Kód závodu : 3806
Název : Oblastní žebříček
Datum : 08.05.2017
Místo konání : Mníšek pod Brdy
Mapa : Skalka, 1:10 000, E 5m
Pořadatel : VSP - USK Praha
Ředitel závodu : Němeček Jan - R3
Hlavní rozhodčí : Gajda Jan - R3
Stavitel tratí : Aschermann Jan - R3
Kategorie: H35L
H35L 8.70 km, 260 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Zámečník David KAM7500 C OK Kamenice 63:24
2. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 64:14 + 0:50
3. Lebeda Dušan SPC7312 C SPORTICUS team 65:11 + 1:47
4. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 65:43 + 2:19
5. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 67:47 + 4:23
6. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 70:02 + 6:38
7. Blažek Martin ZVO7505 C OB SK Zvole 72:00 + 8:36
8. Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 72:13 + 8:49
9. Pompach Petr TAP7801 C KOB TRETRA Praha 73:55 + 10:31
10. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 75:43 + 12:19
11. Procházka Vít KPY8000 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 76:43 + 13:19
12. Dočkal Tomáš PGP7711 C SK Praga 76:51 + 13:27
13. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 80:26 + 17:02
14. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 80:55 + 17:31
15. Tomášek Jakub FSP7613 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 84:38 + 21:14
16. Jedlička Adam KAM7700 C OK Kamenice 84:48 + 21:24
17. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 84:55 + 21:31
18. Milota Jan KAM7200 C OK Kamenice 85:20 + 21:56
19. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 86:03 + 22:39
20. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 86:08 + 22:44
21. Pecháček Libor RIC7600 C OB Říčany 87:09 + 23:45
22. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 88:31 + 25:07
23. Peřina Jan OPI7601 C Orientační sporty Písek 88:39 + 25:15
24. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 90:00 + 26:36
25. Hartvich Otto OPI6900 C Orientační sporty Písek 90:03 + 26:39
26. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 90:43 + 27:19
27. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 90:54 + 27:30
28. Matys Jan DOR8001 C OK Dobříš 91:35 + 28:11
29. Foršt Jakub DOR7501 C OK Dobříš 92:09 + 28:45
30. Pivec Lukáš MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 92:17 + 28:53
31. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 92:55 + 29:31
32. Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 95:02 + 31:38
33. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 97:46 + 34:22
34. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 107:01 + 43:37
35. Svoboda Jakub FSP7601 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 109:10 + 45:46
--------------------------------------------------------------------------------