             37:07   + 5:37 
  5. Šámal Václav             OKP5600   SK OK 24 Praha           38:51   + 7:21 
  6. Strejc Jaroslav          ZVO6101   OB SK Zvole              40:28   + 8:58 
  7. Nentvich Lubomír         DOR5800   OK Dobříš                41:27   + 9:57 
  8. Šváb Jan                 VSP5801   USK Praha                41:29   + 9:59 
  9. Dlouhý Jiří              DKP5700   Oddíl OB Kotlářka        41:35   + 10:05
 10. Štětina Jiří             HCE6100   TJ Hostivice             42:02   + 10:32
 11. Buk Miloslav             ROU6202   SKOB Roudnice nad Labem  48:22   + 16:52
 12. Kudrnáč Martin           HCE5901   TJ Hostivice             48:37   + 17:07
 13. Kraus Ota                TJP5700   TJ Sokol Troja           48:50   + 17:20
 14. Borovička Milan          FSP6104   VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:18   + 17:48
 15. Paukert Milan            TJP5000   TJ Sokol Troja           49:25   + 17:55
 16. Dudík Petr               DOR5500   OK Dobříš                49:49   + 18:19
 17. Grivalský Michal         PGP5900   SK Praga                 51:08   + 19:38
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.00 km, 60 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čadil Jan                FSP4300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  32:49          
  2. Kotecký Roman            13G4900   Octavian Droobers        34:53   + 2:04 
  3. Lebduška Petr            ROU4702   SKOB Roudnice nad Labem  34:56   + 2:07 
  4. Novotný Jiří             SLP4601   OOB Slavia Praha         36:32   + 3:43 
  5. Hamáček Bohuslav         LBE5000   TJ Lokomotiva Beroun     40:13   + 7:24 
  6. Brumek Stanislav         DKL5201   KOB Kladno               43:13   + 10:24
  7. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     43:25   + 10:36
  8. Mudr Stanislav           DCE4400   KOB Dobřichovice         53:31   + 20:42
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.60 km, 55 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zábranský Emil           SLA4200   SKOB Slaný               39:29          
  2. Attl Vladimír            PGP3800   SK Praga                 40:10   + 0:41 
  3. Bláha Svatopluk          SJP3501   KČT Slavoj Praha         52:31   + 13:02
  4. Kalivoda Viktor          KNC3300   Sokol Kostelec n. Č. l.  61:57   + 22:28
  5. Hlavatý Karel            SJP4200   KČT Slavoj Praha         64:44   + 25:15
  6. Louša František          KPY3700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  73:32   + 34:03
  7. Hanák Milan              FSP3400   VSK ČVUT Fakulta Staveb  77:05   + 37:36
  8. Kalivoda Vladimír        KNC3800   Sokol Kostelec n. Č. l.  83:13   + 43:44
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.80 km, 55 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Motyčka Michal           9BC7401   NNN                      16:18          
  2. Pangrácová Eva           MFP1051   VŠSK MFF UK Praha        17:57   + 1:39 
  3. Kindl Jiří               RIC1000   OB Říčany                19:23   + 3:05 
  4. Šubrtová Barbora         TAP1150   KOB TRETRA Praha         22:27   + 6:09 
  5. Moravec Michal           52X0600   SnailSquad               23:07   + 6:49 
  6. Vavrečka Matzáš          ZBP       OOB SK Zbraslav          24:56   + 8:38 
  7. Rejšek Čeněk             KAM1002   OK Kamenice              25:04   + 8:46 
  8. Jůzková Anna             SCP       OK Sparta Praha          25:35   + 9:17 
  9. Bartalošová Ada          PGP1050   SK Praga                 25:59   + 9:41 
 10. Kabátová Anna            NNN       Neregistrovaní (NNN)     26:47   + 10:29
 11. Hladík Filip             DKP1102   Oddíl OB Kotlářka        26:53   + 10:35
 12. Rodová Anežka            VSP1152   USK Praha                27:05   + 10:47
 13. Janda Martin             NNN0949   Neregistrovaní (NNN)     27:25   + 11:07
 14. Forst Albert             MFP0901   VŠSK MFF UK Praha        27:31   + 11:13
 14. Havlová Veronika         KNC0900   Sokol Kostelec n. Č. l.  27:31   + 11:13
 16. Dobiáš Jaromír           ROU1101   SKOB Roudnice nad Labem  28:19   + 12:01
 17. Müller Karel             HCE1000   TJ Hostivice             28:25   + 12:07
 18. Čižinská Kristýna        NNN1099   Neregistrovaní (NNN)     28:35   + 12:17
 19. Uhlířová Marie           LBE0950   TJ Lokomotiva Beroun     28:39   + 12:21
 20. Uhlířová Eliška          LBE1150   TJ Lokomotiva Beroun     28:52   + 12:34
 21. Zákoucký Václav          DKP1004   Oddíl OB Kotlářka        29:51   + 13:33
 22. Ondráček Lubor           EKP1111   VŠTJ Ekonom Praha        29:55   + 13:37
 23. Zákoucký Hynek           DKP1103   Oddíl OB Kotlářka        29:57   + 13:39
 24. Dobiášová Eliška         ROU1150   SKOB Roudnice nad Labem  30:03   + 13:45
 25. Černý Ota                CEP1302   Čepíci                   30:22   + 14:04
 26. Foučková Ema             52X1150   SnailSquad               31:25   + 15:07
 27. Pompachová Natálie       TAP0952   KOB TRETRA Praha         31:46   + 15:28
 28. Rejšková Klára           KAM       OK Kamenice              31:52   + 15:34
 29. Maryšková Aneta          NNN       Neregistrovaní (NNN)     31:57   + 15:39
 30. Čevelová Adéla           RIC1150   OB Říčany                32:28   + 16:10
 31. Čevela Marek             RIC1300   OB Říčany                32:29   + 16:11
 32. Mazůrek Hubert           CEP1301   Čepíci                   32:49   + 16:31
 33. Toflová Elizabeth        TAP       KOB TRETRA Praha         34:42   + 18:24
 34. Rejšková Blanka          KAM7751   OK Kamenice              35:22   + 19:04
 35. Perkner Jonáš            ZVO       OB SK Zvole              35:56   + 19:38
 36. Váchová Soňa             MFP1050   VŠSK MFF UK Praha        36:09   + 19:51
 36. Cox Anna                 SJP0851   KČT Slavoj Praha         36:09   + 19:51
 38. Baldrian Josef           VSP1100   USK Praha                36:21   + 20:03
 39. Cox Adam                 SJP0800   KČT Slavoj Praha         36:45   + 20:27
 40. Bašusová Olga            SCP1250   OK Sparta Praha          37:26   + 21:08
 41. Štěpánková Emma          NNN0999   Neregistrovaní (NNN)     38:06   + 21:48
 42. Lazar David              RIC1001   OB Říčany                38:26   + 22:08
 43. Michálková Veronika      3BX1250   ČaČua                    38:47   + 22:29
 44. Nedbalová Magdalena      MFP1053   VŠSK MFF UK Praha        39:54   + 23:36
 45. Kužel Jonáš              FSP       VSK ČVUT Fakulta Staveb  40:25   + 24:07
 46. Gregor Filip             TAP0906   KOB TRETRA Praha         40:49   + 24:31
 47. Vítek David              NNN       Neregistrovaní (NNN)     41:13   + 24:55
 48. Pokorná Elen             KAM       OK Kamenice              41:47   + 25:29
 49. Pokorná Sára             KAM0952   OK Kamenice              41:50   + 25:32
 50. Sukdoláková Anna         KNC0850   Sokol Kostelec n. Č. l.  43:40   + 27:22
 51. Mišek Michal             KAM1300   OK Kamenice              45:54   + 29:36
 52. Přibíková Agáta          PGP0651   SK Praga                 46:53   + 30:35
 53. Bezpalcová Klára         OKP       SK OK 24 Praha           47:02   + 30:44
 54. Hrdlička Petr            RIC6600   OB Říčany                47:37   + 31:19
 55. Karban Ondřej            DKP1100   Oddíl OB Kotlářka        48:25   + 32:07
 56. Rambousková Eliška       NNN       Neregistrovaní (NNN)     48:58   + 32:40
 57. Pilař Jiří               CEP1300   Čepíci                   49:02   + 32:44
 58. Nitsch Lukáš             FSP1200   VSK ČVUT Fakulta Staveb  53:01   + 36:43
 59. Schnablová Renáta        RIC7854   OB Říčany                56:25   + 40:07
 60. Michálek Bonifác         3BX1400   ČaČua                    62:01   + 45:43
 61. Fiala Tomáš              NNN       Neregistrovaní (NNN)     64:21   + 48:03
 62. Vít Damien               SPC1300   SPORTICUS team           77:54   + 61:36
 63. Pakostová Anna           NNN       Neregistrovaní (NNN)     79:00   + 62:42
     Bozděch Vojta            PGP1000   SK Praga                  DISK          
     Šindelová Jana           9BC7050   NNN                       DISK          
     Fiala Albert             NNN       Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Vítová Marianne          SPC1150   SPORTICUS team            DISK          
     Stará Magdalena          FSP1051   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.10 km, 80 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ševčík Marek             NNN       Neregistrovaní (NNN)     28:19          
  2. Doležel Tomáš            KTA7701   SK Kotnov Tábor          28:36   + 0:17 
  3. Černý Daniel             TAP7200   KOB TRETRA Praha         31:31   + 3:12 
  4. Rendová Iva              KAM7152   OK Kamenice              37:08   + 8:49 
  5. Ševčíková Jana           NNN       Neregistrovaní (NNN)     37:23   + 9:04 
  6. Smolková Romana          TAP       KOB TRETRA Praha         39:15   + 10:56
  7. Balejová Verovika        KAM       OK Kamenice              39:20   + 11:01
  8. Matějka Tomáš            NNN       Neregistrovaní (NNN)     39:27   + 11:08
  9. Bažata Miroslava         KAM7650   OK Kamenice              41:45   + 13:26
 10. Sotonová Jitka           TAP7950   KOB TRETRA Praha         43:14   + 14:55
 11. Sukdoláková Lenka        KNC0556   Sokol Kostelec n. Č. l.  43:57   + 15:38
 12. Hejsková Bohumila        KAM6852   OK Kamenice              44:45   + 16:26
 13. Hradilová Katarína       HCE7350   TJ Hostivice             44:53   + 16:34
 14. Hájková Barbora          NNN       Neregistrovaní (NNN)     46:02   + 17:43
 15. Stanka Richard           NNN       Neregistrovaní (NNN)     46:05   + 17:46
 16. Žežulková Jana           NNN       Neregistrovaní (NNN)     46:30   + 18:11
 17. Svobodová Markéta        24Z7150   nereg ROZ                47:16   + 18:57
 18. Kafka Šimon              74C0800   NER                      48:00   + 19:41
 19. Martinů Michal           NNN       Neregistrovaní (NNN)     48:15   + 19:56
 20. Saglová Tereza           NNN       Neregistrovaní (NNN)     48:17   + 19:58
 21. Ptáčník Milan            NNN       Neregistrovaní (NNN)     48:22   + 20:03
 22. Husáková Petra           SLA7452   SKOB Slaný               52:07   + 23:48
 23. Jedlička Jan             VSP6101   USK Praha                52:46   + 24:27
 24. Nováková Lenka           NNN       Neregistrovaní (NNN)     54:07   + 25:48
 25. Černá Marcela            6YC7151   Neregistrovaní           54:42   + 26:23
 26. Černá Jana               TAP7250   KOB TRETRA Praha         54:48   + 26:29
 27. Chramostová Blanka       KAM7551   OK Kamenice              55:46   + 27:27
 28. Koubková Daniela         DOR7451   OK Dobříš                56:38   + 28:19
 29. Čech Zdeněk              ROZ7300   OK Roztoky               62:20   + 34:01
 30. Janasová Barbora         PGP       SK Praga                 62:30   + 34:11
 31. Kindlová Miluše          RIC7950   OB Říčany                67:43   + 39:24
 32. Darmovzal Martin         59Z7400   1UHR                     68:46   + 40:27
 33. Bašta Jarda              NNN       Neregistrovaní (NNN)     70:24   + 42:05
 34. Bláhová Kateřina         SJP7350   KČT Slavoj Praha         71:14   + 42:55
 35. Zeman Petr               NNN       Neregistrovaní (NNN)     72:29   + 44:10
 36. Paulů Robert             8RC7300   BZP                      73:31   + 45:12
 37. Švarcová Natálie         ZBP       OOB SK Zbraslav          74:58   + 46:39
 38. Šimerka Jakub            PGP0407   SK Praga                 87:56   + 59:37
 39. Aflakpui Vladimir        NNN       Neregistrovaní (NNN)     88:42   + 60:23
 40. Blažková Lucie           NNN       Neregistrovaní (NNN)     89:57   + 61:38
 41. Tichovská Jitka          6YC6101   Neregistrovaní                          
     Jedličková Josefína      VSP0651   USK Praha                 DISK          
     Kápičková Michaela       FSP9550   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Kohoutková Lucie         KNC0554   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
     Hudková Olga             KNC0650   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
     Motyčková Marie          9BC0500   NNN                       DISK          
     Novotná Petra            TZL       SKOB Zlín                 DISK          
     Samohýl Richard          PGP2800   SK Praga                  DISK          
     Blažková Barbora         NNN       Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Jankovcová Marie         NNN       Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T3 3.00 km, 90 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Žáček Martin             FSP6803   VSK ČVUT Fakulta Staveb  25:19          
  2. Černý Ondřej             CEP7800   Čepíci                   30:02   + 4:43 
  3. Zábranská Kristýna       SLA9852   SKOB Slaný               33:17   + 7:58 
  4. Halama Radim             TAP       KOB TRETRA Praha         35:46   + 10:27
  5. Jírová Monika            ROZ7350   OK Roztoky               38:18   + 12:59
  6. Mojžíšek Tomáš           KAM       OK Kamenice              39:12   + 13:53
  7. Kindl Jiří               RIC7901   OB Říčany                45:47   + 20:28
  8. Šubrt Evžen              TAP8000   KOB TRETRA Praha         48:17   + 22:58
  9. Jirásková Kateřina       PGP8852   SK Praga                 51:34   + 26:15
 10. Moravec Stanislav        52X7200   SnailSquad               51:57   + 26:38
 11. Javůrková Gabriela       VSP7260   USK Praha                56:54   + 31:35
 12. Baxová Irena             LBE9999   TJ Lokomotiva Beroun     57:33   + 32:14
 13. Chaloupka Přemysl        KAM       OK Kamenice              62:13   + 36:54
 14. Javůrek Tomáš            VSP0302   USK Praha                64:55   + 39:36
 15. Haider Anna              26A5650   HSV Ried                 78:30   + 53:11
 16. Linhartová Martina       NNN       Neregistrovaní (NNN)     79:58   + 54:39
 17. Pěkná Eva                ROU7550   SKOB Roudnice nad Labem  80:53   + 55:34
 18. Bednářová Barbora        6KC7650   Neregistrovaný           82:34   + 57:15
     Jelínek Milan            ZVO5510   OB SK Zvole               DISK          
     Zábranský Luboš          SLA7400   SKOB Slaný                DISK          
     Füllsack David           DOR8000   OK Dobříš                 DISK          
     Havlíček Tomáš           DOR5801   OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T5 5.10 km, 215 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hora Vojtěch             PGP8301   SK Praga                 32:30          
  2. Košárek Pavel            PGP7107   SK Praga                 33:33   + 1:03 
  3. Trnková Dana             VSP7351   USK Praha                42:52   + 10:22
  4. Rod Jan                  VSP7423   USK Praha                48:45   + 16:15
  5. Bulíř Jiří               TAP       KOB TRETRA Praha         51:08   + 18:38
  6. Fojtů Petr               6YC8701   Neregistrovaní           53:10   + 20:40
  7. Hejtmánková Kateřina     TAP8462   KOB TRETRA Praha         53:14   + 20:44
  8. Javůrek Jaromír          VSP7110   USK Praha                55:13   + 22:43
  9. Plch Marek               NNN0000   Neregistrovaní (NNN)     58:16   + 25:46
 10. Ouda Martin              6KC-000   Neregistrovaný           78:51   + 46:21
 11. Perkner Radim            ZVO       OB SK Zvole              81:28   + 48:58
 12. David Martin             NNN       Neregistrovaní (NNN)     81:59   + 49:29
     Zunová Markéta           SCP       OK Sparta Praha           DISK          
     Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš                 DISK          
     Šunajdová Ivana          NNN       Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Novák Jan                NNN       Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------