Kód závodu          : 3863
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 30.09.2017
Místo konání        : Jíloviště, Cinema Palace Hotel
Mapa                : Jíloviště jih, 1:10000, e 5 m, stav 2016
Pořadatel           : FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Ředitel závodu      : Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí     : Nitsch Karel - R3
Ředitel závodu      : Skripnik Ondřej
Stavitel tratí      : Borovička Tomáš - R3, Borovička Milan - R2
JURY                : Seidl Miroslav, Procházka Jan, Cabrnoch Jiří

D10 1.37 km, 45 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kudrnáčová Marta         KAM0754   OK Kamenice              11:51          
  2. Havlová Tereza           KNC0750   Sokol Kostelec n. Č. l.  13:50   + 1:59 
  3. Hladíková Julie          DKP0857   Oddíl OB Kotlářka        14:46   + 2:55 
  4. Mišeková Kateřina        KAM0756   OK Kamenice              14:56   + 3:05 
  5. Jandová Eva              DOR0752   OK Dobříš                15:55   + 4:04 
  6. Kašparová Alžběta        DOR0753   OK Dobříš                16:07   + 4:16 
  7. Grimmerová Valerie       RIC0754   OB Říčany                16:09   + 4:18 
  8. Mirčeva Tereza           DOR0750   OK Dobříš                16:22   + 4:31 
  9. Seidlová Magdalena       RIC0950   OB Říčany                17:00   + 5:09 
 10. Vlašaná Karolína         DOR0751   OK Dobříš                17:23   + 5:32 
 11. Šimůnková Michaela       TAP0851   KOB TRETRA Praha         18:01   + 6:10 
 12. Mišeková Lucie           KAM1050   OK Kamenice              18:08   + 6:17 
 13. Paldusová Nela                                              18:16   + 6:25 
 13. Přibíková Tereza         PGP0852   SK Praga                 18:16   + 6:25 
 15. Bartáková Alžběta        FSP0754   VSK ČVUT Fakulta Staveb  18:22   + 6:31 
 16. Ptáčková Hana            PGP0750   SK Praga                 18:32   + 6:41 
 17. Malečková Pavlína        VSP0855   USK Praha                19:39   + 7:48 
 18. Straková Denisa          SLA0750   SKOB Slaný               20:16   + 8:25 
 19. Pěkná Alžběta            ROU0950   SKOB Roudnice nad Labem  20:17   + 8:26 
 20. Housková Adéla           DOR0851   OK Dobříš                21:51   + 10:00
 21. Leinweberová Julie       FSP0755   VSK ČVUT Fakulta Staveb  23:59   + 12:08
 22. Lošťáková Ela            LTP0951   OOB TJ Lokomotiva Tepli  25:51   + 14:00
 23. Ludvíková Natálie        KNC0751   Sokol Kostelec n. Č. l.  26:10   + 14:19
 24. Pilátová Rozálie         DKL0750   KOB Kladno               27:43   + 15:52
 25. Vosátková Julie          RIC0755   OB Říčany                29:08   + 17:17
 26. Píšová Tereza            PDY0850   Běhej Poděbrady          29:16   + 17:25
 27. Kindlová Anežka          RIC0850   OB Říčany                30:53   + 19:02
 28. Michalská Kristýna       RIC0852   OB Říčany                32:37   + 20:46
 29. Volková Ema              PDY0750   Běhej Poděbrady          42:42   + 30:51
 30. Baborská Veronika                                           42:47   + 30:56
 31. Bílá Adéla               PDY0753   Běhej Poděbrady          79:06   + 67:15
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 2.55 km, 50 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švejdová Karolína        ZVO0752   OB SK Zvole              18:07          
  2. Balejová Sofie           KAM0951   OK Kamenice              23:43   + 5:36 
  3. Bartalošová Ada          PGP1050   SK Praga                 23:46   + 5:39 
  4. Meierová Edita           TAP0656   KOB TRETRA Praha         24:48   + 6:41 
  5. Zákoucká Barbora         DKP0859   Oddíl OB Kotlářka        24:59   + 6:52 
  6. Blahutová Lucie          MFP0950   VŠSK MFF UK Praha        26:30   + 8:23 
  7. Zemanová Eliška          DKP0862   Oddíl OB Kotlářka        26:58   + 8:51 
  8. Pavlů Marie              MFP1054   VŠSK MFF UK Praha        27:55   + 9:48 
  9. Baštová Justýna          DOR0952   OK Dobříš                28:12   + 10:05
 10. Šavelová Julie           DKP0863   Oddíl OB Kotlářka        29:58   + 11:51
 11. Honsová Johana           ZBP0852   OOB SK Zbraslav          32:37   + 14:30
 12. Pokorná Sára             KAM0952   OK Kamenice              33:08   + 15:01
 13. Kubátová Marie           H1C                                36:42   + 18:35
 14. Doležalová Anna          DOR0853   OK Dobříš                37:15   + 19:08
 15. Kváčová Anna             DKP1051   Oddíl OB Kotlářka        37:54   + 19:47
 16. Blehová Veronika         DOR0852   OK Dobříš                38:23   + 20:16
 17. Thirouard Madeleine      RIC0851   OB Říčany                39:07   + 21:00
     Petriláková Amálie       DOR0953   OK Dobříš                 DISK          
     Oliveriusová Anna        BZP0850   Báječné ženy v orientač   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.02 km, 45 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Linhartová Klára         ZVO0556   OB SK Zvole              18:25          
  2. Švecová Karolína         ZVO0557   OB SK Zvole              19:58   + 1:33 
  3. Balejová Julie           KAM0551   OK Kamenice              20:02   + 1:37 
  4. Kotenová Markéta         RIC0651   OB Říčany                23:41   + 5:16 
  5. Motyčková Marie          5RX0550   NNN                      25:40   + 7:15 
  6. Blahutová Martina        MFP0550   VŠSK MFF UK Praha        26:07   + 7:42 
  7. Kotková Adéla            RIC0655   OB Říčany                26:51   + 8:26 
  8. Housková Barbora         DOR0655   OK Dobříš                27:24   + 8:59 
  9. Rosendorfová Hana        TAP0551   KOB TRETRA Praha         29:08   + 10:43
 10. Nováková Nina            KAM0554   OK Kamenice              29:43   + 11:18
 11. Chramostová Julie        KAM0652   OK Kamenice              29:46   + 11:21
 12. Kohoutová Zdeňka         DKL0651   KOB Kladno               31:02   + 12:37
 13. Izáková Eva              EKP0651   VŠTJ Ekonom Praha        31:23   + 12:58
 14. Magazu Annabelle         DOR0657   OK Dobříš                31:47   + 13:22
 15. Priehodová Nela          PGP0655   SK Praga                 35:00   + 16:35
 16. Ludvíková Alice          KNC0555   Sokol Kostelec n. Č. l.  35:50   + 17:25
 17. Baxová Kateřina          LBE0651   TJ Lokomotiva Beroun     36:30   + 18:05
 18. Chmelařová Romana        PGP0553   SK Praga                 38:52   + 20:27
 19. Krejčová Hana            ROU0653   SKOB Roudnice nad Labem  41:14   + 22:49
 20. Koubková Tereza          DOR0651   OK Dobříš                45:20   + 26:55
 21. Dostálová Judita         HCE0750   TJ Hostivice             48:54   + 30:29
 22. Pompachová Karolína      TAP0652   KOB TRETRA Praha         49:19   + 30:54
 23. Ptáčková Veronika        PGP0551   SK Praga                 49:36   + 31:11
 24. Michalská Sára           RIC0656   OB Říčany                51:42   + 33:17
 25. Vosátková Eliška         RIC0553   OB Říčany                55:33   + 37:08
 26. Müllerová Hana           HCE0650   TJ Hostivice             58:05   + 39:40
 27. Beránková Tereza         PDY0351   Běhej Poděbrady          63:30   + 45:05
 28. Halašková Barbora        DKP0654   Oddíl OB Kotlářka        66:42   + 48:17
 29. Pangracová Anna          MFP0650   VŠSK MFF UK Praha        68:55   + 50:30
 30. Bohatá Marie             UVP0650   Slovan Praha             86:02   + 67:37
 31. Černá Anežka             KPY0650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  97:47   + 79:22
     Svobodová Julie          FSP0651   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Andrade Miriam           24C0650   OK Vršovice               DISK          
     Botková Josefína         KNC0551   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
     Maříková Lenka                                               DISK          
     Ghandi Victoria                                              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.77 km, 90 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pelantová Martina        RIC0550   OB Říčany                28:57          
  2. Pračková Ema             RIC0451   OB Říčany                28:59   + 0:02 
  3. Nentvichová Julie        DOR0351   OK Dobříš                29:18   + 0:21 
  4. Čermáková Klára          PGP0352   SK Praga                 29:32   + 0:35 
  5. Čapková Lucie            KAM0459   OK Kamenice              30:55   + 1:58 
  6. Krejčová Lucie           ROU0453   SKOB Roudnice nad Labem  31:26   + 2:29 
  7. Švecová Anežka           ZVO0352   OB SK Zvole              33:28   + 4:31 
  8. Smutná Anna Marie        DKP0359   Oddíl OB Kotlářka        36:31   + 7:34 
  9. Cincibusová Lenka        FSP0450   VSK ČVUT Fakulta Staveb  37:25   + 8:28 
 10. Kramlová Barbora         ZVO0452   OB SK Zvole              39:34   + 10:37
 11. Nekvasilová Tereza       DKP0459   Oddíl OB Kotlářka        40:40   + 11:43
 12. Vlašaná Michaela         DOR0452   OK Dobříš                41:43   + 12:46
 13. Víšková Veronika         KAM0452   OK Kamenice              42:59   + 14:02
 14. Kotenová Barbora         RIC0452   OB Říčany                43:10   + 14:13
 15. Hovorková Alžběta        ZVO0354   OB SK Zvole              44:32   + 15:35
 16. Chramostová Amálie       KAM0355   OK Kamenice              45:26   + 16:29
 17. Štěpánková Julie         KAM0458   OK Kamenice              47:49   + 18:52
 18. Jedličková Kristýna      KAM0455   OK Kamenice              47:52   + 18:55
 19. Baštová Julie            DOR0353   OK Dobříš                50:43   + 21:46
 20. Švejdová Eliška          ZVO0454   OB SK Zvole              55:08   + 26:11
 21. Lorencová Jana           DOR0454   OK Dobříš                57:14   + 28:17
 22. Píšová Zuzana            PDY0451   Běhej Poděbrady          57:28   + 28:31
 23. Trešlová Veronika        KAM0457   OK Kamenice              60:17   + 31:20
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.45 km, 130 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hankovcová Helena        KAM0350   OK Kamenice              30:27          
  2. Černá Ema                ROU0451   SKOB Roudnice nad Labem  33:30   + 3:03 
  3. Hovorková Tereza         ZVO0153   OB SK Zvole              39:46   + 9:19 
  4. Votavová Žofie           KNC0250   Sokol Kostelec n. Č. l.  44:07   + 13:40
  5. Kastnerová Jessica       DOR0250   OK Dobříš                45:11   + 14:44
  6. Geislerová Aneta         DKL0151   KOB Kladno               45:29   + 15:02
  7. Fantová Kateřina         EKP0256   VŠTJ Ekonom Praha        46:10   + 15:43
  8. Kalousková Marie         DKP0151   Oddíl OB Kotlářka        47:00   + 16:33
  9. Matoušková Adéla         SLA0151   SKOB Slaný               47:50   + 17:23
 10. Petriláková Anežka       DOR0251   OK Dobříš                49:55   + 19:28
 11. Rudová Magdaléna         VTA0254   SC vebr-sport            52:39   + 22:12
 12. Řadová Lucie             DKP0251   Oddíl OB Kotlářka        53:25   + 22:58
 13. Janderová Barbora        PGP0251   SK Praga                 55:40   + 25:13
 14. Vítková Barbora          DKL0250   KOB Kladno               59:47   + 29:20
 15. Konopásková Martina      DOR0252   OK Dobříš                61:38   + 31:11
 16. Nováková Eliška          PDY0150   Běhej Poděbrady          62:35   + 32:08
 17. Horychová Zuzana         DKL0150   KOB Kladno               62:43   + 32:16
 18. Vallová Kristýna         ZVO0152   OB SK Zvole              67:17   + 36:50
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.67 km, 135 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrabánková Zuzana        PGP9950   SK Praga                 38:44          
  2. Voltrová Alena           ROZ9951   OK Roztoky               40:03   + 1:19 
  3. Nentvichová Klára        DOR9950   OK Dobříš                42:31   + 3:47 
  4. Rudová Anna              VTA0051   SC vebr-sport            46:34   + 7:50 
  5. Sedláčková Linda         ROZ0050   OK Roztoky               47:21   + 8:37 
  6. Klikarová Ivana          DKP9953   Oddíl OB Kotlářka        47:37   + 8:53 
  7. Míchalová Šárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  54:22   + 15:38
  8. Klikarová Zuzana         DKP9952   Oddíl OB Kotlářka        58:56   + 20:12
  9. Benešová Hana            DKL0050   KOB Kladno               68:40   + 29:56
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 4.34 km, 125 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubaňová Petra           JPV8575   Oddíl OS SK Prostějov    49:38          
  2. Králová Iveta            JHB8952   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  52:06   + 2:28 
  3. Zoubková Jana            ZBP8050   OOB SK Zbraslav          52:43   + 3:05 
  4. Gottliebová Petra        KPY8752   SOOB TJ Sokol Kralupy n  60:08   + 10:30
  5. Grolichová Lucie         ZBP7850   OOB SK Zbraslav          67:07   + 17:29
  6. Káninská Markéta         TAP9054   KOB TRETRA Praha         72:07   + 22:29
  7. Vejrostová Lenka         KPY8853   SOOB TJ Sokol Kralupy n  88:36   + 38:58
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 6.55 km, 160 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mullis Kateřina          DKP7753   Oddíl OB Kotlářka        52:11          
  2. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                52:13   + 0:02 
  3. Janovská Kateřina        PGP9850   SK Praga                 56:58   + 4:47 
  4. Neumannová Kateřina      PVP9250   VSS Přírodověda Praha    57:26   + 5:15 
  5. Hájková Eliška           KAM9851   OK Kamenice              58:05   + 5:54 
  6. Albrechtová Iveta        KAM9950   OK Kamenice              58:37   + 6:26 
  7. Petráňová Jana           SCP7555   OK Sparta Praha          58:38   + 6:27 
  8. Kábrtová Oldřiška        BOR8752   OK Jiskra Nový Bor       60:31   + 8:20 
  9. Kohlová Zuzana           KPY8852   SOOB TJ Sokol Kralupy n  62:04   + 9:53 
 10. Pospíšilová Marie        DKP8756   Oddíl OB Kotlářka        63:39   + 11:28
 11. Rambová Kamila           DKP8655   Oddíl OB Kotlářka        64:17   + 12:06
 12. Kudrnáčová Lucie         HCE8850   TJ Hostivice             64:54   + 12:43
 13. Lošťáková Ivana          LTP7758   OOB TJ Lokomotiva Tepli  65:50   + 13:39
 14. Albrechtová Eva          KAM7850   OK Kamenice              66:31   + 14:20
 15. Peterová Alena           DOB8953   KOB Dobruška             66:48   + 14:37
 16. Voltrová Hana            ROZ9752   OK Roztoky               69:19   + 17:08
 17. Hrabánková Klára         PGP9654   SK Praga                 71:59   + 19:48
 17. Bartalošová Jana         PGP8154   SK Praga                 71:59   + 19:48
 19. Bozděchová Lenka         PGP8254   SK Praga                 72:21   + 20:10
 20. Janovská Petra           PGP7355   SK Praga                 73:00   + 20:49
 21. Studničná Lenka          7QX8650   Neregistrovaní - Studni  73:39   + 21:28
 22. Zimmerová Kateřina       KAM9850   OK Kamenice              74:24   + 22:13
 23. Zamrzlová Eva            SJC8759   Sportcentrum Jičín       74:41   + 22:30
 24. Gabrovská Lucie          TAP8854   KOB TRETRA Praha         76:09   + 23:58
 25. Oľhavová Hana            ASU9199   Magnus Orienteering      77:16   + 25:05
 26. Trdá Lucie               KPY8651   SOOB TJ Sokol Kralupy n  78:11   + 26:00
 27. Fencíková Vladislava     JHB6553   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  79:28   + 27:17
 28. Králová Vanda            BZP8750   Báječné ženy v orientač  79:40   + 27:29
 29. Setínková Jana           DKP9052   Oddíl OB Kotlářka        80:16   + 28:05
 30. Zelená Markéta           PGP5850   SK Praga                 82:01   + 29:50
 31. Dlouhá Hana              DKP9450   Oddíl OB Kotlářka        85:20   + 33:09
 32. Setínková Zuzana         DKP5753   Oddíl OB Kotlářka       103:07   + 50:56
--------------------------------------------------------------------------------

D35K 3.13 km, 105 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pangrácová Jana          MFP7653   VŠSK MFF UK Praha        32:47          
  2. Šilerová Eva             PDY8050   Běhej Poděbrady          32:56   + 0:09 
  3. Kučerová Berenika        DCE8050   KOB Dobřichovice         37:58   + 5:11 
  4. Malečková Iva            PGP7559   SK Praga                 38:14   + 5:27 
  5. Blahutová Hanka          MFP7953   VŠSK MFF UK Praha        39:01   + 6:14 
  6. Brandejsová Petra        DKP7853   Oddíl OB Kotlářka        39:08   + 6:21 
  7. Mišeková Martina         KAM7851   OK Kamenice              40:52   + 8:05 
  8. Paulíny Monika           TAP8151   KOB TRETRA Praha         42:08   + 9:21 
  9. Haková Magda             PGP7651   SK Praga                 42:45   + 9:58 
 10. Vaněčková Petra          TJP7950   TJ Sokol Troja           45:03   + 12:16
 11. Hellerová Alena          ROU7850   SKOB Roudnice nad Labem  45:39   + 12:52
 12. Lorencová Marcela        DOR7752   OK Dobříš                46:04   + 13:17
 13. Pilátová Petra                                              46:11   + 13:24
 14. Honsová Jitka            ZBP7352   OOB SK Zbraslav          49:19   + 16:32
 15. Petriláková Petra        DOR7656   OK Dobříš                49:24   + 16:37
 16. Chmelařová Zuzana        9GX7700   Chmelíci                 49:57   + 17:10
 17. Hladíková Zuzana         DKP7852   Oddíl OB Kotlářka        50:09   + 17:22
 18. Kándlová Adéla           DCE7550   KOB Dobřichovice         53:56   + 21:09
 19. Nováková Martina         PDY7350   Běhej Poděbrady          53:57   + 21:10
 20. Nekvasilová Monika       DKP7650   Oddíl OB Kotlářka        55:11   + 22:24
 21. Baborská Karolina                                           55:26   + 22:39
 22. Rejšková Alena           KAM7750   OK Kamenice              55:27   + 22:40
 23. Izdná Petra              DKP8051   Oddíl OB Kotlářka        57:45   + 24:58
 24. Jirasová Jana            DOR7450   OK Dobříš                59:03   + 26:16
 25. Marholdová Martina       ZVO7451   OB SK Zvole              61:43   + 28:56
 26. Geislerová Dita          DKL7550   KOB Kladno               65:00   + 32:13
 27. Havláková Daniela        ROU7951   SKOB Roudnice nad Labem  69:03   + 36:16
 28. Krejčová Jana            ROU7758   SKOB Roudnice nad Labem  76:20   + 43:33
 29. Linhartová Martina                                          95:22   + 62:35
--------------------------------------------------------------------------------

D35L 4.24 km, 130 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Lucie           TEP7850   Tempo Praha              37:13          
  2. Šimerková Olga           PGP7551   SK Praga                 40:18   + 3:05 
  3. Rydlová Jana             VIC7752   OB Vizovice              46:19   + 9:06 
  4. Ptáčková Kateřina        PGP7350   SK Praga                 50:02   + 12:49
  5. Šimšová Jana             MFP7651   VŠSK MFF UK Praha        50:30   + 13:17
  6. Pecharová Michaela       TJP6550   TJ Sokol Troja           52:07   + 14:54
  7. Andrade Milena           24C7550   OK Vršovice              57:30   + 20:17
  8. Pavlů Lenka              MFP7753   VŠSK MFF UK Praha        57:40   + 20:27
  9. Forstereviczová Jana     DOR7653   OK Dobříš                57:44   + 20:31
 10. Perknerová Barbora       ZVO8151   OB SK Zvole              60:45   + 23:32
 11. Kotková Lenka            RIC7352   OB Říčany                60:46   + 23:33
 12. Izáková Ivana            EKP7453   VŠTJ Ekonom Praha        60:58   + 23:45
 13. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650   Báječné ženy v orientač  61:10   + 23:57
 14. Sedláčková Petra         ROZ7050   OK Roztoky               61:27   + 24:14
 15. Pračková Zita            RIC7850   OB Říčany                63:29   + 26:16
 16. Housková Monika          DOR7551   OK Dobříš                64:37   + 27:24
 17. Křížová Lenka            KRL7951   Kometa Kralovice         65:06   + 27:53
 18. Janderová Markéta        SOB7750   SOBSA                    65:44   + 28:31
 19. Asterová Jana            SLA7451   SKOB Slaný               67:31   + 30:18
 20. Papicová Silvie          BZP7651   Báječné ženy v orientač  68:32   + 31:19
 21. Kotenová Klára           RIC7252   OB Říčany                79:26   + 42:13
 22. Svítilová Pavla          BZP7750   Báječné ženy v orientač  80:19   + 43:06
--------------------------------------------------------------------------------

D45K 2.49 km, 85 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krotilová Magdaléna      BZP7150   Báječné ženy v orientač  44:14          
  2. Kučerová Michaela        RIC7253   OB Říčany                45:44   + 1:30 
  3. Straková Jana            SLA7251   SKOB Slaný               47:51   + 3:37 
  4. Kohoutová Zdeňka         DKL7251   KOB Kladno               52:07   + 7:53 
  5. Klofáčová Romana         SLP6951   OOB Slavia Praha         53:19   + 9:05 
  6. Adéla štěpánková                                            55:15   + 11:01
--------------------------------------------------------------------------------

D45L 3.99 km, 125 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Neumannová Renata        PVP6650   VSS Přírodověda Praha    44:16          
  2. Voltrová Svatava         ROZ6150   OK Roztoky               44:20   + 0:04 
  3. Kavková Dana             SCP6150   OK Sparta Praha          45:05   + 0:49 
  4. Forstová Lenka           MFP6850   VŠSK MFF UK Praha        50:27   + 6:11 
  5. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151   SK Praga                 50:31   + 6:15 
  6. Kettnerová Lenka         HCE6450   TJ Hostivice             50:35   + 6:19 
  7. Klapalová Pavla          VSP7099   USK Praha                50:54   + 6:38 
  8. Komersová Jana           KNC6550   Sokol Kostelec n. Č. l.  51:08   + 6:52 
  9. Benešová Jaroslava       DKL7050   KOB Kladno               52:44   + 8:28 
 10. Procházková Miluše       DCE5450   KOB Dobřichovice         53:32   + 9:16 
 11. Červinková Jitka         OKP6451   SK OK 24 Praha           55:20   + 11:04
 12. Foglarová Naďa           DKP6553   Oddíl OB Kotlářka        58:15   + 13:59
 13. Doležalová Vlasta        PGP5550   SK Praga                 59:10   + 14:54
 14. Řadová Jaromíra          DKP6551   Oddíl OB Kotlářka        61:39   + 17:23
 15. Svobodná Eva             DKP5851   Oddíl OB Kotlářka        62:28   + 18:12
 16. Kašparová Irena          SLA6852   SKOB Slaný               62:44   + 18:28
 17. Freyová Michaela         KPY6050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  62:52   + 18:36
 18. Hankovcová Lenka         KAM7053   OK Kamenice              63:19   + 19:03
 19. Havlíčková Jindra        KNC6150   Sokol Kostelec n. Č. l.  63:26   + 19:10
 20. Dudová Hana              DKP5752   Oddíl OB Kotlářka        63:46   + 19:30
 21. Kohoutová Pavla          KNC6251   Sokol Kostelec n. Č. l.  64:14   + 19:58
 22. Nová Jana                DOR7150   OK Dobříš                65:50   + 21:34
 23. Šimůnková Martina        TAP6851   KOB TRETRA Praha         68:20   + 24:04
 24. Klusáková Jitka          DKP5651   Oddíl OB Kotlářka        71:29   + 27:13
 25. Zimmerová Lenka          ZVO6451   OB SK Zvole              71:36   + 27:20
 26. Vítková Marie            DKL7054   KOB Kladno               74:15   + 29:59
 27. Votavová Renata          KNC6452   Sokol Kostelec n. Č. l.  75:07   + 30:51
 28. Bártová Pavla            ZVO7152   OB SK Zvole              77:23   + 33:07
 29. Dobešová Monika          KNC7151   Sokol Kostelec n. Č. l.  80:28   + 36:12
 30. Petrová Martina          6YC6850   Neregistrovaní           88:37   + 44:21
 31. Míchalová Marcela        KPY6850   SOOB TJ Sokol Kralupy n 118:48   + 74:32
--------------------------------------------------------------------------------

D55 3.18 km, 85 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrossová Jiřina         DCE5650   KOB Dobřichovice         38:49          
  2. Tichovská Jitka          PGP6153   SK Praga                 42:16   + 3:27 
  3. Kohlová Alena            KPY6051   SOOB TJ Sokol Kralupy n  43:04   + 4:15 
  4. Mrázová Pavla            DCE5550   KOB Dobřichovice         43:22   + 4:33 
  5. Hrabánková Ilona         PGP6250   SK Praga                 44:46   + 5:57 
  5. Cabrnochová Hana         DKL5550   KOB Kladno               44:46   + 5:57 
  7. Dlouhá Jana              DKP5950   Oddíl OB Kotlářka        46:28   + 7:39 
  8. Wolkerová Dagmar         TJP5250   TJ Sokol Troja           48:19   + 9:30 
  9. Ryšavá Lubomíra          TJP4750   TJ Sokol Troja           48:29   + 9:40 
 10. Šilerová Zdena           KNC5750   Sokol Kostelec n. Č. l.  51:09   + 12:20
 11. Beranová Vlasta          UVP5450   Slovan Praha             57:56   + 19:07
 12. Špičáková Lenka          DKP5850   Oddíl OB Kotlářka        60:19   + 21:30
 13. Šámalová Hana            OKP6151   SK OK 24 Praha           64:11   + 25:22
     Dlasková Anna            DKP5350   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.39 km, 65 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050   SK Praga                 45:26          
  2. Zmeková Míla             SLP4451   OOB Slavia Praha         48:57   + 3:31 
  3. Stehnová Hana            DKP5150   Oddíl OB Kotlářka        52:54   + 7:28 
  4. Kubátová Milada          PGP4750   SK Praga                 53:27   + 8:01 
  5. Trdá Iva                                                    99:11   + 53:45
--------------------------------------------------------------------------------

D75 1.84 km, 40 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bláhová Blanka           SJP3651   KČT Slavoj Praha         47:42          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.45 km, 45 m, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skripnik Matouš          FSP0800   VSK ČVUT Fakulta Staveb  12:55          
  2. Matys Ondřej             DOR0803   OK Dobříš                13:09   + 0:14 
  3. Machar Eda               DKP0803   Oddíl OB Kotlářka        13:19   + 0:24 
  4. Chmelař David            PGP0801   SK Praga                 13:35   + 0:40 
  5. Šimerka Ondřej           PGP0800   SK Praga                 13:52   + 0:57 
  6. Jandera Kryštof          PGP0700   SK Praga                 14:17   + 1:22 
  7. Heller Jakub             ROU0702   SKOB Roudnice nad Labem  14:18   + 1:23 
  8. Pelant Jan               RIC0700   OB Říčany                14:38   + 1:43 
  9. Havlín Prokop                                               14:40   + 1:45 
 10. Baxa David               LBE0800   TJ Lokomotiva Beroun     15:01   + 2:06 
 11. Mrkvica Václav           ZLH0800   OOB TJ Zlaté Hory        15:51   + 2:56 
 12. Vrba Matyáš              FSP0706   VSK ČVUT Fakulta Staveb  16:20   + 3:25 
 13. Kosák Eliáš              PGP0704   SK Praga                 16:39   + 3:44 
 14. Víteček Šimon            DKP0801   Oddíl OB Kotlářka        17:05   + 4:10 
 15. Brandejs Štěpán          DKP0807   Oddíl OB Kotlářka        17:35   + 4:40 
 16. Václavík Martin          SLA       SKOB Slaný               17:53   + 4:58 
 17. Pavlů Jakub              MFP0700   VŠSK MFF UK Praha        17:57   + 5:02 
 18. Peckl Kryštof            DOR0806   OK Dobříš                18:43   + 5:48 
 19. Svítil Martin            PGP0903   SK Praga                 18:48   + 5:53 
 20. Volek Robin              KNC0701   Sokol Kostelec n. Č. l.  19:15   + 6:20 
 21. Chlubna Patrik           PDY0802   Běhej Poděbrady          20:01   + 7:06 
 22. Izdný Lukáš              DKP0811   Oddíl OB Kotlářka        21:38   + 8:43 
 23. Koma Lukáš               DOR0903   OK Dobříš                21:56   + 9:01 
 24. Magazu Lukas             DOR0805   OK Dobříš                22:03   + 9:08 
 25. Pohl Lukáš               TAP0703   KOB TRETRA Praha         22:15   + 9:20 
 26. Bláha Šimon              SJP0700   KČT Slavoj Praha         25:35   + 12:40
 27. Pilát Jaromír            DKL0900   KOB Kladno               26:44   + 13:49
 28. Rejšek Václav            KAM0700   OK Kamenice              27:50   + 14:55
 29. Motyčka Jan              9BC0700   NNN                      31:18   + 18:23
 30. Havlák Štěpán            ROU0801   SKOB Roudnice nad Labem  31:51   + 18:56
 31. Beran František          SLA0700   SKOB Slaný               32:33   + 19:38
 32. Kostlán Kryštof          FSP0704   VSK ČVUT Fakulta Staveb  34:45   + 21:50
 33. Čížek Michal             PDY0803   Běhej Poděbrady          39:27   + 26:32
     Ohnůtek Jiří             FSP0802   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Král Samuel              MFP0801   VŠSK MFF UK Praha         DISK          
     Günter Vincent           FSP0701   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 2.55 km, 50 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Priehoda Erik            PGP0803   SK Praga                 18:19          
  2. Paulíny Jakub            TAP0902   KOB TRETRA Praha         20:57   + 2:38 
  3. Rejšek Čeněk             KAM1002   OK Kamenice              21:01   + 2:42 
  4. Linhart Jakub            ZVO0802   OB SK Zvole              21:52   + 3:33 
  5. Vojkůvka Filip           DOR0902   OK Dobříš                22:04   + 3:45 
  6. Kříž Matěj               KRL0901   Kometa Kralovice         22:06   + 3:47 
  7. Tejkl Štěpán             DOB0800   KOB Dobruška             22:07   + 3:48 
  8. Doležal Jakub            DOR0807   OK Dobříš                24:22   + 6:03 
  9. Sláma Kryštof            KAM1000   OK Kamenice              24:48   + 6:29 
 10. Pavlů Matěj              MFP0701   VŠSK MFF UK Praha        29:56   + 11:37
 11. Forst Albert             MFP0901   VŠSK MFF UK Praha        30:52   + 12:33
 12. Ouda Filip               6KC0800   Neregistrovaný           31:57   + 13:38
 13. Müller Karel             HCE1000   TJ Hostivice             33:13   + 14:54
 14. Halaška Michael          DKP0907   Oddíl OB Kotlářka        34:54   + 16:35
 15. Baldrian Josef           VSP1100   USK Praha                39:55   + 21:36
 16. Ouda Kryštof             6KC1000   Neregistrovaný           43:44   + 25:25
 17. Míka Luboš               DKP1101   Oddíl OB Kotlářka        43:55   + 25:36
 18. Machar Dan               DKP1002   Oddíl OB Kotlářka        48:56   + 30:37
     Švejda Jáchym            ZVO0902   OB SK Zvole               DISK          
     Jiras František          DOR0900   OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.68 km, 75 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pilát Bořivoj            DKL0500   KOB Kladno               27:05          
  2. Král Adam                MFP0507   VŠSK MFF UK Praha        27:27   + 0:22 
  3. Havlák René              ROU0602   SKOB Roudnice nad Labem  28:48   + 1:43 
  3. Marhold Václav           ZVO0501   OB SK Zvole              28:48   + 1:43 
  5. Jíra Filip               ROZ0500   OK Roztoky               28:49   + 1:44 
  6. Bárta Viktor             ZVO0601   OB SK Zvole              28:56   + 1:51 
  7. Jiras Jan                DOR0505   OK Dobříš                29:11   + 2:06 
  8. Skripnik Nikola          FSP0600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  31:42   + 4:37 
  9. Zápotocký Jiří           SLA0800   SKOB Slaný               31:55   + 4:50 
 10. Čermák Jakub             7VX0500   StillAliveCZ             32:38   + 5:33 
 11. Milota Jakub             KAM0503   OK Kamenice              34:14   + 7:09 
 12. Bartaloš Matyáš          PGP0503   SK Praga                 34:47   + 7:42 
 13. Lorenc Vašek             DOR0702   OK Dobříš                35:29   + 8:24 
 14. Střelba Antonín          PGP0605   SK Praga                 36:17   + 9:12 
 15. Tofel Šimon              TAP0605   KOB TRETRA Praha         41:39   + 14:34
 16. Sedláček Patrik          ROZ0800   OK Roztoky               44:14   + 17:09
 17. Semecký Vít              TAP0601   KOB TRETRA Praha         44:56   + 17:51
 18. Husák Ondřej             SLA0600   SKOB Slaný               47:23   + 20:18
 19. Machar Matěj             DKP0604   Oddíl OB Kotlářka        48:47   + 21:42
 20. Nekvasil Jakub           DKP0607   Oddíl OB Kotlářka        51:27   + 24:22
 21. Izdný Vít                DKP0601   Oddíl OB Kotlářka        52:10   + 25:05
 22. Elleder David            DKP0605   Oddíl OB Kotlářka        52:19   + 25:14
 23. Michálek Michal          KPY0500   SOOB TJ Sokol Kralupy n  52:48   + 25:43
 24. Hronza Štěpán            DOR0501   OK Dobříš                53:10   + 26:05
 25. Jiras Antonín            DOR0701   OK Dobříš                53:58   + 26:53
 26. Kándl Matěj              DCE0500   KOB Dobřichovice         54:44   + 27:39
 27. Perkner Vít              ZVO0603   OB SK Zvole              62:01   + 34:56
 28. Kohoutek Tomáš           RIC0603   OB Říčany                64:31   + 37:26
     Slejška Jorik            KPY0506   SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
     Štěpán Šimon             PDY0501   Běhej Poděbrady           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.86 km, 120 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupka Viktor         KAM0301   OK Kamenice              30:12          
  2. Petrilák Matouš          DOR0409   OK Dobříš                30:30   + 0:18 
  3. Jedlička Jakub           KAM0404   OK Kamenice              34:43   + 4:31 
  4. Kužel Jan                                                   39:10   + 8:58 
  5. Snížek Martin            DOR0405   OK Dobříš                40:02   + 9:50 
  6. Holeček Štěpán           RIC0401   OB Říčany                40:51   + 10:39
  7. Janas Adam               PGP0404   SK Praga                 41:05   + 10:53
  8. Snížek Ondřej            DOR0406   OK Dobříš                42:07   + 11:55
  9. Heller Jiří              ROU0501   SKOB Roudnice nad Labem  44:07   + 13:55
 10. Marhold Přemysl          ZVO0301   OB SK Zvole              67:18   + 37:06
 11. Kačer Jakub              ZVO0400   OB SK Zvole              74:59   + 44:47
 12. Horák František          PDY0404   Běhej Poděbrady          97:09   + 66:57
 13. Šťastný Tomáš            TAP0401   KOB TRETRA Praha        103:04   + 72:52
 14. Šimerka Jakub            PGP0407   SK Praga                106:07   + 75:55
     Ouška Filip              DOR0304   OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 5.07 km, 120 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janovský Tomáš           PGP0101   SK Praga                 37:37          
  2. Sedláček Jaroslav        DKP0309   Oddíl OB Kotlářka        44:38   + 7:01 
  3. Buk Ondřej               ROU0102   SKOB Roudnice nad Labem  53:05   + 15:28
  4. Melichna Matěj           DKL0102   KOB Kladno               53:08   + 15:31
  5. Brachtl Adam             ZVO0102   OB SK Zvole              56:08   + 18:31
  6. Jirásek Kryštof          ROZ0101   OK Roztoky               57:50   + 20:13
  7. Forst Antonín            PGP0106   SK Praga                 58:45   + 21:08
  8. Marhold Ondřej           ZVO0101   OB SK Zvole              62:24   + 24:47
  9. Klement David            DKP0110   Oddíl OB Kotlářka        63:24   + 25:47
 10. Pethö Alex               RIC0100   OB Říčany                68:07   + 30:30
 11. Hejsek Filip             KAM0204   OK Kamenice              75:53   + 38:16
 12. Albrecht Adam            KAM0203   OK Kamenice              78:19   + 40:42
 13. Šťastný Petr             TAP0106   KOB TRETRA Praha         89:12   + 51:35
--------------------------------------------------------------------------------

H18 5.55 km, 200 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ridzoň Daniel            DKP9907   Oddíl OB Kotlářka        58:32          
  2. Šedivý Matěj             PGP0005   SK Praga                 69:42   + 11:10
  3. Rohlík Matěj             TAP0010   KOB TRETRA Praha         81:30   + 22:58
  4. Koubek Václav            DOR9900   OK Dobříš                81:42   + 23:10
  5. Zmátlo Jan               TAP9900   KOB TRETRA Praha         91:11   + 32:39
     Čtrnáct Šimon            PGP0001   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 6.62 km, 215 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Blahuta Marek            MFP7301   VŠSK MFF UK Praha        48:23          
  2. Jíra Tomáš               KAM9802   OK Kamenice              49:00   + 0:37 
  3. Axmann Šimon             44C8700   Neregistrovaní           49:11   + 0:48 
  4. Dvořák Miroslav          ZBP7601   OOB SK Zbraslav          59:15   + 10:52
  5. Laga Miroslav            ZBP7900   OOB SK Zbraslav          59:50   + 11:27
  6. Urbánek Jan              3SZ8800   Neregistrovaní           60:22   + 11:59
  7. Bartaloš Tomáš           PGP8010   SK Praga                 61:33   + 13:10
  8. Pangrác Ondřej           MFP7603   VŠSK MFF UK Praha        64:33   + 16:10
  9. Straka Tomáš             SLA9702   SKOB Slaný               70:06   + 21:43
 10. Nesrovnal Jaroslav       71X8300   Hoši Planá               72:20   + 23:57
 11. Šedivý Ondřej            KNC9103   Sokol Kostelec n. Č. l.  78:36   + 30:13
 12. Tejkal Jan               ADA8110   OOB Spartak Adamov       79:30   + 31:07
 13. Křemen Štěpán            KAM9804   OK Kamenice              80:30   + 32:07
 14. Červinka Jaroslav        OKP9000   SK OK 24 Praha           82:55   + 34:32
 15. Štembera Petr            45Z8500   Trosečníci               86:47   + 38:24
 16. Liška Petr               KPY8601   SOOB TJ Sokol Kralupy n  90:05   + 41:42
 17. Kurz Matouš              PGP8606   SK Praga                 91:49   + 43:26
 18. Toušek Filip             ZBP7102   OOB SK Zbraslav         101:43   + 53:20
 19. Stříbrný Jakub           4FZ9000   Argentus                206:29   + 158:06
     Zeman Jaroslav           DOB8844   KOB Dobruška              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 9.41 km, 240 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházka Jan            PGP8407   SK Praga                 53:16          
  2. Pospíšil Ondřej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka        63:12   + 9:56 
  3. Oľhava Rastislav         ASU8949   Magnus Orienteering      64:23   + 11:07
  4. Jirka Mikuláš            STE0000   SK SKI-OB Šternberk      65:43   + 12:27
  5. Seidl Miroslav           EKP7402   VŠTJ Ekonom Praha        68:10   + 14:54
  6. Janas Petr               PGP7106   SK Praga                 70:00   + 16:44
  7. Kovář Miroslav           SJC8104   Sportcentrum Jičín       70:07   + 16:51
  8. Ramba Jiří               DKP8606   Oddíl OB Kotlářka        70:08   + 16:52
  9. Škrabálek Jan            KYL7000   SK SP Kylešovice         70:50   + 17:34
 10. Pražák Jiří              ZBP7800   OOB SK Zbraslav          71:22   + 18:06
 11. Hodek Michal             TAP8808   KOB TRETRA Praha         71:47   + 18:31
 12. Čermák Radek             PGP6405   SK Praga                 72:16   + 19:00
 13. Klomínský Václav         KPY8700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  73:48   + 20:32
 14. Urban Hynek              46C6801   Seskočil z rudé skály a  76:16   + 23:00
 15. Pašek František          KAM7600   OK Kamenice              79:07   + 25:51
 16. Buk Petr                 ROU0001   SKOB Roudnice nad Labem  79:52   + 26:36
 17. Kučera Petr              MFP7602   VŠSK MFF UK Praha        80:04   + 26:48
 18. Vítek Karel              PGP9904   SK Praga                 82:09   + 28:53
 19. Kohl Ondřej              KPY8600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  85:02   + 31:46
 20. Mezník Vladimír          LBE6400   TJ Lokomotiva Beroun     88:45   + 35:29
 21. Janovský Tomáš           PGP6401   SK Praga                 89:43   + 36:27
 22. Řada Jakub               DKP9401   Oddíl OB Kotlářka        93:27   + 40:11
 23. Pecháček Libor           RIC7600   OB Říčany                95:33   + 42:17
 24. Pelikán Lukáš            DKL9802   KOB Kladno               96:41   + 43:25
 25. Maška Marek              MKP8800   SK GORDIC Praha Kačerov 107:59   + 54:43
 26. Vítek Jiří               DKL7300   KOB Kladno              135:23   + 82:07
     Glonek Jakub             AOP9602   Orientační Běh Opava      DISK          
     Buk Michal               ROU9601   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35K 3.74 km, 110 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlach Jan                JPV8237   Oddíl OS SK Prostějov    35:28          
  2. Michálek Josef           4WX7800   DREAM TEAM JENEČ         35:53   + 0:25 
  3. Černý Michal             ROU7505   SKOB Roudnice nad Labem  37:14   + 1:46 
  4. Heller Jiří              ROU7708   SKOB Roudnice nad Labem  38:46   + 3:18 
  5. Vaněček Jan              TJP8000   TJ Sokol Troja           42:27   + 6:59 
  6. Tejkl Jiří               DOB7700   KOB Dobruška             43:16   + 7:48 
  7. Lounek Jakub             PDY8200   Běhej Poděbrady          43:25   + 7:57 
  8. Kříž Dušan               KRL7800   Kometa Kralovice         43:31   + 8:03 
  9. Foršt Jakub              DOR7501   OK Dobříš                45:25   + 9:57 
 10. Šlapánek René            ROU7904   SKOB Roudnice nad Labem  47:54   + 12:26
 11. Michalský Richard        RIC7703   OB Říčany                50:59   + 15:31
 12. Hladík Zdeněk            DKP7401   Oddíl OB Kotlářka        55:36   + 20:08
 13. Nekvasil Michal          DKP7501   Oddíl OB Kotlářka        56:10   + 20:42
 14. Čtrnáct Jiří             PGP7603   SK Praga                 56:52   + 21:24
 15. Kváča Vladimír                                              58:50   + 23:22
 16. Kábrt Filip              98Z7900   OK Viníci                61:46   + 26:18
 17. Krejčí Ladislav          ROU7301   SKOB Roudnice nad Labem  66:48   + 31:20
     Barták Matěj             FSP7500   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35L 6.38 km, 240 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrkvica Petr             ZLH7800   OOB TJ Zlaté Hory        46:56          
  2. Šemelík Petr             DKL6901   KOB Kladno               48:05   + 1:09 
  3. Král Aleš                MFP7808   VŠSK MFF UK Praha        48:20   + 1:24 
  4. Lebeda Dušan             SPC7312   SPORTICUS team           49:30   + 2:34 
  5. Pompach Petr             TAP7801   KOB TRETRA Praha         52:46   + 5:50 
  6. Procházka Antonín        DCE5500   KOB Dobřichovice         55:46   + 8:50 
  7. Collis Mark              DKP7703   Oddíl OB Kotlářka        57:24   + 10:28
  8. Přibík Martin            PGP7406   SK Praga                 58:34   + 11:38
  9. Houska Jindřich          DOR7601   OK Dobříš                58:41   + 11:45
 10. Jandera Tomáš            SOB7300   SOBSA                    59:11   + 12:15
 11. Koten Pavel              RIC7200   OB Říčany                59:24   + 12:28
 12. Střelba Ondřej           KTA7501   SK Kotnov Tábor          60:22   + 13:26
 13. Švec Karel               ZVO7601   OB SK Zvole              61:30   + 14:34
 14. Matys Jan                DOR8001   OK Dobříš                61:32   + 14:36
 15. Matoušek Petr            EKP7503   VŠTJ Ekonom Praha        63:04   + 16:08
 16. Uhlík Jan                LME7200   SK Los Mělník            64:25   + 17:29
 17. Jedlička Adam            KAM7700   OK Kamenice              65:43   + 18:47
 17. Svoboda Jiří             ROZ7500   OK Roztoky               65:43   + 18:47
 19. Ruda Petr                VTA7301   SC vebr-sport            71:22   + 24:26
 20. Balej Jiří               KAM7201   OK Kamenice              72:40   + 25:44
 21. Martin Ouda              6KC-000   Neregistrovaný           73:18   + 26:22
 22. Pavlů Jiří               MFP7704   VŠSK MFF UK Praha        79:53   + 32:57
--------------------------------------------------------------------------------

H45K 2.94 km, 55 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ptáček Jan               PVP7200   VSS Přírodověda Praha    25:36          
  2. Holík Marek              TBM6507   KOS TJ Tesla Brno        26:42   + 1:06 
  3. Bláha Jan                SJP6800   KČT Slavoj Praha         27:46   + 2:10 
  4. Hájek Tomáš              ZVO6401   OB SK Zvole              32:12   + 6:36 
  5. Brachtl Daniel           ZVO6902   OB SK Zvole              35:46   + 10:10
  5. Kraml Martin             ZVO7102   OB SK Zvole              35:46   + 10:10
  7. Beneš Jan                DKL6600   KOB Kladno               36:18   + 10:42
  8. Linhart Václav                                              36:34   + 10:58
  9. Uhlíř Patrik             LBE7000   TJ Lokomotiva Beroun     39:11   + 13:35
 10. Müller Jan               HCE6800   TJ Hostivice             41:32   + 15:56
 11. Chmelař Bohumil          9GX7200   Chmelíci                 43:31   + 17:55
 12. Jiras Jiří                                                  50:39   + 25:03
 13. Izák Pavel               LME7102   SK Los Mělník            61:44   + 36:08
--------------------------------------------------------------------------------

H45L 5.36 km, 160 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrian Petr            PGP7203   SK Praga                 41:57          
  2. Doubek Petr              SLA7000   SKOB Slaný               50:34   + 8:37 
  3. Šimša Jaromír            MFP7100   VŠSK MFF UK Praha        50:53   + 8:56 
  4. Šrámek Petr              RIC6905   OB Říčany                51:25   + 9:28 
  5. Straka Lukáš             SLA7002   SKOB Slaný               52:00   + 10:03
  6. Fanta Miroslav           EKP5800   VŠTJ Ekonom Praha        52:30   + 10:33
  7. Kalousek Jiří            DKP6901   Oddíl OB Kotlářka        53:40   + 11:43
  8. Matoušek Martin          SLA7100   SKOB Slaný               55:02   + 13:05
  9. Vojtík Petr              DKP7203   Oddíl OB Kotlářka        55:28   + 13:31
 10. Strnad Pavel             HCE7100   TJ Hostivice             57:14   + 15:17
 11. Klaška Jan                                                  57:19   + 15:22
 12. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          57:49   + 15:52
 13. Velichkov Petar          DKP6704   Oddíl OB Kotlářka        59:23   + 17:26
 14. Maleček Vít              PGP6801   SK Praga                 59:51   + 17:54
 15. Fiala Zdeněk             TAP5501   KOB TRETRA Praha         60:46   + 18:49
 16. Betlach Miroslav         DKP6300   Oddíl OB Kotlářka        61:40   + 19:43
 17. Forst Libor              MFP6301   VŠSK MFF UK Praha        62:34   + 20:37
 18. Kohl Jiří                KPY6201   SOOB TJ Sokol Kralupy n  63:25   + 21:28
 19. Zmátlo Radek             TAP6400   KOB TRETRA Praha         63:47   + 21:50
 20. Stehno Pavel             DKP4900   Oddíl OB Kotlářka        64:02   + 22:05
 21. Aster Vladimír           SLA6500   SKOB Slaný               64:28   + 22:31
 22. Sanna Roberto            DKP6703   Oddíl OB Kotlářka        67:51   + 25:54
 23. Kavka Jiří               SCP5900   OK Sparta Praha          68:37   + 26:40
 24. Buk Jiří                 ROU6901   SKOB Roudnice nad Labem  69:19   + 27:22
 25. Sedláček Jaroslav        ROZ6801   OK Roztoky               73:09   + 31:12
 26. Dobeš Václav             KPY5701   SOOB TJ Sokol Kralupy n 108:28   + 66:31
     Kettner Pavel            HCE5900   TJ Hostivice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 4.81 km, 190 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jirka Jiří               ZPV5501   KOB ZPV Prostějov        48:31          
  2. Červinka Jaroslav        OKP5803   SK OK 24 Praha           49:46   + 1:15 
  3. Šámal Václav             OKP5600   SK OK 24 Praha           51:38   + 3:07 
  4. Jaroš Vladimír           DCE5400   KOB Dobřichovice         52:38   + 4:07 
  5. Nentvich Lubomír         DOR5800   OK Dobříš                52:43   + 4:12 
  6. John Vladimír            OLP5502   PSK Olymp Praha          53:08   + 4:37 
  7. Špičák Aleš              DKP5500   Oddíl OB Kotlářka        53:49   + 5:18 
  8. Strejc Jaroslav          ZVO6101   OB SK Zvole              57:44   + 9:13 
  9. Šváb Jan                 VSP5801   USK Praha                57:57   + 9:26 
 10. Knotek Kamil             OLP5701   PSK Olymp Praha          58:35   + 10:04
 11. Koč Lumír                MKP5401   SK GORDIC Praha Kačerov  58:54   + 10:23
 12. Cabrnoch Jiří            DKL5400   KOB Kladno               58:58   + 10:27
 13. Kudrnáč Martin           HCE5901   TJ Hostivice             59:13   + 10:42
 14. Dlouhý Jiří              DKP5700   Oddíl OB Kotlářka        61:57   + 13:26
 15. Slabý Václav             NNN       Neregistrovaní (NNN)     62:39   + 14:08
 16. Paukert Milan            TJP5000   TJ Sokol Troja           65:58   + 17:27
 17. Buk Miloslav             ROU6202   SKOB Roudnice nad Labem  71:24   + 22:53
 18. Svobodný Petr            DKP5800   Oddíl OB Kotlářka        72:32   + 24:01
 19. Grivalský Michal         PGP5900   SK Praga                 82:59   + 34:28
 20. Zákostelecký František   SOB5501   SOBSA                   118:49   + 70:18
--------------------------------------------------------------------------------

H65 3.31 km, 90 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotný Jiří             SLP4601   OOB Slavia Praha         37:10          
  2. Fujan Sláva              DKL4800   KOB Kladno               38:51   + 1:41 
  3. Novák Miloš              SCP4600   OK Sparta Praha          39:54   + 2:44 
  4. Paul Josef               DCE4401   KOB Dobřichovice         43:44   + 6:34 
  5. Přeček Zdeněk            SCP5200   OK Sparta Praha          46:23   + 9:13 
  6. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     50:40   + 13:30
  7. Ryšavý Vít               TJP4700   TJ Sokol Troja           53:56   + 16:46
  8. Zelený Vladimír          PGP4800   SK Praga                 55:31   + 18:21
  9. Lebduška Petr            ROU4702   SKOB Roudnice nad Labem  55:37   + 18:27
 10. Aschermann Michal        DOR4400   OK Dobříš                60:18   + 23:08
 11. Duda František           KPY4600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  68:31   + 31:21
 12. Valášek Josef            SCP4501   OK Sparta Praha          74:37   + 37:27
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.19 km, 65 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zábranský Emil           SLA4200   SKOB Slaný               31:58          
  2. Bláha Svatopluk          SJP3501   KČT Slavoj Praha         37:20   + 5:22 
  3. Attl Vladimír            PGP3800   SK Praga                 41:50   + 9:52 
  4. Hostomský Jiří           TJP4100   TJ Sokol Troja           55:15   + 23:17
  5. Kalivoda Viktor          KNC3300   Sokol Kostelec n. Č. l.  62:27   + 30:29
  6. Kalivoda Vladimír        KNC3800   Sokol Kostelec n. Č. l.  78:28   + 46:30
  7. Louša František          KPY3700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  90:03   + 58:05
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.55 km, 50 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bercha Matouš            TEP0800   Tempo Praha              14:49          
  2. Elleder Jan              DKP1003   Oddíl OB Kotlářka        16:56   + 2:07 
  3. Vít Samuel               KAM0804   OK Kamenice              17:12   + 2:23 
  4. Šiler Štěpán                                                17:31   + 2:42 
  5. Kukačková Johanka        FSP0951   VSK ČVUT Fakulta Staveb  17:43   + 2:54 
  6. Vít Benjamin             KAM1003   OK Kamenice              17:47   + 2:58 
  7. Pangrácová Eva           MFP1051   VŠSK MFF UK Praha        18:16   + 3:27 
  8. Oliverius Filip          BZP1002   Báječné ženy v orientač  18:36   + 3:47 
  9. Bercha Jonáš             TEP1000   Tempo Praha              18:40   + 3:51 
 10. Zápotocký Tomáš          SLA1200   SKOB Slaný               19:05   + 4:16 
 11. Rejšková Klára           KAM1251   OK Kamenice              19:59   + 5:10 
 12. Pohlová Sandra           TAP1151   KOB TRETRA Praha         20:39   + 5:50 
 13. Michálek Daniel          KPY0802   SOOB TJ Sokol Kralupy n  22:37   + 7:48 
 14. Ellederová Eva           DKP0858   Oddíl OB Kotlářka        23:27   + 8:38 
 15. Blehová Barbora                                             23:38   + 8:49 
 16. Nekvasilová Julie        DKP1252   Oddíl OB Kotlářka        24:07   + 9:18 
 17. Hladík Filip             DKP1102   Oddíl OB Kotlářka        24:34   + 9:45 
 18. Turdková Sofie                                              24:38   + 9:49 
 19. Meier Otto Josef         TAP0908   KOB TRETRA Praha         25:11   + 10:22
 20. Zemanová Katka                                              25:32   + 10:43
 21. Mikulová Stella          ZVO1250   OB SK Zvole              25:44   + 10:55
 22. Mikulová Laura                                              26:00   + 11:11
 23. Dostálová Rebeka         HCE       TJ Hostivice             26:02   + 11:13
 24. Svoboda Filip            5FX0700   MMOB Praha               26:08   + 11:19
 25. Ouda Tomáš               6KC1200   Neregistrovaný           27:03   + 12:14
 26. Motyčka Michal           9BC0701   NNN                      27:14   + 12:25
 27. Mrkvica Jan              ZLH1100   OOB TJ Zlaté Hory        27:15   + 12:26
 28. Mišek Michal             KAM1300   OK Kamenice              27:22   + 12:33
 29. Bartáková Eliška         FSP1051   VSK ČVUT Fakulta Staveb  27:27   + 12:38
 30. Halaška David            DKP1201   Oddíl OB Kotlářka        28:02   + 13:13
 31. Janda Martin             NNN0903   Neregistrovaní (NNN)     28:03   + 13:14
 32. Pokorná Elen             KAM1151   OK Kamenice              28:24   + 13:35
 32. Balga Filip              DKP1104   Oddíl OB Kotlářka        28:24   + 13:35
 34. Matoušek Jan                                                28:30   + 13:41
 35. Pompachová Natálie       TAP0952   KOB TRETRA Praha         28:55   + 14:06
 36. Pecklová Laura           DOR1150   OK Dobříš                29:38   + 14:49
 37. Kubát Jan                H1C                                29:49   + 15:00
 38. Šavelová Kateřina        DKP1154   Oddíl OB Kotlářka        30:02   + 15:13
 39. Paul Jan                                                    30:08   + 15:19
 40. Janda Vít                NNN1200   Neregistrovaní (NNN)     30:18   + 15:29
 41. Nedoma Edgar             PDY0703   Běhej Poděbrady          30:55   + 16:06
 42. Michalský Ondřej                                            31:09   + 16:20
 43. Krajča Jonáš             DKP1106   Oddíl OB Kotlářka        32:13   + 17:24
 44. Havlák Tobiáš            ROU1301   SKOB Roudnice nad Labem  32:19   + 17:30
 45. Leinweberová Zuzana                                         33:47   + 18:58
 46. Valentová Žofie                                             33:53   + 19:04
 47. Babec Aleš               UVP2000   Slovan Praha             35:34   + 20:45
 48. Uhlířová Marie           LBE0950   TJ Lokomotiva Beroun     35:36   + 20:47
 49. Uhlířová Eliška          LBE1150   TJ Lokomotiva Beroun     35:43   + 20:54
 50. Maříkovi Karel, Šárka, Sa                                   36:45   + 21:56
 51. Hezká Tereza             DOR0855   OK Dobříš                37:52   + 23:03
 52. Hezká Adéla              DOR1053   OK Dobříš                37:58   + 23:09
 53. Rejšková Blanka          KAM7751   OK Kamenice              39:52   + 25:03
 54. Thirouard Marie          RIC7453   OB Říčany                40:41   + 25:52
 55. Král Eduard              MFP1201   VŠSK MFF UK Praha        41:05   + 26:16
 56. Lenská Tereza            DKP1054   Oddíl OB Kotlářka        41:10   + 26:21
 57. Baxa Daniel              LBE1449   TJ Lokomotiva Beroun     41:44   + 26:55
 58. Gregor Kevin             DOR1001   OK Dobříš                41:45   + 26:56
 59. Pařízek Antonín                                             41:51   + 27:02
 60. Chmelíková Anežka        DOR1050   OK Dobříš                43:48   + 28:59
 61. Paldusová Ema                                               44:44   + 29:55
 62. Havlová Veronika         KNC0900   Sokol Kostelec n. Č. l.  45:40   + 30:51
 63. Makovec Stanislav                                           46:21   + 31:32
 64. Brachtlová Josefína      ZVO1251   OB SK Zvole              46:35   + 31:46
 65. Komová Johana, Barbora                                      50:51   + 36:02
 66. Alexandrov Marko                                            53:14   + 38:25
 67. Michálková Veronika                                         54:13   + 39:24
 68. Petera Ondřej                                               58:40   + 43:51
 69. Pecánek Matěj            TEP1300   Tempo Praha              59:43   + 44:54
 70. Filipová Šárka           krp1450                            70:06   + 55:17
 71. Aschermann Šarlota                                          70:21   + 55:32
 72. Vrabcová Olívie          SCP1450   OK Sparta Praha          71:02   + 56:13
 73. Míka Zbyněk              DKP1301   Oddíl OB Kotlářka        75:48   + 60:59
 74. Collis Emma a Helenka    DKP1251   Oddíl OB Kotlářka        84:38   + 69:49
 75. Dneboský Erik            24C1400   OK Vršovice              91:45   + 76:56
 76. Štáfková Zuzana                                             92:51   + 78:02
     Alexandrová Andrea                                           DISK          
     Ježková Viktorie         FSP0851   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Sláma Marek              KAM       OK Kamenice               DISK          
     Hubený                                                       DISK          
     Petráň Lukáš             SCP1200   OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P3 2.10 km, 55 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Michálek Jan             3BX8000   ČaČua                    20:05          
  2. Chmelík Petr             DOR8100   OK Dobříš                22:24   + 2:19 
  3. Hronza Jakub             DOR0300   OK Dobříš                22:45   + 2:40 
  4. Brabencová Alena                                            24:34   + 4:29 
  5. Kudrnáčová Hana          KAM6250   OK Kamenice              25:24   + 5:19 
  6. Bláha Matyáš             SJP7350   KČT Slavoj Praha         25:25   + 5:20 
  7. Motyčka Michal           9BC7401   NNN                      25:56   + 5:51 
  8. Bláha Vojtěch            SJP0501   KČT Slavoj Praha         26:21   + 6:16 
  9. Městková Eva             TEP4851   Tempo Praha              26:26   + 6:21 
 10. Grimmerová Mariana       RIC8051   OB Říčany                26:31   + 6:26 
 11. Ševčíková Jana           NNN0002   Neregistrovaní (NNN)     26:32   + 6:27 
 12. Brabenec Lukáš                                              26:41   + 6:36 
 13. Volf Jakub                                                  27:01   + 6:56 
 14. Gregor Radek             DOR7404   OK Dobříš                27:23   + 7:18 
 15. Michálková Michaela                                         27:26   + 7:21 
 16. Fiala Štěpán                                                27:28   + 7:23 
 17. Ševčík Marek             NNN0003   Neregistrovaní (NNN)     27:29   + 7:24 
 18. Jandová Jana             DOR7151   OK Dobříš                27:35   + 7:30 
 19. Pecklová Jarmila         DOR7950   OK Dobříš                28:19   + 8:14 
 20. Husáková Petra           SLA7452   SKOB Slaný               28:52   + 8:47 
 21. Vrabcová Romana          SCP8250   OK Sparta Praha          28:57   + 8:52 
 22. Kučerová Bára            DOR7851   OK Dobříš                31:41   + 11:36
 23. Bednářová Barbora        6KC7650   Neregistrovaný           32:43   + 12:38
 24. Priehodová Kateřina      99Z7800   Lísteček                 33:02   + 12:57
 25. Mouralová Magdalena                                         33:33   + 13:28
 26. Janasová Barbora         PGP7152   SK Praga                 33:57   + 13:52
 27. Laga Jakub               ZBP1300   OOB SK Zbraslav          33:59   + 13:54
 28. Magazu Radka             DOR7853   OK Dobříš                34:26   + 14:21
 29. Tůmová Zuzana                                               34:31   + 14:26
 30. Mišek Michal             KAM7202   OK Kamenice              35:29   + 15:24
 31. Vejmelka Adam                                               35:44   + 15:39
 32. Baštová Jana             DOR7452   OK Dobříš                35:49   + 15:44
 33. Jedličková Tereza                                           37:42   + 17:37
 34. Zeman Peter                                                 38:42   + 18:37
 35. Dobešová Marie           KNC0000   Sokol Kostelec n. Č. l.  39:08   + 19:03
 36. Jedlička Jan             VSP6101   USK Praha                39:10   + 19:05
 37. Žez...ová Jana                                              39:39   + 19:34
 38. Fialová Klára                                               40:27   + 20:22
 39. Dražanová Hana                                              41:24   + 21:19
 40. Jedličková Josefína      VSP0651   USK Praha                41:29   + 21:24
 41. Pilátová Amálie          DKL0450   KOB Kladno               43:28   + 23:23
 42. Uhlíková Jitka           LME7450   SK Los Mělník            44:30   + 24:25
 43. Moráčková Meda           ZBP1750   OOB SK Zbraslav          44:58   + 24:53
 44. Michálková Michaela      KPY7352   SOOB TJ Sokol Kralupy n  46:14   + 26:09
 45. Nentvichová Romana       DOR6651   OK Dobříš                49:39   + 29:34
 46. Koubková Daniela         DOR7451   OK Dobříš                54:44   + 34:39
 47. Fábin Mikuláš                                               55:01   + 34:56
 48. Ghandi Sophia                                               56:43   + 36:38
 49. Rostam Pour Asl Yasmine                                     58:48   + 38:43
 50. Kuchařová Hedvika                                           62:29   + 42:24
 51. Vojtíková Daniela        DKP7851   Oddíl OB Kotlářka        63:11   + 43:06
 52. Brabcová Eliška                                             63:46   + 43:41
 53. Vaněček Jan                                                 68:39   + 48:34
 54. Vaněčková Anna                                              68:57   + 48:52
 55. Pěkná Eva                ROU7550   SKOB Roudnice nad Labem  70:58   + 50:53
 56. Springerovi                                                 72:33   + 52:28
 57. Bendová Barbora                                             72:34   + 52:29
 58. Pavlíková Gábina         PDY7150   Běhej Poděbrady          77:15   + 57:10
 59. Jankvcová Marie                                             88:31   + 68:26
 60. Samohýl Richard          PGP2800   SK Praga                122:33   + 102:28
--------------------------------------------------------------------------------

T6 5.53 km, 155 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malačka Milan            DKP0210   Oddíl OB Kotlářka        44:38          
  2. Janda Pavel              DOR7600   OK Dobříš                50:52   + 6:14 
  3. Bercha Šimon             TEP7700   Tempo Praha              55:04   + 10:26
  4. Silný Ondřej             PHK7906   OK 99 Hradec Králové     55:35   + 10:57
  5. Vaculovič Radim          DCE7501   KOB Dobřichovice         58:46   + 14:08
  6. Mikulová Zuzana          ZVO7951   OB SK Zvole              59:37   + 14:59
  7. Kubát Petr                                                  61:26   + 16:48
  8. Mašek Lukáš                                                 62:35   + 17:57
  9. Hronza Jan               DOR7800   OK Dobříš                63:12   + 18:34
 10. Kohoutek Jan             RIC7303   OB Říčany                66:22   + 21:44
 11. Lorenc Václav            DOR7200   OK Dobříš                66:49   + 22:11
 12. Míka Pavel               DKP7800   Oddíl OB Kotlářka        69:14   + 24:36
 13. Peckl Martin             DOR7701   OK Dobříš                69:29   + 24:51
 14. Malačka Milan            DKP6000   Oddíl OB Kotlářka        75:00   + 30:22
 15. Malačková Jana           DKP6150   Oddíl OB Kotlářka        75:12   + 30:34
 16. Elleder Daniel           DKP7101   Oddíl OB Kotlářka        75:35   + 30:57
 17. Kindl Jiří               RIC7901   OB Říčany                76:49   + 32:11
 18. Kopáček Jiří             DOR6100   OK Dobříš                77:12   + 32:34
 19. Švejda Karel                                                77:37   + 32:59
 20. Paul Jiří                                                   81:34   + 36:56
 21. Kopáčková Alena          DOR6450   OK Dobříš                82:13   + 37:35
 22. Pavlík Mojmír            PDY8102   Běhej Poděbrady          82:21   + 37:43
 23. Kukačková Renata         5VX7950   Neregistrovaní-Kuk.      85:47   + 41:09
 24. Víšková Alena            KAM7451   OK Kamenice              88:19   + 43:41
 25. Pohořalá Karolína        ROU6850   SKOB Roudnice nad Labem  90:46   + 46:08
 26. Adámek Tomáš             6LX7000   Neregistrovaní - Navigá  92:15   + 47:37
 27. Sněhotová Linda                                            102:44   + 58:06
 28. Kramlová Kateřina        ZVO0353   OB SK Zvole             102:46   + 58:08
 29. Albrecht Vladimír        KAM7800   OK Kamenice             104:32   + 59:54
 30. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš               106:39   + 62:01
 31. Pohořalý Dobroslav       ROU6401   SKOB Roudnice nad Labem 109:09   + 64:31
 32. Jirkovská Kateřina       6KC7550   Neregistrovaný          172:10   + 127:32
      z                                                           DISK          
      z1                                                          DISK          
     Koma Vít                                                     DISK          
     Šimůnek Petr             MFP9849   VŠSK MFF UK Praha         DISK          
     Votava Petr              KNC6602   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
     Jírová Monika            ROZ7350   OK Roztoky                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------