Kód závodu          : 3871
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 01.10.2017
Místo konání        : Stochov
Mapa                : Stochov
Pořadatel           : DKL - KOB Kladno
Ředitel závodu      : Vinš Pavel - R3
Hlavní rozhodčí     : Cabrnoch Jiří - R1
Stavitel tratí      : Vinš Pavel - R3
JURY                : Zemková Helena, Komersová Jana, Novák Miloš

D10 1.10 km, 15 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hladíková Julie          DKP0857   Oddíl OB Kotlářka         8:15          
  2. Malecková Pavlína        VSP0855   USK Praha                 8:41   + 0:26 
  3. Miseková Lucie           KAM1050   OK Kamenice               9:37   + 1:22 
  4. Petriláková Amálie       DOR0953   OK Dobříš                 9:51   + 1:36 
  5. Vondrácková Alzbeta      DKP0864   Oddíl OB Kotlářka        10:14   + 1:59 
  6. Havlová Tereza           KNC0750   Sokol Kostelec n. Č. l.  10:33   + 2:18 
  7. Straková Denisa          SLA0750   SKOB Slaný               10:47   + 2:32 
  8. Bartalosová Ada          PGP1050   SK Praga                 10:55   + 2:40 
  9. Kudrnácová Marta         KAM0754   OK Kamenice              11:33   + 3:18 
 10. Simunková Michaela       TAP0851   KOB TRETRA Praha         11:47   + 3:32 
 11. Buková Hana              ROU0750   SKOB Roudnice nad Labem  11:48   + 3:33 
 12. Oliveriusová Anna        BZP0850   Báječné ženy v orientač  11:57   + 3:42 
 13. Hudosová Kristyna        RIC0750   OB Říčany                12:39   + 4:24 
 14. Miseková Katerina        KAM0756   OK Kamenice              12:48   + 4:33 
 15. Michalská Kristyna       RIC0852   OB Říčany                16:48   + 8:33 
 16. Bastová Justyna          DOR0952   OK Dobříš                18:07   + 9:52 
 17. Pekná Alzbeta            ROU0950   SKOB Roudnice nad Labem  18:34   + 10:19
 18. Housková Adéla           DOR0851   OK Dobříš                23:15   + 15:00
 19. Leinweberová Julie       FSP0755   VSK ČVUT Fakulta Staveb  43:20   + 35:05
 20. Paierová Jana            DKLXXX1   KOB Kladno               54:03   + 45:48
     Zemanová Eliska          DKP0862   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.30 km, 35 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubecová Magdalena       STB0550   TJ Stadion Nový Bor       9:11          
  2. Linhartová Klára         ZVO0556   OB SK Zvole               9:25   + 0:14 
  3. Balejová Julie           KAM0551   OK Kamenice               9:57   + 0:46 
  4. Svecová Karolína         ZVO0557   OB SK Zvole               9:58   + 0:47 
  5. Motycková Marie          5RX0550   NNN                      11:15   + 2:04 
  6. Kotková Adéla            RIC0655   OB Říčany                11:21   + 2:10 
  7. Kohoutová Zdenka         DKL0651   KOB Kladno               12:01   + 2:50 
  8. Kotenová Markéta         RIC0651   OB Říčany                12:24   + 3:13 
  9. Chramostová Julie        KAM0652   OK Kamenice              12:37   + 3:26 
 10. Nováková Nina            KAM0554   OK Kamenice              13:22   + 4:11 
 11. Pokorná Terezie          RIC0552   OB Říčany                14:08   + 4:57 
 12. Magazu Annabelle         DOR0657   OK Dobříš                14:30   + 5:19 
 13. Koubková Tereza          DOR0651   OK Dobříš                15:01   + 5:50 
 14. Mirceva Tereza           DOR0750   OK Dobříš                15:35   + 6:24 
 15. Vlasaná Karolína         DOR0751   OK Dobříš                15:39   + 6:28 
 16. Priehodová Nela          PGP0655   SK Praga                 15:45   + 6:34 
 17. Pangracová Anna          MFP0650   VŠSK MFF UK Praha        15:46   + 6:35 
 18. Dobiásová Anna           ROU0550   SKOB Roudnice nad Labem  16:02   + 6:51 
 19. Housková Barbora         DOR0655   OK Dobříš                16:22   + 7:11 
 20. Svobodová Adriana        FSP0653   VSK ČVUT Fakulta Staveb  17:30   + 8:19 
 21. Lostakova Sara           LTP0650   OOB TJ Lokomotiva Tepli  18:17   + 9:06 
 22. Cerná Anezka             KPY0650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  18:37   + 9:26 
 23. Müllerová Hana           HCE0650   TJ Hostivice             19:44   + 10:33
 24. Michalská Sára           RIC0656   OB Říčany                25:01   + 15:50
 25. Pompachová Karolína      TAP0652   KOB TRETRA Praha         30:59   + 21:48
--------------------------------------------------------------------------------

D14 1.50 km, 35 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martanová Lea            VLI0555   Slavia Liberec orientee   9:52          
  2. Kramlová Barbora         ZVO0452   OB SK Zvole              10:41   + 0:49 
  3. Nentvichová Julie        DOR0351   OK Dobříš                10:54   + 1:02 
  4. Jedlicková Kristyna      KAM0455   OK Kamenice              10:55   + 1:03 
  5. Pelantová Martina        RIC0550   OB Říčany                10:58   + 1:06 
  6. Capková Lucie            KAM0459   OK Kamenice              10:59   + 1:07 
  7. Cermáková Klára          PGP0352   SK Praga                 11:25   + 1:33 
  8. Svecová Anezka           ZVO0352   OB SK Zvole              11:40   + 1:48 
  9. Pavlícková Hana          KPY0450   SOOB TJ Sokol Kralupy n  11:47   + 1:55 
 10. Cincibusová Lenka        FSP0450   VSK ČVUT Fakulta Staveb  11:58   + 2:06 
 11. Bastová Julie            DOR0353   OK Dobříš                12:00   + 2:08 
 12. Smutná Anna Marie        DKP0359   Oddíl OB Kotlářka        12:07   + 2:15 
 13. Krejcová Lucie           ROU0453   SKOB Roudnice nad Labem  12:10   + 2:18 
 14. Vísková Veronika         KAM0452   OK Kamenice              12:30   + 2:38 
 15. Nekvasilová Tereza       DKP0459   Oddíl OB Kotlářka        12:45   + 2:53 
 16. Kramlová Katerina        ZVO0353   OB SK Zvole              13:19   + 3:27 
 17. Kotenová Barbora         RIC0452   OB Říčany                13:27   + 3:35 
 18. Treslová Veronika        KAM0457   OK Kamenice              13:28   + 3:36 
 19. Stepánková Julie         KAM0458   OK Kamenice              13:39   + 3:47 
 20. Vlasaná Michaela         DOR0452   OK Dobříš                14:56   + 5:04 
 21. Dobiásová Jitka          ROU0350   SKOB Roudnice nad Labem  15:51   + 5:59 
 22. Chramostová Amálie       KAM0355   OK Kamenice              17:14   + 7:22 
 23. Lorencová Jana           DOR0454   OK Dobříš                20:01   + 10:09
  MS Jiras Jiri               DOR       OK Dobříš                15:14   + 5:22 
--------------------------------------------------------------------------------

D16 1.70 km, 35 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cerná Ema                ROU0451   SKOB Roudnice nad Labem  11:47          
  2. Martanová Elin           VLI0252   Slavia Liberec orientee  12:21   + 0:34 
  3. Radová Lucie             DKP0251   Oddíl OB Kotlářka        13:12   + 1:25 
  4. Petriláková Anezka       DOR0251   OK Dobříš                13:13   + 1:26 
  5. Vareková Bohdana         RIC0152   OB Říčany                13:21   + 1:34 
  6. Geislerová Aneta         DKL0151   KOB Kladno               14:04   + 2:17 
  7. Tomaidesová Adéla Anna   PGP0255   SK Praga                 14:08   + 2:21 
  8. Votavová Zofie           KNC0250   Sokol Kostelec n. Č. l.  14:13   + 2:26 
  9. Rousová Lucie            DKL0251   KOB Kladno               18:06   + 6:19 
 10. Kalousková Marie         DKP0151   Oddíl OB Kotlářka        18:37   + 6:50 
 11. Horychová Zuzana         DKL0150   KOB Kladno               18:47   + 7:00 
--------------------------------------------------------------------------------

D18 1.90 km, 40 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skarková Katerina        PGP9955   SK Praga                 13:32          
  2. Nentvichová Klára        DOR9950   OK Dobříš                14:48   + 1:16 
  3. Míchalová Sárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  16:38   + 3:06 
  4. Sedlácková Linda         ROZ0050   OK Roztoky               17:36   + 4:04 
  5. Klikarová Ivana          DKP9953   Oddíl OB Kotlářka        17:43   + 4:11 
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 1.70 km, 35 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Káninská Markéta         TAP9054   KOB TRETRA Praha         14:40          
  2. Hill Radka               NNN1007   Neregistrovaní (NNN)     19:47   + 5:07 
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 1.90 km, 40 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slavíková Lucie          PGP9150   SK Praga                 12:35          
  2. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                12:38   + 0:03 
  3. Mullis Katerina          DKP7753   Oddíl OB Kotlářka        12:42   + 0:07 
  4. Neumannová Katerina      PVP9250   VSS Přírodověda Praha    13:06   + 0:31 
  5. Slavíková Silvie         PGP9751   SK Praga                 13:31   + 0:56 
  6. Simsová Jana             MFP7651   VŠSK MFF UK Praha        13:32   + 0:57 
  7. Janovská Katerina        PGP9850   SK Praga                 13:33   + 0:58 
  8. Hájková Eliska           KAM9851   OK Kamenice              13:42   + 1:07 
  9. Voltrová Alena           ROZ9951   OK Roztoky               13:46   + 1:11 
 10. Rambová Kamila           DKP8655   Oddíl OB Kotlářka        13:49   + 1:14 
 11. Albrechtová Iveta        KAM9950   OK Kamenice              13:51   + 1:16 
 12. Pospísilová Marie        DKP8756   Oddíl OB Kotlářka        13:55   + 1:20 
 13. Kozinová Jana            PGP6651   SK Praga                 14:15   + 1:40 
 14. Kudrnácová Lucie         HCE8850   TJ Hostivice             14:24   + 1:49 
 15. Zimmerová Katerina       KAM9850   OK Kamenice              14:37   + 2:02 
 16. Hrabánková Klára         PGP9654   SK Praga                 14:51   + 2:16 
 17. Procházková Zuzana       KPY8650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  15:01   + 2:26 
 18. Lostáková Ivana          LTP7758   OOB TJ Lokomotiva Tepli  15:23   + 2:48 
 19. Králová Iveta            JHB8952   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  15:24   + 2:49 
 20. Dlouhá Hana              DKP9450   Oddíl OB Kotlářka        15:27   + 2:52 
 21. Peterová Alena           DOB8953   KOB Dobruška             15:28   + 2:53 
 22. Albrechtová Eva          KAM7850   OK Kamenice              15:32   + 2:57 
 22. Bartalosová Jana         PGP8154   SK Praga                 15:32   + 2:57 
 24. GrundmanovA# Lenka       CHC8651   K.O.B. Choceň            15:34   + 2:59 
 25. Vildmonová Pavla         PGP7454   SK Praga                 15:38   + 3:03 
 26. Hosková Tereza           DOB8971   KOB Dobruška             15:41   + 3:06 
 27. Voltrová Hana            ROZ9752   OK Roztoky               15:43   + 3:08 
 28. Olhavová Hana            ASU9199   Magnus Orienteering      16:12   + 3:37 
 29. Janovská Petra           PGP7355   SK Praga                 16:31   + 3:56 
 30. Králová Vanda            BZP8750   Báječné ženy v orientač  16:38   + 4:03 
 31. Tumová Pavla             2PZ7550   Lipno team               16:47   + 4:12 
 32. Lukavcová Ivana          SMR8754   SNS Smržovka             16:54   + 4:19 
 33. Fencíková Vladislava     JHB6553   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  17:02   + 4:27 
 34. Gabrovská Lucie          TAP8854   KOB TRETRA Praha         17:06   + 4:31 
 35. Zelená Markéta           PGP5850   SK Praga                 18:09   + 5:34 
 36. Freyová Michaela         KPY6050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  19:17   + 6:42 
 37. Karasová Jana            FSP6153   VSK ČVUT Fakulta Staveb  19:37   + 7:02 
 38. Johanovská Tereza        DKP8659   Oddíl OB Kotlářka        21:51   + 9:16 
 39. Dlouhá Jana              DKP5950   Oddíl OB Kotlářka        21:56   + 9:21 
 40. Kasparová Lucie          CHT9999   OOB SK Chrast            22:02   + 9:27 
 41. Kápicková Michaela       FSP9550   VSK ČVUT Fakulta Staveb  34:15   + 21:40
--------------------------------------------------------------------------------

D35 1.70 km, 35 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedlácková Petra         ROZ7050   OK Roztoky               15:33          
  2. Petriláková Petra        DOR7656   OK Dobříš                15:40   + 0:07 
  3. Kotková Lenka            RIC7352   OB Říčany                16:31   + 0:58 
  4. Perknerová Barbora       ZVO8151   OB SK Zvole              16:37   + 1:04 
  5. Pangrácová Jana          MFP7653   VŠSK MFF UK Praha        16:40   + 1:07 
  6. Vanecková Petra          TJP7950   TJ Sokol Troja           16:48   + 1:15 
  7. Kubecová Jana            STB7399   TJ Stadion Nový Bor      16:51   + 1:18 
  8. Papicová Silvie          BZP7651   Báječné ženy v orientač  17:09   + 1:36 
  8. Brandejsová Petra        DKP7853   Oddíl OB Kotlářka        17:09   + 1:36 
 10. Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný               17:22   + 1:49 
 11. Housková Monika          DOR7551   OK Dobříš                17:43   + 2:10 
 12. Miseková Martina         KAM7851   OK Kamenice              17:48   + 2:15 
 13. Skobová Tereza           VIP7855   SK VIPrahlo              17:49   + 2:16 
 14. Dobiásová Hana           ROU7451   SKOB Roudnice nad Labem  18:14   + 2:41 
 15. Skripniková Katerina     FSP8051   VSK ČVUT Fakulta Staveb  18:25   + 2:52 
 16. Janderová Markéta        SOB7750   SOBSA                    18:46   + 3:13 
 17. Tolarová Ivana           RIC7650   OB Říčany                18:49   + 3:16 
 18. Hudosová Gabriela        RIC7299   OB Říčany                18:51   + 3:18 
 19. Hellerová Alena          ROU7850   SKOB Roudnice nad Labem  18:52   + 3:19 
 20. Lorencová Marcela        DOR7752   OK Dobříš                19:44   + 4:11 
 21. Hladíková Zuzana         DKP7852   Oddíl OB Kotlářka        20:48   + 5:15 
 22. Haková Magda             PGP7651   SK Praga                 21:08   + 5:35 
 23. Jirasová Jana            DOR7450   OK Dobříš                21:50   + 6:17 
 24. Marholdová Martina       ZVO7451   OB SK Zvole              25:04   + 9:31 
 25. Havláková Daniela        ROU7951   SKOB Roudnice nad Labem  32:33   + 17:00
     Simerková Olga           PGP7551   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 1.70 km, 35 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Svatava         ROZ6150   OK Roztoky               15:01          
  2. Ciháková Lenka           KNC6750   Sokol Kostelec n. Č. l.  16:02   + 1:01 
  3. Komersová Jana           KNC6550   Sokol Kostelec n. Č. l.  16:06   + 1:05 
  4. Neumannová Renata        PVP6650   VSS Přírodověda Praha    16:39   + 1:38 
  5. Krotilová Magdaléna      BZP7150   Báječné ženy v orientač  18:12   + 3:11 
  6. Votavová Renata          KNC6452   Sokol Kostelec n. Č. l.  18:14   + 3:13 
  6. Nová Jana                DOR7150   OK Dobříš                18:14   + 3:13 
  8. Kotenová Klára           RIC7252   OB Říčany                18:34   + 3:33 
  9. Havlícková Jindra        KNC6150   Sokol Kostelec n. Č. l.  19:07   + 4:06 
 10. Kasparová Irena          SLA6852   SKOB Slaný               19:38   + 4:37 
 11. Svobodná Eva             DKP5851   Oddíl OB Kotlářka        19:59   + 4:58 
 12. Simunková Martina        TAP6851   KOB TRETRA Praha         20:00   + 4:59 
 13. Dudová Hana              DKP5752   Oddíl OB Kotlářka        20:02   + 5:01 
 14. Surkova Nadezda          DKL7153   KOB Kladno               20:23   + 5:22 
 15. Buková Zdenka            ROU7051   SKOB Roudnice nad Labem  20:24   + 5:23 
 16. Straková Jana            SLA7251   SKOB Slaný               20:26   + 5:25 
 17. Foglarová Nada           DKP6553   Oddíl OB Kotlářka        20:38   + 5:37 
 18. Zimmerová Lenka          ZVO6451   OB SK Zvole              21:26   + 6:25 
 19. Petrová Martina          6YC6850   Neregistrovaní           24:33   + 9:32 
 20. Míchalová Marcela        KPY6850   SOOB TJ Sokol Kralupy n  26:35   + 11:34
 21. Radová Jaromíra          DKP6551   Oddíl OB Kotlářka        27:36   + 12:35
 22. Buková Jana              ROU7150   SKOB Roudnice nad Labem  32:42   + 17:41
     Zdimerová Monika         LME6950   SK Los Mělník             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.30 km, 25 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrabánková Ilona         PGP6250   SK Praga                 13:48          
  2. Silerová Zdena           KNC5750   Sokol Kostelec n. Č. l.  14:10   + 0:22 
  3. Beranová Vlasta          UVP5450   Slovan Praha             14:48   + 1:00 
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.20 km, 15 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Krízová Zdenka           PZR5051   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  10:38          
  2. Hankovská Jana           PGP4050   SK Praga                 11:20   + 0:42 
  3. Kubátová Milada          PGP4750   SK Praga                 11:36   + 0:58 
  4. Stehnová Hana            DKP5150   Oddíl OB Kotlářka        13:00   + 2:22 
  5. Zmeková Míla             SLP4451   OOB Slavia Praha         13:50   + 3:12 
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.10 km, 15 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Machar Eda               DKP0803   Oddíl OB Kotlářka         6:39          
  2. Skripnik Matous          FSP0800   VSK ČVUT Fakulta Staveb   6:49   + 0:10 
  3. Jandera Krystof          PGP0700   SK Praga                  7:18   + 0:39 
  4. Matys Ondrej             DOR0803   OK Dobříš                 7:34   + 0:55 
  5. Havlák Stepán            ROU0801   SKOB Roudnice nad Labem   7:58   + 1:19 
  6. Volek Robin              KNC0701   Sokol Kostelec n. Č. l.   8:14   + 1:35 
  7. Simerka Ondrej           PGP0800   SK Praga                  8:18   + 1:39 
  8. Vítecek Simon            DKP0801   Oddíl OB Kotlářka         8:25   + 1:46 
  9. Brandejs Stepán          DKP0807   Oddíl OB Kotlářka         8:51   + 2:12 
 10. Beran Frantisek          SLA0700   SKOB Slaný                9:25   + 2:46 
 11. Janda Simon              DKL0800   KOB Kladno                9:48   + 3:09 
 12. Magazu Lukas             DOR0805   OK Dobříš                10:14   + 3:35 
 13. Schnabl Jakub            RIC0706   OB Říčany                10:22   + 3:43 
 13. Peckl Krystof            NNN1004   Neregistrovaní (NNN)     10:22   + 3:43 
 15. Ouda Filip               6KC0800   Neregistrovaný           10:59   + 4:20 
 15. Linhart Jakub            ZVO0802   OB SK Zvole              10:59   + 4:20 
 17. Schnabl Petr             RIC0802   OB Říčany                11:22   + 4:43 
 18. Tuma Jonás               2PZ0800   Lipno team               11:52   + 5:13 
 19. Rejsek Václav            KAM0700   OK Kamenice              11:53   + 5:14 
 20. Müller Frantisek         HCE0801   TJ Hostivice             12:51   + 6:12 
 21. Havlín Prokop            DKP       Oddíl OB Kotlářka        13:17   + 6:38 
 22. Subrt Ondrej             TAP0801   KOB TRETRA Praha         13:30   + 6:51 
 23. Tolar Ondrej             RIC0701   OB Říčany                13:55   + 7:16 
 24. Paces Frantisek          KNC0801   Sokol Kostelec n. Č. l.  13:59   + 7:20 
 25. Svoboda Fabián           FSP0708   VSK ČVUT Fakulta Staveb  14:48   + 8:09 
 26. Pilát Jaromír            DKL0900   KOB Kladno               16:39   + 10:00
 27. Ouda Krystof             6KC1000   Neregistrovaný           17:02   + 10:23
 28. Priehoda Erik            PGP0803   SK Praga                 18:05   + 11:26
 29. Vaclavik Martin          SLA       SKOB Slaný               18:40   + 12:01
 30. Veljacik Jonás           SCP0800   OK Sparta Praha          19:48   + 13:09
 31. Rejsek Cenek             KAM1002   OK Kamenice              27:54   + 21:15
 32. Motycka Jan              9BC0700   NNN                      28:30   + 21:51
 33. Dvorák Patrik            DKP0905   Oddíl OB Kotlářka        29:25   + 22:46
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.50 km, 35 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pilát Borivoj            DKL0500   KOB Kladno                9:58          
  2. Bárta Viktor             ZVO0601   OB SK Zvole              10:51   + 0:53 
  3. Milota Jakub             KAM0503   OK Kamenice              11:00   + 1:02 
  4. Lorenc Vasek             DOR0702   OK Dobříš                11:04   + 1:06 
  5. Jíra Filip               ROZ0500   OK Roztoky               11:12   + 1:14 
  6. Husák Ondrej             SLA0600   SKOB Slaný               11:20   + 1:22 
  7. Bartalos Matyás          PGP0503   SK Praga                 11:26   + 1:28 
  8. Jiras Jan                DOR0505   OK Dobříš                11:41   + 1:43 
  9. Sedlácek Patrik          ROZ0800   OK Roztoky               11:53   + 1:55 
 10. Skripnik Nikola          FSP0600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  11:55   + 1:57 
 11. Strelba Antonín          PGP0605   SK Praga                 12:34   + 2:36 
 12. Novy Jáchym              DOR0502   OK Dobříš                12:59   + 3:01 
 13. Schnabl David            RIC0508   OB Říčany                13:18   + 3:20 
 14. Michálek Michal          KPY0500   SOOB TJ Sokol Kralupy n  13:29   + 3:31 
 15. Machar Matej             DKP0604   Oddíl OB Kotlářka        13:43   + 3:45 
 16. Marhold Václav           ZVO0501   OB SK Zvole              13:54   + 3:56 
 16. Tolar Hynek              RIC0505   OB Říčany                13:54   + 3:56 
 18. Jiras Antonín            DOR0701   OK Dobříš                14:58   + 5:00 
 19. Holesta Jakub            KPY0502   SOOB TJ Sokol Kralupy n  15:21   + 5:23 
 20. Zápotocky Jirí           SLA0800   SKOB Slaný               15:32   + 5:34 
 21. Paier Lukás              DKLXXX2   KOB Kladno               15:36   + 5:38 
 22. Perkner Vít              ZVO0603   OB SK Zvole              16:30   + 6:32 
 23. Elleder David            DKP0605   Oddíl OB Kotlářka        17:20   + 7:22 
 24. Zebrák Adam              KPY0505   SOOB TJ Sokol Kralupy n  17:33   + 7:35 
 25. Jansky Jan               DKP0507   Oddíl OB Kotlářka        21:44   + 11:46
     Havlák René              ROU0602   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 1.70 km, 35 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jedlicka Jakub           KAM0404   OK Kamenice              11:03          
  2. Petrilák Matous          DOR0409   OK Dobříš                11:11   + 0:08 
  3. Snízek Ondrej            DOR0406   OK Dobříš                11:30   + 0:27 
  4. Snízek Martin            DOR0405   OK Dobříš                12:04   + 1:01 
  5. Janas Adam               PGP0404   SK Praga                 12:11   + 1:08 
  6. Heller Jirí              ROU0501   SKOB Roudnice nad Labem  13:04   + 2:01 
  7. Holecek Stepán           RIC0401   OB Říčany                13:19   + 2:16 
  8. Pinkava Frantisek        DKL0401   KOB Kladno               14:17   + 3:14 
  9. Marhold Premysl          ZVO0301   OB SK Zvole              14:39   + 3:36 
 10. Paces Marek              KNC0402   Sokol Kostelec n. Č. l.  15:00   + 3:57 
 11. Surkov Jury              DKL0402   KOB Kladno               17:06   + 6:03 
 12. Ouska Filip              DOR0304   OK Dobříš                17:50   + 6:47 
 13. Simerka Jakub            PGP0407   SK Praga                 19:14   + 8:11 
--------------------------------------------------------------------------------

H16 1.90 km, 40 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klement David            DKP0110   Oddíl OB Kotlářka        11:56          
  2. Sedlácek Jaroslav        DKP0309   Oddíl OB Kotlářka        11:58   + 0:02 
  3. Forst Antonín            PGP0106   SK Praga                 12:27   + 0:31 
  4. Husák Zdenek             SLA0201   SKOB Slaný               13:17   + 1:21 
  5. Tesarík Jáchym           DKP0106   Oddíl OB Kotlářka        13:33   + 1:37 
  6. Marhold Ondrej           ZVO0101   OB SK Zvole              13:50   + 1:54 
  7. Svoboda Ludek            DKL0200   KOB Kladno               14:15   + 2:19 
  8. Buk Ondrej               ROU0102   SKOB Roudnice nad Labem  14:47   + 2:51 
  9. Albrecht Adam            KAM0203   OK Kamenice              17:34   + 5:38 
 10. Hrdlicka Jan             SLA0200   SKOB Slaný               21:08   + 9:12 
 11. Surkov Aleksandr         DKL0104   KOB Kladno               22:49   + 10:53
--------------------------------------------------------------------------------

H18 1.90 km, 40 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ridzon Daniel            DKP9907   Oddíl OB Kotlářka        12:17          
  2. Koubek Václav            DOR9900   OK Dobříš                14:47   + 2:30 
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 1.70 km, 35 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Axmann Simon             44C8700   Neregistrovaní            9:59          
  2. Urbánek Jan              3SZ8800   Neregistrovaní           11:57   + 1:58 
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 2.50 km, 45 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Glonek Jakub             AOP9602   Orientační Běh Opava     12:41          
  2. Pospísil Ondrej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka        12:55   + 0:14 
  3. Vesely Jakub             PGP9503   SK Praga                 12:57   + 0:16 
  4. Smelík Martin            ASU9644   Magnus Orienteering      13:01   + 0:20 
  5. Vítek Karel              PGP9904   SK Praga                 13:12   + 0:31 
  6. Uhlík Michal             SJC8007   Sportcentrum Jičín       13:16   + 0:35 
  7. Janovsky Tomás           PGP0101   SK Praga                 13:32   + 0:51 
  8. Olhava Rastislav         ASU8949   Magnus Orienteering      13:36   + 0:55 
  9. Malacka Milan            DKP0210   Oddíl OB Kotlářka        13:48   + 1:07 
 10. Skalka Jakub             5RX9101   NNN                      13:51   + 1:10 
 11. Prazák Jirí              ZBP7800   OOB SK Zbraslav          13:53   + 1:12 
 12. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             13:54   + 1:13 
 13. Kozák Petr               KAM6501   OK Kamenice              14:00   + 1:19 
 14. Hledík Jakub             CHT9501   OOB SK Chrast            14:02   + 1:21 
 15. Jirka Mikulás            STE0000   SK SKI-OB Šternberk      14:17   + 1:36 
 16. Ramba Jirí               DKP8606   Oddíl OB Kotlářka        14:25   + 1:44 
 17. Johanovsky Tomás         DKP8500   Oddíl OB Kotlářka        14:28   + 1:47 
 18. Hosek Radim              DOB8737   KOB Dobruška             14:30   + 1:49 
 19. Hájek Adam               KAM9202   OK Kamenice              14:33   + 1:52 
 20. Vlásek Jakub             TAP9702   KOB TRETRA Praha         14:34   + 1:53 
 21. Buk Petr                 ROU0001   SKOB Roudnice nad Labem  14:37   + 1:56 
 22. Janovsky Tomás           PGP6401   SK Praga                 14:43   + 2:02 
 22. Hanák Jan                SLA8002   SKOB Slaný               14:43   + 2:02 
 24. Pasek Frantisek          KAM7600   OK Kamenice              14:57   + 2:16 
 25. Hodek Michal             TAP8808   KOB TRETRA Praha         15:03   + 2:22 
 26. Pangrác Ondrej           MFP7603   VŠSK MFF UK Praha        15:08   + 2:27 
 27. Prásil Ondrej            SJC8401   Sportcentrum Jičín       15:18   + 2:37 
 28. Buk Michal               ROU9601   SKOB Roudnice nad Labem  15:26   + 2:45 
 29. Koldinsky Jan            KPY8506   SOOB TJ Sokol Kralupy n  15:32   + 2:51 
 30. Vondra Jirí              FSP7600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  15:33   + 2:52 
 31. Martan Jirí              VLI7300   Slavia Liberec orientee  15:37   + 2:56 
 32. Bartalos Tomás           PGP8010   SK Praga                 15:49   + 3:08 
 33. Janas Petr               PGP7106   SK Praga                 15:55   + 3:14 
 34. Kohl Ondrej              KPY8600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  15:57   + 3:16 
 35. Kondrát Martin           PGP6501   SK Praga                 15:59   + 3:18 
 36. Buk Jindrich             ROU9303   SKOB Roudnice nad Labem  16:06   + 3:25 
 37. Besta Lukás              KNC8101   Sokol Kostelec n. Č. l.  16:25   + 3:44 
 38. Hybl Lukás               PGP7504   SK Praga                 16:33   + 3:52 
 39. Hopanyuk Anatoliy        DKP7900   Oddíl OB Kotlářka        16:47   + 4:06 
 39. Kremen Stepán            KAM9804   OK Kamenice              16:47   + 4:06 
 41. Rada Jakub               DKP9401   Oddíl OB Kotlářka        16:54   + 4:13 
 42. Duda Miroslav            ROU8009   SKOB Roudnice nad Labem  17:09   + 4:28 
 43. Vlach Martin             PGP8605   SK Praga                 17:38   + 4:57 
 44. Komín David              PGP7405   SK Praga                 17:45   + 5:04 
 45. Borovicka Tomás          FSP9801   VSK ČVUT Fakulta Staveb  17:48   + 5:07 
 46. Hrabánek David           PGP6003   SK Praga                 17:51   + 5:10 
 47. Buzek Martin             PGP8401   SK Praga                 18:18   + 5:37 
 48. Strelba Ondrej           KTA7501   SK Kotnov Tábor          18:30   + 5:49 
 49. Straka Tomás             SLA9702   SKOB Slaný               18:35   + 5:54 
 50. Fiala Matej              DKL98XX   KOB Kladno               18:42   + 6:01 
 51. Nesrovnal Jaroslav       71X8300   Hoši Planá               19:02   + 6:21 
 52. Zácek Martin             FSP6803   VSK ČVUT Fakulta Staveb  20:16   + 7:35 
 53. Simunek Petr             MFP9849   VŠSK MFF UK Praha        20:48   + 8:07 
 54. Kohl Jirí                KPY6201   SOOB TJ Sokol Kralupy n  20:57   + 8:16 
 55. Lukavec Petr             SMR7800   SNS Smržovka             21:05   + 8:24 
 56. Koc Zdenek               MKP4700   SK GORDIC Praha Kačerov  22:31   + 9:50 
     Klomínsky Václav         KPY8700   SOOB TJ Sokol Kralupy n   DISK          
     Surkov Ivan              DKL7400   KOB Kladno                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 2.30 km, 45 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skripnik Ondrej          FSP7502   VSK ČVUT Fakulta Staveb  13:39          
  2. Hill Richard             NNN1008   Neregistrovaní (NNN)     14:08   + 0:29 
  3. Pavlícek Lubomír         KPY7800   SOOB TJ Sokol Kralupy n  14:29   + 0:50 
  4. Koten Pavel              RIC7200   OB Říčany                16:05   + 2:26 
  5. Matys Jan                DOR8001   OK Dobříš                16:13   + 2:34 
  6. Svoboda Jirí             ROZ7500   OK Roztoky               16:14   + 2:35 
  7. Balej Jirí               KAM7201   OK Kamenice              16:16   + 2:37 
  8. Slapánek René            ROU7904   SKOB Roudnice nad Labem  16:23   + 2:44 
  9. Collis Mark              DKP7703   Oddíl OB Kotlářka        16:26   + 2:47 
 10. Jedlicka Adam            KAM7700   OK Kamenice              16:42   + 3:03 
 11. Houska Jindrich          DOR7601   OK Dobříš                16:46   + 3:07 
 12. Svec Karel               ZVO7601   OB SK Zvole              16:58   + 3:19 
 13. Ouda Martin              6KC0000   Neregistrovaný           17:07   + 3:28 
 14. Heller Jirí              ROU7708   SKOB Roudnice nad Labem  17:23   + 3:44 
 15. Cerny Michal             ROU7505   SKOB Roudnice nad Labem  17:55   + 4:16 
 16. Vanecek Jan              TJP8000   TJ Sokol Troja           18:40   + 5:01 
 17. Tolar Jan                RIC7301   OB Říčany                20:48   + 7:09 
 18. Chramosta Tomás          KAM7601   OK Kamenice              25:29   + 11:50
 19. Krejcí Ladislav          ROU7301   SKOB Roudnice nad Labem  27:52   + 14:13
     Jandera Tomás            SOB7300   SOBSA                     DISK          
     Hladík Zdenek            DKP7401   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 2.30 km, 45 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrian Petr            PGP7203   SK Praga                 14:43          
  2. Veljacik Pavel           SCP6200   OK Sparta Praha          14:52   + 0:09 
  3. Doubek Petr              SLA7000   SKOB Slaný               15:59   + 1:16 
  4. Subrt Antonín            DKP7100   Oddíl OB Kotlářka        16:16   + 1:33 
  5. Simsa Jaromír            MFP7100   VŠSK MFF UK Praha        16:41   + 1:58 
  6. Straka Lukás             SLA7002   SKOB Slaný               16:53   + 2:10 
  7. Cincibus Pavel           FSP6605   VSK ČVUT Fakulta Staveb  17:27   + 2:44 
  8. Kozina Petr              PGP6000   SK Praga                 17:31   + 2:48 
  9. Kubec Pavel              STB6601   TJ Stadion Nový Bor      17:35   + 2:52 
 10. Lorenc Václav            DOR7200   OK Dobříš                18:38   + 3:55 
 11. Stehno Pavel             DKP4900   Oddíl OB Kotlářka        19:01   + 4:18 
 12. Betlach Miroslav         DKP6300   Oddíl OB Kotlářka        19:12   + 4:29 
 13. Sedlácek Jaroslav        ROZ6801   OK Roztoky               20:04   + 5:21 
 14. Votava Petr              KNC6602   Sokol Kostelec n. Č. l.  20:16   + 5:33 
 15. Hájek Tomás              ZVO6401   OB SK Zvole              20:28   + 5:45 
 16. Kraml Martin             ZVO7102   OB SK Zvole              20:36   + 5:53 
 17. Sanna Roberto            DKP6703   Oddíl OB Kotlářka        20:56   + 6:13 
 18. Velichkov Petar          DKP6704   Oddíl OB Kotlářka        21:44   + 7:01 
 19. Fiala Zdenek             TAP5501   KOB TRETRA Praha         21:51   + 7:08 
 20. Zdimera Zdenek           LME7000   SK Los Mělník            21:57   + 7:14 
 21. Uhlír Patrik             LBE7000   TJ Lokomotiva Beroun     23:27   + 8:44 
 22. Dobes Václav             KPY5701   SOOB TJ Sokol Kralupy n  32:01   + 17:18
 23. Buk Jirí                 ROU6901   SKOB Roudnice nad Labem  40:39   + 25:56
--------------------------------------------------------------------------------

H55 1.90 km, 40 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nentvich Lubomír         DOR5800   OK Dobříš                15:22          
  2. Jirka Jirí               ZPV5501   KOB ZPV Prostějov        15:50   + 0:28 
  3. John Vladimír            OLP5502   PSK Olymp Praha          16:45   + 1:23 
  4. Strejc Jaroslav          ZVO6101   OB SK Zvole              16:55   + 1:33 
  5. Koc Lumír                MKP5401   SK GORDIC Praha Kačerov  17:22   + 2:00 
  6. Kudrnác Martin           HCE5901   TJ Hostivice             18:12   + 2:50 
  7. Sváb Jan                 VSP5801   USK Praha                18:25   + 3:03 
  8. Knotek Kamil             OLP5701   PSK Olymp Praha          18:37   + 3:15 
  9. Dlouhy Jirí              DKP5700   Oddíl OB Kotlářka        19:50   + 4:28 
 10. Svobodny Petr            DKP5800   Oddíl OB Kotlářka        20:03   + 4:41 
 11. Grivalsky Michal         PGP5900   SK Praga                 20:57   + 5:35 
 12. Buk Miloslav             ROU6202   SKOB Roudnice nad Labem  21:24   + 6:02 
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.20 km, 15 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cadil Jan                FSP4300   VSK ČVUT Fakulta Staveb   9:15          
  2. Kríz Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz   9:51   + 0:36 
  3. Novák Milos              SCP4600   OK Sparta Praha           9:58   + 0:43 
  4. Zeleny Vladimír          PGP4800   SK Praga                 11:11   + 1:56 
  5. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     13:40   + 4:25 
  6. Duda Frantisek           KPY4600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  14:04   + 4:49 
--------------------------------------------------------------------------------

H75 1.20 km, 15 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zábransky Emil           SLA4200   SKOB Slaný               10:23          
  2. Attl Vladimír            PGP3800   SK Praga                 11:25   + 1:02 
  3. Lousa Frantisek          KPY3700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  13:28   + 3:05 
  4. Kalivoda Viktor          KNC3300   Sokol Kostelec n. Č. l.  19:33   + 9:10 
  5. Kalivoda Vladimír        KNC3800   Sokol Kostelec n. Č. l.  25:01   + 14:38
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.00 km, 15 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slavíková Katerina       PGP6650   SK Praga                  8:12          
  2. Hladík Filip             DKP1102   Oddíl OB Kotlářka         8:48   + 0:36 
  3. Tumová Dominika          2PZ1050   Lipno team                9:02   + 0:50 
  4. Ellederová Eva           DKP0858   Oddíl OB Kotlářka         9:20   + 1:08 
  5. Elleder Jan              DKP1003   Oddíl OB Kotlářka         9:23   + 1:11 
  6. Kukackova Johana         FSP0951   VSK ČVUT Fakulta Staveb  10:01   + 1:49 
  7. Kukacková Jana                                              11:02   + 2:50 
  8. Ouda Tomás               6KC1200   Neregistrovaný           11:14   + 3:02 
  9. Pangrácová Eva           MFP1051   VŠSK MFF UK Praha        11:20   + 3:08 
 10. Rejsková Klára           KAM1251   OK Kamenice              11:21   + 3:09 
 11. Savelová Katerina        DKP1154   Oddíl OB Kotlářka        11:26   + 3:14 
 12. Tumová Simona            2PZ1051   Lipno team               12:12   + 4:00 
 13. Zápotocky Tomás          SLA1200   SKOB Slaný               12:39   + 4:27 
 14. Nahi Adam                FSP0705   VSK ČVUT Fakulta Staveb  12:57   + 4:45 
 15. Baldrian Josef           VSP1100   USK Praha                12:58   + 4:46 
 16. Subrtová Barbora         TAP1150   KOB TRETRA Praha         13:00   + 4:48 
 17. Seborová Kacka           DKL0951   KOB Kladno               13:17   + 5:05 
 18. Seborová Barbora         DKL1150   KOB Kladno               13:19   + 5:07 
 19. Michalsky Ondrej         NNN       Neregistrovaní (NNN)     13:22   + 5:10 
 20. Pompachová Natálie       SLA0952   SKOB Slaný               13:48   + 5:36 
 21. Savelová Julie           DKP0863   Oddíl OB Kotlářka        14:10   + 5:58 
 22. Lenská Tereza            DKP1054   Oddíl OB Kotlářka        14:25   + 6:13 
 23. Havlák Tobiás            ROU1301   SKOB Roudnice nad Labem  14:44   + 6:32 
 24. Finco Dneboska Eva       PVP7755   VSS Přírodověda Praha    14:59   + 6:47 
 25. Sedlák Václav            DKP1105   Oddíl OB Kotlářka        15:33   + 7:21 
 26. Machar Dan               DKP1002   Oddíl OB Kotlářka        17:52   + 9:40 
 27. Václavíková Amálie                                          18:47   + 10:35
 28. Hill Daisy               NNN1009   Neregistrovaní (NNN)     20:49   + 12:37
 29. Pecklová Laura           NNN1005   Neregistrovaní (NNN)     21:32   + 13:20
 30. Zbynek Krupicka          DKL09X1   KOB Kladno               22:20   + 14:08
 31. Magazu Sophia            DOR       OK Dobříš                22:45   + 14:33
 32. Slavík Viktor            PGP6300   SK Praga                 22:53   + 14:41
 33. Pospisilova Rebeka       DKP1771   Oddíl OB Kotlářka        22:58   + 14:46
 34. Vondrová Eliska          FSP0850   VSK ČVUT Fakulta Staveb  25:57   + 17:45
 35. Slechtová Martina                                           27:12   + 19:00
 36. Mullerová Emílie         HCE       TJ Hostivice             29:27   + 21:15
 37. Chalupecka Anezka        NNN       Neregistrovaní (NNN)     29:33   + 21:21
 38. Van Dongen Annemiek                                         33:15   + 25:03
 39. Van Dongen Tim                                              33:16   + 25:04
 40. Matyás+Krystof Komínovi  DKL09XX   KOB Kladno               35:52   + 27:40
 41. Muller Karel             HCE1000   TJ Hostivice            -698:30   +      
     Dobiás Jaromír           ROU1101   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Dobiásová Eliska         ROU1150   SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Motycka Michal           9BC0701   NNN                       DISK          
     Václavíková Anna                                             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.80 km, 35 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Plánicka Jirí                                               13:33          
  2. Pokorny Stanislav                                           14:14   + 0:41 
  3. Beran Jaroslav           SLA       SKOB Slaný               15:02   + 1:29 
  4. Michalska Lenka                                             16:59   + 3:26 
  5. Planickova Libuse        NNN       Neregistrovaní (NNN)     17:42   + 4:09 
  6. Magazu Radka             DOR7853   OK Dobříš                18:21   + 4:48 
  7. Pecklová Jarmila         NNN1003   Neregistrovaní (NNN)     19:10   + 5:37 
  8. Husáková Petra           SLA7452   SKOB Slaný               19:21   + 5:48 
  9. Priehodová Katerina      99Z7800   Lísteček                 19:29   + 5:56 
 10. Misek Michal             KAM7202   OK Kamenice              20:37   + 7:04 
 11. Niklová Michaela         DOB       KOB Dobruška             20:59   + 7:26 
 12. Bastová Jana             DOR7452   OK Dobříš                22:05   + 8:32 
 13. Paierová Iveta           DKLXXX3   KOB Kladno               22:45   + 9:12 
 14. Basta Jaroslav           DOR7401   OK Dobříš                23:05   + 9:32 
 15. Beranová Jana                                               29:10   + 15:37
 16. Koubková Daniela         DOR7451   OK Dobříš                30:09   + 16:36
 17. Pekná Eva                ROU7550   SKOB Roudnice nad Labem  31:03   + 17:30
 18. Svoboda Filip            5FX0700   MMOB Praha               37:13   + 23:40
 19. Beran Simon              SLA       SKOB Slaný               37:31   + 23:58
 20. Samohyl Richard          PGP2800   SK Praga                 55:10   + 41:37
--------------------------------------------------------------------------------

T 2.90 km, 40 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dnebosky Frantisek       NNN       Neregistrovaní (NNN)     18:32          
  2. Peckl Martin             NNN1006   Neregistrovaní (NNN)     21:27   + 2:55 
  3. Motycka Michal           9BC7401   NNN                      21:29   + 2:57 
  4. Malecková Iva            PGP7559   SK Praga                 23:53   + 5:21 
  5. Malacka Milan            DKP6000   Oddíl OB Kotlářka        24:09   + 5:37 
  6. Linhart Václav                                              25:04   + 6:32 
  7. Kukacková Renata         5VX7950   Neregistrovaní-Kuk.      25:07   + 6:35 
  8. Skalka Michal                                               25:08   + 6:36 
  9. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš                25:18   + 6:46 
 10. Jírová Monika            ROZ7350   OK Roztoky               25:45   + 7:13 
 11. Kopácek Jirí             DOR6100   OK Dobříš                25:58   + 7:26 
 12. Chmelík Petr             DOR8100   OK Dobříš                26:04   + 7:32 
 13. Elleder Daniel           DKP7101   Oddíl OB Kotlářka        27:00   + 8:28 
 14. Malacková Jana           DKP6150   Oddíl OB Kotlářka        27:11   + 8:39 
 15. Vísková Alena            KAM7451   OK Kamenice              27:38   + 9:06 
 16. Kudrnácová Hana          KAM6250   OK Kamenice              28:28   + 9:56 
 17. Subrt Evzen              TAP8000   KOB TRETRA Praha         28:52   + 10:20
 18. Svoboda Jakub            FSP7601   VSK ČVUT Fakulta Staveb  29:09   + 10:37
 19. Kopácková Alena          DOR6450   OK Dobříš                32:32   + 14:00
 20. Jirkovská Katerina       6KC7550   Neregistrovaný           33:37   + 15:05
 21. Cápová Jana              NNN1000   Neregistrovaní (NNN)     34:28   + 15:56
 22. Halková Jarka            5RC7753   Báječné ženy v orientač  35:42   + 17:10
 23. Bednárová Barbora        6KC7650   Neregistrovaný           37:55   + 19:23
     Albrecht Vladimír        KAM7800   OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------