Kód závodu : 3906
Název : INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Datum : 06.05.2018
Místo konání : Hostomice-Lštěň
Pořadatel : PGP - SK Praga
Ředitel závodu : Procházka Pavel - R2
Hlavní rozhodčí : Procházka Jan - R1
Stavitel tratí : Landovský Tomáš - R2
Kategorie: D20A
D20A 7.02 km, 305 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 49:16
2. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 52:02 + 2:46
3. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 53:29 + 4:13
4. Gassner Jasmina 12A9950 Naturfreunde Wien 55:24 + 6:08
5. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 55:56 + 6:40
6. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 57:32 + 8:16
7. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 57:48 + 8:32
8. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 59:36 + 10:20
9. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 60:04 + 10:48
10. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 60:38 + 11:22
11. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 60:46 + 11:30
12. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 60:57 + 11:41
13. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 61:35 + 12:19
14. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 64:47 + 15:31
15. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 64:57 + 15:41
16. Berger Anni 12A9952 Naturfreunde Wien 65:04 + 15:48
17. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 65:54 + 16:38
18. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 67:23 + 18:07
19. Fortuniak Weronika 38P9850 UKS Orientus Lodz 67:36 + 18:20
20. Poláková Tereza SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 67:49 + 18:33
21. Hájková Eliška KAM9851 OK Kamenice 68:11 + 18:55
22. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 68:13 + 18:57
23. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 69:48 + 20:32
24. Murawska Marta 1VP9850 HKS Azymut Mochy 73:56 + 24:40
25. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 74:08 + 24:52
26. Knížková Šárka TJN9852 OOB TJ Tatran Jablonec 74:30 + 25:14
27. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 74:40 + 25:24
28. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 75:38 + 26:22
29. Malivánková Eva ZBM9952 SK Žabovřesky Brno 78:30 + 29:14
30. Fukalová Hana AOP9850 Orientační Běh Opava 82:00 + 32:44
31. Vývodová Jana ASU9852 Magnus Orienteering 82:03 + 32:47
32. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 83:07 + 33:51
--------------------------------------------------------------------------------