Kód závodu          : 3941
Název               : 3.závod „Žákovské ligy DOK/BOR 2017“
Datum               : 04.03.2017
Místo konání        : Cesta mezi Starými Splavy a Břehyní
Mapa                : Karolína
Pořadatel           : DOK - OK Doksy, BOR - OK Jiskra Nový Bor
Ředitel závodu      : Koštejn Pavel - R3
Stavitel tratí      : Synek Antonín

D10 1.97 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kocmanová Adéla          BOR0752   OK Jiskra Nový Bor       20:23          
  2. Waldhauserová Eliška     BOR0757   OK Jiskra Nový Bor       21:50   + 1:27 
  3. Soukupová Marie          BOR0952   OK Jiskra Nový Bor       23:40   + 3:17 
  4. Vítková Anna             DOK0650   OK Doksy                 26:54   + 6:31 
  5. Dvořáková Karolína       DOK0652   OK Doksy                 32:47   + 12:24
  6. Synková Elena            DOK0850   OK Doksy                 38:26   + 18:03
  7. Rejholcová Tereza        BOR0751   OK Jiskra Nový Bor       38:36   + 18:13
  8. Nováková Viktorie        RUM0751   ZOOB Rumburk             40:56   + 20:33
  9. Vaňourková Sára          BOR0759   OK Jiskra Nový Bor       41:17   + 20:54
     Koudelková Katrin        BOR0856   OK Jiskra Nový Bor       31:33   + 11:10
--------------------------------------------------------------------------------

D12 2.15 km, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Semerádová Eliška        RUM0453   ZOOB Rumburk             46:10          
  2. Davidová Noemi           RUM0551   ZOOB Rumburk             46:18   + 0:08 
     Koudelková Eliška        BOR0652   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Rejmanová Nikola         BOR0656   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D14 3.08 km, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Machová Anna             LME0451   SK Los Mělník            37:41          
  2. Zapalačová Petra         DOK0154   OK Doksy                 45:13   + 7:32 
  3. Rumlenová Tereza         BOR0453   OK Jiskra Nový Bor       59:31   + 21:50
     Synková Barbora          DOK0450   OK Doksy                  DISK          
     Riedelová Adéla          BOR0451   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Patka Mirek                        BOR OK Jiskra Nový Bor   53:19   + 15:38
--------------------------------------------------------------------------------

H10 2.21 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Patka Kryštof            BOR0702   OK Jiskra Nový Bor       24:19          
  2. Mathaus Kryštof          DOK0600   OK Doksy                 26:30   + 2:11 
     Odnoha Matěj             DOK0601   OK Doksy                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 2.10 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Studničný Adam           BOR0701   OK Jiskra Nový Bor       32:08          
  2. Tymeš Jan                BOR0106   OK Jiskra Nový Bor       40:46   + 8:38 
--------------------------------------------------------------------------------

H14 3.17 km, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tománek Josef            BOR0102   OK Jiskra Nový Bor       35:41          
  2. Ort Haštal               BOR0401   OK Jiskra Nový Bor       41:33   + 5:52 
  3. Janoušek Slávek                    BOR OK Jiskra Nový Bor   43:06   + 7:25 
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.20 km, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovanda Jonáš            BOR0904   OK Jiskra Nový Bor       26:14          
  2. Hrůzek Ondřej            BOR0809   OK Jiskra Nový Bor       26:15   + 0:01 
  3. Koudelková Káťa2                   BOR OK Jiskra Nový Bor   29:55   + 3:41 
  4. Patka Marek              BOR0902   OK Jiskra Nový Bor       30:05   + 3:51 
  5. Anežka Feřtová           NNN0898   Neregistrovaní (NNN)     30:51   + 4:37 
  6. Eliška Feřtová           NNN0897   Neregistrovaní (NNN)     32:07   + 5:53 
  7. Ouzká Eliška             BOR1051   OK Jiskra Nový Bor       33:43   + 7:29 
  8. Kocman Lukáš             BOR1102   OK Jiskra Nový Bor       35:46   + 9:32 
  9. Richter Ilja             BOR1002   OK Jiskra Nový Bor       37:05   + 10:51
 10. Vaňourek Vojtěch         BOR0903   OK Jiskra Nový Bor       39:00   + 12:46
 11. Votýpka Štěpán           BOR0900   OK Jiskra Nový Bor       41:14   + 15:00
     Třešňák Pavel            BOR0452   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Richter Igor             BOR0810   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 3.14 km, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rejholcová Andrea        BOR6951   OK Jiskra Nový Bor       43:40          
  2. Rejholec Michal          BOR7412   OK Jiskra Nový Bor       50:55   + 7:15 
  3. Válek Ondřej             NNN8802   Neregistrovaní (NNN)     51:55   + 8:15 
  4. Kocman Jindřich          BOR7612   OK Jiskra Nový Bor       55:25   + 11:45
  5. Mojtek Pavel                       LME SK Los Mělník        83:33   + 39:53
  6. Franta Krupička          NNN0888   Neregistrovaní (NNN)     85:49   + 42:09
     Janoušková Iveta                   BOR OK Jiskra Nový Bor    DISK          
     Rejman Josef             NNN8801   Neregistrovaní (NNN)      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T 4.47 km, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martan Jiří              VLI7300   Slavia Liberec orientee  52:48          
  2. Novák Petr               RUM7401   ZOOB Rumburk             65:00   + 12:12
  3. Lederer Pavel            DOK6600   OK Doksy                 67:55   + 15:07
  4. Mach Martin              LME6800   SK Los Mělník            72:09   + 19:21
  5. Martanová Elin           VLI0252   Slavia Liberec orientee  77:02   + 24:14
  6. Janda Benedikt           DLT9901   KrOB Rozmarýn Litoměřic  78:42   + 25:54
  7. Dolejší Lenka            STB7499   TJ Stadion Nový Bor      78:58   + 26:10
  8. Waldhauser Martin        BOR7106   OK Jiskra Nový Bor       80:38   + 27:50
  9. Martanová Lea            VLI0555   Slavia Liberec orientee  83:18   + 30:30
 10. Studničný Jaroslav       BOR7004   OK Jiskra Nový Bor       83:27   + 30:39
 11. Jeřábek Petr             BOR7105   OK Jiskra Nový Bor       84:50   + 32:02
 12. Šmol David               DOK0100   OK Doksy                 85:55   + 33:07
 13. Janoušková Lucka                   BOR OK Jiskra Nový Bor   86:33   + 33:45
 14. Babický Tomáš            RUM5001   ZOOB Rumburk             86:48   + 34:00
 15. Šmol Marcel              DOK7300   OK Doksy                 86:55   + 34:07
 16. Nosek Petr               DLT6901   KrOB Rozmarýn Litoměřic  90:36   + 37:48
 17. Machová Marie            LME0050   SK Los Mělník            96:08   + 43:20
 18. Machová Petra            LME6952   SK Los Mělník            99:04   + 46:16
 19. Waldhauserová Irena      BOR7459   OK Jiskra Nový Bor      103:11   + 50:23
     Nováková Markéta         RUM7451   ZOOB Rumburk              DISK          
     Nosek Martina            DLT7251   KrOB Rozmarýn Litoměřic   DISK          
     Reisingerová Eliška      DLT0151   KrOB Rozmarýn Litoměřic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------