Kód závodu          : 3816
Název               : Mistrovství oblasti na klasické trati
Datum               : 27.05.2017
Místo konání        : Dobříš - Vlaška
Mapa                : Kazatelna
Pořadatel           : DOR - OK Dobříš
Ředitel závodu      : Arnošt Kamil - R3
Hlavní rozhodčí     : Bochenková Martina - R2
Stavitel tratí      : Bochenková Jana - R3

D10 2.68 km, 50 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrianová Eva          VSP0751 C USK Praha                21:16          
  2. Lampová Amálie           DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka        22:17   + 1:01 
  3. Fibírová Lucie           FSP0777 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  23:33   + 2:17 
  4. Bartalošová Anežka       PGP0853 C SK Praga                 23:40   + 2:24 
  5. Seidlová Magdalena       RIC0950 C OB Říčany                24:16   + 3:00 
  6. Mišeková Kateřina        KAM0756 C OK Kamenice              25:38   + 4:22 
  7. Kašparová Alžběta        DOR0753 C OK Dobříš                26:20   + 5:04 
  8. Havlová Tereza           KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  26:47   + 5:31 
  9. Nováková Pavlína         DKP0860 C Oddíl OB Kotlářka        30:13   + 8:57 
 10. Mirčeva Tereza           DOR0750 C OK Dobříš                30:14   + 8:58 
 11. Pěkná Alžběta            ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem  32:00   + 10:44
 12. Žemlová Barbora          KAM0751 C OK Kamenice              32:23   + 11:07
 13. Kudrnáčová Marta         KAM0754 C OK Kamenice              32:38   + 11:22
 14. Straková Denisa          SLA0750 C SKOB Slaný               32:51   + 11:35
 15. Ptáčková Hana            PGP0750 C SK Praga                 34:01   + 12:45
 16. Bulířová Žofie           TAP0850 C KOB TRETRA Praha         35:50   + 14:34
 17. Vlašaná Karolína         DOR0751 C OK Dobříš                37:27   + 16:11
 18. Kindlová Anežka          RIC0850 C OB Říčany                38:34   + 17:18
 19. Jandová Eva              DOR0752 C OK Dobříš                39:18   + 18:02
 20. Bartáková Alžběta        FSP0754 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  46:27   + 25:11
 21. Leinweberová Julie       FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  48:27   + 27:11
 22. Mácová Natálie           DOB0770 C KOB Dobruška             50:21   + 29:05
 23. Dostálová Judita         HCE0750 C TJ Hostivice             64:06   + 42:50
 24. Housková Adéla           DOR0851 C OK Dobříš                78:07   + 56:51
 25. Pilátová Rozálie         DKL0750 C KOB Kladno              145:51   + 124:35
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 1.62 km, 50 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švejdová Karolína        ZVO0752 C OB SK Zvole              14:27          
  2. Mullis Carolina          DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        15:06   + 0:39 
  3. Nedbalová Klára          MFP0850 C VŠSK MFF UK Praha        17:59   + 3:32 
  4. Ehlerová Anna            VSP0854 C USK Praha                19:26   + 4:59 
  5. Rodová Anežka            VSP1152 C USK Praha                21:59   + 7:32 
  6. Vavřinová Johana         HCE0751 C TJ Hostivice             23:10   + 8:43 
  7. Petriláková Amálie       DOR0953 C OK Dobříš                24:22   + 9:55 
  8. Hejsková Magdalena       KAM0850 C OK Kamenice              24:39   + 10:12
  9. Lampová Julie            DKP0952 C Oddíl OB Kotlářka        24:57   + 10:30
 10. Bartalošová Ada          PGP1050 C SK Praga                 26:18   + 11:51
 11. Žemlová Magdalena        KAM0950 C OK Kamenice              26:42   + 12:15
 12. Baštová Justýna          DOR0952 C OK Dobříš                26:54   + 12:27
 13. Neuerová Eliška          DOR1051 C OK Dobříš                28:16   + 13:49
 14. Ehlerová Michaela        VSP1050 C USK Praha                29:09   + 14:42
 15. Zákoucká Barbora         DKP0859 C Oddíl OB Kotlářka        29:12   + 14:45
 16. Blehová Veronika         DOR0852 C OK Dobříš                29:28   + 15:01
 17. Černá Adéla              HCE0850 C TJ Hostivice             32:28   + 18:01
 18. Dvořáková Alena          DOR0854 C OK Dobříš                32:32   + 18:05
 19. Svatá Lucie              PGP0952 C SK Praga                 37:19   + 22:52
 20. Pokorná Sára             KAM0952 C OK Kamenice              45:40   + 31:13
 21. Pokorná Ema              PGP0950 C SK Praga                 57:42   + 43:15
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.88 km, 60 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pelantová Martina        RIC0550 B OB Říčany                26:18          
  2. Švecová Karolína         ZVO0557 B OB SK Zvole              27:17   + 0:59 
  3. Kubecová Magdalena       STB0550 B TJ Stadion Nový Bor      28:46   + 2:28 
  3. Kotková Adéla            RIC0655 C OB Říčany                28:46   + 2:28 
  5. Linhartová Klára         ZVO0556 B OB SK Zvole              28:50   + 2:32 
  6. Balejová Julie           KAM0551 B OK Kamenice              29:12   + 2:54 
  7. Kohoutová Zdeňka         DKL0651 C KOB Kladno               30:38   + 4:20 
  8. Černá Justina            HCE0652 C TJ Hostivice             30:53   + 4:35 
  9. Bambousková Julie        DOR0650 C OK Dobříš                30:59   + 4:41 
 10. Kotenová Markéta         RIC0651 C OB Říčany                35:52   + 9:34 
 11. Magazu Annabelle         DOR0657 C OK Dobříš                36:36   + 10:18
 12. Housková Barbora         DOR0655 C OK Dobříš                37:12   + 10:54
 13. Vozábalová Hana          PGP0654 B SK Praga                 37:55   + 11:37
 14. Zemková Pavlína          SLA0551 C SKOB Slaný               39:09   + 12:51
 15. Koubková Tereza          DOR0651 C OK Dobříš                39:12   + 12:54
 16. Mácová Štěpánka          DOB0661 C KOB Dobruška             41:05   + 14:47
 17. Růžičková Ema            RIC0653 C OB Říčany                41:18   + 15:00
 18. Polívková Beáta          RIC0652 C OB Říčany                41:38   + 15:20
 19. Pokorná Terezie          RIC0552 B OB Říčany                42:42   + 16:24
 20. Priehodová Nela          PGP0655 C SK Praga                 43:57   + 17:39
 21. Rendová Kateřina         KAM0550 C OK Kamenice              53:04   + 26:46
 22. Brodská Kateřina         HCE0653 C TJ Hostivice             53:28   + 27:10
 23. Dittrtová Rozálie        LME0650 C SK Los Mělník            54:26   + 28:08
 24. Pompachová Karolína      TAP0652 C KOB TRETRA Praha         56:37   + 30:19
 25. Rážová Dorota            PGP0653 C SK Praga                 59:15   + 32:57
 26. Müllerová Hana           HCE0650 C TJ Hostivice             60:26   + 34:08
 27. Ptáčková Veronika        PGP0551 C SK Praga                 63:06   + 36:48
 28. Neuerová Anna            DOR0656 C OK Dobříš                63:22   + 37:04
 29. Dvořáková Veronika       DOR0554 C OK Dobříš                63:48   + 37:30
 30. Sotonová Šárka           TAP0655 C KOB TRETRA Praha         65:34   + 39:16
 31. Pokorná Nela             PGP0552 C SK Praga                 73:44   + 47:26
 32. Svobodová Julie          FSP0651 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  77:18   + 51:00
 33. Pangracová Anna          MFP0650 C VŠSK MFF UK Praha        81:23   + 55:05
     Oujeská Simona           ADA0551 C OOB Spartak Adamov        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.74 km, 60 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hankovcová Helena        KAM0350 B OK Kamenice              27:23          
  2. Bulířová Ema             TAP0452 B KOB TRETRA Praha         29:34   + 2:11 
  3. Arnoštová Veronika       DOR0455 B OK Dobříš                34:12   + 6:49 
  4. Pračková Ema             RIC0451 B OB Říčany                35:06   + 7:43 
  5. Šimšová Pavla            MFP0551 B VŠSK MFF UK Praha        35:53   + 8:30 
  6. Víšková Veronika         KAM0452 B OK Kamenice              37:06   + 9:43 
  7. Čermáková Klára          PGP0352 C SK Praga                 37:14   + 9:51 
  8. Jedličková Kristýna      KAM0455 B OK Kamenice              37:17   + 9:54 
  9. Janečková Josefína       EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha        37:51   + 10:28
 10. Švecová Anežka           ZVO0352 B OB SK Zvole              37:58   + 10:35
 11. Černá Ema                ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem  40:22   + 12:59
 12. Kotenová Barbora         RIC0452 C OB Říčany                41:02   + 13:39
 13. Mojžíšková Klára         KAM0356 C OK Kamenice              44:25   + 17:02
 14. Jirasová Anežka          DOR0350 B OK Dobříš                44:36   + 17:13
 15. Nentvichová Julie        DOR0351 B OK Dobříš                47:31   + 20:08
 16. Baštová Julie            DOR0353 C OK Dobříš                47:35   + 20:12
 17. Kramlová Kateřina        ZVO0353 C OB SK Zvole              48:22   + 20:59
 18. Kramlová Barbora         ZVO0452 B OB SK Zvole              49:17   + 21:54
 19. Cincibusová Lenka        FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  50:13   + 22:50
 20. Aschermannová Klára      VSP0454 B USK Praha                50:16   + 22:53
 21. Vlašaná Michaela         DOR0452 C OK Dobříš                51:06   + 23:43
 22. Nekvasilová Tereza       DKP0459 C Oddíl OB Kotlářka        52:50   + 25:27
 23. Neubauerová Anna         DOR0456 C OK Dobříš                61:52   + 34:29
 24. Štěpánková Julie         KAM0458 C OK Kamenice              67:53   + 40:30
 25. Berounská Adéla          VSP0352 C USK Praha                68:11   + 40:48
 26. Pilátová Amálie          DKL0450 C KOB Kladno              104:40   + 77:17
--------------------------------------------------------------------------------

D16 4.51 km, 100 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bejvlová Karolína        PGP0256 A SK Praga                 36:43          
  2. Aschermannová Tereza     VSP0253 B USK Praha                38:02   + 1:19 
  3. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        43:36   + 6:53 
  4. Popová Veronika          TAP0253 B KOB TRETRA Praha         46:52   + 10:09
  5. Petriláková Anežka       DOR0251 C OK Dobříš                48:23   + 11:40
  6. Horáková Barbora         VSP0150 B USK Praha                49:20   + 12:37
  7. Hovorková Tereza         ZVO0153 C OB SK Zvole              50:02   + 13:19
  8. Kastnerová Jessica       DOR0250 B OK Dobříš                51:45   + 15:02
  9. Zlesáková Adéla          CHT0151 C OOB SK Chrast            51:59   + 15:16
 10. Mojžíšková Lucie         KAM0253 B OK Kamenice              52:45   + 16:02
 11. Votavová Žofie           KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l.  53:14   + 16:31
 12. Konopásková Martina      DOR0252 C OK Dobříš                57:16   + 20:33
 13. Geislerová Aneta         DKL0151 B KOB Kladno               59:15   + 22:32
 14. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        59:44   + 23:01
 15. Popová Jana              TAP0252 B KOB TRETRA Praha         59:56   + 23:13
 16. Tomaidesová Adéla Anna   PGP0255 C SK Praga                 61:32   + 24:49
 17. Berounská Anna           VSP0256 C USK Praha                64:00   + 27:17
 18. Horychová Zuzana         DKL0150 C KOB Kladno               69:19   + 32:36
 19. Hončíková Markéta        DOR0253 C OK Dobříš                70:42   + 33:59
 20. Vallová Kristýna         ZVO0152 C OB SK Zvole              83:39   + 46:56
 21. Černá Aneta              PGP0254 C SK Praga                100:22   + 63:39
     Štěpánková Ema           KAM0255 C OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 6.07 km, 120 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Albrechtová Iveta        KAM9950 A OK Kamenice              60:51          
  2. Voltrová Alena           ROZ9951 B OK Roztoky               61:20   + 0:29 
  3. Hrabánková Zuzana        PGP9950 B SK Praga                 61:22   + 0:31 
  4. Kosíková Eliška          VSP0051 C USK Praha                66:32   + 5:41 
  5. Sedláčková Linda         ROZ0050 B OK Roztoky               67:41   + 6:50 
  6. Nentvichová Klára        DOR9950 B OK Dobříš                71:41   + 10:50
  7. Straková Veronika        SLA0051 C SKOB Slaný               81:32   + 20:41
  8. Klikarová Zuzana         DKP9952 C Oddíl OB Kotlářka       101:25   + 40:34
  9. Škarková Kateřina        PGP9955 B SK Praga                106:31   + 45:40
 10. Pohořalá Anna            ROU9954 C SKOB Roudnice nad Labem 106:35   + 45:44
     Klikarová Ivana          DKP9953 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 6.08 km, 150 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klusáková Barbora        DKP9157 C Oddíl OB Kotlářka        51:59          
  2. Tomešová Daniela         SJC8451 C Sportcentrum Jičín       61:30   + 9:31 
  3. Marková Anna             LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun     63:50   + 11:51
  4. Zimmerová Kateřina       KAM9850 B OK Kamenice              64:46   + 12:47
  5. Janečková Dagmar         EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha        66:26   + 14:27
  6. Zeman Klára              DCE7950 C KOB Dobřichovice         67:36   + 15:37
  7. Zajícová Markéta         TAP9054 C KOB TRETRA Praha         73:00   + 21:01
  8. Uhrová Zuzana            VSP8050 C USK Praha                74:44   + 22:45
  9. Gottliebová Petra        KPY8752 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  88:44   + 36:45
 10. Fibírová Zuzana          FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  91:41   + 39:42
 11. Klašková Josefina        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka        99:07   + 47:08
 12. Míková Šárka             DKP8255 C Oddíl OB Kotlářka       108:31   + 56:32
 13. Vejrostová Lenka         KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 118:10   + 66:11
     Hlaváčová Anna           NNN9051   Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 8.41 km, 215 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Aschermannová Petra      KAM9354 C OK Kamenice              62:31          
  2. Mullis Kateřina          DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka        64:23   + 1:52 
  3. Čechová Tereza           KAM9852 R OK Kamenice              66:56   + 4:25 
  4. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        68:26   + 5:55 
  5. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                68:30   + 5:59 
  6. Šimůnková Gabriela       TAP9755 R KOB TRETRA Praha         70:39   + 8:08 
  7. Rambová Kamila           DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka        76:07   + 13:36
  8. Zamazalová Kateřina      TAP9053 C KOB TRETRA Praha         78:08   + 15:37
  9. Hájková Eliška           KAM9851 A OK Kamenice              81:42   + 19:11
 10. Karbanová Vendula        DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka        82:03   + 19:32
 11. Nedbalová Jana           MFP8050 C VŠSK MFF UK Praha        82:16   + 19:45
 12. Šimšová Jana             MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha        82:44   + 20:13
 13. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 83:03   + 20:32
 14. Kohlová Zuzana           KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  83:41   + 21:10
 15. Peterová Alena           DOB8953 C KOB Dobruška             85:45   + 23:14
 16. Jelínková Zora           PGP8851 C SK Praga                 86:21   + 23:50
 17. Tichovská Hana           PGP8251 C SK Praga                 88:17   + 25:46
 18. Sheshikova Anastasia     KAM9853 A OK Kamenice              89:29   + 26:58
 19. Vildmonová Pavla         PGP7454 C SK Praga                 92:25   + 29:54
 20. Bartalošová Jana         PGP8154 C SK Praga                 92:56   + 30:25
 21. Grolichová Lucie         ZBP7850 C OOB SK Zbraslav          97:04   + 34:33
 22. Bozděchová Lenka         PGP8254 C SK Praga                 98:20   + 35:49
 23. Rydlová Eva              FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 101:37   + 39:06
 24. Mikulášová Helena        PGP9353 C SK Praga                106:04   + 43:33
 25. Burešová Lenka           DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka       109:00   + 46:29
 26. Karasová Jana            FSP6153 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 117:11   + 54:40
 27. Černá Eliška             SCP9050 C OK Sparta Praha         119:59   + 57:28
 28. Albrechtová Eva          KAM7850 C OK Kamenice             148:01   + 85:30
--------------------------------------------------------------------------------

D35K 4.55 km, 100 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zlesáková Stáňa          CHT7352 C OOB SK Chrast            50:04          
  2. Dlouhá Marta             BZP7851 C Báječné ženy v orientač  52:49   + 2:45 
  3. Dobiášová Hana           ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem  53:00   + 2:56 
  4. Kubecová Jana            STB7399 C TJ Stadion Nový Bor      54:36   + 4:32 
  5. Vaněčková Petra          TJP7950 C TJ Sokol Troja           55:28   + 5:24 
  6. Sotonová Jitka           TAP7950   KOB TRETRA Praha         55:34   + 5:30 
  7. Ehlerová Petra           VSP7855 C USK Praha                57:12   + 7:08 
  8. De Heij Margita          RIC7350 C OB Říčany                57:14   + 7:10 
  9. Mišeková Martina         KAM7851 C OK Kamenice              61:43   + 11:39
 10. Popová Veronika          TAP7450 C KOB TRETRA Praha         62:14   + 12:10
 11. Berglová Lucie           TJP8250 C TJ Sokol Troja           63:18   + 13:14
 12. Tolarová Ivana           RIC7650 C OB Říčany                64:22   + 14:18
 13. Kándlová Adéla           DCE7550 C KOB Dobřichovice         66:20   + 16:16
 14. Bradáčová Petra          ROU7851 C SKOB Roudnice nad Labem  67:03   + 16:59
 15. Hellerová Alena          ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem  67:53   + 17:49
 16. Haková Magda             PGP7651 C SK Praga                 70:46   + 20:42
 17. Rážová Milena            99Z7650   Lísteček                 72:27   + 22:23
 18. Eiglerová Petra          ROU8150 C SKOB Roudnice nad Labem  80:07   + 30:03
 19. Pilařová Kateřina        CEP8050 C Čepíci                   88:47   + 38:43
 20. Hladíková Zuzana         DKP7852 C Oddíl OB Kotlářka        93:09   + 43:05
 21. Bažata Miroslava         KAM7650 C OK Kamenice             145:35   + 95:31
--------------------------------------------------------------------------------

D35L 6.93 km, 150 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janatová Lucie           DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka        53:57          
  2. Valášková Šárka          KAM6951 C OK Kamenice              58:23   + 4:26 
  3. Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                 65:54   + 11:57
  4. Trnková Dana             VSP7351 C USK Praha                66:32   + 12:35
  5. Tesařová Anna            SCP8257 C OK Sparta Praha          67:53   + 13:56
  6. Bejvlová Martina         LME7350 C SK Los Mělník            70:38   + 16:41
  7. Collis Blanka            DKP8257 C Oddíl OB Kotlářka        70:57   + 17:00
  8. Ptáčková Kateřina        PGP7350 C SK Praga                 73:46   + 19:49
  9. Maříková Markéta         FSP7351 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  75:18   + 21:21
 10. Znamenáčková Helena      TAP8153 C KOB TRETRA Praha         77:12   + 23:15
 11. Perknerová Barbora       ZVO8151 C OB SK Zvole              81:19   + 27:22
 12. Šrámková Iva             RIC7251 C OB Říčany                81:26   + 27:29
 13. Kučerová Berenika        DCE8050 C KOB Dobřichovice         81:49   + 27:52
 14. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                84:16   + 30:19
 15. Sedláčková Petra         ROZ7050 C OK Roztoky               84:42   + 30:45
 16. Mácová Martina           81C0050   Cirkus Čakovice          85:25   + 31:28
 17. Kotková Lenka            RIC7352 C OB Říčany                86:10   + 32:13
 18. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                88:02   + 34:05
 19. Křížová Lenka            KRL7951 C Kometa Kralovice         89:07   + 35:10
 20. Pecharová Michaela       TJP6550 C TJ Sokol Troja           90:14   + 36:17
 21. Pánková Vendula          2SD7650   aassddfa faasddfasg      94:14   + 40:17
 22. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 94:53   + 40:56
 23. Pračková Zita            RIC7850 C OB Říčany                97:33   + 43:36
 24. Izdná Petra              DKP8051 C Oddíl OB Kotlářka        97:52   + 43:55
 25. Asterová Jana            SLA7451 C SKOB Slaný               99:32   + 45:35
 26. Růžičková Lucie          RIC7351 C OB Říčany               106:01   + 52:04
 27. Svítilová Pavla          BZP7750 C Báječné ženy v orientač 109:07   + 55:10
 28. Zemková Helena           SLA7450 C SKOB Slaný              110:14   + 56:17
 29. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha         117:52   + 63:55
     Pilátová Petra           DKL8051 C KOB Kladno                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45K 3.73 km, 75 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrdličková Ludmila       SLA6950 C SKOB Slaný               49:37          
  2. Straková Jana            SLA7251 C SKOB Slaný               57:42   + 8:05 
  3. Rusá Lenka               DCE6452 C KOB Dobřichovice         80:51   + 31:14
--------------------------------------------------------------------------------

D45L 5.33 km, 125 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               49:27          
  2. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          52:19   + 2:52 
  3. Úlehlová Monika          TAP6950 C KOB TRETRA Praha         55:51   + 6:24 
  4. Fantová Libuše           EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha        58:15   + 8:48 
  5. Cincibusová Ivana        FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  58:16   + 8:49 
  6. Čiháková Lenka           KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  58:50   + 9:23 
  7. Horáková Lenka           VSP7255 C USK Praha                60:48   + 11:21
  8. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 61:09   + 11:42
  9. Klapalová Pavla          VSP7099 C USK Praha                61:53   + 12:26
 10. Kettnerová Lenka         HCE6450 C TJ Hostivice             62:49   + 13:22
 11. Dittrtová Lucie          LME6852 C SK Los Mělník            63:51   + 14:24
 12. Komersová Jana           KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l.  63:57   + 14:30
 13. Němečková Jarmila        VSP6650 C USK Praha                64:51   + 15:24
 14. Šimková Markéta          KAM7153 C OK Kamenice              64:59   + 15:32
 15. Tihonová Jindra          TAP6253 C KOB TRETRA Praha         66:58   + 17:31
 16. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         67:09   + 17:42
 17. Mudrová Martina          HCE6451 C TJ Hostivice             73:02   + 23:35
 18. Baziková Lucie           TJP6451 C TJ Sokol Troja           73:40   + 24:13
 19. Illnerová Daniela        DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka        74:01   + 24:34
 20. Ždimerová Monika         LME6950 C SK Los Mělník            74:41   + 25:14
 21. Landovská Ivana          PGP6251 C SK Praga                 75:00   + 25:33
 22. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        78:48   + 29:21
 23. Buková Jana              ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem  79:24   + 29:57
 24. Klašková Kateřina        DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka        81:26   + 31:59
 25. Řadová Jaromíra          DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka        84:57   + 35:30
 26. Zimmerová Lenka          ZVO6451 C OB SK Zvole              87:06   + 37:39
 27. Malačková Jana           DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka        87:25   + 37:58
 28. Šimůnková Martina        TAP6851 C KOB TRETRA Praha         99:28   + 50:01
 29. Bártová Pavla            ZVO7152 C OB SK Zvole             113:43   + 64:16
--------------------------------------------------------------------------------

D55 4.66 km, 110 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         51:22          
  2. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          53:42   + 2:20 
  3. Klusáková Jitka          DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka        54:40   + 3:18 
  4. Tichovská Jitka          PGP6153 C SK Praga                 57:14   + 5:52 
  5. Dohnalová Dana           VSP5050 C USK Praha                57:20   + 5:58 
  6. Chloupková Jana          SLP5951 C OOB Slavia Praha         58:32   + 7:10 
  7. Mašková Jana             TUR5950   OOB TJ Turnov            61:01   + 9:39 
  8. Štrossová Jiřina         DCE5650 C KOB Dobřichovice         64:46   + 13:24
  9. Šámalová Hana            OKP6151 C SK OK 24 Praha           68:09   + 16:47
 10. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  69:01   + 17:39
 11. Cabrnochová Hana         DKL5550 C KOB Kladno               69:34   + 18:12
 12. Wolkerová Dagmar         TJP5250 C TJ Sokol Troja           71:17   + 19:55
 13. Kudrnáčová Hana          KAM6250 C OK Kamenice              73:23   + 22:01
 14. Ryšavá Lubomíra          TJP4750 C TJ Sokol Troja           76:51   + 25:29
 15. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 77:23   + 26:01
 16. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          81:39   + 30:17
 17. Dlasková Anna            DKP5350 C Oddíl OB Kotlářka        88:06   + 36:44
 18. Špičáková Lenka          DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka        90:43   + 39:21
 19. Jelínková Radana         PGP5851 C SK Praga                 99:27   + 48:05
--------------------------------------------------------------------------------

D65 3.55 km, 70 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 51:23          
  2. Jůzková Jaroslava        SCP5250 C OK Sparta Praha          57:55   + 6:32 
  3. Kubátová Milada          PGP4750 C SK Praga                 58:49   + 7:26 
  4. Lohrová Jarmila          SCP4650 C OK Sparta Praha          63:15   + 11:52
  5. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         69:01   + 17:38
  6. Matějů Ladislava         UVP4750 C Slovan Praha             69:07   + 17:44
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.68 km, 50 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosák Eliáš              PGP0704 C SK Praga                 20:06          
  2. Šubrt Jáchym             DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka        20:24   + 0:18 
  3. Machar Eda               DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka        21:09   + 1:03 
  4. Matys Ondřej             DOR0803 C OK Dobříš                21:32   + 1:26 
  5. Kouřil Vojta             KPY0700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  23:23   + 3:17 
  6. Jiras Antonín            DOR0701 C OK Dobříš                23:40   + 3:34 
  7. Víteček Šimon            DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka        24:09   + 4:03 
  8. Bažata Alberto           KAM0702 C OK Kamenice              25:40   + 5:34 
  9. Vojkůvka Matěj           DOR0804 C OK Dobříš                26:31   + 6:25 
 10. Magazu Lukas             DOR0805 C OK Dobříš                26:36   + 6:30 
 11. Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                 26:49   + 6:43 
 12. Brandejs Štěpán          DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka        27:41   + 7:35 
 13. Šimek Matouš             KAM0800 C OK Kamenice              27:46   + 7:40 
 14. Heller Jakub             ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem  28:07   + 8:01 
 15. Hradil Michal            HCE0900 C TJ Hostivice             28:53   + 8:47 
 16. Volek Robin              KNC0701 C Sokol Kostelec n. Č. l.  29:32   + 9:26 
 17. Španěl Filip             DOR0704 C OK Dobříš                29:41   + 9:35 
 18. Peckl Kryštof            DOR0806 C OK Dobříš                30:09   + 10:03
 19. Svoboda František        ROZ0700 C OK Roztoky               32:27   + 12:21
 20. Procházka Vít            DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka        34:30   + 14:24
 21. Kučera Teodor            DOR0800 C OK Dobříš                34:36   + 14:30
 22. Lazar Tomáš              RIC0704 C OB Říčany                43:34   + 23:28
 23. Dočkal Šimon             PGP0702 C SK Praga                 45:33   + 25:27
 24. Pelant Jan               RIC0700 C OB Říčany                49:20   + 29:14
 25. Oujeský Dan              ADA0701 C OOB Spartak Adamov       50:02   + 29:56
 26. Pohl Lukáš               TAP0703 C KOB TRETRA Praha         50:24   + 30:18
 27. Jedlička Aleš            VSP0800 C USK Praha                51:29   + 31:23
 28. Tolar Ondřej             RIC0701 C OB Říčany                53:51   + 33:45
 29. Geisler Richard          DKL0700 C KOB Kladno               56:42   + 36:36
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 1.62 km, 50 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svítil Martin            PGP0903 C SK Praga                 14:40          
  2. Dolák Jakub              DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka        14:44   + 0:04 
  3. Fibír Jakub              FSP0900 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  14:59   + 0:19 
  4. Linhart Jakub            ZVO0802 C OB SK Zvole              15:36   + 0:56 
  5. Král Samuel              MFP0801 C VŠSK MFF UK Praha        16:07   + 1:27 
  6. Machar Dan               DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka        18:49   + 4:09 
  7. Vozábal David            PGP0904 C SK Praga                 18:51   + 4:11 
  8. Bradáč Adam              ROU0703 C SKOB Roudnice nad Labem  19:12   + 4:32 
  9. Darmovzal Šimon          PGP1001 C SK Praga                 21:17   + 6:37 
 10. Kříž Matěj               KRL0901 C Kometa Kralovice         22:43   + 8:03 
 11. Doležal Jakub            DOR0807 C OK Dobříš                23:02   + 8:22 
 12. Kraus Hynek              ZVO0801 C OB SK Zvole              23:40   + 9:00 
 13. Protiva Mikuláš          TAP1100 C KOB TRETRA Praha         25:44   + 11:04
 14. Jiras František          DOR0900 C OK Dobříš                26:56   + 12:16
 15. Koma Lukáš               DOR0903 C OK Dobříš                28:15   + 13:35
 16. Szárszoi Antonín         DOR1000 C OK Dobříš                28:51   + 14:11
 17. Müller Karel             HCE1000 C TJ Hostivice             29:04   + 14:24
 18. Vojkůvka Filip           DOR0902 C OK Dobříš                29:29   + 14:49
 19. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                31:52   + 17:12
 20. Pilát Jaromír            DKL0900 C KOB Kladno               32:15   + 17:35
 21. Pilař František          CEP0900 C Čepíci                   37:22   + 22:42
 22. Kuttelwascher Marek      HCE0901 C TJ Hostivice             38:22   + 23:42
 23. Seidl Marek              EKP1108 C VŠTJ Ekonom Praha        71:37   + 56:57
     Pastuszek Lukáš          VSP1000 C USK Praha                 DISK          
     Rejšek Čeněk             KAM1002 C OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.98 km, 60 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Heller Jiří              ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem  24:08          
  2. Melišík Jan              TAP0502 B KOB TRETRA Praha         26:02   + 1:54 
  3. Král Adam                MFP0507 B VŠSK MFF UK Praha        26:15   + 2:07 
  4. Bárta Viktor             ZVO0601 C OB SK Zvole              27:57   + 3:49 
  5. Pilát Bořivoj            DKL0500 B KOB Kladno               28:13   + 4:05 
  6. Kuc David                SCP0600 C OK Sparta Praha          29:32   + 5:24 
  7. Jiras Jenda              DOR0505 B OK Dobříš                31:16   + 7:08 
  8. Bulíř Jáchym             TAP0602 C KOB TRETRA Praha         32:34   + 8:26 
  9. Jíra Filip               ROZ0500 B OK Roztoky               33:17   + 9:09 
 10. Sork Dominik             TAP0504 C KOB TRETRA Praha         34:03   + 9:55 
 11. Machar Matěj             DKP0604 C Oddíl OB Kotlářka        34:11   + 10:03
 12. Dlouhý Aleš              PGP0502 C SK Praga                 34:58   + 10:50
 13. Horák Martin             VSP0601 C USK Praha                37:17   + 13:09
 14. Hradil Martin            HCE0600 C TJ Hostivice             37:20   + 13:12
 15. Černý Matouš             TAP0501 C KOB TRETRA Praha         40:21   + 16:13
 16. Střelba Antonín          PGP0605 C SK Praga                 41:36   + 17:28
 17. Tofel Šimon              TAP0605 C KOB TRETRA Praha         42:16   + 18:08
 18. Meier David              VSP0606 C USK Praha                43:07   + 18:59
 19. Tolar Hynek              RIC0505 C OB Říčany                44:59   + 20:51
 20. Oujeský Lukáš            ADA0504 C OOB Spartak Adamov       49:19   + 25:11
 21. Kándl Matěj              DCE0500 C KOB Dobřichovice         49:47   + 25:39
 22. Kuttelwascher Adam       HCE0601 C TJ Hostivice             52:57   + 28:49
 23. Geleta Šimon             ZVO0602 C OB SK Zvole              55:57   + 31:49
 24. Hronza Štěpán            DOR0501 C OK Dobříš                64:17   + 40:09
 25. Vondra Tomáš             FSP0500 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  66:18   + 42:10
 26. Havlíček Martin          DOR0601 C OK Dobříš                69:10   + 45:02
 27. Kosák Jonáš              PGP0603 C SK Praga                 69:15   + 45:07
 28. Perkner Vít              ZVO0603 C OB SK Zvole              70:15   + 46:07
 29. Pop Jonáš                TAP0600 C KOB TRETRA Praha         70:58   + 46:50
 30. Dragoun Matěj            DOR0603 C OK Dobříš                74:26   + 50:18
 31. Kuchař Pavel             RIC0604 C OB Říčany                99:16   + 75:08
 32. Zlesák Matyáš            CHT0601 C OOB SK Chrast           100:49   + 76:41
     Izdný Vít                DKP0601 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 4.69 km, 110 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janda Jakub              DOR0403 B OK Dobříš                34:48          
  2. Šrámek Jaromír           RIC0303 B OB Říčany                36:00   + 1:12 
  3. Sedláček Jaroslav        DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka        40:01   + 5:13 
  4. Mareš Albert             DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka        41:27   + 6:39 
  5. Čtrnáct František        PGP0401 B SK Praga                 42:11   + 7:23 
  6. Snížek Ondřej            DOR0406 B OK Dobříš                42:33   + 7:45 
  7. Snížek Martin            DOR0405 B OK Dobříš                42:37   + 7:49 
  8. Janas Adam               PGP0404 B SK Praga                 43:48   + 9:00 
  9. Tůma Šimon               TAP0400 B KOB TRETRA Praha         43:52   + 9:04 
 10. Petrilák Matouš          DOR0409 B OK Dobříš                44:47   + 9:59 
 11. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                45:18   + 10:30
 12. Černý Antonín            TAP0402 B KOB TRETRA Praha         45:58   + 11:10
 13. Trnka Martin jun         VSP0300 C USK Praha                47:51   + 13:03
 14. Šácha Václav             DOR0410 C OK Dobříš                48:43   + 13:55
 15. Kuc Radim                SCP0400 B OK Sparta Praha          49:05   + 14:17
 16. Bejvl Marek              LME0400 B SK Los Mělník            49:07   + 14:19
 17. Javůrek Tomáš            VSP0302 C USK Praha                88:59   + 54:11
 18. Kozadajev Adam           KNC0303 C Sokol Kostelec n. Č. l.  92:24   + 57:36
 19. Španěl Vojtěch           DOR0407 C OK Dobříš                95:34   + 60:46
 20. Hronza Jakub             DOR0300 C OK Dobříš                96:28   + 61:40
 21. Ouška Filip              DOR0304 C OK Dobříš               102:28   + 67:40
 22. Mucha Ondřej             RIC0400 C OB Říčany               105:42   + 70:54
 23. Bohatý Jan               UVP0400 C Slovan Praha            143:18   + 108:30
     Jedlička Jakub           KAM0404 B OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 6.27 km, 160 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimša Martin             PGP0309 A SK Praga                 40:36          
  2. Janda Ondřej             DOR0100 A OK Dobříš                40:53   + 0:17 
  3. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 42:03   + 1:27 
  4. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        42:20   + 1:44 
  5. Kučera Jáchym            DOR0301 B OK Dobříš                48:13   + 7:37 
  6. Janas Petr               PGP0200 A SK Praga                 48:21   + 7:45 
  7. Kožina Štěpán            PGP0300 B SK Praga                 50:42   + 10:06
  8. Škvor Adam               KAM0202 A OK Kamenice              51:19   + 10:43
  9. Valášek Václav           KAM0100 B OK Kamenice              52:14   + 11:38
 10. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        52:23   + 11:47
 11. Klaška Martin            DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka        52:59   + 12:23
 12. Novák Přemysl            DKP0107 C Oddíl OB Kotlářka        55:32   + 14:56
 13. Víšek Martin             KAM0102 B OK Kamenice              55:56   + 15:20
 14. Jirka Matyáš             ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov        58:24   + 17:48
 15. Melichna Matěj           DKL0102 B KOB Kladno               58:26   + 17:50
 16. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                61:08   + 20:32
 17. Kolský Pavel             PGP0204 B SK Praga                 63:18   + 22:42
 18. Hankovec Hugo            KAM0201 B OK Kamenice              63:34   + 22:58
 19. Blaha Petr               KAM0104 B OK Kamenice              65:01   + 24:25
 20. Víteček Jáchym           DKP0204 B Oddíl OB Kotlářka        67:52   + 27:16
 21. Forst Antonín            PGP0106 C SK Praga                 71:43   + 31:07
 22. Tesařík Jáchym           DKP0106 C Oddíl OB Kotlářka        73:12   + 32:36
 23. Hejsek Filip             KAM0204 B OK Kamenice              75:25   + 34:49
 24. Kohout Václav            DKL0101 C KOB Kladno               77:26   + 36:50
 25. Brachtl Adam             ZVO0102 C OB SK Zvole              84:34   + 43:58
 26. Renda Michal             KAM0207 B OK Kamenice              88:07   + 47:31
 27. Pethö Alex               RIC0100 C OB Říčany                90:30   + 49:54
 28. Borl Jaroslav            KNC0102 C Sokol Kostelec n. Č. l.  95:19   + 54:43
 29. Volek Jaroslav           KNC0100 C Sokol Kostelec n. Č. l. 101:21   + 60:45
 30. Kraus Matěj              ZVO0203 C OB SK Zvole             124:00   + 83:24
--------------------------------------------------------------------------------

H18 7.76 km, 200 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      49:59          
  2. Buk Petr                 ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem  60:19   + 10:20
  3. Ždimera Jan              PGP9903 B SK Praga                 63:03   + 13:04
  4. Mašata Metoděj           PHK9905   OK 99 Hradec Králové     82:59   + 33:00
  5. Ridzoň Daniel            DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka        86:36   + 36:37
--------------------------------------------------------------------------------

H20 8.96 km, 225 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pelikán Lukáš            DKL9802 B KOB Kladno               97:03          
  2. Borovička Tomáš          FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Staveb 106:45   + 9:42 
  3. Straka Tomáš             SLA9702 C SKOB Slaný              119:32   + 22:29
  4. Křemen Štěpán            KAM9804 C OK Kamenice             124:07   + 27:04
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 7.18 km, 150 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karvánek Matouš          BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor       51:11          
  2. Hanák Jan                SLA8002 C SKOB Slaný               52:01   + 0:50 
  3. Jíra Tomáš               KAM9802 A OK Kamenice              53:57   + 2:46 
  4. Pračka Tomáš             RIC7302 C OB Říčany                55:11   + 4:00 
  5. Pangrác Ondřej           MFP7603 C VŠSK MFF UK Praha        57:30   + 6:19 
  6. Bartaloš Tomáš           PGP8010 C SK Praga                 59:18   + 8:07 
  7. Nitsch Karel             FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  60:47   + 9:36 
  8. Besta Lukáš              KNC8101 C Sokol Kostelec n. Č. l.  60:57   + 9:46 
  9. Beneš Miroslav           PGP8108 C SK Praga                 61:19   + 10:08
 10. Tesař Jan                SCP8501 C OK Sparta Praha          68:12   + 17:01
 11. Vaněk Petr               ZBP7302 C OOB SK Zbraslav          70:04   + 18:53
 12. Šimek Tomáš              FSP6304 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  70:50   + 19:39
 13. Hopanyuk Anatoliy        DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka        72:22   + 21:11
 14. Borák Michal             EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha        73:21   + 22:10
 15. Beran Pavel              TZL7920 C SKOB Zlín                73:32   + 22:21
 16. Oujeský Tomáš            ADA7433 C OOB Spartak Adamov       74:46   + 23:35
 17. Zeman Jaroslav           DOB8844 C KOB Dobruška             76:18   + 25:07
 18. Málek Martin             8FX8900   TJ Kobylisy              79:28   + 28:17
 19. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  81:49   + 30:38
 20. Žáček Martin             FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  85:08   + 33:57
 21. Vlach Martin             PGP8605 C SK Praga                 85:38   + 34:27
 22. Kurz Matouš              PGP8606 C SK Praga                 95:44   + 44:33
 23. Maška Marek              MKP8800 C SK GORDIC Praha Kačerov 100:44   + 49:33
 24. Liška Petr               KPY8601 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 105:45   + 54:34
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 11.33 km, 360 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Glonek Jakub             AOP9602 E Orientační Běh Opava     68:23          
  2. Matějů Luboš             PGP7601 C SK Praga                 69:12   + 0:49 
  3. Landovský Jakub          PGP9601 R SK Praga                 70:44   + 2:21 
  4. Rusý Tomáš               KAM9301 C OK Kamenice              71:13   + 2:50 
  5. Kozák Petr               KAM6501 C OK Kamenice              71:28   + 3:05 
  6. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 74:24   + 6:01 
  7. Pidrman Milan            EKP8310 C VŠTJ Ekonom Praha        74:58   + 6:35 
  8. Fibír Tomáš              FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  75:01   + 6:38 
  9. Kovář Miroslav           SJC8104 C Sportcentrum Jičín       75:05   + 6:42 
 10. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                 75:18   + 6:55 
 11. Oľhava Rastislav         ASU8949 C Magnus Orienteering      76:09   + 7:46 
 12. Procházka Pavel          PGP9002 C SK Praga                 76:11   + 7:48 
 13. Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                 77:08   + 8:45 
 14. Seidl Miroslav           EKP7402 C VŠTJ Ekonom Praha        77:21   + 8:58 
 15. Bašus Petr               SCP7400 C OK Sparta Praha          77:42   + 9:19 
 16. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB TRETRA Praha         79:28   + 11:05
 17. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        82:08   + 13:45
 18. Fujáček Jan              SCP7506 C OK Sparta Praha          82:32   + 14:09
 18. Vlášek Jakub             TAP9702 A KOB TRETRA Praha         82:32   + 14:09
 20. Pašek František          KAM7600 C OK Kamenice              82:59   + 14:36
 21. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 83:13   + 14:50
 22. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 84:51   + 16:28
 23. Pražák Jiří              ZBP7800 C OOB SK Zbraslav          85:29   + 17:06
 24. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        86:08   + 17:45
 25. Hodek Michal             TAP8808 C KOB TRETRA Praha         86:41   + 18:18
 26. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové     87:32   + 19:09
 27. Holas Štěpán             SJC8702 C Sportcentrum Jičín       87:40   + 19:17
 28. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka        88:10   + 19:47
 29. Němeček Jan              VSP6201 C USK Praha                90:56   + 22:33
 30. Vondra Jiří              FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  91:04   + 22:41
 31. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  92:48   + 24:25
 32. Václavík Jan             VPM8701 C KOS Slavia Plzeň         92:50   + 24:27
 33. Černý Ondřej             EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha        93:44   + 25:21
 34. Aster Tomáš              SLA9602 C SKOB Slaný               94:14   + 25:51
 35. Koldinský Jan            KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  94:35   + 26:12
 36. Neumann Petr             PGP8705 C SK Praga                 94:58   + 26:35
 37. Kohl Ondřej              KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  95:29   + 27:06
 38. Hlaváč Jaroslav          SPC9205 C SPORTICUS team           95:45   + 27:22
 39. Buk Michal               ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem  96:30   + 28:07
 39. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 96:30   + 28:07
 41. Šístek Daniel            SCP7507 C OK Sparta Praha          97:30   + 29:07
 42. Klomínský Václav         KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 102:50   + 34:27
 43. Beneš Filip              TAP8701 C KOB TRETRA Praha        103:04   + 34:41
 44. Ramba Jiří               DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka       103:32   + 35:09
 45. Lužnický Jiří            69X8500   HO Humanita             118:17   + 49:54
 46. Kučera Petr              MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha       122:31   + 54:08
     Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice               DISK          
     Vrabec Tomáš             SCP8700 C OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35K 6.85 km, 200 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pastuszek Jakub          VSP7500 C USK Praha                54:05          
  2. Pavlíček Lubomír         KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  56:21   + 2:16 
  3. Dočkal Tomáš             PGP7711 C SK Praga                 56:51   + 2:46 
  4. Zlesák Martin            CHT7302 C OOB SK Chrast            66:59   + 12:54
  5. Jirous Jiří              TAP7201 C KOB TRETRA Praha         73:28   + 19:23
  6. Vaněček Jan              TJP8000 C TJ Sokol Troja           78:13   + 24:08
  7. Tolar Jan                RIC7301 C OB Říčany                79:14   + 25:09
  8. Čtrnáct Jiří             PGP7603 C SK Praga                 87:52   + 33:47
  9. Švec Karel               ZVO7601 C OB SK Zvole              99:09   + 45:04
 10. Svoboda Jiří             ROZ7500 C OK Roztoky              101:33   + 47:28
 11. Kříž Dušan               KRL7800 C Kometa Kralovice        104:45   + 50:40
 12. Jedlička Michal          DKL8000 C KOB Kladno              112:36   + 58:31
 13. Míka Pavel               DKP7800 C Oddíl OB Kotlářka       133:38   + 79:33
--------------------------------------------------------------------------------

H35L 9.27 km, 230 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šindelka Antonín         RBK7215 C SK Radioklub Blansko     67:39          
  2. Čermák Radek             PGP6405 C SK Praga                 69:13   + 1:34 
  3. Horák Pavel (Starosta)   VSP7305 C USK Praha                69:18   + 1:39 
  4. Aschermann Jan           VSP6902 C USK Praha                69:41   + 2:02 
  5. Král Aleš                MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha        70:47   + 3:08 
  6. Melichar Jan             DKP7500 C Oddíl OB Kotlářka        77:04   + 9:25 
  7. Tomeš Petr               SJC7531 C Sportcentrum Jičín       77:54   + 10:15
  8. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          78:06   + 10:27
  9. Pompach Petr             TAP7801 C KOB TRETRA Praha         78:31   + 10:52
 10. Pilát Miroslav           DKL7900 C KOB Kladno               78:57   + 11:18
 11. Šemelík Petr             DKL6901 C KOB Kladno               82:08   + 14:29
 12. Přibík Martin            PGP7406 C SK Praga                 82:44   + 15:05
 13. Procházka Vít            KPY8000 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  83:42   + 16:03
 14. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                85:03   + 17:24
 15. Ptáček Jan               PVP7200 C VSS Přírodověda Praha    86:26   + 18:47
 16. Lampa David              DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka        92:11   + 24:32
 17. Bergl Tomáš              TJP7801 C TJ Sokol Troja           93:49   + 26:10
 18. Sliva Jan                SCP7300 C OK Sparta Praha         101:59   + 34:20
 19. Heller Jiří              ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 102:00   + 34:21
 20. Čermák Daniel            EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha       102:56   + 35:17
 21. Pelant Michal            RIC7400 C OB Říčany               103:17   + 35:38
 22. Svoboda Jakub            FSP7601 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 106:17   + 38:38
 23. Pilař Marek              CEP7700 C Čepíci                  109:50   + 42:11
 24. Mařík Karel              FSP7200 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 111:34   + 43:55
 25. Polívka Petr             RIC7401 C OB Říčany               118:15   + 50:36
 26. Perkner Radim            ZVO8001 C OB SK Zvole             174:51   + 107:12
     Svatý Jakub              PGP7610 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45K 5.90 km, 150 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      58:08          
  2. Valla Zdeněk             ZVO6501 C OB SK Zvole              68:45   + 10:37
  3. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        76:31   + 18:23
  4. Černý Radomír            HCE6901 C TJ Hostivice             77:16   + 19:08
  5. Hájek Tomáš              ZVO6401 C OB SK Zvole              80:54   + 22:46
  6. Müller Jan               HCE6800 C TJ Hostivice             84:56   + 26:48
  7. Kraml Martin             ZVO7102 C OB SK Zvole              88:36   + 30:28
  8. Javůrek Jaromír          VSP7110 C USK Praha                89:16   + 31:08
  9. Kuttelwascher Radek      HCE6801 C TJ Hostivice            104:52   + 46:44
 10. Hradil Jiří              HCE7200 C TJ Hostivice            109:52   + 51:44
--------------------------------------------------------------------------------

H45L 8.32 km, 225 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 58:17          
  2. Bejvl Jakub              LME7100 C SK Los Mělník            58:40   + 0:23 
  3. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     62:13   + 3:56 
  4. Žemla Tomáš              KAM7105 C OK Kamenice              64:01   + 5:44 
  5. Kovářík Tomáš            KAM6901 C OK Kamenice              64:56   + 6:39 
  6. Matoušek Martin          SLA7100 C SKOB Slaný               66:41   + 8:24 
  7. Kubec Martin             DOB7002 C KOB Dobruška             69:28   + 11:11
  8. Šrámek Petr              RIC6905 C OB Říčany                71:19   + 13:02
  9. Straka Lukáš             SLA7002 C SKOB Slaný               72:23   + 14:06
 10. Doubek Petr              SLA7000 C SKOB Slaný               73:18   + 15:01
 11. Klaška Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        73:36   + 15:19
 12. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 74:40   + 16:23
 13. Cincibus Pavel           FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  76:59   + 18:42
 14. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        78:43   + 20:26
 15. Kabát Jan                EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha        80:27   + 22:10
 16. Škrabálek Jan            KYL7000 C SK SP Kylešovice         80:32   + 22:15
 17. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Hostivice             81:23   + 23:06
 18. Velichkov Petar          DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka        83:17   + 25:00
 19. Betlach Miroslav         DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka        87:04   + 28:47
 20. Přibík Jan               PGP6301 C SK Praga                 87:57   + 29:40
 21. Špičák Aleš              DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka        88:50   + 30:33
 22. Pliska Miloš             PGP6304 C SK Praga                 89:43   + 31:26
 23. Tihon Jaroslav           TAP6102 C KOB TRETRA Praha         90:22   + 32:05
 24. Votava Petr              KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l.  92:37   + 34:20
 25. Reichl Michal            MKP6402 C SK GORDIC Praha Kačerov  92:54   + 34:37
 26. Forst Libor              MFP6301 C VŠSK MFF UK Praha        93:39   + 35:22
 27. Fiala Zdeněk             TAP5501 C KOB TRETRA Praha         93:52   + 35:35
 28. Brachtl Daniel           ZVO6902 C OB SK Zvole              98:36   + 40:19
 29. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        99:27   + 41:10
 30. Aster Vladimír           SLA6500 C SKOB Slaný              103:53   + 45:36
 31. Svoboda Ondřej           ROZ7100 C OK Roztoky              104:32   + 46:15
 32. Pavlů Jaroslav           DCE6100 C KOB Dobřichovice        105:07   + 46:50
 33. Sedláček Jaroslav        ROZ6801 C OK Roztoky              107:58   + 49:41
 34. Kubů Jaroslav            OLP6701 C PSK Olymp Praha         111:05   + 52:48
 35. Blažek Vladimír          5XC6900   SK Nepoměřice           130:10   + 71:53
 36. Dobeš Václav             KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 135:15   + 76:58
--------------------------------------------------------------------------------

H55 6.49 km, 150 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Červinka Jaroslav        OKP5803 C SK OK 24 Praha           55:17          
  2. Hrabánek David           PGP6003 C SK Praga                 58:50   + 3:33 
  3. Jirka Jiří               ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov        64:00   + 8:43 
  4. John Vladimír            OLP5502 C PSK Olymp Praha          65:25   + 10:08
  4. Jaroš Vladimír           DCE5400 C KOB Dobřichovice         65:25   + 10:08
  6. Hájek Jan                MAS5401 C KČT Aš                   65:28   + 10:11
  7. Šámal Václav             OKP5600 C SK OK 24 Praha           66:35   + 11:18
  8. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          67:23   + 12:06
  9. Wald František           FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  71:20   + 16:03
 10. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  71:41   + 16:24
 11. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          73:10   + 17:53
 12. Koč Lumír                MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov  73:29   + 18:12
 13. Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha          73:54   + 18:37
 14. Soukup Václav            VSP5600 C USK Praha                75:10   + 19:53
 15. Marek Jan                LBE6100 C TJ Lokomotiva Beroun     75:51   + 20:34
 16. Sysel Zdeněk             PGP5200 C SK Praga                 76:14   + 20:57
 17. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                77:47   + 22:30
 18. Tomaščin Jaroslav        MKP5800 C SK GORDIC Praha Kačerov  81:39   + 26:22
 19. Paukert Milan            TJP5000 C TJ Sokol Troja           88:06   + 32:49
 20. Malačka Milan            DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka        93:32   + 38:15
 21. Borovička Milan          FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 102:14   + 46:57
 22. Grivalský Michal         PGP5900 C SK Praga                110:09   + 54:52
 23. Štětina Jiří             HCE6100 C TJ Hostivice            137:59   + 82:42
--------------------------------------------------------------------------------

H65 4.66 km, 110 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fujan Sláva              DKL4800 C KOB Kladno               50:35          
  2. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          51:14   + 0:39 
  3. Čadil Jan                FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  53:40   + 3:05 
  4. Jelínek Martin           PGP5103 C SK Praga                 55:11   + 4:36 
  5. Borák Stanislav          EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha        55:55   + 5:20 
  6. Novotný Jiří             SLP4601 C OOB Slavia Praha         56:25   + 5:50 
  7. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          58:44   + 8:09 
  8. Zelený Vladimír          4800                               64:42   + 14:07
  9. Paul Josef               DCE4401 C KOB Dobřichovice         70:44   + 20:09
 10. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     73:56   + 23:21
 11. Rakovec Miloš            SCP4500 C OK Sparta Praha          74:26   + 23:51
 12. Hojný Oldřich            SCP5201 C OK Sparta Praha          74:57   + 24:22
 13. Mudr Stanislav           DCE4400 C KOB Dobřichovice         76:28   + 25:53
 14. Matějů Ivan              UVP4600 C Slovan Praha             78:07   + 27:32
 15. Valášek Josef            SCP4501 C OK Sparta Praha          83:07   + 32:32
 16. Duda František           KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  83:20   + 32:45
 17. Ryšavý Vít               TJP4700 C TJ Sokol Troja           94:00   + 43:25
 18. Kolský Alexander         PGP5000 C SK Praga                 97:53   + 47:18
     Lebduška Petr            ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75 3.70 km, 60 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Attl Vladimír            PGP3800 C SK Praga                 52:08          
  2. Javůrek Jaromír          17X4100   Aktivity v přirodě       63:56   + 11:48
  3. Semorád Miloš            SCP3300 C OK Sparta Praha          82:00   + 29:52
  4. Hlavatý Karel            SJP4200 C KČT Slavoj Praha         86:29   + 34:21
  5. Louša František          KPY3700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  90:16   + 38:08
     Vondra Jaroslav          FSP3300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Šerák Zdeněk             MKP4200 C SK GORDIC Praha Kačerov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.62 km, 50 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mácová Barbora           DOB1050 C KOB Dobruška             17:40          
  2. Rakovcová Zuzana                                            20:01   + 2:21 
  3. Švejda Jáchym            ZVO0902 C OB SK Zvole              20:23   + 2:43 
  4. Kuchař Jan                                                  21:33   + 3:53 
  5. Pangrácová Eva           MFP1051 C VŠSK MFF UK Praha        21:43   + 4:03 
  6. Lazar David              RIC1001 C OB Říčany                22:35   + 4:55 
  7. Brodský Matěj            NNN1001   Neregistrovaní (NNN)     23:37   + 5:57 
  8. Svoboda Filip            NNN0700   Neregistrovaní (NNN)     23:39   + 5:59 
  9. Bartáková Eliška                                            23:41   + 6:01 
 10. Pompachová Natálie       TAP0952 C KOB TRETRA Praha         24:07   + 6:27 
 11. Priehoda Erik            PGP0803 C SK Praga                 24:12   + 6:32 
 12. Preisler Kryštof                                            24:21   + 6:41 
 13. Rejšková Klára           KAM1251 C OK Kamenice              25:14   + 7:34 
 14. Král Eduard              MFP1201   VŠSK MFF UK Praha        26:08   + 8:28 
 15. Nitsch Lukáš             FSP1200 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  26:32   + 8:52 
 16. Kamarádová Zdeňka        NNN1050   Neregistrovaní (NNN)     26:38   + 8:58 
 17. Procházková Aneta        DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka        27:35   + 9:55 
 18. Dobiáš Jaromír           ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem  28:46   + 11:06
 19. Dobiášová Eliška         ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem  28:57   + 11:17
 20. Zákoucký Václav          DKP1004   Oddíl OB Kotlářka        30:07   + 12:27
 21. Zákoucký Hynek           DKP1103   Oddíl OB Kotlářka        30:27   + 12:47
 22. Rambousková Eliška                                          30:28   + 12:48
 23. Uhlířová Maruška                                            30:33   + 12:53
 24. Uhlířová Eliška                                             30:51   + 13:11
 25. Toflová Elizabeth                                           31:16   + 13:36
 26. Bradáčová Hana           ROU1250 C SKOB Roudnice nad Labem  32:43   + 15:03
 27. Španěl Vít               DOR1111   OK Dobříš                33:55   + 16:15
 28. Beran Matouš                                                34:37   + 16:57
 29. Pilař Jiří               CEP1300 C Čepíci                   34:52   + 17:12
 30. Dufková Sandra                                              36:06   + 18:26
 31. Nekvasilová Julie                                           36:19   + 18:39
 32. Kukačková Johana                                            37:02   + 19:22
 33. Aschermanová Amálie                                         37:47   + 20:07
 34. Pokorná Elen             KAM1151 C OK Kamenice              40:07   + 22:27
 35. Rambousková Julie                                           41:20   + 23:40
 36. Chmelíková Anežka        DOR1050 C OK Dobříš                41:52   + 24:12
 37. Vaněčková Anna                                              42:35   + 24:55
 38. Vaněček Jan                                                 42:36   + 24:56
 39. Kuchař Vojta                                                42:59   + 25:19
 40. Pucherna Štěpán          TAP1400 C KOB TRETRA Praha         46:43   + 29:03
 41. Frohde Matouš                                               48:26   + 30:46
 42. Pohlová Sandra           TAP1151 C KOB TRETRA Praha         48:55   + 31:15
 43. Darmovzal Marek          59Z1300   Uhříněves                52:00   + 34:20
 44. Spáčil Zdeněk            NNN1000   Neregistrovaní (NNN)     55:36   + 37:56
 45. Procházková Elena                                           59:03   + 41:23
 46. Karban Ondřej            DKP1100 C Oddíl OB Kotlářka        59:27   + 41:47
 47. Joslová Magda                                               60:01   + 42:21
 48. Míka Luboš               DKP1101 C Oddíl OB Kotlářka        60:07   + 42:27
 49. Collis Emma              DKP1251 C Oddíl OB Kotlářka        65:59   + 48:19
--------------------------------------------------------------------------------

MA 7.76 km, 200 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Randík Jan               NNN0010   Neregistrovaní (NNN)     69:00          
  2. Jandera Tomáš            NNN0004   Neregistrovaní (NNN)     71:28   + 2:28 
  3. Randíková Magdaléna      NNN0007   Neregistrovaní (NNN)     71:52   + 2:52 
  4. Benda Jan                NNN0009   Neregistrovaní (NNN)     77:25   + 8:25 
  5. Choutka Jaroslav         NNN0008   Neregistrovaní (NNN)     79:50   + 10:50
  6. Veselý Vojta             NNN0074   Neregistrovaní (NNN)     79:55   + 10:55
  7. Janeček Ondřej           NNN0006   Neregistrovaní (NNN)     82:17   + 13:17
  8. Janík Pavel              NNN0005   Neregistrovaní (NNN)     85:16   + 16:16
  9. Plánička Viktor          NNN0002   Neregistrovaní (NNN)     87:31   + 18:31
 10. Veselý Vašek             NNN0003   Neregistrovaní (NNN)     97:02   + 28:02
 11. Němec Jan                NNN0011   Neregistrovaní (NNN)    102:41   + 33:41
--------------------------------------------------------------------------------

MB 6.27 km, 160 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolenčík Vojta           NNN0014   Neregistrovaní (NNN)     78:22          
  2. Janeček Jiří             NNN0023   Neregistrovaní (NNN)     79:51   + 1:29 
  3. Zákostelecký František   NNN0027   Neregistrovaní (NNN)     80:02   + 1:40 
  4. Křivánek Martin          NNN0021   Neregistrovaní (NNN)     87:45   + 9:23 
  5. Plánička Jiří            NNN0024   Neregistrovaní (NNN)     91:13   + 12:51
  6. Beneš Radovan            NNN0016   Neregistrovaní (NNN)     91:30   + 13:08
  7. Havlíček Vojtěch         NNN0013   Neregistrovaní (NNN)    107:44   + 29:22
  8. Sedláček Luděk           NNN0022   Neregistrovaní (NNN)    122:11   + 43:49
  9. Janík Ondřej             NNN0018   Neregistrovaní (NNN)    122:12   + 43:50
 10. Henzl Jarda              NNN0026   Neregistrovaní (NNN)    125:25   + 47:03
 11. Veselý Mirek             NNN0019   Neregistrovaní (NNN)    126:54   + 48:32
 12. Štěpánek Bedřich         NNN0028   Neregistrovaní (NNN)    144:22   + 66:00
 13. Setnička Jaroslav        NNN0025   Neregistrovaní (NNN)    145:39   + 67:17
 14. Beneš Radovan            NNN0017   Neregistrovaní (NNN)    158:41   + 80:19
--------------------------------------------------------------------------------

N1 2.70 km, 50 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jandera Kryštof          NNN0034   Neregistrovaní (NNN)     23:33          
  2. Sedláček Pepa            NNN0030   Neregistrovaní (NNN)     40:12   + 16:39
  3. Pláničková Líba          NNN0033   Neregistrovaní (NNN)     41:20   + 17:47
  4. Kajinková Renata         NNN0029   Neregistrovaní (NNN)     41:27   + 17:54
  5. Sedláčková Eliška        NNN0037   Neregistrovaní (NNN)     42:41   + 19:08
  6. Brabencová Andulka       NNN0038   Neregistrovaní (NNN)     48:12   + 24:39
  7. Němcová Magdalena        NNN0032   Neregistrovaní (NNN)     48:44   + 25:11
  8. Němec Jaromír            NNN0036   Neregistrovaní (NNN)     61:34   + 38:01
  9. Štěpánek Jiří            NNN0035   Neregistrovaní (NNN)     71:37   + 48:04
--------------------------------------------------------------------------------

N2 4.22 km, 125 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janeček Ondřej           NNN0041   Neregistrovaní (NNN)     39:31          
  2. Němec Marek              NNN0043   Neregistrovaní (NNN)     47:55   + 8:24 
  3. Janderová Barbora        NNN0053   Neregistrovaní (NNN)     51:34   + 12:03
  4. Choutková Lenka          NNN0044   Neregistrovaní (NNN)     53:19   + 13:48
  5. Svobodová Hana           NNN0051   Neregistrovaní (NNN)     64:09   + 24:38
  6. Štěpánek Bedřich         NNN0052   Neregistrovaní (NNN)     70:01   + 30:30
  7. Hadač Jakub              NNN0049   Neregistrovaní (NNN)     70:55   + 31:24
  8. Beneš Karel              NNN0045   Neregistrovaní (NNN)     76:03   + 36:32
  9. Králová Jitka            NNN0046   Neregistrovaní (NNN)     81:37   + 42:06
 10. Škvor Ondřej             NNN0042   Neregistrovaní (NNN)     82:31   + 43:00
 11. Chroust Rudolf           NNN0039   Neregistrovaní (NNN)     89:57   + 50:26
 12. Kunertová Helena         NNN0050   Neregistrovaní (NNN)     91:48   + 52:17
--------------------------------------------------------------------------------

P2 2.70 km, 50 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Berounský Petr           VSP7203 C USK Praha                34:45          
  2. Kuttelwascherová Jitka   HCE7251 C TJ Hostivice             43:05   + 8:20 
  3. Nigrin Matouš            DOR0303   OK Dobříš                53:09   + 18:24
--------------------------------------------------------------------------------

P5 4.22 km, 125 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jírová Monika            ROZ7350 C OK Roztoky               49:16          
  2. Hejsková Bohumila        KAM6852 C OK Kamenice              51:04   + 1:48 
  3. Trnka Marek              VSP0402 C USK Praha                58:08   + 8:52 
--------------------------------------------------------------------------------

T3 3.45 km, 60 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lazar Jindřich                                              33:03          
  2. Juckeland Sabina         24D7150   SV Robotron Dresden      34:02   + 0:59 
  3. Procházka Zdeněk                                            38:25   + 5:22 
  4. Kubecová Kateřina        BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor       40:01   + 6:58 
  5. Juckeland Wolf-Gerold    24D7100   SV Robotron Dresden      40:50   + 7:47 
  6. Kukačková Renata                                            42:08   + 9:05 
  7. Hroch Tomáš              95C7500   Hroši                    42:40   + 9:37 
  8. Pokorný Stanislav        RIC7602   OB Říčany                43:23   + 10:20
  9. Meier Milan              VLI7301 C Slavia Liberec orientee  43:36   + 10:33
 10. Rendová Iva              KAM7152 C OK Kamenice              45:08   + 12:05
 11. Černá Petra              HCE7751 C TJ Hostivice             46:27   + 13:24
 12. Švejda Karel             ZVO7046   OB SK Zvole              47:37   + 14:34
 13. Švejdová Eliška          ZVO0454 C OB SK Zvole              47:48   + 14:45
 14. Nekvasil Jakub                                              51:14   + 18:11
 15. Nováková Lenka           NNN7155   Neregistrovaní (NNN)     52:17   + 19:14
 16. Grabmüller Radek         74Z8300   Radek Grabmüller         52:41   + 19:38
 17. Netušilová Natálie       NNN9055   Neregistrovaní (NNN)     53:52   + 20:49
 18. Hradilová Katarína       HCE7350 C TJ Hostivice             54:25   + 21:22
 19. Hrubý František          6YC0200   Neregistrovaní           55:31   + 22:28
 20. Kosíková Helena          VSP6550 C USK Praha                57:09   + 24:06
 21. Javůrková Gábina         VSP7260 C USK Praha                57:52   + 24:49
 22. Albrecht Vladimír        KAM7800 C OK Kamenice              58:39   + 25:36
 23. Krupová Tereza           6YC8751   Neregistrovaní           60:04   + 27:01
 24. Kymlová Šárka            8FX8350   TJ Kobylisy              62:21   + 29:18
 25. Kamarád Tomáš            NNN2000   Neregistrovaní (NNN)     62:28   + 29:25
 26. Geislerová Dita          DKL7550 C KOB Kladno               63:19   + 30:16
 27. Melišík Michael          TAP7100 C KOB TRETRA Praha         63:53   + 30:50
 28. Šplíchal Jiří            OKP4500 C SK OK 24 Praha           64:01   + 30:58
 29. Pohořalý Dobroslav       ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem  64:45   + 31:42
 30. Josl Jan                 9JC8500   neregistrovaní - Všenor  71:34   + 38:31
 31. Hrdlička Jan             SLA0200 C SKOB Slaný               74:40   + 41:37
 32. Kotulán Matěj            81C0303   Cirkus Čakovice          75:57   + 42:54
 33. Černá Jana               TAP7250   KOB TRETRA Praha         80:39   + 47:36
 34. Pelikánová Lucie         MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha        81:45   + 48:42
 35. Paulů Robert             8RC7300   BZP                      82:08   + 49:05
 36. Hrubá Veronika           6YC6750   Neregistrovaní           84:51   + 51:48
 37. Uhlíř Patrik             LBE7000 C TJ Lokomotiva Beroun     84:57   + 51:54
 38. Snížková Radka           NNN7050   Neregistrovaní (NNN)     88:41   + 55:38
     Ševčík Marek                                                 DISK          
     Snížek Filip             NNN0300   Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Trdá Lucie                                                   DISK          
     Čtrnáct Šimon            PGP0001 C SK Praga                  DISK          
     Pěkná Eva                ROU7550 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Samohýl Richard          PGP2800 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T6 6.74 km, 140 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Protiva Tomáš                                               48:58          
  2. Rod Jan                  VSP7423 C USK Praha                59:42   + 10:44
  3. Jedlička Adam            KAM7700 C OK Kamenice              62:00   + 13:02
  4. Šíma Petr                                                   62:15   + 13:17
  5. Máca Petr                81C8000   Cirkus Čakovice          67:02   + 18:04
  6. Hrabánková Klára         PGP9654 C SK Praga                 73:26   + 24:28
  7. Dittrt Štěpán            LME0001 C SK Los Mělník            74:41   + 25:43
  8. Kindl Jiří               RIC7901 C OB Říčany                89:39   + 40:41
  9. Mojžíšek Tomáš           KAM7801 C OK Kamenice              89:42   + 40:44
 10. Bulíř Jiří                                                  90:11   + 41:13
 11. Mikulová Zuzana          ZVO7951 C OB SK Zvole              90:38   + 41:40
 12. Náhlíková Erika          HCE9750 C TJ Hostivice             91:05   + 42:07
 13. Černý Daniel             TAP7200   KOB TRETRA Praha         93:04   + 44:06
 14. Pohořalý Hugo            ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem  94:20   + 45:22
 15. Víšková Alena                                              109:47   + 60:49
 16. Pohořalá Karolína        ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 118:06   + 69:08
 17. Lorenc Jan                                                 123:13   + 74:15
 18. Jenčík Martin            ZBP8000   OOB SK Zbraslav         124:31   + 75:33
     Šlégrová Stanislava                                          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

ZA 4.51 km, 100 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stýblová Bára            NNN0061   Neregistrovaní (NNN)     43:04          
  2. Janečková Veronika       NNN0054   Neregistrovaní (NNN)     52:22   + 9:18 
  3. Němcová Barbora          NNN0060   Neregistrovaní (NNN)     55:24   + 12:20
  4. Janíková Kateřina        NNN0058   Neregistrovaní (NNN)     58:21   + 15:17
  5. Brabencová Alena         NNN0062   Neregistrovaní (NNN)     61:54   + 18:50
  6. Janíková Martina         NNN0055   Neregistrovaní (NNN)     66:59   + 23:55
  7. Sedláčková Jana          NNN0059   Neregistrovaní (NNN)     70:22   + 27:18
  8. Stýblová Klára           NNN0057   Neregistrovaní (NNN)     71:23   + 28:19
--------------------------------------------------------------------------------

ZB 3.74 km, 60 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janderová Markéta        NNN0067   Neregistrovaní (NNN)     47:50          
  2. Vaiglová Zuzana          NNN0063   Neregistrovaní (NNN)     55:34   + 7:44 
  3. Safrankova Jana          NNN0072   Neregistrovaní (NNN)     57:42   + 9:52 
  4. Benešová Kristýna        NNN0070   Neregistrovaní (NNN)     67:28   + 19:38
  5. Roznětinská Markéta      NNN0068   Neregistrovaní (NNN)     68:06   + 20:16
  6. Štěpánková Kateřina      NNN0071   Neregistrovaní (NNN)     75:33   + 27:43
  7. Hadačová Pavla           NNN0066   Neregistrovaní (NNN)     77:20   + 29:30
  8. Ransdorfová Šárka        NNN0065   Neregistrovaní (NNN)     77:32   + 29:42
  9. Vaiglová Marie           NNN0069   Neregistrovaní (NNN)     85:36   + 37:46
 10. Benešová Zdeňka          NNN0064   Neregistrovaní (NNN)    101:27   + 53:37
 11. Benešová Jana            NNN0073   Neregistrovaní (NNN)    118:24   + 70:34
--------------------------------------------------------------------------------