Kód závodu          : 3872
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 07.10.2017
Pořadatel           : SNA - TJ START Náchod
Ředitel závodu      : Kalibán Pavel
Hlavní rozhodčí     : Macek Martin
Ředitel závodu      : Kalibán Pavel
Stavitel tratí      : Sokolář Zdeněk

D10N 1.90 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havrdová Selina          SJC0950   Sportcentrum Jičín       27:12          
  2. Pohlová Matylda          4RZ0951   SKI Police nad Metují    29:30   + 2:18 
  3. Klímová Lucie            4RZ0955   SKI Police nad Metují    31:07   + 3:55 
  4. Šnokhousová Johanka      SJC0851   Sportcentrum Jičín       31:36   + 4:24 
  5. Jakubcová Karolína       SJC1050   Sportcentrum Jičín       32:06   + 4:54 
  6. Stará Magdalena          LPU0755   OK Lokomotiva Pardubice  33:32   + 6:20 
  7. Schwengerová Anna        SRK0851   SOOB Spartak Rychnov n.  34:04   + 6:52 
  8. Vávrová Štěpánka         NER       POL-Lyžaři Police        34:10   + 6:58 
  9. Horklová Amálie          LPU0958   OK Lokomotiva Pardubice  35:24   + 8:12 
 10. Šretrová Lucie           4RZ0658   SKI Police nad Metují    35:31   + 8:19 
 11. Hančová Karolína         VRL0952   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:42   + 8:30 
 12. Macháčková Tereza        LPU0951   OK Lokomotiva Pardubice  36:04   + 8:52 
 13. Meierová Emílie          4RZ0952   SKI Police nad Metují    36:17   + 9:05 
 14. Pozdílková Zuzana        PHK0952   OK 99 Hradec Králové     37:11   + 9:59 
 15. Řezníčková Eliška        4RZ0757   SKI Police nad Metují    37:34   + 10:22
 16. Johnová Tereza           4RZ0559   SKI Police nad Metují    37:54   + 10:42
 17. Suchardová Ella          JIL0951   OK Jilemnice             38:41   + 11:29
 18. Pohlová Adéla            4RZ0756   SKI Police nad Metují    41:12   + 14:00
 19. Tůmová Maria             4RZ0953   SKI Police nad Metují    41:30   + 14:18
 20. Říhová Eliška            SRK0952   SOOB Spartak Rychnov n.  41:56   + 14:44
 21. Švíglerová Anna          LPU0952   OK Lokomotiva Pardubice  43:22   + 16:10
 22. Beranová Sára            POL       POL-Lyžaři Police        45:06   + 17:54
 23. Mitterwaldová Alice      4RZ0954   SKI Police nad Metují    46:08   + 18:56
 24. Hovorková Elen           LPU0954   OK Lokomotiva Pardubice  50:16   + 23:04
 25. Kvapilová Markéta        PHK0950   OK 99 Hradec Králové     50:39   + 23:27
 26. Lapáčková Šárka          SHK0954   OK Slavia Hradec Králov  62:43   + 35:31
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.10 km, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chrástová Barbora        STH0851   SK Studenec              22:14          
  2. Švíglerová Kateřina      LPU0752   OK Lokomotiva Pardubice  22:35   + 0:21 
  3. Netuková Anežka          SHK0750   OK Slavia Hradec Králov  23:13   + 0:59 
  4. Tichá Alexandra          LPU0757   OK Lokomotiva Pardubice  24:52   + 2:38 
  5. Podlešáková Monika       PHK0752   OK 99 Hradec Králové     25:14   + 3:00 
  6. Havrdová Sheila          SJC0750   Sportcentrum Jičín       25:36   + 3:22 
  7. Novotná Vendula          PHK0777   OK 99 Hradec Králové     25:40   + 3:26 
  8. Pipková Karolína         LPU0756   OK Lokomotiva Pardubice  26:17   + 4:03 
  9. Zitková Andrea           LPU0751   OK Lokomotiva Pardubice  27:19   + 5:05 
 10. Chlupáčová Anežka        ZAM0751   OB TJ Sokol Žamberk      28:51   + 6:37 
 11. Votočková Amélie         JIL0750   OK Jilemnice             31:10   + 8:56 
 12. Kutlvašrová Pavla        VRL0951   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:24   + 9:10 
 13. Kunartová Dominika       PHK0888   OK 99 Hradec Králové     32:09   + 9:55 
 14. Jelínková Eva            PHK0953   OK 99 Hradec Králové     33:10   + 10:56
 15. Hájková Lucie            CET0751   TJ Loko Česká Třebová    33:20   + 11:06
 16. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:36   + 12:22
 17. Malá Anežka              JIL0751   OK Jilemnice             34:55   + 12:41
 18. Bulušková Barbora        STH0750   SK Studenec              37:13   + 14:59
 19. Málková Michaela         PHK0853   OK 99 Hradec Králové     37:35   + 15:21
 20. Hamáčková Šárka          STH0852   SK Studenec              37:47   + 15:33
 21. Čapková Markéta          PHK0850   OK 99 Hradec Králové     39:07   + 16:53
 22. Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:12   + 17:58
 23. Trlidová Adriana         LPU0856   OK Lokomotiva Pardubice  40:33   + 18:19
 24. Stavrinou Kristýna       SRK0751   SOOB Spartak Rychnov n.  40:53   + 18:39
 25. Dominová Julie           LPU0857   OK Lokomotiva Pardubice  42:07   + 19:53
 26. Trlidová Anika           LPU0855   OK Lokomotiva Pardubice  43:18   + 21:04
 27. Pavlová Karolína         STH0752   SK Studenec              49:09   + 26:55
 28. Lapáčková Anna           SHK0854   OK Slavia Hradec Králov  50:46   + 28:32
 29. Brdlíková Eliška         VRL0753   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:16   + 30:02
 30. Hanlová Kristýna         SRK0752   SOOB Spartak Rychnov n.  55:35   + 33:21
 31. Lepšová Lucie            SRK0951   SOOB Spartak Rychnov n.  58:18   + 36:04
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.60 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štefanová Markéta        STH0550   SK Studenec              22:11          
  2. Matěásková Šárka         JIL0551   OK Jilemnice             23:38   + 1:27 
  3. Výchová Veronika         KOR0550   OB DDM Kostelec nad Orl  24:19   + 2:08 
  4. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  25:26   + 3:15 
  5. Chrástová Magdaléna      STH0551   SK Studenec              25:36   + 3:25 
  6. Neumannová Alžběta       PHK0650   OK 99 Hradec Králové     26:09   + 3:58 
  7. Morávková Zuzana         SRK0551   SOOB Spartak Rychnov n.  27:17   + 5:06 
  8. Holubářová Viktorie      KUO0599   KOB Ústí nad Orlicí      28:21   + 6:10 
  9. Příkazská Zuzana         PHK0654   OK 99 Hradec Králové     29:33   + 7:22 
 10. Hammová Linda            KOR0650   OB DDM Kostelec nad Orl  30:42   + 8:31 
 11. Malínská Nela            SJC0650   Sportcentrum Jičín       31:16   + 9:05 
 12. Vošahlíková Ema          LPU0663   OK Lokomotiva Pardubice  31:38   + 9:27 
 13. Mikysková Adéla          VAM0550   OOB Vamberk              32:25   + 10:14
 14. Šumberová Johana         PHK0565   OK 99 Hradec Králové     32:26   + 10:15
 15. Kuczerová Tereza         PHK0551   OK 99 Hradec Králové     32:42   + 10:31
 16. Zurynková Jana           PHK0553   OK 99 Hradec Králové     32:56   + 10:45
 17. Smisitelová Elena        KOR0551   OB DDM Kostelec nad Orl  33:06   + 10:55
 18. Cejpková Karolína        SRK0552   SOOB Spartak Rychnov n.  33:25   + 11:14
 19. Gurinová Gabriela        SJC0557   Sportcentrum Jičín       36:11   + 14:00
 20. Kay Nathalie             LPU0559   OK Lokomotiva Pardubice  37:17   + 15:06
 21. Zurynková Ema            PHK0655   OK 99 Hradec Králové     39:02   + 16:51
 22. Kopecká Anna             JIL0552   OK Jilemnice             39:52   + 17:41
 23. Petrásová Michaela       LPU0680   OK Lokomotiva Pardubice  40:22   + 18:11
 24. Pitrmucová Lucie         JIL0651   OK Jilemnice             40:30   + 18:19
 25. Dvořáková Kateřina       LPU0656   OK Lokomotiva Pardubice  41:11   + 19:00
 26. Tomášová Anna            SRK0554   SOOB Spartak Rychnov n.  41:41   + 19:30
 27. Hovadová Iveta           ZAM0552   OB TJ Sokol Žamberk      42:17   + 20:06
 28. Kučerová Amálie Evelína  PHK0651   OK 99 Hradec Králové     43:46   + 21:35
 29. Trlidová Agáta           LPU0554   OK Lokomotiva Pardubice  47:58   + 25:47
 30. Holcová Nikola           LPU0660   OK Lokomotiva Pardubice  56:16   + 34:05
 31. Sychrovská Klára         SNA0551   TJ START Náchod          65:42   + 43:31
     Mrskočová Markéta        LPU0553   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Rybínová Vendula         KOR0651   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 2.30 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubcová Anna             DOB0550   KOB Dobruška             25:48          
  2. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555   OOB Vamberk              32:08   + 6:20 
  3. Dvořáková Anežka         LPU0556   OK Lokomotiva Pardubice  35:13   + 9:25 
  4. Rážová Aneta             PHK0662   OK 99 Hradec Králové     38:54   + 13:06
  5. Barcalová Iva            CHC0655   K.O.B. Choceň            42:01   + 16:13
  6. Kuhnová Alžběta          LPU0652   OK Lokomotiva Pardubice  44:45   + 18:57
  7. Hylmarová Zuzana         ZAM0553   OB TJ Sokol Žamberk      44:47   + 18:59
  8. Hájková Marie            VRL0651   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:19   + 19:31
  9. Voláková Viktorie        BRU0651   Ulita-HOBRA Orienteerin  57:08   + 31:20
 10. Hanlová Nikola           SRK0553   SOOB Spartak Rychnov n.  61:10   + 35:22
 11. Chrtková Anežka          PHK       OK 99 Hradec Králové     67:29   + 41:41
 12. Dostálová Barbora        VRL0553   OOS TJ Spartak Vrchlabí  86:00   + 60:12
 13. Molingerová Adéla        SNA       TJ START Náchod          93:28   + 67:40
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.10 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlová Anna             JIL0352   OK Jilemnice             23:25          
  2. Koberová Kateřina        LPU0352   OK Lokomotiva Pardubice  24:16   + 0:51 
  3. Metelková Michaela       PHK0550   OK 99 Hradec Králové     25:52   + 2:27 
  4. Thýnová Martina          SHK0350   OK Slavia Hradec Králov  28:08   + 4:43 
  5. Gottsteinová Ema         JIL0451   OK Jilemnice             28:15   + 4:50 
  6. Pušová Bára              LPU0357   OK Lokomotiva Pardubice  29:14   + 5:49 
  7. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:26   + 6:01 
  8. Fejfarová Tereza         LPU0360   OK Lokomotiva Pardubice  30:08   + 6:43 
  9. Čapková Anna             PHK0451   OK 99 Hradec Králové     31:11   + 7:46 
 10. Pilná Natálie            VRL0351   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:12   + 7:47 
 11. Vávrová Vanda            HOR0350   TJ Jiskra Hořice         32:06   + 8:41 
 12. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:27   + 9:02 
 13. Kološová Veronika        LPU0351   OK Lokomotiva Pardubice  32:37   + 9:12 
 14. Licková Štěpánka         LTU0452   OOB TJ Lokomotiva Trutn  34:10   + 10:45
 15. Petrásová Hana           LPU0380   OK Lokomotiva Pardubice  34:55   + 11:30
 16. Hrnčířová Ivana          STH0351   SK Studenec              34:59   + 11:34
 17. Knobová Agáta            VRL0453   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:29   + 12:04
 18. Messnerová Lucie         VRL0456   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:06   + 12:41
 19. Stohanzlová Kristýna     LPU0356   OK Lokomotiva Pardubice  37:46   + 14:21
 20. Vodičková Johana         LPU0354   OK Lokomotiva Pardubice  38:13   + 14:48
 21. Kosinová Kristýna        SJC0453   Sportcentrum Jičín       40:21   + 16:56
 22. Matoušová Gabriela       VRL0352   OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:25   + 17:00
 23. Zamouřilová Anežka       PHK0354   OK 99 Hradec Králové     41:10   + 17:45
 24. Brožíková Barbora        SHK0358   OK Slavia Hradec Králov  43:59   + 20:34
 25. Hošková Kateřina         LTU0451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  46:24   + 22:59
 26. Kynčlová Jiřina          JIL0354   OK Jilemnice             48:36   + 25:11
 27. Houdová Adéla            JIL0353   OK Jilemnice             50:12   + 26:47
 28. Suková Majka             LTU0450   OOB TJ Lokomotiva Trutn  52:23   + 28:58
 29. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      55:28   + 32:03
 30. Růžičková Eliška         SJC0452   Sportcentrum Jičín       71:44   + 48:19
--------------------------------------------------------------------------------

D14D 2.60 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Adamovská Kateřina       VAM0350   OOB Vamberk              36:08          
  2. Adámková Klára           JIL0452   OK Jilemnice             36:10   + 0:02 
  3. Janovská Vendula         JIL0453   OK Jilemnice             40:23   + 4:15 
  4. Suchomelová Josefína     ZAM0451   OB TJ Sokol Žamberk      42:38   + 6:30 
  5. Tomášová Adéla           CHC0351   K.O.B. Choceň            46:36   + 10:28
  6. Vrábelová Hana           PHK0454   OK 99 Hradec Králové     47:16   + 11:08
  7. Pokorná Adéla            JIL0454   OK Jilemnice             53:53   + 17:45
  8. Maršounová Jana          SHK0454   OK Slavia Hradec Králov  57:46   + 21:38
  9. Zajícová Radomíra        LPU0453   OK Lokomotiva Pardubice  82:21   + 46:13
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.80 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hamáčková Eliška         STH0153   SK Studenec              40:43          
  2. Randáková Alžběta        VRL0252   OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:58   + 0:15 
  3. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      41:39   + 0:56 
  4. Pitrmucová Antonie       JIL0251   OK Jilemnice             43:18   + 2:35 
  5. Machová Viktorie         PHK0252   OK 99 Hradec Králové     47:55   + 7:12 
  6. Meierová Bára            BRU0251   Ulita-HOBRA Orienteerin  53:07   + 12:24
  7. Krejcarová Bára          BRU0351   Ulita-HOBRA Orienteerin  60:06   + 19:23
  8. Mikysková Doubravka      ZAM0251   OB TJ Sokol Žamberk      66:39   + 25:56
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 4.10 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpíková Barbora       LPU0060   OK Lokomotiva Pardubice  46:34          
  2. Nováková Markéta         KUO0099   KOB Ústí nad Orlicí      48:47   + 2:13 
  3. Procházková Tereza       ZAM0054   OB TJ Sokol Žamberk      48:54   + 2:20 
  4. Barnetová Veronika       LPU9952   OK Lokomotiva Pardubice  49:37   + 3:03 
  5. Boková Ivana             ZAM9952   OB TJ Sokol Žamberk      50:06   + 3:32 
  6. Rückerová Šárka          HOR0050   TJ Jiskra Hořice         53:58   + 7:24 
  7. Dubská Veronika          SJC       Sportcentrum Jičín       54:57   + 8:23 
  8. Stará Tereza             VRL0051   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:34   + 9:00 
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.50 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tihonová Martina         PHK8651   OK 99 Hradec Králové     48:14          
  2. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:23   + 0:09 
  3. Myslivcová Markéta       XHK9650   MTBO Racing team Hradec  52:09   + 3:55 
  4. Vrbatová Petra           HOS8551   TJ Tatran Hostinné       67:21   + 19:07
     Krejcarová Anežka        BRU9950   Ulita-HOBRA Orienteerin   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.60 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kodytková Iva            VAM7751   OOB Vamberk              44:22          
  2. Koutná Hana              PHK9651   OK 99 Hradec Králové     47:11   + 2:49 
  3. Peremská Dana            SRK9351   SOOB Spartak Rychnov n.  48:46   + 4:24 
  4. Sokolová Tereza          BRM8401   Sokol Burdych            50:45   + 6:23 
  5. Málková Šárka            8FX8350   TJ Kobylisy              50:57   + 6:35 
  6. Koutná Kateřina          PHK9351   OK 99 Hradec Králové     58:09   + 13:47
  7. Müllerová Petra          BZP9050   Báječné ženy v orientač  59:32   + 15:10
  8. Andělová Ivana           LTU8550   OOB TJ Lokomotiva Trutn  64:24   + 20:02
  9. Sojková Petra            ALB8950   OOB Albrechtice nad Orl  75:45   + 31:23
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.00 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havrdová Renata          SJC7756   Sportcentrum Jičín       35:07          
  2. Malá Věra                JIL7752   OK Jilemnice             36:11   + 1:04 
  3. Kutlvašrová Vladimíra    VRL7752   OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:02   + 2:55 
  4. Stolinová Lenka          DOB8158   KOB Dobruška             39:08   + 4:01 
  5. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             39:28   + 4:21 
  6. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     41:33   + 6:26 
  7. Novotná Martina          PHK8255   OK 99 Hradec Králové     42:21   + 7:14 
  8. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  45:05   + 9:58 
  9. Čivrná Karolína          VRL7355   OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:51   + 11:44
 10. Haasová Renata           LPU7960   OK Lokomotiva Pardubice  47:54   + 12:47
 11. Vlastníková Lucie        JIL7554   OK Jilemnice             48:05   + 12:58
 12. Zemánková Eva            SRK7452   SOOB Spartak Rychnov n.  52:13   + 17:06
 13. Šaldová Jana             JIL7555   OK Jilemnice             57:58   + 22:51
 14. Smith Lucie              VRL7353   OOS TJ Spartak Vrchlabí  60:45   + 25:38
 15. Tomandlová Radka         5IX7550   NOK HoRa                 62:36   + 27:29
 16. Pilná Libuše             VRL7153   OOS TJ Spartak Vrchlabí  83:14   + 48:07
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 3.40 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šafářová Ivana           CET8051   TJ Loko Česká Třebová    39:13          
  2. Petrásová Simona         LPU7556   OK Lokomotiva Pardubice  41:09   + 1:56 
  3. Krpatová Zuzana          LPU7558   OK Lokomotiva Pardubice  42:58   + 3:45 
  4. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  44:34   + 5:21 
  5. Junková Kateřina         STH7351   SK Studenec              46:01   + 6:48 
  6. Posoldová Eva            SJC7957   Sportcentrum Jičín       47:09   + 7:56 
  7. Loukotová Andrea         HOR7350   TJ Jiskra Hořice         48:24   + 9:11 
  8. Hladká Petra             KOR7950   OB DDM Kostelec nad Orl  48:27   + 9:14 
  9. Kadaňová Barbora         LPU8253   OK Lokomotiva Pardubice  48:28   + 9:15 
 10. Mikysková Ilona          VAM7550   OOB Vamberk              50:41   + 11:28
 11. Šedivá Petra             NPA7751   SK LOB Nová Paka         50:47   + 11:34
 12. Tichá Kateřina           KOR7550   OB DDM Kostelec nad Orl  51:45   + 12:32
 13. Rykalová Jitka           VAM7251   OOB Vamberk              51:55   + 12:42
 14. Janků Radka              SJC7353   Sportcentrum Jičín       52:14   + 13:01
 15. Hrnčířová Lenka          STH7251   SK Studenec              53:55   + 14:42
 16. Valachová Jana           LPU6654   OK Lokomotiva Pardubice  54:42   + 15:29
 17. Matoušová Petra          VRL7154   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:06   + 15:53
 18. Hančová Alice            VRL7052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:59   + 16:46
 19. Brožková Květa           KUO7451   KOB Ústí nad Orlicí      56:08   + 16:55
 20. Mudruňková Romana        VAM7752   OOB Vamberk              57:04   + 17:51
 21. Koutná Alena             PHK7052   OK 99 Hradec Králové     57:18   + 18:05
 22. Dvořáková Zuzana         LPU7559   OK Lokomotiva Pardubice  57:21   + 18:08
 23. Sedláčková Petra         KOR7451   OB DDM Kostelec nad Orl  57:43   + 18:30
 24. Termerová Jana           LTU7850   OOB TJ Lokomotiva Trutn  60:02   + 20:49
 25. Matěásková Eva           JIL7651   OK Jilemnice             60:05   + 20:52
 26. Štichhauerová Kateřina   LPU7468   OK Lokomotiva Pardubice  60:08   + 20:55
 27. Linková Eva              STH7753   SK Studenec              60:11   + 20:58
 28. Mádlová Denisa           BRU7550   Ulita-HOBRA Orienteerin  60:29   + 21:16
 29. Černá Petra              ALB7450   OOB Albrechtice nad Orl  61:05   + 21:52
 30. Ropková Eva              CHC7855   K.O.B. Choceň            64:06   + 24:53
 31. Stará Petra              VRL7354   OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:08   + 26:55
 32. Müllerová Marie          KOR7650   OB DDM Kostelec nad Orl  66:42   + 27:29
 33. Krunčíková Iva           SHK7751   OK Slavia Hradec Králov  74:16   + 35:03
 34. Vodičková Lenka          LPU7357   OK Lokomotiva Pardubice  79:02   + 39:49
 35. Štenglová Zuzana         NER       NNN-Neregistrovaní (NNN  80:02   + 40:49
     Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.90 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Růžičková Kamila         PHK7153   OK 99 Hradec Králové     42:04          
  2. Koberová Lenka           LPU6954   OK Lokomotiva Pardubice  44:37   + 2:33 
  3. Novotná Ivana            PHK6354   OK 99 Hradec Králové     47:02   + 4:58 
  4. Pipková Táňa             LPU7156   OK Lokomotiva Pardubice  47:33   + 5:29 
  5. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  52:30   + 10:26
  6. Chmelařová Marie         SHK6352   OK Slavia Hradec Králov  54:05   + 12:01
  7. Rusinová Alena           BRU7152   Ulita-HOBRA Orienteerin  61:48   + 19:44
  8. Netuková Hana            SHK7052   OK Slavia Hradec Králov  67:11   + 25:07
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 3.30 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            48:11          
  2. Machová Iveta            NPA6851   SK LOB Nová Paka         50:18   + 2:07 
  3. Kulová Jana              VAM6550   OOB Vamberk              52:54   + 4:43 
  4. Lamichová Iva            PHK6353   OK 99 Hradec Králové     53:21   + 5:10 
  5. Semrádová Jitka          CHC6651   K.O.B. Choceň            54:12   + 6:01 
  6. Kavalírová Zuzana        PHK6950   OK 99 Hradec Králové     54:53   + 6:42 
  7. Balcarová Eva            PHK5952   OK 99 Hradec Králové     56:58   + 8:47 
  8. Fundová Hana             SHK6752   OK Slavia Hradec Králov  58:36   + 10:25
  9. Lockerová Milena         SRK7251   SOOB Spartak Rychnov n.  58:48   + 10:37
 10. Hančová Hana             VRL5652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  61:09   + 12:58
 11. Kološová Jana            LPU6653   OK Lokomotiva Pardubice  63:22   + 15:11
 12. Kolářová Andrea          BRU7151   Ulita-HOBRA Orienteerin  63:50   + 15:39
 13. Třešňáková Blanka        JIL7051   OK Jilemnice             64:18   + 16:07
 14. Remešová Alena           DOB6150   KOB Dobruška             75:46   + 27:35
 15. Záveská Anna             CET6450   TJ Loko Česká Třebová    75:49   + 27:38
 16. Frömmelová Dana          BRU7251   Ulita-HOBRA Orienteerin  76:58   + 28:47
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.40 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bláhová Luba             SHK5852   OK Slavia Hradec Králov  49:07          
  2. Kalibánová Jiřina        NPA5351   SK LOB Nová Paka         49:20   + 0:13 
  3. Kynčlová Miroslava       JIL5851   OK Jilemnice             49:34   + 0:27 
  4. Hepnerová Dagmar         SHK5451   OK Slavia Hradec Králov  49:45   + 0:38 
  5. Fejlková Alice           SHK5351   OK Slavia Hradec Králov  51:35   + 2:28 
  6. Jiranová Alena           PHK5351   OK 99 Hradec Králové     52:05   + 2:58 
  7. Panchártková Jitka       PHK5951   OK 99 Hradec Králové     52:10   + 3:03 
  8. Tichá Jiřina             DOB6050   KOB Dobruška             52:19   + 3:12 
  9. Svobodová Eva            SHK5853   OK Slavia Hradec Králov  56:58   + 7:51 
 10. Dusílková Marie          SRK5752   SOOB Spartak Rychnov n.  61:02   + 11:55
 11. Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice  61:43   + 12:36
 12. Filipová Dagmar          SHK5651   OK Slavia Hradec Králov  64:31   + 15:24
     Šabatková Zdena          SHK5652   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 2.90 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kutáčková Stanislava     LTU4751   OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:50          
  2. Martincová Helena        ZAM5051   OB TJ Sokol Žamberk      57:35   + 2:45 
  3. Křížová Zdenka           PZR5051   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  58:49   + 3:59 
  4. Kellnerová Stanislava    LPU4950   OK Lokomotiva Pardubice  60:27   + 5:37 
  5. Kubíková Květa           LPU4752   OK Lokomotiva Pardubice  61:05   + 6:15 
     Ehlová Iva               SRK3951   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.90 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šípek Daniel             LPU0806   OK Lokomotiva Pardubice  24:25          
  2. Kubeček Antonín          LIP0800   SOS Mamuti z Lipovky     27:51   + 3:26 
  3. Mitterwald Patrik        4RZ0901   SKI Police nad Metují    30:13   + 5:48 
  4. Posolda Tomáš            SJC0803   Sportcentrum Jičín       30:29   + 6:04 
  5. Jakubský David           SHK0905   OK Slavia Hradec Králov  32:12   + 7:47 
  6. Suk Marek                LTU       OOB TJ Lokomotiva Trutn  34:02   + 9:37 
  7. Goláň František          LPU0803   OK Lokomotiva Pardubice  34:36   + 10:11
  8. Vanický Viktor           KOR0803   OB DDM Kostelec nad Orl  34:45   + 10:20
  9. Goláň Antonín            LPU0804   OK Lokomotiva Pardubice  35:09   + 10:44
 10. Pachel Jiří              ZAM0801   OB TJ Sokol Žamberk      35:44   + 11:19
 11. Kutlvašr Vladimír        VRL1002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:30   + 13:05
 12. Scholz Bohumil           4RZ0911   SKI Police nad Metují    39:39   + 15:14
 13. Hrůša Ondřej             4RZ0910   SKI Police nad Metují    39:54   + 15:29
 14. Bezvoda Jakub            SHK0807   OK Slavia Hradec Králov  41:04   + 16:39
 15. Kárník Štěpán            LPU1002   OK Lokomotiva Pardubice  42:09   + 17:44
 16. Vlach Antonín            SJC0903   Sportcentrum Jičín       44:44   + 20:19
 16. Kadaně Matěj             LPU1001   OK Lokomotiva Pardubice  44:44   + 20:19
 18. Šíma Antonín             SRK1001   SOOB Spartak Rychnov n. 110:56   + 86:31
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.30 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek František        PHK0900   OK 99 Hradec Králové     19:29          
  2. Metelka Tomáš            PHK0801   OK 99 Hradec Králové     24:53   + 5:24 
  3. Vaníček Jan              SJC0705   Sportcentrum Jičín       25:27   + 5:58 
  4. Matěásko Marek           JIL0702   OK Jilemnice             25:49   + 6:20 
  5. Kutáček Ondřej           LTU0700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  27:17   + 7:48 
  6. Horák Filip              PHK0701   OK 99 Hradec Králové     27:20   + 7:51 
  7. Ticháček Jakub           SJC0704   Sportcentrum Jičín       27:37   + 8:08 
  8. Vrábel Štěpán            PHK0705   OK 99 Hradec Králové     27:53   + 8:24 
  9. Pavelec Michal           NPA0801   SK LOB Nová Paka         29:44   + 10:15
 10. Vondra Matěj             LTU0702   OOB TJ Lokomotiva Trutn  32:05   + 12:36
 11. Ježek Martin             LPU0701   OK Lokomotiva Pardubice  32:35   + 13:06
 12. Třešňák Matěj            JIL0701   OK Jilemnice             33:49   + 14:20
 13. Hladký Radovan           KOR0900   OB DDM Kostelec nad Orl  34:40   + 15:11
 14. Kadaně Marek             LPU0703   OK Lokomotiva Pardubice  35:06   + 15:37
 15. Termer Štěpán            LTU0800   OOB TJ Lokomotiva Trutn  37:04   + 17:35
 16. Šedivý Josef             NPA0802   SK LOB Nová Paka         38:44   + 19:15
 17. Rémiš Šimon              SHK0801   OK Slavia Hradec Králov  39:31   + 20:02
 18. Šeps Miroslav            SRK0801   SOOB Spartak Rychnov n.  39:37   + 20:08
 19. Pešek Ondřej             SJC0802   Sportcentrum Jičín       41:04   + 21:35
 20. Hanák Matěj              LTU0701   OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:22   + 21:53
 21. Rémiš Štěpán             SHK0802   OK Slavia Hradec Králov  41:26   + 21:57
 22. Kujal Josef              PHK0703   OK 99 Hradec Králové     43:11   + 23:42
 23. Novotný Vít              PHK0901   OK 99 Hradec Králové     43:12   + 23:43
 24. Hladký Matěj             KOR0700   OB DDM Kostelec nad Orl  48:16   + 28:47
 25. Sychrovský Lukáš         SNA0902   TJ START Náchod          51:11   + 31:42
 26. Příkazský Josef          PHK0800   OK 99 Hradec Králové     54:00   + 34:31
 27. Kunt Martin              ZAM0701   OB TJ Sokol Žamberk      61:38   + 42:09
 28. Beneda Vojtěch           SHK0703   OK Slavia Hradec Králov  64:50   + 45:21
 29. Schejbal Matyáš          LPU0710   OK Lokomotiva Pardubice  65:27   + 45:58
     Schejbal Filip           LPU0711   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.00 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šeps Daniel              SRK0504   SOOB Spartak Rychnov n.  22:48          
  2. Šípek Ondřej             LPU0505   OK Lokomotiva Pardubice  24:43   + 1:55 
  3. Malý Antonín             JIL0501   OK Jilemnice             26:32   + 3:44 
  4. Čihák Jan                HOR0601   TJ Jiskra Hořice         27:25   + 4:37 
  5. Málek David              PHK0504   OK 99 Hradec Králové     28:54   + 6:06 
  6. Čivrný Jan               VRL0501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:14   + 6:26 
  6. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:14   + 6:26 
  8. Janků Štěpán             SJC0501   Sportcentrum Jičín       29:40   + 6:52 
  9. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         29:47   + 6:59 
 10. Votoček Michal           JIL0601   OK Jilemnice             29:57   + 7:09 
 11. Pompach Lukáš            PHK0500   OK 99 Hradec Králové     30:15   + 7:27 
 12. Vališ Vojtěch            LPU0512   OK Lokomotiva Pardubice  30:49   + 8:01 
 13. Stohanzl Patrik          LPU0510   OK Lokomotiva Pardubice  30:53   + 8:05 
 14. Sucharda Tomáš           JIL0502   OK Jilemnice             32:49   + 10:01
 15. Krejčí Martin            KOR0600   OB DDM Kostelec nad Orl  32:56   + 10:08
 16. Hájek Dominik            CET0601   TJ Loko Česká Třebová    34:10   + 11:22
 17. Morávek Martin           SRK0503   SOOB Spartak Rychnov n.  36:10   + 13:22
 18. Kopecký Matyáš           SJC0702   Sportcentrum Jičín       37:08   + 14:20
 19. Štichhauer Adam          LPU0603   OK Lokomotiva Pardubice  39:26   + 16:38
 20. Jiroušek Dominik         SRK0602   SOOB Spartak Rychnov n.  39:30   + 16:42
 21. Šimerda Václav           SRK0605   SOOB Spartak Rychnov n.  42:49   + 20:01
 22. Lounek Vít               KOR0601   OB DDM Kostelec nad Orl  43:46   + 20:58
 23. Sádovský Jáchym          LPU0508   OK Lokomotiva Pardubice  45:08   + 22:20
 24. Lazák Jan                LTU0500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:33   + 25:45
 25. Hlaváček Pavel           PHK0601   OK 99 Hradec Králové     49:18   + 26:30
 26. Stavrinou David          SRK0506   SOOB Spartak Rychnov n.  50:24   + 27:36
 27. Čermák Martin            PHK0502   OK 99 Hradec Králové     50:37   + 27:49
 28. Vlach František          SJC0603   Sportcentrum Jičín       62:21   + 39:33
 29. Novotný Kamil            SJC0600   Sportcentrum Jičín       66:48   + 44:00
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 2.70 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hiller Vojtěch           ZAM0501   OB TJ Sokol Žamberk      29:13          
  2. Meier Jakub              BRU0501   Ulita-HOBRA Orienteerin  33:31   + 4:18 
  3. Sedláček David           KOR0502   OB DDM Kostelec nad Orl  40:10   + 10:57
  4. Munzar Jakub             LPU0606   OK Lokomotiva Pardubice  44:46   + 15:33
  5. Flos Tomáš               LPU0633   OK Lokomotiva Pardubice  45:57   + 16:44
  6. Dvořák Vojtěch           LPU0506   OK Lokomotiva Pardubice  50:11   + 20:58
  7. Vicenec Martin           ZAM0601   OB TJ Sokol Žamberk      52:52   + 23:39
  8. Potůček Oto              LTU0501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:45   + 25:32
  9. Planík Martin            STH0601   SK Studenec              55:48   + 26:35
 10. Starý Martin             LPU0503   OK Lokomotiva Pardubice  62:59   + 33:46
 11. Hostinský Matěj          LPU0604   OK Lokomotiva Pardubice  66:32   + 37:19
 12. Adamec Matěj             ZAM0603   OB TJ Sokol Žamberk      76:26   + 47:13
     Horkel Antonín           LPU0610   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Štangler Jiří            CHC0602   K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.30 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štregl Matyáš            VRL0301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:39          
  2. Fejfar Lukáš             LPU0310   OK Lokomotiva Pardubice  23:07   + 0:28 
  3. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  24:51   + 2:12 
  4. Flegl Martin             SRK0300   SOOB Spartak Rychnov n.  25:44   + 3:05 
  5. Krpata Michal            LPU0403   OK Lokomotiva Pardubice  25:49   + 3:10 
  6. Neumann Matěj            PHK0400   OK 99 Hradec Králové     26:50   + 4:11 
  7. Waněk Hubert             LPU0309   OK Lokomotiva Pardubice  27:16   + 4:37 
  8. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  27:36   + 4:57 
  9. Štichhauer Daniel        LPU0405   OK Lokomotiva Pardubice  28:10   + 5:31 
 10. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         28:55   + 6:16 
 11. Novák Adam               LPU0320   OK Lokomotiva Pardubice  30:56   + 8:17 
 12. Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn  31:36   + 8:57 
 13. Typlt Tomáš              NPA0406   SK LOB Nová Paka         32:12   + 9:33 
 14. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         33:39   + 11:00
 15. Pirožek Vojtěch          LTU0400   OOB TJ Lokomotiva Trutn  33:57   + 11:18
 16. Váňa Vojtěch             LPU0312   OK Lokomotiva Pardubice  34:41   + 12:02
 17. Ráček Jan                KUO0302   KOB Ústí nad Orlicí      34:45   + 12:06
 18. Holman Antonín           HOR0405   TJ Jiskra Hořice         35:25   + 12:46
 19. Růžička Jan              SJC0406   Sportcentrum Jičín       39:52   + 17:13
 20. Filsak Rafael            SJC0301   Sportcentrum Jičín       45:41   + 23:02
 21. Kunt Stanislav           ZAM0401   OB TJ Sokol Žamberk      46:14   + 23:35
 22. Tesař Zdeněk             SJC0401   Sportcentrum Jičín       46:22   + 23:43
 23. Dvořáček Filip           LPU0420   OK Lokomotiva Pardubice  49:10   + 26:31
 24. Schneidewind Richard     HOR0404   TJ Jiskra Hořice         49:19   + 26:40
 25. Mádle Kryštof            BRU0400   Ulita-HOBRA Orienteerin  52:13   + 29:34
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 3.00 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaška Jan                ZAM0301   OB TJ Sokol Žamberk      31:45          
  2. Kuhn Vojtěch             LPU0404   OK Lokomotiva Pardubice  34:54   + 3:09 
  3. Pávek Ondřej             KUO0301   KOB Ústí nad Orlicí      44:33   + 12:48
  4. Hladký Filip             KOR0300   OB DDM Kostelec nad Orl  52:13   + 20:28
  5. Tobolka Jiří             HOR0403   TJ Jiskra Hořice         54:34   + 22:49
  6. Müller Matěj             KOR0302   OB DDM Kostelec nad Orl  54:52   + 23:07
  7. Jakubský Adam            SHK0406   OK Slavia Hradec Králov  55:32   + 23:47
  8. Hájek Matěj              VRL0402   OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:32   + 24:47
     Ježek Vojtěch            LPU0408   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 4.60 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rusin Vojtěch            BRU0301   Ulita-HOBRA Orienteerin  36:33          
  2. Dostál Jakub             VRL0104   OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:43   + 4:10 
  3. Zemánek Mikuláš          SRK0201   SOOB Spartak Rychnov n.  41:12   + 4:39 
  4. Vlastník Matouš          JIL0201   OK Jilemnice             42:30   + 5:57 
  5. Procinger Jan            VRL0102   OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:52   + 10:19
  6. Šišma Vojtěch            LPU0204   OK Lokomotiva Pardubice  47:50   + 11:17
  7. Moravec Jan              ZAM0205   OB TJ Sokol Žamberk      49:40   + 13:07
  8. Poláček Radim            PHK0201   OK 99 Hradec Králové     54:22   + 17:49
  9. Locker Daniel            SRK0200   SOOB Spartak Rychnov n.  55:20   + 18:47
 10. Bárta Šimon              PHK0202   OK 99 Hradec Králové     55:50   + 19:17
 11. Kroutil Jan              KUO0202   KOB Ústí nad Orlicí      56:18   + 19:45
 12. Vališ Jan                LPU0210   OK Lokomotiva Pardubice  56:30   + 19:57
 13. Pachel Jakub             ZAM0202   OB TJ Sokol Žamberk      57:17   + 20:44
 14. Krampera Tomáš           VRL0103   OOS TJ Spartak Vrchlabí  61:11   + 24:38
 15. Zamastil Michal          LTU0203   OOB TJ Lokomotiva Trutn  71:52   + 35:19
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 5.40 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ježek Vít                JIL9903   OK Jilemnice             46:38          
  2. Šitina Jakub             LTU0001   OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:51   + 1:13 
  3. Jansa Radek              BRU0002   Ulita-HOBRA Orienteerin  51:55   + 5:17 
  4. Hašek Patrik             LTU0000   OOB TJ Lokomotiva Trutn  52:58   + 6:20 
  5. Macko Lukáš              SJC9901   Sportcentrum Jičín       55:25   + 8:47 
  6. Urban Michal             KUO0001   KOB Ústí nad Orlicí      57:37   + 10:59
  7. Kolář Adam               BRU0104   Ulita-HOBRA Orienteerin  65:54   + 19:16
  8. Jiran Miloš              VRL9904   OOS TJ Spartak Vrchlabí  74:14   + 27:36
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 6.20 km, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotný Tomáš            PHK8101   OK 99 Hradec Králové     38:33          
  2. Pokorný David            SRK9701   SOOB Spartak Rychnov n.  42:15   + 3:42 
  3. Novotný Vojtěch          LPU9702   OK Lokomotiva Pardubice  45:52   + 7:19 
  4. Hrdinka Daniel           VRL9701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:33   + 8:00 
  5. Tihon Michal             PHK7905   OK 99 Hradec Králové     46:49   + 8:16 
  6. Hrouda Matěj             JIL9804   OK Jilemnice             48:49   + 10:16
  7. Haas Karel               LPU7304   OK Lokomotiva Pardubice  49:04   + 10:31
  7. Hanzl Tomáš              SJC8205   Sportcentrum Jičín       49:04   + 10:31
  9. Paukert Lukáš            KUO9801   KOB Ústí nad Orlicí      49:33   + 11:00
 10. Locker Tomáš             SRK9802   SOOB Spartak Rychnov n.  50:05   + 11:32
 11. Míča Tomáš               LPU9707   OK Lokomotiva Pardubice  51:19   + 12:46
 12. Leštínský Tomáš          DOB7801   KOB Dobruška             51:46   + 13:13
 13. Kupka Jaroslav           ALB7800   OOB Albrechtice nad Orl  52:47   + 14:14
 13. Doleček Vojtěch          ZAM9903   OB TJ Sokol Žamberk      52:47   + 14:14
 15. Chmelař Lukáš            XHK9100   MTBO Racing team Hradec  54:20   + 15:47
 16. Štěpánek Milan           KUO8301   KOB Ústí nad Orlicí      54:35   + 16:02
 17. Kalenský Aleš            STH9801   SK Studenec              54:47   + 16:14
 18. Lauterbach David         ZAM9801   OB TJ Sokol Žamberk      55:16   + 16:43
 19. Lesák Jakub              ZAM9603   OB TJ Sokol Žamberk      55:35   + 17:02
 20. Ptáček Martin            SRK9509   SOOB Spartak Rychnov n.  59:14   + 20:41
 21. Tomalík Ondřej           SHK8904   OK Slavia Hradec Králov  59:59   + 21:26
 22. Kadečka Petr             ALB8400   OOB Albrechtice nad Orl  60:29   + 21:56
 23. Cupák Jiří               VRL7201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  60:45   + 22:12
 24. Rusin Jan                BRU7601   Ulita-HOBRA Orienteerin  60:55   + 22:22
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 4.50 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janeček Tomáš            PHK9205   OK 99 Hradec Králové     51:39          
  2. Nymsa Zdeněk             TYN8502   OOB SK Týniště nad Orli  59:38   + 7:59 
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 5.30 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      38:49          
  2. Vodička Oldřich          LPU7715   OK Lokomotiva Pardubice  41:36   + 2:47 
  3. Belej Jiří               LPU7421   OK Lokomotiva Pardubice  42:38   + 3:49 
  4. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice  43:13   + 4:24 
  5. Tomeš Petr               SJC7531   Sportcentrum Jičín       43:22   + 4:33 
  6. Fukátko Jan              LPU8105   OK Lokomotiva Pardubice  43:53   + 5:04 
  7. Chrást Tomáš             STH7401   SK Studenec              45:41   + 6:52 
  8. Hladký Viktor            VAM8201   OOB Vamberk              46:03   + 7:14 
  9. Volák Pavel              BRU7001   Ulita-HOBRA Orienteerin  47:57   + 9:08 
 10. Korbel Michal            CHC7703   K.O.B. Choceň            48:12   + 9:23 
 11. Vrbata Alan              HOS7801   TJ Tatran Hostinné       50:08   + 11:19
 12. Kutlvašr Ruda            VRL7601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:14   + 12:25
 13. Kolář Zdeněk             BRU7101   Ulita-HOBRA Orienteerin  51:21   + 12:32
 14. Ježek Vladimír           LPU7311   OK Lokomotiva Pardubice  53:11   + 14:22
 15. Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín       53:32   + 14:43
 16. Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice  59:57   + 21:08
 17. Morávek Martin           SRK7702   SOOB Spartak Rychnov n.  63:30   + 24:41
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 4.50 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kárník Jan               LPU7811   OK Lokomotiva Pardubice  37:51          
  2. Śafář Miroslav           CET7001   TJ Loko Česká Třebová    46:08   + 8:17 
  3. Kunt Stanislav           ZAM7401   OB TJ Sokol Žamberk      47:18   + 9:27 
  4. Kašpar Václav            TYN7001   OOB SK Týniště nad Orli  48:06   + 10:15
  5. Melichar Igor            PHK6504   OK 99 Hradec Králové     51:05   + 13:14
  6. Adamovský Michal         TYN7200   OOB SK Týniště nad Orli  52:48   + 14:57
  7. Macháček Lubomír         LPU7515   OK Lokomotiva Pardubice  53:40   + 15:49
  8. Šedivý Josef             NPA8003   SK LOB Nová Paka         53:43   + 15:52
  9. Trlida Vratislav         LPU7516   OK Lokomotiva Pardubice  56:20   + 18:29
 10. Zemánek Miroslav         SRK7401   SOOB Spartak Rychnov n.  57:18   + 19:27
 11. Kuhn Jiří                LPU7718   OK Lokomotiva Pardubice  58:59   + 21:08
 12. Procházka Pavel          KUO6901   KOB Ústí nad Orlicí      60:17   + 22:26
 13. Čapek Miroslav           PHK7603   OK 99 Hradec Králové     60:49   + 22:58
 14. Pitrmuc Jan              JIL7703   OK Jilemnice             61:29   + 23:38
 15. Příkazský Jakub          PHK8000   OK 99 Hradec Králové     62:19   + 24:28
 16. Koutný Pavel             PHK7108   OK 99 Hradec Králové     62:45   + 24:54
 17. Stavrinou Marios         SRK7901   SOOB Spartak Rychnov n.  63:00   + 25:09
 18. Meier Jiří               BRU7400   Ulita-HOBRA Orienteerin  63:28   + 25:37
 19. Matěásko Dušan           JIL7605   OK Jilemnice             63:41   + 25:50
 20. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  66:17   + 28:26
 21. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  68:58   + 31:07
 22. Hanl Vratislav           SRK7402   SOOB Spartak Rychnov n.  69:26   + 31:35
 23. Horkel Jan               LPU7911   OK Lokomotiva Pardubice  71:39   + 33:48
 24. Hladký Tomáš             KOR7600   OB DDM Kostelec nad Orl  74:16   + 36:25
 25. Vých Luboš               KOR7300   OB DDM Kostelec nad Orl  75:02   + 37:11
 26. Dostál Dalibor           VRL7308   OOS TJ Spartak Vrchlabí  75:52   + 38:01
 27. Zlesák Ondřej            JIL7601   OK Jilemnice             76:52   + 39:01
 28. Vojtěch Libor            HOR7303   TJ Jiskra Hořice         77:01   + 39:10
 29. Stohanzl Jan             LPU7600   OK Lokomotiva Pardubice  84:00   + 46:09
     Sochý Ondřej             NER       NNN-Neregistrovaní (NNN   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 4.50 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Netuka Jan               SHK7001   OK Slavia Hradec Králov  39:07          
  2. Kubec Martin             DOB7002   KOB Dobruška             42:09   + 3:02 
  3. Metelka Pavel            PHK6800   OK 99 Hradec Králové     43:57   + 4:50 
  4. Valach Petr              LPU6505   OK Lokomotiva Pardubice  46:40   + 7:33 
  5. Kohout Josef             SHK6902   OK Slavia Hradec Králov  46:49   + 7:42 
  6. Tomandl Jan              5IX7001   NOK HoRa                 47:17   + 8:10 
  7. Votoček Tomáš            JIL7041   OK Jilemnice             47:43   + 8:36 
  8. Locker Martin            SRK7001   SOOB Spartak Rychnov n.  47:54   + 8:47 
  9. Kober Michal             LPU6702   OK Lokomotiva Pardubice  50:29   + 11:22
 10. Brožek Tomáš             KUO6902   KOB Ústí nad Orlicí      51:49   + 12:42
 11. Faltejsek Pavel          PHK7003   OK 99 Hradec Králové     55:27   + 16:20
 12. Procházka Tomáš          LPU6503   OK Lokomotiva Pardubice  55:50   + 16:43
 13. Starý Pavel              VRL6301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  57:37   + 18:30
 14. Růžička Ivan             PHK6702   OK 99 Hradec Králové     59:25   + 20:18
 15. Dvořák Luboš             LPU6801   OK Lokomotiva Pardubice  60:46   + 21:39
 16. Hlaváček Lubomír         PHK6401   OK 99 Hradec Králové     62:56   + 23:49
 17. Vališ Jan                LPU7104   OK Lokomotiva Pardubice  64:11   + 25:04
 18. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí  76:33   + 37:26
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 3.80 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotný Pavel            SHK6104   OK Slavia Hradec Králov  46:11          
  2. Hanuš Karel              HOS6701   TJ Tatran Hostinné       48:25   + 2:14 
  3. Semrád Pavel             CHC6602   K.O.B. Choceň            49:56   + 3:45 
  4. Cinkan Zdeněk            LPU6201   OK Lokomotiva Pardubice  51:04   + 4:53 
  5. Hanuš Pavel              LTU6501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:21   + 5:10 
  6. Širůček Jaromír          SHK6200   OK Slavia Hradec Králov  54:50   + 8:39 
  7. Funda Michal             SHK6403   OK Slavia Hradec Králov  54:54   + 8:43 
  8. Řehák Pavel              SJC6001   Sportcentrum Jičín       55:05   + 8:54 
  9. Hanč Jaroslav            VRL6702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:38   + 12:27
 10. Svoboda Miloslav         SHK5901   OK Slavia Hradec Králov  58:40   + 12:29
 11. Mikyska Alan             VAM7149   OOB Vamberk              60:55   + 14:44
 12. Vychodil Tomáš           SHK6301   OK Slavia Hradec Králov  64:05   + 17:54
 13. Rémiš Jaromír            SHK7200   OK Slavia Hradec Králov  66:09   + 19:58
 14. Čihák Petr               HOR6900   TJ Jiskra Hořice         66:27   + 20:16
 15. Zamouřil Petr            79Z6800   RajP                     66:53   + 20:42
 16. Vach Vladimír            KOR6900   OB DDM Kostelec nad Orl  67:31   + 21:20
 17. Šváb Pavel               BRU6701   Ulita-HOBRA Orienteerin  68:37   + 22:26
 18. Marhold Stanislav        CHC6603   K.O.B. Choceň            70:56   + 24:45
 19. Ptáček Miloš             BRU7000   Ulita-HOBRA Orienteerin  77:33   + 31:22
 20. Třešňák Miloš            JIL6902   OK Jilemnice             84:46   + 38:35
     Frömmel Miroslav         BRU6902   Ulita-HOBRA Orienteerin   DISK          
     Hájek Tibor              VRL7202   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 3.90 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dušátko Petr             PHK5702   OK 99 Hradec Králové     37:26          
  2. Běhoun Pavel             PHK5701   OK 99 Hradec Králové     39:34   + 2:08 
  3. Kalibán Jaroslav         NPA5101   SK LOB Nová Paka         40:50   + 3:24 
  4. Tichý Boris              DOB5500   KOB Dobruška             43:14   + 5:48 
  5. Filip Aleš               SHK5501   OK Slavia Hradec Králov  43:23   + 5:57 
  6. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    44:16   + 6:50 
  7. Mrštík Václav            LPU5002   OK Lokomotiva Pardubice  46:38   + 9:12 
  8. Chládek Josef            ZAM5901   OB TJ Sokol Žamberk      50:01   + 12:35
  9. Vízek Luděk              SHK6001   OK Slavia Hradec Králov  53:48   + 16:22
 10. Tůma Miloš               DOB5600   KOB Dobruška             53:54   + 16:28
 11. Pohl Zdeněk              SRK5301   SOOB Spartak Rychnov n.  55:40   + 18:14
 12. Janeba Petr              CHC6001   K.O.B. Choceň            55:53   + 18:27
 13. Třasák Milan             LPU5206   OK Lokomotiva Pardubice  56:43   + 19:17
 14. Hanč Pavel               VRL5601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  58:39   + 21:13
 15. Černý Petr               ALB6000   OOB Albrechtice nad Orl  62:35   + 25:09
 16. Vlček Josef              TYN5602   OOB SK Týniště nad Orli  83:07   + 45:41
     Kološ Oldřich            LPU6003   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 3.30 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vícha Vladimír           LPU5801   OK Lokomotiva Pardubice  38:30          
  2. Malý Evžen               JIL6102   OK Jilemnice             40:14   + 1:44 
  3. Karel Miloš              JIL6004   OK Jilemnice             42:52   + 4:22 
  4. Souček Pavel             PHK5503   OK 99 Hradec Králové     43:22   + 4:52 
  5. Balcar Aleš              PHK5703   OK 99 Hradec Králové     44:02   + 5:32 
  6. Krejčí Jaroslav          LTU5801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  48:01   + 9:31 
  7. Čermák Libor             PHK5600   OK 99 Hradec Králové     53:36   + 15:06
  8. Hostinský Jiří           LPU5501   OK Lokomotiva Pardubice  53:49   + 15:19
  9. Fejlek Vojtěch           SHK5202   OK Slavia Hradec Králov  62:37   + 24:07
 10. Dvořák Vladimír          LPU6004   OK Lokomotiva Pardubice  70:09   + 31:39
 11. Šabatka Petr             SHK5703   OK Slavia Hradec Králov  72:49   + 34:19
     Junek Petr               STH5501   SK Studenec               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.50 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rejmont Milan            LTU4801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  37:47          
  2. Vondrouš Jaroslav        PHK5201   OK 99 Hradec Králové     39:05   + 1:18 
  3. Tobiška Václav           ZAM4401   OB TJ Sokol Žamberk      48:24   + 10:37
  4. Stárek Jiří              SRK5002   SOOB Spartak Rychnov n.  52:55   + 15:08
  5. Šponar Josef             ZAM4701   OB TJ Sokol Žamberk      53:12   + 15:25
  6. Kříž Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  55:26   + 17:39
  7. Procházka Jiří           LTU4802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  60:10   + 22:23
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 2.80 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       52:36          
  2. Mikulecký Jan            PHK3801   OK 99 Hradec Králové     55:26   + 2:50 
  3. Málek Josef              LPU3901   OK Lokomotiva Pardubice  59:03   + 6:27 
  4. Vávra Jaroslav           LPU4601   OK Lokomotiva Pardubice  67:16   + 14:40
  5. Novotný Petr             PHK3802   OK 99 Hradec Králové     77:44   + 25:08
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.90 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šafář Jakub              CET1103   TJ Loko Česká Třebová    24:33          
  2. Kubec Adam               DOB0900   KOB Dobruška             24:50   + 0:17 
  3. Hornych Oldřich          4RZ0903   SKI Police nad Metují    26:50   + 2:17 
  4. Hornych Ivan             4RZ1101   SKI Police nad Metují    28:09   + 3:36 
  5. Balcar Jiří              SNA       TJ START Náchod          30:30   + 5:57 
  6. Balcarová Olinka         SNA       TJ START Náchod          30:35   + 6:02 
  7. Stuchlík Jakub           4RZ0904   SKI Police nad Metují    32:27   + 7:54 
  8. Růžičková Magda          PHK0951   OK 99 Hradec Králové     35:45   + 11:12
  9. Hovorková Nikol          LPU1353   OK Lokomotiva Pardubice  36:03   + 11:30
 10. Jansová Lenka            BRU1050   Ulita-HOBRA Orienteerin  37:45   + 13:12
 11. Pozdílková Kateřina      PHK       OK 99 Hradec Králové     38:06   + 13:33
 12. Macháčková Eliška        LPU1153   OK Lokomotiva Pardubice  38:29   + 13:56
 13. Hostinská Barbora        LPU1166   OK Lokomotiva Pardubice  39:56   + 15:23
 14. Bouček Jan               4RZ0202   SKI Police nad Metují    40:17   + 15:44
 15. Zenkner Jan              BRU1000   Ulita-HOBRA Orienteerin  40:36   + 16:03
 16. Macek Dan                LPU1104   OK Lokomotiva Pardubice  40:47   + 16:14
 17. Chabinová Veronika       SHK0850   OK Slavia Hradec Králov  41:05   + 16:32
 18. Sychrovský Tomáš         SNA1101   TJ START Náchod          41:15   + 16:42
 19. Kárníková Alžběta        LPU1354   OK Lokomotiva Pardubice  41:25   + 16:52
 20. Posolda Lukáš            SJC1049   Sportcentrum Jičín       41:26   + 16:53
 21. Tůmová Magdalena         4RZ1151   SKI Police nad Metují    41:47   + 17:14
 22. Bouček Jakub             4RZ0902   SKI Police nad Metují    42:00   + 17:27
 23. Macková Šárka            SNA       TJ START Náchod          42:20   + 17:47
 24. Jakubská Lucie           NER       NNN-Neregistrovaní (NNN  43:08   + 18:35
 25. Stryková Johana          LPU1151   OK Lokomotiva Pardubice  43:17   + 18:44
 26. Čtvrtečková Natálie      TYN       OOB SK Týniště nad Orli  43:18   + 18:45
 27. Zástěrová Karolína       TYN       OOB SK Týniště nad Orli  43:22   + 18:49
 28. Munzarová Monika         LPU1099   OK Lokomotiva Pardubice  44:09   + 19:36
 29. Stryková Zuzana          LPU1351   OK Lokomotiva Pardubice  44:24   + 19:51
 30. Šrámek Petr              SNA1101   TJ START Náchod          45:08   + 20:35
 31. Munzar Petr              NER       NNN-Neregistrovaní (NNN  45:39   + 21:06
 32. Macek Vojtěch            SNA       TJ START Náchod          47:11   + 22:38
 33. Kay Leila                LPU1155   OK Lokomotiva Pardubice  47:23   + 22:50
 34. Jedličková Jana          NER       NNN-Neregistrovaní (NNN  50:13   + 25:40
 35. Dvořáková Marie          LPU1452   OK Lokomotiva Pardubice  51:23   + 26:50
 36. Stohanzlová Vilma        LPU1551   OK Lokomotiva Pardubice  55:14   + 30:41
 37. Burda Vojta              NER       NNN-Neregistrovaní (NNN  56:08   + 31:35
 38. Kvapilová Simona         PHK1150   OK 99 Hradec Králové     56:40   + 32:07
 39. Tomášová Petra           SRK1111   SOOB Spartak Rychnov n.  57:05   + 32:32
 40. Tomášová Majda           SRK1112   SOOB Spartak Rychnov n.  57:47   + 33:14
 41. Korbelová Eliška         CHC       K.O.B. Choceň            60:34   + 36:01
 42. Korbelová Tereza         CHC       K.O.B. Choceň            60:35   + 36:02
 43. Hamáček Jan              STH       SK Studenec              68:57   + 44:24
 44. Janatová Anežka          BRU0007   Ulita-HOBRA Orienteerin  69:49   + 45:16
 45. Klamtová Viktorie        NER       NNN-Neregistrovaní (NNN  69:56   + 45:23
--------------------------------------------------------------------------------

MA 5.40 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Beneš Filip              SOB8701   SOBSA                    45:42          
  2. Randík Jan               SOB8702   SOBSA                    49:53   + 4:11 
  3. Jandera Tomáš            SOB7301   SOBSA                    50:34   + 4:52 
  4. Randíková Magdaléna      SOB8851   SOBSA                    51:39   + 5:57 
  5. Šašek Luděk              SOB6901   SOBSA                    52:26   + 6:44 
  6. Drahoňovský Roman        SOB7021   SOBSA                    56:00   + 10:18
  7. Janík Pavel              SOB6802   SOBSA                    63:35   + 17:53
  8. Janeček Ondřej           SOB7001   SOBSA                    64:32   + 18:50
--------------------------------------------------------------------------------

MB 3.90 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolenčík Vojtěch         SOB8401   SOBSA                    44:37          
  2. Zákostelecký František   SOB5502   SOBSA                    61:36   + 16:59
  3. Hadač Jakub              SOB0202   SOBSA                    72:25   + 27:48
  4. Štěpánek Bedřich         SOB6601   SOBSA                    77:01   + 32:24
  5. Šlitr Milan              SOB5521   SOBSA                    86:31   + 41:54
  6. Beneš Radovan            SOB5601   SOBSA                   125:05   + 80:28
     Suchánek Jan             SOB9402   SOBSA                     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

N1 2.30 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Němec Jaromír            SOB0801   SOBSA                    53:37          
  2. Štěpánek Jiří            SOB0813   SOBSA                    57:43   + 4:06 
--------------------------------------------------------------------------------

N2 3.30 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janeček Ondřej           SOB0201   SOBSA                    40:48          
  2. Jandera Kryštof          SOB0701   SOBSA                    43:28   + 2:40 
  3. Šašek Martin             SOB0501   SOBSA                    43:39   + 2:51 
  4. Choutková Lenka          SOB6350   SOBSA                    44:16   + 3:28 
  5. Štěpánek Bedřich         SOB0421   SOBSA                    55:57   + 15:09
  6. Suchánková Markéta       SOB0251   SOBSA                    57:24   + 16:36
  7. Němec Marek              SOB0401   SOBSA                    58:47   + 17:59
  8. Němcová Magdalena        SOB0551   SOBSA                    67:29   + 26:41
  9. Chroust Rudolf           SOB0021   SOBSA                    73:02   + 32:14
 10. Setničková Ilona         SOB6251   SOBSA                    73:18   + 32:30
 11. Beneš Karel              SOB5602   SOBSA                   130:22   + 89:34
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.80 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pohl Jan                 NER       POL-Lyžaři Police        28:20          
  2. Štolfa Štěpán            4RZ9801   SKI Police nad Metují    35:40   + 7:20 
  3. Jansa Tomáš              4RZ0001   SKI Police nad Metují    39:47   + 11:27
  4. Sychrovská Pavlína       SNA       TJ START Náchod          41:50   + 13:30
  5. Peška Jaroslav           BRU       Ulita-HOBRA Orienteerin  42:32   + 14:12
  6. Příkazská Petra          74C7600   NER                      42:34   + 14:14
  7. Lapáček Jiří             SHK6600   OK Slavia Hradec Králov  43:18   + 14:58
  8. Hejtmánková Ivana        BRU7250   Ulita-HOBRA Orienteerin  43:30   + 15:10
  9. Stará Marta              LPU7557   OK Lokomotiva Pardubice  44:05   + 15:45
 10. Lapáčková Soňa           SHK7651   OK Slavia Hradec Králov  44:27   + 16:07
 11. Vychopen Tomáš           BRU0010   Ulita-HOBRA Orienteerin  44:29   + 16:09
 12. Munzar Martin            LPU2222   OK Lokomotiva Pardubice  45:22   + 17:02
 13. Dvořáček Pavel           LPU2223   OK Lokomotiva Pardubice  45:55   + 17:35
 14. Štolfa Šimon             4RZ0301   SKI Police nad Metují    46:10   + 17:50
 15. Marková Michaela         NER       NNN-Neregistrovaní (NNN  47:11   + 18:51
 16. Maršoun Petr             4SZ7300   44u                      49:11   + 20:51
 17. Mádle Miroslav           BRU7600   Ulita-HOBRA Orienteerin  52:53   + 24:33
 18. Liskovský Petr           4RZ0401   SKI Police nad Metují    52:55   + 24:35
 19. Šípek Jaroslav           LPU7422   OK Lokomotiva Pardubice  52:56   + 24:36
 20. Beneda Jan               NNN       Neregistrovaní (NNN)     54:18   + 25:58
 21. Podlešáková Markéta      NER       NNN-Neregistrovaní (NNN  54:44   + 26:24
 22. John Jakub               NER       NNN-Neregistrovaní (NNN  55:57   + 27:37
 23. Lounek Jaroslav          KOR6901   OB DDM Kostelec nad Orl  57:45   + 29:25
 24. Zenknerová Jana          BRU7253   Ulita-HOBRA Orienteerin  60:24   + 32:04
 25. Hornychová Marie         4RZ8052   SKI Police nad Metují    61:17   + 32:57
 26. Zářecká Linda            KOR0250   OB DDM Kostelec nad Orl  65:58   + 37:38
 27. Krejčí Milam ml.         KOR       OB DDM Kostelec nad Orl  70:18   + 41:58
 28. Hovadová Agáta           NER       NNN-Neregistrovaní (NNN  70:39   + 42:19
 29. Švábová Michaela         BRU6851   Ulita-HOBRA Orienteerin  72:38   + 44:18
 30. Čermáková Lucie          PHK7150   OK 99 Hradec Králové     77:42   + 49:22
 31. Malá Marie               LPU4753   OK Lokomotiva Pardubice  90:15   + 61:55
 32. Burda Jiří               NER       NNN-Neregistrovaní (NNN  92:17   + 63:57
 33. Burdová Eva              NER       NNN-Neregistrovaní (NNN  94:16   + 65:56
 34. Adámek Leoš              KOR7500   OB DDM Kostelec nad Orl  98:32   + 70:12
     Tichý Ondřej             KOR0200   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
     Ježková Lenka            LPU7254   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 4.50 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Málek Martin             8FX8900   TJ Kobylisy              54:28          
  2. Jakubec Petr             SJC8049   Sportcentrum Jičín       54:56   + 0:28 
  3. Filip Filip              SHK9000   OK Slavia Hradec Králov  56:47   + 2:19 
  4. Vrábel Petr              NER       PHK-OK 99 Hradec Králov  59:24   + 4:56 
  5. Panáček Aleš             NER       NNN-Neregistrovaní (NNN  62:43   + 8:15 
  6. Sokol MIlan              BRM       Sokol Burdych            66:30   + 12:02
  7. Vítek Zdeněk             SRK4701   SOOB Spartak Rychnov n.  78:32   + 24:04
  8. Šnokhous Jan             SJC8048   Sportcentrum Jičín       79:38   + 25:10
  8. Cibulka Radek            LPU7107   OK Lokomotiva Pardubice  79:38   + 25:10
 10. John Václav              NER       NNN-Neregistrovaní (NNN  82:20   + 27:52
 11. Zurynková Iva            PHK7650   OK 99 Hradec Králové     86:00   + 31:32
 12. Švoma Vojtěch            HOR0044   TJ Jiskra Hořice         89:46   + 35:18
 13. Pokorný Jan              SRK6401   SOOB Spartak Rychnov n. 102:52   + 48:24
 14. Nývlt Václav             BRU       Ulita-HOBRA Orienteerin 109:40   + 55:12
 15. Posejpal Kryštof         BRU0702   Ulita-HOBRA Orienteerin 109:58   + 55:30
 16. Kolář Jan                BRU0101   Ulita-HOBRA Orienteerin 110:08   + 55:40
 17. Janata Vojtěch           BRU       Ulita-HOBRA Orienteerin 110:53   + 56:25
 18. Hartman Zdeněk           BRU0302   Ulita-HOBRA Orienteerin 132:24   + 77:56
 19. Kult Vojtěch             BRU       Ulita-HOBRA Orienteerin 132:29   + 78:01
 20. Freiwaldová Tereza       BRU0000   Ulita-HOBRA Orienteerin 147:54   + 93:26
 21. Gruner Jan               BRU1001   Ulita-HOBRA Orienteerin 149:00   + 94:32
     Kolář Radek              BRU6901   Ulita-HOBRA Orienteerin   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

ZA 4.10 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janečková Veronika       SOB7151   SOBSA                    55:46          
  2. Janíková Kateřina        SOB0051   SOBSA                    56:44   + 0:58 
  3. Janderová Markéta        SOB7751   SOBSA                    59:56   + 4:10 
  4. Němcová Barbora          SOB7551   SOBSA                    70:16   + 14:30
  5. Šašková Petra            SOB7451   SOBSA                    73:49   + 18:03
  6. Křivánková Lucie         SOB9751   SOBSA                    80:46   + 25:00
  7. Janíková Martina         SOB6750   SOBSA                    85:30   + 29:44
--------------------------------------------------------------------------------

ZB 3.40 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hadačová Pavla           SOB7152   SOBSA                    60:27          
  2. Janderová Barbora        SOB0261   SOBSA                    65:37   + 5:10 
  3. Štěpánková Kateřina      SOB7351   SOBSA                    74:06   + 13:39
  4. Benešová Jana            SOB5951   SOBSA                    83:01   + 22:34
  5. Benešová Kristýna        SOB8861   SOBSA                    94:56   + 34:29
--------------------------------------------------------------------------------