Kód závodu          : 3843
Název               : H.S.H. Vysočina cup - E2
Datum               : 15.07.2017
Pořadatel           : CHT - OOB SK Chrast
Ředitel závodu      : Martinec Petr
Hlavní rozhodčí     : Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí      : Krejsa Martin - R3
Kategorie: H35B

H35B 9.10 km, 240 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Venhoda Milan            SJI7104   OK Jihlava               66:15          
  2. Vedra David              TBM7402   KOS TJ Tesla Brno        69:55   + 3:40 
  3. Milán Pavel              TBM7227   KOS TJ Tesla Brno        73:31   + 7:16 
  4. Šklíba Jan               SRK7501   SOOB Spartak Rychnov n.  75:29   + 9:14 
  5. Šabatka Petr             LPU8106   OK Lokomotiva Pardubice  78:29   + 12:14
  6. Boudný Jan               SCP7417   OK Sparta Praha          78:38   + 12:23
  7. Prášil Aleš              SJI7415   OK Jihlava               78:53   + 12:38
  8. Nehasil David            BOR7713   OK Jiskra Nový Bor       79:22   + 13:07
  9. Hlaváč Jiří              TBM6116   KOS TJ Tesla Brno        79:54   + 13:39
 10. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice  82:16   + 16:01
 11. Hofhanzl Abrahám         RUZ7300   TJ Růžená                86:27   + 20:12
 12. Hájek Ondřej             TBM7511   KOS TJ Tesla Brno        87:21   + 21:06
 13. Hrouza Jan               KRN8100   KOS TJ Lokomotiva Krnov  88:24   + 22:09
 14. Bašus Petr               SCP7400   OK Sparta Praha          98:43   + 32:28
 15. Blažek Zdeněk            SJH7601   SJH Jindřichův Hradec   103:03   + 36:48
 16. Kolář Tomáš              SLA7103   SKOB Slaný              104:11   + 37:56
 17. Rotek Pavel              ZBM7704   SK Žabovřesky Brno      104:42   + 38:27
 18. Beran Pavel              SJH7801   SJH Jindřichův Hradec   105:36   + 39:21
 19. Šmahel Lukáš             OPI7800   Orientační sporty Písek 108:22   + 42:07
 20. Pecka Jan                EKP6800   VŠTJ Ekonom Praha       118:12   + 51:57
 21. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice 122:37   + 56:22
 22. Matoušek Petr            EKP7503   VŠTJ Ekonom Praha       124:05   + 57:50
 23. Choutka Jaroslav         SOB6301   SOBSA                   127:46   + 61:31
 24. Janeček Jura             EKP6701   VŠTJ Ekonom Praha       129:59   + 63:44
 25. Jelínek Jaromír          CTB7702   SK OB Chotěboř          139:06   + 72:51
 26. Kozel Jiří               9VX8100   Tři Kozlíci             164:25   + 98:10
     Prochazka Jiri           2KS7600   Domnarvets GOIF           DISK          
     Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí       DISK          
     Balej Jiří               KAM7201   OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------