Kód závodu          : 3979
Název               : Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
Datum               : 20.05.2018
Místo konání        : Tábor - Horky
Mapa                : Pintovka 2018
Pořadatel           : VTA - SC vebr-sport
Ředitel závodu      : Vébr Jiří - R2
Hlavní rozhodčí     : Cahel Marek - R1
Ředitel závodu      : Vébr Jiří - R2
Stavitel tratí      : Picek Jan - R1
JURY                : Wolf Daniel, Fiala Jan, Zbranek Roman

D10C 2.00 km, 55 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mullis Carolina          DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        13:03          
  2. Hladíková Julie          DKP0857 C Oddíl OB Kotlářka        14:15   + 1:12 
  3. Malečková Pavlína        VSP0855 C USK Praha                14:18   + 1:15 
  4. Petriláková Amálie       DOR0953 C OK Dobříš                15:33   + 2:30 
  5. Nováková Pavlína         DKP0860 C Oddíl OB Kotlářka        15:49   + 2:46 
  6. Zakouřilová Klára        VSP0850 C USK Praha                15:58   + 2:55 
  7. Zákoucká Barbora         DKP0859 C Oddíl OB Kotlářka        17:31   + 4:28 
  8. Synková Elena            DOK0850 C OK Doksy                 17:56   + 4:53 
  9. Balejová Sofie           KAM0951 C OK Kamenice              19:29   + 6:26 
 10. Snížková Adéla           DKP0850 C Oddíl OB Kotlářka        19:34   + 6:31 
 11. Janatová Violka          DKP0950 C Oddíl OB Kotlářka        20:56   + 7:53 
 12. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No  23:28   + 10:25
 13. Zemanová Eliška          DKP0862 C Oddíl OB Kotlářka        25:44   + 12:41
 14. Pokorná Ema              PGP0950 C SK Praga                 27:29   + 14:26
 15. Schneeweissová Luisa     DKP0861 C Oddíl OB Kotlářka        27:49   + 14:46
--------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.40 km, 75 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hlaváčová Lucie          TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno        18:39          
  2. Baldrianová Eva          VSP0751 B USK Praha                19:06   + 0:27 
  3. Škáchová Viktorie        DKP0655 B Oddíl OB Kotlářka        19:31   + 0:52 
  4. Kotková Adéla            RIC0655 B OB Říčany                20:45   + 2:06 
  5. Gregorová Alice          CTB0751 C SK OB Chotěboř           25:41   + 7:02 
  6. Kašparová Alžběta        DOR0753 C OK Dobříš                26:59   + 8:20 
  7. Škáchová Zuzana          DKP0656 C Oddíl OB Kotlářka        27:11   + 8:32 
  8. Janošíková Marie         VCB0752 C OB České Budějovice      27:55   + 9:16 
  9. Benešová Michaela        SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec    30:01   + 11:22
 10. Komárková Zbyňka         SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec    30:17   + 11:38
 11. Hiklová Eva              ZBM0755 C SK Žabovřesky Brno       41:13   + 22:34
 12. Kalousová Jolana         EKP0760 C VŠTJ Ekonom Praha        41:28   + 22:49
 13. Pazderníková Petra       OPI0651 C Orientační sporty Písek  44:51   + 26:12
 14. Fialová Kateřina         DOR0754 C OK Dobříš                54:56   + 36:17
--------------------------------------------------------------------------------

D14C 2.60 km, 95 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martanová Lea            VLI0555 A Slavia Liberec orientee  20:49          
  2. Malečková Hana           VSP0553 B USK Praha                23:38   + 2:49 
  3. Novotná Jitka            SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec    24:47   + 3:58 
  4. Balejová Julie           KAM0551 B OK Kamenice              25:34   + 4:45 
  5. De Heij Laura            RIC0450 B OB Říčany                25:49   + 5:00 
  6. Brožková Tereza          KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí      27:03   + 6:14 
  7. Kubáková Nela            SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec    28:04   + 7:15 
  8. Počtová Klára            OPI0453 C Orientační sporty Písek  31:48   + 10:59
  9. Blažková Veronika        SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec    32:41   + 11:52
 10. Balková Markéta          OPI0450 B Orientační sporty Písek  33:23   + 12:34
 11. Teringlová Vendula       VCB0451 B OB České Budějovice      33:36   + 12:47
 12. Šimšová Pavla            MFP0551 B Matfyz Praha             35:42   + 14:53
 13. Nagyová Kateřina         TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec   35:46   + 14:57
 14. Horáčková Michaela       DKP0551 B Oddíl OB Kotlářka        37:52   + 17:03
 15. Ripplová Emma            DKP0460 C Oddíl OB Kotlářka        48:43   + 27:54
 16. Moudrá Hana              DKP0552 C Oddíl OB Kotlářka        49:59   + 29:10
 17. Fistrová Ludmila         OPI0451 C Orientační sporty Písek  60:27   + 39:38
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 2.90 km, 120 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž        25:48          
  2. Pekařová Jana            TUR0252 A OOB TJ Turnov            26:00   + 0:12 
  3. Mulíčková Markéta        ABM0362 A KOB ALFA Brno            27:43   + 1:55 
  4. Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice  28:09   + 2:21 
  5. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      28:11   + 2:23 
  6. Smolková Barbora         TAP0356 A KOB Tretra Praha         28:18   + 2:30 
  7. Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                28:55   + 3:07 
  8. Bulířová Ema             TAP0452 A KOB Tretra Praha         29:05   + 3:17 
  9. Rýdlová Magdaléna        TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec   29:15   + 3:27 
 10. Tichá Dorotea            DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka        29:23   + 3:35 
 11. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  29:45   + 3:57 
 12. Hájková Lucie            SOP0350 A OOB TJ Slezan Opava      29:47   + 3:59 
 13. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              29:48   + 4:00 
 14. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     29:53   + 4:05 
 15. Kinštová Tereza          SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec    29:57   + 4:09 
 16. Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice             30:03   + 4:15 
 17. Růžičková Vendula        CHA0252 A OK Chrastava             30:30   + 4:42 
 18. Holečková Petra          SHK0250 A OK Slavia Hradec Králov  30:37   + 4:49 
 19. Tichá Marie              TZL0253 A SKOB Zlín                30:43   + 4:55 
 20. Černá Kateřina           VPM0250 A KOS Slavia Plzeň         30:53   + 5:05 
 21. Klacková Štěpánka        SJC0253 A Sportcentrum Jičín       31:04   + 5:16 
 22. Raclavská Vlaďka         UOL0253 A SOB Olomouc              31:24   + 5:36 
 23. Bejvlová Karolína        KAM0258 A OK Kamenice              31:37   + 5:49 
 24. Thýnová Martina          SHK0350 A OK Slavia Hradec Králov  31:43   + 5:55 
 25. Linková Lucie            TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec   32:14   + 6:26 
 26. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    32:37   + 6:49 
 27. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  32:49   + 7:01 
 28. Poborská Eliška          DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka        32:58   + 7:10 
 29. Bednaříková Emma         ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno       33:24   + 7:36 
 30. Kodytková Denisa         SHK0252 A OK Slavia Hradec Králov  33:26   + 7:38 
 31. Hubáčková Dagmar         LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovic  33:46   + 7:58 
 32. Fišarová Eliška          KRL0351 A Kometa Kralovice         34:04   + 8:16 
 33. Hankovcová Helena        KAM0350 A OK Kamenice              34:23   + 8:35 
 34. Sanna Karin              DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka        34:36   + 8:48 
 35. Petrásová Hana           LPU0380 A OK Lokomotiva Pardubice  34:46   + 8:58 
 36. Bednaříková Sára         LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovic  34:55   + 9:07 
 37. Pušová Bára              LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice  36:57   + 11:09
 38. Petriláková Anežka       DOR0251 B OK Dobříš                37:15   + 11:27
 39. Řeháková Gabriela        SKV0351 B TJ Slovan Karlovy Vary   37:18   + 11:30
 40. Tichá Julie              TZL0252 A SKOB Zlín                37:53   + 12:05
 41. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             38:20   + 12:32
 42. Steinert Luise           31D0351 C SV Lengefeld             38:34   + 12:46
 43. Pilná Natálie            VRL0351 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  38:37   + 12:49
 44. Smutná Anna Marie        DKP0359 B Oddíl OB Kotlářka        38:58   + 13:10
 45. Vodičková Johana         LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice  39:25   + 13:37
 46. Mudráková Eliška         LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovic  40:02   + 14:14
 47. Pachmannová Bára         AOP0351 B Orientační Běh Opava     40:23   + 14:35
 48. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovic  40:31   + 14:43
 49. Podrábská Marie          TJN0259 B OOB TJ Tatran Jablonec   41:00   + 15:12
 50. Nádeníčková Iva          NEK0350 A Nejdek Orienteering      41:33   + 15:45
 51. Nedomlelová Lucie        TJN0256 A OOB TJ Tatran Jablonec   44:32   + 18:44
 52. Janečková Josefína       EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha        46:09   + 20:21
 53. Nentvichová Julie        DOR0351 A OK Dobříš                47:12   + 21:24
 54. Barnatová Klára          ZBM0352 B SK Žabovřesky Brno       49:34   + 23:46
 55. Řadová Lucie             DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka        52:40   + 26:52
 56. Müller Josefine          71D0350 C USV TU Dresden           58:44   + 32:56
 57. Šafaříková Lucie         OPI0350 C Orientační sporty Písek  61:00   + 35:12
 58. Náměstková Radka         EKP0353 C VŠTJ Ekonom Praha        66:13   + 40:25
     Šmelíková Dorota         LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 2.60 km, 110 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šuráňová Pavlína         TZL0257 C SKOB Zlín                32:37          
  2. Bečvářová Markéta        OPI0250 C Orientační sporty Písek  38:11   + 5:34 
  3. Novotná Veronika         OSN0353 C SK Orientační sporty No  39:15   + 6:38 
  4. Žejdlíková Eliška        LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:27   + 14:50
  5. Vydrová Lucie            DKP0360 C Oddíl OB Kotlářka        54:10   + 21:33
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 3.30 km, 155 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  30:52          
  2. Hojná Eliška             SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec    31:10   + 0:18 
  3. Opálková Martina         BBM0050 A BETA URSUS Orienteering  32:24   + 1:32 
  4. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        32:37   + 1:45 
  5. Kochová Anna             SJC0153 A Sportcentrum Jičín       33:02   + 2:10 
  6. Šafková Sofie            KAM0153 A OK Kamenice              33:16   + 2:24 
  7. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  34:43   + 3:51 
  8. Aschermannová Karolína   KAM0051 A OK Kamenice              34:58   + 4:06 
  9. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  35:47   + 4:55 
 10. Rýdlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   36:13   + 5:21 
 11. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        36:49   + 5:57 
 12. Mašínová Anna            TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec   36:50   + 5:58 
 13. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              37:05   + 6:13 
 14. Nechanická Klára         OSN0050 A SK Orientační sporty No  37:36   + 6:44 
 15. Škáchová Magdalena       DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka        37:40   + 6:48 
 16. Vejražková Rozárka       SJC0151 A Sportcentrum Jičín       37:59   + 7:07 
 17. Riby Rose                LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  38:46   + 7:54 
 18. Tokárová Regina          VPM0151 A KOS Slavia Plzeň         38:55   + 8:03 
 19. Kejmarová Jana           STH0152 A SK Studenec              39:21   + 8:29 
 20. Auermüllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       42:44   + 11:52
 21. Ressová Tereza           LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovic  42:59   + 12:07
 22. Pavlíková Markéta        CHA0050 A OK Chrastava             43:04   + 12:12
 23. Nešporová Alžběta        TZL0051 A SKOB Zlín                43:11   + 12:19
 24. Chaloupková Kateřina     CHC0051 A K.O.B. Choceň            43:19   + 12:27
 25. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        43:25   + 12:33
 26. Kroniková Štěpánka       SHK0150 A OK Slavia Hradec Králov  43:29   + 12:37
 27. Shánělová Štěpánka       CHC0152 B K.O.B. Choceň            44:06   + 13:14
 28. Štefková Klára           TBM0059 A KOS TJ Tesla Brno        44:23   + 13:31
 29. Dolejší Kateřina         STB0199 A TJ Stadion Nový Bor      46:05   + 15:13
 30. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                46:17   + 15:25
 31. Nádeníčková Pavla        NEK0150 A Nejdek Orienteering      47:03   + 16:11
 32. Lučanová Barbora         MAS0051 B KČT Aš                   47:56   + 17:04
 33. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        48:49   + 17:57
 34. Špringlová Kamila        TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno        48:51   + 17:59
 35. Štráchalová Diana        KRE0150 B OOB TJ Sokol Křemže      53:36   + 22:44
 36. Blahová Pavla            DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka        55:09   + 24:17
 37. Warcopová Kateřina       TRI0150 B TJ TŽ Třinec             55:23   + 24:31
 38. Šklíbová Míša            TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec   58:55   + 28:03
 39. Kosíková Eliška          TUR0052 B OOB TJ Turnov            60:15   + 29:23
 40. Náměstková Denisa        EKP0154 C VŠTJ Ekonom Praha        61:41   + 30:49
     Poláková Lenka           SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava       DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 2.80 km, 145 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Brožková Lucie           KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí      43:11          
  2. Karbusová Kateřina       OPI0052 B Orientační sporty Písek  52:13   + 9:02 
  3. Holzbachová Lucie        DKP0052 C Oddíl OB Kotlářka        60:51   + 17:40
     Houserová Tereza         OPI0156 C Orientační sporty Písek   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 3.50 km, 180 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupská Barbora       PHK9951 E OK 99 Hradec Králové     28:32          
  2. Janošíkova Tereza        SSU9953 E SK Severka Šumperk       28:52   + 0:20 
  3. Sieglová Eliška          PGP9954 R SK Praga                 28:57   + 0:25 
  4. Vyhnálková Barbora       RIC9850 E OB Říčany                31:16   + 2:44 
  5. Staňová Karolína         BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor       33:23   + 4:51 
  6. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        33:31   + 4:59 
  7. Zlámalová Nikola         SJC9951 A Sportcentrum Jičín       33:48   + 5:16 
  8. Tichá Veronika           TZL9951 A SKOB Zlín                35:37   + 7:05 
  9. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  35:42   + 7:10 
 10. Semrádová Jana           CHC9951 A K.O.B. Choceň            36:10   + 7:38 
 11. Firešová Markéta         ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno       36:26   + 7:54 
 12. Janovská Kateřina        PGP9850 R SK Praga                 37:03   + 8:31 
 13. Kinkorová Tereza         LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň      37:09   + 8:37 
 14. Sokolářová Šárka         TUR9999 A OOB TJ Turnov            37:26   + 8:54 
 15. Čechová Klára            AOP9951 A Orientační Běh Opava     40:09   + 11:37
 16. Thořová Markéta          TUR9952 A OOB TJ Turnov            40:23   + 11:51
 17. Fukalová Hana            AOP9850 R Orientační Běh Opava     41:04   + 12:32
 18. Voltrová Alena           ROZ9951 A OK Roztoky               41:10   + 12:38
 19. Knížková Šárka           TJN9852 A OOB TJ Tatran Jablonec   44:24   + 15:52
 20. Vývodová Jana            ASU9852 A Magnus Orienteering      44:54   + 16:22
 21. Škarková Kateřina        PGP9955 B SK Praga                 45:57   + 17:25
 22. Odehnalová Klára         ZBM9956 B SK Žabovřesky Brno       46:39   + 18:07
 23. Hrabánková Zuzana        PGP9950 B SK Praga                 47:23   + 18:51
 24. Kubíčková Jana           PHK9999 A OK 99 Hradec Králové     47:49   + 19:17
 25. Malivánková Eva          ZBM9952 A SK Žabovřesky Brno       55:09   + 26:37
     Klikarová Ivana          DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Čechová Tereza           KAM9852 E OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20C 3.00 km, 115 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Žejdlíková Karolína      LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  40:48          
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 4.70 km, 205 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové     37:18          
  2. Horčičková Vendula       LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic  38:32   + 1:14 
  3. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno       39:21   + 2:03 
  4. Indráková Adélka         ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno       39:24   + 2:06 
  5. Simkovics Anna Nilsson   13A0001 C OLC Wienerwald           40:10   + 2:52 
  6. Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov  41:21   + 4:03 
  7. Omová Michaela           TUR8153 E OOB TJ Turnov            41:26   + 4:08 
  8. Teplá Karolína           SHK9251 E OK Slavia Hradec Králov  41:42   + 4:24 
  9. Kozáková Zdenka          TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno        42:33   + 5:15 
 10. Kabáthová Eva            ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno       43:08   + 5:50 
 11. Rufferová Iva            TUR8354 R OOB TJ Turnov            43:11   + 5:53 
 12. Zháňalová Barbora        ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno       43:54   + 6:36 
 13. Novotná Markéta          PHK9451 C OK 99 Hradec Králové     44:06   + 6:48 
 14. Tesařová Markéta         ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno       45:04   + 7:46 
 15. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       45:18   + 8:00 
 16. Štičková Anna            SSU9651 E SK Severka Šumperk       45:24   + 8:06 
 17. Hiklová Natalia          ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno       45:32   + 8:14 
 18. Gregorová Kamila         CTB8151 E SK OB Chotěboř           45:50   + 8:32 
 19. Šiková Karolína          LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň      46:54   + 9:36 
 20. Voborníková Alena        CTB9451 E SK OB Chotěboř           47:10   + 9:52 
 21. Čermáková Magdalena      LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovic  47:26   + 10:08
 22. Procházková Klára        LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice  47:31   + 10:13
 23. Horová Pavla             LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice  47:45   + 10:27
 24. Aschermannová Petra      KAM9354 R OK Kamenice              48:37   + 11:19
 25. Bogarová Adélka          PGP9056 E SK Praga                 49:33   + 12:15
 26. Novotná Tereza           PHK9255 C OK 99 Hradec Králové     50:03   + 12:45
 27. Nováková Tereza          LPU9757 E OK Lokomotiva Pardubice  50:10   + 12:52
 28. Doležalová Monika        KAM8851 C OK Kamenice              50:16   + 12:58
 29. Krafková Lucie           TUR8650 R OOB TJ Turnov            50:29   + 13:11
 30. Hrstková Vladěna         ZBM8787 C SK Žabovřesky Brno       51:46   + 14:28
 31. Šimková Johanka          ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno       52:24   + 15:06
 32. Straube Hanka            31D7350 C SV Lengefeld             52:52   + 15:34
 33. Hančová Petra            LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice  53:55   + 16:37
 34. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka        57:20   + 20:02
 35. Nieke Corinna            71D9350 C USV TU Dresden           67:30   + 30:12
     Wareyka Sabine           18A001  C WAT                       DISK          
     Knapová Jana             LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                 DISK          
     Rollier Monika           PHK8051 R OK 99 Hradec Králové      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 3.90 km, 190 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšilová Marie        DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka        35:58          
  2. Kašková Kateřina         CHA7850 C OK Chrastava             38:28   + 2:30 
  3. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                38:32   + 2:34 
  4. Svobodová Lenka          PHK9551 C OK 99 Hradec Králové     38:35   + 2:37 
  5. Dittrichová Petra        KON8787 C KOB Konice               40:03   + 4:05 
  6. Kochová Nikola           TUR9358 C OOB TJ Turnov            40:35   + 4:37 
  7. Šimůnková Gabriela       TAP9755 R KOB Tretra Praha         40:58   + 5:00 
  8. Šiková Barbora           LPM9650 C OK Lokomotiva Plzeň      41:54   + 5:56 
  9. Sklenářová Radka         LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic  42:05   + 6:07 
 10. Fundová Eliška           SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov  42:32   + 6:34 
 11. Valešová Jana            CHA9152 C OK Chrastava             42:38   + 6:40 
 12. Hojná Silvie             SCP7950 C OK Sparta Praha          42:46   + 6:48 
 13. Panchártková Tereza      LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  42:56   + 6:58 
 14. Benešová Jana            CTB9452 C SK OB Chotěboř           43:16   + 7:18 
 15. Koporová Petra           ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno       43:46   + 7:48 
 16. Mádlová Věra             ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno       44:15   + 8:17 
 16. Vališová Martina         OSN9696 C SK Orientační sporty No  44:15   + 8:17 
 18. Argalášová Kateřina      TRI9750 R TJ TŽ Třinec             44:16   + 8:18 
 19. Šimšová Jana             MFP7651 C Matfyz Praha             47:44   + 11:46
 20. Hermannová Anna          TAP9251 C KOB Tretra Praha         47:48   + 11:50
 21. Kovářová Lenka           LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:59   + 12:01
 22. Svobodová Barbora        TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec   48:13   + 12:15
 23. Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice  48:17   + 12:19
 24. Tučková Lucie            DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka        48:32   + 12:34
 25. Neradová Alena           LIT8551 C KOB Litvínov             49:22   + 13:24
 26. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      50:27   + 14:29
 27. Kamenická Kateřina       PHK9353 C OK 99 Hradec Králové     50:39   + 14:41
 28. Chovancová Zuzana        TZL9754 C SKOB Zlín                52:00   + 16:02
 29. Zajícová Kateřina        TAP9053 C KOB Tretra Praha         52:03   + 16:05
 30. Kettnerová Dana          KAM8952 C OK Kamenice              52:17   + 16:19
 31. Lavičková Michaela       PGP9656 C SK Praga                 52:38   + 16:40
 32. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055 C Slavia Liberec orientee  52:40   + 16:42
 33. Bozděchová Lenka         PGP8254 C SK Praga                 52:58   + 17:00
 34. Tihonová Hana            TAP9052 C KOB Tretra Praha         53:17   + 17:19
 35. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                 54:23   + 18:25
 36. Hendrychová Zuzana       ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno       55:19   + 19:21
 37. Ondráčková Veronika      EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha        57:15   + 21:17
 38. Košárková Iva            PGP8155 C SK Praga                 58:02   + 22:04
 39. Zurynková Jana           EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha        58:30   + 22:32
 40. Sabelová Markéta         TRI9656 C TJ TŽ Třinec             59:33   + 23:35
 41. Kašparová Šárka          AOP7251 C Orientační Běh Opava     59:59   + 24:01
 42. Mrštíková Květa          CHT8754 C OOB SK Chrast            60:36   + 24:38
 43. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač  61:27   + 25:29
 44. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 61:58   + 26:00
 45. Masopustová Elis         PGP8656 C SK Praga                 63:17   + 27:19
 46. Janečková Dagmar         EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha        64:45   + 28:47
 47. Kozumplíková Alice       RBK8151 C SK Radioklub Blansko     64:53   + 28:55
 48. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      68:40   + 32:42
 49. Grundmanová Lenka        CHC8651 C K.O.B. Choceň            72:58   + 37:00
 50. Krupová Tereza           BZP8751 C Báječné ženy v orientač  82:41   + 46:43
     Nieke Patricia           TUR9552 C OOB TJ Turnov             DISK          
     Jirásková Barbora        SHK9050 C OK Slavia Hradec Králov   DISK          
     Baierová Hana            OSN8972 C SK Orientační sporty No   DISK          
     Hlavová Hana             KON8888 R KOB Konice                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 3.70 km, 170 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kazdová Lenka            SJC8484 C Sportcentrum Jičín       45:41          
  2. Flašarová Kristýna       PGP9054 C SK Praga                 46:47   + 1:06 
  3. Voráčková Lenka          OSN8555 C SK Orientační sporty No  46:49   + 1:08 
  4. Veljačiková Hana         PGP9756 C SK Praga                 49:15   + 3:34 
  5. Synková Petra            DOK7950 C OK Doksy                 52:35   + 6:54 
  6. Zamrzlová Eva            SJC8759 C Sportcentrum Jičín       52:49   + 7:08 
  7. Košťálová Petra          DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka        53:03   + 7:22 
  8. Dittrichová Zuzana       KON9175 C KOB Konice               55:20   + 9:39 
  9. Vlachová Tereza          AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava     59:22   + 13:41
 10. Pekárková Monika         RBK9252 C SK Radioklub Blansko     61:03   + 15:22
 11. Oľhavová Hana            ASU9199 C Magnus Orienteering      63:46   + 18:05
 12. Studničná Lenka          7QX8650 C Neregistrovaní - Studni  70:23   + 24:42
 13. Káninská Markéta         TAP9054 C KOB Tretra Praha         77:37   + 31:56
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 3.30 km, 150 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Tereza            SRK0151 B SOOB Spartak Rychnov n.  45:44          
  2. Gottfriedová Adéla       VCB9755 C OB České Budějovice      49:15   + 3:31 
  3. Klimplová Zuzana         LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice  52:04   + 6:20 
  4. Čechová Lenka            NNN9051 C Neregistrovaní           54:08   + 8:24 
  5. Náhlíková Erika          HCE9750 C TJ Hostivice             55:38   + 9:54 
  6. Černá Hana               EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha        56:39   + 10:55
  7. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        60:12   + 14:28
  8. Škrlová Kristýna         KRL9954 C Kometa Kralovice         63:01   + 17:17
  9. Zeman Klára              DCE7950 C KOB Dobřichovice         65:58   + 20:14
 10. Kalinová Lucie           RUM8750 C ZOOB Rumburk             92:45   + 47:01
 11. Sedlatá Kateřina         CHC8951 C K.O.B. Choceň           102:01   + 56:17
 12. Synková Šárka            DOK7650 C OK Doksy                112:08   + 66:24
--------------------------------------------------------------------------------

D35C 3.00 km, 115 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Petra            PHK6651 C OK 99 Hradec Králové     25:29          
  2. Štěpánková Kateřina      TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno        28:15   + 2:46 
  3. Chupeková Silvia         VZA7251 C Slávia ŽU Žilina         28:55   + 3:26 
  4. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  29:35   + 4:06 
  5. Hulcová Pavla            KSH7753 C OB Kašperské Hory        29:42   + 4:13 
  6. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        30:35   + 5:06 
  7. Teringlová Martina       VCB7851 C OB České Budějovice      30:50   + 5:21 
  8. Tichovská Hana           PGP6652 C SK Praga                 30:51   + 5:22 
  9. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         31:10   + 5:41 
 10. Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                 31:25   + 5:56 
 11. Kubečková Zdena          PHK7551 C OK 99 Hradec Králové     32:00   + 6:31 
 12. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  32:46   + 7:17 
 13. Míková Lenka             VCB7653 C OB České Budějovice      33:07   + 7:38 
 14. Švíglerová Pavla         LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice  33:30   + 8:01 
 15. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        33:35   + 8:06 
 16. Rydlová Jana             VIC7752 C OB Vizovice              35:32   + 10:03
 17. Špičáková Barbora        DKP8250 C Oddíl OB Kotlářka        35:50   + 10:21
 18. Dulovcová Marie          KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže      36:45   + 11:16
 19. Dolejší Lenka            STB7499 C TJ Stadion Nový Bor      37:22   + 11:53
 20. Kinštová Dominka         SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec    37:24   + 11:55
 21. Havlínová Zuzana         SCP8150 C OK Sparta Praha          37:28   + 11:59
 22. Komárková Lenka          SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec    38:55   + 13:26
 23. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  39:50   + 14:21
 24. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                40:26   + 14:57
 25. Papicová Silvie          BZP7651 C Báječné ženy v orientač  40:57   + 15:28
 26. Veselá Eva               VCB7853 C OB České Budějovice      41:09   + 15:40
 27. Brožková Květa           KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí      41:14   + 15:45
 28. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  41:36   + 16:07
 29. Zoubková Jana            ZBP8050 C OOB SK Zbraslav          42:05   + 16:36
 30. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  42:26   + 16:57
 31. Martanová Daniela        VLI7452 C Slavia Liberec orientee  42:36   + 17:07
 32. Pospíšilová Štěpánka     BZP7650 C Báječné ženy v orientač  43:07   + 17:38
 33. Pelcová Pavla            CST7454 C OB Strakonice            43:09   + 17:40
 34. Karlová Kateřina         JIL7553 C OK Jilemnice             45:53   + 20:24
 35. Richtrová Lucie          VPM7451 C KOS Slavia Plzeň         47:07   + 21:38
 36. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                 47:10   + 21:41
 37. Svítilová Pavla          BZP7750 C Báječné ženy v orientač  48:07   + 22:38
 38. Pecharová Michaela       TJP6550 C TJ Sokol Troja           48:09   + 22:40
 39. Podlipná Veronika        SJC8152 C Sportcentrum Jičín       48:57   + 23:28
 40. Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                49:26   + 23:57
 41. Balusková Ida            OKP7350 C SK OK 24 Praha           49:41   + 24:12
 42. Pilařová Kateřina        CEP8050 C Čepíci                   51:27   + 25:58
 43. Šimková Markéta          LME7755 C SK Los Mělník            52:12   + 26:43
 44. Janošíková Olga          VCB7552 C OB České Budějovice      56:33   + 31:04
 45. Procházková Jana         DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka        57:08   + 31:39
 46. Zámečníková Jitka        3VX7450 C Zámečníci                57:21   + 31:52
 47. Brandejsová Petra        DKP7853 C Oddíl OB Kotlářka        57:36   + 32:07
 48. Haľková Jarka            5RC7753 C Báječné ženy v orientač  60:40   + 35:11
     Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                  DISK          
     Zakouřilová Helena       VSP7453 C USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45C 2.80 km, 100 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        22:47          
  2. Křivdová Lenka           CHC7251 C K.O.B. Choceň            23:04   + 0:17 
  3. Eckardt Cornelia         71D6900 C USV TU Dresden           24:53   + 2:06 
  4. Chaloupská Pavlína       PHK7051 C OK 99 Hradec Králové     25:59   + 3:12 
  5. Barcíková Renáta         AOP6753 C Orientační Běh Opava     26:31   + 3:44 
  6. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  27:17   + 4:30 
  7. Hrstková Dana            SJI6051 C OK Jihlava               27:43   + 4:56 
  8. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    28:03   + 5:16 
  9. Koberová Lenka           LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice  28:13   + 5:26 
 10. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              28:36   + 5:49 
 11. Kostková Jana            AOP7151 C Orientační Běh Opava     29:05   + 6:18 
 12. Rusinová Alena           BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteerin  29:07   + 6:20 
 13. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        29:28   + 6:41 
 14. Sieglová Dagmar          MFP7050 C Matfyz Praha             29:52   + 7:05 
 15. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       29:58   + 7:11 
 16. Kroniková Jana           SHK7350 C OK Slavia Hradec Králov  30:19   + 7:32 
 17. Pipková Táňa             LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice  30:20   + 7:33 
 18. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  30:23   + 7:36 
 19. Zelenin Jekaterina       29D7050 C USG Chemnitz             31:01   + 8:14 
 20. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              31:16   + 8:29 
 21. Zuzánková Růžena         TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec   31:24   + 8:37 
 22. Škáchová Petra           KAM7054 C OK Kamenice              31:36   + 8:49 
 23. Náměstková Veronika      EKP7351 C VŠTJ Ekonom Praha        31:44   + 8:57 
 24. Gorčicová Ivana          CHA6550 C OK Chrastava             31:48   + 9:01 
 25. Řadová Jaromíra          DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka        31:57   + 9:10 
 26. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          32:33   + 9:46 
 27. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  32:43   + 9:56 
 28. Kettnerová Lenka         HCE6450 C TJ Hostivice             32:45   + 9:58 
 29. Hojná Tereza             SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec    33:06   + 10:19
 30. Koucká Ivana             EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha        34:11   + 11:24
 31. Šrámková Iva             RIC7251 C OB Říčany                34:14   + 11:27
 32. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  34:28   + 11:41
 33. Bialeková Martina        LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun     34:32   + 11:45
 34. Šoupová Jana             LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň      34:38   + 11:51
 35. Vričanová Sylva          HAV6751 C OB Havířov               34:53   + 12:06
 36. Fürstová Katka           LLI6950 C TJ Loko Liberec          35:12   + 12:25
 37. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         35:15   + 12:28
 38. Nováková Marie           OKP6953 C SK OK 24 Praha           36:38   + 13:51
 39. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         36:39   + 13:52
 40. Müller-Wenzke Astrid     71D6851 C USV TU Dresden           36:52   + 14:05
 41. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        37:12   + 14:25
 42. Hudosová Gabriela        RIC7299 C OB Říčany                37:22   + 14:35
 43. Petýrková Pavlína        BZP7351 C Báječné ženy v orientač  37:23   + 14:36
 44. Nová Jana                DOR7150 C OK Dobříš                37:50   + 15:03
 45. Kotková Lenka            RIC7352 C OB Říčany                39:21   + 16:34
 46. Šedivá Miroslava         EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha        40:26   + 17:39
 47. Kaděrová Barbora         HAV7051 C OB Havířov               40:57   + 18:10
 48. Tokárová Regina          VPM6950 C KOS Slavia Plzeň         41:40   + 18:53
 49. Tichá Jana               SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec    41:42   + 18:55
 50. Krotilová Magdaléna      BZP7150 C Báječné ženy v orientač  43:11   + 20:24
 51. Jírová Monika            ROZ7350 C OK Roztoky               44:23   + 21:36
 52. Peřinková Irena          BBM6550 C BETA URSUS Orienteering  44:34   + 21:47
 53. Kamírová Gabriela        LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  47:33   + 24:46
 54. Strachotová Eva          ASU6099 C Magnus Orienteering      48:58   + 26:11
 55. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava      49:12   + 26:25
 56. Šabatová Jana            SRK6853 C SOOB Spartak Rychnov n.  49:20   + 26:33
 57. Žejdlíková Jitka         LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  52:47   + 30:00
 58. Douchová Jaroslava       SNA7155 C TJ START Náchod          54:17   + 31:30
 59. Štorková Simona          JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov    55:08   + 32:21
 60. Nováková Pavlína         PVD7151 C OOB TJ Sokol Pražák      56:13   + 33:26
 61. Gottfriedová Marcela     VCB7055 C OB České Budějovice      57:51   + 35:04
 62. Halířová Eva             BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor       58:44   + 35:57
 63. Blahová Markéta          EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha        64:34   + 41:47
 64. Šejnová Magdalena        KAM7055 C OK Kamenice              70:26   + 47:39
--------------------------------------------------------------------------------

D55C 2.60 km, 95 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuleva Angelina          2HD5750 C Angy OL                  25:09          
  2. Klusáková Jitka          DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka        33:16   + 8:07 
  3. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            34:02   + 8:53 
  4. Hanušová Jitka           LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  34:13   + 9:04 
  5. Mrázková Ivana           DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka        34:15   + 9:06 
  6. Davi Jana                ASU6199 C Magnus Orienteering      34:21   + 9:12 
  7. Víchová Ladislava        LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice  35:05   + 9:56 
  8. Sládková Eva             TEH5751 C Sokol Tehov              35:42   + 10:33
  9. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  35:56   + 10:47
 10. Bialožytová Pavla        TRI6350 C TJ TŽ Třinec             37:21   + 12:12
 11. Kujanová Martina         BZP5850 C Báječné ženy v orientač  37:53   + 12:44
 12. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         39:19   + 14:10
 13. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        40:28   + 15:19
 14. Eremiášová Jana          TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno        40:39   + 15:30
 15. Flašarová Marie          KCK5756 C KOB Český Krumlov        42:34   + 17:25
 16. Hejzlarová Vladimíra     VCB5651 C OB České Budějovice      42:39   + 17:30
 17. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 42:45   + 17:36
 18. Malačková Jana           DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka        45:41   + 20:32
 19. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          48:43   + 23:34
 20. Kovářová Alena           LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  50:08   + 24:59
 21. Svobodná Eva             DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka        50:28   + 25:19
 22. Nováková Pavla           DOK5950 C OK Doksy                 57:25   + 32:16
 23. Beranová Vlasta          UVP5450 C Slovan Praha             61:36   + 36:27
 24. Patáková Mária           KSH5751 C OB Kašperské Hory        62:29   + 37:20
     Opavová Stanislava       MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně      DISK          
     Sochorová Hana           HAV6250 C OB Havířov                DISK          
  MS Ledvinová Jana           NNN03   C Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D65C 2.20 km, 95 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Úlehlová Ivana           BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor       33:08          
  2. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 37:42   + 4:34 
  3. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  39:54   + 6:46 
  4. Omová Jana               TUR5150 C OOB TJ Turnov            44:01   + 10:53
  5. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  45:46   + 12:38
  6. Stehnová Hana            DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka        50:43   + 17:35
  7. Lohrová Jarmila          SCP4650 C OK Sparta Praha          60:42   + 27:34
  8. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         63:18   + 30:10
  9. Mikšová Stanislava       DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka        65:02   + 31:54
     Matějů Ladislava         UVP4750 C Slovan Praha              DISK          
     Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

DF 2.00 km, 70 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Velátová Lucie           OPI0750 C Orientační sporty Písek  22:00          
  2. Čižinská Nikola          SCP0855 C OK Sparta Praha          30:25   + 8:25 
  3. Kalousová Adéla          EKP0950 C VŠTJ Ekonom Praha        37:42   + 15:42
  4. Toncarová Katka          PVD0951 C OOB TJ Sokol Pražák      43:06   + 21:06
  5. Šimková Anežka           LME0950 C SK Los Mělník            43:43   + 21:43
     Komárková Radka          SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.00 km, 55 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Víteček Šimon            DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka        12:16          
  2. Horáček Martin           DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka        13:05   + 0:49 
  3. Škorpil Marek            HOR0900 C TJ Jiskra Hořice         13:12   + 0:56 
  4. Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                 13:51   + 1:35 
  5. Kučera Teodor            DOR0800 C OK Dobříš                14:06   + 1:50 
  6. Machar Dan               DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka        14:55   + 2:39 
  7. Pazderník Tomáš          OPI0800 C Orientační sporty Písek  14:59   + 2:43 
  8. Engel Adam               DKP0910 C Oddíl OB Kotlářka        15:00   + 2:44 
  9. Svítil Martin            PGP0903 C SK Praga                 16:12   + 3:56 
 10. Světnický Antonín        STE0800 C SK SKI-OB Šternberk      16:32   + 4:16 
 11. Doucha Tomáš             SNA0801 C TJ START Náchod          17:55   + 5:39 
 12. Schnabl Petr             RIC0802 C OB Říčany                20:31   + 8:15 
 13. Venhoda Lukáš            SJI0801 C OK Jihlava               21:08   + 8:52 
 14. Šmahel Tadeáš            OPI1000 C Orientační sporty Písek  21:27   + 9:11 
 15. Veljačik Jonáš           SCP0800 C OK Sparta Praha          21:33   + 9:17 
 16. Zíka Martin              PVD0901 C OOB TJ Sokol Pražák      21:54   + 9:38 
 17. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                22:14   + 9:58 
 18. Švarc František          DKP0911 C Oddíl OB Kotlářka        26:36   + 14:20
 19. Minařík Josef            VCB0903 C OB České Budějovice      26:49   + 14:33
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.40 km, 75 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Elleder David            DKP0605 C Oddíl OB Kotlářka        19:59          
  2. Machar Matěj             DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka        23:01   + 3:02 
  3. Svítil Patrik            PGP0706 C SK Praga                 23:31   + 3:32 
  4. Šmelík Daniel            LCE0704 C OOB TJ Slovan Luhačovic  24:48   + 4:49 
  5. Pelc Tadeáš              CST0601 B OB Strakonice            25:57   + 5:58 
  6. Salinger Jakub           DKP0715 C Oddíl OB Kotlářka        28:33   + 8:34 
  7. Kalous Tomáš             EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha        28:56   + 8:57 
  8. Machar Eda               DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka        29:18   + 9:19 
  9. Svoboda Filip            DKP0719 C Oddíl OB Kotlářka        31:17   + 11:18
 10. Brandejs Štěpán          DKP0807 C Oddíl OB Kotlářka        33:27   + 13:28
 11. Studnička Jakub          DKP0718 C Oddíl OB Kotlářka        34:47   + 14:48
 12. Hrdlička Šimon           OPI0601 C Orientační sporty Písek  36:37   + 16:38
 13. Krogman Tadeáš           DKP0609 C Oddíl OB Kotlářka        37:19   + 17:20
 14. Daněk Jan                DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka        37:39   + 17:40
 15. Rippl Matouš             DKP0608 C Oddíl OB Kotlářka        41:34   + 21:35
 16. Procházka Vít            DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka        46:25   + 26:26
 17. Ledinský Matěj           DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka        47:16   + 27:17
 18. Schnabl Jakub            RIC0706 C OB Říčany                56:35   + 36:36
 19. Lazar Tomáš              RIC0704 C OB Říčany                62:18   + 42:19
     Žižka Přemysl            DOR0706 C OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14C 2.90 km, 105 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kabát Martin             PGP0408 B SK Praga                 20:52          
  2. Blaha Michal             EKP0402 B VŠTJ Ekonom Praha        20:53   + 0:01 
  3. Blaha Jiří               EKP0401 B VŠTJ Ekonom Praha        21:22   + 0:30 
  4. Štábl Adam               KSU0401 A Klub vytrvalostních spo  23:03   + 2:11 
  5. Čtrnáct František        PGP0401 B SK Praga                 23:30   + 2:38 
  6. Gryc Ondřej              TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno        24:52   + 4:00 
  7. Petrilák Matouš          DOR0409 B OK Dobříš                24:54   + 4:02 
  8. Janda Jakub              DOR0403 B OK Dobříš                25:18   + 4:26 
  9. Orany Vojtěch            SJI0401 B OK Jihlava               25:37   + 4:45 
 10. Nouza Michal             SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec    26:23   + 5:31 
 11. Smolka Jakub             TAP0500 C KOB Tretra Praha         28:30   + 7:38 
 12. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                29:11   + 8:19 
 13. Zakouřil Matyáš          VSP0400 B USK Praha                30:27   + 9:35 
 14. Šubrt Vojtěch            DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka        31:48   + 10:56
 15. Velát Vojtěch            OPI0400 B Orientační sporty Písek  33:04   + 12:12
 16. Pelc Matyáš              CST0401 B OB Strakonice            33:43   + 12:51
 17. Vališ Vojtěch            LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice  33:46   + 12:54
 18. Jíra Filip               ROZ0500 B OK Roztoky               34:59   + 14:07
 19. Vítek Matěj              SJI0500 B OK Jihlava               36:00   + 15:08
 20. Štorek Jan               JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov    37:37   + 16:45
 21. Hřivna Ondřej            PGP0505 C SK Praga                 40:56   + 20:04
 22. Doucha Martin            SNA0501 B TJ START Náchod          44:08   + 23:16
 23. Schnabl David            RIC0508 C OB Říčany                56:15   + 35:23
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 3.50 km, 135 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia Plzeň         25:01          
  2. Chaloupský Jakub         PHK0302 A OK 99 Hradec Králové     25:29   + 0:28 
  3. Šimša Martin             PGP0309 A SK Praga                 26:14   + 1:13 
  4. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  26:18   + 1:17 
  5. Milán Jakub              TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno        26:36   + 1:35 
  6. Mayer Šimon              KSH0202 A OB Kašperské Hory        27:03   + 2:02 
  7. Vitebský Lukáš           TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec   27:19   + 2:18 
  8. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        27:38   + 2:37 
  9. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  27:43   + 2:42 
 10. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     27:48   + 2:47 
 11. Link Lukáš               STH0205 A SK Studenec              28:20   + 3:19 
 12. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk      28:25   + 3:24 
 13. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         28:26   + 3:25 
 14. Hájek Kryštof            TUR0212 A OOB TJ Turnov            28:30   + 3:29 
 15. Spěváček Vojtěch         VPM0205 A KOS Slavia Plzeň         28:40   + 3:39 
 16. Tokár Radim              VPM0300 A KOS Slavia Plzeň         28:54   + 3:53 
 17. Šauli Filip              VPM0301 A KOS Slavia Plzeň         28:59   + 3:58 
 18. Kučera Jáchym            DOR0301 A OK Dobříš                29:14   + 4:13 
 19. Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                 29:15   + 4:14 
 20. Valík Adam               AOP0301 A Orientační Běh Opava     29:39   + 4:38 
 21. Tkáč Matěj               TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec   29:51   + 4:50 
 22. Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno       30:07   + 5:06 
 23. Peterka Jakub            LLI0404 A TJ Loko Liberec          30:36   + 5:35 
 24. Janas Petr               PGP0200 B SK Praga                 30:38   + 5:37 
 24. Kožina Štěpán            PGP0300 A SK Praga                 30:38   + 5:37 
 26. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  30:39   + 5:38 
 27. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  30:42   + 5:41 
 28. Fábera David             SHK0305 A OK Slavia Hradec Králov  31:09   + 6:08 
 29. Hojný Jáchym             SJH0301 A SJH Jindřichův Hradec    31:43   + 6:42 
 30. Macek Ondřej             LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice  31:51   + 6:50 
 31. Štefan Vít               STH0202 A SK Studenec              31:59   + 6:58 
 32. Lička Adam               TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno        32:15   + 7:14 
 33. Melišík Martin           TAP0200 A KOB Tretra Praha         32:23   + 7:22 
 34. Gajda Martin             KAM0405 A OK Kamenice              32:52   + 7:51 
 35. Švarc Antonín            DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka        33:16   + 8:15 
 36. Hecl František           KSU0201 A Klub vytrvalostních spo  33:18   + 8:17 
 37. Štěrba Marek             SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary   34:07   + 9:06 
 38. Oncirk Jan               ONO0301 A SKOB Ostrov              34:23   + 9:22 
 39. Waněk Hubert             LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice  34:33   + 9:32 
 40. Rusin Vojtěch            LPU0321 A OK Lokomotiva Pardubice  34:43   + 9:42 
 41. Čech Vít                 AOP0302 A Orientační Běh Opava     35:14   + 10:13
 42. Sedláček Jaroslav        DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka        35:57   + 10:56
 43. Musil Štěpán             TBM0305 B KOS TJ Tesla Brno        35:58   + 10:57
 44. Urbánek Adam             ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno       36:04   + 11:03
 45. Bialožyt Marek           TRI0301 B TJ TŽ Třinec             36:14   + 11:13
 46. Matuš Vít                VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně  36:35   + 11:34
 47. Škácha Vít               KAM0309 A OK Kamenice              37:18   + 12:17
 48. Haltof Marek             TRI0200 A TJ TŽ Třinec             37:19   + 12:18
 49. Kohoutek Oldřich         BSO0301 B KOB Baník Sokolov        37:51   + 12:50
 50. Novák Jakub              KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže      38:13   + 13:12
 51. Šubrt Matěj              DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka        38:56   + 13:55
 52. Svoboda Radek            STE0207 A SK SKI-OB Šternberk      40:43   + 15:42
 53. Mrskoč Marek             LPU0205 B OK Lokomotiva Pardubice  41:08   + 16:07
 54. Mareš Albert             DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka        41:21   + 16:20
 55. Doležal Matyáš           STE0208 A SK SKI-OB Šternberk      41:27   + 16:26
 56. Sobotka Radim            OPI0300 B Orientační sporty Písek  44:40   + 19:39
 57. Řehoř Vojta              TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec   45:00   + 19:59
     Hřivna Jakub             PGP0305 A SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 3.00 km, 115 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pobuda Vojtěch           SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec    29:58          
  2. Šabata Radek             SRK0202 B SOOB Spartak Rychnov n.  33:33   + 3:35 
  3. Štorek David             JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov    33:39   + 3:41 
  4. Vališ Jan                LPU0210 C OK Lokomotiva Pardubice  37:52   + 7:54 
     Venhoda Matěj            SJI0301 B OK Jihlava                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 3.70 km, 170 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  26:32          
  2. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  26:59   + 0:27 
  3. Féder Medard             LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovic  27:26   + 0:54 
  4. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               28:31   + 1:59 
  5. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             28:53   + 2:21 
  6. Nagy Josef               TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec   28:58   + 2:26 
  7. Šafka Sebastian          KAM0101 A OK Kamenice              29:17   + 2:45 
  8. Adámek Filip             ABM0101 A KOB ALFA Brno            29:29   + 2:57 
  9. Gottstein Jonáš          JIL0107 A OK Jilemnice             30:08   + 3:36 
 10. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 30:21   + 3:49 
 11. Budský Ondřej            TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec   30:41   + 4:09 
 12. Volák Ondřej             LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice  30:53   + 4:21 
 12. Měšťan Ondřej            TAP0100 A KOB Tretra Praha         30:53   + 4:21 
 14. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        31:09   + 4:37 
 15. Melichar Petr            LLI0001 A TJ Loko Liberec          31:13   + 4:41 
 16. Milán Tomáš              ZBM0111 A SK Žabovřesky Brno       31:46   + 5:14 
 17. Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo  31:51   + 5:19 
 18. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        31:53   + 5:21 
 19. Panovec Kryštof          LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovic  32:14   + 5:42 
 20. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            32:20   + 5:48 
 21. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  32:44   + 6:12 
 22. Bílý Jakub               LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  32:51   + 6:19 
 23. Zalaba Tomáš             SJC0101 A Sportcentrum Jičín       33:04   + 6:32 
 24. Janda Ondřej             DOR0100 A OK Dobříš                33:18   + 6:46 
 25. Ježek Jakub              JIL0104 A OK Jilemnice             33:19   + 6:47 
 26. Valík Tomáš              AOP0001 A Orientační Běh Opava     33:41   + 7:09 
 27. Tuharský Erik            TRI0100 A TJ TŽ Třinec             33:52   + 7:20 
 28. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              34:14   + 7:42 
 29. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       34:39   + 8:07 
 30. Mareš Vít                BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor       34:48   + 8:16 
 31. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      34:49   + 8:17 
 32. Galbavý Matěj            PHK0007 A OK 99 Hradec Králové     35:07   + 8:35 
 33. Kovařík Martin           TRI0101 A TJ TŽ Třinec             36:31   + 9:59 
 34. Tichý Radomír            SHK0000 A OK Slavia Hradec Králov  36:47   + 10:15
 35. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                36:51   + 10:19
 36. Synek Antonín            DOK0001 A OK Doksy                 37:38   + 11:06
 37. Novák Přemysl            DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka        39:49   + 13:17
 38. Paleček Ondřej           LPU0105 B OK Lokomotiva Pardubice  41:49   + 15:17
 39. Rajnoha David            TBM0003 A KOS TJ Tesla Brno        47:18   + 20:46
 40. Klement David            DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka        54:41   + 28:09
     Sedlář Jan               TBM0010 A KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 3.30 km, 150 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kunckel Konstantin       71D0001 C USV TU Dresden           30:49          
  2. Víšek Martin             KAM0102 B OK Kamenice              39:33   + 8:44 
  3. Meduna Jakub             DOK0000 C OK Doksy                 48:28   + 17:39
  4. Babišta Antonín          KSU0111 B Klub vytrvalostních spo  52:05   + 21:16
  5. Valenta Adam             OPI0102 B Orientační sporty Písek  53:20   + 22:31
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 4.00 km, 195 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bendák Jan               PHK9800 R OK 99 Hradec Králové     27:39          
  2. Vandas Daniel            PHK9805 E OK 99 Hradec Králové     27:53   + 0:14 
  3. Sýkora Vojtěch           LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic  28:29   + 0:50 
  4. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 A SK Žabovřesky Brno       28:33   + 0:54 
  5. Kavalír Jáchym           PHK9901 A OK 99 Hradec Králové     28:56   + 1:17 
  6. Křivda Tomáš             CHC9901 E K.O.B. Choceň            29:33   + 1:54 
  7. Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo  29:45   + 2:06 
  8. Černocký Libor           LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovic  29:46   + 2:07 
  9. Horčička Vít             STE9919 A SK SKI-OB Šternberk      29:55   + 2:16 
 10. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     30:20   + 2:41 
 11. Vystavěl Ondřej          JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov    31:28   + 3:49 
 12. Chupek Jakub             JPV9911 A Oddíl OS SK Prostějov    31:32   + 3:53 
 13. Gebrt Jan                SHK9801 R OK Slavia Hradec Králov  32:22   + 4:43 
 14. Šenkýř Matěj             SJI9902 A OK Jihlava               32:30   + 4:51 
 15. Hirš Otakar              ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno       32:33   + 4:54 
 16. Klein Cedrik             71D9901 C USV TU Dresden           33:07   + 5:28 
 17. Karatsiolis Kryštof      TUR9901 A OOB TJ Turnov            33:40   + 6:01 
 18. Thoř Tomáš               TUR9904 A OOB TJ Turnov            34:21   + 6:42 
 19. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.  36:24   + 8:45 
 20. Hrouda Matěj             JIL9804 A OK Jilemnice             36:38   + 8:59 
 21. Sláma Dušan              ASU9843 R Magnus Orienteering      38:29   + 10:50
 22. Jíra Tomáš               KAM9802 A OK Kamenice              39:00   + 11:21
 23. Bräuer Dennis            31D9900 C SV Lengefeld             39:04   + 11:25
 24. Melichar Vojtěch         LLI9802 A TJ Loko Liberec          40:26   + 12:47
 25. Starý Ondra              PHK9813 A OK 99 Hradec Králové     43:33   + 15:54
 26. Ježek Vít                JIL9903 B OK Jilemnice             44:08   + 16:29
 27. Komenda Jan              ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno       44:41   + 17:02
 28. Šrámek Ondřej            KSU9909 A Klub vytrvalostních spo  45:13   + 17:34
 29. Locker Tomáš             SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov n.  45:24   + 17:45
 30. Gilík Marek              SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava      51:22   + 23:43
 31. Ridzoň Daniel            DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka        53:43   + 26:04
     Koštejn Vít              DOK9800 R OK Doksy                  DISK          
     Král Jan                 ZBM9904 A SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Vopařil Jan              LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 5.50 km, 235 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       34:32          
  2. Král Vojtěch             SSU8841 E SK Severka Šumperk       36:22   + 1:50 
  3. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice  37:09   + 2:37 
  4. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno       37:10   + 2:38 
  5. Smola Michal             TZL8131 C SKOB Zlín                38:18   + 3:46 
  6. Rollier Baptiste         PHK8200 E OK 99 Hradec Králové     38:41   + 4:09 
  7. Minář Marek              ASU9444 E Magnus Orienteering      38:44   + 4:12 
  8. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk       38:45   + 4:13 
  9. Chromý Adam              TBM8841 R KOS TJ Tesla Brno        39:18   + 4:46 
 10. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno       39:32   + 5:00 
 11. Zbranek Roman            TZL8808 R SKOB Zlín                40:00   + 5:28 
 12. Fürst Matouš             LLI9603 R TJ Loko Liberec          40:02   + 5:30 
 13. Kolovský František       LPM9202 E OK Lokomotiva Plzeň      40:06   + 5:34 
 14. Hradec Pavel             TUR8801 E OOB TJ Turnov            40:25   + 5:53 
 15. Schuster Marek           SSU9303 E SK Severka Šumperk       40:27   + 5:55 
 16. Kubát Pavel              PHK9101 E OK 99 Hradec Králové     40:46   + 6:14 
 17. Procházka David          LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice  41:01   + 6:29 
 17. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering      41:01   + 6:29 
 19. Simkovics Erik Nilsson   13A0002 C OLC Wienerwald           41:12   + 6:40 
 20. Kamenický Matěj          LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice  41:15   + 6:43 
 21. Glonek Jakub             AOP9602 R Orientační Běh Opava     41:45   + 7:13 
 22. Mrázek Jan               SJC8102 E Sportcentrum Jičín       42:05   + 7:33 
 23. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň      42:16   + 7:44 
 24. Navrátil Šimon           PGP9702 R SK Praga                 42:19   + 7:47 
 25. Šedivý Jan               PGP8409 E SK Praga                 42:36   + 8:04 
 26. Luštický Martin          TUR8700 C OOB TJ Turnov            42:46   + 8:14 
 27. Brlica Pavel             ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno       42:48   + 8:16 
 28. Flašar Jan               PGP8610 R SK Praga                 43:08   + 8:36 
 29. Kretzschmar Matthias     18D9001 C Post SV Dresden          43:18   + 8:46 
 30. Dlabaja Tomáš            TUR8303 R OOB TJ Turnov            44:25   + 9:53 
 31. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                 44:26   + 9:54 
 32. Pauser Jacob             32A     C HSV OL Wiener Neustadt   44:29   + 9:57 
 32. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec             44:29   + 9:57 
 34. Šmehlík Eduard           SHK8702 C OK Slavia Hradec Králov  45:13   + 10:41
 35. Mokrý Stanislav          ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno       45:21   + 10:49
 36. Pfeifer Christian        22A     C OLC Graz                 45:24   + 10:52
 37. Komanec Václav           SHK8406 R OK Slavia Hradec Králov  45:39   + 11:07
 38. Argaláš Michal           TRI9301 C TJ TŽ Třinec             46:07   + 11:35
 39. Čermák Jan               LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice  46:29   + 11:57
 40. Glaner Franz             18A     C WAT                      46:58   + 12:26
 41. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              47:03   + 12:31
 42. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        48:22   + 13:50
 43. Leideck Karsten          71D8600 C USV TU Dresden           48:43   + 14:11
 44. Neumann Josef            71D8400 C USV TU Dresden           49:02   + 14:30
 45. Uusitalo Jyri            ZBM9401 C SK Žabovřesky Brno       50:50   + 16:18
 46. Jorgen Froyd             13N0000 C Larvik OK                53:07   + 18:35
 47. Zelenin Anatoly          71D9300 C USV TU Dresden           53:24   + 18:52
 48. Richter Friedmar         71D8100 C USV TU Dresden           57:01   + 22:29
 49. Olunczek Andrej          71D0000 C USV TU Dresden           57:32   + 23:00
 50. Bichl Daniel             18A000  C WAT                      58:47   + 24:15
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 4.90 km, 230 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rusý Tomáš               KAM9301 C OK Kamenice              33:46          
  2. Kozák Osvald             TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno        35:29   + 1:43 
  3. Klusáček Jan             ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno       35:50   + 2:04 
  4. Perknovský Radim         JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov    35:53   + 2:07 
  5. Baier Martin             TUR7603 C OOB TJ Turnov            36:00   + 2:14 
  6. Kettner Lukáš            KAM9403 C OK Kamenice              36:39   + 2:53 
  7. Schulhof Jan             TUR8900 R OOB TJ Turnov            36:57   + 3:11 
  8. Burda Matěj              BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor       37:16   + 3:30 
  9. Kazda Ondřej             SJC8202 C Sportcentrum Jičín       37:42   + 3:56 
 10. Remeš Petr               SHK9403 C OK Slavia Hradec Králov  37:46   + 4:00 
 11. Zimmermann Jakub         KON8911 C KOB Konice               37:55   + 4:09 
 12. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 38:01   + 4:15 
 13. Navrátil Boris           KAM9203 C OK Kamenice              38:10   + 4:24 
 14. Semrád Ladislav          CHC9701 R K.O.B. Choceň            38:25   + 4:39 
 15. Wolf Filip               TUR9701 R OOB TJ Turnov            38:32   + 4:46 
 16. Landovský Jakub          PGP9601 C SK Praga                 38:38   + 4:52 
 17. Matějů Michal            VLI7702 C Slavia Liberec orientee  38:52   + 5:06 
 18. Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko     39:09   + 5:23 
 19. Křivda Martin            CHC9501 C K.O.B. Choceň            39:18   + 5:32 
 20. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové     39:20   + 5:34 
 21. Zakouřil Vít             TUR9301 C OOB TJ Turnov            39:28   + 5:42 
 21. Jirásek Michal           SHK8901 C OK Slavia Hradec Králov  39:28   + 5:42 
 23. Oľhava Rastislav         ASU8949 C Magnus Orienteering      39:36   + 5:50 
 24. Kadeřávek Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové     39:40   + 5:54 
 25. Pospíšil Vítek           PGP6803 C SK Praga                 39:41   + 5:55 
 26. Horyna Roman             LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovic  40:04   + 6:18 
 27. Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno       40:05   + 6:19 
 28. Mikel David              TZL9703 C SKOB Zlín                40:14   + 6:28 
 29. Grundman Vojtěch         CHC8801 C K.O.B. Choceň            40:32   + 6:46 
 30. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        40:38   + 6:52 
 31. Žaloudek Petr            SJC8309 C Sportcentrum Jičín       40:41   + 6:55 
 31. Šabatka Zdeněk           PHK8900 C OK 99 Hradec Králové     40:41   + 6:55 
 33. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové     40:43   + 6:57 
 34. Kovář Miroslav           SJC8104 C Sportcentrum Jičín       40:48   + 7:02 
 35. Kelbl Vladimír           ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno       41:01   + 7:15 
 36. Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No  41:19   + 7:33 
 37. Švirák Ondřej            ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno       41:20   + 7:34 
 38. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                 41:32   + 7:46 
 39. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast            41:38   + 7:52 
 40. Illner Vojtěch           DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka        41:42   + 7:56 
 41. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                 41:53   + 8:07 
 42. Drahoňovský Aleš         TUR7201 C OOB TJ Turnov            41:58   + 8:12 
 43. Bravený Adam             VBM8801 C VSK Mendelu Brno         42:08   + 8:22 
 44. Pova Ondřej              KRL9304 C Kometa Kralovice         42:10   + 8:24 
 44. Matějů Luboš             PGP7601 C SK Praga                 42:10   + 8:24 
 46. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno       42:33   + 8:47 
 47. Netuka Vojtěch           SHK9701 R OK Slavia Hradec Králov  43:16   + 9:30 
 48. Peterka Vojtěch          LLI7502 C TJ Loko Liberec          43:19   + 9:33 
 49. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno       43:35   + 9:49 
 50. Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering      44:06   + 10:20
 51. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering  44:13   + 10:27
 52. Bašus Petr               SCP7400 C OK Sparta Praha          44:33   + 10:47
 53. Vlach Jiří               AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava     44:46   + 11:00
 54. Doležel Ondřej           STE9202 C SK SKI-OB Šternberk      45:24   + 11:38
 55. Vlášek Jakub             TAP9702 C KOB Tretra Praha         45:47   + 12:01
 56. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha           46:13   + 12:27
 57. Nývlt Martin             DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka        46:15   + 12:29
 58. Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno       46:19   + 12:33
 59. Kos Tomáš                LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice  47:31   + 13:45
 60. Pátek Michal             CHC8603 C K.O.B. Choceň            47:44   + 13:58
 61. Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov            49:59   + 16:13
 62. Novák Daniel             DOK8700 C OK Doksy                 50:16   + 16:30
 63. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            51:24   + 17:38
 64. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 51:34   + 17:48
 65. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno       54:11   + 20:25
 66. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo  55:16   + 21:30
     Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín                 DISK          
     Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka         DISK          
  MS Vištejn Jiří             LPM9304 C OK Lokomotiva Plzeň      39:26   + 5:40 
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 4.30 km, 210 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Fodor Petr               TUR8103 C OOB TJ Turnov            35:24          
  2. Vítek Jaroslav           SJI7201 C OK Jihlava               36:57   + 1:33 
  3. Hikl Tomáš               ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno       37:12   + 1:48 
  4. Wolf Daniel              TUR9100 C OOB TJ Turnov            37:23   + 1:59 
  5. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  37:49   + 2:25 
  6. Černý Ondřej             EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha        37:51   + 2:27 
  7. Fiala Petr               LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice  37:55   + 2:31 
  8. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice              39:16   + 3:52 
  9. Kalous Vladislav         EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha        39:34   + 4:10 
 10. Zikmund Zdeněk           NPA6705 C SK LOB Nová Paka         39:59   + 4:35 
 11. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 40:06   + 4:42 
 12. Mazal Zdeněk             VBM8103 C VSK Mendelu Brno         40:09   + 4:45 
 13. Tomeš Jaroslav           DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka        40:18   + 4:54 
 14. Koucký Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        40:41   + 5:17 
 15. Pustai David             TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec   40:57   + 5:33 
 16. Gregor Martin            CTB7701 C SK OB Chotěboř           41:01   + 5:37 
 17. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      41:06   + 5:42 
 18. Klusák Martin            DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka        41:15   + 5:51 
 19. Kunc Petr                MLA8801 C MLOK Mariánské Lázně     41:22   + 5:58 
 20. Justa Pavel              PHK8701 C OK 99 Hradec Králové     41:47   + 6:23 
 21. Zikmund Zdeněk           SJC9703 C Sportcentrum Jičín       42:22   + 6:58 
 22. Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha                42:24   + 7:00 
 22. Venhoda Milan            SJI7104 C OK Jihlava               42:24   + 7:00 
 24. Nouza Petr               SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec    42:42   + 7:18 
 25. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       43:10   + 7:46 
 26. Kafka Miloš              LPU8608 C OK Lokomotiva Pardubice  43:27   + 8:03 
 27. Mokrý Ondřej             ABM9410 C KOB ALFA Brno            43:34   + 8:10 
 28. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          43:42   + 8:18 
 29. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        44:34   + 9:10 
 30. Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín       44:51   + 9:27 
 31. Beneš Miroslav           PGP8108 C SK Praga                 45:25   + 10:01
 32. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        45:26   + 10:02
 33. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 45:46   + 10:22
 34. Kolaja Jan               VLI8100 C Slavia Liberec orientee  47:13   + 11:49
 35. Šedivý Jiří              EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha        47:19   + 11:55
 36. Novák Ivo                OKP6200 C SK OK 24 Praha           47:50   + 12:26
 37. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB ALFA Brno            47:59   + 12:35
 38. Rýdl Jiří                TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec   48:16   + 12:52
 39. Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha        48:19   + 12:55
 40. Synek Antonín            DOK7800 C OK Doksy                 48:23   + 12:59
 41. Černý Martin             TAP8902 C KOB Tretra Praha         50:31   + 15:07
 42. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno       50:34   + 15:10
 43. Skyva Petr               STE6501 C SK SKI-OB Šternberk      50:36   + 15:12
 44. Pokorný David            SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov n.  50:55   + 15:31
 45. Panovec Jan              VIC8931 C OB Vizovice              52:14   + 16:50
 46. Tichovský Martin         PGP6100 C SK Praga                 52:41   + 17:17
 47. Janeček Jura             EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha        53:59   + 18:35
 48. Hrazdil Jiří             ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno       58:50   + 23:26
 49. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  66:55   + 31:31
 50. Dadák Michal             LCE9003 C OOB TJ Slovan Luhačovic  67:42   + 32:18
     Klusáček Radim           BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec     DISK          
     Ransdorf Jakub           TAP9805 B KOB Tretra Praha          DISK          
     Hickethier Manfred       VLI5201 C Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 3.80 km, 200 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Buk Jindřich             ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem  43:50          
  2. Rýdel Jiří               1VZ9200 C ranovačka                49:00   + 5:10 
  3. Novák Radek              PVD9601 C OOB TJ Sokol Pražák      50:26   + 6:36 
  4. Filičko Marek            LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice  51:48   + 7:58 
  5. Vaněk Petr               ZBP7302 C OOB SK Zbraslav          53:25   + 9:35 
  6. Bernášek Jiří            STB8101 C TJ Stadion Nový Bor      53:39   + 9:49 
  7. Němeček Jan              KAM9300 C OK Kamenice              53:45   + 9:55 
  8. Krška Vojtěch            VCB8901 C OB České Budějovice      56:53   + 13:03
  9. Malý Jakub               NNN9105 C Neregistrovaní           59:12   + 15:22
 10. Hulec Jakub              KSH8401 C OB Kašperské Hory        61:09   + 17:19
 11. Synek Marcel             DOK7600 C OK Doksy                 63:23   + 19:33
 12. Dvořák Miloš             BBM7300 C BETA URSUS Orienteering  71:50   + 28:00
 13. Zámečník Pavel           3VX9600 C Zámečníci                74:02   + 30:12
 14. Kolařík Petr             6IX9200 C Velkomoravský klub Uher  76:28   + 32:38
 15. Pauschek Karel           ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno       85:20   + 41:30
--------------------------------------------------------------------------------

H35C 3.60 km, 175 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janata Martin            DKP8306 C Oddíl OB Kotlářka        26:40          
  2. Prošek Michal            SJI7823 C OK Jihlava               30:18   + 3:38 
  3. Otrusina Jiří            JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov    31:17   + 4:37 
  4. Tomeš Petr               SJC7531 C Sportcentrum Jičín       33:06   + 6:26 
  5. Cych Piotr               33P     C Echo Twardogóra          34:27   + 7:47 
  6. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí      35:13   + 8:33 
  6. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.  35:13   + 8:33 
  8. Nehasil David            BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor       35:18   + 8:38 
  9. Voráček Michal           OSN8000 C SK Orientační sporty No  36:46   + 10:06
 10. Vodička Oldřich          LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice  37:08   + 10:28
 11. Orany Tomáš              SJI7311 C OK Jihlava               37:55   + 11:15
 12. Zakouřil Václav          VSP7401 C USK Praha                38:07   + 11:27
 13. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         38:15   + 11:35
 14. Václavek Jan             LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice  38:16   + 11:36
 15. Slabý Jan                ZHR7900 C TJ Zhoř                  38:43   + 12:03
 16. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          39:19   + 12:39
 17. Střelba Ondřej           PGP7510 C SK Praga                 39:28   + 12:48
 18. Hřivna Štěpán            PGP7507 C SK Praga                 39:40   + 13:00
 19. Sochor Tomáš             HAV6301 C OB Havířov               40:08   + 13:28
 20. Strachota Michal         TJN8300 C OOB TJ Tatran Jablonec   40:34   + 13:54
 21. Kovář Jindřich           MAS6800 C KČT Aš                   41:18   + 14:38
 22. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        41:33   + 14:53
 23. Janošík Radek            VCB7402 C OB České Budějovice      41:41   + 15:01
 24. Šindelka Antonín         DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha       42:29   + 15:49
 25. Chrást Tomáš             STH7401 C SK Studenec              43:40   + 17:00
 26. Pilař Marek              CEP7700 C Čepíci                   43:54   + 17:14
 27. Slovák Miroslav          SHK7704 C OK Slavia Hradec Králov  44:05   + 17:25
 28. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    44:23   + 17:43
 29. Machar Pavel             DKP7903 C Oddíl OB Kotlářka        44:24   + 17:44
 30. Řehák Miroslav           KAD7101 C Originální Vivalín Team  44:41   + 18:01
 31. Svoboda Jiří             ROZ7500 C OK Roztoky               45:40   + 19:00
 32. Fiala Michal             KSH7601 C OB Kašperské Hory        45:41   + 19:01
 33. Rychtárik Ladislav       SJH8001 C SJH Jindřichův Hradec    48:20   + 21:40
 34. Mička Aleš               TJP7300 C TJ Sokol Troja           49:00   + 22:20
 35. Balej Jiří               KAM7201 C OK Kamenice              49:20   + 22:40
 36. Kinšt David              SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec    52:18   + 25:38
 37. Chmelík Petr             DOR8100 C OK Dobříš                52:48   + 26:08
 38. Kučera Pavel             DOR7101 C OK Dobříš                53:49   + 27:09
 39. Pešta Jiří               MIL7201 C Tesil Milevsko           59:03   + 32:23
 40. Fiala Jan                DOR7802 C OK Dobříš                62:19   + 35:39
 41. Tuček Michal             DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka        63:05   + 36:25
 42. Stehlík Miroslav         ZBM8208 C SK Žabovřesky Brno       72:57   + 46:17
 43. Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš                75:19   + 48:39
 44. Jadviščok Ladislav       UOL7700 C SOB Olomouc              90:44   + 64:04
     Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
     Jedlička Michal          DKL8000 C KOB Kladno                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45C 3.50 km, 145 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 28:35          
  2. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              29:45   + 1:10 
  3. Novotný Milan            PHK6502 C OK 99 Hradec Králové     30:03   + 1:28 
  4. Vydra Ivan               CHA6600 C OK Chrastava             30:23   + 1:48 
  5. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        30:44   + 2:09 
  6. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        31:26   + 2:51 
  7. Chaloupský David         PHK7103 C OK 99 Hradec Králové     31:34   + 2:59 
  8. Teringl Radek            VCB6502 C OB České Budějovice      31:43   + 3:08 
  9. Gossel Heiko             71D6500 C USV TU Dresden           32:19   + 3:44 
 10. Fürst Aleš               LLI6801 C TJ Loko Liberec          32:41   + 4:06 
 11. Karvánek Petr            BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor       32:51   + 4:16 
 12. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     33:39   + 5:04 
 13. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        34:02   + 5:27 
 14. Žejdlík Michal           LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  34:04   + 5:29 
 15. Barcík Peter             AOP6601 C Orientační Běh Opava     34:29   + 5:54 
 16. Hájek Jiří               ONO6400 C SKOB Ostrov              34:43   + 6:08 
 17. Ročejdl Marek            KAM6400 C OK Kamenice              34:50   + 6:15 
 18. Siegl Roman              MFP6700 C Matfyz Praha             35:00   + 6:25 
 19. Zelenin Andrej           29D6600 C USG Chemnitz             35:16   + 6:41 
 20. Šmelík Juraj             LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovic  35:42   + 7:07 
 21. Tichý Martin             SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec    36:13   + 7:38 
 21. Zuzánek Zdeněk           TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec   36:13   + 7:38 
 23. Vébr Radek               HAV7103 C OB Havířov               36:29   + 7:54 
 24. Funda Jiří               API6401 C OK Andante Písek         36:57   + 8:22 
 25. Hašek Ondřej             VPM6902 C KOS Slavia Plzeň         37:03   + 8:28 
 26. Šimša Jaromír            MFP7100 C Matfyz Praha             37:49   + 9:14 
 27. Würz Bohuslav            LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  38:13   + 9:38 
 28. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             38:18   + 9:43 
 29. Stárek Filip             TUR6602 C OOB TJ Turnov            38:20   + 9:45 
 30. Nechanický Pavel         OSN7209 C SK Orientační sporty No  38:29   + 9:54 
 31. Víteček Jan              DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka        39:03   + 10:28
 32. Křivda Ivan              CHC6701 C K.O.B. Choceň            39:24   + 10:49
 33. Šrámek Petr              RIC6905 C OB Říčany                39:42   + 11:07
 34. Ptáček Pavel             BBM6508 C BETA URSUS Orienteering  40:04   + 11:29
 35. Kabát Jan                EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha        40:19   + 11:44
 36. Vališ Jan                LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice  40:33   + 11:58
 37. Ježek Zdenek             JIL7301 C OK Jilemnice             40:44   + 12:09
 38. Čech Tomáš               AOP7001 C Orientační Běh Opava     41:15   + 12:40
 39. Kaufmann Torsten         71D7100 C USV TU Dresden           41:18   + 12:43
 40. Pilař Karel              MAS5501 C KČT Aš                   41:22   + 12:47
 41. Nouza Petr               SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec    41:40   + 13:05
 42. Holec Honza              MOV6701 C SKOB Ostrava             41:53   + 13:18
 43. Ševčík Marek             PCB6701 C SKP České Budějovice     42:04   + 13:29
 44. Jeřábek Luboš            JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov    42:36   + 14:01
 44. Málek Martin             8FX6500 C TJ Kobylisy              42:36   + 14:01
 46. Brožek Tomáš             KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí      42:50   + 14:15
 47. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka        43:05   + 14:30
 48. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             43:08   + 14:33
 49. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové     43:55   + 15:20
 50. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        44:33   + 15:58
 51. Gola Miroslav            VIC6808 C OB Vizovice              45:40   + 17:05
 52. Lohr Ivo                 SCP6801 C OK Sparta Praha          46:22   + 17:47
 53. Kohout Josef             SHK6902 C OK Slavia Hradec Králov  47:14   + 18:39
 54. Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  48:38   + 20:03
 55. Weissar Petr             LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň      50:02   + 21:27
 56. Šoupa Karel              LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň      50:32   + 21:57
 57. Svoboda Martin           BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek     50:44   + 22:09
 58. Zámečník Pavel           3VX7200 C Zámečníci                51:09   + 22:34
 59. Hanuš Pavel              LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  51:37   + 23:02
 60. Štorek Petr              JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov    52:08   + 23:33
 61. Müller Rico              71D6400 C USV TU Dresden           52:14   + 23:39
 62. Féder Medard             LCE7311 C OOB TJ Slovan Luhačovic  52:19   + 23:44
 63. Rücker Petr              HOR6500 C TJ Jiskra Hořice         53:54   + 25:19
 64. Šabata Milan             SRK6901 C SOOB Spartak Rychnov n.  55:24   + 26:49
 65. Kubičko Petr             SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec    57:01   + 28:26
 66. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka        58:07   + 29:32
 67. Škácha Michal            KAM7102 C OK Kamenice              73:38   + 45:03
 68. Hrdlička Pavel           OPI6500 C Orientační sporty Písek  76:15   + 47:40
--------------------------------------------------------------------------------

H55C 3.00 km, 105 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Leibiger Jens            18D5900 C Post SV Dresden          23:20          
  2. Krejčí Jaroslav          BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor       24:59   + 1:39 
  3. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         26:41   + 3:21 
  4. Hepnar Luboš             STE6307 C SK SKI-OB Šternberk      28:00   + 4:40 
  5. Bialožyt Miroslav        TRI5701 C TJ TŽ Třinec             28:23   + 5:03 
  6. Gorčica Pavel            CHA6200 C OK Chrastava             29:12   + 5:52 
  7. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          29:34   + 6:14 
  8. Strachota Jaroslav       ASU5600 C Magnus Orienteering      30:03   + 6:43 
  9. Nieke Hagen              71D6300 C USV TU Dresden           30:31   + 7:11 
 10. Chmelař Miroslav         JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov    30:37   + 7:17 
 11. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Hostivice             31:04   + 7:44 
 12. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  32:18   + 8:58 
 13. Milota Josef             MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně     32:20   + 9:00 
 14. Lužný Ladislav           HAV6000 C OB Havířov               32:44   + 9:24 
 15. Flašar Jan               KCK5701 C KOB Český Krumlov        33:03   + 9:43 
 16. Švarc Jiří               TUR6204 C OOB TJ Turnov            33:49   + 10:29
 17. Roudný Václav            LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice  33:55   + 10:35
 18. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  35:04   + 11:44
 19. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          35:15   + 11:55
 20. Zenker Norbert           71D5801 C USV TU Dresden           35:26   + 12:06
 21. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  35:34   + 12:14
 22. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Orientační Běh Opava     35:35   + 12:15
 23. Kovář Karel              LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  35:49   + 12:29
 24. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          35:59   + 12:39
 25. Novák Tom                DOK5500 C OK Doksy                 36:26   + 13:06
 26. Dikoš Pavel              BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor       38:42   + 15:22
 27. Hones Sepp               26A5400 C HSV Ried                 39:06   + 15:46
 28. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            40:07   + 16:47
 29. Grundman Martin          CHC5801 C K.O.B. Choceň            40:38   + 17:18
 30. Hájek Jan                MAS5401 C KČT Aš                   42:02   + 18:42
 31. Karel Miloš              JIL6004 C OK Jilemnice             44:30   + 21:10
 32. Šimek Miroslav           LME6300 C SK Los Mělník            45:18   + 21:58
 33. Klimpl Petr              LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice  45:51   + 22:31
 34. Valter Petr              KBP4500 C KBP Praha                45:54   + 22:34
 35. Melichar Jaromír         LLI6301 C TJ Loko Liberec          46:39   + 23:19
 36. Nentvich Lubomír         DOR5800 C OK Dobříš                46:47   + 23:27
 37. Hirš Libor               VBM6000 C VSK Mendelu Brno         47:39   + 24:19
 38. Fiala Zdeněk             TAP5501 C KOB Tretra Praha         52:46   + 29:26
 39. Vícha Vladimír           LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice  53:21   + 30:01
 40. Šomvársky Ján            NNN5500 C Neregistrovaní           73:49   + 50:29
     Zákostelecký František   SOB5501 C SOBSA                     DISK          
     Světnický Alexandr       OOL6300 C SK Haná orienteering      DISK          
  MS Ledvina Tomáš            NNN02   C Neregistrovaní           51:52   + 28:32
--------------------------------------------------------------------------------

H65C 2.60 km, 95 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  25:54          
  2. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  25:57   + 0:03 
  3. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   27:06   + 1:12 
  3. Knobloch Jindřich        VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  27:06   + 1:12 
  5. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  27:16   + 1:22 
  6. Conrad Helmut            71D4000 C USV TU Dresden           27:35   + 1:41 
  7. Provazník Jiří           TUR5102 C OOB TJ Turnov            28:27   + 2:33 
  8. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          28:34   + 2:40 
  9. Gurka Jiří               TUV4601 C SOK TJ Turnov            28:56   + 3:02 
 10. Sáňka Bedřich            LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice  32:10   + 6:16 
 11. Přeček Zdeněk            SCP5200 C OK Sparta Praha          33:25   + 7:31 
 12. Peterka Josef            LLI4702 C TJ Loko Liberec          35:50   + 9:56 
 13. Šafařík Bedřich          OPI4600 C Orientační sporty Písek  36:14   + 10:20
 14. Böhm Eduard              17A4800 C ASKÖ Salzburg/Henndorf   36:17   + 10:23
 15. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  36:21   + 10:27
 16. Dokoupil Vladimír        VBM4806 C VSK Mendelu Brno         37:26   + 11:32
 17. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                38:06   + 12:12
 18. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      38:20   + 12:26
 19. Fišák Jan                MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně     39:30   + 13:36
 20. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  40:20   + 14:26
 21. Rychtecký Josef          VCB4801 C OB České Budějovice      42:18   + 16:24
 22. Denemarek Oldřich        BBM5100 C BETA URSUS Orienteering  43:35   + 17:41
 23. Sklenář Jan              MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně     44:03   + 18:09
 24. Rakovec Miloš            SCP4500 C OK Sparta Praha          53:17   + 27:23
 25. Fiala Miloš              KSH4801 C OB Kašperské Hory        53:18   + 27:24
 26. Hojný Oldřich            SCP5201 C OK Sparta Praha          60:19   + 34:25
     Jadviščok Ladislav       UOL5101 C SOB Olomouc               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H75C 2.20 km, 95 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                31:49          
  2. Šmelík Ĺudo              LCE4301 C OOB TJ Slovan Luhačovic  33:06   + 1:17 
  3. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       34:54   + 3:05 
  4. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec    40:30   + 8:41 
  5. Procházka Zdenko         DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka        49:47   + 17:58
  6. Frey Jaromír             ONO4100 C SKOB Ostrov              51:20   + 19:31
  7. Bouček Václav            OCB4101 C OC České Budějovice      52:22   + 20:33
  8. Pich Josef               CST4002 C OB Strakonice            73:34   + 41:45
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.00 km, 70 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kotek Matěj              VTA1101 C SC vebr-sport            20:52          
  2. Zíka Tomáš               PVD1201 C OOB TJ Sokol Pražák      22:56   + 2:04 
  3. Míka Ondřej              VCB1003 C OB České Budějovice      23:15   + 2:23 
  4. Kašpar Adam              DOR1101 C OK Dobříš                26:19   + 5:27 
  5. Gregorová Magdalena      CTB1151 C SK OB Chotěboř           27:49   + 6:57 
  6. Ondráček Lubor           EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha        28:10   + 7:18 
  7. Procházková Aneta        DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka        29:55   + 9:03 
  8. Sobotková Lada           OPI     C Orientační sporty Písek  30:25   + 9:33 
  9. Lipský Šimon             SCP1005 C OK Sparta Praha          30:31   + 9:39 
 10. Čižinská Kristýna        SCP1055 C OK Sparta Praha          31:35   + 10:43
 11. Reichlová Helena         NNN     C Neregistrovaní           33:02   + 12:10
 12. Bašusová Olga            SCP1250 C OK Sparta Praha          33:23   + 12:31
 13. Kubáková Laura           SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec    34:33   + 13:41
 14. Teringlová Veronika      VCB1251 C OB České Budějovice      37:46   + 16:54
 15. Hulec František          KSH1101 C OB Kašperské Hory        37:51   + 16:59
 16. Vaculovič Matěj          DCE1001 C KOB Dobřichovice         37:52   + 17:00
 17. Míka Tomáš               VCB1403 C OB České Budějovice      38:00   + 17:08
 18. Zeman Annabel            DCE1850 C KOB Dobřichovice         38:19   + 17:27
 19. Vaculičová Alžběta       DCE0951 C KOB Dobřichovice         38:33   + 17:41
 20. Hulec Karel              KSH1301 C OB Kašperské Hory        39:17   + 18:25
 21. Šimková Šárka            LME1150 C SK Los Mělník            39:58   + 19:06
 22. Mrázková Berta           SJC1151 C Sportcentrum Jičín       40:00   + 19:08
 23. Van Dongen Annemiek      DKP1257 C Oddíl OB Kotlářka        41:02   + 20:10
 24. Prošek Filip             SJI1401 C OK Jihlava               41:25   + 20:33
 25. Šedivý Marek             PGP1400 C SK Praga                 46:44   + 25:52
 26. Tomešová Evelína         SJC1150 C Sportcentrum Jičín       48:32   + 27:40
 27. Šimek Přemysl            LME1400 C SK Los Mělník            49:27   + 28:35
 28. Pokorná Nela             PGP0552 C SK Praga                 49:36   + 28:44
 29. Novotná Barbora          VTA0957 C SC vebr-sport            50:00   + 29:08
 30. Strachota Vojtěch        TJN     C OOB TJ Tatran Jablonec   55:03   + 34:11
 31. Nouza Vítek              SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec    55:09   + 34:17
 32. Komárková Ondřejka       SJH1351 C SJH Jindřichův Hradec    69:49   + 48:57
 33. Rychtárik Jáchym         SJH1201 C SJH Jindřichův Hradec    70:41   + 49:49
 34. Rychtáriková Sofie       SJH1551 C SJH Jindřichův Hradec    73:37   + 52:45
 35. Rickmeyer Tina           71D8650 C USV TU Dresden           74:06   + 53:14
 36. Pacovský Alexandr        VTA     C SC vebr-sport            74:20   + 53:28
 37. Pacovský Antonín         VTA     C SC vebr-sport            75:32   + 54:40
     Lazar David              RIC1001 C OB Říčany                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

HF 2.00 km, 70 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošík Ivan             VCB1002 C OB České Budějovice      23:55          
  2. Rychtárik Tadeáš         SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec    25:46   + 1:51 
  3. Bašus Ondřej             SCP1000 C OK Sparta Praha          28:24   + 4:29 
  4. Pinkr Josef              HCE1200 C TJ Hostivice             29:44   + 5:49 
  5. Van Dongen Tim           DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka        45:33   + 21:38
  6. Janata Matěj             DKP1111 C Oddíl OB Kotlářka        57:33   + 33:38
  7. Minařík František        VCB1103 C OB České Budějovice      61:29   + 37:34
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.70 km, 80 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vaculovič Radim          DCE7501 C KOB Dobřichovice         20:21          
  2. Silný Ondřej             PHK7906 C OK 99 Hradec Králové     21:44   + 1:23 
  3. Hrabánek David           PGP6003 C SK Praga                 22:30   + 2:09 
  4. Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin  24:33   + 4:12 
  5. Kalousová Radka          EKP7550 C VŠTJ Ekonom Praha        25:48   + 5:27 
  6. Jirásek Jaroslav         DCH4701 C Radioelektronika Cheb    27:31   + 7:10 
  7. Fundová Veronika         API8951 C OK Andante Písek         28:27   + 8:06 
  8. Kubák Martin             SJH9902 C SJH Jindřichův Hradec    29:24   + 9:03 
  9. Švarcová Lenka           TUR6457 C OOB TJ Turnov            30:38   + 10:17
 10. Velátová Jana            OPI7350 C Orientační sporty Písek  30:58   + 10:37
 11. Sobotková Lenka          OPI7401 C Orientační sporty Písek  33:38   + 13:17
 12. Schnablová Renáta        RIC7854 C OB Říčany                33:45   + 13:24
 13. Pokorná Markéta          NNN     C Neregistrovaní           34:37   + 14:16
 14. Hadačová Tereza          AOP9051 C Orientační Běh Opava     34:56   + 14:35
 15. Himmel Petr              OKP6500 C SK OK 24 Praha           35:52   + 15:31
 16. Pinkrová Šárka           HCE8350 C TJ Hostivice             36:05   + 15:44
 17. Fiala Jan                AOP8800 C Orientační Běh Opava     36:40   + 16:19
 18. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     39:22   + 19:01
 19. Brémová Hildegarda       KRE6050 C OOB TJ Sokol Křemže      40:11   + 19:50
 20. De Heij Margita          RIC7350 C OB Říčany                40:39   + 20:18
 21. Cych Ewa                 33P     C Echo Twardogóra          40:42   + 20:21
 22. Himmel Ondřej            OKP0500 C SK OK 24 Praha           43:10   + 22:49
 23. Chmelíková Vlasta        DOR7753 C OK Dobříš                43:14   + 22:53
 24. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín                43:56   + 23:35
 25. Žižková Jaroslava        NNN     C Neregistrovaní           44:34   + 24:13
 26. Pobuda Michal            SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec    45:27   + 25:06
 27. Veselá Bára              DOR0051 C OK Dobříš                45:40   + 25:19
 28. Melicharová Barbora      LLI7252 C TJ Loko Liberec          46:00   + 25:39
 29. Pobuda Jan               SJH0603 C SJH Jindřichův Hradec    46:17   + 25:56
 30. Zemanová Alena           KTA6351 C SK Kotnov Tábor          46:23   + 26:02
 31. Gunnel Nilsson           13A0000 C OLC Wienerwald           47:12   + 26:51
 32. Kršková Lenka            VCB8851 C OB České Budějovice      47:15   + 26:54
 33. Lipská Alžběta           SCP0655 C OK Sparta Praha          50:27   + 30:06
 34. Nouzová Alena            SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec    51:29   + 31:08
 35. Kosíková Helena          TUR6550 C OOB TJ Turnov            56:33   + 36:12
 36. Lhoták Tomáš             NNN     C Neregistrovaní           57:32   + 37:11
 37. Šimerka Jakub            PGP0407 C SK Praga                 58:10   + 37:49
 38. Reichl Tomáš             NNN     C Neregistrovaní           59:19   + 38:58
 39. Nentvichová Romana       DOR6651 C OK Dobříš                59:54   + 39:33
 40. Haider Anna              26A5650 C HSV Ried                 67:43   + 47:22
 41. Koštál Karel             NNN     C Neregistrovaní           75:56   + 55:35
 42. Synková Barbora          DOK0450 C OK Doksy                 99:31   + 79:10
     Vaš Adam                 NNN     C Neregistrovaní            DISK          
--------------------------------------------------------------------------------