Kód závodu          : 3788
Název               : Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum               : 22.04.2017
Místo konání        : Ústí nad Orlicí - hřiště ZŠ Bratří Čapků
Mapa                : Čapkárna (1:4 000, E = 2 m, formát A3, stav březen 2017, mapový klíč ISSOM 2007, autor Tomáš Leštínský)
Pořadatel           : KUO - KOB Ústí nad Orlicí
Ředitel závodu      : Koblížek Kamil - R3
Hlavní rozhodčí     : Mutinský Viktor - R2
Ředitel závodu      : Koblížek Kamil - R3
Stavitel tratí      : Leštínský Tomáš - R3

D10N 2.90 km, 36 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havrdová Selina          SJC0950 C Sportcentrum Jičín       14:04          
  2. Hanušová Markéta         VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:02   + 0:58 
  3. Čapková Markéta          PHK0850 C OK 99 Hradec Králové     15:47   + 1:43 
  4. Vltavská Eliška          SJC0850 C Sportcentrum Jičín       16:02   + 1:58 
  5. Dominová Julie           LPU0857 C OK Lokomotiva Pardubice  17:29   + 3:25 
  6. Hančová Karolína         VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  17:49   + 3:45 
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 1.60 km, 30 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Netuková Anežka          SHK0750 C OK Slavia Hradec Králov  14:26          
  2. Chrástová Barbora        STH0851 C SK Studenec              14:45   + 0:19 
  3. Fibírová Lucie           FSP0777 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  15:03   + 0:37 
  4. Pipková Karolína         LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice  15:12   + 0:46 
  5. Chlupáčová Anežka        ZAM0751 C OB T.J. Sokol Žamberk    15:37   + 1:11 
  6. Malá Anežka              JIL0751 C OK Jilemnice             15:41   + 1:15 
  7. Novotná Vendula          PHK0777 C OK 99 Hradec Králové     16:38   + 2:12 
  8. Podlešáková Monika       PHK0752 C OK 99 Hradec Králové     16:38   + 2:12 
  9. Pešanová Emma            LTU0850 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:42   + 2:16 
 10. Havrdová Sheila          SJC0750 C Sportcentrum Jičín       16:58   + 2:32 
 11. Bulušková Barbora        STH0750 C SK Studenec              18:48   + 4:22 
 12. Švíglerová Kateřina      LPU0752 C OK Lokomotiva Pardubice  19:37   + 5:11 
 13. Zitková Andrea           LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice  19:47   + 5:21 
 14. Tichá Alexandra          LPU0757 C OK Lokomotiva Pardubice  27:28   + 13:02
     Stavrinou Kristýna       SRK0751 C SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
     Hájková Lucie            CET0751 C TJ Loko Česká Třebová     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 1.70 km, 38 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štefanová Markéta        STH0550 B SK Studenec              13:18          
  2. Neumannová Alžběta       PHK0650 B OK 99 Hradec Králové     13:56   + 0:38 
  3. Chrástová Magdaléna      STH0551 B SK Studenec              14:38   + 1:20 
  4. Hammová Linda            KOR0650 C OB DDM Kostelec nad Orl  15:00   + 1:42 
  5. Moskvová Agáta           ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory        15:49   + 2:31 
  6. Výchová Veronika         KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orl  16:01   + 2:43 
  7. Malínská Nela            SJC0650 C Sportcentrum Jičín       16:02   + 2:44 
  8. Morávková Zuzana         SRK0551 B SOOB Spartak Rychnov n.  16:18   + 3:00 
  9. Mrskočová Markéta        LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice  16:25   + 3:07 
 10. Kuczerová Tereza         PHK0551 B OK 99 Hradec Králové     16:37   + 3:19 
 11. Hovadová Iveta           ZAM0552 C OB T.J. Sokol Žamberk    16:57   + 3:39 
 12. Dvořáková Kateřina       LPU0656 C OK Lokomotiva Pardubice  17:04   + 3:46 
 13. Matěásková Šárka         JIL0551 B OK Jilemnice             17:11   + 3:53 
 14. Tomášová Anna            SRK0554 C SOOB Spartak Rychnov n.  17:44   + 4:26 
 15. Doudová Alžběta          PHK0554 C OK 99 Hradec Králové     18:16   + 4:58 
 16. Cejpková Karolína        SRK0552 B SOOB Spartak Rychnov n.  18:31   + 5:13 
 17. Kopecká Martina          PHK0555 C OK 99 Hradec Králové     18:33   + 5:15 
 18. Haasová Klára            LPU0655 C OK Lokomotiva Pardubice  19:02   + 5:44 
 19. Vošahlíková Ema          LPU0663 C OK Lokomotiva Pardubice  20:21   + 7:03 
 20. Kay Nathalie             LPU0559 C OK Lokomotiva Pardubice  21:04   + 7:46 
 21. Čečková Karolína         SHK0650 C OK Slavia Hradec Králov  21:25   + 8:07 
 22. Kadaníková Tereza        LPU0552 C OK Lokomotiva Pardubice  21:42   + 8:24 
 23. Pitrmucová Lucie         JIL0651 C OK Jilemnice             22:03   + 8:45 
 24. Petrásová Michaela       LPU0680 C OK Lokomotiva Pardubice  22:23   + 9:05 
 25. Gurinová Gabriela        SJC0557 C Sportcentrum Jičín       25:57   + 12:39
 26. Trlidová Agáta           LPU0554 B OK Lokomotiva Pardubice  28:39   + 15:21
 27. Pešanová Valerie         LTU0650 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:55   + 29:37
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 1.70 km, 30 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kopecká Anna             JIL0552 C OK Jilemnice             18:26          
  2. Mikysková Adéla          VAM0550 C OOB Vamberk              18:46   + 0:20 
  3. Šumberová Johana         PHK0565 C OK 99 Hradec Králové     20:27   + 2:01 
  4. Šafrová Lenka            CHC0654 C K.O.B. Choceň            25:12   + 6:46 
  5. Matušincová Anna         PHK0561 C OK 99 Hradec Králové     27:53   + 9:27 
  6. Barcalová Iva            CHC0655 C K.O.B. Choceň            29:28   + 11:02
  7. Hájková Marie            VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:53   + 11:27
  8. Krummerová Veronika      CHC0652 C K.O.B. Choceň            32:12   + 13:46
  9. Hylmarová Zuzana         ZAM0553 C OB T.J. Sokol Žamberk    37:41   + 19:15
 10. Balcarová Marie          CHC0657 C K.O.B. Choceň            38:47   + 20:21
 11. Morávková Alžběta                                           45:16   + 26:50
 12. Stefanska Aga                                               74:23   + 55:57
     Smisitelová Elena        KOR0551 C OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 1.90 km, 46 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice             12:41          
  2. Metelková Michaela       PHK0550 B OK 99 Hradec Králové     13:21   + 0:40 
  3. Gottsteinová Ema         JIL0451 B OK Jilemnice             15:19   + 2:38 
  4. Randáková Adéla          VRL0452 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:39   + 2:58 
  5. Pilná Natálie            VRL0351 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:45   + 3:04 
  6. Hanušová Kateřina        VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  16:20   + 3:39 
  7. Knobová Agáta            VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  16:22   + 3:41 
  8. Pušová Bára              LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice  16:40   + 3:59 
  9. Vodičková Johana         LPU0354 C OK Lokomotiva Pardubice  16:48   + 4:07 
 10. Petrásová Hana           LPU0380 B OK Lokomotiva Pardubice  16:55   + 4:14 
 11. Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice  17:01   + 4:20 
 12. Horáková Veronika        PHK0353 B OK 99 Hradec Králové     17:19   + 4:38 
 13. Kološová Veronika        LPU0351 C OK Lokomotiva Pardubice  17:47   + 5:06 
 14. Messnerová Lucie         VRL0456 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:41   + 6:00 
 15. Licková Štěpánka         LTU0452 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  19:27   + 6:46 
 16. Morávková Barbora                                           19:33   + 6:52 
 17. Besedová Katka           PHK0351 C OK 99 Hradec Králové     20:28   + 7:47 
 18. Čapková Anna             PHK0451 B OK 99 Hradec Králové     20:37   + 7:56 
 19. Kuříková Zuzana          JIL0353 C OK Jilemnice             21:22   + 8:41 
 20. Hošková Kateřina         LTU0451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  22:01   + 9:20 
 21. Kynčlová Jiřina          JIL0354 C OK Jilemnice             22:13   + 9:32 
 22. Kadavá Pavlína           JIL0355 C OK Jilemnice             22:15   + 9:34 
 23. Stohanzlová Kristýna     LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice  24:12   + 11:31
 24. Suková Majka             LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  24:59   + 12:18
 25. Růžičková Eliška         SJC0452 C Sportcentrum Jičín       28:35   + 15:54
 26. Pinke Veronika           LPU0361 C OK Lokomotiva Pardubice  32:48   + 20:07
 27. Junková Anna             LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  40:09   + 27:28
--------------------------------------------------------------------------------

D14D 1.90 km, 48 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. DOBROS ALEKSANDRA        31P0402   UKS ARKADY Raszkow       18:07          
  2. Houdová Adéla            JIL0356 C OK Jilemnice             18:40   + 0:33 
  3. SOJKA WIKTORIA           31P0303   UKS ARKADY Raszkow       23:02   + 4:55 
  4. Zajícová Radomíra        LPU0453 C OK Lokomotiva Pardubice  25:25   + 7:18 
  5. Tomášová Adéla           CHC0351 C K.O.B. Choceň            28:59   + 10:52
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 2.10 km, 54 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovářová Jana            CET0251 B TJ Loko Česká Třebová    16:04          
  2. Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň            16:38   + 0:34 
  3. Klacková Štěpánka        SJC0253 B Sportcentrum Jičín       16:41   + 0:37 
  4. Kodytková Denisa         SHK0252 B OK Slavia Hradec Králov  16:44   + 0:40 
  5. Raková Petra             SHK0251 B OK Slavia Hradec Králov  17:15   + 1:11 
  6. Kroniková Štěpánka       SHK0150 B OK Slavia Hradec Králov  17:23   + 1:19 
  7. Kejmarová Jana           STH0152 B SK Studenec              17:35   + 1:31 
  8. Držková Berenika         LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice  17:56   + 1:52 
  9. Kubíčková Iva            LPU0157 B OK Lokomotiva Pardubice  18:05   + 2:01 
 10. Ciura Aleksandra         17P0151   WKS Śląsk Wrocław        18:33   + 2:29 
 11. Hamáčková Eliška         STH0153 C SK Studenec              18:40   + 2:36 
 12. Pitrmucová Antonie       JIL0251 C OK Jilemnice             20:28   + 4:24 
 13. Machová Viktorie         PHK0252 B OK 99 Hradec Králové     22:12   + 6:08 
 14. Randáková Alžběta        VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:17   + 6:13 
 15. Becmer Aleksandra        17P0250   WKS Śląsk Wrocław        22:28   + 6:24 
 16. NIEZGODKA DOMINIKA       31P0106   UKS ARKADY Raszkow       23:08   + 7:04 
 17. Meierová Bára            BRU0251 C Ulita-HOBRA Orienteerin  23:34   + 7:30 
 18. PRZYGODA KLAUDIA         31P0304   UKS ARKADY Raszkow       23:54   + 7:50 
 19. PLUTA ALEKSANDRA         31P0305   UKS ARKADY Raszkow       24:06   + 8:02 
 20. Mikysková Doubravka      ZAM0251 C OB T.J. Sokol Žamberk    25:19   + 9:15 
 21. Hnátnická Zuzana         ZAM0152 C OB T.J. Sokol Žamberk    31:17   + 15:13
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 2.10 km, 50 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cych Agnieszka           PHK9966 A OK 99 Hradec Králové     13:38          
  2. Matoušová Kateřina       VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  14:13   + 0:35 
  3. Ciesiółka Katarzyna      KUO0051 C KOB Ústí nad Orlicí      14:20   + 0:42 
  4. Škorpíková Barbora       LPU0060 C OK Lokomotiva Pardubice  16:05   + 2:27 
  5. Hrnčířová Magda          STH0051 B SK Studenec              16:35   + 2:57 
  6. Filipová Tereza          LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice  17:15   + 3:37 
  7. Procházková Tereza       ZAM0054 C OB T.J. Sokol Žamberk    17:29   + 3:51 
  8. Barnetová Veronika       LPU9952 B OK Lokomotiva Pardubice  18:03   + 4:25 
  9. Mądra Magdalena          17P9950   WKS Śląsk Wrocław        19:02   + 5:24 
 10. Boková Ivana             ZAM9952 C OB T.J. Sokol Žamberk    19:06   + 5:28 
 11. Šimková Klára            CHC0054 C K.O.B. Choceň            19:49   + 6:11 
--------------------------------------------------------------------------------

D20C 2.20 km, 50 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kostrzewska Justyna      CHC9853 C K.O.B. Choceň            15:19          
  2. Mądra Paulina            CHC9854 C K.O.B. Choceň            16:07   + 0:48 
  3. Jansová Doubravka        LPU9750 B OK Lokomotiva Pardubice  17:37   + 2:18 
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 2.20 km, 50 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hančová Petra            LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice  14:21          
  2. Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové     14:46   + 0:25 
  3. Teplá Karolína           SHK9251 R OK Slavia Hradec Králov  15:02   + 0:41 
  4. Chládková Simona         LPU9658 R OK Lokomotiva Pardubice  15:29   + 1:08 
  5. Kulhavá Eliška           LPU9657 R OK Lokomotiva Pardubice  15:42   + 1:21 
  6. Fenclová Marta           LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice  15:51   + 1:30 
  7. Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice  16:34   + 2:13 
  8. Reslová Hana             SRK9352 C SOOB Spartak Rychnov n.  16:43   + 2:22 
  9. Jebavá Lucie             VRL9254 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  17:01   + 2:40 
 10. Chmelařová Michaela      SHK9151 C OK Slavia Hradec Králov  17:08   + 2:47 
 11. Štěpánová Dita           DOB7956 C KOB Dobruška             17:47   + 3:26 
 12. Záveská Anna             DOB8851 C KOB Dobruška             17:49   + 3:28 
 13. Balcarová Jana           PHK8852 C OK 99 Hradec Králové     18:16   + 3:55 
 14. Ďoubalová Věra           DOB8751 C KOB Dobruška             18:29   + 4:08 
 15. Jergušová Hana           ASU9199 C Magnus Orienteering      18:39   + 4:18 
 16. Petrová Daniela          LPU8454 C OK Lokomotiva Pardubice  18:50   + 4:29 
 17. Kopecká Eliška           ASU9299 C Magnus Orienteering      19:01   + 4:40 
 18. Andršová Jana            SRK8756 C SOOB Spartak Rychnov n.  19:33   + 5:12 
 19. Píšová Monika            NPA8151 C SK LOB Nová Paka         19:43   + 5:22 
 20. Plačková Iva             DOB8151 C KOB Dobruška             20:28   + 6:07 
 21. Fátorová Barbora         DOB7878 C KOB Dobruška             21:19   + 6:58 
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 1.90 km, 36 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Drahorádová Lenka        LPU8660 C OK Lokomotiva Pardubice  19:57          
  2. Kokaislová Eva           LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice  20:16   + 0:19 
  3. Koutná Hana              PHK9651 C OK 99 Hradec Králové     21:36   + 1:39 
  4. Bašová Hana              PHK8556 C OK 99 Hradec Králové     22:16   + 2:19 
  5. Šiffelová Lenka          ZAM8452 C OB T.J. Sokol Žamberk    22:37   + 2:40 
  6. Kmentová Lenka           ZAM8552 C OB T.J. Sokol Žamberk    24:56   + 4:59 
  7. Hostinská Jana           VAM8451 C OOB Vamberk              25:12   + 5:15 
  8. Chládková Eva            ZAM7051 C OB T.J. Sokol Žamberk    28:09   + 8:12 
  9. Müllerová Petra          BZP9050 C Báječné ženy v orientač  28:11   + 8:14 
 10. Koutná Kateřina          PHK9351 C OK 99 Hradec Králové     31:18   + 11:21
 11. Khýnová Radka            DOB8750 C KOB Dobruška             31:52   + 11:55
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 1.90 km, 36 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ticháčková Magdalena     SJC7962 C Sportcentrum Jičín       17:17          
  2. Malá Věra                JIL7752 C OK Jilemnice             17:30   + 0:13 
  3. Novotná Martina          PHK8255 C OK 99 Hradec Králové     18:00   + 0:43 
  4. Havrdová Renata          SJC7756 C Sportcentrum Jičín       18:21   + 1:04 
  5. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  18:28   + 1:11 
  6. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  20:31   + 3:14 
  7. Kopecká Marcela          PHK6852 C OK 99 Hradec Králové     20:31   + 3:14 
  8. Čečková Martina          SHK7753 C OK Slavia Hradec Králov  20:55   + 3:38 
  9. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              21:07   + 3:50 
 10. Mrázková Jana            TUR7850 C OOB TJ Turnov            21:51   + 4:34 
 11. Karlová Kateřina         JIL7553 C OK Jilemnice             22:09   + 4:52 
 12. Haasová Renata           LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice  22:31   + 5:14 
 13. Besedová Petra           PHK7654 C OK 99 Hradec Králové     23:06   + 5:49 
 14. Zemánková Eva            SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.  24:24   + 7:07 
 15. Kulhavá Jarmila          SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.  30:08   + 12:51
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 1.80 km, 32 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Linková Eva              STH7753 C SK Studenec              17:20          
  2. Šaldová Jana             JIL7555 C OK Jilemnice             17:57   + 0:37 
  3. Štichhauerová Kateřina   LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice  18:13   + 0:53 
  4. Šišmová Hana             TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orli  18:22   + 1:02 
  5. Šafářová Ivana           CET8051 C TJ Loko Česká Třebová    18:22   + 1:02 
  6. Rykalová Jitka           VAM7251 C OOB Vamberk              18:39   + 1:19 
  7. Dvořáková Zuzana         LPU7559 C OK Lokomotiva Pardubice  18:40   + 1:20 
  8. Koutná Alena             PHK7052 C OK 99 Hradec Králové     19:03   + 1:43 
  9. Mudruňková Romana        VAM7752 C OOB Vamberk              19:07   + 1:47 
 10. Kašparová Eva            LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice  19:14   + 1:54 
 11. Rusinová Alena           BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteerin  19:16   + 1:56 
 12. Hladká Petra             KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orl  19:40   + 2:20 
 13. Krpatová Zuzana          LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice  19:53   + 2:33 
 14. Petrásová Simona         LPU7556 C OK Lokomotiva Pardubice  20:07   + 2:47 
 15. Kadaňová Barbora         LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice  20:25   + 3:05 
 16. Mikysková Ilona          VAM7550 C OOB Vamberk              20:37   + 3:17 
 17. Matěásková Eva           JIL7651 C OK Jilemnice             21:22   + 4:02 
 18. Posoldová Eva            SJC7957 C Sportcentrum Jičín       21:40   + 4:20 
 19. Hančová Alice            VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  21:52   + 4:32 
 20. Mádlová Denisa           BRU7550 C Ulita-HOBRA Orienteerin  22:38   + 5:18 
 21. Kodytková Karolína       SHK7750 C OK Slavia Hradec Králov  22:52   + 5:32 
 22. Müllerová Marie          KOR7650 C OB DDM Kostelec nad Orl  23:33   + 6:13 
 23. Tomášová Petra           CHC7351 C K.O.B. Choceň            24:24   + 7:04 
 24. Kašparová Eva            TYN7452 C OOB SK Týniště nad Orli  24:56   + 7:36 
 25. Sedláčková Petra         KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orl  25:26   + 8:06 
 26. Junková Kateřina         STH7351 C SK Studenec              26:43   + 9:23 
 27. Hrnčířová Lenka          STH7251 C SK Studenec              29:24   + 12:04
 28. Krummerová Martina       CHC7854 C K.O.B. Choceň            34:04   + 16:44
--------------------------------------------------------------------------------

D40C 1.90 km, 36 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivdová Lenka           CHC7251 C K.O.B. Choceň            16:15          
  2. Kovářová Anna            CET7552 C TJ Loko Česká Třebová    18:25   + 2:10 
  3. Chvátilová Pavlína       PHK7450 C OK 99 Hradec Králové     19:18   + 3:03 
  4. Švíglerová Pavla         LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice  19:45   + 3:30 
  5. Hájková Ludmila          CET7554 C TJ Loko Česká Třebová    20:15   + 4:00 
  6. Mrskočová Dana           LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice  20:40   + 4:25 
  7. Moskvová Jitka           ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory        23:30   + 7:15 
  8. Licková Dana             LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  24:53   + 8:38 
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 1.80 km, 32 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  15:31          
  2. Růžičková Kamila         PHK7153 C OK 99 Hradec Králové     15:54   + 0:23 
  3. Švadlenová Ivana         CHC7151 C K.O.B. Choceň            18:27   + 2:56 
  4. Demlová Jitka            LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice  19:38   + 4:07 
  5. Bendáková Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  19:51   + 4:20 
  6. Pipková Táňa             LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice  20:45   + 5:14 
  7. Čermáková Renata         LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice  21:03   + 5:32 
  8. Müllerová Zorka          BZP6750 C Báječné ženy v orientač  21:23   + 5:52 
  9. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  24:08   + 8:37 
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 1.80 km, 28 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šabatová Jana            SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.  19:39          
  2. Raková Miroslava         SHK7250 C OK Slavia Hradec Králov  20:22   + 0:43 
  3. Machová Iveta            NPA6851 C SK LOB Nová Paka         20:46   + 1:07 
  4. Vlachová Hana            VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  20:48   + 1:09 
  5. Bienová Věra             SJC5752 C Sportcentrum Jičín       22:03   + 2:24 
  6. Holečková Zdeňka         SHK6950 C OK Slavia Hradec Králov  22:32   + 2:53 
  7. Lockerová Milena         SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.  22:44   + 3:05 
  8. Dohnálková Jana          SHK7252 C OK Slavia Hradec Králov  22:57   + 3:18 
  9. Frömmelová Dana          BRU7251 C Ulita-HOBRA Orienteerin  23:07   + 3:28 
 10. Kulová Jana              VAM6550 C OOB Vamberk              23:23   + 3:44 
 11. Semrádová Jitka          CHC6651 C K.O.B. Choceň            23:57   + 4:18 
 12. Justová Jana             PHK6153 C OK 99 Hradec Králové     24:20   + 4:41 
 13. Weisbauerová Blanka      LPU6351 C OK Lokomotiva Pardubice  25:06   + 5:27 
 14. Hančová Hana             VRL5652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  25:19   + 5:40 
 15. Kološová Jana            LPU6653 C OK Lokomotiva Pardubice  25:38   + 5:59 
 16. Egrtová Jitka            SHK6354 C OK Slavia Hradec Králov  26:38   + 6:59 
 17. Bürgerová Kateřina       LPU6755 C OK Lokomotiva Pardubice  28:04   + 8:25 
 18. Kosová Leona             LPU7153 C OK Lokomotiva Pardubice  28:12   + 8:33 
 19. Prázová Kamila           SRK7151 C SOOB Spartak Rychnov n.  28:39   + 9:00 
 20. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod          29:50   + 10:11
 21. Macháčková Jana          SHK6450 C OK Slavia Hradec Králov  30:46   + 11:07
 22. Remešová Alena           DOB6150 C KOB Dobruška             32:37   + 12:58
 23. Procingerová Ilona       VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:02   + 21:23
--------------------------------------------------------------------------------

D50C 1.80 km, 32 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smutná Jana              VAM6251 C OOB Vamberk              14:51          
  2. Juračková Jana           LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice  16:09   + 1:18 
  3. Klapalová Jana           VAM6451 C OOB Vamberk              17:44   + 2:53 
  4. Hindráková Martina       LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:00   + 3:09 
  5. Novotná Ivana            PHK6354 C OK 99 Hradec Králové     18:23   + 3:32 
  6. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  20:16   + 5:25 
  7. Holečková Lenka          UOL6750 C SOB Olomouc              30:57   + 16:06
  8. Záveská Anna             CET6450 C TJ Loko Česká Třebová    33:26   + 18:35
     Chmelařová Marie         SHK6352 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 1.80 km, 28 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Víchová Ladislava        LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice  18:43          
  2. Langrová Eva             SNA5351 C TJ START Náchod          21:37   + 2:54 
  3. Panchártková Jitka       PHK5951 C OK 99 Hradec Králové     21:39   + 2:56 
  4. Balcarová Eva            PHK5952 C OK 99 Hradec Králové     21:44   + 3:01 
  5. Kynčlová Miroslava       JIL5851 C OK Jilemnice             22:54   + 4:11 
  6. Bláhová Luba             SHK5852 C OK Slavia Hradec Králov  23:51   + 5:08 
  7. Tichá Jiřina             DOB6050 C KOB Dobruška             28:28   + 9:45 
  8. Šabatková Zdena          SHK5652 C OK Slavia Hradec Králov  30:43   + 12:00
--------------------------------------------------------------------------------

D60C 1.80 km, 28 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Běhounová Jiřina         PHK5651 C OK 99 Hradec Králové     20:09          
  2. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  21:12   + 1:03 
  3. Kalibánová Jiřina        NPA5351 C SK LOB Nová Paka         23:13   + 3:04 
  4. Hušková Eva              NPA5754 C SK LOB Nová Paka         23:19   + 3:10 
  5. Zlesáková Vlasta         JIL5362 C OK Jilemnice             23:52   + 3:43 
  6. Jiranová Alena           PHK5351 C OK 99 Hradec Králové     24:25   + 4:16 
  7. Nýdrlová Eva             VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:31   + 4:22 
  8. Klimplová Alena          LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice  26:33   + 6:24 
  9. Filipová Dagmar          SHK5651 C OK Slavia Hradec Králov  26:46   + 6:37 
     Nováková Jana            NPA5552 C SK LOB Nová Paka          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 1.80 km, 28 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kutáčková Stanislava     LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  26:16          
  2. Lhotská Hana             ZAM4651 C OB T.J. Sokol Žamberk    30:47   + 4:31 
  3. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  31:14   + 4:58 
  4. Martincová Helena        ZAM5051 C OB T.J. Sokol Žamberk    32:08   + 5:52 
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.90 km, 36 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šafr Vít                 CHC0901 C K.O.B. Choceň            14:39          
  2. Rémiš Štěpán             SHK0802 C OK Slavia Hradec Králov  15:34   + 0:55 
  2. Pachel Jiří              ZAM0801 C OB T.J. Sokol Žamberk    15:34   + 0:55 
  4. Čečka Matěj              SHK0901 C OK Slavia Hradec Králov  16:21   + 1:42 
  5. Mádle Ondřej             BRU0701 C Ulita-HOBRA Orienteerin  16:50   + 2:11 
  6. Fibír Jakub              FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  17:24   + 2:45 
  7. Hladký Radovan           KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orl  18:52   + 4:13 
  8. Novotný Vít              PHK0901 C OK 99 Hradec Králové     18:58   + 4:19 
  9. Jelínek František        PHK0900 C OK 99 Hradec Králové     19:18   + 4:39 
 10. Vanický Viktor           KOR0803 C OB DDM Kostelec nad Orl  23:43   + 9:04 
 11. Bezvoda Jakub            SHK0807 C OK Slavia Hradec Králov  25:13   + 10:34
 12. Posolda Tomáš            SJC0803 C Sportcentrum Jičín       26:32   + 11:53
 13. Kadaně Matěj             LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice  27:33   + 12:54
 14. Ticháček Jáchym          SJC1004 C Sportcentrum Jičín       30:28   + 15:49
 15. Matušinec Jakub          PHK0802 C OK 99 Hradec Králové     41:25   + 26:46
 16. Rémiš Šimon              SHK0801 C OK Slavia Hradec Králov  43:20   + 28:41
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 1.60 km, 30 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Tomáš            PHK0801 C OK 99 Hradec Králové     11:37          
  2. Třešňák Matěj            JIL0701 C OK Jilemnice             13:12   + 1:35 
  3. Ticháček Jakub           SJC0704 C Sportcentrum Jičín       14:38   + 3:01 
  4. Pavelec Michal           NPA0801 C SK LOB Nová Paka         15:00   + 3:23 
  5. Frosch Vítek             LPU0801 C OK Lokomotiva Pardubice  15:18   + 3:41 
  6. Kadaně Marek             LPU0703 C OK Lokomotiva Pardubice  16:48   + 5:11 
  7. Horák Filip              PHK0701 C OK 99 Hradec Králové     17:26   + 5:49 
  8. Kutáček Ondřej           LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:47   + 7:10 
  9. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          19:51   + 8:14 
 10. Vondra Matěj             LTU0702 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  23:51   + 12:14
 11. Kadaník Petr             LPU0802 C OK Lokomotiva Pardubice  27:01   + 15:24
 12. Moskva Vojtěch           ZLH0802 C OOB TJ Zlaté Hory        29:15   + 17:38
 13. Šeps Miroslav            SRK0801 C SOOB Spartak Rychnov n.  30:32   + 18:55
 14. Karásek Šimon            SJC0804 C Sportcentrum Jičín       35:33   + 23:56
     Ježek Martin             LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Hanák Matěj              LTU0701 C OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
     Kunt Martin              ZAM0701 C OB T.J. Sokol Žamberk     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 1.70 km, 32 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šeps Daniel              SRK0504 B SOOB Spartak Rychnov n.  12:27          
  2. Pompach Lukáš            PHK0500 B OK 99 Hradec Králové     13:14   + 0:47 
  3. Málek David              PHK0504 B OK 99 Hradec Králové     14:00   + 1:33 
  4. Hanuš Filip              VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  14:33   + 2:06 
  5. Sucharda Tomáš           JIL0502 C OK Jilemnice             14:48   + 2:21 
  6. Hájek Dominik            CET0601 C TJ Loko Česká Třebová    14:51   + 2:24 
  7. Jiroušek Dominik         SRK0602 C SOOB Spartak Rychnov n.  15:33   + 3:06 
  8. Vališ Vojtěch            LPU0512 C OK Lokomotiva Pardubice  16:20   + 3:53 
  9. Stavrinou David          SRK0506 C SOOB Spartak Rychnov n.  16:21   + 3:54 
 10. Kovář Radim              CET0501 C TJ Loko Česká Třebová    16:35   + 4:08 
 11. Pavelec Matěj            NPA0501 B SK LOB Nová Paka         16:50   + 4:23 
 12. Lazák Jan                LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  17:04   + 4:37 
 13. Janků Štěpán             SJC0501 B Sportcentrum Jičín       17:05   + 4:38 
 14. Krejčí Martin            KOR0600 C OB DDM Kostelec nad Orl  17:14   + 4:47 
 15. Stohanzl Patrik          LPU0510 C OK Lokomotiva Pardubice  18:14   + 5:47 
 16. Morávek Martin           SRK0503 C SOOB Spartak Rychnov n.  18:44   + 6:17 
 17. Malý Antonín             JIL0501 C OK Jilemnice             18:54   + 6:27 
 18. Čihák Jan                HOR0601 C TJ Jiskra Hořice         19:12   + 6:45 
 19. Štichhauer Adam          LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice  20:10   + 7:43 
 20. Hiller Vojtěch           ZAM0501 C OB T.J. Sokol Žamberk    20:17   + 7:50 
 21. Doucha Martin            SNA0501 C TJ START Náchod          20:53   + 8:26 
 22. Sádovský Jáchym          LPU0508 C OK Lokomotiva Pardubice  21:16   + 8:49 
 23. Šimerda Václav           SRK0605 C SOOB Spartak Rychnov n.  21:58   + 9:31 
 24. Lounek Vít               KOR0601 C OB DDM Kostelec nad Orl  22:01   + 9:34 
 25. Kadrman Jakub                                               22:20   + 9:53 
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 1.70 km, 30 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Meier Jakub              BRU0501 C Ulita-HOBRA Orienteerin  14:59          
  2. Lesák Lukáš              ZAM0502 C OB T.J. Sokol Žamberk    20:22   + 5:23 
  3. Sedláček David           KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orl  21:26   + 6:27 
  4. Fajfr Marek              ZAM0602 C OB T.J. Sokol Žamberk    22:19   + 7:20 
  5. Vicenec Martin           ZAM0601 C OB T.J. Sokol Žamberk    22:53   + 7:54 
  6. Horáček Dominik          STH0600 C SK Studenec              24:22   + 9:23 
  7. Černý Jáchym             SHK0604 C OK Slavia Hradec Králov  24:43   + 9:44 
  8. Jiřička Martin           STH0503 C SK Studenec              26:09   + 11:10
  9. SZCZESNY MICHAL          31P0508   UKS ARKADY Raszkow       26:34   + 11:35
 10. Bečka Bartoloměj         ZAM0503 C OB T.J. Sokol Žamberk    27:00   + 12:01
 11. KACZOCHA MIKOLAJ         31P0507   UKS ARKADY Raszkow       30:16   + 15:17
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 2.10 km, 52 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Waněk Hubert             LPU0309 B OK Lokomotiva Pardubice  13:46          
  2. Haas Filip               LPU0401 B OK Lokomotiva Pardubice  15:06   + 1:20 
  2. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:06   + 1:20 
  4. Štichhauer Daniel        LPU0405 B OK Lokomotiva Pardubice  15:26   + 1:40 
  5. Krpata Michal            LPU0403 B OK Lokomotiva Pardubice  15:43   + 1:57 
  6. Novák Adam               LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice  15:44   + 1:58 
  7. Novák Stanislav          NPA0404 B SK LOB Nová Paka         15:48   + 2:02 
  8. Neumann Matěj            PHK0400 B OK 99 Hradec Králové     16:10   + 2:24 
  9. Flegl Martin             SRK0300 B SOOB Spartak Rychnov n.  16:12   + 2:26 
 10. Dohnálek Tomáš           SHK0403 B OK Slavia Hradec Králov  16:19   + 2:33 
 11. Procinger Jakub          VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  16:22   + 2:36 
 12. Rak Tomáš                SHK0400 B OK Slavia Hradec Králov  16:54   + 3:08 
 13. Šípek Stanislav          SRK0304 B SOOB Spartak Rychnov n.  17:34   + 3:48 
 14. Černík Adam              SHK0404 B OK Slavia Hradec Králov  17:41   + 3:55 
 15. Kolátor Vojtěch          HOR0402 C TJ Jiskra Hořice         17:45   + 3:59 
 16. Kolář Šimon              SHK0405 B OK Slavia Hradec Králov  17:47   + 4:01 
 17. Šitina Tomáš             LTU0300 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  17:56   + 4:10 
 18. Choutka Matěj            NPA0402 B SK LOB Nová Paka         18:08   + 4:22 
 19. Malý Evžen ml.           JIL0301 C OK Jilemnice             18:36   + 4:50 
 20. Fejfar Lukáš             LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice  18:41   + 4:55 
 21. Šimek Jakub              CHC0303 C K.O.B. Choceň            18:58   + 5:12 
 22. Pirožek Vojtěch          LTU0400 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  19:01   + 5:15 
 23. Kodytek Adam             SHK0402 B OK Slavia Hradec Králov  19:02   + 5:16 
 24. Typlt Tomáš              NPA0406 B SK LOB Nová Paka         20:01   + 6:15 
 25. Holman Antonín           HOR0405 C TJ Jiskra Hořice         20:09   + 6:23 
 26. Tichý Lubomír            SHK0303 B OK Slavia Hradec Králov  20:11   + 6:25 
 27. Juška Jiří               LPU0304 C OK Lokomotiva Pardubice  20:14   + 6:28 
 28. Tměj Adam                SJC0407 C Sportcentrum Jičín       20:22   + 6:36 
 29. Vitvar Radim             SJC0404 B Sportcentrum Jičín       20:35   + 6:49 
 30. Fajfer Filip             NPA0401 B SK LOB Nová Paka         21:58   + 8:12 
 31. Schneidewind Richard     HOR0404 C TJ Jiskra Hořice         22:06   + 8:20 
 32. Šedivka Pavel            LTU0401 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  22:22   + 8:36 
 33. Tobolka Jiří             HOR0403 C TJ Jiskra Hořice         23:52   + 10:06
 34. Tesař Zdeněk             SJC0401 B Sportcentrum Jičín       24:22   + 10:36
     Kunt Stanislav           ZAM0401 C OB T.J. Sokol Žamberk     DISK          
     Růžička Jan              SJC0406 B Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 1.90 km, 48 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pinke Tomáš              LPU0311 C OK Lokomotiva Pardubice  16:37          
  2. Mádle Kryštof            BRU0400 C Ulita-HOBRA Orienteerin  17:34   + 0:57 
  3. Mühlbach Ivo             STH0401 C SK Studenec              19:13   + 2:36 
  4. Dvořáček Filip           LPU0420 C OK Lokomotiva Pardubice  20:21   + 3:44 
  5. Hájek Matěj              VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:20   + 5:43 
  6. Hladký Filip             KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orl  22:39   + 6:02 
  7. Müller Matěj             KOR0302 C OB DDM Kostelec nad Orl  22:40   + 6:03 
  8. Beneš Robin              KOR0301 C OB DDM Kostelec nad Orl  23:31   + 6:54 
  9. Ježek Vojtěch            LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice  32:15   + 15:38
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 2.30 km, 50 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            13:52          
  2. Paleček Ondřej           SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov n.  14:29   + 0:37 
  3. Gottstein Jonáš          JIL0107 B OK Jilemnice             14:42   + 0:50 
  4. Ježek Jakub              JIL0104 B OK Jilemnice             14:53   + 1:01 
  5. Porkert Jan              SHK0100 B OK Slavia Hradec Králov  15:01   + 1:09 
  6. Mühlbach Aleš            STH0104 B SK Studenec              15:25   + 1:33 
  7. Dostál Jakub             VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:35   + 1:43 
  8. Mrskoč Marek             LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice  15:36   + 1:44 
  9. Šabata Radek             SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.  16:00   + 2:08 
 10. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             16:23   + 2:31 
 11. Langr Jan                SHK0101 B OK Slavia Hradec Králov  16:26   + 2:34 
 12. Moravec Jan              ZAM0205 C OB T.J. Sokol Žamberk    17:00   + 3:08 
 13. Bárta Šimon              PHK0202 B OK 99 Hradec Králové     17:18   + 3:26 
 14. Pachel Jakub             ZAM0202 C OB T.J. Sokol Žamberk    17:44   + 3:52 
 15. Mejsnar Jaroslav         VRL0202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  17:52   + 4:00 
 16. Kynčl Vojtěch            JIL0101 C OK Jilemnice             17:53   + 4:01 
 17. Šišma Vojtěch            LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice  18:30   + 4:38 
 18. Kovář Lukáš              CET0102 C TJ Loko Česká Třebová    19:10   + 5:18 
 19. Jirout Matěj             CHC0201 C K.O.B. Choceň            19:16   + 5:24 
 20. Vališ Jan                LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice  20:09   + 6:17 
 21. Zemánek Mikuláš          SRK0201 B SOOB Spartak Rychnov n.  20:12   + 6:20 
 22. Procinger Jan            VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  20:15   + 6:23 
 23. ZURKIEWICZ KRZYSZTOF     31P0110   UKS ARKADY Raszkow       20:45   + 6:53 
 24. Zamastil Michal          LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  21:13   + 7:21 
 25. MICHALAK HUBERT          31P0209   UKS ARKADY Raszkow       22:01   + 8:09 
 26. Locker Daniel            SRK0200 B SOOB Spartak Rychnov n.  22:34   + 8:42 
 27. Krsek Šimon              ZAM0204 C OB T.J. Sokol Žamberk    30:57   + 17:05
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 2.40 km, 56 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.  13:52          
  2. Krawczyński Mikołaj      CHC0001 C K.O.B. Choceň            14:08   + 0:16 
  3. Tichý Radomír            SHK0000 A OK Slavia Hradec Králov  14:35   + 0:43 
  4. Rosłaniec Mateusz        CHC0002 C K.O.B. Choceň            14:35   + 0:43 
  5. Czapliński Jakub         CHC0003 C K.O.B. Choceň            15:07   + 1:15 
  6. Karásek Matěj            SJC0001 C Sportcentrum Jičín       15:44   + 1:52 
  7. Vlastník Šimon           JIL9904 B OK Jilemnice             17:08   + 3:16 
  8. Šitina Jakub             LTU0001 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:40   + 4:48 
  9. Nejman Marek             PHK0002 C OK 99 Hradec Králové     20:23   + 6:31 
 10. Friml Dominik            ZAM9901 C OB T.J. Sokol Žamberk    20:51   + 6:59 
 11. Bürger Matěj             LPU0009 C OK Lokomotiva Pardubice  26:14   + 12:22
--------------------------------------------------------------------------------

H20C 2.60 km, 54 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Růžička Adam             PHK9704 A OK 99 Hradec Králové     16:42          
  2. Locker Tomáš             SRK9802 B SOOB Spartak Rychnov n.  19:03   + 2:21 
  3. Lauterbach David         ZAM9801 B OB T.J. Sokol Žamberk    19:16   + 2:34 
  4. Žák Jan                  LPU9802 A OK Lokomotiva Pardubice  19:17   + 2:35 
  5. Kalenský Aleš            STH9801 B SK Studenec              21:29   + 4:47 
     Vávra Martin             HOR9700 C TJ Jiskra Hořice          DISK          
     Hrouda Matěj             JIL9804 B OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 2.60 km, 54 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Král Vojtěch             SSU8841 E SK Severka Šumperk       14:47          
  2. Mrázek Jan               SJC8102 E Sportcentrum Jičín       15:04   + 0:17 
  3. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice  15:23   + 0:36 
  4. Komanec Václav           SHK8406 R OK Slavia Hradec Králov  16:15   + 1:28 
  5. Čermák Jan               LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice  16:17   + 1:30 
  6. Uvizl Marek              STH9202 C SK Studenec              16:23   + 1:36 
  7. Křivda Martin            CHC9501 C K.O.B. Choceň            16:27   + 1:40 
  8. Oľhava Rastislav         ASU8949 C Magnus Orienteering      16:42   + 1:55 
  9. Záveský Filip            LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice  16:43   + 1:56 
 10. Novotný Tomáš            PHK8101 C OK 99 Hradec Králové     16:55   + 2:08 
 11. Kos Tomáš                LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice  17:13   + 2:26 
 12. Grundmann Jan            LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice  17:25   + 2:38 
 13. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň            17:28   + 2:41 
 14. Pátek Michal             CHC8603 C K.O.B. Choceň            17:41   + 2:54 
 15. Pokorný David            SRK9701 A SOOB Spartak Rychnov n.  17:42   + 2:55 
 16. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            17:45   + 2:58 
 17. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             17:47   + 3:00 
 18. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     17:47   + 3:00 
 19. Fibír Tomáš              FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  17:57   + 3:10 
 20. Šabatka Zdeněk           PHK8900 C OK 99 Hradec Králové     17:59   + 3:12 
 21. Majasow Kostiantyn       17P8300   WKS Śląsk Wrocław        18:04   + 3:17 
 22. Lesák Jakub              ZAM9603 C OB T.J. Sokol Žamberk    18:24   + 3:37 
 23. Kafka Miloš              LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice  18:28   + 3:41 
 24. Justa Pavel              PHK8701 C OK 99 Hradec Králové     18:57   + 4:10 
 25. Smutný Šimon             VAM9301 C OOB Vamberk              19:00   + 4:13 
 26. Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín       19:02   + 4:15 
 27. Moskva Roman             ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory        19:14   + 4:27 
 28. Zitka Adam               LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice  19:16   + 4:29 
 29. Pýcha Lukáš              SNA8402 C TJ START Náchod          19:21   + 4:34 
 30. Fiala Petr               LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice  19:41   + 4:54 
 31. Míča Tomáš               LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice  19:58   + 5:11 
 32. Kokaisl Tomáš            LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice  20:08   + 5:21 
 33. Hladký Viktor            VAM8201 C OOB Vamberk              20:23   + 5:36 
 34. Kučera Tomáš             STH9402 C SK Studenec              20:27   + 5:40 
 35. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          20:37   + 5:50 
 36. Kříž Libor               LPU7804 C OK Lokomotiva Pardubice  20:40   + 5:53 
 37. Krmaš Václav             SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.  20:44   + 5:57 
 38. Kupka Jaroslav           ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orl  20:44   + 5:57 
 39. Sýkora Bohumil           CHC8601 C K.O.B. Choceň            21:05   + 6:18 
 40. Krunčík Pavel            SRK8501 C SOOB Spartak Rychnov n.  22:03   + 7:16 
 41. Nývlt Petr               DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka        22:40   + 7:53 
 42. Bartoň Zdeněk            NPA8301 C SK LOB Nová Paka         22:56   + 8:09 
 43. Vojtěch Martin           ZAM8101 C OB T.J. Sokol Žamberk    23:23   + 8:36 
 44. Šabatka Jan              SHK9001 C OK Slavia Hradec Králov  23:29   + 8:42 
 45. Pešan Jan                LTU7400 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  23:46   + 8:59 
 46. Souček Tomáš             SHK8200 C OK Slavia Hradec Králov  24:28   + 9:41 
 47. Fleischmann Aleš         1JC8900   Klub přátel kofoly       25:26   + 10:39
 48. Černý Vojtěch            JIL9006 C OK Jilemnice             26:14   + 11:27
 49. Šabata Milan             SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.  27:00   + 12:13
     Rusý Tomáš               KAM9301 C OK Kamenice               DISK          
     Remeš Petr               SHK9403 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Ďoubal Jan               DOB8600 C KOB Dobruška              DISK          
     Lazák Tomáš              LTU9102 C OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
     Novotný Vojtěch          LPU9702 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 2.40 km, 54 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janeček Tomáš            PHK9205 C OK 99 Hradec Králové     21:08          
  2. Moravec Filip            KUN8801 C TJ Sokol Kunvald         21:46   + 0:38 
  3. Andrš Petr               ZAM8401 C OB T.J. Sokol Žamberk    22:10   + 1:02 
  4. Růžička Daniel           KOR9000 C OB DDM Kostelec nad Orl  23:48   + 2:40 
  5. Žemlička Jan             LPU8303 C OK Lokomotiva Pardubice  24:12   + 3:04 
  6. Novotný Radek            SRK9101 C SOOB Spartak Rychnov n.  33:53   + 12:45
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 2.40 km, 54 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filip Libor              SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.  17:53          
  2. Lán Filip                SHK8003 C OK Slavia Hradec Králov  17:56   + 0:03 
  3. Cych Piotr               33P6800   Echo Twardogóra          18:02   + 0:09 
  4. Šabatka Petr             LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice  18:04   + 0:11 
  5. Fukátko Jan              LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice  18:19   + 0:26 
  6. Václavek Jan             LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice  18:47   + 0:54 
  7. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  18:55   + 1:02 
  8. Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin  20:03   + 2:10 
  9. Ježek Zdenek             JIL7301 C OK Jilemnice             20:17   + 2:24 
 10. Hausvater Karel          SHK5801 C OK Slavia Hradec Králov  20:50   + 2:57 
 11. Toužil Karel             SHK7602 C OK Slavia Hradec Králov  20:54   + 3:01 
 12. Morávek Martin           SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.  21:40   + 3:47 
 13. Kolář Zdeněk             BRU7101 C Ulita-HOBRA Orienteerin  25:48   + 7:55 
     Chvátil Jiří             PHK7200 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
  MS Leštínský Tomáš          DOB7801 C KOB Dobruška             18:35   + 0:42 
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 2.20 km, 50 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašpar Václav            TYN7001 C OOB SK Týniště nad Orli  21:01          
  2. Macháček Lubomír         LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice  21:04   + 0:03 
  3. Zemánek Miroslav         SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov n.  21:19   + 0:18 
  4. Šafr Jiří                CHC7706 C K.O.B. Choceň            21:42   + 0:41 
  5. Podlešák Marek           PHK7802 C OK 99 Hradec Králové     21:52   + 0:51 
  6. Škorpil Jaromír          NNN0201   Neregistrovaní (NNN)     22:05   + 1:04 
  7. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové     22:50   + 1:49 
  8. Hladký Tomáš             KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orl  23:40   + 2:39 
  9. Mádle Miroslav           BRU7600 C Ulita-HOBRA Orienteerin  24:18   + 3:17 
 10. Stavrinou Marios         SRK7901 C SOOB Spartak Rychnov n.  24:19   + 3:18 
 11. Kunt Stanislav           ZAM7401 C OB T.J. Sokol Žamberk    24:33   + 3:32 
 12. Šišma Pavel              TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orli  24:40   + 3:39 
 13. Nekvapil Ondřej          LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice  25:03   + 4:02 
 14. Meier Jiří               BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteerin  25:07   + 4:06 
 15. Koutný Pavel             PHK7108 C OK 99 Hradec Králové     26:09   + 5:08 
 16. Krejčí Milan             KOR7400 C OB DDM Kostelec nad Orl  26:54   + 5:53 
 17. Krummer Jiří             CHC7301 C K.O.B. Choceň            28:38   + 7:37 
 18. Hanuš Vladimír           VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:20   + 11:19
 19. Stohanzl Jan             LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice  49:32   + 28:31
     Pitrmuc Jan              JIL7703 C OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40C 2.40 km, 54 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Netopil Libor            VAM7401 C OOB Vamberk              17:04          
  2. Műller Kamil             TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orli  18:06   + 1:02 
  3. Chrást Tomáš             STH7401 C SK Studenec              18:57   + 1:53 
  4. Jirásek Aleš             LPU7601 C OK Lokomotiva Pardubice  19:38   + 2:34 
  5. Koblic Jan               VAM7601 C OOB Vamberk              19:46   + 2:42 
  6. Slovák Miroslav          SHK7704 C OK Slavia Hradec Králov  20:21   + 3:17 
  7. Volák Pavel              BRU7001 C Ulita-HOBRA Orienteerin  21:29   + 4:25 
  8. Tesař Zdeněk             SJC7401 C Sportcentrum Jičín       21:55   + 4:51 
  9. Froš Štěpán              LPU7309 C OK Lokomotiva Pardubice  21:57   + 4:53 
 10. Kadaník Libor            PHK7204 C OK 99 Hradec Králové     23:27   + 6:23 
 11. Ježek Vladimír           LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice  23:35   + 6:31 
 12. Čapek Miroslav           PHK7603 C OK 99 Hradec Králové     25:39   + 8:35 
 13. Lesák František          ZAM7501 C OB T.J. Sokol Žamberk    28:18   + 11:14
     Gmur Karol               17P7600   WKS Śląsk Wrocław         DISK          
     Kolář Viktor             HOR7300 C TJ Jiskra Hořice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 2.20 km, 50 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fencl Petr               LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice  16:07          
  2. Metelka Pavel            PHK6800 C OK 99 Hradec Králové     16:20   + 0:13 
  3. Kamenický Jan            PHK6601 C OK 99 Hradec Králové     16:39   + 0:32 
  4. Chaloupský David         PHK7103 C OK 99 Hradec Králové     16:41   + 0:34 
  5. Killar Marek             LTU6801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  17:25   + 1:18 
  6. Locker Martin            SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.  18:33   + 2:26 
  7. Trejtnar Pavel           KUN5801 C TJ Sokol Kunvald         19:21   + 3:14 
  8. Becmer Dariusz           17P7101   WKS Śląsk Wrocław        19:49   + 3:42 
  9. Souček Karel             SHK6601 C OK Slavia Hradec Králov  23:27   + 7:20 
 10. Lazák Jan                LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  24:14   + 8:07 
 11. Ježek Jiří               PHK6201 C OK 99 Hradec Králové     25:19   + 9:12 
 12. Vališ Jan                LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice  27:47   + 11:40
     Petržela Pavel           LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 1.90 km, 46 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek Roman            CHC6301 C K.O.B. Choceň            14:11          
  2. Lux Zdeněk               KUN6201 C TJ Sokol Kunvald         16:48   + 2:37 
  3. Mikyska Alan             VAM7149 C OOB Vamberk              17:00   + 2:49 
  4. Semrád Pavel             CHC6602 C K.O.B. Choceň            17:14   + 3:03 
  5. Cinkan Zdeněk            LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice  17:19   + 3:08 
  6. Řehák Pavel              SJC6001 C Sportcentrum Jičín       17:25   + 3:14 
  7. Ptáček Miloš             BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteerin  17:33   + 3:22 
  8. Novotný Pavel            SHK6104 C OK Slavia Hradec Králov  17:38   + 3:27 
  9. Rykala Karel             VAM6401 C OOB Vamberk              17:43   + 3:32 
 10. Rémiš Jaromír            SHK7200 C OK Slavia Hradec Králov  17:50   + 3:39 
 11. Dohnálek Pavel           SHK7100 C OK Slavia Hradec Králov  17:59   + 3:48 
 12. Imlauf Martin            SNA6301 C TJ START Náchod          18:13   + 4:02 
 13. Zákravský Zdeněk         SNA5702 C TJ START Náchod          18:43   + 4:32 
 14. Marhold Stanislav        CHC6603 C K.O.B. Choceň            18:49   + 4:38 
 15. Langr Stanislav          SNA5403 C TJ START Náchod          19:16   + 5:05 
 16. Hanč Jaroslav            VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  19:47   + 5:36 
 17. Lounek Jaroslav          KOR6901 C OB DDM Kostelec nad Orl  19:58   + 5:47 
 18. Širůček Jaromír          SHK6200 C OK Slavia Hradec Králov  19:59   + 5:48 
 19. Novák Jiří               VAM6301 C OOB Vamberk              20:43   + 6:32 
 20. Justa Jaromír            PHK6101 C OK 99 Hradec Králové     21:07   + 6:56 
 21. Čihák Petr               HOR6900 C TJ Jiskra Hořice         21:26   + 7:15 
 22. Šváb Pavel               BRU6701 C Ulita-HOBRA Orienteerin  21:58   + 7:47 
 23. Kulhavý Josef            SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.  23:00   + 8:49 
 24. Vach Vladimír            KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orl  24:18   + 10:07
 25. Frömmel Miroslav         BRU6902 C Ulita-HOBRA Orienteerin  32:00   + 17:49
     Hnyk Petr                SNA5701 C TJ START Náchod           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50C 2.20 km, 50 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Langr Jan                SHK6701 C OK Slavia Hradec Králov  17:28          
  2. Chmelař Pavel            SHK6402 C OK Slavia Hradec Králov  17:40   + 0:12 
  3. Křivda Ivan              CHC6701 C K.O.B. Choceň            17:44   + 0:16 
  4. Půlpán Roman             CHC6501 C K.O.B. Choceň            18:39   + 1:11 
  5. Vávra Martin             HOR6302 C TJ Jiskra Hořice         20:07   + 2:39 
  6. Růžička Ivan             PHK6702 C OK 99 Hradec Králové     20:43   + 3:15 
  7. Záveský Richard          CET6301 C TJ Loko Česká Třebová    25:56   + 8:28 
  8. Waněk Hubert             LPU6506 C OK Lokomotiva Pardubice  26:45   + 9:17 
     Smutný Michal            NNN0401   Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 1.90 km, 46 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalibán Jaroslav         NPA5101 C SK LOB Nová Paka         14:00          
  2. Král Martin              JIL6101 C OK Jilemnice             16:01   + 2:01 
  3. Grundman Martin          CHC5801 C K.O.B. Choceň            16:28   + 2:28 
  4. Kološ Oldřich            LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice  16:37   + 2:37 
  5. Uvizl Ivan               STH5801 C SK Studenec              16:44   + 2:44 
  6. Tupec Jiří               VAM5801 C OOB Vamberk              17:18   + 3:18 
  7. Šroler Zdeněk            KUN5201 C TJ Sokol Kunvald         17:53   + 3:53 
  8. Chládek Josef            ZAM5901 C OB T.J. Sokol Žamberk    18:57   + 4:57 
  9. Holeček Petr             SHK5900 C OK Slavia Hradec Králov  19:33   + 5:33 
 10. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  21:25   + 7:25 
 11. Erlebach Josef           JIL5201 C OK Jilemnice             23:19   + 9:19 
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 1.70 km, 40 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malý Evžen               JIL6102 C OK Jilemnice             14:53          
  2. Karel Miloš              JIL6004 C OK Jilemnice             15:43   + 0:50 
  3. Lulay Miloš              LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice  15:58   + 1:05 
  4. Sáňka Bedřich            LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice  16:01   + 1:08 
  5. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  16:59   + 2:06 
  6. Vícha Vladimír           LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice  17:05   + 2:12 
  7. Souček Pavel             PHK5503 C OK 99 Hradec Králové     17:27   + 2:34 
  8. Balcar Aleš              PHK5703 C OK 99 Hradec Králové     17:38   + 2:45 
  9. Dvořák Vladimír          LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice  18:12   + 3:19 
 10. Fridrich Jaroslav        LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice  20:47   + 5:54 
 11. Krejčí Jaroslav          LTU5801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  20:53   + 6:00 
 12. Šabatka Petr             SHK5703 C OK Slavia Hradec Králov  24:01   + 9:08 
--------------------------------------------------------------------------------

H60C 1.90 km, 46 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Guga Romuald             17P5500   WKS Śląsk Wrocław        13:45          
  2. Kalibán Pavel            SNA5649 C TJ START Náchod          14:32   + 0:47 
  3. Běhoun Pavel             PHK5701 C OK 99 Hradec Králové     14:55   + 1:10 
  4. Gazdačko Milan           SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov  15:15   + 1:30 
  5. Kotlář Vladimír          VAM5401 C OOB Vamberk              15:16   + 1:31 
  6. Filip Aleš               SHK5501 C OK Slavia Hradec Králov  15:30   + 1:45 
  7. Knap Jan                 LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice  16:13   + 2:28 
  8. Kynčl Stanislav          JIL5401 C OK Jilemnice             16:35   + 2:50 
  9. Tůma Miloš               DOB5600 C KOB Dobruška             16:58   + 3:13 
 10. Mrštík Václav            LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice  17:38   + 3:53 
 11. Pohl Zdeněk              SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.  17:42   + 3:57 
 12. Hanč Pavel               VRL5601 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:10   + 4:25 
 13. Juračka Vojtěch          LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice  18:22   + 4:37 
 14. Tichý Boris              DOB5500 C KOB Dobruška             18:54   + 5:09 
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 1.70 km, 40 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  14:58          
  2. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  16:27   + 1:29 
  3. Čípa Jiří                CET5002 C TJ Loko Česká Třebová    16:39   + 1:41 
  4. Třasák Milan             LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice  16:57   + 1:59 
  5. Novák Karel              NPA5001 C SK LOB Nová Paka         19:04   + 4:06 
  6. Rejmont Milan            LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  19:16   + 4:18 
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 1.70 km, 40 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švadlena Jiří            CHC4601 C K.O.B. Choceň            15:19          
  2. Šponar Josef             ZAM4701 C OB T.J. Sokol Žamberk    18:17   + 2:58 
  3. Zlesák Zdeněk            JIL4701 C OK Jilemnice             20:57   + 5:38 
  4. Málek Josef              LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice  23:37   + 8:18 
  5. Čepelka Petr             LPU4701 C OK Lokomotiva Pardubice  24:24   + 9:05 
  6. Wenke Josef              SRK4703 C SOOB Spartak Rychnov n.  30:12   + 14:53
     Novotný Petr             PHK3802 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.80 km, 36 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janková Nataly                                              13:57          
  2. Besedová Barborka        PHK1051 C OK 99 Hradec Králové     14:27   + 0:30 
  3. Suchardová Ella          JIL0951 C OK Jilemnice             14:51   + 0:54 
  4. Šafář Jakub              CET1103 C TJ Loko Česká Třebová    15:14   + 1:17 
  5. Posolda Lukáš            SJC1049   Sportcentrum Jičín       16:08   + 2:11 
  6. Havelka Pepča            SJC1000 C Sportcentrum Jičín       16:53   + 2:56 
  7. Juška Vojtěch            LPU1003 C OK Lokomotiva Pardubice  17:58   + 4:01 
  8. Růžičková Magda          PHK0951 C OK 99 Hradec Králové     18:14   + 4:17 
  9. Jedličková Lucie         SHK1050 C OK Slavia Hradec Králov  18:25   + 4:28 
 10. Stolinová Andrea                                            19:14   + 5:17 
 11. Stolina David                                               19:19   + 5:22 
 12. Švíglerová Anna          LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice  20:46   + 6:49 
 13. Froschová Magdaléna      LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice  20:47   + 6:50 
 14. Koditek Adam                                                21:59   + 8:02 
 15. Kay Leila                LPU1155 C OK Lokomotiva Pardubice  25:33   + 11:36
 16. Novák Eduard                                                27:22   + 13:25
 17. Jirásková Julie          LPU1352 C OK Lokomotiva Pardubice  27:33   + 13:36
 18. Fukátková Ludmila        LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice  27:37   + 13:40
 19. Pohanka Roman                                               29:52   + 15:55
 20. Stryková Zuzana          LPU1351 C OK Lokomotiva Pardubice  30:31   + 16:34
 21. Stryková Johana          LPU1151 C OK Lokomotiva Pardubice  30:33   + 16:36
 22. Jedličková Michaela      SHK1350 C OK Slavia Hradec Králov  31:02   + 17:05
 23. Volf Kryštof                                                32:00   + 18:03
 24. Smirnov Denis                                               32:05   + 18:08
 25. Fukátko Václav           LPU1302 C OK Lokomotiva Pardubice  32:39   + 18:42
     Macháček Vít             CHC1201 C K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.70 km, 34 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hovad Jaroslav                                              13:29          
  2. Cejpková Lenka           SRK7652 C SOOB Spartak Rychnov n.  15:07   + 1:38 
  3. Andělová Ivana           LTUzzzz   OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:41   + 3:12 
  4. Meierová Lenka           BRU0000   Ulita-HOBRA Orienteerin  19:40   + 6:11 
  5. Denisa Moravcová         NNN0101   Neregistrovaní (NNN)     21:23   + 7:54 
  6. Podlešáková Markéta                                         21:24   + 7:55 
  7. Secký Ondřej                                                21:36   + 8:07 
  8. Vondrová Denisa          LTU7950   OOB TJ Lokomotiva Trutn  22:30   + 9:01 
  9. Třešňáková Blanka        JIL7051 C OK Jilemnice             22:36   + 9:07 
 10. Hájek Tibor              VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  23:33   + 10:04
 11. Hanušová Monika          VRL7654 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:24   + 10:55
 12. Dusílková Marie          SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov n.  25:04   + 11:35
 13. Třešňák Miloš            JIL6902 C OK Jilemnice             25:57   + 12:28
 14. Víchová Magdalena        CHC0153 C K.O.B. Choceň            26:01   + 12:32
 15. Hlavničková Vendula      LTUaaaa   OOB TJ Lokomotiva Trutn  28:09   + 14:40
 16. Vondra Václav            LTU6800   OOB TJ Lokomotiva Trutn  30:48   + 17:19
 17. DOBROS WIKTORIA          31P0112   UKS ARKADY Raszkow       48:14   + 34:45
 18. Hammová Dita             KOR7050 C OB DDM Kostelec nad Orl  48:17   + 34:48
--------------------------------------------------------------------------------

T 2.50 km, 52 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stolinová Lenka          DOB8158 C KOB Dobruška             18:58          
  2. Kolek Petr                                                  20:00   + 1:02 
  3. Karel Růžička            NNN0102   Neregistrovaní (NNN)     20:03   + 1:05 
  4. Hašek Patrik             LTU0000 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  20:48   + 1:50 
  5. Michal Janoušek          NNN0301   Neregistrovaní (NNN)     21:09   + 2:11 
  6. Prokeš Tomáš             SHK7503 C OK Slavia Hradec Králov  22:21   + 3:23 
  7. Hulec Jan                1JC8100   Klub přátel kofoly       24:26   + 5:28 
  8. Chalupný Václav                                             32:07   + 13:09
  9. Skalická Veronika                                           40:32   + 21:34
     Šafr Martin              CHC5101 C K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------