Kód závodu          : 3911
Název               : Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
Datum               : 10.06.2018
Místo konání        : Hrabová
Pořadatel           : ASU - Magnus Orienteering
Ředitel závodu      : Křečková Lenka
Hlavní rozhodčí     : Aleš David - R1
Ředitel závodu      : Křečková Lenka
Stavitel tratí      : Bubela Tomáš - R2

D12C 3.00 km, 85 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Doušková Hana            TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno        25:52          
  2. Ehlová Martina           TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno        30:06   + 4:14 
  3. Holasová Barbora         AOP0651 B Orientační Běh Opava     31:45   + 5:53 
  4. Hlaváčová Lucie          TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno        31:55   + 6:03 
  5. Rychlá Karolína          KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov  32:18   + 6:26 
  6. Paulíčková Tereza        UOL0750 C SOB Olomouc              38:10   + 12:18
  7. Kovalčíková Alena        AOP0751 C Orientační Běh Opava     38:29   + 12:37
  8. Barnatová Magda          ZBM0653 B SK Žabovřesky Brno       38:58   + 13:06
  9. Michálková Sabina        LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovic  42:24   + 16:32
 10. Florešová Hana           TZL0653 C SKOB Zlín                44:23   + 18:31
 11. Kundratová Eva           TZL0950 C SKOB Zlín                45:38   + 19:46
 12. Palátová Renáta          ABM0655 C KOB ALFA Brno            46:04   + 20:12
 13. Švidrnochová Nela        OOP0950 C TJ Opava                 54:01   + 28:09
 14. Poslušná Jitka           TZL0752 C SKOB Zlín                54:53   + 29:01
 15. Pachmannová Iva          AOP0852 C Orientační Běh Opava     55:09   + 29:17
 16. Reichlová Pavla          KSU0888 C Klub vytrvalostních spo  71:25   + 45:33
 17. Paloncý Adéla            KSU0950 C Klub vytrvalostních spo 129:13   + 103:21
  MS Reichlová Lucie          KSU0850 C Klub vytrvalostních spo  60:39   + 34:47
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 4.30 km, 125 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Lucie        SKM0551 B KOB Směr Kroměříž        37:44          
  2. Batani Valentina         TZL0551 B SKOB Zlín                40:54   + 3:10 
  3. Haltofová Romana         TRI0451 A TJ TŽ Třinec             41:08   + 3:24 
  4. Dušková Tereza           TBM0554 B KOS TJ Tesla Brno        41:55   + 4:11 
  5. Rotková Markéta          ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno       42:15   + 4:31 
  6. Ježková Ivana            RBK0555 B SK Radioklub Blansko     43:47   + 6:03 
  7. Klechová Karolína        AOP0452 B Orientační Běh Opava     44:31   + 6:47 
  8. Bruková Petra            TRI0450 B TJ TŽ Třinec             45:27   + 7:43 
  9. Binarová Adéla           UOL0452 B SOB Olomouc              46:55   + 9:11 
 10. Lubrichová Veronika      STE0451 B SK SKI-OB Šternberk      47:28   + 9:44 
 11. Mrkvičková Ema           TZL0451 A SKOB Zlín                47:31   + 9:47 
 12. Smékalová Karolína       UOL0451 A SOB Olomouc              47:32   + 9:48 
 13. Pachmannová Katka        AOP0551 B Orientační Běh Opava     47:42   + 9:58 
 14. Otrubová Anna            PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov         48:24   + 10:40
 15. Finstrlová Julie         ZBM0552 B SK Žabovřesky Brno       48:30   + 10:46
 16. Švidrnochová Eliška      OOP0451 B TJ Opava                 49:14   + 11:30
 17. Kolarczyková Eliška      TRI0551 B TJ TŽ Třinec             49:18   + 11:34
 18. Kovalčíková Anna         AOP0453 B Orientační Běh Opava     49:22   + 11:38
 19. Pišová Adéla             LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovic  50:22   + 12:38
 20. Cetlová Magdaléna        AOP0552 B Orientační Běh Opava     50:27   + 12:43
 21. Miková Lenka             TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno        51:08   + 13:24
 22. Smékalová Viktorie       UOL0450 B SOB Olomouc              51:10   + 13:26
 23. Procnerová Veronika      BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek     52:10   + 14:26
 24. Rybková Vendula          TRI0453 B TJ TŽ Třinec             54:02   + 16:18
 25. Zahradníková Kateřina    BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek     54:41   + 16:57
 26. Štětínská Tereza         MOV0751 B SKOB Ostrava             57:51   + 20:07
 27. Janečková Adéla          PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov         59:07   + 21:23
 28. Kolaříková Eliška        TZL0452 B SKOB Zlín                60:05   + 22:21
 29. Navrátilová Marie        ASU0599 B Magnus Orienteering      61:51   + 24:07
 30. Neumannová Kristýna      STE0550 B SK SKI-OB Šternberk      67:49   + 30:05
 31. Pavlová Eliška           MOV0650 B SKOB Ostrava             70:40   + 32:56
 32. Březinová Zuzana         TZL0453 B SKOB Zlín                73:54   + 36:10
 33. Mališková Kristýna       LCE0552 C OOB TJ Slovan Luhačovic  80:28   + 42:44
 34. Čudková Kristýna         MOV0654 B SKOB Ostrava            102:26   + 64:42
     Smisitelová Elena        KOR0551 B OB DDM Kostelec nad Orl   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 6.00 km, 190 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž        51:09          
  2. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     54:06   + 2:57 
  3. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  54:18   + 3:09 
  4. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              55:02   + 3:53 
  5. Bejvlová Karolína        KAM0258 A OK Kamenice              58:02   + 6:53 
  6. Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice             58:29   + 7:20 
  7. Miklušová Tamara         ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno       58:34   + 7:25 
  8. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  60:46   + 9:37 
  9. Pekařová Jana            TUR0252 A OOB TJ Turnov            60:54   + 9:45 
 10. Mulíčková Markéta        ABM0362 A KOB ALFA Brno            61:12   + 10:03
 11. Raclavská Vlaďka         UOL0253 A SOB Olomouc              61:49   + 10:40
 12. Weissová Ĺuboslava       84S0250 C Akademik TU Košice       62:20   + 11:11
 13. Bednaříková Emma         ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno       62:58   + 11:49
 14. Klacková Štěpánka        SJC0253 A Sportcentrum Jičín       64:09   + 13:00
 15. Holečková Petra          SHK0250 A OK Slavia Hradec Králov  64:23   + 13:14
 16. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    64:41   + 13:32
 17. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      65:35   + 14:26
 18. Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                66:34   + 15:25
 19. Thýnová Martina          SHK0350 A OK Slavia Hradec Králov  70:20   + 19:11
 20. Tichá Dorotea            DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka        70:31   + 19:22
 21. Kinštová Tereza          SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec    70:51   + 19:42
 22. Černá Kateřina           VPM0250 A KOS Slavia Plzeň         72:08   + 20:59
 23. Sanna Karin              DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka        72:37   + 21:28
 24. Hubáčková Dagmar         LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovic  72:58   + 21:49
 25. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             73:07   + 21:58
 26. Bednaříková Sára         LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovic  73:31   + 22:22
 27. Linková Lucie            TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec   76:55   + 25:46
 28. Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice  77:19   + 26:10
 29. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovic  78:30   + 27:21
 30. Pušová Bára              LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice  78:37   + 27:28
 31. Petrásová Hana           LPU0380 A OK Lokomotiva Pardubice  81:01   + 29:52
 32. Fišarová Eliška          KRL0351 A Kometa Kralovice         81:17   + 30:08
 33. Hájková Lucie            SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava      90:41   + 39:32
 34. Nádeníčková Iva          NEK0350 A Nejdek Orienteering     101:24   + 50:15
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.90 km, 155 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hovořáková Karolína      ZBM0351 B SK Žabovřesky Brno       57:00          
  2. Raclavská Zuzana         UOL0251 B SOB Olomouc              58:44   + 1:44 
  3. Černochová Michaela      PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov         60:55   + 3:55 
  4. Pachmannová Bára         AOP0351 B Orientační Běh Opava     61:25   + 4:25 
  5. Vedrová Ela              TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno        63:10   + 6:10 
  6. Barnatová Klára          ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno       63:40   + 6:40 
  7. Němečková Kateřina       PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov         69:00   + 12:00
  8. Smolková Sabina          STE0250 B SK SKI-OB Šternberk      69:17   + 12:17
  9. Šuráňová Pavlína         TZL0257 C SKOB Zlín                69:55   + 12:55
 10. Šneiderová Daniela       ASU0398 B Magnus Orienteering      72:35   + 15:35
 11. Pišová Barbora           LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovic  75:22   + 18:22
 12. Mudráková Eliška         LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovic  80:56   + 23:56
 13. Navrátilová Adéla        TRI0250 B TJ TŽ Třinec             83:31   + 26:31
 14. Raclavská Lenka          UOL0252 B SOB Olomouc              84:28   + 27:28
     Juříková Jolana          LCE0355 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 7.00 km, 210 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  57:29          
  2. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  59:56   + 2:27 
  3. Tokárová Regina          VPM0151 A KOS Slavia Plzeň         62:06   + 4:37 
  4. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  62:34   + 5:05 
  5. Šafková Sofie            KAM0153 A OK Kamenice              62:52   + 5:23 
  6. Rýdlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   63:01   + 5:32 
  7. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        63:53   + 6:24 
  8. Kroniková Štěpánka       SHK0150 A OK Slavia Hradec Králov  65:29   + 8:00 
  9. Škáchová Magdalena       DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka        65:52   + 8:23 
 10. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        67:52   + 10:23
 11. Špringlová Kamila        TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno        68:17   + 10:48
 12. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  68:35   + 11:06
 13. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              69:15   + 11:46
 14. Kejmarová Jana           STH0152 A SK Studenec              70:53   + 13:24
 15. Vejražková Rozárka       SJC0151 A Sportcentrum Jičín       70:59   + 13:30
 16. Aschermannová Karolína   KAM0051 A OK Kamenice              72:23   + 14:54
 17. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        73:40   + 16:11
 18. Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                74:14   + 16:45
 19. Poláková Lenka           SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava      74:24   + 16:55
 20. Blahová Pavla            DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka        75:00   + 17:31
 21. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                76:11   + 18:42
 22. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             77:17   + 19:48
 23. Chaloupková Kateřina     CHC0051 A K.O.B. Choceň            79:06   + 21:37
 24. Dolejší Kateřina         STB0199 A TJ Stadion Nový Bor      81:29   + 24:00
 25. Zrníková Adéla           OSN0099 A SK Orientační sporty No  87:47   + 30:18
 26. Nádeníčková Pavla        NEK0150 A Nejdek Orienteering      99:26   + 41:57
     Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 5.60 km, 140 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ressová Tereza           LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovic  55:01          
  2. Hájková Lenka            SOP0050 B OOB TJ Slezan Opava      55:27   + 0:26 
  3. Warcopová Kateřina       TRI0150 A TJ TŽ Třinec             57:52   + 2:51 
  4. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      61:14   + 6:13 
  5. Kundratová Lucie         TZL0058 B SKOB Zlín                62:54   + 7:53 
  6. Novotná Tereza           ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory        66:03   + 11:02
  7. Plášková Anna            ABM0152 B KOB ALFA Brno            67:49   + 12:48
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 7.70 km, 245 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíkova Tereza        SSU9953 E SK Severka Šumperk       60:35          
  2. Chaloupská Barbora       PHK9951 E OK 99 Hradec Králové     62:03   + 1:28 
  3. Čechová Tereza           KAM9852 E OK Kamenice              62:29   + 1:54 
  4. Vyhnálková Barbora       RIC9850 E OB Říčany                69:17   + 8:42 
  5. Miklušová Tereza         ZBM9960 A SK Žabovřesky Brno       70:43   + 10:08
  6. Thořová Markéta          TUR9952 R OOB TJ Turnov            71:08   + 10:33
  7. Kopecká Anna             LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice  72:34   + 11:59
  8. Firešová Markéta         ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno       74:04   + 13:29
  9. Sokolářová Šárka         TUR9999 A OOB TJ Turnov            75:02   + 14:27
 10. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  77:01   + 16:26
 11. Janovská Kateřina        PGP9850 R SK Praga                 78:06   + 17:31
 12. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        78:18   + 17:43
 13. Semrádová Jana           CHC9951 R K.O.B. Choceň            79:08   + 18:33
 14. Kinkorová Tereza         LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň      79:14   + 18:39
 15. Staňová Karolína         BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor       79:56   + 19:21
 16. Waňková Martina          LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice  80:32   + 19:57
 17. Voltrová Alena           ROZ9951 A OK Roztoky               82:38   + 22:03
 18. Poláková Tereza          SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava      85:32   + 24:57
 19. Nováková Lucie           BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor       87:11   + 26:36
 20. Hájková Eliška           KAM9851 A OK Kamenice              88:42   + 28:07
 21. Malivánková Eva          ZBM9952 A SK Žabovřesky Brno       98:09   + 37:34
 22. Szarzecová Lucie         TRI9850 A TJ TŽ Třinec            100:16   + 39:41
 23. Kubíčková Jana           PHK9999 A OK 99 Hradec Králové    106:33   + 45:58
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 6.10 km, 220 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matušková Jana           RBK9999 B SK Radioklub Blansko     70:38          
  2. Odehnalová Klára         ZBM9956 B SK Žabovřesky Brno       72:30   + 1:52 
  3. Zatloukalová Romana      ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory        76:39   + 6:01 
  4. Novotná Klára            ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory        86:14   + 15:36
  5. Švidrnochová Lenka       SOP9952 B OOB TJ Slezan Opava      89:07   + 18:29
  6. Škrabalová Šárka         KON9888 B KOB Konice              106:03   + 35:25
     Pilcová Sabina           JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov     DISK          
     Křečková Jana            ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 10.40 km, 370 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Omová Michaela           TUR8153 E OOB TJ Turnov            81:56          
  2. Kabáthová Eva            ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno       84:17   + 2:21 
  3. Novotná Markéta          PHK9451 C OK 99 Hradec Králové     85:43   + 3:47 
  4. Knapová Jana             LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice  85:58   + 4:02 
  5. Hlavová Jindra           ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno       86:03   + 4:07 
  6. Zvěřinová Martina        LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice  87:39   + 5:43 
  7. Tesařová Markéta         ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno       88:14   + 6:18 
  8. Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov  88:55   + 6:59 
  9. Rufferová Iva            TUR8354 R OOB TJ Turnov            89:01   + 7:05 
 10. Zháňalová Barbora        ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno       89:48   + 7:52 
 11. Šiková Barbora           LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň      90:23   + 8:27 
 12. Šiková Karolína          LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň      90:27   + 8:31 
 13. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       90:32   + 8:36 
 14. Hiklová Natalia          ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno       90:46   + 8:50 
 15. Čermáková Magdalena      LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovic  91:19   + 9:23 
 16. Teplá Karolína           SHK9251 E OK Slavia Hradec Králov  92:09   + 10:13
 17. Horová Pavla             LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice  96:58   + 15:02
 18. Štěrbová Daniela         PHK8951 R OK 99 Hradec Králové     97:05   + 15:09
 19. Odehnalová Tereza        ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno       98:40   + 16:44
 20. Sklenářová Radka         LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic 100:11   + 18:15
 21. Nováková Tereza          LPU9757 E OK Lokomotiva Pardubice 101:33   + 19:37
 22. Poklopová Lenka          SSU8952 E SK Severka Šumperk      105:09   + 23:13
 23. Hošeková Vanda           ASU9696 C Magnus Orienteering     110:49   + 28:53
 24. Kavánková Iva            TZL9753 R SKOB Zlín               116:00   + 34:04
     Knapová Lenka            LPU9351 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Tužilová Magdaléna       ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Koporová Petra           ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Šimková Johanka          ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Hendrychová Zuzana       ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Rollier Monika           PHK8051 R OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 8.60 km, 250 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimůnková Gabriela       TAP9755 R KOB Tretra Praha         87:19          
  2. Kamenická Kateřina       PHK9353 C OK 99 Hradec Králové     89:10   + 1:51 
  3. Valešová Jana            CHA9152 C OK Chrastava             91:14   + 3:55 
  4. Mádlová Věra             ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno       94:02   + 6:43 
  5. Jirčáková Martina        LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovic  95:19   + 8:00 
  6. Janů Hana                KSU9393 C Klub vytrvalostních spo  97:24   + 10:05
  7. Argalášová Kateřina      TRI9750 R TJ TŽ Třinec             97:49   + 10:30
  8. Mašláňová Hana           TZL7979 C SKOB Zlín                99:14   + 11:55
  9. Sabelová Markéta         TRI9656 C TJ TŽ Třinec            103:56   + 16:37
 10. Tesařová Jana            TRI9751 R TJ TŽ Třinec            112:58   + 25:39
 11. Procházková Marie        SOP9551 C OOB TJ Slezan Opava     112:59   + 25:40
     Chroustová Lenka         ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 8.00 km, 240 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vernerová Radka          VBM8558 C VSK Mendelu Brno         79:17          
  2. Michálková Renata        LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovic  89:20   + 10:03
  3. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 94:29   + 15:12
  4. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      97:04   + 17:47
  5. Vítková Lucie            PTE9474 C TJ Sokol Ptení          101:50   + 22:33
  6. Vlachová Tereza          AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava    107:00   + 27:43
  7. Synková Petra            DOK7950 C OK Doksy                107:09   + 27:52
  8. Štěpánková Petra         LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav B 108:21   + 29:04
  8. Habigerová Radka         KSU9559 C Klub vytrvalostních spo 108:21   + 29:04
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 6.60 km, 160 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárková Monika         RBK9252 C SK Radioklub Blansko     75:46          
  2. Moučková Andrea          RBK9257 C SK Radioklub Blansko     79:02   + 3:16 
  3. Dittrichová Zuzana       KON9175 C KOB Konice               88:18   + 12:32
  4. Molnárová Monika         39S9450 C KOBRA Bratislava         88:25   + 12:39
  5. Krejčíková Marie         TZL9252 C SKOB Zlín                89:16   + 13:30
  6. Müllerová Markéta        LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovic  89:38   + 13:52
  7. Bendáková Eliška         LTU9250 C OOB TJ Lokomotiva Trutn 108:59   + 33:13
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 7.20 km, 245 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárková Eva            TZL7653 C SKOB Zlín                68:51          
  2. Novotná Petra            PHK6651 C OK 99 Hradec Králové     68:55   + 0:04 
  3. Dittrichová Andrea       SKM7750 C KOB Směr Kroměříž        83:49   + 14:58
  4. Slováčková Věra          TZL8181 C SKOB Zlín                89:13   + 20:22
  5. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  93:53   + 25:02
  6. Paulíčková Barbara       UOL7851 C SOB Olomouc             104:23   + 35:32
  7. Hladká Petra             KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orl 104:39   + 35:48
  8. Marková Eva              STE7550 C SK SKI-OB Šternberk     114:38   + 45:47
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 6.60 km, 190 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Batani Hana              TZL7351 C SKOB Zlín                59:03          
  2. Chupeková Silvia         VZA7251 C Slávia ŽU Žilina         59:06   + 0:03 
  3. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              66:51   + 7:48 
  4. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  67:00   + 7:57 
  5. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        67:56   + 8:53 
  6. Ondráčková Veronika      EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha        72:37   + 13:34
  7. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         75:05   + 16:02
  8. Valíková Petra           AOP7351 C Orientační Běh Opava     78:33   + 19:30
  9. Dolejší Lenka            STB7499 C TJ Stadion Nový Bor      79:01   + 19:58
 10. Vavrysová Lenka          LCE7451 C OOB TJ Slovan Luhačovic  82:49   + 23:46
 11. Chovancová Jana          TZL7352 C SKOB Zlín                85:41   + 26:38
 12. Němečková Věra           PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov         88:53   + 29:50
 13. Kovalčíková Eva          AOP7852 C Orientační Běh Opava     88:57   + 29:54
 14. Finstrlová Alena         ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno       89:04   + 30:01
 15. Horáčková Vladimíra      MOV7750 C SKOB Ostrava             89:06   + 30:03
 16. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  90:32   + 31:29
 17. Pannová Vendula          MOV7752 C SKOB Ostrava             91:26   + 32:23
 18. Švidrnochová Hana        OOP7751 C TJ Opava                 93:13   + 34:10
 19. Štáblová Michaela        KSU7787 C Klub vytrvalostních spo  95:33   + 36:30
 20. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany               101:11   + 42:08
 21. Lubrichová Eva           STE7556 C SK SKI-OB Šternberk     121:46   + 62:43
 22. Benešová Petra           KON7575 C KOB Konice              123:21   + 64:18
 23. Sedláčková Petra         KOR7451 C OB DDM Kostelec nad Orl 152:51   + 93:48
     Pachmannová Hana         AOP7252 C Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 5.50 km, 180 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        55:24          
  2. Hubáčková Dagmar         LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovic  57:54   + 2:30 
  3. Sedlářová Pavla          AOP7052 C Orientační Běh Opava     58:33   + 3:09 
  4. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         61:41   + 6:17 
  5. Chaloupská Pavlína       PHK7051 C OK 99 Hradec Králové     61:47   + 6:23 
  6. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        64:24   + 9:00 
  7. Hulenková Martina        MOV7352 C SKOB Ostrava             65:06   + 9:42 
  8. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       66:15   + 10:51
  9. Jirková Renata           ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov        67:01   + 11:37
 10. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        67:11   + 11:47
 11. Kostková Jana            AOP7151 C Orientační Běh Opava     68:57   + 13:33
 12. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  70:31   + 15:07
 13. Kundratová Jana          TZL7350 C SKOB Zlín                70:37   + 15:13
 14. Kašparová Šárka          AOP7251 C Orientační Běh Opava     72:03   + 16:39
 15. Krčová Martina           KSU7272 C Klub vytrvalostních spo  72:26   + 17:02
 16. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        78:02   + 22:38
 17. Odehnalová Kamila        ABM7052 C KOB ALFA Brno            79:26   + 24:02
 18. Křečková Petra           ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov        80:34   + 25:10
 19. Rusinová Alena           BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteerin  83:54   + 28:30
 20. Kunzová Ivana            BBM7155 C BETA URSUS Orienteering  89:13   + 33:49
 21. Miklušová Dagmar         47S7350 C TJ Rapid Bratislava      92:34   + 37:10
 22. Miková Iva               TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno        99:03   + 43:39
 23. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava     122:07   + 66:43
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 4.90 km, 160 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              49:06          
  2. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               50:45   + 1:39 
  3. Vavrysová Iva            LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovic  52:57   + 3:51 
  4. Hlavová Miroslava        KON6389 C KOB Konice               54:52   + 5:46 
  5. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       54:59   + 5:53 
  6. Ferdusová Eva            LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovic  56:02   + 6:56 
  7. Koláriková Irena         TZL6351 C SKOB Zlín                56:04   + 6:58 
  8. Mušinská Eva             84S6450 C Akademik TU Košice       58:51   + 9:45 
  9. Zalabová Martina         SJC6657 C Sportcentrum Jičín       59:09   + 10:03
 10. Kociánová Eva            OOP6750 C TJ Opava                 67:05   + 17:59
 11. Pavlíková Pavla          CHA6551 C OK Chrastava             67:22   + 18:16
 12. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  68:51   + 19:45
 13. Jastrzembská Jarmila     TRI6450 C TJ TŽ Třinec             74:13   + 25:07
 14. Štorková Simona          JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov    77:32   + 28:26
 15. Šimková Hana             UOL6653 C SOB Olomouc              83:06   + 34:00
 16. Mutinská Zdeňka          KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí      85:43   + 36:37
 17. Záveská Anna             CET6450 C TJ Loko Česká Třebová    97:18   + 48:12
     Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 4.70 km, 165 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlažná Mirka             LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  57:36          
  2. Pijáková Iveta           SPE6251 C KOB Sokol Pezinok        58:21   + 0:45 
  3. Švejdíková Yvona         AOP6351 C Orientační Běh Opava     62:49   + 5:13 
  4. Denysenko Tamara         38S6150 C Slávia ŽU Žilina         66:10   + 8:34 
  5. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         69:16   + 11:40
  6. Bravená Alexandra        VBM6155 C VSK Mendelu Brno         72:56   + 15:20
  7. Krejčíková Monika        TZL6262 C SKOB Zlín                82:27   + 24:51
  8. Smičková Eva             KON5887 C KOB Konice               86:20   + 28:44
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 4.20 km, 130 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                55:57          
  2. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín               109:30   + 53:33
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 3.80 km, 115 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bartoňová Marie          BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor       69:52          
--------------------------------------------------------------------------------

D70B 3.50 km, 110 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Ludmila          ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory        79:50          
  2. Liščinská Eva            TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno        93:41   + 13:51
     Vlachová Renata          AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 3.20 km, 95 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koča Vojtěch             ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno       26:59          
  2. Marek Filip              ZBM0706 C SK Žabovřesky Brno       29:42   + 2:43 
  3. Urbánek Tomáš            ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno       31:27   + 4:28 
  4. Kundrata Vít             TZL0700 C SKOB Zlín                35:00   + 8:01 
  5. Jordán Alexandr          KSU0626 B Klub vytrvalostních spo  37:31   + 10:32
  6. Mudrák Daniel            TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno        38:09   + 11:10
  7. Volkov Maksym            38S0700 C Slávia ŽU Žilina         39:17   + 12:18
  8. Bjolek Jan               BFM0601 B SKOB Frýdek - Místek     39:28   + 12:29
  9. Ježek David              RBK0801 C SK Radioklub Blansko     41:02   + 14:03
 10. Navrátil Pavel           ASU0747 C Magnus Orienteering      42:48   + 15:49
 11. Borunský Matěj           AOP0600 B Orientační Běh Opava     42:52   + 15:53
 12. Soldán Robin             PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov         43:24   + 16:25
 13. Mikláš Matěj             TZL0704 C SKOB Zlín                43:53   + 16:54
 14. Kovalčík Petr            AOP0901 C Orientační Běh Opava     45:49   + 18:50
 15. Paloncý Jan              KSU0808 C Klub vytrvalostních spo  46:40   + 19:41
 15. Pěček Jakub              SKM0700 C KOB Směr Kroměříž        46:40   + 19:41
 17. Sekanina Ondřej          ASU0745 C Magnus Orienteering      47:10   + 20:11
 18. Popieluch Martin         BFM0801 C SKOB Frýdek - Místek     52:40   + 25:41
 19. Holas Štěpán             AOP0900 C Orientační Běh Opava     54:01   + 27:02
 20. Hladký Radovan           KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orl  55:22   + 28:23
 21. Hladký Matěj             KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orl  73:42   + 46:43
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 5.00 km, 120 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Strýček Jan              ADA0503 B OOB Spartak Adamov       39:00          
  2. Fousek Vojtěch           RBK0403 B SK Radioklub Blansko     43:29   + 4:29 
  3. Gryc Ondřej              TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno        43:46   + 4:46 
  4. Bednařík Vilém           VLI0509 B Slavia Liberec orientee  43:54   + 4:54 
  5. Doušek Tomáš             TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno        44:00   + 5:00 
  6. Štábl Adam               KSU0401 A Klub vytrvalostních spo  45:57   + 6:57 
  7. Beneš Jindřich           KON0404 B KOB Konice               46:15   + 7:15 
  8. Hustý Adam               TZL0403 B SKOB Zlín                46:19   + 7:19 
  9. Novosad Pavel            TZL0404 A SKOB Zlín                46:33   + 7:33 
 10. Sláma Šimon              LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovic  47:19   + 8:19 
 11. Damek Ondřej             TRI0503 B TJ TŽ Třinec             47:28   + 8:28 
 12. Ehl Ondřej               TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno        48:04   + 9:04 
 13. Štábl Patrik             KSU0606 B Klub vytrvalostních spo  48:19   + 9:19 
 14. Marek Vojtěch            ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno       49:21   + 10:21
 15. Hanousek Matěj           RBK0404 B SK Radioklub Blansko     49:32   + 10:32
 16. Kovařík Tomáš            TRI0400 B TJ TŽ Třinec             50:12   + 11:12
 17. Antonowicz Jan           STE0503 C SK SKI-OB Šternberk      50:44   + 11:44
 18. Otruba František         PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov         50:57   + 11:57
 18. Vaněk Ondřej             TZL0402 C SKOB Zlín                50:57   + 11:57
 20. Zřídkaveselý Adam        ZBM0505 B SK Žabovřesky Brno       51:06   + 12:06
 21. Fousek Matěj             RBK0402 C SK Radioklub Blansko     51:19   + 12:19
 22. Mrózek Pawel             TRI0401 B TJ TŽ Třinec             51:22   + 12:22
 23. Eichler Vít              TZL0401 B SKOB Zlín                52:04   + 13:04
 24. Krupa Jakub              TRI0404 B TJ TŽ Třinec             54:34   + 15:34
 25. Vaněk Bořek              TZL0505 B SKOB Zlín                54:58   + 15:58
 26. Pekárek Tobias           TZL0502 B SKOB Zlín                55:29   + 16:29
 27. Ježek Filip              RBK0405 B SK Radioklub Blansko     56:25   + 17:25
 28. Janků Martin             STE0404 C SK SKI-OB Šternberk      56:28   + 17:28
 29. Černoch Martin           PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov         57:34   + 18:34
 30. Morávek Martin           SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.  57:37   + 18:37
 31. Šperlich Jan             KSU0403 B Klub vytrvalostních spo  58:22   + 19:22
 32. Rada Štěpán              ABM0404 B KOB ALFA Brno            61:29   + 22:29
 33. Štorek Jan               JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov    63:31   + 24:31
 34. Byrtus Jakub             TRI0508 B TJ TŽ Třinec             63:40   + 24:40
 35. Kirschner Damian         TRI0506 B TJ TŽ Třinec             63:57   + 24:57
 36. Němec Filip              TZL0503 B SKOB Zlín                76:58   + 37:58
 37. Pěček Dominik            SKM0401 C KOB Směr Kroměříž        77:44   + 38:44
 38. Bláha Adam               KSU0525 B Klub vytrvalostních spo  78:12   + 39:12
 39. Sedláček David           KOR0502 C OB DDM Kostelec nad Orl  97:37   + 58:37
 40. Dzik Ondřej              GIG0500 C GIGANT Orienteering      98:59   + 59:59
     Tomanek Lukáš            KSU0502 B Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 8.10 km, 250 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupský Jakub         PHK0302 A OK 99 Hradec Králové     55:01          
  2. Vitebský Lukáš           TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec   57:57   + 2:56 
  3. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  58:22   + 3:21 
  4. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        60:55   + 5:54 
  5. Valík Adam               AOP0301 A Orientační Běh Opava     61:15   + 6:14 
  6. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         62:24   + 7:23 
  7. Šimša Martin             PGP0309 A SK Praga                 62:27   + 7:26 
  8. Waněk Hubert             LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice  62:43   + 7:42 
  9. Melišík Martin           TAP0200 A KOB Tretra Praha         62:55   + 7:54 
 10. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia Plzeň         63:13   + 8:12 
 11. Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                 63:49   + 8:48 
 12. Čech Vít                 AOP0302 A Orientační Běh Opava     64:21   + 9:20 
 13. Spěváček Vojtěch         VPM0205 A KOS Slavia Plzeň         64:23   + 9:22 
 14. Šauli Filip              VPM0301 A KOS Slavia Plzeň         64:25   + 9:24 
 15. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  65:40   + 10:39
 16. Rusin Vojtěch            LPU0321 A OK Lokomotiva Pardubice  65:48   + 10:47
 17. Mayer Šimon              KSH0202 A OB Kašperské Hory        65:56   + 10:55
 18. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk      65:57   + 10:56
 18. Tokár Radim              VPM0300 A KOS Slavia Plzeň         65:57   + 10:56
 20. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     66:54   + 11:53
 21. Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno       68:14   + 13:13
 22. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      68:27   + 13:26
 23. Štefan Vít               STH0202 A SK Studenec              68:47   + 13:46
 24. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  68:56   + 13:55
 25. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  69:05   + 14:04
 26. Fábera David             SHK0305 A OK Slavia Hradec Králov  69:11   + 14:10
 27. Matuš Vít                VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně  70:13   + 15:12
 28. Kučera Jáchym            DOR0301 A OK Dobříš                72:05   + 17:04
 29. Link Lukáš               STH0205 A SK Studenec              72:18   + 17:17
 30. Haltof Marek             TRI0200 A TJ TŽ Třinec             72:38   + 17:37
 31. Lička Adam               TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno        73:47   + 18:46
 32. Macek Ondřej             LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice  74:37   + 19:36
 33. Kovářík Tomáš            KAM0300 A OK Kamenice              75:22   + 20:21
 34. Doležal Matyáš           STE0208 A SK SKI-OB Šternberk      77:27   + 22:26
 35. Škácha Vít               KAM0309 A OK Kamenice              78:08   + 23:07
 36. Hecl František           KSU0201 A Klub vytrvalostních spo  79:31   + 24:30
 37. Hřivna Jakub             PGP0305 A SK Praga                 80:13   + 25:12
 38. Švarc Antonín            DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka        80:38   + 25:37
 39. Kožina Štěpán            PGP0300 A SK Praga                 81:00   + 25:59
 40. Urbánek Adam             ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno       83:03   + 28:02
 41. Svoboda Radek            STE0207 A SK SKI-OB Šternberk      86:15   + 31:14
     Hájek Kryštof            TUR0212 A OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 6.70 km, 160 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bialožyt Marek           TRI0301 B TJ TŽ Třinec             54:39          
  2. Seidenglanz Jáchym       SSU0202 B SK Severka Šumperk       57:30   + 2:51 
  3. Bartík Filip             TZL0202 B SKOB Zlín                57:32   + 2:53 
  4. Bjolek Michal            BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek     59:01   + 4:22 
  5. Peňáz Radek              VRB0313 B Sportovní klub ve Vrbně  60:39   + 6:00 
  6. Stryk Štěpán             KSU0306 B Klub vytrvalostních spo  62:55   + 8:16 
  7. Musil Štěpán             TBM0305 B KOS TJ Tesla Brno        64:44   + 10:05
  8. Kundrata Jan             TZL0203 B SKOB Zlín                67:26   + 12:47
  9. Štorek David             JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov    67:29   + 12:50
 10. Rajman Filip             UOL0301 B SOB Olomouc              67:34   + 12:55
 11. Dostál František         UOL0201 B SOB Olomouc              67:56   + 13:17
 12. Peňáz Vojtěch            VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně  68:02   + 13:23
 13. Novotný Erik             ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory        79:43   + 25:04
 14. Mielec Radomír           AOV0301 B OOB TJ Baník Ostrava     79:44   + 25:05
 15. Oujezdský Matyáš         ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno       82:26   + 27:47
 16. Vébr Tomáš               HAV0200 C OB Havířov               87:27   + 32:48
 17. Palát Tomáš              ABM0307 B KOB ALFA Brno            90:00   + 35:21
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 9.80 km, 325 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             68:38          
  2. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  70:29   + 1:51 
  3. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  70:37   + 1:59 
  4. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              71:27   + 2:49 
  5. Féder Medard             LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovic  73:39   + 5:01 
  6. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               73:42   + 5:04 
  7. Gottstein Jonáš          JIL0107 A OK Jilemnice             74:16   + 5:38 
  8. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 76:55   + 8:17 
  9. Volák Ondřej             LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice  77:21   + 8:43 
 10. Tuharský Erik            TRI0100 A TJ TŽ Třinec             77:31   + 8:53 
 11. Adámek Filip             ABM0101 A KOB ALFA Brno            77:34   + 8:56 
 12. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       79:50   + 11:12
 13. Nagy Josef               TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec   79:55   + 11:17
 14. Metelka Ondřej           PHK0101 A OK 99 Hradec Králové     79:56   + 11:18
 15. Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo  80:16   + 11:38
 16. Bílý Jakub               LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  80:35   + 11:57
 17. Milán Tomáš              ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno       81:00   + 12:22
 18. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       81:35   + 12:57
 19. Roudný Václav            LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice  82:52   + 14:14
 20. Melichar Petr            LLI0001 A TJ Loko Liberec          83:20   + 14:42
 21. Galbavý Matěj            PHK0007 A OK 99 Hradec Králové     84:06   + 15:28
 22. Ježek Jakub              JIL0104 A OK Jilemnice             84:07   + 15:29
 23. Šafka Sebastian          KAM0101 A OK Kamenice              86:22   + 17:44
 24. Panovec Kryštof          LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovic  87:05   + 18:27
 25. Měšťan Ondřej            TAP0100 A KOB Tretra Praha         87:09   + 18:31
 26. Sedlář Jan               TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno        87:18   + 18:40
 27. Goldschmidt Tobiáš       ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno       87:57   + 19:19
 28. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        88:44   + 20:06
 29. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            89:51   + 21:13
 30. Synek Antonín            DOK0001 A OK Doksy                 91:20   + 22:42
 31. Tichý Radomír            SHK0000 A OK Slavia Hradec Králov  92:10   + 23:32
 32. Kovařík Martin           TRI0101 A TJ TŽ Třinec             95:04   + 26:26
 33. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  95:17   + 26:39
 34. Budský Ondřej            TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec  101:50   + 33:12
 35. Bek Jiří                 CHA0103 A OK Chrastava            101:56   + 33:18
 36. Rajnoha David            TBM0003 A KOS TJ Tesla Brno       114:39   + 46:01
     Kurák Michal             84S0100 C Akademik TU Košice        DISK          
     Janda Ondřej             DOR0100 A OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 7.50 km, 265 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zentrich Dušan           LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovic  67:44          
  2. Podmolík Jonáš           TZL0001 B SKOB Zlín                70:47   + 3:03 
  3. Janda Přemek             TZL0103 B SKOB Zlín                76:31   + 8:47 
  4. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             78:26   + 10:42
  5. Poštulka Lukáš           STE0104 B SK SKI-OB Šternberk      80:00   + 12:16
  6. Krč Matěj                KSU0101 B Klub vytrvalostních spo  81:46   + 14:02
  7. Grulich Ondřej           KSU0049 C Klub vytrvalostních spo  83:30   + 15:46
  8. Neumann David            STE0101 B SK SKI-OB Šternberk      85:05   + 17:21
  9. Kaprál Jan               SSU0000 B SK Severka Šumperk       88:36   + 20:52
 10. Babišta Antonín          KSU0111 B Klub vytrvalostních spo 108:56   + 41:12
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 11.40 km, 430 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandas Daniel            PHK9805 E OK 99 Hradec Králové     73:57          
  2. Sýkora Vojtěch           LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic  75:32   + 1:35 
  3. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 R SK Žabovřesky Brno       79:52   + 5:55 
  4. Horčička Vít             STE9919 R SK SKI-OB Šternberk      83:45   + 9:48 
  5. Thoř Tomáš               TUR9904 A OOB TJ Turnov            86:37   + 12:40
  6. Müller Jonáš             KSU9906 A Klub vytrvalostních spo  89:22   + 15:25
  7. Kavalír Jáchym           PHK9901 A OK 99 Hradec Králové     90:59   + 17:02
  8. Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo  92:36   + 18:39
  9. Šenkýř Matěj             SJI9902 A OK Jihlava               96:10   + 22:13
 10. Starý Ondra              PHK9813 A OK 99 Hradec Králové    101:05   + 27:08
 11. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové    101:51   + 27:54
 12. Gebrt Jan                SHK9801 R OK Slavia Hradec Králov 102:50   + 28:53
 13. Florián Vojtěch          ABM9901 A KOB ALFA Brno           104:09   + 30:12
 14. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n. 105:27   + 31:30
 15. Hrouda Matěj             JIL9804 A OK Jilemnice            109:08   + 35:11
 16. Novotný Marek            TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec  109:44   + 35:47
     Karatsiolis Kryštof      TUR9901 A OOB TJ Turnov             DISK          
     Melichar Vojtěch         LLI9802 A TJ Loko Liberec           DISK          
     Fencl Jonáš              LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Komenda Jan              ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Hirš Otakar              ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Bendák Jan               PHK9800 R OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Cienciala Jan            TRI9801 A TJ TŽ Třinec              DISK          
     Škvor Ota                KAM9900 A OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 8.30 km, 275 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházka Zdeněk         SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava      81:34          
  2. Gilík Marek              SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava      85:42   + 4:08 
  3. Vostál Dominik           UOL9901 B SOB Olomouc              86:43   + 5:09 
  4. Beneš Miroslav           KON9915 B KOB Konice               92:30   + 10:56
  5. Procházka Jakub          SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava      96:23   + 14:49
  6. Müller Tomáš             OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovic 111:44   + 30:10
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 15.20 km, 570 m, 28 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       97:31          
  2. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice  98:31   + 1:00 
  3. Rollier Baptiste         PHK8200 E OK 99 Hradec Králové    100:43   + 3:12 
  4. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 100:48   + 3:17 
  5. Minář Marek              ASU9444 E Magnus Orienteering     103:40   + 6:09 
  6. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň     104:33   + 7:02 
  7. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk      106:14   + 8:43 
  8. Chloupek Adam            ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno      107:30   + 9:59 
  9. Smola Michal             TZL8131 R SKOB Zlín               109:46   + 12:15
 10. Kamenický Matěj          LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 110:04   + 12:33
 11. Luštický Martin          TUR8700 C OOB TJ Turnov           111:48   + 14:17
 12. Procházka David          LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 112:08   + 14:37
 13. Remeš Petr               SHK9403 C OK Slavia Hradec Králov 112:35   + 15:04
 14. Klusáček Matěj           LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovic 113:45   + 16:14
 15. Kettner Vojtěch          KAM9601 E OK Kamenice             115:33   + 18:02
 16. Klusáček Jan             ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno      115:43   + 18:12
 17. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering     115:55   + 18:24
 18. Horyna Roman             LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovic 116:15   + 18:44
 19. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo 118:44   + 21:13
 20. Wolf Filip               TUR9701 R OOB TJ Turnov           120:42   + 23:11
 21. Semrád Ladislav          CHC9701 R K.O.B. Choceň           122:11   + 24:40
 22. Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno      122:27   + 24:56
 23. Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín               122:32   + 25:01
 24. Zimmermann Jakub         KON8911 C KOB Konice              126:47   + 29:16
 25. Kettner Lukáš            KAM9403 C OK Kamenice             128:20   + 30:49
 26. Kubina Filip             43S8900 C ŠK Sandberg Bratislava  129:49   + 32:18
 27. Navrátil Boris           KAM9203 C OK Kamenice             143:09   + 45:38
 28. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové    143:58   + 46:27
     Grundmann Jan            LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Netuka Vojtěch           SHK9701 R OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Zvěřina Petr             LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Zbranek Roman            TZL8808 R SKOB Zlín                 DISK          
     Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Glonek Jakub             AOP9602 R Orientační Běh Opava      DISK          
     Kolovský František       LPM9202 E OK Lokomotiva Plzeň       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 12.80 km, 360 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mokrý Stanislav          ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno       97:34          
  2. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha       100:13   + 2:39 
  3. Bencúr Juraj             LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovic 103:31   + 5:57 
  4. Matuš Vojtěch            VRB9606 C Sportovní klub ve Vrbně 103:58   + 6:24 
  5. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk      104:24   + 6:50 
  6. Kadeřávek Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové    104:37   + 7:03 
  7. Zicha Jiří               LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovic 106:13   + 8:39 
  8. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno      106:38   + 9:04 
  9. Hubáček Josef            LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovic 107:03   + 9:29 
 10. Janda Martin             DOB8002 C KOB Dobruška            107:23   + 9:49 
 11. Pešek Ondřej             CHC8502 C K.O.B. Choceň           107:24   + 9:50 
 12. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic 108:50   + 11:16
 13. Slováček Tomáš           TZL8002 C SKOB Zlín               109:04   + 11:30
 14. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka       109:06   + 11:32
 15. Holas Tomáš              AOP7802 C Orientační Běh Opava    114:25   + 16:51
 16. Mikel David              TZL9703 C SKOB Zlín               115:28   + 17:54
 17. Kelbl Vladimír           ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno      116:02   + 18:28
 18. Turczer Petr             KSU7945 C Klub vytrvalostních spo 116:13   + 18:39
 19. Zdráhal Tomáš            OOL8801 C SK Haná orienteering    116:22   + 18:48
 20. Mušínský Tomáš           ASU9348 R Magnus Orienteering     117:03   + 19:29
 21. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka       117:42   + 20:08
 22. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo 117:57   + 20:23
 23. Skoupý Jan               STE9411 C SK SKI-OB Šternberk     118:11   + 20:37
 24. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk     118:32   + 20:58
 25. Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov           119:08   + 21:34
 26. Hraboš Matěj             ASU9547 C Magnus Orienteering     119:43   + 22:09
 27. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno       120:11   + 22:37
 28. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava    120:12   + 22:38
 29. Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín      120:51   + 23:17
 30. Polášek Jan              TZL8601 C SKOB Zlín               121:52   + 24:18
 31. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice             122:42   + 25:08
 32. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                123:31   + 25:57
 33. Kořan Pavel              VBM7401 C VSK Mendelu Brno        133:08   + 35:34
 34. Montero Cárceles Elmar   MOV9602 C SKOB Ostrava            136:30   + 38:56
 35. Novotný Jiří             TZL8001 C SKOB Zlín               136:46   + 39:12
 36. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno      142:26   + 44:52
 37. Rozsíval Alois           KSU9142 C Klub vytrvalostních spo 144:19   + 46:45
     Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno          DISK          
     Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec              DISK          
  MS Indráková Adélka         ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno      112:48   + 15:14
  MS Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové    114:19   + 16:45
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 10.50 km, 300 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Palát Petr               ABM7415 C KOB ALFA Brno            78:08          
  2. Pýcha Lukáš              SNA8402 C TJ START Náchod          87:28   + 9:20 
  3. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       91:51   + 13:43
  4. Ransdorf Jakub           TAP9805 B KOB Tretra Praha        100:03   + 21:55
  5. Fendrych Michal          STE7607 C SK SKI-OB Šternberk     101:05   + 22:57
  6. Navrátil Marek           KYL7100 C SK SP Kylešovice        102:25   + 24:17
  7. Synek Antonín            DOK7800 C OK Doksy                102:33   + 24:25
  8. Frainšic Michal          BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek    105:47   + 27:39
  9. Tomášek Tomáš            STE8000 C SK SKI-OB Šternberk     118:36   + 40:28
     Rychlý Pavel             KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov   DISK          
     Zřídkaveselý Libor       ZBM7207 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Zapletal Martin          STE8500 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 7.60 km, 215 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Schulhof Jan             TUR8900 R OOB TJ Turnov            54:23          
  2. Panovec Jan              VIC8931 C OB Vizovice              63:15   + 8:52 
  3. Volkov Alexander         38S8000 C Slávia ŽU Žilina         70:19   + 15:56
  4. Pauschek Karel           ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno       77:07   + 22:44
  5. Hrazdil Jiří             ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno       82:33   + 28:10
  6. Kutílek Jakub            LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice  86:15   + 31:52
  7. Němeček Jan              KAM9300 C OK Kamenice              87:14   + 32:51
  8. Šesták Jakub             RBK9001 C SK Radioklub Blansko    103:44   + 49:21
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 9.20 km, 295 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pekárek Evžen            TZL7007 C SKOB Zlín                71:00          
  2. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž        76:14   + 5:14 
  3. Svoboda Lukáš            SHK7905 C OK Slavia Hradec Králov  79:39   + 8:39 
  4. Novotný Milan            PHK6502 C OK 99 Hradec Králové     79:52   + 8:52 
  5. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov    79:53   + 8:53 
  6. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.  82:00   + 11:00
  7. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  84:30   + 13:30
  8. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové     89:46   + 18:46
  9. Rotek Pavel              ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno       94:47   + 23:47
 10. Hřivna Štěpán            PGP7507 C SK Praga                 95:55   + 24:55
 11. Hladký Viktor            VAM8201 C OOB Vamberk              98:40   + 27:40
 12. Mikluš Marián            47S7200 C TJ Rapid Bratislava     102:57   + 31:57
 13. Kučera Pavel             DOR7101 C OK Dobříš               105:22   + 34:22
 14. Hanousek Kamil           RBK7401 C SK Radioklub Blansko    117:34   + 46:34
 15. Walaski Antonín          TRI8006 C TJ TŽ Třinec            118:00   + 47:00
 16. Paulíček Michal          UOL7701 C SOB Olomouc             118:01   + 47:01
 17. Morávek Martin           SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n. 127:20   + 56:20
     Marek Antonín            STE7501 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 8.60 km, 245 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chupek Jozef             VZA7102 C Slávia ŽU Žilina         61:25          
  2. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        64:25   + 3:00 
  3. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava     65:39   + 4:14 
  4. Tuharský Martin          TRI7702 C TJ TŽ Třinec             68:59   + 7:34 
  5. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  71:42   + 10:17
  6. Šrámek Jaromír           KSU5801 C Klub vytrvalostních spo  73:10   + 11:45
  7. Šmelík Juraj             LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovic  74:16   + 12:51
  8. Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž        78:26   + 17:01
  9. Pěček Vítězslav          SKM7104 C KOB Směr Kroměříž        83:16   + 21:51
 10. Borunský Tomáš           AOP7402 C Orientační Běh Opava     86:31   + 25:06
 11. Smékal David             UOL7503 C SOB Olomouc              86:59   + 25:34
 12. Binar Robert             OOL7501 C SK Haná orienteering     89:03   + 27:38
 13. Slezák Libor             LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovic  89:44   + 28:19
 14. Ježek Petr               RBK7201 C SK Radioklub Blansko     89:56   + 28:31
 15. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo  91:02   + 29:37
 16. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    92:54   + 31:29
 17. Chrást Tomáš             STH7401 C SK Studenec              93:10   + 31:45
 18. Rytíř Michal             SKM7325 C KOB Směr Kroměříž        93:51   + 32:26
 19. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        94:21   + 32:56
 20. Byrtus Petr              TRI7703 C TJ TŽ Třinec             95:42   + 34:17
 21. Krtička Luděk            SSU7847 C SK Severka Šumperk       96:13   + 34:48
 22. Beránek Miroslav         ZBM7705 C SK Žabovřesky Brno      104:57   + 43:32
 23. Dzik Martin              GIG7600 C GIGANT Orienteering     113:09   + 51:44
 24. Videcký Jan              KSU7504 C Klub vytrvalostních spo 125:03   + 63:38
     Kunčar Vít               LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 7.90 km, 215 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mudrák Pavel             TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno        65:29          
  2. Skyva Petr               STE6501 C SK SKI-OB Šternberk      67:00   + 1:31 
  3. Hepnar Luboš             STE6307 C SK SKI-OB Šternberk      68:41   + 3:12 
  4. Vlastník Zdeněk          JIL6901 C OK Jilemnice             68:45   + 3:16 
  5. Schäfer Michal           TZL6304 C SKOB Zlín                72:07   + 6:38 
  6. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        72:48   + 7:19 
  7. Kovářík Tomáš            KAM6901 C OK Kamenice              73:09   + 7:40 
  8. Berger Tomáš             MOV6901 C SKOB Ostrava             75:03   + 9:34 
  9. Kunz Martin              BBM7101 C BETA URSUS Orienteering  76:06   + 10:37
 10. Vrubel Karel             TZL6401 C SKOB Zlín                76:56   + 11:27
 11. Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  79:37   + 14:08
 12. Odehnal Roman            ABM6909 C KOB ALFA Brno            81:20   + 15:51
 13. Smolka Martin            STE7100 C SK SKI-OB Šternberk      82:39   + 17:10
 14. Václavek Jiří            STE5701 C SK SKI-OB Šternberk      83:55   + 18:26
 15. Nechanický Pavel         OSN7209 C SK Orientační sporty No  84:21   + 18:52
 16. Vébr Radek               HAV7103 C OB Havířov               84:34   + 19:05
 17. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             84:52   + 19:23
 18. Mayer Tomáš              KSH6900 C OB Kašperské Hory        88:43   + 23:14
 19. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       90:50   + 25:21
 20. Kašpar Jaroslav          KSU7004 C Klub vytrvalostních spo  92:28   + 26:59
 21. Paloncý Pavel            KSU6349 C Klub vytrvalostních spo  92:44   + 27:15
 22. Gola Miroslav            VIC6808 C OB Vizovice              98:02   + 32:33
 23. Lanc Marian              TZL5806 C SKOB Zlín               103:03   + 37:34
 24. Vach Vladimír            KOR6900 C OB DDM Kostelec nad Orl 114:09   + 48:40
 25. Vavřík René              MOV7000 C SKOB Ostrava            115:39   + 50:10
 26. Mielec Jaromír           AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava    116:57   + 51:28
 27. Škapa Marek              MOV7102 C SKOB Ostrava            136:05   + 70:36
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 7.50 km, 210 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pollák Jozef             84S6000 C Akademik TU Košice       57:32          
  2. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              61:35   + 4:03 
  3. Grepl Ladislav           KON6111 C KOB Konice               63:30   + 5:58 
  4. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava     65:11   + 7:39 
  5. Řeháček Petr             SBR6302 C SKOB Bruntál             67:56   + 10:24
  6. Schuster Martin          AOP6502 C Orientační Běh Opava     68:35   + 11:03
  7. Matoušek Milan           KSU6701 C Klub vytrvalostních spo  68:55   + 11:23
  8. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     69:08   + 11:36
  9. Mlynárik Peter           ZBM6526 C SK Žabovřesky Brno       71:17   + 13:45
 10. Šimek Roman              UOL6503 C SOB Olomouc              71:53   + 14:21
 11. Navrátil Rostislav       TRI6601 C TJ TŽ Třinec             73:54   + 16:22
 12. Antonowicz Jerzy         STE6800 C SK SKI-OB Šternberk      74:41   + 17:09
 13. Pernica Jiří             UOL6501 C SOB Olomouc              78:10   + 20:38
 14. Bendák Petr              LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  78:35   + 21:03
 15. Jeřábek Luboš            JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov    82:25   + 24:53
 16. Mutinský Viktor          KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí      84:39   + 27:07
 17. Svoboda Martin           BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek     85:01   + 27:29
 18. Richtr Aleš              VPM6601 C KOS Slavia Plzeň         86:20   + 28:48
 19. Vodička Luděk            SBR5501 C SKOB Bruntál             89:00   + 31:28
 20. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             91:53   + 34:21
 21. Vítek Zbyněk             PTE6622 C TJ Sokol Ptení          102:18   + 44:46
 22. Hájek Martin             KYL6801 C SK SP Kylešovice        103:32   + 46:00
 23. Štorek Petr              JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov   106:05   + 48:33
 24. Zatloukal Tomáš          ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory       107:07   + 49:35
 25. Raclavský Vladislav      UOL6600 C SOB Olomouc             108:42   + 51:10
 26. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín               117:55   + 60:23
 27. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava            131:19   + 73:47
 28. Květoň Vladimír          KSU6800 C Klub vytrvalostních spo 142:16   + 84:44
     Navrátil Václav          KON6427 C KOB Konice                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 6.50 km, 175 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lužný Ladislav           HAV6000 C OB Havířov               58:31          
  2. Křeček Miroslav          ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov        65:15   + 6:44 
  3. Ryšavý Jiří              OOP5803 C TJ Opava                 66:42   + 8:11 
  4. Plášek Martin            LCE6118 C OOB TJ Slovan Luhačovic  70:18   + 11:47
  5. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  74:40   + 16:09
  6. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Orientační Běh Opava     75:01   + 16:30
  7. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     75:34   + 17:03
  8. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    77:31   + 19:00
  9. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C OB Havířov               77:55   + 19:24
 10. Bačo Lubomír             SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava      84:54   + 26:23
 11. Janů Zdeněk              KSU5749 C Klub vytrvalostních spo  88:38   + 30:07
 12. Záveský Richard          CET6301 C TJ Loko Česká Třebová   103:54   + 45:23
 13. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno        110:58   + 52:27
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 5.60 km, 170 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Piják Jaroslav           SPE5801 C KOB Sokol Pezinok        53:15          
  2. Trejtnar Pavel           KUN5801 C TJ Sokol Kunvald         58:25   + 5:10 
  3. Zdráhal Robert           OOL5707 C SK Haná orienteering     58:58   + 5:43 
  4. Rychlý Miloš             OOP5302 C TJ Opava                 63:34   + 10:19
  5. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             63:41   + 10:26
  6. Štěpánek Jiří            LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav B  66:49   + 13:34
  7. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   72:28   + 19:13
  8. Slováček Rudolf          TZL5402 C SKOB Zlín                74:00   + 20:45
  9. Komínek Jaroslav         KON5713 C KOB Konice               74:28   + 21:13
 10. Albert František         OOL5804 C SK Haná orienteering     83:31   + 30:16
     Bialožyt Miroslav        TRI5701 C TJ TŽ Třinec              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 5.00 km, 155 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                62:56          
  2. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                70:06   + 7:10 
  3. Peška Antonín            HLV4801 C KČT - OB Holešov         71:50   + 8:54 
  4. Šidla Antonín            OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  72:12   + 9:16 
  5. Zeman Ludvík             BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek     72:14   + 9:18 
  6. Babák Jiří               ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory        73:29   + 10:33
  7. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      76:04   + 13:08
  8. Pilc Oldřich             OOL5100 C SK Haná orienteering     80:54   + 17:58
  9. Skácel Jaroslav          KON4617 C KOB Konice               81:43   + 18:47
 10. Novotný Stanisl          ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory        93:43   + 30:47
     Komárek Jaromír          KSU4900 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 4.50 km, 155 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlach Oldřich            BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD     55:00          
  2. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  59:32   + 4:32 
  3. Dokoupil Vladimír        VBM4806 C VSK Mendelu Brno         70:24   + 15:24
  4. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             83:15   + 28:15
  5. Šmakal Pavel             TZL4801 C SKOB Zlín                85:41   + 30:41
  6. Ptáček Jiří              BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD     96:40   + 41:40
  7. Blažek Václav            SBR4701 C SKOB Bruntál            116:47   + 61:47
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 4.20 km, 145 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       64:23          
  2. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       65:40   + 1:17 
  3. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                77:02   + 12:39
  4. Mikulecký Jan            PHK3801 C OK 99 Hradec Králové     90:18   + 25:55
  5. Kroupa Jaroslav          ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov       158:46   + 94:23
--------------------------------------------------------------------------------

H80B 3.80 km, 120 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
     Valla Stanislav          TZL3125 C SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.00 km, 120 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Muller Tomáš                     C                          26:19          
  2. Bídová Markéta           UOL0352 C SOB Olomouc              27:19   + 1:00 
  3. Bednařík Aleš            VLI7309 C Slavia Liberec orientee  27:25   + 1:06 
  4. Kořina Petr              P6P6000 C                          29:48   + 3:29 
  5. Popieluchová Ivona       BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek     33:35   + 7:16 
  6. Popieluchová Michaela    BFM0457 C SKOB Frýdek - Místek     34:08   + 7:49 
  7. Barnatová Hana           ZBM7756 C SK Žabovřesky Brno       37:06   + 10:47
  8. Večeřová Barbora         KSU     C Klub vytrvalostních spo  37:45   + 11:26
  9. Frainšicová Kateřina     BFM8651 C SKOB Frýdek - Místek     38:01   + 11:42
 10. Rozsívalová Petra        KON8063 C KOB Konice               38:04   + 11:45
 11. Smisitelová Markéta      KOR7452 C OB DDM Kostelec nad Orl  41:33   + 15:14
 12. Nadera Agata                     C                          44:21   + 18:02
 13. Volencová Ivana          OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  48:26   + 22:07
 14. Navrátilová Marie                C                          49:53   + 23:34
 15. Smékalová Jana           UOL7850 C SOB Olomouc              50:38   + 24:19
 16. Sekaninová Jitko         ASU     C Magnus Orienteering      52:17   + 25:58
 17. Matušková Kateřina       RBK7474 C SK Radioklub Blansko     53:18   + 26:59
 18. Poštulková Milada        STE6850 C SK SKI-OB Šternberk      53:50   + 27:31
 19. Valyavka Viktoriya       38S0850 C Slávia ŽU Žilina         57:53   + 31:34
 20. Volkova Maja             38S0950 C Slávia ŽU Žilina         58:53   + 32:34
 21. Mašláňová Ema            TZL0955 C SKOB Zlín                60:43   + 34:24
 22. Slováček Ondřej          TZL0902 C SKOB Zlín                61:37   + 35:18
 23. Mašláň Prokop            TZL1005 C SKOB Zlín                61:40   + 35:21
 24. Pekárek David            TZL1000 C SKOB Zlín                62:19   + 36:00
 25. Tesařová Lucie           AOP1451 C Orientační Běh Opava    113:48   + 87:29
 26. Hrubý Lukáš                      C                         149:42   + 123:23
     Dvořák Vlastimil         BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 4.90 km, 180 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janů Zdeněk              KSU9045 C Klub vytrvalostních spo  37:02          
  2. Poštulka Tomáš           STE9700 C SK SKI-OB Šternberk      48:24   + 11:22
  3. Staňková Lucie           ASU8756 C Magnus Orienteering      49:55   + 12:53
  4. Mervartová Kristýna      SHK9150 C OK Slavia Hradec Králov  51:16   + 14:14
  5. Cveček Martin            PVP7400 C VSS Přírodověda Praha    52:48   + 15:46
  6. Dušek Vladimír           TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno        54:34   + 17:32
  7. Fousek Martin            RBK7801 C SK Radioklub Blansko     54:51   + 17:49
  8. Rückerová Šárka          HOR0050 B TJ Jiskra Hořice         57:33   + 20:31
  9. Zenčák Jaroslav          BFM     C SKOB Frýdek - Místek     59:02   + 22:00
 10. Poštulka Zdenek          STE6600 C SK SKI-OB Šternberk      63:44   + 26:42
 11. Popieluch Michal         BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek     64:10   + 27:08
 12. Hájková Jitka            SOP7150 C OOB TJ Slezan Opava      65:35   + 28:33
 13. Stehlik Petr             XXX     C                          66:41   + 29:39
 14. Matuška Pavel            RBK7001 C SK Radioklub Blansko     67:29   + 30:27
 15. Klumpar Filip            5QC0001 C Neregistrovaní - Klumpa  67:43   + 30:41
 16. Ebner Zdeněk             KON8215 C KOB Konice               68:46   + 31:44
 17. Janků Renata             STE7251 C SK SKI-OB Šternberk      74:08   + 37:06
 18. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka        74:57   + 37:55
 19. Rücker Petr              HOR6500 C TJ Jiskra Hořice         75:42   + 38:40
 20. Novotný Petr             5CZ7300 C Dukla Blansko            78:45   + 41:43
 21. Bendáková Jitka          LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  79:03   + 42:01
 22. Nedbálková Hana          ZBM9755 C SK Žabovřesky Brno       80:36   + 43:34
 23. Štrosová Jana            MOV0051 C SKOB Ostrava             84:17   + 47:15
 24. Melichar Jaromír         LLI6301 C TJ Loko Liberec          88:39   + 51:37
 25. Ženčáková Marie                  C                          89:29   + 52:27
 26. Štětínský Pavel          MOV7104 C SKOB Ostrava             93:40   + 56:38
 27. Strýček Jiří             ADA6701 C OOB Spartak Adamov       94:45   + 57:43
 28. Vavříková Iveta          MOV7450 C SKOB Ostrava            104:44   + 67:42
 29. Haluzová Štěpánka        SBR0450 C SKOB Bruntál            109:25   + 72:23
 30. Bjolek Lukáš             BFM7601 C SKOB Frýdek - Místek    122:08   + 85:06
     Nadera Dariusz                   C                           DISK          
     Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------