Kód závodu          : 3805
Název               : Mistrovství a veteraniáda ČR ve sprintu (kvalifikace, WRE-Q), oblastní žebříček
Datum               : 07.05.2017
Místo konání        : Brno
Pořadatel           : ZBM - SK Žabovřesky Brno
Ředitel závodu      : Zřídkaveselý Libor - R3
Hlavní rozhodčí     : Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí      : Drábek Jan - R2
Kategorie: H55

H55 1.70 km, 50 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urválek Jiří             TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno        13:12          
  1. Grepl Ladislav           KON6111 C KOB Konice               13:12   + 0:00 
  3. Milota Josef             MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně     13:14   + 0:02 
  4. Hausvater Karel          SHK5801 C OK Slavia Hradec Králov  13:45   + 0:33 
  5. Hrabánek David           PGP6003 C SK Praga                 14:24   + 1:12 
  6. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 14:34   + 1:22 
  7. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      14:49   + 1:37 
  8. Trejtnar Pavel           KUN5801 C TJ Sokol Kunvald         14:55   + 1:43 
  9. Neumann Jaroslav         STE5902 C SK SKI-OB Šternberk      14:59   + 1:47 
 10. Moravec Stanislav        SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava      15:15   + 2:03 
 11. Roudný Václav            LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice  15:19   + 2:07 
 12. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         15:39   + 2:27 
 13. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               15:40   + 2:28 
 14. Šebesta Vlastislav       TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno        16:08   + 2:56 
 14. Plášek Martin            LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovic  16:08   + 2:56 
 16. Slezák Libor             LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovic  16:25   + 3:13 
 17. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          16:37   + 3:25 
 18. Jeřábek Luboš            JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov    16:55   + 3:43 
 19. Blabla Zdeněk            PCB5901 C SKP České Budějovice     17:52   + 4:40 
 20. Prokop Lubomír           TRI6001 C TJ TŽ Třinec             17:54   + 4:42 
 21. Doseděl Emil             STE6100 C SK SKI-OB Šternberk      24:30   + 11:18
--------------------------------------------------------------------------------