Kód závodu          : 3860
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 28.09.2017
Místo konání        : Rumburk - Dymník
Mapa                : DYMNÍK; 1 : 10 000; E = 5 m; autor: Tom Novák; A4
Pořadatel           : RUM - ZOOB Rumburk
Ředitel závodu      : Nedvídková Jitka
Hlavní rozhodčí     : Babický Tomáš - R2
Stavitel tratí      : Babický Tomáš - R2, Heinlová Iva, Novák Petr

D10 1.70 km, 40 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kocmanová Adéla          BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor       18:20          
  2. Ekertová Jana            VLI0750 C Slavia Liberec orientee  24:20   + 6:00 
  3. Lipenská Barbora         CHA0753 C OK Chrastava             26:38   + 8:18 
  4. Ferbasová Matylda        TUR0762 C OOB TJ Turnov            27:00   + 8:40 
  5. Vaňourková Sára          BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor       27:33   + 9:13 
  6. Nožičková Eva            TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec   28:25   + 10:05
  7. Vokušová Veronika        TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec   33:17   + 14:57
  8. Novotná Karolína         TUR0853 C OOB TJ Turnov            33:22   + 15:02
  9. Soukupová Marie          BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor       35:42   + 17:22
 10. Míková Sofie             TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec   61:48   + 43:28
 11. Pavlova Lenka            TJN0850 C OOB TJ Tatran Jablonec   62:01   + 43:41
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 2.10 km, 50 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koudelková Katrin        BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor       29:40          
  2. Březinová Antonie        CHA0851 C OK Chrastava             30:21   + 0:41 
  3. Čečerle Beáta            VLI1053 C Slavia Liberec orientee  44:48   + 15:08
     Šestáková Johana         VLI0853 C Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.00 km, 60 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Michaela         TUR0551 B OOB TJ Turnov            15:45          
  2. Matyášová Kristýna       CHA0555 B OK Chrastava             16:22   + 0:37 
  3. Lamačová Barbora         BOR0750 C OK Jiskra Nový Bor       18:52   + 3:07 
  4. Hájková Tereza           TUV0558 B SOK TJ Turnov            19:20   + 3:35 
  5. Mellanová Judita         TUV0559 B SOK TJ Turnov            20:18   + 4:33 
  6. Novotná Barbora          TUR0552 B OOB TJ Turnov            21:10   + 5:25 
  7. Štemberová Bára          TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec   21:38   + 5:53 
  8. Lamačová Kateřina        TUR0660 C OOB TJ Turnov            22:09   + 6:24 
  9. Háková Eliška            TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec   22:50   + 7:05 
 10. Rejmanová Nikola         BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor       23:14   + 7:29 
 11. Dittrtová Rozálie        LME0650 C SK Los Mělník            24:51   + 9:06 
 12. Skalová Jolana           TJN0653 C OOB TJ Tatran Jablonec   25:49   + 10:04
 13. Waldhauserová Eliška     BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor       26:00   + 10:15
 14. Vamberová Markéta        TUR0657 C OOB TJ Turnov            28:01   + 12:16
 15. Vilémová Eliška          VLI0655 C Slavia Liberec orientee  28:44   + 12:59
 16. Koudelková Eliška        BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor       30:23   + 14:38
 17. Dušková Viktorie         TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec   36:06   + 20:21
 18. Davidová Noemi           RUM       ZOOB Rumburk             40:25   + 24:40
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.50 km, 80 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Podrábská Alžběta        VLI0451 A Slavia Liberec orientee  23:29          
  2. Andrlová Lea             VLI0453 C Slavia Liberec orientee  24:03   + 0:34 
  3. Vitebská Eliška          TJN0350 C OOB TJ Tatran Jablonec   25:39   + 2:10 
  4. Rumlenová Tereza         BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor       27:09   + 3:40 
  5. Burešová Eliška          VLI0456 C Slavia Liberec orientee  29:44   + 6:15 
  6. Šestáková Marie          VLI0452 C Slavia Liberec orientee  30:10   + 6:41 
  7. Zaňková Natálie          TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec   31:10   + 7:41 
  8. Marková Hana             LLI0450 B TJ Loko Liberec          33:03   + 9:34 
  9. Nagyová Kateřina         TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec   37:59   + 14:30
 10. Bujná Natalie            KAS0351 C KOB Kamenický Šenov      41:12   + 17:43
 11. Vokušová Tereza          TJN0454 C OOB TJ Tatran Jablonec   42:34   + 19:05
 12. Karpíšková Kateřina      LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:10   + 23:41
 13. Semerádová Eliška        RUM       ZOOB Rumburk             48:07   + 24:38
     Žejdlíková Eliška        LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 2.90 km, 90 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rýdlová Magdaléna        TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec   24:59          
  2. Linková Lucie            TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec   26:19   + 1:20 
  3. Pušová Bára              LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice  27:00   + 2:01 
  4. Budská Anna              TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec   27:28   + 2:29 
  5. Šritrová Lenka           TUR0250 B OOB TJ Turnov            29:09   + 4:10 
  6. Tymešová Anna            BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor       29:26   + 4:27 
  7. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  29:39   + 4:40 
  8. Pekařová Jana            TUR0252 A OOB TJ Turnov            30:03   + 5:04 
  9. Pavlová Martina          LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  31:57   + 6:58 
 10. Nehasilová Veronika      LDC0350 C KOB Děčín                35:01   + 10:02
 11. Zapalačová Petra         DOK0154 C OK Doksy                 36:46   + 11:47
 12. Lišková Adélka           CHA0254 C OK Chrastava             40:38   + 15:39
 13. Rybářová Tereza          BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor       43:28   + 18:29
 14. Kurendová Karolína       KAS0251 C KOB Kamenický Šenov      47:39   + 22:40
     Podrábská Marie          VLI0251 B Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.90 km, 110 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       36:34          
  2. Žejdlíková Karolína      LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  45:15   + 8:41 
--------------------------------------------------------------------------------

D20 4.50 km, 100 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Linková Alena            TUR9751 R OOB TJ Turnov            49:15          
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 4.50 km, 100 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jakobová Adélka          PGP9056 E SK Praga                 48:52          
  2. Zakouřilová Kamila       TUV8557 C SOK TJ Turnov            56:19   + 7:27 
  3. Synková Petra            DOK7950 C OK Doksy                 58:42   + 9:50 
  4. Smetanová Alžběta        CHA9450 C OK Chrastava             64:43   + 15:51
  5. Křenková Geislerová BlankLLI8450 C TJ Loko Liberec          72:25   + 23:33
  6. Vaňková Saša             LDC8550 C KOB Děčín               114:09   + 65:17
     Klašková Josefina        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 5.40 km, 140 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Masopustová Elis         PGP8656 C SK Praga                 68:28          
  2. Nehasilová Zuzana        LDC7150 C KOB Děčín                68:50   + 0:22 
  3. Linková Kateřina         SUL9250 C OOB TJ Slavoj Ústí nad   97:17   + 28:49
  4. Černá Hana               EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha       130:22   + 61:54
--------------------------------------------------------------------------------

D35 4.80 km, 110 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peteráčová Hyxová Radka  VLI7755 C Slavia Liberec orientee  55:05          
  2. Lipenská Eva             CHA7951 C OK Chrastava             80:09   + 25:04
  3. Dubnová Kateřina         LDC8250 C KOB Děčín               129:48   + 74:43
     Linková Alena            SUL6750 C OOB TJ Slavoj Ústí nad    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40 4.50 km, 100 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Podrábská Marie          VLI7451 C Slavia Liberec orientee  51:57          
  2. Konečná Marcela          EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha        54:51   + 2:54 
  3. Tučková Monika           BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor       57:52   + 5:55 
  4. Kameníková Kateřina      BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor       66:13   + 14:16
  5. Martanová Daniela        VLI7452 C Slavia Liberec orientee  66:46   + 14:49
  6. Hájková Magdalena        TUV7351 C SOK TJ Turnov            76:03   + 24:06
  7. Vřešťálová Lucie         TUR7450 C OOB TJ Turnov            77:53   + 25:56
  8. Novotná Hedvika          TUR7454 C OOB TJ Turnov            77:55   + 25:58
  9. Míková Markéta           TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec   78:26   + 26:29
 10. Dejnožková Blanka        TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec   80:43   + 28:46
 11. Matyášová Jana           CHA7652 C OK Chrastava             81:19   + 29:22
 12. Karpíšková Gabriela      LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  87:11   + 35:14
 13. Březinová Michaela       CHA7751 C OK Chrastava             89:14   + 37:17
 14. Vokušová Dana            TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec   91:39   + 39:42
 15. Mairichová Radka         TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec   96:50   + 44:53
 16. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orientee 102:37   + 50:40
 17. Pavlova Irena            TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec  106:55   + 54:58
 18. Ferbasová Zdeňka         TUR7361 C OOB TJ Turnov           109:21   + 57:24
     Waldhauserová Irena      BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Maškarincová Hana        VLI7553 C Slavia Liberec orientee   DISK          
     Cichrová Iveta           TAP7752 C KOB TRETRA Praha          DISK          
     Štemberová Iva           TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Danková Irena            CHA7551 C OK Chrastava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 4.20 km, 100 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Patzeltová Beatrice      LDC6850 C KOB Děčín                46:14          
  2. Linková Iva              TUR6850 C OOB TJ Turnov            47:51   + 1:37 
  3. Marková Jana             LLI7152 C TJ Loko Liberec          56:17   + 10:03
  4. Dittrtová Lucie          LME6852 C SK Los Mělník            57:58   + 11:44
  5. Eichlerová Jana          KAS7051 C KOB Kamenický Šenov      58:51   + 12:37
  6. Burdová Simona           LDC6851 C KOB Děčín                62:02   + 15:48
  7. Bartáková Eva            CHA7051 C OK Chrastava             71:07   + 24:53
  8. Řehořová Lenka           TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec   75:38   + 29:24
  9. Žejdlíková Jitka         LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  84:39   + 38:25
 10. Nožičková Renata         TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec  106:17   + 60:03
     Pokorná Hana             TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50 3.90 km, 90 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pávková Jana             BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor       48:08          
  2. Slezáčková Věra          KAS6550 C KOB Kamenický Šenov      51:14   + 3:06 
  3. Vlčková Jindra           LDC6451 C KOB Děčín                55:19   + 7:11 
  4. Kočibová Ivana           TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec   57:15   + 9:07 
  5. Pološčuková Monika       SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  59:41   + 11:33
  6. Veselská Kateřina        VLI6551 C Slavia Liberec orientee  77:25   + 29:17
     Švarcová Lenka           TUR6457 C OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.50 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šípová Soňa              BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor       51:07          
  2. Kubátová Ivana           BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor       71:40   + 20:33
     Jedličková Zdena         BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D60 3.40 km, 100 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Úlehlová Ivana           BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor       42:48          
  2. Bartoňová Marie          BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor       87:52   + 45:04
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.80 km, 70 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  42:28          
  2. Tvrdková Eva             TUR5151 C OOB TJ Turnov            46:22   + 3:54 
  3. Bednaříková Olga Marie   VLI5151 C Slavia Liberec orientee  84:48   + 42:20
--------------------------------------------------------------------------------

D70 2.50 km, 80 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrojsová Jaroslava      KAS4350 C KOB Kamenický Šenov      43:30          
  2. Křtěnská Leontina        BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor       47:20   + 3:50 
  3. Pospíšilová Jana         LDC4451 C KOB Děčín                50:07   + 6:37 
  4. Nejezchlebová Věra       KAS4551 C KOB Kamenický Šenov      57:38   + 14:08
  5. Folprechtová Marie       TUR4250 C OOB TJ Turnov            78:38   + 35:08
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.80 km, 40 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hyxa Jan                 VLI0702 C Slavia Liberec orientee  17:24          
  2. Mairich Martin           TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec   21:17   + 3:53 
  2. Podrábský Ctibor         VLI0700 C Slavia Liberec orientee  21:17   + 3:53 
  4. Patka Kryštof            BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor       21:53   + 4:29 
  5. Mertlík Vojtěch          TUR0704 C OOB TJ Turnov            23:07   + 5:43 
  6. Patka Marek              BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor       23:37   + 6:13 
  7. Nožička Jan              TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec   24:50   + 7:26 
  8. Bureš David              VLI0707 C Slavia Liberec orientee  26:06   + 8:42 
  9. Škorpil Marek            HOR0900 C TJ Jiskra Hořice         28:50   + 11:26
 10. Vávra Tomáš              BOR0700 C OK Jiskra Nový Bor       29:05   + 11:41
 11. Řehoř Hynek              TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec   33:25   + 16:01
 12. Oravec Viktor            TJN0814 C OOB TJ Tatran Jablonec   33:41   + 16:17
 13. Vilém Štěpán             VLI0902 C Slavia Liberec orientee  36:36   + 19:12
 14. Zaňka Albert             TJN0803 C OOB TJ Tatran Jablonec   40:40   + 23:16
 15. Válek Matěj              BOR0703 C OK Jiskra Nový Bor       41:28   + 24:04
 16. Vřešťál František        TUR0906 C OOB TJ Turnov            46:09   + 28:45
 17. Čečerle Matouš           VLI0807 C Slavia Liberec orientee  50:54   + 33:30
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 2.10 km, 50 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šašek Jakub              LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  26:16          
  2. Guida Alessandro         VLI0900 C Slavia Liberec orientee  28:53   + 2:37 
  3. Cichra Patrik            TAP0903 C KOB TRETRA Praha         30:56   + 4:40 
  4. Kovanda Jonáš            BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor       31:41   + 5:25 
  5. Votava Vojtěch           VLI1201 C Slavia Liberec orientee  33:43   + 7:27 
  6. Vaňourek Vojtěch         BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor       35:42   + 9:26 
  7. Hübner Ondřej            STB0700 C TJ Stadion Nový Bor      55:53   + 29:37
     Krojidlo Matyáš          CHA0803 C OK Chrastava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.60 km, 80 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mairich Filip            TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec   21:14          
  2. Nejezchleb Vojtěch       TUR0503 B OOB TJ Turnov            22:40   + 1:26 
  3. Březina Karel            CHA0605 C OK Chrastava             25:39   + 4:25 
  4. Sýkora Oliver            TJN0504 C OOB TJ Tatran Jablonec   31:38   + 10:24
  5. Maškarinec Marek         VLI0501 B Slavia Liberec orientee  31:57   + 10:43
  6. Míka Albert              TJN0601 C OOB TJ Tatran Jablonec   33:02   + 11:48
  7. Šimek Vojtěch            LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  34:22   + 13:08
  8. Studničný Adam           BOR0701 C OK Jiskra Nový Bor       34:25   + 13:11
  9. Bogar Vojtěch            BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor       37:41   + 16:27
 10. Rokos Marek              TJN0500 C OOB TJ Tatran Jablonec   38:27   + 17:13
 11. Kurenda Karel            KAS0501 C KOB Kamenický Šenov      38:44   + 17:30
 12. Chalupa Jan              BOR0509 C OK Jiskra Nový Bor       39:35   + 18:21
 13. Vřešťál Antonín          TUR0604 C OOB TJ Turnov            54:59   + 33:45
 14. Wittur Filip             STB0500 C TJ Stadion Nový Bor      79:29   + 58:15
 15. Vávra Jan                BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor       96:05   + 74:51
     Karvánek Matěj           KAS0502 C KOB Kamenický Šenov       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 2.90 km, 90 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vitebský Lukáš           TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec   19:06          
  2. Dejnožka Vojtěch         TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec   25:07   + 6:01 
  3. Mellan Jonáš             TUR0308 B OOB TJ Turnov            25:16   + 6:10 
  4. Socha Ondřej             BOR0302 B OK Jiskra Nový Bor       26:13   + 7:07 
  5. Waldhauser Štěpán        BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor       28:08   + 9:02 
  6. Řehoř Vojta              TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec   28:45   + 9:39 
  7. Hnízdil Matěj            KAS0301 B KOB Kamenický Šenov      31:36   + 12:30
  8. Pokorný Jan              TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec   31:38   + 12:32
  9. Mertlík Jakub            TUR0307 C OOB TJ Turnov            37:56   + 18:50
 10. Danko Štěpán             CHA0301 C OK Chrastava             41:36   + 22:30
 11. Maškarinec Štěpán        VLI0304 C Slavia Liberec orientee  44:49   + 25:43
 12. Šašek Jan                LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  48:15   + 29:09
     Janoušek Slávek          BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Ekert Tomáš              VLI0302 B Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.90 km, 110 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tománek Josef            BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor       43:58          
  2. Matyáš Vojtěch           CHA0202 B OK Chrastava             50:52   + 6:54 
  3. Sýkora Adam              TJN0203 C OOB TJ Tatran Jablonec   77:57   + 33:59
     Hájek Kryštof            TUR0212 A OOB TJ Turnov             DISK          
     Jeníček Ondřej           KAS0205 C KOB Kamenický Šenov       DISK          
     Vambera Matyáš           TUR0111 C OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 5.40 km, 120 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrt Štěpán            LME0001 C SK Los Mělník            78:16          
  2. Pavel Martin             TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec   82:30   + 4:14 
--------------------------------------------------------------------------------

H20 5.70 km, 140 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
     Juren Lukáš              LTP9703 B OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 5.70 km, 140 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  43:57          
  2. Ludvík Matyáš            STB9801 C TJ Stadion Nový Bor      50:46   + 6:49 
  3. Lisý Ondřej              VLI7100 C Slavia Liberec orientee  58:05   + 14:08
  4. Kabát Jan                EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha        58:51   + 14:54
  5. Křenek Tomáš             LLI8300 C TJ Loko Liberec          77:15   + 33:18
  6. Hájek Vojtěch            TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec   78:26   + 34:29
  7. Hulha Lukáš              LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  86:05   + 42:08
  8. Linka Michael            SUL9500 C OOB TJ Slavoj Ústí nad  100:04   + 56:07
     Bernášek Jiří            STB8101 C TJ Stadion Nový Bor       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 7.30 km, 170 m, 30 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zakouřil Tomáš           TUV7500 C SOK TJ Turnov            56:07          
  2. Holas Ondřej             TUR8501 C OOB TJ Turnov            57:40   + 1:33 
  3. Bogar Kryštof            BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor       57:41   + 1:34 
  4. Bílý Jakub               LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  59:48   + 3:41 
  5. Pustai David             TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec   63:08   + 7:01 
  6. Nehasil David            BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor       64:04   + 7:57 
  7. Nehasil Vladislav        LDC7101 C KOB Děčín                64:09   + 8:02 
  8. Šmaus Jan                TJN9700 A OOB TJ Tatran Jablonec   64:44   + 8:37 
  9. Uhlík Michal             SJC8007 C Sportcentrum Jičín       65:52   + 9:45 
 10. Ptáček Jiří              SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.  66:49   + 10:42
 11. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        67:52   + 11:45
 12. Klomínský Václav         KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  68:14   + 12:07
 13. Henych Petr              VLI6001 C Slavia Liberec orientee  69:10   + 13:03
 14. Černý Ondřej             EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha        69:48   + 13:41
 15. Kadavý Petr              CHA7800 C OK Chrastava             70:24   + 14:17
 16. Synek Antonín            DOK7800 C OK Doksy                 72:42   + 16:35
 17. Bogar František          BOR8904 C OK Jiskra Nový Bor       73:48   + 17:41
 18. Kořínek Jindřich         TUR8406 C OOB TJ Turnov            77:20   + 21:13
 19. Duben Jiří               LDC8101 C KOB Děčín                79:01   + 22:54
 20. Hanovec Petr             VLI7101 C Slavia Liberec orientee  79:06   + 22:59
 21. Pávek Petr               BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor       82:19   + 26:12
 22. Kálal Tomáš              79X8500   Žižkovský tygři          82:24   + 26:17
 23. Janeček Mirek            TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec   85:37   + 29:30
 24. Pavlíček Lubomír         KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  89:03   + 32:56
 25. Klaška Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        91:48   + 35:41
     Synek Antonín            DOK0001 A OK Doksy                  DISK          
     Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                  DISK          
     Schröter Pavel           CHA7203 C OK Chrastava              DISK          
     Francke Michal           TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 5.70 km, 140 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peteráč Zdeněk           VLI7802 C Slavia Liberec orientee  58:01          
  2. Ryjáček Jan              LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň      64:09   + 6:08 
  3. Jakubský Ondřej          3IZ7700   PFJ                      90:39   + 32:38
--------------------------------------------------------------------------------

H40 5.40 km, 120 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sucharda Jiří            BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor       45:26          
  2. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         46:26   + 1:00 
  3. Gálus Igor               LDC7302 C KOB Děčín                50:39   + 5:13 
  4. Ekert Vladimír           VLI7600 C Slavia Liberec orientee  56:16   + 10:50
  5. Vilém Stanislav          VLI7703 C Slavia Liberec orientee  57:51   + 12:25
  6. Březina Jan              CHA7604 C OK Chrastava             58:33   + 13:07
  7. Severýn Otto             VLI7402 C Slavia Liberec orientee  65:52   + 20:26
  8. Matyáš Libor             CHA7603 C OK Chrastava             66:07   + 20:41
  9. Štěpán Petr              LDC7301 C KOB Děčín                66:36   + 21:10
 10. Danko Tomáš              CHA7200 C OK Chrastava             69:22   + 23:56
 11. Tourek Jan               NER       NER                      70:36   + 25:10
 12. Linka Vladislav          SUL5701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad   70:40   + 25:14
 13. Oravec Tomáš             TJN7505 C OOB TJ Tatran Jablonec   73:03   + 27:37
 14. Puš Roman                STH7501 C SK Studenec              76:57   + 31:31
 15. Patka Miroslav           BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor       77:21   + 31:55
 16. Vambera Filip            TUR7305 C OOB TJ Turnov            82:52   + 37:26
 17. Šašek Jan                LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  86:35   + 41:09
 18. Hájek Jan                TUV7301 C SOK TJ Turnov            93:23   + 47:57
 19. Maškarinec Petr          VLI7303 C Slavia Liberec orientee 101:28   + 56:02
     Lamač Jaroslav           TUR7203 C OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 4.80 km, 110 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Žejdlík Michal           LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  42:50          
  2. Hnízdil Jan              KAS7100 C KOB Kamenický Šenov      46:34   + 3:44 
  3. Šritr Martin             TUV6802 C SOK TJ Turnov            47:06   + 4:16 
  4. Průšek Petr              STB7000 C TJ Stadion Nový Bor      47:40   + 4:50 
  5. Fürst Aleš               LLI6801 C TJ Loko Liberec          48:45   + 5:55 
  6. Pavel Petr               LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  53:41   + 10:51
  7. Machara Martin           BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor       56:10   + 13:20
  8. Řehoř Jiří               TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec   57:54   + 15:04
  9. Waldhauser Martin        BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor       59:14   + 16:24
 10. Marek Martin             LLI7000 C TJ Loko Liberec          61:24   + 18:34
 11. Eichler Petr             KAS6900 C KOB Kamenický Šenov      65:17   + 22:27
 12. Studničný Jaroslav       BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor       85:24   + 42:34
     Sucharda Jiří            73Z6900   Such OB                   DISK          
     Zaňka Tomáš              TJN7021   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50 4.50 km, 100 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schindler Jiří           TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec   52:48          
  2. Müller Rico              71D6400   USV TU Dresden           59:03   + 6:15 
  3. Vlček Petr               LDC6401 C KOB Děčín                60:53   + 8:05 
  4. Doškář Boris             BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor       74:27   + 21:39
  5. Přibyl Luboš             LDC6600 C KOB Děčín                81:14   + 28:26
  6. Šimek Stanislav          LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  90:55   + 38:07
  7. Mellan Martin            TUV6304 C SOK TJ Turnov           101:33   + 48:45
     Málek Martin             8FX6500   TJ Kobylisy               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 4.20 km, 100 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pávek Miloš              BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor       42:31          
  2. Švarc Jiří               TUR6204 C OOB TJ Turnov            46:22   + 3:51 
  3. Hulha Karel              LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Tepli 103:26   + 60:55
--------------------------------------------------------------------------------

H60 3.90 km, 90 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         LDC5301 C KOB Děčín                48:27          
  2. Horák Petr               TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec   49:39   + 1:12 
  3. Jedlička Miroslav        JEN5301 C OB Jenišovice           102:12   + 53:45
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.50 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Barták Jiří              CHA5100 C OK Chrastava             42:46          
  2. Jakubec Jindřich         TUR4801 C OOB TJ Turnov            44:23   + 1:37 
  3. Hlaváč Jaroslav          SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  51:59   + 9:13 
  4. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  55:15   + 12:29
  5. Bednařík Libor           VLI5200 C Slavia Liberec orientee  82:11   + 39:25
  6. Tvrdek Vojtěch           TUR4949 C OOB TJ Turnov            91:48   + 49:02
--------------------------------------------------------------------------------

H70 2.80 km, 70 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smetana Radim            CHA4700 C OK Chrastava             39:32          
  2. Pospíšil Jiří            TUV4701 C SOK TJ Turnov            43:40   + 4:08 
  3. Beránek Miroslav         BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor       45:53   + 6:21 
  4. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     52:32   + 13:00
  5. Úlehla Zdeněk            BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor       55:15   + 15:43
  6. Folprecht Eduard         TUR4301 C OOB TJ Turnov            55:26   + 15:54
  7. Křtěnský Jaroslav        BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor       58:11   + 18:39
  8. Štrojsa Josef            KAS4000 C KOB Kamenický Šenov      64:08   + 24:36
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.10 km, 50 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lamač Vítek              BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor       22:06          
  2. Zakouřil František       TUV1201 C SOK TJ Turnov            35:11   + 13:05
  3. Jakubský Pavel           3IZ1100   PFJ                      40:47   + 18:41
  4. Jakubský Filip           3IZ1300   PFJ                      40:56   + 18:50
  5. Oravcová Amálka          TJNxx51   OOB TJ Tatran Jablonec   40:57   + 18:51
  6. Votava Jan               NER       NER                      42:45   + 20:39
  7. Kocman Lukáš             BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor       47:51   + 25:45
  8. Ehl Filip                NER       NER                      49:04   + 26:58
  9. Nedvídek Ondřej          RUM       ZOOB Rumburk             49:05   + 26:59
 10. Čech Jan                 NER       NER                      54:39   + 32:33
 11. Winkler Esther           LPM       OK Lokomotiva Plzeň      90:00   + 67:54
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.70 km, 100 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čečerle Lukáš            NER       NER                      29:29          
  2. Bláha David              NER       NER Teplice              29:45   + 0:16 
  3. Legát Filip              NER       NER                      36:43   + 7:14 
  4. Vaňourková Jitka         31Z7250   Aktivit Nový Bor         47:51   + 18:22
  5. Fojt Jan                 BOR0407 C OK Jiskra Nový Bor       48:42   + 19:13
  6. Petrová Věra             VLI6251 C Slavia Liberec orientee  50:17   + 20:48
  7. Rejman Josef             BOR       OK Jiskra Nový Bor       52:21   + 22:52
  8. Halířová Eva             NER       NER                      58:25   + 28:56
  9. Jakubská Jitka           3IZ8150   PFJ                      58:54   + 29:25
 10. Vokuš Zdeněk             TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec   72:18   + 42:49
 11. Vilémová Denisa          NER       NER                     100:59   + 71:30
 12. Cabalk Tonda             NER       NER                     103:00   + 73:31
 13. Přibyl Adam              LDC9100 C KOB Děčín               146:10   + 116:41
--------------------------------------------------------------------------------

T 4.90 km, 130 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Válek Ondřej             31Z7900   Aktivit Nový Bor         66:07          
  2. Machara Petr             VIP7401   SK VIPrahlo              69:54   + 3:47 
  3. Koudelka Tomáš           BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor       71:22   + 5:15 
  4. Pohořalý Hugo            ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem  72:31   + 6:24 
  5. Cabalka Aleš             NER       NER                      78:46   + 12:39
  6. Pohořalá Anna            ROU9954 C SKOB Roudnice nad Labem  91:37   + 25:30
  7. Pohořalý Dobroslav       ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 116:24   + 50:17
  8. Pohořalá Karolína        ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 117:27   + 51:20
  9. Ringelhan Zdeněk         NER       NER                     144:07   + 78:00
     Sládková Klára           8KC7800   ZŠ a MŠ Chotyně           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------