Kód závodu          : 3876
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 14.10.2017
Místo konání        : Kostelecká Lhota - fotbalové hřiště
Mapa                : Mírov 2017
Pořadatel           : VAM - OOB Vamberk, KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí
Ředitel závodu      : Koblic Jan - R3
Hlavní rozhodčí     : Hladký Viktor - R3
Ředitel závodu      : Koblic Jan - R3
Stavitel tratí      : Doležal Josef

D10N 2.30 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hančová Karolína         VRL0952   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:26          
  2. Čičáková Dominika        PHK0756   OK 99 Hradec Králové     27:34   + 1:08 
  3. Valentová Kateřina       LPU0852   OK Lokomotiva Pardubice  33:42   + 7:16 
  4. Zitková Veronika         LPU1051   OK Lokomotiva Pardubice  35:42   + 9:16 
  5. Horáková Karolína        PHK0750   OK 99 Hradec Králové     36:24   + 9:58 
  6. Havrdová Selina          SJC0950   Sportcentrum Jičín       36:28   + 10:02
  7. Schwengerová Anna        SRK0851   SOOB Spartak Rychnov n.  37:21   + 10:55
  8. Lapáčková Šárka          SHK0954   OK Slavia Hradec Králov  39:14   + 12:48
  9. Kvapilová Markéta        PHK0950   OK 99 Hradec Králové     41:41   + 15:15
 10. Jakubcová Karolína       SJC1050   Sportcentrum Jičín       42:31   + 16:05
 11. Voborská Valerie         SJC0852   Sportcentrum Jičín       49:29   + 23:03
 12. Švíglerová Anna          LPU0952   OK Lokomotiva Pardubice  57:52   + 31:26
 13. Froschová Magdaléna      LPU1052   OK Lokomotiva Pardubice  67:54   + 41:28
     Machková Berenika        SHK0751   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.30 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havrdová Sheila          SJC0750   Sportcentrum Jičín       18:12          
  2. Pipková Karolína         LPU0756   OK Lokomotiva Pardubice  20:18   + 2:06 
  3. Netuková Anežka          SHK0750   OK Slavia Hradec Králov  21:21   + 3:09 
  4. Podlešáková Monika       PHK0752   OK 99 Hradec Králové     22:11   + 3:59 
  5. Švíglerová Kateřina      LPU0752   OK Lokomotiva Pardubice  23:17   + 5:05 
  6. Chrástová Barbora        STH0851   SK Studenec              23:18   + 5:06 
  7. Hájková Lucie            CET0751   TJ Loko Česká Třebová    23:27   + 5:15 
  8. Čapková Markéta          PHK0850   OK 99 Hradec Králové     24:51   + 6:39 
  9. Novotná Vendula          PHK0777   OK 99 Hradec Králové     26:49   + 8:37 
 10. Tichá Alexandra          LPU0757   OK Lokomotiva Pardubice  26:59   + 8:47 
 11. Jelínková Eva            PHK0953   OK 99 Hradec Králové     27:02   + 8:50 
 12. Votočková Amélie         JIL0750   OK Jilemnice             27:17   + 9:05 
 13. Zitková Andrea           LPU0751   OK Lokomotiva Pardubice  27:53   + 9:41 
 14. Stavrinou Kristýna       SRK0751   SOOB Spartak Rychnov n.  28:41   + 10:29
 15. Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:39   + 13:27
 15. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:39   + 13:27
 17. Lapáčková Anna           SHK0854   OK Slavia Hradec Králov  33:24   + 15:12
 18. Hanlová Kristýna         SRK0752   SOOB Spartak Rychnov n.  35:55   + 17:43
 19. Málková Michaela         PHK0853   OK 99 Hradec Králové     38:53   + 20:41
 20. Kunartová Dominika       PHK0888   OK 99 Hradec Králové     39:48   + 21:36
 21. Stará Magdalena          LPU0755   OK Lokomotiva Pardubice  40:54   + 22:42
 22. Lepšová Lucie            SRK0951   SOOB Spartak Rychnov n.  41:23   + 23:11
 23. Snížková Adéla           DKP0850   Oddíl OB Kotlářka        43:39   + 25:27
 24. Dominová Julie           LPU0857   OK Lokomotiva Pardubice  58:48   + 40:36
 25. Janáčkova Michaela       LPU0759   OK Lokomotiva Pardubice  62:58   + 44:46
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.70 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Morávková Zuzana         SRK0551   SOOB Spartak Rychnov n.  24:55          
  2. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  25:25   + 0:30 
  3. Holubářová Viktorie      KUO0599   KOB Ústí nad Orlicí      26:37   + 1:42 
  4. Matěásková Šárka         JIL0551   OK Jilemnice             26:41   + 1:46 
  5. Procházková Doubravka    ADA0651   OOB Spartak Adamov       26:55   + 2:00 
  6. Hammová Linda            KOR0650   OB DDM Kostelec nad Orl  27:03   + 2:08 
  7. Mrskočová Markéta        LPU0553   OK Lokomotiva Pardubice  27:58   + 3:03 
  8. Vošahlíková Ema          LPU0663   OK Lokomotiva Pardubice  28:46   + 3:51 
  9. Chrástová Magdaléna      STH0551   SK Studenec              29:18   + 4:23 
 10. Kuczerová Tereza         PHK0551   OK 99 Hradec Králové     31:11   + 6:16 
 11. Mikysková Adéla          VAM0550   OOB Vamberk              31:24   + 6:29 
 12. Cejpková Karolína        SRK0552   SOOB Spartak Rychnov n.  32:36   + 7:41 
 13. Kay Nathalie             LPU0559   OK Lokomotiva Pardubice  33:27   + 8:32 
 14. Doudová Alžběta          PHK0554   OK 99 Hradec Králové     35:29   + 10:34
 15. Výchová Veronika         KOR0550   OB DDM Kostelec nad Orl  37:28   + 12:33
 16. Dvořáková Kateřina       LPU0656   OK Lokomotiva Pardubice  37:40   + 12:45
 17. Příkazská Zuzana         PHK0654   OK 99 Hradec Králové     40:02   + 15:07
 18. Gurinová Gabriela        SJC0557   Sportcentrum Jičín       41:50   + 16:55
 19. Smisitelová Elena        KOR0551   OB DDM Kostelec nad Orl  44:11   + 19:16
 20. Rybínová Vendula         KOR0651   OB DDM Kostelec nad Orl  46:50   + 21:55
 21. Kučerová Amálie Evelína  PHK0651   OK 99 Hradec Králové     47:32   + 22:37
 22. Holcová Nikola           LPU0660   OK Lokomotiva Pardubice  47:36   + 22:41
 23. Kopecká Martina          PHK0555   OK 99 Hradec Králové     49:20   + 24:25
 24. Tomášová Anna            SRK0554   SOOB Spartak Rychnov n.  54:00   + 29:05
 25. Petrásová Michaela       LPU0680   OK Lokomotiva Pardubice  61:07   + 36:12
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 2.40 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čečková Karolína         SHK0650   OK Slavia Hradec Králov  23:14          
  2. Rážová Aneta             PHK0662   OK 99 Hradec Králové     25:39   + 2:25 
  3. Košková Martina          SHK0652   OK Slavia Hradec Králov  26:21   + 3:07 
  4. Morávková Alžběta        SHK0653   OK Slavia Hradec Králov  27:16   + 4:02 
  5. Hanlová Nikola           SRK0553   SOOB Spartak Rychnov n.  28:16   + 5:02 
  6. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555   OOB Vamberk              34:02   + 10:48
  7. Sychrovská Klára         SNA0551   TJ START Náchod          35:15   + 12:01
  8. Hájková Marie            VRL0651   OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:52   + 15:38
  9. Krummerová Veronika      CHC0652   K.O.B. Choceň            39:17   + 16:03
 10. Barcalová Iva            CHC0655   K.O.B. Choceň            42:02   + 18:48
 11. Kubíková Magdaléna       LPU0566   OK Lokomotiva Pardubice  42:30   + 19:16
 12. Voláková Viktorie        BRU0651   Ulita-HOBRA Orienteerin  44:35   + 21:21
 13. Hylmarová Zuzana         ZAM0553   OB TJ Sokol Žamberk      48:01   + 24:47
 14. Dostálová Barbora        VRL0553   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:57   + 25:43
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.30 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlová Anna             JIL0352   OK Jilemnice             24:57          
  2. Koberová Kateřina        LPU0352   OK Lokomotiva Pardubice  25:42   + 0:45 
  3. Metelková Michaela       PHK0550   OK 99 Hradec Králové     26:21   + 1:24 
  4. Thýnová Martina          SHK0350   OK Slavia Hradec Králov  28:59   + 4:02 
  5. Petrásová Hana           LPU0380   OK Lokomotiva Pardubice  30:41   + 5:44 
  6. Fejfarová Tereza         LPU0360   OK Lokomotiva Pardubice  30:43   + 5:46 
  7. Vávrová Vanda            HOR0350   TJ Jiskra Hořice         30:56   + 5:59 
  8. Čapková Anna             PHK0451   OK 99 Hradec Králové     31:35   + 6:38 
  9. Gottsteinová Ema         JIL0451   OK Jilemnice             31:46   + 6:49 
 10. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:52   + 6:55 
 11. Pušová Bára              LPU0357   OK Lokomotiva Pardubice  33:23   + 8:26 
 12. Knobová Agáta            VRL0453   OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:22   + 9:25 
 13. Horáková Veronika        PHK0353   OK 99 Hradec Králové     35:10   + 10:13
 14. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:33   + 10:36
 15. Pilná Natálie            VRL0351   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:43   + 10:46
 16. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     35:58   + 11:01
 17. Kološová Veronika        LPU0351   OK Lokomotiva Pardubice  38:48   + 13:51
 18. Vodičková Johana         LPU0354   OK Lokomotiva Pardubice  39:27   + 14:30
 19. Suchá Simona             SHK0351   OK Slavia Hradec Králov  40:19   + 15:22
 20. Messnerová Lucie         VRL0456   OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:38   + 16:41
 21. Hošková Kateřina         LTU0451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:04   + 20:07
 22. Stohanzlová Kristýna     LPU0356   OK Lokomotiva Pardubice  45:41   + 20:44
 23. Mazurek Joanna           17P0350   WKS Śląsk Wrocław        45:55   + 20:58
 24. Houdová Adéla            JIL0356   OK Jilemnice             49:35   + 24:38
 25. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      50:02   + 25:05
 26. Morávková Barbora        SHK0352   OK Slavia Hradec Králov  53:17   + 28:20
 27. Kynčlová Jiřina          JIL0354   OK Jilemnice             53:20   + 28:23
 28. Růžičková Eliška         SJC0452   Sportcentrum Jičín       54:23   + 29:26
 29. Suchomelová Josefína     ZAM0451   OB TJ Sokol Žamberk      56:25   + 31:28
 30. Pinke Veronika           LPU0361   OK Lokomotiva Pardubice  57:56   + 32:59
 31. Kadavá Pavlína           JIL0355   OK Jilemnice             76:17   + 51:20
     Hrnčířová Ivana          STH0351   SK Studenec               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14D 2.30 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janovská Vendula         JIL0453   OK Jilemnice             29:08          
  2. Adamovská Kateřina       VAM0350   OOB Vamberk              37:41   + 8:33 
  3. Šafránková Eliška        KOR0350   OB DDM Kostelec nad Orl  40:52   + 11:44
  4. Filipová Lucie           SRK0351   SOOB Spartak Rychnov n.  42:35   + 13:27
  5. Tomášová Adéla           CHC0351   K.O.B. Choceň            44:39   + 15:31
  6. Cibulková Veronika       LPU0355   OK Lokomotiva Pardubice  65:00   + 35:52
  7. Zajícová Radomíra        LPU0453   OK Lokomotiva Pardubice  82:43   + 53:35
     Maršounová Jana          SHK0454   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Šodorová Katarína        74C0003   NER                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.60 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mazurek Agnieszka        17P0150   WKS Śląsk Wrocław        26:32          
  2. Vejražková Róza          SJC0151   Sportcentrum Jičín       27:38   + 1:06 
  3. Kodytková Denisa         SHK0252   OK Slavia Hradec Králov  28:54   + 2:22 
  4. Kroniková Štěpánka       SHK0150   OK Slavia Hradec Králov  29:14   + 2:42 
  5. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      29:49   + 3:17 
  6. Hamáčková Eliška         STH0153   SK Studenec              34:06   + 7:34 
  7. Matějková Barbora        SJC0156   Sportcentrum Jičín       34:21   + 7:49 
  8. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  34:46   + 8:14 
  9. Pitrmucová Antonie       JIL0251   OK Jilemnice             35:25   + 8:53 
 10. Kejmarová Jana           STH0152   SK Studenec              38:12   + 11:40
 11. Kovářová Jana            CET0251   TJ Loko Česká Třebová    38:51   + 12:19
 12. Meierová Bára            BRU0251   Ulita-HOBRA Orienteerin  43:17   + 16:45
 13. Hnátnická Zuzana         ZAM0152   OB TJ Sokol Žamberk      51:29   + 24:57
 14. Mikysková Doubravka      ZAM0251   OB TJ Sokol Žamberk      70:14   + 43:42
 15. Navrátilová Anna         SHK0253   OK Slavia Hradec Králov  71:19   + 44:47
 16. Víchová Magdalena        CHC0153   K.O.B. Choceň            77:35   + 51:03
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 3.80 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandasová Adéla          PHK0255   OK 99 Hradec Králové     30:06          
  2. Thýnová Nikola           SHK0051   OK Slavia Hradec Králov  33:01   + 2:55 
  3. Zlámalová Nikola         SJC9951   Sportcentrum Jičín       33:41   + 3:35 
  4. Chaloupková Kateřina     CHC0051   K.O.B. Choceň            35:59   + 5:53 
  5. Šklíbová Veronika        SRK0153   SOOB Spartak Rychnov n.  37:06   + 7:00 
  6. Hrnčířová Magda          STH0051   SK Studenec              40:17   + 10:11
  7. Procházková Tereza       ZAM0054   OB TJ Sokol Žamberk      43:29   + 13:23
  8. Barnetová Veronika       LPU9952   OK Lokomotiva Pardubice  45:20   + 15:14
  9. Nováková Markéta         KUO0099   KOB Ústí nad Orlicí      45:59   + 15:53
 10. Boková Ivana             ZAM9952   OB TJ Sokol Žamberk      47:34   + 17:28
 11. Filipová Tereza          LPU0050   OK Lokomotiva Pardubice  48:12   + 18:06
 12. Škorpíková Barbora       LPU0060   OK Lokomotiva Pardubice  51:48   + 21:42
 13. Dubská Veronika          SJC       Sportcentrum Jičín       58:35   + 28:29
 14. Hlaváčková Petra         PHK0052   OK 99 Hradec Králové     62:18   + 32:12
 15. Šimková Klára            CHC0054   K.O.B. Choceň            67:11   + 37:05
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.30 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kulhavá Šárka            LPU9357   OK Lokomotiva Pardubice  38:18          
  2. Hepnerová Martina        SHK8152   OK Slavia Hradec Králov  38:25   + 0:07 
  3. Vítková Lucie            PHK8055   OK 99 Hradec Králové     40:53   + 2:35 
  4. Fundová Eliška           SHK9351   OK Slavia Hradec Králov  42:23   + 4:05 
  5. Peterová Jana            LPU0057   OK Lokomotiva Pardubice  43:47   + 5:29 
  6. Klapalová Michaela       LPU8499   OK Lokomotiva Pardubice  46:13   + 7:55 
  6. Šmidrkalová Monika       NPA9051   SK LOB Nová Paka         46:13   + 7:55 
  8. Knapová Iva              LPU6052   OK Lokomotiva Pardubice  48:10   + 9:52 
  9. Tauchmanová Ivana        NPA7852   SK LOB Nová Paka         48:56   + 10:38
 10. Snížková Petra           DKP7752   Oddíl OB Kotlářka        50:04   + 11:46
 11. Zurynková Jana           EKP7053   VŠTJ Ekonom Praha        52:55   + 14:37
 12. Majasow Agata            17P8750   WKS Śląsk Wrocław        53:13   + 14:55
 13. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:25   + 15:07
 14. Andršová Jana            SRK8756   SOOB Spartak Rychnov n.  58:58   + 20:40
 15. Záveská Anna             DOB8851   KOB Dobruška             60:37   + 22:19
 16. Peremská Dana            SRK9351   SOOB Spartak Rychnov n.  61:13   + 22:55
 17. Venclová Veronika        ZAM8251   OB TJ Sokol Žamberk      64:06   + 25:48
 18. Zurynková Michaela       EKP9850   VŠTJ Ekonom Praha        74:56   + 36:38
 19. Šádková Lucie            PHK9654   OK 99 Hradec Králové     88:21   + 50:03
     Metelková Taťána         PHK7250   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.60 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kokaislová Eva           LPU7956   OK Lokomotiva Pardubice  39:52          
  2. Koutná Hana              PHK9651   OK 99 Hradec Králové     44:53   + 5:01 
  3. Kmentová Lenka           ZAM8552   OB TJ Sokol Žamberk      48:41   + 8:49 
  4. Koutná Kateřina          PHK9351   OK 99 Hradec Králové     53:09   + 13:17
  5. Chládková Eva            ZAM7051   OB TJ Sokol Žamberk      54:20   + 14:28
  6. Šiffelová Lenka          ZAM8452   OB TJ Sokol Žamberk      56:54   + 17:02
  7. Müllerová Petra          BZP9050   Báječné ženy v orientač  62:13   + 22:21
  8. Sojková Petra            ALB8950   OOB Albrechtice nad Orl  72:20   + 32:28
  9. Drhlíková Markéta        NER       NER                     151:29   + 111:37
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.40 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čečková Martina          SHK7753   OK Slavia Hradec Králov  34:36          
  2. Havrdová Renata          SJC7756   Sportcentrum Jičín       35:02   + 0:26 
  3. Kopecká Marcela          PHK6852   OK 99 Hradec Králové     36:01   + 1:25 
  4. Stolinová Lenka          DOB8158   KOB Dobruška             36:29   + 1:53 
  5. Filipová Ivana           SRK7373   SOOB Spartak Rychnov n.  38:16   + 3:40 
  6. Švíglerová Pavla         LPU7658   OK Lokomotiva Pardubice  38:41   + 4:05 
  7. Novotná Martina          PHK8255   OK 99 Hradec Králové     40:08   + 5:32 
  8. Valentová Zuzana         LPU7853   OK Lokomotiva Pardubice  40:11   + 5:35 
  9. Suchá Eva                SHK7851   OK Slavia Hradec Králov  40:19   + 5:43 
 10. Vlastníková Lucie        JIL7554   OK Jilemnice             41:39   + 7:03 
 11. Kroniková Jana           SHK7350   OK Slavia Hradec Králov  42:15   + 7:39 
 12. Čivrná Karolína          VRL7355   OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:50   + 8:14 
 13. Kunartová Lenka          PHK7852   OK 99 Hradec Králové     43:09   + 8:33 
 14. Haasová Renata           LPU7960   OK Lokomotiva Pardubice  43:53   + 9:17 
 15. Procházková Lucie        ADA7651   OOB Spartak Adamov       43:57   + 9:21 
 16. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov n.  44:07   + 9:31 
 17. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     44:40   + 10:04
 18. Karlová Kateřina         JIL7553   OK Jilemnice             48:12   + 13:36
 19. Zemánková Eva            SRK7452   SOOB Spartak Rychnov n.  49:06   + 14:30
 20. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  50:47   + 16:11
 21. Waňková Dita             LPU7158   OK Lokomotiva Pardubice  53:57   + 19:21
 22. Krejsová Martina         CHT8152   OOB SK Chrast            56:37   + 22:01
 23. Kulhavá Jarmila          SRK6751   SOOB Spartak Rychnov n.  74:08   + 39:32
 24. Nováková Pavla           DOK5900   OK Doksy                 81:48   + 47:12
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 3.60 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupková Lenka        CHC6951   K.O.B. Choceň            36:29          
  2. Kašparová Eva            LPU7854   OK Lokomotiva Pardubice  37:58   + 1:29 
  3. Šafářová Ivana           CET8051   TJ Loko Česká Třebová    38:00   + 1:31 
  4. Petrásová Simona         LPU7556   OK Lokomotiva Pardubice  39:51   + 3:22 
  5. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  41:07   + 4:38 
  6. Kadaňová Barbora         LPU8253   OK Lokomotiva Pardubice  43:59   + 7:30 
  7. Loukotová Andrea         HOR7350   TJ Jiskra Hořice         44:41   + 8:12 
  8. Šodorová Magda           74C0002   NER                      44:45   + 8:16 
  9. Brožková Květa           KUO7451   KOB Ústí nad Orlicí      44:50   + 8:21 
 10. Moskvová Jitka           ZLH7551   OOB TJ Zlaté Hory        47:53   + 11:24
 11. Říhová Kateřina          PHK8052   OK 99 Hradec Králové     47:55   + 11:26
 12. Tomášová Petra           CHC7351   K.O.B. Choceň            48:20   + 11:51
 13. Hrnčířová Lenka          STH7251   SK Studenec              48:52   + 12:23
 14. Linková Eva              STH7753   SK Studenec              50:00   + 13:31
 15. Dvořáková Zuzana         LPU7559   OK Lokomotiva Pardubice  50:04   + 13:35
 16. Hančová Alice            VRL7052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:37   + 14:08
 17. Černá Petra              ALB7450   OOB Albrechtice nad Orl  51:36   + 15:07
 18. Valachová Jana           LPU6654   OK Lokomotiva Pardubice  51:47   + 15:18
 19. Mádlová Denisa           BRU7550   Ulita-HOBRA Orienteerin  51:49   + 15:20
 20. Kodytková Karolína       SHK7750   OK Slavia Hradec Králov  52:16   + 15:47
 21. Krpatová Zuzana          LPU7558   OK Lokomotiva Pardubice  53:00   + 16:31
 22. Ropková Eva              CHC7855   K.O.B. Choceň            54:41   + 18:12
 23. Kašparová Eva            TYN7452   OOB SK Týniště nad Orli  57:17   + 20:48
 24. Kroupová Kateřina        LPU8154   OK Lokomotiva Pardubice  60:19   + 23:50
 25. Tichá Elena              LPU8258   OK Lokomotiva Pardubice  66:03   + 29:34
 26. Podlešáková Markéta      NER       NER                      71:45   + 35:16
 27. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí  71:55   + 35:26
 28. Stará Petra              VRL7354   OOS TJ Spartak Vrchlabí  78:41   + 42:12
     Vodičková Lenka          LPU7357   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.30 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Růžičková Kamila         PHK7153   OK 99 Hradec Králové     30:57          
  2. Koberová Lenka           LPU6954   OK Lokomotiva Pardubice  32:31   + 1:34 
  3. Müllerová Zorka          BZP6750   Báječné ženy v orientač  34:14   + 3:17 
  4. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  36:10   + 5:13 
  5. Juračková Jana           LPU6051   OK Lokomotiva Pardubice  36:40   + 5:43 
  6. Čermáková Renata         LPU6553   OK Lokomotiva Pardubice  37:27   + 6:30 
  7. Mutinská Zdeňka          KUO6499   KOB Ústí nad Orlicí      39:19   + 8:22 
  8. Lazáková Šárka           LTU6952   OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:21   + 8:24 
  9. Novotná Ivana            PHK6354   OK 99 Hradec Králové     41:07   + 10:10
 10. Bartoňová Iva            SHK6151   OK Slavia Hradec Králov  45:01   + 14:04
 11. Mádlová Iva              SHK6351   OK Slavia Hradec Králov  49:45   + 18:48
 12. Hlaváčková Renata        PHK7060   OK 99 Hradec Králové     52:23   + 21:26
 13. Žáková Marcela           LPU7053   OK Lokomotiva Pardubice  53:13   + 22:16
     Chmelařová Marie         SHK6352   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 2.70 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hausvaterová Marcela     SHK6152   OK Slavia Hradec Králov  28:59          
  2. Kavalírová Zuzana        PHK6950   OK 99 Hradec Králové     32:22   + 3:23 
  3. Hančová Hana             VRL5652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:17   + 4:18 
  4. Bienová Věra             SJC5752   Sportcentrum Jičín       33:35   + 4:36 
  5. Nožková Dagmar           ZAM6251   OB TJ Sokol Žamberk      35:08   + 6:09 
  5. Dohnálková Jana          SHK7252   OK Slavia Hradec Králov  35:08   + 6:09 
  7. Egrtová Jitka            SHK6354   OK Slavia Hradec Králov  35:42   + 6:43 
  8. Semrádová Jitka          CHC6651   K.O.B. Choceň            37:24   + 8:25 
  9. Machová Iveta            NPA6851   SK LOB Nová Paka         37:26   + 8:27 
 10. Hanušová Jitka           LTU6352   OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:00   + 9:01 
 11. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            38:22   + 9:23 
 12. Fenclová Markéta         LPU7155   OK Lokomotiva Pardubice  40:22   + 11:23
 13. Fundová Hana             SHK6752   OK Slavia Hradec Králov  40:28   + 11:29
 14. Weisbauerová Blanka      LPU6351   OK Lokomotiva Pardubice  41:02   + 12:03
 15. Peremská Dana            SRK6351   SOOB Spartak Rychnov n.  42:54   + 13:55
 16. Lockerová Milena         SRK7251   SOOB Spartak Rychnov n.  43:08   + 14:09
 17. Maňáková Silvie          PHK7151   OK 99 Hradec Králové     43:37   + 14:38
 18. Kolářová Andrea          BRU7151   Ulita-HOBRA Orienteerin  44:36   + 15:37
 19. Šabatová Jana            SRK6853   SOOB Spartak Rychnov n.  45:37   + 16:38
 20. Kalousová Dana           ZAM5951   OB TJ Sokol Žamberk      48:25   + 19:26
 21. Záveská Anna             CET6450   TJ Loko Česká Třebová    49:45   + 20:46
 22. Justová Jana             PHK6153   OK 99 Hradec Králové     54:49   + 25:50
 23. Douchová Jaroslava       SNA7155   TJ START Náchod          58:50   + 29:51
     Frömmelová Dana          BRU7251   Ulita-HOBRA Orienteerin   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 2.80 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hušková Eva              NPA5754   SK LOB Nová Paka         29:12          
  2. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  30:13   + 1:01 
  3. Hepnerová Dagmar         SHK5451   OK Slavia Hradec Králov  31:07   + 1:55 
  4. Jiranová Alena           PHK5351   OK 99 Hradec Králové     33:24   + 4:12 
  5. Jiřištová Hana           JIL6052   OK Jilemnice             34:25   + 5:13 
  6. Kalibánová Jiřina        NPA5351   SK LOB Nová Paka         34:37   + 5:25 
  7. Kynčlová Miroslava       JIL5851   OK Jilemnice             35:12   + 6:00 
  7. Nýdrlová Eva             VRL5451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:12   + 6:00 
  9. Bláhová Luba             SHK5852   OK Slavia Hradec Králov  36:09   + 6:57 
 10. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  36:20   + 7:08 
 11. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             36:21   + 7:09 
 12. Baštová Alena            LPU5752   OK Lokomotiva Pardubice  37:42   + 8:30 
 13. Tichá Jiřina             DOB6050   KOB Dobruška             39:48   + 10:36
 14. Panchártková Jitka       PHK5951   OK 99 Hradec Králové     39:55   + 10:43
 15. Dusílková Marie          SRK5752   SOOB Spartak Rychnov n.  41:28   + 12:16
 16. Bártová Eva              SRK5551   SOOB Spartak Rychnov n.  43:11   + 13:59
 17. Filipová Dagmar          SHK5651   OK Slavia Hradec Králov  43:48   + 14:36
 18. Vychodilová Jiřina       SHK5951   OK Slavia Hradec Králov  50:33   + 21:21
 19. Šabatková Zdena          SHK5652   OK Slavia Hradec Králov  52:53   + 23:41
 20. Langrová Eva             SNA5351   TJ START Náchod          53:17   + 24:05
 21. Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice  58:37   + 29:25
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 2.10 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martincová Helena        ZAM5051   OB TJ Sokol Žamberk      32:09          
  2. Kellnerová Stanislava    LPU4950   OK Lokomotiva Pardubice  35:43   + 3:34 
  3. Lhotská Hana             ZAM4651   OB TJ Sokol Žamberk      64:09   + 32:00
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.30 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čečka Matěj              SHK0901   OK Slavia Hradec Králov  21:12          
  2. Kubeček Antonín          LIP0800   SOS Mamuti z Lipovky     23:40   + 2:28 
  3. Šípek Daniel             LPU0806   OK Lokomotiva Pardubice  24:18   + 3:06 
  4. Jakubský David           SHK0905   OK Slavia Hradec Králov  24:27   + 3:15 
  5. Bezvoda Jakub            SHK0807   OK Slavia Hradec Králov  27:13   + 6:01 
  6. Machač Václav            LPU0840   OK Lokomotiva Pardubice  27:52   + 6:40 
  7. Čečka Vojtěch            SHK0804   OK Slavia Hradec Králov  28:12   + 7:00 
  8. Kunart Lukáš             PHK1010   OK 99 Hradec Králové     33:06   + 11:54
  9. Pachel Jiří              ZAM0801   OB TJ Sokol Žamberk      34:01   + 12:49
 10. Korecký Tomáš            LPU0707   OK Lokomotiva Pardubice  35:19   + 14:07
 11. Vích Ondřej              CHC0801   K.O.B. Choceň            35:30   + 14:18
 12. Vanický Viktor           KOR0803   OB DDM Kostelec nad Orl  38:57   + 17:45
 13. Podlešák Martin          NER       NER                      46:26   + 25:14
 14. Langr Matyáš             KOR0800   OB DDM Kostelec nad Orl  49:18   + 28:06
 15. Jiřiště Štěpán           LPU0841   OK Lokomotiva Pardubice  55:49   + 34:37
 16. Sychrovský Tomáš         SNA1102   TJ START Náchod          56:46   + 35:34
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.60 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Tomáš            PHK0801   OK 99 Hradec Králové     19:56          
  2. Hanák Matěj              LTU0701   OOB TJ Lokomotiva Trutn  22:00   + 2:04 
  3. Kurka Antonín            SHK0700   OK Slavia Hradec Králov  22:54   + 2:58 
  4. Pavelec Michal           NPA0801   SK LOB Nová Paka         24:12   + 4:16 
  5. Kutáček Ondřej           LTU0700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  26:13   + 6:17 
  6. Třešňák Matěj            JIL0701   OK Jilemnice             26:34   + 6:38 
  7. Horák Filip              PHK0701   OK 99 Hradec Králové     27:08   + 7:12 
  8. Ticháček Jakub           SJC0704   Sportcentrum Jičín       27:28   + 7:32 
  9. Hladký Radovan           KOR0900   OB DDM Kostelec nad Orl  27:46   + 7:50 
 10. Kadaně Marek             LPU0703   OK Lokomotiva Pardubice  28:28   + 8:32 
 11. Ježek Martin             LPU0701   OK Lokomotiva Pardubice  29:22   + 9:26 
 12. Zídek Filip              PHK0706   OK 99 Hradec Králové     30:07   + 10:11
 13. Hladký Matěj             KOR0700   OB DDM Kostelec nad Orl  31:53   + 11:57
 14. Doucha Tomáš             SNA0801   TJ START Náchod          31:58   + 12:02
 15. Schejbal Matyáš          LPU0710   OK Lokomotiva Pardubice  32:01   + 12:05
 16. Kroupa Matyáš            LPU0902   OK Lokomotiva Pardubice  32:26   + 12:30
 17. Vondra Matěj             LTU0702   OOB TJ Lokomotiva Trutn  32:36   + 12:40
 18. Jelínek František        PHK0900   OK 99 Hradec Králové     32:47   + 12:51
 19. Šeps Miroslav            SRK0801   SOOB Spartak Rychnov n.  34:21   + 14:25
 20. Marek Bořivoj            KOR0701   OB DDM Kostelec nad Orl  34:39   + 14:43
 21. Mrkvica Václav           ZLH0800   OOB TJ Zlaté Hory        37:07   + 17:11
 22. Schejbal Filip           LPU0711   OK Lokomotiva Pardubice  38:30   + 18:34
 23. Rémiš Šimon              SHK0801   OK Slavia Hradec Králov  38:36   + 18:40
 24. Frosch Vítek             LPU0801   OK Lokomotiva Pardubice  39:30   + 19:34
 25. Novotný Vít              PHK0901   OK 99 Hradec Králové     40:33   + 20:37
 26. Rémiš Štěpán             SHK0802   OK Slavia Hradec Králov  41:00   + 21:04
 27. Sychrovský Lukáš         SNA0902   TJ START Náchod          48:21   + 28:25
 28. Karásek Šimon            SJC0804   Sportcentrum Jičín       48:37   + 28:41
 29. Lánský Alexandr          SRK0802   SOOB Spartak Rychnov n.  54:06   + 34:10
 30. Moskva Vojtěch           ZLH0802   OOB TJ Zlaté Hory        58:14   + 38:18
 31. Kunt Martin              ZAM0701   OB TJ Sokol Žamberk      74:44   + 54:48
     Držka Filip              LPU0901   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.90 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:59          
  2. Pompach Lukáš            PHK0500   OK 99 Hradec Králové     23:35   + 0:36 
  3. Šípek Ondřej             LPU0505   OK Lokomotiva Pardubice  24:57   + 1:58 
  4. Šeps Daniel              SRK0504   SOOB Spartak Rychnov n.  25:01   + 2:02 
  5. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         26:00   + 3:01 
  6. Janků Štěpán             SJC0501   Sportcentrum Jičín       26:24   + 3:25 
  7. Málek David              PHK0504   OK 99 Hradec Králové     26:55   + 3:56 
  8. Krejčí Martin            KOR0600   OB DDM Kostelec nad Orl  27:29   + 4:30 
  9. Kopecký Matyáš           SJC0702   Sportcentrum Jičín       28:18   + 5:19 
 10. Vališ Vojtěch            LPU0512   OK Lokomotiva Pardubice  29:02   + 6:03 
 11. Sádovský Jáchym          LPU0508   OK Lokomotiva Pardubice  29:32   + 6:33 
 12. Jiroušek Dominik         SRK0602   SOOB Spartak Rychnov n.  29:57   + 6:58 
 13. Stavrinou David          SRK0506   SOOB Spartak Rychnov n.  31:34   + 8:35 
 14. Čermák Martin            PHK0502   OK 99 Hradec Králové     31:50   + 8:51 
 15. Votoček Michal           JIL0601   OK Jilemnice             32:51   + 9:52 
 16. Kurka Jaroslav           SHK0501   OK Slavia Hradec Králov  33:15   + 10:16
 17. Lounek Vít               KOR0601   OB DDM Kostelec nad Orl  33:38   + 10:39
 18. Lazák Jan                LTU0500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  33:55   + 10:56
 19. Šimerda Václav           SRK0605   SOOB Spartak Rychnov n.  34:46   + 11:47
 20. Morávek Martin           SRK0503   SOOB Spartak Rychnov n.  35:13   + 12:14
 21. Stohanzl Patrik          LPU0510   OK Lokomotiva Pardubice  35:34   + 12:35
 22. Hiller Vojtěch           ZAM0501   OB TJ Sokol Žamberk      36:43   + 13:44
 23. Čivrný Jan               VRL0501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:16   + 14:17
 24. Doucha Martin            SNA0501   TJ START Náchod          38:22   + 15:23
 25. Meier Jakub              BRU0501   Ulita-HOBRA Orienteerin  43:07   + 20:08
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 2.60 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kokrda Adam              PHK0503   OK 99 Hradec Králové     26:54          
  2. Sedláček David           KOR0502   OB DDM Kostelec nad Orl  30:53   + 3:59 
  3. Fajfr Marek              ZAM0602   OB TJ Sokol Žamberk      31:03   + 4:09 
  4. Flos Tomáš               LPU0633   OK Lokomotiva Pardubice  32:37   + 5:43 
  5. Horáček Dominik          STH0600   SK Studenec              32:43   + 5:49 
  6. Zemánek Adam             SRK0502   SOOB Spartak Rychnov n.  41:56   + 15:02
  7. Štangler Jiří            CHC0602   K.O.B. Choceň            43:06   + 16:12
  8. Hostinský Matěj          LPU0604   OK Lokomotiva Pardubice  44:53   + 17:59
  9. Hylmar Zdeněk            ZAM0504   OB TJ Sokol Žamberk      73:38   + 46:44
     Potůček Oto              LTU0501   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.60 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupský Jakub         PHK0302   OK 99 Hradec Králové     24:05          
  2. Fábera David             SHK0305   OK Slavia Hradec Králov  25:46   + 1:41 
  3. Waněk Hubert             LPU0309   OK Lokomotiva Pardubice  26:56   + 2:51 
  4. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  27:26   + 3:21 
  5. Flegl Martin             SRK0300   SOOB Spartak Rychnov n.  27:53   + 3:48 
  6. Tichý Lubomír            SHK0303   OK Slavia Hradec Králov  28:03   + 3:58 
  7. Krpata Michal            LPU0403   OK Lokomotiva Pardubice  29:06   + 5:01 
  8. Kodytek Adam             SHK0402   OK Slavia Hradec Králov  29:55   + 5:50 
  9. Novák Adam               LPU0320   OK Lokomotiva Pardubice  33:55   + 9:50 
 10. Černík Adam              SHK0404   OK Slavia Hradec Králov  33:56   + 9:51 
 11. Dohnálek Tomáš           SHK0403   OK Slavia Hradec Králov  34:22   + 10:17
 12. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         34:39   + 10:34
 13. Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka         36:08   + 12:03
 14. Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:30   + 14:25
 15. Neumann Matěj            PHK0400   OK 99 Hradec Králové     38:34   + 14:29
 16. Šimek Jakub              CHC0303   K.O.B. Choceň            38:45   + 14:40
 17. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         40:34   + 16:29
 18. Rak Tomáš                SHK0400   OK Slavia Hradec Králov  42:38   + 18:33
 19. Typlt Tomáš              NPA0406   SK LOB Nová Paka         43:38   + 19:33
 20. Kolář Šimon              SHK0405   OK Slavia Hradec Králov  45:20   + 21:15
 21. Tesař Zdeněk             SJC0401   Sportcentrum Jičín       45:39   + 21:34
 22. Pirožek Vojtěch          LTU0400   OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:44   + 21:39
 23. Váňa Vojtěch             LPU0312   OK Lokomotiva Pardubice  47:42   + 23:37
 24. Filsak Rafael            SJC0301   Sportcentrum Jičín       48:11   + 24:06
 25. Kunt Stanislav           ZAM0401   OB TJ Sokol Žamberk      48:54   + 24:49
 26. Fejfar Lukáš             LPU0310   OK Lokomotiva Pardubice  53:24   + 29:19
 27. Štichhauer Daniel        LPU0405   OK Lokomotiva Pardubice  53:58   + 29:53
 28. Langr Jakub              KOR0401   OB DDM Kostelec nad Orl  54:04   + 29:59
 29. Dvořáček Filip           LPU0420   OK Lokomotiva Pardubice  54:42   + 30:37
 30. Šedivka Pavel            LTU0401   OOB TJ Lokomotiva Trutn  55:42   + 31:37
 31. Schneidewind Richard     HOR0404   TJ Jiskra Hořice         71:38   + 47:33
 32. Kaška Jan                ZAM0301   OB TJ Sokol Žamberk      75:20   + 51:15
 33. Mádle Kryštof            BRU0400   Ulita-HOBRA Orienteerin 155:28   + 131:23
     Holman Antonín           HOR0405   TJ Jiskra Hořice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 2.60 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ježek Vojtěch            LPU0408   OK Lokomotiva Pardubice  37:31          
  2. Marhold Stanislav        CHC0402   K.O.B. Choceň            39:57   + 2:26 
  3. Valenta Ondřej           JIL0401   OK Jilemnice             44:22   + 6:51 
  4. Hájek Matěj              VRL0402   OOS TJ Spartak Vrchlabí  44:26   + 6:55 
  5. Tobolka Jiří             HOR0403   TJ Jiskra Hořice         44:50   + 7:19 
  6. Pinke Tomáš              LPU0311   OK Lokomotiva Pardubice  46:28   + 8:57 
  7. Müller Matěj             KOR0302   OB DDM Kostelec nad Orl  47:12   + 9:41 
  8. Viktorin Martin          CHC0403   K.O.B. Choceň            50:05   + 12:34
  9. Molinger Matěj           SNA0401   TJ START Náchod          52:52   + 15:21
 10. Hladký Filip             KOR0300   OB DDM Kostelec nad Orl  62:52   + 25:21
     Jakubský Adam            SHK0406   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 3.90 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švadlena Michal          CHC0101   K.O.B. Choceň            25:33          
  2. Dostál Jakub             VRL0104   OOS TJ Spartak Vrchlabí  27:52   + 2:19 
  3. Kurzyp Stanisław         CHC0202   K.O.B. Choceň            29:22   + 3:49 
  4. Pipek Ondřej             LPU0203   OK Lokomotiva Pardubice  30:20   + 4:47 
  5. Paleček Ondřej           SRK0103   SOOB Spartak Rychnov n.  30:37   + 5:04 
  6. Mrskoč Marek             LPU0205   OK Lokomotiva Pardubice  31:19   + 5:46 
  7. Langr Jan                SHK0101   OK Slavia Hradec Králov  32:55   + 7:22 
  8. Mejsnar Jaroslav         VRL0202   OOS TJ Spartak Vrchlabí  36:12   + 10:39
  9. Kroutil Jan              KUO0202   KOB Ústí nad Orlicí      38:31   + 12:58
 10. Porkert Jan              SHK0100   OK Slavia Hradec Králov  39:46   + 14:13
 11. Šišma Vojtěch            LPU0204   OK Lokomotiva Pardubice  39:55   + 14:22
 12. Vališ Jan                LPU0210   OK Lokomotiva Pardubice  40:14   + 14:41
 13. Zemánek Mikuláš          SRK0201   SOOB Spartak Rychnov n.  40:59   + 15:26
 14. Krampera Tomáš           VRL0103   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:47   + 18:14
 15. Vaňura Vít               HOR0203   TJ Jiskra Hořice         44:51   + 19:18
 16. Poláček Radim            PHK0201   OK 99 Hradec Králové     44:53   + 19:20
 17. Pachel Jakub             ZAM0202   OB TJ Sokol Žamberk      45:31   + 19:58
 18. Růžička Radek            LPU0201   OK Lokomotiva Pardubice  46:58   + 21:25
 19. Jirout Matěj             CHC0201   K.O.B. Choceň            54:39   + 29:06
 20. Zamastil Michal          LTU0203   OOB TJ Lokomotiva Trutn  54:42   + 29:09
 21. Krsek Šimon              ZAM0204   OB TJ Sokol Žamberk      58:19   + 32:46
 22. Moravec Jan              ZAM0205   OB TJ Sokol Žamberk      63:14   + 37:41
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 4.40 km, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Ondřej           PHK0101   OK 99 Hradec Králové     25:47          
  2. Czapliński Jakub         CHC0003   K.O.B. Choceň            30:51   + 5:04 
  3. Rosłaniec Mateusz        CHC0002   K.O.B. Choceň            32:24   + 6:37 
  4. Šitina Jakub             LTU0001   OOB TJ Lokomotiva Trutn  36:33   + 10:46
  5. Vlastník Šimon           JIL9904   OK Jilemnice             37:05   + 11:18
  6. Ježek Vít                JIL9903   OK Jilemnice             39:17   + 13:30
  7. Karásek Matěj            SJC0001   Sportcentrum Jičín       50:46   + 24:59
  8. Vaněk Martin             CHC9905   K.O.B. Choceň            52:37   + 26:50
  9. Sourada Tomáš            ZAM9902   OB TJ Sokol Žamberk      53:44   + 27:57
 10. Jansa Radek              BRU0002   Ulita-HOBRA Orienteerin  56:54   + 31:07
 11. Urban Michal             KUO0001   KOB Ústí nad Orlicí      59:16   + 33:29
 12. Kolář Adam               BRU0104   Ulita-HOBRA Orienteerin  83:20   + 57:33
     Ledniowski Filip         17P0002   WKS Śląsk Wrocław         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 6.50 km, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivda Tomáš             CHC9901   K.O.B. Choceň            35:11          
  2. Vandas Daniel            PHK9805   OK 99 Hradec Králové     36:52   + 1:41 
  3. Hepner David             SHK7601   OK Slavia Hradec Králov  38:04   + 2:53 
  4. Zvěřina Petr             LPU8208   OK Lokomotiva Pardubice  38:09   + 2:58 
  5. Semrád Ladislav          CHC9701   K.O.B. Choceň            38:35   + 3:24 
  6. Krawczyński Mikołaj      CHC0001   K.O.B. Choceň            38:54   + 3:43 
  7. Fencl Jonáš              LPU9902   OK Lokomotiva Pardubice  40:34   + 5:23 
  8. Novotný Tomáš            PHK8101   OK 99 Hradec Králové     40:44   + 5:33 
  9. Losman Petr              PHK7901   OK 99 Hradec Králové     41:17   + 6:06 
 10. Krejsa Vladimír          CHT9202   OOB SK Chrast            41:29   + 6:18 
 11. Král Václav              SSU8243   SK Severka Šumperk       41:38   + 6:27 
 12. Vítek Petr               PHK7601   OK 99 Hradec Králové     42:20   + 7:09 
 13. Šabatka Zdeněk           PHK8900   OK 99 Hradec Králové     42:52   + 7:41 
 14. Kafka Miloš              LPU8608   OK Lokomotiva Pardubice  43:41   + 8:30 
 15. Sháněl Jan               CHC9402   K.O.B. Choceň            43:47   + 8:36 
 16. Hledík Jakub             CHT9501   OOB SK Chrast            44:51   + 9:40 
 17. Držka Štěpán             LPU7604   OK Lokomotiva Pardubice  45:00   + 9:49 
 18. Švadlena Pavel           CHC7502   K.O.B. Choceň            45:05   + 9:54 
 19. Klapal Jan               LPU9006   OK Lokomotiva Pardubice  45:22   + 10:11
 20. Mrkvica Petr             ZLH7800   OOB TJ Zlaté Hory        45:40   + 10:29
 21. Sobczyński Kalikst       CHC7101   K.O.B. Choceň            45:46   + 10:35
 22. Novotný Radek            PHK7402   OK 99 Hradec Králové     46:06   + 10:55
 23. Zlámal David             SJC9603   Sportcentrum Jičín       46:21   + 11:10
 24. Křivda Martin            CHC9501   K.O.B. Choceň            46:36   + 11:25
 25. Paukert Lukáš            KUO9801   KOB Ústí nad Orlicí      47:07   + 11:56
 26. Krejsa Martin            CHT9001   OOB SK Chrast            47:14   + 12:03
 27. Haas Karel               LPU7304   OK Lokomotiva Pardubice  48:22   + 13:11
 28. Zikmund Zdeněk           NPA6705   SK LOB Nová Paka         48:53   + 13:42
 29. Majasow Kostiantyn       17P8300   WKS Śląsk Wrocław        48:58   + 13:47
 30. Kupka Jaroslav           ALB7800   OOB Albrechtice nad Orl  49:04   + 13:53
 31. Moskva Roman             ZLH7501   OOB TJ Zlaté Hory        49:38   + 14:27
 32. Novotný Vojtěch          LPU9702   OK Lokomotiva Pardubice  49:47   + 14:36
 33. Krejsa Jan               CHT8701   OOB SK Chrast            50:26   + 15:15
 34. Karkoš Petr              XCR7300   MTB Chrudim              50:32   + 15:21
 35. Černý Martin             JIL8703   OK Jilemnice             51:05   + 15:54
 36. Doleček Vojtěch          ZAM9903   OB TJ Sokol Žamberk      51:10   + 15:59
 37. Doucha Jiří              SNA7105   TJ START Náchod          51:48   + 16:37
 38. Míča Tomáš               LPU9707   OK Lokomotiva Pardubice  53:02   + 17:51
 39. Maňák Michal             PHK9801   OK 99 Hradec Králové     53:45   + 18:34
 40. Procházka Jiří           ADA7512   OOB Spartak Adamov       54:49   + 19:38
 41. Štěpánek Milan           KUO8301   KOB Ústí nad Orlicí      56:15   + 21:04
 42. Filičko Marek            LPU7102   OK Lokomotiva Pardubice  57:12   + 22:01
 43. Dvořáček Radek           VAM0001   OOB Vamberk              57:36   + 22:25
 44. Lauterbach David         ZAM9801   OB TJ Sokol Žamberk      57:47   + 22:36
 45. Souček Tomáš             SHK8200   OK Slavia Hradec Králov  61:13   + 26:02
 46. Macl Jan                 LPU9102   OK Lokomotiva Pardubice  62:38   + 27:27
 47. Kokaisl Tomáš            LPU7820   OK Lokomotiva Pardubice  64:06   + 28:55
 48. Lžíčař Martin            DOB8803   KOB Dobruška             64:13   + 29:02
 49. Sedlák Radek             LIP7500   SOS Mamuti z Lipovky     67:12   + 32:01
 50. Šabatka Jan              SHK9001   OK Slavia Hradec Králov  67:47   + 32:36
 51. Černý Vojtěch            JIL9006   OK Jilemnice             68:09   + 32:58
 52. Krunčík Pavel            SRK8501   SOOB Spartak Rychnov n.  77:31   + 42:20
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 5.10 km, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nymsa Zdeněk             TYN8502   OOB SK Týniště nad Orli  45:20          
  2. Andrš Petr               ZAM8401   OB TJ Sokol Žamberk      49:09   + 3:49 
  3. Sojka Lukáš              ALB8500   OOB Albrechtice nad Orl  55:32   + 10:12
  4. Hanousek Martin          CTB7910   SK OB Chotěboř           66:18   + 20:58
  5. Zeman Jaroslav           DOB8844   KOB Dobruška             72:23   + 27:03
  6. Janeček Tomáš            PHK9205   OK 99 Hradec Králové     77:30   + 32:10
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 5.50 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filip Libor              SRK7101   SOOB Spartak Rychnov n.  35:09          
  2. Bláha Jan                SHK8215   OK Slavia Hradec Králov  42:22   + 7:13 
  3. Šklíba Jan               SRK7501   SOOB Spartak Rychnov n.  44:07   + 8:58 
  4. Vodička Oldřich          LPU7715   OK Lokomotiva Pardubice  45:44   + 10:35
  5. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice  46:43   + 11:34
  6. Chrást Tomáš             STH7401   SK Studenec              47:16   + 12:07
  7. Korbel Michal            CHC7703   K.O.B. Choceň            48:00   + 12:51
  8. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      49:10   + 14:01
  9. Čečka Jiří               SHK7600   OK Slavia Hradec Králov  50:39   + 15:30
 10. Kolář Zdeněk             BRU7101   Ulita-HOBRA Orienteerin  53:11   + 18:02
 11. Belej Jiří               LPU7421   OK Lokomotiva Pardubice  53:19   + 18:10
 12. Volák Pavel              BRU7001   Ulita-HOBRA Orienteerin  55:22   + 20:13
 13. Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín       60:50   + 25:41
 14. Műller Kamil             TYN7500   OOB SK Týniště nad Orli  71:37   + 36:28
 15. Ježek Vladimír           LPU7311   OK Lokomotiva Pardubice  73:30   + 38:21
 16. Podlešák Marek           PHK7802   OK 99 Hradec Králové     74:50   + 39:41
     Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 4.20 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Macháček Lubomír         LPU7515   OK Lokomotiva Pardubice  39:48          
  2. Kunt Stanislav           ZAM7401   OB TJ Sokol Žamberk      41:20   + 1:32 
  3. Śafář Miroslav           CET7001   TJ Loko Česká Třebová    41:36   + 1:48 
  4. Zemánek Miroslav         SRK7401   SOOB Spartak Rychnov n.  43:50   + 4:02 
  5. Adamovský Michal         TYN7200   OOB SK Týniště nad Orli  43:59   + 4:11 
  6. Kroupa Jan               LPU8103   OK Lokomotiva Pardubice  44:50   + 5:02 
  7. Melichar Igor            PHK6504   OK 99 Hradec Králové     45:27   + 5:39 
  8. Čapek Miroslav           PHK7603   OK 99 Hradec Králové     47:45   + 7:57 
  9. Lesák František          ZAM7501   OB TJ Sokol Žamberk      48:02   + 8:14 
 10. Dostál Dalibor           VRL7308   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:05   + 9:17 
 11. Šeps Jiří                SRK7504   SOOB Spartak Rychnov n.  49:30   + 9:42 
 12. Kašpar Václav            TYN7001   OOB SK Týniště nad Orli  49:36   + 9:48 
 13. Kadrman Jiří             CET7301   TJ Loko Česká Třebová    49:45   + 9:57 
 14. Stavrinou Marios         SRK7901   SOOB Spartak Rychnov n.  53:55   + 14:07
 15. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  54:49   + 15:01
 16. Horkel Jan               LPU7911   OK Lokomotiva Pardubice  54:52   + 15:04
 17. Karlík Václav            VAM7901   OOB Vamberk              55:11   + 15:23
 18. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:35   + 15:47
 19. Nekvapil Ondřej          LPU7403   OK Lokomotiva Pardubice  56:49   + 17:01
 20. Hanl Vratislav           SRK7402   SOOB Spartak Rychnov n.  58:07   + 18:19
 21. Koutný Pavel             PHK7108   OK 99 Hradec Králové     59:18   + 19:30
 22. Suchý Petr               SHK7800   OK Slavia Hradec Králov  60:06   + 20:18
 23. Šimek Jiří               CHC7901   K.O.B. Choceň            60:20   + 20:32
 24. Zlesák Ondřej            JIL7601   OK Jilemnice             60:35   + 20:47
 25. Meier Jiří               BRU7400   Ulita-HOBRA Orienteerin  61:30   + 21:42
 26. Vojtěch Libor            HOR7303   TJ Jiskra Hořice         67:48   + 28:00
 27. Krummer Jiří             CHC7301   K.O.B. Choceň            71:50   + 32:02
 28. Daněk Petr               TYN7900   OOB SK Týniště nad Orli  72:52   + 33:04
 29. Stohanzl Jan             LPU7600   OK Lokomotiva Pardubice  75:07   + 35:19
     Snížek Jan               DKP7600   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 4.70 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Netuka Jan               SHK7001   OK Slavia Hradec Králov  35:54          
  2. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         37:02   + 1:08 
  3. Langr Jan                SHK6701   OK Slavia Hradec Králov  37:24   + 1:30 
  4. Křivda Ivan              CHC6701   K.O.B. Choceň            38:16   + 2:22 
  5. Vlastník Zdeněk          JIL6901   OK Jilemnice             38:55   + 3:01 
  6. Fencl Jiří               LPU6301   OK Lokomotiva Pardubice  39:27   + 3:33 
  7. Kunart Tomáš             PHK7205   OK 99 Hradec Králové     40:28   + 4:34 
  8. Valach Petr              LPU6505   OK Lokomotiva Pardubice  42:33   + 6:39 
  9. Metelka Pavel            PHK6800   OK 99 Hradec Králové     42:57   + 7:03 
 10. Brožek Tomáš             KUO6902   KOB Ústí nad Orlicí      43:24   + 7:30 
 11. Mutinský Viktor          KUO6501   KOB Ústí nad Orlicí      43:29   + 7:35 
 12. Vávra Radek              HOR6301   TJ Jiskra Hořice         43:50   + 7:56 
 13. Levý Tomáš               ZAM6801   OB TJ Sokol Žamberk      44:56   + 9:02 
 14. Kober Michal             LPU6702   OK Lokomotiva Pardubice  45:10   + 9:16 
 15. Vališ Jan                LPU7104   OK Lokomotiva Pardubice  46:44   + 10:50
 16. Kohout Josef             SHK6902   OK Slavia Hradec Králov  46:52   + 10:58
 17. Roudný Václav            LPU6102   OK Lokomotiva Pardubice  46:57   + 11:03
 18. Starý Pavel              VRL6301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:45   + 11:51
 19. Faltejsek Pavel          PHK7003   OK 99 Hradec Králové     48:15   + 12:21
 20. Lazák Jan                LTU6900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  49:15   + 13:21
 21. Trejtnar Pavel           KUN5801   TJ Sokol Kunvald         52:18   + 16:24
 22. Jakeš Josef              TYN6501   OOB SK Týniště nad Orli  52:21   + 16:27
 23. Půlpán Roman             CHC6501   K.O.B. Choceň            55:46   + 19:52
 24. Věříš Jan                LPU7103   OK Lokomotiva Pardubice  58:10   + 22:16
 25. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí  64:21   + 28:27
     Růžička Ivan             PHK6702   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Müller Robert            3XX6900   POT                       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 3.80 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Svoboda Miloslav         SHK5901   OK Slavia Hradec Králov  39:59          
  2. Molinger Luděk           SNA7249   TJ START Náchod          40:05   + 0:06 
  3. Funda Michal             SHK6403   OK Slavia Hradec Králov  41:41   + 1:42 
  4. Cinkan Zdeněk            LPU6201   OK Lokomotiva Pardubice  42:42   + 2:43 
  5. Dohnálek Pavel           SHK7100   OK Slavia Hradec Králov  43:40   + 3:41 
  6. Novotný Pavel            SHK6104   OK Slavia Hradec Králov  44:21   + 4:22 
  7. Imlauf Martin            SNA6301   TJ START Náchod          44:25   + 4:26 
  8. Rücker Petr              HOR6500   TJ Jiskra Hořice         45:12   + 5:13 
  9. Zákravský Zdeněk         SNA5702   TJ START Náchod          45:25   + 5:26 
 10. Semrád Pavel             CHC6602   K.O.B. Choceň            45:30   + 5:31 
 11. Vychodil Tomáš           SHK6301   OK Slavia Hradec Králov  45:42   + 5:43 
 12. Šabata Milan             SRK6901   SOOB Spartak Rychnov n.  46:15   + 6:16 
 13. Šváb Pavel               BRU6701   Ulita-HOBRA Orienteerin  46:47   + 6:48 
 14. Handl Jindřich           SRK6702   SOOB Spartak Rychnov n.  47:44   + 7:45 
 15. Holubář David            KUO7101   KOB Ústí nad Orlicí      48:01   + 8:02 
 16. Procházka Radek          LPU6504   OK Lokomotiva Pardubice  48:36   + 8:37 
 17. Ptáček Miloš             BRU7000   Ulita-HOBRA Orienteerin  48:44   + 8:45 
 18. Širůček Jaromír          SHK6200   OK Slavia Hradec Králov  49:02   + 9:03 
 19. Hnyk Petr                SNA5701   TJ START Náchod          52:00   + 12:01
 20. Langr Stanislav          SNA5403   TJ START Náchod          52:41   + 12:42
 21. Rémiš Jaromír            SHK7200   OK Slavia Hradec Králov  53:54   + 13:55
 22. Dudášek Karel            DOB7001   KOB Dobruška             54:40   + 14:41
 23. Frömmel Miroslav         BRU6902   Ulita-HOBRA Orienteerin  59:37   + 19:38
 23. Marhold Stanislav        CHC6603   K.O.B. Choceň            59:37   + 19:38
 25. Čermák Petr              LPU6501   OK Lokomotiva Pardubice  60:42   + 20:43
 26. Waněk Hubert             LPU6506   OK Lokomotiva Pardubice  62:54   + 22:55
 27. Vaňura Tomáš             HOR6800   TJ Jiskra Hořice         72:23   + 32:24
 28. Hájek Tibor              VRL7202   OOS TJ Spartak Vrchlabí  92:03   + 52:04
     Plocek Luboš             SRK       SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
     Hanuš Pavel              LTU6501   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
     Lux Zdeněk               KUN6201   TJ Sokol Kunvald          DISK          
     Cibulka Radek            LPU7107   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 3.60 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Knap Jan                 LPU5101   OK Lokomotiva Pardubice  32:48          
  2. Gazdačko Milan           SHK5702   OK Slavia Hradec Králov  33:25   + 0:37 
  3. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    34:15   + 1:27 
  4. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  34:18   + 1:30 
  5. Kalibán Jaroslav         NPA5101   SK LOB Nová Paka         34:53   + 2:05 
  6. Kynčl Stanislav          JIL5401   OK Jilemnice             35:50   + 3:02 
  7. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             36:00   + 3:12 
  8. Štěrba Pavel             LPU5408   OK Lokomotiva Pardubice  37:11   + 4:23 
  9. Tichý Boris              DOB5500   KOB Dobruška             37:17   + 4:29 
 10. Kološ Oldřich            LPU6003   OK Lokomotiva Pardubice  38:20   + 5:32 
 11. Kalibán Pavel            SNA5649   TJ START Náchod          38:50   + 6:02 
 12. Chládek Josef            ZAM5901   OB TJ Sokol Žamberk      39:35   + 6:47 
 13. Král Martin              JIL6101   OK Jilemnice             41:53   + 9:05 
 14. Janeba Petr              CHC6001   K.O.B. Choceň            42:13   + 9:25 
 15. Juračka Vojtěch          LPU5404   OK Lokomotiva Pardubice  43:15   + 10:27
 16. Třasák Milan             LPU5206   OK Lokomotiva Pardubice  45:27   + 12:39
 17. Ježek Jiří               PHK6201   OK 99 Hradec Králové     47:19   + 14:31
 18. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  47:37   + 14:49
 19. Grundman Martin          CHC5801   K.O.B. Choceň            48:36   + 15:48
 20. Vydra Pavel              PEN6200   OK RECO Sport            48:38   + 15:50
 21. Fikejs Vladimír          ZAM5702   OB TJ Sokol Žamberk      50:01   + 17:13
 22. Tůma Miloš               DOB5600   KOB Dobruška             52:58   + 20:10
 23. Černý Petr               ALB6000   OOB Albrechtice nad Orl  53:35   + 20:47
 24. Andrš Milan              ZAM5801   OB TJ Sokol Žamberk      57:09   + 24:21
 25. Pohl Zdeněk              SRK5301   SOOB Spartak Rychnov n.  57:10   + 24:22
 26. Vlček Josef              TYN5602   OOB SK Týniště nad Orli  68:55   + 36:07
     Dušátko Petr             PHK5702   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 3.00 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  35:08          
  2. Sáňka Bedřich            LPU5102   OK Lokomotiva Pardubice  35:52   + 0:44 
  3. Vícha Vladimír           LPU5801   OK Lokomotiva Pardubice  39:08   + 4:00 
  4. Doležal Petr             TYN5401   OOB SK Týniště nad Orli  41:21   + 6:13 
  5. Dvořák Vladimír          LPU6004   OK Lokomotiva Pardubice  44:23   + 9:15 
  6. Souček Pavel             PHK5503   OK 99 Hradec Králové     45:02   + 9:54 
  7. Karel Miloš              JIL6004   OK Jilemnice             45:42   + 10:34
  8. Hostinský Jiří           LPU5501   OK Lokomotiva Pardubice  54:09   + 19:01
  9. Krejčí Jaroslav          LTU5801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  60:05   + 24:57
 10. Čermák Libor             PHK5600   OK 99 Hradec Králové     64:33   + 29:25
 11. Šabatka Petr             SHK5703   OK Slavia Hradec Králov  84:42   + 49:34
 12. Beňo Miroslav            TYN5301   OOB SK Týniště nad Orli  90:51   + 55:43
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.20 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Knobloch Jindřich        VRL4901   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:09          
  2. Švadlena Jiří            CHC4601   K.O.B. Choceň            33:26   + 0:17 
  3. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:10   + 5:01 
  4. Rejmont Milan            LTU4801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:20   + 9:11 
  5. Tobiška Václav           ZAM4401   OB TJ Sokol Žamberk      44:13   + 11:04
  6. Šponar Josef             ZAM4701   OB TJ Sokol Žamberk      46:44   + 13:35
  7. Procházka Jiří           LTU4802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  47:37   + 14:28
     Stárek Jiří              SRK5002   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 3.20 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotný František        PUL4200   OOB USK Slavie Ústí n.L  41:19          
  2. Sokolář Zdeněk           SNA4501   TJ START Náchod          41:41   + 0:22 
  3. Novotný Petr             PHK3802   OK 99 Hradec Králové     45:29   + 4:10 
  4. Zlesák Zdeněk            JIL4701   OK Jilemnice             45:57   + 4:38 
  5. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       46:26   + 5:07 
  6. Wenke Josef              SRK4703   SOOB Spartak Rychnov n.  46:47   + 5:28 
  7. Mikulecký Jan            PHK3801   OK 99 Hradec Králové     51:29   + 10:10
  8. Vykysalý František       PHK3002   OK 99 Hradec Králové     68:37   + 27:18
     Čepelka Petr             LPU4701   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.30 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sobotková Klára          SRK1061   SOOB Spartak Rychnov n.  21:16          
  2. Sobotka Alexander        SRK1301   SOOB Spartak Rychnov n.  26:29   + 5:13 
  3. Šafář Jakub              CET1103   TJ Loko Česká Třebová    27:43   + 6:27 
  4. Hepnerová Tereza         SHK1150   OK Slavia Hradec Králov  28:05   + 6:49 
  5. Lepšová Julie            SRK       SOOB Spartak Rychnov n.  29:06   + 7:50 
  6. Procházka Ferdinand      ADA1001   OOB Spartak Adamov       29:13   + 7:57 
  7. Stolina David            DOB       KOB Dobruška             29:23   + 8:07 
  8. Jedličková Jana          NER       NER                      30:25   + 9:09 
  9. Málková Dominika         PHK       OK 99 Hradec Králové     31:24   + 10:08
 10. Novotný Kryštof          PHK       OK 99 Hradec Králové     31:26   + 10:10
 11. Zitková Markéta          LPU1251   OK Lokomotiva Pardubice  32:55   + 11:39
 12. Paleček Vojtěch          NER       NER                      32:57   + 11:41
 13. Jansová Lenka            BRU1050   Ulita-HOBRA Orienteerin  33:15   + 11:59
 14. Snížková Žofie           DKP1151   Oddíl OB Kotlářka        33:57   + 12:41
 15. Macková Gita             LPU0961   OK Lokomotiva Pardubice  34:07   + 12:51
 16. Musílková Emílie         LPU0858   OK Lokomotiva Pardubice  34:08   + 12:52
 17. Svejšil Martin           ZAM1001   OB TJ Sokol Žamberk      34:36   + 13:20
 18. Jirout Jáchym            SNA1201   TJ START Náchod          34:56   + 13:40
 19. Novák Michal             ZAM1101   OB TJ Sokol Žamberk      35:33   + 14:17
 20. Šimek Vojtěch            CHC1002   K.O.B. Choceň            35:54   + 14:38
 21. Zídek Jakub              NER       NER                      36:06   + 14:50
 22. Mrkvica Jan              ZLH1100   OOB TJ Zlaté Hory        36:10   + 14:54
 23. Jirout Vilém             SNA1001   TJ START Náchod          36:28   + 15:12
 24. Hostinská Andrea         LPU7867   OK Lokomotiva Pardubice  37:22   + 16:06
 24. Růžičková Magda          PHK0951   OK 99 Hradec Králové     37:22   + 16:06
 26. Soural Adam              3QZ1000   Dolní čermná             37:46   + 16:30
 27. Kay Leila                LPU1155   OK Lokomotiva Pardubice  38:14   + 16:58
 28. Kroupová Anna            LPU1154   OK Lokomotiva Pardubice  38:25   + 17:09
 29. Munzarová Monika         LPU1189   OK Lokomotiva Pardubice  40:24   + 19:08
 30. Dvořáková Marie          LPU1452   OK Lokomotiva Pardubice  41:37   + 20:21
 31. Kvapilová Simona         PHK1150   OK 99 Hradec Králové     42:13   + 20:57
 32. Panáčková Johana         NER       NER                      42:19   + 21:03
 33. Zvěřinová Nina           LPU1253   OK Lokomotiva Pardubice  43:02   + 21:46
 34. Čečková Barbora          SHK       OK Slavia Hradec Králov  44:32   + 23:16
 35. Horáková Anna            LPU1188   OK Lokomotiva Pardubice  45:57   + 24:41
 36. Horáková Eliška          NER       NER                      46:07   + 24:51
 37. Šimek Jan                CHC       K.O.B. Choceň            46:26   + 25:10
 38. Musilová Johana          KUO0899   KOB Ústí nad Orlicí      47:47   + 26:31
 39. Kubíková Adéla           LPU1199   OK Lokomotiva Pardubice  48:04   + 26:48
 40. Jakubská Lucie           SHK       OK Slavia Hradec Králov  48:28   + 27:12
 41. Martincová Daniela Sofie VAM       OOB Vamberk              49:35   + 28:19
 42. Maloch David             LPU0905   OK Lokomotiva Pardubice  49:54   + 28:38
 43. Burda Vojtěch            TYN       OOB SK Týniště nad Orli  51:05   + 29:49
 44. Netopilová Simona        VAM0950   OOB Vamberk              51:28   + 30:12
 45. Burdová Anna             TYN       OOB SK Týniště nad Orli  51:29   + 30:13
 46. Nymsová Marie Ema        TYN1350   OOB SK Týniště nad Orli  52:46   + 31:30
 47. Nymsa Matyáš             TYN1300   OOB SK Týniště nad Orli  52:55   + 31:39
 48. Peremská Zdena           KOR       OB DDM Kostelec nad Orl  52:57   + 31:41
 49. Kraus Jan                SJC       Sportcentrum Jičín       53:17   + 32:01
 50. Kraus Vojtěch            SJC       Sportcentrum Jičín       53:24   + 32:08
 51. Šrollová Tereza          NER       NER                      53:37   + 32:21
 52. Hájek Aleš               CET       TJ Loko Česká Třebová    54:33   + 33:17
 53. Langrová Tereza          KOR1250   OB DDM Kostelec nad Orl  54:46   + 33:30
 54. Šparlinek Vojtěch        KUO       KOB Ústí nad Orlicí      54:51   + 33:35
 55. Stohanzlová Vilma        LPU1551   OK Lokomotiva Pardubice  55:31   + 34:15
 56. Bláhová Klára            SHK       OK Slavia Hradec Králov  55:45   + 34:29
 57. Keprtová Kristýna        KOR       OB DDM Kostelec nad Orl  56:07   + 34:51
 58. Macek Dan                LPU1104   OK Lokomotiva Pardubice  56:37   + 35:21
 59. Kuchyňka Matyáš          NER       NER                      56:51   + 35:35
 60. Pečenka Vratislav        NER       NER                      57:42   + 36:26
 61. Čtvrtečka Jakub          TYN       OOB SK Týniště nad Orli  59:04   + 37:48
 62. Valentová Veronika       LPU1152   OK Lokomotiva Pardubice  59:50   + 38:34
 63. Preinger Matěj           DOB       KOB Dobruška             66:01   + 44:45
 64. Hladká Emma              KOR1350   OB DDM Kostelec nad Orl  70:38   + 49:22
 65. Sedláková Anna           LIP1550   SOS Mamuti z Lipovky     73:47   + 52:31
 66. Mojžíšová Nela           PHK       OK 99 Hradec Králové     74:08   + 52:52
 67. Mojžíš Radovan           PHK       OK 99 Hradec Králové     75:52   + 54:36
 68. Drahník Jakub            VAM       OOB Vamberk              87:22   + 66:06
 69. Potůček Jáchym           PHK       OK 99 Hradec Králové    116:54   + 95:38
     Král Jan                 KUN       TJ Sokol Kunvald          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.60 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holubář Patrik           KUO       KOB Ústí nad Orlicí      20:32          
  2. Cejpková Lenka           SRK7652   SOOB Spartak Rychnov n.  23:36   + 3:04 
  3. Hauptfleisch Roman       SRK       SOOB Spartak Rychnov n.  27:08   + 6:36 
  4. Mattiviová Světlana      SJC       Sportcentrum Jičín       27:35   + 7:03 
  5. Příkazská Petra          74C7600   NER                      27:59   + 7:27 
  6. Frosch Petr              LPU7514   OK Lokomotiva Pardubice  28:08   + 7:36 
  7. Šípek Jaroslav           LPU7422   OK Lokomotiva Pardubice  29:46   + 9:14 
  8. Lapáček Jiří             SHK6600   OK Slavia Hradec Králov  31:47   + 11:15
  9. Šolarová Lenka           NER       NER                      31:49   + 11:17
 10. Čermáková Lucie          PHK7150   OK 99 Hradec Králové     32:03   + 11:31
 11. Košek Martin             SHK       OK Slavia Hradec Králov  32:38   + 12:06
 12. Porkert Jan              NER       NER                      32:50   + 12:18
 13. Dachovský Radovan        49C6900   Tempo Malšovice          32:57   + 12:25
 14. Marková Michaela         NER       NER                      32:59   + 12:27
 15. Kubeček Josef            LIP0400   SOS Mamuti z Lipovky     33:41   + 13:09
 16. Vaňurová Marcela         HOR6850   TJ Jiskra Hořice         33:42   + 13:10
 17. Hejtmánková Ivana        BRU7250   Ulita-HOBRA Orienteerin  34:24   + 13:52
 17. Ryšavý Miloš             ZBM       SK Žabovřesky Brno       34:24   + 13:52
 19. Paleček Petr             NER       NER                      35:18   + 14:46
 20. Kovář Lukáš              CET0102   TJ Loko Česká Třebová    35:57   + 15:25
 21. Lapáčková Soňa           SHK7651   OK Slavia Hradec Králov  36:42   + 16:10
 22. Svobodová Eva            SHK5853   OK Slavia Hradec Králov  36:45   + 16:13
 23. Král Martin              KUN       TJ Sokol Kunvald         37:01   + 16:29
 24. Mádle Miroslav           BRU7600   Ulita-HOBRA Orienteerin  38:40   + 18:08
 25. Dvořáček Pavel           LPU2222   OK Lokomotiva Pardubice  39:49   + 19:17
 26. Kunešová Petra           HOR7650   TJ Jiskra Hořice         40:05   + 19:33
 27. Hájková Eva              VRL7454   OOS TJ Spartak Vrchlabí  40:32   + 20:00
 28. Štolfa Štěpán            BRU9801   Ulita-HOBRA Orienteerin  40:37   + 20:05
 29. Stará Marta              LPU7557   OK Lokomotiva Pardubice  41:41   + 21:09
 30. Krummerová Martina       CHC7854   K.O.B. Choceň            42:01   + 21:29
 31. Vychopen Tomáš           BRU6801   Ulita-HOBRA Orienteerin  42:38   + 22:06
 32. Švábová Michaela         BRU6851   Ulita-HOBRA Orienteerin  43:47   + 23:15
 33. Baše Petr                NER       NER                      43:51   + 23:19
 34. Vanický Richard          KOR       OB DDM Kostelec nad Orl  46:45   + 26:13
 35. Šípková Petra            LPU8058   OK Lokomotiva Pardubice  47:55   + 27:23
 36. Lžíčařová Iveta          DOB9090   KOB Dobruška             51:54   + 31:22
 37. Stavrinou Veronika       NER       SHK-OK Slavia Hradec Kr  51:59   + 31:27
 38. Libinská Julia           NER       NER                      52:15   + 31:43
 39. Věříšová Lucie           NER       NER                      53:03   + 32:31
 40. Morávková Lída           SHK       OK Slavia Hradec Králov  53:36   + 33:04
 41. Vaněk Jiří               CHC       K.O.B. Choceň            57:17   + 36:45
 42. Zvěřinová Darina         SNA5952   TJ START Náchod          59:09   + 38:37
 43. Ehlová Iva               SRK3951   SOOB Spartak Rychnov n.  62:42   + 42:10
 44. Kovaříková Anna          NER       NER                      65:57   + 45:25
 45. Smrčková Olga            LPU6055   OK Lokomotiva Pardubice  79:50   + 59:18
 46. Tomášová Majda           SRK8099   SOOB Spartak Rychnov n.  81:00   + 60:28
 46. Tomášová Petra           SRK0099   SOOB Spartak Rychnov n.  81:00   + 60:28
 48. Moravcová Denisa         NER       NER                      81:02   + 60:30
 49. Potštejnská Dagmar       NER       NER                      95:53   + 75:21
 50. Máslo Miroslav           SHK4001   OK Slavia Hradec Králov 161:30   + 140:58
--------------------------------------------------------------------------------

T 5.10 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hejl Jakub               DKP       Oddíl OB Kotlářka        42:03          
  2. Kolář Viktor             HOR7300   TJ Jiskra Hořice         42:22   + 0:19 
  3. Sychrovský Martin        SNA7601   TJ START Náchod          44:01   + 1:58 
  4. Jakubec Petr             SJC       Sportcentrum Jičín       48:07   + 6:04 
  5. Morávek Martin           SRK7701   SOOB Spartak Rychnov n.  55:45   + 13:42
  6. Gabriela Nárovcová       74C9901   NER                      59:38   + 17:35
  7. Pompach Martin           PHK7207   OK 99 Hradec Králové     59:46   + 17:43
  8. Vítek Zdeněk             SRK4701   SOOB Spartak Rychnov n.  60:32   + 18:29
  9. Čapková Petra            PHK7850   OK 99 Hradec Králové     67:50   + 25:47
 10. Kulhavý Josef            SRK       SOOB Spartak Rychnov n.  77:35   + 35:32
 11. Škorpil Jaromír          NER       NER                      77:38   + 35:35
 12. Sychrovská Pavlína       SNA7651   TJ START Náchod          82:55   + 40:52
 13. Šafr Martin              CHC5101   K.O.B. Choceň            96:37   + 54:34
 14. Šparlinek Jan            KUO       KOB Ústí nad Orlicí     100:59   + 58:56
     Zitka Adam               LPU8402   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------