Kód závodu          : 3905
Název               : INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Datum               : 05.05.2018
Místo konání        : Hostomice-Lštěň
Pořadatel           : PGP - SK Praga
Ředitel závodu      : Procházka Pavel - R2
Hlavní rozhodčí     : Sysel Ondřej - R1
Ředitel závodu      : Procházka Pavel - R2
Stavitel tratí      : Flasar Jan - R1

D10L 2.40 km, 50 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vondrová Eliška          FSP0850   VSK ČVUT Fakulta Staveb  21:40          
  2. Nedbalová Magdalena      MFP1053   Matfyz Praha             25:20   + 3:40 
  3. Fišáková Lucie Johanka   MLA0950   MLOK Mariánské Lázně     27:04   + 5:24 
  4. Hánělová Lucie           ZVO0952   OB SK Zvole              28:17   + 6:37 
  5. Hezká Tereza             DOR0855   OK Dobříš                31:28   + 9:48 
  6. Hill Daisy               21G0950   Airienteers              31:41   + 10:01
  7. Ehlerová Michaela        VSP1050   USK Praha                35:06   + 13:26
  8. Bolinová Evelína         FSP1150   VSK ČVUT Fakulta Staveb  35:08   + 13:28
  9. Škultéty Kristýna                                           38:54   + 17:14
 10. Kurfürstová Marie        FSP1050   VSK ČVUT Fakulta Staveb  39:37   + 17:57
     Hrdličková Anna          DOR0955   OK Dobříš                 DISK          
     Hezká Adéla              DOR1053   OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D10 2.24 km, 60 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mullis Carolina          DKP0951   Oddíl OB Kotlářka        17:28          
  2. Gelnerová Markéta        KRL0952   Kometa Kralovice         18:19   + 0:51 
  3. Malečková Pavlína        VSP0855   USK Praha                19:45   + 2:17 
  4. Nemšovská Magdalena      VSP0853   USK Praha                20:16   + 2:48 
  5. Novotná Karolína         TUR0853   OOB TJ Turnov            20:49   + 3:21 
  6. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  21:18   + 3:50 
  7. Sobotová Kateřina        VPM0851   KOS Slavia Plzeň         23:01   + 5:33 
  8. Zakouřilová Klára        VSP0850   USK Praha                24:51   + 7:23 
  9. Ehlerová Anna            VSP0854   USK Praha                25:21   + 7:53 
 10. Hanáková Aneta           KRL0951   Kometa Kralovice         26:58   + 9:30 
 11. Petriláková Amálie       DOR0953   OK Dobříš                27:17   + 9:49 
 12. Seidlová Magdalena       RIC0950   OB Říčany                29:18   + 11:50
 13. Šimůnková Michaela       TAP0851   KOB Tretra Praha         30:23   + 12:55
 14. Synková Elena            DOK0850   OK Doksy                 30:31   + 13:03
 15. Kamenická Tereza Ester   OSN0888   SK Orientační sporty No  31:40   + 14:12
 16. Kučerová Kateřina        VSP0950   USK Praha                32:49   + 15:21
 17. Nedbalová Klára          MFP0850   Matfyz Praha             33:54   + 16:26
 18. Svatá Lucie              PGP0952   SK Praga                 34:32   + 17:04
 19. Housková Adéla           DOR0851   OK Dobříš                35:18   + 17:50
 20. Welc Dominika            3WP0950   KOS BnO Szczecin         52:17   + 34:49
     Janatová Violka          DKP0950   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.51 km, 60 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lamačová Barbora         BOR0750   OK Jiskra Nový Bor       23:03          
  2. Kula Maja                3WP0754   KOS BnO Szczecin         23:30   + 0:27 
  3. Baldrianová Eva          VSP0751   USK Praha                23:31   + 0:28 
  4. Mianowska Tosia          LCE0753   OOB TJ Slovan Luhačovic  23:49   + 0:46 
  5. Lošťáková Sára           LTP0650   OOB TJ Lokomotiva Tepli  24:28   + 1:25 
  6. Borek Alicja             82P0750   UKS Traper Złocieniec    24:44   + 1:41 
  7. Netuková Anežka          SHK0750   OK Slavia Hradec Králov  24:50   + 1:47 
  8. Řeháková Mirka           SKV0652   TJ Slovan Karlovy Vary   26:22   + 3:19 
  9. Baloghová Milena         TJN0750   OOB TJ Tatran Jablonec   27:27   + 4:24 
 10. Klecha Weronika          1VP0750   HKS Azymut Mochy         29:41   + 6:38 
 10. Kurečková Klára          ABM0657   KOB ALFA Brno            29:41   + 6:38 
 12. Skalová Jolana           TJN0653   OOB TJ Tatran Jablonec   29:57   + 6:54 
 13. Savruková Adéla          TJN0656   OOB TJ Tatran Jablonec   30:32   + 7:29 
 14. Miłaszewicz Magdalena    82P0751   UKS Traper Złocieniec    31:51   + 8:48 
 15. Bodurková Denisa         KRL0752   Kometa Kralovice         31:58   + 8:55 
 16. Kohoutková Klára         BSO0650   KOB Baník Sokolov        32:36   + 9:33 
 17. Hajduk Maria             1VP0650   HKS Azymut Mochy         33:46   + 10:43
 18. Gregorová Alice          CTB0751   SK OB Chotěboř           33:52   + 10:49
 19. Fibírová Lucie           FSP0777   VSK ČVUT Fakulta Staveb  36:00   + 12:57
 20. Matyja Weronika          3WP0750   KOS BnO Szczecin         37:50   + 14:47
 21. Šáchová Magdalena        DOR0659   OK Dobříš                38:49   + 15:46
 22. Mikuła Daria             3WP0751   KOS BnO Szczecin         39:35   + 16:32
 23. Fišarová Adéla           KRL0651   Kometa Kralovice         40:06   + 17:03
 24. Jandová Eva              DOR0752   OK Dobříš                41:41   + 18:38
 25. Jąder Sandra             1VP0652   HKS Azymut Mochy         42:55   + 19:52
 26. Kašparová Alžběta        DOR0753   OK Dobříš                46:22   + 23:19
 27. Koudelková Eliška        BOR0652   OK Jiskra Nový Bor       49:32   + 26:29
 28. Müllerová Hana           HCE0650   TJ Hostivice             50:46   + 27:43
 29. Kubacka Wiktoria         1VP0552   HKS Azymut Mochy         52:17   + 29:14
 30. Kolencová Sára           HCE0651   TJ Hostivice             54:36   + 31:33
 31. Ptáčková Hana            PGP0750   SK Praga                 55:50   + 32:47
 32. Murek Emilia             1VP0651   HKS Azymut Mochy         58:23   + 35:20
 33. Dostálová Judita         HCE0750   TJ Hostivice             58:57   + 35:54
 34. Mikuła Iga               3WP0752   KOS BnO Szczecin         59:38   + 36:35
 35. Hlaváčová Lucie          TBM0660   KOS TJ Tesla Brno        81:52   + 58:49
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 2.99 km, 75 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bulířová Ema             TAP0452   KOB Tretra Praha         19:21          
  2. Martanová Lea            VLI0555   Slavia Liberec orientee  20:17   + 0:56 
  3. Richtrová Kamila         VPM0451   KOS Slavia Plzeň         21:17   + 1:56 
  4. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:25   + 3:04 
  5. Knobová Agáta            VRL0453   OOS TJ Spartak Vrchlabí  22:45   + 3:24 
  6. Novotná Michaela         TUR0551   OOB TJ Turnov            22:52   + 3:31 
  7. Štraitová Jolana         VSP0456   USK Praha                22:59   + 3:38 
  8. Černá Ema                ROU0451   SKOB Roudnice nad Labem  23:09   + 3:48 
  9. Pelantová Martina        RIC0550   OB Říčany                23:34   + 4:13 
 10. Matěásková Šárka         JIL0551   OK Jilemnice             23:49   + 4:28 
 11. Holíková Simona          ONO0553   SKOB Ostrov              23:50   + 4:29 
 11. Balejová Julie           KAM0551   OK Kamenice              23:50   + 4:29 
 13. Kožíšková Kateřina       LPM0652   OK Lokomotiva Plzeň      24:00   + 4:39 
 14. Floriánková Františka    VSP0550   USK Praha                24:13   + 4:52 
 15. Šauli Kateřina           VPM0456   KOS Slavia Plzeň         24:24   + 5:03 
 16. Podrábská Alžběta        VLI0451   Slavia Liberec orientee  24:44   + 5:23 
 17. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:57   + 5:36 
 18. Jedličková Kristýna      KAM0455   OK Kamenice              26:00   + 6:39 
 19. De Heij Laura            RIC0450   OB Říčany                26:14   + 6:53 
 20. Kubecová Magdalena       STB0550   TJ Stadion Nový Bor      26:20   + 6:59 
 21. Bartošová Marie          MLA0451   MLOK Mariánské Lázně     26:21   + 7:00 
 22. Mellanová Judita         TUV0559   SOK TJ Turnov            26:39   + 7:18 
 23. Pavlíčková Hana          KPY0450   SOOB TJ Sokol Kralupy n  26:41   + 7:20 
 24. Krejčová Lucie           ROU0453   SKOB Roudnice nad Labem  26:46   + 7:25 
 25. Švecová Karolína         ZVO0557   OB SK Zvole              27:08   + 7:47 
 26. Pračková Ema             RIC0451   OB Říčany                27:19   + 7:58 
 27. Pesničáková Soňa         TJN0451   OOB TJ Tatran Jablonec   27:43   + 8:22 
 28. Bambousková Julie        DOR0650   OK Dobříš                27:48   + 8:27 
 29. Gottsteinová Ema         JIL0451   OK Jilemnice             28:03   + 8:42 
 30. Suková Tereza            VRL0454   OOS TJ Spartak Vrchlabí  28:14   + 8:53 
 31. Novotná Barbora          TUR0552   OOB TJ Turnov            28:15   + 8:54 
 32. Nekvasilová Tereza       DKP0459   Oddíl OB Kotlářka        28:27   + 9:06 
 33. Urban Aneta              82P0450   UKS Traper Złocieniec    28:28   + 9:07 
 34. Kusztelska Natalia       3WP0550   KOS BnO Szczecin         28:37   + 9:16 
 35. Kramlová Barbora         ZVO0452   OB SK Zvole              28:42   + 9:21 
 36. Kulová Laura             ONO0552   SKOB Ostrov              29:19   + 9:58 
 37. Kotenová Barbora         RIC0452   OB Říčany                29:31   + 10:10
 38. Čapková Lucie            KAM0459   OK Kamenice              29:32   + 10:11
 39. Šestáková Marie          VLI0452   Slavia Liberec orientee  29:34   + 10:13
 40. Beranová Hana            VSP0455   USK Praha                29:57   + 10:36
 41. Burešová Eliška          VLI0456   Slavia Liberec orientee  30:50   + 11:29
 42. Andrlová Lea             VLI0453   Slavia Liberec orientee  30:51   + 11:30
 42. Rumlenová Tereza         BOR0453   OK Jiskra Nový Bor       30:51   + 11:30
 44. Staňková Radka           VPM0452   KOS Slavia Plzeň         30:52   + 11:31
 44. Skácelová Adéla          VLI0454   Slavia Liberec orientee  30:52   + 11:31
 46. Šimšová Pavla            MFP0551   Matfyz Praha             31:02   + 11:41
 47. Štemberová Bára          TJN0650   OOB TJ Tatran Jablonec   31:06   + 11:45
 48. Aschermannová Klára      VSP0454   USK Praha                31:18   + 11:57
 49. Szczurko Paulina         82P0550   UKS Traper Złocieniec    31:38   + 12:17
 50. Ziebová Veronika         NEK0450   Nejdek Orienteering      31:44   + 12:23
 51. Zmarzláková Olga         KRL0552   Kometa Kralovice         32:09   + 12:48
 52. Hájková Tereza           TUV0558   SOK TJ Turnov            32:12   + 12:51
 53. Dreier Anna              1VP0550   HKS Azymut Mochy         32:28   + 13:07
 54. Balková Markéta          OPI0450   Orientační sporty Písek  33:05   + 13:44
 55. Kapska Nina              1VP0451   HKS Azymut Mochy         33:07   + 13:46
 56. Skácelová Kateřina       VLI0550   Slavia Liberec orientee  33:18   + 13:57
 57. Počtová Klára            OPI0453   Orientační sporty Písek  33:23   + 14:02
 58. Horáčková Michaela       DKP0551   Oddíl OB Kotlářka        33:47   + 14:26
 59. Nagyová Kateřina         TJN0452   OOB TJ Tatran Jablonec   33:55   + 14:34
 60. Cincibusová Lenka        FSP0450   VSK ČVUT Fakulta Staveb  34:57   + 15:36
 61. Křížková Marie           MAS0450   KČT Aš                   35:04   + 15:43
 62. Gielec Julia             38P0550   UKS Orientus Lodz        35:36   + 16:15
 63. Nováková Nina            KAM0554   OK Kamenice              35:53   + 16:32
 64. Kopecká Anna             JIL0552   OK Jilemnice             37:50   + 18:29
 65. Gonda Julia              1VP0450   HKS Azymut Mochy         38:22   + 19:01
 66. Skrzypczak Marika        1VP0452   HKS Azymut Mochy         41:48   + 22:27
 67. Housková Barbora         DOR0655   OK Dobříš                56:37   + 37:16
 68. Michalewicz Alicja       1VP0551   HKS Azymut Mochy         62:15   + 42:54
 69. Lorencová Jana           DOR0454   OK Dobříš                70:42   + 51:21
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 3.37 km, 70 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandasová Adéla          PHK0255   OK 99 Hradec Králové     23:33          
  2. Bejvlová Karolína        KAM0258   OK Kamenice              24:03   + 0:30 
  3. Martanová Elin           VLI0252   Slavia Liberec orientee  24:13   + 0:40 
  4. Dittrichová Michaela     SKM0251   KOB Směr Kroměříž        24:25   + 0:52 
  5. Holečková Petra          SHK0250   OK Slavia Hradec Králov  24:40   + 1:07 
  6. Blažková Kateřina        SJH0252   SJH Jindřichův Hradec    24:58   + 1:25 
  7. Tichá Dorotea            DKP0351   Oddíl OB Kotlářka        25:15   + 1:42 
  8. Šmelíková Dorota         LCE0260   OOB TJ Slovan Luhačovic  25:30   + 1:57 
  9. Klacková Štěpánka        SJC0253   Sportcentrum Jičín       25:39   + 2:06 
 10. Koberová Kateřina        LPU0352   OK Lokomotiva Pardubice  25:53   + 2:20 
 11. Mulíčková Markéta        ABM0362   KOB ALFA Brno            26:05   + 2:32 
 12. Kastner Maya             42A0251   OLC Währing              26:23   + 2:50 
 13. Černá Kateřina           VPM0250   KOS Slavia Plzeň         27:39   + 4:06 
 14. Marková Ema              STE0252   SK SKI-OB Šternberk      27:45   + 4:12 
 15. Kinštová Tereza          SJH0251   SJH Jindřichův Hradec    27:49   + 4:16 
 16. Chrástová Tereza         STH0251   SK Studenec              28:04   + 4:31 
 17. Fejfarová Tereza         LPU0360   OK Lokomotiva Pardubice  28:05   + 4:32 
 18. Gielec Zuzanna           38P0251   UKS Orientus Lodz        28:12   + 4:39 
 18. Semíková Lucie           KAM0250   OK Kamenice              28:12   + 4:39 
 20. Rýdlová Magdaléna        TJN0251   OOB TJ Tatran Jablonec   28:18   + 4:45 
 21. Krempińska Julia         66P7652   UKS Azymut Pabianice     28:24   + 4:51 
 22. Linková Lucie            TJN0257   OOB TJ Tatran Jablonec   28:51   + 5:18 
 23. Raclavská Vlaďka         UOL0253   SOB Olomouc              29:07   + 5:34 
 24. Hájková Lucie            SOP0350   OOB TJ Slezan Opava      29:54   + 6:21 
 25. Bednaříková Sára         LCE0252   OOB TJ Slovan Luhačovic  30:23   + 6:50 
 26. Sanna Karin              DKP0250   Oddíl OB Kotlářka        30:31   + 6:58 
 27. Růžičková Vendula        CHA0252   OK Chrastava             30:51   + 7:18 
 28. Pekařová Jana            TUR0252   OOB TJ Turnov            31:29   + 7:56 
 29. Hubáčková Dagmar         LCE0351   OOB TJ Slovan Luhačovic  31:31   + 7:58 
 30. Thýnová Martina          SHK0350   OK Slavia Hradec Králov  31:46   + 8:13 
 31. Sudoł Hanna              CHC0352   K.O.B. Choceň            31:54   + 8:21 
 32. Pilná Natálie            VRL0351   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:59   + 8:26 
 33. Gradek Zuzanna           82P0350   UKS Traper Złocieniec    32:06   + 8:33 
 34. Petrásová Hana           LPU0380   OK Lokomotiva Pardubice  32:09   + 8:36 
 35. Hankovcová Helena        KAM0350   OK Kamenice              32:20   + 8:47 
 36. Calvet Sofia             42A0250   OLC Währing              33:03   + 9:30 
 37. Smolková Barbora         TAP0356   KOB Tretra Praha         33:25   + 9:52 
 38. Nitsch Aleksandra        LCE0357   OOB TJ Slovan Luhačovic  33:51   + 10:18
 39. Nádeníčková Iva          NEK0350   Nejdek Orienteering      34:17   + 10:44
 40. Kodytková Denisa         SHK0252   OK Slavia Hradec Králov  34:34   + 11:01
 41. Mrózek Teresa            TRI0251   TJ TŽ Třinec             34:49   + 11:16
 42. Nevěřilová Kateřina      LCE0254   OOB TJ Slovan Luhačovic  34:50   + 11:17
 43. Bednaříková Emma         ZBM0359   SK Žabovřesky Brno       34:58   + 11:25
 44. Mazurek Joanna           CHC0353   K.O.B. Choceň            35:37   + 12:04
 45. Kędzierska Nadia         1VP0250   HKS Azymut Mochy         36:44   + 13:11
 46. Pušová Bára              LPU0357   OK Lokomotiva Pardubice  36:56   + 13:23
 47. Fišarová Eliška          KRL0351   Kometa Kralovice         37:00   + 13:27
 48. Przeszłowska Hanna       82P0351   UKS Traper Złocieniec    37:38   + 14:05
 49. Doren Wiktoria           38P0351   UKS Orientus Lodz        38:47   + 15:14
 50. Nentvichová Julie        DOR0351   OK Dobříš                39:01   + 15:28
 51. Chabiera Lena            LCE0356   OOB TJ Slovan Luhačovic  40:04   + 16:31
 52. Perfikowska Hanna        64P0450   UMKS Kwidzyn             41:27   + 17:54
 53. Piwowar Lidia            1VP0251   HKS Azymut Mochy         48:05   + 24:32
 54. Berlińska Paulina        38P0350   UKS Orientus Lodz        49:09   + 25:36
 55. Lipińska Julia           17P0251   WKS Śląsk Wrocław        54:22   + 30:49
     Kočová Halina            TZL0255   SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 3.14 km, 65 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Podrábská Marie          TJN0259   OOB TJ Tatran Jablonec   25:51          
  2. Titzová Adéla            VSP0250   USK Praha                27:29   + 1:38 
  3. Aschermannová Tereza     VSP0253   USK Praha                27:30   + 1:39 
  4. Tymešová Anna            BOR0253   OK Jiskra Nový Bor       28:13   + 2:22 
  5. Vitebská Eliška          TJN0350   OOB TJ Tatran Jablonec   29:48   + 3:57 
  6. Randáková Alžběta        VRL0252   OOS TJ Spartak Vrchlabí  30:26   + 4:35 
  7. Čermáková Klára          PGP0352   SK Praga                 31:51   + 6:00 
  8. Popová Veronika          TAP0253   KOB Tretra Praha         31:56   + 6:05 
  9. Šritrová Lenka           TUR0250   OOB TJ Turnov            32:03   + 6:12 
 10. Řeháková Gabriela        SKV0351   TJ Slovan Karlovy Vary   33:27   + 7:36 
 11. Hrnčířová Ivana          STH0351   SK Studenec              33:39   + 7:48 
 12. Šafaříková Lucie         OPI0350   Orientační sporty Písek  34:02   + 8:11 
 13. Budská Anna              TJN0253   OOB TJ Tatran Jablonec   35:42   + 9:51 
 14. Petriláková Anežka       DOR0251   OK Dobříš                35:49   + 9:58 
 15. Řadová Lucie             DKP0251   Oddíl OB Kotlářka        35:57   + 10:06
 16. Pitrmucová Antonie       JIL0251   OK Jilemnice             36:13   + 10:22
 17. Tomaidesová Adéla Anna   PGP0255   SK Praga                 36:20   + 10:29
 18. Chrzová Eliška           PGP0353   SK Praga                 38:02   + 12:11
 19. Janečková Josefína       EKP0351   VŠTJ Ekonom Praha        38:27   + 12:36
 20. Žejdlíková Eliška        LTP0350   OOB TJ Lokomotiva Tepli  39:20   + 13:29
 21. Popová Jana              TAP0252   KOB Tretra Praha         39:32   + 13:41
 22. Fantová Kateřina         EKP0256   VŠTJ Ekonom Praha        42:02   + 16:11
 23. Jirasová Anežka          DOR0350   OK Dobříš                44:10   + 18:19
 24. Švecová Anežka           ZVO0352   OB SK Zvole              45:21   + 19:30
 25. Petříková Adéla          MAS0352   KČT Aš                   46:20   + 20:29
 26. Křížová Daniela          MAS0250   KČT Aš                   48:05   + 22:14
 27. Janderová Barbora        PGP0251   SK Praga                 54:25   + 28:34
 28. Marešová Klára           NEK0250   Nejdek Orienteering      57:48   + 31:57
 29. Kramlová Kateřina        ZVO0353   OB SK Zvole              58:56   + 33:05
 30. Chramostová Amálie       KAM0355   OK Kamenice              60:07   + 34:16
 31. Berounská Adéla          VSP0352   USK Praha                96:52   + 71:01
     Novotná Marie            PGP0354   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 3.53 km, 75 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poláková Lenka           SOP0151   OOB TJ Slezan Opava      23:35          
  2. Hojná Eliška             SJH0052   SJH Jindřichův Hradec    24:36   + 1:01 
  3. Rýdlová Adéla            TJN0151   OOB TJ Tatran Jablonec   25:10   + 1:35 
  4. Thýnová Nikola           SHK0051   OK Slavia Hradec Králov  25:26   + 1:51 
  5. Grycová Kateřina         TBM0058   KOS TJ Tesla Brno        25:38   + 2:03 
  6. Biederman Ada            41P0051   WKS Wawel Kraków         25:47   + 2:12 
  7. Peterová Jana            LPU0057   OK Lokomotiva Pardubice  26:07   + 2:32 
  8. Garbacik Maja            41P0050   WKS Wawel Kraków         26:11   + 2:36 
  9. Šklíbová Veronika        SRK0153   SOOB Spartak Rychnov n.  26:30   + 2:55 
 10. Mašínová Anna            TJN0152   OOB TJ Tatran Jablonec   26:39   + 3:04 
 11. Aschermannová Karolína   KAM0051   OK Kamenice              26:45   + 3:10 
 12. Korpasová Lucie          TBM0151   KOS TJ Tesla Brno        27:14   + 3:39 
 13. Opálková Martina         BBM0050   BETA URSUS Orienteering  27:19   + 3:44 
 14. Šafková Sofie            KAM0153   OK Kamenice              27:42   + 4:07 
 15. Hlaváčová Anežka         TBM0199   KOS TJ Tesla Brno        27:49   + 4:14 
 16. Nechanická Klára         OSN0050   SK Orientační sporty No  28:25   + 4:50 
 17. Tokárová Regina          VPM0151   KOS Slavia Plzeň         28:37   + 5:02 
 18. Škáchová Magdalena       DKP0156   Oddíl OB Kotlářka        28:40   + 5:05 
 19. Nešporová Alžběta        TZL0051   SKOB Zlín                28:44   + 5:09 
 20. Chaloupková Kateřina     CHC0051   K.O.B. Choceň            29:06   + 5:31 
 21. Pavlíková Markéta        CHA0050   OK Chrastava             29:54   + 6:19 
 22. Deptulska Maria          LCE0058   OOB TJ Slovan Luhačovic  30:04   + 6:29 
 23. Głowacz Julia            LCE0056   OOB TJ Slovan Luhačovic  30:07   + 6:32 
 24. Špringlová Kamila        TBM0050   KOS TJ Tesla Brno        30:25   + 6:50 
 25. Golová Tereza            VIC0162   OB Vizovice              30:40   + 7:05 
 26. Kejmarová Jana           STH0152   SK Studenec              31:43   + 8:08 
 27. Borovičková Valerie      LPU0054   OK Lokomotiva Pardubice  31:49   + 8:14 
 28. Mazurek Agnieszka        CHC0154   K.O.B. Choceň            32:52   + 9:17 
 29. Auerműllerová Anna       ZBM0060   SK Žabovřesky Brno       33:27   + 9:52 
 30. Ciesiółka Katarzyna      CHC0055   K.O.B. Choceň            34:21   + 10:46
 31. Vejražková Rozárka       SJC0151   Sportcentrum Jičín       34:46   + 11:11
 32. Blahová Pavla            DKP0155   Oddíl OB Kotlářka        34:47   + 11:12
 33. Filipczak Natalia        98P0050   PUKS Młode Orły Nowy Dw  34:52   + 11:17
 34. Nádeníčková Pavla        NEK0150   Nejdek Orienteering      35:44   + 12:09
 35. Šklíbová Míša            TJN0153   OOB TJ Tatran Jablonec   36:16   + 12:41
 36. Špendlíková Kamila       LCE0051   OOB TJ Slovan Luhačovic  36:44   + 13:09
 37. Mianowska Julia          LCE0154   OOB TJ Slovan Luhačovic  37:08   + 13:33
 38. Dolejší Kateřina         STB0199   TJ Stadion Nový Bor      41:04   + 17:29
 39. Chrubczyńska Patrycja    82P0050   UKS Traper Złocieniec    41:26   + 17:51
 40. Štefková Klára           TBM0059   KOS TJ Tesla Brno        41:51   + 18:16
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 3.32 km, 70 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Riby Rose                LTP0051   OOB TJ Lokomotiva Tepli  28:37          
  2. Vyhnálková Marie         RIC0151   OB Říčany                28:39   + 0:02 
  3. Shánělová Štěpánka       CHC0152   K.O.B. Choceň            29:57   + 1:20 
  4. Hrnčířová Magda          STH0051   SK Studenec              31:04   + 2:27 
  5. Horáková Barbora         VSP0150   USK Praha                33:51   + 5:14 
  6. Šlechtová Tereza         KRL0152   Kometa Kralovice         34:39   + 6:02 
  7. Lučanová Barbora         MAS0051   KČT Aš                   35:06   + 6:29 
  8. Míchalová Šárka          KPY0050   SOOB TJ Sokol Kralupy n  36:50   + 8:13 
  9. Kalousková Marie         DKP0151   Oddíl OB Kotlářka        37:22   + 8:45 
 10. Hamáčková Eliška         STH0153   SK Studenec              37:25   + 8:48 
 11. Staňková Markéta         VPM0153   KOS Slavia Plzeň         37:34   + 8:57 
 12. Plášková Anna            ABM0152   KOB ALFA Brno            37:51   + 9:14 
 13. Rybářová Tereza          BOR0153   OK Jiskra Nový Bor       38:34   + 9:57 
 14. Karbusová Kateřina       OPI0052   Orientační sporty Písek  38:38   + 10:01
 15. Kováříková Marie         KAM0050   OK Kamenice              38:42   + 10:05
 16. Jeřábková Nina           BOR0151   OK Jiskra Nový Bor       39:41   + 11:04
 17. Kosíková Eliška          TUR0052   OOB TJ Turnov            41:46   + 13:09
 18. Svobodová Alexandra      VPM0051   KOS Slavia Plzeň         42:43   + 14:06
 19. Heczková Rachel          OPI0154   Orientační sporty Písek  56:46   + 28:09
 20. Pelikánová Máša          MFP0050   Matfyz Praha             57:02   + 28:25
 21. Geislerová Aneta         DKL0151   KOB Kladno               57:12   + 28:35
 22. Houserová Tereza         OPI0156   Orientační sporty Písek  63:41   + 35:04
 23. Vallová Kristýna         ZVO0152   OB SK Zvole              65:09   + 36:32
 24. Winzigová Gabriela       OPI0157   Orientační sporty Písek  76:14   + 47:37
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 3.88 km, 80 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupská Barbora       PHK9951   OK 99 Hradec Králové     23:34          
  2. Čechová Tereza           KAM9852   OK Kamenice              25:21   + 1:47 
  3. Vyhnálková Barbora       RIC9850   OB Říčany                25:29   + 1:55 
  4. Firešová Markéta         ZBM9951   SK Žabovřesky Brno       26:58   + 3:24 
  5. Sieglová Eliška          PGP9954   SK Praga                 27:20   + 3:46 
  6. Janovská Kateřina        PGP9850   SK Praga                 27:46   + 4:12 
  7. Zlámalová Nikola         SJC9951   Sportcentrum Jičín       28:13   + 4:39 
  8. Kinkorová Tereza         LPM9850   OK Lokomotiva Plzeň      28:22   + 4:48 
  9. Thořová Markéta          TUR9952   OOB TJ Turnov            29:08   + 5:34 
 10. Staňová Karolína         BOR9853   OK Jiskra Nový Bor       29:17   + 5:43 
 11. Kopecká Anna             LPU9958   OK Lokomotiva Pardubice  30:10   + 6:36 
 12. Hájková Eliška           KAM9851   OK Kamenice              30:27   + 6:53 
 13. Grycová Veronika         TBM9859   KOS TJ Tesla Brno        30:38   + 7:04 
 14. Gassner Jasmina          12A9950   Naturfreunde Wien        31:15   + 7:41 
 15. Sokolářová Šárka         TUR9999   OOB TJ Turnov            31:19   + 7:45 
 16. Tichá Veronika           TZL9951   SKOB Zlín                31:28   + 7:54 
 17. Janoušková Lucie         BOR9954   OK Jiskra Nový Bor       32:00   + 8:26 
 18. Semrádová Jana           CHC9951   K.O.B. Choceň            32:04   + 8:30 
 19. Voltrová Alena           ROZ9951   OK Roztoky               32:32   + 8:58 
 20. Berger Anni              12A9952   Naturfreunde Wien        32:47   + 9:13 
 21. Korpasová Tereza         TBM9898   KOS TJ Tesla Brno        33:19   + 9:45 
 22. Kubíčková Jana           PHK9999   OK 99 Hradec Králové     33:23   + 9:49 
 23. Knížková Šárka           TJN9852   OOB TJ Tatran Jablonec   34:16   + 10:42
 24. Szarzecová Lucie         TRI9850   TJ TŽ Třinec             34:24   + 10:50
 25. Fukalová Hana            AOP9850   Orientační Běh Opava     36:42   + 13:08
 26. Malivánková Eva          ZBM9952   SK Žabovřesky Brno       37:39   + 14:05
 27. Murawska Marta           1VP9850   HKS Azymut Mochy         38:16   + 14:42
 28. Fürstová Anna            LLI9854   TJ Loko Liberec          38:19   + 14:45
 29. Fortuniak Weronika       38P9850   UKS Orientus Lodz        40:20   + 16:46
 30. Nováková Lucie           BOR9854   OK Jiskra Nový Bor       41:07   + 17:33
 31. Vývodová Jana            ASU9852   Magnus Orienteering      46:10   + 22:36
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 3.51 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubecová Kateřina        BOR9959   OK Jiskra Nový Bor       30:20          
  2. Urbanová Markéta         STH9953   SK Studenec              33:42   + 3:22 
  3. Škarková Kateřina        PGP9955   SK Praga                 34:03   + 3:43 
  4. Hanáková Lenka           KRL9951   Kometa Kralovice         34:24   + 4:04 
  5. Zimmerová Kateřina       KAM9850   OK Kamenice              36:36   + 6:16 
  6. Utíkalová Kateřina       TBM9952   KOS TJ Tesla Brno        36:49   + 6:29 
  7. Hrabánková Zuzana        PGP9950   SK Praga                 37:04   + 6:44 
  8. Poloprutská Lucie        VLI9950   Slavia Liberec orientee  37:32   + 7:12 
  9. Kopecká Johana           VSP9950   USK Praha                37:47   + 7:27 
 10. Sheshikova Anastasia     KAM9853   OK Kamenice              38:49   + 8:29 
 11. Doležalová Dorotka       VPM9950   KOS Slavia Plzeň         40:38   + 10:18
 12. Kopecká Eliška           KNC9850   Sokol Kostelec n. Č. l.  40:54   + 10:34
 13. Klikarová Ivana          DKP9953   Oddíl OB Kotlářka        49:30   + 19:10
 14. Kroupová Eliška          VPM9853   KOS Slavia Plzeň         53:21   + 23:01
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 4.97 km, 125 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Teplá Karolína           SHK9251   OK Slavia Hradec Králov  33:52          
  1. Gregorová Kamila         CTB8151   SK OB Chotěboř           33:52          
  3. Kabáthová Eva            ZBM8966   SK Žabovřesky Brno       35:26   + 1:34 
  4. Tužilová Magdaléna       ZBM9452   SK Žabovřesky Brno       35:31   + 1:39 
  5. Novotná Markéta          PHK9451   OK 99 Hradec Králové     35:44   + 1:52 
  6. Hlavová Jindra           ZBM8989   SK Žabovřesky Brno       35:55   + 2:03 
  7. Rufferová Iva            TUR8354   OOB TJ Turnov            37:01   + 3:09 
  8. Šiková Barbora           LPM9650   OK Lokomotiva Plzeň      37:03   + 3:11 
  9. Knapová Lenka            LPU9351   OK Lokomotiva Pardubice  37:21   + 3:29 
 10. Tesařová Markéta         ZBM9456   SK Žabovřesky Brno       38:11   + 4:19 
 11. Hiršová Gabriela         ZBM9651   SK Žabovřesky Brno       38:17   + 4:25 
 12. Pospíšilová Marie        DKP8756   Oddíl OB Kotlářka        38:29   + 4:37 
 13. Mullis Kateřina          DKP7753   Oddíl OB Kotlářka        39:04   + 5:12 
 14. Nováková Tereza          LPU9757   OK Lokomotiva Pardubice  39:09   + 5:17 
 15. Dittrichová Petra        KON8787   KOB Konice               39:16   + 5:24 
 16. Čermáková Magdalena      LCE9155   OOB TJ Slovan Luhačovic  39:42   + 5:50 
 17. Horová Pavla             LPU9457   OK Lokomotiva Pardubice  39:44   + 5:52 
 18. Karochová Simona         DKP8853   Oddíl OB Kotlářka        39:57   + 6:05 
 19. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                39:58   + 6:06 
 20. Hančová Petra            LPU9659   OK Lokomotiva Pardubice  40:03   + 6:11 
 21. Kašková Kateřina         CHA7850   OK Chrastava             40:05   + 6:13 
 22. Aschermannová Petra      KAM9354   OK Kamenice              40:17   + 6:25 
 23. Jirčáková Martina        LCE8951   OOB TJ Slovan Luhačovic  40:46   + 6:54 
 24. Mrázková Romana          SJC8351   Sportcentrum Jičín       41:02   + 7:10 
 25. Procházková Klára        LPU9451   OK Lokomotiva Pardubice  41:13   + 7:21 
 26. Benešová Jana            CTB9452   SK OB Chotěboř           41:46   + 7:54 
 27. Kolínová Kristýna        DKP8450   Oddíl OB Kotlářka        42:19   + 8:27 
 28. Šimůnková Gabriela       TAP9755   KOB Tretra Praha         42:29   + 8:37 
 29. Plochová Dominika        DKP8651   Oddíl OB Kotlářka        42:42   + 8:50 
 30. Benešová Lucie           SJC8951   Sportcentrum Jičín       42:45   + 8:53 
 31. Tesařová Jana            TRI9751   TJ TŽ Třinec             42:56   + 9:04 
 32. Vališová Martina         OSN9696   SK Orientační sporty No  42:57   + 9:05 
 33. Odehnalová Tereza        ZBM9757   SK Žabovřesky Brno       43:13   + 9:21 
 33. Bořánková Karolína       KAM9550   OK Kamenice              43:13   + 9:21 
 35. Hrstková Vladěna         ZBM8787   SK Žabovřesky Brno       43:32   + 9:40 
 36. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:37   + 9:45 
 37. Kamererová Valerie       KAM9452   OK Kamenice              43:48   + 9:56 
 38. Vozdová Klára            ASU8964   Magnus Orienteering      43:49   + 9:57 
 39. Kochová Nikola           TUR9358   OOB TJ Turnov            43:59   + 10:07
 40. Valešová Jana            CHA9152   OK Chrastava             44:05   + 10:13
 41. Koporová Petra           ZBM9353   SK Žabovřesky Brno       44:16   + 10:24
 42. Vozdová Aneta            KSU9394   Klub vytrvalostních spo  44:42   + 10:50
 43. Zháňalová Barbora        ZBM9354   SK Žabovřesky Brno       44:44   + 10:52
 44. Sklenářová Radka         LCE9250   OOB TJ Slovan Luhačovic  44:48   + 10:56
 45. Udržalová Pavla          LPU8552   OK Lokomotiva Pardubice  44:53   + 11:01
 46. Janů Hana                KSU9393   Klub vytrvalostních spo  45:36   + 11:44
 47. Kovářová Lenka           LTP9750   OOB TJ Lokomotiva Tepli  45:49   + 11:57
 48. Poloprutská Markéta      TUR9252   OOB TJ Turnov            46:10   + 12:18
 49. Hanáková Magda           KRL9651   Kometa Kralovice         46:46   + 12:54
 50. Argalášová Kateřina      TRI9750   TJ TŽ Třinec             46:53   + 13:01
 51. Chvalová Věra            LPM9452   OK Lokomotiva Plzeň      46:54   + 13:02
 52. Chovancová Zuzana        TZL9754   SKOB Zlín                47:16   + 13:24
 52. Svobodová Jitka          VSP7450   USK Praha                47:16   + 13:24
 54. Šimšová Jana             MFP7651   Matfyz Praha             47:53   + 14:01
 55. Neradová Alena           LIT8551   KOB Litvínov             49:10   + 15:18
 56. Sabelová Markéta         TRI9656   TJ TŽ Třinec             49:29   + 15:37
 57. Zamazalová Kateřina      TAP9053   KOB Tretra Praha         50:00   + 16:08
 58. Valachová Martina        LPU9054   OK Lokomotiva Pardubice  50:13   + 16:21
 59. Novotná Barbora          TJN8951   OOB TJ Tatran Jablonec   50:45   + 16:53
 60. Roškotová Lucie          TUR9753   OOB TJ Turnov            51:11   + 17:19
 61. Gassner Anika            12A9650   Naturfreunde Wien        55:52   + 22:00
 62. Mazan Aleksandra         82P9500   UKS Traper Złocieniec    57:31   + 23:39
 63. Linková Alena            TUR9751   OOB TJ Turnov            60:03   + 26:11
 64. Nikitchenko Natasza      38P9750   UKS Orientus Lodz        66:38   + 32:46
     Šimková Johanka          ZBM9350   SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 4.08 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doležalová Monika        KAM8851   OK Kamenice              28:01          
  2. Kuncová Eliška           SSU8951   SK Severka Šumperk       31:41   + 3:40 
  3. Šňupárková Anna          DKP9652   Oddíl OB Kotlářka        33:26   + 5:25 
  4. Neumannová Kateřina      PVP9250   VSS Přírodověda Praha    33:34   + 5:33 
  5. Polishchuk Mariya        LCE9454   OOB TJ Slovan Luhačovic  34:21   + 6:20 
  6. Voráčková Lenka          OSN8555   SK Orientační sporty No  35:10   + 7:09 
  7. Urbánková Kateřina       ONO9250   SKOB Ostrov              35:56   + 7:55 
  8. Lepšíková Eva            SJC8765   Sportcentrum Jičín       35:58   + 7:57 
  9. Havlová Adéla            BOR9161   OK Jiskra Nový Bor       36:07   + 8:06 
 10. Tihonová Hana            TAP9052   KOB Tretra Praha         36:28   + 8:27 
 11. Hančová Marie            SNA8255   TJ START Náchod          36:33   + 8:32 
 12. Svobodná Tereza          DKP9350   Oddíl OB Kotlářka        37:34   + 9:33 
 13. Drobníková Markéta       SJC8450   Sportcentrum Jičín       37:50   + 9:49 
 14. Hermannová Anna          TAP9251   KOB Tretra Praha         37:52   + 9:51 
 15. Nedbalová Jana           MFP8050   Matfyz Praha             38:14   + 10:13
 16. Kozumplíková Alice       RBK8151   SK Radioklub Blansko     38:16   + 10:15
 17. Mokrá Julie              VLI8051   Slavia Liberec orientee  38:37   + 10:36
 18. Kohlová Zuzana           KPY8852   SOOB TJ Sokol Kralupy n  38:42   + 10:41
 19. Klíchová Jana            SSU8151   SK Severka Šumperk       39:33   + 11:32
 20. Kazdová Lenka            SJC8484   Sportcentrum Jičín       39:45   + 11:44
 21. Ryantová Jana            DKP8660   Oddíl OB Kotlářka        39:48   + 11:47
 22. Skyvová Kristýna         STE7054   SK SKI-OB Šternberk      39:59   + 11:58
 23. Rambová Kamila           DKP8655   Oddíl OB Kotlářka        40:32   + 12:31
 24. Rydlová Eva              FSP8989   VSK ČVUT Fakulta Staveb  40:34   + 12:33
 25. Valešová Martina         CHA9651   OK Chrastava             41:06   + 13:05
 26. Pekárková Monika         RBK9252   SK Radioklub Blansko     41:42   + 13:41
 27. Doležalová Barbora       VPM9252   KOS Slavia Plzeň         41:49   + 13:48
 28. Henychová Zuzana         VLI6151   Slavia Liberec orientee  42:08   + 14:07
 29. Lesová Markéta           VPM8494   KOS Slavia Plzeň         42:19   + 14:18
 30. Janečková Dagmar         EKP6550   VŠTJ Ekonom Praha        42:26   + 14:25
 31. Škvorová Barbora         KAM9150   OK Kamenice              42:35   + 14:34
 32. Posseltová Tereza        TJN9252   OOB TJ Tatran Jablonec   42:38   + 14:37
 33. Albrechtová Eva          KAM7850   OK Kamenice              43:17   + 15:16
 34. Dittrichová Zuzana       KON9175   KOB Konice               45:15   + 17:14
 35. Studničná Lenka          7QX8650   Neregistrovaní - Studni  45:52   + 17:51
 36. Králová Vanda            BZP8750   Báječné ženy v orientač  46:10   + 18:09
 37. Chroustová Lenka         ZBM9457   SK Žabovřesky Brno       46:30   + 18:29
 38. Krausová Barbora         TJP9150   TJ Sokol Troja           47:18   + 19:17
 39. Procházková Andrea       KAM9152   OK Kamenice              47:30   + 19:29
 40. Kavánková Jana           LCE9361   OOB TJ Slovan Luhačovic  49:15   + 21:14
 41. Baziková Justýna         TJP9851   TJ Sokol Troja           50:04   + 22:03
 42. Karasová Jana            FSP6153   VSK ČVUT Fakulta Staveb  56:18   + 28:17
 43. Habigerová Radka         KSU9559   Klub vytrvalostních spo  62:59   + 34:58
 44. Zakouřilová Kamila       TUV8557   SOK TJ Turnov            73:07   + 45:06
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 3.62 km, 75 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kamererová Klára         KAM9154   OK Kamenice              39:32          
  2. Müllerová Markéta        LCE9453   OOB TJ Slovan Luhačovic  39:44   + 0:12 
  3. Šafrhansová Lucie        VPM9753   KOS Slavia Plzeň         40:03   + 0:31 
  4. Obytová Kateřina         VPM9752   KOS Slavia Plzeň         46:07   + 6:35 
  5. Černá Hana               EKP8459   VŠTJ Ekonom Praha        46:15   + 6:43 
  6. Černá Kateřina           TJP9850   TJ Sokol Troja           48:22   + 8:50 
  7. Kazdová Jana             SJC7752   Sportcentrum Jičín       48:25   + 8:53 
  8. Nováková Eliška          PDY0150   Běhej Poděbrady          50:07   + 10:35
  9. Erbanová Petra           ROU8952   SKOB Roudnice nad Labem  53:41   + 14:09
 10. Gottvaldová Denisa       DKL8550   KOB Kladno               59:01   + 19:29
 11. Beranová Kristína        TZL8553   SKOB Zlín                59:57   + 20:25
 12. Mikanová Kateřina        EKP8461   VŠTJ Ekonom Praha        67:23   + 27:51
 13. Nováková Martina         PDY7350   Běhej Poděbrady          71:35   + 32:03
 14. Klašková Josefina        DKP9651   Oddíl OB Kotlářka        80:36   + 41:04
     Zeman Klára              DCE7950   KOB Dobřichovice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 3.83 km, 70 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pabich Maria             66P7606   UKS Azymut Pabianice     30:27          
  2. Městková Kateřina        VSP7650   USK Praha                35:28   + 5:01 
  3. Kopecká Magdaléna        KPY8250   SOOB TJ Sokol Kralupy n  36:27   + 6:00 
  4. Siegerová Lucie          TAP7552   KOB Tretra Praha         37:02   + 6:35 
  5. Janatová Lucie           DKP8154   Oddíl OB Kotlářka        37:07   + 6:40 
  6. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov n.  38:33   + 8:06 
  7. Dlouhá Marta             BZP7851   Báječné ženy v orientač  38:59   + 8:32 
  8. Synková Petra            DOK7950   OK Doksy                 40:33   + 10:06
  9. Wohanková Gabriela       VRL7652   OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:05   + 10:38
 10. Znamenáčková Helena      TAP8153   KOB Tretra Praha         41:38   + 11:11
 11. Vyhnálková Eva           RIC7552   OB Říčany                42:37   + 12:10
 12. Skripniková Kateřina     FSP8051   VSK ČVUT Fakulta Staveb  45:33   + 15:06
 13. Pračková Zita            RIC7850   OB Říčany                47:23   + 16:56
 14. Kučerková Romana         STB8196   TJ Stadion Nový Bor      47:36   + 17:09
 15. Paulíny Monika           TAP8151   KOB Tretra Praha         47:41   + 17:14
 16. Asterová Jana            SLA7451   SKOB Slaný               49:02   + 18:35
 17. Pechová Iva              LPM6151   OK Lokomotiva Plzeň      49:33   + 19:06
 18. Kuželová Michaela        FSP7851   VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:46   + 19:19
 19. Krausová Marcela         LCV7351   TJ Lokomotiva Chomutov   49:53   + 19:26
 20. Kurfürstová Magdalena    FSP7852   VSK ČVUT Fakulta Staveb  51:11   + 20:44
 21. Pecharová Michaela       TJP6550   TJ Sokol Troja           54:38   + 24:11
 22. Perknerová Barbora       ZVO8151   OB SK Zvole              56:23   + 25:56
 23. Borek Monika             82P7950   UKS Traper Złocieniec    64:36   + 34:09
 24. Hánělová Katarina        ZVO7351   OB SK Zvole              69:52   + 39:25
     Krumlovská Barbora       RIC8050   OB Říčany                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 3.69 km, 65 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valášková Šárka          KAM6951   OK Kamenice              30:18          
  2. Městková Lucie           TEP7850   Tempo Praha              30:54   + 0:36 
  3. Kamenická Lenka          OSN6955   SK Orientační sporty No  32:59   + 2:41 
  4. Podrábská Marie          VLI7451   Slavia Liberec orientee  33:10   + 2:52 
  5. Zakouřilová Helena       VSP7453   USK Praha                35:08   + 4:50 
  6. Sobotová Jana            VPM7250   KOS Slavia Plzeň         35:17   + 4:59 
  7. Nechanická Daniela       OSN7557   SK Orientační sporty No  36:36   + 6:18 
  8. Rožková Petra            RIC7575   OB Říčany                37:00   + 6:42 
  9. Rydlová Jana             VIC7752   OB Vizovice              37:14   + 6:56 
 10. Grycová Petra            TBM7467   KOS TJ Tesla Brno        37:25   + 7:07 
 11. Štraitová Jitka          VSP7252   USK Praha                37:56   + 7:38 
 12. Arnoštová Kateřina       DOR7652   OK Dobříš                38:10   + 7:52 
 13. Tučková Monika           BOR7650   OK Jiskra Nový Bor       38:42   + 8:24 
 14. Hasmanová Lenka          VPM7551   KOS Slavia Plzeň         38:55   + 8:37 
 15. Kučerová Marie           VSP7551   USK Praha                39:44   + 9:26 
 16. Ševčíková Petra          ONO7450   SKOB Ostrov              40:26   + 10:08
 17. Dolejší Lenka            STB7499   TJ Stadion Nový Bor      41:03   + 10:45
 18. Petriláková Petra        DOR7656   OK Dobříš                41:08   + 10:50
 19. Konečná Marcela          EKP7257   VŠTJ Ekonom Praha        41:11   + 10:53
 20. Karlová Kateřina         JIL7553   OK Jilemnice             41:19   + 11:01
 21. Klinkerová Jitka         KAM6450   OK Kamenice              42:39   + 12:21
 22. Skácelová Marie          VLI7552   Slavia Liberec orientee  42:49   + 12:31
 23. Vlastníková Lucie        JIL7554   OK Jilemnice             44:21   + 14:03
 24. Ehlerová Petra           VSP7855   USK Praha                47:04   + 16:46
 25. Bartošová Jana           MLA7051   MLOK Mariánské Lázně     47:17   + 16:59
 26. Janoušková Iveta         BOR7457   OK Jiskra Nový Bor       48:04   + 17:46
 27. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650   Báječné ženy v orientač  48:54   + 18:36
 28. Fibírová Zuzana          FSP7555   VSK ČVUT Fakulta Staveb  49:31   + 19:13
 29. Jeřábková Tereza         BOR7563   OK Jiskra Nový Bor       50:15   + 19:57
 30. Popová Veronika          TAP7450   KOB Tretra Praha         50:39   + 20:21
 31. Janderová Markéta        SOB7750   SOBSA                    51:48   + 21:30
 32. Novotná Hedvika          TUR7454   OOB TJ Turnov            54:46   + 24:28
 33. Balusková Ida            OKP7350   SK OK 24 Praha           55:17   + 24:59
 34. Mianowska Dorota         4HP7450   UNTS Warszawa            57:55   + 27:37
 35. Richtrová Lucie          VPM7451   KOS Slavia Plzeň         65:39   + 35:21
 36. Gradek Beata             82P7550   UKS Traper Złocieniec    72:38   + 42:20
 37. Nováková Jana            81C7450   Cirkus Čakovice          73:53   + 43:35
 38. Nekvasilová Monika       DKP7650   Oddíl OB Kotlářka        90:07   + 59:49
 39. Jirasová Jana            DOR7450   OK Dobříš                95:14   + 64:56
     Synková Šárka            DOK7650   OK Doksy                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 3.53 km, 75 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Trnková Dana             VSP7351   USK Praha                31:15          
  2. Chaloupská Pavlína       PHK7051   OK 99 Hradec Králové     32:21   + 1:06 
  3. Škáchová Petra           KAM7054   OK Kamenice              33:32   + 2:17 
  4. Hiršová Marcela          VBM7079   VSK Mendelu Brno         33:59   + 2:44 
  5. Nowak Barbara            1VP7050   HKS Azymut Mochy         36:05   + 4:50 
  6. Linková Iva              TUR6850   OOB TJ Turnov            36:15   + 5:00 
  7. Sieglová Dagmar          MFP7050   Matfyz Praha             37:06   + 5:51 
  8. Čechová Zuzana           BZR6951   Bratrstvo Ždárských vrc  38:09   + 6:54 
  9. Grycová Jana             TBM6969   KOS TJ Tesla Brno        38:41   + 7:26 
 10. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051   USK Praha                39:28   + 8:13 
 11. Hudečková Helena         VTA6951   SC vebr-sport            39:50   + 8:35 
 12. Menclová Silvie          VSP7050   USK Praha                39:58   + 8:43 
 13. Benešová Jaroslava       DKL7050   KOB Kladno               40:11   + 8:56 
 14. Korpasová Ivana          LBM7362   TJ Lokomotiva Ingstav B  40:24   + 9:09 
 15. Rusinová Alena           BRU7152   Ulita-HOBRA Orienteerin  41:57   + 10:42
 16. Horáková Lenka           VSP7255   USK Praha                42:11   + 10:56
 17. Staňková Marcela         VPM6951   KOS Slavia Plzeň         42:26   + 11:11
 18. Šrámková Iva             RIC7251   OB Říčany                43:43   + 12:28
 19. Klapalová Pavla          VSP7099   USK Praha                45:03   + 13:48
 20. Melišíková Radka         TAP7152   KOB Tretra Praha         45:10   + 13:55
 21. Zlesáková Stáňa          CHT7352   OOB SK Chrast            45:25   + 14:10
 22. Posseltová Romana        TJN7050   OOB TJ Tatran Jablonec   45:42   + 14:27
 23. Beranová Iva             VSP7150   USK Praha                46:00   + 14:45
 24. Švancárová Helena        KSU7252   Klub vytrvalostních spo  46:31   + 15:16
 25. Kubecová Jana            STB7399   TJ Stadion Nový Bor      46:46   + 15:31
 26. Calvet Christine         42A7050   OLC Währing              47:36   + 16:21
 27. Fürstová Katka           LLI6950   TJ Loko Liberec          47:47   + 16:32
 28. Junková Kateřina         STH7351   SK Studenec              48:48   + 17:33
 29. Hanušová Zdena           SJC7253   Sportcentrum Jičín       49:28   + 18:13
 30. Úlehlová Monika          TAP6950   KOB Tretra Praha         50:09   + 18:54
 31. Riby Kateřina            LTP7252   OOB TJ Lokomotiva Tepli  50:13   + 18:58
 32. Waňková Dita             LPU7158   OK Lokomotiva Pardubice  50:41   + 19:26
 33. Nová Jana                DOR7150   OK Dobříš                51:10   + 19:55
 34. Hanáková Marta           KRL7151   Kometa Kralovice         51:18   + 20:03
 35. Kotenová Klára           RIC7252   OB Říčany                53:49   + 22:34
 36. Hejduková Jana           BSO7250   KOB Baník Sokolov        54:21   + 23:06
 37. Hlaváčová Šárka          TBM7258   KOS TJ Tesla Brno        54:45   + 23:30
 38. Jelínková Radka          MLA6951   MLOK Mariánské Lázně     55:52   + 24:37
 39. Hrdličková Ludmila       SLA6950   SKOB Slaný               56:34   + 25:19
 40. Šimůnková Martina        TAP6851   KOB Tretra Praha         58:46   + 27:31
 41. Tloušťová Eva            SCP6950   OK Sparta Praha          59:25   + 28:10
 42. Foglarová Naďa           DKP6553   Oddíl OB Kotlářka        61:23   + 30:08
 43. Tokárová Regina          VPM6950   KOS Slavia Plzeň         62:39   + 31:24
 44. Javůrková Gabriela       VSP7260   USK Praha                74:56   + 43:41
 45. Lehner Ulrike            41D6750   OLG Regensburg           79:30   + 48:15
 46. Baziková Lucie           TJP6451   TJ Sokol Troja           79:39   + 48:24
 47. Hlubučková Šárka         KAM6851   OK Kamenice              85:14   + 53:59
 48. Vitebská Lenka           TJN7051   OOB TJ Tatran Jablonec   98:06   + 66:51
 49. Hejnová Martina          VSP7354   USK Praha               124:42   + 93:27
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 3.32 km, 70 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kavková Dana             SCP6150   OK Sparta Praha          32:34          
  2. Bochenková Jana          DOR6150   OK Dobříš                33:24   + 0:50 
  3. Komersová Jana           KNC6550   Sokol Kostelec n. Č. l.  33:47   + 1:13 
  4. Cincibusová Ivana        FSP6651   VSK ČVUT Fakulta Staveb  34:44   + 2:10 
  5. Fantová Libuše           EKP5650   VŠTJ Ekonom Praha        36:05   + 3:31 
  6. Kettnerová Lenka         HCE6450   TJ Hostivice             37:08   + 4:34 
  7. Pávková Jana             BOR6550   OK Jiskra Nový Bor       37:49   + 5:15 
  8. Čiháková Lenka           KNC6750   Sokol Kostelec n. Č. l.  37:59   + 5:25 
  9. Němečková Jarmila        VSP6650   USK Praha                39:03   + 6:29 
 10. Hrstková Dana            SJI6051   OK Jihlava               39:47   + 7:13 
 11. Pavlíková Pavla          CHA6551   OK Chrastava             40:04   + 7:30 
 12. Kubínová Jana            SKV6751   TJ Slovan Karlovy Vary   42:00   + 9:26 
 13. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  42:47   + 10:13
 14. Tichá Jana               SJH6451   SJH Jindřichův Hradec    42:50   + 10:16
 15. Illnerová Daniela        DKP6651   Oddíl OB Kotlářka        43:03   + 10:29
 16. Tenglerová Helena        MLA6551   MLOK Mariánské Lázně     45:04   + 12:30
 17. Halířová Eva             BOR6654   OK Jiskra Nový Bor       45:11   + 12:37
 18. Žandová Marie            SKV6551   TJ Slovan Karlovy Vary   45:58   + 13:24
 19. Klašková Kateřina        DKP6750   Oddíl OB Kotlářka        46:23   + 13:49
 20. Šoupová Jana             LPM6850   OK Lokomotiva Plzeň      46:26   + 13:52
 21. Zimmerová Lenka          ZVO6451   OB SK Zvole              48:35   + 16:01
 22. Veselská Kateřina        VLI6551   Slavia Liberec orientee  50:24   + 17:50
 23. Mudrová Martina          HCE6451   TJ Hostivice             52:46   + 20:12
 24. Čechmánková Helena       OKP6450   SK OK 24 Praha           64:28   + 31:54
 25. Tachezy Ruth             DOR6451   OK Dobříš                69:24   + 36:50
     Šedivá Miroslava         EKP5750   VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 3.14 km, 65 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuleva Angelina          2HD5750   Angy OL                  29:46          
  2. Voltrová Svatava         ROZ6150   OK Roztoky               30:06   + 0:20 
  3. Mrázová Pavla            DCE5550   KOB Dobřichovice         34:42   + 4:56 
  4. Bravená Alexandra        VBM6155   VSK Mendelu Brno         36:08   + 6:22 
  5. Jermanová Eva            TJN6150   OOB TJ Tatran Jablonec   38:11   + 8:25 
  6. Procházková Miluše       DCE5450   KOB Dobřichovice         42:16   + 12:30
  7. Lacigová Ivana           VSP5950   USK Praha                42:19   + 12:33
  8. Kovářová Alena           LTP6151   OOB TJ Lokomotiva Tepli  44:29   + 14:43
  9. Deredos Nina             38P6150   UKS Orientus Lodz        48:50   + 19:04
 10. Večeřová Ivana           TJN6052   OOB TJ Tatran Jablonec   54:17   + 24:31
 11. Vejvodová Mirka          LPM5750   OK Lokomotiva Plzeň      54:24   + 24:38
 12. Doležalová Liběna        VPM5950   KOS Slavia Plzeň         68:23   + 38:37
 13. Dlouhá Jana              DKP5950   Oddíl OB Kotlářka        73:36   + 43:50
 14. Nováková Pavla           DOK5950   OK Doksy                 76:55   + 47:09
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 2.85 km, 60 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jahnová Helena           SCP5550   OK Sparta Praha          32:52          
  2. Kabáthová Jitka          ZBM5582   SK Žabovřesky Brno       35:00   + 2:08 
  3. Svobodná Eva             DKP5851   Oddíl OB Kotlářka        35:03   + 2:11 
  4. Mrázková Ivana           DKP5650   Oddíl OB Kotlářka        36:57   + 4:05 
  5. Nováková Svatava         SKV5351   TJ Slovan Karlovy Vary   38:20   + 5:28 
  6. Kuncová Jiřina           TJN5752   OOB TJ Tatran Jablonec   42:47   + 9:55 
  7. Klusáková Jitka          DKP5651   Oddíl OB Kotlářka        44:00   + 11:08
  8. Nýdrlová Eva             VRL5451   OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:56   + 13:04
  9. Flašarová Marie          KCK5756   KOB Český Krumlov        46:04   + 13:12
 10. Martínková Věra          VPM5351   KOS Slavia Plzeň         46:56   + 14:04
 11. Šilerová Zdena           KNC5750   Sokol Kostelec n. Č. l.  48:28   + 15:36
 12. Cabrnochová Hana         DKL5550   KOB Kladno               49:08   + 16:16
 13. Dudová Hana              DKP5752   Oddíl OB Kotlářka        53:39   + 20:47
 14. Zavadilová Naďa          SCP5450   OK Sparta Praha          53:40   + 20:48
 15. Beranová Vlasta          UVP5450   Slovan Praha             77:01   + 44:09
     Špičáková Lenka          DKP5850   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 2.64 km, 65 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šaffková Zuzana          CHA5150   OK Chrastava             28:47          
  2. Ševčíková Alena          CHA5351   OK Chrastava             32:57   + 4:10 
  3. Tvrdková Eva             TUR5151   OOB TJ Turnov            34:07   + 5:20 
  4. Zlesáková Vlasta         JIL5362   OK Jilemnice             35:37   + 6:50 
  5. Neradová Alena           LIT5051   KOB Litvínov             37:45   + 8:58 
  6. Horáčková Stanislava     VLI4950   Slavia Liberec orientee  39:51   + 11:04
  7. Karmazínová Ivana        VLI5150   Slavia Liberec orientee  42:31   + 13:44
  8. Pachnerová Jaroslava     VLI5152   Slavia Liberec orientee  47:53   + 19:06
  9. Stehnová Hana            DKP5150   Oddíl OB Kotlářka        54:50   + 26:03
 10. Mikšová Stanislava       DKP5250   Oddíl OB Kotlářka        86:09   + 57:22
--------------------------------------------------------------------------------

D70B 2.31 km, 55 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Eva             TEP4851   Tempo Praha              33:35          
  2. Matějů Ladislava         UVP4750   Slovan Praha             41:42   + 8:07 
  3. Lohrová Jarmila          SCP4650   OK Sparta Praha          41:46   + 8:11 
  4. Zmeková Míla             SLP4451   OOB Slavia Praha         51:55   + 18:20
--------------------------------------------------------------------------------

D75B 2.03 km, 50 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bláhová Blanka           SJP3651   KČT Slavoj Praha         56:09          
--------------------------------------------------------------------------------

H10L 2.40 km, 50 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Žemlík Eduard            TUV0901   SOK TJ Turnov            16:02          
  2. Baldrian Josef           VSP1100   USK Praha                21:05   + 5:03 
  3. Gregor Kevin             DOR1001   OK Dobříš                22:19   + 6:17 
  4. Albl Matouš              LME1111   SK Los Mělník            24:53   + 8:51 
  5. Bolina Eduard            FSP0901   VSK ČVUT Fakulta Staveb  24:59   + 8:57 
  6. Janata Matěj             DKP1111   Oddíl OB Kotlářka        26:12   + 10:10
  7. Kolenec Jan              HCE0800   TJ Hostivice             26:38   + 10:36
  8. Sláma Kryštof            KAM1000   OK Kamenice              30:34   + 14:32
  9. Pospíšil Filip           TJP1001   TJ Sokol Troja           30:51   + 14:49
 10. Beier Martin             PDY0800   Běhej Poděbrady          31:27   + 15:25
 11. Tejkl Štěpán             DOB0800   KOB Dobruška             31:58   + 15:56
 12. Hasman Jindřich          VPM1201   KOS Slavia Plzeň         32:02   + 16:00
 13. Seidl Marek              EKP1108   VŠTJ Ekonom Praha        33:27   + 17:25
 14. Müller Karel             HCE1000   TJ Hostivice             33:44   + 17:42
 15. Křenek Jan               VPM1101   KOS Slavia Plzeň         37:05   + 21:03
 16. Fecho Richard                                               37:13   + 21:11
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.24 km, 60 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Skripnik Matouš          FSP0800   VSK ČVUT Fakulta Staveb  15:35          
  2. Šimerka Ondřej           PGP0800   SK Praga                 19:26   + 3:51 
  3. Skácel Jan               VLI0901   Slavia Liberec orientee  20:26   + 4:51 
  4. Horáček Martin           DKP0802   Oddíl OB Kotlářka        20:35   + 5:00 
  5. Štembera Vítek           TJN0801   OOB TJ Tatran Jablonec   20:55   + 5:20 
  6. Fibír Jakub              FSP0900   VSK ČVUT Fakulta Staveb  22:53   + 7:18 
  7. Kučera Jakub             VSP0900   USK Praha                24:14   + 8:39 
  7. Krs Jakub                VPM0801   KOS Slavia Plzeň         24:14   + 8:39 
  9. Vodrážka Štěpán          VPM0802   KOS Slavia Plzeň         24:20   + 8:45 
 10. Štěrba Lukáš             SKV1001   TJ Slovan Karlovy Vary   26:42   + 11:07
 11. Koma Lukáš               DOR0903   OK Dobříš                28:22   + 12:47
 12. Šmahel Tadeáš            OPI1000   Orientační sporty Písek  31:04   + 15:29
 13. Bejvančický Jan          KRL1003   Kometa Kralovice         32:46   + 17:11
 14. Jedlička Aleš            VSP0800   USK Praha                37:33   + 21:58
 15. Jiras František          DOR0900   OK Dobříš                77:56   + 62:21
     Machar Dan               DKP1002   Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 3.00 km, 80 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrait Vilém             VSP0701   USK Praha                20:47          
  2. Bulíř Jáchym             TAP0602   KOB Tretra Praha         22:03   + 1:16 
  3. Donda Jakub              ONO0700   SKOB Ostrov              26:15   + 5:28 
  3. Dejnožka Martin          TJN0600   OOB TJ Tatran Jablonec   26:15   + 5:28 
  5. Zápotocký Jiří           SLA0800   SKOB Slaný               26:41   + 5:54 
  6. Lorenc Vašek             DOR0702   OK Dobříš                26:44   + 5:57 
  7. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  27:21   + 6:34 
  8. Stehlík Jakub            LPM0700   OK Lokomotiva Plzeň      27:25   + 6:38 
  9. Střelba Antonín          PGP0605   SK Praga                 28:25   + 7:38 
 10. Husák Ondřej             SLA0600   SKOB Slaný               29:04   + 8:17 
 11. Gradek Mateusz           82P0700   UKS Traper Złocieniec    29:20   + 8:33 
 12. Míka Albert              TJN0601   OOB TJ Tatran Jablonec   31:45   + 10:58
 13. Podrábský Ctibor         VLI0700   Slavia Liberec orientee  32:42   + 11:55
 14. Španěl Filip             DOR0704   OK Dobříš                32:51   + 12:04
 15. Horák Martin             VSP0601   USK Praha                34:18   + 13:31
 16. Machar Eda               DKP0803   Oddíl OB Kotlářka        34:25   + 13:38
 17. Skripnik Nikola          FSP0600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  35:10   + 14:23
 18. Machar Matěj             DKP0604   Oddíl OB Kotlářka        35:24   + 14:37
 19. Mencl Josef              VSP0602   USK Praha                35:45   + 14:58
 20. Veseleňák Karel          BSO0601   KOB Baník Sokolov        38:00   + 17:13
 21. Pop Jonáš                TAP0600   KOB Tretra Praha         38:15   + 17:28
 22. Jiras Antonín            DOR0701   OK Dobříš                39:27   + 18:40
 23. Jandera Kryštof          PGP0700   SK Praga                 41:20   + 20:33
 24. Riby Philip              LTP0702   OOB TJ Lokomotiva Tepli  43:50   + 23:03
 25. Bejvančický Josef        KRL0703   Kometa Kralovice         46:48   + 26:01
 26. Michalczak Paweł         1VP0600   HKS Azymut Mochy         47:13   + 26:26
 27. Perkner Vít              ZVO0603   OB SK Zvole              47:15   + 26:28
 28. Dragoun Matěj            DOR0603   OK Dobříš                50:47   + 30:00
 29. Tofel Šimon              TAP0605   KOB Tretra Praha         54:01   + 33:14
 30. Krumlovský Vojtěch       RIC0703   OB Říčany                54:05   + 33:18
 31. Włodarczyk Łukasz        1VP0601   HKS Azymut Mochy         74:17   + 53:30
 32. Murawski Rafał           1VP0700   HKS Azymut Mochy         77:15   + 56:28
 33. Geisler Richard          DKL0700   KOB Kladno              106:56   + 86:09
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 3.52 km, 95 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tkáč Matěj               TJN0401   OOB TJ Tatran Jablonec   20:44          
  2. Peterka Jakub            LLI0404   TJ Loko Liberec          22:01   + 1:17 
  3. Průša Dominik            VSP0406   USK Praha                22:11   + 1:27 
  4. Gajda Martin             KAM0405   OK Kamenice              23:06   + 2:22 
  5. Bolehovský Daniel        VSP0508   USK Praha                23:08   + 2:24 
  6. Donda Jiří               ONO0403   SKOB Ostrov              23:40   + 2:56 
  7. Kurz Ondřej              VPM0503   KOS Slavia Plzeň         23:45   + 3:01 
  8. Štěrba Marek             SKV0401   TJ Slovan Karlovy Vary   24:00   + 3:16 
  8. Kabát Martin             PGP0408   SK Praga                 24:00   + 3:16 
 10. Petrilák Matouš          DOR0409   OK Dobříš                24:40   + 3:56 
 11. Zakouřil Matyáš          VSP0400   USK Praha                25:34   + 4:50 
 12. Janda Jakub              DOR0403   OK Dobříš                25:50   + 5:06 
 13. Mairich Filip            TJN0603   OOB TJ Tatran Jablonec   26:01   + 5:17 
 14. Pilát Bořivoj            DKL0500   KOB Kladno               26:19   + 5:35 
 15. Zabořil Ondřej           JEN0401   OB Jenišovice            26:27   + 5:43 
 16. Pawłowski Leon           3WP0500   KOS BnO Szczecin         26:43   + 5:59 
 17. Snížek Martin            DOR0405   OK Dobříš                27:23   + 6:39 
 18. Bejvl Marek              LME0400   SK Los Mělník            27:26   + 6:42 
 19. Tůma Šimon               TAP0400   KOB Tretra Praha         27:46   + 7:02 
 20. Sork Dominik             TAP0504   KOB Tretra Praha         28:08   + 7:24 
 21. Čtrnáct František        PGP0401   SK Praga                 28:20   + 7:36 
 22. Jedlička Jakub           KAM0404   OK Kamenice              28:24   + 7:40 
 23. Dlouhý Aleš              PGP0502   SK Praga                 28:37   + 7:53 
 24. Kužel Jan                FSP0400   VSK ČVUT Fakulta Staveb  29:17   + 8:33 
 25. Svoboda Antonín          VPM0601   KOS Slavia Plzeň         29:20   + 8:36 
 26. Snížek Ondřej            DOR0406   OK Dobříš                29:35   + 8:51 
 27. Rožek Vojtěch            RIC0501   OB Říčany                29:40   + 8:56 
 28. Janoušek Slávek          BOR0400   OK Jiskra Nový Bor       29:42   + 8:58 
 29. Pokorný Jan              TJN0400   OOB TJ Tatran Jablonec   29:43   + 8:59 
 30. Lisiak Adam              38P0500   UKS Orientus Lodz        29:53   + 9:09 
 31. Baldrian Tomáš           VSP0405   USK Praha                30:15   + 9:31 
 32. Calvet Oliver            42A0400   OLC Währing              31:25   + 10:41
 33. Hejna Viktor             VSP0408   USK Praha                31:50   + 11:06
 34. Melišík Jan              TAP0502   KOB Tretra Praha         31:56   + 11:12
 35. Smolka Jakub             TAP0500   KOB Tretra Praha         32:14   + 11:30
 36. Stehlík Šimon            LPM0501   OK Lokomotiva Plzeň      32:16   + 11:32
 37. Nemšovský Filip          VSP0500   USK Praha                32:26   + 11:42
 38. Kotkowiak Piotr          3WP0401   KOS BnO Szczecin         32:35   + 11:51
 39. Pivec Jan                MLA0503   MLOK Mariánské Lázně     33:04   + 12:20
 40. Šácha Václav             DOR0410   OK Dobříš                33:39   + 12:55
 41. Jíra Filip               ROZ0500   OK Roztoky               34:01   + 13:17
 42. Janas Adam               PGP0404   SK Praga                 35:17   + 14:33
 43. Velát Vojtěch            OPI0400   Orientační sporty Písek  36:32   + 15:48
 44. Cupryś Amadeusz          1VP0500   HKS Azymut Mochy         36:36   + 15:52
 45. Sobota Ondřej            VPM0502   KOS Slavia Plzeň         36:54   + 16:10
 46. Marhold Václav           ZVO0501   OB SK Zvole              37:48   + 17:04
 47. Heller Jiří              ROU0501   SKOB Roudnice nad Labem  38:14   + 17:30
 48. Černý Matouš             TAP0501   KOB Tretra Praha         38:33   + 17:49
 49. Titz Adam                VSP0401   USK Praha                39:31   + 18:47
 50. Jiras Jan                DOR0505   OK Dobříš                39:44   + 19:00
 51. Herynek Jan              DOR0411   OK Dobříš                45:09   + 24:25
 52. Hejna Igor               VSP0407   USK Praha                47:10   + 26:26
 53. Dolejší Jan              STB0601   TJ Stadion Nový Bor      48:59   + 28:15
 54. Kotkowiak Bartosz        3WP0600   KOS BnO Szczecin         54:06   + 33:22
 55. Šoupa Martin             LPM0500   OK Lokomotiva Plzeň      54:24   + 33:40
 56. Šustr Ondřej             KSH0501   OB Kašperské Hory        56:39   + 35:55
 57. Krumlovský Tomáš         RIC0507   OB Říčany                56:47   + 36:03
 58. Vlasiuk Jarosław         3WP0402   KOS BnO Szczecin         57:55   + 37:11
 59. Górniaczyk Michał        1VP0501   HKS Azymut Mochy         59:06   + 38:22
 60. Mucha Ondřej             RIC0400   OB Říčany                59:38   + 38:54
 61. Brożyński Oliwier        1VP0400   HKS Azymut Mochy         59:51   + 39:07
 62. Kándl Matěj              DCE0500   KOB Dobřichovice         61:43   + 40:59
 63. Mielcarek Krzysztof      1VP0502   HKS Azymut Mochy         66:58   + 46:14
 64. Brachtl Šimon            ZVO0401   OB SK Zvole              80:10   + 59:26
 65. Hronza Štěpán            DOR0501   OK Dobříš                92:58   + 72:14
     Kapoun Luděk             PGP050x   SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 3.96 km, 75 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malačka Milan            DKP0210   Oddíl OB Kotlářka        22:45          
  2. Šimša Martin             PGP0309   SK Praga                 23:00   + 0:15 
  3. Mareček Šimon            OSN0201   SK Orientační sporty No  23:11   + 0:26 
  4. Richtr Lukáš             VPM0204   KOS Slavia Plzeň         23:16   + 0:31 
  5. Pipek Ondřej             LPU0203   OK Lokomotiva Pardubice  23:29   + 0:44 
  6. Coufal Jáchym            ZBM0200   SK Žabovřesky Brno       23:46   + 1:01 
  7. Kostka Jiří              AOP0201   Orientační Běh Opava     24:38   + 1:53 
  8. Synek Petr               DOK0200   OK Doksy                 24:39   + 1:54 
  9. Chaloupský Jakub         PHK0302   OK 99 Hradec Králové     24:41   + 1:56 
 10. Melišík Martin           TAP0200   KOB Tretra Praha         24:54   + 2:09 
 11. Štregl Matyáš            VRL0301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:56   + 2:11 
 12. Hájek Kryštof            TUR0212   OOB TJ Turnov            25:20   + 2:35 
 13. Šauli Filip              VPM0301   KOS Slavia Plzeň         25:22   + 2:37 
 13. Vitebský Lukáš           TJN0302   OOB TJ Tatran Jablonec   25:22   + 2:37 
 15. Link Lukáš               STH0205   SK Studenec              25:23   + 2:38 
 16. Lukašák Šimon            STE0202   SK SKI-OB Šternberk      25:26   + 2:41 
 17. Světnický František      STE0204   SK SKI-OB Šternberk      25:28   + 2:43 
 18. Kurzyp Stanisław         CHC0202   K.O.B. Choceň            25:31   + 2:46 
 19. Čech Vít                 AOP0302   Orientační Běh Opava     25:45   + 3:00 
 20. Kula Mateusz             3WP0300   KOS BnO Szczecin         26:10   + 3:25 
 21. Paterek Mikołaj          1VP0300   HKS Azymut Mochy         26:18   + 3:33 
 22. Milán Jakub              TBM0411   KOS TJ Tesla Brno        26:29   + 3:44 
 23. Hankovec Hugo            KAM0201   OK Kamenice              26:31   + 3:46 
 24. Škácha Vít               KAM0309   OK Kamenice              27:30   + 4:45 
 25. Waněk Hubert             LPU0309   OK Lokomotiva Pardubice  27:34   + 4:49 
 26. Urbánek Adam             ZBM0302   SK Žabovřesky Brno       27:37   + 4:52 
 27. Nechanický Jan           OSN0200   SK Orientační sporty No  27:41   + 4:56 
 28. Mayer Šimon              KSH0202   OB Kašperské Hory        27:44   + 4:59 
 29. Rusin Vojtěch            LPU0321   OK Lokomotiva Pardubice  27:49   + 5:04 
 30. Nowak Michal             38P0302   UKS Orientus Lodz        28:15   + 5:30 
 31. Bartos Zbigniew          38P0300   UKS Orientus Lodz        28:22   + 5:37 
 32. Tokár Radim              VPM0300   KOS Slavia Plzeň         28:25   + 5:40 
 33. Kovářík Tomáš            KAM0300   OK Kamenice              28:27   + 5:42 
 34. Rücker Jan               HOR0201   TJ Jiskra Hořice         28:48   + 6:03 
 35. Kožina Štěpán            PGP0300   SK Praga                 29:07   + 6:22 
 36. Štefan Vít               STH0202   SK Studenec              29:35   + 6:50 
 37. Spěváček Vojtěch         VPM0205   KOS Slavia Plzeň         30:05   + 7:20 
 38. Sztranek Jan             66P7611   UKS Azymut Pabianice     30:17   + 7:32 
 39. Hecl František           KSU0201   Klub vytrvalostních spo  30:27   + 7:42 
 40. Porzycz Grzegorz         57P0200   Azymut 45 Gdynia         30:28   + 7:43 
 41. Hřivna Jakub             PGP0305   SK Praga                 30:33   + 7:48 
 42. Hojný Jáchym             SJH0301   SJH Jindřichův Hradec    31:02   + 8:17 
 43. Nowak Grzegorz           57P0300   Azymut 45 Gdynia         31:05   + 8:20 
 44. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  31:15   + 8:30 
 45. Doležal Matyáš           STE0208   SK SKI-OB Šternberk      31:23   + 8:38 
 46. Haltof Marek             TRI0200   TJ TŽ Třinec             31:53   + 9:08 
 47. Švarc Antonín            DKP0203   Oddíl OB Kotlářka        32:12   + 9:27 
 48. Matuš Vít                VRB0202   Sportovní klub ve Vrbně  32:19   + 9:34 
 49. Kučera Jáchym            DOR0301   OK Dobříš                32:54   + 10:09
 50. Biernat Michał           3WP0201   KOS BnO Szczecin         33:42   + 10:57
 51. Grobelny Alex            1VP0200   HKS Azymut Mochy         34:05   + 11:20
 52. Slomczynski Ignacy       38P0303   UKS Orientus Lodz        34:19   + 11:34
 53. Łagoda Franciszek        CHC0305   K.O.B. Choceň            35:27   + 12:42
 54. Jończy Jakub             88P0300   MKS Paulinum Jelenia Gó  35:28   + 12:43
 55. Valík Adam               AOP0301   Orientační Běh Opava     35:29   + 12:44
 56. Svoboda Radek            STE0207   SK SKI-OB Šternberk      35:50   + 13:05
 57. Oncirk Jan               ONO0301   SKOB Ostrov              37:05   + 14:20
 58. Zaleski Jakub            88P0302   MKS Paulinum Jelenia Gó  39:11   + 16:26
 59. Kondys Jakub             3WP0203   KOS BnO Szczecin         39:20   + 16:35
 60. Lička Adam               TBM0326   KOS TJ Tesla Brno        39:22   + 16:37
 61. Kulesza Igor             38P0304   UKS Orientus Lodz        42:19   + 19:34
 62. Sobiński Adrian          88P0800   MKS Paulinum Jelenia Gó  42:45   + 20:00
 63. Pachnik Stanisław        88P0303   MKS Paulinum Jelenia Gó  43:39   + 20:54
 64. Jurczak Szymon           88P0301   MKS Paulinum Jelenia Gó  44:25   + 21:40
 65. Smyk Bartosz             82P0200   UKS Traper Złocieniec    45:10   + 22:25
 66. Czyński Miłosz           3WP0400   KOS BnO Szczecin         45:45   + 23:00
 67. Grzegorczyk Mateusz      3WP0202   KOS BnO Szczecin         54:36   + 31:51
 68. Ledzion Piotr            38P0301   UKS Orientus Lodz        55:06   + 32:21
 69. Baczulis Miłosz          3WP0200   KOS BnO Szczecin         62:10   + 39:25
     Fábera David             SHK0305   OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 3.88 km, 75 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sedláček Jaroslav        DKP0309   Oddíl OB Kotlářka        28:46          
  2. Vlastník Matouš          JIL0201   OK Jilemnice             30:19   + 1:33 
  3. Lesák Ondřej             TJN0306   OOB TJ Tatran Jablonec   30:45   + 1:59 
  4. Kurz Šimon               VPM0208   KOS Slavia Plzeň         31:42   + 2:56 
  5. Kohoutek Oldřich         BSO0301   KOB Baník Sokolov        32:48   + 4:02 
  6. Škvor Adam               KAM0202   OK Kamenice              34:31   + 5:45 
  7. Kolář Matyáš             PGP0304   SK Praga                 34:54   + 6:08 
  8. Janas Petr               PGP0200   SK Praga                 35:23   + 6:37 
  9. Bradáč David             LLI0203   TJ Loko Liberec          35:26   + 6:40 
 10. Bolehovský Michal        VSP0202   USK Praha                35:34   + 6:48 
 10. Mellan Jonáš             TUR0308   OOB TJ Turnov            35:34   + 6:48 
 12. Lill Petr                BSO0203   KOB Baník Sokolov        35:45   + 6:59 
 13. Milota Břetislav         MLA0300   MLOK Mariánské Lázně     38:51   + 10:05
 14. Hejduk Zdeněk            BSO0201   KOB Baník Sokolov        39:41   + 10:55
 15. Dejnožka Vojtěch         TJN0300   OOB TJ Tatran Jablonec   40:58   + 12:12
 16. Sobotka Radim            OPI0300   Orientační sporty Písek  41:25   + 12:39
 17. Šustr Antonín            KSH0201   OB Kašperské Hory        41:45   + 12:59
 18. Rožek Vilém              RIC0301   OB Říčany                45:59   + 17:13
 19. Křížek Josef             MAS0201   KČT Aš                   47:24   + 18:38
 20. Horák Pavel ml.          VSP0301   USK Praha                49:34   + 20:48
 21. Vendelberger Tomáš       MAS0302   KČT Aš                   50:41   + 21:55
 22. Trnka Martin jun         VSP0300   USK Praha                52:40   + 23:54
 23. Albrecht Adam            KAM0203   OK Kamenice              53:14   + 24:28
 24. Marhold Přemysl          ZVO0301   OB SK Zvole              54:47   + 26:01
 25. Křížek Filip             MAS0301   KČT Aš                   60:18   + 31:32
 26. Hronza Jakub             DOR0300   OK Dobříš                66:24   + 37:38
 27. Ouška Filip              DOR0304   OK Dobříš                77:04   + 48:18
 28. Siebert Ondřej           DKP0211   Oddíl OB Kotlářka       102:31   + 73:45
 29. Javůrek Tomáš            VSP0302   USK Praha               105:49   + 77:03
     Kovář Ondřej             VPM0200   KOS Slavia Plzeň          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 4.09 km, 80 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Roudný Martin            LPU0002   OK Lokomotiva Pardubice  22:28          
  2. Jirka Mikuláš            STE0000   SK SKI-OB Šternberk      24:18   + 1:50 
  3. Valík Tomáš              AOP0001   Orientační Běh Opava     24:21   + 1:53 
  4. Metelka Ondřej           PHK0101   OK 99 Hradec Králové     24:24   + 1:56 
  5. Filipek Sebastian        TRI0002   TJ TŽ Třinec             24:31   + 2:03 
  6. Rusin Jan                LPU0008   OK Lokomotiva Pardubice  24:32   + 2:04 
  7. Švadlena Michal          CHC0101   K.O.B. Choceň            24:41   + 2:13 
  8. Pavlovec Dan             BOR0001   OK Jiskra Nový Bor       24:50   + 2:22 
  9. Nagy Josef               TJN0006   OOB TJ Tatran Jablonec   25:03   + 2:35 
 10. Gajda Jan                KAM0105   OK Kamenice              25:13   + 2:45 
 11. Zalaba Tomáš             SJC0101   Sportcentrum Jičín       25:25   + 2:57 
 12. Rzenca Piotr             38P0102   UKS Orientus Lodz        25:37   + 3:09 
 13. Bořánek Michal           SSU0007   SK Severka Šumperk       25:49   + 3:21 
 14. Milán Tomáš              ZBM0111   SK Žabovřesky Brno       25:53   + 3:25 
 15. Adámek Filip             ABM0101   KOB ALFA Brno            25:57   + 3:29 
 16. Čech Petr                SJI0001   OK Jihlava               26:15   + 3:47 
 17. Šafka Sebastian          KAM0101   OK Kamenice              26:21   + 3:53 
 18. Gottstein Jonáš          JIL0107   OK Jilemnice             26:25   + 3:57 
 19. Roudný Václav            LPU0001   OK Lokomotiva Pardubice  26:31   + 4:03 
 20. Matoušek Matěj           KSU0005   Klub vytrvalostních spo  26:44   + 4:16 
 21. Mareš Vít                BOR0000   OK Jiskra Nový Bor       27:54   + 5:26 
 22. Měšťan Ondřej            TAP0100   KOB Tretra Praha         28:09   + 5:41 
 23. Melichar Petr            LLI0001   TJ Loko Liberec          28:14   + 5:46 
 24. Bílý Jakub               LTP0104   OOB TJ Lokomotiva Tepli  28:30   + 6:02 
 25. Krawczyński Mikołaj      CHC0001   K.O.B. Choceň            28:37   + 6:09 
 26. Volák Ondřej             LPU0010   OK Lokomotiva Pardubice  28:51   + 6:23 
 27. Janda Ondřej             DOR0100   OK Dobříš                29:09   + 6:41 
 28. Pawłowicz Bruno          88P0000   MKS Paulinum Jelenia Gó  29:12   + 6:44 
 29. Płóciennik Konrad        66P0000   UKS Azymut Pabianice     29:32   + 7:04 
 30. Pesta Piotr              57P0100   Azymut 45 Gdynia         29:39   + 7:11 
 31. Janovský Tomáš           PGP0101   SK Praga                 29:49   + 7:21 
 31. Petersburski Krystian    3WP0100   KOS BnO Szczecin         29:49   + 7:21 
 33. Synek Antonín            DOK0001   OK Doksy                 30:07   + 7:39 
 34. Šafář Martin             KSU0105   Klub vytrvalostních spo  30:08   + 7:40 
 35. Budský Ondřej            TJN0105   OOB TJ Tatran Jablonec   30:14   + 7:46 
 36. Wolfram Jakob            12A0103   Naturfreunde Wien        30:16   + 7:48 
 37. Gryc Vojtěch             TBM0106   KOS TJ Tesla Brno        30:34   + 8:06 
 38. Sedlář Jan               TBM0010   KOS TJ Tesla Brno        30:41   + 8:13 
 39. Czapliński Jakub         CHC0003   K.O.B. Choceň            31:01   + 8:33 
 40. Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov  31:11   + 8:43 
 41. Ježek Jakub              JIL0104   OK Jilemnice             32:19   + 9:51 
 42. Galbavý Matěj            PHK0007   OK 99 Hradec Králové     32:23   + 9:55 
 43. Deredos Bruno            38P0100   UKS Orientus Lodz        32:32   + 10:04
 44. Zając Dawid              66P0001   UKS Azymut Pabianice     32:55   + 10:27
 45. Kovařík Martin           TRI0101   TJ TŽ Třinec             33:06   + 10:38
 46. Kalisiak Dawid           66P0002   UKS Azymut Pabianice     33:28   + 11:00
 47. Ogdowski Bartlomiej      1CP0000   UKS Siódemka Rumia       33:32   + 11:04
 48. Panovec Kryštof          LCE0011   OOB TJ Slovan Luhačovic  33:54   + 11:26
 49. Rosłaniec Mateusz        CHC0002   K.O.B. Choceň            34:38   + 12:10
 50. Bek Jiří                 CHA0103   OK Chrastava             35:10   + 12:42
 51. Tuharský Erik            TRI0100   TJ TŽ Třinec             38:28   + 16:00
 51. Bartos Grzegorz          38P0101   UKS Orientus Lodz        38:28   + 16:00
 53. Rajnoha David            TBM0003   KOS TJ Tesla Brno        40:25   + 17:57
 54. Hořák Jaroslav           LLI0102   TJ Loko Liberec          41:16   + 18:48
 55. Michalak Kacper          LCE0105   OOB TJ Slovan Luhačovic  43:42   + 21:14
     Kligl Radim              TBM0103   KOS TJ Tesla Brno         DISK          
  MS Kijak Jakub              00P                                32:24   + 9:56 
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 3.89 km, 80 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dostál Jakub             VRL0104   OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:44          
  2. Klaška Martin            DKP0100   Oddíl OB Kotlářka        26:08   + 1:24 
  3. Tachezy Jan              DOR0102   OK Dobříš                28:53   + 4:09 
  4. Mühlbach Aleš            STH0104   SK Studenec              29:26   + 4:42 
  5. Forst Antonín            PGP0106   SK Praga                 30:19   + 5:35 
  6. Adamec Martin            TJN0106   OOB TJ Tatran Jablonec   31:03   + 6:19 
  6. Valášek Václav           KAM0100   OK Kamenice              31:03   + 6:19 
  8. Siegl Matyáš             PGP0104   SK Praga                 32:03   + 7:19 
  9. Buk Ondřej               ROU0102   SKOB Roudnice nad Labem  33:22   + 8:38 
 10. Hejduk Jan               BSO0001   KOB Baník Sokolov        35:04   + 10:20
 11. Procinger Jan            VRL0102   OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:31   + 10:47
 12. Novák Přemysl            DKP0107   Oddíl OB Kotlářka        36:59   + 12:15
 13. Solomko Adam             BSO0002   KOB Baník Sokolov        37:10   + 12:26
 14. Víšek Martin             KAM0102   OK Kamenice              38:18   + 13:34
 15. Pavel Martin             TJN0004   OOB TJ Tatran Jablonec   40:40   + 15:56
 16. Buk Petr                 ROU0001   SKOB Roudnice nad Labem  40:44   + 16:00
 17. Pethö Alex               RIC0100   OB Říčany                42:07   + 17:23
 18. Růta Matyáš              TJN0102   OOB TJ Tatran Jablonec   43:49   + 19:05
 19. Marhold Ondřej           ZVO0101   OB SK Zvole              49:54   + 25:10
 20. Melichna Matěj           DKL0102   KOB Kladno               52:06   + 27:22
 21. Semík Jakub              VSP0000   USK Praha                52:25   + 27:41
 22. Valenta Adam             OPI0102   Orientační sporty Písek  54:23   + 29:39
 23. Javůrek Emil             VSP0100   USK Praha                64:03   + 39:19
     Zabořil Vojtěch          TUR0110   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 4.36 km, 105 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hirš Otakar              ZBM9801   SK Žabovřesky Brno       23:26          
  2. Křivda Tomáš             CHC9901   K.O.B. Choceň            23:46   + 0:20 
  3. Horčička Vít             STE9919   SK SKI-OB Šternberk      24:52   + 1:26 
  4. Vandas Daniel            PHK9805   OK 99 Hradec Králové     24:54   + 1:28 
  5. Kavalír Jáchym           PHK9901   OK 99 Hradec Králové     27:11   + 3:45 
  6. Černocký Libor           LCE9803   OOB TJ Slovan Luhačovic  27:28   + 4:02 
  7. Koštejn Vít              DOK9800   OK Doksy                 27:30   + 4:04 
  8. Chvátil Šimon            PHK9908   OK 99 Hradec Králové     28:03   + 4:37 
  9. Bendák Jan               PHK9800   OK 99 Hradec Králové     28:09   + 4:43 
 10. Vystavěl Ondřej          JPV9807   Oddíl OS SK Prostějov    28:36   + 5:10 
 11. Thoř Tomáš               TUR9904   OOB TJ Turnov            29:55   + 6:29 
 12. Müller Jonáš             KSU9906   Klub vytrvalostních spo  29:59   + 6:33 
 13. Jíra Tomáš               KAM9802   OK Kamenice              30:05   + 6:39 
 14. Bednarski Jan            LCE9805   OOB TJ Slovan Luhačovic  30:14   + 6:48 
 15. Jílek Ondřej             KSU9908   Klub vytrvalostních spo  30:50   + 7:24 
 16. Gebrt Jan                SHK9801   OK Slavia Hradec Králov  30:54   + 7:28 
 17. Šabata Milan             SRK9904   SOOB Spartak Rychnov n.  32:00   + 8:34 
 18. Karatsiolis Kryštof      TUR9901   OOB TJ Turnov            32:02   + 8:36 
 19. Škvor Ota                KAM9900   OK Kamenice              34:06   + 10:40
 20. Michek David             TJN9802   OOB TJ Tatran Jablonec   34:13   + 10:47
 21. Hrouda Matěj             JIL9804   OK Jilemnice             35:35   + 12:09
 22. Šenkýř Matěj             SJI9902   OK Jihlava               36:09   + 12:43
 23. Florián Vojtěch          ABM9901   KOB ALFA Brno            36:13   + 12:47
 24. Janeček Mirek            TJN9804   OOB TJ Tatran Jablonec   36:58   + 13:32
 25. Melichar Vojtěch         LLI9802   TJ Loko Liberec          37:43   + 14:17
 26. Komenda Jan              ZBM9902   SK Žabovřesky Brno       38:23   + 14:57
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 4.05 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartoš Vojtěch           PGP9809   SK Praga                 34:29          
  2. Bečvář Petr              OPI9800   Orientační sporty Písek  37:00   + 2:31 
  3. Křemen Štěpán            KAM9804   OK Kamenice              42:19   + 7:50 
  4. Pelikán Lukáš            DKL9802   KOB Kladno               42:42   + 8:13 
  5. Ridzoň Daniel            DKP9907   Oddíl OB Kotlářka        46:20   + 11:51
  6. Jiran Miloš              VRL9904   OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:34   + 22:05
  7. Zieba Jakub              NEK9800   Nejdek Orienteering      60:00   + 25:31
  8. Borovička Tomáš          FSP9801   VSK ČVUT Fakulta Staveb  60:28   + 25:59
  9. Kašpar Ludvík            BOR9805   OK Jiskra Nový Bor       85:16   + 50:47
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 6.25 km, 170 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kettner Vojtěch          KAM9601   OK Kamenice              35:56          
  2. Nožka Radek              LPU9005   OK Lokomotiva Pardubice  38:19   + 2:23 
  3. Zimmermann Štěpán        ZBM9101   SK Žabovřesky Brno       39:01   + 3:05 
  4. Udržal Tomáš             LPU8002   OK Lokomotiva Pardubice  39:32   + 3:36 
  5. Chloupek Adam            ZBM9300   SK Žabovřesky Brno       39:48   + 3:52 
  6. Schuster Marek           SSU9303   SK Severka Šumperk       40:34   + 4:38 
  7. Škoda Jakub              VLI8800   Slavia Liberec orientee  40:43   + 4:47 
  8. Nečas Jiří               TZL9101   SKOB Zlín                40:50   + 4:54 
  9. Vištejn Jiří             LPM9304   OK Lokomotiva Plzeň      40:59   + 5:03 
 10. Horvát Petr              ASU9447   Magnus Orienteering      41:02   + 5:06 
 11. Procházka David          LPU9113   OK Lokomotiva Pardubice  41:09   + 5:13 
 12. Bouchal Jiří             VPM8449   KOS Slavia Plzeň         41:20   + 5:24 
 13. Čermák Jan               LPU9301   OK Lokomotiva Pardubice  41:36   + 5:40 
 14. Valenta Jiří             LCE9201   OOB TJ Slovan Luhačovic  41:45   + 5:49 
 15. Klusáček Matěj           LCE8903   OOB TJ Slovan Luhačovic  41:56   + 6:00 
 16. Makovský Jakub           TAP8511   KOB Tretra Praha         42:18   + 6:22 
 17. Kamaryt Tomáš            VPM8807   KOS Slavia Plzeň         42:29   + 6:33 
 18. Kantor Ondřej            TRI9103   TJ TŽ Třinec             43:02   + 7:06 
 19. Zbranek Roman            TZL8808   SKOB Zlín                43:14   + 7:18 
 20. Čech Jan                 SJI9601   OK Jihlava               43:17   + 7:21 
 21. Cahel Marek              LCE8803   OOB TJ Slovan Luhačovic  43:18   + 7:22 
 22. Valeš Jiří               LPM9502   OK Lokomotiva Plzeň      43:21   + 7:25 
 23. Netuka Vojtěch           SHK9701   OK Slavia Hradec Králov  43:34   + 7:38 
 23. Pavlovec Jan             BOR9503   OK Jiskra Nový Bor       43:34   + 7:38 
 25. Dlabaja Tomáš            TUR8303   OOB TJ Turnov            43:35   + 7:39 
 26. Hruška Jakub             ZBM9515   SK Žabovřesky Brno       43:38   + 7:42 
 27. Kamenický Matěj          LPU9036   OK Lokomotiva Pardubice  43:55   + 7:59 
 28. Bravený Vít              ZBM9102   SK Žabovřesky Brno       44:00   + 8:04 
 29. Rusý Tomáš               KAM9301   OK Kamenice              44:01   + 8:05 
 30. Wołowczyk Krzysztof      LCE9502   OOB TJ Slovan Luhačovic  44:05   + 8:09 
 31. Kettner Lukáš            KAM9403   OK Kamenice              44:10   + 8:14 
 32. Grundmann Jan            LPU9410   OK Lokomotiva Pardubice  44:20   + 8:24 
 33. Fodor Petr               TUR8103   OOB TJ Turnov            44:42   + 8:46 
 34. Mrázek Jan               SJC8102   Sportcentrum Jičín       44:44   + 8:48 
 35. Kazda Ondřej             SJC8202   Sportcentrum Jičín       45:02   + 9:06 
 36. Fibír Tomáš              FSP7901   VSK ČVUT Fakulta Staveb  45:07   + 9:11 
 37. Bialožyt Michal          ZBM8707   SK Žabovřesky Brno       45:13   + 9:17 
 38. Kovář Miroslav           SJC8104   Sportcentrum Jičín       45:23   + 9:27 
 39. Bořil Jan                SJI9700   OK Jihlava               45:25   + 9:29 
 40. Turczer Petr             KSU7945   Klub vytrvalostních spo  45:30   + 9:34 
 41. Zelinka Jiří             MBM8740   O-mikron                 45:37   + 9:41 
 42. Poklop Martin            SSU8802   SK Severka Šumperk       45:51   + 9:55 
 43. Dlabaja Štěpán           TZL8508   SKOB Zlín                46:04   + 10:08
 44. Oľhava Rastislav         ASU8949   Magnus Orienteering      46:05   + 10:09
 45. Grundman Vojtěch         CHC8801   K.O.B. Choceň            46:09   + 10:13
 46. Klusáček Jan             ZBM9301   SK Žabovřesky Brno       46:27   + 10:31
 47. Semrád Ladislav          CHC9701   K.O.B. Choceň            46:48   + 10:52
 48. Zháňal Jan               ZBM8721   SK Žabovřesky Brno       46:50   + 10:54
 49. Kučera Jan               VSP7302   USK Praha                47:01   + 11:05
 50. Argaláš Michal           TRI9301   TJ TŽ Třinec             47:03   + 11:07
 51. Navrátil Boris           KAM9203   OK Kamenice              47:15   + 11:19
 52. Glonek Jakub             AOP9602   Orientační Běh Opava     47:27   + 11:31
 53. Paszynski Piotr          38P8100   UKS Orientus Lodz        47:30   + 11:34
 54. Křivda Martin            CHC9501   K.O.B. Choceň            47:38   + 11:42
 54. Burda Matěj              BOR9608   OK Jiskra Nový Bor       47:38   + 11:42
 56. Beneš Jan                SJC8703   Sportcentrum Jičín       47:55   + 11:59
 57. Bořil Tomáš              TBM8833   KOS TJ Tesla Brno        48:20   + 12:24
 58. Zakouřil Tomáš           TUV7500   SOK TJ Turnov            48:56   + 13:00
 59. Kořínek Tomáš            BOR9007   OK Jiskra Nový Bor       49:17   + 13:21
 60. Švirák Ondřej            ZBM9103   SK Žabovřesky Brno       49:23   + 13:27
 61. Pešek Ondřej             CHC8502   K.O.B. Choceň            50:00   + 14:04
 62. Matuš Vojtěch            VRB9606   Sportovní klub ve Vrbně  50:21   + 14:25
 63. Remeš Petr               SHK9403   OK Slavia Hradec Králov  50:24   + 14:28
 64. Lehner Korbinian         41D9601   OLG Regensburg           50:38   + 14:42
 65. Mikel David              TZL9703   SKOB Zlín                51:47   + 15:51
 66. Peterka Vojtěch          LLI7502   TJ Loko Liberec          53:39   + 17:43
 67. Váňa Martin              TUR8401   OOB TJ Turnov            53:53   + 17:57
 68. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             57:28   + 21:32
 69. Zajíc Vítězslav          TAP8610   KOB Tretra Praha         59:30   + 23:34
 70. Semík Ondřej             KAM9401   OK Kamenice              61:18   + 25:22
 71. Mazan Bartłomiej         3WP9200   KOS BnO Szczecin         73:43   + 37:47
     Schulhof Jan             TUR8900   OOB TJ Turnov             DISK          
     Kamenický Jeroným        OSN9549   SK Orientační sporty No   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 5.45 km, 145 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janata Martin            DKP8306   Oddíl OB Kotlářka        37:24          
  2. Henek Michal             RBK8605   SK Radioklub Blansko     39:00   + 1:36 
  3. Přikryl Petr             ZBM6708   SK Žabovřesky Brno       39:55   + 2:31 
  4. Seidl Miroslav           EKP7402   VŠTJ Ekonom Praha        40:01   + 2:37 
  5. Bravený Adam             VBM8801   VSK Mendelu Brno         40:31   + 3:07 
  6. Novotný Ondřej           ABM9211   KOB ALFA Brno            40:40   + 3:16 
  7. Mokrý Stanislav          ZBM9202   SK Žabovřesky Brno       41:13   + 3:49 
  8. Lenner Miroslav          LPU8605   OK Lokomotiva Pardubice  41:35   + 4:11 
  9. Polášek Jan              TZL8601   SKOB Zlín                41:50   + 4:26 
 10. Janů Zdeněk              KSU9045   Klub vytrvalostních spo  41:52   + 4:28 
 11. Pospíšil Ondřej          DKP8717   Oddíl OB Kotlářka        41:56   + 4:32 
 12. Illner Vojtěch           DKP9600   Oddíl OB Kotlářka        42:07   + 4:43 
 13. Fiala Petr               LPU8701   OK Lokomotiva Pardubice  42:48   + 5:24 
 14. Pova Ondřej              KRL9304   Kometa Kralovice         43:21   + 5:57 
 15. Waněk Adam               LPU9505   OK Lokomotiva Pardubice  43:24   + 6:00 
 16. Valík Luděk              AOP7101   Orientační Běh Opava     43:36   + 6:12 
 17. Vlášek Jakub             TAP9702   KOB Tretra Praha         43:40   + 6:16 
 18. Holas Štěpán             SJC8702   Sportcentrum Jičín       43:46   + 6:22 
 19. Skripnik Štěpán          FSP7909   VSK ČVUT Fakulta Staveb  43:48   + 6:24 
 20. Zikmund Zdeněk           SJC9703   Sportcentrum Jičín       43:50   + 6:26 
 21. Jílek Jakub              KSU9202   Klub vytrvalostních spo  43:53   + 6:29 
 22. Kazda Jiří               SJC8006   Sportcentrum Jičín       43:54   + 6:30 
 23. Novák Daniel             DOK8700   OK Doksy                 43:56   + 6:32 
 24. Mazal Zdeněk             VBM8103   VSK Mendelu Brno         44:11   + 6:47 
 25. Pucherna Jan             TAP7701   KOB Tretra Praha         44:40   + 7:16 
 26. Švadlena Pavel           CHC7502   K.O.B. Choceň            44:57   + 7:33 
 27. Arnošt Kamil             VSP7301   USK Praha                45:02   + 7:38 
 28. Mielec Jaromír           AOP9701   Orientační Běh Opava     45:10   + 7:46 
 29. Vodrážka Ondřej          VPM7702   KOS Slavia Plzeň         45:46   + 8:22 
 30. Pýcha Lukáš              SNA8402   TJ START Náchod          45:51   + 8:27 
 31. Stehlík Petr             LPM7903   OK Lokomotiva Plzeň      45:52   + 8:28 
 32. Tichý Tomáš              SJH9201   SJH Jindřichův Hradec    46:41   + 9:17 
 33. Pustai David             TJN9301   OOB TJ Tatran Jablonec   47:30   + 10:06
 34. Fiala Jan                BBM7205   BETA URSUS Orienteering  47:46   + 10:22
 35. Khýn Vítězslav           ASU8304   Magnus Orienteering      47:53   + 10:29
 36. Hrouda Martin            FSP7612   VSK ČVUT Fakulta Staveb  48:14   + 10:50
 37. Černý Ondřej             EKP8511   VŠTJ Ekonom Praha        48:57   + 11:33
 38. Hanč Petr                VRL8001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  49:54   + 12:30
 39. Tomeš Jaroslav           DKP8109   Oddíl OB Kotlářka        49:56   + 12:32
 40. Řada Jakub               DKP9401   Oddíl OB Kotlářka        50:05   + 12:41
 41. Fišer Jiří               SLP8503   OOB Slavia Praha         50:24   + 13:00
 42. Buk Michal               ROU9601   SKOB Roudnice nad Labem  51:15   + 13:51
 43. Čechlovský Jan           CHA9300   OK Chrastava             51:35   + 14:11
 44. Klaška Pavel             DKP9301   Oddíl OB Kotlářka        51:42   + 14:18
 45. Rýdl Jiří                TJN7000   OOB TJ Tatran Jablonec   52:19   + 14:55
 46. Šmaus Jan                TJN9700   OOB TJ Tatran Jablonec   52:42   + 15:18
 47. Strachota Petr           TJN8700   OOB TJ Tatran Jablonec   53:30   + 16:06
 48. Pražák Jiří              ZBP7800   OOB SK Zbraslav          53:37   + 16:13
 49. Černý Martin             TAP8902   KOB Tretra Praha         53:59   + 16:35
 50. Vlažný Jakub             LCE9102   OOB TJ Slovan Luhačovic  54:35   + 17:11
 51. Vondra Jiří              FSP7600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  54:44   + 17:20
 52. Štregl Petr              VRL7303   OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:09   + 17:45
 53. Kohl Ondřej              KPY8600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  55:35   + 18:11
 54. Otrusina Jan             ABM9210   KOB ALFA Brno            56:41   + 19:17
 55. Dvořák Miroslav          ZBP7601   OOB SK Zbraslav          57:59   + 20:35
 56. Frýba Dominik            SJI9702   OK Jihlava               58:10   + 20:46
 57. Ramba Jiří               DKP8606   Oddíl OB Kotlářka        58:47   + 21:23
 58. Klomínský Václav         KPY8700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  58:50   + 21:26
 59. Bořánek Petr             VSP7000   USK Praha                58:53   + 21:29
 60. Blaha Ondřej             EKP7002   VŠTJ Ekonom Praha        60:10   + 22:46
 61. Wohanka Pavel            VRL7501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  61:05   + 23:41
 62. Hrdinka Daniel           VRL9701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  63:20   + 25:56
 63. Ransdorf Jakub           TAP9805   KOB Tretra Praha         63:52   + 26:28
 64. Knepr Lukáš              BSO9401   KOB Baník Sokolov        64:12   + 26:48
 65. Gregor Martin            CTB7701   SK OB Chotěboř           64:13   + 26:49
 66. Schäfer Jan              TZL9301   SKOB Zlín                67:51   + 30:27
 67. Vejstrk Daniel           CHA9105   OK Chrastava             69:08   + 31:44
 68. Mikan Albert             EKP8606   VŠTJ Ekonom Praha        71:11   + 33:47
 69. Straka Tomáš             SLA9702   SKOB Slaný               77:11   + 39:47
     Kobr Tomáš               TJN8901   OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Karvánek Matouš          BOR9006   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Martan Jiří              VLI7300   Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 4.48 km, 95 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Axmann Šimon             DKP8700   Oddíl OB Kotlářka        32:14          
  2. Dusílek Adam             SRK8902   SOOB Spartak Rychnov n.  32:56   + 0:42 
  3. Hájek Adam               KAM9202   OK Kamenice              34:02   + 1:48 
  4. Šmelík Martin            KAM9604   OK Kamenice              34:52   + 2:38 
  5. Skyva Petr               STE6501   SK SKI-OB Šternberk      36:54   + 4:40 
  6. Ptáček Jiří              SRK9002   SOOB Spartak Rychnov n.  38:33   + 6:19 
  7. Líbal Jakub              ROU9202   SKOB Roudnice nad Labem  44:48   + 12:34
  8. Kutílek Jakub            LPU8609   OK Lokomotiva Pardubice  46:26   + 14:12
  9. Málek Martin             8FX8900   TJ Kobylisy              47:05   + 14:51
 10. Hopanyuk Anatoliy        DKP7900   Oddíl OB Kotlářka        48:31   + 16:17
 11. Vaněk Petr               ZBP7302   OOB SK Zbraslav          51:39   + 19:25
 12. Havel Michal             LDC8901   KOB Děčín                51:56   + 19:42
 13. Smolka Ondřej            TJP9401   TJ Sokol Troja           52:15   + 20:01
 14. Rýdel Jiří               1VZ9200   ranovačka                52:28   + 20:14
 15. Kameník Jan              KPY7900   SOOB TJ Sokol Kralupy n  58:56   + 26:42
 16. Beran Pavel              TZL7920   SKOB Zlín                61:08   + 28:54
 17. Klusáček Radim           BOR7710   OK Jiskra Nový Bor       68:26   + 36:12
 18. Kobilka Jan                                                 68:38   + 36:24
 19. Nebeský Daniel           KAM9404   OK Kamenice              70:25   + 38:11
 20. Cupák Jiří               VRL7201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  71:16   + 39:02
     Němeček Jan              KAM9300   OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 4.40 km, 100 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rambousek Karel          BSO7907   KOB Baník Sokolov        28:29          
  2. Zámečník David           KAM7500   OK Kamenice              32:32   + 4:03 
  3. Rožek David              RIC7403   OB Říčany                32:36   + 4:07 
  4. Kužel Tomáš              FSP7610   VSK ČVUT Fakulta Staveb  33:35   + 5:06 
  5. Voráček Michal           OSN8000   SK Orientační sporty No  33:37   + 5:08 
  6. Les Martin               VPM7906   KOS Slavia Plzeň         34:28   + 5:59 
  7. Svoboda Ondřej           SHK7605   OK Slavia Hradec Králov  34:39   + 6:10 
  8. Lepšík Petr              SJC8203   Sportcentrum Jičín       34:41   + 6:12 
  9. Skripnik Ondřej          FSP7502   VSK ČVUT Fakulta Staveb  35:10   + 6:41 
 10. Dubec Pavel              SCP8003   OK Sparta Praha          37:01   + 8:32 
 11. Šklíba Jan               SRK7501   SOOB Spartak Rychnov n.  38:53   + 10:24
 12. Kolář Tomáš              SLA7103   SKOB Slaný               39:34   + 11:05
 13. Pavlíček Lubomír         KPY7800   SOOB TJ Sokol Kralupy n  41:28   + 12:59
 14. Švec Karel               ZVO7601   OB SK Zvole              42:14   + 13:45
 15. Chmelík Petr             DOR8100   OK Dobříš                47:07   + 18:38
 16. Michálek Jan             3BX8000   ČaČua                    56:08   + 27:39
 17. Perkner Radim            ZVO8001   OB SK Zvole              64:46   + 36:17
 18. Sieger Tomáš             TAP7501   KOB Tretra Praha         68:18   + 39:49
 19. Jedlička Michal          DKL8000   KOB Kladno               73:46   + 45:17
     Šmahel Lukáš             OPI7800   Orientační sporty Písek   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 4.20 km, 75 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tomeš Petr               SJC7531   Sportcentrum Jičín       29:33          
  2. Milán Pavel              TBM7227   KOS TJ Tesla Brno        30:09   + 0:36 
  3. Horák Pavel (Starosta)   VSP7305   USK Praha                30:13   + 0:40 
  4. Zakouřil Václav          VSP7401   USK Praha                31:38   + 2:05 
  5. Průša Michal             VSP7310   USK Praha                32:05   + 2:32 
  6. Vácha Tomáš              BOR7409   OK Jiskra Nový Bor       32:21   + 2:48 
  7. Šafařík Ivo              OPI7402   Orientační sporty Písek  32:57   + 3:24 
  8. Pachner Pavel            CHA7501   OK Chrastava             34:26   + 4:53 
  9. Kurfürst Pavel           FSP7400   VSK ČVUT Fakulta Staveb  35:16   + 5:43 
 10. Nehasil David            BOR7713   OK Jiskra Nový Bor       35:24   + 5:51 
 11. Pachnik Dariusz          88P7500   MKS Paulinum Jelenia Gó  36:11   + 6:38 
 12. Kolek Petr               ASU7501   Magnus Orienteering      36:34   + 7:01 
 13. Krempiński Piotr         66P7600   UKS Azymut Pabianice     36:42   + 7:09 
 14. Synek Antonín            DOK7800   OK Doksy                 36:48   + 7:15 
 15. Sedlář Petr              TBM7319   KOS TJ Tesla Brno        37:49   + 8:16 
 16. Balogh Jan               TJN7500   OOB TJ Tatran Jablonec   38:01   + 8:28 
 17. Juřina František         FYD7800   Jizerský klub OB Frýdla  38:59   + 9:26 
 18. Houska Jindřich          DOR7601   OK Dobříš                39:44   + 10:11
 19. Křenek Jaroslav          VPM7502   KOS Slavia Plzeň         40:08   + 10:35
 20. Rusin Jan                BRU7601   Ulita-HOBRA Orienteerin  40:23   + 10:50
 21. Hill Richard             21G7600   Airienteers              40:58   + 11:25
 22. Šindelka Antonín         DLP7200   OOB TJ Dukla Praha       41:41   + 12:08
 23. Albl Miloslav            LME7600   SK Los Mělník            42:06   + 12:33
 24. Chabiera Tomasz          4HP7600   UNTS Warszawa            42:21   + 12:48
 25. Hartvich Otto            OPI6900   Orientační sporty Písek  42:22   + 12:49
 26. Janda Pavel              DOR7600   OK Dobříš                42:24   + 12:51
 27. Pastuszek Jakub          VSP7500   USK Praha                43:32   + 13:59
 28. Pecháček Libor           RIC7600   OB Říčany                43:45   + 14:12
 29. Řehák Miroslav           KAD7101   Originální Vivalín Team  44:40   + 15:07
 30. Pivec Lukáš              MLA7600   MLOK Mariánské Lázně     45:11   + 15:38
 31. Novotný Tomáš            TUR7405   OOB TJ Turnov            46:45   + 17:12
 32. Hecl Miloš               KSU7601   Klub vytrvalostních spo  46:50   + 17:17
 33. Štrait Martin            VSP7602   USK Praha                48:10   + 18:37
 34. Štembera Jan             TJN7513   OOB TJ Tatran Jablonec   48:50   + 19:17
 35. Pospíšil Radek           TJP7802   TJ Sokol Troja           49:33   + 20:00
 36. Nowak Pawel              38P7700   UKS Orientus Lodz        50:25   + 20:52
 37. Jedlička Adam            KAM7700   OK Kamenice              52:06   + 22:33
 38. Synek Marcel             DOK7600   OK Doksy                 52:34   + 23:01
 39. Koudelka Tomáš           BOR7513   OK Jiskra Nový Bor       54:10   + 24:37
 40. Gregor Radek             DOR7404   OK Dobříš                55:26   + 25:53
 41. Tejkl Jiří               DOB7700   KOB Dobruška             55:30   + 25:57
 42. Mička Aleš               TJP7300   TJ Sokol Troja           57:01   + 27:28
 43. Lisiak Pawel             38P7400   UKS Orientus Lodz        59:50   + 30:17
 44. Fiala Jan                DOR7802   OK Dobříš                60:28   + 30:55
 45. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  65:15   + 35:42
 46. Nekvasil Michal          DKP7501   Oddíl OB Kotlářka        71:26   + 41:53
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 4.05 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sobczyński Kalikst       CHC7101   K.O.B. Choceň            27:49          
  2. Illner Jakub             DKP6601   Oddíl OB Kotlářka        28:12   + 0:23 
  3. Vandas Luděk             VAM6601   OOB Vamberk              28:30   + 0:41 
  4. Pelc Václav              CST6702   OB Strakonice            29:22   + 1:33 
  5. Kamenický Jan            PHK6601   OK 99 Hradec Králové     29:50   + 2:01 
  6. Poloprutský Tomáš        VLI6205   Slavia Liberec orientee  30:23   + 2:34 
  7. Chaloupský David         PHK7103   OK 99 Hradec Králové     30:39   + 2:50 
  8. Netuka Jan               SHK7001   OK Slavia Hradec Králov  31:10   + 3:21 
  9. Bradáč Stanislav         LLI7201   TJ Loko Liberec          31:13   + 3:24 
 10. Vlastník Zdeněk          JIL6901   OK Jilemnice             31:18   + 3:29 
 11. Hašek Ondřej             VPM6902   KOS Slavia Plzeň         31:57   + 4:08 
 12. Kovářík Tomáš            KAM6901   OK Kamenice              32:16   + 4:27 
 13. Straka Lukáš             SLA7002   SKOB Slaný               32:20   + 4:31 
 14. Ptáček Jan               PVP7200   VSS Přírodověda Praha    32:21   + 4:32 
 15. Pračka Tomáš             RIC7302   OB Říčany                32:58   + 5:09 
 16. Kabát Jan                EKP6912   VŠTJ Ekonom Praha        34:18   + 6:29 
 17. Kruliš Petr              VLI6901   Slavia Liberec orientee  34:40   + 6:51 
 18. Novotný Dušan            TJN7002   OOB TJ Tatran Jablonec   34:59   + 7:10 
 19. Šrámek Petr              RIC6905   OB Říčany                35:34   + 7:45 
 20. Doubek Petr              SLA7000   SKOB Slaný               35:45   + 7:56 
 21. Mianowski Rafał          4HP7300   UNTS Warszawa            35:49   + 8:00 
 22. Kamenický Radan          OSN6004   SK Orientační sporty No  36:03   + 8:14 
 23. Fürst Aleš               LLI6801   TJ Loko Liberec          36:32   + 8:43 
 24. Žejdlík Michal           LTP7001   OOB TJ Lokomotiva Tepli  36:53   + 9:04 
 25. Nechanický Pavel         OSN7209   SK Orientační sporty No  38:30   + 10:41
 26. Kalousek Jiří            DKP6901   Oddíl OB Kotlářka        38:44   + 10:55
 27. Gola Miroslav            VIC6808   OB Vizovice              40:04   + 12:15
 28. Svoboda Radek            VPM6903   KOS Slavia Plzeň         40:36   + 12:47
 29. Kroupa Štěpán            VPM6904   KOS Slavia Plzeň         40:44   + 12:55
 30. Červinka Jiří            VRL7001   OOS TJ Spartak Vrchlabí  41:07   + 13:18
 31. Háněl Jaromír            ZVO6801   OB SK Zvole              41:18   + 13:29
 32. Weissar Petr             LPM7020   OK Lokomotiva Plzeň      41:30   + 13:41
 33. Mayer Tomáš              KSH6900   OB Kašperské Hory        42:15   + 14:26
 34. Kurečka Robert           ABM7210   KOB ALFA Brno            42:44   + 14:55
 35. Jandera Tomáš            SOB7300   SOBSA                    42:50   + 15:01
 36. Zlesák Martin            CHT7302   OOB SK Chrast            43:08   + 15:19
 37. Koten Pavel              RIC7200   OB Říčany                43:52   + 16:03
 38. Španěl Ondřej            DOR7100   OK Dobříš                44:33   + 16:44
 39. Murawski Piotr           1VP7302   HKS Azymut Mochy         45:43   + 17:54
 40. Brachtl Daniel           ZVO6902   OB SK Zvole              47:33   + 19:44
 41. Javůrek Jaromír          VSP7110   USK Praha                50:58   + 23:09
 42. Valla Zdeněk             ZVO6501   OB SK Zvole              52:02   + 24:13
 43. Škácha Michal            KAM7102   OK Kamenice              54:43   + 26:54
 44. Strnad Pavel             HCE7100   TJ Hostivice             55:03   + 27:14
 45. Řezáč Pavel              VLI6900   Slavia Liberec orientee  57:10   + 29:21
 46. Jeřábek Petr             BOR7105   OK Jiskra Nový Bor       57:29   + 29:40
 47. Jiras Jiří               DOR6900   OK Dobříš                70:15   + 42:26
 48. Bazika Miroslav          TJP6401   TJ Sokol Troja           77:23   + 49:34
 49. Šácha Marek              DOR7102   OK Dobříš               139:46   + 111:57
     Gradek Jarosław          82P7200   UKS Traper Złocieniec     DISK          
  MS Pešek Martin             LPM9602   OK Lokomotiva Plzeň      11:14   +      
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 3.97 km, 65 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gassner Ferri            12A6601   Naturfreunde Wien        27:00          
  2. Widziewicz Remigiusz     17P6600   WKS Śląsk Wrocław        27:35   + 0:35 
  3. Škvor Martin             KAM6700   OK Kamenice              29:01   + 2:01 
  4. Novák Ivo                OKP6200   SK OK 24 Praha           29:59   + 2:59 
  5. Bílý Petr                LTP6805   OOB TJ Lokomotiva Tepli  31:54   + 4:54 
  6. Klaška Pavel             DKP6500   Oddíl OB Kotlářka        32:14   + 5:14 
  7. Pilař Karel              MAS5501   KČT Aš                   32:36   + 5:36 
  8. Mezník Vladimír          LBE6400   TJ Lokomotiva Beroun     32:37   + 5:37 
  9. Folprecht Miroslav       TUR5501   OOB TJ Turnov            33:13   + 6:13 
 10. Siegl Roman              MFP6700   Matfyz Praha             33:46   + 6:46 
 11. Kaplan Jan               LPU6401   OK Lokomotiva Pardubice  34:06   + 7:06 
 12. Karvánek Petr            BOR6600   OK Jiskra Nový Bor       34:52   + 7:52 
 13. Šritr Martin             TUV6802   SOK TJ Turnov            35:58   + 8:58 
 14. Kubec Pavel              STB6601   TJ Stadion Nový Bor      36:19   + 9:19 
 15. Tichý Martin             SJH6401   SJH Jindřichův Hradec    36:32   + 9:32 
 16. Uher Petr                VSP5001   USK Praha                37:15   + 10:15
 17. Richtr Aleš              VPM6601   KOS Slavia Plzeň         37:18   + 10:18
 18. Würz Jiří                LTP6502   OOB TJ Lokomotiva Tepli  37:20   + 10:20
 19. Semík Jan                VSP6507   USK Praha                37:38   + 10:38
 20. Hartman Aleš             VSP6506   USK Praha                38:30   + 11:30
 21. Matoušek Milan           KSU6701   Klub vytrvalostních spo  39:03   + 12:03
 22. Göschl Erich             42A6600   OLC Währing              39:19   + 12:19
 23. Bruner Luboš             LTP6501   OOB TJ Lokomotiva Tepli  40:10   + 13:10
 24. Funda Jiří               API6401   OK Andante Písek         40:11   + 13:11
 25. Procházka Antonín        DCE5500   KOB Dobřichovice         41:05   + 14:05
 26. Posselt Martin           TJN6802   OOB TJ Tatran Jablonec   42:12   + 15:12
 27. Ptáček Pavel             BBM6508   BETA URSUS Orienteering  43:08   + 16:08
 28. Bartoš Luděk             MLA6701   MLOK Mariánské Lázně     43:53   + 16:53
 29. Votava Petr              KNC6602   Sokol Kostelec n. Č. l.  44:20   + 17:20
 30. Cincibus Pavel           FSP6605   VSK ČVUT Fakulta Staveb  44:50   + 17:50
 31. Staněk Rostislav         VPM6801   KOS Slavia Plzeň         46:28   + 19:28
 32. Vydra Ivan               CHA6600   OK Chrastava             54:32   + 27:32
 33. Špičák Aleš              DKP5500   Oddíl OB Kotlářka        56:25   + 29:25
 34. Müller Jan               HCE6800   TJ Hostivice             61:57   + 34:57
 35. Hlubuček Tomáš           KAM6603   OK Kamenice              71:46   + 44:46
 36. Waněk Hubert             LPU6506   OK Lokomotiva Pardubice  74:45   + 47:45
 37. Hudeček Jaroslav         KTA6501   SK Kotnov Tábor          79:45   + 52:45
 38. Dobeš Václav             KPY5701   SOOB TJ Sokol Kralupy n  81:55   + 54:55
     Procházka Radek          LPU6504   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 3.88 km, 75 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Němeček Jan              VSP6201   USK Praha                28:44          
  2. Schindler Jiří           TJN6301   OOB TJ Tatran Jablonec   33:32   + 4:48 
  3. Krejčí Jaroslav          BOR6302   OK Jiskra Nový Bor       33:46   + 5:02 
  4. Bartovský Pavel          VPM6101   KOS Slavia Plzeň         34:05   + 5:21 
  5. Pavlovec Petr            BOR6303   OK Jiskra Nový Bor       34:56   + 6:12 
  6. Švarc Jiří               TUR6204   OOB TJ Turnov            35:07   + 6:23 
  7. Korpas Jaroslav          LBM6113   TJ Lokomotiva Ingstav B  38:14   + 9:30 
  8. Kettner Pavel            HCE5900   TJ Hostivice             39:51   + 11:07
  9. Dikoš Pavel              BOR6003   OK Jiskra Nový Bor       42:11   + 13:27
 10. Hošek Ladislav           SCP6001   OK Sparta Praha          43:57   + 15:13
 11. Kavka Jiří               SCP5900   OK Sparta Praha          44:37   + 15:53
 12. Kovář Karel              LTP6102   OOB TJ Lokomotiva Tepli  44:48   + 16:04
 13. Roudný Václav            LPU6102   OK Lokomotiva Pardubice  48:33   + 19:49
 14. Vrabec Martin            SCP6100   OK Sparta Praha          49:09   + 20:25
 15. Kohl Jiří                KPY6201   SOOB TJ Sokol Kralupy n  49:49   + 21:05
 16. Kudrnáč Martin           HCE5901   TJ Hostivice             49:57   + 21:13
 17. Hirš Libor               VBM6000   VSK Mendelu Brno         54:18   + 25:34
 18. Kraus Ota                TJP5700   TJ Sokol Troja           56:20   + 27:36
 19. Karel Miloš              JIL6004   OK Jilemnice             60:09   + 31:25
 20. Buk Miloslav             ROU6202   SKOB Roudnice nad Labem  61:18   + 32:34
 21. Balek Zdeněk             OPI6300   Orientační sporty Písek  71:03   + 42:19
 22. Borovička Milan          FSP6104   VSK ČVUT Fakulta Staveb  75:31   + 46:47
 23. Tachezy Jan              DOR5802   OK Dobříš                98:41   + 69:57
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 3.51 km, 80 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milota Josef             MLA5801   MLOK Mariánské Lázně     31:08          
  2. Šedivý Jiří              EKP5500   VŠTJ Ekonom Praha        31:23   + 0:15 
  3. Kunc Radovan             TJN5549   OOB TJ Tatran Jablonec   31:58   + 0:50 
  4. Flašar Jan               KCK5701   KOB Český Krumlov        32:52   + 1:44 
  5. Novotný Otakar           TJN5604   OOB TJ Tatran Jablonec   33:14   + 2:06 
  6. Horák Petr               TJN5602   OOB TJ Tatran Jablonec   37:34   + 6:26 
  7. Konopáč Jiří             TUR5803   OOB TJ Turnov            38:07   + 6:59 
  8. Novák Tom                DOK5500   OK Doksy                 39:11   + 8:03 
  9. Hájek Jan                MAS5401   KČT Aš                   42:08   + 11:00
 10. Fanta Miroslav           EKP5800   VŠTJ Ekonom Praha        42:35   + 11:27
 11. Cabrnoch Jiří            DKL5400   KOB Kladno               43:56   + 12:48
 12. Jun Drahomír             KNC5501   Sokol Kostelec n. Č. l.  44:07   + 12:59
 13. Koč Lumír                MKP5401   SK GORDIC Praha Kačerov  46:25   + 15:17
 14. Minchev Ivan             MFP5700   Matfyz Praha             47:18   + 16:10
 15. Kaška Rudolf             CHA5500   OK Chrastava             48:01   + 16:53
 16. Tomaščin Jaroslav        MKP5800   SK GORDIC Praha Kačerov  52:22   + 21:14
 17. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  54:36   + 23:28
 18. Šváb Jan                 VSP5801   USK Praha                54:43   + 23:35
 19. Pech Jiří                LPM5402   OK Lokomotiva Plzeň      55:47   + 24:39
 20. Böhm Karel               TJN5101   OOB TJ Tatran Jablonec   55:51   + 24:43
 21. Dlouhý Jiří              DKP5700   Oddíl OB Kotlářka        57:05   + 25:57
 22. Junek Petr               STH5501   SK Studenec              62:19   + 31:11
 23. Ouška Jiří               DOR5700   OK Dobříš                62:46   + 31:38
 24. Nentvich Lubomír         DOR5800   OK Dobříš                66:06   + 34:58
 25. Pavlík Milan             CHA5400   OK Chrastava             69:33   + 38:25
 26. Doležal Jan              VPM5701   KOS Slavia Plzeň         69:43   + 38:35
     Jahn Pavel               SCP5500   OK Sparta Praha           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 3.26 km, 80 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hickethier Manfred       VLI5201   Slavia Liberec orientee  25:58          
  2. Přinda Oldřich           VLI5101   Slavia Liberec orientee  27:29   + 1:31 
  3. Škoda Přemek             VLI5301   Slavia Liberec orientee  30:18   + 4:20 
  4. Provazník Jiří           TUR5102   OOB TJ Turnov            30:47   + 4:49 
  5. Karmazín Petr            VLI4901   Slavia Liberec orientee  31:44   + 5:46 
  6. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  32:35   + 6:37 
  7. Valter Petr              KBP4500   KBP Praha                33:14   + 7:16 
  8. Peterka František        TJP4900   TJ Sokol Troja           33:28   + 7:30 
  9. Stehno Pavel             DKP4900   Oddíl OB Kotlářka        35:05   + 9:07 
 10. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:38   + 11:40
 11. Knobloch Jindřich        VRL4901   OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:47   + 11:49
 12. Horáček Miroslav         VLI5000   Slavia Liberec orientee  37:48   + 11:50
 13. Borák Stanislav          EKP5212   VŠTJ Ekonom Praha        40:43   + 14:45
 14. Chotětický Václav        MAS5200   KČT Aš                   41:00   + 15:02
 15. Babický Tomáš            RUM5001   ZOOB Rumburk             42:32   + 16:34
 16. Ševčík Milan             CHA5003   OK Chrastava             42:44   + 16:46
 17. Toušek Miloslav          MKP5000   SK GORDIC Praha Kačerov  47:03   + 21:05
 18. Čenovský Jiří            MKP4900   SK GORDIC Praha Kačerov  51:58   + 26:00
 19. Hojný Oldřich            SCP5201   OK Sparta Praha          58:38   + 32:40
 20. Kramoliš Jan             PVP5000   VSS Přírodověda Praha    79:05   + 53:07
     Tvrdek Vojtěch           TUR4949   OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 3.10 km, 75 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          29:52          
  2. Novotný Jiří             SLP4601   OOB Slavia Praha         33:37   + 3:45 
  3. Jirásek Jaroslav         DCH4701   Radioelektronika Cheb    33:46   + 3:54 
  4. Fišák Jan                MLA4401   MLOK Mariánské Lázně     36:44   + 6:52 
  5. Pospíšil Jiří            TUV4701   SOK TJ Turnov            37:09   + 7:17 
  6. Gurka Jiří               TUV4601   SOK TJ Turnov            37:28   + 7:36 
  7. Novák Miloš              SCP4600   OK Sparta Praha          38:00   + 8:08 
  8. Švec Zdeněk              SLA4700   SKOB Slaný               38:11   + 8:19 
  9. Jakubec Jindřich         TUR4801   OOB TJ Turnov            39:55   + 10:03
 10. Šafařík Bedřich          OPI4600   Orientační sporty Písek  42:57   + 13:05
 11. Procházka Aleš           DKP4700   Oddíl OB Kotlářka        44:04   + 14:12
 12. Ryšavý Vít               TJP4700   TJ Sokol Troja           45:39   + 15:47
 13. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     49:51   + 19:59
 14. Schimm Dieter            BSO4401   KOB Baník Sokolov        51:09   + 21:17
 15. Křenek Jaroslav          VPM4401   KOS Slavia Plzeň         51:37   + 21:45
 16. Fiala Miloš              KSH4801   OB Kašperské Hory        51:53   + 22:01
 17. Dvořák Jaromír           TUV4600   SOK TJ Turnov            52:52   + 23:00
 18. Mudr Stanislav           DCE4400   KOB Dobřichovice         53:41   + 23:49
 19. Duda František           KPY4600   SOOB TJ Sokol Kralupy n  55:27   + 25:35
 20. Švadlena Jiří            CHC4601   K.O.B. Choceň            56:31   + 26:39
 21. Matějů Ivan              UVP4600   Slovan Praha             57:11   + 27:19
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 2.64 km, 65 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601   Sportcentrum Jičín       30:10          
  2. Čadil Jan                FSP4300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  31:27   + 1:17 
  3. Sklenář Jan              MLA4201   MLOK Mariánské Lázně     33:20   + 3:10 
  4. Novotný František        PUL4200   OOB USK Slavie Ústí n.L  48:03   + 17:53
  5. Beránek Miroslav         BOR3900   OK Jiskra Nový Bor       54:54   + 24:44
  6. Javůrek Jaromír          17X4100   Aktivity v přirodě       62:08   + 31:58
  7. Procházka Zdenko         DKP4300   Oddíl OB Kotlářka        71:03   + 40:53
     Frey Jaromír             ONO4100   SKOB Ostrov               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H80B 2.03 km, 50 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bláha Svatopluk          SJP3501   KČT Slavoj Praha         49:41          
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.33 km, 55 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zápotocký Tomáš          SLA1200   SKOB Slaný               23:37          
  2. Kučerka Radek            STB1101   TJ Stadion Nový Bor      28:33   + 4:56 
  3. Chramosta Petr           VPM1001   KOS Slavia Plzeň         28:56   + 5:19 
  4. Ševčík Vít               ONO1100   SKOB Ostrov              30:06   + 6:29 
  5. Novák Jakub              81C0801   Cirkus Čakovice          33:18   + 9:41 
  6. Svatý Filip                                                 34:58   + 11:21
  7. Sieger Tomáš             TAP0603   KOB Tretra Praha         35:01   + 11:24
  8. Reichelová Helena                                           35:08   + 11:31
  9. Petřinová Natálka                                           35:35   + 11:58
 10. Drobník Tadeáš           SJC       Sportcentrum Jičín       36:22   + 12:45
 11. Kašpar Adam              DOR1101   OK Dobříš                36:55   + 13:18
 12. Ragančíková Liliana                                         38:51   + 15:14
 13. Štembera Oskar           TJN       OOB TJ Tatran Jablonec   39:07   + 15:30
 14. Sieger Ondřej            TAP0802   KOB Tretra Praha         39:41   + 16:04
 15. Skripnik Kilián          FSP1300   VSK ČVUT Fakulta Staveb  39:42   + 16:05
 16. Michálková Veronika      3BX1250   ČaČua                    40:05   + 16:28
 17. Michálek Bonifác         3BX1400   ČaČua                    40:11   + 16:34
 18. Arnošt Daniel            DOR1200   OK Dobříš                40:34   + 16:57
 19. Dvořák David                                                41:02   + 17:25
 20. Altman Michal                                               42:19   + 18:42
 21. Zámečník Lukáš           KAM1100   OK Kamenice              43:39   + 20:02
 22. Beierová Lucie           PDY1050   Běhej Poděbrady          44:57   + 21:20
 23. Zeman Annabel            DCE1850   KOB Dobřichovice         44:59   + 21:22
 24. Nekvasilová Julie        DKP1252   Oddíl OB Kotlářka        45:08   + 21:31
 25. Kabátová Anna                                               45:12   + 21:35
 26. Gregorová Magdalena      CTB1151   SK OB Chotěboř           45:22   + 21:45
 27. Pospíšil Jakub           BZP       Báječné ženy v orientač  46:00   + 22:23
 28. Kazda František          SJC1201   Sportcentrum Jičín       46:49   + 23:12
 29. Fialová Kristýna         DOR1250   OK Dobříš                47:56   + 24:19
 30. Altmanová Zuzana                                            48:45   + 25:08
 31. Sláma Marek              KAM1201   OK Kamenice              52:03   + 28:26
 32. Wohanka Antonín          VRL1201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:41   + 30:04
 33. Zakouřil František       TUV1201   SOK TJ Turnov            54:43   + 31:06
 34. Sanna Vivian             DKP0751   Oddíl OB Kotlářka        56:49   + 33:12
 35. Mrázková Berta           SJC1151   Sportcentrum Jičín       58:35   + 34:58
 36. Mrázek Emil              SJC1300   Sportcentrum Jičín       58:55   + 35:18
 37. Dostálová Rebeka         HCE1150   TJ Hostivice             60:54   + 37:17
 38. Šajtarová Josefa                                            61:35   + 37:58
 39. Tomešová Evelína         SJC1150   Sportcentrum Jičín       63:05   + 39:28
 40. Dufková Sandra                                              66:20   + 42:43
 41. Kuželová Ela             FSP0750   VSK ČVUT Fakulta Staveb  71:25   + 47:48
 42. Šáchová Lucie            DOR1153   OK Dobříš                71:59   + 48:22
 43. Ševčíková Linda                                             73:33   + 49:56
 44. Bartošová Natálie        VSP1450   USK Praha                77:05   + 53:28
 45. Pucherna Štěpán          TAP1400   KOB Tretra Praha         80:06   + 56:29
 46. Lacigová Antonie         szp                                85:53   + 62:16
 47. Pařízek Antonín          CEP1200   Čepíci                   91:06   + 67:29
 48. Pařízek František        CEP1400   Čepíci                   92:04   + 68:27
 49. Tvrdková Sofie Anna      DOR1055   OK Dobříš               104:02   + 80:25
 50. Beran Matouš             TZL1301   SKOB Zlín               128:33   + 104:56
 51. Hofmanová Mariana                                          129:14   + 105:37
     Tejklová Stela           81C1250   Cirkus Čakovice           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.47 km, 70 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Zuzana                                          22:48          
  2. Sobota Petr              VPM7800   KOS Slavia Plzeň         24:21   + 1:33 
  3. Savičová Gabriela        SKV7952   TJ Slovan Karlovy Vary   26:38   + 3:50 
  4. Lejsková Barbora         VIC9051   OB Vizovice              27:21   + 4:33 
  5. Vacek Vladimír                                              27:32   + 4:44 
  6. Červenka Lukáš                                              29:06   + 6:18 
  7. Cincibusová Jana                                            30:11   + 7:23 
  8. Smolková Romana          TAP6951   KOB Tretra Praha         30:13   + 7:25 
  9. Riby Thomas              LTP0202   OOB TJ Lokomotiva Tepli  31:16   + 8:28 
 10. Mullis Robert            DKP1200   Oddíl OB Kotlářka        31:32   + 8:44 
 11. Veselá Bára              NNN       Neregistrovaní           31:39   + 8:51 
 12. Kolencová Marta          HCE7450   TJ Hostivice             33:11   + 10:23
 13. Štofko Erik                                                 33:40   + 10:52
 14. Hellerová Alena          ROU7850   SKOB Roudnice nad Labem  34:24   + 11:36
 15. Bradáč Jakub             LLI0002   TJ Loko Liberec          34:42   + 11:54
 16. Uhlík Marek                                                 34:59   + 12:11
 17. Neyrinck Noel            VSP7012   USK Praha                35:29   + 12:41
 18. nechyba jiri             61C5300   Stara Hut                35:39   + 12:51
 19. Titzová Pavlína          VSP7463   USK Praha                36:47   + 13:59
 20. Košíková Jitka           VSP7799   USK Praha                36:54   + 14:06
 21. Michálková Michaela      3BX8350   ČaČua                    37:13   + 14:25
 22. Chmelíková Vlasta        DOR7753   OK Dobříš                37:36   + 14:48
 23. Pařízková Ivana          CEP8250   Čepíci                   38:03   + 15:15
 23. Radka Řeháková                                              38:03   + 15:15
 25. Žižková Markéta          DOR7352   OK Dobříš                38:10   + 15:22
 26. De Heij Margita          RIC7350   OB Říčany                39:26   + 16:38
 27. Dolejší Miloš            STB6701   TJ Stadion Nový Bor      39:52   + 17:04
 28. Vondra Tomáš             FSP0500   VSK ČVUT Fakulta Staveb  40:17   + 17:29
 29. Petřinová Vendy                                             40:25   + 17:37
 30. Solomko Vladimír         BSO7003   KOB Baník Sokolov        40:32   + 17:44
 31. Berounský Petr           VSP7203   USK Praha                42:30   + 19:42
 32. Velátová Jana            OPI7350   Orientační sporty Písek  44:03   + 21:15
 33. Hrdličková Monika        DOR7553   OK Dobříš                44:06   + 21:18
 34. Velátová Lucie           OPI0750   Orientační sporty Písek  44:08   + 21:20
 35. Gregor Tahmina           DOR7552   OK Dobříš                46:15   + 23:27
 36. Milota Jan               MLA0500   MLOK Mariánské Lázně     47:24   + 24:36
 37. Husáková Petra           SLA7452   SKOB Slaný               47:29   + 24:41
 38. Odehnal Jakub            6KC8800   Neregistrovaný           47:45   + 24:57
 39. Zenkerová Miluše         LCV4550   TJ Lokomotiva Chomutov   48:28   + 25:40
 40. Pěkná Eva                ROU7550   SKOB Roudnice nad Labem  51:03   + 28:15
 41. Hanušová Monika          VRL7654   OOS TJ Spartak Vrchlabí  52:17   + 29:29
 42. Procingerová Ilona       VRL7053   OOS TJ Spartak Vrchlabí  53:11   + 30:23
 43. Dondová Kateřina         ONO7752   SKOB Ostrov              58:06   + 35:18
 44. Müllerová Jana           HCE7250   TJ Hostivice             61:43   + 38:55
 45. Pěkná Alžběta            ROU0950   SKOB Roudnice nad Labem  63:13   + 40:25
 46. Kortová Naďa                                                64:22   + 41:34
 47. Houšková Daniela         DOR7554   OK Dobříš                65:03   + 42:15
 48. Juřinová Iva                                                66:45   + 43:57
 49. Bolehovská Jana                                             72:50   + 50:02
 50. Synková Barbora          DOK0450   OK Doksy                 77:26   + 54:38
 51. Komová Barbora                                              80:33   + 57:45
 52. Jankovcová Marie         TJP3950   TJ Sokol Troja           95:09   + 72:21
 53. Reichel Tomáš            3RX0500   bez klubu                96:50   + 74:02
     Pavlíčko Nela                                                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

TD 5.13 km, 110 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Uusifalo Jyri                                               38:38          
  2. Khel Richard             SCP7500   OK Sparta Praha          42:00   + 3:22 
  3. Klapal Jan               LPU9006   OK Lokomotiva Pardubice  42:35   + 3:57 
  4. Kovář Jindřich           MAS6800   KČT Aš                   43:23   + 4:45 
  5. Jurga Václav             46X8900   Krutě Kruté Krůty        49:46   + 11:08
  6. Martínek Robert          VPM7700   KOS Slavia Plzeň         50:45   + 12:07
  7. Silný Ondřej             PHK7906   OK 99 Hradec Králové     56:12   + 17:34
  8. Nováková Lenka           EKP8062   VŠTJ Ekonom Praha        59:20   + 20:42
  9. Dittrt Štěpán            LME0001   SK Los Mělník            61:24   + 22:46
 10. Kohout Josef             SHK6902   OK Slavia Hradec Králov  62:33   + 23:55
 11. Slavík Martin                                               67:44   + 29:06
 12. Heller Jiří              ROU7708   SKOB Roudnice nad Labem  68:16   + 29:38
 13. Kučera Pavel             DOR7101   OK Dobříš                72:43   + 34:05
 14. Novák Jakub                                                 74:54   + 36:16
 15. Poloprutská Klára        VLI9750   Slavia Liberec orientee  76:17   + 37:39
 16. Halíř Radim              MFP7000   Matfyz Praha             79:11   + 40:33
 17. Lorenc Václav            DOR7200   OK Dobříš                83:09   + 44:31
 18. Floriánek Jan            VSP7304   USK Praha                83:43   + 45:05
 19. Málková Šárka            8FX8350   TJ Kobylisy              84:56   + 46:18
 20. Dittrtová Lucie          LME6852   SK Los Mělník            87:11   + 48:33
 21. Malačková Jana           DKP6150   Oddíl OB Kotlářka        91:06   + 52:28
 22. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš                92:37   + 53:59
 23. Świerczyński Hubert      3WP8800   KOS BnO Szczecin         93:22   + 54:44
 24. Kopáček Jiří             DOR6100   OK Dobříš                94:03   + 55:25
 25. Hronza Jan               DOR7800   OK Dobříš                95:25   + 56:47
 26. Ježowicz Roman           79X8000   Žižkovský tygři         102:27   + 63:49
 27. Malačka Milan            DKP6000   Oddíl OB Kotlářka       105:17   + 66:39
 28. Hořáková Petra           LLI6953   TJ Loko Liberec         105:50   + 67:12
 29. Baczulis Magdalena       3WP7750   KOS BnO Szczecin        113:23   + 74:45
 30. Palasová Tereza          DKP9151   Oddíl OB Kotlářka       122:40   + 84:02
 31. Kopáčková Alena          DOR6450   OK Dobříš               129:22   + 90:44
 32. Hurta Vladimír           1GZ6300   ALCEDO                  136:51   + 98:13
 33. Dzietczyk Kamil          3W{                               139:08   + 100:30
 34. Teliatynska Sylwia       3WP       KOS BnO Szczecin        141:12   + 102:34
--------------------------------------------------------------------------------

TK 3.27 km, 65 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovaříková Mária         TRI6950   TJ TŽ Třinec             26:07          
  2. Titz Pavel               VSP7400   USK Praha                28:12   + 2:05 
  3. Večeřa Martin            TJN9105   OOB TJ Tatran Jablonec   30:05   + 3:58 
  4. Poloprutská Tereza       VLI9450   Slavia Liberec orientee  31:18   + 5:11 
  5. Mokrý Pavel              VLI7501   Slavia Liberec orientee  32:30   + 6:23 
  6. Kunc Filip               TJN8201   OOB TJ Tatran Jablonec   34:17   + 8:10 
  7. Hájek Martin             KYL6801   SK SP Kylešovice         34:58   + 8:51 
  8. Hrstka Vladislav         JHB5702   TJ Jiskra Havlíčkův Bro  39:05   + 12:58
  9. Beneš Jan                DKL9800   KOB Kladno               40:31   + 14:24
 10. Borák Michal             EKP8304   VŠTJ Ekonom Praha        41:37   + 15:30
 11. Beneš Jan                DKL6600   KOB Kladno               42:16   + 16:09
 12. Husák Zdeněk             SLA0201   SKOB Slaný               42:48   + 16:41
 13. Hankovcová Lenka         KAM7053   OK Kamenice              42:53   + 16:46
 14. Mikolášková Kateřina                                        43:37   + 17:30
 15. Jírová Monika            ROZ7350   OK Roztoky               43:59   + 17:52
 16. Hrdličková Ludmila       SLA9851   SKOB Slaný               45:26   + 19:19
 17. Bláha David              6KC9500   Neregistrovaný           45:55   + 19:48
 18. Skripniková Petra        FSP8686   VSK ČVUT Fakulta Staveb  45:59   + 19:52
 19. Jurgová Martina          46X8800   Krutě Kruté Krůty        46:40   + 20:33
 20. Khelová Petra            SCP7850   OK Sparta Praha          47:39   + 21:32
 21. Fialová Tereza           TZL9090   SKOB Zlín                47:57   + 21:50
 22. Kolenec Jan              HCE8000   TJ Hostivice             48:40   + 22:33
 23. Dvořák Pavel                                                49:37   + 23:30
 24. Dejnožková Blanka        TJN7651   OOB TJ Tatran Jablonec   49:46   + 23:39
 25. Kraml Martin             ZVOa      OB SK Zvole              50:35   + 24:28
 26. Benešová Hana            DKL0050   KOB Kladno               50:42   + 24:35
 27. Švarcová Lenka           TUR6457   OOB TJ Turnov            51:05   + 24:58
 28. Fialová Jana             DOR8050   OK Dobříš                51:26   + 25:19
 29. Donda Jiří               ONO7600   SKOB Ostrov              51:33   + 25:26
 30. Buková Jana              ROU7150   SKOB Roudnice nad Labem  51:46   + 25:39
 31. Mencl Miloslav           VSP6505   USK Praha                56:24   + 30:17
 32. Melicharová Barbora      LLI7252   TJ Loko Liberec          60:10   + 34:03
 33. Polášková Kristýna       TZL8888   SKOB Zlín                60:25   + 34:18
 34. Galla Andrzej            1VP5900   HKS Azymut Mochy         60:55   + 34:48
 35. Beier Petr               PDY7800   Běhej Poděbrady          64:08   + 38:01
 36. Floriánková Daniela      VSP7353   USK Praha                66:47   + 40:40
 37. Nov8ková Lenka                                              67:54   + 41:47
 38. Pivcová Žaneta           MLA8050   MLOK Mariánské Lázně     68:49   + 42:42
 39. Pachnerová Dominika      CHA7750   OK Chrastava             69:09   + 43:02
 40. Holíková Ilona           ONO7552   SKOB Ostrov              69:13   + 43:06
 41. Nováčková Anna           DOR8650   OK Dobříš                69:14   + 43:07
 42. Aschermannová Irena      VSP7350   USK Praha                69:51   + 43:44
 43. Bradáčová Marie          LLI7550   TJ Loko Liberec          70:06   + 43:59
 44. Míchalová Marcela        KPY6850   SOOB TJ Sokol Kralupy n  71:32   + 45:25
 45. Toušek Filip             ZBP7102   OOB SK Zbraslav          72:25   + 46:18
 46. Laga Jakub               ZBP1300   OOB SK Zbraslav          75:08   + 49:01
 47. Marholdová Martina       ZVO7451   OB SK Zvole              76:44   + 50:37
 48. Kindermahnová Marie                                         78:47   + 52:40
 49. Ševčík Adam              ONO0300   SKOB Ostrov              80:34   + 54:27
 50. Kosíková Helena          TUR6550   OOB TJ Turnov            83:52   + 57:45
 51. Murawska Ewa             1VP7250   HKS Azymut Mochy         85:07   + 59:00
 52. Pelikánová Lucie         MFP6950   Matfyz Praha             98:58   + 72:51
 53. Kándlová Adéla           DCE7550   KOB Dobřichovice        114:20   + 88:13
 54. Tučková Dagmar           SPC8653   SPORTICUS team          142:31   + 116:24
--------------------------------------------------------------------------------