Kód závodu          : 3803
Název               : Oblastní žebříček (Česko-polské dny OB - E3)
Datum               : 01.05.2017
Místo konání        : Rozdrože Izerskie - PL
Mapa                : Rozbrože Izerskie
Pořadatel           : STB - TJ Stadion Nový Bor, FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
Ředitel závodu      : Pachnik Dariusz
Hlavní rozhodčí     : Pachnik Małgorzata
Stavitel tratí      : Pachnik Wojciech
Kategorie: H45

H45 3.88 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Remigiusz Nowak          0         KS Hades                 38:45          
  2. Jaroslav Krejčí          BOR6302   OK Jiskra Nový Bor       39:01   + 0:16 
  3. Ivan Vydra               CHA6600   OK Chrastava             39:42   + 0:57 
  4. Aleš Fürst               LLI6801   TJ Loko Liberec          40:23   + 1:38 
  5. Petr Bílý                LTP6805   OOB TJ Lokomotiva Tepli  43:05   + 4:20 
  6. Zdeněk Vlastník          JIL6901   OK Jilemnice             43:32   + 4:47 
  7. Romuald Wysocki          0         MKS MOS                  45:46   + 7:01 
  8. Michal Žejdlík           LTP7001   OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:22   + 8:37 
  9. Miloslav Průcha          BOR5800   OK Jiskra Nový Bor       47:39   + 8:54 
 10. Paweł Zieliński          0         KS Hades                 47:46   + 9:01 
 11. Marcin Szczygieł         0         MKS MOS                  47:48   + 9:03 
 12. Martin Šritr             TUV6802   SOK TJ Turnov            48:19   + 9:34 
 13. Petr Pavel               LTP6806   OOB TJ Lokomotiva Tepli  51:47   + 13:02
 14. Krzysztof Wrzesiński     0         WKS Śląsk                52:28   + 13:43
 15. Libor Žukov              VLI6803   Slavia Liberec orientee  53:33   + 14:48
 16. Dariusz Becmer           0         WKS Śląsk                53:49   + 15:04
 17. Piotr Jurczyk            0         UKS Sparta Czyżowice     60:24   + 21:39
 18. Martin Waldhauser        BOR7106   OK Jiskra Nový Bor       62:27   + 23:42
 19. Petr Eichler             KAS6900   KOB Kamenický Šenov      66:43   + 27:58
 20. Stanislav Hejna          LLI6900   TJ Loko Liberec          67:45   + 29:00
 21. Ludvík Kašpar            BOR7200   OK Jiskra Nový Bor       69:08   + 30:23
 22. Petr Jeřábek             BOR7105   OK Jiskra Nový Bor       70:45   + 32:00
 23. Boris Kovář              LTP6710   OOB TJ Lokomotiva Tepli  78:09   + 39:24
     Noel Neyrinck            VSP7012   USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------