Kód závodu : 3803
Název : Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Datum : 01.05.2017
Místo konání : Rozdrože Izerskie - PL
Mapa : Rozbrože Izerskie
Pořadatel : STB - TJ Stadion Nový Bor, FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
Ředitel závodu : Pachnik Dariusz
Hlavní rozhodčí : Pachnik Małgorzata
Stavitel tratí : Pachnik Wojciech
Kategorie: D21L
D21L 4.97 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Michaela Chmelařová SHK9151 OK Slavia Hradec Králov 46:41
2. Marie Procházková KAM9554 OK Kamenice 47:53 + 1:12
3. Iva Rufferová TUR8354 OOB TJ Turnov 49:19 + 2:38
4. Bohdana Heczková VLI7750 Slavia Liberec orientee 49:27 + 2:46
5. Kateřina Kašková CHA7850 OK Chrastava 51:26 + 4:45
6. Lucie Janatová DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 52:20 + 5:39
7. Klára Procházková LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 52:28 + 5:47
8. Monika Píšová NPA8151 SK LOB Nová Paka 53:57 + 7:16
9. Michaela Kopcová VLI8456 Slavia Liberec orientee 54:54 + 8:13
10. Petra Aschermannová KAM9354 OK Kamenice 56:06 + 9:25
11. Romana Mrázková SJC8351 Sportcentrum Jičín 56:27 + 9:46
12. Julie Mokrá VLI8051 Slavia Liberec orientee 57:14 + 10:33
13. Romana Zabořilová JEN7457 OB Jenišovice 59:02 + 12:21
14. Kristýna Hlubučková KAM9551 OK Kamenice 59:23 + 12:42
15. Martina Tihonová PHK8651 OK 99 Hradec Králové 61:12 + 14:31
16. Klára Hrabánková PGP9654 SK Praga 65:44 + 19:03
17. Ehlerová Jana Kolaja VLI8055 Slavia Liberec orientee 65:49 + 19:08
18. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 66:29 + 19:48
19. Natalia Ewiak 0 UKS Orientuś 66:32 + 19:51
20. Lenka Hrobarova ASU7751 Magnus Orienteering 66:37 + 19:56
21. - Paszyńska Alicja Ewiak 0 UKS Orientuś 67:03 + 20:22
22. Zuzana Henychová VLI6151 Slavia Liberec orientee 68:42 + 22:01
23. Jana Zurynková EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 70:06 + 23:25
24. Weronika Fortuniak 0 UKS Orientuś 74:27 + 27:46
25. Zora Jelínková PGP8851 SK Praga 93:06 + 46:25
Šárka Knížková TJN9852 OOB TJ Tatran Jablonec DISK
--------------------------------------------------------------------------------