Kód závodu : 3890
Název : Oblastní žebříček
Datum : 22.10.2017
Místo konání : Babice, Vavřetice
Mapa : Gabrhele, 1:10 000, e=5m, stav: říjen 2017
Pořadatel : KAM - OK Kamenice
Ředitel závodu : Prášek Přemysl - R3
Hlavní rozhodčí : Kettner Lukáš - R3
Stavitel tratí : Kettner Vojtěch - R3
Kategorie: H35
H35 4.47 km, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Junek Petr STH7801 SK Studenec 36:08
2. Nemšovský Petr PGP7602 SK Praga 39:17 + 3:09
3. Pavlíček Lubomír KPY7800 SOOB TJ Sokol Kralupy n 39:33 + 3:25
4. Arnošt Kamil DOR7301 OK Dobříš 40:05 + 3:57
5. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 42:28 + 6:20
6. Pompach Petr TAP7801 KOB TRETRA Praha 43:30 + 7:22
7. Collis Mark DKP7703 Oddíl OB Kotlářka 43:46 + 7:38
8. Pilát Miroslav DKL7900 KOB Kladno 44:20 + 8:12
9. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 47:19 + 11:11
10. Šindelka Antonín RBK7215 SK Radioklub Blansko 47:31 + 11:23
11. Šemelík Petr DKL6901 KOB Kladno 47:32 + 11:24
12. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 47:51 + 11:43
13. Bartaloš Tomáš PGP8010 SK Praga 48:02 + 11:54
14. Hill Richard 21G7600 Airienteers 48:44 + 12:36
15. Švec Karel ZVO7601 OB SK Zvole 49:08 + 13:00
16. Ledinský Martin DKP7901 Oddíl OB Kotlářka 50:20 + 14:12
17. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 51:38 + 15:30
18. Pelant Michal RIC7400 OB Říčany 51:45 + 15:37
19. Geisler Michal DKL7500 KOB Kladno 52:17 + 16:09
20. Střelba Ondřej KTA7501 SK Kotnov Tábor 52:21 + 16:13
21. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 53:15 + 17:07
22. Vláčil Daniel JPV7307 Oddíl OS SK Prostějov 53:29 + 17:21
23. Černý Michal ROU7505 SKOB Roudnice nad Labem 54:29 + 18:21
24. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 55:34 + 19:26
25. Tejkl Jiří DOB7700 KOB Dobruška 58:07 + 21:59
26. Hruska Tomas 5IZ7500 Hruska 58:51 + 22:43
27. Pilař Marek CEP7700 Čepíci 59:07 + 22:59
28. Svatý Jakub PGP7610 SK Praga 60:08 + 24:00
29. Tolar Jan RIC7301 OB Říčany 62:26 + 26:18
30. Janeček Ondřej SOB7001 SOBSA 62:28 + 26:20
31. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 63:02 + 26:54
32. Milota Jan KAM7200 OK Kamenice 63:18 + 27:10
33. Michalský Richard RIC7703 OB Říčany 64:56 + 28:48
34. Doležal Martin PGP8100 SK Praga 65:30 + 29:22
35. Vítek Jiří DKL7300 KOB Kladno 66:06 + 29:58
36. Svoboda Jiří ROZ7500 OK Roztoky 67:04 + 30:56
37. Jedlička Michal DKL8000 KOB Kladno 68:22 + 32:14
38. Matys Jan DOR8001 OK Dobříš 69:31 + 33:23
39. Nekvasil Michal DKP7501 Oddíl OB Kotlářka 71:21 + 35:13
40. Motyčka Michal 9BC7401 NNN 72:03 + 35:55
41. Kříž Dušan KRL7800 Kometa Kralovice 73:26 + 37:18
42. Chmelík Petr DOR8100 OK Dobříš 73:32 + 37:24
43. Vejražka Jiří KPY7400 SOOB TJ Sokol Kralupy n 79:44 + 43:36
44. Mátl Radek RIC7900 OB Říčany 101:53 + 65:45
45. Hladík Zdeněk DKP7401 Oddíl OB Kotlářka 119:10 + 83:02
Němec Jan SOB7500 SOBSA DISK
MS Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 48:40 + 12:32
--------------------------------------------------------------------------------