Kód závodu          : 3826
Název               : Mistrovství oblasti na klasické trati
Datum               : 24.06.2017
Místo konání        : Sentice, louka nad obcí
Mapa                : Sentice, stav květen 2016, měřítko 1:10000
Pořadatel           : VBM - VSK Mendelu Brno
Ředitel závodu      : Čech Viktor
Hlavní rozhodčí     : Chmelík Aleš - R2
Ředitel závodu      : Čech Viktor
Stavitel tratí      : Mazal Zdeněk - R1
JURY                : Fiala Jan, Kozáková Zdenka, Kheil Radim

D10 2.10 km, 60 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Taslerová Martina        ABM0757 C KOB ALFA Brno            21:04          
  2. Finstrlová Kristýna      ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno       22:09   + 1:05 
  3. Kopencová Anna           SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec    22:29   + 1:25 
  4. Dobrovolná Anna          TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno        22:47   + 1:43 
  5. Čechová Johana           TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno        23:45   + 2:41 
  6. Dvořáková Lucie          BBM0750 C BETA URSUS Orienteering  24:44   + 3:40 
  7. Kočová Klára             ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno       26:20   + 5:16 
  8. Potužníková Adéla        SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec    31:05   + 10:01
  9. Běloušková Kateřina      CTB0752 C SK OB Chotěboř           31:31   + 10:27
 10. Vernerová Hana           TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno        33:57   + 12:53
 11. Janíčková Jolana         OSN0777 C SK Orientační sporty No  35:56   + 14:52
 12. Škapová Markéta          CHT0752 C OOB SK Chrast            36:45   + 15:41
 13. Veselá Veronika          NNN0011   Neregistrovaní (NNN)     39:07   + 18:03
 14. Strýčková Barbora        ADA0852 C OOB Spartak Adamov       42:42   + 21:38
 15. Ptáčková Julie           TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno        44:13   + 23:09
 16. Sedláčková Hana          TBM0778 C KOS TJ Tesla Brno        96:14   + 75:10
--------------------------------------------------------------------------------

D10N 1.60 km, 60 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryglová Adéla            TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno        24:30          
  2. Finstrlová Denisa        ZBM0951 C SK Žabovřesky Brno       29:51   + 5:21 
  3. Dvořáčková Jana          OSN0757 C SK Orientační sporty No  30:32   + 6:02 
  4. Novotná Nicol            SJI0953 C OK Jihlava               32:59   + 8:29 
  5. Charouzová Eliška        CHT0851 C OOB SK Chrast            38:09   + 13:39
  6. Coufalová Thea           ZBM1050 C SK Žabovřesky Brno       41:09   + 16:39
  7. Boučková Eva             CHT0751 C OOB SK Chrast            41:40   + 17:10
  8. Coufalová Júlia          SJI0950 C OK Jihlava               44:07   + 19:37
  9. Kučerová Tereza          ZBM0957 C SK Žabovřesky Brno       44:51   + 20:21
 10. Nešporová Terezie        TTR0852 C OOB Třebíč               44:54   + 20:24
     Stašková Sára            ZBM0751 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Coufalová Rea            ZBM0953 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.40 km, 65 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doušková Hana            TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno        18:43          
  2. Blažková Veronika        SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec    22:50   + 4:07 
  3. Ondrová Anna             ZBM0553 B SK Žabovřesky Brno       23:35   + 4:52 
  4. Doleželová Anna          PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  23:54   + 5:11 
  5. Hlaváčová Lucie          TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno        24:02   + 5:19 
  6. Doušková Kateřina        TBM0679 C KOS TJ Tesla Brno        25:03   + 6:20 
  7. Hofhanzlová Štěpánka     RUZ0650 C TJ Růžená                27:15   + 8:32 
  8. Ježková Ivana            RBK0555 C SK Radioklub Blansko     33:43   + 15:00
  9. Baláčová Natálie         TBM0560 C KOS TJ Tesla Brno        34:04   + 15:21
 10. Barnatová Magda          ZBM0653 C SK Žabovřesky Brno       35:11   + 16:28
 11. Benešová Michaela        SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec    40:17   + 21:34
 12. Palátová Renáta          ABM0655 C KOB ALFA Brno            40:47   + 22:04
 13. Finstrlová Lucie         ZBM0651 C SK Žabovřesky Brno       43:21   + 24:38
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.40 km, 120 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Barnatová Klára          ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno       37:41          
  2. Novotná Jitka            SJH0454 B SJH Jindřichův Hradec    38:23   + 0:42 
  3. Marečková Ema            OSN0450 B SK Orientační sporty No  41:23   + 3:42 
  4. Hovořáková Karolína      ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno       43:22   + 5:41 
  5. Kubáková Nela            SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec    50:30   + 12:49
  6. Čelechovská Radka        UBM0451 C MENISKOS Brno            52:31   + 14:50
  7. Taslerová Tereza         ABM0361 C KOB ALFA Brno            53:17   + 15:36
  8. Nešporová Marie          TTR0351 C OOB Třebíč               58:53   + 21:12
  9. Pilná Klára              OSN0452 B SK Orientační sporty No  59:44   + 22:03
 10. Teclová Linda            CTB0354 C SK OB Chotěboř           68:38   + 30:57
 11. Zbínová Aneta            CTB0451 C SK OB Chotěboř           74:47   + 37:06
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.70 km, 125 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kinštová Tereza          SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec    36:23          
  2. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        38:06   + 1:43 
  3. Starková Terezie         CHT0251 B OOB SK Chrast            39:27   + 3:04 
  4. Polanská Nelly           PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  40:12   + 3:49 
  5. Bašeová Klára            ZBM0252 C SK Žabovřesky Brno       60:00   + 23:37
  6. Lukšíková Eliška         ZBM0256 B SK Žabovřesky Brno       60:09   + 23:46
  7. Radová Kateřina          ABM0199 B KOB ALFA Brno            64:19   + 27:56
--------------------------------------------------------------------------------

D18 4.60 km, 140 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Boháčová Anna            CTB0051 B SK OB Chotěboř           51:23          
  2. Matušková Jana           RBK9999 C SK Radioklub Blansko     69:08   + 17:45
  3. Boučková Anna            TBM0051 C KOS TJ Tesla Brno        92:31   + 41:08
--------------------------------------------------------------------------------

D21 5.60 km, 195 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kozáková Zdenka          TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno        41:03          
  2. Voborníková Alena        CTB9451 E SK OB Chotěboř           43:40   + 2:37 
  3. Ptáčková Veronika        TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno        48:22   + 7:19 
  4. Matrasová Katreřina      CHT8353 C OOB SK Chrast            48:33   + 7:30 
  5. Bulvová Hana             CHT6655 C OOB SK Chrast            52:32   + 11:29
  6. Špringlová Kamila        TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno        55:38   + 14:35
  7. Matrasová Vendula        CHT8251 C OOB SK Chrast            56:17   + 15:14
  8. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        57:51   + 16:48
  9. Ondráčková Lucie         CHT9254 C OOB SK Chrast            57:59   + 16:56
 10. Mrštíková Květa          CHT8754 C OOB SK Chrast            58:56   + 17:53
 11. Chroustová Šárka         ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno       60:30   + 19:27
 12. Fencíková Lucie          JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  63:05   + 22:02
 13. Nechutová Aneta          SJI9950 A OK Jihlava               67:55   + 26:52
 14. Hendrychová Zuzana       ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno       68:37   + 27:34
 15. Culková Hana             JHB8951 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  68:55   + 27:52
 16. Parkanová Veronika       SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec    71:53   + 30:50
 17. Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  73:01   + 31:58
 18. Foltýnová Eva            SJI0051 A OK Jihlava               75:24   + 34:21
 19. Štěpánková Petra         LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav B  79:30   + 38:27
 20. Binková Jana             CHT8651 C OOB SK Chrast            96:05   + 55:02
     Dvořáková Klára          CHT9852 C OOB SK Chrast             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.60 km, 120 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Richterová Nataša        ADA7451 C OOB Spartak Adamov       45:09          
  2. Dundáčková Julie         SJH9853 C SJH Jindřichův Hradec    47:04   + 1:55 
  3. Dvořáčková Jana          OSN7850 C SK Orientační sporty No  49:30   + 4:21 
  4. Janíčková Jitka          OSN7356 C SK Orientační sporty No  51:03   + 5:54 
  5. Otrusinová Jana          ABM9560 C KOB ALFA Brno            53:55   + 8:46 
  6. Suková Renata            PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  55:54   + 10:45
  7. Palátová Lenka           TTR7551 C OOB Třebíč               63:14   + 18:05
  8. Eliášková Hana           LBM8051 C TJ Lokomotiva Ingstav B  72:33   + 27:24
  9. Novotná Petra            SJI8350 C OK Jihlava              107:52   + 62:43
--------------------------------------------------------------------------------

D35 4.80 km, 180 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryglová Kateřina         TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno        45:28          
  2. Tomíčková Dana           19X8050   ESOX ODEI                48:45   + 3:17 
  3. Cicvárková Lucie         ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno       50:00   + 4:32 
  4. Schwabová Kateřina       TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno        51:28   + 6:00 
  5. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    52:06   + 6:38 
  6. Radová Martina           ABM7451 C KOB ALFA Brno            52:35   + 7:07 
  7. Čechová Marcela          TBM7659 C KOS TJ Tesla Brno        54:21   + 8:53 
  8. Malá Alice               TBM7991 C KOS TJ Tesla Brno        55:32   + 10:04
  9. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     58:19   + 12:51
 10. Kočová Lenka             ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno       58:21   + 12:53
 11. Firešová Andrea          ZBM7353 C SK Žabovřesky Brno       58:53   + 13:25
 12. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        62:15   + 16:47
 13. Mokrá Regina             ABM6854 C KOB ALFA Brno            62:55   + 17:27
 14. Sýkorová Iva                                                63:24   + 17:56
 15. Doušková Klára           TBM7761 C KOS TJ Tesla Brno        64:10   + 18:42
 16. Potužníková Eva          SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec    64:50   + 19:22
 17. Cíchová Pavlína          TTR7452 C OOB Třebíč               66:35   + 21:07
 18. Nešporová Marie          TTR7251 C OOB Třebíč               67:06   + 21:38
 19. Němečková Eva            UBM7752 C MENISKOS Brno            69:12   + 23:44
 20. Obrátilová Naďa          ABM6654 C KOB ALFA Brno            70:06   + 24:38
 21. Urbánková Lenka          ZBM7551 C SK Žabovřesky Brno       77:35   + 32:07
 22. Klusáčková Lenka         CTB8051 C SK OB Chotěboř           82:36   + 37:08
     Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.70 km, 170 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        36:54          
  2. Doleželová Iva           PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  38:50   + 1:56 
  3. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  39:36   + 2:42 
  4. Voborníková Eva          CTB6851 C SK OB Chotěboř           42:05   + 5:11 
  5. Klusáčková Jitka         TTR6152 C OOB Třebíč               43:54   + 7:00 
  6. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        44:45   + 7:51 
  7. Hojná Tereza             SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec    45:14   + 8:20 
  8. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        45:26   + 8:32 
  9. Syslová Iva              TTR6151 C OOB Třebíč               45:52   + 8:58 
 10. Lukášová Lenka           TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno        48:59   + 12:05
 11. Miková Iva               TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno        49:06   + 12:12
 12. Nechutová Alena          PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  49:13   + 12:19
 13. Poláčková Bohuslava      PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  57:58   + 21:04
 14. Šaterová Monika          SJI6551 C OK Jihlava               59:08   + 22:14
 15. Zajíčková Lenka          TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno        63:39   + 26:45
 16. Žandová Hana             CTB7052 C SK OB Chotěboř           67:10   + 30:16
 17. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  68:52   + 31:58
 18. Foltýnová Lenka          SJI6751 C OK Jihlava               79:55   + 43:01
 19. Nouzová Alena            SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec    90:22   + 53:28
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.20 km, 90 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jansová Alena            CHT5852 C OOB SK Chrast            40:38          
  2. Procházková Helena       TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno        44:09   + 3:31 
  3. Kabáthová Jitka          ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno       45:33   + 4:55 
  4. Salajková Věra           LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav B  54:09   + 13:31
  5. Jelínková Jana           RUZ5552 C TJ Růžená                57:01   + 16:23
  6. Jalová Marie             RBK5761 C SK Radioklub Blansko     62:49   + 22:11
  7. Orálková Libuše          TTR5351 C OOB Třebíč               63:20   + 22:42
  8. Oulická Hana             TRT5350 C KOS Třešť                86:17   + 45:39
     Svobodová  Jindřiška     UBM5751 C MENISKOS Brno             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.50 km, 60 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stará Pavla              BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD     36:42          
  2. Liščinská Eva            TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno        41:34   + 4:52 
  3. Podhorská Věra           CJI5252 C Fajn Club Jihlava        53:16   + 16:34
  4. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  54:29   + 17:47
  5. Tomanová Jana            LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav B  58:23   + 21:41
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.40 km, 60 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Račanský Jiří            TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno        24:58          
  2. Cicvárek Martin          ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno       29:44   + 4:46 
  3. Denemarek Max            TBM0800 C KOS TJ Tesla Brno        31:01   + 6:03 
  4. Sviták Václav            SJH0801 C SJH Jindřichův Hradec    34:53   + 9:55 
  5. Navrátil Jakub           TBM0811 C KOS TJ Tesla Brno        36:26   + 11:28
  6. Šimon Eduard             PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  36:56   + 11:58
  7. Parkan Tomáš             SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec    40:10   + 15:12
  8. Zřídkaveselý Martin      ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno       40:32   + 15:34
  9. Němeček Adam             UBM0702 C MENISKOS Brno            41:16   + 16:18
 10. Saitl David              ZBM0805 C SK Žabovřesky Brno       42:47   + 17:49
 11. Coufal Petr              SJI0703 C OK Jihlava               46:59   + 22:01
 12. Hofhanzl Antonín         RUZ0902 C TJ Růžená                51:04   + 26:06
 13. Prášil Jakub             SJI0702 C OK Jihlava               56:07   + 31:09
 14. Doušek Vilém             TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno        58:42   + 33:44
 15. Finstrle Filip           ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno       63:12   + 38:14
 16. Frýba Matyáš             SJI0700 C OK Jihlava               77:22   + 52:24
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.60 km, 65 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Venhoda Lukáš            SJI0801 C OK Jihlava               17:01          
  2. Ježek David              RBK0801 C SK Radioklub Blansko     17:19   + 0:18 
  3. Chmelík Robert           ZBM0708 C SK Žabovřesky Brno       20:32   + 3:31 
  4. Prášil Adam              SJI0901 C OK Jihlava               21:45   + 4:44 
  5. Černý Petr               SJI0905 C OK Jihlava               22:19   + 5:18 
  6. Skácel Viktor            NNN0004   Neregistrovaní (NNN)     27:22   + 10:21
  7. Dočkal Matouš            SJI0900 C OK Jihlava               28:33   + 11:32
  8. Šicha Matěj              ZBM1002 C SK Žabovřesky Brno       31:00   + 13:59
  9. Kopenec Šimon            SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec    35:13   + 18:12
 10. Klusáček Mikuláš         CTB0902 C SK OB Chotěboř           41:51   + 24:50
 11. Eliášek Patrik           LBM0801 C TJ Lokomotiva Ingstav B  57:01   + 40:00
     Jirků Ondřej             SJI0904 C OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 3.10 km, 80 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno       26:28          
  2. Strýček Jan              ADA0503 B OOB Spartak Adamov       26:43   + 0:15 
  3. Urbánek Tomáš            ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno       29:22   + 2:54 
  4. Brosch Ondřej            RBK0606 C SK Radioklub Blansko     30:01   + 3:33 
  5. Odehnal Tomáš            ADA0500 B OOB Spartak Adamov       34:26   + 7:58 
  6. Srb Vladimír             SJI0701 C OK Jihlava               34:34   + 8:06 
  7. Račanský Jakub           UBM0503 C MENISKOS Brno            34:45   + 8:17 
  8. Kučera Tomáš             ZBM0605 C SK Žabovřesky Brno       35:05   + 8:37 
  9. Mudrák Daniel            TBM0629 C KOS TJ Tesla Brno        35:34   + 9:06 
 10. Jelínek Filip            RUZ0500 B TJ Růžená                35:41   + 9:13 
 11. Čech Radan               TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno        41:37   + 15:09
 12. Novák Matyáš             CTB0601 C SK OB Chotěboř           42:11   + 15:43
 13. Petrášek Eduard          ZBM0609 C SK Žabovřesky Brno       43:34   + 17:06
 14. Svirák Jonatan           TBM0608 C KOS TJ Tesla Brno        43:53   + 17:25
 15. Nouza Michal             SJH0505 C SJH Jindřichův Hradec    47:13   + 20:45
 16. Cicvárek Radim           ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno       47:50   + 21:22
 17. Baše Matěj               ZBM0509 B SK Žabovřesky Brno       49:47   + 23:19
 18. Hanousek Prokop          TBM0613 C KOS TJ Tesla Brno        52:28   + 26:00
 19. Dvořák Jakub             BBM0502 C BETA URSUS Orienteering  53:17   + 26:49
 20. Potužník Viktor          SJH0504 B SJH Jindřichův Hradec    55:35   + 29:07
 21. Hendrych Vít             SJI0601 B OK Jihlava               56:11   + 29:43
 22. Jirků František          SJI0600 C OK Jihlava               56:45   + 30:17
 23. Folprecht Matyáš         TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno        56:57   + 30:29
 24. Eliáš Vojtěch            TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno        59:26   + 32:58
 25. Venhauer Vojtěch         SJI0505 C OK Jihlava               59:43   + 33:15
 26. Medek Mikuláš            NNN0012   Neregistrovaní (NNN)     64:34   + 38:06
 27. Martinkovič Šimon        BBM0503 C BETA URSUS Orienteering  64:56   + 38:28
 28. Novotný Jakub            SJI0504 C OK Jihlava               71:01   + 44:33
 29. Nešpor Jiří              TTR0502 C OOB Třebíč               85:39   + 59:11
 30. Palát Přemek             TTR0601 C OOB Třebíč               91:40   + 65:12
     Pekárek Martin           RBK0501 C SK Radioklub Blansko      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.80 km, 140 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lička Adam               TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno        30:30          
  2. Pobuda Vojtěch           SJH0302 C SJH Jindřichův Hradec    33:04   + 2:34 
  3. Gryc Ondřej              TBM0406 B KOS TJ Tesla Brno        33:16   + 2:46 
  4. Jelínek Kryštof          RUZ0301 B TJ Růžená                33:45   + 3:15 
  5. Štěrbák Josef            ZBM0409 B SK Žabovřesky Brno       34:34   + 4:04 
  6. Musil Štěpán             TBM0305 C KOS TJ Tesla Brno        35:15   + 4:45 
  7. Palát Tomáš              ABM0307 B KOB ALFA Brno            35:19   + 4:49 
  8. Venhoda Matěj            SJI0301 B OK Jihlava               38:24   + 7:54 
  9. Gregor Jáchym            RUZ0400 B TJ Růžená                39:35   + 9:05 
 10. Dundáček Karel           SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec    43:09   + 12:39
 11. Rada Štěpán              ABM0404 B KOB ALFA Brno            45:57   + 15:27
 12. Fousek Vojtěch           RBK0403 B SK Radioklub Blansko     46:43   + 16:13
 13. Novotný Tomáš            TTR0305 C OOB Třebíč               52:48   + 22:18
 14. Cícha Václav             TTR0401 B OOB Třebíč               55:16   + 24:46
 15. Splítek Petr             PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  56:15   + 25:45
 16. Dvořáček Jakub           OSN0303 C SK Orientační sporty No  56:35   + 26:05
 17. Fousek Matěj             RBK0402 C SK Radioklub Blansko     56:53   + 26:23
 18. Ježek Filip              RBK0405 C SK Radioklub Blansko     59:45   + 29:15
 19. Hybeš Michal             CHT0401 B OOB SK Chrast            69:45   + 39:15
 20. Bružeňák Andrej          TBM0307 C KOS TJ Tesla Brno        85:38   + 55:08
 21. Račanský Jan             UBM0302 C MENISKOS Brno            96:37   + 66:07
     Dittrich Antonín         ABM0410 C KOB ALFA Brno             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 4.70 km, 145 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cícha Matěj              TTR0102 C OOB Třebíč               40:29          
  2. Hojný Jáchym             SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec    42:50   + 2:21 
  3. Tkáč Juraj               SJI0200 B OK Jihlava               46:27   + 5:58 
  4. Čelechovský Matěj        UBM0202 B MENISKOS Brno            46:48   + 6:19 
  5. Poláček Tomáš            PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  48:38   + 8:09 
  6. Kopecký Jan              PZR0202 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  54:37   + 14:08
  7. Sitař Miroslav           PZR0205 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  55:36   + 15:07
  8. Palát Bohuslav           TTR0201 B OOB Třebíč               56:46   + 16:17
     Kalas Tomáš              PZR0105 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
     Nešpor Jan               TTR0101 B OOB Třebíč                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 7.20 km, 210 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               51:59          
  2. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        56:09   + 4:10 
  3. Kafka Matěj              SJI9903 A OK Jihlava               57:51   + 5:52 
  4. Šenkýř Matěj             SJI9902 A OK Jihlava               58:21   + 6:22 
  5. Florián Vojtěch          ABM9901 B KOB ALFA Brno            64:00   + 12:01
  6. Komenda Jan              ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno       64:19   + 12:20
  7. Žanda Jan                CTB9901 B SK OB Chotěboř           65:15   + 13:16
  8. Pastyřík Martin          PZR9902 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  68:53   + 16:54
  9. Hybeš David              CHT9903 C OOB SK Chrast            97:59   + 46:00
 10. Nosek Jakub              SJH0002 B SJH Jindřichův Hradec   109:28   + 57:29
--------------------------------------------------------------------------------

H21 9.60 km, 325 m, 29 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Palát Petr               ABM7415 C KOB ALFA Brno            60:29          
  2. Kozák Osvald             TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno        66:02   + 5:33 
  3. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       68:24   + 7:55 
  4. Srb Vladimír             SJI7801 C OK Jihlava               71:59   + 11:30
  5. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast            72:19   + 11:50
  6. Venhoda Milan            SJI7104 C OK Jihlava               73:19   + 12:50
  7. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            74:40   + 14:11
  8. Adámek Filip             ABM0101 A KOB ALFA Brno            76:05   + 15:36
  9. Ptáček Ondřej            TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno        76:41   + 16:12
 10. Zřídkaveselý Libor       ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno       79:03   + 18:34
 11. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       79:05   + 18:36
 12. Kadlec Jan               SJI8306 C OK Jihlava               79:25   + 18:56
 13. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        80:05   + 19:36
 14. Kožoušek Adam            ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno       80:44   + 20:15
 15. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  80:50   + 20:21
 16. Mokrý Ondřej             ABM9410 C KOB ALFA Brno            82:58   + 22:29
 17. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno       83:44   + 23:15
 18. Nouza Petr ml.           SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec    86:22   + 25:53
 19. Vítek Pavel              CHT7501 C OOB SK Chrast            87:03   + 26:34
 20. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       88:56   + 28:27
 21. Culka Josef              JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  92:57   + 32:28
 22. Slabý Jan                ZHR7900 C TJ Zhoř                  96:45   + 36:16
 23. Chaloupka Martin         CHT7301 C OOB SK Chrast            98:18   + 37:49
 24. Veselý Martin            ZBM7502 C SK Žabovřesky Brno       98:31   + 38:02
 25. Kněžínek Karel           65C8401   SK Radiosport Bílovice   98:41   + 38:12
 26. Obrátil Štěpán           ABM9409 C KOB ALFA Brno            99:18   + 38:49
 27. Hladílek Jan             PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 102:07   + 41:38
 28. Hrazdil Jiří             ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno      102:39   + 42:10
 29. Vríčan Peter             36S8901   nereg.                  102:46   + 42:17
 30. Klvaňa Milan             CHT7500 C OOB SK Chrast           104:17   + 43:48
 31. Novohradský Petr         PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 114:48   + 54:19
 32. Matějka Pavel            NNN0019   Neregistrovaní (NNN)    123:34   + 63:05
 33. Koumar František         SJI9501 C OK Jihlava              127:40   + 67:11
     Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB ALFA Brno             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 6.30 km, 210 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB ALFA Brno            57:39          
  2. Zvarik Tomáš             ZBM7702 C SK Žabovřesky Brno       68:27   + 10:48
  3. Minařík Luboš            TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno        69:08   + 11:29
  4. Kůr Jiří                 ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno       70:37   + 12:58
  5. Bouška Tomáš             ABM9205 C KOB ALFA Brno            72:44   + 15:05
  6. Kavan Tomáš              TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno        80:13   + 22:34
  7. Coufal Petr              3MC8000   FBŠ Jihlava              80:33   + 22:54
  8. Pekárek Aleš             RBK6602 C SK Radioklub Blansko     86:15   + 28:36
  9. Novotný Petr             NNN0006   Neregistrovaní (NNN)     88:57   + 31:18
 10. Šedivý Jiří              VBM8207   VSK Mendelu Brno         90:02   + 32:23
 11. Pobuda Michal            SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec    90:47   + 33:08
 12. Kubák Martin ml.         SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec   105:05   + 47:26
 13. Zámečník Mirek           VBM8309   VSK Mendelu Brno        108:17   + 50:38
 14. Sleryja Ondřej           PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 127:48   + 70:09
     Chmelík Petr             ZBM7507 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Splítek Václav           PZR7700 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
     Stejskal Ondřej          LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav B   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 7.50 km, 220 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěrbák Eduard           ZBM7529 C SK Žabovřesky Brno       56:35          
  2. Prášil Aleš              SJI7415 C OK Jihlava               56:44   + 0:09 
  3. Rada Pavel               ABM7401 C KOB ALFA Brno            60:31   + 3:56 
  4. Hofhanzl Abrahám         RUZ7300 C TJ Růžená                61:09   + 4:34 
  5. Gregor Petr              RUZ7500 C TJ Růžená                63:10   + 6:35 
  6. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    64:22   + 7:47 
  7. Orany Tomáš              SJI7311 C OK Jihlava               64:50   + 8:15 
  8. Kheil Radim              PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská   66:12   + 9:37 
  9. Cicvárek Ivo             ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno       68:46   + 12:11
 10. Brosch Petr              RBK7111 C SK Radioklub Blansko     68:52   + 12:17
 11. Ježek Petr               RBK7201 C SK Radioklub Blansko     72:24   + 15:49
 12. Mokrý Jan                ABM6611 C KOB ALFA Brno            73:01   + 16:26
 13. Evstafev Ivan            84C8000   Dolni Kounice            73:58   + 17:23
 14. Hendrych Martin          SJI7828 C OK Jihlava               74:17   + 17:42
 15. Doušek Robert            TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno        74:19   + 17:44
 16. Račanský Jan             UBM7903 C MENISKOS Brno            74:57   + 18:22
 17. Zelený Pavel             ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno       76:07   + 19:32
 18. Coufal Svatoš            ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno       77:06   + 20:31
 19. Izdný Pavel              SJI7613 C OK Jihlava               77:10   + 20:35
 20. Tasler David             UBM7105 C MENISKOS Brno            79:11   + 22:36
 21. Baše Tomáš               ZBM7402 C SK Žabovřesky Brno       80:29   + 23:54
 22. Cícha Radek              TTR7503 C OOB Třebíč               81:29   + 24:54
 23. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    82:19   + 25:44
 24. Ženka Ondřej             6YC8201   Neregistrovaní           86:05   + 29:30
 25. Novotný Jakub            SJI7700 C OK Jihlava               86:41   + 30:06
 26. Folprecht Jaroslav       TBM7305   KOS TJ Tesla Brno        98:16   + 41:41
 27. Fousek Martin            RBK7801 C SK Radioklub Blansko     98:27   + 41:52
 28. Tršová Daniela           PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská   99:04   + 42:29
 29. Potužník Martin          SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec    99:42   + 43:07
 30. Sobotka Petr             PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 102:37   + 46:02
 31. Klusáček Luděk           CTB7803 C SK OB Chotěboř          107:16   + 50:41
 32. Hájek Ondřej             TBM7511 C KOS TJ Tesla Brno       108:12   + 51:37
 33. Horký Tomáš              TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno       114:01   + 57:26
     Musil Radek              1DC7600   Targa Orienteering        DISK          
     Hanousek Kamil           RBK7401 C SK Radioklub Blansko      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 5.70 km, 210 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svoboda Petr             ABM7124 C KOB ALFA Brno            54:03          
  2. Kaňák Petr               SJI6115 C OK Jihlava               55:52   + 1:49 
  3. Zeman Jaroslav           SJI5901 C OK Jihlava               57:15   + 3:12 
  4. Suk Jiří                 MFP6401 C VŠSK MFF UK Praha        57:22   + 3:19 
  5. Dundáček Milan           SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec    59:16   + 5:13 
  6. Kovačič Marek            OSN6600 C SK Orientační sporty No  59:25   + 5:22 
  7. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               59:31   + 5:28 
  8. Žanda Jan                CTB6701 C SK OB Chotěboř           61:45   + 7:42 
  9. Nouza Petr               SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec    62:29   + 8:26 
 10. Kopecký Zdeněk           SJI6002 C OK Jihlava               62:59   + 8:56 
 11. Pölzelbauer Michael      15A0001   OLG Ströck Wien          64:30   + 10:27
 12. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  65:01   + 10:58
 13. Parkan Jiří              SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec    67:34   + 13:31
 14. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   68:31   + 14:28
 15. Mareček Jiří             ADA5901 C OOB Spartak Adamov       69:07   + 15:04
 16. Jalový Vlastimil         RBK6120 C SK Radioklub Blansko     73:26   + 19:23
 17. Fuchs Vladimír           NNN6100   Neregistrovaní (NNN)     77:37   + 23:34
 18. Sysel Svatobor           TTR6202 C OOB Třebíč               78:19   + 24:16
 19. Suk Marek                PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  83:20   + 29:17
 20. Nechuta Milan            PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  86:28   + 32:25
 21. Svoboda Dalibor          67C7000   LesoBloudi              106:18   + 52:15
     Strýček Jiří             ADA6701 C OOB Spartak Adamov        DISK          
  MS Pulec Pavel              VBM6201 C VSK Mendelu Brno         65:59   + 11:56
--------------------------------------------------------------------------------

H55 4.10 km, 125 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  38:37          
  2. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        39:51   + 1:14 
  3. Klusáček Martin          TTR5601 C OOB Třebíč               43:23   + 4:46 
  4. Nosek Vladimír           SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec    43:48   + 5:11 
  5. Matras Jaroslav          CHT5301 C OOB SK Chrast            46:54   + 8:17 
  6. Vítek Josef              CHT4802 C OOB SK Chrast            48:50   + 10:13
  7. Truhlář Karel            ADA5111 C OOB Spartak Adamov       49:08   + 10:31
  8. Romanovský Alois         SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec    49:13   + 10:36
  9. Orálek Miroslav          TTR5201 C OOB Třebíč               52:00   + 13:23
 10. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  54:50   + 16:13
 11. Zlesák Milan             CHT5101 C OOB SK Chrast            55:05   + 16:28
 12. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  56:59   + 18:22
 12. Šenkýř Vladimír          SJI6000 C OK Jihlava               56:59   + 18:22
 14. Jalový Jaroslav          RBK5719 C SK Radioklub Blansko     60:21   + 21:44
 15. Věžník Antonín           ADA5505 C OOB Spartak Adamov       63:12   + 24:35
 16. Pospíšil Aleš            YBM6001   Klub turistů a lyžařů B  66:40   + 28:03
 17. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  74:32   + 35:55
 18. Novohradský Jan          PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  75:13   + 36:36
     Kubálek Zdeněk           RUZ5306 C TJ Růžená                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.30 km, 95 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blecha Ladislav          TRT5100 C KOS Třešť                43:05          
  2. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  44:16   + 1:11 
  3. Chmelík Milan            ABM4501 C KOB ALFA Brno            48:11   + 5:06 
  4. Procházka Jan            TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno        51:05   + 8:00 
  5. Vodrážka Oldřich         CHT4701 C OOB SK Chrast            51:08   + 8:03 
  6. Starka František         CHT4801 C OOB SK Chrast            52:06   + 9:01 
  7. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    54:22   + 11:17
  8. Dittrich Jan             ABM4305 C KOB ALFA Brno            57:53   + 14:48
  9. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        58:51   + 15:46
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.60 km, 55 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černý Ondřej                                                16:29          
  2. Malý Matyáš              TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno        19:29   + 3:00 
  3. Svirák Samuel            5RX1100   NNN                      19:53   + 3:24 
  4. Střelická Alena                                             19:58   + 3:29 
  5. Nečasová Pavlína                                            20:04   + 3:35 
  6. Baláč Jan                                                   20:49   + 4:20 
  7. Dočkal Prokop                                               21:34   + 5:05 
  8. Kvítková Kristýna        UBM0854 C MENISKOS Brno            21:35   + 5:06 
  9. Fraj David               RUZ0900 C TJ Růžená                21:53   + 5:24 
 10. Pilná Anna               OSN1151 C SK Orientační sporty No  22:17   + 5:48 
 11. Svirák Benjamin          NNN0902   Neregistrovaní (NNN)     23:04   + 6:35 
 12. Kyncl Ondřej             ZBM1003 C SK Žabovřesky Brno       23:24   + 6:55 
 13. Jelínek Michal           RUZ       TJ Růžená                23:43   + 7:14 
 14. Šedivá Kristýna          VBM1252   VSK Mendelu Brno         23:51   + 7:22 
 15. Nováková Anna Marie      CTB0951 C SK OB Chotěboř           25:03   + 8:34 
 16. Dittrich František       ABM0901 C KOB ALFA Brno            26:12   + 9:43 
 17. Tomíčková Eliška         19X1050   ESOX ODEI                26:18   + 9:49 
 18. Tomíčková Ivana          19X1350   ESOX ODEI                26:21   + 9:52 
 19. Kubáň Patrik             TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno        26:35   + 10:06
 20. Eliášek Jakub            LBM1101 C TJ Lokomotiva Ingstav B  27:05   + 10:36
 21. Beránková Kamila         ZBM1152 C SK Žabovřesky Brno       28:22   + 11:53
 22. Dvořáčková Eva           OSN1050 C SK Orientační sporty No  28:37   + 12:08
 23. Kubáková Laura           SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec    29:15   + 12:46
 24. Bednář Antonín                                              29:40   + 13:11
 25. Folprecht Mia            TBM0858   KOS TJ Tesla Brno        30:16   + 13:47
 26. Denemarek Albert         BBM1300   BETA URSUS Orienteering  31:21   + 14:52
 27. Krejčíková Zuzana        VBM       VSK Mendelu Brno         31:57   + 15:28
 28. Begley Tristan                                              32:16   + 15:47
 29. Hejduková Laura          LBM12     TJ Lokomotiva Ingstav B  32:35   + 16:06
 30. Běloušek Matěj           CTB1202 C SK OB Chotěboř           32:55   + 16:26
 31. Škapa Jan                                                   32:57   + 16:28
 32. Zhorela Ondřej Jakub     SJI0804 C OK Jihlava               34:23   + 17:54
 33. Kvítková Karolína        UBM1052 C MENISKOS Brno            34:55   + 18:26
 34. Dokoupilová Adéla        NNN0003   Neregistrovaní (NNN)     35:54   + 19:25
 35. Barnatová Táňa                                              35:59   + 19:30
 36. Evstafeva Simona         84C1050   Dolni Kounice            36:05   + 19:36
 37. Jelínek Šimon            RUZ       TJ Růžená                37:01   + 20:32
 38. Szablaturová Nela        SJI0952 C OK Jihlava               37:19   + 20:50
 39. Broschová Alžběta        RBK1151 C SK Radioklub Blansko     37:29   + 21:00
 40. Musilová Anna            1DC0950   Targa Orienteering       37:46   + 21:17
 41. Eliášová Viktorie        TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno        38:38   + 22:09
 42. Cicvárek Lukáš                                              39:45   + 23:16
 43. Bašeová Jolana           ZBM1051 C SK Žabovřesky Brno       40:20   + 23:51
 44. Beránková Julie          ZBM0956 C SK Žabovřesky Brno       40:57   + 24:28
 45. Skácelová Beáta          NNN0005   Neregistrovaní (NNN)     41:58   + 25:29
 46. Mudrák Pavel             TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno        42:57   + 26:28
 47. Kozák Vojtěch            TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno        44:36   + 28:07
 48. Kozáková Zuzana          TBM1352 C KOS TJ Tesla Brno        44:38   + 28:09
 49. Ryglová Beáta            TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno        45:29   + 29:00
 50. Zvarik Andrej                                               47:50   + 31:21
 51. Schwabová Barbora        TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno        48:03   + 31:34
 52. Trš Lubomír              PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská   49:42   + 33:13
 53. Ptáčková Lucie           TBM1372 C KOS TJ Tesla Brno        51:24   + 34:55
 54. Kozoňová Alžběta Tatiana TBM0672 C KOS TJ Tesla Brno        53:31   + 37:02
 55. Dvořáček Ondřej                                             55:09   + 38:40
 56. Stašková Sofie           ZBM0952 C SK Žabovřesky Brno       55:32   + 39:03
 57. Svitáková Ludmila        SJH1152 C SJH Jindřichův Hradec    56:48   + 40:19
 58. Svirák Timotej                                              58:15   + 41:46
 59. Janačík Tadeáš           HDR                                59:23   + 42:54
 60. Sýkora Jan                                                  62:44   + 46:15
 61. Novotný Jiří                                                69:12   + 52:43
 62. Pyšková Jasmína                                             75:35   + 59:06
 63. Janačíková Valerie                                          79:50   + 63:21
 64. Hájek Vojtěch                                               79:52   + 63:23
 65. Matrasovi Štěpán a Marie CHT1451 C OOB SK Chrast            84:22   + 67:53
 66. Chmelařová Kristýna                                         84:23   + 67:54
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.00 km, 75 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Pavel              CTB7001 C SK OB Chotěboř           19:17          
  2. Frýba Dominik            SJI9702 A OK Jihlava               21:56   + 2:39 
  3. Kyncl Tomáš                                                 25:29   + 6:12 
  4. Venhauer Jaroslav                                           25:55   + 6:38 
  5. Nechuta David            PZR9701 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  26:02   + 6:45 
  6. Kvítek Franjo            UBM8003 C MENISKOS Brno            28:24   + 9:07 
  7. Šimon Igor                                                  28:34   + 9:17 
  8. Bauerová Petra                                              29:14   + 9:57 
  9. Střelická Jana                                              32:07   + 12:50
 10. Theiner Lukáš            ABM9610 C KOB ALFA Brno            33:38   + 14:21
 11. Račanský Martin                                             35:28   + 16:11
 12. Ježková Ilona            TBM7256   KOS TJ Tesla Brno        36:05   + 16:48
 13. Baláč Radek                                                 36:39   + 17:22
 14. Běloušek Pavel           CTB7201   SK OB Chotěboř           36:47   + 17:30
 15. Fráňa Pavel              GBM                                36:55   + 17:38
 16. Sedláček Břetislav                                          37:07   + 17:50
 17. Tomíček Oldřich          19X7900   ESOX ODEI                37:27   + 18:10
 17. Pekárková Radka          RBK6767 C SK Radioklub Blansko     37:27   + 18:10
 19. Kovačičová Ivona         OSN6850 C SK Orientační sporty No  38:10   + 18:53
 20. Bednář Tomáš                                                38:23   + 19:06
 21. Karlík Jan               8CX8800   Neregistrovaní - Karlík  38:31   + 19:14
 22. Bednářová Anna                                              38:38   + 19:21
 23. Novotný Tomáš                                               38:55   + 19:38
 24. Šichová Radka                                               40:11   + 20:54
 25. Dundáčková Hana          SJH7052 C SJH Jindřichův Hradec    40:17   + 21:00
 26. Verner Leoš              6BX7600   NOCH Brno                41:05   + 21:48
 27. Matuška Pavel                                               42:10   + 22:53
 28. Strýčková Monika         ADA       OOB Spartak Adamov       43:27   + 24:10
 29. Finstrlová Jarmila       ZBM7652 C SK Žabovřesky Brno       43:44   + 24:27
 30. Finstrle Aleš            ZBM7603 C SK Žabovřesky Brno       43:51   + 24:34
 31. Stašková Petra           ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno       44:13   + 24:56
 32. Buráň Zdeněk             9MX5800   BzB                      46:19   + 27:02
 33. Buráňová Hana            9MX7050   BzB                      47:13   + 27:56
 34. Fraj Oldřich             RUZ7502 C TJ Růžená                48:14   + 28:57
 35. Štěrbáková Jana          NNN0007   Neregistrovaní (NNN)     51:29   + 32:12
 36. Coufalová Martina        ZBM7755 C SK Žabovřesky Brno       52:31   + 33:14
 37. Štěrbák Eda              NNN0008   Neregistrovaní (NNN)     52:44   + 33:27
 38. Frajová Kamila           RUZ7950 C TJ Růžená                53:01   + 33:44
 39. Černý Petr                                                  53:44   + 34:27
 40. Kučerová Renata          ZBM7654 C SK Žabovřesky Brno       54:00   + 34:43
 41. Szablaturová Kamila                                         54:41   + 35:24
 42. Kříž Martin              PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  54:55   + 35:38
 43. Urbánek Petr             ZBM7303 C SK Žabovřesky Brno       55:51   + 36:34
 44. Kvítková Kateřina        UBM8152 C MENISKOS Brno            57:14   + 37:57
 45. Dobrovolný Vladimír      TBM7009   KOS TJ Tesla Brno        57:40   + 38:23
 46. Zvariková Hana                                              58:54   + 39:37
 47. Zoulíková Iveta          CHT       OOB SK Chrast            61:00   + 41:43
 48. Hanousek Radim           NNN0023   Neregistrovaní (NNN)     69:33   + 50:16
 49. Kaňáková Petra           SJI8751 C OK Jihlava               72:17   + 53:00
 50. Francová Jana                                               80:27   + 61:10
 51. Klimeš Jiří              VBM5801   VSK Mendelu Brno         91:54   + 72:37
     Beránek Miroslav         ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------