Kód závodu          : 3882
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 21.10.2017
Místo konání        : Prochody (Újezd u Chocně)
Mapa                : 1:10000, E=5 m
Pořadatel           : CHC - K.O.B. Choceň
Ředitel závodu      : Pátek Michal - R3
Hlavní rozhodčí     : Pešek Ondřej - R2
Ředitel závodu      : Pátek Michal - R3
Stavitel tratí      : Sháněl Jan - R2

D10N 2.65 km, 25 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čičáková Dominika        PHK0756   OK 99 Hradec Králové     21:35          
  2. Havrdová Selina          SJC0950   Sportcentrum Jičín       21:52   + 0:17 
  3. Šnokhousová Johanka      SJC0851   Sportcentrum Jičín       24:18   + 2:43 
  4. Horáková Karolína        PHK0750   OK 99 Hradec Králové     30:24   + 8:49 
  5. Nováková Eliška                                             30:27   + 8:52 
  6. Nožičková Ema            LPU0953   OK Lokomotiva Pardubice  31:39   + 10:04
  7. Jedličková Jana          PHK0754   OK 99 Hradec Králové     32:58   + 11:23
  8. Luxová Julie                                                33:00   + 11:25
  9. Voborská Valerie         SJC0852   Sportcentrum Jičín       33:03   + 11:28
 10. Hančová Karolína         VRL0952   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:44   + 16:09
 11. Lapáčková Šárka          SHK0954   OK Slavia Hradec Králov  38:01   + 16:26
 12. Pozdílková Zuzana        PHK0952   OK 99 Hradec Králové     42:15   + 20:40
 13. Vltavská Eliška          SJC0850   Sportcentrum Jičín       43:45   + 22:10
 14. Landovská Anna           SJC0951   Sportcentrum Jičín       45:21   + 23:46
 15. Hovorková Elen           LPU0954   OK Lokomotiva Pardubice  51:29   + 29:54
 16. Kudláčková Veronika      LPU0860   OK Lokomotiva Pardubice  55:33   + 33:58
 17. Besedová Barborka        PHK1051   OK 99 Hradec Králové     55:49   + 34:14
 18. Froschová Magdaléna      LPU1052   OK Lokomotiva Pardubice  63:57   + 42:22
     Kvapilová Markéta        PHK0950   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.62 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Podlešáková Monika       PHK0752   OK 99 Hradec Králové     16:55          
  2. Chrástová Barbora        STH0851   SK Studenec              20:19   + 3:24 
  3. Netuková Anežka          SHK0750   OK Slavia Hradec Králov  20:30   + 3:35 
  4. Havrdová Sheila          SJC0750   Sportcentrum Jičín       21:47   + 4:52 
  5. Zitková Andrea           LPU0751   OK Lokomotiva Pardubice  22:10   + 5:15 
  6. Pipková Karolína         LPU0756   OK Lokomotiva Pardubice  22:31   + 5:36 
  7. Novotná Vendula          PHK0777   OK 99 Hradec Králové     23:07   + 6:12 
  8. Švíglerová Kateřina      LPU0752   OK Lokomotiva Pardubice  23:18   + 6:23 
  9. Nožičková Lea            LPU0753   OK Lokomotiva Pardubice  23:23   + 6:28 
 10. Stavrinou Kristýna       SRK0751   SOOB Spartak Rychnov n.  23:43   + 6:48 
 11. Jelínková Eva            PHK0953   OK 99 Hradec Králové     24:05   + 7:10 
 12. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:38   + 7:43 
 13. Tichá Alexandra          LPU0757   OK Lokomotiva Pardubice  25:13   + 8:18 
 14. Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:12   + 9:17 
 15. Hanlová Kristýna         SRK0752   SOOB Spartak Rychnov n.  28:27   + 11:32
 16. Chlupáčová Anežka        ZAM0751   OB TJ Sokol Žamberk      28:31   + 11:36
 17. Kutlvašrová Pavla        VRL0951   OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:26   + 12:31
 18. Málková Michaela         PHK0853   OK 99 Hradec Králové     29:56   + 13:01
 19. Růžková Markéta          LPU0758   OK Lokomotiva Pardubice  30:11   + 13:16
 20. Kunartová Dominika       PHK0888   OK 99 Hradec Králové     30:36   + 13:41
 21. Bulušková Barbora        STH0750   SK Studenec              31:53   + 14:58
 22. Macháčková Tereza        LPU0951   OK Lokomotiva Pardubice  34:10   + 17:15
 23. Kamenická Tereza Ester   OSN0888   SK Orientační sporty No  36:24   + 19:29
 24. Stará Magdalena          LPU0755   OK Lokomotiva Pardubice  40:09   + 23:14
 25. Machková Berenika        SHK0751   OK Slavia Hradec Králov  40:15   + 23:20
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 3.08 km, 20 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Morávková Zuzana         SRK0551   SOOB Spartak Rychnov n.  22:47          
  2. Neumannová Alžběta       PHK0650   OK 99 Hradec Králové     26:54   + 4:07 
  3. Matěásková Šárka         JIL0551   OK Jilemnice             27:57   + 5:10 
  4. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  28:58   + 6:11 
  5. Košková Martina          SHK0652   OK Slavia Hradec Králov  29:54   + 7:07 
  6. Vošahlíková Ema          LPU0663   OK Lokomotiva Pardubice  30:14   + 7:27 
  7. Cejpková Karolína        SRK0552   SOOB Spartak Rychnov n.  30:34   + 7:47 
  8. Holubářová Viktorie      KUO0599   KOB Ústí nad Orlicí      30:37   + 7:50 
  9. Hammová Linda            KOR0650   OB DDM Kostelec nad Orl  31:42   + 8:55 
 10. Čečková Karolína         SHK0650   OK Slavia Hradec Králov  31:53   + 9:06 
 11. Hovadová Iveta           ZAM0552   OB TJ Sokol Žamberk      32:22   + 9:35 
 12. Mikysková Adéla          VAM0550   OOB Vamberk              33:42   + 10:55
 13. Kučerová Amálie Evelína  PHK0651   OK 99 Hradec Králové     34:19   + 11:32
 14. Smisitelová Elena        KOR0551   OB DDM Kostelec nad Orl  36:11   + 13:24
 15. Rychterová Lucie         PHK0557   OK 99 Hradec Králové     38:26   + 15:39
 16. Kadaníková Tereza        LPU0552   OK Lokomotiva Pardubice  39:29   + 16:42
 17. Kay Nathalie             LPU0559   OK Lokomotiva Pardubice  42:37   + 19:50
 18. Petrásová Michaela       LPU0680   OK Lokomotiva Pardubice  43:34   + 20:47
 19. Kopecká Martina          PHK0555   OK 99 Hradec Králové     43:44   + 20:57
 20. Holcová Nikola           LPU0660   OK Lokomotiva Pardubice  44:00   + 21:13
 21. Cachová Mirka            LPU0555   OK Lokomotiva Pardubice  44:39   + 21:52
 22. Kopecká Anna             JIL0552   OK Jilemnice             46:52   + 24:05
 23. Gurinová Gabriela        SJC0557   Sportcentrum Jičín       47:28   + 24:41
 24. Dvořáková Kateřina       LPU0656   OK Lokomotiva Pardubice  48:34   + 25:47
 25. Příkazská Zuzana         PHK0654   OK 99 Hradec Králové     48:38   + 25:51
 26. Rybínová Vendula         KOR0651   OB DDM Kostelec nad Orl  50:54   + 28:07
 27. Pitrmucová Lucie         JIL0651   OK Jilemnice             55:54   + 33:07
 28. Tomášová Anna            SRK0554   SOOB Spartak Rychnov n.  56:20   + 33:33
--------------------------------------------------------------------------------

D12D 2.54 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chrtková Anežka          PHK0658   OK 99 Hradec Králové     19:39          
  2. Rážová Aneta             PHK0662   OK 99 Hradec Králové     19:42   + 0:03 
  3. Hylmarová Zuzana         ZAM0553   OB TJ Sokol Žamberk      21:32   + 1:53 
  4. Molingerová Adéla        SNA0651   TJ START Náchod          23:07   + 3:28 
  5. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555   OOB Vamberk              23:24   + 3:45 
  6. Dostálová Barbora        VRL0553   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:40   + 5:01 
  7. Hanlová Nikola           SRK0553   SOOB Spartak Rychnov n.  25:19   + 5:40 
  8. Morávková Alžběta        SHK0653   OK Slavia Hradec Králov  27:14   + 7:35 
  9. Losmanová Natálie        LPU0565   OK Lokomotiva Pardubice  27:21   + 7:42 
 10. Kuhnová Alžběta          LPU0652   OK Lokomotiva Pardubice  27:31   + 7:52 
 11. Kubíková Magdaléna       LPU0566   OK Lokomotiva Pardubice  36:39   + 17:00
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 3.38 km, 25 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelková Michaela       PHK0550   OK 99 Hradec Králové     21:00          
  2. Thýnová Martina          SHK0350   OK Slavia Hradec Králov  24:50   + 3:50 
  3. Fejfarová Tereza         LPU0360   OK Lokomotiva Pardubice  25:17   + 4:17 
  4. Pušová Bára              LPU0357   OK Lokomotiva Pardubice  26:34   + 5:34 
  5. Gottsteinová Ema         JIL0451   OK Jilemnice             28:09   + 7:09 
  6. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:41   + 7:41 
  7. Petrásová Hana           LPU0380   OK Lokomotiva Pardubice  28:42   + 7:42 
  8. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:53   + 7:53 
  9. Suchá Simona             SHK0351   OK Slavia Hradec Králov  29:01   + 8:01 
 10. Binarová Adéla           UOL0452   SOB Olomouc              29:19   + 8:19 
 11. Messnerová Lucie         VRL0456   OOS TJ Spartak Vrchlabí  29:27   + 8:27 
 12. Čapková Anna             PHK0451   OK 99 Hradec Králové     29:48   + 8:48 
 13. Licková Štěpánka         LTU0452   OOB TJ Lokomotiva Trutn  30:02   + 9:02 
 14. Horáková Veronika        PHK0353   OK 99 Hradec Králové     30:48   + 9:48 
 15. Hošková Kateřina         LTU0451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  30:52   + 9:52 
 16. Suková Tereza            VRL0454   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:06   + 10:06
 17. Vodičková Johana         LPU0354   OK Lokomotiva Pardubice  31:08   + 10:08
 18. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     33:17   + 12:17
 19. Vávrová Vanda            HOR0350   TJ Jiskra Hořice         33:26   + 12:26
 20. Stohanzlová Kristýna     LPU0356   OK Lokomotiva Pardubice  35:08   + 14:08
 21. Hrnčířová Ivana          STH0351   SK Studenec              35:34   + 14:34
 22. Besedová Katka           PHK0351   OK 99 Hradec Králové     36:40   + 15:40
 23. Bártová Adéla            LPU0353   OK Lokomotiva Pardubice  36:46   + 15:46
 24. Kološová Veronika        LPU0351   OK Lokomotiva Pardubice  37:42   + 16:42
 25. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      38:25   + 17:25
 26. Zamouřilová Anežka       PHK0354   OK 99 Hradec Králové     38:36   + 17:36
 27. Matoušová Gabriela       VRL0352   OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:29   + 18:29
 28. Morávková Barbora        SHK0352   OK Slavia Hradec Králov  41:11   + 20:11
 29. Houdová Adéla            JIL0356   OK Jilemnice             42:14   + 21:14
 30. Suková Majka             LTU0450   OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:58   + 21:58
 31. Kynčlová Jiřina          JIL0354   OK Jilemnice             43:18   + 22:18
 32. Růžičková Eliška         SJC0452   Sportcentrum Jičín       48:58   + 27:58
     Pinke Veronika           LPU0361   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Kadavá Pavlína           JIL0355   OK Jilemnice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14D 2.63 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janovská Vendula         JIL0453   OK Jilemnice             25:31          
  2. Adamovská Kateřina       VAM0350   OOB Vamberk              27:18   + 1:47 
  3. Vrábelová Hana           PHK0454   OK 99 Hradec Králové     28:34   + 3:03 
  4. Maršounová Jana          SHK0454   OK Slavia Hradec Králov  32:34   + 7:03 
  5. Adámková Klára           JIL0452   OK Jilemnice             33:17   + 7:46 
  6. Cibulková Veronika       LPU0355   OK Lokomotiva Pardubice  35:42   + 10:11
  7. Tučková Anna             LPU0455   OK Lokomotiva Pardubice  42:55   + 17:24
  8. Brožíková Barbora        SHK0358   OK Slavia Hradec Králov  46:32   + 21:01
  9. Zajícová Radomíra        LPU0453   OK Lokomotiva Pardubice  62:13   + 36:42
 10. Filipová Lucie           SRK0351   SOOB Spartak Rychnov n.  66:13   + 40:42
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.47 km, 25 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubíčková Iva            LPU0157   OK Lokomotiva Pardubice  27:41          
  2. Kodytková Denisa         SHK0252   OK Slavia Hradec Králov  30:53   + 3:12 
  3. Matějková Barbora        SJC0156   Sportcentrum Jičín       31:50   + 4:09 
  4. Kovářová Jana            CET0251   TJ Loko Česká Třebová    33:48   + 6:07 
  4. Raková Petra             SHK0251   OK Slavia Hradec Králov  33:48   + 6:07 
  6. Klacková Štěpánka        SJC0253   Sportcentrum Jičín       35:23   + 7:42 
  7. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      38:02   + 10:21
  8. Hamáčková Eliška         STH0153   SK Studenec              38:37   + 10:56
  9. Randáková Alžběta        VRL0252   OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:40   + 11:59
 10. Nováková Světlana        NPA0151   SK LOB Nová Paka         40:03   + 12:22
 11. Pitrmucová Antonie       JIL0251   OK Jilemnice             40:30   + 12:49
 12. Janků Anna               SJC0252   Sportcentrum Jičín       46:52   + 19:11
 13. Navrátilová Anna         SHK0253   OK Slavia Hradec Králov  47:51   + 20:10
 14. Brancuská  Lenka         LPU0159   OK Lokomotiva Pardubice  57:18   + 29:37
 15. Zářecká Linda            KOR0250   OB DDM Kostelec nad Orl  62:02   + 34:21
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 3.71 km, 25 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šklíbová Veronika        SRK0153   SOOB Spartak Rychnov n.  27:20          
  2. Vandasová Adéla          PHK0255   OK 99 Hradec Králové     27:21   + 0:01 
  3. Ciesiółka Katarzyna      CHC00     K.O.B. Choceň            31:36   + 4:16 
  4. Hrnčířová Magda          STH0051   SK Studenec              32:12   + 4:52 
  5. Kejmarová Jana           STH0152   SK Studenec              34:17   + 6:57 
  6. Procházková Tereza       ZAM0054   OB TJ Sokol Žamberk      34:22   + 7:02 
  7. Škorpíková Barbora       LPU0060   OK Lokomotiva Pardubice  35:25   + 8:05 
  8. Nováková Markéta         KUO0099   KOB Ústí nad Orlicí      36:04   + 8:44 
  9. Boková Ivana             ZAM9952   OB TJ Sokol Žamberk      38:20   + 11:00
 10. Barnetová Veronika       LPU9952   OK Lokomotiva Pardubice  41:44   + 14:24
 11. Hlaváčková Petra         PHK0052   OK 99 Hradec Králové     42:20   + 15:00
 12. Filipová Tereza          LPU0050   OK Lokomotiva Pardubice  45:32   + 18:12
 13. Knápková Adéla           ZAM9953   OB TJ Sokol Žamberk      70:08   + 42:48
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.46 km, 35 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vejražková Róza          SJC0151   Sportcentrum Jičín       39:30          
  2. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  39:33   + 0:03 
  3. Zlámalová Nikola         SJC9951   Sportcentrum Jičín       41:19   + 1:49 
  4. Vítková Lucie            PHK8055   OK 99 Hradec Králové     41:33   + 2:03 
  5. Fenclová Marta           LPU7667   OK Lokomotiva Pardubice  43:23   + 3:53 
  6. Chládková Simona         LPU9658   OK Lokomotiva Pardubice  45:21   + 5:51 
  7. Smutná Pavla             VAM8651   OOB Vamberk              45:31   + 6:01 
  8. Knapová Iva              LPU6052   OK Lokomotiva Pardubice  46:21   + 6:51 
  9. Waňková Martina          LPU9959   OK Lokomotiva Pardubice  46:42   + 7:12 
 10. Thýnová Nikola           SHK0051   OK Slavia Hradec Králov  46:55   + 7:25 
 11. Balcarová Jana           PHK8852   OK 99 Hradec Králové     49:53   + 10:23
 12. Skalická Karolína        ZAM9652   OB TJ Sokol Žamberk      55:06   + 15:36
 13. Peremská Dana            SRK9351   SOOB Spartak Rychnov n.  55:25   + 15:55
 14. Záveská Anna             DOB8851   KOB Dobruška             55:34   + 16:04
 15. Venclová Veronika        ZAM8251   OB TJ Sokol Žamberk      57:33   + 18:03
 16. Šádková Lucie            PHK9654   OK 99 Hradec Králové     66:59   + 27:29
     Azebová Nina             PHK8855   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Zvěřinová Martina        LPU8357   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21D 4.18 km, 25 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kodytková Iva            VAM7751   OOB Vamberk              40:53          
  2. Klimplová Zuzana         LPU8151   OK Lokomotiva Pardubice  47:11   + 6:18 
  3. Koutná Kateřina          PHK9351   OK 99 Hradec Králové     48:42   + 7:49 
  4. Balcarová Mirka          PHK9151   OK 99 Hradec Králové     51:58   + 11:05
  5. Jirásková Barbora        SHK9050   OK Slavia Hradec Králov  53:20   + 12:27
  6. Koutná Hana              PHK9651   OK 99 Hradec Králové     54:38   + 13:45
  7. Kmentová Lenka           ZAM8552   OB TJ Sokol Žamberk      58:12   + 17:19
  8. Šiffelová Lenka          ZAM8452   OB TJ Sokol Žamberk      59:26   + 18:33
  9. Andělová Ivana           LTU8550   OOB TJ Lokomotiva Trutn  62:59   + 22:06
 10. Chládková Eva            ZAM7051   OB TJ Sokol Žamberk      66:00   + 25:07
 11. Marešová Kristýna        LPU9155   OK Lokomotiva Pardubice  71:56   + 31:03
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 4.61 km, 30 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kutlvašrová Vladimíra    VRL7752   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:09          
  2. Kopecká Marcela          PHK6852   OK 99 Hradec Králové     38:28   + 1:19 
  3. Vandasová Markéta        VAM7250   OOB Vamberk              38:57   + 1:48 
  4. Havrdová Renata          SJC7756   Sportcentrum Jičín       39:50   + 2:41 
  5. Kovářová Anna            CET7552   TJ Loko Česká Třebová    39:59   + 2:50 
  6. Haasová Renata           LPU7960   OK Lokomotiva Pardubice  42:24   + 5:15 
  7. Kamenická Lenka          OSN6955   SK Orientační sporty No  43:00   + 5:51 
  8. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     43:22   + 6:13 
  9. Kunartová Lenka          PHK7852   OK 99 Hradec Králové     43:27   + 6:18 
 10. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             44:07   + 6:58 
 11. Ticháčková Magdalena     SJC7962   Sportcentrum Jičín       44:18   + 7:09 
 12. Vlastníková Lucie        JIL7554   OK Jilemnice             44:50   + 7:41 
 13. Novotná Martina          PHK8255   OK 99 Hradec Králové     44:53   + 7:44 
 14. Filipová Ivana           SRK7373   SOOB Spartak Rychnov n.  45:22   + 8:13 
 15. Švíglerová Pavla         LPU7658   OK Lokomotiva Pardubice  45:28   + 8:19 
 16. Petrásová Simona         LPU7556   OK Lokomotiva Pardubice  46:17   + 9:08 
 17. Čivrná Karolína          VRL7355   OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:34   + 10:25
 18. Mrskočová Dana           LPU7356   OK Lokomotiva Pardubice  49:05   + 11:56
 19. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov n.  50:05   + 12:56
 20. Besedová Petra           PHK7654   OK 99 Hradec Králové     59:04   + 21:55
 21. Kulhavá Jarmila          SRK6751   SOOB Spartak Rychnov n.  65:03   + 27:54
 22. Ježková Dana             SNA7850   TJ START Náchod          66:10   + 29:01
 23. Waňková Dita             LPU7158   OK Lokomotiva Pardubice  68:56   + 31:47
  MS Chvátil Šimon            PHK9908   OK 99 Hradec Králové     30:27   +      
--------------------------------------------------------------------------------

D35D 3.94 km, 25 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hladká Petra             KOR7950   OB DDM Kostelec nad Orl  38:05          
  2. Kašparová Eva            LPU7854   OK Lokomotiva Pardubice  39:34   + 1:29 
  3. Rychterová Kateřina      PHK7752   OK 99 Hradec Králové     39:56   + 1:51 
  4. Linková Eva              STH7753   SK Studenec              40:11   + 2:06 
  5. Junková Kateřina         STH7351   SK Studenec              40:37   + 2:32 
  6. Rykalová Jitka           VAM7251   OOB Vamberk              42:36   + 4:31 
  7. Šafářová Ivana           CET8051   TJ Loko Česká Třebová    42:56   + 4:51 
  8. Šišmová Hana             TYN6850   OOB SK Týniště nad Orli  43:05   + 5:00 
  9. Koutná Alena             PHK7052   OK 99 Hradec Králové     43:26   + 5:21 
 10. Loukotová Andrea         HOR7350   TJ Jiskra Hořice         43:36   + 5:31 
 11. Janků Radka              SJC7353   Sportcentrum Jičín       45:28   + 7:23 
 12. Kadaňová Barbora         LPU8253   OK Lokomotiva Pardubice  45:32   + 7:27 
 13. Termerová Jana           LTU7850   OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:47   + 7:42 
 14. Krpatová Zuzana          LPU7558   OK Lokomotiva Pardubice  46:05   + 8:00 
 15. Valachová Jana           LPU6654   OK Lokomotiva Pardubice  47:01   + 8:56 
 16. Binarová Jitka           UOL7751   SOB Olomouc              47:15   + 9:10 
 17. Ježková Romana           JIL7552   OK Jilemnice             49:32   + 11:27
 18. Říhová Kateřina          PHK8052   OK 99 Hradec Králové     49:46   + 11:41
 19. Moskvová Jitka           ZLH7551   OOB TJ Zlaté Hory        49:54   + 11:49
 20. Mudruňková Romana        VAM7752   OOB Vamberk              50:00   + 11:55
 21. Tichá Kateřina           KOR7550   OB DDM Kostelec nad Orl  50:29   + 12:24
 22. Licková Dana             LTU7350   OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:47   + 12:42
 23. Hančová Alice            VRL7052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:36   + 15:31
 24. Kašparová Eva            TYN7452   OOB SK Týniště nad Orli  53:55   + 15:50
 25. Kodytková Karolína       SHK7750   OK Slavia Hradec Králov  55:07   + 17:02
 26. Mádlová Denisa           BRU7550   Ulita-HOBRA Orienteerin  55:21   + 17:16
 27. Brožková Květa           KUO7451   KOB Ústí nad Orlicí      55:41   + 17:36
 28. Štichhauerová Kateřina   LPU7468   OK Lokomotiva Pardubice  55:46   + 17:41
 29. Müllerová Marie          KOR7650   OB DDM Kostelec nad Orl  58:28   + 20:23
 30. Mikysková Ilona          VAM7550   OOB Vamberk              58:39   + 20:34
 31. Hrnčířová Lenka          STH7251   SK Studenec              59:28   + 21:23
 32. Vodičková Lenka          LPU7357   OK Lokomotiva Pardubice  59:48   + 21:43
 33. Kroupová Kateřina        LPU8154   OK Lokomotiva Pardubice  59:58   + 21:53
 34. Tichá Elena              LPU8258   OK Lokomotiva Pardubice  61:35   + 23:30
 35. Sedláčková Petra         KOR7451   OB DDM Kostelec nad Orl  63:26   + 25:21
 36. Krunčíková Iva           SHK7751   OK Slavia Hradec Králov  64:20   + 26:15
 37. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí  65:40   + 27:35
 38. Hájková Eva              VRL7454   OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:27   + 28:22
 39. Rybínová Iva             KOR7551   OB DDM Kostelec nad Orl  66:45   + 28:40
 40. Boháčová Alena           KUN7450   TJ Sokol Kunvald        100:54   + 62:49
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 4.00 km, 30 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov n.  36:25          
  2. Koberová Lenka           LPU6954   OK Lokomotiva Pardubice  40:09   + 3:44 
  3. Pipková Táňa             LPU7156   OK Lokomotiva Pardubice  42:34   + 6:09 
  4. Müllerová Zorka          BZP6750   Báječné ženy v orientač  42:43   + 6:18 
  5. Klapalová Jana           VAM6451   OOB Vamberk              43:26   + 7:01 
  6. Rusinová Alena           BRU7152   Ulita-HOBRA Orienteerin  43:31   + 7:06 
  7. Čermáková Renata         LPU6553   OK Lokomotiva Pardubice  46:15   + 9:50 
  8. Novotná Ivana            PHK6354   OK 99 Hradec Králové     46:41   + 10:16
  9. Azebová Martina          PHK6757   OK 99 Hradec Králové     48:00   + 11:35
 10. Chmelařová Marie         SHK6352   OK Slavia Hradec Králov  48:14   + 11:49
 11. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  49:34   + 13:09
 12. Hindráková Martina       LTU6451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  50:15   + 13:50
 13. Mutinská Zdeňka          KUO6499   KOB Ústí nad Orlicí      50:30   + 14:05
 14. Lazáková Šárka           LTU6952   OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:45   + 15:20
 15. Hlaváčková Renata        PHK7060   OK 99 Hradec Králové     71:31   + 35:06
 16. Netuková Hana            SHK7052   OK Slavia Hradec Králov  72:04   + 35:39
--------------------------------------------------------------------------------

D45D 3.25 km, 20 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            37:25          
  2. Maňáková Silvie          PHK7151   OK 99 Hradec Králové     37:29   + 0:04 
  3. Veverková Yveta          VAM6452   OOB Vamberk              38:32   + 1:07 
  4. Kavalírová Zuzana        PHK6950   OK 99 Hradec Králové     39:13   + 1:48 
  5. Holečková Zdeňka         SHK6950   OK Slavia Hradec Králov  40:21   + 2:56 
  6. Fundová Hana             SHK6752   OK Slavia Hradec Králov  41:35   + 4:10 
  7. Machová Iveta            NPA6851   SK LOB Nová Paka         41:45   + 4:20 
  8. Roudná Eva               LPU6554   OK Lokomotiva Pardubice  41:56   + 4:31 
  8. Bienová Věra             SJC5752   Sportcentrum Jičín       41:56   + 4:31 
 10. Egrtová Jitka            SHK6354   OK Slavia Hradec Králov  43:09   + 5:44 
 11. Hanušová Jitka           LTU6352   OOB TJ Lokomotiva Trutn  43:15   + 5:50 
 12. Hančová Hana             VRL5652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:22   + 5:57 
 13. Dohnálková Jana          SHK7252   OK Slavia Hradec Králov  44:09   + 6:44 
 14. Justová Jana             PHK6153   OK 99 Hradec Králové     44:35   + 7:10 
 15. Třešňáková Blanka        JIL7051   OK Jilemnice             45:18   + 7:53 
 16. Remešová Alena           DOB6150   KOB Dobruška             46:14   + 8:49 
 17. Frömmelová Dana          BRU7251   Ulita-HOBRA Orienteerin  47:05   + 9:40 
 18. Žáková Marcela           LPU7053   OK Lokomotiva Pardubice  47:21   + 9:56 
 19. Nožková Dagmar           ZAM6251   OB TJ Sokol Žamberk      49:51   + 12:26
 20. Čermáková Lucie          PHK7150   OK 99 Hradec Králové     50:59   + 13:34
 21. Douchová Jaroslava       SNA7155   TJ START Náchod          51:23   + 13:58
 22. Kulová Jana              VAM6550   OOB Vamberk              52:05   + 14:40
 23. Weisbauerová Blanka      LPU6351   OK Lokomotiva Pardubice  52:18   + 14:53
 24. Kološová Jana            LPU6653   OK Lokomotiva Pardubice  52:33   + 15:08
 25. Lamichová Iva            PHK6353   OK 99 Hradec Králové     52:39   + 15:14
 26. Šabatová Jana            SRK6853   SOOB Spartak Rychnov n.  55:32   + 18:07
 27. Peremská Dana            SRK6351   SOOB Spartak Rychnov n.  56:35   + 19:10
 28. Kolářová Andrea          BRU7151   Ulita-HOBRA Orienteerin  61:02   + 23:37
 29. Lockerová Milena         SRK7251   SOOB Spartak Rychnov n.  62:23   + 24:58
 30. Kalousová Dana           ZAM5951   OB TJ Sokol Žamberk      67:19   + 29:54
 31. Kokrdová Věra            PHK6450   OK 99 Hradec Králové     84:15   + 46:50
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 3.53 km, 25 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  36:19          
  2. Langrová Eva             SNA5351   TJ START Náchod          37:05   + 0:46 
  3. Jiranová Alena           PHK5351   OK 99 Hradec Králové     39:18   + 2:59 
  4. Panchártková Jitka       PHK5951   OK 99 Hradec Králové     42:46   + 6:27 
  5. Běhounová Jiřina         PHK5651   OK 99 Hradec Králové     44:07   + 7:48 
  6. Nýdrlová Eva             VRL5451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  46:46   + 10:27
  7. Kalibánová Jiřina        NPA5351   SK LOB Nová Paka         47:14   + 10:55
  8. Klimplová Alena          LPU5551   OK Lokomotiva Pardubice  48:48   + 12:29
  9. Bláhová Luba             SHK5852   OK Slavia Hradec Králov  49:04   + 12:45
 10. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             49:26   + 13:07
 11. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  49:35   + 13:16
 12. Hušková Eva              NPA5754   SK LOB Nová Paka         50:39   + 14:20
 13. Filipová Dagmar          SHK5651   OK Slavia Hradec Králov  54:11   + 17:52
 14. Zvěřinová Darina         SNA5952   TJ START Náchod          54:52   + 18:33
 15. Dusílková Marie          SRK5752   SOOB Spartak Rychnov n.  55:03   + 18:44
 16. Šabatková Zdena          SHK5652   OK Slavia Hradec Králov  57:07   + 20:48
 17. Vychodilová Jiřina       SHK5951   OK Slavia Hradec Králov  58:38   + 22:19
 18. Svobodová Eva            SHK5853   OK Slavia Hradec Králov  61:06   + 24:47
 19. Dlasková Anna            DKP5350   Oddíl OB Kotlářka        75:30   + 39:11
 20. Lennerová Eva            LPU5653   OK Lokomotiva Pardubice  84:54   + 48:35
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 2.75 km, 20 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubíková Květa           LPU4752   OK Lokomotiva Pardubice  37:55          
  2. Martincová Helena        ZAM5051   OB TJ Sokol Žamberk      38:48   + 0:53 
  3. Kutáčková Stanislava     LTU4751   OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:45   + 3:50 
  4. Kellnerová Stanislava    LPU4950   OK Lokomotiva Pardubice  43:20   + 5:25 
  5. Lhotská Hana             ZAM4651   OB TJ Sokol Žamberk      78:47   + 40:52
--------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.53 km, 25 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čečka Matěj              SHK0901   OK Slavia Hradec Králov  23:04          
  2. Šípek Daniel             LPU0806   OK Lokomotiva Pardubice  26:43   + 3:39 
  3. Vlach Antonín            SJC0903   Sportcentrum Jičín       28:41   + 5:37 
  4. Ticháček Jáchym          SJC1004   Sportcentrum Jičín       31:55   + 8:51 
  5. Kadaně Matěj             LPU1001   OK Lokomotiva Pardubice  32:42   + 9:38 
  6. Kunart Lukáš             PHK1010   OK 99 Hradec Králové     33:34   + 10:30
  7. Vanický Viktor           KOR0803   OB DDM Kostelec nad Orl  35:57   + 12:53
  8. Kunt Martin              ZAM0701   OB TJ Sokol Žamberk      37:32   + 14:28
  9. Suk Marek                LTU0900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:46   + 15:42
 10. Pachel Jiří              ZAM0801   OB TJ Sokol Žamberk      42:47   + 19:43
 11. Kárník Štěpán            LPU1002   OK Lokomotiva Pardubice  43:03   + 19:59
 12. Cach Jan                 LPU0805   OK Lokomotiva Pardubice  47:57   + 24:53
 13. Juška Vojtěch            LPU1003   OK Lokomotiva Pardubice  49:02   + 25:58
     Kutlvašr Vladimír        VRL1002   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Šíma Antonín             SRK1001   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.75 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Třešňák Matěj            JIL0701   OK Jilemnice             19:45          
  2. Ticháček Jakub           SJC0704   Sportcentrum Jičín       20:30   + 0:45 
  3. Vrábel Štěpán            PHK0705   OK 99 Hradec Králové     21:59   + 2:14 
  4. Hanák Matěj              LTU0701   OOB TJ Lokomotiva Trutn  23:36   + 3:51 
  5. Novotný Vít              PHK0901   OK 99 Hradec Králové     23:38   + 3:53 
  6. Matěásko Marek           JIL0702   OK Jilemnice             24:19   + 4:34 
  7. Kutáček Ondřej           LTU0700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  24:33   + 4:48 
  8. Jelínek František        PHK0900   OK 99 Hradec Králové     24:46   + 5:01 
  9. Vondra Matěj             LTU0702   OOB TJ Lokomotiva Trutn  25:06   + 5:21 
 10. Horák Filip              PHK0701   OK 99 Hradec Králové     25:27   + 5:42 
 11. Buďárek Šimon            STH0703   SK Studenec              25:37   + 5:52 
 12. Kroupa Matyáš            LPU0902   OK Lokomotiva Pardubice  26:32   + 6:47 
 13. Zídek Filip              PHK0706   OK 99 Hradec Králové     26:44   + 6:59 
 14. Schejbal Filip           LPU0711   OK Lokomotiva Pardubice  27:46   + 8:01 
 15. Frosch Vítek             LPU0852   OK Lokomotiva Pardubice  28:11   + 8:26 
 16. Kurka Antonín            SHK0700   OK Slavia Hradec Králov  28:15   + 8:30 
 17. Kopecký Matyáš           SJC0702   Sportcentrum Jičín       28:21   + 8:36 
 18. Metelka Tomáš            PHK0801   OK 99 Hradec Králové     28:56   + 9:11 
 19. Moskva Vojtěch           ZLH0802   OOB TJ Zlaté Hory        29:08   + 9:23 
 20. Hladký Radovan           KOR0900   OB DDM Kostelec nad Orl  30:02   + 10:17
 21. Schejbal Matyáš          LPU0710   OK Lokomotiva Pardubice  30:47   + 11:02
 22. Pavelec Michal           NPA0801   SK LOB Nová Paka         30:51   + 11:06
 23. Rémiš Štěpán             SHK0802   OK Slavia Hradec Králov  31:23   + 11:38
 24. Vaníček Jan              SJC0705   Sportcentrum Jičín       31:52   + 12:07
 25. Doucha Tomáš             SNA0801   TJ START Náchod          32:22   + 12:37
 26. Rémiš Šimon              SHK0801   OK Slavia Hradec Králov  34:03   + 14:18
 27. Příkazský Josef          PHK0800   OK 99 Hradec Králové     35:50   + 16:05
 28. Marek Bořivoj            KOR0701   OB DDM Kostelec nad Orl  36:18   + 16:33
 29. Kadaně Marek             LPU0703   OK Lokomotiva Pardubice  37:59   + 18:14
 30. Hladký Matěj             KOR0700   OB DDM Kostelec nad Orl  39:11   + 19:26
 31. Termer Štěpán            LTU0800   OOB TJ Lokomotiva Trutn  39:20   + 19:35
 32. Karásek Šimon            SJC0804   Sportcentrum Jičín       43:57   + 24:12
 33. Šeps Miroslav            SRK0801   SOOB Spartak Rychnov n.  46:25   + 26:40
 34. Držka Filip              LPU0901   OK Lokomotiva Pardubice  51:18   + 31:33
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.38 km, 25 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pompach Lukáš            PHK0500   OK 99 Hradec Králové     29:35          
  2. Čihák Jan                HOR0601   TJ Jiskra Hořice         30:44   + 1:09 
  3. Šeps Daniel              SRK0504   SOOB Spartak Rychnov n.  31:17   + 1:42 
  4. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:34   + 1:59 
  5. Málek David              PHK0504   OK 99 Hradec Králové     31:47   + 2:12 
  6. Janků Štěpán             SJC0501   Sportcentrum Jičín       31:58   + 2:23 
  7. Čivrný Jan               VRL0501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  32:59   + 3:24 
  8. Jiroušek Dominik         SRK0602   SOOB Spartak Rychnov n.  35:05   + 5:30 
  9. Morávek Martin           SRK0503   SOOB Spartak Rychnov n.  35:47   + 6:12 
 10. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         36:07   + 6:32 
 11. Vališ Vojtěch            LPU0512   OK Lokomotiva Pardubice  38:19   + 8:44 
 12. Doucha Martin            SNA0501   TJ START Náchod          38:50   + 9:15 
 13. Čermák Martin            PHK0502   OK 99 Hradec Králové     39:59   + 10:24
 14. Šimerda Václav           SRK0605   SOOB Spartak Rychnov n.  41:21   + 11:46
 15. Šípek Ondřej             LPU0505   OK Lokomotiva Pardubice  41:22   + 11:47
 16. Kurka Jaroslav           SHK0501   OK Slavia Hradec Králov  41:49   + 12:14
 17. Stohanzl Patrik          LPU0510   OK Lokomotiva Pardubice  42:17   + 12:42
 18. Dlabola Jakub            SJC0602   Sportcentrum Jičín       43:33   + 13:58
 19. Krejčí Martin            KOR0600   OB DDM Kostelec nad Orl  46:13   + 16:38
 20. Sádovský Jáchym          LPU0508   OK Lokomotiva Pardubice  48:47   + 19:12
 21. Štichhauer Adam          LPU0603   OK Lokomotiva Pardubice  49:25   + 19:50
 22. Stavrinou David          SRK0506   SOOB Spartak Rychnov n.  53:48   + 24:13
 23. Hiller Vojtěch           ZAM0501   OB TJ Sokol Žamberk      60:19   + 30:44
 24. Vlach František          SJC0603   Sportcentrum Jičín       62:13   + 32:38
 25. Severa Lukáš             PHK0603   OK 99 Hradec Králové     75:18   + 45:43
 26. Stach Ondřej             JIL0602   OK Jilemnice             79:16   + 49:41
 27. Lazák Jan                LTU0500   OOB TJ Lokomotiva Trutn 145:46   + 116:11
     Kadrman Jakub            CET0502   TJ Loko Česká Třebová     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12D 2.70 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fajfr Marek              ZAM0602   OB TJ Sokol Žamberk      19:38          
  2. Dvořák Vojtěch           LPU0506   OK Lokomotiva Pardubice  21:17   + 1:39 
  3. Horáček Dominik          STH0600   SK Studenec              21:31   + 1:53 
  4. Flos Tomáš               LPU0633   OK Lokomotiva Pardubice  23:16   + 3:38 
  5. Hostinský Matěj          LPU0604   OK Lokomotiva Pardubice  24:02   + 4:24 
  6. Kokrda Adam              PHK0503   OK 99 Hradec Králové     24:55   + 5:17 
  7. Sedláček David           KOR0502   OB DDM Kostelec nad Orl  26:14   + 6:36 
  8. Munzar Jakub             LPU0606   OK Lokomotiva Pardubice  28:45   + 9:07 
  9. Bělohlávek Michal        PHK0604   OK 99 Hradec Králové     28:56   + 9:18 
 10. Hylmar Zdeněk            ZAM0504   OB TJ Sokol Žamberk      30:24   + 10:46
 11. Zemánek Adam             SRK0502   SOOB Spartak Rychnov n.  32:49   + 13:11
 12. Kočí Miroslav            SHK0601   OK Slavia Hradec Králov  44:56   + 25:18
 13. Planík Martin            STH0601   SK Studenec              77:50   + 58:12
     Kučera Tomáš             PHK0605   OK 99 Hradec Králové      DISK          
  MS Hanák Dominik            LTU0200   OOB TJ Lokomotiva Trutn  19:16   +      
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.81 km, 25 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupský Jakub         PHK0302   OK 99 Hradec Králové     24:18          
  2. Waněk Hubert             LPU0309   OK Lokomotiva Pardubice  25:00   + 0:42 
  3. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  25:11   + 0:53 
  4. Krpata Michal            LPU0403   OK Lokomotiva Pardubice  27:40   + 3:22 
  5. Dohnálek Tomáš           SHK0403   OK Slavia Hradec Králov  27:44   + 3:26 
  6. Fábera David             SHK0305   OK Slavia Hradec Králov  28:00   + 3:42 
  7. Kolář Šimon              SHK0405   OK Slavia Hradec Králov  29:08   + 4:50 
  8. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         29:44   + 5:26 
  9. Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka         30:42   + 6:24 
 10. Neumann Matěj            PHK0400   OK 99 Hradec Králové     30:57   + 6:39 
 11. Kodytek Adam             SHK0402   OK Slavia Hradec Králov  31:40   + 7:22 
 12. Toborek Jakub            CHC03     K.O.B. Choceň            32:23   + 8:05 
 13. Flegl Martin             SRK0300   SOOB Spartak Rychnov n.  32:44   + 8:26 
 14. Novák Adam               LPU0320   OK Lokomotiva Pardubice  33:25   + 9:07 
 15. Štichhauer Daniel        LPU0405   OK Lokomotiva Pardubice  34:52   + 10:34
 16. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:31   + 11:13
 17. Černík Adam              SHK0404   OK Slavia Hradec Králov  37:33   + 13:15
 18. Šitina Tomáš             LTU0300   OOB TJ Lokomotiva Trutn  37:38   + 13:20
 19. Rak Tomáš                SHK0400   OK Slavia Hradec Králov  37:49   + 13:31
 20. Pirožek Vojtěch          LTU0400   OOB TJ Lokomotiva Trutn  38:39   + 14:21
 21. Typlt Tomáš              NPA0406   SK LOB Nová Paka         39:56   + 15:38
 22. Růžička Jan              SJC0406   Sportcentrum Jičín       40:35   + 16:17
 23. Šedivka Pavel            LTU0401   OOB TJ Lokomotiva Trutn  40:55   + 16:37
 24. Tichý Lubomír            SHK0303   OK Slavia Hradec Králov  41:14   + 16:56
 25. Tesař Zdeněk             SJC0401   Sportcentrum Jičín       43:15   + 18:57
 26. Kaška Jan                ZAM0301   OB TJ Sokol Žamberk      45:08   + 20:50
 27. Filsak Rafael            SJC0301   Sportcentrum Jičín       47:36   + 23:18
 28. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         47:43   + 23:25
 29. Juška Jiří               LPU0304   OK Lokomotiva Pardubice  48:44   + 24:26
 30. Ráček Jan                KUO0302   KOB Ústí nad Orlicí      49:30   + 25:12
 31. Schneidewind Richard     HOR0404   TJ Jiskra Hořice         51:27   + 27:09
 32. Vitvar Radim             SJC0404   Sportcentrum Jičín       55:21   + 31:03
 33. Tobolka Jiří             HOR0403   TJ Jiskra Hořice         56:33   + 32:15
 34. Mádle Kryštof            BRU0400   Ulita-HOBRA Orienteerin  57:21   + 33:03
 35. Dvořáček Filip           LPU0420   OK Lokomotiva Pardubice  64:19   + 40:01
 36. Holman Antonín           HOR0405   TJ Jiskra Hořice         68:59   + 44:41
 37. Kunt Stanislav           ZAM0401   OB TJ Sokol Žamberk      74:19   + 50:01
 38. Kokrda Vojtěch           PHK0402   OK 99 Hradec Králové     82:15   + 57:57
--------------------------------------------------------------------------------

H14D 2.90 km, 20 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hladký Filip             KOR0300   OB DDM Kostelec nad Orl  26:37          
  2. Molinger Matěj           SNA0401   TJ START Náchod          37:21   + 10:44
  3. Kovařík Ondřej           KUO0303   KOB Ústí nad Orlicí      49:08   + 22:31
  4. Valenta Ondřej           JIL0401   OK Jilemnice             50:32   + 23:55
  5. Hájek Matěj              VRL0402   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:37   + 26:00
  6. Pinke Tomáš              LPU0311   OK Lokomotiva Pardubice  53:48   + 27:11
  7. Müller Matěj             KOR0302   OB DDM Kostelec nad Orl  56:13   + 29:36
  8. Kuhn Vojtěch             LPU0404   OK Lokomotiva Pardubice  69:56   + 43:19
  9. Pávek Ondřej             KUO0301   KOB Ústí nad Orlicí      88:49   + 62:12
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 3.93 km, 25 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gottstein Jonáš          JIL0107   OK Jilemnice             23:33          
  2. Pipek Ondřej             LPU0203   OK Lokomotiva Pardubice  25:44   + 2:11 
  3. Ježek Jakub              JIL0104   OK Jilemnice             26:50   + 3:17 
  4. Paleček Ondřej           SRK0103   SOOB Spartak Rychnov n.  28:02   + 4:29 
  5. Langr Jan                SHK0101   OK Slavia Hradec Králov  28:22   + 4:49 
  6. Zemánek Mikuláš          SRK0201   SOOB Spartak Rychnov n.  30:11   + 6:38 
  7. Koditek Jonáš            KUO0101   KOB Ústí nad Orlicí      33:03   + 9:30 
  8. Vališ Jan                LPU0210   OK Lokomotiva Pardubice  33:28   + 9:55 
  9. Procinger Jan            VRL0102   OOS TJ Spartak Vrchlabí  33:41   + 10:08
 10. Porkert Jan              SHK0100   OK Slavia Hradec Králov  34:25   + 10:52
 11. Vlastník Matouš          JIL0201   OK Jilemnice             35:11   + 11:38
 12. Mejsnar Jaroslav         VRL0202   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:12   + 11:39
 13. Dostál Jakub             VRL0104   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:13   + 11:40
 14. Tichý Ondřej             KOR0200   OB DDM Kostelec nad Orl  35:19   + 11:46
 15. Růžička Radek            LPU0201   OK Lokomotiva Pardubice  36:57   + 13:24
 16. Šišma Vojtěch            LPU0204   OK Lokomotiva Pardubice  37:46   + 14:13
 17. Bárta Šimon              PHK0202   OK 99 Hradec Králové     38:16   + 14:43
 18. Locker Daniel            SRK0200   SOOB Spartak Rychnov n.  39:51   + 16:18
 19. Pachel Jakub             ZAM0202   OB TJ Sokol Žamberk      40:48   + 17:15
 20. Kroutil Jan              KUO0202   KOB Ústí nad Orlicí      41:12   + 17:39
 21. Moravec Jan              ZAM0205   OB TJ Sokol Žamberk      53:19   + 29:46
 22. Krsek Šimon              ZAM0204   OB TJ Sokol Žamberk      56:19   + 32:46
 23. Zamastil Michal          LTU0203   OOB TJ Lokomotiva Trutn  65:41   + 42:08
     Poláček Radim            PHK0201   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 4.23 km, 30 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Metelka Ondřej           PHK0101   OK 99 Hradec Králové     26:02          
  2. Roudný Václav            LPU0001   OK Lokomotiva Pardubice  28:40   + 2:38 
  3. Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov  33:14   + 7:12 
  4. Vlastník Šimon           JIL9904   OK Jilemnice             33:31   + 7:29 
  5. Šitina Jakub             LTU0001   OOB TJ Lokomotiva Trutn  36:24   + 10:22
  6. Ježek Vít                JIL9903   OK Jilemnice             37:23   + 11:21
  7. Czapliński Jakub         CHC0003   K.O.B. Choceň            40:04   + 14:02
  8. Sourada Tomáš            ZAM9902   OB TJ Sokol Žamberk      41:46   + 15:44
  9. Urban Michal             KUO0001   KOB Ústí nad Orlicí      43:46   + 17:44
 10. Hašek Patrik             LTU0000   OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:08   + 19:06
 11. Friml Dominik            ZAM9901   OB TJ Sokol Žamberk      46:00   + 19:58
 12. Jiran Miloš              VRL9904   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:38   + 26:36
 13. Karásek Matěj            SJC0001   Sportcentrum Jičín       56:17   + 30:15
 14. Kolář Adam               BRU0104   Ulita-HOBRA Orienteerin  79:24   + 53:22
 15. Jansa Radek              BRU0002   Ulita-HOBRA Orienteerin  97:10   + 71:08
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 6.31 km, 40 m, 23 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandas Daniel            PHK9805   OK 99 Hradec Králové     33:37          
  2. Losman Petr              PHK7901   OK 99 Hradec Králové     36:38   + 3:01 
  3. Kamenický Jeroným        OSN9549   SK Orientační sporty No  36:58   + 3:21 
  4. Roudný Martin            LPU0002   OK Lokomotiva Pardubice  38:01   + 4:24 
  5. Záveský Filip            LPU9306   OK Lokomotiva Pardubice  38:54   + 5:17 
  6. Hledík Jakub             CHT9501   OOB SK Chrast            39:25   + 5:48 
  7. Krawczyński Mikołaj      CHC0001   K.O.B. Choceň            39:38   + 6:01 
  8. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             41:04   + 7:27 
  9. Remeš Petr               SHK9403   OK Slavia Hradec Králov  41:51   + 8:14 
 10. Krejsa Jan               CHT8701   OOB SK Chrast            42:17   + 8:40 
 11. Rusin Jan                LPU0008   OK Lokomotiva Pardubice  42:23   + 8:46 
 12. Jirásek Michal           SHK8901   OK Slavia Hradec Králov  42:33   + 8:56 
 13. Šabatka Zdeněk           PHK8900   OK 99 Hradec Králové     42:45   + 9:08 
 14. Majasow Kostiantyn       CHC83     K.O.B. Choceň            43:07   + 9:30 
 15. Zlámal David             SJC9603   Sportcentrum Jičín       44:08   + 10:31
 16. Hovorka Lukáš            LPU9001   OK Lokomotiva Pardubice  44:14   + 10:37
 17. Veverka Tomáš            VAM8401   OOB Vamberk              44:41   + 11:04
 18. Souček Tomáš             SHK8200   OK Slavia Hradec Králov  44:58   + 11:21
 19. Kamenický Tobiáš         OSN9339   SK Orientační sporty No  45:37   + 12:00
 20. Paukert Lukáš            KUO9801   KOB Ústí nad Orlicí      46:52   + 13:15
 21. Držka Štěpán             LPU7604   OK Lokomotiva Pardubice  46:59   + 13:22
 22. Lesák Jakub              ZAM9603   OB TJ Sokol Žamberk      48:28   + 14:51
 23. Hrdinka Daniel           VRL9701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:40   + 15:03
 24. Lauterbach David         ZAM9801   OB TJ Sokol Žamberk      49:51   + 16:14
 25. Chmelař Lukáš            XHK9100   MTBO Racing team Hradec  50:21   + 16:44
 26. Míča Tomáš               LPU9707   OK Lokomotiva Pardubice  50:22   + 16:45
 27. Hrouda Matěj             JIL9804   OK Jilemnice             50:35   + 16:58
 28. Štěpánek Milan           KUO8301   KOB Ústí nad Orlicí      51:01   + 17:24
 29. Černý Martin             JIL8703   OK Jilemnice             51:03   + 17:26
 30. Záveský Marek            CET9001   TJ Loko Česká Třebová    51:45   + 18:08
 31. Vávra Jaroslav           LPU7308   OK Lokomotiva Pardubice  52:24   + 18:47
 32. Karkoš Petr              XCR7300   MTB Chrudim              52:33   + 18:56
 33. Haas Karel               LPU7304   OK Lokomotiva Pardubice  53:02   + 19:25
 34. Novotný Vojtěch          LPU9702   OK Lokomotiva Pardubice  53:33   + 19:56
 35. Černý Vojtěch            JIL9006   OK Jilemnice             54:06   + 20:29
 36. Kadečka Petr             ALB8400   OOB Albrechtice nad Orl  54:38   + 21:01
 37. Macl Jan                 LPU9102   OK Lokomotiva Pardubice  55:58   + 22:21
 38. Moskva Roman             ZLH7501   OOB TJ Zlaté Hory        56:23   + 22:46
 39. Šabatka Jan              SHK9001   OK Slavia Hradec Králov  57:22   + 23:45
 40. Kamenický Radan          OSN6004   SK Orientační sporty No  58:24   + 24:47
 41. Sedlák Radek             LIP7500   SOS Mamuti z Lipovky     58:49   + 25:12
 42. Doucha Jiří              SNA7105   TJ START Náchod          59:18   + 25:41
 43. Locker Tomáš             SRK9802   SOOB Spartak Rychnov n.  60:35   + 26:58
 44. Dušek Martin             ZAM9602   OB TJ Sokol Žamberk      73:40   + 40:03
     Kupka Jaroslav           ALB7800   OOB Albrechtice nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 4.96 km, 30 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nymsa Zdeněk             TYN8502   OOB SK Týniště nad Orli  39:43          
  2. Andrš Petr               ZAM8401   OB TJ Sokol Žamberk      40:07   + 0:24 
  3. Kutílek Jakub            LPU8609   OK Lokomotiva Pardubice  49:23   + 9:40 
  4. Janeček Tomáš            PHK9205   OK 99 Hradec Králové     49:28   + 9:45 
  5. Hanousek Martin          CTB7910   SK OB Chotěboř           53:04   + 13:21
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 5.67 km, 35 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Netopil Libor            VAM7401   OOB Vamberk              35:36          
  2. Vandas Luděk             VAM6601   OOB Vamberk              39:40   + 4:04 
  3. Šklíba Jan               SRK7501   SOOB Spartak Rychnov n.  41:22   + 5:46 
  4. Filip Libor              SRK7101   SOOB Spartak Rychnov n.  41:27   + 5:51 
  5. Bláha Jan                SHK8215   OK Slavia Hradec Králov  41:50   + 6:14 
  6. Vodička Oldřich          LPU7715   OK Lokomotiva Pardubice  43:03   + 7:27 
  7. Chrást Tomáš             STH7401   SK Studenec              43:12   + 7:36 
  8. Hladký Viktor            VAM8201   OOB Vamberk              43:36   + 8:00 
  9. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice  43:55   + 8:19 
 10. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      44:33   + 8:57 
 11. Binar Robert             OOL7501   SK Haná orienteering     45:19   + 9:43 
 12. Rusin Jan                BRU7601   Ulita-HOBRA Orienteerin  46:03   + 10:27
 13. Fukátko Jan              LPU8105   OK Lokomotiva Pardubice  47:44   + 12:08
 14. Kolář Viktor             HOR7300   TJ Jiskra Hořice         47:47   + 12:11
 15. Čečka Jiří               SHK7600   OK Slavia Hradec Králov  48:25   + 12:49
 16. Podlešák Marek           PHK7802   OK 99 Hradec Králové     49:36   + 14:00
 17. Slovák Miroslav          SHK7704   OK Slavia Hradec Králov  51:09   + 15:33
 18. Kolář Zdeněk             BRU7101   Ulita-HOBRA Orienteerin  52:35   + 16:59
 19. Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice  54:36   + 19:00
 20. Műller Kamil             TYN7500   OOB SK Týniště nad Orli  55:26   + 19:50
 21. Svoboda Ondřej           SHK7605   OK Slavia Hradec Králov  55:27   + 19:51
 22. Belej Jiří               LPU7421   OK Lokomotiva Pardubice  57:55   + 22:19
 23. Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín       59:13   + 23:37
 24. Kutlvašr Ruda            VRL7601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  60:21   + 24:45
 25. Kuhn Jiří                LPU7718   OK Lokomotiva Pardubice  60:32   + 24:56
 26. Froš Štěpán              LPU7309   OK Lokomotiva Pardubice  60:46   + 25:10
 27. Zídek Jan                PHK7303   OK 99 Hradec Králové     68:27   + 32:51
 28. Sršeň Tomáš              VAM8001   OOB Vamberk              80:12   + 44:36
--------------------------------------------------------------------------------

H35D 4.43 km, 25 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kárník Jan               LPU7811   OK Lokomotiva Pardubice  28:46          
  2. Kunt Stanislav           ZAM7401   OB TJ Sokol Žamberk      35:23   + 6:37 
  3. Matěásko Dušan           JIL7605   OK Jilemnice             38:46   + 10:00
  4. Šafář Miroslav           CET7001   TJ Loko Česká Třebová    39:00   + 10:14
  5. Kadaník Libor            PHK7204   OK 99 Hradec Králové     39:19   + 10:33
  6. Macháček Lubomír         LPU7515   OK Lokomotiva Pardubice  40:02   + 11:16
  7. Zemánek Miroslav         SRK7401   SOOB Spartak Rychnov n.  41:13   + 12:27
  8. Melichar Igor            PHK6504   OK 99 Hradec Králové     41:31   + 12:45
  9. Kašpar Václav            TYN7001   OOB SK Týniště nad Orli  41:50   + 13:04
 10. Koutný Pavel             PHK7108   OK 99 Hradec Králové     41:53   + 13:07
 11. Adamovský Michal         TYN7200   OOB SK Týniště nad Orli  42:05   + 13:19
 12. Nekvapil Ondřej          LPU7403   OK Lokomotiva Pardubice  43:14   + 14:28
 13. Panáček Aleš             8MC7600   Papiyon                  44:26   + 15:40
 14. Kroupa Jan               LPU8103   OK Lokomotiva Pardubice  45:05   + 16:19
 15. Dostál Dalibor           VRL7308   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:20   + 16:34
 16. Puš Roman                STH7501   SK Studenec              45:38   + 16:52
 17. Šeps Jiří                SRK7504   SOOB Spartak Rychnov n.  45:53   + 17:07
 18. Čapek Miroslav           PHK7603   OK 99 Hradec Králové     46:11   + 17:25
 19. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  50:01   + 21:15
 20. Pozdílek Martin          PHK7803   OK 99 Hradec Králové     50:07   + 21:21
 21. Pitrmuc Jan              JIL7703   OK Jilemnice             50:13   + 21:27
 22. Stavrinou Marios         SRK7901   SOOB Spartak Rychnov n.  53:47   + 25:01
 23. Hanl Vratislav           SRK7402   SOOB Spartak Rychnov n.  55:06   + 26:20
 24. Vojtěch Libor            HOR7303   TJ Jiskra Hořice         55:18   + 26:32
 25. Hladký Tomáš             KOR7600   OB DDM Kostelec nad Orl  55:25   + 26:39
 26. Šišma Pavel              TYN6901   OOB SK Týniště nad Orli  57:34   + 28:48
 27. Daněk Petr               TYN7900   OOB SK Týniště nad Orli  59:09   + 30:23
 28. Lesák František          ZAM7501   OB TJ Sokol Žamberk      62:26   + 33:40
 29. Zlesák Ondřej            JIL7601   OK Jilemnice             63:36   + 34:50
 30. Kadrman Jiří             CET7301   TJ Loko Česká Třebová    65:01   + 36:15
 31. Suchý Petr               SHK7800   OK Slavia Hradec Králov  67:52   + 39:06
 32. Příkazský Jakub          PHK8000   OK 99 Hradec Králové     72:14   + 43:28
 33. Stohanzl Jan             LPU7600   OK Lokomotiva Pardubice  79:13   + 50:27
     Hovorka Pavel            LPU7908   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Marek Robert             KOR7700   OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 4.98 km, 30 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlastník Zdeněk          JIL6901   OK Jilemnice             35:33          
  2. Langr Jan                SHK6701   OK Slavia Hradec Králov  35:54   + 0:21 
  3. Fencl Petr               LPU6901   OK Lokomotiva Pardubice  36:34   + 1:01 
  4. Valach Petr              LPU6505   OK Lokomotiva Pardubice  37:57   + 2:24 
  5. Kohout Josef             SHK6902   OK Slavia Hradec Králov  39:43   + 4:10 
  6. Chvátil Jiří             PHK7200   OK 99 Hradec Králové     39:58   + 4:25 
  7. Vávra Radek              HOR6301   TJ Jiskra Hořice         41:35   + 6:02 
  8. Brožek Tomáš             KUO6902   KOB Ústí nad Orlicí      41:39   + 6:06 
  9. Mutinský Viktor          KUO6501   KOB Ústí nad Orlicí      42:44   + 7:11 
 10. Müller Robert            3XX6900   POT                      44:34   + 9:01 
 11. Kober Michal             LPU6702   OK Lokomotiva Pardubice  45:40   + 10:07
 12. Roudný Václav            LPU6102   OK Lokomotiva Pardubice  45:45   + 10:12
 13. Jakeš Josef              TYN6501   OOB SK Týniště nad Orli  48:49   + 13:16
 14. Kulhavý Josef            SRK5701   SOOB Spartak Rychnov n.  50:56   + 15:23
 15. Bendák Petr              LTU6500   OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:26   + 15:53
 16. Dvořák Luboš             LPU6801   OK Lokomotiva Pardubice  51:35   + 16:02
 17. Lazák Jan                LTU6900   OOB TJ Lokomotiva Trutn  52:10   + 16:37
 18. Betlach Miroslav         DKP6300   Oddíl OB Kotlářka        53:50   + 18:17
 19. Brancuský Zdeněk         LPU6803   OK Lokomotiva Pardubice  54:52   + 19:19
 20. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí  59:48   + 24:15
 21. Hrobař Rudolf            SRK4702   SOOB Spartak Rychnov n.  61:28   + 25:55
 22. Vališ Jan                LPU7104   OK Lokomotiva Pardubice  67:26   + 31:53
--------------------------------------------------------------------------------

H45D 3.90 km, 20 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotný Pavel            SHK6104   OK Slavia Hradec Králov  34:33          
  2. Molinger Luděk           SNA7249   TJ START Náchod          35:03   + 0:30 
  3. Mikyska Alan             VAM7149   OOB Vamberk              35:43   + 1:10 
  4. Funda Michal             SHK6403   OK Slavia Hradec Králov  37:11   + 2:38 
  5. Lux Zdeněk               KUN6201   TJ Sokol Kunvald         37:48   + 3:15 
  6. Zákravský Zdeněk         SNA5702   TJ START Náchod          39:33   + 5:00 
  7. Rücker Petr              HOR6500   TJ Jiskra Hořice         40:00   + 5:27 
  8. Zamouřil Petr            79Z6800   RajP                     40:09   + 5:36 
  9. Ptáček Miloš             BRU7000   Ulita-HOBRA Orienteerin  41:27   + 6:54 
 10. Vychodil Tomáš           SHK6301   OK Slavia Hradec Králov  41:49   + 7:16 
 11. Hanuš Pavel              LTU6501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  41:57   + 7:24 
 12. Dohnálek Pavel           SHK7100   OK Slavia Hradec Králov  43:38   + 9:05 
 13. Hnyk Petr                SNA5701   TJ START Náchod          44:02   + 9:29 
 14. Holubář David            KUO7101   KOB Ústí nad Orlicí      45:06   + 10:33
 15. Svoboda Miloslav         SHK5901   OK Slavia Hradec Králov  45:16   + 10:43
 16. Beseda Pavel             CHT6910   OOB SK Chrast            45:37   + 11:04
 17. Dudášek Karel            DOB7001   KOB Dobruška             46:29   + 11:56
 18. Langr Stanislav          SNA5403   TJ START Náchod          47:10   + 12:37
 19. Cibulka Radek            LPU7107   OK Lokomotiva Pardubice  52:44   + 18:11
 20. Rémiš Jaromír            SHK7200   OK Slavia Hradec Králov  55:03   + 20:30
 21. Šváb Pavel               BRU6701   Ulita-HOBRA Orienteerin  55:36   + 21:03
 22. Záveský Richard          CET6301   TJ Loko Česká Třebová    55:42   + 21:09
 23. Šabata Milan             SRK6901   SOOB Spartak Rychnov n.  58:12   + 23:39
 24. Širůček Jaromír          SHK6200   OK Slavia Hradec Králov  59:06   + 24:33
 25. Frömmel Miroslav         BRU6902   Ulita-HOBRA Orienteerin  66:43   + 32:10
 26. Třešňák Miloš            JIL6902   OK Jilemnice             66:59   + 32:26
 27. Vach Vladimír            KOR6900   OB DDM Kostelec nad Orl  68:09   + 33:36
     Imlauf Martin            SNA6301   TJ START Náchod           DISK          
     Čihák Petr               HOR6900   TJ Jiskra Hořice          DISK          
     Hájek Tibor              VRL7202   OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 4.33 km, 25 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kalibán Jaroslav         NPA5101   SK LOB Nová Paka         36:34          
  2. Dušátko Petr             PHK5702   OK 99 Hradec Králové     36:45   + 0:11 
  3. Běhoun Pavel             PHK5701   OK 99 Hradec Králové     39:19   + 2:45 
  4. Tupec Jiří               VAM5801   OOB Vamberk              39:48   + 3:14 
  5. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  44:57   + 8:23 
  6. Erlebach Josef           JIL5201   OK Jilemnice             45:36   + 9:02 
  7. Kynčl Stanislav          JIL5401   OK Jilemnice             47:08   + 10:34
  8. Čípa Jiří                CET5002   TJ Loko Česká Třebová    48:23   + 11:49
  9. Tichý Boris              DOB5500   KOB Dobruška             48:47   + 12:13
 10. Chládek Josef            ZAM5901   OB TJ Sokol Žamberk      52:21   + 15:47
 11. Šroler Zdeněk            KUN5201   TJ Sokol Kunvald         52:27   + 15:53
 12. Knap Jan                 LPU5101   OK Lokomotiva Pardubice  52:33   + 15:59
 13. Tůma Miloš               DOB5600   KOB Dobruška             52:40   + 16:06
 14. Černý Petr               ALB6000   OOB Albrechtice nad Orl  62:23   + 25:49
 15. Holeček Petr             SHK5900   OK Slavia Hradec Králov  62:44   + 26:10
 16. Hanč Pavel               VRL5601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:47   + 27:13
 17. Pohl Zdeněk              SRK5301   SOOB Spartak Rychnov n.  64:29   + 27:55
 18. Mrštík Václav            LPU5002   OK Lokomotiva Pardubice  68:19   + 31:45
 19. Andrš Milan              ZAM5801   OB TJ Sokol Žamberk      69:18   + 32:44
 20. Kološ Oldřich            LPU6003   OK Lokomotiva Pardubice  70:43   + 34:09
--------------------------------------------------------------------------------

H55D 3.43 km, 20 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vícha Vladimír           LPU5801   OK Lokomotiva Pardubice  35:36          
  2. Souček Pavel             PHK5503   OK 99 Hradec Králové     39:22   + 3:46 
  3. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  40:29   + 4:53 
  4. Sáňka Bedřich            LPU5102   OK Lokomotiva Pardubice  42:43   + 7:07 
  5. Hostinský Jiří           LPU5501   OK Lokomotiva Pardubice  48:40   + 13:04
  6. Junek Petr               STH5501   SK Studenec              49:25   + 13:49
  7. Dvořák Vladimír          LPU6004   OK Lokomotiva Pardubice  50:26   + 14:50
  8. Karel Miloš              JIL6004   OK Jilemnice             51:37   + 16:01
  9. Doležal Petr             TYN5401   OOB SK Týniště nad Orli  51:54   + 16:18
 10. Čermák Libor             PHK5600   OK 99 Hradec Králové     61:25   + 25:49
 11. Beňo Miroslav            TYN5301   OOB SK Týniště nad Orli  62:45   + 27:09
 12. Šabatka Petr             SHK5703   OK Slavia Hradec Králov  71:11   + 35:35
     Krejčí Jaroslav          LTU5801   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 3.62 km, 20 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vondrouš Jaroslav        PHK5201   OK 99 Hradec Králové     34:28          
  2. Pilgr Bohuslav           CET5101   TJ Loko Česká Třebová    34:30   + 0:02 
  3. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:39   + 1:11 
  4. Tobiška Václav           ZAM4401   OB TJ Sokol Žamberk      41:35   + 7:07 
  5. Stárek Jiří              SRK5002   SOOB Spartak Rychnov n.  42:20   + 7:52 
  6. Rejmont Milan            LTU4801   OOB TJ Lokomotiva Trutn  44:35   + 10:07
  7. Procházka Jiří           LTU4802   OOB TJ Lokomotiva Trutn  45:11   + 10:43
  8. Štregl Tomáš             VRL5001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  51:09   + 16:41
     Šponar Josef             ZAM4701   OB TJ Sokol Žamberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70C 3.18 km, 15 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sokolář Zdeněk           SNA4501   TJ START Náchod          42:17          
  2. Málek Josef              LPU3901   OK Lokomotiva Pardubice  47:43   + 5:26 
  3. Zlesák Zdeněk            JIL4701   OK Jilemnice             50:19   + 8:02 
  4. Mikulecký Jan            PHK3801   OK 99 Hradec Králové     53:05   + 10:48
  5. Novotný Petr             PHK3802   OK 99 Hradec Králové     72:15   + 29:58
  6. Čepelka Petr             LPU4701   OK Lokomotiva Pardubice  89:09   + 46:52
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.68 km, 25 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šafář Jakub              CET1103   TJ Loko Česká Třebová    23:56          
  2. Martinek Hynek                                              28:32   + 4:36 
  3. Liška Viktor             1111                               29:44   + 5:48 
  4. Hostinská Barbora        LPU       OK Lokomotiva Pardubice  30:11   + 6:15 
  5. Jansová Lenka            BRU1050   Ulita-HOBRA Orienteerin  30:32   + 6:36 
  6. Munzar Petr              LPU1045   OK Lokomotiva Pardubice  30:47   + 6:51 
  7. Jirout Vilém             SNA1001   TJ START Náchod          31:16   + 7:20 
  8. Zahradník Jan                                               31:31   + 7:35 
  9. Macháčková Kateřina      CHC0951   K.O.B. Choceň            31:34   + 7:38 
 10. Macháčková Eliška        LPU1153   OK Lokomotiva Pardubice  32:02   + 8:06 
 11. Luxová Barbora                                              32:41   + 8:45 
 11. Besedová Magdaléna       CHT1251   OOB SK Chrast            32:41   + 8:45 
 13. Eliáš František                                             32:48   + 8:52 
 14. Zvěřinová Nina           LPU1253   OK Lokomotiva Pardubice  32:50   + 8:54 
 15. Hrůšová Lucie            PHK1050   OK 99 Hradec Králové     33:30   + 9:34 
 16. Luxová Viktorie                                             33:34   + 9:38 
 17. Jiroušová Máša                                              33:49   + 9:53 
 18. Šimek Vojtěch                                               33:50   + 9:54 
 19. Zídek Jakub                                                 33:59   + 10:03
 20. Hrušková Nella                                              34:45   + 10:49
 20. Hruška Vítek                                                34:45   + 10:49
 22. Fajfr Aleš               ZAM0901   OB TJ Sokol Žamberk      35:21   + 11:25
 23. Kuhnová Šárka            LPU1356   OK Lokomotiva Pardubice  35:35   + 11:39
 24. Munzarová Monika         LPU1099   OK Lokomotiva Pardubice  36:08   + 12:12
 25. Matoušková Ester                                            36:55   + 12:59
 26. Svejštil Martin          ZAM1001   OB TJ Sokol Žamberk      36:57   + 13:01
 27. Musilová Johana          KUO0899   KOB Ústí nad Orlicí      37:08   + 13:12
 28. Novák Michal             ZAM1101   OB TJ Sokol Žamberk      37:41   + 13:45
 29. Macek Dan                LPU1104   OK Lokomotiva Pardubice  37:57   + 14:01
 30. Macková Gita             LPU0961   OK Lokomotiva Pardubice  37:59   + 14:03
 31. Janeba Viktor            CHC1001   K.O.B. Choceň            38:02   + 14:06
 32. Bláhová Klára                                               38:11   + 14:15
 33. Kvapilová Simona         PHK1150   OK 99 Hradec Králové     38:53   + 14:57
 34. Kroupová Anna            LPU1154   OK Lokomotiva Pardubice  38:55   + 14:59
 35. Jirout Jáchym            SNA1201   TJ START Náchod          39:56   + 16:00
 36. Čiháková Z.              ZAM0956   OB TJ Sokol Žamberk      40:34   + 16:38
 37. Čiháková V.              ZAM1157   OB TJ Sokol Žamberk      40:54   + 16:58
 38. Zahradník Václav         SJC1200   Sportcentrum Jičín       41:03   + 17:07
 39. Daněk Tomáš                                                 41:18   + 17:22
 40. Holingerová Alžběta                                         42:10   + 18:14
 41. Kočí Antonín             SHK9999   OK Slavia Hradec Králov  44:39   + 20:43
 42. Šlesingerová Nela                                           45:09   + 21:13
 43. Podlešák Martin                                             45:15   + 21:19
 44. Mojžíšová Nela                                              45:20   + 21:24
 45. Kadrmanová Nela                                             45:24   + 21:28
 46. Kay Leila                LPU1155   OK Lokomotiva Pardubice  47:13   + 23:17
 47. Mojžíš Radovan                                              47:15   + 23:19
 48. Pompach Tobiáš                                              47:26   + 23:30
 49. Bašová Ema                                                  47:29   + 23:33
 50. Keprtová Kristýna                                           47:31   + 23:35
 51. Čížková Alena            SHK0851   OK Slavia Hradec Králov  47:51   + 23:55
 52. Michl Štěpán                                                47:57   + 24:01
 53. Netopilová Simona        VAM       OOB Vamberk              48:15   + 24:19
 54. Madlíková Leontýnka                                         48:50   + 24:54
 55. Janoušek Ondřej                                             49:15   + 25:19
 56. Janoušková Ester                                            50:39   + 26:43
 57. Hovorková Nikol          LPU1353   OK Lokomotiva Pardubice  51:39   + 27:43
 58. Vanický Richard                                             55:22   + 31:26
 59. Brožíková Berenika                                          56:20   + 32:24
 60. Stohanzlová Vilma        LPU1551   OK Lokomotiva Pardubice  59:33   + 35:37
 61. Volf Kryštof                                                59:34   + 35:38
 62. Pečenka Vratislav        5KZ       Pečenkovi                60:58   + 37:02
 63. Kuchyňka Matyáš                                             61:22   + 37:26
 64. Gruner Jan                                                  64:52   + 40:56
 65. Fukátková Ludmila        1053                               66:44   + 42:48
 66. Kubíková Adéla           LPU1090   OK Lokomotiva Pardubice  67:46   + 43:50
 67. Binar Vít                STE1201   SK SKI-OB Šternberk      72:53   + 48:57
 68. Jiranová Veronika                                           78:29   + 54:33
 69. Kutlvašrová Marta        VRL1451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  83:57   + 60:01
 70. Sedláková Anna           LIP1550   SOS Mamuti z Lipovky     84:59   + 61:03
 71. Martinec Eduard          CHT1202   OOB SK Chrast            87:06   + 63:10
 72. Matrasová Marie          CHT1451   OOB SK Chrast           142:33   + 118:37
     Kopecká Eliška           PHK1250   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Kopecký Matěj            PHK1001   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.16 km, 20 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Frosch Petr              LPU7514   OK Lokomotiva Pardubice  23:14          
  2. Michlová Jana                                               24:06   + 0:52 
  3. Košek Martin             74C7300   NER                      25:09   + 1:55 
  4. Košťálková Julie                                            27:06   + 3:52 
  5. Marková Michaela                                            27:13   + 3:59 
  6. Hrušová Dagmar                                              28:42   + 5:28 
  7. Dachovský Radovan        49C6900   Tempo Malšovice          28:58   + 5:44 
  8. Uhrová Helena                                               29:16   + 6:02 
  9. Mattiviová Světlana                                         30:40   + 7:26 
 10. Christophová Dagmar                                         31:21   + 8:07 
 11. Lapáčková Soňa           SHK7651   OK Slavia Hradec Králov  31:44   + 8:30 
 12. Knap Jiří                1BZ8600   Neregistrovaní - Knapov  32:02   + 8:48 
 13. Šípek Jaroslav           LPU7422   OK Lokomotiva Pardubice  32:08   + 8:54 
 14. Rozdílková Alena                                            34:02   + 10:48
 15. Škopová Jana                                                34:15   + 11:01
 16. Komárek David                                               34:37   + 11:23
 17. Baše Ondřej                                                 35:09   + 11:55
 18. Landovská Radka                                             35:50   + 12:36
 19. Udržal      Patrik                                          35:52   + 12:38
 20. Košťálková Blanka                                           35:57   + 12:43
 21. Suková Jana              LTUbbbb   OOB TJ Lokomotiva Trutn  36:14   + 13:00
 22. Škop Jonáš                                                  36:21   + 13:07
 23. Kovaříková Anna                                             36:41   + 13:27
 24. Příkazská Petra          74C7600   NER                      37:49   + 14:35
 25. Munzar Martin            LPU2223   OK Lokomotiva Pardubice  38:05   + 14:51
 26. Balcar Jiří                                                 40:17   + 17:03
 27. Molingerová Pavlína      SNA7951   TJ START Náchod          40:53   + 17:39
 28. Mádle Miroslav           BRU7600   Ulita-HOBRA Orienteerin  41:45   + 18:31
 29. Kubíková Irena                                              42:39   + 19:25
 30. Šolarová Lenka                                              42:50   + 19:36
 31. Stará Marta              LPU7557   OK Lokomotiva Pardubice  43:23   + 20:09
 32. Horáková Eliška          2UX1150   Horáková                 43:39   + 20:25
 33. Rychlíková Blanka                                           44:25   + 21:11
 34. Maršoun Petr             7300                               45:27   + 22:13
 35. Smisitelová Markéta      KOR7452   OB DDM Kostelec nad Orl  45:51   + 22:37
 36. Adámek Leoš                                                 46:03   + 22:49
 37. Dušková Renata           ZAM7351   OB TJ Sokol Žamberk      48:09   + 24:55
 38. Růžková Kamila           LPU7560   OK Lokomotiva Pardubice  48:26   + 25:12
 39. Růžek Tomáš              LPU7560   OK Lokomotiva Pardubice  49:57   + 26:43
 40. Šípková Petra            LPU8058   OK Lokomotiva Pardubice  51:11   + 27:57
 41. Ehlová Iva               SRK3951   SOOB Spartak Rychnov n.  54:13   + 30:59
 42. Tichý Pavel              KOR6801   OB DDM Kostelec nad Orl  55:16   + 32:02
 43. Hammová Dita             KOR7050   OB DDM Kostelec nad Orl  61:06   + 37:52
 44. Věříšová Lucie                                              65:44   + 42:30
 45. Jelínek František                                           69:18   + 46:04
 46. Věříšová Lenka                                              74:00   + 50:46
 47. Tomášová Majda           SRK8099   SOOB Spartak Rychnov n. 106:30   + 83:16
 48. Tomášová Petra           SRK0099   SOOB Spartak Rychnov n. 106:35   + 83:21
 49. Máslo Miroslav           SHK4001   OK Slavia Hradec Králov 117:26   + 94:12
--------------------------------------------------------------------------------

T 5.27 km, 35 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sokolář Zdeněk           SNA7201   TJ START Náchod          38:47          
  2. Smutná Jana              VAM6251   OOB Vamberk              43:57   + 5:10 
  3. Funda Jan                SHK9103   OK Slavia Hradec Králov  47:38   + 8:51 
  4. Červinka Jiří            VRL7001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  47:56   + 9:09 
  5. Filip Filip              SHK9000   OK Slavia Hradec Králov  48:58   + 10:11
  6. Fleischmann Aleš                                            49:42   + 10:55
  7. Martinec Petr            CHT8502   OOB SK Chrast            50:58   + 12:11
  8. Matras Tomáš             CHT       OOB SK Chrast            52:47   + 14:00
  9. Prokeš Tomáš             SHK7503   OK Slavia Hradec Králov  54:40   + 15:53
 10. Jakubec Petr             SJC8049   Sportcentrum Jičín       55:52   + 17:05
 11. Věříš Jan                LPU7103   OK Lokomotiva Pardubice  57:44   + 18:57
 12. Hauptfleisch Roman       SRK6603   SOOB Spartak Rychnov n.  59:45   + 20:58
 13. Zahradník Jakub          SJC8604   Sportcentrum Jičín       61:24   + 22:37
 14. Čapková Petra            PHK7850   OK 99 Hradec Králové     65:02   + 26:15
 15. Knobloch Jindřich        4901                               65:26   + 26:39
 16. Vítek Zdeněk             SRK4701   SOOB Spartak Rychnov n.  65:36   + 26:49
 17. Chládková Zuzana         ZAM9153   OB TJ Sokol Žamberk      68:32   + 29:45
 18. Gazdačko Milan           SHK5702   OK Slavia Hradec Králov  68:55   + 30:08
 19. Vrábel Petr                                                 74:35   + 35:48
 20. Dvořáček Pavel           LPU7608   OK Lokomotiva Pardubice  75:33   + 36:46
 21. Škorpil Jaromír                                             78:51   + 40:04
 22. Skalka Michal            LTU6700   OOB TJ Lokomotiva Trutn  81:10   + 42:23
 23. Porkert Jan                                                 86:06   + 47:19
 24. Michálek Marcel          NER                                86:37   + 47:50
 25. Vychopen Tomáš           BRU6801   Ulita-HOBRA Orienteerin  87:49   + 49:02
 26. Jahoda Jiří                                                 88:34   + 49:47
 27. Hejtmánková Ivana        BRU7250   Ulita-HOBRA Orienteerin  89:48   + 51:01
 28. Komárek Martin                                              94:06   + 55:19
 29. Udržal Marek                                                96:13   + 57:26
 30. Kušička Josef                                              100:03   + 61:16
 31. Pokorný Jan              SRK6401   SOOB Spartak Rychnov n. 102:27   + 63:40
 32. Krejcarová Anežka        BRU9950   Ulita-HOBRA Orienteerin 104:03   + 65:16
 33. Choutka Zbyněk                                             104:51   + 66:04
 34. Podlešáková Markéta                                        113:22   + 74:35
 35. Secký Ondřej                                               125:04   + 86:17
     Smutný Michal            VAM       OOB Vamberk               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------