Kód závodu          : 3978
Název               : Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu
Datum               : 19.05.2018
Místo konání        : Tábor - Gymnázium Pierra de Coubertina
Mapa                : Tábor 2018
Pořadatel           : VTA - SC vebr-sport
Ředitel závodu      : Vébr Jiří - R2
Hlavní rozhodčí     : Picek Jan - R1
Ředitel závodu      : Vébr Jiří - R2
Stavitel tratí      : Novotný Radek - R3
JURY                : Wolf Daniel, Fiala Jan, Zbranek Roman

D10C 1.40 km, 24 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mullis Carolina          DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        10:55          
  2. Malečková Pavlína        VSP0855 C USK Praha                13:15   + 2:20 
  3. Kočová Klára             ZBM0850 C SK Žabovřesky Brno       14:17   + 3:22 
  4. Snížková Adéla           DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka        15:52   + 4:57 
  5. Zakouřilová Klára        VSP0850 C USK Praha                17:16   + 6:21 
  6. Petriláková Amálie       DOR0953 C OK Dobříš                19:13   + 8:18 
  7. Zemanová Eliška          DKP0862 C Oddíl OB Kotlářka        19:30   + 8:35 
  8. Hladíková Julie          DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka        19:52   + 8:57 
  9. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No  20:40   + 9:45 
 10. Zákoucká Barbora         DKP0859 C Oddíl OB Kotlářka        21:34   + 10:39
 11. Nováková Pavlína         DKP0860 C Oddíl OB Kotlářka        21:49   + 10:54
 12. Synková Elena            DOK0850 C OK Doksy                 22:33   + 11:38
 13. Janatová Violka          DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka        26:11   + 15:16
 14. Komárková Radka          SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec    26:43   + 15:48
 15. Šimková Anežka           LME0950 C SK Los Mělník            27:42   + 16:47
 16. Nešporová Terezie        TTR0852 C OOB Třebíč               27:47   + 16:52
 17. Schneeweissová Luisa     DKP0861 C Oddíl OB Kotlářka        28:08   + 17:13
 18. Pokorná Ema              PGP0950 C SK Praga                 28:12   + 17:17
 19. Baštová Justýna          DOR0952 C OK Dobříš                31:39   + 20:44
 20. Kalousová Adéla          EKP0950 C VŠTJ Ekonom Praha        40:35   + 29:40
 21. Zvoníčková Klára         OPI0850 C Orientační sporty Písek  41:10   + 30:15
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 1.70 km, 36 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škáchová Viktorie        DKP0655 B Oddíl OB Kotlářka        11:05          
  2. Bambousková Julie        DOR0650 B OK Dobříš                11:16   + 0:11 
  3. Doušková Hana            TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno        12:26   + 1:21 
  4. Hlaváčová Lucie          TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno        12:28   + 1:23 
  5. Baldrianová Eva          VSP0751 B USK Praha                12:52   + 1:47 
  6. Škáchová Zuzana          DKP0656 C Oddíl OB Kotlářka        13:05   + 2:00 
  7. Hofhanzlová Štěpánka     RUZ0650 B TJ Růžená                13:30   + 2:25 
  8. Benešová Michaela        SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec    13:31   + 2:26 
  9. Kotenová Markéta         RIC0651 B OB Říčany                13:42   + 2:37 
 10. Kašparová Alžběta        DOR0753 C OK Dobříš                15:25   + 4:20 
 11. Komárková Zbyňka         SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec    15:32   + 4:27 
 12. Janošíková Marie         VCB0752 B OB České Budějovice      16:48   + 5:43 
 13. Kalousová Jolana         EKP0760 C VŠTJ Ekonom Praha        18:30   + 7:25 
 14. Fialová Kateřina         DOR0754 C OK Dobříš                20:21   + 9:16 
 15. Pazderníková Petra       OPI0651 C Orientační sporty Písek  22:46   + 11:41
 16. Hiklová Eva              ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno       25:00   + 13:55
 17. Vaněčková Anežka         OPI0650 C Orientační sporty Písek  29:39   + 18:34
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 1.80 km, 38 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martanová Lea            VLI0555 A Slavia Liberec orientee  10:49          
  2. Kubecová Magdalena       STB0550 B TJ Stadion Nový Bor      11:56   + 1:07 
  3. Novotná Jitka            SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec    12:20   + 1:31 
  4. Balejová Julie           KAM0551 B OK Kamenice              12:42   + 1:53 
  5. Malečková Hana           VSP0553 B USK Praha                13:06   + 2:17 
  6. Smékalová Viktorie       UOL0450 B SOB Olomouc              13:12   + 2:23 
  7. De Heij Laura            RIC0450 B OB Říčany                13:19   + 2:30 
  8. Šimšová Pavla            MFP0551 B Matfyz Praha             13:47   + 2:58 
  9. Nagyová Kateřina         TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec   13:49   + 3:00 
 10. Kubáková Nela            SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec    13:52   + 3:03 
 11. Arnoštová Veronika       DOR0455 B OK Dobříš                14:03   + 3:14 
 12. Teringlová Vendula       VCB0451 B OB České Budějovice      14:32   + 3:43 
 13. Pazderníková Jana        OPI0452 B Orientační sporty Písek  14:57   + 4:08 
 14. Ripplová Emma            DKP0460 C Oddíl OB Kotlářka        14:59   + 4:10 
 15. Blažková Veronika        SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec    15:18   + 4:29 
 16. Kotenová Barbora         RIC0452 C OB Říčany                15:35   + 4:46 
 17. Brožková Tereza          KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí      15:47   + 4:58 
 18. Ševčíková Eliška         PCB0451 C SKP České Budějovice     17:08   + 6:19 
 19. Horáčková Michaela       DKP0551 B Oddíl OB Kotlářka        17:10   + 6:21 
 20. Moudrá Hana              DKP0552 C Oddíl OB Kotlářka        17:30   + 6:41 
 21. Pokorná Nela             PGP0552 C SK Praga                 35:33   + 24:44
 22. Synková Barbora          DOK0450 C OK Doksy                 58:31   + 47:42
  MS Janošíková Eva           VCB0552 B OB České Budějovice      16:01   + 5:12 
--------------------------------------------------------------------------------

D16 1.70 km, 38 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              10:59          
  2. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    11:00   + 0:01 
  3. Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice             11:02   + 0:03 
  4. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  11:09   + 0:10 
  5. Smolková Barbora         TAP0356 A KOB Tretra Praha         11:13   + 0:14 
  6. Pekařová Jana            TUR0252 A OOB TJ Turnov            11:21   + 0:22 
  7. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž        11:22   + 0:23 
  8. Černá Kateřina           VPM0250 A KOS Slavia Plzeň         11:25   + 0:26 
  9. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      11:28   + 0:29 
 10. Holečková Petra          SHK0250 A OK Slavia Hradec Králov  11:29   + 0:30 
 11. Černá Ema                ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem  11:45   + 0:46 
 12. Bejvlová Karolína        KAM0258 A OK Kamenice              11:46   + 0:47 
 13. Klacková Štěpánka        SJC0253 A Sportcentrum Jičín       11:55   + 0:56 
 14. Bulířová Ema             TAP0452 A KOB Tretra Praha         11:57   + 0:58 
 15. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  11:58   + 0:59 
 16. Müller Josefine          71D0350 C USV TU Dresden           12:06   + 1:07 
 16. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     12:06   + 1:07 
 18. Mulíčková Markéta        ABM0362 A KOB ALFA Brno            12:10   + 1:11 
 18. Tichá Dorotea            DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka        12:10   + 1:11 
 20. Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice  12:21   + 1:22 
 21. Poborská Eliška          DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka        12:22   + 1:23 
 22. Kosobudová Kateřina      VTA0253 B SC vebr-sport            12:23   + 1:24 
 23. Podrábská Marie          TJN0259 B OOB TJ Tatran Jablonec   12:24   + 1:25 
 24. Rýdlová Magdaléna        TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec   12:32   + 1:33 
 25. Thýnová Martina          SHK0350 A OK Slavia Hradec Králov  12:33   + 1:34 
 25. Nedomlelová Lucie        TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec   12:33   + 1:34 
 27. Bednaříková Sára         LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovic  12:36   + 1:37 
 28. Šmelíková Dorota         LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovic  12:39   + 1:40 
 28. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             12:39   + 1:40 
 30. Pilná Natálie            VRL0351 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  12:40   + 1:41 
 30. Smutná Anna Marie        DKP0359 B Oddíl OB Kotlářka        12:40   + 1:41 
 32. Hubáčková Dagmar         LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovic  12:42   + 1:43 
 33. Kodytková Denisa         SHK0252 A OK Slavia Hradec Králov  12:45   + 1:46 
 34. Raclavská Vlaďka         UOL0253 A SOB Olomouc              12:47   + 1:48 
 35. Bednaříková Emma         ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno       12:48   + 1:49 
 36. Barnatová Klára          ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno       12:50   + 1:51 
 37. Semíková Lucie           KAM0250 A OK Kamenice              12:56   + 1:57 
 38. Sanna Karin              DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka        13:00   + 2:01 
 39. Fišarová Eliška          KRL0351 A Kometa Kralovice         13:12   + 2:13 
 39. Linková Lucie            TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec   13:12   + 2:13 
 41. Řeháková Gabriela        SKV0351 B TJ Slovan Karlovy Vary   13:13   + 2:14 
 42. Smékalová Karolína       UOL0451 A SOB Olomouc              13:15   + 2:16 
 43. Steinert Luise           31D0351 C SV Lengefeld             13:18   + 2:19 
 44. Hájková Lucie            SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava      13:35   + 2:36 
 45. Tichá Julie              TZL0252 A SKOB Zlín                13:37   + 2:38 
 46. Tichá Marie              TZL0253 A SKOB Zlín                13:47   + 2:48 
 47. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovic  13:53   + 2:54 
 48. Pušová Bára              LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice  14:18   + 3:19 
 48. Stoklasová Zuzana        OSN0454 A SK Orientační sporty No  14:18   + 3:19 
 50. Mudráková Eliška         LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovic  14:28   + 3:29 
 51. Pachmannová Bára         AOP0351 B Orientační Běh Opava     14:36   + 3:37 
 52. Petriláková Anežka       DOR0251 B OK Dobříš                15:10   + 4:11 
 53. Petrásová Hana           LPU0380 A OK Lokomotiva Pardubice  15:30   + 4:31 
 54. Růžičková Vendula        CHA0252 A OK Chrastava             15:36   + 4:37 
 55. Hankovcová Helena        KAM0350 A OK Kamenice              16:46   + 5:47 
 56. Dočkalová Klára          SJI0250 B OK Jihlava               17:20   + 6:21 
 57. Nádeníčková Iva          NEK0350 A Nejdek Orienteering      17:32   + 6:33 
 58. Vodičková Johana         LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice  17:44   + 6:45 
     Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 1.80 km, 38 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janečková Josefína       EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha        14:30          
  2. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        14:39   + 0:09 
  3. Fantová Kateřina         EKP0256 B VŠTJ Ekonom Praha        15:54   + 1:24 
  4. Šuráňová Pavlína         TZL0257 C SKOB Zlín                16:08   + 1:38 
  5. Šafaříková Lucie         OPI0350 C Orientační sporty Písek  16:39   + 2:09 
  6. Žejdlíková Eliška        LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  17:02   + 2:32 
  7. Janderová Barbora        PGP0251 C SK Praga                 18:42   + 4:12 
  8. Nešporová Marie          TTR0351 C OOB Třebíč               18:56   + 4:26 
  9. Náměstková Radka         EKP0353 C VŠTJ Ekonom Praha        22:02   + 7:32 
 10. Vydrová Lucie            DKP0360 C Oddíl OB Kotlářka        22:20   + 7:50 
 11. Novotná Veronika         OSN0353 C SK Orientační sporty No  23:27   + 8:57 
 12. Baštová Julie            DOR0353 C OK Dobříš                24:27   + 9:57 
--------------------------------------------------------------------------------

D18 1.70 km, 42 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  11:16          
  2. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  11:23   + 0:07 
  3. Opálková Martina         BBM0050 A BETA URSUS Orienteering  11:25   + 0:09 
  4. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        11:27   + 0:11 
  5. Poláková Lenka           SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava      11:40   + 0:24 
  6. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  12:00   + 0:44 
  7. Mašínová Anna            TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec   12:06   + 0:50 
  8. Šafková Sofie            KAM0153 A OK Kamenice              12:26   + 1:10 
  9. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             12:28   + 1:12 
 10. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  12:35   + 1:19 
 11. Špringlová Kamila        TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno        12:36   + 1:20 
 12. Šklíbová Míša            TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec   12:46   + 1:30 
 13. Kroniková Štěpánka       SHK0150 A OK Slavia Hradec Králov  12:54   + 1:38 
 14. Hojná Eliška             SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec    12:57   + 1:41 
 15. Chaloupková Kateřina     CHC0051 A K.O.B. Choceň            13:04   + 1:48 
 16. Warcopová Kateřina       TRI0150 B TJ TŽ Třinec             13:07   + 1:51 
 17. Rýdlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   13:11   + 1:55 
 18. Shánělová Štěpánka       CHC0152 B K.O.B. Choceň            13:17   + 2:01 
 19. Tokárová Regina          VPM0151 A KOS Slavia Plzeň         13:37   + 2:21 
 20. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        13:38   + 2:22 
 21. Ressová Tereza           LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovic  13:39   + 2:23 
 22. Kosíková Eliška          TUR0052 B OOB TJ Turnov            13:40   + 2:24 
 23. Aschermannová Karolína   KAM0051 A OK Kamenice              13:46   + 2:30 
 24. Škáchová Magdalena       DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka        14:03   + 2:47 
 25. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        14:09   + 2:53 
 26. Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                14:10   + 2:54 
 27. Nádeníčková Pavla        NEK0150 A Nejdek Orienteering      14:13   + 2:57 
 28. Štráchalová Diana        KRE0150 B OOB TJ Sokol Křemže      14:14   + 2:58 
 29. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                14:15   + 2:59 
 30. Auermüllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       14:16   + 3:00 
 31. Vejražková Rozárka       SJC0151 A Sportcentrum Jičín       14:39   + 3:23 
 32. Dolejší Kateřina         STB0199 A TJ Stadion Nový Bor      14:52   + 3:36 
 33. Blahová Pavla            DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka        15:02   + 3:46 
 34. Sedláčková Linda         ROZ0050 B OK Roztoky               15:07   + 3:51 
 35. Kejmarová Jana           STH0152 A SK Studenec              15:08   + 3:52 
 36. Štefková Klára           TBM0059 A KOS TJ Tesla Brno        15:41   + 4:25 
 36. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              15:41   + 4:25 
 38. Lugrová Natalie          JPV0066 C Oddíl OS SK Prostějov    15:47   + 4:31 
 39. Kochová Anna             SJC0153 A Sportcentrum Jičín       16:14   + 4:58 
 40. Lučanová Barbora         MAS0051 B KČT Aš                   17:11   + 5:55 
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 1.80 km, 38 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Tereza            SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov n.  13:16          
  2. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        14:34   + 1:18 
  3. Brožková Lucie           KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí      14:53   + 1:37 
  4. Horáková Barbora         VSP0150 B USK Praha                15:33   + 2:17 
  5. Benešová Hana            DKL0050 C KOB Kladno               16:41   + 3:25 
  6. Ševčíková Kateřina       PCB0151 C SKP České Budějovice     18:05   + 4:49 
  7. Holzbachová Lucie        DKP0052 C Oddíl OB Kotlářka        18:07   + 4:51 
  8. Náměstková Denisa        EKP0154 C VŠTJ Ekonom Praha        18:18   + 5:02 
--------------------------------------------------------------------------------

D20 1.80 km, 48 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíkova Tereza        SSU9953 E SK Severka Šumperk       11:04          
  2. Čechová Tereza           KAM9852 E OK Kamenice              11:12   + 0:08 
  3. Chaloupská Barbora       PHK9951 E OK 99 Hradec Králové     11:29   + 0:25 
  4. Zlámalová Nikola         SJC9951 A Sportcentrum Jičín       12:16   + 1:12 
  5. Vyhnálková Barbora       RIC9850 E OB Říčany                12:17   + 1:13 
  6. Sieglová Eliška          PGP9954 R SK Praga                 12:19   + 1:15 
  7. Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno       12:31   + 1:27 
  8. Semrádová Jana           CHC9951 A K.O.B. Choceň            12:36   + 1:32 
  9. Thořová Markéta          TUR9952 A OOB TJ Turnov            12:50   + 1:46 
 10. Janovská Kateřina        PGP9850 R SK Praga                 13:10   + 2:06 
 11. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  13:26   + 2:22 
 12. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        13:43   + 2:39 
 13. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       13:45   + 2:41 
 14. Sokolářová Šárka         TUR9999 A OOB TJ Turnov            13:49   + 2:45 
 15. Svobodová Anna           VTA0151 B SC vebr-sport            14:18   + 3:14 
 16. Vývodová Jana            ASU9852 A Magnus Orienteering      14:20   + 3:16 
 17. Voltrová Alena           ROZ9951 A OK Roztoky               14:27   + 3:23 
 18. Kubecová Kateřina        BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor       14:39   + 3:35 
 19. Fukalová Hana            AOP9850 R Orientační Běh Opava     14:44   + 3:40 
 20. Kinkorová Tereza         LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň      14:54   + 3:50 
 21. Kubíčková Jana           PHK9999 A OK 99 Hradec Králové     15:08   + 4:04 
 22. Nováková Lucie           BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor       15:20   + 4:16 
 23. Knížková Šárka           TJN9852 A OOB TJ Tatran Jablonec   15:23   + 4:19 
 24. Malivánková Eva          ZBM9952 A SK Žabovřesky Brno       15:32   + 4:28 
 25. Čechová Klára            AOP9951 A Orientační Běh Opava     15:48   + 4:44 
 26. Tichá Veronika           TZL9951 A SKOB Zlín                16:12   + 5:08 
 27. Zatloukalová Romana      ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory        16:16   + 5:12 
 28. Staňová Karolína         BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor       16:42   + 5:38 
 29. Klikarová Ivana          DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka        19:25   + 8:21 
 30. Škrlová Kristýna         KRL9954 C Kometa Kralovice         22:06   + 11:02
--------------------------------------------------------------------------------

D20C 1.80 km, 34 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrabánková Zuzana        PGP9950 B SK Praga                 14:21          
  2. Žejdlíková Karolína      LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  17:48   + 3:27 
--------------------------------------------------------------------------------

D21 2.10 km, 72 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horčičková Vendula       LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic  13:53          
  2. Knapová Jana             LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice  14:24   + 0:31 
  3. Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové     14:43   + 0:50 
  4. Indráková Adélka         ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno       14:48   + 0:55 
  5. Štičková Anna            SSU9651 E SK Severka Šumperk       15:13   + 1:20 
  6. Šiková Karolína          LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň      15:14   + 1:21 
  7. Kabáthová Eva            ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno       15:27   + 1:34 
  8. Hiklová Natalia          ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno       15:34   + 1:41 
  8. Teplá Karolína           SHK9251 E OK Slavia Hradec Králov  15:34   + 1:41 
  8. Kozáková Zdenka          TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno        15:34   + 1:41 
 11. Tesařová Markéta         ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno       15:40   + 1:47 
 12. Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov  15:49   + 1:56 
 13. Šiková Barbora           LPM9650 C OK Lokomotiva Plzeň      15:53   + 2:00 
 14. Zháňalová Barbora        ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno       16:05   + 2:12 
 15. Rufferová Iva            TUR8354 R OOB TJ Turnov            16:09   + 2:16 
 16. Gregorová Kamila         CTB8151 E SK OB Chotěboř           16:19   + 2:26 
 17. Vališová Martina         OSN9696 C SK Orientační sporty No  16:20   + 2:27 
 18. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        16:25   + 2:32 
 19. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno       16:38   + 2:45 
 20. Aschermannová Petra      KAM9354 R OK Kamenice              16:43   + 2:50 
 21. Novotná Tereza           PHK9255 C OK 99 Hradec Králové     16:50   + 2:57 
 22. Zvěřinová Martina        LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice  16:52   + 2:59 
 23. Omová Michaela           TUR8153 E OOB TJ Turnov            16:54   + 3:01 
 24. Slavíková Silvie         PGP9751 E SK Praga                 17:06   + 3:13 
 25. Voborníková Alena        CTB9451 E SK OB Chotěboř           17:43   + 3:50 
 26. Šimková Johanka          ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno       17:48   + 3:55 
 27. Dittrichová Petra        KON8787 C KOB Konice               17:53   + 4:00 
 28. Sabelová Markéta         TRI9656 C TJ TŽ Třinec             19:03   + 5:10 
 29. Procházková Zuzana       KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  23:18   + 9:25 
     Rollier Monika           PHK8051 R OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 2.00 km, 48 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Simkovics Anna Nilsson   13A0001 C OLC Wienerwald           12:06          
  2. Doležalová Monika        KAM8851 C OK Kamenice              12:26   + 0:20 
  3. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       12:36   + 0:30 
  4. Pospíšilová Marie        DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka        12:41   + 0:35 
  5. Nováková Tereza          LPU9757 E OK Lokomotiva Pardubice  12:47   + 0:41 
  6. Hančová Petra            LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice  12:57   + 0:51 
  7. Svobodová Lenka          PHK9551 C OK 99 Hradec Králové     12:58   + 0:52 
  8. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                13:00   + 0:54 
  9. Novotná Markéta          PHK9451 C OK 99 Hradec Králové     13:04   + 0:58 
  9. Argalášová Kateřina      TRI9750 R TJ TŽ Třinec             13:04   + 0:58 
 11. Bogarová Adélka          PGP9056 E SK Praga                 13:12   + 1:06 
 12. Čermáková Magdalena      LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovic  13:18   + 1:12 
 13. Procházková Klára        LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice  13:23   + 1:17 
 14. Šimůnková Gabriela       TAP9755 R KOB Tretra Praha         13:29   + 1:23 
 15. Benešová Jana            CTB9452 C SK OB Chotěboř           13:38   + 1:32 
 16. Sklenářová Radka         LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic  13:41   + 1:35 
 17. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                13:46   + 1:40 
 18. Bochenková Martina       DKP8758 C Oddíl OB Kotlářka        13:49   + 1:43 
 19. Krafková Lucie           TUR8650 R OOB TJ Turnov            13:56   + 1:50 
 20. Fundová Eliška           SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov  14:11   + 2:05 
 20. Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice  14:11   + 2:05 
 22. Koporová Petra           ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno       14:14   + 2:08 
 23. Svobodová Barbora        TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec   14:15   + 2:09 
 24. Vernerová Radka          VBM8558 C VSK Mendelu Brno         14:16   + 2:10 
 25. Kožinová Zuzana          PGP9650 C SK Praga                 14:24   + 2:18 
 26. Lavičková Michaela       PGP9656 C SK Praga                 14:31   + 2:25 
 27. Kettnerová Dana          KAM8952 C OK Kamenice              14:33   + 2:27 
 28. Panchártková Tereza      LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  14:45   + 2:39 
 29. Kamenická Kateřina       PHK9353 C OK 99 Hradec Králové     14:50   + 2:44 
 30. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      14:51   + 2:45 
 31. Chovancová Zuzana        TZL9754 C SKOB Zlín                14:56   + 2:50 
 32. Hermannová Anna          TAP9251 C KOB Tretra Praha         15:00   + 2:54 
 33. Neradová Alena           LIT8551 C KOB Litvínov             15:04   + 2:58 
 34. Mádlová Věra             ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno       15:09   + 3:03 
 35. Kožinová Anna            PGP9350 C SK Praga                 15:10   + 3:04 
 35. Kochová Nikola           TUR9358 C OOB TJ Turnov            15:10   + 3:04 
 37. Valešová Jana            CHA9152 C OK Chrastava             15:12   + 3:06 
 38. Veljačiková Hana         PGP9756 C SK Praga                 15:14   + 3:08 
 38. Nieke Corinna            71D9350 C USV TU Dresden           15:14   + 3:08 
 40. Hrstková Vladěna         ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno       15:16   + 3:10 
 41. Kovářová Lenka           LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  15:25   + 3:19 
 42. Masopustová Elis         PGP8656 C SK Praga                 15:39   + 3:33 
 43. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 15:57   + 3:51 
 44. Tihonová Hana            TAP9052 C KOB Tretra Praha         16:00   + 3:54 
 45. Mrštíková Květa          CHT8754 C OOB SK Chrast            16:32   + 4:26 
 46. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                 16:42   + 4:36 
 47. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 C Slavia Liberec orientee  16:46   + 4:40 
 48. Pekárková Monika         RBK9252 C SK Radioklub Blansko     16:53   + 4:47 
 49. Sabine Wareyka           18A001  C WAT                      17:09   + 5:03 
 50. Košárková Iva            PGP8155 C SK Praga                 17:13   + 5:07 
 51. Bozděchová Lenka         PGP8254 C SK Praga                 17:53   + 5:47 
 51. Jirásková Barbora        SHK9050 C OK Slavia Hradec Králov  17:53   + 5:47 
 53. Hendrychová Zuzana       ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno       18:04   + 5:58 
 54. Kašparová Šárka          AOP7251 C Orientační Běh Opava     18:28   + 6:22 
 55. Šňupárková Anna          DKP9652 C Oddíl OB Kotlářka        19:16   + 7:10 
 56. Hlavová Hana             KON8888 R KOB Konice               19:39   + 7:33 
 57. Baierová Hana            OSN8972 C SK Orientační sporty No  19:40   + 7:34 
 58. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač  21:51   + 9:45 
 59. Rydlová Eva              FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  23:55   + 11:49
 60. Nieke Patricia           TUR9552 C OOB TJ Turnov            51:46   + 39:40
     Horová Pavla             LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 1.80 km, 38 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Flašarová Kristýna       PGP9054 C SK Praga                 12:33          
  2. Škarková Kateřina        PGP9955 B SK Praga                 13:09   + 0:36 
  3. Košťálová Petra          DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka        13:24   + 0:51 
  4. Voráčková Lenka          OSN8555 C SK Orientační sporty No  13:32   + 0:59 
  5. Kazdová Lenka            SJC8484 C Sportcentrum Jičín       14:11   + 1:38 
  6. Káninská Markéta         TAP9054 C KOB Tretra Praha         14:23   + 1:50 
  7. Tučková Lucie            DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka        14:43   + 2:10 
  8. Kašparová Lucie          CHT9652 C OOB SK Chrast            14:52   + 2:19 
  9. Balusková Ida            OKP7350 C SK OK 24 Praha           15:44   + 3:11 
 10. Dittrichová Zuzana       KON9175 C KOB Konice               15:45   + 3:12 
 11. Studničná Lenka          7QX8650 C Neregistrovaní - Studni  16:01   + 3:28 
 12. Vlachová Tereza          AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava     16:20   + 3:47 
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 1.80 km, 38 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                 13:42          
  2. Riby Rose                LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  14:01   + 0:19 
  3. Náhlíková Erika          HCE9750 C TJ Hostivice             14:45   + 1:03 
  4. Grundmanová Lenka        CHC8651 C K.O.B. Choceň            16:42   + 3:00 
  5. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        17:32   + 3:50 
  6. Zeman Klára              DCE7950 C KOB Dobřichovice         18:04   + 4:22 
  7. Doušková Vlasta          TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno        20:38   + 6:56 
  8. Sedlatá Kateřina         CHC8951 C K.O.B. Choceň            29:11   + 15:29
--------------------------------------------------------------------------------

D35 1.90 km, 44 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kašková Kateřina         CHA7850 C OK Chrastava             12:42          
  2. Hojná Silvie             SCP7950 C OK Sparta Praha          13:24   + 0:42 
  3. Špičáková Barbora        DKP8250 C Oddíl OB Kotlářka        13:58   + 1:16 
  4. Štěpánková Kateřina      TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno        15:07   + 2:25 
  5. Klimplová Zuzana         LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice  15:24   + 2:42 
  6. Podlipná Veronika        SJC8152 C Sportcentrum Jičín       15:44   + 3:02 
  7. Havlínová Zuzana         SCP8150 C OK Sparta Praha          15:58   + 3:16 
  8. Kozumplíková Alice       RBK8151 C SK Radioklub Blansko     16:08   + 3:26 
  9. Beranová Jana            SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec    17:15   + 4:33 
 10. Martanová Daniela        VLI7452 C Slavia Liberec orientee  18:27   + 5:45 
 11. Slavíčková Lada          JHB7951 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  20:28   + 7:46 
 12. Procházková Jana         DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka        20:44   + 8:02 
 13. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                23:50   + 11:08
 14. Synková Petra            DOK7950 C OK Doksy                 26:49   + 14:07
--------------------------------------------------------------------------------

D40 1.90 km, 44 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        13:57          
  2. Šimšová Jana             MFP7651 C Matfyz Praha             14:11   + 0:14 
  3. Teringlová Martina       VCB7851 C OB České Budějovice      14:32   + 0:35 
  4. Hulcová Pavla            KSH7753 C OB Kašperské Hory        14:34   + 0:37 
  5. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  14:36   + 0:39 
  6. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  14:46   + 0:49 
  6. Lošťáková Ivana          LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  14:46   + 0:49 
  8. Vildmonová Pavla         PGP7454 C SK Praga                 15:00   + 1:03 
  9. Míková Lenka             VCB7653 C OB České Budějovice      15:22   + 1:25 
 10. Ondráčková Veronika      EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha        15:31   + 1:34 
 11. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        15:34   + 1:37 
 12. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  15:39   + 1:42 
 13. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 16:17   + 2:20 
 14. Švíglerová Pavla         LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice  16:26   + 2:29 
 15. Kubečková Zdena          PHK7551 C OK 99 Hradec Králové     16:59   + 3:02 
 16. Brožková Květa           KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí      17:56   + 3:59 
 17. Pachnerová Dominika      CHA7750 C OK Chrastava             18:00   + 4:03 
 18. Richtrová Lucie          VPM7451 C KOS Slavia Plzeň         18:23   + 4:26 
 19. Rydlová Jana             VIC7752 C OB Vizovice              18:32   + 4:35 
 20. Karlová Kateřina         JIL7553 C OK Jilemnice             18:41   + 4:44 
 21. Šimková Markéta          LME7755 C SK Los Mělník            18:44   + 4:47 
 22. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650 C Báječné ženy v orientač  18:45   + 4:48 
 23. Zakouřilová Helena       VSP7453 C USK Praha                19:03   + 5:06 
 24. Janderová Markéta        SOB7750 C SOBSA                    19:19   + 5:22 
 25. Veselá Eva               VCB7853 C OB České Budějovice      19:22   + 5:25 
 26. Kalousová Radka          EKP7550 C VŠTJ Ekonom Praha        19:47   + 5:50 
 27. Dolejší Lenka            STB7499 C TJ Stadion Nový Bor      19:49   + 5:52 
 28. Svítilová Pavla          BZP7750 C Báječné ženy v orientač  20:03   + 6:06 
 29. Blažková Markéta         SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec    22:44   + 8:47 
 30. Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                23:58   + 10:01
 31. Brandejsová Petra        DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka        24:39   + 10:42
 32. Vránová Helena           UOL7652 C SOB Olomouc              26:41   + 12:44
 33. Janoušková Iveta         BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor       28:54   + 14:57
 34. Haľková Jarka            5RC7753 C Báječné ženy v orientač  29:10   + 15:13
 35. Synková Šárka            DOK7650 C OK Doksy                 32:40   + 18:43
     Urbanová Edita           STE7454 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Bartošová Jana           MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně      DISK          
     Papicová Silvie          BZP7651 C Báječné ženy v orientač   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 1.80 km, 26 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Eckardt Cornelia         71D6900 C USV TU Dresden           12:51          
  2. Křivdová Lenka           CHC7251 C K.O.B. Choceň            13:24   + 0:33 
  3. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 13:26   + 0:35 
  4. Chaloupská Pavlína       PHK7051 C OK 99 Hradec Králové     13:49   + 0:58 
  5. Straube Hanka            31D7350 C SV Lengefeld             13:52   + 1:01 
  5. Chupeková Silvia         VZA7251 C Slávia ŽU Žilina         13:52   + 1:01 
  7. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      14:03   + 1:12 
  8. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         14:11   + 1:20 
  8. Horčičková Eva           UOL7051 C SOB Olomouc              14:11   + 1:20 
 10. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        14:37   + 1:46 
 11. Kroniková Jana           SHK7350 C OK Slavia Hradec Králov  14:49   + 1:58 
 12. Sieglová Dagmar          MFP7050 C Matfyz Praha             14:54   + 2:03 
 13. Zurynková Jana           EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha        15:10   + 2:19 
 14. Zelenin Jekaterina       29D7050 C USG Chemnitz             15:11   + 2:20 
 15. Kostková Jana            AOP7151 C Orientační Běh Opava     15:43   + 2:52 
 16. Škáchová Petra           KAM7054 C OK Kamenice              15:49   + 2:58 
 17. Koberová Lenka           LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice  15:58   + 3:07 
 18. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    16:17   + 3:26 
 19. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  16:39   + 3:48 
 20. Hojná Tereza             SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec    16:40   + 3:49 
 21. Nová Jana                DOR7150 C OK Dobříš                16:52   + 4:01 
 22. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              17:00   + 4:09 
 23. Bialeková Martina        LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun     17:17   + 4:26 
 24. Benešová Jaroslava       DKL7050 C KOB Kladno               17:18   + 4:27 
 25. Dulovcová Marie          KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže      17:20   + 4:29 
 26. Demlová Jitka            LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice  17:29   + 4:38 
 27. Náměstková Veronika      EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha        17:42   + 4:51 
 28. Sedláčková Petra         ROZ7050 C OK Roztoky               18:35   + 5:44 
 29. Pipková Táňa             LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice  18:37   + 5:46 
 30. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  18:51   + 6:00 
 31. Jírová Monika            ROZ7350 C OK Roztoky               19:02   + 6:11 
 32. Horáková Lenka           VSP7255 C USK Praha                19:32   + 6:41 
 33. Nešporová Marie          TTR7251 C OOB Třebíč               19:41   + 6:50 
 33. Gottfriedová Marcela     VCB7055 C OB České Budějovice      19:41   + 6:50 
 35. Kamírová Gabriela        LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  19:53   + 7:02 
 36. Tichá Dagmar             DKP7250 C Oddíl OB Kotlářka        20:51   + 8:00 
 37. Petýrková Pavlína        BZP7351 C Báječné ženy v orientač  21:33   + 8:42 
 38. Kubecová Jana            STB7399 C TJ Stadion Nový Bor      21:35   + 8:44 
 39. Šabatová Jana            SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.  21:39   + 8:48 
 40. Kaděrová Barbora         HAV7051 C OB Havířov               21:44   + 8:53 
 41. Žandová Hana             CTB7052 C SK OB Chotěboř           23:16   + 10:25
 42. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava      23:21   + 10:30
 43. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod          23:56   + 11:05
 44. Žejdlíková Jitka         LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  24:12   + 11:21
 45. Blahová Markéta          EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha        26:57   + 14:06
     Pavlů Veronika           PGP6950 C SK Praga                  DISK          
     Krotilová Magdaléna      BZP7150 C Báječné ženy v orientač   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50 1.80 km, 34 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Petra            PHK6651 C OK 99 Hradec Králové     12:31          
  2. Barcíková Renáta         AOP6753 C Orientační Běh Opava     14:18   + 1:47 
  3. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              15:23   + 2:52 
  4. Vričanová Sylva          HAV6751 C OB Havířov               15:27   + 2:56 
  5. Němečková Jarmila        VSP6650 C USK Praha                15:44   + 3:13 
  6. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         16:32   + 4:01 
  7. Šoupová Jana             LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň      17:32   + 5:01 
  8. Müller-Wenzke Astrid     71D6851 C USV TU Dresden           18:03   + 5:32 
  9. Koucká Ivana             EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha        18:25   + 5:54 
 10. Řadová Jaromíra          DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka        18:27   + 5:56 
 11. Štorková Simona          JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov    18:48   + 6:17 
 12. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  19:10   + 6:39 
 13. Semrádová Jitka          CHC6651 C K.O.B. Choceň            19:25   + 6:54 
 14. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  19:26   + 6:55 
 15. Hadačová Gabriela        AOP6751 C Orientační Běh Opava     21:53   + 9:22 
 16. Nieke Sabine             71D6651 C USV TU Dresden           27:02   + 14:31
     Halířová Eva             BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Janečková Dagmar         EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
     Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.80 km, 34 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zuzánková Růžena         TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec   14:47          
  2. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          15:26   + 0:39 
  3. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       15:36   + 0:49 
  4. Bochenková Jana          DOR6150 C OK Dobříš                16:56   + 2:09 
  5. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               17:09   + 2:22 
  6. Davi Jana                ASU6199 C Magnus Orienteering      17:33   + 2:46 
  7. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            18:26   + 3:39 
  8. Tihonová Jindra          TAP6253 C KOB Tretra Praha         18:42   + 3:55 
  9. Bialožytová Pavla        TRI6350 C TJ TŽ Třinec             19:03   + 4:16 
 10. Hanušová Jitka           LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  19:58   + 5:11 
 11. Malačková Jana           DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka        20:01   + 5:14 
 12. Kovářová Alena           LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  22:02   + 7:15 
 13. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 22:35   + 7:48 
 14. Kujanová Martina         BZP5850 C Báječné ženy v orientač  25:02   + 10:15
 15. Chloupková Jana          SLP5951 C OOB Slavia Praha         26:17   + 11:30
 16. Strachotová Eva          ASU6099 C Magnus Orienteering      28:10   + 13:23
 17. Sochorová Hana           HAV6250 C OB Havířov               30:51   + 16:04
 18. Nováková Pavla           DOK5950 C OK Doksy                 32:40   + 17:53
     Sládková Eva             TEH5751 C Sokol Tehov               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D60 1.80 km, 38 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuleva Angelina          2HD5750 C Angy OL                  13:55          
  2. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  14:59   + 1:04 
  3. Fantová Libuše           EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha        16:17   + 2:22 
  4. Víchová Ladislava        LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice  16:58   + 3:03 
  5. Zelená Markéta           PGP5850 C SK Praga                 17:10   + 3:15 
  6. Mrázková Ivana           DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka        17:29   + 3:34 
  7. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         18:06   + 4:11 
  8. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        18:12   + 4:17 
  9. Opavová Stanislava       MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně     18:23   + 4:28 
 10. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         19:05   + 5:10 
 11. Šedivá Miroslava         EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha        19:15   + 5:20 
 12. Svobodná Eva             DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka        19:27   + 5:32 
 13. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          21:26   + 7:31 
 14. Mágrová Ivana            LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov   22:46   + 8:51 
 15. Klusáková Jitka          DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka        22:49   + 8:54 
 16. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          23:13   + 9:18 
 17. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        23:19   + 9:24 
 18. Jelínková Radana         PGP5851 C SK Praga                 23:55   + 10:00
 19. Beranová Vlasta          UVP5450 C Slovan Praha             24:46   + 10:51
 20. Eremiášová Jana          TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno        26:23   + 12:28
 21. Patáková Mária           KSH5751 C OB Kašperské Hory        27:13   + 13:18
 22. Salajková Věra           LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav B  28:39   + 14:44
 23. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  29:58   + 16:03
--------------------------------------------------------------------------------

D65 1.60 km, 34 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Helena       TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno        17:26          
  2. Úlehlová Ivana           BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor       18:26   + 1:00 
  3. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  18:55   + 1:29 
  4. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                19:01   + 1:35 
  5. Omová Jana               TUR5150 C OOB TJ Turnov            20:16   + 2:50 
  6. Stehnová Hana            DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka        24:35   + 7:09 
  7. Tomanová Jana            LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav B  26:47   + 9:21 
  8. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  29:08   + 11:42
  9. Podhorská Věra           SJI5252 C OK Jihlava               43:39   + 26:13
--------------------------------------------------------------------------------

D70 1.60 km, 34 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice  19:44          
  2. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 22:36   + 2:52 
  3. Lohrová Jarmila          SCP4650 C OK Sparta Praha          23:05   + 3:21 
  4. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         27:18   + 7:34 
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 1.40 km, 24 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Světnický Antonín        STE0800 C SK SKI-OB Šternberk      10:47          
  2. Svítil Martin            PGP0903 C SK Praga                 11:08   + 0:21 
  3. Kučera Teodor            DOR0800 C OK Dobříš                11:21   + 0:34 
  4. Víteček Šimon            DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka        11:29   + 0:42 
  5. Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                 12:07   + 1:20 
  6. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          12:55   + 2:08 
  7. Hofhanzl Antonín         RUZ0902 C TJ Růžená                14:41   + 3:54 
  8. Brandejs Štěpán          DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka        14:45   + 3:58 
  9. Engel Adam               DKP0910 C Oddíl OB Kotlářka        14:57   + 4:10 
 10. Horáček Martin           DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka        15:10   + 4:23 
 11. Novotný Kryštof          PHK1002 C OK 99 Hradec Králové     16:23   + 5:36 
 12. Pazderník Tomáš          OPI0800 C Orientační sporty Písek  17:34   + 6:47 
 13. Švarc František          DKP0911 C Oddíl OB Kotlářka        19:01   + 8:14 
 14. Škorpil Marek            HOR0900 C TJ Jiskra Hořice         19:55   + 9:08 
 15. Komín Matyáš             DKL0901 C KOB Kladno               20:00   + 9:13 
 16. Schnabl Petr             RIC0802 C OB Říčany                21:10   + 10:23
 17. Minařík Josef            VCB0903 C OB České Budějovice      25:18   + 14:31
 18. Venhoda Lukáš            SJI0801 C OK Jihlava               26:16   + 15:29
 19. Vojkůvka Matěj           DOR0804 C OK Dobříš                29:32   + 18:45
 20. Veljačik Jonáš           SCP0800 C OK Sparta Praha          29:51   + 19:04
 21. Beran Antonín            SJH1101 C SJH Jindřichův Hradec    30:45   + 19:58
 22. Vojkůvka Filip           DOR0902 C OK Dobříš                32:31   + 21:44
 23. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                32:36   + 21:49
 24. Janata Matěj             DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka        37:42   + 26:55
 25. Šmahel Tadeáš            OPI1000 C Orientační sporty Písek  37:49   + 27:02
 26. Van Dongen Tim           DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka        40:06   + 29:19
 27. Lazar David              RIC1001 C OB Říčany                45:34   + 34:47
 28. Vaníček Ondřej           DLP0903 C OOB TJ Dukla Praha       53:01   + 42:14
     Hulec František          KSH1101 C OB Kašperské Hory         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 1.80 km, 38 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koča Vojtěch             ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno       12:29          
  2. Elleder David            DKP0605 C Oddíl OB Kotlářka        14:58   + 2:29 
  3. Machar Eda               DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka        15:04   + 2:35 
  4. Tichý Hubert             DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka        15:05   + 2:36 
  5. Horák Martin             VSP0601 C USK Praha                15:53   + 3:24 
  6. Šmelík Daniel            LCE0704 C OOB TJ Slovan Luhačovic  16:11   + 3:42 
  7. Machar Matěj             DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka        17:24   + 4:55 
  8. Teringl Vojtěch          VCB0702 B OB České Budějovice      18:12   + 5:43 
  9. Strnad Jakub             OLP0700 C PSK Olymp Praha          18:26   + 5:57 
 10. Svítil Patrik            PGP0706 C SK Praga                 18:57   + 6:28 
 11. Salinger Jakub           DKP0715 C Oddíl OB Kotlářka        19:10   + 6:41 
 12. Dolák Jakub              DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka        19:20   + 6:51 
 13. Jandera Kryštof          PGP0700 C SK Praga                 19:42   + 7:13 
 14. Studnička Jakub          DKP0718 C Oddíl OB Kotlářka        20:37   + 8:08 
 15. Svoboda Filip            DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka        22:10   + 9:41 
 16. Petit Rémi               OPI0602 C Orientační sporty Písek  22:22   + 9:53 
 17. Daněk Jan                DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka        24:45   + 12:16
 18. Procházka Vít            DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka        24:52   + 12:23
 19. Rippl Matouš             DKP0608 C Oddíl OB Kotlářka        25:18   + 12:49
 20. Krogman Tadeáš           DKP0609 C Oddíl OB Kotlářka        27:10   + 14:41
 21. Lazar Tomáš              RIC0704 C OB Říčany                27:13   + 14:44
 22. Pohl Lukáš               TAP0703 C KOB Tretra Praha         27:29   + 15:00
 23. Vaníček Petr             DLP0700 C OOB TJ Dukla Praha       30:25   + 17:56
 24. Schnabl Jakub            RIC0706 C OB Říčany                36:38   + 24:09
     Ledinský Matěj           DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 1.90 km, 28 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kabát Martin             PGP0408 B SK Praga                 10:59          
  1. Blaha Jiří               EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha        10:59   + 0:00 
  3. Čtrnáct František        PGP0401 B SK Praga                 11:24   + 0:25 
  4. Gryc Ondřej              TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno        11:44   + 0:45 
  5. Janda Jakub              DOR0403 B OK Dobříš                12:10   + 1:11 
  6. Blaha Michal             EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha        12:41   + 1:42 
  7. Gregor Jáchym            RUZ0400 B TJ Růžená                12:53   + 1:54 
  8. Petrilák Matouš          DOR0409 B OK Dobříš                12:56   + 1:57 
  9. Vítek Matěj              SJI0500 B OK Jihlava               13:24   + 2:25 
 10. Zakouřil Matyáš          VSP0400 B USK Praha                13:28   + 2:29 
 11. Štorek Jan               JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov    13:43   + 2:44 
 12. Nouza Michal             SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec    14:07   + 3:08 
 13. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                14:09   + 3:10 
 14. Šubrt Vojtěch            DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka        14:23   + 3:24 
 15. Smolka Jakub             TAP0500 C KOB Tretra Praha         14:32   + 3:33 
 16. Jíra Filip               ROZ0500 B OK Roztoky               15:40   + 4:41 
 17. Vališ Vojtěch            LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice  16:10   + 5:11 
 18. Doucha Martin            SNA0501 B TJ START Náchod          16:18   + 5:19 
 19. Hřivna Ondřej            PGP0505 C SK Praga                 27:21   + 16:22
 20. Nešpor Jiří              TTR0502 B OOB Třebíč               27:42   + 16:43
 21. Schnabl David            RIC0508 C OB Říčany                28:15   + 17:16
 22. Hronza Štěpán            DOR0501 C OK Dobříš                65:17   + 54:18
--------------------------------------------------------------------------------

H16 1.80 km, 40 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        10:08          
  2. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  10:12   + 0:04 
  3. Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                 10:20   + 0:12 
  4. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         10:27   + 0:19 
  5. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     10:31   + 0:23 
  5. Chaloupský Jakub         PHK0302 A OK 99 Hradec Králové     10:31   + 0:23 
  7. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia Plzeň         10:38   + 0:30 
  8. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk      10:40   + 0:32 
  8. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  10:40   + 0:32 
 10. Šimša Martin             PGP0309 A SK Praga                 10:43   + 0:35 
 11. Matuš Vít                VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně  10:46   + 0:38 
 12. Waněk Hubert             LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice  10:54   + 0:46 
 13. Melišík Martin           TAP0200 A KOB Tretra Praha         10:55   + 0:47 
 14. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  10:56   + 0:48 
 15. Hájek Kryštof            TUR0212 A OOB TJ Turnov            10:57   + 0:49 
 15. Milán Jakub              TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno        10:57   + 0:49 
 17. Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno       11:11   + 1:03 
 17. Tkáč Matěj               TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec   11:11   + 1:03 
 19. Doležal Matyáš           STE0208 A SK SKI-OB Šternberk      11:15   + 1:07 
 20. Mayer Šimon              KSH0202 A OB Kašperské Hory        11:16   + 1:08 
 21. Link Lukáš               STH0205 A SK Studenec              11:17   + 1:09 
 22. Kučera Jáchym            DOR0301 A OK Dobříš                11:18   + 1:10 
 23. Valík Adam               AOP0301 A Orientační Běh Opava     11:20   + 1:12 
 24. Tokár Radim              VPM0300 A KOS Slavia Plzeň         11:21   + 1:13 
 25. Haltof Marek             TRI0200 A TJ TŽ Třinec             11:22   + 1:14 
 26. Hojný Jáchym             SJH0301 A SJH Jindřichův Hradec    11:23   + 1:15 
 27. Spěváček Vojtěch         VPM0205 A KOS Slavia Plzeň         11:24   + 1:16 
 28. Haas Filip               LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice  11:28   + 1:20 
 29. Švarc Antonín            DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka        11:33   + 1:25 
 30. Čech Vít                 AOP0302 A Orientační Běh Opava     11:34   + 1:26 
 31. Vitebský Lukáš           TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec   11:35   + 1:27 
 32. Štěrba Marek             SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary   11:40   + 1:32 
 32. Štefan Vít               STH0202 A SK Studenec              11:40   + 1:32 
 34. Urbánek Adam             ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno       11:46   + 1:38 
 35. Rusin Vojtěch            LPU0321 A OK Lokomotiva Pardubice  11:57   + 1:49 
 36. Svoboda Radek            STE0207 A SK SKI-OB Šternberk      12:00   + 1:52 
 37. Doušek Tomáš             TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno        12:03   + 1:55 
 38. Mrskoč Marek             LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice  12:04   + 1:56 
 39. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      12:06   + 1:58 
 40. Hřivna Jakub             PGP0305 A SK Praga                 12:08   + 2:00 
 41. Škácha Vít               KAM0309 A OK Kamenice              12:15   + 2:07 
 42. Hecl František           KSU0201 A Klub vytrvalostních spo  12:17   + 2:09 
 42. Štorek David             JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov    12:17   + 2:09 
 44. Kožina Štěpán            PGP0300 A SK Praga                 12:20   + 2:12 
 44. Macek Ondřej             LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice  12:20   + 2:12 
 46. Sedláček Jaroslav        DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka        12:22   + 2:14 
 47. Kohoutek Oldřich         BSO0301 B KOB Baník Sokolov        12:23   + 2:15 
 48. Šauli Filip              VPM0301 A KOS Slavia Plzeň         12:25   + 2:17 
 49. Lička Adam               TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno        12:28   + 2:20 
 50. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  12:36   + 2:28 
 51. Krpata Michal            LPU0403 A OK Lokomotiva Pardubice  12:37   + 2:29 
 52. Gajda Martin             KAM0405 A OK Kamenice              12:45   + 2:37 
 53. Štábl Adam               KSU0401 A Klub vytrvalostních spo  12:57   + 2:49 
 54. Fábera David             SHK0305 A OK Slavia Hradec Králov  13:22   + 3:14 
 55. Novák Jakub              KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže      13:49   + 3:41 
 56. Tkáč Juraj               SJI0200 B OK Jihlava               13:58   + 3:50 
 57. Oncirk Jan               ONO0301 A SKOB Ostrov              14:10   + 4:02 
 58. Peterka Jakub            LLI0404 A TJ Loko Liberec          14:12   + 4:04 
 59. Oujezdský Matyáš         ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno       15:05   + 4:57 
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 1.80 km, 26 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        11:21          
  2. Bialožyt Marek           TRI0301 B TJ TŽ Třinec             11:28   + 0:07 
  3. Škvor Adam               KAM0202 B OK Kamenice              11:47   + 0:26 
  4. Novotný Tomáš            TTR0305 C OOB Třebíč               12:28   + 1:07 
  5. Mareš Albert             DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka        12:42   + 1:21 
  6. Pobuda Vojtěch           SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec    12:54   + 1:33 
  7. Musil Štěpán             TBM0305 B KOS TJ Tesla Brno        12:59   + 1:38 
  8. Novotný Vojtěch          TTR0203 C OOB Třebíč               13:51   + 2:30 
  9. Vébr Tomáš               HAV0200 C OB Havířov               14:42   + 3:21 
 10. Venhoda Matěj            SJI0301 B OK Jihlava               14:52   + 3:31 
 11. Horák Pavel              VSP0301 C USK Praha                14:56   + 3:35 
 12. Hronza Jakub             DOR0300 C OK Dobříš                14:58   + 3:37 
 13. Vališ Jan                LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice  15:12   + 3:51 
 14. Řehoř Vojta              TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec   15:50   + 4:29 
 15. Šabata Radek             SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.  16:05   + 4:44 
--------------------------------------------------------------------------------

H18 2.00 km, 68 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  12:15          
  2. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             12:24   + 0:09 
  3. Féder Medard             LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovic  12:34   + 0:19 
  4. Adámek Filip             ABM0101 A KOB ALFA Brno            12:38   + 0:23 
  5. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      12:40   + 0:25 
  5. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              12:40   + 0:25 
  7. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  12:43   + 0:28 
  8. Volák Ondřej             LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice  12:52   + 0:37 
  9. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       13:01   + 0:46 
 10. Šafka Sebastian          KAM0101 A OK Kamenice              13:07   + 0:52 
 11. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 13:10   + 0:55 
 12. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       13:12   + 0:57 
 13. Valík Tomáš              AOP0001 A Orientační Běh Opava     13:16   + 1:01 
 14. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            13:17   + 1:02 
 15. Melichar Petr            LLI0001 A TJ Loko Liberec          13:20   + 1:05 
 16. Měšťan Ondřej            TAP0100 A KOB Tretra Praha         13:31   + 1:16 
 17. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               13:37   + 1:22 
 18. Tuharský Erik            TRI0100 A TJ TŽ Třinec             13:45   + 1:30 
 19. Bílý Jakub               LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  13:48   + 1:33 
 20. Janda Ondřej             DOR0100 A OK Dobříš                13:53   + 1:38 
 21. Nagy Josef               TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec   14:00   + 1:45 
 22. Synek Antonín            DOK0001 A OK Doksy                 14:05   + 1:50 
 23. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        14:06   + 1:51 
 24. Tichý Radomír            SHK0000 A OK Slavia Hradec Králov  14:09   + 1:54 
 25. Mareš Vít                BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor       14:15   + 2:00 
 26. Budský Ondřej            TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec   14:27   + 2:12 
 27. Ježek Jakub              JIL0104 A OK Jilemnice             14:29   + 2:14 
 28. Panovec Kryštof          LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovic  14:54   + 2:39 
 29. Kovařík Martin           TRI0101 A TJ TŽ Třinec             15:23   + 3:08 
 30. Zentrich Dušan           LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovic  15:30   + 3:15 
 31. Gottstein Jonáš          JIL0107 A OK Jilemnice             15:43   + 3:28 
 32. Buk Petr                 ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem  15:46   + 3:31 
 33. Bartoš Václav            MLA0101 B MLOK Mariánské Lázně     15:55   + 3:40 
 34. Valenta Adam             OPI0102 B Orientační sporty Písek  16:12   + 3:57 
 35. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  16:22   + 4:07 
 36. Babišta Antonín          KSU0111 B Klub vytrvalostních spo  16:36   + 4:21 
 36. Bek Jiří                 CHA0103 A OK Chrastava             16:36   + 4:21 
 38. Klement David            DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka        17:01   + 4:46 
 39. Galbavý Matěj            PHK0007 A OK 99 Hradec Králové     17:16   + 5:01 
 40. Rajnoha David            TBM0003 A KOS TJ Tesla Brno        17:28   + 5:13 
 41. Paleček Ondřej           LPU0105 B OK Lokomotiva Pardubice  18:33   + 6:18 
     Milán Tomáš              ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Růta Matyáš              TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 1.80 km, 34 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Siegl Matyáš             PGP0104 B SK Praga                 10:13          
  2. Klaška Martin            DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka        10:40   + 0:27 
  3. Kunckel Konstantin       71D0001 C USV TU Dresden           10:44   + 0:31 
  4. Novák Přemysl            DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka        11:21   + 1:08 
  5. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                11:58   + 1:45 
  6. Meduna Jakub             DOK0000 C OK Doksy                 20:52   + 10:39
--------------------------------------------------------------------------------

H20 2.20 km, 70 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivda Tomáš             CHC9901 E K.O.B. Choceň            12:32          
  2. Sýkora Vojtěch           LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic  13:11   + 0:39 
  3. Horčička Vít             STE9919 A SK SKI-OB Šternberk      13:19   + 0:47 
  4. Hirš Otakar              ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno       13:25   + 0:53 
  5. Vystavěl Ondřej          JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov    13:50   + 1:18 
  6. Chupek Jakub             JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov    13:52   + 1:20 
  6. Bendák Jan               PHK9800 R OK 99 Hradec Králové     13:52   + 1:20 
  8. Koštejn Vít              DOK9800 R OK Doksy                 14:03   + 1:31 
  9. Černocký Libor           LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovic  14:29   + 1:57 
 10. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno       14:30   + 1:58 
 11. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     14:41   + 2:09 
 12. Sláma Dušan              ASU9843 R Magnus Orienteering      14:44   + 2:12 
 13. Thoř Tomáš               TUR9904 A OOB TJ Turnov            14:50   + 2:18 
 14. Klein Cedrik             71D9901 C USV TU Dresden           15:10   + 2:38 
 15. Kavalír Jáchym           PHK9901 A OK 99 Hradec Králové     15:12   + 2:40 
 16. Karatsiolis Kryštof      TUR9901 A OOB TJ Turnov            15:48   + 3:16 
 17. Škvor Ota                KAM9900 A OK Kamenice              15:52   + 3:20 
 18. Vopařil Jan              LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovic  15:58   + 3:26 
 18. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.  15:58   + 3:26 
 20. Šenkýř Matěj             SJI9902 A OK Jihlava               16:01   + 3:29 
 21. Sabol Josef              CTB9902 B SK OB Chotěboř           16:18   + 3:46 
 22. Šrámek Ondřej            KSU9909 A Klub vytrvalostních spo  16:20   + 3:48 
 23. Gebrt Jan                SHK9801 R OK Slavia Hradec Králov  16:21   + 3:49 
 24. Gilík Marek              SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava      16:28   + 3:56 
 25. Novotný Marek            TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec   16:56   + 4:24 
 26. Starý Ondra              PHK9813 A OK 99 Hradec Králové     16:58   + 4:26 
 27. Komenda Jan              ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno       17:02   + 4:30 
 28. Locker Tomáš             SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov n.  17:08   + 4:36 
 29. Pelikán Lukáš            DKL9802 B KOB Kladno               17:35   + 5:03 
 30. Bräuer Dennis            31D9900 C SV Lengefeld             18:30   + 5:58 
 31. Hrouda Matěj             JIL9804 A OK Jilemnice             18:43   + 6:11 
 32. Ježek Vít                JIL9903 B OK Jilemnice             19:05   + 6:33 
 33. Melichar Vojtěch         LLI9802 A TJ Loko Liberec          20:24   + 7:52 
 34. Vondruška Jan            VTA0001 B SC vebr-sport            21:49   + 9:17 
     Vandas Daniel            PHK9805 E OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Ransdorf Jakub           TAP9805 B KOB Tretra Praha          DISK          
     Jíra Tomáš               KAM9802 A OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20C 2.00 km, 48 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ridzoň Daniel            DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka        13:37          
--------------------------------------------------------------------------------

H21 2.60 km, 84 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Král Vojtěch             SSU8841 E SK Severka Šumperk       14:06          
  2. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno       14:31   + 0:25 
  3. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       14:45   + 0:39 
  4. Minář Marek              ASU9444 E Magnus Orienteering      14:58   + 0:52 
  5. Brlica Pavel             ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno       15:10   + 1:04 
  6. Procházka Jan            PGP8407 E SK Praga                 15:17   + 1:11 
  7. Navrátil Šimon           PGP9702 R SK Praga                 15:20   + 1:14 
  8. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice  15:28   + 1:22 
  9. Kubát Pavel              PHK9101 E OK 99 Hradec Králové     15:29   + 1:23 
 10. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk       15:32   + 1:26 
 11. Kettner Vojtěch          KAM9601 E OK Kamenice              15:39   + 1:33 
 12. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice  15:43   + 1:37 
 13. Rollier Baptiste         PHK8200 E OK 99 Hradec Králové     15:44   + 1:38 
 14. Schuster Marek           SSU9303 E SK Severka Šumperk       15:58   + 1:52 
 15. Mrázek Jan               SJC8102 E Sportcentrum Jičín       15:59   + 1:53 
 16. Smola Michal             TZL8131 C SKOB Zlín                16:01   + 1:55 
 17. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering      16:03   + 1:57 
 18. Flašar Jan               PGP8610 R SK Praga                 16:08   + 2:02 
 19. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno       16:14   + 2:08 
 20. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň      16:25   + 2:19 
 21. Hradec Pavel             TUR8801 E OOB TJ Turnov            16:28   + 2:22 
 22. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec             16:29   + 2:23 
 23. Procházka David          LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice  16:41   + 2:35 
 24. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        16:57   + 2:51 
 25. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              16:58   + 2:52 
 26. Rusý Tomáš               KAM9301 C OK Kamenice              17:14   + 3:08 
 27. Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno       17:32   + 3:26 
 28. Kolovský František       LPM9202 E OK Lokomotiva Plzeň      17:44   + 3:38 
 29. Remeš Petr               SHK9403 C OK Slavia Hradec Králov  17:55   + 3:49 
 30. Vištejn Jiří             LPM9304 C OK Lokomotiva Plzeň      18:41   + 4:35 
 31. Doležel Ondřej           STE9202 C SK SKI-OB Šternberk      19:35   + 5:29 
 32. Šmahel Lukáš             OPI7800 C Orientační sporty Písek  26:56   + 12:50
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 2.30 km, 64 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Glaner Franz             18A     C WAT                      14:00          
  2. Zbranek Roman            TZL8808 R SKOB Zlín                14:03   + 0:03 
  3. Semrád Ladislav          CHC9701 R K.O.B. Choceň            14:11   + 0:11 
  4. Kamenický Matěj          LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice  14:19   + 0:19 
  5. Zakouřil Vít             TUR9301 C OOB TJ Turnov            14:22   + 0:22 
  6. Mokrý Stanislav          ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno       14:24   + 0:24 
  7. Glonek Jakub             AOP9602 R Orientační Běh Opava     14:28   + 0:28 
  8. Leideck Karsten          71D8600 C USV TU Dresden           14:33   + 0:33 
  9. Kretzschmar Matthias     18D9001 C Post SV Dresden          14:35   + 0:35 
 10. Chromý Adam              TBM8841 R KOS TJ Tesla Brno        14:38   + 0:38 
 11. Zimmermann Jakub         KON8911 C KOB Konice               14:41   + 0:41 
 11. Kettner Lukáš            KAM9403 C OK Kamenice              14:41   + 0:41 
 13. Pauser Jakob             32A     C HSV OL Wiener Neustadt   14:42   + 0:42 
 14. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                 14:43   + 0:43 
 15. Simkovics Erik Nilsson   13A0002 C OLC Wienerwald           14:46   + 0:46 
 15. Argaláš Michal           TRI9301 C TJ TŽ Třinec             14:46   + 0:46 
 17. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 14:50   + 0:50 
 18. Landovský Jakub          PGP9601 C SK Praga                 15:00   + 1:00 
 18. Wolf Daniel              TUR9100 C OOB TJ Turnov            15:00   + 1:00 
 20. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast            15:02   + 1:02 
 21. Burda Matěj              BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor       15:03   + 1:03 
 22. Křivda Martin            CHC9501 C K.O.B. Choceň            15:04   + 1:04 
 23. Čermák Jan               LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice  15:10   + 1:10 
 24. Kelbl Vladimír           ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno       15:13   + 1:13 
 25. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic  15:15   + 1:15 
 26. Luštický Martin          TUR8700 C OOB TJ Turnov            15:20   + 1:20 
 27. Netuka Vojtěch           SHK9701 R OK Slavia Hradec Králov  15:21   + 1:21 
 28. Grundman Vojtěch         CHC8801 C K.O.B. Choceň            15:29   + 1:29 
 29. Skoupý Jan               STE9411 C SK SKI-OB Šternberk      15:30   + 1:30 
 30. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     15:31   + 1:31 
 31. Oľhava Rastislav         ASU8949 C Magnus Orienteering      15:32   + 1:32 
 32. Perknovský Radim         JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov    15:35   + 1:35 
 33. Kos Tomáš                LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice  15:37   + 1:37 
 34. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 15:41   + 1:41 
 35. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové     15:44   + 1:44 
 36. Švirák Ondřej            ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno       15:46   + 1:46 
 36. Dlabaja Tomáš            TUR8303 R OOB TJ Turnov            15:46   + 1:46 
 38. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha           15:47   + 1:47 
 39. Šabatka Zdeněk           PHK8900 C OK 99 Hradec Králové     15:48   + 1:48 
 40. Baier Martin             TUR7603 C OOB TJ Turnov            15:54   + 1:54 
 41. Mikel David              TZL9703 C SKOB Zlín                15:55   + 1:55 
 41. Novák Daniel             DOK8700 C OK Doksy                 15:55   + 1:55 
 43. Pova Ondřej              KRL9304 C Kometa Kralovice         15:57   + 1:57 
 44. Žaloudek Petr            SJC8309 C Sportcentrum Jičín       15:59   + 1:59 
 45. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka        16:00   + 2:00 
 46. Kozák Osvald             TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno        16:01   + 2:01 
 47. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno       16:02   + 2:02 
 48. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo  16:08   + 2:08 
 49. Neumann Josef            71D8400 C USV TU Dresden           16:10   + 2:10 
 49. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       16:10   + 2:10 
 49. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            16:10   + 2:10 
 52. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka        16:21   + 2:21 
 52. Jirásek Michal           SHK8901 C OK Slavia Hradec Králov  16:21   + 2:21 
 54. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  16:23   + 2:23 
 55. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 16:29   + 2:29 
 56. Zelenin Anatoly          71D9300 C USV TU Dresden           16:30   + 2:30 
 57. Vlášek Jakub             TAP9702 C KOB Tretra Praha         16:31   + 2:31 
 58. Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno       16:37   + 2:37 
 59. Komanec Václav           SHK8406 R OK Slavia Hradec Králov  16:38   + 2:38 
 60. Pátek Michal             CHC8603 C K.O.B. Choceň            16:45   + 2:45 
 61. Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                 16:46   + 2:46 
 62. Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov            16:48   + 2:48 
 63. Bichl Daniel             18A0000 C WAT                      16:56   + 2:56 
 64. Justa Pavel              PHK8701 C OK 99 Hradec Králové     17:01   + 3:01 
 65. Richter Friedmar         71D8100 C USV TU Dresden           17:09   + 3:09 
 66. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     17:16   + 3:16 
 67. Pokorný David            SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.  17:33   + 3:33 
 68. Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No  17:46   + 3:46 
 69. Peterka Vojtěch          LLI7502 C TJ Loko Liberec          17:51   + 3:51 
 70. Zikmund Zdeněk           SJC9703 C Sportcentrum Jičín       17:54   + 3:54 
 71. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava     17:59   + 3:59 
 72. Kadeřávek Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové     18:04   + 4:04 
 73. Olunczek Andrej          71D0000 C USV TU Dresden           19:13   + 5:13 
 74. Navrátil Boris           KAM9203 C OK Kamenice              22:30   + 8:30 
     Pfeifer Chris            22A     C OLC Graz                  DISK          
     Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín                 DISK          
     Šmehlík Eduard           SHK8702 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 2.20 km, 58 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín       13:54          
  2. Karvánek Matouš          BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor       14:32   + 0:38 
  3. Bravený Adam             VBM8801 C VSK Mendelu Brno         14:33   + 0:39 
  4. Klusák Martin            DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka        14:35   + 0:41 
  5. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                 14:38   + 0:44 
  6. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        14:50   + 0:56 
  7. Fodor Petr               TUR8103 C OOB TJ Turnov            14:55   + 1:01 
  8. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       15:09   + 1:15 
  9. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         15:15   + 1:21 
  9. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              15:15   + 1:21 
 11. Panovec Jan              VIC8931 C OB Vizovice              15:42   + 1:48 
 12. Mokrý Ondřej             ABM9410 C KOB ALFA Brno            15:49   + 1:55 
 13. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 15:53   + 1:59 
 14. Fiala Petr               LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice  16:04   + 2:10 
 15. Deml Tomáš               LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice  16:06   + 2:12 
 16. Kafka Miloš              LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice  16:07   + 2:13 
 17. Žanda Jan                CTB9901 B SK OB Chotěboř           16:17   + 2:23 
 18. Pustai David             TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec   16:50   + 2:56 
 19. Černý Martin             TAP8902 C KOB Tretra Praha         16:59   + 3:05 
 20. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB ALFA Brno            17:01   + 3:07 
 21. Pauschek Karel           ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno       17:09   + 3:15 
 22. Žanda Matěj              CTB9201 C SK OB Chotěboř           17:16   + 3:22 
 23. Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha                17:44   + 3:50 
 24. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  17:58   + 4:04 
 25. Hulec Jakub              KSH8401 C OB Kašperské Hory        18:30   + 4:36 
 26. Klomínský Václav         KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  20:10   + 6:16 
 27. Klusáček Radim           BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor       21:05   + 7:11 
 28. Dvořák Miloš             BBM7300 C BETA URSUS Orienteering  22:06   + 8:12 
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 1.80 km, 26 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrazdil Jiří             ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno       12:12          
  2. Buk Jindřich             ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem  12:26   + 0:14 
  3. Bek Ondřej               CHA9904 B OK Chrastava             13:04   + 0:52 
  4. Dvořák Martin            ZBM8425 C SK Žabovřesky Brno       13:14   + 1:02 
  5. Nešpor Jan               TTR0101 B OOB Třebíč               13:55   + 1:43 
  6. Němeček Jan              KAM9300 C OK Kamenice              13:58   + 1:46 
  6. Věžník Roman             TTR7901 C OOB Třebíč               13:58   + 1:46 
  8. Hudeček Petr             KTA9201 C SK Kotnov Tábor          14:31   + 2:19 
  9. Pecháček Libor           RIC7600 C OB Říčany                14:36   + 2:24 
 10. Krška Vojtěch            VCB8901 C OB České Budějovice      14:48   + 2:36 
 11. Nešpor Jan               TTR6101 C OOB Třebíč               14:55   + 2:43 
 12. Dadák Michal             LCE9003 C OOB TJ Slovan Luhačovic  15:29   + 3:17 
 13. Zimmermann Martin        KRE9301 C OOB TJ Sokol Křemže      16:07   + 3:55 
 14. Rýdel Jiří               1VZ9200 C ranovačka                16:19   + 4:07 
 15. Markos Athanasios        24Z9300 C nereg ROZ                28:30   + 16:18
--------------------------------------------------------------------------------

H35 2.40 km, 68 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horyna Roman             LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovic  14:22          
  2. Srb Vladimír             SJI7801 C OK Jihlava               14:35   + 0:13 
  3. Kazda Ondřej             SJC8202 C Sportcentrum Jičín       14:56   + 0:34 
  4. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       15:30   + 1:08 
  5. Janata Martin            DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka        15:35   + 1:13 
  6. Nývlt Martin             DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka        15:36   + 1:14 
  7. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov    16:11   + 1:49 
  8. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí      16:14   + 1:52 
  9. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  16:23   + 2:01 
 10. Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering      16:25   + 2:03 
 11. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        17:02   + 2:40 
 12. Koča Jaroslav            ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno       17:10   + 2:48 
 13. Vodička Oldřich          LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice  17:16   + 2:54 
 14. Prošek Michal            SJI7823 C OK Jihlava               17:51   + 3:29 
 15. Verner Tomáš             VBM8204 C VSK Mendelu Brno         18:19   + 3:57 
 16. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          18:28   + 4:06 
 17. Bernášek Jiří            STB8101 C TJ Stadion Nový Bor      20:40   + 6:18 
 18. Hodač Karel              JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov    20:49   + 6:27 
 19. Machar Pavel             DKP7903 C Oddíl OB Kotlářka        21:15   + 6:53 
 20. Balej Jiří               KAM7201 C OK Kamenice              21:24   + 7:02 
 21. Tuček Michal             DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka        21:33   + 7:11 
 22. Kučera Pavel             DOR7101 C OK Dobříš                23:26   + 9:04 
 23. Stehlík Miroslav         ZBM8208 C SK Žabovřesky Brno       26:26   + 12:04
 24. Jedlička Michal          DKL8000 C KOB Kladno               28:57   + 14:35
     Hikl Tomáš               ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40 2.20 km, 64 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Matějů Luboš             PGP7601 C SK Praga                 14:22          
  2. Matějů Michal            VLI7702 C Slavia Liberec orientee  15:03   + 0:41 
  3. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            15:37   + 1:15 
  4. Bašus Petr               SCP7400 C OK Sparta Praha          15:40   + 1:18 
  5. Kalous Vladislav         EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha        15:44   + 1:22 
  6. Pohl Zdeněk              TAP7606 C KOB Tretra Praha         15:54   + 1:32 
  7. Tomeš Petr               SJC7531 C Sportcentrum Jičín       16:05   + 1:43 
  8. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        16:14   + 1:52 
  9. Junek Petr               STH7801 C SK Studenec              16:17   + 1:55 
 10. Nehasil David            BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor       16:49   + 2:27 
 11. Šindelka Antonín         DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha       17:33   + 3:11 
 12. Pachner Pavel            CHA7501 C OK Chrastava             17:41   + 3:19 
 13. Slovák Miroslav          SHK7704 C OK Slavia Hradec Králov  17:57   + 3:35 
 14. Synek Antonín            DOK7800 C OK Doksy                 18:11   + 3:49 
 15. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec    18:48   + 4:26 
 16. Komín David              PGP7405 C SK Praga                 19:05   + 4:43 
 17. Janošík Radek            VCB7402 C OB České Budějovice      19:19   + 4:57 
 18. Janda Pavel              DOR7600 C OK Dobříš                19:29   + 5:07 
 19. Svoboda Jiří             ROZ7500 C OK Roztoky               19:35   + 5:13 
 20. Střelba Ondřej           PGP7510 C SK Praga                 19:49   + 5:27 
 21. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                19:58   + 5:36 
 22. Chrást Tomáš             STH7401 C SK Studenec              20:09   + 5:47 
 23. Hřivna Štěpán            PGP7507 C SK Praga                 21:01   + 6:39 
 24. Zakouřil Václav          VSP7401 C USK Praha                21:06   + 6:44 
 25. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    21:37   + 7:15 
 26. Řehák Miroslav           KAD7101 C Originální Vivalín Team  22:52   + 8:30 
 27. Smékal David             UOL7503 C SOB Olomouc              23:22   + 9:00 
 28. Fiala Jan                DOR7802 C OK Dobříš                23:57   + 9:35 
 29. Jadviščok Ladislav       UOL7700 C SOB Olomouc              30:09   + 15:47
     Gregor Petr              RUZ7500 C TJ Růžená                 DISK          
     Václavek Jan             LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Synek Marcel             DOK7600 C OK Doksy                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 2.20 km, 64 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vítek Jaroslav           SJI7201 C OK Jihlava               14:32          
  2. Chupek Jozef             VZA7102 C Slávia ŽU Žilina         14:49   + 0:17 
  3. Venhoda Milan            SJI7104 C OK Jihlava               15:41   + 1:09 
  4. Drahoňovský Aleš         TUR7201 C OOB TJ Turnov            15:51   + 1:19 
  4. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          15:51   + 1:19 
  6. Chaloupský David         PHK7103 C OK 99 Hradec Králové     15:59   + 1:27 
  7. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 16:46   + 2:14 
  8. Šimík Daniel             ROZ6900 C OK Roztoky               16:47   + 2:15 
  9. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        16:49   + 2:17 
 10. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        17:02   + 2:30 
 10. Horák Pavel (Starosta)   VSP7305 C USK Praha                17:02   + 2:30 
 12. Kovář Jindřich           MAS6800 C KČT Aš                   17:31   + 2:59 
 13. Žejdlík Michal           LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  17:42   + 3:10 
 14. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 17:45   + 3:13 
 15. Rýdl Jiří                TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec   17:47   + 3:15 
 16. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    18:06   + 3:34 
 17. Žemla Tomáš              KAM7105 C OK Kamenice              18:07   + 3:35 
 18. Filičko Marek            LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice  18:18   + 3:46 
 19. Bambousek Martin         DOR7302 C OK Dobříš                18:33   + 4:01 
 20. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        18:35   + 4:03 
 21. Šimša Jaromír            MFP7100 C Matfyz Praha             18:47   + 4:15 
 22. Kaufmann Torsten         71D7100 C USV TU Dresden           18:55   + 4:23 
 23. Jandera Tomáš            SOB7300 C SOBSA                    19:01   + 4:29 
 24. Zelený Pavel             ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno       19:10   + 4:38 
 25. Ježek Zdenek             JIL7301 C OK Jilemnice             19:45   + 5:13 
 26. Brožek Tomáš             KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí      19:47   + 5:15 
 27. Víteček Jan              DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka        20:00   + 5:28 
 28. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             20:30   + 5:58 
 29. Nechanický Pavel         OSN7209 C SK Orientační sporty No  20:36   + 6:04 
 30. Vališ Jan                LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice  20:37   + 6:05 
 31. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        20:41   + 6:09 
 32. Hofhanzl Abrahám         RUZ7300 C TJ Růžená                20:50   + 6:18 
 33. Kabát Jan                EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha        20:54   + 6:22 
 33. Vébr Radek               HAV7103 C OB Havířov               20:54   + 6:22 
 35. Weissar Petr             LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň      21:03   + 6:31 
 36. Hašek Ondřej             VPM6902 C KOS Slavia Plzeň         21:16   + 6:44 
 37. Šabata Milan             SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.  21:21   + 6:49 
 38. Féder Medard             LCE7311 C OOB TJ Slovan Luhačovic  24:43   + 10:11
 39. Vaněk Petr               ZBP7302 C OOB SK Zbraslav          24:56   + 10:24
 40. Šoupa Karel              LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň      26:14   + 11:42
 41. Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš                27:29   + 12:57
 42. Vrána Jan                UOL7300 C SOB Olomouc              35:27   + 20:55
     Škácha Michal            KAM7102 C OK Kamenice               DISK          
     Kubičko Petr             SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
     Haas Karel               LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Čech Tomáš               AOP7001 C Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50 2.10 km, 54 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Barcík Peter             AOP6601 C Orientační Běh Opava     13:17          
  2. Pospíšil Vítek           PGP6803 C SK Praga                 13:21   + 0:04 
  3. Vydra Ivan               CHA6600 C OK Chrastava             14:12   + 0:55 
  4. Zuzánek Zdeněk           TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec   14:24   + 1:07 
  5. Skyva Petr               STE6501 C SK SKI-OB Šternberk      14:26   + 1:09 
  6. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        14:27   + 1:10 
  6. Teringl Radek            VCB6502 C OB České Budějovice      14:27   + 1:10 
  8. Novotný Milan            PHK6502 C OK 99 Hradec Králové     14:29   + 1:12 
  9. Fürst Aleš               LLI6801 C TJ Loko Liberec          14:50   + 1:33 
 10. Zikmund Zdeněk           NPA6705 C SK LOB Nová Paka         15:10   + 1:53 
 11. Škvor Martin             KAM6700 C OK Kamenice              15:11   + 1:54 
 12. Šmelík Juraj             LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovic  15:28   + 2:11 
 12. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              15:28   + 2:11 
 14. Karvánek Petr            BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor       15:30   + 2:13 
 15. Šimek Roman              UOL6503 C SOB Olomouc              15:38   + 2:21 
 16. Siegl Roman              MFP6700 C Matfyz Praha             15:41   + 2:24 
 17. Zelenin Andrej           29D6600 C USG Chemnitz             16:13   + 2:56 
 18. Ptáček Pavel             BBM6508 C BETA URSUS Orienteering  16:49   + 3:32 
 19. Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  16:53   + 3:36 
 20. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava             16:54   + 3:37 
 21. Ševčík Marek             PCB6701 C SKP České Budějovice     16:55   + 3:38 
 22. Stárek Filip             TUR6602 C OOB TJ Turnov            17:08   + 3:51 
 23. Svoboda Martin           BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek     18:03   + 4:46 
 24. Janeček Jura             EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha        18:05   + 4:48 
 25. Müller Rico              71D6400 C USV TU Dresden           18:06   + 4:49 
 26. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      18:27   + 5:10 
 27. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové     19:01   + 5:44 
 28. Hájek Jiří               ONO6400 C SKOB Ostrov              19:10   + 5:53 
 29. Lohr Ivo                 SCP6801 C OK Sparta Praha          20:11   + 6:54 
 30. Žanda Jan                CTB6701 C SK OB Chotěboř           20:21   + 7:04 
 31. Nouza Petr               SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec    20:33   + 7:16 
 32. Štorek Petr              JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov    20:42   + 7:25 
 33. Kopečný Mojmír           TAP6402 C KOB Tretra Praha         20:58   + 7:41 
 34. Beneš Jan                DKL6600 C KOB Kladno               22:06   + 8:49 
 35. Hanuš Pavel              LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  22:12   + 8:55 
 36. Zatloukal Tomáš          ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory        22:40   + 9:23 
 37. Procházka Radek          LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice  23:04   + 9:47 
 38. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             24:28   + 11:11
     Křivda Ivan              CHC6701 C K.O.B. Choceň             DISK          
     Gossel Heiko             71D6500 C USV TU Dresden            DISK          
     Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 2.10 km, 54 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Němeček Jan              VSP6201 C USK Praha                14:16          
  2. Leibiger Jens            18D5900 C Post SV Dresden          14:52   + 0:36 
  3. Nieke Hagen              71D6300 C USV TU Dresden           14:54   + 0:38 
  4. Hošek Lubomír            VCB6101 C OB České Budějovice      15:00   + 0:44 
  5. Krejčí Jaroslav          BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor       15:09   + 0:53 
  6. Lužný Ladislav           HAV6000 C OB Havířov               15:10   + 0:54 
  7. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        15:12   + 0:56 
  8. Koucký Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        15:34   + 1:18 
  9. Petr Josef               VLI6300 C Slavia Liberec orientee  15:39   + 1:23 
 10. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          15:55   + 1:39 
 11. Novák Ivo                OKP6200 C SK OK 24 Praha           16:19   + 2:03 
 12. Neumann Jaroslav         STE5902 C SK SKI-OB Šternberk      16:54   + 2:38 
 13. Sochor Tomáš             HAV6301 C OB Havířov               17:21   + 3:05 
 14. Hepnar Luboš             STE6307 C SK SKI-OB Šternberk      17:32   + 3:16 
 15. Švarc Jiří               TUR6204 C OOB TJ Turnov            17:40   + 3:24 
 16. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  17:43   + 3:27 
 17. Roudný Václav            LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice  18:08   + 3:52 
 18. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Hostivice             18:20   + 4:04 
 19. Kopecký Zdeněk           SJI6002 C OK Jihlava               18:30   + 4:14 
 20. Jeřábek Luboš            JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov    19:28   + 5:12 
 21. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          19:31   + 5:15 
 22. Světnický Alexandr       OOL6300 C SK Haná orienteering     19:41   + 5:25 
 23. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    19:46   + 5:30 
 24. Grundman Martin          CHC5801 C K.O.B. Choceň            20:09   + 5:53 
 25. Dikoš Pavel              BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor       20:11   + 5:55 
 26. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          20:19   + 6:03 
 27. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Orientační Běh Opava     20:51   + 6:35 
 28. Jelínek Roman            CHC6301 C K.O.B. Choceň            21:01   + 6:45 
 29. Melichar Jaromír         LLI6301 C TJ Loko Liberec          21:27   + 7:11 
 30. Kudrnáč Martin           HCE5901 C TJ Hostivice             21:49   + 7:33 
 31. Šimek Miroslav           LME6300 C SK Los Mělník            21:52   + 7:36 
 32. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               22:06   + 7:50 
 33. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            23:24   + 9:08 
 34. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         25:08   + 10:52
 35. Karel Miloš              JIL6004 C OK Jilemnice             26:07   + 11:51
 36. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  44:51   + 30:35
     Tihon Jaroslav           TAP6102 C KOB Tretra Praha          DISK          
  MS Ledvina Tomáš            NNN02   C Neregistrovaní           24:59   + 10:43
--------------------------------------------------------------------------------

H60 2.00 km, 34 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         15:10          
  2. Hausvater Karel          SHK5801 C OK Slavia Hradec Králov  15:24   + 0:14 
  3. Milota Josef             MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně     15:39   + 0:29 
  4. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      15:43   + 0:33 
  5. Pilař Karel              MAS5501 C KČT Aš                   16:40   + 1:30 
  6. Šedivý Jiří              EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha        16:51   + 1:41 
  7. Folprecht Miroslav       TUR5501 C OOB TJ Turnov            17:07   + 1:57 
  8. Trejtnar Pavel           KUN5801 C TJ Sokol Kunvald         17:22   + 2:12 
  9. Bialožyt Miroslav        TRI5701 C TJ TŽ Třinec             17:29   + 2:19 
 10. Hones Sepp               26A5400 C HSV Ried                 17:49   + 2:39 
 11. Zenker Norbert           71D5801 C USV TU Dresden           17:51   + 2:41 
 12. Flašar Jan               KCK5701 C KOB Český Krumlov        18:05   + 2:55 
 13. Novák Tom                DOK5500 C OK Doksy                 19:35   + 4:25 
 14. Fanta Miroslav           EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha        20:34   + 5:24 
 15. Koudelný Jiří            TTR5401 C OOB Třebíč               21:02   + 5:52 
 16. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  21:18   + 6:08 
 17. Gawel Jiří               JBM5700 C JG Sport                 22:46   + 7:36 
 18. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                23:02   + 7:52 
 19. Vícha Vladimír           LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice  23:03   + 7:53 
 20. Fiala Zdeněk             TAP5501 C KOB Tretra Praha         26:40   + 11:30
 21. Zákostelecký František   SOB5501 C SOBSA                    31:09   + 15:59
 22. Šomvársky Ján            NNN5500 C Neregistrovaní           31:40   + 16:30
     Gazdačko Milan           SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Strachota Jaroslav       ASU5600 C Magnus Orienteering       DISK          
     Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.90 km, 44 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  13:32          
  2. Hickethier Manfred       VLI5201 C Slavia Liberec orientee  14:30   + 0:58 
  3. Zabloudil Pavel          TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno        16:13   + 2:41 
  4. Conrad Helmut            71D4000 C USV TU Dresden           16:39   + 3:07 
  5. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             16:41   + 3:09 
  6. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   17:11   + 3:39 
  7. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          17:47   + 4:15 
  8. Erlebach Josef           JIL5201 C OK Jilemnice             17:49   + 4:17 
  9. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        17:52   + 4:20 
 10. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:35   + 5:03 
 11. Orálek Miroslav          TTR5201 C OOB Třebíč               18:53   + 5:21 
 12. Provazník Jiří           TUR5102 C OOB TJ Turnov            19:08   + 5:36 
 13. Jadviščok Ladislav       UOL5101 C SOB Olomouc              19:17   + 5:45 
 14. Sáňka Bedřich            LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice  19:51   + 6:19 
 15. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                19:53   + 6:21 
 16. Třasák Milan             LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice  20:01   + 6:29 
 17. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      20:35   + 7:03 
 18. Jelínek Martin           PGP5103 C SK Praga                 21:41   + 8:09 
 19. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  22:13   + 8:41 
 20. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  23:55   + 10:23
 21. Kubálek Zdeněk           RUZ5306 C TJ Růžená                26:35   + 13:03
 22. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  28:43   + 15:11
 23. Hojný Oldřich            SCP5201 C OK Sparta Praha          28:47   + 15:15
 24. Procházka Jan            TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno        40:45   + 27:13
     Knobloch Jindřich        VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70 1.80 km, 38 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  15:09          
  2. Gurka Jiří               TUV4601 C SOK TJ Turnov            16:01   + 0:52 
  3. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          16:23   + 1:14 
  4. Fujan Sláva              DKL4800 C KOB Kladno               16:48   + 1:39 
  5. Böhm Eduard              17A4800 C ASKÖ Salzburg/Henndorf   17:09   + 2:00 
  6. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  17:22   + 2:13 
  7. Fišák Jan                MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně     18:46   + 3:37 
  8. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  20:02   + 4:53 
  9. Jirásek Jaroslav         DCH4701 C Radioelektronika Cheb    20:17   + 5:08 
 10. Rychtecký Josef          VCB4801 C OB České Budějovice      21:08   + 5:59 
 11. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     25:27   + 10:18
 12. Dokoupil Vladimír        VBM4806 C VSK Mendelu Brno         29:23   + 14:14
--------------------------------------------------------------------------------

H75 1.60 km, 34 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šmelík Ĺudo              LCE4301 C OOB TJ Slovan Luhačovic  15:46          
  2. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                16:34   + 0:48 
  3. Frey Jaromír             ONO4100 C SKOB Ostrov              20:32   + 4:46 
  4. Rychlý Rudolf            MKP4100 C SK GORDIC Praha Kačerov  64:27   + 48:41
     Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
     Sklenář Jan              MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně      DISK          
     Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H80 1.60 km, 34 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       17:38          
  2. Mikulecký Jan            PHK3801 C OK 99 Hradec Králové     19:25   + 1:47 
  3. Křtěnský Jaroslav        BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor       22:20   + 4:42 
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.90 km, 24 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hošek Radim              DOB8737 C KOB Dobruška             11:15          
  2. Jirka Matyáš             ZPU0201 C                          12:39   + 1:24 
  3. Hubáček Jonáš            LCE9501 E OOB TJ Slovan Luhačovic  12:49   + 1:34 
  4. Slavík Viktor            PGP6300 C SK Praga                 13:08   + 1:53 
  5. Kubičková Bára           SJH9551 C SJH Jindřichův Hradec    13:36   + 2:21 
  6. Funda Jiří               API9301 C OK Andante Písek         14:14   + 2:59 
  7. Würz Bohuslav            LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  14:27   + 3:12 
  8. Silný Ondřej             PHK7906 C OK 99 Hradec Králové     14:29   + 3:14 
  9. Miturová Radka           MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně     14:33   + 3:18 
 10. Funda Jiří               API6401 C OK Andante Písek         15:25   + 4:10 
 11. Fundová Veronika         API8951 C OK Andante Písek         15:30   + 4:15 
 12. Kolařík Petr             6IX9200 C Velkomoravský klub Uher  16:12   + 4:57 
 13. Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin  16:18   + 5:03 
 14. Kovář Jaroslav           SJH8901 C SJH Jindřichův Hradec    16:28   + 5:13 
 15. Kubák Martin             SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec    16:38   + 5:23 
 16. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo  16:49   + 5:34 
 17. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                 16:54   + 5:39 
 18. Rusinová Alena           BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteerin  18:02   + 6:47 
 19. Zvoníček Martin          NNN     C Neregistrovaní           18:30   + 7:15 
 20. Švarcová Lenka           TUR6457 C OOB TJ Turnov            18:48   + 7:33 
 21. Nešporová Viktorie Anna  TZL1150 C SKOB Zlín                18:53   + 7:38 
 22. Pokorná Marcela          NNN     C Neregistrovaní           19:00   + 7:45 
 23. De Heij Margita          RIC7350 C OB Říčany                19:08   + 7:53 
 24. Kubičková Kristýna       SJH0452 C SJH Jindřichův Hradec    19:46   + 8:31 
 25. Landovská Ivana          PGP6251 C SK Praga                 21:10   + 9:55 
 26. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 21:14   + 9:59 
 27. Slavíček Václav          JHB7700 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  21:19   + 10:04
 28. Pobuda Michal            SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec    21:32   + 10:17
 29. Kubičková Martina        SJH7752 C SJH Jindřichův Hradec    22:10   + 10:55
 30. Pobuda Jan               SJH0603 C SJH Jindřichův Hradec    22:28   + 11:13
 31. Kosíková Helena          TUR6550 C OOB TJ Turnov            22:50   + 11:35
 32. Lhoták Tomáš             NNN     C Neregistrovaní           23:28   + 12:13
 33. Smékalová Jana           UOL7850 C SOB Olomouc              23:56   + 12:41
 34. Hájková Anežka           NNN     C Neregistrovaní           24:17   + 13:02
 35. Fiala Jan                AOP8800 C Orientační Běh Opava     24:18   + 13:03
 36. Zimmermannová Milena     KRE6851 C OOB TJ Sokol Křemže      25:23   + 14:08
 37. Gunnel Nilsson           13A0000 C OLC Wienerwald           26:28   + 15:13
 38. Kršková Lenka            VCB8851 C OB České Budějovice      27:08   + 15:53
 39. Kotek Matěj              VTA1101 C SC vebr-sport            27:22   + 16:07
 40. Haider Anna              26A5650 C HSV Ried                 28:06   + 16:51
 41. Kubičková Kateřina       SJH0652 C SJH Jindřichův Hradec    29:09   + 17:54
 42. Zadražil Jan             NNN     C Neregistrovaní           29:36   + 18:21
 43. Schnablová Renáta        RIC7854 C OB Říčany                30:02   + 18:47
 44. Kubáková Laura           SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec    30:05   + 18:50
 45. Bílková Věra             NNN     C Neregistrovaní           30:11   + 18:56
 46. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín                31:18   + 20:03
 47. Šimerka Jakub            PGP0407 C SK Praga                 31:39   + 20:24
 48. Barborská Mariana        SOB0851 C SOBSA                    38:32   + 27:17
 49. Soukup Radomír           TZL6666 C SKOB Zlín                43:01   + 31:46
 50. Fišáková Lucie Johanka   MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně     44:01   + 32:46
 51. Barborská Veronika       SOB0551 C SOBSA                    52:46   + 41:31
 52. Kubičko Pavel            SJH7201 C SJH Jindřichův Hradec    63:50   + 52:35
     Machar Dan               DKP     C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Tomešová Evelína         SJC1150 C Sportcentrum Jičín        DISK          
     Cych Piotr               33P     C Echo Twardogóra           DISK          
     Mágr Zdeněk              LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------