Kód závodu : 3944
Název : Pěkné prázdniny s OB v Českém ráji - E2
Datum : 26.08.2017
Místo konání : Hrubá Skála, Rokytnice
Mapa : Skaláček
Pořadatel : TUR - OOB TJ Turnov
Ředitel závodu : Baier Martin - R1
Hlavní rozhodčí : Kořínek Jindřich - R1
Stavitel tratí : Vřešťál Jan - R3
Kategorie: D21A
D21A 5.17 km, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
1. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 53:36
2. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 53:51 + 0:15
3. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 56:10 + 2:34
4. Valešová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 59:00 + 5:24
5. Jeřábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 59:43 + 6:07
6. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutn 61:49 + 8:13
7. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 62:44 + 9:08
8. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orientee 65:18 + 11:42
9. Bader Anne 71D9999 USV TU Dresden 65:25 + 11:49
10. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 66:19 + 12:43
11. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orientee 68:25 + 14:49
12. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 68:34 + 14:58
13. Kanko Ruut 79F9501 Suunta Jyväskylä 68:36 + 15:00
14. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno 68:51 + 15:15
15. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 69:18 + 15:42
16. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 69:21 + 15:45
17. Kosová Štěpánka LPU9460 OK Lokomotiva Pardubice 69:46 + 16:10
18. Lehárová Alžběta LPU9456 OK Lokomotiva Pardubice 69:47 + 16:11
19. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králov 70:11 + 16:35
20. Nieke Corinna 18D9350 Post SV Dresden 71:28 + 17:52
21. Kosová Barbora LPU1 OK Lokomotiva Pardubice 71:32 + 17:56
22. Rychlá Pavlína KRN8559 KOS TJ Lokomotiva Krnov 73:49 + 20:13
23. Srpová Zuzana SJC8551 Sportcentrum Jičín 74:06 + 20:30
24. Lavičková Michaela PGP9656 SK Praga 74:42 + 21:06
25. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 75:25 + 21:49
26. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 75:26 + 21:50
27. Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec 75:57 + 22:21
28. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec 77:14 + 23:38
29. Metelková Taťána PHK7250 OK 99 Hradec Králové 77:34 + 23:58
30. Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 78:52 + 25:16
31. Kotrlová Katarína 43S9051 ŠK Sandberg Bratislava 82:48 + 29:12
32. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 84:34 + 30:58
33. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientač 84:53 + 31:17
34. Procházková Marie SOP9551 OOB TJ Slezan Opava 85:45 + 32:09
35. Grolichová Lucie ZBP7850 OOB SK Zbraslav 90:06 + 36:30
--------------------------------------------------------------------------------