Kód závodu          : 3844
Název               : H.S.H. Vysočina cup - E3
Datum               : 16.07.2017
Pořadatel           : CHT - OOB SK Chrast
Ředitel závodu      : Martinec Petr
Hlavní rozhodčí     : Krejsa Jan - R2
Ředitel závodu      : Martinec Petr
Stavitel tratí      : Krejsa Vladimír - R3

D10N 2.90 km, 40 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  19:17          
  2. Jelínková Eva            PHK0953   OK 99 Hradec Králové     22:56   + 3:39 
  3. Macháčková Tereza        LPU0951   OK Lokomotiva Pardubice  23:13   + 3:56 
  4. Valentová Kateřina       LPU0852   OK Lokomotiva Pardubice  23:19   + 4:02 
  5. Hančová Karolína         VRL0952   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:01   + 6:44 
  6. Kučerová Tereza          ZBM0957   SK Žabovřesky Brno       26:02   + 6:45 
  7. Komínová Vendula         RUZ0751   TJ Růžená                26:08   + 6:51 
  8. Soldánová Pavlína        PLU0999   TJ SOKOL Plumlov         33:54   + 14:37
  9. Beranová Marie           SJH0951   SJH Jindřichův Hradec    34:00   + 14:43
 10. Velátová Lucie           OPI0750   Orientační sporty Písek  38:19   + 19:02
 11. Suchardová Ella          JIL0951   OK Jilemnice             39:32   + 20:15
 12. Otrubová Karolína        PLU0888   TJ SOKOL Plumlov         41:52   + 22:35
 13. Kubešová Kristýna        RUZ1050   TJ Růžená                44:26   + 25:09
 14. Pietraszková Zuzana      OOP0750   TJ Opava                 44:32   + 25:15
--------------------------------------------------------------------------------

D10 2.40 km, 40 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malá Anežka              JIL0751   OK Jilemnice             15:57          
  2. Oranyová Sylva           SJI0751   OK Jihlava               16:13   + 0:16 
  3. Kopencová Anna           SJH0752   SJH Jindřichův Hradec    18:45   + 2:48 
  4. Dvořáková Lucie          BBM0750   BETA URSUS Orienteering  19:34   + 3:37 
  5. Gregorová Julie          RUZ0750   TJ Růžená                21:05   + 5:08 
  6. Gregorová Alice          CTB0751   SK OB Chotěboř           22:49   + 6:52 
  7. Běloušková Kateřina      CTB0752   SK OB Chotěboř           23:17   + 7:20 
  8. Komárková Zbyňka         SJH0751   SJH Jindřichův Hradec    23:37   + 7:40 
  9. Nemšovská Magdalena      VSP0853   USK Praha                27:04   + 11:07
 10. Potužníková Adéla        SJH0754   SJH Jindřichův Hradec    28:15   + 12:18
 11. Rotková Veronika         ZBM0854   SK Žabovřesky Brno       29:30   + 13:33
 12. Lošťáková Ela            LTP0951   OOB TJ Lokomotiva Tepli  32:19   + 16:22
 13. Rozsívalová Adéla        KON0760   KOB Konice               32:53   + 16:56
 14. Petriláková Amálie       DOR0953   OK Dobříš                33:03   + 17:06
 15. Krtičková Ester          CHA0754   OK Chrastava             34:07   + 18:10
 16. Nešporová Terezie        TTR0852   OOB Třebíč               35:33   + 19:36
 17. Hiklová Eva              ZBM0755   SK Žabovřesky Brno       47:27   + 31:30
--------------------------------------------------------------------------------

D12B 2.60 km, 40 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Srbová Michaela          SJI0551   OK Jihlava               16:41          
  2. Procházková Doubravka    ADA0651   OOB Spartak Adamov       18:28   + 1:47 
  3. Doušková Hana            TBM0659   KOS TJ Tesla Brno        19:06   + 2:25 
  4. Dušková Tereza           TBM0554   KOS TJ Tesla Brno        19:12   + 2:31 
  5. Batani Valentina         TZL0551   SKOB Zlín                19:28   + 2:47 
  6. Fuchsová Ema             TBM0653   KOS TJ Tesla Brno        19:38   + 2:57 
  7. Výchová Veronika         KOR0550   OB DDM Kostelec nad Orl  19:52   + 3:11 
  7. Hlaváčová Lucie          TBM0660   KOS TJ Tesla Brno        19:52   + 3:11 
  9. Doleželová Anna          PZR0651   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  20:06   + 3:25 
 10. Škáchová Viktorie        KAM0650   OK Kamenice              21:03   + 4:22 
 11. Blažková Veronika        SJH0551   SJH Jindřichův Hradec    21:17   + 4:36 
 12. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  21:18   + 4:37 
 13. Batani Valeria           TZL0550   SKOB Zlín                22:48   + 6:07 
 14. Škáchová Zuzana          KAM0651   OK Kamenice              24:50   + 8:09 
 15. Kosobudová Anna          VTA0551   SC vebr-sport            25:32   + 8:51 
 16. Lošťáková Sára           LTP0650   OOB TJ Lokomotiva Tepli  28:40   + 11:59
 17. Benešová Michaela        SJH0651   SJH Jindřichův Hradec    29:18   + 12:37
 18. Pecková Tereza           VLI0551   Slavia Liberec orientee  30:37   + 13:56
 19. Kuhnová Alžběta          LPU0652   OK Lokomotiva Pardubice  37:02   + 20:21
 20. Hájková Marie            VRL0651   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:38   + 26:57
 21. Havlová Katka            RUM0552   ZOOB Rumburk             44:39   + 27:58
 22. Pitrmucová Lucie         JIL0651   OK Jilemnice             47:55   + 31:14
 23. Hajšmanová Anna          LPM0651   OK Lokomotiva Plzeň      55:21   + 38:40
 24. Kruschinová Jana         LTP0551   OOB TJ Lokomotiva Tepli  56:50   + 40:09
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 3.30 km, 70 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mulíčková Markéta        ABM0362   KOB ALFA Brno            23:31          
  2. Karlová Anna             JIL0352   OK Jilemnice             25:29   + 1:58 
  3. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:12   + 4:41 
  4. Bednaříková Emma         VLI0359   Slavia Liberec orientee  29:09   + 5:38 
  5. Pušová Bára              LPU0357   OK Lokomotiva Pardubice  32:03   + 8:32 
  6. Vedrová Ela              TBM0357   KOS TJ Tesla Brno        33:23   + 9:52 
  6. Švidrnochová Eliška      OOP0451   TJ Opava                 33:23   + 9:52 
  8. Gottsteinová Ema         JIL0451   OK Jilemnice             33:58   + 10:27
  9. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:23   + 10:52
 10. Nehasilová Veronika      LDC0350   KOB Děčín                36:38   + 13:07
 11. Teringlová Vendula       VCB0451   OB České Budějovice      38:07   + 14:36
 12. Pilná Klára              OSN0452   SK Orientační sporty No  40:30   + 16:59
 13. Janečková Josefína       EKP0351   VŠTJ Ekonom Praha        41:59   + 18:28
 14. Rotková Markéta          ZBM0455   SK Žabovřesky Brno       42:09   + 18:38
 15. Miková Lenka             TBM0460   KOS TJ Tesla Brno        42:50   + 19:19
 16. Pavlíčková Hana          KPY0450   SOOB TJ Sokol Kralupy n  43:12   + 19:41
 17. Kubáková Nela            SJH0451   SJH Jindřichův Hradec    43:13   + 19:42
 18. Kynčlová Jiřina          JIL0354   OK Jilemnice             45:05   + 21:34
 19. Bartošová Marie          MLA0451   MLOK Mariánské Lázně     45:12   + 21:41
 20. Komárková Jindra         SJH0453   SJH Jindřichův Hradec    85:27   + 61:56
 21. Nešporová Marie          TTR0351   OOB Třebíč               86:22   + 62:51
 22. Pazderníková Jana        OPI0452   Orientační sporty Písek 119:31   + 96:00
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.20 km, 100 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kochová Anna             SJC0153   Sportcentrum Jičín       34:29          
  2. Blažková Kateřina        SJH0252   SJH Jindřichův Hradec    35:27   + 0:58 
  2. Vejražková Róza          SJC0151   Sportcentrum Jičín       35:27   + 0:58 
  4. Hubáčková Dagmar         LCE0351   OOB TJ Slovan Luhačovic  36:37   + 2:08 
  5. Šklíbová Veronika        SRK0153   SOOB Spartak Rychnov n.  37:06   + 2:37 
  6. Škáchová Magdalena       KAM0151   OK Kamenice              37:34   + 3:05 
  7. Hlaváčová Anežka         TBM0199   KOS TJ Tesla Brno        37:48   + 3:19 
  8. Kosobudová Kateřina      VTA0253   SC vebr-sport            38:01   + 3:32 
  9. Klacková Štěpánka        SJC0253   Sportcentrum Jičín       38:29   + 4:00 
 10. Janků Anna               SJC0252   Sportcentrum Jičín       40:23   + 5:54 
 11. Vyhnálková Marie         RIC0151   OB Říčany                40:52   + 6:23 
 12. Kovářová Jana            CET0251   TJ Loko Česká Třebová    42:25   + 7:56 
 13. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      43:42   + 9:13 
 14. Shánělová Štěpánka       CHC0152   K.O.B. Choceň            44:43   + 10:14
 15. Bednaříková Sára         LCE0252   OOB TJ Slovan Luhačovic  46:17   + 11:48
 16. Matějková Barbora        SJC0156   Sportcentrum Jičín       46:18   + 11:49
 17. Polanská Nelly           PZR0152   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  47:07   + 12:38
 18. Pitrmucová Antonie       JIL0251   OK Jilemnice             47:52   + 13:23
 19. Pavlová Martina          LTP0151   OOB TJ Lokomotiva Tepli  48:14   + 13:45
 20. Randáková Alžběta        VRL0252   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:39   + 14:10
 21. Starková Terezie         CHT0251   OOB SK Chrast            49:36   + 15:07
 22. Fantová Kateřina         EKP0256   VŠTJ Ekonom Praha        51:26   + 16:57
 23. Petriláková Anežka       DOR0251   OK Dobříš                55:08   + 20:39
 24. Votavová Žofie           KNC0250   Sokol Kostelec n. Č. l.  57:57   + 23:28
 25. Skoupá Vendula           STE0152   SK SKI-OB Šternberk      60:07   + 25:38
 26. Nevěřilová Kateřina      LCE0254   OOB TJ Slovan Luhačovic  65:51   + 31:22
 27. Čeleďová Justýna         TZL0152   SKOB Zlín                78:01   + 43:32
 28. Kahudová Dominika        OPI0158   Orientační sporty Písek  93:48   + 59:19
 29. Winzigová Gabriela       OPI0157   Orientační sporty Písek  94:46   + 60:17
 30. Pittnerová Adéla         RUZ0250   TJ Růžená                96:38   + 62:09
 31. Reisingerová Eliška      DLT0151   KrOB Rozmarýn Litoměřic  96:47   + 62:18
 32. Houserová Tereza         OPI0156   Orientační sporty Písek  98:40   + 64:11
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 5.00 km, 90 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sieglová Eliška          PGP9954   SK Praga                 42:05          
  2. Peterová Jana            LPU0057   OK Lokomotiva Pardubice  49:52   + 7:47 
  3. Zrníková Adéla           OSN0099   SK Orientační sporty No  51:09   + 9:04 
  4. Firešová Markéta         ZBM9951   SK Žabovřesky Brno       56:20   + 14:15
  5. Kováčiková Jolana        KNC0051   Sokol Kostelec n. Č. l.  61:20   + 19:15
  6. Hrabošová Magdalena      ASU0099   Magnus Orienteering      62:28   + 20:23
  7. Malivánková Eva          ZBM9952   SK Žabovřesky Brno       63:50   + 21:45
  8. Stoklasová Daniela       OSN0055   SK Orientační sporty No  64:15   + 22:10
  9. Ressová Tereza           LCE0052   OOB TJ Slovan Luhačovic  64:44   + 22:39
 10. Matulíková Aneta         TZL0050   SKOB Zlín                67:22   + 25:17
 11. Nováková Markéta         KUO0099   KOB Ústí nad Orlicí      67:44   + 25:39
 12. Škarková Kateřina        PGP9955   SK Praga                 70:49   + 28:44
 13. Míchalová Šárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  74:37   + 32:32
 14. Sedláčková Linda         ROZ0050   OK Roztoky               79:04   + 36:59
 15. Špendlíková Kamila       LCE0051   OOB TJ Slovan Luhačovic  80:35   + 38:30
 16. Karbusová Kateřina       OPI0052   Orientační sporty Písek  96:28   + 54:23
 17. Hlaváčková Petra         PHK0052   OK 99 Hradec Králové     98:33   + 56:28
 18. Lišková Hana             KPY9951   SOOB TJ Sokol Kralupy n 110:47   + 68:42
 19. Čížková Eliška           ADA0051   OOB Spartak Adamov      111:46   + 69:41
     Pejšková Eva             JHB9953   TJ Jiskra Havlíčkův Bro   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 6.90 km, 135 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tužilová Magdaléna       ZBM9452   SK Žabovřesky Brno       44:41          
  2. Omová Michaela           TUR8153   OOB TJ Turnov            45:43   + 1:02 
  3. Gregorová Kamila         CTB8151   SK OB Chotěboř           45:51   + 1:10 
  4. Kosová Denisa            PHK9150   OK 99 Hradec Králové     45:59   + 1:18 
  5. Kociánová Lenka          VBM8553   VSK Mendelu Brno         46:06   + 1:25 
  6. Voborníková Alena        CTB9451   SK OB Chotěboř           46:58   + 2:17 
  7. Kozáková Zdenka          TBM7952   KOS TJ Tesla Brno        47:14   + 2:33 
  8. Hrušková Barbora         ZBM9354   SK Žabovřesky Brno       47:38   + 2:57 
  9. Zvěřinová Martina        LPU8357   OK Lokomotiva Pardubice  47:51   + 3:10 
 10. Hiklová Natalia          ZBM8350   SK Žabovřesky Brno       48:03   + 3:22 
 11. Benešová Jana            CTB9452   SK OB Chotěboř           48:33   + 3:52 
 12. Hrstková Vladěna         ZBM8787   SK Žabovřesky Brno       48:37   + 3:56 
 13. Plochová Dominika        DKP8651   Oddíl OB Kotlářka        49:16   + 4:35 
 14. Vozdová Klára            ASU8964   Magnus Orienteering      49:31   + 4:50 
 15. Snížková Petra           DKP7752   Oddíl OB Kotlářka        50:29   + 5:48 
 16. Matějů Martina           PGP8556   SK Praga                 50:50   + 6:09 
 17. Hiršová Gabriela         ZBM9651   SK Žabovřesky Brno       51:09   + 6:28 
 18. Udržalová Pavla          LPU8552   OK Lokomotiva Pardubice  51:12   + 6:31 
 18. Nováková Tereza          DKP9751   Oddíl OB Kotlářka        51:12   + 6:31 
 20. Karochová Simona         DKP8853   Oddíl OB Kotlářka        51:26   + 6:45 
 21. Čepová Daniela           PHK8951   OK 99 Hradec Králové     52:05   + 7:24 
 22. Krafková Lucie           TUR8650   OOB TJ Turnov            53:01   + 8:20 
 23. Fenclová Marta           LPU7667   OK Lokomotiva Pardubice  54:07   + 9:26 
 24. Vališová Martina         OSN9696   SK Orientační sporty No  54:35   + 9:54 
 25. Bochenková Martina       DKP8758   Oddíl OB Kotlářka        54:39   + 9:58 
 26. Procházková Klára        LPU9451   OK Lokomotiva Pardubice  55:06   + 10:25
 27. Šimůnková Gabriela       TAP9755   KOB TRETRA Praha         57:07   + 12:26
 28. Kožinová Zuzana          PGP9650   SK Praga                 58:18   + 13:37
 29. Jeřábková Jitka          TZL9453   SKOB Zlín                60:10   + 15:29
 30. Čermáková Magdalena      LCE9155   OOB TJ Slovan Luhačovic  62:11   + 17:30
 31. Chovancová Zuzana        TZL9754   SKOB Zlín                62:24   + 17:43
 32. Kochová Nikola           TUR9358   OOB TJ Turnov            62:34   + 17:53
 33. Zamazalová Kateřina      TAP9053   KOB TRETRA Praha         63:16   + 18:35
 34. Horvátová Hana           ASU9797   Magnus Orienteering      67:24   + 22:43
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 6.30 km, 135 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chmelařová Michaela      SHK9151   OK Slavia Hradec Králov  44:39          
  2. Svobodová Lenka          PHK9551   OK 99 Hradec Králové     45:51   + 1:12 
  3. Kolínová Kristýna        DKP8450   Oddíl OB Kotlářka        48:54   + 4:15 
  4. Kamenická Kateřina       PHK9353   OK 99 Hradec Králové     49:03   + 4:24 
  5. Rollier Monika           PHK8051   OK 99 Hradec Králové     49:04   + 4:25 
  6. Gebauerová Jana          ZBM7951   SK Žabovřesky Brno       52:23   + 7:44 
  7. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:27   + 8:48 
  8. Azebová Nina             PHK8855   OK 99 Hradec Králové     53:42   + 9:03 
  9. Píšová Monika            NPA8151   SK LOB Nová Paka         54:08   + 9:29 
 10. Sabelová Markéta         TRI9656   TJ TŽ Třinec             54:47   + 10:08
 11. Křížová Lenka            TTR8551   OOB Třebíč               54:58   + 10:19
 12. Uhlíková Tereza          PGP9162   SK Praga                 56:01   + 11:22
 13. Slavíková Lucie          PGP9150   SK Praga                 57:10   + 12:31
 14. Mašláňová Hana           TZL7979   SKOB Zlín                57:11   + 12:32
 15. Dittrichová Petra        KON8787   KOB Konice               58:12   + 13:33
 16. Tesařová Jana            TRI9751   TJ TŽ Třinec             59:16   + 14:37
 17. Kovářová Lenka           LTP9750   OOB TJ Lokomotiva Tepli  59:30   + 14:51
 18. Slavíková Silvie         PGP9751   SK Praga                 59:43   + 15:04
 19. Argalášová Kateřina      TRI9750   TJ TŽ Třinec             59:55   + 15:16
 20. Kopcová Michaela         VLI8456   Slavia Liberec orientee  60:28   + 15:49
 21. Rambová Kamila           DKP8655   Oddíl OB Kotlářka        62:51   + 18:12
 22. Kolešová Helena          LPU8857   OK Lokomotiva Pardubice  65:49   + 21:10
 23. Randíková Magdaléna      SOB8851   SOBSA                    66:49   + 22:10
 24. Králová Vanda            BZP8750   Báječné ženy v orientač  71:14   + 26:35
 25. Mezníková Lucie          ZBM9150   SK Žabovřesky Brno       72:30   + 27:51
 26. Collis Blanka            DKP8257   Oddíl OB Kotlářka        73:41   + 29:02
 27. Procházková Zuzana       KPY8650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  74:00   + 29:21
 28. Přívozníková Pavla       BZP8650   Báječné ženy v orientač  86:56   + 42:17
     Beržinská Soňa           SBK8554   KOB Start Blansko         DISK          
     Wurzelová Hana           OSN8972   SK Orientační sporty No   DISK          
     Chroustová Lenka         ZBM9457   SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Koporová Petra           ASU9353   Magnus Orienteering       DISK          
     Koporová Lenka           ZBM9753   SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Rešová Kateřina          ASU9090   Magnus Orienteering       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 5.70 km, 105 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fučíková Hana            VBM7751   VSK Mendelu Brno         45:18          
  2. Polednová Hana           RUZ8051   TJ Růžená                48:34   + 3:16 
  3. Bžatková Kateřina        18C9750   SK Radiosport Bílovice   52:16   + 6:58 
  4. Kokaislová Eva           LPU7956   OK Lokomotiva Pardubice  52:20   + 7:02 
  5. Tesařová Eva             NNN9998   Neregistrovaní (NNN)     52:51   + 7:33 
  6. Krejčíková Marie         TZL9252   SKOB Zlín                53:40   + 8:22 
  7. Doleželová Kateřina      LPU9558   OK Lokomotiva Pardubice  54:14   + 8:56 
  8. Tomešová Daniela         SJC8451   Sportcentrum Jičín       54:34   + 9:16 
  9. Míková Lenka             VCB7653   OB České Budějovice      54:39   + 9:21 
 10. Chloupková Barbora       VBM8455   VSK Mendelu Brno         54:45   + 9:27 
 11. Koláriková Lucie         TZL9451   SKOB Zlín                55:21   + 10:03
 12. Vernerová Radka          VBM8558   VSK Mendelu Brno         55:25   + 10:07
 13. Königová Jana            ZBM8661   SK Žabovřesky Brno       55:37   + 10:19
 14. Lennerová Hana           LPU8952   OK Lokomotiva Pardubice  56:55   + 11:37
 15. Fencíková Lucie          JHB9160   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  57:07   + 11:49
 16. Studničná Lenka          7QX8650   Neregistrovaní - Studni  57:16   + 11:58
 17. Křístková Veronika       ZBM8379   SK Žabovřesky Brno       57:39   + 12:21
 18. Moučková Andrea          RBK9257   SK Radioklub Blansko     57:40   + 12:22
 19. Pekárková Monika         RBK9252   SK Radioklub Blansko     58:12   + 12:54
 20. Hošková Tereza           DOB8971   KOB Dobruška             58:13   + 12:55
 21. Šestáková Petra          RBK9357   SK Radioklub Blansko     58:47   + 13:29
 22. Janečková Dagmar         EKP6550   VŠTJ Ekonom Praha        59:42   + 14:24
 23. Boháčová Lucie           PTE8771   TJ Sokol Ptení           60:18   + 15:00
 24. Rydlová Eva              FSP8989   VSK ČVUT Fakulta Staveb  60:51   + 15:33
 25. Nádvorníková Tereza      LPU8953   OK Lokomotiva Pardubice  61:59   + 16:41
 26. Zoubková Jana            ZBP8050   OOB SK Zbraslav          62:03   + 16:45
 27. Vlachová Kateřina        KON9898   KOB Konice               62:51   + 17:33
 28. Záveská Anna             DOB8851   KOB Dobruška             63:10   + 17:52
 29. Králová Iveta            JHB8952   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  63:45   + 18:27
 30. Grolichová Lucie         ZBP7850   OOB SK Zbraslav          64:33   + 19:15
 31. Dittrichová Zuzana       KON9175   KOB Konice               66:46   + 21:28
 32. Chmelíková Zuzana        VBM9353   VSK Mendelu Brno         68:09   + 22:51
 33. Zajícová Markéta         TAP9054   KOB TRETRA Praha         68:16   + 22:58
 34. Kociánová Barbora        7KX9450   Kociánová                68:19   + 23:01
 35. Pacovská Romana          VTA8951   SC vebr-sport            69:26   + 24:08
 36. Chroustová Šárka         ZBM9862   SK Žabovřesky Brno       71:31   + 26:13
 37. Skládanková Tereza       RBK8951   SK Radioklub Blansko     73:15   + 27:57
 38. Kubešová Eva             RUZ8151   TJ Růžená                81:10   + 35:52
     Bartalošová Jana         PGP8154   SK Praga                  DISK          
     Knoblochová Kamila       SJC8356   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Stachoňová Barbara       ZBM8451   SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Fencíková Vladislava     JHB6553   TJ Jiskra Havlíčkův Bro   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.90 km, 105 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zimmerová Kateřina       KAM9850   OK Kamenice              51:49          
  2. Grundmanová Lenka        CHC8651   K.O.B. Choceň            53:53   + 2:04 
  3. Procházková Michaela     LPU8960   OK Lokomotiva Pardubice  54:23   + 2:34 
  4. Botiková Daniela         LCE9158   OOB TJ Slovan Luhačovic  55:16   + 3:27 
  5. Jiříčková Bětka          KRN8383   KOS TJ Lokomotiva Krnov  55:52   + 4:03 
  6. Pilíková Veronika        CET8152   TJ Loko Česká Třebová    56:20   + 4:31 
  7. Zavadilová Simona        PTE8485   TJ Sokol Ptení           58:16   + 6:27 
  8. Zavadilová Zdeňka        PTE8689   TJ Sokol Ptení           58:51   + 7:02 
  9. Typltová Hana            OOL8750   SK Haná orienteering     59:20   + 7:31 
 10. Csakvaryová Lenka        SBK8383   KOB Start Blansko        59:33   + 7:44 
 11. Kamererová Klára         KAM9154   OK Kamenice              59:39   + 7:50 
 12. Marešová Kristýna        LPU9155   OK Lokomotiva Pardubice  60:09   + 8:20 
 13. Vacková Anna             SJI9854   OK Jihlava               60:10   + 8:21 
 14. Štěpánová Petra          OOL8950   SK Haná orienteering     60:42   + 8:53 
 15. Müllerová Markéta        LCE9453   OOB TJ Slovan Luhačovic  61:01   + 9:12 
 16. Kazdová Jana             SJC7752   Sportcentrum Jičín       61:09   + 9:20 
 17. Pospíšilová Marie        DKP8756   Oddíl OB Kotlářka        61:42   + 9:53 
 18. Mikušová Ivana           PTE8365   TJ Sokol Ptení           62:15   + 10:26
 19. Kopecká Eliška           KNC9850   Sokol Kostelec n. Č. l.  62:30   + 10:41
 20. Štěpánková Petra         LBM8651   TJ Lokomotiva Ingstav B  62:45   + 10:56
 21. Klimplová Zuzana         LPU8151   OK Lokomotiva Pardubice  63:19   + 11:30
 22. Krejčí Lenka             PTE8350   TJ Sokol Ptení           63:25   + 11:36
 23. Kršáková Marie           VIC9191   OB Vizovice              67:50   + 16:01
 24. Kovářová Tereza          TRI9756   TJ TŽ Třinec             68:02   + 16:13
 25. Slotová Jarmila          TAP8650   KOB TRETRA Praha         69:00   + 17:11
 26. Zeman Klára              DCE7950   KOB Dobřichovice         69:48   + 17:59
 27. Jandová Diana            CHT9151   OOB SK Chrast            71:35   + 19:46
 28. Rajnošková Lea           BZR8451   Bratrstvo Ždárských vrc  80:08   + 28:19
 29. Marečková Edita          PGP8853   SK Praga                 84:45   + 32:56
 30. Krtičková Anna           LPU8484   OK Lokomotiva Pardubice  96:50   + 45:01
 31. Klašková Josefina        DKP9651   Oddíl OB Kotlářka       108:00   + 56:11
 32. Kačírková Tereza         BBM5678   BETA URSUS Orienteering 133:24   + 81:35
     Čechová Jitka            VBM8353   VSK Mendelu Brno          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 5.00 km, 95 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryšavá Magdalena         PGP7650   SK Praga                 41:50          
  2. Malá Věra                JIL7752   OK Jilemnice             46:25   + 4:35 
  3. Matějů Kateřina          VLI8054   Slavia Liberec orientee  47:02   + 5:12 
  4. Valentová Zuzana         LPU7853   OK Lokomotiva Pardubice  47:34   + 5:44 
  5. Hojná Silvie             SCP7950   OK Sparta Praha          48:00   + 6:10 
  6. Pekárková Eva            TZL7653   SKOB Zlín                48:57   + 7:07 
  7. Otrubová Johana          PLU7852   TJ SOKOL Plumlov         52:44   + 10:54
  8. Teringlová Martina       VCB7851   OB České Budějovice      55:43   + 13:53
  9. Vlastníková Lucie        JIL7554   OK Jilemnice             56:04   + 14:14
 10. Slováčková Věra          TZL8181   SKOB Zlín                56:06   + 14:16
 11. Městková Lucie           TEP7850   Tempo Praha              56:18   + 14:28
 12. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov n.  58:12   + 16:22
 13. Daňková Veronika         SBK8151   KOB Start Blansko        60:26   + 18:36
 14. Haasová Renata           LPU7960   OK Lokomotiva Pardubice  62:25   + 20:35
 15. Smětáková Ivana          HLV8153   KČT - OB Holešov         62:51   + 21:01
 16. Bartošová Jana           MLA7051   MLOK Mariánské Lázně     62:57   + 21:07
 17. Beranová Jana            SJH7851   SJH Jindřichův Hradec    63:48   + 21:58
 18. Škáchová Petra           KAM7054   OK Kamenice              63:51   + 22:01
 19. Dlouhá Marta             BZP7851   Báječné ženy v orientač  70:19   + 28:29
 20. Krausová Marcela         LCV7351   TJ Lokomotiva Chomutov   76:02   + 34:12
 21. Vyhnálková Eva           RIC7552   OB Říčany                81:32   + 39:42
 22. Pecharová Michaela       TJP6550   TJ Sokol Troja           83:04   + 41:14
     Kurfürstová Irena        TZL8053   SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.20 km, 100 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlová Kateřina         JIL7553   OK Jilemnice             47:51          
  2. Kašparová Eva            LPU7854   OK Lokomotiva Pardubice  51:18   + 3:27 
  3. Šaldová Jana             JIL7555   OK Jilemnice             53:40   + 5:49 
  4. Cipryánová Alena         BZP7850   Báječné ženy v orientač  55:22   + 7:31 
  5. Klusáčková Lenka         CTB8051   SK OB Chotěboř           55:56   + 8:05 
  6. Švidrnochová Hana        OOP7751   TJ Opava                 56:49   + 8:58 
  7. Procházková Jana         DKP8052   Oddíl OB Kotlářka        64:57   + 17:06
  8. Kurfürstová Magdalena    FSP7852   VSK ČVUT Fakulta Staveb  68:22   + 20:31
  9. Dubnová Kateřina         LDC8250   KOB Děčín                77:43   + 29:52
 10. Jelínková Hana           CTB8152   SK OB Chotěboř           89:26   + 41:35
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 4.50 km, 95 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Batani Hana              TZL7351   SKOB Zlín                38:07          
  2. Lošťáková Ivana          LTP7758   OOB TJ Lokomotiva Tepli  40:26   + 2:19 
  3. Kovářová Anna            CET7552   TJ Loko Česká Třebová    41:10   + 3:03 
  4. Chmelářová Radka         JPV7650   Oddíl OS SK Prostějov    41:13   + 3:06 
  5. Nechanická Daniela       OSN7557   SK Orientační sporty No  44:13   + 6:06 
  6. Humlíčková Kateřina      ZBM7664   SK Žabovřesky Brno       46:32   + 8:25 
  7. Rydlová Jana             VIC7752   OB Vizovice              47:53   + 9:46 
  8. Hrušková Lenka           ZBM6251   SK Žabovřesky Brno       54:26   + 16:19
  9. Komárková Lenka          SJH7651   SJH Jindřichův Hradec    55:45   + 17:38
 10. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650   Báječné ženy v orientač  57:43   + 19:36
 11. Tesařová Jitka           RBK6451   SK Radioklub Blansko     62:00   + 23:53
 12. Oujeská Lenka            ADA7654   OOB Spartak Adamov       62:22   + 24:15
 13. Jágrová Vlasta           SBK7789   KOB Start Blansko        62:49   + 24:42
 14. Balusková Ida            OKP7350   SK OK 24 Praha           63:05   + 24:58
 15. Bialeková Martina        LBE7350   TJ Lokomotiva Beroun     63:06   + 24:59
 16. Nováková Alena           KRE7450   OOB TJ Sokol Křemže      64:16   + 26:09
 17. Kolářová Michaela        SLA7351   SKOB Slaný               65:47   + 27:40
 18. Klíčová Kateřina         TBM7658   KOS TJ Tesla Brno        82:11   + 44:04
--------------------------------------------------------------------------------

D40C 4.10 km, 90 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosobudová Lenka         VTA7351   SC vebr-sport            48:55          
  2. Zemánková Eva            SRK7452   SOOB Spartak Rychnov n.  49:07   + 0:12 
  3. Potužníková Eva          SJH7652   SJH Jindřichův Hradec    49:45   + 0:50 
  4. Janíčková Jitka          OSN7356   SK Orientační sporty No  53:43   + 4:48 
  5. Klímová Barbora          OTK7251   OOB TJ Jiskra Otrokovic  55:17   + 6:22 
  6. Bednaříková Daniela      VLI7759   Slavia Liberec orientee  55:19   + 6:24 
  7. Janderová Markéta        SOB7750   SOBSA                    56:12   + 7:17 
  8. Janků Radka              SJC7353   Sportcentrum Jičín       57:11   + 8:16 
  9. Honsová Jitka            ZBP7352   OOB SK Zbraslav          65:30   + 16:35
 10. Smith Lucie              VRL7353   OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:38   + 17:43
 11. Benešová Petra           KON7575   KOB Konice               69:22   + 20:27
 12. Hajšmanová Gábina        LPM7351   OK Lokomotiva Plzeň      70:03   + 21:08
 13. Suková Renata            PZR7352   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  70:38   + 21:43
 14. Prášilová Mirka          TTR7451   OOB Třebíč               72:52   + 23:57
 15. Paurová Lenka            LTU7599   OOB TJ Lokomotiva Trutn  74:51   + 25:56
 16. Zámečníková Jitka        3VX7450   Zámečníci                76:59   + 28:04
     Jírová Monika            ROZ7350   OK Roztoky                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 4.30 km, 95 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivdová Lenka           2PC7250   Sportovní klub hasičů K  37:10          
  2. Knapová Iva              LPU6052   OK Lokomotiva Pardubice  38:50   + 1:40 
  3. Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov n.  39:22   + 2:12 
  4. Vidmuchová Martina       PLU7171   TJ SOKOL Plumlov         40:42   + 3:32 
  5. Doleželová Iva           PZR7171   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  44:37   + 7:27 
  6. Hiršová Marcela          VBM7079   VSK Mendelu Brno         44:50   + 7:40 
  7. Hudečková Helena         KTA6951   SK Kotnov Tábor          44:55   + 7:45 
  8. Benešová Iva             SJH7051   SJH Jindřichův Hradec    45:56   + 8:46 
  9. Nehasilová Zuzana        LDC7150   KOB Děčín                46:10   + 9:00 
 10. Sieglová Dagmar          MFP7050   VŠSK MFF UK Praha        46:37   + 9:27 
 11. Hojná Tereza             SJH6951   SJH Jindřichův Hradec    48:12   + 11:02
 12. Illnerová Daniela        DKP6651   Oddíl OB Kotlářka        49:51   + 12:41
 13. Nová Jana                DOR7150   OK Dobříš                52:57   + 15:47
 14. Nešporová Marie          TTR7251   OOB Třebíč               53:00   + 15:50
 15. Sedláčková Jana          HLV7060   KČT - OB Holešov         53:16   + 16:06
 16. Voborníková Eva          CTB6851   SK OB Chotěboř           53:52   + 16:42
 17. Hlaváčová Šárka          TBM7258   KOS TJ Tesla Brno        55:25   + 18:15
 18. Lesáková Věra            TJN7152   OOB TJ Tatran Jablonec   56:40   + 19:30
 19. Riby Kateřina            LTP7252   OOB TJ Lokomotiva Tepli  59:00   + 21:50
 20. Benešová Marika          8AC7150   Klub dobré zprávy        59:37   + 22:27
 21. Doušková Vlasta          TBM7060   KOS TJ Tesla Brno        60:29   + 23:19
 22. Miková Iva               TBM7071   KOS TJ Tesla Brno        61:25   + 24:15
 23. Krotilová Magdaléna      BZP7150   Báječné ženy v orientač  64:35   + 27:25
 24. Forstová Lenka           MFP6850   VŠSK MFF UK Praha        73:25   + 36:15
 25. Foglarová Naďa           DKP6553   Oddíl OB Kotlářka        82:15   + 45:05
 26. Kopáčková Alena          DOR6450   OK Dobříš                84:37   + 47:27
 27. Míchalová Marcela        KPY6850   SOOB TJ Sokol Kralupy n 100:36   + 63:26
     Fuchsová Marcela         TBM7260   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.70 km, 90 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nováková Marie           OKP6953   SK OK 24 Praha           48:29          
  2. Poláčková Bohuslava      PZR7070   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  52:56   + 4:27 
  3. Lukášová Lenka           TBM6653   KOS TJ Tesla Brno        58:50   + 10:21
  4. Kunzová Ivana            BBM7155   BETA URSUS Orienteering  59:17   + 10:48
  5. Fürstová Katka           LLI6950   TJ Loko Liberec          59:22   + 10:53
  6. Hančová Alice            VRL7052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  60:37   + 12:08
  7. Hlaváčková Renata        PHK7060   OK 99 Hradec Králové     63:57   + 15:28
  8. Ženčáková Marie          47C6850   ASPV OA Šumperk          71:35   + 23:06
  9. Kliglová Radka           TBM7261   KOS TJ Tesla Brno        73:20   + 24:51
 10. Nechutová Alena          PZR6969   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  77:27   + 28:58
 11. Vlachová Olga            KON6969   KOB Konice               79:16   + 30:47
 12. Pittnerová Lenka         RUZ7150   TJ Růžená                83:43   + 35:14
 13. Nouzová Alena            SJH7151   SJH Jindřichův Hradec    83:51   + 35:22
 14. Bártová Pavla            ZVO7152   OB SK Zvole              91:00   + 42:31
 15. Tomanová Elena           ABM6666   KOB ALFA Brno            97:10   + 48:41
 16. Kováčiková Lenka         KNC7000   Sokol Kostelec n. Č. l. 100:37   + 52:08
 17. Suchá Helena             ABM6664   KOB ALFA Brno           125:14   + 76:45
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 4.10 km, 90 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hubáčková Dagmar         LCE6569   OOB TJ Slovan Luhačovic  35:50          
  2. Jarošová Petra           ZPV6666   KOB ZPV Prostějov        37:19   + 1:29 
  3. Hlavová Miroslava        KON6389   KOB Konice               41:13   + 5:23 
  4. Hrstková Dana            SJI6051   OK Jihlava               41:47   + 5:57 
  5. Ferdusová Eva            LCE6461   OOB TJ Slovan Luhačovic  43:38   + 7:48 
  6. Komersová Jana           KNC6550   Sokol Kostelec n. Č. l.  43:45   + 7:55 
  7. Vavrysová Iva            LCE6359   OOB TJ Slovan Luhačovic  44:13   + 8:23 
  8. Fantová Libuše           EKP5650   VŠTJ Ekonom Praha        44:48   + 8:58 
  9. Šedivá Miroslava         EKP5750   VŠTJ Ekonom Praha        44:51   + 9:01 
 10. Pecková Ivana            EKP6252   VŠTJ Ekonom Praha        45:17   + 9:27 
 11. Kavková Dana             SCP6150   OK Sparta Praha          45:45   + 9:55 
 12. Němečková Jarmila        VSP6650   USK Praha                50:37   + 14:47
 13. Vejvodová Mirka          LPM5750   OK Lokomotiva Plzeň      51:31   + 15:41
 14. Mrázová Pavla            DCE5550   KOB Dobřichovice         52:56   + 17:06
 15. Slezáková Jitka          LCE6351   OOB TJ Slovan Luhačovic  64:39   + 28:49
 16. Dittrichová Lenka        KON6285   KOB Konice               67:56   + 32:06
 17. Peřinková Irena          BBM6550   BETA URSUS Orienteering  74:59   + 39:09
 18. Schäferová Jana          TZL6566   SKOB Zlín                81:40   + 45:50
     Hindráková Martina       LTU6451   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50C 3.50 km, 75 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlachová Hana            VRL6251   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:01          
  2. Roudná Eva               LPU6554   OK Lokomotiva Pardubice  43:00   + 0:59 
  3. Kociánová Eva            OOP6750   TJ Opava                 43:11   + 1:10 
  4. Syslová Iva              TTR6151   OOB Třebíč               46:13   + 4:12 
  5. Kulová Jana              VAM6550   OOB Vamberk              46:24   + 4:23 
  6. Mutinská Zdeňka          KUO6499   KOB Ústí nad Orlicí      47:48   + 5:47 
  7. Votavová Renata          KNC6452   Sokol Kostelec n. Č. l.  51:31   + 9:30 
  8. Kazdová Jana             SJI6251   OK Jihlava               54:44   + 12:43
  9. Dubnová Lenka            LDC6651   KOB Děčín                59:06   + 17:05
 10. Choutková Lenka          SOB6350   SOBSA                    62:20   + 20:19
 11. Hronová Iva              RUZ6450   TJ Růžená                63:20   + 21:19
 12. Felklová Jarmila         47C6050   ASPV OA Šumperk          68:05   + 26:04
 13. Roubalíková Iva          3SX6450   ZŠ Těšetice              79:26   + 37:25
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 3.70 km, 95 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuleva Angelina          2HD5750   Angy OL                  38:02          
  2. Juračková Jana           LPU6051   OK Lokomotiva Pardubice  45:06   + 7:04 
  3. Hušková Eva              NPA5754   SK LOB Nová Paka         45:46   + 7:44 
  4. Vlažná Mirka             LCE5852   OOB TJ Slovan Luhačovic  45:51   + 7:49 
  5. Potěšilová Vladimíra     VBM5655   VSK Mendelu Brno         46:45   + 8:43 
  6. Krajčová Věra            TZL5856   SKOB Zlín                48:40   + 10:38
  7. Bravená Alexandra        VBM6155   VSK Mendelu Brno         49:14   + 11:12
  8. Bochenková Jana          DOR6150   OK Dobříš                51:58   + 13:56
  9. Dokoupilová Zuzana       VBM5754   VSK Mendelu Brno         54:59   + 16:57
 10. Chloupková Jana          SLP5951   OOB Slavia Praha         60:55   + 22:53
 11. Sklenářová Jana          MLA6258   MLOK Mariánské Lázně     68:28   + 30:26
 12. Smičková Eva             KON5887   KOB Konice               69:31   + 31:29
 13. Procházková Miluše       DCE5450   KOB Dobřichovice         70:51   + 32:49
 14. Kovářová Alena           LTP6151   OOB TJ Lokomotiva Tepli  71:29   + 33:27
 15. Kujanová Martina         BZP5850   Báječné ženy v orientač  75:52   + 37:50
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.30 km, 70 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Žaludková Miroslava      TZL5954   SKOB Zlín                52:01          
  2. Jelínková Jana           RUZ5552   TJ Růžená                61:57   + 9:56 
  3. Hrabicová Iva            OOP6150   TJ Opava                 62:35   + 10:34
  4. Šilerová Zdena           KNC5750   Sokol Kostelec n. Č. l.  63:56   + 11:55
  5. Oulická Hana             TRT5350   KOS Třešť                87:36   + 35:35
  6. Remešová Alena           DOB6150   KOB Dobruška            125:57   + 73:56
     Vlková Soňa              LDC9999   KOB Děčín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D60 3.50 km, 75 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  42:20          
  2. Nováková Svatava         SKV5351   TJ Slovan Karlovy Vary   43:40   + 1:20 
  3. Štrossová Jiřina         DCE5650   KOB Dobřichovice         43:50   + 1:30 
  4. Hejzlarová Vladimíra     VCB5651   OB České Budějovice      46:21   + 4:01 
  5. Procházková Helena       TBM5351   KOS TJ Tesla Brno        48:51   + 6:31 
  6. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             51:41   + 9:21 
  7. Salajková Věra           LBM5558   TJ Lokomotiva Ingstav B  51:42   + 9:22 
  8. Orálková Libuše          TTR5351   OOB Třebíč               59:15   + 16:55
  9. Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice  59:50   + 17:30
  9. Zavadilová Naďa          SCP5450   OK Sparta Praha          59:50   + 17:30
 11. Bartoňová Marie          BOR5351   OK Jiskra Nový Bor       66:11   + 23:51
 12. Sengerová Jitka          83Z5500   Skalka OB                71:33   + 29:13
 13. Henková Svatava          RBK5454   SK Radioklub Blansko     80:42   + 38:22
--------------------------------------------------------------------------------

D65 3.30 km, 70 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolaříková Věra          SBK5251   KOB Start Blansko        38:15          
  2. Horynová Eva             TZL5254   SKOB Zlín                40:31   + 2:16 
  3. Tvrdková Eva             TUR5151   OOB TJ Turnov            56:42   + 18:27
  4. Kellnerová Stanislava    LPU4950   OK Lokomotiva Pardubice  63:24   + 25:09
  5. Podhorská Věra           CJI5252   Fajn Club Jihlava        79:18   + 41:03
--------------------------------------------------------------------------------

D70 2.50 km, 50 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubíková Květa           LPU4752   OK Lokomotiva Pardubice  40:07          
  2. Pospíšilová Jana         LDC4451   KOB Děčín                40:38   + 0:31 
  3. Stará Pavla              BOV4251   TJ Baník Ostrava OKD     42:04   + 1:57 
  4. Dvořáková Ladislava      PGP4451   SK Praga                 54:22   + 14:15
  5. Lohrová Jarmila          SCP4650   OK Sparta Praha          55:00   + 14:53
  6. Nejezchlebová Věra       KAS4551   KOB Kamenický Šenov      55:07   + 15:00
  7. Boučková Ludmila         OCB4351   OC České Budějovice      76:20   + 36:13
  8. Hudečková Alena          KTA4351   SK Kotnov Tábor          77:02   + 36:55
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.90 km, 40 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek František        PHK0900   OK 99 Hradec Králové     17:36          
  2. Venhoda Lukáš            SJI0801   OK Jihlava               20:42   + 3:06 
  3. Žemlík Eduard            TUV0901   SOK TJ Turnov            26:09   + 8:33 
  4. Prášil Šimon             TTR0901   OOB Třebíč               26:11   + 8:35 
  5. Míchal Jakub             SJH1001   SJH Jindřichův Hradec    28:08   + 10:32
  6. Beran Antonín            SJH1101   SJH Jindřichův Hradec    29:01   + 11:25
  7. Prášil Adam              SJI0901   OK Jihlava               29:03   + 11:27
  8. Horák Vít                JIL0801   OK Jilemnice             30:34   + 12:58
  9. Kopenec Šimon            SJH1002   SJH Jindřichův Hradec    32:07   + 14:31
 10. Mudrák Matouš            LCE0901   OOB TJ Slovan Luhačovic  35:24   + 17:48
 11. Šmahel Tadeáš            OPI1000   Orientační sporty Písek  38:03   + 20:27
 12. Frýdecký Tomáš           BZP1000   Báječné ženy v orientač  38:32   + 20:56
 13. Forst Albert             MFP0901   VŠSK MFF UK Praha        42:51   + 25:15
 14. Klusáček Mikuláš         CTB0902   SK OB Chotěboř           49:33   + 31:57
 15. Bašus Ondřej             SCP1000   OK Sparta Praha          61:48   + 44:12
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.50 km, 45 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Teringl Vojtěch          VCB0702   OB České Budějovice      19:39          
  2. Hájek Štěpán             TBM0804   KOS TJ Tesla Brno        23:25   + 3:46 
  3. Blažek Cyril             SJH0701   SJH Jindřichův Hradec    24:51   + 5:12 
  4. Denemarek Max            TBM0800   KOS TJ Tesla Brno        25:06   + 5:27 
  5. Třešňák Matěj            JIL0701   OK Jilemnice             25:15   + 5:36 
  6. Jandera Kryštof          PGP0700   SK Praga                 25:20   + 5:41 
  7. Sviták Václav            SJH0801   SJH Jindřichův Hradec    25:41   + 6:02 
  8. Ježek Martin             LPU0701   OK Lokomotiva Pardubice  27:41   + 8:02 
  9. Prášil Jakub             SJI0702   OK Jihlava               27:57   + 8:18 
 10. Parkan Tomáš             SJH0803   SJH Jindřichův Hradec    28:31   + 8:52 
 11. Riby Philip              LTP0702   OOB TJ Lokomotiva Tepli  29:59   + 10:20
 12. Bulička Martin           ZBM0807   SK Žabovřesky Brno       30:14   + 10:35
 13. Frosch Vítek             LPU0801   OK Lokomotiva Pardubice  33:57   + 14:18
 14. Lesák Marek              TJN0811   OOB TJ Tatran Jablonec   35:53   + 16:14
 15. Pazderník Tomáš          OPI0800   Orientační sporty Písek  38:19   + 18:40
 16. Vítek Vojtěch            CHT0801   OOB SK Chrast            41:50   + 22:11
 17. Procházka Vít            DKP0711   Oddíl OB Kotlářka        49:14   + 29:35
     Slováček Ondřej          TZL0902   SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12B 2.90 km, 50 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárek Tobias           TZL0502   SKOB Zlín                21:35          
  2. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:29   + 0:54 
  3. Srb Vladimír             SJI0701   OK Jihlava               22:49   + 1:14 
  4. Bednařík Vilém           VLI0509   Slavia Liberec orientee  23:02   + 1:27 
  5. Bárta Viktor             ZVO0601   OB SK Zvole              23:29   + 1:54 
  6. Nemšovský Filip          VSP0500   USK Praha                23:35   + 2:00 
  7. Jelínek Filip            RUZ0500   TJ Růžená                24:02   + 2:27 
  7. Kučera Tomáš             ZBM0605   SK Žabovřesky Brno       24:02   + 2:27 
  9. Prášil Tomáš             TTR0501   OOB Třebíč               24:28   + 2:53 
 10. Jíra Filip               ROZ0500   OK Roztoky               24:56   + 3:21 
 11. Sláma Šimon              LCE0502   OOB TJ Slovan Luhačovic  25:17   + 3:42 
 12. Vedra Tobiáš             TBM0621   KOS TJ Tesla Brno        25:34   + 3:59 
 13. Janků Štěpán             SJC0501   Sportcentrum Jičín       25:55   + 4:20 
 14. Malý Antonín             JIL0501   OK Jilemnice             27:04   + 5:29 
 15. Nouza Michal             SJH0505   SJH Jindřichův Hradec    27:19   + 5:44 
 16. Kuc David                SCP0600   OK Sparta Praha          27:23   + 5:48 
 17. Mudrák Daniel            TBM0629   KOS TJ Tesla Brno        27:54   + 6:19 
 18. Vališ Vojtěch            LPU0512   OK Lokomotiva Pardubice  27:57   + 6:22 
 19. Kovář Radim              CET0501   TJ Loko Česká Třebová    35:21   + 13:46
 19. Sucharda Tomáš           JIL0502   OK Jilemnice             35:21   + 13:46
 21. Šimek Vojtěch            LTP0601   OOB TJ Lokomotiva Tepli  35:31   + 13:56
 22. Dvořák Jakub             BBM0502   BETA URSUS Orienteering  37:29   + 15:54
 23. Mudrák Šimon             LCE0601   OOB TJ Slovan Luhačovic  38:24   + 16:49
 24. Nešpor Jiří              TTR0502   OOB Třebíč               39:01   + 17:26
 25. Potužník Viktor          SJH0504   SJH Jindřichův Hradec    39:58   + 18:23
 26. Fuchs Marek              TBM0603   KOS TJ Tesla Brno        42:36   + 21:01
 27. Dlouhý Aleš              PGP0502   SK Praga                 46:15   + 24:40
 28. Hlaváček Pavel           PHK0601   OK 99 Hradec Králové     48:05   + 26:30
 29. Pekárek Martin           RBK0501   SK Radioklub Blansko     57:48   + 36:13
     Navrátil Sam             KYL0500   SK SP Kylešovice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 4.20 km, 105 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kabát Martin             PGP0408   SK Praga                 30:54          
  2. Lesák Ondřej             TJN0306   OOB TJ Tatran Jablonec   31:12   + 0:18 
  3. Doušek Tomáš             TBM0401   KOS TJ Tesla Brno        31:20   + 0:26 
  4. Jelínek Kryštof          RUZ0301   TJ Růžená                33:33   + 2:39 
  5. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  33:48   + 2:54 
  6. Flegl Martin             SRK0300   SOOB Spartak Rychnov n.  34:08   + 3:14 
  7. Kolář Matyáš             PGP0304   SK Praga                 34:58   + 4:04 
  8. Malý Evžen ml.           JIL0301   OK Jilemnice             35:01   + 4:07 
  9. Gregor Jáchym            RUZ0400   TJ Růžená                35:09   + 4:15 
 10. Škácha Vít               KAM0309   OK Kamenice              35:16   + 4:22 
 11. Hojný Jáchym             SJH0301   SJH Jindřichův Hradec    35:50   + 4:56 
 12. Orany Vojtěch            SJI0401   OK Jihlava               39:25   + 8:31 
 13. Venhoda Matěj            SJI0301   OK Jihlava               42:16   + 11:22
 14. Kuc Radim                SCP0400   OK Sparta Praha          43:45   + 12:51
 15. Petrilák Matouš          DOR0409   OK Dobříš                44:59   + 14:05
 16. Milota Břetislav         MLA0300   MLOK Mariánské Lázně     54:39   + 23:45
 17. Haslinger Leopold        LTP0403   OOB TJ Lokomotiva Tepli  54:54   + 24:00
 18. Marek Vojtěch            ZBM0410   SK Žabovřesky Brno       59:00   + 28:06
 19. Velát Vojtěch            OPI0400   Orientační sporty Písek  60:24   + 29:30
 20. Ježek Vojtěch            LPU0408   OK Lokomotiva Pardubice  62:50   + 31:56
 21. Jelínek Jaromír          CTB0603   SK OB Chotěboř           63:54   + 33:00
 22. Kuhn Vojtěch             LPU0404   OK Lokomotiva Pardubice  64:41   + 33:47
 23. Tesař Zdeněk             SJC0401   Sportcentrum Jičín       65:51   + 34:57
     Hájek Matěj              VRL0402   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 5.40 km, 145 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Adámek Filip             ABM0101   KOB ALFA Brno            36:42          
  2. Nechanický Jan           OSN0200   SK Orientační sporty No  37:44   + 1:02 
  3. Bílý Jakub               LTP0104   OOB TJ Lokomotiva Tepli  38:22   + 1:40 
  4. Gottstein Jonáš          JIL0107   OK Jilemnice             38:29   + 1:47 
  5. Kligl Radim              TBM0103   KOS TJ Tesla Brno        42:19   + 5:37 
  6. Víšek Martin             KAM0102   OK Kamenice              43:44   + 7:02 
  7. Chovanec Václav          TZL0201   SKOB Zlín                46:01   + 9:19 
  8. Vlastník Matouš          JIL0201   OK Jilemnice             46:19   + 9:37 
  9. Klaška Martin            DKP0100   Oddíl OB Kotlářka        46:54   + 10:12
 10. Nešpor Jan               TTR0101   OOB Třebíč               50:19   + 13:37
 11. Novák Jakub              KRE0201   OOB TJ Sokol Křemže      51:51   + 15:09
 12. Kopecký Jan              PZR0202   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  54:45   + 18:03
 13. Poláček Tomáš            PZR0102   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  56:44   + 20:02
 14. Bartoš Václav            MLA0101   MLOK Mariánské Lázně     59:09   + 22:27
 15. Klíma Robert             OTK0202   OOB TJ Jiskra Otrokovic  65:12   + 28:30
 16. Vališ Jan                LPU0210   OK Lokomotiva Pardubice  67:27   + 30:45
 17. Valenta Adam             OPI0102   Orientační sporty Písek  71:47   + 35:05
 18. Chmelář Jan              37C0100   Bez registrace           78:40   + 41:58
 19. Bican Martin             OPI0101   Orientační sporty Písek 113:43   + 77:01
 20. Riby Thomas              LTP0202   OOB TJ Lokomotiva Tepli 114:44   + 78:02
 21. Zoubek Michal            ZBP0100   OOB SK Zbraslav         131:26   + 94:44
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 7.20 km, 150 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Roudný Václav            LPU0001   OK Lokomotiva Pardubice  49:58          
  2. Hlaváč Ondřej            ZBM9901   SK Žabovřesky Brno       50:10   + 0:12 
  3. Sedlář Jan               TBM0010   KOS TJ Tesla Brno        54:34   + 4:36 
  4. Allwinger Herwig jr.     1DS9900   Mariborski OK            58:38   + 8:40 
  5. Vlastník Šimon           JIL9904   OK Jilemnice             60:29   + 10:31
  6. Florián Vojtěch          ABM9901   KOB ALFA Brno            61:25   + 11:27
  7. Panovec Kryštof          LCE0011   OOB TJ Slovan Luhačovic  65:53   + 15:55
  8. Skalický Johan           KUO9901   KOB Ústí nad Orlicí      67:44   + 17:46
  9. Podmolík Jonáš           TZL0001   SKOB Zlín                70:17   + 20:19
 10. Čermák Jiří              CTB9903   SK OB Chotěboř           85:49   + 35:51
 11. Müller Tomáš             OTK9901   OOB TJ Jiskra Otrokovic  95:19   + 45:21
     Komenda Jan              ZBM9902   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 9.20 km, 170 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rollier Baptiste         PHK8200   OK 99 Hradec Králové     46:22          
  2. Procházka Jan            PGP8407   SK Praga                 49:33   + 3:11 
  3. Král Vojtěch             SSU8841   SK Severka Šumperk       49:47   + 3:25 
  4. Zvěřina Petr             LPU8208   OK Lokomotiva Pardubice  49:58   + 3:36 
  5. Nožka Radek              LPU9005   OK Lokomotiva Pardubice  50:06   + 3:44 
  6. Flašar Jan               PGP8610   SK Praga                 50:34   + 4:12 
  7. Andersson Rassmus        14S9000   OK Linné                 51:10   + 4:48 
  8. Poklop Martin            SSU8802   SK Severka Šumperk       51:33   + 5:11 
  9. Kozák Osvald             TBM8201   KOS TJ Tesla Brno        52:11   + 5:49 
 10. Mokrý Stanislav          ZBM9202   SK Žabovřesky Brno       52:34   + 6:12 
 11. Zimmermann Štěpán        ZBM9101   SK Žabovřesky Brno       52:37   + 6:15 
 12. Vavrys Johan             LCE9302   OOB TJ Slovan Luhačovic  52:57   + 6:35 
 13. Kubelka Tomáš            LPU9307   OK Lokomotiva Pardubice  53:02   + 6:40 
 14. Baier Martin             TUR7603   OOB TJ Turnov            53:10   + 6:48 
 15. Škoda Jakub              VLI8800   Slavia Liberec orientee  53:13   + 6:51 
 16. Hubáček Michal           LCE9301   OOB TJ Slovan Luhačovic  53:18   + 6:56 
 17. Makovský Jakub           TAP8511   KOB TRETRA Praha         53:20   + 6:58 
 18. Kolín Jan                DKP7701   Oddíl OB Kotlářka        53:43   + 7:21 
 19. Prášil Marek             SJI7313   OK Jihlava               54:06   + 7:44 
 20. Horvát Petr              ASU9447   Magnus Orienteering      55:23   + 9:01 
 21. Nykodým Miloš            ZBM9005   SK Žabovřesky Brno       55:36   + 9:14 
 22. Bořil Tomáš              ZBM8833   SK Žabovřesky Brno       57:06   + 10:44
 23. Grundmann Jan            LPU9410   OK Lokomotiva Pardubice  57:37   + 11:15
 24. Hájek Daniel             ZBM8919   SK Žabovřesky Brno       57:57   + 11:35
 25. Zháňal Jan               ZBM8721   SK Žabovřesky Brno       57:58   + 11:36
 26. Čermák Jan               LPU9301   OK Lokomotiva Pardubice  58:54   + 12:32
 27. Sysel Ctibor             PGP8700   SK Praga                 58:59   + 12:37
 28. Zelenka Tomáš            PHK9001   OK 99 Hradec Králové     59:08   + 12:46
 29. Mrázek Jan               SJC8102   Sportcentrum Jičín       59:21   + 12:59
 30. Zelinka Jiří             MBM8740   O-mikron                 59:58   + 13:36
 31. Kelbl Vladimír           ZBM9711   SK Žabovřesky Brno       60:20   + 13:58
 32. Mikel David              TZL9703   SKOB Zlín                61:01   + 14:39
 33. Hovorka Lukáš            LPU9001   OK Lokomotiva Pardubice  61:05   + 14:43
 34. Veselý Jakub             PGP9503   SK Praga                 61:13   + 14:51
 35. Udržal Tomáš             LPU8002   OK Lokomotiva Pardubice  61:38   + 15:16
 36. Mašata Matěj             PHK9601   OK 99 Hradec Králové     64:22   + 18:00
 37. Landovský Jakub          PGP9601   SK Praga                 64:25   + 18:03
 38. Argaláš Michal           TRI9301   TJ TŽ Třinec             64:43   + 18:21
 39. Kazda Adam               ZBM9104   SK Žabovřesky Brno       68:50   + 22:28
     Matějů Luboš             PGP7601   SK Praga                  DISK          
     Wolf Daniel              TUR9701   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 8.40 km, 175 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Henek Vladan             VBM8002   VSK Mendelu Brno         50:53          
  2. Rychlý Pavel             KRN8505   KOS TJ Lokomotiva Krnov  51:35   + 0:42 
  3. Klusáček Jan             ZBM9301   SK Žabovřesky Brno       51:44   + 0:51 
  4. Srb Vladimír             SJI7801   OK Jihlava               51:54   + 1:01 
  5. Novotný Ondřej           ABM9211   KOB ALFA Brno            52:24   + 1:31 
  6. Plíhal Tomáš             SJI8509   OK Jihlava               52:53   + 2:00 
  7. Vlach Jiří               AOV7900   OOB TJ Baník Ostrava     53:46   + 2:53 
  8. Kořínek Tomáš            BOR9007   OK Jiskra Nový Bor       54:05   + 3:12 
  9. Kazda Jiří               SJC8006   Sportcentrum Jičín       54:06   + 3:13 
 10. Slezák Jiří              LCE9001   OOB TJ Slovan Luhačovic  54:23   + 3:30 
 11. Klusáček Matěj           LCE8903   OOB TJ Slovan Luhačovic  54:29   + 3:36 
 12. Zajíc Vítězslav          TAP8610   KOB TRETRA Praha         54:34   + 3:41 
 13. Kopec Tomáš              VLI8203   Slavia Liberec orientee  54:36   + 3:43 
 14. Bartoš Vojtěch           PGP9809   SK Praga                 54:55   + 4:02 
 15. Přikryl Petr             ZBM6708   SK Žabovřesky Brno       55:24   + 4:31 
 16. Bravený Adam             VBM8801   VSK Mendelu Brno         55:27   + 4:34 
 17. Pospíšil Ondřej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka        55:47   + 4:54 
 18. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             55:48   + 4:55 
 19. Fiala Jan                BBM7205   BETA URSUS Orienteering  55:54   + 5:01 
 20. Pekárek Evžen            TZL7007   SKOB Zlín                56:03   + 5:10 
 21. Vlášek Jakub             TAP9702   KOB TRETRA Praha         56:11   + 5:18 
 22. Kapal Tomáš              KAM9402   OK Kamenice              56:19   + 5:26 
 23. Illner Jakub             DKP6601   Oddíl OB Kotlářka        56:31   + 5:38 
 24. Fajkus Radim             JPV9509   Oddíl OS SK Prostějov    57:40   + 6:47 
 25. Zikmund Zdeněk           SJC9703   Sportcentrum Jičín       57:41   + 6:48 
 26. Slováček Tomáš           TZL8002   SKOB Zlín                57:47   + 6:54 
 27. Kadeřávek Petr           PHK7605   OK 99 Hradec Králové     58:14   + 7:21 
 28. Mazal Zdeněk             VBM8103   VSK Mendelu Brno         59:55   + 9:02 
 29. Bencúr Juraj             LCE7701   OOB TJ Slovan Luhačovic  62:59   + 12:06
 30. Drábek Jan               ZBM8511   SK Žabovřesky Brno       64:03   + 13:10
 31. Gregor Martin            CTB7701   SK OB Chotěboř           64:44   + 13:51
 32. Hübner Jan               CTB7902   SK OB Chotěboř           65:08   + 14:15
 33. Haas Karel               LPU7304   OK Lokomotiva Pardubice  65:25   + 14:32
 34. Hodek Michal             TAP8808   KOB TRETRA Praha         65:54   + 15:01
 35. Klaška Pavel             DKP9301   Oddíl OB Kotlářka        71:27   + 20:34
 36. Koldinský Jan            KPY8506   SOOB TJ Sokol Kralupy n  78:54   + 28:01
 37. Navrátil Marek           KYL7100   SK SP Kylešovice         79:10   + 28:17
 38. Walach Ondřej            TRI9601   TJ TŽ Třinec             81:04   + 30:11
 39. Ptáček Pavel             BBM9600   BETA URSUS Orienteering  84:03   + 33:10
     Žaloudek Petr            SJC8309   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Jirka Michal             ZBM8403   SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Kořínek Jindřich         TUR8406   OOB TJ Turnov             DISK          
     Illner Vojtěch           DKP9600   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Kobr Tomáš               TJN8901   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 7.60 km, 165 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Volák Ondřej             LPU0010   OK Lokomotiva Pardubice  43:06          
  2. Fučík Karel              VBM7246   VSK Mendelu Brno         44:32   + 1:26 
  3. Fencl Jonáš              LPU9902   OK Lokomotiva Pardubice  46:20   + 3:14 
  4. Rusin Jan                LPU0008   OK Lokomotiva Pardubice  49:34   + 6:28 
  5. Perknovský Radim         JPV8235   Oddíl OS SK Prostějov    52:27   + 9:21 
  6. Henek Michal             RBK8605   SK Radioklub Blansko     54:37   + 11:31
  7. Roudný Martin            LPU0002   OK Lokomotiva Pardubice  54:51   + 11:45
  8. Kříž Lukáš               TTR8201   OOB Třebíč               55:16   + 12:10
  9. Otruba Karel             PLU7917   TJ SOKOL Plumlov         55:22   + 12:16
 10. Matyšek Radoslav         PLU8007   TJ SOKOL Plumlov         55:33   + 12:27
 11. Brabec Jaroslav          ZBM8242   SK Žabovřesky Brno       55:42   + 12:36
 12. Šiška Petr               TZL9801   SKOB Zlín                55:47   + 12:41
 13. Hošek Radim              DOB8737   KOB Dobruška             55:54   + 12:48
 14. Azeb Karim               PHK9110   OK 99 Hradec Králové     55:55   + 12:49
 15. Nývlt Petr               DKP8004   Oddíl OB Kotlářka        56:05   + 12:59
 16. Pražák Jiří              ZBP7800   OOB SK Zbraslav          56:20   + 13:14
 17. Jíra Tomáš               KAM9802   OK Kamenice              56:24   + 13:18
 18. Goder Josef              DKP8203   Oddíl OB Kotlářka        56:43   + 13:37
 19. Podmolík Josef           TZL9701   SKOB Zlín                57:14   + 14:08
 20. Černý Ondřej             EKP8511   VŠTJ Ekonom Praha        57:34   + 14:28
 21. Kříž Libor               LPU7804   OK Lokomotiva Pardubice  58:11   + 15:05
 22. Píro Matěj               TTR8802   OOB Třebíč               58:25   + 15:19
 23. Trávníček Jan            PLU7501   TJ SOKOL Plumlov         58:36   + 15:30
 24. Hrouda Martin            FSP7612   VSK ČVUT Fakulta Staveb  58:50   + 15:44
 25. Stachoň Zdeněk           SKM8014   KOB Směr Kroměříž        60:02   + 16:56
 26. Žák Jan                  LPU9802   OK Lokomotiva Pardubice  60:17   + 17:11
 27. Culka Josef              JHB8607   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  60:49   + 17:43
 28. Blažek Vojtěch           OPI8700   Orientační sporty Písek  61:51   + 18:45
 29. Hájek Adam               KAM9202   OK Kamenice              62:02   + 18:56
 30. Vlažný Jakub             LCE9102   OOB TJ Slovan Luhačovic  62:06   + 19:00
 31. Otrusina Jan             ABM9210   KOB ALFA Brno            62:20   + 19:14
 32. Sysel Ondřej             PGP8302   SK Praga                 62:32   + 19:26
 33. Krtička Jan              PLU7931   TJ SOKOL Plumlov         63:08   + 20:02
 34. Zavřel Michal            KRN6804   KOS TJ Lokomotiva Krnov  64:42   + 21:36
 35. Nouza Petr ml.           SJH9300   SJH Jindřichův Hradec    65:27   + 22:21
 36. Slabý Jan                ZHR7900   TJ Zhoř                  66:57   + 23:51
 37. Verner Tomáš             VBM8204   VSK Mendelu Brno         67:30   + 24:24
 38. Paukert Lukáš            KUO9801   KOB Ústí nad Orlicí      68:11   + 25:05
 39. Kafka Matěj              SJI9903   OK Jihlava               68:35   + 25:29
 40. Šedivý Jiří              EKP5500   VŠTJ Ekonom Praha        68:43   + 25:37
 41. Randík Jan               SOB8703   SOBSA                    68:49   + 25:43
 42. Vlažný Jan               LCE8901   OOB TJ Slovan Luhačovic  69:09   + 26:03
 43. Vlach Jan                JPV8237   Oddíl OS SK Prostějov    69:49   + 26:43
 44. Ramba Jiří               DKP8606   Oddíl OB Kotlářka        70:00   + 26:54
 45. Hošek Lubomír            VCB6101   OB České Budějovice      70:28   + 27:22
 46. Kořan Pavel              VBM7401   VSK Mendelu Brno         70:48   + 27:42
 47. Pelikán Lukáš            DKL9802   KOB Kladno               71:06   + 28:00
 48. Komárek Arnošt           SJH7702   SJH Jindřichův Hradec    71:24   + 28:18
 49. Ransdorf Jakub           TAP9805   KOB TRETRA Praha         71:35   + 28:29
 50. Krajcar Ivo              SKM9501   KOB Směr Kroměříž        71:38   + 28:32
 51. Hladílek Jan             PZR8814   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  71:43   + 28:37
 52. Rohan Tomáš              ASU9009   Magnus Orienteering      72:11   + 29:05
 53. Kokaisl Tomáš            LPU7820   OK Lokomotiva Pardubice  75:41   + 32:35
 54. Liščinský Tomáš          ZBM8411   SK Žabovřesky Brno       79:55   + 36:49
 55. Procházka Jiří           ADA7512   OOB Spartak Adamov       81:48   + 38:42
 56. Škrabálek Jan            KYL7000   SK SP Kylešovice         82:30   + 39:24
 57. Mikan Albert             EKP8606   VŠTJ Ekonom Praha        86:48   + 43:42
 58. Lohr Ivo                 SCP6801   OK Sparta Praha          88:34   + 45:28
 59. Eiselt Jan               LTP8801   OOB TJ Lokomotiva Tepli  90:27   + 47:21
 60. Uhlíř Marek              PGP9405   SK Praga                 92:30   + 49:24
 61. Šesták Jakub             RBK9001   SK Radioklub Blansko    103:47   + 60:41
     Hikl Tomáš               ZBM8100   SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Vejstrk Daniel           CHA9105   OK Chrastava              DISK          
     Fiala Petr               LPU8701   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 6.00 km, 140 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klváček Aleš             PTE8527   TJ Sokol Ptení           46:19          
  2. Prošek Michal            SJI7823   OK Jihlava               47:58   + 1:39 
  3. Nečas Tomáš              TZL8801   SKOB Zlín                48:47   + 2:28 
  4. Fukátko Petr             LPU8503   OK Lokomotiva Pardubice  48:50   + 2:31 
  5. Oujeský Tomáš            ADA7433   OOB Spartak Adamov       49:11   + 2:52 
  6. Matyšek Bronislav        PLU7823   TJ SOKOL Plumlov         50:33   + 4:14 
  7. Štál Jan                 SJC9601   Sportcentrum Jičín       52:05   + 5:46 
  8. Orany Tomáš              SJI7311   OK Jihlava               52:21   + 6:02 
  9. Hasal Martin             PGP9804   SK Praga                 52:59   + 6:40 
 10. Jordanov Alexandr        ZBM9503   SK Žabovřesky Brno       53:25   + 7:06 
 11. Pavlíček Lubomír         KPY7800   SOOB TJ Sokol Kralupy n  53:42   + 7:23 
 12. Polášek Jan              TZL8601   SKOB Zlín                53:47   + 7:28 
 13. Mikuš Oldřich            PTE8204   TJ Sokol Ptení           54:51   + 8:32 
 14. Laga Miroslav            ZBP7900   OOB SK Zbraslav          54:59   + 8:40 
 15. Hrazdil Jiří             ZBM8418   SK Žabovřesky Brno       55:05   + 8:46 
 16. Vaněk Petr               ZBP7302   OOB SK Zbraslav          55:13   + 8:54 
 17. Dvořák Miroslav          ZBP7601   OOB SK Zbraslav          55:17   + 8:58 
 18. Mašláň Jakub             TZL7801   SKOB Zlín                55:24   + 9:05 
 19. Žáček Matěj              RBK9802   SK Radioklub Blansko     56:23   + 10:04
 20. Zvarik Tomáš             ZBM7702   SK Žabovřesky Brno       57:15   + 10:56
 21. Duben Jiří               LDC8101   KOB Děčín                57:39   + 11:20
 22. Schäfer Jan              TZL9301   SKOB Zlín                58:34   + 12:15
 23. Svačina Jan              NNN9995   Neregistrovaní (NNN)     59:45   + 13:26
 24. Kavan Tomáš              TBM8603   KOS TJ Tesla Brno        59:53   + 13:34
 25. Kniebugl Anton           39S6401   KOBRA Bratislava         60:43   + 14:24
 26. Kutálek Jan              TAP8301   KOB TRETRA Praha         61:05   + 14:46
 27. Cikhardt Jakub           TAP8706   KOB TRETRA Praha         62:13   + 15:54
 28. Šnyrch Marek             OOL8700   SK Haná orienteering     62:33   + 16:14
 29. Macl Jan                 LPU9102   OK Lokomotiva Pardubice  63:29   + 17:10
 30. Kováčik Juro             KNC9700   Sokol Kostelec n. Č. l.  64:33   + 18:14
 31. Denemarek Ivo            BBM7901   BETA URSUS Orienteering  64:34   + 18:15
 32. Štěpán Marek             OOL8900   SK Haná orienteering     65:33   + 19:14
 33. Krška Vojtěch            KTA8901   SK Kotnov Tábor          66:40   + 20:21
 34. Čech Viktor              VBM8001   VSK Mendelu Brno         66:42   + 20:23
 35. Rouš Pavel               VBM8102   VSK Mendelu Brno         67:56   + 21:37
 36. Chloupek Tomáš           VBM8404   VSK Mendelu Brno         68:09   + 21:50
 37. Nesrovnal Jaroslav       71X8300   Hoši Planá               68:36   + 22:17
 38. Hauptfleisch Filip       SRK9401   SOOB Spartak Rychnov n.  70:30   + 24:11
 39. Dressler Jan             SBK7911   KOB Start Blansko        70:44   + 24:25
 40. Šedivý Jiří              VBM8207   VSK Mendelu Brno         70:50   + 24:31
 41. Minařík Luboš            TBM5711   KOS TJ Tesla Brno        71:32   + 25:13
 42. Karlík Jan               8CX8800   Neregistrovaní - Karlík  71:38   + 25:19
 43. Sláčík Tomáš             35X9100   VIK (Vizovice, Chrastěš  72:42   + 26:23
 44. König Lukáš              ZBM8001   SK Žabovřesky Brno       73:01   + 26:42
 45. Křemen Štěpán            KAM9804   OK Kamenice              74:15   + 27:56
 46. Sliva Jan                SCP7300   OK Sparta Praha          74:41   + 28:22
 47. Janousek Michal          2TZ8800   MJ Technology            75:14   + 28:55
 48. Dokoupil Zbyněk          VBM8206   VSK Mendelu Brno         76:42   + 30:23
 49. Pejšek Jindřich          JHB9501   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  77:44   + 31:25
 50. Pavelec Jan              BBM1234   BETA URSUS Orienteering  91:19   + 45:00
 51. Jenčík Martin            ZBP8001   OOB SK Zbraslav          91:43   + 45:24
 52. Zoubek Petr              ZBP7602   OOB SK Zbraslav          93:00   + 46:41
 53. Kasal Vít                ZBM7540   SK Žabovřesky Brno       93:06   + 46:47
     Buzek Martin             PGP8401   SK Praga                  DISK          
     Ráb Martin               RBK8307   SK Radioklub Blansko      DISK          
     Bartaloš Tomáš           PGP8010   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 6.70 km, 125 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vedra David              TBM7402   KOS TJ Tesla Brno        45:59          
  2. Venhoda Milan            SJI7104   OK Jihlava               46:38   + 0:39 
  3. Bašus Petr               SCP7400   OK Sparta Praha          47:01   + 1:02 
  4. Prášil Aleš              SJI7415   OK Jihlava               47:27   + 1:28 
  5. Nehasil David            BOR7713   OK Jiskra Nový Bor       49:04   + 3:05 
  6. Hlaváč Jiří              TBM6116   KOS TJ Tesla Brno        49:50   + 3:51 
  7. Hrouza Jan               KRN8100   KOS TJ Lokomotiva Krnov  51:39   + 5:40 
  8. Šklíba Jan               SRK7501   SOOB Spartak Rychnov n.  51:47   + 5:48 
  9. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice  51:48   + 5:49 
 10. Milán Pavel              TBM7227   KOS TJ Tesla Brno        52:08   + 6:09 
 11. Hájek Ondřej             TBM7511   KOS TJ Tesla Brno        52:47   + 6:48 
 12. Boudný Jan               SCP7417   OK Sparta Praha          54:08   + 8:09 
 13. Šabatka Petr             LPU8106   OK Lokomotiva Pardubice  54:50   + 8:51 
 14. Hofhanzl Abrahám         RUZ7300   TJ Růžená                56:48   + 10:49
 15. Šmahel Lukáš             OPI7800   Orientační sporty Písek  57:25   + 11:26
 16. Blažek Zdeněk            SJH7601   SJH Jindřichův Hradec    58:39   + 12:40
 17. Rotek Pavel              ZBM7704   SK Žabovřesky Brno       59:58   + 13:59
 18. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      60:29   + 14:30
 19. Beran Pavel              SJH7801   SJH Jindřichův Hradec    60:32   + 14:33
 20. Doležel Tomáš            KTA7701   SK Kotnov Tábor          64:12   + 18:13
 21. Kozel Jiří               9VX8100   Tři Kozlíci              66:07   + 20:08
 22. Janeček Jura             EKP6701   VŠTJ Ekonom Praha        67:44   + 21:45
 23. Choutka Jaroslav         SOB6301   SOBSA                    69:04   + 23:05
 24. Pecka Jan                EKP6800   VŠTJ Ekonom Praha        71:19   + 25:20
 25. Kolář Tomáš              SLA7103   SKOB Slaný               73:06   + 27:07
 26. Matoušek Petr            EKP7503   VŠTJ Ekonom Praha        75:35   + 29:36
 27. Balej Jiří               KAM7201   OK Kamenice              92:40   + 46:41
 28. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice 106:09   + 60:10
 29. Jelínek Jaromír          CTB7702   SK OB Chotěboř          106:37   + 60:38
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 5.40 km, 145 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lepšík Petr              SJC8203   Sportcentrum Jičín       52:52          
  2. Čížek Petr               ADA7101   OOB Spartak Adamov       55:30   + 2:38 
  3. Kuhn Jiří                LPU7718   OK Lokomotiva Pardubice  62:15   + 9:23 
  4. Valenta Miloslav         LPU7712   OK Lokomotiva Pardubice  63:53   + 11:01
  5. Šafek Jiří               ZBM7606   SK Žabovřesky Brno       65:28   + 12:36
  6. Kurečka Robert           ABM7210   KOB ALFA Brno            67:22   + 14:30
  7. Kosobud Dušan            VTA7201   SC vebr-sport            70:03   + 17:11
  8. Pietraszek Martin        OOP8100   TJ Opava                 77:26   + 24:34
  9. Sluka Miroslav           SBK7207   KOB Start Blansko        78:47   + 25:55
 10. Klusáček Luděk           CTB7803   SK OB Chotěboř           82:27   + 29:35
 11. Betlach Michal           CET7801   TJ Loko Česká Třebová    85:46   + 32:54
     Dušek Václav             PTE7619   TJ Sokol Ptení            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 5.90 km, 140 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matějů Michal            VLI7702   Slavia Liberec orientee  42:31          
  2. Daněk Roman              SBK7541   KOB Start Blansko        45:08   + 2:37 
  3. Gregor Petr              RUZ7500   TJ Růžená                45:38   + 3:07 
  4. Tomeš Petr               SJC7531   Sportcentrum Jičín       47:11   + 4:40 
  5. Mudrák Stanislav         LCE6701   OOB TJ Slovan Luhačovic  48:05   + 5:34 
  6. Žáček Zbyněk             RBK7101   SK Radioklub Blansko     48:41   + 6:10 
  7. Kheil Radim              PBM7301   TJ Spartak 1. Brněnská   50:13   + 7:42 
  8. Nemšovský Petr           PGP7602   SK Praga                 51:18   + 8:47 
  9. Jandera Tomáš            SOB7300   SOBSA                    54:00   + 11:29
 10. Slavík Pavel             SNA7349   TJ START Náchod          54:28   + 11:57
 11. Humlíček Aleš            ZBM7539   SK Žabovřesky Brno       56:08   + 13:37
 12. Blažek Petr              SJH7402   SJH Jindřichův Hradec    56:30   + 13:59
 13. Urban Jan                SBK7537   KOB Start Blansko        63:53   + 21:22
 14. Buřt Vladimír            SBK6301   KOB Start Blansko        70:20   + 27:49
 15. Ježek Vladimír           LPU7311   OK Lokomotiva Pardubice  77:34   + 35:03
 16. Bžatek Miroslav          18C7002   SK Radiosport Bílovice   88:57   + 46:26
 17. Beneš Petr               8AC6700   Klub dobré zprávy        95:03   + 52:32
 18. Peťovský Jan             SBK6201   KOB Start Blansko        96:34   + 54:03
 19. Nečas David              TBM7611   KOS TJ Tesla Brno       102:36   + 60:05
--------------------------------------------------------------------------------

H40C 5.10 km, 105 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mudrák Pavel             TBM6900   KOS TJ Tesla Brno        42:35          
  2. Trhlík Tomáš             PLU7407   TJ SOKOL Plumlov         45:49   + 3:14 
  3. Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín       48:52   + 6:17 
  4. Macháček Lubomír         LPU7515   OK Lokomotiva Pardubice  51:04   + 8:29 
  5. Jirous Jiří              TAP7201   KOB TRETRA Praha         53:18   + 10:43
  6. Šiška Oto                OTK7202   OOB TJ Jiskra Otrokovic  54:43   + 12:08
  7. Zemánek Miroslav         SRK7401   SOOB Spartak Rychnov n.  55:21   + 12:46
  8. Martínek Roman           SJH7501   SJH Jindřichův Hradec    58:29   + 15:54
  9. Chmelář Jan              JPV7501   Oddíl OS SK Prostějov    61:18   + 18:43
 10. Bednařík Aleš            VLI7309   Slavia Liberec orientee  62:59   + 20:24
 11. Potužník Martin          SJH7705   SJH Jindřichův Hradec    63:30   + 20:55
 12. Zeman Tomáš              DCE7500   KOB Dobřichovice         64:48   + 22:13
 13. Puš Roman                STH7501   SK Studenec              65:04   + 22:29
 14. Kligl Vladislav          TBM6910   KOS TJ Tesla Brno        67:29   + 24:54
 15. Dušek Vladimír           TBM7400   KOS TJ Tesla Brno        70:23   + 27:48
 16. Pitrmuc Jan              JIL7703   OK Jilemnice             75:20   + 32:45
 17. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  75:30   + 32:55
 18. Mika Ladislav            TBM6801   KOS TJ Tesla Brno        76:26   + 33:51
 19. Dvořák Miloš             BBM7300   BETA URSUS Orienteering  79:32   + 36:57
 20. Fuchs Jan                TBM7101   KOS TJ Tesla Brno        82:15   + 39:40
 21. Zlesák Ondřej            JIL7601   OK Jilemnice             85:44   + 43:09
 22. Jadviščok Ladislav       UOL7700   SOB Olomouc              89:53   + 47:18
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 5.60 km, 105 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Ivo                OKP6200   SK OK 24 Praha           43:33          
  2. Beneš Jan                SJH7001   SJH Jindřichův Hradec    45:58   + 2:25 
  3. Vrubel Karel             TZL6401   SKOB Zlín                48:27   + 4:54 
  4. Princ David              TCB6901   SK Technik České Budějo  48:32   + 4:59 
  5. Vlastník Zdeněk          JIL6901   OK Jilemnice             49:16   + 5:43 
  6. Parkan Jiří              SJH6801   SJH Jindřichův Hradec    50:53   + 7:20 
  7. Tornai Szabolcs          25H7100   Tabáni Spartacus         50:57   + 7:24 
  8. Nehasil Vladislav        LDC7101   KOB Děčín                52:47   + 9:14 
  9. Kunz Martin              BBM7101   BETA URSUS Orienteering  53:29   + 9:56 
 10. Šritr Martin             TUV6802   SOK TJ Turnov            54:44   + 11:11
 11. Hepnar Luboš             STE6307   SK SKI-OB Šternberk      55:23   + 11:50
 12. Nechanický Pavel         OSN7209   SK Orientační sporty No  56:57   + 13:24
 13. Bílý Petr                LTP6805   OOB TJ Lokomotiva Tepli  57:43   + 14:10
 14. Kalousek Jiří            DKP6901   Oddíl OB Kotlářka        57:52   + 14:19
 15. Kovačič Marek            OSN6600   SK Orientační sporty No  58:20   + 14:47
 16. Ženčák Jaroslav          47C6100   ASPV OA Šumperk          58:31   + 14:58
 17. Pavel Petr               LTP6806   OOB TJ Lokomotiva Tepli  59:20   + 15:47
 18. Fürst Aleš               LLI6801   TJ Loko Liberec          60:05   + 16:32
 19. Kubičko Petr             SJH6901   SJH Jindřichův Hradec    60:21   + 16:48
 20. Vacek Milan              SJI6901   OK Jihlava               61:32   + 17:59
 21. Kabát Jan                EKP6912   VŠTJ Ekonom Praha        66:09   + 22:36
 22. Zámečník Pavel           3VX7200   Zámečníci                74:31   + 30:58
 23. Píša Pavel               NNN7101   Neregistrovaní (NNN)     87:21   + 43:48
 24. Kruschina Jan            LTP7202   OOB TJ Lokomotiva Tepli  91:18   + 47:45
 25. Dobeš Václav             KPY5701   SOOB TJ Sokol Kralupy n 136:58   + 93:25
     Schäfer Michal           TZL6304   SKOB Zlín                 DISK          
     Gola Miroslav            VIC6808   OB Vizovice               DISK          
     Špičák Aleš              DKP5500   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Škácha Michal            KAM7102   OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 4.80 km, 125 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Háněl Jaromír            ZVO6801   OB SK Zvole              54:30          
  2. Jiroušek Petr            LPM7001   OK Lokomotiva Plzeň      59:28   + 4:58 
  3. Procházka Pavel          KUO6901   KOB Ústí nad Orlicí      60:21   + 5:51 
  4. Komín Petr               RUZ7200   TJ Růžená                60:25   + 5:55 
  5. Vališ Jan                LPU7104   OK Lokomotiva Pardubice  68:39   + 14:09
  6. Nechuta Milan            PZR7007   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  71:58   + 17:28
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 5.10 km, 105 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Teringl Radek            VCB6502   OB České Budějovice      36:00          
  2. Grepl Ladislav           KON6111   KOB Konice               38:14   + 2:14 
  3. Procházka Antonín        DCE5500   KOB Dobřichovice         38:55   + 2:55 
  4. Němeček Jan              VSP6201   USK Praha                39:32   + 3:32 
  5. Allwinger Herwig         1DS6700   Mariborski OK            41:44   + 5:44 
  6. Havel Leoš               VRL6401   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:19   + 6:19 
  7. Fencl Jiří               LPU6301   OK Lokomotiva Pardubice  42:23   + 6:23 
  8. Beránek Petr             BOR6701   OK Jiskra Nový Bor       43:06   + 7:06 
  9. Klaška Pavel             DKP6500   Oddíl OB Kotlářka        43:12   + 7:12 
 10. Křivda Ivan              2PC6700   Sportovní klub hasičů K  44:06   + 8:06 
 11. Mutinský Viktor          KUO6501   KOB Ústí nad Orlicí      47:07   + 11:07
 12. Málek Martin             8FX6500   TJ Kobylisy              47:25   + 11:25
 13. Valach Petr              LPU6505   OK Lokomotiva Pardubice  48:48   + 12:48
 14. Ptáček Pavel             BBM6508   BETA URSUS Orienteering  49:57   + 13:57
 15. Bartoš Luděk             MLA6701   MLOK Mariánské Lázně     50:43   + 14:43
 16. Nouza Petr               SJH6501   SJH Jindřichův Hradec    50:48   + 14:48
 17. Votava Petr              KNC6602   Sokol Kostelec n. Č. l.  51:16   + 15:16
 18. Roudný Václav            LPU6102   OK Lokomotiva Pardubice  52:19   + 16:19
 19. Sedláček Jaroslav        HLV6404   KČT - OB Holešov         52:31   + 16:31
 20. Hubáček Jaroslav         LCE6311   OOB TJ Slovan Luhačovic  55:05   + 19:05
 21. Hlaváček Lubomír         PHK6401   OK 99 Hradec Králové     59:47   + 23:47
 22. Liška Jindřich           KPY6700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  67:51   + 31:51
 23. Hanč Jaroslav            VRL6702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  72:05   + 36:05
 24. Kovář Boris              LTP6710   OOB TJ Lokomotiva Tepli  78:14   + 42:14
--------------------------------------------------------------------------------

H50C 4.20 km, 100 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Patočka Petr             BBM6300   BETA URSUS Orienteering  41:49          
  2. Jordanov Nikolaj         VBM6501   VSK Mendelu Brno         42:59   + 1:10 
  3. Krausz Milan             FSP6700   VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:26   + 7:37 
  4. Pekárek Aleš             RBK6602   SK Radioklub Blansko     55:57   + 14:08
  5. Suk Marek                PZR6701   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  57:28   + 15:39
  6. Sysel Svatobor           TTR6202   OOB Třebíč               58:36   + 16:47
  7. Hudeček Jaroslav         KTA6501   SK Kotnov Tábor          64:16   + 22:27
  8. Roubalík Radovan         3SX6400   ZŠ Těšetice              71:26   + 29:37
  9. Šimek Stanislav          LTP6602   OOB TJ Lokomotiva Tepli  72:42   + 30:53
 10. Hruška Tomáš             ZBM6401   SK Žabovřesky Brno       79:27   + 37:38
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 4.80 km, 125 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zeman Jaroslav           SJI5901   OK Jihlava               44:56          
  2. Milota Josef             MLA5801   MLOK Mariánské Lázně     45:06   + 0:10 
  3. Chmelař Miroslav         JPV6217   Oddíl OS SK Prostějov    45:41   + 0:45 
  4. Dikoš Pavel              BOR6003   OK Jiskra Nový Bor       46:14   + 1:18 
  5. Slezák Libor             LCE6207   OOB TJ Slovan Luhačovic  46:46   + 1:50 
  6. Ryšavý Jiří              OOP5803   TJ Opava                 46:48   + 1:52 
  7. Fanta Miroslav           EKP5800   VŠTJ Ekonom Praha        50:01   + 5:05 
  8. Kaňák Petr               SJI6115   OK Jihlava               50:24   + 5:28 
  9. Nešpor Jan               TTR6101   OOB Třebíč               50:28   + 5:32 
 10. Kavka Jiří               SCP5900   OK Sparta Praha          57:21   + 12:25
 11. Pulec Pavel              VBM6201   VSK Mendelu Brno         58:31   + 13:35
 12. Romanovský Alois         SJH6101   SJH Jindřichův Hradec    59:09   + 14:13
 13. Grundman Martin          CHC5801   K.O.B. Choceň            59:25   + 14:29
 14. Wurzel Břetislav         OSN6005   SK Orientační sporty No  59:27   + 14:31
 15. Hošek Ladislav           SCP6001   OK Sparta Praha          59:54   + 14:58
 16. Bořil Petr               SJI6207   OK Jihlava               60:44   + 15:48
 17. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  61:15   + 16:19
 18. Jaroš Vojtěch            ZPV5706   KOB ZPV Prostějov        62:08   + 17:12
 19. Janeba Petr              CHC6001   K.O.B. Choceň            67:59   + 23:03
 20. Beneš Vladimír           SJI5801   OK Jihlava               73:02   + 28:06
     Plášek Martin            LCE6118   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 3.90 km, 100 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hirš Libor               VBM6000   VSK Mendelu Brno         38:41          
  2. Švarc Jiří               TUR6204   OOB TJ Turnov            42:43   + 4:02 
  3. Višňa Milan              OOL5904   SK Haná orienteering     43:06   + 4:25 
  4. Havlík Milan             SJH6201   SJH Jindřichův Hradec    44:40   + 5:59 
  5. Malý Evžen               JIL6102   OK Jilemnice             46:56   + 8:15 
  6. Eiselt Miloš             LTP5802   OOB TJ Lokomotiva Tepli  49:38   + 10:57
  7. Karel Miloš              JIL6004   OK Jilemnice             58:43   + 20:02
  8. Duben Jiří               LDC5601   KOB Děčín                84:11   + 45:30
  9. Vlk Josef                LDC5801   KOB Děčín               103:21   + 64:40
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 4.20 km, 100 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Juračka Vojtěch          LPU5404   OK Lokomotiva Pardubice  37:38          
  2. Knap Jan                 LPU5101   OK Lokomotiva Pardubice  38:42   + 1:04 
  3. Jirka Jiří               ZPV5501   KOB ZPV Prostějov        42:14   + 4:36 
  4. Krajča Pavel             TZL5705   SKOB Zlín                43:49   + 6:11 
  5. Kubálek Zdeněk           RUZ5306   TJ Růžená                44:09   + 6:31 
  6. Rychlý Miloš             OOP5302   TJ Opava                 44:45   + 7:07 
  7. Slováček Rudolf          TZL5402   SKOB Zlín                45:09   + 7:31 
  8. Koudelný Jiří            TTR5401   OOB Třebíč               45:16   + 7:38 
  9. Jaroš Vladimír           DCE5400   KOB Dobřichovice         45:31   + 7:53 
 10. Hejzlar Josef            VCB5601   OB České Budějovice      45:33   + 7:55 
 11. Kolařík Zdeněk           SBK5406   KOB Start Blansko        47:29   + 9:51 
 12. Robotka Libor            PBM5303   TJ Spartak 1. Brněnská   51:28   + 13:50
 13. Pospíšil Jaromír         LDC5301   KOB Děčín                56:52   + 19:14
 14. Štěpánek Jiří            LBM5401   TJ Lokomotiva Ingstav B  56:53   + 19:15
 15. Zeman Ludvík             BFM5301   SKOB Frýdek - Místek     59:18   + 21:40
--------------------------------------------------------------------------------

H60C 3.70 km, 90 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Knotek Kamil             OLP5701   PSK Olymp Praha          47:36          
  2. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  47:47   + 0:11 
  3. Kříž Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  48:11   + 0:35 
  4. Ptáček Ladislav          BBM5300   BETA URSUS Orienteering  49:39   + 2:03 
  5. Pilc Oldřich             OOL5100   SK Haná orienteering     52:29   + 4:53 
  6. Henek Milan              RBK5307   SK Radioklub Blansko     60:25   + 12:49
  7. Potěšil Václav           VBM5613   VSK Mendelu Brno         62:45   + 15:09
  8. Novák Miroslav           3AC5500   NER - Novakovi           88:12   + 40:36
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.70 km, 75 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  35:12          
  2. Jelínek Vít              TZL5102   SKOB Zlín                37:48   + 2:36 
  3. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:50   + 2:38 
  4. Chmelík Aleš             VBM4732   VSK Mendelu Brno         38:29   + 3:17 
  5. Kotecký Roman            13G4900   Octavian Droobers        39:12   + 4:00 
  6. Pilgr Bohuslav           CET5101   TJ Loko Česká Třebová    39:46   + 4:34 
  7. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             40:16   + 5:04 
  8. Jelínek Petr             TZL4902   SKOB Zlín                41:04   + 5:52 
  9. Zabloudil Pavel          TBM5003   KOS TJ Tesla Brno        41:06   + 5:54 
 10. Hořínek Jaroslav         VSP5000   USK Praha                42:58   + 7:46 
 11. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          43:25   + 8:13 
 12. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  43:28   + 8:16 
 13. Peška Antonín            HLV4801   KČT - OB Holešov         45:28   + 10:16
 14. Sáňka Bedřich            LPU5102   OK Lokomotiva Pardubice  45:39   + 10:27
 15. Blecha Ladislav          TRT5100   KOS Třešť                46:51   + 11:39
 16. Böhm Eduard              17A4800   ASKÖ Salzburg/Henndorf   46:52   + 11:40
 17. Třasák Milan             LPU5206   OK Lokomotiva Pardubice  47:16   + 12:04
 18. Ševčík Břetislav         OOP5001   TJ Opava                 47:28   + 12:16
 19. Dokoupil Vladimír        VBM4806   VSK Mendelu Brno         50:47   + 15:35
 20. Kodys Václav             RUZ5105   TJ Růžená                51:34   + 16:22
 21. Jadviščok Ladislav       UOL5101   SOB Olomouc              53:30   + 18:18
 22. Borák Stanislav          EKP5212   VŠTJ Ekonom Praha        53:46   + 18:34
 23. Peterka František        TJP4900   TJ Sokol Troja           54:02   + 18:50
 24. Přeček Zdeněk            SCP5200   OK Sparta Praha          57:01   + 21:49
 25. Paukert Milan            TJP5000   TJ Sokol Troja           62:21   + 27:09
 26. Procházka Jan            TBM4907   KOS TJ Tesla Brno        70:28   + 35:16
 27. Hojný Oldřich            SCP5201   OK Sparta Praha          73:14   + 38:02
 28. Denemarek Oldřich        BBM5100   BETA URSUS Orienteering  74:53   + 39:41
 29. Dvořák Vlastimil         BOV4901   TJ Baník Ostrava OKD     80:34   + 45:22
 30. Tvrdek Vojtěch           TUR4949   OOB TJ Turnov            86:17   + 51:05
 31. Kolorenč Pavel           LDC5101   KOB Děčín               116:52   + 81:40
     Valter Petr              KBP4500   KBP Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70 3.50 km, 75 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švadlena Jiří            CHC4601   K.O.B. Choceň            38:48          
  2. Čadil Jan                FSP4300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  38:57   + 0:09 
  3. Hrobař Rudolf            SRK4702   SOOB Spartak Rychnov n.  42:17   + 3:29 
  4. Bauer Emil               VBM4410   VSK Mendelu Brno         42:25   + 3:37 
  5. Fridrich Jaroslav        LPU4501   OK Lokomotiva Pardubice  43:31   + 4:43 
  6. Zlesák Zdeněk            JIL4701   OK Jilemnice             45:05   + 6:17 
  7. Šidla Antonín            OTK4601   OOB TJ Jiskra Otrokovic  52:06   + 13:18
  8. Rakovec Miloš            SCP4500   OK Sparta Praha          52:52   + 14:04
  9. Blažek Václav            SBR4701   SKOB Bruntál             54:21   + 15:33
 10. Ryšavý Vít               TJP4700   TJ Sokol Troja           56:31   + 17:43
 11. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     57:07   + 18:19
 12. Dvořák Jaromír           PGP4601   SK Praga                 57:19   + 18:31
 13. Nejezchleba Jiří         KAS4600   KOB Kamenický Šenov      62:07   + 23:19
 14. Valášek Josef            SCP4501   OK Sparta Praha          77:38   + 38:50
 15. Čepelka Petr             LPU4701   OK Lokomotiva Pardubice  79:50   + 41:02
 16. Vávra Jaroslav           LPU4601   OK Lokomotiva Pardubice  92:18   + 53:30
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.90 km, 70 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       37:03          
  2. Sklenář Jan              MLA4201   MLOK Mariánské Lázně     42:32   + 5:29 
  3. Gřunděl Ivan             SJH4201   SJH Jindřichův Hradec    43:05   + 6:02 
  4. Bouček Václav            OCB4101   OC České Budějovice      58:31   + 21:28
  5. Málek Josef              LPU3901   OK Lokomotiva Pardubice  58:54   + 21:51
  6. Frey Jaromír             NEJ4100   TJ Jiskra Nejdek         62:51   + 25:48
  7. Diener Herbert           MOV4101   SKOB Ostrava             70:45   + 33:42
  8. Hlavatý Karel            SJP4200   KČT Slavoj Praha         74:27   + 37:24
--------------------------------------------------------------------------------

H85 2.50 km, 40 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vykysalý František       PHK3002   OK 99 Hradec Králové     70:20          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.90 km, 40 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárek David            TZL1000   SKOB Zlín                20:09          
  2. Chmelář Filip            JPV0900   Oddíl OS SK Prostějov    23:52   + 3:43 
  3. Šašek Jakub              LTP0801   OOB TJ Lokomotiva Tepli  24:18   + 4:09 
  4. Míka Ondřej              VCB1003   OB České Budějovice      24:41   + 4:32 
  5. Mazzarese David          TRT1100   KOS Třešť                24:53   + 4:44 
  6. Míka Tomáš               VCB1403   OB České Budějovice      25:02   + 4:53 
  7. Macka Sebastián          LCE1112   OOB TJ Slovan Luhačovic  26:10   + 6:01 
  8. Blažek Vojtěch           SJH1003   SJH Jindřichův Hradec    26:16   + 6:07 
  9. Jágrová Aneta            SBK0951   KOB Start Blansko        26:37   + 6:28 
 10. Polednová Helena         RUZ1250   TJ Růžená                27:52   + 7:43 
 11. Kyncl Ondřej             ZBM1003   SK Žabovřesky Brno       28:26   + 8:17 
 12. Procházka Ferdinand      ADA1001   OOB Spartak Adamov       28:36   + 8:27 
 13. Buriánek Michal          LPM1100   OK Lokomotiva Plzeň      31:08   + 10:59
 14. Honsová Johana           ZBP0852   OOB SK Zbraslav          31:43   + 11:34
 15. Pilná Anna               OSN1151   SK Orientační sporty No  32:15   + 12:06
 16. Macháčková Eliška        LPU1153   OK Lokomotiva Pardubice  32:17   + 12:08
 17. Klímová Markéta          OTK0950   OOB TJ Jiskra Otrokovic  33:01   + 12:52
 18. Slámová Julie            LCE1051   OOB TJ Slovan Luhačovic  33:18   + 13:09
 19. Cipryán Tobiáš           BZP0701   Báječné ženy v orientač  33:23   + 13:14
 20. Komárková Radka          SJH1151   SJH Jindřichův Hradec    34:30   + 14:21
 21. Běloušek Matěj           CTB1202   SK OB Chotěboř           34:45   + 14:36
 22. Kuhnová Šárka            LPU1356   OK Lokomotiva Pardubice  34:58   + 14:49
 23. Fraj David               RUZ0900   TJ Růžená                35:02   + 14:53
 24. Schwarzová Katarína      LBE       TJ Lokomotiva Beroun     35:20   + 15:11
 25. Šmíd Tobiáš                                                 35:58   + 15:49
 26. Mudráková Natálie                                           36:11   + 16:02
 27. Froschová Magdaléna      LPU1052   OK Lokomotiva Pardubice  36:26   + 16:17
 28. Jelínek Šimon                                               36:47   + 16:38
 29. Nouza Vítek              SJH1104   SJH Jindřichův Hradec    37:19   + 17:10
 30. Klimenko Nikola          KTA1251   SK Kotnov Tábor          37:43   + 17:34
 31. Láska Martin                                                37:54   + 17:45
 32. Švidrnochová Nela        OOP0950   TJ Opava                 38:11   + 18:02
 33. Vedrová Anika            TBM1351   KOS TJ Tesla Brno        38:33   + 18:24
 34. Bašusová Olga            SCP1250   OK Sparta Praha          38:57   + 18:48
 35. Procházková Aneta        DKP1153   Oddíl OB Kotlářka        38:58   + 18:49
 36. Matějů Eda               VLI1200   Slavia Liberec orientee  40:15   + 20:06
 37. Háněl Matyáš                                                40:32   + 20:23
 38. Hánělová Adéla                                              40:47   + 20:38
 39. Denemarek Albert         BBM1300   BETA URSUS Orienteering  40:52   + 20:43
 40. Šedivá Kristýna          VBM1252   VSK Mendelu Brno         42:20   + 22:11
 41. Krejčiříková Kamila      BBM1550   BETA URSUS Orienteering  42:24   + 22:15
 42. Krejčiříková Zuzana      BBM1150   BETA URSUS Orienteering  42:28   + 22:19
 43. Gregorová Magdalena      CTB1151   SK OB Chotěboř           42:39   + 22:30
 44. Krtička Jáchym           CHA1000   OK Chrastava             42:40   + 22:31
 45. Šabatka Filip            LPU1      OK Lokomotiva Pardubice  42:46   + 22:37
 46. Cipryánová Viktorie      BZP1350   Báječné ženy v orientač  43:46   + 23:37
 47. Pecánek Matěj            TEP1300   Tempo Praha              45:55   + 25:46
 48. Zvěřinová Nina           LPU1253   OK Lokomotiva Pardubice  45:56   + 25:47
 49. Svitáková Ludmila        SJH1152   SJH Jindřichův Hradec    45:57   + 25:48
 50. Hájek Vojtěch            TBM1201   KOS TJ Tesla Brno        46:45   + 26:36
 51. Kazda František          SJC1201   Sportcentrum Jičín       47:12   + 27:03
 52. Tomešová Evelína         SJC1150   Sportcentrum Jičín       47:21   + 27:12
 52. Musil Kuba               SJC1212   Sportcentrum Jičín       47:21   + 27:12
 54. Sluka Matouš             SBK1414   KOB Start Blansko        47:56   + 27:47
 55. Kříž Jan                 TTR1201   OOB Třebíč               49:00   + 28:51
 56. Růžička Matěj            KSU0901   Klub vytrvalostních spo  49:06   + 28:57
 57. Kubáková Laura           SJH1550   SJH Jindřichův Hradec    49:50   + 29:41
 58. Matoušek Jan                                                50:14   + 30:05
 59. Rozsíval Martin          KON1022   KOB Konice               50:47   + 30:38
 60. Martínková Natalie                                          51:02   + 30:53
 61. Pavlíček Jakub                                              51:42   + 31:33
 62. Ebnerová Alena           KON1171   KOB Konice               51:49   + 31:40
 63. Pietraszková Hana        OOP1050   TJ Opava                 51:59   + 31:50
 64. Pietraszková Magdalena   OOP1151   TJ Opava                 52:36   + 32:27
 65. Kurfürst Matyáš          TZL0804   SKOB Zlín                53:22   + 33:13
 66. Mašláň Prokop            TZL1005   SKOB Zlín                54:46   + 34:37
 67. Mašláňová Ema            TZL0955   SKOB Zlín                55:24   + 35:15
 68. Polednová Dominika       RUZ1350   TJ Růžená                57:05   + 36:56
 69. Schwarzová Martina       LBE       TJ Lokomotiva Beroun     58:22   + 38:13
 70. Tršová Daniela           PBM7375   TJ Spartak 1. Brněnská   59:38   + 39:29
 71. Kozlová Eliška           9VX1350   Tři Kozlíci              60:44   + 40:35
 72. Chloupková Kristýna                                         62:16   + 42:07
 73. Daněk František          SBK1010   KOB Start Blansko        62:35   + 42:26
 74. Valentová Veronika       LPU1152   OK Lokomotiva Pardubice  66:08   + 45:59
 75. Kasalovi Klára a Lucie                                      67:35   + 47:26
 76. Smith Laura              VRL1152   OOS TJ Spartak Vrchlabí  67:51   + 47:42
 77. Stachon Stěpán                                              68:25   + 48:16
 77. Alešová Anna             ZBM1077   SK Žabovřesky Brno       68:25   + 48:16
 79. Láska Ondřej                                                81:49   + 61:40
 80. Aleš Mikuláš             ZBM1017   SK Žabovřesky Brno       86:30   + 66:21
 81. Zvarik Andrej            ZBM       SK Žabovřesky Brno       89:00   + 68:51
 82. Toušová Zuzana           RBK8556   SK Radioklub Blansko    108:34   + 88:25
     Cuc Albert               NER                                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P1 3.20 km, 85 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horák Patrik             TUR9502   OOB TJ Turnov            19:54          
  2. Kovář Lukáš              CET0102   TJ Loko Česká Třebová    31:19   + 11:25
  3. Humlíček Tomáš           SBK0101   KOB Start Blansko        32:12   + 12:18
  4. Schulhof Jan             TUR8900   OOB TJ Turnov            35:36   + 15:42
  5. Šašek Jan                LTP0301   OOB TJ Lokomotiva Tepli  39:42   + 19:48
  6. Chmelář Pavel            37C0300   Bez registrace           39:44   + 19:50
  7. Pekárková Radka          RBK6767   SK Radioklub Blansko     41:55   + 22:01
  8. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:24   + 22:30
  9. Slámová Alena            LCE8253   OOB TJ Slovan Luhačovic  42:39   + 22:45
 10. Muselíková Vladislava    ABM7051   KOB ALFA Brno            43:21   + 23:27
 11. Šmídová Aneta                                               43:51   + 23:57
 12. Hájková Eva              VRL7454   OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:13   + 26:19
 13. Cuc Michal               NER                                46:14   + 26:20
 14. Chmelařová Blanka        25C6750   péčkaři                  46:39   + 26:45
 15. Janská Radka             NNN9350   Neregistrovaní (NNN)     46:58   + 27:04
 16. Kršková Lenka            KTA8851   SK Kotnov Tábor          48:45   + 28:51
 17. Matuška Pavel            5RX7000   NNN                      48:50   + 28:56
 18. Vých Luboš               KOR7300   OB DDM Kostelec nad Orl  50:24   + 30:30
 19. Humlíčková Pavla         SBK0451   KOB Start Blansko        51:31   + 31:37
 20. Vlachová Tereza                                             51:49   + 31:55
 21. Jelínková Adéla          RUZ0251   TJ Růžená                53:00   + 33:06
 22. Kučerová Renata          ZBM7654   SK Žabovřesky Brno       53:41   + 33:47
 23. Himmel Petr              OKP6500   SK OK 24 Praha           54:36   + 34:42
 24. Benroth Miroslav         NNN9993   Neregistrovaní (NNN)     55:57   + 36:03
 25. Pazderník Petr           OPI7301   Orientační sporty Písek  56:22   + 36:28
 26. Procházka Jiří                                              57:42   + 37:48
 27. Jelínková Dagmar         TZL5757   SKOB Zlín                59:07   + 39:13
 28. Rozsívalová Petra        KON8063   KOB Konice               59:37   + 39:43
 29. Horák Václav                                                59:55   + 40:01
 30. Král Martin              OTK0100   OOB TJ Jiskra Otrokovic  60:15   + 40:21
 31. Fraj Oldřich             RUZ7502   TJ Růžená                62:42   + 42:48
 32. Frajová Kamila           RUZ7950   TJ Růžená                63:47   + 43:53
 33. Lišková Hana             KPY6650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  65:14   + 45:20
 34. Ježková Lenka            LPU7254   OK Lokomotiva Pardubice  67:11   + 47:17
 35. Haider Anna              26A5650   HSV Ried                 68:31   + 48:37
 36. Běloušek Pavel           CTB7601   SK OB Chotěboř           69:06   + 49:12
 37. Šerá Dana                LPU8489   OK Lokomotiva Pardubice  69:16   + 49:22
 38. Holíková Zdena           KNC6800   Sokol Kostelec n. Č. l.  70:19   + 50:25
 39. Vinopalová Nikola        LPU8589   OK Lokomotiva Pardubice  70:35   + 50:41
 40. Kováčiková Agáta         KNC0452   Sokol Kostelec n. Č. l.  70:58   + 51:04
 41. Kaňáková Petra           SJI8751   OK Jihlava               73:14   + 53:20
 42. Stoklasová Markéta       OSN7555   SK Orientační sporty No  73:20   + 53:26
 43. Kovačičová Ivona         OSN6850   SK Orientační sporty No  75:30   + 55:36
 44. Zemanová Alena           KTA6351   SK Kotnov Tábor          75:43   + 55:49
 45. Hájek Tibor              VRL7202   OOS TJ Spartak Vrchlabí  77:38   + 57:44
 46. Zenkerová Miluše         LCV4550   TJ Lokomotiva Chomutov   77:59   + 58:05
 47. Syrová Eliška            3SX9950   ZŠ Těšetice              80:31   + 60:37
 48. Jelínková Radka          MLA6951   MLOK Mariánské Lázně     86:00   + 66:06
 49. Bouček Jakub             OCB9501   OC České Budějovice      87:50   + 67:56
 50. Ash Kristina             OCB0051   OC České Budějovice      88:13   + 68:19
 51. Beneš Miroslav           1DZ6900   OB Jesenec               90:05   + 70:11
 52. Ciriani Matilde          ITA                                91:31   + 71:37
 53. Hrůza Vladimír           NNN9999   Neregistrovaní (NNN)     93:08   + 73:14
 54. Přibyl Adam              LDC9100   KOB Děčín                94:38   + 74:44
 55. Mikulášová Hana          9VX9050   Tři Kozlíci              96:19   + 76:25
 56. Píšová Jitka                                                97:34   + 77:40
 57. Králová Věra             OTK7151   OOB TJ Jiskra Otrokovic  98:46   + 78:52
 58. Kozlová Hana             9VX8350   Tři Kozlíci              98:55   + 79:01
 59. Málková Věra             8FX6550   TJ Kobylisy             117:27   + 97:33
     Kuhnová Karolina         LPU7878   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Malá Marie               LPU4753   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Navrátilová Marie        KYL0900   SK SP Kylešovice          DISK          
     Štěpánová Michaela       NNN9997   Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Štěpánová Jarmila        NNN9996   Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Odehnal Jakub            KAM9010   OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P2 5.40 km, 125 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horáček Michal           VLI7700   Slavia Liberec orientee  35:22          
  2. Bořil Jan                SJI9700   OK Jihlava               37:11   + 1:49 
  3. Lučan Vladimír           LPU7710   OK Lokomotiva Pardubice  50:49   + 15:27
  4. Hojná Eliška             SJH0052   SJH Jindřichův Hradec    51:31   + 16:09
  5. Tesařová Marcela         LCE9450   OOB TJ Slovan Luhačovic  55:25   + 20:03
  6. Hones Sepp               26A5400   HSV Ried                 57:06   + 21:44
  7. Wurzelová Dana           CHT6654   OOB SK Chrast            57:55   + 22:33
  8. Milán Tomáš              ZBM0111   SK Žabovřesky Brno       59:24   + 24:02
  9. Gross Michal             ABM6946   KOB ALFA Brno            60:53   + 25:31
 10. Hasman Ondřej            VPM0002   KOS Slavia Plzeň         61:03   + 25:41
 11. Hašek Jan                VPM0001   KOS Slavia Plzeň         61:51   + 26:29
 12. Stoklasa Radek           OSN7500   SK Orientační sporty No  63:00   + 27:38
 13. Stoklasová Zuzana        OSN0454   SK Orientační sporty No  63:39   + 28:17
 14. Zelenka Martin           3IX8300   Zelenkovi                63:40   + 28:18
 15. Chmelař Daniel           VIC7212   OB Vizovice              66:34   + 31:12
 16. Chmelař Martin           ASU9505   Magnus Orienteering      66:53   + 31:31
 17. Košek Jan                LLI9801   TJ Loko Liberec          69:53   + 34:31
 18. Malý Jakub                                                  70:57   + 35:35
 19. Kubák Martin ml.         SJH9902   SJH Jindřichův Hradec    71:35   + 36:13
 20. Kellens Jean-Pierre                                         72:53   + 37:31
 21. Pospíšil Radek           NER                                74:21   + 38:59
 22. Benrothová Irena         NNN9994   Neregistrovaní (NNN)     75:00   + 39:38
 23. Argalášová Gabriela      TRI6850   TJ TŽ Třinec             75:02   + 39:40
 24. Matušková Jana           RBK9999   SK Radioklub Blansko     75:08   + 39:46
 25. Brabcová Jana            3AC8450   NER - Novakovi           75:16   + 39:54
 26. Košek Ladislav           LLI5903   TJ Loko Liberec          76:57   + 41:35
 27. Jirásková Pavla                                             77:53   + 42:31
 28. Goncalves Joao           OSN       SK Orientační sporty No  78:19   + 42:57
 29. Holík Mirek              KNC6400   Sokol Kostelec n. Č. l.  78:55   + 43:33
 30. Sláma Lumír              LCE8103   OOB TJ Slovan Luhačovic  79:08   + 43:46
 31. Petriláková Petra        DOR7656   OK Dobříš                80:04   + 44:42
 32. Čechová Lenka                                               81:36   + 46:14
 33. Pecka Lukáš              HLV7707   KČT - OB Holešov         82:03   + 46:41
 34. Zelenková Lenka          3IX6150   Zelenkovi                83:04   + 47:42
 35. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš                84:01   + 48:39
 36. Rennét Ondřej            LPU8039   OK Lokomotiva Pardubice  88:52   + 53:30
 37. Černá Hana               EKP8459   VŠTJ Ekonom Praha        89:58   + 54:36
 38. Jireš František          3IX5900   Zelenkovi                93:17   + 57:55
 39. Wurzelová Pavlína        OSN       SK Orientační sporty No 100:34   + 65:12
 40. Vinopal Vilém            LPU8508   OK Lokomotiva Pardubice 100:39   + 65:17
 41. Poropatichová Marie                                        103:32   + 68:10
 42. Šašek Jan                LTP7308   OOB TJ Lokomotiva Tepli 108:36   + 73:14
 43. Přibyl Luboš             LDC6600   KOB Děčín               110:06   + 74:44
 44. Třešňák Miloš            JIL6902   OK Jilemnice            112:46   + 77:24
 45. Třešňáková Blanka        JIL7051   OK Jilemnice            113:03   + 77:41
 46. Polák Michael Adam       2JS9501   Dezorientovaní          114:31   + 79:09
 47. Jágr Jaroslav            SBK7549   KOB Start Blansko       114:32   + 79:10
 48. Juríček Jakub            2JS9500   Dezorientovaní          116:13   + 80:51
 49. Jílková Radka            ZBP7751   OOB SK Zbraslav         127:58   + 92:36
 50. Polách David                                               151:01   + 115:39
 51. Stejskal Ondřej          LBM8801   TJ Lokomotiva Ingstav B 154:36   + 119:14
 52. Blažek Oldřich           9VX8700   Tři Kozlíci             166:05   + 130:43
     Macková Petra            LCE8560   OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Buriánek Kamil           LPM7901   OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
     Švarcová Lenka           TUR6457   OOB TJ Turnov             DISK          
     Zvariková Hana                                               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------