Kód závodu          : 3889
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 22.10.2017
Místo konání        : Skokovy
Mapa                : Skokovy 2013
Pořadatel           : TUV - SOK TJ Turnov
Ředitel závodu      : Sokolářová Jitka
Hlavní rozhodčí     : Šritr Martin - R3
Stavitel tratí      : Zakouřil Tomáš - R3, Žemlík Pavel
JURY                : Havlík Jaroslav, Zakouřil Václav, Kořínek Jindřich

D10 2.00 km, 20 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kocmanová Adéla          BOR0752   OK Jiskra Nový Bor       17:59          
  2. Baloghová Milena         TJN0750   OOB TJ Tatran Jablonec   19:55   + 1:56 
  3. Malečková Pavlína        VSP0855   USK Praha                20:31   + 2:32 
  4. Štolfová Anna            BOR0754   OK Jiskra Nový Bor       23:06   + 5:07 
  5. Novotná Karolína         TUR0853   OOB TJ Turnov            23:16   + 5:17 
  6. Nožičková Eva            TJN0852   OOB TJ Tatran Jablonec   23:54   + 5:55 
  7. Vokušová Veronika        TJN0756   OOB TJ Tatran Jablonec   24:41   + 6:42 
  8. Rejholcová Tereza        BOR0751   OK Jiskra Nový Bor       24:59   + 7:00 
  9. Zakouřilová Klára        VSP0850   USK Praha                25:16   + 7:17 
 10. Nováková Viktorie        RUM0751   ZOOB Rumburk             25:20   + 7:21 
 11. Zappová Elisabeth        TJN0952   OOB TJ Tatran Jablonec   27:24   + 9:25 
 12. Krejzová Markéta         TUR0854   OOB TJ Turnov            28:20   + 10:21
 13. Soukupová Marie          BOR0952   OK Jiskra Nový Bor       28:54   + 10:55
 14. Březinová Antonie        CHA0851   OK Chrastava             29:14   + 11:15
 15. Zabořilová Anna          JEN0951   OB Jenišovice            30:32   + 12:33
 16. Vaňourková Sára          BOR0759   OK Jiskra Nový Bor       35:46   + 17:47
 17. Michálková Ema           BOR0857   OK Jiskra Nový Bor       39:51   + 21:52
 18. Honsová Andrea           TJN0858   OOB TJ Tatran Jablonec   41:16   + 23:17
 19. Nejedlová Karolína       LLI0852   TJ Loko Liberec          54:14   + 36:15
 20. Pokorná Ema              PGP0950   SK Praga                 61:29   + 43:30
 21. Míková Sofie             TJN0950   OOB TJ Tatran Jablonec   66:35   + 48:36
     Heřmánková Bára          TUR0850   OOB TJ Turnov             DISK          
     Horáčková Tereza         BOR0762   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 1.70 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomášková Matilda        TUV0998   SOK TJ Turnov            15:04          
  2. Ouzká Eliška             BOR1051   OK Jiskra Nový Bor       16:07   + 1:03 
  3. Růtová Amálka            TJN0951   OOB TJ Tatran Jablonec   18:32   + 3:28 
  4. Vltavská Eliška          SJC0850   Sportcentrum Jičín       19:02   + 3:58 
  5. Mastníková Lenka         TJN0859   OOB TJ Tatran Jablonec   19:13   + 4:09 
  6. Šestáková Johana         VLI0853   Slavia Liberec orientee  20:45   + 5:41 
  7. Feřtová Anežka           VLI0856   Slavia Liberec orientee  22:34   + 7:30 
  8. Rodová Anežka            VSP1152   USK Praha                24:11   + 9:07 
  9. Kučerová Kateřina        VSP0950   USK Praha                24:34   + 9:30 
 10. Svobodová Adéla          ODV1150   TJ Aero Odolena Voda     24:36   + 9:32 
 11. Kvapilová Kristýna       TUV0999   SOK TJ Turnov            25:57   + 10:53
 12. Koudelková Katrin        BOR0856   OK Jiskra Nový Bor       27:16   + 12:12
 13. Berná Klára              ODV0851   TJ Aero Odolena Voda     27:32   + 12:28
 14. Truncová Štěpánka        ODV1052   TJ Aero Odolena Voda     28:14   + 13:10
 15. Svobodová Ema            ODV0951   TJ Aero Odolena Voda     32:02   + 16:58
 16. Pavlíková Rozárie        LIT0851   KOB Litvínov             32:40   + 17:36
 17. Blažková Karolína        TUR0851   OOB TJ Turnov            33:19   + 18:15
 18. Kůtková Tereza           JEN0752   OB Jenišovice            34:10   + 19:06
 19. Matoušková Sára          ODV0855   TJ Aero Odolena Voda     39:00   + 23:56
 20. Truncová Zuzana          ODV1051   TJ Aero Odolena Voda     42:16   + 27:12
 21. Čalounová Klára          VLI0950   Slavia Liberec orientee  46:59   + 31:55
     Šmolcnopová Ela          ODV0950   TJ Aero Odolena Voda      DISK          
     Hrdá Kristýna            VLI0953   Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.10 km, 30 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Michaela         TUR0551   OOB TJ Turnov            15:39          
  2. Hájková Tereza           TUV0558   SOK TJ Turnov            17:00   + 1:21 
  3. Novotná Barbora          TUR0552   OOB TJ Turnov            19:01   + 3:22 
  4. Štemberová Bára          TJN0650   OOB TJ Tatran Jablonec   19:31   + 3:52 
  5. Skácelová Kateřina       VLI0550   Slavia Liberec orientee  19:46   + 4:07 
  6. Mellanová Judita         TUV0559   SOK TJ Turnov            20:15   + 4:36 
  7. Vilémová Eliška          VLI0655   Slavia Liberec orientee  20:17   + 4:38 
  8. Malečková Hana           VSP0553   USK Praha                20:39   + 5:00 
  9. Dušková Viktorie         TJN0655   OOB TJ Tatran Jablonec   21:05   + 5:26 
 10. Lamačová Barbora         BOR0750   OK Jiskra Nový Bor       21:29   + 5:50 
 11. Balcarová Marie          LLI0652   TJ Loko Liberec          23:16   + 7:37 
 12. Háková Eliška            TJN0654   OOB TJ Tatran Jablonec   23:36   + 7:57 
 13. Nikola Rejmanová         BOR0656   OK Jiskra Nový Bor       24:04   + 8:25 
 14. Koudelková Eliška        BOR0652   OK Jiskra Nový Bor       24:48   + 9:09 
 15. Zoubková Šárka           TJN0554   OOB TJ Tatran Jablonec   25:48   + 10:09
 16. Skalová Jolana           TJN0653   OOB TJ Tatran Jablonec   26:07   + 10:28
 17. Houdová Veronika         CHA0552   OK Chrastava             26:33   + 10:54
 18. Lamačová Kateřina        TUR0660   OOB TJ Turnov            26:41   + 11:02
 19. Lipenská Barbora         CHA0753   OK Chrastava             28:45   + 13:06
 20. Folprechtová Julie       VSP0653   USK Praha                29:44   + 14:05
 21. Davidová Noemi           RUM0551   ZOOB Rumburk             31:38   + 15:59
 22. Waldhauserová Eliška     BOR0757   OK Jiskra Nový Bor       33:00   + 17:21
 23. Pokorná Nela             PGP0552   SK Praga                 49:20   + 33:41
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.30 km, 30 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martanová Lea            VLI0555   Slavia Liberec orientee  16:02          
  2. Štraitová Jolana         VSP0456   USK Praha                17:29   + 1:27 
  3. Podrábská Alžběta        VLI0451   Slavia Liberec orientee  17:35   + 1:33 
  4. Matyášová Kristýna       CHA0555   OK Chrastava             18:08   + 2:06 
  5. Vitebská Eliška          TJN0350   OOB TJ Tatran Jablonec   18:19   + 2:17 
  6. Rumlenová Tereza         BOR0453   OK Jiskra Nový Bor       18:42   + 2:40 
  7. Beranová Hana            VSP0455   USK Praha                19:17   + 3:15 
  8. Janečková Josefína       EKP0351   VŠTJ Ekonom Praha        19:58   + 3:56 
  9. Tomanicová Sofie         CHA0450   OK Chrastava             20:15   + 4:13 
 10. Andrlová Lea             VLI0453   Slavia Liberec orientee  21:42   + 5:40 
 11. Hudská Štěpánka          TUR0450   OOB TJ Turnov            21:54   + 5:52 
 12. Nagyová Kateřina         TJN0452   OOB TJ Tatran Jablonec   22:34   + 6:32 
 13. Pesničáková Soňa         TJN0451   OOB TJ Tatran Jablonec   23:06   + 7:04 
 14. Zaňková Natálie          TJN0450   OOB TJ Tatran Jablonec   23:25   + 7:23 
 15. Seidlová Adéla           TUR0452   OOB TJ Turnov            25:25   + 9:23 
 16. Kodejšová Markéta        VSP0458   USK Praha                26:58   + 10:56
 17. Dítková Markéta          SKV0451   TJ Slovan Karlovy Vary   28:36   + 12:34
 18. Aschermannová Klára      VSP0454   USK Praha                30:28   + 14:26
 19. Riedelová Adéla          BOR0451   OK Jiskra Nový Bor       30:36   + 14:34
 20. Šestáková Marie          VLI0452   Slavia Liberec orientee  30:54   + 14:52
 21. Skácelová Adéla          VLI0454   Slavia Liberec orientee  31:07   + 15:05
 22. Menclová Anna            JEN0452   OB Jenišovice            32:11   + 16:09
 23. Vokušová Tereza          TJN0454   OOB TJ Tatran Jablonec   36:33   + 20:31
 24. Nejedlová Josefína       LLI0350   TJ Loko Liberec          39:45   + 23:43
 25. Burešová Eliška          VLI0456   Slavia Liberec orientee  42:18   + 26:16
     Lamačová Pavlína         TUR0451   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16 2.90 km, 100 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martanová Elin           VLI0252   Slavia Liberec orientee  27:43          
  2. Šritrová Lenka           TUR0250   OOB TJ Turnov            29:09   + 1:26 
  3. Linková Lucie            TJN0257   OOB TJ Tatran Jablonec   30:13   + 2:30 
  4. Pušová Bára              LPU0357   OK Lokomotiva Pardubice  32:18   + 4:35 
  5. Baloghová Lída           TJN0150   OOB TJ Tatran Jablonec   34:01   + 6:18 
  6. Aschermannová Tereza     VSP0253   USK Praha                34:31   + 6:48 
  7. Tymešová Anna            BOR0253   OK Jiskra Nový Bor       34:58   + 7:15 
  8. Podrábská Marie          VLI0251   Slavia Liberec orientee  35:45   + 8:02 
  9. Budská Anna              TJN0253   OOB TJ Tatran Jablonec   36:58   + 9:15 
 10. Jeřábková Nina           BOR0151   OK Jiskra Nový Bor       40:58   + 13:15
 11. Titzová Adéla            VSP0250   USK Praha                41:01   + 13:18
 12. Pavlová Martina          LTP0151   OOB TJ Lokomotiva Tepli  44:03   + 16:20
 13. Jeřábková Andrea         CHA0253   OK Chrastava             54:34   + 26:51
 14. Beranová Eva             VSP0254   USK Praha                55:40   + 27:57
 15. Nehasilová Veronika      LDC0350   KOB Děčín                69:56   + 42:13
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.30 km, 110 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Johana Kopecká           VSP9950   USK Praha                40:12          
  2. Riby Rose                LTP0051   OOB TJ Lokomotiva Tepli  44:55   + 4:43 
--------------------------------------------------------------------------------

D20 3.10 km, 145 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašparová Adéla          VSP9850   USK Praha                43:32          
  2. Černá Kateřina           TJP9850   TJ Sokol Troja           92:10   + 48:38
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 3.10 km, 145 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Benešová Lucie           SJC8951   Sportcentrum Jičín       42:15          
  2. Zlámalová Nikola         SJC9951   Sportcentrum Jičín       46:09   + 3:54 
  3. Dolejší Kateřina         STB0199   TJ Stadion Nový Bor      47:09   + 4:54 
  4. Hanušová Michaela        TUR9554   OOB TJ Turnov            48:08   + 5:53 
  5. Magda Rýdlová            TJN       OOB TJ Tatran Jablonec   48:12   + 5:57 
  6. Kučerková Romana         STB8196   TJ Stadion Nový Bor      52:25   + 10:10
  7. Synková Petra            DOK7950   OK Doksy                 60:25   + 18:10
  8. Kalinová Lucie           RUM8750   ZOOB Rumburk             66:15   + 24:00
  9. Korejčíková Dáďa         LLI5550   TJ Loko Liberec          68:42   + 26:27
 10. Neradová Eva             LIT8951   KOB Litvínov             71:51   + 29:36
 11. Pavlíková Klára          LIT7451   KOB Litvínov             75:08   + 32:53
 12. Szenczi Kristýna         VLI8650   Slavia Liberec orientee  80:20   + 38:05
 13. Štemberová Natálie       TJN9851   OOB TJ Tatran Jablonec   90:12   + 47:57
     Kazdová Jana             SJC7752   Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 3.60 km, 180 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štičková Anna            LLI9651   TJ Loko Liberec          33:42          
  2. Hiršová Gabriela         ZBM9651   SK Žabovřesky Brno       37:12   + 3:30 
  3. Pavlovcová Petra         TUR9353   OOB TJ Turnov            38:21   + 4:39 
  4. Krafková Lucie           TUR8650   OOB TJ Turnov            39:56   + 6:14 
  5. Neradová Alena           LIT8551   KOB Litvínov             42:31   + 8:49 
  6. Hojná Silvie             SCP7950   OK Sparta Praha          42:44   + 9:02 
  7. Svobodová Barbora        TJN8952   OOB TJ Tatran Jablonec   43:52   + 10:10
  8. Veljačiková Hana         PGP9756   SK Praga                 44:00   + 10:18
  9. Thořová Markéta          TUR9952   OOB TJ Turnov            44:04   + 10:22
 10. Linková Alena            TUR9751   OOB TJ Turnov            44:10   + 10:28
 11. Pavlíková Markéta        CHA0050   OK Chrastava             45:19   + 11:37
 12. Horáková Veronika        TUR8751   OOB TJ Turnov            45:56   + 12:14
 13. Kašková Kateřina         CHA7850   OK Chrastava             46:30   + 12:48
 14. Krafková Ita             BOR8156   OK Jiskra Nový Bor       47:39   + 13:57
 15. Hrobařová Lenka          ASU7751   Magnus Orienteering      47:47   + 14:05
 16. Horáčková Kateřina       VLI8150   Slavia Liberec orientee  49:26   + 15:44
 17. Jirásková Kateřina       PGP8852   SK Praga                 49:58   + 16:16
 18. Matějů Kateřina          VLI8054   Slavia Liberec orientee  50:19   + 16:37
 19. Posseltová Tereza        TJN9252   OOB TJ Tatran Jablonec   50:50   + 17:08
 20. Mokrá Julie              VLI8051   Slavia Liberec orientee  51:39   + 17:57
 21. Hradecká Petra           DOK6850   OK Doksy                 51:55   + 18:13
 22. Janoušková Lucie         BOR9954   OK Jiskra Nový Bor       53:34   + 19:52
 23. Nováková Kateřina        OKP9450   SK OK 24 Praha           54:17   + 20:35
 24. Sokolářová Šárka         TUR9999   OOB TJ Turnov            55:22   + 21:40
 25. Henychová Zuzana         VLI6151   Slavia Liberec orientee  56:09   + 22:27
 26. Janečková Dagmar         EKP6550   VŠTJ Ekonom Praha        56:35   + 22:53
 27. Zurynková Jana           EKP7053   VŠTJ Ekonom Praha        57:10   + 23:28
 28. Posseltová Romana        TJN7050   OOB TJ Tatran Jablonec   63:37   + 29:55
 29. Knoblochová Kamila       SJC8356   Sportcentrum Jičín       64:38   + 30:56
 30. Nehasilová Zuzana        LDC7150   KOB Děčín                66:10   + 32:28
 31. Zurynková Michaela       EKP9850   VŠTJ Ekonom Praha        66:30   + 32:48
 32. Kopcová Michaela         VLI8456   Slavia Liberec orientee  71:43   + 38:01
 33. Trávníčková Hana         VLI8250   Slavia Liberec orientee  74:50   + 41:08
 34. Černá Eliška             SCP9050   OK Sparta Praha         100:29   + 66:47
     Tichovská Hana           PGP6652   SK Praga                  DISK          
     Vlčková Tereza           TUR8852   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.20 km, 130 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Kateřina        VSP7650   USK Praha                38:16          
  2. Lankašová Barbora        CHA8050   OK Chrastava             40:45   + 2:29 
  3. Pokorná Magdaléna        PGP7562   SK Praga                 45:36   + 7:20 
  4. Dana Rypáčková           SPC7955   SPORTICUS team           48:21   + 10:05
  5. Peteráčová Hyxová Radka  VLI7755   Slavia Liberec orientee  56:07   + 17:51
  6. Posoldová Eva            SJC7957   Sportcentrum Jičín       56:47   + 18:31
  7. Smolková Alena           PGP6450   SK Praga                 60:23   + 22:07
  8. Krausová Marcela         LCV7351   TJ Lokomotiva Chomutov   69:11   + 30:55
  9. Zýková Martina           3KX7750   Špekouni                 70:06   + 31:50
 10. Dítkova Jitka            SKV7752   TJ Slovan Karlovy Vary   72:11   + 33:55
 11. Lipenská Eva             CHA7951   OK Chrastava             73:05   + 34:49
 12. Linková Alena            SUL6750   OOB TJ Slavoj Ústí nad   79:30   + 41:14
 13. Poláková Veronika        CHA8150   OK Chrastava             79:44   + 41:28
--------------------------------------------------------------------------------

D40 3.20 km, 130 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zabořilová Romana        JEN7457   OB Jenišovice            35:17          
  2. Pachnerová Dominika      CHA7750   OK Chrastava             38:16   + 2:59 
  3. Podrábská Marie          VLI7451   Slavia Liberec orientee  38:42   + 3:25 
  4. Kučerová Marie           VSP7551   USK Praha                39:48   + 4:31 
  5. Folprechtová Kačaba      VSP7460   USK Praha                40:11   + 4:54 
  6. Tučková Monika           BOR7650   OK Jiskra Nový Bor       42:51   + 7:34 
  7. Štraitová Jitka          VSP7252   USK Praha                43:39   + 8:22 
  8. Heřmánková Pavla         TUR7777   OOB TJ Turnov            45:43   + 10:26
  9. Zakouřilová Helena       VSP7453   USK Praha                48:10   + 12:53
 10. Žuková Marcela           VLI7351   Slavia Liberec orientee  49:59   + 14:42
 11. Dolejší Lenka            STB7499   TJ Stadion Nový Bor      51:40   + 16:23
 12. Martanová Daniela        VLI7452   Slavia Liberec orientee  52:03   + 16:46
 13. Malečková Iva            PGP7559   SK Praga                 52:49   + 17:32
 14. Skácelová Marie          VLI7552   Slavia Liberec orientee  53:46   + 18:29
 15. Dejnožková Blanka        TJN7651   OOB TJ Tatran Jablonec   54:30   + 19:13
 16. Vřešťálová Lucie         TUR7450   OOB TJ Turnov            55:32   + 20:15
 17. Burešová Kateřina        VLI7456   Slavia Liberec orientee  56:00   + 20:43
 18. Hoetzelová Zuzana        JEN7754   OB Jenišovice            57:08   + 21:51
 19. Novotná Hedvika          TUR7454   OOB TJ Turnov            58:18   + 23:01
 20. Mairichová Radka         TJN7450   OOB TJ Tatran Jablonec   59:07   + 23:50
 21. Nováková Markéta         RUM7451   ZOOB Rumburk             61:17   + 26:00
 22. Smith Lucie              VRL7353   OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:52   + 28:35
 23. Jeřábková Tereza         BOR7563   OK Jiskra Nový Bor       64:54   + 29:37
 24. Matyášová Jana           CHA7652   OK Chrastava             66:06   + 30:49
 25. Růtová Martina           TJN7652   OOB TJ Tatran Jablonec   66:07   + 30:50
 26. Březinová Michaela       CHA7751   OK Chrastava             71:21   + 36:04
 27. Míková Markéta           TJN7351   OOB TJ Tatran Jablonec   78:07   + 42:50
 28. Vokušová Dana            TJN7750   OOB TJ Tatran Jablonec   87:09   + 51:52
 29. Danková Irena            CHA7551   OK Chrastava             87:30   + 52:13
 30. Lamačová Dana            TUR7451   OOB TJ Turnov            91:14   + 55:57
 31. Ferbasová Zdeňka         TUR7361   OOB TJ Turnov           102:30   + 67:13
     Janoušková Iveta         BOR7457   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Pavlova Irena            TJN7650   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.10 km, 120 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zuzánková Růžena         TJN6051   OOB TJ Tatran Jablonec   42:43          
  2. Pecková Ivana            EKP6252   VŠTJ Ekonom Praha        44:57   + 2:14 
  3. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051   USK Praha                45:44   + 3:01 
  4. Linková Iva              TUR6850   OOB TJ Turnov            45:51   + 3:08 
  5. Rejholcová Andrea        BOR6951   OK Jiskra Nový Bor       49:19   + 6:36 
  6. Eichlerová Jana          KAS7051   KOB Kamenický Šenov      49:42   + 6:59 
  7. Lesáková Věra            TJN7152   OOB TJ Tatran Jablonec   50:14   + 7:31 
  8. Menclová Silvie          VSP7050   USK Praha                51:27   + 8:44 
  9. Riby Kateřina            LTP7252   OOB TJ Lokomotiva Tepli  51:46   + 9:03 
 10. Řehořová Lenka           TJN7250   OOB TJ Tatran Jablonec   54:37   + 11:54
 11. Šedivá Miroslava         EKP5750   VŠTJ Ekonom Praha        54:59   + 12:16
 12. Bartáková Eva            CHA7051   OK Chrastava             56:52   + 14:09
 13. Pavlíková Pavla          CHA6551   OK Chrastava             59:08   + 16:25
 14. Úlehlová Monika          TAP6950   KOB TRETRA Praha         60:16   + 17:33
 15. Miklasová Markéta        VLI6850   Slavia Liberec orientee  63:57   + 21:14
 16. Kuncová Jiřina           TJN5752   OOB TJ Tatran Jablonec   65:10   + 22:27
 17. Balcarová Alena          LLI7150   TJ Loko Liberec          70:40   + 27:57
 18. Vitebská Lenka           TJN7051   OOB TJ Tatran Jablonec   79:07   + 36:24
 19. Nejezchlebová Ivana      TUR6851   OOB TJ Turnov            84:31   + 41:48
 20. Nožičková Renata         TJN6953   OOB TJ Tatran Jablonec   84:48   + 42:05
 21. Kyselová Jana            ROU7050   SKOB Roudnice nad Labem  89:46   + 47:03
 22. Pokorná Hana             TJN6950   OOB TJ Tatran Jablonec   92:39   + 49:56
 23. Flašarová Marie          KCK5756   KOB Český Krumlov       102:33   + 59:50
--------------------------------------------------------------------------------

D50 2.90 km, 110 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlčková Jindra           LDC6451   KOB Děčín                42:39          
  2. Slezáčková Věra          KAS6550   KOB Kamenický Šenov      43:06   + 0:27 
  3. Zalabová Martina         SJC6657   Sportcentrum Jičín       48:09   + 5:30 
  4. Benešová Iva             SJC6151   Sportcentrum Jičín       49:14   + 6:35 
  5. Košková Vlasta           LLI6351   TJ Loko Liberec          56:10   + 13:31
  6. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            60:25   + 17:46
  7. Kočibová Ivana           TJN6354   OOB TJ Tatran Jablonec   71:10   + 28:31
  8. Svobodová Lenka          ROU6650   SKOB Roudnice nad Labem  71:41   + 29:02
  9. Nováková Irena           OKP6651   SK OK 24 Praha           79:51   + 37:12
     Švarcová Lenka           TUR6457   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.90 km, 100 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šípová Soňa              BOR6150   OK Jiskra Nový Bor       47:17          
  2. Jedličková Zdena         BOR6250   OK Jiskra Nový Bor       55:42   + 8:25 
  3. Večeřová Ivana           TJN6052   OOB TJ Tatran Jablonec   62:46   + 15:29
--------------------------------------------------------------------------------

D60 2.80 km, 100 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šaffková Zuzana          CHA5150   OK Chrastava             40:40          
  2. Úlehlová Ivana           BOR5150   OK Jiskra Nový Bor       41:09   + 0:29 
  3. Konopáčová Jana          TUR5650   OOB TJ Turnov            41:39   + 0:59 
  4. Neradová Alena           LIT5051   KOB Litvínov             44:17   + 3:37 
  5. Dohnalová Dana           VSP5050   USK Praha                47:29   + 6:49 
  6. Omová Jana               TUR5150   OOB TJ Turnov            48:10   + 7:30 
  7. Bradnová Věra            CHA5550   OK Chrastava             54:31   + 13:51
  8. Tvrdková Eva             TUR5151   OOB TJ Turnov            63:43   + 23:03
  9. Ševčíková Alena          CHA5351   OK Chrastava             64:07   + 23:27
 10. Malá Jitka               KAS5451   KOB Kamenický Šenov      72:15   + 31:35
 11. Lukavcová Lenka          TJN5452   OOB TJ Tatran Jablonec   80:58   + 40:18
 12. Böhmová Eva              TJN5450   OOB TJ Tatran Jablonec   96:55   + 56:15
     Bartoňová Marie          BOR5351   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.80 km, 100 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karmazínová Ivana        VLI5150   Slavia Liberec orientee  61:54          
  2. Pachnerová Jaroslava     VLI5152   Slavia Liberec orientee  72:38   + 10:44
--------------------------------------------------------------------------------

D70 2.80 km, 100 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašková Eva              CHA4650   OK Chrastava             69:40          
  2. Křtěnská Leontina        BOR4650   OK Jiskra Nový Bor       98:29   + 28:49
     Folprechtová Marie       TUR4250   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.00 km, 20 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Patka Kryštof            BOR0702   OK Jiskra Nový Bor       16:36          
  2. Podrábský Ctibor         VLI0700   Slavia Liberec orientee  16:41   + 0:05 
  3. Heczko Erik              VLI0804   Slavia Liberec orientee  16:53   + 0:17 
  4. Mairich Martin           TJN0812   OOB TJ Tatran Jablonec   19:10   + 2:34 
  5. Tomášek Prokop           TUV0701   SOK TJ Turnov            20:08   + 3:32 
  6. Šebelka Matěj            VLI0805   Slavia Liberec orientee  20:32   + 3:56 
  7. Hyxa Jan                 VLI0702   Slavia Liberec orientee  21:31   + 4:55 
  8. Havel Antonín            TJN0813   OOB TJ Tatran Jablonec   23:32   + 6:56 
  9. Bureš David              VLI0707   Slavia Liberec orientee  23:51   + 7:15 
 10. Lesák Marek              TJN0811   OOB TJ Tatran Jablonec   24:21   + 7:45 
 11. Nožička Jan              TJN0809   OOB TJ Tatran Jablonec   25:05   + 8:29 
 12. Řehoř Hynek              TJN0700   OOB TJ Tatran Jablonec   26:49   + 10:13
 13. Válek Matěj              BOR0703   OK Jiskra Nový Bor       27:38   + 11:02
 14. Folprecht Lukáš          VSP0802   USK Praha                28:24   + 11:48
 15. Mertlík Vojtěch          TUR0704   OOB TJ Turnov            28:34   + 11:58
 16. Vilém Štěpán             VLI0902   Slavia Liberec orientee  28:43   + 12:07
 17. Vávra Tomáš              BOR0700   OK Jiskra Nový Bor       29:03   + 12:27
 18. Riby Philip              LTP0702   OOB TJ Lokomotiva Tepli  30:38   + 14:02
 19. Rod Matyáš               VSP0803   USK Praha                30:45   + 14:09
 20. Miklas Ondřej            VLI0701   Slavia Liberec orientee  30:46   + 14:10
 21. Skácel Jan               VLI0901   Slavia Liberec orientee  30:59   + 14:23
 22. Horáček Jakub            JEN0800   OB Jenišovice            31:12   + 14:36
 23. Ondra Hübner             XX6                                35:03   + 18:27
 24. Houda Lukáš              CHA0800   OK Chrastava             35:26   + 18:50
 25. Patka Marek              BOR0902   OK Jiskra Nový Bor       35:32   + 18:56
 26. Vacek Ondřej             BOR0708   OK Jiskra Nový Bor       38:09   + 21:33
 27. Hoetzel Jiří             JEN0701   OB Jenišovice            41:05   + 24:29
 28. Pešek Ondřej             SJC0802   Sportcentrum Jičín       43:02   + 26:26
 29. Horáček Dominik          JEN0804   OB Jenišovice            47:05   + 30:29
 30. Zaňka Albert             TJN0803   OOB TJ Tatran Jablonec   76:46   + 60:10
     Vřešťál František        TUR0906   OOB TJ Turnov             DISK          
     Jakubík Jaromír          TJN0704   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 1.70 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bašus Ondřej             SCP1000   OK Sparta Praha          15:24          
  2. Kučera Jakub             VSP0900   USK Praha                15:38   + 0:14 
  3. Kůtek Matěj              JEN0902   OB Jenišovice            17:29   + 2:05 
  4. Vaňourek Vojtěch         BOR0903   OK Jiskra Nový Bor       18:44   + 3:20 
  5. Tuma Lukáš               SJC0800   Sportcentrum Jičín       19:49   + 4:25 
  6. Veljačik Jonáš           SCP0800   OK Sparta Praha          21:55   + 6:31 
  7. Posolda Tomáš            SJC0803   Sportcentrum Jičín       23:26   + 8:02 
  8. Žemlík Eduard            TUV0901   SOK TJ Turnov            25:01   + 9:37 
  9. Bukvic Kryštof           TUV0802   SOK TJ Turnov            25:31   + 10:07
 10. Göttlich Vít             BOR0800   OK Jiskra Nový Bor       26:20   + 10:56
 11. Bouda Jakub              BOR0804   OK Jiskra Nový Bor       29:18   + 13:54
 12. Lamač František          NER                                29:31   + 14:07
 13. Piškule Štěpán           ODV0900   TJ Aero Odolena Voda     31:29   + 16:05
 14. Šebelka Jakub            VLI1002   Slavia Liberec orientee  32:57   + 17:33
 15. Tvarůžek Kryštof         TUR0900   OOB TJ Turnov            39:21   + 23:57
 16. Berný Jáchym             ODV1000   TJ Aero Odolena Voda     39:36   + 24:12
 17. Piškule František        ODV1003   TJ Aero Odolena Voda     41:12   + 25:48
 18. Pleva Stanislav          SJC0805   Sportcentrum Jičín       43:35   + 28:11
     Pešek Matěj              SJC1002   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Dočekal Štěpán           TJN1003   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Koukal Jan               ODV1001   TJ Aero Odolena Voda      DISK          
  MS Tvarůžek Vojtěch         TUR0410   OOB TJ Turnov            35:22   + 19:58
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.30 km, 30 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mairich Filip            TJN0603   OOB TJ Tatran Jablonec   15:49          
  2. Štrait Vilém             VSP0701   USK Praha                16:51   + 1:02 
  3. Dejnožka Martin          TJN0600   OOB TJ Tatran Jablonec   20:49   + 5:00 
  4. Míka Albert              TJN0601   OOB TJ Tatran Jablonec   21:47   + 5:58 
  5. Březina Karel            CHA0605   OK Chrastava             23:20   + 7:31 
  6. Sork Dominik             TAP0504   KOB TRETRA Praha         23:34   + 7:45 
  7. Studničný Adam           BOR0701   OK Jiskra Nový Bor       24:36   + 8:47 
  8. Veselý Vašek             TUV       SOK TJ Turnov            28:18   + 12:29
  9. Maškarinec Marek         VLI0501   Slavia Liberec orientee  30:35   + 14:46
 10. Rokos Marek              TJN0500   OOB TJ Tatran Jablonec   30:37   + 14:48
 11. Dolejší Jan              STB0601   TJ Stadion Nový Bor      30:58   + 15:09
 12. Heřmánek Petr            TUR0500   OOB TJ Turnov            31:15   + 15:26
 13. Karvánek Matěj           KAS0502   KOB Kamenický Šenov      33:24   + 17:35
 14. Mencl Josef              VSP0602   USK Praha                34:18   + 18:29
 15. Matouš Marek             JEN0602   OB Jenišovice            35:07   + 19:18
 16. Pěnička Jan              TJN0501   OOB TJ Tatran Jablonec   37:24   + 21:35
 17. Zurynek Jan              EKP0602   VŠTJ Ekonom Praha        40:00   + 24:11
 18. Vřešťál Antonín          TUR0604   OOB TJ Turnov            47:47   + 31:58
 19. Mastník Ondřej           TJN0507   OOB TJ Tatran Jablonec   72:54   + 57:05
--------------------------------------------------------------------------------

H14 2.90 km, 100 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vitebský Lukáš           TJN0302   OOB TJ Tatran Jablonec   22:17          
  2. Průša Dominik            VSP0406   USK Praha                23:19   + 1:02 
  3. Tkáč Matěj               TJN0401   OOB TJ Tatran Jablonec   24:36   + 2:19 
  4. Bolehovský Daniel        VSP0508   USK Praha                26:00   + 3:43 
  5. Lesák Ondřej             TJN0306   OOB TJ Tatran Jablonec   28:59   + 6:42 
  6. Zabořil Ondřej           JEN0401   OB Jenišovice            30:30   + 8:13 
  7. Dejnožka Vojtěch         TJN0300   OOB TJ Tatran Jablonec   31:21   + 9:04 
  8. Pokorný Jan              TJN0400   OOB TJ Tatran Jablonec   31:37   + 9:20 
  9. Baldrian Tomáš           VSP0405   USK Praha                32:21   + 10:04
 10. Zakouřil Matyáš          VSP0400   USK Praha                34:52   + 12:35
 11. Hnízdil Matěj            KAS0301   KOB Kamenický Šenov      35:52   + 13:35
 12. Hoetzel Hugo             JEN0503   OB Jenišovice            39:28   + 17:11
 13. Haslinger Leopold        LTP0403   OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:17   + 25:00
 14. Danko Štěpán             CHA0301   OK Chrastava             49:52   + 27:35
 15. Novák Daniel             RUM0301   ZOOB Rumburk             52:14   + 29:57
 16. Janoušek Slávek          BOR0400   OK Jiskra Nový Bor       56:19   + 34:02
 17. Ort Haštal               BOR0401   OK Jiskra Nový Bor       57:54   + 35:37
 18. Maškarinec Štěpán        VLI0304   Slavia Liberec orientee  65:47   + 43:30
 19. Veselý Jakub             BOR0406   OK Jiskra Nový Bor       66:16   + 43:59
 20. Paluba Luděk             CHA0304   OK Chrastava             71:39   + 49:22
 21. Žukov Jakub              TJN0305   OOB TJ Tatran Jablonec   74:37   + 52:20
 22. Pavlík Matěj             LIT0401   KOB Litvínov             75:43   + 53:26
 23. Fojt Jan                 BOR0407   OK Jiskra Nový Bor       89:08   + 66:51
 24. Janoušek Albert          CHA0400   OK Chrastava             95:02   + 72:45
     Mertlík Jakub            TUR0307   OOB TJ Turnov             DISK          
     Peterka Jakub            LLI0404   TJ Loko Liberec           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.30 km, 110 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Link Lukáš               STH0205   SK Studenec              32:42          
  2. Bradáč David             LLI0203   TJ Loko Liberec          38:10   + 5:28 
  3. Růta Matyáš              TJN0102   OOB TJ Tatran Jablonec   40:28   + 7:46 
  4. Zabořil Vojtěch          JEN0101   OB Jenišovice            41:40   + 8:58 
  5. Tuma Matěj               SJC0202   Sportcentrum Jičín       44:04   + 11:22
  6. Matyáš Vojtěch           CHA0202   OK Chrastava             46:37   + 13:55
  7. Bolehovský Michal        VSP0202   USK Praha                49:21   + 16:39
  8. Tománek Josef            BOR0102   OK Jiskra Nový Bor       52:25   + 19:43
  9. Krupka Štěpán            CHA0201   OK Chrastava             68:02   + 35:20
 10. Mencl Jan                JEN0201   OB Jenišovice            72:46   + 40:04
 11. Riby Thomas              LTP0202   OOB TJ Lokomotiva Tepli  74:05   + 41:23
 12. Jeníček Ondřej           KAS0205   KOB Kamenický Šenov      86:03   + 53:21
--------------------------------------------------------------------------------

H18 4.30 km, 245 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pavel Martin             TJN0004   OOB TJ Tatran Jablonec   74:18          
     Barták Marek             TJNxx02   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Mašata Metoděj           PHK9905   OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 3.30 km, 160 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kunc Radovan             TJN5549   OOB TJ Tatran Jablonec   45:27          
  2. Hořínek Jaroslav         VSP5000   USK Praha                47:31   + 2:04 
  3. Novotný Marek            TJN9901   OOB TJ Tatran Jablonec   47:37   + 2:10 
  4. Cupák Jiří               VRL7201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  48:35   + 3:08 
  5. Posselt Martin           TJN9501   OOB TJ Tatran Jablonec   49:07   + 3:40 
  6. Karmazín Petr            VLI4901   Slavia Liberec orientee  52:01   + 6:34 
  7. Ježek Ladislav           VLI4900   Slavia Liberec orientee  66:19   + 20:52
  8. Pavel Mokrý              VLI7501   Slavia Liberec orientee  67:33   + 22:06
  9. Řezáč Pavel              VLI6900   Slavia Liberec orientee  72:09   + 26:42
 10. Kadečka Adam             JEN9601   OB Jenišovice           137:16   + 91:49
     Žídek Karel              TUR8207   OOB TJ Turnov             DISK          
     Hájek Jan                JEN9703   OB Jenišovice             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 5.00 km, 255 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolařík Tomáš            BOR7809   OK Jiskra Nový Bor       39:17          
  2. Fürst Matouš             LLI9603   TJ Loko Liberec          39:26   + 0:09 
  3. Wolf Filip               TUR9701   OOB TJ Turnov            40:16   + 0:59 
  4. Dlabaja Tomáš            TUR8303   OOB TJ Turnov            40:54   + 1:37 
  5. Luštický Martin          TUR8700   OOB TJ Turnov            41:44   + 2:27 
  6. Schulhof Jan             TUR8900   OOB TJ Turnov            42:05   + 2:48 
  7. Oma Jakub                TUR8002   OOB TJ Turnov            43:27   + 4:10 
  8. Švihovský Jaromír        SJC8005   Sportcentrum Jičín       44:25   + 5:08 
  9. Kučera Jan               VSP7302   USK Praha                44:41   + 5:24 
 10. Mašata Matěj             PHK9601   OK 99 Hradec Králové     45:44   + 6:27 
 11. Váňa Martin              TUR8401   OOB TJ Turnov            45:57   + 6:40 
 12. Pokorný Ondřej           PGP7506   SK Praga                 46:05   + 6:48 
 13. Drahoňovský Aleš         TUR7201   OOB TJ Turnov            46:10   + 6:53 
 14. Pospíšil Vítek           PGP6803   SK Praga                 46:35   + 7:18 
 15. Kořínek Jindřich         TUR8406   OOB TJ Turnov            46:40   + 7:23 
 16. Beneš Jan                SJC8703   Sportcentrum Jičín       47:04   + 7:47 
 17. Synek Antonín            DOK0001   OK Doksy                 47:40   + 8:23 
 18. Bašus Petr               SCP7400   OK Sparta Praha          47:51   + 8:34 
 19. Koucký Roman             EKP6301   VŠTJ Ekonom Praha        47:55   + 8:38 
 20. Henych Petr              VLI6001   Slavia Liberec orientee  48:04   + 8:47 
 21. Svoboda Honza            SMR7901   SNS Smržovka             48:08   + 8:51 
 22. Thoř Tomáš               TUR9904   OOB TJ Turnov            48:11   + 8:54 
 23. Vlček Martin             TUR8702   OOB TJ Turnov            48:36   + 9:19 
 24. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             49:01   + 9:44 
 24. Hájek Kryštof            TUR0212   OOB TJ Turnov            49:01   + 9:44 
 26. Holas Ondřej             TUR8501   OOB TJ Turnov            50:55   + 11:38
 27. Bílý Jakub               LTP0104   OOB TJ Lokomotiva Tepli  51:06   + 11:49
 28. Kopec Tomáš              VLI8203   Slavia Liberec orientee  51:11   + 11:54
 29. Martan Jiří              VLI7300   Slavia Liberec orientee  51:23   + 12:06
 30. Synek Petr               DOK0200   OK Doksy                 51:58   + 12:41
 31. Vrabec Ondřej            SCP8303   OK Sparta Praha          52:04   + 12:47
 32. Nehasil Vladislav        LDC7101   KOB Děčín                52:20   + 13:03
 33. Zlámal David             SJC9603   Sportcentrum Jičín       52:23   + 13:06
 34. Mašata Roman             PHK7107   OK 99 Hradec Králové     52:45   + 13:28
 35. Kazda Jiří               SJC8006   Sportcentrum Jičín       52:48   + 13:31
 36. Michek David             TJN9802   OOB TJ Tatran Jablonec   52:51   + 13:34
 37. Nehasil David            BOR7713   OK Jiskra Nový Bor       52:59   + 13:42
 38. Svoboda Jakub            ROU9301   SKOB Roudnice nad Labem  53:42   + 14:25
 39. Průša Michal             VSP7310   USK Praha                54:13   + 14:56
 40. Vaniš Ondřej             TJN9500   OOB TJ Tatran Jablonec   55:41   + 16:24
 41. Kadavý Petr              CHA7800   OK Chrastava             55:56   + 16:39
 42. Hanzl Tomáš              SJC8205   Sportcentrum Jičín       56:33   + 17:16
 43. Šmaus Jan                TJN9700   OOB TJ Tatran Jablonec   57:22   + 18:05
 44. Francke Jan              DOK8400   OK Doksy                 59:11   + 19:54
 45. Šedivý Jiří              EKP5500   VŠTJ Ekonom Praha        60:07   + 20:50
 46. Bradáč Jakub             LLI0002   TJ Loko Liberec          60:19   + 21:02
 47. Modrý Marek              SCP8807   OK Sparta Praha          61:15   + 21:58
 48. Tichovský Martin         PGP6100   SK Praga                 62:35   + 23:18
 49. Synek Antonín            DOK7800   OK Doksy                 64:02   + 24:45
 50. Szenczi Gabriel          VLI8700   Slavia Liberec orientee  64:36   + 25:19
 51. Večeřa Martin            TJN9105   OOB TJ Tatran Jablonec   65:53   + 26:36
 52. Macek Jiří               LIT8401   KOB Litvínov             66:07   + 26:50
 53. Pavlík Libor             LIT7605   KOB Litvínov             69:22   + 30:05
 54. Trávníček Tomáš          VLI8202   Slavia Liberec orientee  73:35   + 34:18
 55. Janeček Jura             EKP6701   VŠTJ Ekonom Praha        74:44   + 35:27
 56. Smolka Ondřej            TJP9401   TJ Sokol Troja           76:45   + 37:28
 57. Dítko Jan                SKV7301   TJ Slovan Karlovy Vary   80:17   + 41:00
 58. Nerad Jaroslav           LIT9001   KOB Litvínov             81:10   + 41:53
     Štěpán Petr              LDC7301   KOB Děčín                 DISK          
     Peterka Vojtěch          LLI7502   TJ Loko Liberec           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.30 km, 245 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pachner Pavel            CHA7501   OK Chrastava             41:46          
  2. Tomanica Vojtěch         CHA7601   OK Chrastava             53:31   + 11:45
  3. Peteráč Zdeněk           VLI7802   Slavia Liberec orientee  54:50   + 13:04
  4. Vančura Martin           ASU8049   Magnus Orienteering      63:07   + 21:21
  5. Linka Vladislav          SUL5701   OOB TJ Slavoj Ústí nad   73:57   + 32:11
--------------------------------------------------------------------------------

H40 3.90 km, 140 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zuzánek Zdeněk           TJN5901   OOB TJ Tatran Jablonec   36:22          
  2. Hain Jan                 SJC7502   Sportcentrum Jičín       38:38   + 2:16 
  3. Zakouřil Václav          VSP7401   USK Praha                41:28   + 5:06 
  4. Jan Vřešťál              TUR7301   OOB TJ Turnov            41:40   + 5:18 
  5. Balogh Jan               TJN7500   OOB TJ Tatran Jablonec   42:29   + 6:07 
  6. Tomeš Petr               SJC7531   Sportcentrum Jičín       42:46   + 6:24 
  7. Sucharda Jiří            BOR5802   OK Jiskra Nový Bor       42:52   + 6:30 
  8. Šístek Daniel            SCP7507   OK Sparta Praha          44:29   + 8:07 
  9. Schindler Jiří           TJN6301   OOB TJ Tatran Jablonec   46:44   + 10:22
 10. Würz Bohuslav            LTP7307   OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:34   + 11:12
 11. Novák Petr               RUM7401   ZOOB Rumburk             48:16   + 11:54
 12. Bureš Michal             VLI7601   Slavia Liberec orientee  53:28   + 17:06
 13. Vilém Stanislav          VLI7703   Slavia Liberec orientee  54:04   + 17:42
 14. Pleva Stanislav          SJC7601   Sportcentrum Jičín       54:45   + 18:23
 15. Posselt Martin           TJN6802   OOB TJ Tatran Jablonec   55:19   + 18:57
 16. Novotný Dušan            TJN7002   OOB TJ Tatran Jablonec   56:38   + 20:16
 17. Tomandl Jan              5IX7001   NOK HoRa                 57:34   + 21:12
 18. Matyáš Libor             CHA7603   OK Chrastava             61:16   + 24:54
 19. Dejnožka Jiří            TJN7503   OOB TJ Tatran Jablonec   61:53   + 25:31
 20. Rod Jan                  VSP7423   USK Praha                62:20   + 25:58
 21. Mrkvička Jiří            TJN7101   OOB TJ Tatran Jablonec   62:41   + 26:19
 22. Vambera Filip            TUR7305   OOB TJ Turnov            63:59   + 27:37
 23. Puš Roman                STH7501   SK Studenec              65:26   + 29:04
 24. Kocman Jindřich          BOR7612   OK Jiskra Nový Bor       67:37   + 31:15
 25. Danko Tomáš              CHA7200   OK Chrastava             73:17   + 36:55
 26. Heřmánek Michal          TUR7702   OOB TJ Turnov            73:54   + 37:32
 27. Skal Jaroslav            TJN7504   OOB TJ Tatran Jablonec   76:57   + 40:35
 28. Patka Miroslav           BOR7715   OK Jiskra Nový Bor       81:24   + 45:02
 29. Maškarinec Petr          VLI7303   Slavia Liberec orientee  89:14   + 52:52
     Březina Jan              CHA7604   OK Chrastava              DISK          
     Tuma Jaroslav            SJC7305   Sportcentrum Jičín        DISK          
     Koudelka Tomáš           BOR7513   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Spejchal Petr            BOR7512   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Štverák Jan              CHA7301   OK Chrastava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 3.20 km, 130 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hnízdil Jan              KAS7100   KOB Kamenický Šenov      33:34          
  2. Novák Libor              OKP6504   SK OK 24 Praha           38:43   + 5:09 
  3. Pavel Petr               LTP6806   OOB TJ Lokomotiva Tepli  40:38   + 7:04 
  4. Veljačik Pavel           SCP6200   OK Sparta Praha          43:25   + 9:51 
  5. Bradáč Stanislav         LLI7201   TJ Loko Liberec          43:34   + 10:00
  6. Fürst Aleš               LLI6801   TJ Loko Liberec          44:09   + 10:35
  7. Jan Flašar               KCK5701   KOB Český Krumlov        47:11   + 13:37
  8. Bruner Luboš             LTP6501   OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:19   + 13:45
  9. Žukov Libor              VLI6803   Slavia Liberec orientee  50:29   + 16:55
 10. Řehoř Jiří               TJN7004   OOB TJ Tatran Jablonec   50:43   + 17:09
 11. Machara Martin           BOR6900   OK Jiskra Nový Bor       51:22   + 17:48
 12. Hovorka Ladislav         LDC6802   KOB Děčín                51:53   + 18:19
 13. Eichler Petr             KAS6900   KOB Kamenický Šenov      55:36   + 22:02
 14. sykorka ivan             84S7200   Akademik TU Košice       55:56   + 22:22
 15. Studničný Jaroslav       BOR7004   OK Jiskra Nový Bor       56:02   + 22:28
 16. Zýka Vít                 3KX7200   Špekouni                 57:13   + 23:39
 17. Zurynek Jan              EKP7003   VŠTJ Ekonom Praha        59:14   + 25:40
 18. Waldhauser Martin        BOR7106   OK Jiskra Nový Bor       60:04   + 26:30
 19. Zabořil Michal           JEN7101   OB Jenišovice            61:41   + 28:07
 20. Ulman Aleš               TJN7201   OOB TJ Tatran Jablonec   65:42   + 32:08
 21. Jeřábek Petr             BOR7105   OK Jiskra Nový Bor       70:01   + 36:27
 22. Kubíček Zdeněk           5BC7200   OK Mnichovo  Hradiště    73:09   + 39:35
 23. Touš Jan                 JEN6901   OB Jenišovice            80:21   + 46:47
 24. Švancar Martin           CHA7000   OK Chrastava             85:22   + 51:48
 25. Maleček Vít              PGP6801   SK Praga                 85:41   + 52:07
 26. Bukvic Martin            TUV7000   SOK TJ Turnov            92:52   + 59:18
     Würz Jiří                LTP6502   OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50 3.20 km, 130 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filip Stárek             TUR8802   OOB TJ Turnov            42:53          
  2. Žucha Jiří               TJN6603   OOB TJ Tatran Jablonec   45:51   + 2:58 
  3. Vlček Petr               LDC6401   KOB Děčín                48:48   + 5:55 
  4. Pěnička Libor            TJN6000   OOB TJ Tatran Jablonec   53:04   + 10:11
  5. Šubrt Pavel              SMB6301   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  84:56   + 42:03
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.10 km, 120 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Švarc Jiří               TUR6204   OOB TJ Turnov            38:02          
  2. Hudský Vlastimil         TUR5100   OOB TJ Turnov            40:45   + 2:43 
  3. Pávek Miloš              BOR5801   OK Jiskra Nový Bor       41:13   + 3:11 
  4. Konopáč Jiří             TUR5803   OOB TJ Turnov            42:11   + 4:09 
  5. Eiselt Miloš             LTP5802   OOB TJ Lokomotiva Tepli  48:28   + 10:26
  6. Beneš Josef              SJC5801   Sportcentrum Jičín       49:46   + 11:44
  7. Valter Petr              KBP4500   KBP Praha                54:41   + 16:39
  8. Provazník Jiří           TUR5102   OOB TJ Turnov            72:48   + 34:46
     Mareš Hynek              TUR6100   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H60 2.90 km, 110 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaška Rudolf             CHA5500   OK Chrastava             42:15          
  2. Horák Petr               TJN5602   OOB TJ Tatran Jablonec   42:52   + 0:37 
  3. Böhm Karel               TJN5101   OOB TJ Tatran Jablonec   67:27   + 25:12
  4. Vokuš Zdeněk             TJN5601   OOB TJ Tatran Jablonec  100:44   + 58:29
  5. Jedlička Miroslav        JEN5301   OB Jenišovice           101:31   + 59:16
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.90 km, 100 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bárta Miroslav           JEN5201   OB Jenišovice            46:27          
  2. Jakubec Jindřich         TUR4801   OOB TJ Turnov            48:52   + 2:25 
  3. Barták Jiří              CHA5100   OK Chrastava             49:23   + 2:56 
  4. Švihovský Jaroslav       BOR5003   OK Jiskra Nový Bor       49:32   + 3:05 
  5. Babický Tomáš            RUM5001   ZOOB Rumburk             49:55   + 3:28 
  6. Hlaváč Jaroslav          SMB4801   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  54:58   + 8:31 
  7. Lukavec Míla             TJN4901   OOB TJ Tatran Jablonec   55:40   + 9:13 
  8. Bílek Vratislav          SJC4801   Sportcentrum Jičín       56:00   + 9:33 
  9. Richtr Jiří              JEN5001   OB Jenišovice            61:07   + 14:40
 10. Tvrdek Vojtěch           TUR4949   OOB TJ Turnov            84:20   + 37:53
 11. Kadavý Zdeněk            CHA4901   OK Chrastava             94:52   + 48:25
--------------------------------------------------------------------------------

H70 2.80 km, 100 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smetana Radim            CHA4700   OK Chrastava             44:55          
  2. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       48:12   + 3:17 
  3. Kohout Tomáš             UVP3700   Slovan Praha             54:14   + 9:19 
  4. Folprecht Eduard         TUR4301   OOB TJ Turnov            59:47   + 14:52
  5. Křtěnský Jaroslav        BOR3600   OK Jiskra Nový Bor       72:19   + 27:24
  6. Dohnal Josef             VSP4300   USK Praha                79:43   + 34:48
  7. Beránek Miroslav         BOR3900   OK Jiskra Nový Bor       79:55   + 35:00
  8. Úlehla Zdeněk            BOR4001   OK Jiskra Nový Bor       90:48   + 45:53
  9. Matoušek Luboš           LJN4700   OOB TJ LIAZ Jablonec na 143:11   + 98:16
     Petrželka Pavel          TJN3800   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.70 km, 20 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horáček Jáchym           VLI1111   Slavia Liberec orientee  14:27          
  2. Kučerka Radek            STB1101   TJ Stadion Nový Bor      15:44   + 1:17 
  3. Drahoňovský Jakub        TUR1006   OOB TJ Turnov            16:03   + 1:36 
  4. Dušková Denisa           TJNxx51   OOB TJ Tatran Jablonec   16:18   + 1:51 
  5. Putík Martin             VLI0706   Slavia Liberec orientee  17:04   + 2:37 
  6. Feřtová Eliška           VLI1056   Slavia Liberec orientee  17:37   + 3:10 
  7. Heczková Emma            VLI1252   Slavia Liberec orientee  18:32   + 4:05 
  8. Slámová Barbora          TUR0859   OOB TJ Turnov            18:33   + 4:06 
  9. Válková Karolína         TUV0951   SOK TJ Turnov            18:53   + 4:26 
 10. Hlůžová Veronika         TUR1154   OOB TJ Turnov            19:02   + 4:35 
 11. Krejzová Jana            TUR0950   OOB TJ Turnov            19:30   + 5:03 
 12. Funková Klára            BOR0756   OK Jiskra Nový Bor       20:01   + 5:34 
 13. Lazar Matyáš             TUV1000   SOK TJ Turnov            20:31   + 6:04 
 14. Bouda Jan                TAP1000   KOB TRETRA Praha         21:04   + 6:37 
 15. Heřmánková Kateřina      TUR1152   OOB TJ Turnov            21:34   + 7:07 
 16. Posolda Lukáš            SJC1049   Sportcentrum Jičín       21:57   + 7:30 
 17. Bureš Kryštof            VLI1202   Slavia Liberec orientee  22:03   + 7:36 
 18. Mokrý Lukáš              NER                                22:06   + 7:39 
 19. Týfová Ella              VLI1150   Slavia Liberec orientee  22:07   + 7:40 
 20. Karásek Vojtěch          TUR0811   OOB TJ Turnov            22:12   + 7:45 
 21. Lamač Vítek              BOR1100   OK Jiskra Nový Bor       22:25   + 7:58 
 22. Tomešová Evelína         SJC1150   Sportcentrum Jičín       22:33   + 8:06 
 23. Týfa Daniel              VLI0811   Slavia Liberec orientee  23:02   + 8:35 
 23. Procházková Sára         TUV1250   SOK TJ Turnov            23:02   + 8:35 
 25. Bašusová Olga            SCP1250   OK Sparta Praha          23:37   + 9:10 
 26. Kosík Štefan             TUV1202   SOK TJ Turnov            23:41   + 9:14 
 27. Gibbons Emily            TUV0955   SOK TJ Turnov            24:10   + 9:43 
 28. Kocman Lukáš             BOR1102   OK Jiskra Nový Bor       24:21   + 9:54 
 29. Matěj Vaculovič          DCE1001   KOB Dobřichovice         24:57   + 10:30
 30. Alžběta Vaculovičová     DCE0901   KOB Dobřichovice         25:00   + 10:33
 31. Zýka Prokop              3KX1100   Špekouni                 25:02   + 10:35
 32. Štembera Oskar           TJN1201   OOB TJ Tatran Jablonec   25:43   + 11:16
 33. Matějů Eda               VLI1200   Slavia Liberec orientee  27:31   + 13:04
 34. Matějů Josef             VLI1300   Slavia Liberec orientee  27:55   + 13:28
 35. Kvapilová Klára          TUV1199   SOK TJ Turnov            28:37   + 14:10
 36. Kůtková Sára             JEN1351   OB Jenišovice            29:41   + 15:14
 37. Nina Neyrinck            NER                                31:17   + 16:50
 38. Slámová Simona           TUR1257   OOB TJ Turnov            31:43   + 17:16
 39. Beatrice Davidová        RUM       ZOOB Rumburk             33:22   + 18:55
 40. Šárka Rypáčková          SPC1151   SPORTICUS team           33:53   + 19:26
 41. Laura Smith              NER                                39:36   + 25:09
 42. Snopek Jáchym            NER                                39:38   + 25:11
 43. Honsová Magda            TJN1150   OOB TJ Tatran Jablonec   41:42   + 27:15
 44. Vojtěch Havel            XX4                                48:23   + 33:56
 45. Daniel Zenko             TUV       SOK TJ Turnov            52:08   + 37:41
 46. Hlava David              TUR0800   OOB TJ Turnov            65:32   + 51:05
 47. Vrabcová Olívie          SCP1450   OK Sparta Praha          69:01   + 54:34
 48. Dostálová Anežka         TUR1255   OOB TJ Turnov            75:42   + 61:15
 49. Bégoc Dany               TUR1011   OOB TJ Turnov            76:21   + 61:54
 50. Raisrová Soňa            VLI1250   Slavia Liberec orientee  94:14   + 79:47
--------------------------------------------------------------------------------

P2 1.90 km, 25 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Josef Rejman             BOR7415   OK Jiskra Nový Bor       15:42          
  2. Švagerová Pavla          NER                                16:43   + 1:01 
  3. Mencl Martin             JEN7301   OB Jenišovice            16:44   + 1:02 
  4. Šebelka Jan              VLI       Slavia Liberec orientee  16:46   + 1:04 
  5. Hrdý Pavel               NER                                17:36   + 1:54 
  6. Tichá Pavlína            NER                                17:46   + 2:04 
  7. Hanušová Zdena           SJC7253   Sportcentrum Jičín       18:13   + 2:31 
  8. Berná Markéta            ODV7651   TJ Aero Odolena Voda     18:15   + 2:33 
  9. Štveráková Eliška        CHA0553   OK Chrastava             21:29   + 5:47 
 10. Krupková Martina         CHA7552   OK Chrastava             22:21   + 6:39 
 10. Heczková Anna            VLI0652   Slavia Liberec orientee  22:21   + 6:39 
 12. Mencl Miloslav           VSP6505   USK Praha                22:36   + 6:54 
 13. Zemánek Mojmír           NER                                22:50   + 7:08 
 14. Dolejší Miloš            STB6701   TJ Stadion Nový Bor      23:03   + 7:21 
 15. Houda Vítězslav          CHA7300   OK Chrastava             24:35   + 8:53 
 16. Kamila Kosinová          TJN       OOB TJ Tatran Jablonec   24:37   + 8:55 
 17. Pešková Renata           SJC8099   Sportcentrum Jičín       24:43   + 9:01 
 18. Čapek Ondřej             BOR7958   OK Jiskra Nový Bor       26:13   + 10:31
 19. Gottlichová Jitka        BOR6752   OK Jiskra Nový Bor       27:04   + 11:22
 20. Dočekalová Pavlína       TJN7452   OOB TJ Tatran Jablonec   29:53   + 14:11
 21. Petrová Věra             VLI6251   Slavia Liberec orientee  30:33   + 14:51
 22. Petra Kuťková            XX6                                31:54   + 16:12
 23. Blažková Petra           TUR0650   OOB TJ Turnov            32:36   + 16:54
 24. Potměšil Matyáš          TJN0204   OOB TJ Tatran Jablonec   34:24   + 18:42
 25. Drahoňovská Petra        TUR7455   OOB TJ Turnov            34:30   + 18:48
 26. Maškarincová Hana        VLI7553   Slavia Liberec orientee  35:11   + 19:29
 27. Romana Christlová        XX9                                35:17   + 19:35
 28. Filip Cimbál             XX3                                35:31   + 19:49
 29. Menclová Jana            JEN7556   OB Jenišovice            37:17   + 21:35
 30. Zdeněk Blažek            XX4                                37:37   + 21:55
 31. Horáček Tomáš            JEN7700   OB Jenišovice            37:56   + 22:14
 32. Nedvídková Jitka         RUM5151   ZOOB Rumburk             45:51   + 30:09
 33. Posseltová Ivana         TJN6450   OOB TJ Tatran Jablonec   49:17   + 33:35
 34. Daniel David             NER                                59:18   + 43:36
 35. Posselt Hynek            TJN6200   OOB TJ Tatran Jablonec   61:40   + 45:58
 36. David David              NER                               127:04   + 111:22
--------------------------------------------------------------------------------

T4 3.60 km, 180 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rücker Jan               HOR0201   TJ Jiskra Hořice         34:20          
  2. Budecký Ondřej           TJN0105   OOB TJ Tatran Jablonec   35:27   + 1:07 
  3. Škorpil Martin           HOR5700   TJ Jiskra Hořice         37:05   + 2:45 
  4. Vávra Martin             HOR6302   TJ Jiskra Hořice         37:37   + 3:17 
  5. Vodička Jan              SJC8201   Sportcentrum Jičín       41:33   + 7:13 
  6. Kolátor Vojtěch          HOR0400   TJ Jiskra Hořice         46:09   + 11:49
  7. Vávra Radek              HOR6301   TJ Jiskra Hořice         47:29   + 13:09
  8. Lenka Honsová            SMR       SNS Smržovka             49:39   + 15:19
  9. Schneidewind Richard     HOR0404   TJ Jiskra Hořice         50:17   + 15:57
 10. Radim Vaculovič          DCE7501   KOB Dobřichovice         50:27   + 16:07
 11. Štrait Martin            VSP7602   USK Praha                50:47   + 16:27
 12. Kodejš Zdeněk            VSP7202   USK Praha                51:27   + 17:07
 13. Matěj Horáček            NER                                51:52   + 17:32
 14. Karel Švábek             NER                                52:10   + 17:50
 15. Martin Kult              XX2                                52:58   + 18:38
 16. Anna Švábková            NER                                54:48   + 20:28
 17. Dalibor Skácel           NER                                57:18   + 22:58
 18. Putík Jiří               VLI7505   Slavia Liberec orientee  57:48   + 23:28
 19. Rückerová Šárka          HOR0050   TJ Jiskra Hořice         58:26   + 24:06
 20. Mairich Vít              TJN7200   OOB TJ Tatran Jablonec   58:28   + 24:08
 21. Válek Ondřej             31Z7900   Aktivit Nový Bor         59:16   + 24:56
 22. Votava David             4HX7100   DSVJ                     62:17   + 27:57
 23. Vaňura Vít               HOR0203   TJ Jiskra Hořice         62:37   + 28:17
 24. Ježowicz Roman           79X8000   Žižkovský tygři          63:21   + 29:01
 25. Košek Ladislav           LLI5903   TJ Loko Liberec          64:17   + 29:57
 26. Čihák Petr               HOR6900   TJ Jiskra Hořice         64:27   + 30:07
 27. Feřt Martin              42Z7700   JaM                      65:36   + 31:16
 28. Beranová Iva             VSP7150   USK Praha                65:52   + 31:32
 29. Jakub Kašše              NER                                66:40   + 32:20
 30. Barbora Kohoutová        BOR       OK Jiskra Nový Bor       69:45   + 35:25
 31. Vávrová Vanda            HOR0350   TJ Jiskra Hořice         70:41   + 36:21
 32. Sládková Klára           VLI7852   Slavia Liberec orientee  71:04   + 36:44
 33. Rút Buršíková            XX2                                71:10   + 36:50
 34. Rücker Petr              HOR6500   TJ Jiskra Hořice         71:32   + 37:12
 35. Čihák Jan                HOR0601   TJ Jiskra Hořice         72:48   + 38:28
 36. Nejedlo David            LLI7100   TJ Loko Liberec          73:21   + 39:01
 37. Feřtová Jitka            42Z7850   JaM                      73:31   + 39:11
 38. Nosek Petr               DLT6901   KrOB Rozmarýn Litoměřic  74:20   + 40:00
 39. Zahradník Jakub          SJC8604   Sportcentrum Jičín       75:33   + 41:13
 40. Veselý Pavel             TUV       SOK TJ Turnov            76:24   + 42:04
 41. Štembera Jan             TJN7513   OOB TJ Tatran Jablonec   77:18   + 42:58
 42. Štemberová Iva           TJN7550   OOB TJ Tatran Jablonec   77:19   + 42:59
 43. Vaňura Tomáš             HOR6800   TJ Jiskra Hořice         77:35   + 43:15
 44. Pohořalá Karolína        ROU6850   SKOB Roudnice nad Labem  78:58   + 44:38
 45. Antonín Vydra            PGP       SK Praga                 84:15   + 49:55
 46. Šárka Švábková           NER                                85:39   + 51:19
 47. Pohořalá Anna            ROU9954   SKOB Roudnice nad Labem  88:56   + 54:36
 48. Kunešová Petra           HOR7650   TJ Jiskra Hořice         90:23   + 56:03
 49. Vojtěch Libor            HOR7303   TJ Jiskra Hořice         90:34   + 56:14
 50. Kaiser Pavel             NER                                92:05   + 57:45
 51. Zaňka Tomáš              TJNxx01   OOB TJ Tatran Jablonec   92:23   + 58:03
 52. Eva Nová                 NER                                94:00   + 59:40
 53. Peníška Rostislav        4WZ8500   Adrop.cz                 94:13   + 59:53
 54. Čaloun Michal            62X6800   Neregistrovaní - VLI     94:16   + 59:56
 55. Vrabcová Romana          SCP8250   OK Sparta Praha          96:09   + 61:49
 56. Irena Cimbálová          XX3                                96:15   + 61:55
 57. Nožička Michal           NER                                96:56   + 62:36
 58. Nosek Martina            DLT7251   KrOB Rozmarýn Litoměřic  99:32   + 65:12
 59. Bradáčová Marie          LLI7550   TJ Loko Liberec         101:51   + 67:31
 60. Vaňurová Marcela         HOR6850   TJ Jiskra Hořice        102:02   + 67:42
 61. Nejedlová Lucie          LLI7350   TJ Loko Liberec         105:15   + 70:55
 62. Leníková Jana            DLT6151   KrOB Rozmarýn Litoměřic 109:33   + 75:13
 63. Bohumil Cimbál           XX3                               111:24   + 77:04
 64. Pohořalý Dobroslav       ROU6401   SKOB Roudnice nad Labem 111:27   + 77:07
 65. Válková Martina          TUV7051   SOK TJ Turnov           112:03   + 77:43
 66. Reisingerová Eliška      DLT0151   KrOB Rozmarýn Litoměřic 112:22   + 78:02
     Preclíková Jana          TUR8160   OOB TJ Turnov             DISK          
     Rückerová Věra           HOR7450   TJ Jiskra Hořice          DISK          
     Michal Rejholec          BOR       OK Jiskra Nový Bor        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------