Kód závodu          : 3890
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 22.10.2017
Místo konání        : Babice, Vavřetice
Mapa                : Gabrhele, 1:10 000, e=5m, stav: říjen 2017
Pořadatel           : KAM - OK Kamenice
Ředitel závodu      : Prášek Přemysl - R3
Hlavní rozhodčí     : Kettner Lukáš - R3
Stavitel tratí      : Kettner Vojtěch - R3

D10 1.90 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fibírová Lucie           FSP0777   VSK ČVUT Fakulta Staveb  17:26          
  2. Bulířová Žofie           TAP0850   KOB TRETRA Praha         18:11   + 0:45 
  3. Seidlová Magdalena       RIC0950   OB Říčany                20:44   + 3:18 
  4. Mišeková Kateřina        KAM0756   OK Kamenice              21:03   + 3:37 
  4. Ptáčková Hana            PGP0750   SK Praga                 21:03   + 3:37 
  6. Hladíková Julie          DKP0857   Oddíl OB Kotlářka        21:04   + 3:38 
  7. Petriláková Amálie       DOR0953   OK Dobříš                21:09   + 3:43 
  8. Nemšovská Magdalena      VSP0853   USK Praha                21:29   + 4:03 
  9. Vejražková Anna          KPY0750   SOOB TJ Sokol Kralupy n  21:35   + 4:09 
 10. Kudrnáčová Marta         KAM0754   OK Kamenice              23:36   + 6:10 
 11. Straková Denisa          SLA0750   SKOB Slaný               23:58   + 6:32 
 12. Ludvíková Natálie        KNC0751   Sokol Kostelec n. Č. l.  24:17   + 6:51 
 13. Pilátová Rozálie         DKL0750   KOB Kladno               24:58   + 7:32 
 14. Kašparová Alžběta        DOR0753   OK Dobříš                25:00   + 7:34 
 15. Mišeková Lucie           KAM1050   OK Kamenice              25:02   + 7:36 
 16. Grimmerová Valerie       RIC0754   OB Říčany                25:52   + 8:26 
 17. Housková Adéla           DOR0851   OK Dobříš                26:56   + 9:30 
 18. Nováková Pavlína         DKP0860   Oddíl OB Kotlářka        27:11   + 9:45 
 19. Černá Adéla              HCE0850   TJ Hostivice             27:17   + 9:51 
 20. Havlová Tereza           KNC0750   Sokol Kostelec n. Č. l.  27:42   + 10:16
 21. Lichtenbergová Zuzana    KAM0757   OK Kamenice              28:07   + 10:41
 22. Mácová Natálie           DOB0770   KOB Dobruška             28:17   + 10:51
 23. Mullis Carolina          DKP0951   Oddíl OB Kotlářka        29:31   + 12:05
 24. Přibíková Tereza         PGP0852   SK Praga                 29:38   + 12:12
 25. Šimůnková Michaela       TAP0851   KOB TRETRA Praha         34:22   + 16:56
 26. Žemlová Magdalena        KAM0950   OK Kamenice              34:48   + 17:22
 26. Hudosová Kristýna        RIC0750   OB Říčany                34:48   + 17:22
 28. Vondráčková Alžběta      DKP0864   Oddíl OB Kotlářka        35:23   + 17:57
 29. Pokorná Sára             KAM0952   OK Kamenice              40:55   + 23:29
 30. Leinweberová Julie       FSP0755   VSK ČVUT Fakulta Staveb  42:02   + 24:36
     Stoklasová Eliška        RIC0756   OB Říčany                 DISK          
     Paldusová Nela           9JC0850   neregistrovaní - Všenor   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10L 2.19 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šavelová Julie           DKP0863   Oddíl OB Kotlářka        21:30          
  2. Hrušková Hana            NNN       Neregistrovaní (NNN)     21:44   + 0:14 
  3. Svatá Lucie              PGP0952   SK Praga                 22:12   + 0:42 
  4. Baštová Justýna          DOR0952   OK Dobříš                23:08   + 1:38 
  5. Šunková Berta            LOU0850   SK Moravan Louňovice     23:15   + 1:45 
  6. Votruba Hana             TAP0846   KOB TRETRA Praha         25:47   + 4:17 
  7. Pelechová Eliška         KAM0856   OK Kamenice              26:18   + 4:48 
  8. Balejová Sofie           KAM0951   OK Kamenice              26:24   + 4:54 
  9. Zemanová Eliška          DKP0862   Oddíl OB Kotlářka        27:45   + 6:15 
 10. Neuerová Eliška          DOR1051   OK Dobříš                31:09   + 9:39 
 11. Šeborová Kačka           DKL0951   KOB Kladno               31:37   + 10:07
 12. Vondrová Eliška          FSP0850   VSK ČVUT Fakulta Staveb  36:04   + 14:34
 13. Kurfürstová Marie        FSP1050   VSK ČVUT Fakulta Staveb  37:43   + 16:13
 14. Šubrtová Barbora         TAP1150   KOB TRETRA Praha         40:19   + 18:49
 15. Kučerová Jana            SLP0850   OOB Slavia Praha         48:52   + 27:22
 16. Šuráňová Hedvika         NNN0777   Neregistrovaní (NNN)     50:37   + 29:07
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.09 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Balejová Julie           KAM0551   OK Kamenice              18:02          
  2. Linhartová Klára         ZVO0556   OB SK Zvole              18:59   + 0:57 
  3. Švecová Karolína         ZVO0557   OB SK Zvole              20:05   + 2:03 
  4. Bambousková Julie        DOR0650   OK Dobříš                20:12   + 2:10 
  5. Baldrianová Eva          VSP0751   USK Praha                22:48   + 4:46 
  6. Kotková Adéla            RIC0655   OB Říčany                23:36   + 5:34 
  7. Kotenová Markéta         RIC0651   OB Říčany                23:51   + 5:49 
  8. Nováková Nina            KAM0554   OK Kamenice              24:20   + 6:18 
  9. Chramostová Julie        KAM0652   OK Kamenice              24:44   + 6:42 
 10. Černá Justina            HCE0652   TJ Hostivice             25:45   + 7:43 
 11. Škáchová Zuzana          KAM0651   OK Kamenice              26:30   + 8:28 
 12. Vláčilová Anna           RIC0657   OB Říčany                28:17   + 10:15
 13. Horáčková Michaela       DKP0551   Oddíl OB Kotlářka        29:32   + 11:30
 14. Motyčková Marie          5RX0550   NNN                      30:04   + 12:02
 15. Ludvíková Alice          KNC0555   Sokol Kostelec n. Č. l.  30:12   + 12:10
 16. Magazu Annabelle         DOR0657   OK Dobříš                30:52   + 12:50
 17. Izáková Eva              EKP0651   VŠTJ Ekonom Praha        31:11   + 13:09
 18. Kubcová Anna             DOB0550   KOB Dobruška             31:38   + 13:36
 19. Vozábalová Hana          PGP0654   SK Praga                 31:54   + 13:52
 20. Housková Barbora         DOR0655   OK Dobříš                35:51   + 17:49
 21. Priehodová Nela          PGP0655   SK Praga                 36:57   + 18:55
 22. Žemlová Barbora          KAM0751   OK Kamenice              38:12   + 20:10
 23. Pompachová Karolína      TAP0652   KOB TRETRA Praha         40:10   + 22:08
 23. Alblová Zuzana           LME0660   SK Los Mělník            40:10   + 22:08
 25. Koubková Tereza          DOR0651   OK Dobříš                43:07   + 25:05
 26. Němcová Magdaléna        SOB0550   SOBSA                    43:32   + 25:30
 27. Hudčeková Klára          28Z0550   Neregistrovaná           44:05   + 26:03
 28. Müllerová Hana           HCE0650   TJ Hostivice             45:04   + 27:02
 29. Černá Anežka             KPY0650   SOOB TJ Sokol Kralupy n  47:55   + 29:53
 30. Neuerová Anna            DOR0656   OK Dobříš                48:46   + 30:44
 31. Ptáčková Veronika        PGP0551   SK Praga                 49:34   + 31:32
 32. Sotonová Šárka           TAP0655   KOB TRETRA Praha         51:08   + 33:06
 33. Šáchová Magdalena        DOR0659   OK Dobříš                52:51   + 34:49
 34. Zemková Pavlína          SLA0551   SKOB Slaný               53:48   + 35:46
 35. Pangracová Anna          MFP0650   VŠSK MFF UK Praha        60:09   + 42:07
 36. Brodská Kateřina         HCE0653   TJ Hostivice             63:49   + 45:47
     Svobodová Adriana        FSP0653   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.74 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. De Heij Laura            RIC0450   OB Říčany                24:45          
  2. Škáchová Viktorie        KAM0650   OK Kamenice              25:02   + 0:17 
  3. Švecová Anežka           ZVO0352   OB SK Zvole              26:28   + 1:43 
  4. Pavlíčková Hana          KPY0450   SOOB TJ Sokol Kralupy n  26:43   + 1:58 
  5. Pračková Ema             RIC0451   OB Říčany                26:45   + 2:00 
  6. Kramlová Barbora         ZVO0452   OB SK Zvole              26:49   + 2:04 
  7. Krejčová Lucie           ROU0453   SKOB Roudnice nad Labem  28:44   + 3:59 
  8. Pelantová Martina        RIC0550   OB Říčany                28:50   + 4:05 
  9. Jedličková Kristýna      KAM0455   OK Kamenice              29:02   + 4:17 
 10. Šimšová Pavla            MFP0551   VŠSK MFF UK Praha        29:38   + 4:53 
 11. Baštová Julie            DOR0353   OK Dobříš                29:58   + 5:13 
 12. Arnoštová Veronika       DOR0455   OK Dobříš                30:37   + 5:52 
 13. Čermáková Klára          PGP0352   SK Praga                 30:46   + 6:01 
 14. Smutná Anna Marie        DKP0359   Oddíl OB Kotlářka        30:50   + 6:05 
 15. Cincibusová Lenka        FSP0450   VSK ČVUT Fakulta Staveb  32:00   + 7:15 
 16. Semíková Julie           KAM0358   OK Kamenice              33:30   + 8:45 
 17. Čapková Lucie            KAM0459   OK Kamenice              34:13   + 9:28 
 18. Víšková Veronika         KAM0452   OK Kamenice              35:02   + 10:17
 19. Nekvasilová Tereza       DKP0459   Oddíl OB Kotlářka        35:14   + 10:29
 20. Kotenová Barbora         RIC0452   OB Říčany                35:53   + 11:08
 21. Kramlová Kateřina        ZVO0353   OB SK Zvole              36:39   + 11:54
 22. Štěpánková Julie         KAM0458   OK Kamenice              38:20   + 13:35
 23. Lorencová Jana           DOR0454   OK Dobříš                39:33   + 14:48
 24. Ripplová Emma            DKP0460   Oddíl OB Kotlářka        40:59   + 16:14
 25. Holubářová Anna          KAM0460   OK Kamenice              41:49   + 17:04
 26. Chramostová Amálie       KAM0355   OK Kamenice              42:56   + 18:11
 27. Berounská Adéla          VSP0352   USK Praha                52:30   + 27:45
 28. Trešlová Veronika        KAM0457   OK Kamenice              56:21   + 31:36
 29. Vláčilová Barbora        RIC0457   OB Říčany                65:14   + 40:29
--------------------------------------------------------------------------------

D16 3.40 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bulířová Ema             TAP0452   KOB TRETRA Praha         31:39          
  2. Blahová Pavla            EKP0153   VŠTJ Ekonom Praha        33:18   + 1:39 
  3. Černá Ema                ROU0451   SKOB Roudnice nad Labem  34:03   + 2:24 
  4. Hankovcová Helena        KAM0350   OK Kamenice              35:13   + 3:34 
  5. Semíková Lucie           KAM0250   OK Kamenice              36:51   + 5:12 
  6. Doubková Emma            PGP0154   SK Praga                 38:21   + 6:42 
  7. Čermáková Kateřina       ROZ0150   OK Roztoky               41:46   + 10:07
  8. Fantová Kateřina         EKP0256   VŠTJ Ekonom Praha        48:01   + 16:22
  9. Petriláková Anežka       DOR0251   OK Dobříš                48:10   + 16:31
 10. Kalousková Marie         DKP0151   Oddíl OB Kotlářka        48:20   + 16:41
 11. Tomaidesová Adéla Anna   PGP0255   SK Praga                 55:14   + 23:35
 12. Kastnerová Jessica       DOR0250   OK Dobříš                56:48   + 25:09
 13. Geislerová Aneta         DKL0151   KOB Kladno               58:00   + 26:21
 14. Berounská Anna           VSP0256   USK Praha                59:59   + 28:20
 15. Chalupová Aneta          ROZ0250   OK Roztoky               60:49   + 29:10
 16. Votavová Žofie           KNC0250   Sokol Kostelec n. Č. l.  65:31   + 33:52
 17. Černá Aneta              PGP0254   SK Praga                 81:34   + 49:55
 18. Rousová Lucie            DKL0251   KOB Kladno               85:01   + 53:22
 19. Ledinská Eliška          DKP0256   Oddíl OB Kotlářka       100:07   + 68:28
--------------------------------------------------------------------------------

D18 3.79 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škarková Kateřina        PGP9955   SK Praga                 37:51          
  2. Šrámková Hana            RIC0051   OB Říčany                40:32   + 2:41 
  3. Voltrová Alena           ROZ9951   OK Roztoky               42:33   + 4:42 
  4. Formánková Anna          RIC9950   OB Říčany                46:45   + 8:54 
  5. Nentvichová Klára        DOR9950   OK Dobříš                49:43   + 11:52
  6. Straková Veronika        SLA0051   SKOB Slaný               58:41   + 20:50
  7. Míchalová Šárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  59:25   + 21:34
  8. Klikarová Ivana          DKP9953   Oddíl OB Kotlářka        62:29   + 24:38
  9. Klinkerová Magdaléna     ROZ9950   OK Roztoky               62:54   + 25:03
 10. Sedláčková Linda         ROZ0050   OK Roztoky               64:25   + 26:34
--------------------------------------------------------------------------------

D21K 3.57 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dlouhá Marta             BZP7851   Báječné ženy v orientač  47:40          
  2. Káninská Markéta         TAP9054   KOB TRETRA Praha         48:13   + 0:33 
  3. Kopecká Eliška           KNC9850   Sokol Kostelec n. Č. l.  50:45   + 3:05 
  4. Šubrtová Věra            TAP8150   KOB TRETRA Praha         52:23   + 4:43 
  5. Alblová Lucie            LME7555   SK Los Mělník            52:26   + 4:46 
  6. Šlégrová Stanislava      6YC8951   Neregistrovaní           56:03   + 8:23 
  7. Gottvaldová Denisa       DKL8550   KOB Kladno               57:20   + 9:40 
  8. Jurgová Martina          46X8800   Krutě Kruté Krůty        60:09   + 12:29
  9. Sládková Helena          TAP9151   KOB TRETRA Praha         61:00   + 13:20
 10. Málková Šárka            8FX8350   TJ Kobylisy              62:24   + 14:44
 11. Skobová Tereza           VIP7855   SK VIPrahlo              66:46   + 19:06
 12. Uhrová Zuzana            VSP8050   USK Praha                70:51   + 23:11
 13. Kápičková Michaela       FSP9550   VSK ČVUT Fakulta Staveb  77:21   + 29:41
 14. Hill Radka               21G8450   Airienteers              84:13   + 36:33
 15. Dobešová Kateřina        KPY8750   SOOB TJ Sokol Kralupy n  89:02   + 41:22
--------------------------------------------------------------------------------

D21L 4.32 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mullis Kateřina          DKP7753   Oddíl OB Kotlářka        35:34          
  2. Kožinová Zuzana          PGP9650   SK Praga                 37:29   + 1:55 
  3. Sieglová Eliška          PGP9954   SK Praga                 37:32   + 1:58 
  4. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                38:13   + 2:39 
  5. Šimšová Jana             MFP7651   VŠSK MFF UK Praha        41:41   + 6:07 
  6. Svobodová Jitka          VSP7450   USK Praha                41:43   + 6:09 
  7. Janovská Kateřina        PGP9850   SK Praga                 41:47   + 6:13 
  8. Zamazalová Kateřina      TAP9053   KOB TRETRA Praha         43:11   + 7:37 
  9. Pospíšilová Marie        DKP8756   Oddíl OB Kotlářka        43:55   + 8:21 
 10. Kožinová Jana            PGP6651   SK Praga                 45:55   + 10:21
 11. Hermannová Anna          TAP9251   KOB TRETRA Praha         46:25   + 10:51
 12. Kudrnáčová Lucie         HCE8850   TJ Hostivice             46:36   + 11:02
 13. Kohlová Zuzana           KPY8852   SOOB TJ Sokol Kralupy n  47:12   + 11:38
 14. Tihonová Hana            TAP9052   KOB TRETRA Praha         48:12   + 12:38
 15. Karbanová Vendula        DKP8350   Oddíl OB Kotlářka        48:51   + 13:17
 16. Voltrová Hana            ROZ9752   OK Roztoky               52:17   + 16:43
 17. Setínková Jana           DKP9052   Oddíl OB Kotlářka        52:25   + 16:51
 18. Sieglová Dagmar          MFP7050   VŠSK MFF UK Praha        52:54   + 17:20
 19. Bartalošová Jana         PGP8154   SK Praga                 54:11   + 18:37
 20. Košárková Iva            PGP8155   SK Praga                 54:41   + 19:07
 21. Horová Magda             VSP5450   USK Praha                55:21   + 19:47
 22. Rydlová Eva              FSP8989   VSK ČVUT Fakulta Staveb  55:34   + 20:00
 23. Marková Anna             LBE9250   TJ Lokomotiva Beroun     56:30   + 20:56
 24. Ježková Dominika         PGP9053   SK Praga                 56:58   + 21:24
 25. Králová Vanda            BZP8750   Báječné ženy v orientač  58:41   + 23:07
 26. Studničná Lenka          7QX8650   Neregistrovaní - Studni  59:02   + 23:28
 27. Zelená Markéta           PGP5850   SK Praga                 59:39   + 24:05
 28. Chloupková Jana          SLP5951   OOB Slavia Praha         61:42   + 26:08
 29. Freyová Michaela         KPY6050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  68:54   + 33:20
 30. Karasová Jana            FSP6153   VSK ČVUT Fakulta Staveb  71:32   + 35:58
 31. Trdá Lucie               KPY8651   SOOB TJ Sokol Kralupy n  73:22   + 37:48
 32. Marečková Edita          PGP8853   SK Praga                 74:34   + 39:00
 33. Krausová Barbora         TJP9150   TJ Sokol Troja           77:40   + 42:06
 34. Setínková Zuzana         DKP5753   Oddíl OB Kotlářka        77:45   + 42:11
 35. Vejrostová Lenka         KPY8853   SOOB TJ Sokol Kralupy n  98:38   + 63:04
 36. Tloušťová Eva            SCP6950   OK Sparta Praha         100:36   + 65:02
--------------------------------------------------------------------------------

D35 3.57 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Lucie           TEP7850   Tempo Praha              35:38          
  2. Šimerková Olga           PGP7551   SK Praga                 36:38   + 1:00 
  3. Rydlová Jana             VIC7752   OB Vizovice              39:40   + 4:02 
  4. Šrámková Iva             RIC7251   OB Říčany                40:48   + 5:10 
  5. Vildmonová Pavla         PGP7454   SK Praga                 42:30   + 6:52 
  6. Konečná Marcela          EKP7257   VŠTJ Ekonom Praha        42:50   + 7:12 
  7. Králová Michaela         MFP7959   VŠSK MFF UK Praha        45:00   + 9:22 
  8. Petriláková Petra        DOR7656   OK Dobříš                45:20   + 9:42 
  9. Němcová Barbora          SOB7550   SOBSA                    46:04   + 10:26
 10. Kotková Lenka            RIC7352   OB Říčany                47:19   + 11:41
 11. Mrázová Pavla            DCE5550   KOB Dobřichovice         47:34   + 11:56
 12. Brettlová Marta          PGP7557   SK Praga                 47:57   + 12:19
 13. Křížová Lenka            KRL7951   Kometa Kralovice         48:07   + 12:29
 14. Ptáčková Kateřina        PGP7350   SK Praga                 48:45   + 13:07
 15. Janderová Markéta        SOB7750   SOBSA                    49:31   + 13:53
 16. Pilařová Kateřina        CEP8050   Čepíci                   50:46   + 15:08
 17. Ludvíková Katarina       KNC7801   Sokol Kostelec n. Č. l.  51:33   + 15:55
 18. Izáková Ivana            EKP7453   VŠTJ Ekonom Praha        52:18   + 16:40
 19. Pecharová Michaela       TJP6550   TJ Sokol Troja           53:10   + 17:32
 20. Mácová Martina           81C0050   Cirkus Čakovice          53:36   + 17:58
 21. Sedláčková Petra         ROZ7050   OK Roztoky               53:59   + 18:21
 22. Balusková Ida            OKP7350   SK OK 24 Praha           54:08   + 18:30
 23. Skripniková Kateřina     FSP8051   VSK ČVUT Fakulta Staveb  54:14   + 18:36
 24. Pangrácová Jana          MFP7653   VŠSK MFF UK Praha        54:35   + 18:57
 25. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650   Báječné ženy v orientač  54:55   + 19:17
 26. Tolarová Ivana           RIC7650   OB Říčany                55:28   + 19:50
 27. Krumlovská Barbora       RIC8050   OB Říčany                55:39   + 20:01
 28. Brandejsová Petra        DKP7853   Oddíl OB Kotlářka        57:10   + 21:32
 29. Koppová Ingrid           SLP7960   OOB Slavia Praha         57:17   + 21:39
 30. Hudosová Gabriela        RIC7299   OB Říčany                60:01   + 24:23
 31. Seidlová Barbora         EKP7955   VŠTJ Ekonom Praha        61:05   + 25:27
 32. Procházková Jana         DKP8052   Oddíl OB Kotlářka        61:34   + 25:56
 33. Zemková Helena           SLA7450   SKOB Slaný               62:01   + 26:23
 34. Kotenová Klára           RIC7252   OB Říčany                62:11   + 26:33
 35. Grimmerová Mariana       RIC8051   OB Říčany                63:14   + 27:36
 36. Kurfürstová Magdalena    FSP7852   VSK ČVUT Fakulta Staveb  67:14   + 31:36
 37. Junková Petra            STH7451   SK Studenec              69:15   + 33:37
 38. Pračková Zita            RIC7850   OB Říčany                72:22   + 36:44
 39. Jirasová Jana            DOR7450   OK Dobříš                74:57   + 39:19
 40. Hladíková Zuzana         DKP7852   Oddíl OB Kotlářka        78:34   + 42:56
 41. Housková Monika          DOR7551   OK Dobříš                78:51   + 43:13
 42. Kučerová Lenka           SLP7963   OOB Slavia Praha         81:37   + 45:59
 43. Marholdová Martina       ZVO7451   OB SK Zvole              90:44   + 55:06
 44. Geislerová Dita          DKL7550   KOB Kladno               99:59   + 64:21
 45. Nekvasilová Monika       DKP7650   Oddíl OB Kotlářka       121:21   + 85:43
     Fibírová Zuzana          FSP7555   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
     Ryšavá Magdalena         PGP7650   SK Praga                  DISK          
  MS Žemlová Eva              KAM7550   OK Kamenice              38:35   + 2:57 
--------------------------------------------------------------------------------

D45 3.79 km, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valentová Helena         OKP6550   SK OK 24 Praha           42:59          
  2. Čiháková Lenka           KNC6750   Sokol Kostelec n. Č. l.  45:31   + 2:32 
  3. Bejčková Jana            DKL7150   KOB Kladno               47:23   + 4:24 
  4. Němečková Jarmila        VSP6650   USK Praha                47:33   + 4:34 
  5. Fantová Libuše           EKP5650   VŠTJ Ekonom Praha        49:03   + 6:04 
  6. Klapalová Pavla          VSP7099   USK Praha                52:55   + 9:56 
  7. Cincibusová Ivana        FSP6651   VSK ČVUT Fakulta Staveb  52:58   + 9:59 
  8. Klusáková Jitka          DKP5651   Oddíl OB Kotlářka        54:24   + 11:25
  9. Mědílková Iva            SPC7160   SPORTICUS team           55:18   + 12:19
 10. Tachezy Ruth             DOR6451   OK Dobříš                55:52   + 12:53
 11. Tihonová Jindra          TAP6253   KOB TRETRA Praha         56:16   + 13:17
 12. Kettnerová Lenka         HCE6450   TJ Hostivice             59:15   + 16:16
 13. Janečková Veronika       SOB7151   SOBSA                    60:29   + 17:30
 14. Kohlová Alena            KPY6051   SOOB TJ Sokol Kralupy n  61:40   + 18:41
 15. Forstová Lenka           MFP6850   VŠSK MFF UK Praha        63:27   + 20:28
 16. Landovská Ivana          PGP6251   SK Praga                 67:28   + 24:29
 17. Nová Jana                DOR7150   OK Dobříš                67:56   + 24:57
 18. Voltrová Svatava         ROZ6150   OK Roztoky               68:37   + 25:38
 19. Procházková Miluše       DCE5450   KOB Dobřichovice         68:55   + 25:56
 20. Hrdličková Ludmila       SLA6950   SKOB Slaný               69:16   + 26:17
 21. Foglarová Naďa           DKP6553   Oddíl OB Kotlářka        69:33   + 26:34
 22. Ždimerová Monika         LME6950   SK Los Mělník            69:47   + 26:48
 23. Dudová Hana              DKP5752   Oddíl OB Kotlářka        70:10   + 27:11
 24. Zimmerová Lenka          ZVO6451   OB SK Zvole              70:23   + 27:24
 25. Peřinková Irena          BBM6550   BETA URSUS Orienteering  70:32   + 27:33
 26. Blahová Markéta          EKP6951   VŠTJ Ekonom Praha        73:33   + 30:34
 27. Mudrová Martina          HCE6451   TJ Hostivice             75:17   + 32:18
 28. Malačková Jana           DKP6150   Oddíl OB Kotlářka        75:56   + 32:57
 29. Přibíková Monika         PGP7256   SK Praga                 77:47   + 34:48
 30. Havlíčková Jindra        KNC6150   Sokol Kostelec n. Č. l.  82:21   + 39:22
 31. Tichá Dagmar             DKP7250   Oddíl OB Kotlářka        83:11   + 40:12
 32. Šimůnková Martina        TAP6851   KOB TRETRA Praha         83:25   + 40:26
 33. Straková Jana            SLA7251   SKOB Slaný               86:06   + 43:07
 34. Bártová Pavla            ZVO7152   OB SK Zvole              87:25   + 44:26
 35. Hájková Soňa             NNN6969   Neregistrovaní (NNN)     90:30   + 47:31
 36. Hrubá Veronika           6YC6750   Neregistrovaní          114:18   + 71:19
 37. Málková Věra             8FX6550   TJ Kobylisy             132:57   + 89:58
     Ježková Regina           PGP6352   SK Praga                  DISK          
     Šindelová Jana           9BC7050   NNN                       DISK          
     Doležalová Vlasta        PGP5550   SK Praga                  DISK          
     Votavová Renata          KNC6452   Sokol Kostelec n. Č. l.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 2.64 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tichovská Jitka          PGP6153   SK Praga                 30:24          
  2. Michálková Jiřina        VSP6151   USK Praha                36:17   + 5:53 
  3. Štrossová Jiřina         DCE5650   KOB Dobřichovice         39:15   + 8:51 
  4. Zavadilová Naďa          SCP5450   OK Sparta Praha          45:12   + 14:48
  5. Hejtmánková Alena        TAP5452   KOB TRETRA Praha         52:17   + 21:53
  6. Šilerová Zdena           KNC5750   Sokol Kostelec n. Č. l.  54:12   + 23:48
  7. Beranová Vlasta          UVP5450   Slovan Praha             54:52   + 24:28
  8. Ryšavá Lubomíra          TJP4750   TJ Sokol Troja           57:35   + 27:11
  9. Wolkerová Dagmar         TJP5250   TJ Sokol Troja           61:37   + 31:13
     Hrabánková Ilona         PGP6250   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65 2.20 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050   SK Praga                 40:09          
  2. Kubátová Milada          PGP4750   SK Praga                 40:50   + 0:41 
  3. Jůzková Jaroslava        SCP5250   OK Sparta Praha          50:31   + 10:22
  4. Stehnová Hana            DKP5150   Oddíl OB Kotlářka        51:43   + 11:34
  5. Nováková Jiřina          UVP4950   Slovan Praha             51:49   + 11:40
  6. Zmeková Míla             SLP4451   OOB Slavia Praha         58:18   + 18:09
  7. Lohrová Jarmila          SCP4650   OK Sparta Praha          69:06   + 28:57
     Matějů Ladislava         UVP4750   Slovan Praha              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.96 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skripnik Matouš          FSP0800   VSK ČVUT Fakulta Staveb  14:47          
  2. Jandera Kryštof          PGP0700   SK Praga                 15:06   + 0:19 
  3. Matys Ondřej             DOR0803   OK Dobříš                16:13   + 1:26 
  4. Šimerka Ondřej           PGP0800   SK Praga                 17:26   + 2:39 
  5. Šubrt Jáchym             DKP0800   Oddíl OB Kotlářka        17:55   + 3:08 
  6. Svítil Patrik            PGP0706   SK Praga                 21:07   + 6:20 
  7. Horáček Martin           DKP0802   Oddíl OB Kotlářka        21:53   + 7:06 
  8. Svoboda František        ROZ0700   OK Roztoky               21:54   + 7:07 
  9. Magazu Lukas             DOR0805   OK Dobříš                21:59   + 7:12 
 10. Brandejs Štěpán          DKP0807   Oddíl OB Kotlářka        22:50   + 8:03 
 11. Kučera Teodor            DOR0800   OK Dobříš                23:30   + 8:43 
 12. Volek Robin              KNC0701   Sokol Kostelec n. Č. l.  24:11   + 9:24 
 13. Motyčka Jan              9BC0700   NNN                      25:02   + 10:15
 14. Hlaváček Jan             ZVO0701   OB SK Zvole              25:28   + 10:41
 15. Šubrt Ondřej             TAP0801   KOB TRETRA Praha         25:36   + 10:49
 15. Svítil Martin            PGP0903   SK Praga                 25:36   + 10:49
 17. Němec Jaromír            SOB0800   SOBSA                    25:57   + 11:10
 18. Vozábal David            PGP0904   SK Praga                 26:02   + 11:15
 19. Černý Vojtěch            DKP0712   Oddíl OB Kotlářka        26:40   + 11:53
 20. Procházka Vít            DKP0711   Oddíl OB Kotlářka        26:56   + 12:09
 21. Peckl Kryštof            DOR0806   OK Dobříš                27:04   + 12:17
 22. Vrba Matyáš              FSP0706   VSK ČVUT Fakulta Staveb  28:36   + 13:49
 23. Rejšek Václav            KAM0700   OK Kamenice              29:26   + 14:39
 24. Lazar Tomáš              RIC0704   OB Říčany                29:56   + 15:09
 25. Gärtner Václav           LBE0701   TJ Lokomotiva Beroun     30:12   + 15:25
 26. Kouřil Vojta             KPY0700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  30:47   + 16:00
 27. Ransdorf Vít             DKP0710   Oddíl OB Kotlářka        30:50   + 16:03
 28. Jedlička Aleš            VSP0800   USK Praha                31:10   + 16:23
 29. Hradil Michal            HCE0900   TJ Hostivice             32:13   + 17:26
 30. Schnabl Jakub            RIC0706   OB Říčany                32:14   + 17:27
 31. Hylmar Vojtěch           KAM0802   OK Kamenice              33:29   + 18:42
 32. Linhart Jakub            ZVO0802   OB SK Zvole              34:23   + 19:36
 33. Vostrý Jonáš             DKP0714   Oddíl OB Kotlářka        34:32   + 19:45
 34. Krumlovský Vojtěch       RIC0703   OB Říčany                34:48   + 20:01
 35. Bláha Šimon              SJP0700   KČT Slavoj Praha         35:30   + 20:43
 36. Fibír Jakub              FSP0900   VSK ČVUT Fakulta Staveb  36:13   + 21:26
 37. Maroušek Dominik         DKP0716   Oddíl OB Kotlářka        36:21   + 21:34
 38. Tolar Ondřej             RIC0701   OB Říčany                36:47   + 22:00
 39. Pohl Lukáš               TAP0703   KOB TRETRA Praha         38:29   + 23:42
 40. Priehoda Erik            PGP0803   SK Praga                 49:20   + 34:33
 41. Geisler Richard          DKL0700   KOB Kladno               49:51   + 35:04
 42. Protiva Jan              TAP0904   KOB TRETRA Praha         56:37   + 41:50
 43. Svoboda Fabián           FSP0708   VSK ČVUT Fakulta Staveb  79:19   + 64:32
     Král Samuel              MFP0801   VŠSK MFF UK Praha         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 2.19 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Junek Matouš             STH0801   SK Studenec              15:44          
  2. Vokurka Václav           TJN1000   OOB TJ Tatran Jablonec   17:48   + 2:04 
  3. Vokurka Antonín          TJN0800   OOB TJ Tatran Jablonec   18:17   + 2:33 
  4. Machar Dan               DKP1002   Oddíl OB Kotlářka        19:11   + 3:27 
  5. Brdička Tomáš            FSP0846   VSK ČVUT Fakulta Staveb  19:21   + 3:37 
  6. Kříž Matěj               KRL0901   Kometa Kralovice         20:05   + 4:21 
  7. Seidl Marek              EKP1108   VŠTJ Ekonom Praha        20:23   + 4:39 
  8. Rejšek Čeněk             KAM1002   OK Kamenice              20:34   + 4:50 
  9. Sláma Kryštof            KAM1000   OK Kamenice              20:54   + 5:10 
 10. Junek Šimon              STH1001   SK Studenec              22:42   + 6:58 
 11. Sotona Filip             NNN       Neregistrovaní (NNN)     23:36   + 7:52 
 12. Pilát Jaromír            DKL0900   KOB Kladno               23:38   + 7:54 
 13. Brettl Tobiáš            PGP0900   SK Praga                 24:52   + 9:08 
 14. Studnička Jakub          DKP0718   Oddíl OB Kotlářka        24:58   + 9:14 
 15. Rybář Matěj              DKP0908   Oddíl OB Kotlářka        25:11   + 9:27 
 16. Schnabl Petr             RIC0802   OB Říčany                25:17   + 9:33 
 17. Jiras František          DOR0900   OK Dobříš                25:47   + 10:03
 18. Pilař František          CEP0900   Čepíci                   27:42   + 11:58
 19. Pačes František          KNC0801   Sokol Kostelec n. Č. l.  27:56   + 12:12
 20. Baldrian Josef           VSP1100   USK Praha                28:02   + 12:18
 21. Krátký Jakub             NNN       Neregistrovaní (NNN)     28:15   + 12:31
 22. Tejkl Štěpán             DOB0800   KOB Dobruška             29:58   + 14:14
 23. Pospíšil Filip           NNN       Neregistrovaní (NNN)     30:15   + 14:31
 24. Cichra Patrik            TAP0903   KOB TRETRA Praha         31:34   + 15:50
 25. Forst Albert             MFP0901   VŠSK MFF UK Praha        31:48   + 16:04
 26. Hlaváček Karel           ZVO0901   OB SK Zvole              33:04   + 17:20
 27. Svoboda Filip            5FX0700   MMOB Praha               38:01   + 22:17
 28. Protiva Mikuláš          TAP1100   KOB TRETRA Praha         39:47   + 24:03
 29. Rybář Filip              DKP1107   Oddíl OB Kotlářka        42:42   + 26:58
 30. Nitsch Ondřej            TAP1001   KOB TRETRA Praha         51:43   + 35:59
     Kubant Kryštof           NNN       Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.01 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pilát Bořivoj            DKL0500   KOB Kladno               18:49          
  2. Šubrt Vojtěch            DKP0502   Oddíl OB Kotlářka        19:42   + 0:53 
  3. Šiler Martin             KAM0501   OK Kamenice              20:03   + 1:14 
  4. Dlouhý Aleš              PGP0502   SK Praga                 20:11   + 1:22 
  5. Mišoň Daniel             KAM0500   OK Kamenice              20:30   + 1:41 
  6. Skripnik Nikola          FSP0600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  21:04   + 2:15 
  7. Husák Ondřej             SLA0600   SKOB Slaný               21:08   + 2:19 
  8. Nemšovský Filip          VSP0500   USK Praha                21:55   + 3:06 
  9. Zápotocký Jiří           SLA0800   SKOB Slaný               22:01   + 3:12 
 10. Hudos Václav             RIC0503   OB Říčany                22:10   + 3:21 
 11. Bartaloš Matyáš          PGP0503   SK Praga                 22:47   + 3:58 
 12. Střelba Antonín          PGP0605   SK Praga                 23:50   + 5:01 
 13. Bulíř Jáchym             TAP0602   KOB TRETRA Praha         24:23   + 5:34 
 14. Brettl Filip             PGP0600   SK Praga                 25:21   + 6:32 
 15. Sedláček Patrik          ROZ0800   OK Roztoky               25:29   + 6:40 
 16. Meier David              VSP0606   USK Praha                25:45   + 6:56 
 17. Černý Matouš             TAP0501   KOB TRETRA Praha         28:26   + 9:37 
 18. Lorenc Vašek             DOR0702   OK Dobříš                28:46   + 9:57 
 19. Bozděch Tobiáš           KPY0504   SOOB TJ Sokol Kralupy n  29:12   + 10:23
 20. Machar Matěj             DKP0604   Oddíl OB Kotlářka        30:19   + 11:30
 21. Jiras Antonín            DOR0701   OK Dobříš                31:21   + 12:32
 22. Kándl Matěj              DCE0500   KOB Dobřichovice         32:03   + 13:14
 23. Jiras Jan                DOR0505   OK Dobříš                33:26   + 14:37
 24. Kohoutek Tomáš           RIC0603   OB Říčany                33:35   + 14:46
 25. Tolar Hynek              RIC0505   OB Říčany                34:59   + 16:10
 26. Rippl Matouš             DKP0608   Oddíl OB Kotlářka        37:12   + 18:23
 27. Holešta Jakub            KPY0502   SOOB TJ Sokol Kralupy n  39:50   + 21:01
 28. Žebrák Adam              KPY0505   SOOB TJ Sokol Kralupy n  40:01   + 21:12
 29. Michálek Michal          KPY0500   SOOB TJ Sokol Kralupy n  40:45   + 21:56
 30. Geleta Šimon             ZVO0602   OB SK Zvole              43:08   + 24:19
 31. Nekvasil Jakub           DKP0607   Oddíl OB Kotlářka        43:33   + 24:44
 32. Krumlovský Tomáš         RIC0507   OB Říčany                44:31   + 25:42
 33. Ledinský Matěj           DKP0602   Oddíl OB Kotlářka        45:19   + 26:30
 34. Hradil Martin            HCE0600   TJ Hostivice             48:37   + 29:48
 35. Urbanec Václav           JES0600   OK Rakovník              50:10   + 31:21
 36. Vondra Tomáš             FSP0500   VSK ČVUT Fakulta Staveb  53:06   + 34:17
 37. Vaníček Viktor           JES0602   OK Rakovník              57:53   + 39:04
 38. Dragoun Matěj            DOR0603   OK Dobříš                66:15   + 47:26
 39. Berki Lucián             JES0601   OK Rakovník              72:52   + 54:03
     Černý Jonáš              MLA0501   MLOK Mariánské Lázně      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.42 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Petrilák Matouš          DOR0409   OK Dobříš                27:26          
  2. Blaha Jiří               EKP0401   VŠTJ Ekonom Praha        29:26   + 2:00 
  3. Tůma Šimon               TAP0400   KOB TRETRA Praha         32:03   + 4:37 
  4. Blaha Michal             EKP0402   VŠTJ Ekonom Praha        33:50   + 6:24 
  5. Kabát Martin             PGP0408   SK Praga                 34:48   + 7:22 
  6. Jedlička Jakub           KAM0404   OK Kamenice              35:06   + 7:40 
  7. Škácha Vít               KAM0309   OK Kamenice              35:29   + 8:03 
  8. Trnka Martin jun         VSP0300   USK Praha                35:31   + 8:05 
  9. Mareš Albert             DKP0308   Oddíl OB Kotlářka        35:40   + 8:14 
 10. Snížek Martin            DOR0405   OK Dobříš                35:41   + 8:15 
 11. Janas Adam               PGP0404   SK Praga                 38:45   + 11:19
 12. Holeček Štěpán           RIC0401   OB Říčany                40:19   + 12:53
 13. Snížek Ondřej            DOR0406   OK Dobříš                41:13   + 13:47
 14. Jíra Filip               ROZ0500   OK Roztoky               42:24   + 14:58
 15. Černý Antonín            TAP0402   KOB TRETRA Praha         43:52   + 16:26
 16. Herynek Jan              DOR0411   OK Dobříš                47:45   + 20:19
 17. Nykodem Tomáš            RIC0306   OB Říčany                56:17   + 28:51
 18. Šácha Václav             DOR0410   OK Dobříš                57:18   + 29:52
 19. Kačer Jakub              ZVO0400   OB SK Zvole              62:38   + 35:12
 20. Podzemský Lukáš          KAM0407   OK Kamenice              80:21   + 52:55
 21. Vejražka David           KPY0401   SOOB TJ Sokol Kralupy n  80:46   + 53:20
 22. Němec Marek              SOB0400   SOBSA                    96:54   + 69:28
 23. Mucha Ondřej             RIC0400   OB Říčany                99:51   + 72:25
 24. Swart Benjamin           DKL0300   KOB Kladno              109:58   + 82:32
 25. Brachtl Šimon            ZVO0401   OB SK Zvole             111:10   + 83:44
--------------------------------------------------------------------------------

H16 3.92 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kučera Jáchym            DOR0301   OK Dobříš                37:37          
  2. Šubrt Matěj              DKP0205   Oddíl OB Kotlářka        39:24   + 1:47 
  3. Sedláček Jaroslav        DKP0309   Oddíl OB Kotlářka        42:32   + 4:55 
  4. Kolář Matyáš             PGP0304   SK Praga                 47:52   + 10:15
  5. Jirásek Kryštof          ROZ0101   OK Roztoky               48:17   + 10:40
  6. Melichna Matěj           DKL0102   KOB Kladno               48:18   + 10:41
  7. Chaloupka Viktor         KAM0301   OK Kamenice              48:19   + 10:42
  8. Tesařík Jáchym           DKP0106   Oddíl OB Kotlářka        50:21   + 12:44
  9. Felkel Jonáš             ROZ0100   OK Roztoky               52:36   + 14:59
 10. Marhold Ondřej           ZVO0101   OB SK Zvole              58:40   + 21:03
 11. Klement David            DKP0110   Oddíl OB Kotlářka        62:19   + 24:42
 12. Svoboda Jáchym           ROZ0200   OK Roztoky               73:12   + 35:35
 13. Kohout Václav            DKL0101   KOB Kladno               80:59   + 43:22
 14. Svoboda Luděk            DKL0200   KOB Kladno               84:39   + 47:02
     Forst Antonín            PGP0106   SK Praga                  DISK          
     Janeček Ondřej           SOB0201   SOBSA                     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18 4.32 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vítek Karel              PGP9904   SK Praga                 40:46          
  2. Novák Přemysl            DKP0107   Oddíl OB Kotlářka        42:34   + 1:48 
  3. Ridzoň Daniel            DKP9907   Oddíl OB Kotlářka        47:02   + 6:16 
  4. Koubek Václav            DOR9900   OK Dobříš                55:29   + 14:43
  5. Rohlík Matěj             TAP0010   KOB TRETRA Praha         70:24   + 29:38
  6. Zmátlo Jan               TAP9900   KOB TRETRA Praha         73:32   + 32:46
--------------------------------------------------------------------------------

H21K 4.47 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hýbl Lukáš               PGP7504   SK Praga                 44:40          
  2. Jurga Václav             46X8900   Krutě Kruté Krůty        46:03   + 1:23 
  3. Albl Miloslav            LME7600   SK Los Mělník            47:44   + 3:04 
  4. Hartman Aleš             VSP6506   USK Praha                51:36   + 6:56 
  5. Uher Petr                VSP5001   USK Praha                57:14   + 12:34
  6. Beránek Petr             BOR6701   OK Jiskra Nový Bor       57:27   + 12:47
  7. Bolech Filip             LPU8602   OK Lokomotiva Pardubice  59:25   + 14:45
  8. Cvrček Antonín           TAP9000   KOB TRETRA Praha         64:15   + 19:35
  9. Bulíř Jiří               NNN       Neregistrovaní (NNN)     67:03   + 22:23
     Vokurka Jan              TJN7501   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21L 5.40 km, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mrázek Jan               SJC8102   Sportcentrum Jičín       41:01          
  2. Makovský Jakub           TAP8511   KOB TRETRA Praha         41:47   + 0:46 
  3. Fibír Tomáš              FSP7901   VSK ČVUT Fakulta Staveb  42:05   + 1:04 
  4. Bravený Vít              ZBM9102   SK Žabovřesky Brno       42:46   + 1:45 
  5. Škvor Ota                KAM9900   OK Kamenice              43:35   + 2:34 
  6. Šimša Martin             PGP0309   SK Praga                 44:06   + 3:05 
  7. Glonek Jakub             AOP9602   Orientační Běh Opava     45:06   + 4:05 
  8. Košárek Pavel            PGP7107   SK Praga                 46:21   + 5:20 
  9. Landovský Jakub          PGP9601   SK Praga                 46:29   + 5:28 
 10. Janovský Tomáš           PGP6401   SK Praga                 47:04   + 6:03 
 11. Seidl Miroslav           EKP7402   VŠTJ Ekonom Praha        47:06   + 6:05 
 12. Veselý Jakub             PGP9503   SK Praga                 47:17   + 6:16 
 13. Pospíšil Ondřej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka        47:21   + 6:20 
 14. Sysel Ctibor             PGP8700   SK Praga                 47:36   + 6:35 
 15. Bambousek Martin         DOR7302   OK Dobříš                47:46   + 6:45 
 16. Hanák Jan                SLA8002   SKOB Slaný               49:36   + 8:35 
 17. Zajíc Vítězslav          TAP8610   KOB TRETRA Praha         49:41   + 8:40 
 18. Vlášek Jakub             TAP9702   KOB TRETRA Praha         50:25   + 9:24 
 19. Teplá Karolína           SHK9251   OK Slavia Hradec Králov  50:31   + 9:30 
 20. Přikryl Petr             ZBM6708   SK Žabovřesky Brno       51:01   + 10:00
 21. Hošek Radim              DOB8737   KOB Dobruška             51:12   + 10:11
 22. Skripnik Ondřej          FSP7502   VSK ČVUT Fakulta Staveb  51:48   + 10:47
 23. Gajda Martin             KAM0405   OK Kamenice              52:18   + 11:17
 24. Pražák Jiří              ZBP7800   OOB SK Zbraslav          52:35   + 11:34
 25. Novák Daniel             DOK8700   OK Doksy                 52:52   + 11:51
 26. Tachezy Jan              DOR0102   OK Dobříš                53:05   + 12:04
 27. Malačka Milan            DKP0210   Oddíl OB Kotlářka        53:48   + 12:47
 28. Rožek David              RIC7403   OB Říčany                53:58   + 12:57
 29. Illner Vojtěch           DKP9600   Oddíl OB Kotlářka        54:09   + 13:08
 30. Němeček Jan              VSP6201   USK Praha                54:24   + 13:23
 31. Hrouda Martin            FSP7612   VSK ČVUT Fakulta Staveb  54:37   + 13:36
 32. Král Aleš                MFP7808   VŠSK MFF UK Praha        55:06   + 14:05
 33. Pidrman Milan            EKP8310   VŠTJ Ekonom Praha        55:16   + 14:15
 34. Bořánek Petr             VSP7000   USK Praha                55:30   + 14:29
 35. Šimík Daniel             ROZ6900   OK Roztoky               55:46   + 14:45
 35. Černohorský Mikuláš      RIC9800   OB Říčany                55:46   + 14:45
 37. Kondrát Martin           PGP6501   SK Praga                 56:16   + 15:15
 38. Kohl Ondřej              KPY8600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  56:44   + 15:43
 39. Kovářík Tomáš            KAM0300   OK Kamenice              57:02   + 16:01
 40. Buk Michal               ROU9601   SKOB Roudnice nad Labem  57:12   + 16:11
 41. Kurfürst Pavel           FSP7400   VSK ČVUT Fakulta Staveb  57:28   + 16:27
 42. Klaška Pavel             DKP9301   Oddíl OB Kotlářka        57:33   + 16:32
 43. Beneš Filip              TAP8701   KOB TRETRA Praha         57:49   + 16:48
 44. Klaška Martin            DKP0100   Oddíl OB Kotlářka        58:06   + 17:05
 45. Vondra Jiří              FSP7600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  58:28   + 17:27
 46. Ždimera Jan              PGP9903   SK Praga                 58:31   + 17:30
 47. Blaha Ondřej             EKP7002   VŠTJ Ekonom Praha        58:45   + 17:44
 48. Janas Petr               PGP7106   SK Praga                 59:45   + 18:44
 49. Klusák Martin            DKP8704   Oddíl OB Kotlářka        59:49   + 18:48
 50. Sysel Ondřej             PGP8302   SK Praga                 60:17   + 19:16
 51. Janas Petr               PGP0200   SK Praga                 60:31   + 19:30
 52. Nitsch Karel             FSP7611   VSK ČVUT Fakulta Staveb  60:40   + 19:39
 53. Černý Martin             TAP8902   KOB TRETRA Praha         60:49   + 19:48
 54. Siegl Roman              MFP6700   VŠSK MFF UK Praha        61:29   + 20:28
 55. Procházka Vít            KPY8000   SOOB TJ Sokol Kralupy n  61:58   + 20:57
 56. Dvořák Miroslav          ZBP7601   OOB SK Zbraslav          62:47   + 21:46
 57. Klomínský Václav         KPY8700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  63:36   + 22:35
 58. Pračka Tomáš             RIC7302   OB Říčany                64:42   + 23:41
 59. Šunka Jan                LOU7600   SK Moravan Louňovice     65:26   + 24:25
 60. Šimša Jaromír            MFP7100   VŠSK MFF UK Praha        65:49   + 24:48
 61. Pecháček Libor           RIC7600   OB Říčany                67:12   + 26:11
 62. Šimek Tomáš              FSP6304   VSK ČVUT Fakulta Staveb  70:17   + 29:16
 63. Skalka Jakub             5RX9101   NNN                      71:33   + 30:32
 64. Lohr Ivo                 SCP6801   OK Sparta Praha          71:57   + 30:56
 65. Škvor Adam               KAM0202   OK Kamenice              72:10   + 31:09
 66. Klaška Pavel             DKP6500   Oddíl OB Kotlářka        73:11   + 32:10
 67. Málek Martin             8FX8900   TJ Kobylisy              73:44   + 32:43
 68. Vojtík Petr              DKP7203   Oddíl OB Kotlářka        74:06   + 33:05
 69. Kohl Jiří                KPY6201   SOOB TJ Sokol Kralupy n  77:45   + 36:44
 70. Krška Vojtěch            KTA8901   SK Kotnov Tábor          84:29   + 43:28
 71. Liška Petr               KPY8601   SOOB TJ Sokol Kralupy n  86:25   + 45:24
     Vaněk Petr               ZBP7302   OOB SK Zbraslav           DISK          
     Čermák Radek             PGP6405   SK Praga                  DISK          
  MS Kettner Vojtěch          KAM9601   OK Kamenice              37:09   +      
--------------------------------------------------------------------------------

H35 4.47 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Junek Petr               STH7801   SK Studenec              36:08          
  2. Nemšovský Petr           PGP7602   SK Praga                 39:17   + 3:09 
  3. Pavlíček Lubomír         KPY7800   SOOB TJ Sokol Kralupy n  39:33   + 3:25 
  4. Arnošt Kamil             DOR7301   OK Dobříš                40:05   + 3:57 
  5. Lepšík Petr              SJC8203   Sportcentrum Jičín       42:28   + 6:20 
  6. Pompach Petr             TAP7801   KOB TRETRA Praha         43:30   + 7:22 
  7. Collis Mark              DKP7703   Oddíl OB Kotlářka        43:46   + 7:38 
  8. Pilát Miroslav           DKL7900   KOB Kladno               44:20   + 8:12 
  9. Houska Jindřich          DOR7601   OK Dobříš                47:19   + 11:11
 10. Šindelka Antonín         RBK7215   SK Radioklub Blansko     47:31   + 11:23
 11. Šemelík Petr             DKL6901   KOB Kladno               47:32   + 11:24
 12. Koten Pavel              RIC7200   OB Říčany                47:51   + 11:43
 13. Bartaloš Tomáš           PGP8010   SK Praga                 48:02   + 11:54
 14. Hill Richard             21G7600   Airienteers              48:44   + 12:36
 15. Švec Karel               ZVO7601   OB SK Zvole              49:08   + 13:00
 16. Ledinský Martin          DKP7901   Oddíl OB Kotlářka        50:20   + 14:12
 17. Kolář Tomáš              SLA7103   SKOB Slaný               51:38   + 15:30
 18. Pelant Michal            RIC7400   OB Říčany                51:45   + 15:37
 19. Geisler Michal           DKL7500   KOB Kladno               52:17   + 16:09
 20. Střelba Ondřej           KTA7501   SK Kotnov Tábor          52:21   + 16:13
 21. Procházka Antonín        DCE5500   KOB Dobřichovice         53:15   + 17:07
 22. Vláčil Daniel            JPV7307   Oddíl OS SK Prostějov    53:29   + 17:21
 23. Černý Michal             ROU7505   SKOB Roudnice nad Labem  54:29   + 18:21
 24. Jandera Tomáš            SOB7300   SOBSA                    55:34   + 19:26
 25. Tejkl Jiří               DOB7700   KOB Dobruška             58:07   + 21:59
 26. Hruska Tomas             5IZ7500   Hruska                   58:51   + 22:43
 27. Pilař Marek              CEP7700   Čepíci                   59:07   + 22:59
 28. Svatý Jakub              PGP7610   SK Praga                 60:08   + 24:00
 29. Tolar Jan                RIC7301   OB Říčany                62:26   + 26:18
 30. Janeček Ondřej           SOB7001   SOBSA                    62:28   + 26:20
 31. Kučera Pavel             DOR7101   OK Dobříš                63:02   + 26:54
 32. Milota Jan               KAM7200   OK Kamenice              63:18   + 27:10
 33. Michalský Richard        RIC7703   OB Říčany                64:56   + 28:48
 34. Doležal Martin           PGP8100   SK Praga                 65:30   + 29:22
 35. Vítek Jiří               DKL7300   KOB Kladno               66:06   + 29:58
 36. Svoboda Jiří             ROZ7500   OK Roztoky               67:04   + 30:56
 37. Jedlička Michal          DKL8000   KOB Kladno               68:22   + 32:14
 38. Matys Jan                DOR8001   OK Dobříš                69:31   + 33:23
 39. Nekvasil Michal          DKP7501   Oddíl OB Kotlářka        71:21   + 35:13
 40. Motyčka Michal           9BC7401   NNN                      72:03   + 35:55
 41. Kříž Dušan               KRL7800   Kometa Kralovice         73:26   + 37:18
 42. Chmelík Petr             DOR8100   OK Dobříš                73:32   + 37:24
 43. Vejražka Jiří            KPY7400   SOOB TJ Sokol Kralupy n  79:44   + 43:36
 44. Mátl Radek               RIC7900   OB Říčany               101:53   + 65:45
 45. Hladík Zdeněk            DKP7401   Oddíl OB Kotlářka       119:10   + 83:02
     Němec Jan                SOB7500   SOBSA                     DISK          
  MS Žemla Tomáš              KAM7105   OK Kamenice              48:40   + 12:32
--------------------------------------------------------------------------------

H45 4.18 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrian Petr            PGP7203   SK Praga                 36:43          
  2. Novák Ivo                OKP6200   SK OK 24 Praha           39:01   + 2:18 
  3. Bílý Milan               JES7001   OK Rakovník              40:25   + 3:42 
  4. Aschermann Jan           VSP6902   USK Praha                44:09   + 7:26 
  5. Doubek Petr              SLA7000   SKOB Slaný               45:30   + 8:47 
  6. Straka Lukáš             SLA7002   SKOB Slaný               46:54   + 10:11
  7. Kettner Pavel            HCE5900   TJ Hostivice             48:01   + 11:18
  8. Černý Libor              MLA6901   MLOK Mariánské Lázně     48:10   + 11:27
  9. Kabát Jan                EKP6912   VŠTJ Ekonom Praha        48:33   + 11:50
 10. Kožina Petr              PGP6000   SK Praga                 48:40   + 11:57
 11. Suk Jiří                 MFP6401   VŠSK MFF UK Praha        48:53   + 12:10
 12. Šrámek Petr              RIC6905   OB Říčany                49:52   + 13:09
 13. Straka Daniel            KAM6602   OK Kamenice              50:22   + 13:39
 14. Přibík Jan               PGP6301   SK Praga                 50:40   + 13:57
 15. Kalousek Jiří            DKP6901   Oddíl OB Kotlářka        52:41   + 15:58
 16. Šubrt Antonín            DKP7100   Oddíl OB Kotlářka        53:30   + 16:47
 17. Tihon Jaroslav           TAP6102   KOB TRETRA Praha         54:36   + 17:53
 18. Kubec Martin             DOB7002   KOB Dobruška             55:00   + 18:17
 19. Fanta Miroslav           EKP5800   VŠTJ Ekonom Praha        55:32   + 18:49
 20. Hejtmánek Vladimír       TAP5802   KOB TRETRA Praha         57:05   + 20:22
 21. Cincibus Pavel           FSP6605   VSK ČVUT Fakulta Staveb  57:19   + 20:36
 22. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          57:51   + 21:08
 23. Málek Martin             8FX6500   TJ Kobylisy              59:14   + 22:31
 24. Hájek Tomáš              ZVO6401   OB SK Zvole              60:24   + 23:41
 25. Stehno Pavel             DKP4900   Oddíl OB Kotlářka        60:39   + 23:56
 26. Fiala Zdeněk             TAP5501   KOB TRETRA Praha         61:05   + 24:22
 27. Forst Libor              MFP6301   VŠSK MFF UK Praha        64:34   + 27:51
 28. Votava Petr              KNC6602   Sokol Kostelec n. Č. l.  65:55   + 29:12
 29. Pavlů Jaroslav           DCE6100   KOB Dobřichovice         65:56   + 29:13
 30. Hora Vladimír            VSP5100   USK Praha                67:10   + 30:27
 31. Svoboda Ondřej           ROZ7100   OK Roztoky               69:53   + 33:10
 32. Sysel Zdeněk             PGP5200   SK Praga                 71:03   + 34:20
 33. Bláha Jan                SJP6800   KČT Slavoj Praha         72:39   + 35:56
 34. Uhlíř Patrik             LBE7000   TJ Lokomotiva Beroun     73:03   + 36:20
 35. Zmátlo Radek             TAP6400   KOB TRETRA Praha         74:51   + 38:08
 36. Sedláček Jaroslav        ROZ6801   OK Roztoky               77:37   + 40:54
 37. Dobeš Václav             KPY5701   SOOB TJ Sokol Kralupy n  79:25   + 42:42
 38. Černý Daniel             TAP7200   KOB TRETRA Praha         80:50   + 44:07
 39. Jiras Jiří               DOR6900   OK Dobříš                81:14   + 44:31
 40. Müller Jan               HCE6800   TJ Hostivice             88:34   + 51:51
 41. Swart Jan                DKL7001   KOB Kladno               89:03   + 52:20
 42. De Heij Michel           RIC6900   OB Říčany                93:23   + 56:40
 43. Šomvársky Ján            NNN5500   Neregistrovaní (NNN)     93:34   + 56:51
 44. Izák Pavel               LME7102   SK Los Mělník           118:10   + 81:27
 45. Hradil Jiří              HCE7200   TJ Hostivice            125:46   + 89:03
     Krausz Milan             FSP6700   VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 3.44 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. John Vladimír            OLP5502   PSK Olymp Praha          44:02          
  2. Jaroš Vladimír           DCE5400   KOB Dobřichovice         44:49   + 0:47 
  3. Peterka František        TJP4900   TJ Sokol Troja           50:03   + 6:01 
  4. Wald František           FSP5300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  50:40   + 6:38 
  5. Nentvich Lubomír         DOR5800   OK Dobříš                50:52   + 6:50 
  6. Strejc Jaroslav          ZVO6101   OB SK Zvole              51:07   + 7:05 
  7. Koč Lumír                MKP5401   SK GORDIC Praha Kačerov  51:49   + 7:47 
  8. Hájek Jan                MAS5401   KČT Aš                   52:55   + 8:53 
  9. Kraus Ota                TJP5700   TJ Sokol Troja           58:20   + 14:18
 10. Borovička Milan          FSP6104   VSK ČVUT Fakulta Staveb  59:05   + 15:03
 11. Kudrnáč Martin           HCE5901   TJ Hostivice             61:56   + 17:54
 12. Šváb Jan                 VSP5801   USK Praha                63:44   + 19:42
 13. Chotětický Václav        MAS5200   KČT Aš                   65:11   + 21:09
 14. Buk Miloslav             ROU6202   SKOB Roudnice nad Labem  66:23   + 22:21
 15. Malačka Milan            DKP6000   Oddíl OB Kotlářka        66:52   + 22:50
 16. Soukup Václav            VSP5600   USK Praha                70:32   + 26:30
     Paukert Milan            TJP5000   TJ Sokol Troja            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 2.64 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fujan Sláva              DKL4800   KOB Kladno               34:54          
  2. Novák Miloš              SCP4600   OK Sparta Praha          35:44   + 0:50 
  3. Jelínek Martin           PGP5103   SK Praga                 36:30   + 1:36 
  4. Novotný Jiří             SLP4601   OOB Slavia Praha         36:47   + 1:53 
  5. Čadil Jan                FSP4300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  39:19   + 4:25 
  6. Přeček Zdeněk            SCP5200   OK Sparta Praha          39:30   + 4:36 
  7. Lebduška Petr            ROU4702   SKOB Roudnice nad Labem  47:53   + 12:59
  8. Paul Josef               DCE4401   KOB Dobřichovice         48:49   + 13:55
  9. Matějů Ivan              UVP4600   Slovan Praha             51:04   + 16:10
 10. Duda František           KPY4600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  51:47   + 16:53
 11. Denemarek Oldřich        BBM5100   BETA URSUS Orienteering  53:38   + 18:44
 12. Brumek Stanislav         DKL5201   KOB Kladno               61:42   + 26:48
 13. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     61:46   + 26:52
 14. Valášek Josef            SCP4501   OK Sparta Praha          62:09   + 27:15
 15. Šťovíček Jan             DVP5001   TJ Sokol Praha Spořilov  73:49   + 38:55
     Zelený Vladimír          PGP4800   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75 2.20 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Attl Vladimír            PGP3800   SK Praga                 36:52          
  2. Bláha Svatopluk          SJP3501   KČT Slavoj Praha         62:46   + 25:54
  3. Kalivoda Viktor          KNC3300   Sokol Kostelec n. Č. l.  72:10   + 35:18
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.79 km, 5 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zápotocký Tomáš          SLA1200   SKOB Slaný               18:58          
  2. Kubec Adam               DOB0900   KOB Dobruška             19:08   + 0:10 
  3. Nekvasilová Julie        DKP1252   Oddíl OB Kotlářka        20:09   + 1:11 
  4. Pangrácová Eva           MFP1051   VŠSK MFF UK Praha        20:30   + 1:32 
  5. Kašpar Adam              DOR1101   OK Dobříš                21:31   + 2:33 
  6. Studnička Petr           NNN       Neregistrovaní (NNN)     23:01   + 4:03 
  7. Studnička Filip          NNN       Neregistrovaní (NNN)     23:02   + 4:04 
  8. Hladík Filip             DKP1102   Oddíl OB Kotlářka        23:28   + 4:30 
  9. Lazar David              RIC1001   OB Říčany                24:12   + 5:14 
 10. Herynková Klára          RIC0758   OB Říčany                24:35   + 5:37 
 11. Pompachová Natálie       TAP0952   KOB TRETRA Praha         24:41   + 5:43 
 12. Votruba Dan              TAP1045   KOB TRETRA Praha         25:07   + 6:09 
 13. Hill Daisy               21G0950   Airienteers              25:38   + 6:40 
 14. Gregor Filip             TAP0906   KOB TRETRA Praha         25:52   + 6:54 
 15. Janda Martin             NNN0964   Neregistrovaní (NNN)     26:05   + 7:07 
 16. Svatý Filip              NNN       Neregistrovaní (NNN)     26:21   + 7:23 
 17. Šavelová Kateřina        DKP1154   Oddíl OB Kotlářka        26:33   + 7:35 
 18. Šťovíček Jan             DVP1001   TJ Sokol Praha Spořilov  27:04   + 8:06 
 19. Lenská Tereza            DKP1054   Oddíl OB Kotlářka        27:13   + 8:15 
 20. Preisler Kryštof         NNN       Neregistrovaní (NNN)     27:18   + 8:20 
 21. Vydra Jan                NNN       Neregistrovaní (NNN)     27:22   + 8:24 
 22. Albl Matouš              LME1111   SK Los Mělník            27:27   + 8:29 
 23. Benda Daniel             NNN1111   Neregistrovaní (NNN)     27:44   + 8:46 
 24. Krátký Filip             NNN       Neregistrovaní (NNN)     27:49   + 8:51 
 25. Magazu Sophia            DOR1152   OK Dobříš                27:59   + 9:01 
 26. Brodský Matěj            HCE2020   TJ Hostivice             28:08   + 9:10 
 27. Uhlířová Marie           LBE0950   TJ Lokomotiva Beroun     28:35   + 9:37 
 28. Sláma Marek              KAM       OK Kamenice              28:40   + 9:42 
 29. Hezká Adéla              DOR1053   OK Dobříš                28:52   + 9:54 
 30. Hezká Tereza             DOR0855   OK Dobříš                28:59   + 10:01
 31. Procházková Aneta        DKP1153   Oddíl OB Kotlářka        29:17   + 10:19
 32. Junek Kryštof            STH1201   SK Studenec              29:37   + 10:39
 33. Paldusová Ema            NNN       Neregistrovaní (NNN)     29:39   + 10:41
 34. Uhlířová Eliška          LBE1150   TJ Lokomotiva Beroun     30:36   + 11:38
 35. Balga Filip              DKP1104   Oddíl OB Kotlářka        30:41   + 11:43
 36. Arnošt Daniel            DOR1200   OK Dobříš                31:11   + 12:13
 37. Mišek Michal             KAM1300   OK Kamenice              31:30   + 12:32
 38. Štěpánková Emma          TAP0945   KOB TRETRA Praha         31:54   + 12:56
 39. Ryppelová Anna           TAP0845   KOB TRETRA Praha         32:39   + 13:41
 40. Cajthamlová Anna         DKP1050   Oddíl OB Kotlářka        33:01   + 14:03
 41. Šeborová Barbora         DKL1150   KOB Kladno               33:42   + 14:44
 42. Lacina Jan               DKP0717   Oddíl OB Kotlářka        33:56   + 14:58
 43. Motyčka Michal           9BC0701   NNN                      34:25   + 15:27
 44. Lacinová Zuzana          DKP1055   Oddíl OB Kotlářka        35:39   + 16:41
 45. Rejšková Klára           KAM1251   OK Kamenice              35:54   + 16:56
 46. Šunková Sára             LOU1051   SK Moravan Louňovice     37:02   + 18:04
 47. Šunka Hubert             LOU1200   SK Moravan Louňovice     37:03   + 18:05
 48. Janda Vít                NNN1264   Neregistrovaní (NNN)     38:03   + 19:05
 49. Míka Luboš               DKP1101   Oddíl OB Kotlářka        38:42   + 19:44
 50. Cajthamlová Barbora      DKP1250   Oddíl OB Kotlářka        39:02   + 20:04
 51. Pokorná Elen             KAM1151   OK Kamenice              39:48   + 20:50
 52. Vít Damien               SPC1300   SPORTICUS team           40:02   + 21:04
 53. Vítová Marianne          SPC1150   SPORTICUS team           40:04   + 21:06
 54. Mrázková Berta           SJC1151   Sportcentrum Jičín       40:54   + 21:56
 55. Vítová Markéta           SPC8450   SPORTICUS team           40:57   + 21:59
 56. Mrázek Emil              SJC1300   Sportcentrum Jičín       42:27   + 23:29
 57. Lhotský Marek            DVP4445   TJ Sokol Praha Spořilov  43:12   + 24:14
 58. Sanna Vivian             DKP0751   Oddíl OB Kotlářka        43:26   + 24:28
 59. Šťovíček Filip           DVP1201   TJ Sokol Praha Spořilov  44:00   + 25:02
 60. Škáchová Evelína         KAM       OK Kamenice              44:58   + 26:00
 61. Pecklová Laura           DOR1150   OK Dobříš                46:47   + 27:49
 62. Schrage Anna Walravina   LPM1250   OK Lokomotiva Plzeň      47:45   + 28:47
 63. Karban Ondřej            DKP1100   Oddíl OB Kotlářka        56:15   + 37:17
 64. Lhotská Linda            DVP4446   TJ Sokol Praha Spořilov  59:39   + 40:41
 65. Míka Zbyněk              DKP1301   Oddíl OB Kotlářka        67:53   + 48:55
 66. Pecánek Matěj            TEP1300   Tempo Praha              68:48   + 49:50
 67. Němcová Roza             NNN0002   Neregistrovaní (NNN)     69:08   + 50:10
 68. Bartošová Natálie        NNN       Neregistrovaní (NNN)     73:25   + 54:27
 69. Černý Ota                CEP1302   Čepíci                   76:37   + 57:39
 70. Nitsch Lukáš             FSP1200   VSK ČVUT Fakulta Staveb  77:02   + 58:04
 71. Černý Vít                CEP1500   Čepíci                   77:03   + 58:05
 72. Bulířová Dora            NNN       Neregistrovaní (NNN)     79:08   + 60:10
     Skripnik Kilián          NNN       Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.44 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sotonová Jitka           NNN       Neregistrovaní (NNN)     25:57          
  2. Zemanová Alena           KTA6351   SK Kotnov Tábor          29:55   + 3:58 
  3. Kršková Lenka            KTA8851   SK Kotnov Tábor          31:11   + 5:14 
  4. Němeček Štěpán           NNN       Neregistrovaní (NNN)     32:55   + 6:58 
  5. Baštová Jana             DOR7452   OK Dobříš                37:45   + 11:48
  6. Kučerová Bára            DOR7851   OK Dobříš                39:20   + 13:23
  7. Kotulán Jiří             NNN       Neregistrovaní (NNN)     39:43   + 13:46
  8. Berounský Petr           VSP7203   USK Praha                39:59   + 14:02
  9. Husáková Petra           SLA7452   SKOB Slaný               40:02   + 14:05
 10. Jeřábek Vít              NNN       Neregistrovaní (NNN)     42:04   + 16:07
 10. Schnablová Renáta        RIC7854   OB Říčany                42:04   + 16:07
 12. Šimerka Jakub            PGP0407   SK Praga                 42:31   + 16:34
 13. Hořovská Vlaďka          NNN       Neregistrovaní (NNN)     42:57   + 17:00
 14. Rousová Jana             DKLxxxx   KOB Kladno               43:04   + 17:07
 15. Krejčí Ladislav          ROU7301   SKOB Roudnice nad Labem  43:49   + 17:52
 16. Rejšková Blanka          KAM7751   OK Kamenice              43:52   + 17:55
 17. Brettl František         PGP7709   SK Praga                 43:56   + 17:59
 18. Černá Marcela            6YC7151   Neregistrovaní           44:29   + 18:32
 19. Jedličková Josefína      VSP0651   USK Praha                46:08   + 20:11
 20. Hruškovi Štěpán a VojtěchNNN       Neregistrovaní (NNN)     47:30   + 21:33
 21. Hlavatý Karel            SJP4200   KČT Slavoj Praha         49:16   + 23:19
 22. Stoklasová Kamila        RIC7852   OB Říčany                51:37   + 25:40
 23. Maroušek Jan             NNN       Neregistrovaní (NNN)     52:20   + 26:23
 24. Chmelíková Vlasta        DOR7753   OK Dobříš                56:45   + 30:48
 25. Přibíková Agáta          PGP0651   SK Praga                 57:20   + 31:23
 26. Ludvík Filip             NNN       Neregistrovaní (NNN)     57:22   + 31:25
 27. Priehodová Kateřina      99Z7800   Lísteček                 60:23   + 34:26
 28. Janasová Barbora         PGP7152   SK Praga                 60:35   + 34:38
 29. Berounská Helena         VSP7257   USK Praha                61:01   + 35:04
 30. Beňová Pavlína           NNN       Neregistrovaní (NNN)     61:10   + 35:13
 31. Lohrová Hana             SCP6550   OK Sparta Praha          61:16   + 35:19
 32. Pilátová Amálie          DKL0450   KOB Kladno               61:22   + 35:25
 33. Sázávská Markéta         NNN       Neregistrovaní (NNN)     62:11   + 36:14
 34. Koubková Daniela         DOR7451   OK Dobříš                64:02   + 38:05
 35. Michálek Petr            NNN       Neregistrovaní (NNN)     65:13   + 39:16
 36. Prouzová Zuzana          DKP6250   Oddíl OB Kotlářka        75:02   + 49:05
 37. Procházková Jitka        KPY7850   SOOB TJ Sokol Kralupy n  76:17   + 50:20
 38. Cichrová Iveta           TAP7752   KOB TRETRA Praha         89:02   + 63:05
 39. Samohýl Richard          PGP2800   SK Praga                147:58   + 122:01
     Zeman Peter              NNN       Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Šuráňová Petra           NNN       Neregistrovaní (NNN)      DISK          
     Fujdiak Štefan           NNN       Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T3 3.28 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Černý Ondřej             CEP7800   Čepíci                   41:11          
  2. Špičáková Barbora        NNN       Neregistrovaní (NNN)     44:39   + 3:28 
  3. Prokešová Marie          NNN       Neregistrovaní (NNN)     47:43   + 6:32 
  4. Meier Milan              VLI7301   Slavia Liberec orientee  50:53   + 9:42 
  5. Brachtl Daniel           ZVO6902   OB SK Zvole              51:49   + 10:38
  6. Šubrt Evžen              TAP8000   KOB TRETRA Praha         56:52   + 15:41
  7. Lorencová Marcela        DOR7752   OK Dobříš                57:52   + 16:41
  8. Prouza Jaromír           DKP8705   Oddíl OB Kotlářka        61:01   + 19:50
  9. Hrubý František          6YC0200   Neregistrovaní           62:16   + 21:05
 10. Pokorný Stanislav        RIC7602   OB Říčany                62:55   + 21:44
 11. Černý Radomír            HCE6901   TJ Hostivice             65:31   + 24:20
 12. Bártíková Irena          VSP7461   USK Praha                67:05   + 25:54
 13. Hamáček Michal           ZVO       OB SK Zvole              71:05   + 29:54
 14. Cincibusová Jana         FSP8465   VSK ČVUT Fakulta Staveb  71:06   + 29:55
 15. Paldusová Daniela        9JC7900   neregistrovaní - Všenor  74:19   + 33:08
 16. Vláčilová Kateřina       JPV7757   Oddíl OS SK Prostějov    74:53   + 33:42
 17. Kándlová Adéla           DCE7550   KOB Dobřichovice         75:31   + 34:20
 18. Šubrt Jiří               TEP6100   Tempo Praha              78:00   + 36:49
 19. Černá Petra              HCE7751   TJ Hostivice             79:22   + 38:11
 20. Bláhová Kateřina         SJP7350   KČT Slavoj Praha         79:36   + 38:25
 21. Vintrová Kateřina        NNN       Neregistrovaní (NNN)     79:39   + 38:28
 22. Ransdorf Miroslav        NNN       Neregistrovaní (NNN)     82:41   + 41:30
 23. Lazarová Pavla           NNN       Neregistrovaní (NNN)     82:54   + 41:43
 24. Hradilová Katarína       HCE7350   TJ Hostivice             84:10   + 42:59
 25. Knoška Robert            NNN       Neregistrovaní (NNN)     86:52   + 45:41
 26. Šťovíčková Dagmar        DVP4444   TJ Sokol Praha Spořilov  90:55   + 49:44
 27. Pecklová Jarmila         DOR7950   OK Dobříš               107:58   + 66:47
 28. Trdá Iva                 NNN       Neregistrovaní (NNN)    117:23   + 76:12
 29. Hájek Jaroslav           NNN       Neregistrovaní (NNN)    120:19   + 79:08
 30. Máša Aleš                NNN       Neregistrovaní (NNN)    126:22   + 85:11
 31. Knoška Martin            NNN       Neregistrovaní (NNN)    164:31   + 123:20
     Němečková Michaela       NNN       Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T5 5.07 km, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Trnková Dana             VSP7351   USK Praha                58:03          
  2. Pohl Zdeněk              TAP7606   KOB TRETRA Praha         58:59   + 0:56 
  3. Kohoutek Jan             RIC7303   OB Říčany                67:23   + 9:20 
  3. Doležal Jan              5EZ8400   Neregistrovaní - Doleža  67:23   + 9:20 
  5. Valtr Pavel              MFP6600   VŠSK MFF UK Praha        71:17   + 13:14
  6. Silný Ondřej             PHK7906   OK 99 Hradec Králové     75:50   + 17:47
  7. Jakovec Petr             6KC8601   Neregistrovaný           78:04   + 20:01
  8. Veselá Iva               NNN1288   Neregistrovaní (NNN)     81:37   + 23:34
  9. Veselý Jan               NNN1287   Neregistrovaní (NNN)     86:28   + 28:25
 10. Bartoš Marián                                               89:10   + 31:07
 11. Ouda Martin              6KC-000   Neregistrovaný           95:48   + 37:45
 12. Šimůnek Petr             MFP9849   VŠSK MFF UK Praha        97:50   + 39:47
 13. Peckl Martin             DOR7701   OK Dobříš                97:59   + 39:56
 14. Vít David                SPC7200   SPORTICUS team           99:37   + 41:34
 15. Lorenc Václav            DOR7200   OK Dobříš               101:34   + 43:31
 16. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš               109:24   + 51:21
 17. Kopáčková Alena          DOR6450   OK Dobříš               111:08   + 53:05
 18. Svoboda Miroslav         FSP2224   VSK ČVUT Fakulta Staveb 114:46   + 56:43
 19. Kopáček Jiří             DOR6100   OK Dobříš               119:21   + 61:18
 20. Bořilová Magdaléna       NNN6565   Neregistrovaní (NNN)    123:55   + 65:52
 21. Černý David              HCE0000   TJ Hostivice            128:30   + 70:27
 22. Černá Kateřina           HCE9850   TJ Hostivice            130:21   + 72:18
 23. Černý Petr               HCE0100   TJ Hostivice            130:31   + 72:28
 24. Jirkovská Kateřina       6KC7550   Neregistrovaný          151:13   + 93:10
 25. Jírová Monika            ROZ7350   OK Roztoky              156:24   + 98:21
 26. Bednářová Barbora        6KC7650   Neregistrovaný          163:12   + 105:09
 27. Černá Karolína           HCE0050   TJ Hostivice            164:00   + 105:57
     Straka Tomáš             SLA9702   SKOB Slaný                DISK          
     Šťovíček Jan             DVP7703   TJ Sokol Praha Spořilov   DISK          
     Náhlíková Erika          HCE9750   TJ Hostivice              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------