Kód závodu          : 3909
Název               : Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
Datum               : 26.05.2018
Místo konání        : Plzeň – nádvoří pivovaru Prazdroj / Pilsner Urquell brewery
Mapa                : Plzeň 12, 1:4 000, e=2.5 m, formát A3, ISSOM 2007, stav květen 2018, upravena vodovzdorně. Hlavní kartograf Aleš Hejna.
Pořadatel           : VPM - KOS Slavia Plzeň
Ředitel závodu      : Hašek Ondřej - R2
Hlavní rozhodčí     : Richtr Aleš - R1
Ředitel závodu      : Hašek Ondřej - R2
Stavitel tratí      : Bartoš Luděk - R1, Staňková Marcela - R2
JURY                : Karvánek Petr, Plochová Dominika, Cahel Marek

D10 1.61 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gelnerová Markéta        KRL0952 C Kometa Kralovice         14:59          
  2. Tomášková Matilda        JEO0951 C Ještědská oblast         15:52   + 0:53 
  3. Petriláková Amálie       DOR0953 C OK Dobříš                18:01   + 3:02 
  4. Sobotová Kateřina        VPM0851 C KOS Slavia Plzeň         18:55   + 3:56 
  5. Zabořilová Anna          JEO0952 C Ještědská oblast         19:36   + 4:37 
  6. Nožičková Eva            JEO0850 C Ještědská oblast         21:01   + 6:02 
  7. Lošťáková Ela            JEO0953 C Ještědská oblast         21:59   + 7:00 
  8. Levrincová Klára         TAP0854 C KOB Tretra Praha         23:31   + 8:32 
  9. Šitrová Štěpánka         LPM0850 C OK Lokomotiva Plzeň      24:08   + 9:09 
 10. Stehlíková Tereza        LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň      24:58   + 9:59 
 11. Beránková Hedvika        VPM0850 C KOS Slavia Plzeň         26:59   + 12:00
 12. Havrdová Selina          SJC0950 C Sportcentrum Jičín       27:38   + 12:39
 13. Žemlová Magdalena        KAM0950 C OK Kamenice              27:47   + 12:48
 14. Hanáková Aneta           KRL0951 C Kometa Kralovice         27:50   + 12:51
 15. Koudelková Katrin        JEO0851 C Ještědská oblast         31:41   + 16:42
 16. Blechová Adéla           KRL1055 C Kometa Kralovice         33:44   + 18:45
 17. Čadková Michaela         KRL0954 C Kometa Kralovice         39:02   + 24:03
 18. Kalinová Ella            SPC0961 C SPORTICUS team           58:10   + 43:11
 19. Kalinová Lisa            SPC1158 C SPORTICUS team           62:05   + 47:06
     Nedbalová Klára          MFP0850 C Matfyz Praha              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.77 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doušková Hana            JMO0650 B Jihomoravská oblast      14:39          
  2. Bambousková Julie        STC0650 B Středočeská oblast       14:53   + 0:14 
  3. Haasová Klára            VCO0752   Východočeská oblast      16:01   + 1:22 
  4. Škáchová Viktorie        POB0655 B Pražská oblast           16:09   + 1:30 
  5. Neumannová Alžběta       VCO0751   Východočeská oblast      16:54   + 2:15 
  6. Mullis Carolina          POB0950 C Pražská oblast           17:06   + 2:27 
  7. Řeháková Mirka           ZCO0652 C Západočeská oblast       17:11   + 2:32 
  8. Kurečková Klára          JMO0657 B Jihomoravská oblast      17:22   + 2:43 
  9. Kožíšková Kateřina       ZCO0651 B Západočeská oblast       17:24   + 2:45 
 10. Štětínská Tereza         MSK0751 B Moravskoslezský kraj     17:31   + 2:52 
 11. Pazderníková Zdeňka      HAN0654 B Hanácká oblast           17:36   + 2:57 
 12. Netuková Anežka          VCO0761   Východočeská oblast      17:45   + 3:06 
 13. Baldrianová Eva          POB0750 B Pražská oblast           17:47   + 3:08 
 14. Doušková Kateřina        JMO0655 B Jihomoravská oblast      17:54   + 3:15 
 15. Procházková Doubravka    JMO0651 B Jihomoravská oblast      18:11   + 3:32 
 16. Cetlová Karolína         HAN0753 C Hanácká oblast           18:19   + 3:40 
 17. Doleželová Anna          VYS0651   Oblast Vysočina          18:21   + 3:42 
 17. Paulíčková Tereza        HAN0752 C Hanácká oblast           18:21   + 3:42 
 19. Gelnerová Anna           ZCO0655 B Západočeská oblast       18:33   + 3:54 
 19. Skalová Jolana           JEO0653 C Ještědská oblast         18:33   + 3:54 
 21. Bodurková Denisa         ZCO0752 C Západočeská oblast       18:42   + 4:03 
 22. Gallo Natálie            HAN0652 B Hanácká oblast           18:45   + 4:06 
 23. Rychlá Karolína          MSK0757 B Moravskoslezský kraj     18:54   + 4:15 
 24. Dobrovolná Anna          JMO0751 C Jihomoravská oblast      19:03   + 4:24 
 25. Štemberová Bára          JEO0655 B Ještědská oblast         19:04   + 4:25 
 26. Kohoutková Klára         ZCO0653 B Západočeská oblast       19:14   + 4:35 
 27. Ehlová Martina           JMO0654 C Jihomoravská oblast      19:20   + 4:41 
 28. Hlaváčová Lucie          JMO0653 B Jihomoravská oblast      19:22   + 4:43 
 29. Redlová Barbora          STC0656 B Středočeská oblast       19:43   + 5:04 
 30. Vlašímská Bára           SKV0651 C TJ Slovan Karlovy Vary   19:45   + 5:06 
 31. Jílková Lenka            HAN0653 B Hanácká oblast           19:46   + 5:07 
 32. Lipenská Barbora         JEO0753 C Ještědská oblast         19:50   + 5:11 
 33. Pipková Karolína         VCO0753   Východočeská oblast      19:52   + 5:13 
 34. Dušková Viktorie         JEO0656 C Ještědská oblast         19:55   + 5:16 
 35. Kotenová Markéta         STC0654 B Středočeská oblast       20:00   + 5:21 
 36. Housková Barbora         STC0651 B Středočeská oblast       20:22   + 5:43 
 37. Kovalčíková Alena        HAN0751 C Hanácká oblast           20:26   + 5:47 
 38. Čadková Marcela          ZCO0657 C Západočeská oblast       20:33   + 5:54 
 39. Kotková Adéla            STC0653 B Středočeská oblast       20:39   + 6:00 
 40. Košková Martina          VCO0756   Východočeská oblast      20:51   + 6:12 
 41. Havrdová Sheila          VCO0754   Východočeská oblast      21:11   + 6:32 
 42. Novotná Vendula          VCO0755   Východočeská oblast      21:16   + 6:37 
 43. Podlešáková Monika       VCO0759   Východočeská oblast      21:30   + 6:51 
 44. Urbánková Eva            ZCO0650 C Západočeská oblast       21:37   + 6:58 
 45. Malínská Nela            VCO       Východočeská oblast      21:41   + 7:02 
 46. Savruková Adéla          JEO0654 C Ještědská oblast         21:55   + 7:16 
 47. Mišeková Kateřina        STC0751 C Středočeská oblast       22:09   + 7:30 
 48. Škáchová Zuzana          POB0656 C Pražská oblast           22:16   + 7:37 
 49. Mayerová Daniela         ZCO0850 B Západočeská oblast       22:31   + 7:52 
 50. Fišarová Adéla           ZCO0656 C Západočeská oblast       22:36   + 7:57 
 51. Pavlová Eliška           MSK0650 B Moravskoslezský kraj     22:40   + 8:01 
 52. Rážová Dorota            POB0652 C Pražská oblast           22:49   + 8:10 
 53. Hammová Linda            VCO0760   Východočeská oblast      23:10   + 8:31 
 54. Bartalošová Anežka       POB0852 C Pražská oblast           23:11   + 8:32 
 55. Vejražková Anna          STC0752 C Středočeská oblast       23:24   + 8:45 
 56. Kohoutová Zdeňka         STC0652 B Středočeská oblast       23:27   + 8:48 
 57. Měšťanová Tereza         POB0654 B Pražská oblast           23:32   + 8:53 
 58. Štěpová Kateřina         POB0653 B Pražská oblast           23:38   + 8:59 
 59. Benešová Michaela        VYS0652   Oblast Vysočina          23:55   + 9:16 
 59. Čudková Kristýna         MSK0654 B Moravskoslezský kraj     23:55   + 9:16 
 61. Kubáňová Tereza          JMO0753 C Jihomoravská oblast      24:28   + 9:49 
 62. Pejchalová Veronika      VYS0653   Oblast Vysočina          24:30   + 9:51 
 63. Kašparová Alžběta        DOR0753 C OK Dobříš                24:59   + 10:20
 64. Burdová Helena           HAN0651 B Hanácká oblast           25:02   + 10:23
 65. Priehodová Nela          POB0651 B Pražská oblast           25:07   + 10:28
 66. Holíková Petra           ZCO0654 C Západočeská oblast       25:10   + 10:31
 67. Kudrnáčová Marta         STC0750 C Středočeská oblast       25:24   + 10:45
 68. Žemlová Barbora          KAM0751 C OK Kamenice              26:34   + 11:55
 69. Malá Anežka              VCO0758   Východočeská oblast      27:31   + 12:52
 70. Dvořáková Kateřina       LPM0750 C OK Lokomotiva Plzeň      28:00   + 13:21
 71. Koudelková Eliška        JEO0657 B Ještědská oblast         28:22   + 13:43
 72. Bauerová Aneta           ZCO0751 C Západočeská oblast       28:24   + 13:45
 73. Bulířová Žofie           POB0850 C Pražská oblast           28:48   + 14:09
 74. Malečková Pavlína        POB0853 C Pražská oblast           28:51   + 14:12
 75. Zatloukalová Julie       HAN0655 B Hanácká oblast           30:07   + 15:28
 76. Pilátová Rozálie         DKL0750 C KOB Kladno               30:42   + 16:03
 77. Háková Eliška            JEO0651 B Ještědská oblast         31:19   + 16:40
 78. Lošťáková Sára           JEO0650 B Ještědská oblast         32:57   + 18:18
 79. Čerklová Eva             JCO0751   Jihočeská oblast         33:05   + 18:26
 80. Hladíková Julie          POB0851 C Pražská oblast           33:07   + 18:28
 81. Vítková Hana             VYS0751   Oblast Vysočina          34:02   + 19:23
 82. Vokušová Veronika        JEO0754 C Ještědská oblast         34:12   + 19:33
 83. Hejnová Julie            VPM       KOS Slavia Plzeň         36:29   + 21:50
 84. Müllerová Hana           HCE0650 C TJ Hostivice             36:37   + 21:58
 85. Nejedlá Barbora          ZCO0750 C Západočeská oblast       38:06   + 23:27
 86. Zemanová Barbora         JCO0753 C Jihočeská oblast         45:32   + 30:53
 87. Maršíková Lucie          JCO0852 C Jihočeská oblast         46:37   + 31:58
     Lamačová Barbora         JEO0750 B Ještědská oblast          DISK          
     Fuchsová Ema             JMO0656 B Jihomoravská oblast       DISK          
     Janošíková Marie         JCO0752 B Jihočeská oblast          DISK          
     Jílková Pavla            HAN0750 C Hanácká oblast            DISK          
     Svobodová Beáta          JCO0851 C Jihočeská oblast          DISK          
     Motejlová Zuzana         JCO0951 C Jihočeská oblast          DISK          
     Hendrychová Veronika     JCO0655 C Jihočeská oblast           DNS          
     Náměstková Aneta         EKP0756 C VŠTJ Ekonom Praha          DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 1.72 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martanová Lea            JEO0551 A Ještědská oblast         13:23          
  2. Kubecová Magdalena       JEO0550 B Ještědská oblast         14:09   + 0:46 
  3. Bulířová Ema             POB0450 A Pražská oblast           14:29   + 1:06 
  4. Metelková Michaela       VCO0561   Východočeská oblast      14:40   + 1:17 
  5. Richtrová Kamila         ZCO0451 A Západočeská oblast       14:48   + 1:25 
  6. Kosobudová Anna          JCO0551 B Jihočeská oblast         14:49   + 1:26 
  7. Randáková Adéla          VCO0552   Východočeská oblast      15:00   + 1:37 
  8. Černá Ema                STC0452 A Středočeská oblast       15:08   + 1:45 
  9. Finstrlová Julie         JMO0552 B Jihomoravská oblast      15:24   + 2:01 
 10. Pelantová Martina        STC0553 B Středočeská oblast       15:41   + 2:18 
 11. Pachmannová Katka        HAN0554 B Hanácká oblast           15:52   + 2:29 
 12. Malečková Hana           POB0551 B Pražská oblast           15:59   + 2:36 
 13. Matyášová Kristýna       JEO0555 B Ještědská oblast         16:12   + 2:49 
 14. Krejčová Lucie           STC0455 B Středočeská oblast       16:16   + 2:53 
 15. Novotná Michaela         JEO0552 B Ještědská oblast         16:18   + 2:55 
 16. Novotná Barbora          JEO0553 B Ještědská oblast         16:20   + 2:57 
 17. Nováková Nina            STC0552 B Středočeská oblast       16:22   + 2:59 
 18. Dušková Tereza           JMO0554 B Jihomoravská oblast      16:25   + 3:02 
 19. Staňková Radka           ZCO0450 C Západočeská oblast       16:36   + 3:13 
 20. Aschermannová Klára      POB0455 C Pražská oblast           16:39   + 3:16 
 21. Gottsteinová Ema         VCO0555   Východočeská oblast      16:40   + 3:17 
 22. Blažková Veronika        VYS0551   Oblast Vysočina          16:45   + 3:22 
 23. Ondrová Anna             JMO0553 B Jihomoravská oblast      16:47   + 3:24 
 24. De Heij Laura            STC0453 B Středočeská oblast       16:52   + 3:29 
 25. Srbová Michaela          VYS0552   Oblast Vysočina          16:59   + 3:36 
 26. Procnerová Veronika      MSK0455 B Moravskoslezský kraj     17:00   + 3:37 
 27. Kodejšová Markéta        POB0459 C Pražská oblast           17:06   + 3:43 
 28. Rotková Markéta          JMO0455 A Jihomoravská oblast      17:10   + 3:47 
 29. Pecková Tereza           JEO0559 B Ještědská oblast         17:12   + 3:49 
 30. Pračková Ema             STC0456 B Středočeská oblast       17:15   + 3:52 
 31. Zahradníková Kateřina    MSK0551 B Moravskoslezský kraj     17:17   + 3:54 
 32. Lubrichová Veronika      HAN0459 B Hanácká oblast           17:34   + 4:11 
 32. Otrubová Anna            HAN0552 B Hanácká oblast           17:34   + 4:11 
 32. Linhartová Klára         STC0551 B Středočeská oblast       17:34   + 4:11 
 35. Bartošová Marie          ZCO0454 B Západočeská oblast       17:39   + 4:16 
 36. Cetlová Magdaléna        HAN0553 B Hanácká oblast           17:42   + 4:19 
 36. Smékalová Viktorie       HAN0453 B Hanácká oblast           17:42   + 4:19 
 38. Bruková Petra            MSK0453 B Moravskoslezský kraj     17:43   + 4:20 
 38. Matěásková Šárka         VCO0551   Východočeská oblast      17:43   + 4:20 
 40. Nagyová Kateřina         JEO0459 B Ještědská oblast         17:47   + 4:24 
 41. Chrástová Magdaléna      VCO       Východočeská oblast      17:48   + 4:25 
 41. Beránková Šárka          ZCO0555 C Západočeská oblast       17:48   + 4:25 
 43. Hájková Tereza           JEO0556 B Ještědská oblast         18:02   + 4:39 
 44. Rybková Vendula          MSK0454 B Moravskoslezský kraj     18:07   + 4:44 
 45. Hanušová Kateřina        VCO0557   Východočeská oblast      18:10   + 4:47 
 46. Novotná Jitka            VYS0453   Oblast Vysočina          18:13   + 4:50 
 47. Chvátilová Johana        VCO0559   Východočeská oblast      18:14   + 4:51 
 48. Štraitová Jolana         POB0454 A Pražská oblast           18:15   + 4:52 
 49. Mellanová Judita         JEO0554 B Ještědská oblast         18:20   + 4:57 
 50. Nejedlá Klára            ZCO0457 C Západočeská oblast       18:33   + 5:10 
 51. Podrábská Alžběta        JEO0452 A Ještědská oblast         18:41   + 5:18 
 52. Smékalová Karolína       HAN0452 A Hanácká oblast           18:44   + 5:21 
 53. Kulová Laura             ZCO0552 B Západočeská oblast       18:50   + 5:27 
 54. Holíková Simona          ZCO0551 B Západočeská oblast       18:55   + 5:32 
 54. Beranová Hana            POB0452 C Pražská oblast           18:55   + 5:32 
 54. Hudská Štěpánka          JEO0458 B Ještědská oblast         18:55   + 5:32 
 57. Čapková Lucie            STC0451 B Středočeská oblast       19:00   + 5:37 
 58. Jedličková Kristýna      STC0454 B Středočeská oblast       19:04   + 5:41 
 59. Šantorová Eliška         ROZ0552 C OK Roztoky               19:15   + 5:52 
 60. Zmarzláková Olga         ZCO0553 B Západočeská oblast       19:18   + 5:55 
 61. Švecová Karolína         STC0554 B Středočeská oblast       19:22   + 5:59 
 62. Klechová Karolína        HAN0458 B Hanácká oblast           19:38   + 6:15 
 63. Pecko Sára               ZCO0458 C Západočeská oblast       19:50   + 6:27 
 64. Šestáková Marie          JEO0451 B Ještědská oblast         19:53   + 6:30 
 65. Licková Štěpánka         VCO       Východočeská oblast      19:56   + 6:33 
 66. Stoklasová Zuzana        VYS0451   Oblast Vysočina          20:02   + 6:39 
 67. Šauli Kateřina           ZCO0452 B Západočeská oblast       20:13   + 6:50 
 68. Navrátilová Marie        HAN0550 B Hanácká oblast           20:29   + 7:06 
 69. Šimšová Pavla            POB0550 B Pražská oblast           20:31   + 7:08 
 69. Pekařová Nela            JCO0552 C Jihočeská oblast         20:31   + 7:08 
 71. Ziebová Veronika         ZCO0453 B Západočeská oblast       20:32   + 7:09 
 72. Ježková Ivana            JMO0550 B Jihomoravská oblast      20:33   + 7:10 
 73. Vlachová Adéla           ZCO0557 C Západočeská oblast       20:42   + 7:19 
 74. Kotenová Barbora         RIC0452 C OB Říčany                20:43   + 7:20 
 75. Čapková Anna             VCO0554   Východočeská oblast      20:46   + 7:23 
 76. Balejová Julie           STC0550 B Středočeská oblast       21:04   + 7:41 
 77. Kolarczyková Eliška      MSK0550 B Moravskoslezský kraj     21:05   + 7:42 
 78. Binarová Adéla           HAN0450 B Hanácká oblast           21:19   + 7:56 
 79. Víšková Veronika         STC0457 B Středočeská oblast       21:22   + 7:59 
 80. Kovalčíková Anna         HAN0454 B Hanácká oblast           21:24   + 8:01 
 81. Brožková Tereza          VCO0558   Východočeská oblast      21:27   + 8:04 
 82. Teringlová Vendula       JCO0451 B Jihočeská oblast         21:46   + 8:23 
 83. Kopecká Valentýna        POB0453 C Pražská oblast           21:50   + 8:27 
 84. Počtová Klára            JCO0455 C Jihočeská oblast         22:07   + 8:44 
 85. Mikešová Julie           VPM0455 C KOS Slavia Plzeň         22:48   + 9:25 
 86. Skácelová Adéla          JEO0457 B Ještědská oblast         22:53   + 9:30 
 87. Miková Lenka             JMO0460 B Jihomoravská oblast      22:54   + 9:31 
 88. Nekvasilová Tereza       POB0458 B Pražská oblast           23:15   + 9:52 
 89. Andrlová Lea             JEO0461 B Ještědská oblast         23:18   + 9:55 
 90. Chobotová Klára          ROZ0550 C OK Roztoky               25:10   + 11:47
 91. Pilátová Amálie          DKL0450 C KOB Kladno               25:26   + 12:03
 92. Křížková Marie           MAS0450 C KČT Aš                   26:00   + 12:37
 93. Skácelová Kateřina       JEO0558 B Ještědská oblast         26:23   + 13:00
 94. Arnoštová Veronika       STC0450 B Středočeská oblast       26:27   + 13:04
 95. Ševčíková Anežka         ZCO0556 C Západočeská oblast       26:58   + 13:35
 96. Vorlová Eva              ASU0499 B Magnus Orienteering      27:07   + 13:44
 97. Floriánková Františka    POB0553 C Pražská oblast           27:53   + 14:30
 98. Pazderníková Jana        JCO0453 B Jihočeská oblast         28:19   + 14:56
 99. Fistrová Ludmila         JCO0454 C Jihočeská oblast         32:26   + 19:03
     Pesničáková Soňa         JEO0454 B Ještědská oblast          DISK          
     Janošíková Eva           JCO0553 B Jihočeská oblast           DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 1.76 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              11:11          
  2. Mulíčková Markéta        ABM0362 A KOB ALFA Brno            11:12   + 0:01 
  3. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  11:18   + 0:07 
  4. Pekařová Jana            TUR0252 A OOB TJ Turnov            11:20   + 0:09 
  5. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž        11:38   + 0:27 
  6. Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice             11:39   + 0:28 
  7. Bejvlová Karolína        KAM0258 A OK Kamenice              11:49   + 0:38 
  8. Hájková Lucie            SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava      11:50   + 0:39 
  9. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    11:51   + 0:40 
 10. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      12:02   + 0:51 
 11. Tichá Dorotea            DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka        12:03   + 0:52 
 12. Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                12:13   + 1:02 
 13. Holečková Petra          SHK0250 A OK Slavia Hradec Králov  12:23   + 1:12 
 14. Smolková Barbora         TAP0356 A KOB Tretra Praha         12:42   + 1:31 
 15. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             12:45   + 1:34 
 16. Janečková Josefína       EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha        13:06   + 1:55 
 17. Bernatíková Hana         TRI0253 B TJ TŽ Třinec             13:15   + 2:04 
 18. Semíková Lucie           KAM0250 A OK Kamenice              13:17   + 2:06 
 19. Petriláková Anežka       DOR0251 B OK Dobříš                13:21   + 2:10 
 20. Smutná Anna Marie        DKP0359 B Oddíl OB Kotlářka        13:23   + 2:12 
 21. Šmelíková Dorota         LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovic  13:27   + 2:16 
 22. Bednaříková Sára         LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovic  13:34   + 2:23 
 22. Sobotková Klára          PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  13:34   + 2:23 
 24. Bednaříková Emma         ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno       13:44   + 2:33 
 25. Linková Lucie            TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec   13:47   + 2:36 
 26. Kinštová Tereza          SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec    13:49   + 2:38 
 27. Raclavská Vlaďka         UOL0253 A SOB Olomouc              13:50   + 2:39 
 28. Kodytková Denisa         SHK0252 A OK Slavia Hradec Králov  13:56   + 2:45 
 29. Thýnová Martina          SHK0350 A OK Slavia Hradec Králov  13:57   + 2:46 
 30. Fišarová Eliška          KRL0351 A Kometa Kralovice         14:12   + 3:01 
 31. Pachmannová Bára         AOP0351 B Orientační Běh Opava     14:26   + 3:15 
 32. Sanna Karin              DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka        14:28   + 3:17 
 33. Kosobudová Kateřina      VTA0253 B SC vebr-sport            14:36   + 3:25 
 34. Hovořáková Karolína      ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno       14:43   + 3:32 
 35. Pušová Bára              LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice  14:54   + 3:43 
 36. Tomaidesová Adéla Anna   PGP0255 B SK Praga                 15:04   + 3:53 
 37. Barnatová Klára          ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno       15:33   + 4:22 
 38. Podrábská Marie          TJN0259 B OOB TJ Tatran Jablonec   15:43   + 4:32 
 39. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  15:51   + 4:40 
 40. Nentvichová Julie        DOR0351 A OK Dobříš                15:57   + 4:46 
 41. Klacková Štěpánka        SJC0253 A Sportcentrum Jičín       16:01   + 4:50 
 42. Vitebská Eliška          TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec   16:08   + 4:57 
 43. Čermáková Klára          PGP0352 B SK Praga                 16:10   + 4:59 
 44. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovic  16:11   + 5:00 
 45. Popová Veronika          TAP0253 B KOB Tretra Praha         16:19   + 5:08 
 46. Besedová Katka           PHK0351 C OK 99 Hradec Králové     16:26   + 5:15 
 47. Slámová Taťána           OSN0250 B SK Orientační sporty No  16:55   + 5:44 
 48. Titzová Adéla            VSP0250 B USK Praha                17:01   + 5:50 
 49. Švecová Anežka           ZVO0352 B OB SK Zvole              17:17   + 6:06 
 50. Nádeníčková Iva          NEK0350 A Nejdek Orienteering      17:23   + 6:12 
 51. Krčková Helena           AOP0251 C Orientační Běh Opava     17:25   + 6:14 
 52. Kuříková Zuzana          JIL0353 C OK Jilemnice             17:31   + 6:20 
 53. Chrzová Eliška           PGP0353 C SK Praga                 17:58   + 6:47 
 54. Kološová Veronika        LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice  18:08   + 6:57 
 55. Popová Jana              TAP0252 B KOB Tretra Praha         18:12   + 7:01 
 56. Petrásová Hana           LPU0380 A OK Lokomotiva Pardubice  18:17   + 7:06 
 57. Černochová Michaela      PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov         18:40   + 7:29 
 58. Růžičková Vendula        CHA0252 A OK Chrastava             18:47   + 7:36 
 59. Horáková Veronika        PHK0353 B OK 99 Hradec Králové     18:51   + 7:40 
 60. Zamouřilová Anežka       PHK0354 C OK 99 Hradec Králové     19:00   + 7:49 
 61. Greschnerová Tereza      ASU0299 B Magnus Orienteering      19:03   + 7:52 
 62. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        19:17   + 8:06 
 63. Baštová Julie            DOR0353 C OK Dobříš                19:38   + 8:27 
 64. Bídová Markéta           UOL0352 C SOB Olomouc              20:08   + 8:57 
 65. Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice  22:00   + 10:49
 66. Procházková Dana         VCB0362 C OB České Budějovice      24:15   + 13:04
 67. Jelínková Adéla          RUZ0251 C TJ Růžená                25:42   + 14:31
 68. Novotná Marie            PGP0354 C SK Praga                 43:10   + 31:59
     Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Pilná Natálie            VRL0351 A OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Vodičková Johana         LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Hankovcová Helena        KAM0350 A OK Kamenice                DNS          
     Janderová Barbora        PGP0251 C SK Praga                   DNS          
     Aschermannová Tereza     VSP0253 A USK Praha                  DNS          
     Rýdlová Magdaléna        TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec     DNS          
     Vedrová Ela              TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno          DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 1.78 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poláková Lenka           SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava      11:09          
  2. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  11:18   + 0:09 
  3. Biersaková Dagmar        KRL0051 B Kometa Kralovice         12:09   + 1:00 
  4. Kroniková Štěpánka       SHK0150 A OK Slavia Hradec Králov  12:10   + 1:01 
  5. Špringlová Kamila        TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno        12:27   + 1:18 
  6. Rýdlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   12:40   + 1:31 
  7. Matějková Barbora        SJC0156 B Sportcentrum Jičín       12:44   + 1:35 
  8. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  12:47   + 1:38 
  9. Aschermannová Karolína   KAM0051 A OK Kamenice              13:07   + 1:58 
 10. Mašínová Anna            TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec   13:29   + 2:20 
 11. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        13:34   + 2:25 
 12. Nováková Světlana        NPA0151 B SK LOB Nová Paka         13:35   + 2:26 
 13. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  13:39   + 2:30 
 13. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        13:39   + 2:30 
 15. Šafková Sofie            KAM0153 A OK Kamenice              13:47   + 2:38 
 16. Hajnal Dorottya          61H0000   SPA                      13:50   + 2:41 
 17. Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                14:14   + 3:05 
 18. Ciura Aleksandra         CHC0155 C K.O.B. Choceň            14:17   + 3:08 
 19. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             14:24   + 3:15 
 20. Kosová Tereza            SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov n.  14:28   + 3:19 
 21. Kochová Anna             SJC0153 A Sportcentrum Jičín       14:35   + 3:26 
 22. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              14:38   + 3:29 
 23. Blahová Pavla            DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka        14:53   + 3:44 
 24. Kosíková Eliška          TUR0052 B OOB TJ Turnov            14:54   + 3:45 
 25. Ressová Tereza           LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovic  15:13   + 4:04 
 26. Dolejší Kateřina         STB0199 A TJ Stadion Nový Bor      15:35   + 4:26 
 26. Mazurek Agnieszka        CHC0154 C K.O.B. Choceň            15:35   + 4:26 
 28. Warcopová Kateřina       TRI0150 A TJ TŽ Třinec             15:39   + 4:30 
 29. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        15:49   + 4:40 
 30. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                16:01   + 4:52 
 31. Nádeníčková Pavla        NEK0150 A Nejdek Orienteering      16:02   + 4:53 
 32. Polanská Nelly           PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  16:16   + 5:07 
 33. Horáková Barbora         VSP0150 B USK Praha                16:29   + 5:20 
 34. Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň            16:42   + 5:33 
 35. Riby Rose                LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  16:43   + 5:34 
 36. Zrníková Adéla           OSN0099 A SK Orientační sporty No  16:44   + 5:35 
 37. Hrnčířová Magda          STH0051 B SK Studenec              16:58   + 5:49 
 38. Kejmarová Jana           STH0152 A SK Studenec              17:23   + 6:14 
 39. Hrabošová Magdalena      ASU0099 B Magnus Orienteering      17:27   + 6:18 
 40. Šlechtová Tereza         KRL0152 A Kometa Kralovice         19:11   + 8:02 
 41. Vejražková Rozárka       SJC0151 A Sportcentrum Jičín       19:24   + 8:15 
 42. Svobodová Anna           VTA0151 A SC vebr-sport            19:41   + 8:32 
 43. Hamáčková Eliška         STH0153 C SK Studenec              20:12   + 9:03 
 44. Držková Berenika         LPU0151 B OK Lokomotiva Pardubice  20:32   + 9:23 
 45. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      21:24   + 10:15
 46. Nováková Kateřina        KRE0052 C OOB TJ Sokol Křemže      21:40   + 10:31
 47. Karbusová Kateřina       OPI0052 B Orientační sporty Písek  24:00   + 12:51
 48. Horychová Zuzana         DKL0150 C KOB Kladno               25:30   + 14:21
 49. Kahudová Dominika        OPI0158 C Orientační sporty Písek  28:08   + 16:59
     Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Hájková Lenka            SOP0050 B OOB TJ Slezan Opava        DNS          
     Špendlíková Kamila       LCE0051 A OOB TJ Slovan Luhačovic    DNS          
     Opálková Martina         BBM0050 A BETA URSUS Orienteering    DNS          
     Hojná Eliška             SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec      DNS          
     Šklíbová Míša            TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec     DNS          
     Štefková Klára           TBM0059 A KOS TJ Tesla Brno          DNS          
     Benešová Hana            DKL0050 C KOB Kladno                 DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 1.78 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čechová Tereza           KAM9852 E OK Kamenice               9:56          
  2. Janošíkova Tereza        SSU9953 E SK Severka Šumperk        9:58   + 0:02 
  3. Sieglová Eliška          PGP9954 R SK Praga                 10:24   + 0:28 
  4. Chaloupská Barbora       PHK9951 E OK 99 Hradec Králové     10:25   + 0:29 
  5. Vyhnálková Barbora       RIC9850 E OB Říčany                10:36   + 0:40 
  6. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        11:10   + 1:14 
  7. Firešová Markéta         ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno       11:22   + 1:26 
  8. Janovská Kateřina        PGP9850 R SK Praga                 11:59   + 2:03 
  9. Thořová Markéta          TUR9952 R OOB TJ Turnov            12:14   + 2:18 
 10. Zlámalová Nikola         SJC9951 R Sportcentrum Jičín       12:15   + 2:19 
 11. Semrádová Jana           CHC9951 R K.O.B. Choceň            12:18   + 2:22 
 12. Sokolářová Šárka         TUR9999 A OOB TJ Turnov            12:25   + 2:29 
 13. Kopecká Anna             LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice  12:40   + 2:44 
 13. Voltrová Alena           ROZ9951 A OK Roztoky               12:40   + 2:44 
 15. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  12:42   + 2:46 
 16. Kubíčková Jana           PHK9999 A OK 99 Hradec Králové     13:14   + 3:18 
 17. Staňová Karolína         BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor       13:19   + 3:23 
 18. Vývodová Jana            ASU9852 A Magnus Orienteering      13:21   + 3:25 
 19. Hájková Eliška           KAM9851 A OK Kamenice              13:58   + 4:02 
 20. Kinkorová Tereza         LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň      14:43   + 4:47 
 21. Odehnalová Klára         ZBM9956 B SK Žabovřesky Brno       14:59   + 5:03 
 22. Hanáková Lenka           KRL9951 B Kometa Kralovice         16:51   + 6:55 
 23. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       17:15   + 7:19 
 24. Nováková Lucie           BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor       20:26   + 10:30
 25. Škrlová Kristýna         KRL9954 B Kometa Kralovice         22:50   + 12:54
     Škarková Kateřina        PGP9955 B SK Praga                   DNS          
     Albrechtová Iveta        KAM9950 A OK Kamenice                DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 1.97 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Indráková Adélka         ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno       13:57          
  2. Zháňalová Barbora        ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno       14:07   + 0:10 
  3. Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov  14:13   + 0:16 
  4. Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové     14:18   + 0:21 
  5. Hiklová Natalia          ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno       14:30   + 0:33 
  6. Horčičková Vendula       LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic  14:37   + 0:40 
  7. Tesařová Markéta         ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno       14:51   + 0:54 
  8. Šimková Johanka          ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno       14:52   + 0:55 
  8. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       14:52   + 0:55 
 10. Procházková Klára        LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice  15:04   + 1:07 
 11. Wiśniewska Hanna         CHC9051 R K.O.B. Choceň            15:10   + 1:13 
 12. Aschermannová Petra      KAM9354 R OK Kamenice              15:14   + 1:17 
 13. Rufferová Iva            TUR8354 R OOB TJ Turnov            15:26   + 1:29 
 14. Voborníková Alena        CTB9451 E SK OB Chotěboř           15:31   + 1:34 
 15. Omová Michaela           TUR8153 E OOB TJ Turnov            15:35   + 1:38 
 16. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        15:46   + 1:49 
 17. Šimůnková Gabriela       TAP9755 R KOB Tretra Praha         15:48   + 1:51 
 17. Sárközy Zsófia           61H9850   SPA                      15:48   + 1:51 
 19. Odehnalová Tereza        ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno       15:54   + 1:57 
 20. Teplá Karolína           SHK9251 E OK Slavia Hradec Králov  15:55   + 1:58 
 21. Hepnerová Martina        SHK8152 C OK Slavia Hradec Králov  15:57   + 2:00 
 22. Hančová Petra            LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice  15:59   + 2:02 
 23. Bořánková Karolína       KAM9550 C OK Kamenice              16:07   + 2:10 
 24. Mantuano Eszter          61H9750   SPA                      16:10   + 2:13 
 25. Benešová Jana            CTB9452 C SK OB Chotěboř           16:11   + 2:14 
 26. Čermáková Magdalena      LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovic  16:30   + 2:33 
 27. Hlavová Jindra           ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno       17:14   + 3:17 
 28. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                20:39   + 6:42 
     Mullis Kateřina          DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Kožinová Zuzana          PGP9650 C SK Praga                  DISK          
     Ecke-Wihan Sonja         18A6800   WAT                       DISK          
     Krafková Lucie           TUR8650 R OOB TJ Turnov             DISK          
     Yy Ty                    11J5001   Yy Tt                      DNS          
     Horová Pavla             LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice    DNS          
     Rollier Monika           PHK8051 R OK 99 Hradec Králové       DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 1.86 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšilová Marie        DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka        14:18          
  2. Müller Dorothea          TUR9758 C OOB TJ Turnov            15:36   + 1:18 
  3. Štěrbová Daniela         PHK8951 R OK 99 Hradec Králové     15:38   + 1:20 
  4. Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice  16:02   + 1:44 
  5. Kamererová Valerie       KAM9452 C OK Kamenice              16:21   + 2:03 
  6. Vozdová Klára            ASU8964 C Magnus Orienteering      16:22   + 2:04 
  7. Jirčáková Martina        LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovic  16:24   + 2:06 
  8. Svobodová Barbora        TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec   16:31   + 2:13 
  9. Koporová Petra           ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno       16:33   + 2:15 
 10. Kamenická Kateřina       PHK9353 C OK 99 Hradec Králové     16:48   + 2:30 
 11. Chromá Adéla             TBM8870 C KOS TJ Tesla Brno        16:50   + 2:32 
 12. Kochová Nikola           TUR9358 C OOB TJ Turnov            17:11   + 2:53 
 13. Sklenářová Radka         LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic  17:13   + 2:55 
 14. Chovancová Zuzana        TZL9754 C SKOB Zlín                17:22   + 3:04 
 15. Lehárová Alžběta         LPU9456 C OK Lokomotiva Pardubice  17:25   + 3:07 
 16. Kuncová Eliška           SSU8951 C SK Severka Šumperk       17:33   + 3:15 
 17. Valachová Martina        LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice  17:35   + 3:17 
 18. Holasová Lucie           TUR8951 C OOB TJ Turnov            17:36   + 3:18 
 19. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 17:42   + 3:24 
 19. Kábrtová Oldřiška        BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor       17:42   + 3:24 
 21. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      17:47   + 3:29 
 22. Šimšová Jana             MFP7651 C Matfyz Praha             17:54   + 3:36 
 23. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      17:57   + 3:39 
 24. Hermannová Anna          TAP9251 C KOB Tretra Praha         18:02   + 3:44 
 24. Kettnerová Dana          KAM8952 C OK Kamenice              18:02   + 3:44 
 26. Kožinová Anna            PGP9350 C SK Praga                 18:32   + 4:14 
 27. Fundová Eliška           SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov  18:35   + 4:17 
 28. Flašarová Kristýna       PGP9054 C SK Praga                 18:40   + 4:22 
 29. Pekárková Monika         RBK9252 C SK Radioklub Blansko     18:44   + 4:26 
 30. Hošeková Vanda           ASU9696 C Magnus Orienteering      18:48   + 4:30 
 30. Sedláčková Linda         ROZ0050 B OK Roztoky               18:48   + 4:30 
 32. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 18:51   + 4:33 
 33. Oľhavová Hana            ASU9199 C Magnus Orienteering      18:56   + 4:38 
 34. Hošková Tereza           DOB8971 C KOB Dobruška             19:01   + 4:43 
 35. Svobodová Jitka          VSP7450 C USK Praha                19:02   + 4:44 
 36. Mervartová Kristýna      SHK9150 C OK Slavia Hradec Králov  19:14   + 4:56 
 37. Kalinová Markéta         SPC8259 C SPORTICUS team           19:25   + 5:07 
 38. Hanáková Magda           KRL9651 C Kometa Kralovice         19:31   + 5:13 
 39. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                 19:35   + 5:17 
 40. Rambová Kamila           DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka        19:38   + 5:20 
 41. Puchernová Zuzana        TAP8453 C KOB Tretra Praha         19:41   + 5:23 
 42. Nedbalová Jana           MFP8050 C Matfyz Praha             19:45   + 5:27 
 43. Hendrychová Zuzana       ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno       19:47   + 5:29 
 44. Káninská Markéta         TAP9054 C KOB Tretra Praha         19:53   + 5:35 
 45. Bozděchová Lenka         PGP8254 C SK Praga                 20:03   + 5:45 
 46. Zajícová Kateřina        TAP9053 C KOB Tretra Praha         20:22   + 6:04 
 47. Roškotová Lucie          TUR9753 C OOB TJ Turnov            20:23   + 6:05 
 48. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač  20:28   + 6:10 
 49. Janečková Dagmar         EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha        20:30   + 6:12 
 50. Vildmonová Pavla         PGP7454 C SK Praga                 20:43   + 6:25 
 51. Urbánková Kateřina       ONO9250 C SKOB Ostrov              20:46   + 6:28 
 52. Znamenáčková Helena      TAP8153 C KOB Tretra Praha         20:56   + 6:38 
 53. Krupová Tereza           BZP8751 C Báječné ženy v orientač  21:12   + 6:54 
 54. Nejezchlebová Barbora    TUR9755 C OOB TJ Turnov            21:13   + 6:55 
 55. Grundmanová Lenka        CHC8651 C K.O.B. Choceň            21:28   + 7:10 
 56. Zeman Klára              DCE7950 C KOB Dobřichovice         21:36   + 7:18 
 57. Škvorová Barbora         KAM9150 C OK Kamenice              21:52   + 7:34 
 58. Ondráčková Veronika      EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha        22:14   + 7:56 
 59. Horvátová Hana           ASU9797 C Magnus Orienteering      22:40   + 8:22 
 60. Botiková Daniela         LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovic  23:04   + 8:46 
 61. Synková Petra            DOK7950 C OK Doksy                 23:11   + 8:53 
 62. Sedláčková Petra         ROZ7050 C OK Roztoky               23:37   + 9:19 
 63. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 24:17   + 9:59 
 64. Myslivcová Markéta       SHK9650 C OK Slavia Hradec Králov  25:24   + 11:06
 65. Kavánková Jana           LCE9361 C OOB TJ Slovan Luhačovic  34:24   + 20:06
 66. Horová Klára             PGP8455 C SK Praga                 38:00   + 23:42
     Lavičková Michaela       PGP9656 C SK Praga                  DISK          
     Kopcová Michaela         VLI8456 C Slavia Liberec orientee   DISK          
     Černá Hana               EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha          DNS          
     Košárková Iva            PGP8155 C SK Praga                   DNS          
     Zimmerová Kateřina       KAM9850 B OK Kamenice                DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D35 1.72 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Městková Kateřina        VSP7650 C USK Praha                19:01          
  2. Ševčíková Petra          ONO7450 C SKOB Ostrov              19:18   + 0:17 
  3. Havrdová Renata          SJC7756 C Sportcentrum Jičín       19:24   + 0:23 
  4. Zabořilová Romana        JEN7457 C OB Jenišovice            19:33   + 0:32 
  5. Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                 19:55   + 0:54 
  6. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  20:16   + 1:15 
  7. Jílková Hana             KON8080 C KOB Konice               20:40   + 1:39 
  8. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  20:43   + 1:42 
  9. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 20:52   + 1:51 
 10. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  20:54   + 1:53 
 11. Podrábská Marie          JEO7451 C Ještědská oblast         21:12   + 2:11 
 12. Placková Veronika        MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně     21:36   + 2:35 
 13. Tučková Monika           BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor       22:32   + 3:31 
 14. Dítkova Jitka            SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary   22:58   + 3:57 
 15. Hudosová Gabriela        RIC7299 C OB Říčany                23:08   + 4:07 
 16. Štraitová Jitka          VSP7252 C USK Praha                24:19   + 5:18 
 17. Dlouhá Marta             BZP7851 C Báječné ženy v orientač  24:35   + 5:34 
 18. Žemlová Eva              KAM7550 C OK Kamenice              24:49   + 5:48 
 19. Rožková Petra            RIC7575 C OB Říčany                24:54   + 5:53 
 20. Hejduková Jana           BSO7250 C KOB Baník Sokolov        25:00   + 5:59 
 21. Procházková Jana         DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka        25:34   + 6:33 
 22. Janderová Markéta        SOB7750 C SOBSA                    25:43   + 6:42 
 23. Pilátová Petra           DKL8051 C KOB Kladno               26:13   + 7:12 
 24. Bartošová Jana           MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně     26:48   + 7:47 
 25. Vlašímská Tereza         SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary   27:11   + 8:10 
 26. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        27:13   + 8:12 
 27. Haasová Renata           LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice  27:19   + 8:18 
 28. Dolejší Lenka            STB7499 C TJ Stadion Nový Bor      30:39   + 11:38
 29. Pračková Zita            RIC7850 C OB Říčany                31:09   + 12:08
 30. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                32:31   + 13:30
 31. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                 32:42   + 13:41
 32. Halíková Renata          MAS7850 C KČT Aš                   34:55   + 15:54
 33. Dejnožková Blanka        TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec   34:57   + 15:56
 34. Pivcová Žaneta           MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně     35:59   + 16:58
     Konečná Marcela          EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha          DNS          
     Martanová Daniela        VLI7452 C Slavia Liberec orientee    DNS          
     Nováková Alena           KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže        DNS          
     Prinzová Nikola          MLA8150 C MLOK Mariánské Lázně       DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 1.75 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  16:45          
  2. Kostková Jana            AOP7151 C Orientační Běh Opava     17:26   + 0:41 
  3. Křivdová Lenka           CHC7251 C K.O.B. Choceň            17:29   + 0:44 
  4. Chaloupská Pavlína       PHK7051 C OK 99 Hradec Králové     17:46   + 1:01 
  5. Sieglová Dagmar          MFP7050 C Matfyz Praha             17:54   + 1:09 
  6. Hudečková Helena         VTA6951 C SC vebr-sport            18:01   + 1:16 
  7. Benešová Jaroslava       DKL7050 C KOB Kladno               18:03   + 1:18 
  8. Němečková Jarmila        VSP6650 C USK Praha                18:14   + 1:29 
  9. Kašparová Ivana          UOL6951 C SOB Olomouc              19:08   + 2:23 
 10. Kubínová Jana            SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary   19:18   + 2:33 
 11. Forstová Lenka           MFP6850 C Matfyz Praha             19:31   + 2:46 
 12. Fantová Libuše           EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha        19:34   + 2:49 
 13. Kettnerová Lenka         HCE6450 C TJ Hostivice             19:42   + 2:57 
 14. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          19:59   + 3:14 
 15. Nová Jana                DOR7150 C OK Dobříš                20:04   + 3:19 
 16. Řehořová Lenka           TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec   20:05   + 3:20 
 17. Melišíková Radka         TAP7152 C KOB Tretra Praha         20:11   + 3:26 
 18. Škáchová Petra           KAM7054 C OK Kamenice              20:40   + 3:55 
 19. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  20:43   + 3:58 
 20. Kamarytová Martina       MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně     21:33   + 4:48 
 21. Šimůnková Martina        TAP6851 C KOB Tretra Praha         22:12   + 5:27 
 21. Jírová Monika            ROZ7350 C OK Roztoky               22:12   + 5:27 
 23. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  22:19   + 5:34 
 24. Štorková Simona          JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov    22:22   + 5:37 
 25. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  22:46   + 6:01 
 26. Tenglerová Helena        MLA6551 C MLOK Mariánské Lázně     22:50   + 6:05 
 27. Halířová Eva             BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor       23:14   + 6:29 
 28. Kašparová Irena          SLA6852 C SKOB Slaný               23:24   + 6:39 
 29. Lesáková Věra            TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec   26:09   + 9:24 
 30. Kočibová Ivana           TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec   26:16   + 9:31 
 31. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  27:27   + 10:42
 32. Schusterová Martina      AOP6551 C Orientační Běh Opava     29:02   + 12:17
 33. Jelínková Radka          MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně     29:20   + 12:35
 34. Sarp Cimen               11T7150   BALIKESIR OSK            29:32   + 12:47
 35. Milionová Hedvika        MAS7350   KČT Aš                   32:49   + 16:04
 36. Kohoutová Zdeňka         DKL7251 C KOB Kladno               33:38   + 16:53
 37. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod          48:10   + 31:25
     Úlehlová Monika          TAP6950 C KOB Tretra Praha           DNS          
     Náměstková Veronika      EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha          DNS          
     Hanušová Zdena           SJC7253 C Sportcentrum Jičín         DNS          
     Valášková Šárka          KAM6951 C OK Kamenice                DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.42 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               13:28          
  2. Mádlová Iva              SHK6351 C OK Slavia Hradec Králov  15:52   + 2:24 
  3. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          15:58   + 2:30 
  4. Lehárová Iva             LPU6152 C OK Lokomotiva Pardubice  18:12   + 4:44 
  5. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 19:28   + 6:00 
  6. Mágrová Ivana            LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov   19:52   + 6:24 
  7. Kohlová Alena            KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  24:09   + 10:41
  8. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          25:37   + 12:09
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.42 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  19:44          
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.61 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                 16:48          
  2. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          16:58   + 0:10 
  3. Nožička Jan              JEO0801 C Ještědská oblast         17:10   + 0:22 
  4. Skácel Jan               JEO0900 C Ještědská oblast         18:59   + 2:11 
  5. Novák Adam               DLP0901 C OOB TJ Dukla Praha       19:40   + 2:52 
  6. Štembera Vítek           JEO0802 C Ještědská oblast         19:51   + 3:03 
  7. Parula Egon              LPM1000 C OK Lokomotiva Plzeň      19:58   + 3:10 
  8. Anděl Robin              VPM0901 C KOS Slavia Plzeň         20:19   + 3:31 
  9. Blecha Adam              KRL0803 C Kometa Kralovice         21:07   + 4:19 
 10. Mála Matyáš              MAS0800 C KČT Aš                   21:13   + 4:25 
 11. Dostál Jorik             DLP0803 C OOB TJ Dukla Praha       21:40   + 4:52 
 12. Forst Albert             MFP0901 C Matfyz Praha             22:35   + 5:47 
 13. Vodrážka Štěpán          VPM0802 C KOS Slavia Plzeň         23:45   + 6:57 
 14. Král Samuel              MFP0801 C Matfyz Praha             24:44   + 7:56 
 15. Placek Tomas             MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně     25:52   + 9:04 
 16. Kantůrek Tomáš           DLP0902 C OOB TJ Dukla Praha       25:56   + 9:08 
 17. Motejzík Prokop          DLP0900 C OOB TJ Dukla Praha       34:47   + 17:59
 18. Prinz Mikuláš            MLA0901 C MLOK Mariánské Lázně     36:12   + 19:24
 19. Mikeš Šimon              VPM0808 C KOS Slavia Plzeň         37:14   + 20:26
 20. Müller Karel             HCE1000 C TJ Hostivice             37:18   + 20:30
 21. Bejvančický Jan          KRL1003 C Kometa Kralovice         43:56   + 27:08
 22. Pilát Jaromír            DKL0900 C KOB Kladno               45:50   + 29:02
 23. Pjenčák Adam             MAS0802 C KČT Aš                   46:53   + 30:05
     Lesák Marek              JEO0803 C Ještědská oblast          DISK          
     Křížek Ivo               MAS0801 C KČT Aš                    DISK          
     Krs Jakub                VPM0801 C KOS Slavia Plzeň          DISK          
     Kříž Matěj               KAM0900 C OK Kamenice                DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.74 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Urbánek Tomáš            JMO0604 B Jihomoravská oblast      14:09          
  2. Mairich Filip            JEO0602 B Ještědská oblast         14:40   + 0:31 
  3. Elleder David            POB0604 C Pražská oblast           15:24   + 1:15 
  4. Brosch Ondřej            JMO0601 B Jihomoravská oblast      15:26   + 1:17 
  5. Svoboda Antonín          ZCO0600 B Západočeská oblast       15:28   + 1:19 
  6. Srb Vladimír             VYS0701   Oblast Vysočina          15:38   + 1:29 
  7. Čihák Jan                VCO0702   Východočeská oblast      15:42   + 1:33 
  8. Štrait Vilém             POB0700 B Pražská oblast           15:44   + 1:35 
  9. Štěpánek Jan             JMO0600 B Jihomoravská oblast      15:53   + 1:44 
 10. Bulíř Jáchym             POB0602 B Pražská oblast           16:16   + 2:07 
 11. Bárta Viktor             STC0600 B Středočeská oblast       16:46   + 2:37 
 12. Čech Radan               JMO0611 C Jihomoravská oblast      16:49   + 2:40 
 13. Čech Adam                STC0601 C Středočeská oblast       16:51   + 2:42 
 14. Koča Vojtěch             JMO0602 B Jihomoravská oblast      16:56   + 2:47 
 15. Dejnožka Martin          JEO0600 B Ještědská oblast         17:16   + 3:07 
 16. Zápotocký Jiří           STC0801 B Středočeská oblast       17:18   + 3:09 
 16. Račanský Jiří            JMO0701 C Jihomoravská oblast      17:18   + 3:09 
 18. Červinka Adam            VYS0703   Oblast Vysočina          17:19   + 3:10 
 19. Jordán Alexandr          HAN0602 B Hanácká oblast           17:36   + 3:27 
 20. Tomášek Prokop           JEO0703 C Ještědská oblast         17:50   + 3:41 
 21. Donda Jakub              ZCO0702 B Západočeská oblast       17:55   + 3:46 
 22. Schwab Filip             JMO0700 C Jihomoravská oblast      17:57   + 3:48 
 23. Štábl Patrik             HAN0600 B Hanácká oblast           18:07   + 3:58 
 24. Hanák Matěj              VCO0705   Východočeská oblast      18:19   + 4:10 
 25. Hájek Dominik            VCO0706   Východočeská oblast      18:23   + 4:14 
 26. Ptáček Jonáš             JMO0717 B Jihomoravská oblast      18:32   + 4:23 
 27. Mairich Martin           JEO0800 C Ještědská oblast         18:36   + 4:27 
 28. Janoch Mikuláš           ZCO0700 C Západočeská oblast       18:39   + 4:30 
 29. Borunský Matěj           HAN0601 B Hanácká oblast           18:46   + 4:37 
 30. Skripnik Nikola          POB0601 B Pražská oblast           18:50   + 4:41 
 31. Jiroušek Dominik         VCO0710   Východočeská oblast      18:51   + 4:42 
 32. Šána Robert              HAN0604 B Hanácká oblast           19:14   + 5:05 
 33. Vojvodík Eduard          MSK0600 B Moravskoslezský kraj     19:16   + 5:07 
 34. Zurynek Jan              JEO0607 C Ještědská oblast         19:20   + 5:11 
 35. Dolejší Jan              JEO0603 B Ještědská oblast         19:26   + 5:17 
 36. Heczko Erik              JEO0804 C Ještědská oblast         19:27   + 5:18 
 37. Krupa Jan                MSK0702 C Moravskoslezský kraj     19:35   + 5:26 
 37. Metelka Tomáš            VCO0703   Východočeská oblast      19:35   + 5:26 
 39. Kalous Tomáš             EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha        19:37   + 5:28 
 40. Vaníček Jan              VCO0709   Východočeská oblast      19:50   + 5:41 
 41. Světnický Antonín        HAN0800 C Hanácká oblast           19:52   + 5:43 
 42. Biersak Petr             ZCO0705 C Západočeská oblast       20:13   + 6:04 
 43. Sedláček Patrik          STC0800 B Středočeská oblast       20:26   + 6:17 
 44. Lorenc Vašek             STC0702 B Středočeská oblast       20:28   + 6:19 
 45. Machar Eda               POB0803 C Pražská oblast           20:54   + 6:45 
 46. Hanuš Filip              VCO0701   Východočeská oblast      20:58   + 6:49 
 47. Ryška Matěj              MSK0604 C Moravskoslezský kraj     21:08   + 6:59 
 47. Spiřík František         ZCO0603 C Západočeská oblast       21:08   + 6:59 
 49. Petruš Ondřej            ZCO0704 C Západočeská oblast       21:17   + 7:08 
 50. Zrník Tomáš              VYS0601   Oblast Vysočina          21:18   + 7:09 
 51. Třešňák Matěj            VCO0704   Východočeská oblast      21:27   + 7:18 
 51. Jiras Antonín            STC0701 B Středočeská oblast       21:27   + 7:18 
 53. Ticháček Jakub           VCO0707   Východočeská oblast      21:28   + 7:19 
 54. Husák Ondřej             SLA0600 B SKOB Slaný               21:34   + 7:25 
 55. Riby Philip              JEO0701 C Ještědská oblast         21:37   + 7:28 
 56. Škrle Michael            ZCO0706 C Západočeská oblast       21:43   + 7:34 
 57. Brandejs Štěpán          POB0801 C Pražská oblast           22:07   + 7:58 
 58. Brabec Matěj             MAS0701 C KČT Aš                   22:12   + 8:03 
 59. Skripnik Matouš          POB0804 C Pražská oblast           22:27   + 8:18 
 60. Míka Albert              JEO0601 B Ještědská oblast         22:28   + 8:19 
 61. Maroušek Dominik         POB0701 C Pražská oblast           22:37   + 8:28 
 62. Menzel Antonín           MSK0700 B Moravskoslezský kraj     23:08   + 8:59 
 63. Tuharský Tobiáš          MSK0701 C Moravskoslezský kraj     23:09   + 9:00 
 64. Blažek Cyril             VYS0702   Oblast Vysočina          23:12   + 9:03 
 65. Šubrt Jáchym             POB0800 C Pražská oblast           23:18   + 9:09 
 66. Stehlík Jakub            ZCO0701 B Západočeská oblast       23:23   + 9:14 
 67. Soldán Robin             HAN0603 C Hanácká oblast           23:24   + 9:15 
 68. Beran František          SLA0700 C SKOB Slaný               23:46   + 9:37 
 69. Španěl Filip             STC0703 C Středočeská oblast       24:42   + 10:33
 70. Jandera Kryštof          POB0702 C Pražská oblast           25:00   + 10:51
 71. Ječmen Matyáš            ZCO0601 C Západočeská oblast       25:03   + 10:54
 72. Machar Matěj             POB0605 B Pražská oblast           25:05   + 10:56
 73. Myslík Vojtěch           ZCO0602 C Západočeská oblast       25:12   + 11:03
 74. Svoboda Jan              JCO0702 C Jihočeská oblast         25:37   + 11:28
 75. Teringl Vojtěch          JCO0701 B Jihočeská oblast         25:38   + 11:29
 76. Veseleňák Karel          ZCO0604 C Západočeská oblast       25:50   + 11:41
 77. Víteček Šimon            POB0802 C Pražská oblast           25:54   + 11:45
 78. Horák Filip              PHK0701 C OK 99 Hradec Králové     26:45   + 12:36
 79. Heller Jakub             STC0700 C Středočeská oblast       27:58   + 13:49
 80. Řehoř Hynek              JEO0702 C Ještědská oblast         28:09   + 14:00
 81. Šimík Marek              DLP0600 C OOB TJ Dukla Praha       28:11   + 14:02
 82. Petit Rémi               JCO0604 C Jihočeská oblast         28:15   + 14:06
 83. Procházka Vít            DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka        28:38   + 14:29
 84. Václavík Martin          SLA0601 C SKOB Slaný               29:11   + 15:02
 85. Hrdlička Šimon           JCO0603 C Jihočeská oblast         29:40   + 15:31
 86. Bejvančický Josef        KRL0703 C Kometa Kralovice         30:34   + 16:25
 87. Stráský Přemysl          JCO0705 C Jihočeská oblast         31:39   + 17:30
 88. Homolka Adam             JCO0703 C Jihočeská oblast         31:53   + 17:44
 89. Pávek Štěpán             ZCO0703 C Západočeská oblast       32:01   + 17:52
 90. Halík Libor              MAS0700 C KČT Aš                   35:17   + 21:08
 91. Novák Vítek              JCO0602 B Jihočeská oblast         39:51   + 25:42
 92. Weiss Hugo               DLP0701 C OOB TJ Dukla Praha       40:34   + 26:25
 93. Padrta Ondřej            JCO0704 C Jihočeská oblast         42:30   + 28:21
     Folprecht Matyáš         JMO0606 B Jihomoravská oblast       DISK          
     Kopecký Matyáš           VCO0708   Východočeská oblast       DISK          
     Matys Ondřej             STC0802 C Středočeská oblast        DISK          
     Pelc Tadeáš              JCO0601 B Jihočeská oblast          DISK          
     Vačkář Štěpán            JCO0801 C Jihočeská oblast          DISK          
     Jirásek Šimon            ROZ0602 C OK Roztoky                 DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 1.89 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Milán Jakub              JMO0411 A Jihomoravská oblast      16:13          
  2. Donda Jiří               ZCO0401 B Západočeská oblast       16:21   + 0:08 
  3. Blaha Jiří               POB0405 B Pražská oblast           16:38   + 0:25 
  4. Tkáč Matěj               JEO0400 A Ještědská oblast         16:43   + 0:30 
  5. Štěrba Marek             ZCO0400 A Západočeská oblast       16:56   + 0:43 
  6. Gajda Martin             STC0401 A Středočeská oblast       17:01   + 0:48 
  7. Blaha Michal             POB0406 B Pražská oblast           17:52   + 1:39 
  8. Prášil Tomáš             VYS0502   Oblast Vysočina          17:54   + 1:41 
  9. Stehlík Šimon            ZCO0506 B Západočeská oblast       17:59   + 1:46 
  9. Petrilák Matouš          STC0404 B Středočeská oblast       17:59   + 1:46 
 11. Beneš Jindřich           HAN0400 B Hanácká oblast           18:07   + 1:54 
 11. Krupa Jakub              MSK0402 B Moravskoslezský kraj     18:07   + 1:54 
 13. Štábl Adam               HAN0401 A Hanácká oblast           18:09   + 1:56 
 13. Bejvl Marek              STC0400 B Středočeská oblast       18:09   + 1:56 
 15. Kabát Martin             POB0408 B Pražská oblast           18:39   + 2:26 
 16. Melišík Jan              POB0503 B Pražská oblast           18:42   + 2:29 
 17. Doušek Tomáš             JMO0401 A Jihomoravská oblast      18:49   + 2:36 
 18. Zřídkaveselý Adam        JMO0505 B Jihomoravská oblast      18:52   + 2:39 
 19. Kolář Šimon              VCO0501   Východočeská oblast      19:00   + 2:47 
 20. Bolehovský Daniel        POB0502 A Pražská oblast           19:04   + 2:51 
 20. Průša Dominik            POB0403 A Pražská oblast           19:04   + 2:51 
 22. Neumann Matěj            VCO0503   Východočeská oblast      19:12   + 2:59 
 23. Mrózek Pawel             MSK0401 B Moravskoslezský kraj     19:33   + 3:20 
 24. Černík Adam              VCO0508   Východočeská oblast      19:36   + 3:23 
 25. Hasman Jakub             ZCO0501 C Západočeská oblast       19:42   + 3:29 
 26. Klein Martin             JEO0408 C Ještědská oblast         19:45   + 3:32 
 27. Choutka Matěj            VCO0505   Východočeská oblast      19:52   + 3:39 
 28. Tůma Šimon               POB0402 B Pražská oblast           19:56   + 3:43 
 29. Antonowicz Jan           HAN0503 C Hanácká oblast           20:13   + 4:00 
 30. Zabořil Ondřej           JEO0403 B Ještědská oblast         20:16   + 4:03 
 31. Gryc Ondřej              JMO0406 A Jihomoravská oblast      20:22   + 4:09 
 32. Ehl Ondřej               JMO0404 A Jihomoravská oblast      20:27   + 4:14 
 33. Kurz Ondřej              ZCO0500 A Západočeská oblast       20:32   + 4:19 
 34. Štěrbák Josef            JMO0409 B Jihomoravská oblast      20:37   + 4:24 
 35. Kovařík Tomáš            MSK0400 B Moravskoslezský kraj     20:49   + 4:36 
 36. Marek Vojtěch            ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno       20:52   + 4:39 
 37. Baldrian Tomáš           POB0404 B Pražská oblast           20:58   + 4:45 
 38. Štorek Jan               HAN0505 B Hanácká oblast           21:08   + 4:55 
 39. Bartaloš Matyáš          POB0504 B Pražská oblast           21:10   + 4:57 
 39. Otruba František         HAN0502 B Hanácká oblast           21:10   + 4:57 
 41. Bukovác Filip            JMO0501 B Jihomoravská oblast      21:14   + 5:01 
 42. Pilát Bořivoj            STC0502 B Středočeská oblast       21:24   + 5:11 
 43. Orany Vojtěch            VYS0401   Oblast Vysočina          21:25   + 5:12 
 44. Dohnálek Tomáš           VCO0510   Východočeská oblast      21:34   + 5:21 
 45. Vítek Matěj              VYS0501   Oblast Vysočina          21:35   + 5:22 
 46. Štoudek Martin           HAN0402 B Hanácká oblast           21:39   + 5:26 
 47. Heller Jiří              STC0500 B Středočeská oblast       22:02   + 5:49 
 48. Strýček Jan              JMO0504 B Jihomoravská oblast      22:03   + 5:50 
 49. Vodička Igor             HAN0506 B Hanácká oblast           22:08   + 5:55 
 50. Dlouhý Aleš              POB0505 B Pražská oblast           22:10   + 5:57 
 50. Šeps Daniel              VCO0504   Východočeská oblast      22:10   + 5:57 
 52. Pelc Matyáš              JCO0401 B Jihočeská oblast         22:24   + 6:11 
 53. Smolka Jakub             POB0508 C Pražská oblast           22:27   + 6:14 
 54. Pivec Jan                ZCO0507 B Západočeská oblast       22:32   + 6:19 
 55. Snížek Martin            STC0405 B Středočeská oblast       22:35   + 6:22 
 56. Novák Stanislav          VCO0507   Východočeská oblast      22:41   + 6:28 
 57. Houška Jindřich          LPM0405 C OK Lokomotiva Plzeň      22:45   + 6:32 
 58. Pokorný Jan              JEO0401 B Ještědská oblast         22:49   + 6:36 
 59. Waldhauser Štěpán        JEO0407 B Ještědská oblast         22:51   + 6:38 
 59. Typlt Tomáš              VCO       Východočeská oblast      22:51   + 6:38 
 61. Jedlička Jakub           STC0403 B Středočeská oblast       22:52   + 6:39 
 62. Král Adam                POB0500 C Pražská oblast           22:59   + 6:46 
 63. Janda Jakub              STC0402 B Středočeská oblast       23:21   + 7:08 
 64. Šperlich Jan             HAN0403 B Hanácká oblast           23:28   + 7:15 
 65. Kodytek Adam             VCO0509   Východočeská oblast      23:37   + 7:24 
 66. Byrtus Jakub             MSK0504 B Moravskoslezský kraj     23:43   + 7:30 
 67. Hejna Igor               VSP0407 C USK Praha                23:58   + 7:45 
 68. Jíra Filip               ROZ0500 B OK Roztoky               23:59   + 7:46 
 69. Šubrt Vojtěch            POB0501 B Pražská oblast           24:11   + 7:58 
 70. Maškarinec Marek         JEO0509 B Ještědská oblast         24:14   + 8:01 
 71. Damek Ondřej             MSK0501 B Moravskoslezský kraj     24:20   + 8:07 
 72. Langr Jakub              VCO       Východočeská oblast      24:31   + 8:18 
 72. Sobota Ondřej            ZCO0510 B Západočeská oblast       24:31   + 8:18 
 74. Snížek Ondřej            STC0406 B Středočeská oblast       24:34   + 8:21 
 75. Doucha Martin            SNA0501 B TJ START Náchod          24:47   + 8:34 
 76. Haslinger Leopold        JEO0402 C Ještědská oblast         25:05   + 8:52 
 77. Velát Vojtěch            JCO0403 B Jihočeská oblast         25:39   + 9:26 
 78. Janas Adam               POB0401 B Pražská oblast           25:52   + 9:39 
 79. Ježek Filip              JMO0402 B Jihomoravská oblast      25:53   + 9:40 
 80. Milota Jakub             STC0501 B Středočeská oblast       26:01   + 9:48 
 81. Kirschner Damian         MSK0503 B Moravskoslezský kraj     26:19   + 10:06
 82. Sikora Matěj             MSK0500 B Moravskoslezský kraj     26:29   + 10:16
 83. Černoch Martin           HAN0501 B Hanácká oblast           26:31   + 10:18
 84. Rožek Vojtěch            RIC0501 C OB Říčany                27:12   + 10:59
 85. Ort Haštal               JEO0406 B Ještědská oblast         28:23   + 12:10
 86. Janoch Samuel            ZCO0502 B Západočeská oblast       28:44   + 12:31
 87. Hoetzel Hugo             JEO0507 B Ještědská oblast         28:57   + 12:44
 88. Pelikán Aleš             ZCO0509 C Západočeská oblast       29:21   + 13:08
 89. Němec David              ZCO0508 C Západočeská oblast       31:28   + 15:15
 90. Šustr Ondřej             ZCO0504 B Západočeská oblast       31:35   + 15:22
 91. Mucha Ondřej             RIC0400 C OB Říčany                33:41   + 17:28
 92. Čáslavský David          ZCO0402 C Západočeská oblast       36:17   + 20:04
 93. Straka Denis             JCO0501 C Jihočeská oblast         41:02   + 24:49
     Sork Dominik             POB0506 B Pražská oblast            DISK          
     Titz Adam                POB0407 C Pražská oblast             DNS          
     Černý Antonín            POB0413 B Pražská oblast             DNS          
     Černý Matouš             POB0507 B Pražská oblast             DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 1.93 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bujdosó Zoltán           61H0200   SPA                      10:55          
  2. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  11:01   + 0:06 
  3. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        11:10   + 0:15 
  4. Šimša Martin             PGP0309 A SK Praga                 11:18   + 0:23 
  5. Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                 11:20   + 0:25 
  6. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         11:21   + 0:26 
  7. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk      11:33   + 0:38 
  8. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     11:34   + 0:39 
  9. Valík Adam               AOP0301 A Orientační Běh Opava     11:42   + 0:47 
 10. Vitebský Lukáš           TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec   11:46   + 0:51 
 11. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  11:57   + 1:02 
 11. Kožina Štěpán            PGP0300 A SK Praga                 11:57   + 1:02 
 13. Mrskoč Marek             LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice  12:05   + 1:10 
 14. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  12:09   + 1:14 
 15. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        12:12   + 1:17 
 16. Janas Petr               PGP0200 B SK Praga                 12:14   + 1:19 
 17. Chaloupský Jakub         PHK0302 A OK 99 Hradec Králové     12:17   + 1:22 
 18. Lesák Ondřej             TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec   12:26   + 1:31 
 18. Macek Ondřej             LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice  12:26   + 1:31 
 20. Kovářík Tomáš            KAM0300 A OK Kamenice              12:43   + 1:48 
 20. Melišík Martin           TAP0200 A KOB Tretra Praha         12:43   + 1:48 
 22. Rusin Vojtěch            LPU0321 A OK Lokomotiva Pardubice  12:49   + 1:54 
 23. Čech Vít                 AOP0302 A Orientační Běh Opava     12:51   + 1:56 
 23. Sedláček Jaroslav        DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka        12:51   + 1:56 
 25. Kučera Jáchym            DOR0301 A OK Dobříš                12:52   + 1:57 
 26. Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno       12:55   + 2:00 
 26. Doležal Matyáš           STE0208 A SK SKI-OB Šternberk      12:55   + 2:00 
 28. Bolehovský Michal        VSP0202 B USK Praha                13:09   + 2:14 
 29. Škvor Adam               KAM0202 B OK Kamenice              13:10   + 2:15 
 30. Link Lukáš               STH0205 A SK Studenec              13:17   + 2:22 
 31. Hřivna Jakub             PGP0305 A SK Praga                 13:20   + 2:25 
 32. Štorek David             JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov    13:27   + 2:32 
 33. Škácha Vít               KAM0309 A OK Kamenice              13:35   + 2:40 
 33. Bialožyt Marek           TRI0301 B TJ TŽ Třinec             13:35   + 2:40 
 35. Švarc Antonín            DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka        13:43   + 2:48 
 36. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             13:58   + 3:03 
 37. Šišma Vojtěch            LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice  14:00   + 3:05 
 38. Hájek Kryštof            TUR0212 A OOB TJ Turnov            14:09   + 3:14 
 39. Waněk Hubert             LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice  14:14   + 3:19 
 40. Rožek Vilém              RIC0301 C OB Říčany                14:17   + 3:22 
 41. Štefan Vít               STH0202 A SK Studenec              14:29   + 3:34 
 42. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      14:39   + 3:44 
 43. Tkáč Juraj               SJI0200 B OK Jihlava               14:40   + 3:45 
 44. Mareš Albert             DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka        14:44   + 3:49 
 45. Svoboda Radek            STE0207 A SK SKI-OB Šternberk      14:45   + 3:50 
 46. Tichý Lubomír            SHK0303 B OK Slavia Hradec Králov  14:48   + 3:53 
 47. Pobuda Vojtěch           SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec    15:02   + 4:07 
 48. Kouba Marek              VTA0202 C SC vebr-sport            15:12   + 4:17 
 49. Lička Adam               TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno        15:25   + 4:30 
 49. Chaloupka Viktor         KAM0301 B OK Kamenice              15:25   + 4:30 
 51. Jelínek Kryštof          RUZ0301 B TJ Růžená                15:29   + 4:34 
 52. Kolář Matyáš             PGP0304 B SK Praga                 15:38   + 4:43 
 53. Oncirk Jan               ONO0301 A SKOB Ostrov              15:39   + 4:44 
 54. Kohoutek Oldřich         BSO0301 B KOB Baník Sokolov        15:46   + 4:51 
 55. Mellan Jonáš             TUR0308 B OOB TJ Turnov            16:01   + 5:06 
 56. Lill Petr                BSO0203 B KOB Baník Sokolov        16:02   + 5:07 
 57. Musil Štěpán             TBM0305 B KOS TJ Tesla Brno        16:29   + 5:34 
 58. Venhoda Matěj            SJI0301 B OK Jihlava               16:31   + 5:36 
 59. Procinger Jakub          VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  16:46   + 5:51 
 60. Dejnožka Vojtěch         TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec   16:54   + 5:59 
 61. Vendelberger Tomáš       MAS0302 B KČT Aš                   17:11   + 6:16 
 62. Kováč František          MLA0201 C MLOK Mariánské Lázně     17:16   + 6:21 
 63. Toborek Jakub            CHC0304 C K.O.B. Choceň            17:19   + 6:24 
 64. Hejduk Zdeněk            BSO0201 B KOB Baník Sokolov        17:30   + 6:35 
 65. Trnka Martin jun         VSP0300 B USK Praha                18:53   + 7:58 
 66. Milota Břetislav         MLA0300 C MLOK Mariánské Lázně     18:55   + 8:00 
 67. Novák Jakub              KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže      18:57   + 8:02 
 68. Řehoř Vojta              TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec   19:00   + 8:05 
 69. Křížek Filip             MAS0301 C KČT Aš                   23:49   + 12:54
 70. Břečka Vojtěch           LPM0302 C OK Lokomotiva Plzeň      24:34   + 13:39
 71. Novotný Jan              VTA0301 C SC vebr-sport            27:35   + 16:40
     Kurzyp Stanisław         CHC0202 A K.O.B. Choceň             DISK          
     Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
     Fábera David             SHK0305 A OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Łagoda Franciszek        CHC0305 C K.O.B. Choceň             DISK          
     Hojný Jáchym             SJH0301 A SJH Jindřichův Hradec     DISK          
     Křížek Josef             MAS0201 B KČT Aš                    DISK          
     Vališ Jan                LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Rákos Adam               MLA0202 C MLOK Mariánské Lázně      DISK          
     Novák Adam               LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice    DNS          
     Hankovec Hugo            KAM0201 A OK Kamenice                DNS          
     Matuš Vít                VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně    DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 1.95 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              12:35          
  2. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  12:41   + 0:06 
  3. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       12:58   + 0:23 
  4. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 13:02   + 0:27 
  5. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             13:08   + 0:33 
  6. Adámek Filip             ABM0101 A KOB ALFA Brno            13:09   + 0:34 
  6. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               13:09   + 0:34 
  8. Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo  13:10   + 0:35 
  9. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  13:21   + 0:46 
 10. Valík Tomáš              AOP0001 A Orientační Běh Opava     13:32   + 0:57 
 11. Rosłaniec Mateusz        CHC0002 C K.O.B. Choceň            13:42   + 1:07 
 12. Czapliński Jakub         CHC0003 C K.O.B. Choceň            13:51   + 1:16 
 12. Goldschmidt Tobiáš       ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno       13:51   + 1:16 
 14. Šafka Sebastian          KAM0101 A OK Kamenice              13:57   + 1:22 
 15. Tichý Radomír            SHK0000 A OK Slavia Hradec Králov  13:58   + 1:23 
 16. Nagy Josef               TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec   14:08   + 1:33 
 17. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        14:11   + 1:36 
 17. Féder Medard             LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovic  14:11   + 1:36 
 19. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      14:14   + 1:39 
 20. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            14:18   + 1:43 
 21. Měšťan Ondřej            TAP0100 A KOB Tretra Praha         14:24   + 1:49 
 22. Budský Ondřej            TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec   14:31   + 1:56 
 23. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       14:38   + 2:03 
 24. Kovařík Martin           TRI0101 A TJ TŽ Třinec             14:45   + 2:10 
 25. Mareš Vít                BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor       14:49   + 2:14 
 26. Samek Tomáš              PHK0001 B OK 99 Hradec Králové     14:54   + 2:19 
 27. Novák Přemysl            DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka        14:55   + 2:20 
 28. Metelka Ondřej           PHK0101 A OK 99 Hradec Králové     14:56   + 2:21 
 29. Gottstein Jonáš          JIL0107 A OK Jilemnice             14:59   + 2:24 
 30. Siegl Matyáš             PGP0104 B SK Praga                 15:02   + 2:27 
 31. Janda Ondřej             DOR0100 A OK Dobříš                15:10   + 2:35 
 32. Paleček Ondřej           LPU0105 B OK Lokomotiva Pardubice  15:32   + 2:57 
 33. Milán Tomáš              ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno       15:34   + 2:59 
 34. Sedlář Jan               TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno        15:36   + 3:01 
 35. Ježek Jakub              JIL0104 A OK Jilemnice             15:52   + 3:17 
 36. Víšek Martin             KAM0102 B OK Kamenice              16:02   + 3:27 
 37. Synek Antonín            DOK0001 A OK Doksy                 16:03   + 3:28 
 38. Kroul Josef              KSU0044 B Klub vytrvalostních spo  16:10   + 3:35 
 39. Galbavý Matěj            PHK0007 A OK 99 Hradec Králové     16:37   + 4:02 
 40. Klement David            DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka        16:59   + 4:24 
 41. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        17:10   + 4:35 
 42. Zabořil Vojtěch          TUR0110 B OOB TJ Turnov            17:18   + 4:43 
 43. Šitina Jakub             LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  17:38   + 5:03 
 44. Dostál Jakub             VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  17:59   + 5:24 
 45. Forst Antonín            PGP0106 B SK Praga                 18:02   + 5:27 
 46. Neumann David            STE0101 B SK SKI-OB Šternberk      18:07   + 5:32 
 47. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  18:13   + 5:38 
 48. Gottfried Adam           VCB0005 B OB České Budějovice      18:18   + 5:43 
 49. Vacek Jan                PGP0004   SK Praga                 18:22   + 5:47 
 50. Bek Jiří                 CHA0103 A OK Chrastava             19:10   + 6:35 
 51. Melichar Petr            LLI0001 A TJ Loko Liberec          19:30   + 6:55 
 52. Procinger Jan            VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  20:28   + 7:53 
 53. Melichna Matěj           DKL0102 B KOB Kladno               20:52   + 8:17 
 54. Záboj Petr               SJI0101 C OK Jihlava               21:41   + 9:06 
 55. Šimek Štěpán             UOL0104 B SOB Olomouc              22:21   + 9:46 
 56. Vondruška Jan            VTA0001 B SC vebr-sport            29:13   + 16:38
     Tuharský Erik            TRI0100 A TJ TŽ Třinec              DISK          
     Bílý Jakub               LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
     Pompura Daniel           ZBM0108 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Bartoš Václav            MLA0101 B MLOK Mariánské Lázně      DISK          
     Klaška Martin            DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Valášek Václav           KAM0100 B OK Kamenice               DISK          
     Prachař Matouš           UOL0000 B SOB Olomouc               DISK          
     Bican Martin             OPI0101 C Orientační sporty Písek   DISK          
     Bořánek Michal           SSU0007 A SK Severka Šumperk         DNS          
     Volák Ondřej             LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice    DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 1.95 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivda Tomáš             CHC9901 E K.O.B. Choceň            10:48          
  2. Horčička Vít             STE9919 R SK SKI-OB Šternberk      11:38   + 0:50 
  2. Vandas Daniel            PHK9805 E OK 99 Hradec Králové     11:38   + 0:50 
  4. Hirš Otakar              ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno       11:43   + 0:55 
  5. Sýkora Vojtěch           LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic  11:49   + 1:01 
  6. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 R SK Žabovřesky Brno       12:15   + 1:27 
  7. Vystavěl Ondřej          JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov    12:33   + 1:45 
  8. Černocký Libor           LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovic  12:56   + 2:08 
  8. Gebrt Jan                SHK9801 R OK Slavia Hradec Králov  12:56   + 2:08 
 10. Fencl Jonáš              LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice  13:12   + 2:24 
 10. Koštejn Vít              DOK9800 R OK Doksy                 13:12   + 2:24 
 12. Bendák Jan               PHK9800 R OK 99 Hradec Králové     13:16   + 2:28 
 13. Kavalír Jáchym           PHK9901 A OK 99 Hradec Králové     13:18   + 2:30 
 14. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     13:26   + 2:38 
 15. Jíra Tomáš               KAM9802 A OK Kamenice              13:31   + 2:43 
 16. Thoř Tomáš               TUR9904 A OOB TJ Turnov            13:48   + 3:00 
 17. Müller Jonáš             KSU9906 A Klub vytrvalostních spo  13:52   + 3:04 
 18. Gilík Marek              SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava      14:16   + 3:28 
 19. Svoboda Michael          ZBM9911 C SK Žabovřesky Brno       14:19   + 3:31 
 20. Karatsiolis Kryštof      TUR9901 A OOB TJ Turnov            14:32   + 3:44 
 21. Florián Vojtěch          ABM9901 A KOB ALFA Brno            14:41   + 3:53 
 22. Komenda Jan              ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno       14:50   + 4:02 
 23. Šenkýř Matěj             SJI9902 A OK Jihlava               15:30   + 4:42 
 24. Novotný Marek            TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec   15:45   + 4:57 
 25. Ransdorf Jakub           TAP9805 B KOB Tretra Praha         15:58   + 5:10 
 26. Procházka Jakub          SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava      16:22   + 5:34 
 27. Cienciala Jan            TRI9801 A TJ TŽ Třinec             17:35   + 6:47 
 28. Ždimera Jan              PGP9903 B SK Praga                 18:07   + 7:19 
 29. Škvor Ota                KAM9900 A OK Kamenice              18:50   + 8:02 
 30. Procházka Zdeněk         SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava      19:43   + 8:55 
     Chupek Jakub             JPV9911 R Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
     Michek David             TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Král Jan                 ZBM9904 A SK Žabovřesky Brno         DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 2.78 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       14:05          
  2. Bakó Áron                61H9202   SPA                      14:13   + 0:08 
  3. Král Vojtěch             SSU8841 E SK Severka Šumperk       14:17   + 0:12 
  4. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk       14:40   + 0:35 
  5. Navrátil Šimon           PGP9702 R SK Praga                 14:45   + 0:40 
  6. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno       14:52   + 0:47 
  7. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice  14:55   + 0:50 
  8. Schuster Marek           SSU9303 E SK Severka Šumperk       15:01   + 0:56 
  9. Ormay Mihaly             61H9901   SPA                      15:02   + 0:57 
 10. Hradec Pavel             TUR8801 E OOB TJ Turnov            15:06   + 1:01 
 11. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice  15:14   + 1:09 
 12. Procházka David          LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice  15:15   + 1:10 
 13. Procházka Jan            PGP8407 E SK Praga                 15:21   + 1:16 
 14. Udržal Tomáš             LPU8002 R OK Lokomotiva Pardubice  15:30   + 1:25 
 15. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno       15:35   + 1:30 
 16. Wolf Filip               TUR9701 R OOB TJ Turnov            15:38   + 1:33 
 17. Tugyi Levente            61H9401   SPA                      15:41   + 1:36 
 18. Kamenický Matěj          LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice  15:42   + 1:37 
 19. Semrád Ladislav          CHC9701 R K.O.B. Choceň            15:47   + 1:42 
 20. Kalman Erik              61H9902   SPA                      15:48   + 1:43 
 20. Glonek Jakub             AOP9602 R Orientační Běh Opava     15:48   + 1:43 
 22. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering      16:01   + 1:56 
 23. Gurály Attila            61H9803   SPA                      16:05   + 2:00 
 23. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        16:05   + 2:00 
 25. Döllgast Moritz          TUR9504 R OOB TJ Turnov            16:14   + 2:09 
 26. Flašar Jan               PGP8610 R SK Praga                 16:20   + 2:15 
 27. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              16:26   + 2:21 
 27. Divin Péter              61H9802   SPA                      16:26   + 2:21 
 29. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 16:28   + 2:23 
 30. Mokrý Stanislav          ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno       16:29   + 2:24 
 31. Yordanov Teodor          89D8401   OC München               16:34   + 2:29 
 32. Grundmann Jan            LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice  16:35   + 2:30 
 33. Peregi Dániel            61H9700   SPA                      16:37   + 2:32 
 34. Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno       16:39   + 2:34 
 35. Chromý Adam              TBM8841 R KOS TJ Tesla Brno        16:40   + 2:35 
 36. Čermák Jan               LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice  16:45   + 2:40 
 37. Zbranek Roman            TZL8808 R SKOB Zlín                16:52   + 2:47 
 38. Rusý Tomáš               KAM9301 C OK Kamenice              16:56   + 2:51 
 39. Luštický Martin          TUR8700 C OOB TJ Turnov            17:11   + 3:06 
 40. Kettner Lukáš            KAM9403 C OK Kamenice              17:12   + 3:07 
 41. Perůtka Jan              LCE8801 R OOB TJ Slovan Luhačovic  17:30   + 3:25 
 42. Dlabaja Štěpán           TZL8508 R SKOB Zlín                17:31   + 3:26 
 43. Kelbl Vladimír           ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno       17:39   + 3:34 
 44. Brlica Pavel             ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno       17:54   + 3:49 
 44. Čech Jan                 SJI9601 C OK Jihlava               17:54   + 3:49 
 46. Šmehlík Eduard           SHK8702 C OK Slavia Hradec Králov  18:32   + 4:27 
 47. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec             18:40   + 4:35 
 48. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB Tretra Praha         19:04   + 4:59 
 49. Baier Martin             TUR7603 C OOB TJ Turnov            19:11   + 5:06 
 50. Egei Patrik              61H9800   SPA                      20:13   + 6:08 
 51. Nesterov Dmitry          5RX8801   NNN                      33:05   + 19:00
     Minář Marek              ASU9444 E Magnus Orienteering        DNS          
     Podzinski Rafal          38P9101   UKS Orientus Lodz          DNS          
     Olejnik Michał           34P9200   WKS Grunwald Poznań        DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 2.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sysel Ctibor             PGP8700 C SK Praga                 15:01          
  2. Chloupek Adam            ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno       15:11   + 0:10 
  3. Remeš Petr               SHK9403 C OK Slavia Hradec Králov  15:40   + 0:39 
  4. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo  15:45   + 0:44 
  5. Jonáš Martin             PGP9606 C SK Praga                 15:52   + 0:51 
  6. Oľhava Rastislav         ASU8949 C Magnus Orienteering      16:00   + 0:59 
  7. Grundman Vojtěch         CHC8801 C K.O.B. Choceň            16:03   + 1:02 
  8. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno       16:09   + 1:08 
  9. Burda Matěj              BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor       16:13   + 1:12 
 10. Skoupý Jan               STE9411 C SK SKI-OB Šternberk      16:14   + 1:13 
 11. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast            16:25   + 1:24 
 12. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     16:31   + 1:30 
 13. Valenta Jiří             LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovic  16:36   + 1:35 
 14. Laciga Radek             PGP8202 C SK Praga                 16:44   + 1:43 
 15. Bořil Jan                SJI9700 R OK Jihlava               16:47   + 1:46 
 16. Pavlovec Jan             BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor       16:49   + 1:48 
 17. Bravený Adam             VBM8801 C VSK Mendelu Brno         16:56   + 1:55 
 18. Klusáček Matěj           LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovic  16:59   + 1:58 
 18. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     16:59   + 1:58 
 18. Šmelík Martin            KAM9604 C OK Kamenice              16:59   + 1:58 
 21. Beneš Jan                SJC8703 C Sportcentrum Jičín       17:03   + 2:02 
 22. Rychlý Pavel             KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  17:03   + 2:02 
 23. Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No  17:07   + 2:06 
 24. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  17:17   + 2:16 
 25. Hruška Jakub             ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno       17:17   + 2:16 
 26. Landovský Jakub          PGP9601 C SK Praga                 17:19   + 2:18 
 27. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové     17:27   + 2:26 
 28. Navrátil Boris           KAM9203 C OK Kamenice              17:31   + 2:30 
 29. Bořil Tomáš              TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno        17:32   + 2:31 
 30. Kos Tomáš                LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice  17:33   + 2:32 
 31. Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno       17:36   + 2:35 
 32. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka        17:36   + 2:35 
 33. Jirásek Michal           SHK8901 C OK Slavia Hradec Králov  17:37   + 2:36 
 34. Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov            17:38   + 2:37 
 35. Netuka Vojtěch           SHK9701 R OK Slavia Hradec Králov  17:39   + 2:38 
 36. Křivda Martin            CHC9501 C K.O.B. Choceň            17:39   + 2:38 
 37. Dlabaja Tomáš            TUR8303 R OOB TJ Turnov            17:57   + 2:56 
 38. Novák Daniel             DOK8700 C OK Doksy                 18:00   + 2:59 
 39. Hora Vojtěch             PGP8301 C SK Praga                 18:04   + 3:03 
 40. Kořínek Jindřich         TUR8406 C OOB TJ Turnov            18:08   + 3:07 
 41. Pátek Michal             CHC8603 C K.O.B. Choceň            18:10   + 3:09 
 42. Záveský Filip            LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice  18:11   + 3:10 
 43. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška             18:11   + 3:10 
 44. Palas Jan                SJC8507 C Sportcentrum Jičín       18:16   + 3:15 
 45. Vacek Vojtěch            SJI9602 C OK Jihlava               18:20   + 3:19 
 46. Šabatka Zdeněk           PHK8900 C OK 99 Hradec Králové     18:21   + 3:20 
 47. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                 18:24   + 3:23 
 48. Holas Ondřej             TUR8501 C OOB TJ Turnov            18:29   + 3:28 
 49. Fibír Tomáš              FSP7901 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  18:35   + 3:34 
 50. Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering      18:36   + 3:35 
 51. Zajíc Vítězslav          TAP8610 C KOB Tretra Praha         18:39   + 3:38 
 52. Műller Martin            PHK8903 C OK 99 Hradec Králové     18:41   + 3:40 
 53. Pova Ondřej              KRL9304 C Kometa Kralovice         18:43   + 3:42 
 54. Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                 18:47   + 3:46 
 55. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                 18:47   + 3:46 
 56. Kadeřávek Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové     18:56   + 3:55 
 57. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  19:01   + 4:00 
 58. Vlášek Jakub             TAP9702 C KOB Tretra Praha         19:04   + 4:03 
 59. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka        19:12   + 4:11 
 60. Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov  19:19   + 4:18 
 61. Kadlec Jan               SJI8306 C OK Jihlava               19:45   + 4:44 
 62. Kořínek Tomáš            BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor       19:48   + 4:47 
 63. Mielec Jaromír           AOP9701 C Orientační Běh Opava     20:13   + 5:12 
 64. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 20:14   + 5:13 
 65. Kobr Tomáš               TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec   20:30   + 5:29 
 66. Kurz Matouš              PGP8606 C SK Praga                 21:23   + 6:22 
     Horyna Roman             LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Doležel Ondřej           STE9202 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň             DISK          
     Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Mikel David              TZL9703 C SKOB Zlín                  DNS          
     Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín                  DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 1.97 km, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Benroth Martin           TZL9206 C SKOB Zlín                14:18          
  2. Zakouřil Vít             TUR9301 C OOB TJ Turnov            14:20   + 0:02 
  3. Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín       14:28   + 0:10 
  4. Neumann Josef            TUR8407 C OOB TJ Turnov            15:10   + 0:52 
  5. Wolf Daniel              TUR9100 C OOB TJ Turnov            15:12   + 0:54 
  6. Fodor Petr               TUR8103 C OOB TJ Turnov            15:16   + 0:58 
  7. Zikmund Zdeněk           SJC9703 C Sportcentrum Jičín       15:18   + 1:00 
  8. Šrubař Michal            ASU8606 C Magnus Orienteering      15:32   + 1:14 
  9. Kunc Petr                MLA8801 C MLOK Mariánské Lázně     15:33   + 1:15 
 10. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        15:40   + 1:22 
 11. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          15:41   + 1:23 
 12. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              15:42   + 1:24 
 13. Bialožyt Michal          ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno       15:44   + 1:26 
 14. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        15:44   + 1:26 
 15. Justa Pavel              PHK8701 C OK 99 Hradec Králové     15:46   + 1:28 
 16. Pustai David             TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec   15:51   + 1:33 
 17. Černý Ondřej             EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha        15:52   + 1:34 
 17. Fučík Karel              VBM7246 C VSK Mendelu Brno         15:52   + 1:34 
 19. Fiala Petr               LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice  15:52   + 1:34 
 20. Fajkus Radim             JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov    15:53   + 1:35 
 21. Drobník Michal           SJC8709 C Sportcentrum Jičín       16:07   + 1:49 
 22. Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB ALFA Brno            16:10   + 1:52 
 23. Hošek Radim              DOB8737 C KOB Dobruška             16:11   + 1:53 
 24. Kalina Miroslav          SPC8211 C SPORTICUS team           16:20   + 2:02 
 25. Ramba Jiří               DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka        16:27   + 2:09 
 26. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       16:38   + 2:20 
 27. Šmahel Lukáš             OPI7800 C Orientační sporty Písek  16:41   + 2:23 
 28. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 16:46   + 2:28 
 29. Němeček Jan              VSP6201 C USK Praha                16:50   + 2:32 
 30. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         16:52   + 2:34 
 31. Prášil Ondřej            SJC8401 C Sportcentrum Jičín       16:57   + 2:39 
 32. Stehlík Petr             LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň      16:58   + 2:40 
 33. Vlažný Jakub             LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovic  17:00   + 2:42 
 33. Lněnička Jakub           TUR9201 C OOB TJ Turnov            17:00   + 2:42 
 35. Buk Petr                 ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem  17:08   + 2:50 
 36. Janů Zdeněk              KSU9045 C Klub vytrvalostních spo  17:10   + 2:52 
 37. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  17:13   + 2:55 
 38. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                 17:13   + 2:55 
 39. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            17:20   + 3:02 
 40. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        17:20   + 3:02 
 41. Kalous Vladislav         EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha        17:23   + 3:05 
 42. Zřídkaveselý Libor       ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno       17:24   + 3:06 
 43. Macura Jan               MLA9306 C MLOK Mariánské Lázně     17:31   + 3:13 
 44. Šimon Jakub              LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun     17:37   + 3:19 
 45. Klomínský Václav         KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  17:38   + 3:20 
 46. Hanák Jan                SLA8002 C SKOB Slaný               17:41   + 3:23 
 47. Werner Michal            PGP9705 C SK Praga                 17:43   + 3:25 
 48. Slezák Jiří              LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovic  17:50   + 3:32 
 49. Pračka Tomáš             RIC7302 C OB Říčany                17:54   + 3:36 
 49. Kohl Ondřej              KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  17:54   + 3:36 
 51. Krmaš Václav             SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.  17:57   + 3:39 
 52. Rožek David              RIC7403 C OB Říčany                17:59   + 3:41 
 53. Beneš Miroslav           PGP8108 C SK Praga                 18:14   + 3:56 
 54. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 18:15   + 3:57 
 55. Šimík Daniel             ROZ6900 C OK Roztoky               18:15   + 3:57 
 56. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        18:18   + 4:00 
 57. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB ALFA Brno            18:33   + 4:15 
 58. Vondra Jiří              FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  18:46   + 4:28 
 59. Janeček Jura             EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha        18:48   + 4:30 
 60. Duda Miroslav            ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem  18:49   + 4:31 
 61. Souček Tomáš             SHK8200 C OK Slavia Hradec Králov  18:59   + 4:41 
 62. Forejt Michal            ROU9002 C SKOB Roudnice nad Labem  19:11   + 4:53 
 63. Ptáček Martin            SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.  19:15   + 4:57 
 64. Kopáček Jan              CHT8510 C OOB SK Chrast            19:16   + 4:58 
 65. Synek Antonín            DOK7800 C OK Doksy                 19:24   + 5:06 
 66. Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha                19:30   + 5:12 
 67. Blahuta Marek            MFP7301 C Matfyz Praha             19:42   + 5:24 
 68. Vébr Jiří                VTA6901 C SC vebr-sport            19:45   + 5:27 
 69. Rýdl Jiří                TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec   19:59   + 5:41 
 70. Frýba Dominik            SJI9702 C OK Jihlava               20:09   + 5:51 
 71. Waněk Adam               LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice  20:34   + 6:16 
 72. Popule Tomáš             LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň      20:45   + 6:27 
 73. Blažek Vojtěch           OPI8700 C Orientační sporty Písek  20:55   + 6:37 
 74. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          20:59   + 6:41 
 75. Buzek Martin             PGP8401 C SK Praga                 21:03   + 6:45 
 76. Buk Jindřich             ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem  21:04   + 6:46 
 77. Kašpar Jakub             ASU9747 C Magnus Orienteering      21:45   + 7:27 
 78. Uhlíř Marek              PGP9405 C SK Praga                 21:58   + 7:40 
 79. Šulc Marek               MAS9300   KČT Aš                   22:05   + 7:47 
 80. Novotný Dušan            TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec   22:15   + 7:57 
 81. Klusáček Radim           BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor       22:30   + 8:12 
 82. Novotný Erik             ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory        25:30   + 11:12
 83. Macura Vít               MLA9800 C MLOK Mariánské Lázně     25:44   + 11:26
 84. Němeček Jan              KAM9300 C OK Kamenice              25:52   + 11:34
     Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Ptáček Jiří              SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
     Čermák Adam              PGP9701 C SK Praga                  DISK          
     Stefański Dawid          CHC8904 C K.O.B. Choceň             DISK          
     Skyva Petr               STE6501 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Hopanyuk Anatoliy        DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka          DNS          
     Štembera Jan             TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec     DNS          
     Jalový Vlastimil         RBK8604 C SK Radioklub Blansko       DNS          
     Křemen Štěpán            KAM9804 C OK Kamenice                DNS          
     Gazda Viktor             TRI9203 C TJ TŽ Třinec               DNS          
     Hraboš Matěj             ASU9547 C Magnus Orienteering        DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H35 2.00 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Čech Radovan             TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno        17:17          
  2. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava     18:02   + 0:45 
  3. Weiner Jakub             SHK7911 C OK Slavia Hradec Králov  18:03   + 0:46 
  4. Ritter Aleš              ONO7401 C SKOB Ostrov              18:16   + 0:59 
  5. Pilát Miroslav           DKL7900 C KOB Kladno               18:54   + 1:37 
  6. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                18:58   + 1:41 
  7. Vlašímský Robert         SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary   19:01   + 1:44 
  8. Král Aleš                MFP7808 C Matfyz Praha             19:18   + 2:01 
  9. Nehasil David            BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor       19:29   + 2:12 
 10. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          19:46   + 2:29 
 11. Kolek Petr               ASU7501 C Magnus Orienteering      19:52   + 2:35 
 12. Gregor Petr              RUZ7500 C TJ Růžená                20:00   + 2:43 
 13. Hofhanzl Abrahám         RUZ7300 C TJ Růžená                20:06   + 2:49 
 14. Vrabec Ondřej            SCP8303 C OK Sparta Praha          20:14   + 2:57 
 15. Collis Mark              DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka        20:27   + 3:10 
 16. Řehák Miroslav           KAD7101 C Originální Vivalín Team  21:05   + 3:48 
 17. Bubela Tomáš             ASU8101 C Magnus Orienteering      21:08   + 3:51 
 18. Kovář Jindřich           MAS6800 C KČT Aš                   21:09   + 3:52 
 19. Kopec Tomáš              VLI8203 C Slavia Liberec orientee  21:10   + 3:53 
 20. Ježowicz Roman           79X8000   Žižkovský tygři          21:13   + 3:56 
 21. Nejedlý Ladislav         ONO7501 C SKOB Ostrov              21:19   + 4:02 
 22. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          21:22   + 4:05 
 23. Placek Petr              MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně     21:49   + 4:32 
 24. Heller Jiří              ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem  21:53   + 4:36 
 25. Švec Karel               ZVO7601 C OB SK Zvole              22:11   + 4:54 
 26. Šindelka Antonín         DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha       22:13   + 4:56 
 27. Šitra Vladimír           LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň      22:16   + 4:59 
 28. Horák Pavel (Starosta)   VSP7305 C USK Praha                22:35   + 5:18 
 29. Jedlička Adam            KAM7700 C OK Kamenice              22:49   + 5:32 
 30. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  23:03   + 5:46 
 31. Kříž Dušan               KRL7800 C Kometa Kralovice         23:33   + 6:16 
 32. Dítko Jan                SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary   23:44   + 6:27 
 33. Štrait Martin            VSP7602 C USK Praha                24:32   + 7:15 
 34. Greschner Luboš          ASU7848 C Magnus Orienteering      24:52   + 7:35 
 35. Střelba Ondřej           PGP7510 C SK Praga                 24:56   + 7:39 
 36. Křížek Filip             MAS7800 C KČT Aš                   25:10   + 7:53 
 37. Kučera Pavel             DOR7101 C OK Dobříš                25:22   + 8:05 
 38. Dvořák Pavel             LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň      25:27   + 8:10 
 39. Ječmen Vladimír          ONO7900 C SKOB Ostrov              25:47   + 8:30 
 40. Pilař Karel              MAS5501 C KČT Aš                   26:07   + 8:50 
 41. Pivec Lukáš              MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně     26:32   + 9:15 
 42. Kábrt Filip              98Z7900   OK Viníci                26:51   + 9:34 
 43. Smékal David             UOL7503 C SOB Olomouc              27:32   + 10:15
 44. Motejzík Petr            DLP7600 C OOB TJ Dukla Praha       29:17   + 12:00
 45. Dostál Tomáš             DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha       32:45   + 15:28
 46. Pjenčák Roman            MAS7501 C KČT Aš                   34:17   + 17:00
 47. Malyshkin Alexandr                 Bez registrace           54:01   + 36:44
     Ševčík Petr              ONO7200 C SKOB Ostrov               DISK          
     Badura Václav            SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary    DISK          
     Pávek Jiří               NEK7700 C Nejdek Orienteering       DISK          
     Hošek Václav             DKP8000 C Oddíl OB Kotlářka          DNS          
     Margold Martin           DKP8106 C Oddíl OB Kotlářka          DNS          
     Horálek Radek            DKP8013 C Oddíl OB Kotlářka          DNS          
     Stehlík Miroslav         ZBM8208 C SK Žabovřesky Brno         DNS          
     Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno          DNS          
     Fiala Michal             KSH7601 C OB Kašperské Hory          DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 1.72 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sobczyński Kalikst       CHC7101 C K.O.B. Choceň            14:09          
  2. Bolehovský Pavel         EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha        14:50   + 0:41 
  3. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     15:15   + 1:06 
  4. Filip Libor              SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.  16:11   + 2:02 
  5. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              16:11   + 2:02 
  6. Šemelík Petr             DKL6901 C KOB Kladno               16:14   + 2:05 
  7. Černý Libor              MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně     16:45   + 2:36 
  8. Šmelík Juraj             LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovic  17:13   + 3:04 
  9. Weissar Petr             LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň      17:14   + 3:05 
 10. Orany Tomáš              SJI7311 C OK Jihlava               17:16   + 3:07 
 11. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                17:49   + 3:40 
 12. Jandera Tomáš            SOB7300 C SOBSA                    18:19   + 4:10 
 13. Soldán Vladimír          JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov    18:22   + 4:13 
 14. Siegl Roman              MFP6700 C Matfyz Praha             18:25   + 4:16 
 15. Šimša Jaromír            MFP7100 C Matfyz Praha             18:25   + 4:16 
 16. Karvánek Petr            BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor       18:37   + 4:28 
 17. Metelka Pavel            PHK6800 C OK 99 Hradec Králové     19:11   + 5:02 
 18. Hájek Jiří               ONO6400 C SKOB Ostrov              19:40   + 5:31 
 19. Valášek Petr             KAM6600 C OK Kamenice              19:50   + 5:41 
 20. Schuster Martin          AOP6502 C Orientační Běh Opava     19:51   + 5:42 
 21. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        20:10   + 6:01 
 22. Kabát Jan                EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha        20:16   + 6:07 
 23. Šimek Roman              UOL6503 C SOB Olomouc              20:22   + 6:13 
 24. Žemla Tomáš              KAM7105 C OK Kamenice              20:41   + 6:32 
 25. Suk Jiří                 MFP6401 C Matfyz Praha             20:43   + 6:34 
 26. Bujdosó István           61H6400   SPA                      21:22   + 7:13 
 27. Mayer Tomáš              KSH6900 C OB Kašperské Hory        21:46   + 7:37 
 28. Kamaryt Miloš            MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně     21:55   + 7:46 
 29. Forst Libor              MFP6301 C Matfyz Praha             22:23   + 8:14 
 30. Tolar Jan                RIC7301 C OB Říčany                22:33   + 8:24 
 31. Beneš Jan                DKL6600 C KOB Kladno               22:39   + 8:30 
 32. Deim Karel               VTA7202 C SC vebr-sport            22:40   + 8:31 
 33. Hric Jan                 MFP6300 C Matfyz Praha             24:20   + 10:11
 34. Štorek Petr              JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov    24:34   + 10:25
 35. Kos Michal               SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.  25:44   + 11:35
 36. Sarp Tufan               11T7200   BALIKESIR OSK            26:02   + 11:53
 37. Pecka Jan                EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha        26:07   + 11:58
 38. Sedláček Jaroslav        ROZ6801 C OK Roztoky               26:10   + 12:01
 39. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        27:10   + 13:01
 40. Mazurek Piotr            17P7000   WKS Śląsk Wrocław        27:24   + 13:15
 41. Řehoř Jiří               TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec   29:18   + 15:09
 42. Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš                29:26   + 15:17
 43. Kohout Zdeněk            DKL7200 C KOB Kladno               31:58   + 17:49
 44. Müller Jan               HCE6800 C TJ Hostivice             34:03   + 19:54
 45. Silnoušek Jiří           STE7200 C SK SKI-OB Šternberk      34:29   + 20:20
 46. Procházka Radek          LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice  34:53   + 20:44
     Antonowicz Jerzy         STE6800 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
     Kolář Viktor             SHK7300 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Gola Miroslav            VIC6808 C OB Vizovice                DNS          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 1.75 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Petr Josef               VLI6300 C Slavia Liberec orientee  14:16          
  2. Krejčí Jaroslav          BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor       14:26   + 0:10 
  3. Hrabánek David           PGP6003 C SK Praga                 15:35   + 1:19 
  4. Sucharda Jiří            BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor       15:38   + 1:22 
  5. Dikoš Pavel              BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor       15:48   + 1:32 
  6. Pavlovec Petr            BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor       16:17   + 2:01 
  7. Zeman Jaroslav           SJI5901 C OK Jihlava               16:30   + 2:14 
  8. Kaňák Petr               SJI6115 C OK Jihlava               16:40   + 2:24 
  9. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Hostivice             17:22   + 3:06 
 10. Melichar Jaromír         LLI6301 C TJ Loko Liberec          17:31   + 3:15 
 11. Milota Josef             MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně     17:43   + 3:27 
 12. Fanta Miroslav           EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha        18:10   + 3:54 
 13. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          18:20   + 4:04 
 14. Nentvich Lubomír         DOR5800 C OK Dobříš                19:22   + 5:06 
 15. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  19:40   + 5:24 
 16. Gawel Jiří               JBM5700   JG Sport                 19:53   + 5:37 
 17. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 19:58   + 5:42 
 18. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          20:06   + 5:50 
 19. Eiselt Miloš             LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  20:46   + 6:30 
 20. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               20:48   + 6:32 
 21. Dever Koray              11T6100   BALIKESIR OSK            23:25   + 9:09 
 22. Ouška Jiří               DOR5700 C OK Dobříš                32:48   + 18:32
     Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B   DISK          
     Macura Jaroslav          MLA5903 C MLOK Mariánské Lázně      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.42 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  12:17          
  2. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  13:25   + 1:08 
  3. Jirásek Jaroslav         DCH4701 C Radioelektronika Cheb    13:43   + 1:26 
  4. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       14:38   + 2:21 
  5. Fišák Jan                MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně     17:04   + 4:47 
  6. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  17:12   + 4:55 
  7. Mágr Zdeněk              LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov   21:29   + 9:12 
  8. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     21:59   + 9:42 
     Sklenář Jan              MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

Open 1.83 km, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň      10:09          
  2. Vištejn Jiří             LPM9304 C OK Lokomotiva Plzeň      11:57   + 1:48 
  3. Marhold Ondřej           ZVO0101 B OB SK Zvole              15:15   + 5:06 
  4. Jirka Matyáš             ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov        15:26   + 5:17 
  5. Janeček Miroslav         TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec   15:31   + 5:22 
  6. Zieba Jakub              NEK9800 B Nejdek Orienteering      17:09   + 7:00 
  7. Marhold Přemysl          ZVO0301 C OB SK Zvole              17:34   + 7:25 
  8. Raková Petra             SHK0251 B OK Slavia Hradec Králov  17:43   + 7:34 
  9. Ryjáček Jan              LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň      18:00   + 7:51 
 10. Fiala Michal                       Bez registrace           18:07   + 7:58 
 11. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        18:21   + 8:12 
 12. Maroušek Jan                       Bez registrace           18:53   + 8:44 
 13. Bláha David              6KC9500   Neregistrovaný           20:05   + 9:56 
 14. Ježková Dominika         PGP9053 C SK Praga                 21:02   + 10:53
 15. Ševčík Vít               ONO1100 C SKOB Ostrov              21:27   + 11:18
 16. Fialová Monika                     Bez registrace           22:43   + 12:34
 17. Zakharov Alexandr                  Bez registrace           23:14   + 13:05
 18. Dubská Radka             LPM8153 C OK Lokomotiva Plzeň      23:21   + 13:12
 19. Marhold Václav           ZVO0501 B OB SK Zvole              23:43   + 13:34
 20. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                24:20   + 14:11
 21. Kosíková Helena          TUR6550 C OOB TJ Turnov            25:14   + 15:05
 22. Vrabcová Romana          SCP8250 C OK Sparta Praha          26:26   + 16:17
 23. Beran Jaroslav                     Bez registrace           26:51   + 16:42
 24. Nováková Ivana           DLP8150 C OOB TJ Dukla Praha       26:58   + 16:49
 25. Kubec Michal                       OK Doksy                 29:43   + 19:34
 26. Marholdová Martina       ZVO7451 C OB SK Zvole              31:07   + 20:58
 27. Nesterova Elena                    Bez registrace           32:19   + 22:10
 28. Fistrová Jana                      Bez registrace           38:01   + 27:52
 29. Hejna Tonda              VPM       KOS Slavia Plzeň         38:53   + 28:44
 30. Beranová Jana            SLA7551 C SKOB Slaný               41:40   + 31:31
 31. Nosková Soňa                       Bez registrace           42:42   + 32:33
 32. Bozděch Vojta                      Bez registrace           45:11   + 35:02
 33. Hovadová Agáta           SRK9451 C SOOB Spartak Rychnov n.  46:28   + 36:19
 34. Patriková Michaela                 Bez registrace           46:41   + 36:32
 35. Šimonová Zuzana          LBE1650 C TJ Lokomotiva Beroun     48:24   + 38:15
 36. Chichvarova Julia                  Bez registrace           57:44   + 47:35
     Zakharova Liudmila                 Bez registrace            DISK          
     Ševčík Adam              ONO0300 C SKOB Ostrov                DNS          
     Kamaryt Michal           MLA9205 C MLOK Mariánské Lázně       DNS          
     Hovorková Tereza         ZVO0153 B OB SK Zvole                DNS          
--------------------------------------------------------------------------------