Kód závodu : 3852
Název : Oblastní žebříček
Datum : 21.10.2017
Místo konání : Liberec-Karlinky, 50,7370372N, 15,0107328E
Mapa : 1:10 000, ekvidistance 5 m, ISOM2000, stav 9/2017, formát A4, autor Miroslav Horáček, mapa nebude upravena vodovzdorně, na startu k dispozici euroobaly
Pořadatel : VLI - Slavia Liberec orienteering
Ředitel závodu : Škoda Jakub
Hlavní rozhodčí : Bednařík Libor - R3
Stavitel tratí : Kolaja Ehlerová Jana - R3, Kopec Tomáš
Kategorie: D21K
D21K 4.90 km, 140 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 44:38
2. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 50:50 + 6:12
3. Růžičková Vendula CHA0252 A OK Chrastava 51:12 + 6:34
4. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 51:50 + 7:12
5. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 54:40 + 10:02
6. Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 54:58 + 10:20
7. Knoblochová Kamila SJC8356 C Sportcentrum Jičín 59:11 + 14:33
8. Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 59:17 + 14:39
9. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 63:05 + 18:27
10. Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava 67:25 + 22:47
11. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 68:57 + 24:19
12. Křenková Geislerová BlankLLI8450 C TJ Loko Liberec 70:11 + 25:33
13. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 70:18 + 25:40
14. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 71:58 + 27:20
15. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 72:08 + 27:30
16. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 75:29 + 30:51
17. Dušková Pavla KOR9050 C OB DDM Kostelec nad Orl 78:41 + 34:03
18. Bradnová Věra CHA5550 C OK Chrastava 78:47 + 34:09
19. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 80:45 + 36:07
20. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 81:05 + 36:27
21. Šírlová Jarmila CHA7851 OK Chrastava 81:49 + 37:11
22. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 81:50 + 37:12
23. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 93:58 + 49:20
24. Žaloudková Petra SJC8761 C Sportcentrum Jičín 94:39 + 50:01
25. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 100:46 + 56:08
26. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 108:35 + 63:57
27. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 124:19 + 79:41
28. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 126:00 + 81:22
--------------------------------------------------------------------------------