Kód závodu          : 3882
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 21.10.2017
Místo konání        : Prochody (Újezd u Chocně)
Mapa                : 1:10000, E=5 m
Pořadatel           : CHC - K.O.B. Choceň
Ředitel závodu      : Pátek Michal - R3
Hlavní rozhodčí     : Pešek Ondřej - R2
Stavitel tratí      : Sháněl Jan - R2
Kategorie: H35C

H35C 5.67 km, 35 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Netopil Libor            VAM7401   OOB Vamberk              35:36          
  2. Vandas Luděk             VAM6601   OOB Vamberk              39:40   + 4:04 
  3. Šklíba Jan               SRK7501   SOOB Spartak Rychnov n.  41:22   + 5:46 
  4. Filip Libor              SRK7101   SOOB Spartak Rychnov n.  41:27   + 5:51 
  5. Bláha Jan                SHK8215   OK Slavia Hradec Králov  41:50   + 6:14 
  6. Vodička Oldřich          LPU7715   OK Lokomotiva Pardubice  43:03   + 7:27 
  7. Chrást Tomáš             STH7401   SK Studenec              43:12   + 7:36 
  8. Hladký Viktor            VAM8201   OOB Vamberk              43:36   + 8:00 
  9. Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice  43:55   + 8:19 
 10. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      44:33   + 8:57 
 11. Binar Robert             OOL7501   SK Haná orienteering     45:19   + 9:43 
 12. Rusin Jan                BRU7601   Ulita-HOBRA Orienteerin  46:03   + 10:27
 13. Fukátko Jan              LPU8105   OK Lokomotiva Pardubice  47:44   + 12:08
 14. Kolář Viktor             HOR7300   TJ Jiskra Hořice         47:47   + 12:11
 15. Čečka Jiří               SHK7600   OK Slavia Hradec Králov  48:25   + 12:49
 16. Podlešák Marek           PHK7802   OK 99 Hradec Králové     49:36   + 14:00
 17. Slovák Miroslav          SHK7704   OK Slavia Hradec Králov  51:09   + 15:33
 18. Kolář Zdeněk             BRU7101   Ulita-HOBRA Orienteerin  52:35   + 16:59
 19. Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice  54:36   + 19:00
 20. Műller Kamil             TYN7500   OOB SK Týniště nad Orli  55:26   + 19:50
 21. Svoboda Ondřej           SHK7605   OK Slavia Hradec Králov  55:27   + 19:51
 22. Belej Jiří               LPU7421   OK Lokomotiva Pardubice  57:55   + 22:19
 23. Tesař Zdeněk             SJC7401   Sportcentrum Jičín       59:13   + 23:37
 24. Kutlvašr Ruda            VRL7601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  60:21   + 24:45
 25. Kuhn Jiří                LPU7718   OK Lokomotiva Pardubice  60:32   + 24:56
 26. Froš Štěpán              LPU7309   OK Lokomotiva Pardubice  60:46   + 25:10
 27. Zídek Jan                PHK7303   OK 99 Hradec Králové     68:27   + 32:51
 28. Sršeň Tomáš              VAM8001   OOB Vamberk              80:12   + 44:36
--------------------------------------------------------------------------------