Kód závodu          : 3789
Název               : Mistrovství oblasti na krátké trati
Datum               : 22.04.2017
Místo konání        : Týnec nad Sázavou
Mapa                : Holý vrch, 1:10 000, E = 5 m, mapový klíč ISOM 2000, stav jaro 2017
Pořadatel           : EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Ředitel závodu      : Adrián Petr
Hlavní rozhodčí     : Zurynková Jana
Stavitel tratí      : Fantová Libuše - R1, Fanta Miroslav
JURY                : Hudosová Gabriela, Hora Vladimír, Nývlt Martin

D10 2.20 km, 40 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malečková Pavlína        VSP0855 C USK Praha                18:55          
  2. Bulířová Žofie           TAP0850 C KOB TRETRA Praha         19:47   + 0:52 
  3. Kudrnáčová Marta         KAM0754 C OK Kamenice              19:48   + 0:53 
  4. Baldrianová Eva          VSP0751 C USK Praha                21:11   + 2:16 
  5. Vejražková Anna          KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  24:00   + 5:05 
  6. Lampová Amálie           DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka        29:22   + 10:27
  7. Dostálová Judita         HCE0750 C TJ Hostivice             30:05   + 11:10
  8. Žemlová Barbora          KAM0751 C OK Kamenice              32:04   + 13:09
  9. Mácová Natálie           DOB0770 C KOB Dobruška             32:29   + 13:34
 10. Hladíková Julie          DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka        33:46   + 14:51
 11. Ludvíková Natálie        KNC0751 C Sokol Kostelec n. Č. l.  35:36   + 16:41
 12. Vlašaná Karolína         DOR0751 C OK Dobříš                41:39   + 22:44
 13. Havlová Tereza           KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  46:08   + 27:13
 14. Buková Hana              ROU0750 C SKOB Roudnice nad Labem  47:35   + 28:40
 15. Pěkná Alžběta            ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem  61:36   + 42:41
     Vosátková Julie          RIC0755 C OB Říčany                 DISK          
     Seidlová Magdalena       RIC0950 C OB Říčany                 DISK          
     Kindlová Anežka          RIC0850 C OB Říčany                 DISK          
     Grimmerová Valerie       RIC0754 C OB Říčany                 DISK          
     Jandová Eva              DOR0752 C OK Dobříš                 DISK          
     Pilátová Rozálie         DKL0750 C KOB Kladno                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 2.10 km, 70 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zakouřilová Klára        VSP0850 C USK Praha                19:00          
  2. Snížková Adéla           DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka        22:49   + 3:49 
  3. Mullis Carolina          DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        24:07   + 5:07 
  4. Černá Adéla              HCE0850 C TJ Hostivice             24:21   + 5:21 
  5. Šimůnková Michaela       TAP0851 C KOB TRETRA Praha         27:41   + 8:41 
  6. Petriláková Amálie       DOR0953 C OK Dobříš                27:44   + 8:44 
  7. Kalinová Ella            SPC0961 C SPORTICUS team           30:45   + 11:45
  8. Šubrtová Barbora         TAP1150 C KOB TRETRA Praha         31:09   + 12:09
  9. Vavřinová Johanka        HCE     C TJ Hostivice             31:27   + 12:27
 10. Baštová Justýna          DOR0952 C OK Dobříš                32:56   + 13:56
 11. Šimková Anežka           LME0950 C SK Los Mělník            33:41   + 14:41
 12. Žemlová Magdalena        KAM0950 C OK Kamenice              34:02   + 15:02
 13. Balejová Sofie           KAM0951 C OK Kamenice              34:07   + 15:07
 14. Štěpová Barbora          PGP0951 C SK Praga                 36:08   + 17:08
 15. Kalinová Lisa            SPC1158 C SPORTICUS team           37:08   + 18:08
 16. Hlaváčková Lucie         TAP1050 C KOB TRETRA Praha         39:47   + 20:47
 17. Lampová Julie            DKP0952 C Oddíl OB Kotlářka        42:56   + 23:56
 18. Pokorná Sára             KAM0952 C OK Kamenice              44:20   + 25:20
 19. Kopecká Marie            VSP0951 C USK Praha                57:37   + 38:37
 20. Neuerová Eliška          DOR1051 C OK Dobříš                64:55   + 45:55
     Novotná Barbora          PGP0751 C SK Praga                  DISK          
  MS Kamarádová Zdeňka        NNN0003 C Neregistrovaní (NNN)     65:25   + 46:25
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.30 km, 55 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Balejová Julie           KAM0551 B OK Kamenice              19:27          
  2. Černá Justina            HCE0652 C TJ Hostivice             23:44   + 4:17 
  3. Linhartová Klára         ZVO0556 B OB SK Zvole              25:54   + 6:27 
  4. Švecová Karolína         ZVO0557 B OB SK Zvole              26:00   + 6:33 
  5. Bambousková Julie        DOR0650 C OK Dobříš                26:26   + 6:59 
  6. Kotenová Markéta         RIC0651 C OB Říčany                29:28   + 10:01
  7. Nováková Nina            KAM0554 C OK Kamenice              32:16   + 12:49
  8. Pokorná Terezie          RIC0552 B OB Říčany                32:33   + 13:06
  9. Štěpová Kateřina         PGP0657 C SK Praga                 32:42   + 13:15
 10. Vozábalová Hana          PGP0654 C SK Praga                 32:58   + 13:31
 11. Kotková Adéla            RIC0655 C OB Říčany                33:09   + 13:42
 12. Mácová Štěpánka          DOB0661 C KOB Dobruška             35:02   + 15:35
 13. Měšťanová Tereza         TAP0653 C KOB TRETRA Praha         35:17   + 15:50
 14. Redlová Barbora          SLA0650 C SKOB Slaný               36:26   + 16:59
 15. Chramostová Julie        KAM0652 C OK Kamenice              36:57   + 17:30
 16. Kubcová Anna             DOB0550 C KOB Dobruška             38:51   + 19:24
 17. Vosátková Eliška         RIC0553 C OB Říčany                39:52   + 20:25
 18. Baxová Kateřina          LBE0651 C TJ Lokomotiva Beroun     40:00   + 20:33
 19. Růžičková Ema            RIC0653 C OB Říčany                43:46   + 24:19
 20. Horáčková Michaela       DKP0551 C Oddíl OB Kotlářka        47:08   + 27:41
 21. Pompachová Karolína      TAP0652 C KOB TRETRA Praha         48:09   + 28:42
 22. Dobiášová Anna           ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem  49:11   + 29:44
 23. Ludvíková Alice          KNC0555 C Sokol Kostelec n. Č. l.  49:40   + 30:13
 24. Sotonová Šárka           TAP0655 C KOB TRETRA Praha         54:53   + 35:26
 25. Botková Josefína         KNC0551 C Sokol Kostelec n. Č. l.  55:39   + 36:12
 26. Müllerová Hana           HCE0650 C TJ Hostivice             56:37   + 37:10
 27. Oujeská Simona           ADA0551 C OOB Spartak Adamov       57:06   + 37:39
 28. Neuerová Anna            DOR0656 C OK Dobříš                57:26   + 37:59
 29. Maříková Alžběta         FSP0650 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  61:33   + 42:06
 30. Svobodová Julie          FSP0651 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  62:19   + 42:52
 31. Pastuszková Laura        VSP0654 C USK Praha                67:44   + 48:17
 32. Jirkovská Magdaléna      SLA0550 C SKOB Slaný               76:17   + 56:50
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.80 km, 65 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malečková Hana           VSP0553 B USK Praha                22:11          
  2. Černá Ema                ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem  24:04   + 1:53 
  3. Štraitová Jolana         VSP0456 B USK Praha                24:31   + 2:20 
  4. Pelantová Martina        RIC0550 B OB Říčany                25:47   + 3:36 
  5. Aschermannová Klára      VSP0454 B USK Praha                26:02   + 3:51 
  6. Machová Anna             LME0451 B SK Los Mělník            27:22   + 5:11 
  7. Čermáková Klára          PGP0352 C SK Praga                 29:26   + 7:15 
  8. Arnoštová Veronika       DOR0455 B OK Dobříš                29:45   + 7:34 
  9. Kopecká Valentýna        VSP0453 B USK Praha                30:47   + 8:36 
 10. De Heij Laura            RIC0450 B OB Říčany                31:29   + 9:18 
 11. Janečková Josefína       EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha        32:55   + 10:44
 12. Šimšová Pavla            MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha        33:48   + 11:37
 13. Kotenová Barbora         RIC0452 C OB Říčany                34:23   + 12:12
 14. Cincibusová Lenka        FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  35:24   + 13:13
 15. Matějková Julie          KAM0461 C OK Kamenice              35:27   + 13:16
 16. Čapková Lucie            KAM0459 C OK Kamenice              35:37   + 13:26
 17. Vlašaná Michaela         DOR0452 C OK Dobříš                37:54   + 15:43
 18. Švecová Anežka           ZVO0352 B OB SK Zvole              39:21   + 17:10
 19. Jirkovská Kateřina       SLA0350 B SKOB Slaný               39:36   + 17:25
 20. Nentvichová Julie        DOR0351 B OK Dobříš                39:44   + 17:33
 21. Víšková Veronika         KAM0452 B OK Kamenice              42:57   + 20:46
 22. Lorencová Jana           DOR0454 C OK Dobříš                43:10   + 20:59
 23. Trešlová Veronika        KAM0457 C OK Kamenice              45:54   + 23:43
 24. Nekvasilová Tereza       DKP0459 C Oddíl OB Kotlářka        50:49   + 28:38
 25. Pilátová Amálie          DKL0450 C KOB Kladno               54:06   + 31:55
 26. Botková Alžběta          KNC0352 C Sokol Kostelec n. Č. l.  54:31   + 32:20
 27. Chramostová Amálie       KAM0355 C OK Kamenice              56:40   + 34:29
 28. Holubářová Anna          KAM0460 C OK Kamenice              61:17   + 39:06
 29. Štěpánková Julie         KAM0458 C OK Kamenice              68:07   + 45:56
 30. Dobiášová Jitka          ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem  70:07   + 47:56
     Buková Anežka            ROU0351 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
  MS Šodorová Katarína        NNN0013 C Neregistrovaní (NNN)     49:52   + 27:41
--------------------------------------------------------------------------------

D16 2.90 km, 115 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Aschermannová Tereza     VSP0253 B USK Praha                24:21          
  2. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                27:46   + 3:25 
  3. Chaloupková Hana         KAM0252 B OK Kamenice              28:03   + 3:42 
  4. Šimšová Barbora          MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha        28:53   + 4:32 
  5. Petriláková Anežka       DOR0251 C OK Dobříš                29:06   + 4:45 
  6. Kašparová Barbora        SLA0251 B SKOB Slaný               29:38   + 5:17 
  7. Sanna Karin              DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka        30:30   + 6:09 
  8. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        30:44   + 6:23 
  9. Blahová Pavla            EKP0153 B VŠTJ Ekonom Praha        32:02   + 7:41 
 10. Geislerová Aneta         DKL0151 B KOB Kladno               32:56   + 8:35 
 11. Horáková Barbora         VSP0150 B USK Praha                34:42   + 10:21
 12. Kastnerová Jessica       DOR0250 B OK Dobříš                36:43   + 12:22
 13. Doubková Emma            PGP0154 C SK Praga                 37:06   + 12:45
 14. Popová Jana              TAP0252 B KOB TRETRA Praha         38:38   + 14:17
 15. Votavová Žofie           KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l.  39:00   + 14:39
 16. Hovorková Tereza         ZVO0153 C OB SK Zvole              42:40   + 18:19
 17. Charouzková Eliška       TAP0254 C KOB TRETRA Praha         44:37   + 20:16
 18. Popová Veronika          TAP0253 B KOB TRETRA Praha         45:11   + 20:50
 19. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        46:00   + 21:39
 20. Selucká Alžběta          KAM0257 C OK Kamenice              50:48   + 26:27
 21. Janderová Barbora        PGP0251 C SK Praga                 51:10   + 26:49
 22. Štěpánková Ema           KAM0255 C OK Kamenice              51:53   + 27:32
 23. Horychová Zuzana         DKL0150 C KOB Kladno               55:00   + 30:39
 24. Černá Aneta              PGP0254 C SK Praga                 74:57   + 50:36
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.20 km, 130 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Albrechtová Iveta        KAM9950 A OK Kamenice              28:51          
  2. Voltrová Alena           ROZ9951 B OK Roztoky               31:00   + 2:09 
  3. Machová Marie            LME0050 B SK Los Mělník            33:19   + 4:28 
  4. Kopecká Johana           VSP9950 A USK Praha                36:49   + 7:58 
  5. Hrabánková Zuzana        PGP9950 B SK Praga                 37:45   + 8:54 
  6. Kováříková Marie         KAM0050 C OK Kamenice              37:56   + 9:05 
  7. Pelikánová Máša          MFP0050 C VŠSK MFF UK Praha        37:58   + 9:07 
  8. Sedláčková Linda         ROZ0050 B OK Roztoky               41:16   + 12:25
  9. Benešová Hana            DKL0050 C KOB Kladno               50:53   + 22:02
 10. Klikarová Ivana          DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka        52:59   + 24:08
 11. Míchalová Šárka          KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  63:07   + 34:16
 12. Lišková Hana             KPY9951 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  63:18   + 34:27
 13. Svátková Anna            SLP9951 B OOB Slavia Praha         66:57   + 38:06
--------------------------------------------------------------------------------

D20 3.20 km, 130 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sheshikova Anastasia     KAM9853 A OK Kamenice              37:42          
  2. Voltrová Hana            ROZ9752 B OK Roztoky               38:53   + 1:11 
  3. Zimmerová Kateřina       KAM9850 B OK Kamenice              41:16   + 3:34 
  4. Kopecká Eliška           KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l.  42:00   + 4:18 
  5. Kašparová Adéla          VSP9850 C USK Praha                47:40   + 9:58 
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 3.20 km, 130 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matrasová Vendula        CHT8251 C OOB SK Chrast            39:02          
  2. Šubrtová Věra            TAP8150 C KOB TRETRA Praha         42:30   + 3:28 
  3. Horová Klára             PGP8455 C SK Praga                 42:42   + 3:40 
  4. Sládková Helena          TAP9151 C KOB TRETRA Praha         46:05   + 7:03 
  5. Zajícová Markéta         TAP9054 C KOB TRETRA Praha         48:30   + 9:28 
  6. Neuhäuserová Ladislava   VSP8151 C USK Praha                49:02   + 10:00
  7. Jurgová Martina          46X8800 C Krutě Kruté Krůty        53:56   + 14:54
  8. Vejrostová Lenka         KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  61:42   + 22:40
  9. Dobešová Kateřina        KPY8750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  85:22   + 46:20
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 4.70 km, 160 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlubučková Kristýna      KAM9551 C OK Kamenice              41:32          
  2. Hrstková Vladěna         ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno       42:15   + 0:43 
  3. Snížková Petra           DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka        42:31   + 0:59 
  4. Aschermannová Petra      KAM9354 C OK Kamenice              43:21   + 1:49 
  5. Šimůnková Gabriela       TAP9755 A KOB TRETRA Praha         43:40   + 2:08 
  6. Bochenková Martina       DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka        44:04   + 2:32 
  7. Mullis Kateřina          DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka        45:31   + 3:59 
  8. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                45:41   + 4:09 
  9. Rambová Kamila           DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka        47:24   + 5:52 
 10. Karochová Simona         DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka        48:38   + 7:06 
 11. Hrabánková Klára         PGP9654 C SK Praga                 49:29   + 7:57 
 12. Dlouhá Hana              DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka        49:36   + 8:04 
 13. Neumannová Kateřina      PVP9250 C VSS Přírodověda Praha    50:05   + 8:33 
 14. Valášková Šárka          KAM6951 C OK Kamenice              50:14   + 8:42 
 15. Petráňová Jana           SCP7555 C OK Sparta Praha          50:18   + 8:46 
 16. Bozděchová Lenka         PGP8254 C SK Praga                 51:33   + 10:01
 17. Hájková Eliška           KAM9851 A OK Kamenice              51:35   + 10:03
 18. Tihonová Hana            TAP9052 C KOB TRETRA Praha         51:58   + 10:26
 19. Tichovská Hana           PGP8251 C SK Praga                 52:06   + 10:34
 20. Vildmonová Pavla         PGP7454 C SK Praga                 52:08   + 10:36
 21. Králová Michaela         MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha        53:14   + 11:42
 22. Šimšová Jana             MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha        53:36   + 12:04
 23. Kudrnáčová Lucie         HCE8850 C TJ Hostivice             54:45   + 13:13
 24. Huková Petra             TJP7350 C TJ Sokol Troja           55:34   + 14:02
 25. Ryantová Jana            DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka        57:23   + 15:51
 26. Tomešová Daniela         SJC8451 C Sportcentrum Jičín       57:24   + 15:52
 27. Zamrzlová Eva            SJC8759 C Sportcentrum Jičín       57:36   + 16:04
 28. Procházková Zuzana       KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  58:40   + 17:08
 29. Hojná Silvie             SCP7950 C OK Sparta Praha          61:33   + 20:01
 30. Karbanová Vendula        DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka        61:54   + 20:22
 31. Špičáková Barbora        DKP2001 C Oddíl OB Kotlářka        62:00   + 20:28
 32. Krausová Barbora         TJP9150 C TJ Sokol Troja           62:21   + 20:49
 33. Albrechtová Eva          KAM7850 C OK Kamenice              62:22   + 20:50
 34. Skripniková Petra        FSP8686 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  62:33   + 21:01
 35. Škáchová Petra           KAM7054 C OK Kamenice              62:34   + 21:02
 36. Zoubková Jana            ZBP8050 C OOB SK Zbraslav          63:11   + 21:39
 37. Grolichová Lucie         ZBP7850 C OOB SK Zbraslav          63:44   + 22:12
 38. Hošková Tereza           DOB8971 C KOB Dobruška             64:21   + 22:49
 39. Němečková Hana           VSP9051 C USK Praha                64:40   + 23:08
 40. Rydlová Eva              FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  65:48   + 24:16
 41. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 68:10   + 26:38
 42. Trdá Lucie               69X8651 C HO Humanita              68:44   + 27:12
 43. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač  69:59   + 28:27
 44. Karasová Jana            FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  73:14   + 31:42
 45. Mikulášová Helena        PGP9353 C SK Praga                 73:44   + 32:12
 46. Kalinová Markéta         SPC8259 C SPORTICUS team           74:20   + 32:48
 47. Beranová Kristína        TZL8553 C SKOB Zlín                74:34   + 33:02
 48. Pospíšilová Marie        DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka        75:32   + 34:00
 49. Škvorová Barbora         KAM9150 C OK Kamenice              75:45   + 34:13
 50. Gottvaldová Denisa       DKL8550 C KOB Kladno               81:45   + 40:13
 51. Studničná Lenka          7QX8650 C Neregistrovaní - Studni  83:49   + 42:17
 52. Burešová Lenka           DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka        88:05   + 46:33
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.80 km, 150 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jiřištová Zuzana         DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka        39:14          
  2. Kopecká Anežka           VSP8150 C USK Praha                48:33   + 9:19 
  3. Horáková Lenka           VSP7255 C USK Praha                51:54   + 12:40
  4. Zakouřilová Helena       VSP7453 C USK Praha                52:01   + 12:47
  4. Klapalová Pavla          VSP7099 C USK Praha                52:01   + 12:47
  6. Štraitová Jitka          VSP7252 C USK Praha                53:07   + 13:53
  7. Kučerová Berenika        DCE8050 C KOB Dobřichovice         54:30   + 15:16
  8. Pecharová Michaela       TJP6550 C TJ Sokol Troja           56:23   + 17:09
  9. Kotková Lenka            RIC7352 C OB Říčany                57:56   + 18:42
 10. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650 C Báječné ženy v orientač  57:58   + 18:44
 11. Smolková Alena           PGP6450 C SK Praga                 58:33   + 19:19
 12. Andrade Milena           24C7550 C OK Vršovice              58:36   + 19:22
 13. Žemlová Eva              KAM7550 C OK Kamenice              62:57   + 23:43
 14. Asterová Jana            SLA7451 C SKOB Slaný               64:11   + 24:57
 15. Rejšková Alena           KAM7750 C OK Kamenice              64:51   + 25:37
 16. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                 66:29   + 27:15
 17. Skripniková Kateřina     FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  67:11   + 27:57
 18. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                68:26   + 29:12
 19. Maříková Markéta         FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  71:28   + 32:14
 20. Sedláčková Petra         ROZ7050 C OK Roztoky               71:58   + 32:44
 21. Hellerová Alena          ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem  72:15   + 33:01
 22. Křížová Lenka            KRL7951 C Kometa Kralovice         72:20   + 33:06
 23. Kurfürstová Magdalena    FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  72:39   + 33:25
 24. Růžičková Lucie          RIC7351 C OB Říčany                73:55   + 34:41
 25. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                74:44   + 35:30
 26. Popová Veronika          TAP7450 C KOB TRETRA Praha         76:25   + 37:11
 27. Svítilová Pavla          BZP7750 C Báječné ženy v orientač  77:07   + 37:53
 28. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha          77:21   + 38:07
 29. Junková Petra            STH7451 C SK Studenec              80:23   + 41:09
 30. De Heij Margita          RIC7350 C OB Říčany                81:50   + 42:36
 31. Havlíčková Kateřina      DOR7650 C OK Dobříš                85:18   + 46:04
 32. Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                85:54   + 46:40
 33. Perknerová Barbora       ZVO8151 C OB SK Zvole              86:25   + 47:11
 34. Nováková Martina         PDY7350 C Běhej Poděbrady          86:27   + 47:13
 35. Štěpová Dana             28C7400 C Neregistrovaní Štěpovi   87:27   + 48:13
 36. Hladíková Zuzana         DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka        90:15   + 51:01
 37. Pilařová Kateřina        CEP8050 C Čepíci                   90:28   + 51:14
 38. Geislerová Dita          DKL7550 C KOB Kladno               96:27   + 57:13
 39. Bradáčová Petra          ROU7877 C SKOB Roudnice nad Labem  96:30   + 57:16
     Kučerová Lenka           SLP7963 C OOB Slavia Praha          DISK          
     Rydlová Jana             VIC7752 C OB Vizovice               DISK          
  MS Šodorová Magda           NNN0012 C Neregistrovaní (NNN)     75:41   + 36:27
  MS Ludvíková Katarina       KNC0077 C Sokol Kostelec n. Č. l.  95:16   + 56:02
  MS Havlová Eva              KNC0078 C Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.20 km, 130 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               32:39          
  2. Sieglová Dagmar          MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha        34:00   + 1:21 
  3. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          35:25   + 2:46 
  4. Čiháková Lenka           KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  36:09   + 3:30 
  5. Cincibusová Ivana        FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  36:52   + 4:13 
  6. Longinová Lenka          TAP7151 C KOB TRETRA Praha         37:13   + 4:34 
  7. Červinková Jitka         OKP6451 C SK OK 24 Praha           39:22   + 6:43 
  8. Úlehlová Monika          TAP6950 C KOB TRETRA Praha         40:08   + 7:29 
  9. Tachezy Ruth             DOR6451 C OK Dobříš                40:11   + 7:32 
 10. Nová Jana                DOR7150 C OK Dobříš                40:17   + 7:38 
 11. Benešová Jaroslava       DKL7050 C KOB Kladno               40:33   + 7:54 
 12. Komersová Jana           KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l.  40:56   + 8:17 
 13. Jirkovská Pavlína        SLA7250 C SKOB Slaný               43:55   + 11:16
 14. Forstová Lenka           MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha        46:13   + 13:34
 15. Havlíčková Jindra        KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l.  46:18   + 13:39
 16. Tihonová Jindra          TAP6253 C KOB TRETRA Praha         47:20   + 14:41
 17. Nováková Jana            TJP6552 C TJ Sokol Troja           48:19   + 15:40
 18. Řadová Jaromíra          DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka        48:25   + 15:46
 19. Kopáčková Alena          DOR6450 C OK Dobříš                48:46   + 16:07
 20. Tichovská Jitka          PGP6153 C SK Praga                 49:33   + 16:54
 21. Illnerová Daniela        DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka        49:44   + 17:05
 22. Melišíková Radka         TAP7152 C KOB TRETRA Praha         50:07   + 17:28
 23. Doležalová Vlasta        PGP5550 C SK Praga                 50:23   + 17:44
 24. Hudosová Gabriela        RIC7299 C OB Říčany                51:24   + 18:45
 25. Janečková Veronika       SOB7151 C SOBSA                    51:48   + 19:09
 26. Bártová Pavla            ZVO7152 C OB SK Zvole              53:25   + 20:46
 27. Pavlíčková Lenka         DOR7251 C OK Dobříš                53:29   + 20:50
 28. Sládková Eva             TEH5751 C Sokol Tehov              54:27   + 21:48
 29. Kohlová Alena            KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  55:05   + 22:26
 30. Zimmerová Lenka          ZVO6451 C OB SK Zvole              56:14   + 23:35
 31. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        56:22   + 23:43
 32. Malačková Jana           DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka        59:12   + 26:33
 33. Klofáčová Romana         SLP6951 C OOB Slavia Praha         59:48   + 27:09
 34. Krotilová Magdaléna      BZP7150 C Báječné ženy v orientač  62:35   + 29:56
 35. Kohoutová Pavla          KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l.  62:37   + 29:58
 36. Javůrková Gabriela       VSP7260 C USK Praha                64:41   + 32:02
 37. Foglarová Naďa           DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka        72:24   + 39:45
 38. Kučerová Michaela        RIC7253 C OB Říčany                72:40   + 40:01
 39. Šimůnková Martina        TAP6851 C KOB TRETRA Praha         73:09   + 40:30
 40. Míchalová Marcela        KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  75:48   + 43:09
 41. Kohoutová Zdeňka         DKL7251 C KOB Kladno               78:49   + 46:10
 42. Hrubá Veronika           6YC6750 C Neregistrovaní           91:04   + 58:25
     Bejčková Jana            DKL7150 C KOB Kladno                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.90 km, 100 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horová Magda             VSP5450 C USK Praha                35:03          
  2. Chloupková Jana          SLP5951 C OOB Slavia Praha         43:12   + 8:09 
  3. Soukupová Michaela       VSP5850 C USK Praha                44:39   + 9:36 
  4. Dohnalová Dana           VSP5050 C USK Praha                45:19   + 10:16
  5. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          45:29   + 10:26
  6. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  49:10   + 14:07
  7. Cabrnochová Hana         DKL5550 C KOB Kladno               49:44   + 14:41
  8. Šilerová Zdena           KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  49:51   + 14:48
  9. Kudrnáčová Hana          KAM6250 C OK Kamenice              50:02   + 14:59
 10. Šámalová Hana            OKP6151 C SK OK 24 Praha           50:11   + 15:08
 11. Wolkerová Dagmar         TJP5250 C TJ Sokol Troja           51:14   + 16:11
 12. Kujanová Martina         BZP5850 C Báječné ženy v orientač  52:51   + 17:48
 13. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 53:36   + 18:33
 14. Jeřábková Jana           OKP6150 C SK OK 24 Praha           54:01   + 18:58
 15. Štrossová Jiřina         DCE5650 C KOB Dobřichovice         54:47   + 19:44
 16. Ryšavá Lubomíra          TJP4750 C TJ Sokol Troja           56:06   + 21:03
 17. Seifertová Marie         SBK5555 C KOB Start Blansko        62:06   + 27:03
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.20 km, 70 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jůzková Jaroslava        SCP5250 C OK Sparta Praha          36:37          
  2. Lohrová Jarmila          SCP4650 C OK Sparta Praha          44:10   + 7:33 
  3. Dvořáková Ladislava      PGP4451 C SK Praga                 50:33   + 13:56
  4. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         54:53   + 18:16
--------------------------------------------------------------------------------

D75 2.20 km, 70 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bláhová Blanka           SJP3651 C KČT Slavoj Praha         55:13          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.20 km, 40 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skripnik Matouš          FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  15:12          
  2. Lorenc Vašek             DOR0702 C OK Dobříš                16:21   + 1:09 
  3. Sedláček Patrik          ROZ0800 C OK Roztoky               18:20   + 3:08 
  4. Kosák Eliáš              PGP0704 C SK Praga                 18:56   + 3:44 
  5. Matyšek Ondřej           PGP0703 C SK Praga                 19:29   + 4:17 
  6. Machar Eda               DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka        19:40   + 4:28 
  7. Pelant Jan               RIC0700 C OB Říčany                19:47   + 4:35 
  8. Bažata Alberto           KAM0702 C OK Kamenice              20:23   + 5:11 
  9. Šubrt Jáchym             DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka        20:42   + 5:30 
 10. Besta Radek              11C0800 C Letci v akci             21:15   + 6:03 
 11. Heller Jakub             ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem  21:28   + 6:16 
 12. Šubrt Ondřej             TAP0801 C KOB TRETRA Praha         21:46   + 6:34 
 13. Brandejs Štěpán          DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka        23:01   + 7:49 
 14. Dočkal Šimon             PGP0702 C SK Praga                 24:11   + 8:59 
 15. Svítil Patrik            PGP0706 C SK Praga                 24:14   + 9:02 
 16. Horáček Martin           DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka        26:10   + 10:58
 17. Oujeský Dan              ADA0701 C OOB Spartak Adamov       28:31   + 13:19
 18. Svoboda František        ROZ0700 C OK Roztoky               28:48   + 13:36
 19. Hlaváček Vojtěch         TAP0700 C KOB TRETRA Praha         29:17   + 14:05
 20. Gärtner Václav           LBE0701 C TJ Lokomotiva Beroun     29:55   + 14:43
 21. Bláha Šimon              SJP0700 C KČT Slavoj Praha         30:10   + 14:58
 22. Jedlička Aleš            VSP0800 C USK Praha                30:21   + 15:09
 23. Vrba Matyáš              FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  30:24   + 15:12
 24. Baxa David               LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun     30:56   + 15:44
 25. Šimek Matouš             KAM0800 C OK Kamenice              31:41   + 16:29
 26. Jandera Kryštof          PGP0700 C SK Praga                 31:50   + 16:38
 27. Skála Šimon              LBE0700 C TJ Lokomotiva Beroun     34:08   + 18:56
 28. Volek Robin              KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l.  34:43   + 19:31
 29. Procházka Vít            DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka        36:27   + 21:15
 30. Hradil Michal            HCE0900 C TJ Hostivice             38:45   + 23:33
 31. Tolar Ondřej             RIC0701 C OB Říčany                44:21   + 29:09
     Schnabl Jakub            RIC0706 C OB Říčany                 DISK          
     De Heij Robert           RIC0800 C OB Říčany                 DISK          
  MS Kamarád Tomáš            NNN0002 C Neregistrovaní (NNN)     39:16   + 24:04
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 2.10 km, 70 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dočkal Štěpán            PGP0902 C SK Praga                 18:01          
  2. Svítil Martin            PGP0903 C SK Praga                 18:43   + 0:42 
  3. Junek Matouš             STH0801 C SK Studenec              19:51   + 1:50 
  4. Dolák Jakub              DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka        21:08   + 3:07 
  5. Král Samuel              MFP0801 C VŠSK MFF UK Praha        21:17   + 3:16 
  6. Linhart Jakub            ZVO0802 C OB SK Zvole              21:45   + 3:44 
  7. Bradáč Adam              ROU0744 C SKOB Roudnice nad Labem  22:12   + 4:11 
  8. Bašus Ondřej             SCP1000 C OK Sparta Praha          24:04   + 6:03 
  9. Junek Šimon              STH1001 C SK Studenec              25:02   + 7:01 
 10. Schnabl Petr             RIC0802 C OB Říčany                25:36   + 7:35 
 11. Pilát Jaromír            DKL0900 C KOB Kladno               26:42   + 8:41 
 12. Kříž Matěj               KRL0901 C Kometa Kralovice         27:14   + 9:13 
 13. Magazu Lukas             DOR0805 C OK Dobříš                27:48   + 9:47 
 14. Hlaváček Jan             ZVO0701 C OB SK Zvole              30:25   + 12:24
 15. Bolina Eduard            FSP0901 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  35:09   + 17:08
 16. Sláma Kryštof            KAM1000 C OK Kamenice              35:14   + 17:13
 17. Darmovzal Šimon          PGP1001 C SK Praga                 38:31   + 20:30
 18. Hlaváček Karel           ZVO0901 C OB SK Zvole              50:36   + 32:35
 19. Pastuszek Lukáš          VSP1000 C USK Praha                58:35   + 40:34
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.80 km, 80 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrait Vilém             VSP0701 B USK Praha                24:51          
  2. Sork Dominik             TAP0504 C KOB TRETRA Praha         25:51   + 1:00 
  3. Král Adam                MFP0507 B VŠSK MFF UK Praha        26:27   + 1:36 
  4. Heller Jiří              ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem  27:08   + 2:17 
  5. Jíra Filip               ROZ0500 B OK Roztoky               27:51   + 3:00 
  6. Šubrt Vojtěch            DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka        28:59   + 4:08 
  7. Bárta Viktor             ZVO0601 C OB SK Zvole              29:24   + 4:33 
  8. Hudos Václav             RIC0503 C OB Říčany                30:12   + 5:21 
  9. Havlák René              ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem  30:53   + 6:02 
 10. Mišoň Daniel             KAM0500 C OK Kamenice              31:11   + 6:20 
 11. Bláha Vojtěch            SJP0501 C KČT Slavoj Praha         31:17   + 6:26 
 12. Šiler Martin             KAM0501 C OK Kamenice              37:34   + 12:43
 13. Dlouhý Aleš              PGP0502 C SK Praga                 37:35   + 12:44
 14. Nový Jáchym              DOR0502 C OK Dobříš                38:36   + 13:45
 15. Skripnik Nikola          FSP0600 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  39:28   + 14:37
 16. Havlíček Martin          DOR0601 C OK Dobříš                40:57   + 16:06
 17. Bláha Matyáš             SJP0500 C KČT Slavoj Praha         41:06   + 16:15
 18. Meier David              VSP0606 C USK Praha                43:02   + 18:11
 19. Horák Martin             VSP0601 C USK Praha                43:58   + 19:07
 20. Střelba Antonín          PGP0605 C SK Praga                 45:41   + 20:50
 21. Marhold Václav           ZVO0501 C OB SK Zvole              45:52   + 21:01
 22. Tolar Hynek              RIC0505 C OB Říčany                47:36   + 22:45
 23. Machar Matěj             DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka        48:03   + 23:12
 24. Hradil Martin            HCE0600 C TJ Hostivice             50:03   + 25:12
 25. Göth Mikuláš             PGP0602 C SK Praga                 50:11   + 25:20
 26. Kuttelwascher Adam       HCE0601 C TJ Hostivice             52:08   + 27:17
 27. Pop Jonáš                TAP0600 C KOB TRETRA Praha         65:19   + 40:28
     Oujeský Lukáš            ADA0504 C OOB Spartak Adamov        DISK          
     Kubát Matyáš             RIC0601 C OB Říčany                 DISK          
     Geleta Šimon             ZVO0602 C OB SK Zvole               DISK          
     Melišík Jan              TAP0502 B KOB TRETRA Praha          DISK          
     Kosák Jonáš              PGP0603 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 2.90 km, 115 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kabát Martin             PGP0408 B SK Praga                 23:04          
  2. Průša Dominik            VSP0406 B USK Praha                25:19   + 2:15 
  3. Bejvl Marek              LME0400 B SK Los Mělník            26:29   + 3:25 
  4. Pilát Bořivoj            DKL0500 B KOB Kladno               27:02   + 3:58 
  5. Janda Jakub              DOR0403 B OK Dobříš                28:26   + 5:22 
  6. Sedláček Jaroslav        DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka        29:06   + 6:02 
  7. Jedlička Jakub           KAM0404 B OK Kamenice              29:21   + 6:17 
  8. Holeček Štěpán           RIC0401 B OB Říčany                31:20   + 8:16 
  9. Kolář Matyáš             PGP0304 B SK Praga                 31:41   + 8:37 
 10. Tůma Šimon               TAP0400 B KOB TRETRA Praha         32:48   + 9:44 
 11. Zakouřil Matyáš          VSP0400 B USK Praha                32:49   + 9:45 
 12. Mareš Albert             DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka        33:01   + 9:57 
 13. Snížek Martin            DOR0405 B OK Dobříš                33:10   + 10:06
 14. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                33:26   + 10:22
 15. Petrilák Matouš          DOR0409 B OK Dobříš                33:35   + 10:31
 16. Snížek Ondřej            DOR0406 B OK Dobříš                39:48   + 16:44
 17. Horák Pavel              VSP0301 C USK Praha                40:58   + 17:54
 18. Mucha Ondřej             RIC0400 C OB Říčany                48:52   + 25:48
 19. Pačes Marek              KNC0402 C Sokol Kostelec n. Č. l.  54:42   + 31:38
 20. Jelínek Tomáš            ZVO0502 C OB SK Zvole              84:44   + 61:40
 21. Vejražka David           KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  93:21   + 70:17
 22. Swart Benjamin           DKL0300 C KOB Kladno              129:06   + 106:02
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.50 km, 140 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        32:10          
  2. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                32:18   + 0:08 
  3. Melišík Martin           TAP0200 B KOB TRETRA Praha         33:22   + 1:12 
  4. Měšťan Ondřej            TAP0100 A KOB TRETRA Praha         34:13   + 2:03 
  5. Víšek Martin             KAM0102 B OK Kamenice              35:29   + 3:19 
  6. Valášek Václav           KAM0100 B OK Kamenice              36:21   + 4:11 
  7. Škácha Vít               KAM0309 B OK Kamenice              37:31   + 5:21 
  8. Kovářík Tomáš            KAM0300 B OK Kamenice              37:35   + 5:25 
  9. Chaloupka Viktor         KAM0301 B OK Kamenice              38:09   + 5:59 
 10. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        38:26   + 6:16 
 11. Buk Ondřej               ROU0102 C SKOB Roudnice nad Labem  38:37   + 6:27 
 12. Longin Jan               TAP0103 B KOB TRETRA Praha         38:58   + 6:48 
 13. Hankovec Hugo            KAM0201 B OK Kamenice              40:07   + 7:57 
 14. Novák Přemysl            DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka        42:49   + 10:39
 15. Puchalský Jan            VSP0101 C USK Praha                43:23   + 11:13
 16. Melichna Matěj           DKL0102 B KOB Kladno               47:10   + 15:00
 17. Kohout Václav            DKL0101 C KOB Kladno               51:37   + 19:27
 18. Hejsek Filip             KAM0204 B OK Kamenice              52:15   + 20:05
 19. Bartoň Michal            KAM0107 C OK Kamenice              59:48   + 27:38
 20. Svoboda Luděk            DKL0200 C KOB Kladno               61:48   + 29:38
 21. Volek Jaroslav           KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l.  61:57   + 29:47
 22. Janeček Ondřej           SOB0201 C SOBSA                    63:28   + 31:18
 23. Albrecht Adam            KAM0203 B OK Kamenice              66:07   + 33:57
 24. Renda Michal             KAM0207 B OK Kamenice              69:49   + 37:39
     Postolka Jonáš           DKL0100 C KOB Kladno                DISK          
     .........................NNN     C Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 3.80 km, 150 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Postolka Jáchym          DKL9900 B KOB Kladno               42:52          
  2. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  44:38   + 1:46 
  3. Varga Ondřej             KNC9900 C Sokol Kostelec n. Č. l.  61:40   + 18:48
  4. Ridzoň Daniel            DKP9907 C Oddíl OB Kotlářka        66:02   + 23:10
  5. Janeček Jiří             SOB0001 C SOBSA                    71:45   + 28:53
  6. Koubek Václav            DOR9900 B OK Dobříš                79:17   + 36:25
--------------------------------------------------------------------------------

H20 4.00 km, 155 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Borovička Tomáš          FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  40:13          
  2. Pelikán Lukáš            DKL9802 B KOB Kladno               42:37   + 2:24 
  3. Křemen Štěpán            37C9800 C Bez registrace           55:08   + 14:55
  4. Straka Tomáš             SLA9702 C SKOB Slaný               59:12   + 18:59
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 5.70 km, 225 m, 28 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kettner Vojtěch          KAM9601 E OK Kamenice              36:55          
  2. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB TRETRA Praha         39:41   + 2:46 
  3. Bořánek Michal           STE0007 A SK SKI-OB Šternberk      40:59   + 4:04 
  4. Jonáš Martin             39S9600 C KOBRA Bratislava         44:59   + 8:04 
  5. Sysel Ctibor             PGP8700 C SK Praga                 45:08   + 8:13 
  6. Landovský Jakub          PGP9601 R SK Praga                 45:15   + 8:20 
  7. Hora Vojtěch             PGP8301 C SK Praga                 46:36   + 9:41 
  8. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka        47:21   + 10:26
  9. Vlášek Jakub             TAP9702 A KOB TRETRA Praha         47:37   + 10:42
 10. Kovář Miroslav           SJC8104 C Sportcentrum Jičín       47:43   + 10:48
 11. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka        48:14   + 11:19
 12. Arnošt Kamil             DOR7301 C OK Dobříš                48:37   + 11:42
 13. Kapal Tomáš              KAM9402 C OK Kamenice              48:40   + 11:45
 14. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                49:36   + 12:41
 15. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        49:57   + 13:02
 16. Hanák Jan                SLA8002 C SKOB Slaný               50:00   + 13:05
 17. Pražák Jiří              ZBP7800 C OOB SK Zbraslav          50:56   + 14:01
 18. Hodek Michal             TAP8808 C KOB TRETRA Praha         51:03   + 14:08
 19. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              51:38   + 14:43
 20. Klusák Martin            DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka        51:46   + 14:51
 21. Ramba Jiří               DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka        52:16   + 15:21
 22. Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                 52:26   + 15:31
 23. Nývlt Martin             DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka        53:00   + 16:05
 24. Jíra Tomáš               KAM9802 A OK Kamenice              53:14   + 16:19
 25. Hošek Radim              DOB8737 C KOB Dobruška             53:33   + 16:38
 26. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                 53:49   + 16:54
 27. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  54:13   + 17:18
 28. Lebeda Dušan             SPC7312 C SPORTICUS team           54:45   + 17:50
 29. Klomínský Václav         KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  54:58   + 18:03
 30. Vondra Jiří              FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  55:09   + 18:14
 31. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové     55:42   + 18:47
 32. Černý Martin             TAP8902 C KOB TRETRA Praha         57:54   + 20:59
 33. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        57:58   + 21:03
 34. Řada Jakub               DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka        58:53   + 21:58
 35. Semík Luboš              KAM6201 C OK Kamenice              59:48   + 22:53
 36. Koldinský Jan            KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  61:16   + 24:21
 37. Jurga Václav             46X8900 C Krutě Kruté Krůty        61:36   + 24:41
 38. Jurga Vojtěch            46X8500 C Krutě Kruté Krůty        61:53   + 24:58
 39. Vlach Martin             PGP8605 C SK Praga                 62:24   + 25:29
 40. Šimík Daniel             ROZ6900 C OK Roztoky               62:58   + 26:03
 41. Zámečník David           KAM7500 C OK Kamenice              63:23   + 26:28
 42. Komín David              PGP7405 C SK Praga                 64:55   + 28:00
 43. Buk Jindřich             ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem  66:52   + 29:57
 44. Škrabálek Jan            KYL7000 C SK SP Kylešovice         69:03   + 32:08
 45. Kalina Miroslav          SPC8211 C SPORTICUS team           69:22   + 32:27
 46. Besta Lukáš              KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l.  71:04   + 34:09
 47. Beneš Filip              TAP8701 C KOB TRETRA Praha         71:10   + 34:15
 48. Oujeský Tomáš            ADA7433 C OOB Spartak Adamov       72:07   + 35:12
 49. Střelba Ondřej           KTA7501 C SK Kotnov Tábor          72:42   + 35:47
 50. Bartaloš Tomáš           PGP8010 C SK Praga                 73:23   + 36:28
 51. Pračka Tomáš             RIC7302 C OB Říčany                73:36   + 36:41
 52. Vaněk Petr               ZBP7302 C OOB SK Zbraslav          77:41   + 40:46
 53. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  77:43   + 40:48
 54. Wagner Libor             DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka        80:53   + 43:58
 55. Beran Pavel              TZL7920 C SKOB Zlín                82:58   + 46:03
 56. Šedivý Ondřej            KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l.  84:13   + 47:18
 57. Maška Marek              MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov  87:23   + 50:28
 58. Samek Jakub              VSP8800 C USK Praha                98:01   + 61:06
 59. Liška Petr               KPY8601 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 106:04   + 69:09
 60. Kohl Ondřej              KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 119:26   + 82:31
 61. Žáček Martin             FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 183:33   + 146:38
     Grundman Vojtěch         CHC8801 C K.O.B. Choceň             DISK          
     Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice               DISK          
     Buk Michal               ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Dvořák Miroslav          ZBP7601 C OOB SK Zbraslav           DISK          
     Buzek Martin             PGP8401 C SK Praga                  DISK          
     Pašek František          KAM7600 C OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 4.00 km, 155 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smolka Ondřej            TJP9401 C TJ Sokol Troja           43:37          
  2. Šlapák Martin            PHK8504 C OK 99 Hradec Králové     44:33   + 0:56 
  3. Jirous Jiří              TAP7201 C KOB TRETRA Praha         45:59   + 2:22 
  4. Cvrček Antonín           TAP9000 C KOB TRETRA Praha         52:47   + 9:10 
  5. Skalka Jakub             NNN0011 C Neregistrovaní (NNN)     59:53   + 16:16
  6. Pešta Jiří               MIL7201 C Tesil Milevsko           65:37   + 22:00
  7. Nebeský Daniel           KAM9404 C OK Kamenice              69:00   + 25:23
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.50 km, 175 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Junek Petr               STH7801 C SK Studenec              38:36          
  2. Král Aleš                MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha        39:04   + 0:28 
  3. Hošek Václav             DKP8000 C Oddíl OB Kotlářka        39:14   + 0:38 
  4. Šemelík Petr             DKL6901 C KOB Kladno               39:28   + 0:52 
  5. Pavlíček Lubomír         KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  40:07   + 1:31 
  6. Collis Mark              DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka        41:43   + 3:07 
  7. Pompach Petr             TAP7801 C KOB TRETRA Praha         41:44   + 3:08 
  8. Bambousek Martin         DOR7302 C OK Dobříš                41:51   + 3:15 
  9. Pastuszek Jakub          VSP7500 C USK Praha                43:05   + 4:29 
 10. Procházka Vít            KPY8000 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  43:53   + 5:17 
 11. Pilát Miroslav           DKL7900 C KOB Kladno               44:36   + 6:00 
 12. Kubát Tomáš              RIC7503 C OB Říčany                45:06   + 6:30 
 13. Kurfürst Pavel           FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  46:22   + 7:46 
 14. Špičák Aleš              DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka        47:51   + 9:15 
 15. Heller Jiří              ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem  47:56   + 9:20 
 16. Machar Pavel             DKP2002 C Oddíl OB Kotlářka        49:41   + 11:05
 17. Lampa David              DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka        50:30   + 11:54
 18. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                51:01   + 12:25
 19. Jandera Tomáš            SOB7300 C SOBSA                    51:14   + 12:38
 20. Pelant Michal            RIC7400 C OB Říčany                52:19   + 13:43
 21. Černý Ondřej             CEP7800 C Čepíci                   53:35   + 14:59
 22. Švec Karel               ZVO7601 C OB SK Zvole              54:15   + 15:39
 23. Tolar Jan                RIC7301 C OB Říčany                55:35   + 16:59
 24. Vacek František          CHT7001 C OOB SK Chrast            56:58   + 18:22
 25. Janeček Ondřej           SOB7001 C SOBSA                    57:47   + 19:11
 26. Svoboda Jakub            FSP7601 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  57:48   + 19:12
 27. Máca Petr                81C8000 C Cirkus Čakovice          58:20   + 19:44
 28. Přibík Martin            PGP7406 C SK Praga                 58:43   + 20:07
 29. Jedlička Adam            KAM7700 C OK Kamenice              60:28   + 21:52
 30. Pilař Marek              CEP7700 C Čepíci                   61:51   + 23:15
 31. Mařík Karel              FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  64:08   + 25:32
 32. Chramosta Tomáš          KAM7601 C OK Kamenice              76:57   + 38:21
 33. Jedlička Michal          DKL8000 C KOB Kladno              108:42   + 70:06
     Vejražka Jiří            KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 4.00 km, 155 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 36:09          
  2. Bejvl Jakub              LME7100 C SK Los Mělník            37:30   + 1:21 
  3. Matoušek Martin          SLA7100 C SKOB Slaný               37:59   + 1:50 
  4. Žemla Tomáš              KAM7105 C OK Kamenice              38:30   + 2:21 
  5. Doubek Petr              SLA7000 C SKOB Slaný               39:03   + 2:54 
  6. Kubec Martin             DOB7002 C KOB Dobruška             42:31   + 6:22 
  7. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        43:02   + 6:53 
  8. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        43:45   + 7:36 
  9. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          45:53   + 9:44 
 10. Bláha Jan                SJP6800 C KČT Slavoj Praha         46:05   + 9:56 
 11. Fiala Zdeněk             TAP5501 C KOB TRETRA Praha         47:24   + 11:15
 12. Hořínek Jaroslav         VSP5000 C USK Praha                48:17   + 12:08
 13. Šrámek Petr              RIC6905 C OB Říčany                48:22   + 12:13
 14. Jaroš Vladimír           DCE5400 C KOB Dobřichovice         50:30   + 14:21
 15. Přibík Jan               PGP6301 C SK Praga                 50:48   + 14:39
 16. Reichl Michal            MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov  51:01   + 14:52
 17. Forst Libor              MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha        52:00   + 15:51
 18. Strnad Pavel             HCE7100 C TJ Hostivice             55:39   + 19:30
 19. Šimek Miroslav           LME6300 C SK Los Mělník            55:52   + 19:43
 20. Hejtmánek Vladimír       TAP5802 C KOB TRETRA Praha         56:34   + 20:25
 21. Aster Vladimír           SLA6500 C SKOB Slaný               57:18   + 21:09
 22. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  58:05   + 21:56
 23. Škácha Michal            KAM7102 C OK Kamenice              58:59   + 22:50
 24. Hora Vladimír            VSP5100 C USK Praha                59:15   + 23:06
 25. Cincibus Pavel           FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  61:15   + 25:06
 26. Beneš Jan                DKL6600 C KOB Kladno               61:56   + 25:47
 27. Mach Martin              LME6800 C SK Los Mělník            64:47   + 28:38
 28. Hejsek Jiří              KAM6900 C OK Kamenice              65:01   + 28:52
 29. Maleček Vít              PGP6801 C SK Praga                 65:39   + 29:30
 30. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        65:52   + 29:43
 31. Pavlů Jaroslav           DCE6100 C KOB Dobřichovice         66:52   + 30:43
 32. Svoboda Ondřej           ROZ7100 C OK Roztoky               67:22   + 31:13
 33. Tihon Jaroslav           TAP6102 C KOB TRETRA Praha         67:30   + 31:21
 34. Swart Jan                DKL7001 C KOB Kladno               68:38   + 32:29
 35. Javůrek Jaromír          VSP7110 C USK Praha                69:50   + 33:41
 36. Votava Petr              KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l.  71:54   + 35:45
 37. Kroupa Štěpán            VPM6904 C KOS Slavia Plzeň         73:08   + 36:59
 38. Sedláček Jaroslav        ROZ6801 C OK Roztoky               75:15   + 39:06
 39. Sysel Zdeněk             PGP5200 C SK Praga                 75:19   + 39:10
 40. Dobeš Václav             KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  75:53   + 39:44
 41. Řada Richard             DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka        80:36   + 44:27
 42. Kuttelwascher Radek      HCE6801 C TJ Hostivice             81:31   + 45:22
 43. Novák Petr               TJP6302 C TJ Sokol Troja           98:33   + 62:24
 44. Kohout Zdeněk            DKL7200 C KOB Kladno              104:32   + 68:23
 45. De Heij Michel           RIC6900 C OB Říčany               137:42   + 101:33
     Buk Jiří                 ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Velichkov Petar          DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Siegl Roman              MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.80 km, 150 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrabánek David           PGP6003 C SK Praga                 42:04          
  2. Červinka Jaroslav        OKP5803 C SK OK 24 Praha           47:47   + 5:43 
  3. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          50:52   + 8:48 
  4. Cigoš Petr               TBM5602 C KOS TJ Tesla Brno        52:19   + 10:15
  5. Nentvich Lubomír         DOR5800 C OK Dobříš                58:00   + 15:56
  5. Strejc Jaroslav          ZVO6101 C OB SK Zvole              58:00   + 15:56
  7. Soukup Václav            VSP5600 C USK Praha                58:21   + 16:17
  8. Kudrnáč Martin           HCE5901 C TJ Hostivice             59:40   + 17:36
  9. Borovička Milan          FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  62:12   + 20:08
 10. Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha          62:59   + 20:55
 11. Tomaščin Jaroslav        MKP5800 C SK GORDIC Praha Kačerov  64:14   + 22:10
 12. Kraus Ota                TJP5700 C TJ Sokol Troja           65:04   + 23:00
 12. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          65:04   + 23:00
 14. Koč Lumír                MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov  67:59   + 25:55
 15. Dudík Petr               DOR5500 C OK Dobříš                68:17   + 26:13
 16. Grivalský Michal         PGP5900 C SK Praga                 69:43   + 27:39
 17. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          73:07   + 31:03
 18. Šlapák Zbyněk            PHK5502 C OK 99 Hradec Králové     75:05   + 33:01
 19. Toušek Miloslav          MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov  79:17   + 37:13
 20. Brumek Stanislav         DKL5201 C KOB Kladno               83:44   + 41:40
     Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                 DISK          
     Buk Miloslav             ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.90 km, 100 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kotecký Roman            13G4900 C Octavian Droobers        39:05          
  2. Šafařík Bedřich          CST4601 C OB Strakonice            39:06   + 0:01 
  3. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          40:49   + 1:44 
  4. Novotný Jiří             SLP4601 C OOB Slavia Praha         43:05   + 4:00 
  5. Čadil Jan                FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  53:29   + 14:24
  6. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     53:43   + 14:38
  7. Ryšavý Vít               TJP4700 C TJ Sokol Troja           55:00   + 15:55
  8. Paul Josef               DCE4401 C KOB Dobřichovice         55:04   + 15:59
  9. Dohnal Josef             VSP4300 C USK Praha                58:35   + 19:30
 10. Lebduška Petr            ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem  59:00   + 19:55
 11. Valášek Josef            SCP4501 C OK Sparta Praha          61:35   + 22:30
 12. Dvořák Jaromír           PGP4601 C SK Praga                 74:47   + 35:42
 13. Mudr Stanislav           DCE4400 C KOB Dobřichovice         75:50   + 36:45
 14. Duda František           KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  85:55   + 46:50
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.20 km, 70 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Attl Vladimír            PGP3800 C SK Praga                 34:25          
  2. Bláha Svatopluk          SJP3501 C KČT Slavoj Praha         43:19   + 8:54 
  3. Hlavatý Karel            SJP4200 C KČT Slavoj Praha         63:09   + 28:44
  4. Louša František          KPY3700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  66:59   + 32:34
  5. Kalivoda Vladimír        KNC3800 C Sokol Kostelec n. Č. l.  72:24   + 37:59
  6. Kalivoda Viktor          KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č. l.  79:55   + 45:30
  7. Hanák Milan              FSP3400 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  81:41   + 47:16
     Javůrek Jaromír          17X4100 C Aktivity v přirodě        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.10 km, 70 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mácová Barbora           DOB1050 C KOB Dobruška             19:11          
  2. Heining Finn             NNN     C Neregistrovaní (NNN)     20:18   + 1:07 
  3. Krumholc Jan             NNN     C Neregistrovaní (NNN)     20:21   + 1:10 
  4. Kubec Adam               DOB0900 C KOB Dobruška             20:44   + 1:33 
  5. Veljačik Jonáš           SCP0800 C OK Sparta Praha          21:50   + 2:39 
  6. Havlová Veronika         KNC0009 C Sokol Kostelec n. Č. l.  23:03   + 3:52 
  7. Bouda Jan                TAP1000 C KOB TRETRA Praha         24:04   + 4:53 
  8. Rejšek Čeněk             KAM1002 C OK Kamenice              24:07   + 4:56 
  9. Hanák Kryštof            SLA1100 C SKOB Slaný               24:45   + 5:34 
 10. Čižinská Kristýna        NNN8888 C Neregistrovaní (NNN)     25:18   + 6:07 
 11. Hladík Filip             DKP1102 C Oddíl OB Kotlářka        25:35   + 6:24 
 12. Kindl Jiří               RIC1000 C OB Říčany                25:40   + 6:29 
 13. Nekvasilová Julie        NNN     C Neregistrovaní (NNN)     26:58   + 7:47 
 14. Snížková Žofie           DKP1151 C Oddíl OB Kotlářka        27:04   + 7:53 
 15. Rejžková Klára           KAM     C OK Kamenice              27:13   + 8:02 
 16. Pompachová Natálie       TAP0952 C KOB TRETRA Praha         27:34   + 8:23 
 17. Čižinská Nikola          NNN7777 C Neregistrovaní (NNN)     27:42   + 8:31 
 18. Machar Dan               DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka        29:48   + 10:37
 19. Kurfürstová Marie        FSP1050 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  29:57   + 10:46
 20. Matoušek Jan             EKP     C VŠTJ Ekonom Praha        32:11   + 13:00
 21. Finco Dneboská Eva       PVP7755 C VSS Přírodověda Praha    32:13   + 13:02
 22. Ondráček Lubor           EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha        32:24   + 13:13
 23. Huková Justýna           NNN     C Neregistrovaní (NNN)     33:06   + 13:55
 24. Kuttelwascher Marek      HCE0901 C TJ Hostivice             33:54   + 14:43
 25. Procházková Aneta        DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka        34:28   + 15:17
 26. Müller Karel             HCE1000 C TJ Hostivice             34:49   + 15:38
 27. Seidl Marek              EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha        35:52   + 16:41
 28. Krákorová Eliška         NNN     C Neregistrovaní (NNN)     36:55   + 17:44
 29. Bašusová Olga            SCP1250 C OK Sparta Praha          37:06   + 17:55
 30. Bolinová Evelína         FSP1150 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  37:22   + 18:11
 31. Dobiáš Jaromír           ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem  37:27   + 18:16
 31. Kašpar Ladislav          SLA1000 C SKOB Slaný               37:27   + 18:16
 33. Krákorová Anna           NNN     C Neregistrovaní (NNN)     38:47   + 19:36
 34. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                39:08   + 19:57
 35. Pokorná Elen             KAM1151 C OK Kamenice              39:16   + 20:05
 36. Krákorová Julie          NNN     C Neregistrovaní (NNN)     39:41   + 20:30
 37. Dobiášová Eliška         ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem  40:06   + 20:55
 38. Bradáčová Hana           ROU1233 C SKOB Roudnice nad Labem  40:31   + 21:20
 39. Darmovzal Marek          NNN     C Neregistrovaní (NNN)     41:48   + 22:37
 40. Pilař Jiří               CEP1300 C Čepíci                   43:41   + 24:30
 41. Pinkr Josef              HCE1200 C TJ Hostivice             44:09   + 24:58
 42. Pinkr Jan                HCE1300 C TJ Hostivice             44:56   + 25:45
 43. Černý Ota                CEP1302 C Čepíci                   53:15   + 34:04
 44. Petráň Lukáš             SCP1200 C OK Sparta Praha          54:18   + 35:07
 45. Laga Jakub               ZBP1300 C OOB SK Zbraslav          58:02   + 38:51
 46. Vítová Marianne          SPC1150 C SPORTICUS team           76:12   + 57:01
 47. Vít Damien               SPC1300 C SPORTICUS team           82:38   + 63:27
 48. Collis Helena a Emma     DKP1450 C Oddíl OB Kotlářka       104:17   + 85:06
     Zámečník Lukáš           KAM1100 C OK Kamenice               DISK          
     Novotná Kája             NNN     C Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Novotná Tereza           NNN     C Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Kukačková Johana         NNN     C Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.50 km, 70 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sotonová Jitka           TAP7950 C KOB TRETRA Praha         20:50          
  2. Horažďovský Patrik       NNN     C Neregistrovaní (NNN)     23:52   + 3:02 
  3. Jahoda Vít               NNN     C Neregistrovaní (NNN)     24:19   + 3:29 
  4. Nováková Eliška          PDY0150 C Běhej Poděbrady          24:23   + 3:33 
  5. Klusáková Jitka          DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka        25:14   + 4:24 
  6. Kamarádová Zdeňka        NNN     C Neregistrovaní (NNN)     25:20   + 4:30 
  7. Bažata Miroslava         KAM7650 C OK Kamenice              25:36   + 4:46 
  8. Rendová Iva              KAM7152 C OK Kamenice              25:38   + 4:48 
  9. Aschermannová Irena      VSP7350 C USK Praha                25:39   + 4:49 
 10. Neuer Pavel              DOR7502 C OK Dobříš                26:14   + 5:24 
 11. Pinkr Josef              HCE8200 C TJ Hostivice             27:16   + 6:26 
 12. Votavová Renata          KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l.  27:33   + 6:43 
 13. Ševčíková Jana           NNN0004 C Neregistrovaní (NNN)     27:51   + 7:01 
 14. Dolák Ondřej             DKP8002 C Oddíl OB Kotlářka        28:43   + 7:53 
 15. Ševčík Marek             NNN0005 C Neregistrovaní (NNN)     28:46   + 7:56 
 16. Svobodová Markéta        24Z7150 C nereg ROZ                30:04   + 9:14 
 17. Kopecká Alena            VSP7250 C USK Praha                30:37   + 9:47 
 18. Schnablová Renáta        RIC7854 C OB Říčany                30:44   + 9:54 
 19. Kodejšová Markéta        VSP0458 C USK Praha                31:01   + 10:11
 20. Husáková Petra           SLA7452 C SKOB Slaný               31:48   + 10:58
 21. Linhartová Martina       NNN     C Neregistrovaní (NNN)     32:22   + 11:32
 22. Hronová Katarína         VSP7570 C USK Praha                32:58   + 12:08
 23. Bláhová Kateřina         SJP7350 C KČT Slavoj Praha         33:11   + 12:21
 24. Nekvasil Jakub a Michal  NNN     C Neregistrovaní (NNN)     33:51   + 13:01
 25. Augusta Jiří             VSP7421 C USK Praha                34:57   + 14:07
 26. Lišková Hana             KPY6650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  35:36   + 14:46
 27. Chramostová Blanka       KAM7551 C OK Kamenice              35:39   + 14:49
 28. Hradilová Katarína       HCE7350 C TJ Hostivice             36:12   + 15:22
 29. Baštová Jana             DOR7452 C OK Dobříš                36:46   + 15:56
 30. Kotulán Matěj            81C0303 C Cirkus Čakovice          39:31   + 18:41
 31. Černá Kateřina           NNN     C Neregistrovaní (NNN)     39:42   + 18:52
 32. Balejová Veronika        NNN0006 C Neregistrovaní (NNN)     40:50   + 20:00
 33. Tachezy Jan              DOR5802 C OK Dobříš                42:53   + 22:03
 34. Neuerová Kateřina        DOR7852 C OK Dobříš                43:14   + 22:24
 35. Pelikánová Lucie         MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha        45:11   + 24:21
 36. Gruberová Vlasta         NNN     C Neregistrovaní (NNN)     45:20   + 24:30
 37. Hýbler Václav            NNN     C Neregistrovaní (NNN)     47:43   + 26:53
 38. Müllerová Jana           HCE7250 C TJ Hostivice             51:52   + 31:02
 39. Novotná Petra            TZL2001 C SKOB Zlín                52:08   + 31:18
 40. Moráčková Meda           ZBP1750 C OOB SK Zbraslav          53:31   + 32:41
 41. Volf Jakub               PGP0010 C SK Praga                 56:18   + 35:28
 42. Samohýl Richard          PGP2800 C SK Praga                 88:48   + 67:58
     Jedličková Tereza        KAM7950 C OK Kamenice               DISK          
     Puchelský Jakub          NNN     C Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Šplíchal Jiří            OKP4500 C SK OK 24 Praha            DISK          
     Lorencová Marcela        DOR7752 C OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 4.30 km, 190 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha                45:49          
  2. Kubát Petr               NNN     C Neregistrovaní (NNN)     51:23   + 5:34 
  3. Balej Jiří               KAM7201 C OK Kamenice              52:41   + 6:52 
  4. Silný Ondřej             PHK7906 C OK 99 Hradec Králové     54:57   + 9:08 
  5. Novák Ondřej             NNN     C Neregistrovaní (NNN)     55:09   + 9:20 
  6. Svátek Vojtěch           SLP6701 C OOB Slavia Praha         57:01   + 11:12
  7. Hejtmánek Martin         TAP8605 C KOB TRETRA Praha         57:14   + 11:25
  8. Málek Martin             8FX8900 C TJ Kobylisy              57:47   + 11:58
  9. Kuklová Kateřina         NNN     C Neregistrovaní (NNN)     57:58   + 12:09
 10. Vaculovič Radim          DCE7501 C KOB Dobřichovice         58:00   + 12:11
 11. Černý Michal             ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem  62:13   + 16:24
 12. Kodejš Zdeněk            VSP7202 C USK Praha                62:44   + 16:55
 13. Ledvina Tomáš            NNN     C Neregistrovaní (NNN)     66:01   + 20:12
 14. Chmelík Petr             DOR8100 C OK Dobříš                68:53   + 23:04
 15. Husák Zdeněk             SLA0201 C SKOB Slaný               71:15   + 25:26
 16. Kukačková Renata         5VX7950 C Neregistrovaní-Kuk.      79:49   + 34:00
 17. Štěp Adam                28C7401 C Neregistrovaní Štěpovi   80:40   + 34:51
 18. Náhlíková Erika          HCE9750 C TJ Hostivice             81:14   + 35:25
 19. Černý Radomír            HCE6901 C TJ Hostivice             81:41   + 35:52
 20. Bořilová Magdaléna       NNN0007 C Neregistrovaní (NNN)     83:07   + 37:18
 21. Černý David              HCE0000 C TJ Hostivice             83:17   + 37:28
 22. Šubrt Evžen              TAP8000 C KOB TRETRA Praha         83:22   + 37:33
 23. Kymlová Šárka            8FX8350 C TJ Kobylisy              84:13   + 38:24
 24. Liška Jindřich           KPY6700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  84:34   + 38:45
 25. Perkner Radim            NNN0009 C Neregistrovaní (NNN)     89:17   + 43:28
 26. Kindl Jiří               RIC7901 C OB Říčany                89:52   + 44:03
 27. Chaloupka Přemysl        KAM7100 C OK Kamenice              93:01   + 47:12
 28. Baxová Irena             LBE9999 C TJ Lokomotiva Beroun     94:02   + 48:13
 29. Jírová Monika            ROZ7350 C OK Roztoky               95:44   + 49:55
 30. Černý Petr               HCE0100 C TJ Hostivice             96:15   + 50:26
 31. Marečková Edita          NNN     C Neregistrovaní (NNN)    101:15   + 55:26
 32. Hadačová Pavla           SOB7152 C SOBSA                   102:22   + 56:33
 33. Hadač Jakub              NNN     C Neregistrovaní (NNN)    103:36   + 57:47
 34. Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš               107:55   + 62:06
 35. Kašparová Eva            VSP7555 C USK Praha               110:14   + 64:25
 36. Tesař Jakub              SLP0100 C OOB Slavia Praha        112:22   + 66:33
 37. Marholdová Martina       ZVO7451 C OB SK Zvole             117:48   + 71:59
 38. Paulino Jose             MKP8600 C SK GORDIC Praha Kačerov 131:31   + 85:42
     Černá Jana               CEP8450 C Čepíci                    DISK          
     Geleta Marek             ZVO7401 C OB SK Zvole               DISK          
     Kukačka Jan              NNN     C Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------