Kód závodu          : 3911
Název               : Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava
Datum               : 10.06.2018
Místo konání        : Hrabová
Pořadatel           : ASU - Magnus Orienteering
Ředitel závodu      : Křečková Lenka
Hlavní rozhodčí     : Aleš David - R1
Ředitel závodu      : Křečková Lenka
Stavitel tratí      : Bubela Tomáš - R2
Klubové výsledky    : SSU (11)

D20A 7.70 km, 245 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíkova Tereza        SSU9953 E SK Severka Šumperk       60:35          
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 10.40 km, 370 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 22. Poklopová Lenka          SSU8952 E SK Severka Šumperk      105:09   + 23:13
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 5.50 km, 180 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  8. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       66:15   + 10:51
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 4.90 km, 160 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  5. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       54:59   + 5:53 
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 6.70 km, 160 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  2. Seidenglanz Jáchym       SSU0202 B SK Severka Šumperk       57:30   + 2:51 
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 7.50 km, 265 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  9. Kaprál Jan               SSU0000 B SK Severka Šumperk       88:36   + 20:52
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 15.20 km, 570 m, 28 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  7. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk      106:14   + 8:43 
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 12.80 km, 360 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  5. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk      104:24   + 6:50 
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 8.60 km, 245 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 21. Krtička Luděk            SSU7847 C SK Severka Šumperk       96:13   + 34:48
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 7.90 km, 215 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
 19. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       90:50   + 25:21
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 4.20 km, 145 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       64:23          
--------------------------------------------------------------------------------