Kód závodu          : 3850
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 26.08.2017
Místo konání        : Borek - sportovní areál
Mapa                : Borek; 1:10000; ekv. 5 m; stav 2016
Pořadatel           : VCB - OB České Budějovice
Ředitel závodu      : Stachová Alena - R3
Hlavní rozhodčí     : Teringl Radek - R3
Ředitel závodu      : Stachová Alena - R3
Stavitel tratí      : Rychtecký Josef - R3

C 2.00 km, 35 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Falkner Wolfgang         1NE0002                            31:55          
  2. Falkner Christina        1NE0001                            40:23   + 8:28 
  3. BouÄŤková Ludmila       OCB4351 C OC České Budějovice      51:04   + 19:09
     Glaser Simon             1RE0001                             DISK          
      Vakant                                                      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10 1.90 km, 20 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dvořáková Lucie       BBM0750 C BETA URSUS Orienteering  22:10          
  2. Pejchalová Zuzana       SJI0850 C OK Jihlava               38:00   + 15:50
  3. Janošíková Marie      VCB0752 C OB České Budějovice      39:38   + 17:28
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.00 km, 35 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíková Eva        VCB0552 C OB České Budějovice      29:49          
  2. Pejchalová Veronika     SJI0652 C OK Jihlava               42:04   + 12:15
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.70 km, 45 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Balková MarkĂ©ta        OPI0450 B Orientační sporty Písek  37:38          
  2. Teringlová Vendula      VCB0451 C OB České Budějovice      38:11   + 0:33 
  3. PazdernĂ­ková Jana      OPI0452 C Orientační sporty Písek  46:55   + 9:17 
  4. Ĺ evÄŤĂ­ková Eliška    PCB0451 C SKP České Budějovice     53:22   + 15:44
  5. PoÄŤtová Klára         OPI0453 C Orientační sporty Písek  76:56   + 39:18
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.60 km, 60 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svobodová Anna          VTA0151 B SC vebr-sport            51:46          
  2. Rudová Magdaléna       VTA0254 B SC vebr-sport            54:25   + 2:39 
  3. Ĺ evÄŤĂ­ková KateĹ™ina  PCB0151 C SKP České Budějovice     65:03   + 13:17
  4. BeÄŤvářová MarkĂ©ta   OPI0250 C Orientační sporty Písek  67:13   + 15:27
  5. Kahudová Dominika       OPI0158 C Orientační sporty Písek  75:48   + 24:02
  6. Houserová Tereza        OPI0156 C Orientační sporty Písek  79:47   + 28:01
  7. Winzigová Gabriela      OPI0157 C Orientační sporty Písek 107:15   + 55:29
     HeĹ™manová KateĹ™ina    KRE0152 C OOB TJ Sokol Křemže       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 4.20 km, 70 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svobodová Jana          VTA9951 B SC vebr-sport            72:56          
  2. Rudová Anna             VTA0051 B SC vebr-sport            89:35   + 16:39
  3. Karbusová KateĹ™ina     OPI0052 C Orientační sporty Písek  91:28   + 18:32
--------------------------------------------------------------------------------

D21 4.50 km, 70 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Opálková Martina       BBM0050 A BETA URSUS Orienteering  41:05          
  2. Žaloudková Klára      LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice  47:08   + 6:03 
  3. Procházková Zuzana     KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  53:09   + 12:04
  4. Hošková Tereza         DOB8971 C KOB Dobruška             53:48   + 12:43
  5. StudniÄŤná Lenka        7QX8650   Neregistrovaní - Studni  54:18   + 13:13
  6. RouÄŤková Romana        KSH8351 C OB Kašperské Hory        55:02   + 13:57
--------------------------------------------------------------------------------

D35 4.20 km, 70 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimerková Olga         PGP7551 C SK Praga                 41:12          
  2. Dulovcová Marie         KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže      49:49   + 8:37 
  3. Veselá Eva              VCB7853 C OB České Budějovice      52:04   + 10:52
  4. Pospíšilová Ĺ tÄ›pánkBZP7650 C Báječné ženy v orientač  58:29   + 17:17
  5. Dlouhá Marta            BZP7851 C Báječné ženy v orientač  62:56   + 21:44
  6. PetĂ˝rková PavlĂ­na     BZP7351 C Báječné ženy v orientač  63:55   + 22:43
  7. Nováková Alena         KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže      70:03   + 28:51
  8. PilaĹ™ová KateĹ™ina     CEP8050 C Čepíci                   78:32   + 37:20
  9. ZámeÄŤnĂ­ková Jitka    3VX7450   Zámečníci                80:52   + 39:40
 10. Svobodová Martina       KTA7151 C SK Kotnov Tábor          87:00   + 45:48
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.60 km, 60 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vejvodová Mirka         LPM5750 C OK Lokomotiva Plzeň      41:59          
  2. Peřinková Irena        BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  55:21   + 13:22
  3. Troupová VladÄ›na       KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže      58:52   + 16:53
  4. Kujanová Martina        BZP5850 C Báječné ženy v orientač  65:21   + 23:22
  5. Soudková Alena          TCB5851 C SK Technik České Budějo  67:01   + 25:02
  6. Krotilová MagdalĂ©na    BZP7150 C Báječné ženy v orientač  70:01   + 28:02
  7. Gottfriedová Marcela    VCB7055 C OB České Budějovice      76:24   + 34:25
  8. Zemanová Alena          KTA6351 C SK Kotnov Tábor          99:01   + 57:02
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.70 km, 45 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Robotková Lenka         PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská   57:11          
  2. Flašarová Marie        KCK       KOB Český Krumlov        78:36   + 21:25
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.00 km, 35 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matějů Ladislava       UVP4750 C Slovan Praha             35:02          
  2. HudeÄŤková Alena        KTA4351 C SK Kotnov Tábor          40:19   + 5:17 
--------------------------------------------------------------------------------

DBK 3.60 km, 60 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Falk Petra               1LI0008                            63:42          
  2. Wagner Elfi              1LI0010                            86:04   + 22:22
  3. Ash Kristina             OCB0051 C OC České Budějovice      89:50   + 26:08
  4. Haidler Anja             1LI0007                           105:51   + 42:09
--------------------------------------------------------------------------------

DBL 4.50 km, 70 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wagner Brigit            1LI0012                            70:03          
--------------------------------------------------------------------------------

DF 0.90 km, 15 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Deimová Anna            VTA0751 C SC vebr-sport            11:41          
  2. Velátová Lucie         OPI0750 C Orientační sporty Písek  15:24   + 3:43 
  3. PazdernĂ­ková Petra     OPI0651 C Orientační sporty Písek  17:06   + 5:25 
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.90 km, 20 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svoboda Jan              VTA0701 C SC vebr-sport            23:53          
  2. Teringl VojtÄ›ch         VCB0702 C OB České Budějovice      25:37   + 1:44 
  3. PazdernĂ­k Tomáš       OPI0800 C Orientační sporty Písek  29:59   + 6:06 
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.70 km, 45 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dvořák Jakub           BBM0502 C BETA URSUS Orienteering  36:47          
  2. Dlouhý Aleš            PGP0502 B SK Praga                 41:24   + 4:37 
  3. Novák VĂ­tek            KRE0600 C OOB TJ Sokol Křemže     110:55   + 74:08
     Husák OndĹ™ej           SLA0600 C SKOB Slaný                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.60 km, 60 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Velát VojtÄ›ch          OPI0400 C Orientační sporty Písek  73:44          
  2. Deim Michal              VTA0402 C SC vebr-sport            80:07   + 6:23 
  3. Mikuláš Jiří         VCB0303 C OB České Budějovice      82:35   + 8:51 
--------------------------------------------------------------------------------

H16 4.20 km, 70 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štěrba Marek           SKV0401 B TJ Slovan Karlovy Vary   39:46          
  2. Novák Jakub             KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže      54:45   + 14:59
  3. NeuĹľil VĂ­t             OPI0103 B Orientační sporty Písek  78:05   + 38:19
  4. Mikuláš Jan            VCB0103 C OB České Budějovice      83:57   + 44:11
     Bican Martin             OPI0101 C Orientační sporty Písek   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 4.50 km, 70 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gottfried Adam           VCB0005 C OB České Budějovice      74:58          
     Vondruška Jan           VTA0003   SC vebr-sport             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21 5.40 km, 80 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kos Tomáš              LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice  38:47          
  2. Bašus Petr              SCP7400 C OK Sparta Praha          42:29   + 3:42 
  3. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  43:31   + 4:44 
  4. Teringl Radek            VCB6502 C OB České Budějovice      45:07   + 6:20 
  5. Hošek Radim             DOB8737 C KOB Dobruška             45:24   + 6:37 
  6. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  48:02   + 9:15 
  7. PilaĹ™ Karel             MAS5501 C KČT Aš                   52:48   + 14:01
  8. KoldinskĂ˝ Jan           KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  56:59   + 18:12
  9. MartĂ­nek Robert         VPM7700 C KOS Slavia Plzeň         58:21   + 19:34
 10. Ptáček Patrik          BBM9800 B BETA URSUS Orienteering  70:28   + 31:41
 11. Jíša OndĹ™ej           KRE9303   OOB TJ Sokol Křemže      72:56   + 34:09
 12. BeÄŤvář Petr           OPI9800 B Orientační sporty Písek  81:53   + 43:06
     Dvořák Miloš          BBM7300 C BETA URSUS Orienteering   DISK          
     Zelinka Jan              LPU9405 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     BlaĹľek VojtÄ›ch         OPI8700 C Orientační sporty Písek   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.40 km, 60 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ĺ mahel Lukáš          OPI7800 C Orientační sporty Písek  48:16          
  2. Ĺ evÄŤĂ­k Marek          PCB6701 C SKP České Budějovice     49:23   + 1:07 
  3. Pešta Jiří            MIL7201 C Tesil Milevsko           53:50   + 5:34 
  4. Velát Josef             OPI0000   Orientační sporty Písek  56:44   + 8:28 
  5. Deim Karel               VTA7202 C SC vebr-sport            58:05   + 9:49 
  6. Mareš Ladislav          MIL7202 C Tesil Milevsko           59:23   + 11:07
  7. Princ David              TCB6901 C SK Technik České Budějo  59:47   + 11:31
  8. PilaĹ™ Marek             CEP7700 C Čepíci                   59:59   + 11:43
  9. HeĹ™man Daniel           KRE7100 C OOB TJ Sokol Křemže      64:10   + 15:54
--------------------------------------------------------------------------------

H45 4.20 km, 70 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáček Pavel           BBM6508 C BETA URSUS Orienteering  37:35          
  2. Doubek Petr              SLA7000 C SKOB Slaný               40:32   + 2:57 
  3. Štěrba Jiří          SKV6401 C TJ Slovan Karlovy Vary   52:01   + 14:26
  4. Soudek VojtÄ›ch          TCB5601 C SK Technik České Budějo  62:43   + 25:08
  5. ZámeÄŤnĂ­k Pavel        3VX7200   Zámečníci                78:30   + 40:55
  6. Balek ZdenÄ›k            OPI6300 C Orientační sporty Písek  90:38   + 53:03
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.70 km, 60 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Flašar jan              KCK       KOB Český Krumlov        40:24          
  2. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   43:43   + 3:19 
  3. Tonka Leopold            17A4700   ASKÖ Salzburg/Henndorf   48:36   + 8:12 
  4. Jašek Milan             TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno        51:33   + 11:09
  5. Ptáček Ladislav        BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  54:21   + 13:57
  6. Böhm Eduard             17A4800   ASKÖ Salzburg/Henndorf   57:10   + 16:46
  7. Denemarek Oldřich       BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  69:55   + 29:31
  8. Zákostelecký FrantišekSOB5501 C SOBSA                    86:57   + 46:33
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.70 km, 45 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. MĂĽller Leo              17A1600   ASKÖ Salzburg/Henndorf   33:01          
  2. Jadviščok Ladislav     UOL5101 C SOB Olomouc              34:04   + 1:03 
  3. Rakovec Miloš           SCP4500 C OK Sparta Praha          40:33   + 7:32 
  4. Matějů Ivan            UVP4600 C Slovan Praha             44:44   + 11:43
  5. Pich Josef               CST4002 C OB Strakonice            59:22   + 26:21
--------------------------------------------------------------------------------

HA 5.10 km, 75 m, 27 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Falk Martin              1LI0002                            63:25          
  2. Gruber Rudi              1LI0003                            84:12   + 20:47
--------------------------------------------------------------------------------

HBK 3.70 km, 60 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Wagner Max               1LI0016                            64:29          
  2. BouÄŤek Václav          OCB4101 C OC České Budějovice      69:15   + 4:46 
  3. Fierlinger Adi           1LI0014                           100:59   + 36:30
--------------------------------------------------------------------------------

HBL 4.40 km, 60 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Euler-Rolle Nikolaus     1WI0001                            46:00          
  2. Blabla ZdenÄ›k           PCB5901 C SKP České Budějovice     48:24   + 2:24 
  3. Treml Peter              1LI0020                            49:18   + 3:18 
  4. Majer VĂ­tek             PCB8301 C SKP České Budějovice     51:53   + 5:53 
  5. Mair Alois               1LI0018                            58:31   + 12:31
  6. Glaser Martin            1RE0002                            67:34   + 21:34
  7. BouÄŤek Jakub            OCB9501 C OC České Budějovice      69:33   + 23:33
  8. Ziegerhofer Othmar       1LI0021                            84:52   + 38:52
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 0.90 km, 15 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošík Ivan           VCB1002 C OB České Budějovice       7:44          
  2. Bašusová Olga          SCP1250 C OK Sparta Praha          14:26   + 6:42 
  3. PilaĹ™ Jiří            CEP1300 C Čepíci                   16:50   + 9:06 
  4. Marešová Tereza        MIL1050 C Tesil Milevsko           16:54   + 9:10 
  5. Szablaturová Nela       SJI0952 C OK Jihlava               17:06   + 9:22 
  6. RouÄŤka Tomáš          KSH0001   OB Kašperské Hory        17:08   + 9:24 
  7. RouÄŤková Tereza        KSH0002   OB Kašperské Hory        17:24   + 9:40 
  8. Novák Michal            KRE1100 C OOB TJ Sokol Křemže      24:42   + 16:58
  9. Kovaříček Filip       KRE1501   OOB TJ Sokol Křemže      47:46   + 40:02
--------------------------------------------------------------------------------

HF 0.90 km, 15 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Minařík Josef          VCB0903 C OB České Budějovice       9:46          
  2. Minařík František     VCB1103 C OB České Budějovice       9:47   + 0:01 
  3. Ĺ mahel Tadeáš         OPI1000 C Orientační sporty Písek  10:53   + 1:07 
  4. PilaĹ™ František        CEP0900 C Čepíci                   13:03   + 3:17 
  5. Bašus Ondřej           SCP1000 C OK Sparta Praha          17:45   + 7:59 
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.40 km, 35 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Husák ZdenÄ›k           SLA0201 C SKOB Slaný               32:20          
  2. Husáková Petra         SLA7452 C SKOB Slaný               34:34   + 2:14 
  3. VaÄŤlena Petr            VCB       OB České Budějovice      35:58   + 3:38 
  4. PazdernĂ­k Petr          OPI7301 C Orientační sporty Písek  41:46   + 9:26 
  5. Pejchalová Petra        SJI7950 C OK Jihlava               42:26   + 10:06
  6. Žaloudková Ilona       LPU       OK Lokomotiva Pardubice  53:51   + 21:31
  7. Janouškovec Tomáš     91Z9500   Láďa Čepička Team        69:15   + 36:55
  8. Kalaš David             3NZ9600   Láďa Čepička Team        70:14   + 37:54
  9. Szabatrová Kamila       SJI       OK Jihlava               72:20   + 40:00
 10. BrĂ©mová Hildegarda     KRE6050   OOB TJ Sokol Křemže      75:45   + 43:25
 11. Langrová Marie          BOR       OK Jiskra Nový Bor       98:05   + 65:45
 12. Langr Jan                BOR       OK Jiskra Nový Bor       98:48   + 66:28
--------------------------------------------------------------------------------