Kód závodu          : 3981
Název               : Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ
Datum               : 09.09.2018
Místo konání        : Radvanec u Nového Boru 50.7662122N, 14.5940883E
Pořadatel           : BOR - OK Jiskra Nový Bor
Ředitel závodu      : Beránek Miroslav - R2
Hlavní rozhodčí     : Vácha Tomáš - R1
Ředitel závodu      : Beránek Miroslav - R2
Stavitel tratí      : Karvánek Petr - R1

D12C 2.80 km, 90 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škáchová Zuzana          DKP0656 B Oddíl OB Kotlářka        24:40          
  2. Baldrianová Eva          VSP0751 B USK Praha                24:41   + 0:01 
  3. Lamačová Barbora         BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor       25:24   + 0:44 
  4. Urbánková Eva            ONO0650 B SKOB Ostrov              25:29   + 0:49 
  5. Skalová Jolana           TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec   26:02   + 1:22 
  6. Hlaváčová Lucie          TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno        26:38   + 1:58 
  7. Tomášková Matilda        TUV0998 C SOK TJ Turnov            28:03   + 3:23 
  8. Bulířová Žofie           TAP0850 C KOB Tretra Praha         28:08   + 3:28 
  9. Gelnerová Anna           KRL0653 B Kometa Kralovice         28:33   + 3:53 
 10. Netuková Anežka          SHK0750 B OK Slavia Hradec Králov  28:38   + 3:58 
 11. Vláčilová Anna           RIC0657 C OB Říčany                29:31   + 4:51 
 12. Mišeková Kateřina        KAM0756 B OK Kamenice              29:37   + 4:57 
 13. Novotná Karolína         TUR0853 C OOB TJ Turnov            30:33   + 5:53 
 14. Bartalošová Anežka       PGP0853 C SK Praga                 30:44   + 6:04 
 15. Malečková Pavlína        VSP0855 C USK Praha                31:06   + 6:26 
 16. Kudrnáčová Marta         KAM0754 B OK Kamenice              31:19   + 6:39 
 17. Baloghová Milena         TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec   31:24   + 6:44 
 18. Kohoutková Klára         BSO0650 B KOB Baník Sokolov        31:37   + 6:57 
 19. Čečková Karolína         SHK0650 B OK Slavia Hradec Králov  31:39   + 6:59 
 20. Mullis Carolina          DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka        31:43   + 7:03 
 21. Řeháková Mirka           SKV0652 B TJ Slovan Karlovy Vary   33:19   + 8:39 
 22. Gelnerová Markéta        KRL0952 C Kometa Kralovice         33:24   + 8:44 
 23. Šimůnková Michaela       TAP0851 C KOB Tretra Praha         36:33   + 11:53
 24. Petriláková Amálie Rebek DOR0953 C OK Dobříš                37:25   + 12:45
 25. Nemšovská Magdalena      VSP0853 C USK Praha                38:06   + 13:26
 26. Zabořilová Anna          JEN0951 C OB Jenišovice            38:45   + 14:05
 27. Zakouřilová Klára        VSP0850 C USK Praha                40:24   + 15:44
 28. Kučerová Kateřina        VSP0950 C USK Praha                40:32   + 15:52
 29. Nováková Viktorie        RUM0751 C ZOOB Rumburk             45:25   + 20:45
 30. Kotková Adéla            RIC0655 B OB Říčany                46:38   + 21:58
 31. Mušková Amálka           N99       N99                      47:22   + 22:42
 32. Fialová Kateřina         DOR0754 C OK Dobříš                48:52   + 24:12
 33. Synková Elena            DOK0850 C OK Doksy                 49:37   + 24:57
 34. Pompachová Karolína      TAP0652 B KOB Tretra Praha         50:50   + 26:10
 35. Žemlová Barbora          KAM0751 C OK Kamenice              52:52   + 28:12
 36. Mišeková Lucie           KAM1050 C OK Kamenice              54:29   + 29:49
 37. Košková Martina          SHK0652 B OK Slavia Hradec Králov  56:23   + 31:43
 38. Buková Hana              ROU0750 C SKOB Roudnice nad Labem  59:22   + 34:42
 39. Zurynková Lenka          EKP0952 C VŠTJ Ekonom Praha        60:20   + 35:40
 40. Ptáčková Hana            PGP0750 C SK Praga                 70:07   + 45:27
 41. Baštová Justýna          DOR0952 C OK Dobříš                76:18   + 51:38
 42. Mušková Madla            N99       N99                     105:46   + 81:06
--------------------------------------------------------------------------------

D14B 4.00 km, 130 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bulířová Ema             TAP0452 A KOB Tretra Praha         30:21          
  2. Novotná Michaela         TUR0551 A OOB TJ Turnov            32:08   + 1:47 
  3. Richtrová Kamila         VPM0451 A KOS Slavia Plzeň         32:26   + 2:05 
  4. Martanová Lea            VLI0555 A Slavia Liberec orientee  32:53   + 2:32 
  5. Kubecová Magdalena       STB0550 B TJ Stadion Nový Bor      34:34   + 4:13 
  6. Škáchová Viktorie        DKP0655 B Oddíl OB Kotlářka        34:48   + 4:27 
  7. Balejová Julie           KAM0551 B OK Kamenice              34:55   + 4:34 
  8. Randáková Adéla          VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  35:24   + 5:03 
  9. Štraitová Jolana         VSP0456 A USK Praha                35:36   + 5:15 
 10. Podrábská Alžběta        VLI0451 A Slavia Liberec orientee  36:14   + 5:53 
 11. Matyášová Kristýna       CHA0555 B OK Chrastava             36:39   + 6:18 
 12. Matěásková Šárka         JIL0551 B OK Jilemnice             37:15   + 6:54 
 13. Hanušová Kateřina        VRL0455 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  37:40   + 7:19 
 14. Pesničáková Soňa         TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec   38:35   + 8:14 
 15. Malečková Hana           VSP0553 B USK Praha                39:00   + 8:39 
 16. Šauli Kateřina           VPM0456 B KOS Slavia Plzeň         39:22   + 9:01 
 17. Mellanová Judita         TUV0559 B SOK TJ Turnov            39:25   + 9:04 
 18. Krejčová Lucie           ROU0453 B SKOB Roudnice nad Labem  39:52   + 9:31 
 19. Skácelová Adéla          VLI0454 B Slavia Liberec orientee  40:05   + 9:44 
 20. Pračková Ema             RIC0451 B OB Říčany                40:48   + 10:27
 21. Pavlíčková Hana          KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  40:51   + 10:30
 22. Bartošová Marie          MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně     41:18   + 10:57
 23. De Heij Laura            RIC0450 B OB Říčany                41:33   + 11:12
 24. Messnerová Lucie         VRL0456 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  42:28   + 12:07
 25. Holíková Simona          ONO0553 B SKOB Ostrov              42:54   + 12:33
 26. Gottsteinová Ema         JIL0451 B OK Jilemnice             42:58   + 12:37
 27. Chrástová Magdaléna      STH0551 B SK Studenec              43:13   + 12:52
 28. Čapková Lucie            KAM0459 B OK Kamenice              43:28   + 13:07
 29. Šestáková Marie          VLI0452 B Slavia Liberec orientee  43:36   + 13:15
 30. Knobová Agáta            VRL0453 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  43:40   + 13:19
 31. Kulová Laura             ONO0552 B SKOB Ostrov              43:46   + 13:25
 32. Andrlová Lea             VLI0453 B Slavia Liberec orientee  44:44   + 14:23
 33. Adámková Klára           JIL0452 B OK Jilemnice             45:47   + 15:26
 34. Novotná Barbora          TUR0552 B OOB TJ Turnov            45:55   + 15:34
 35. Bambousková Julie        DOR0650 B OK Dobříš                46:08   + 15:47
 36. Skácelová Kateřina       VLI0550 B Slavia Liberec orientee  46:10   + 15:49
 37. Marková Hana             LLI0450 B TJ Loko Liberec          46:30   + 16:09
 38. Pecková Tereza           VLI0551 B Slavia Liberec orientee  46:36   + 16:15
 39. Cincibusová Lenka        FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  46:52   + 16:31
 40. Beranová Hana            VSP0455 C USK Praha                47:06   + 16:45
 41. Nováková Nina            KAM0554 B OK Kamenice              47:29   + 17:08
 42. Štemberová Bára          TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec   48:02   + 17:41
 43. Ševčíková Anežka         ONO0550 C SKOB Ostrov              49:05   + 18:44
 44. Kopecká Anna             JIL0552 B OK Jilemnice             49:18   + 18:57
 45. Háková Eliška            TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec   49:33   + 19:12
 46. Lošťáková Sára           LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  49:44   + 19:23
 47. Rumlenová Tereza         BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor       49:55   + 19:34
 48. Kopecká Valentýna        VSP0453 C USK Praha                50:13   + 19:52
 49. Pecko Sára               ONO0452 B SKOB Ostrov              50:53   + 20:32
 50. Tomanicová Sofie         CHA0450 B OK Chrastava             51:26   + 21:05
 51. Šimšová Pavla            MFP0551 B Matfyz Praha             52:12   + 21:51
 52. Křížková Marie           MAS0450 C KČT Aš                   52:17   + 21:56
 53. Janovská Vendula         JIL0453 B OK Jilemnice             52:53   + 22:32
 54. Nagyová Kateřina         TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec   54:12   + 23:51
 55. Nejedlá Klára            ONO0450 B SKOB Ostrov              54:13   + 23:52
 56. Ziebová Veronika         NEK0450 B Nejdek Orienteering      54:51   + 24:30
 57. Housková Barbora         DOR0655 B OK Dobříš                56:58   + 26:37
 58. Kotenová Barbora         RIC0452 B OB Říčany                59:47   + 29:26
 59. Burešová Eliška          VLI0456 B Slavia Liberec orientee  74:24   + 44:03
     Ptáčková Veronika        PGP0551 B SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 5.10 km, 165 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     40:00          
  2. Holečková Petra          SHK0250 A OK Slavia Hradec Králov  40:56   + 0:56 
  3. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    41:02   + 1:02 
  4. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž        41:23   + 1:23 
  5. Miklušová Tamara         ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno       42:54   + 2:54 
  6. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              42:58   + 2:58 
  7. Tichá Dorotea            DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka        44:06   + 4:06 
  8. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  44:07   + 4:07 
  9. Mulíčková Markéta        ABM0362 A KOB ALFA Brno            44:43   + 4:43 
 10. Semíková Lucie           KAM0250 A OK Kamenice              47:23   + 7:23 
 11. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      48:32   + 8:32 
 12. Klacková Štěpánka        SJC0253 A Sportcentrum Jičín       48:53   + 8:53 
 13. Smolková Barbora         TAP0356 A KOB Tretra Praha         49:05   + 9:05 
 14. Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                49:23   + 9:23 
 15. Šmelíková Dorota         LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovic  49:29   + 9:29 
 16. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  49:47   + 9:47 
 17. Thýnová Martina          SHK0350 A OK Slavia Hradec Králov  50:59   + 10:59
 18. Pušová Bára              LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice  51:02   + 11:02
 19. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             51:16   + 11:16
 20. Černá Kateřina           VPM0250 A KOS Slavia Plzeň         52:27   + 12:27
 21. Hankovcová Helena        KAM0350 A OK Kamenice              52:43   + 12:43
 22. Hubáčková Dagmar         LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovic  53:21   + 13:21
 23. Bednaříková Emma         ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno       53:30   + 13:30
 24. Vávrová Vanda            HOR0350 A TJ Jiskra Hořice         53:53   + 13:53
 25. Kinštová Tereza          SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec    54:22   + 14:22
 26. Raclavská Vlaďka         UOL0253 A SOB Olomouc              55:19   + 15:19
 27. Linková Lucie            TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec   55:22   + 15:22
 28. Sanna Karin              DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka        55:48   + 15:48
 29. Kodytková Denisa         SHK0252 A OK Slavia Hradec Králov  56:41   + 16:41
 30. Bednaříková Sára         LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovic  58:39   + 18:39
 31. Tichá Julie              TZL0252 A SKOB Zlín                62:10   + 22:10
 32. Nádeníčková Iva          NEK0350 A Nejdek Orienteering      68:35   + 28:35
 33. Nentvichová Julie        DOR0351 A OK Dobříš                71:41   + 31:41
 34. Nehasilová Veronika      LDC0350 C KOB Děčín                73:42   + 33:42
     Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice              DISK          
     Pekařová Jana            TUR0252 A OOB TJ Turnov             DISK          
     Růžičková Vendula        CHA0252 A OK Chrastava              DISK          
     Bejvlová Karolína        KAM0258 A OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 4.00 km, 100 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smutná Anna Marie        DKP0359 B Oddíl OB Kotlářka        39:22          
  2. Podrábská Marie          TJN0259 B OOB TJ Tatran Jablonec   41:32   + 2:10 
  3. Šritrová Lenka           TUR0250 B OOB TJ Turnov            44:28   + 5:06 
  4. Randáková Alžběta        VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  45:23   + 6:01 
  5. Čermáková Klára          PGP0352 B SK Praga                 46:08   + 6:46 
  6. Petriláková Anežka Rozár DOR0251 B OK Dobříš                46:14   + 6:52 
  7. Tymešová Anna            BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor       47:56   + 8:34 
  8. Titzová Adéla            VSP0250 B USK Praha                50:21   + 10:59
  9. Řeháková Gabriela        SKV0351 B TJ Slovan Karlovy Vary   56:17   + 16:55
 10. Hrnčířová Ivana          STH0351 B SK Studenec              57:38   + 18:16
 11. Fantová Kateřina         EKP0256 B VŠTJ Ekonom Praha        58:03   + 18:41
 12. Vitebská Eliška          TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec   61:19   + 21:57
 13. Novotná Marie            PGP0354 C SK Praga                 61:55   + 22:33
 14. Mojžíšková Klára         KAM0356 B OK Kamenice              63:28   + 24:06
 15. Žejdlíková Eliška        LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  64:53   + 25:31
 16. Beranová Eva             VSP0254 C USK Praha                64:54   + 25:32
 17. Marešová Klára           NEK0250 B Nejdek Orienteering      66:14   + 26:52
 18. Baštová Julie            DOR0353 B OK Dobříš                69:14   + 29:52
 19. Janečková Josefína       EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha        70:51   + 31:29
 20. Petříková Adéla          MAS0352 B KČT Aš                   71:28   + 32:06
 21. Křížová Daniela          MAS0250 B KČT Aš                   79:46   + 40:24
 22. Buková Anežka            ROU0351 C SKOB Roudnice nad Labem  92:28   + 53:06
     Chrzová Eliška           PGP0353 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 6.30 km, 240 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  55:49          
  2. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        57:42   + 1:53 
  3. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  58:11   + 2:22 
  4. Rýdlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   59:08   + 3:19 
  5. Opálková Martina         BBM0050 A BETA URSUS Orienteering  62:05   + 6:16 
  6. Kochová Anna             SJC0153 A Sportcentrum Jičín       62:07   + 6:18 
  7. Škáchová Magdalena       DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka        63:10   + 7:21 
  8. Vejražková Rozárka       SJC0151 A Sportcentrum Jičín       63:12   + 7:23 
  9. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        65:05   + 9:16 
 10. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        66:41   + 10:52
 11. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              67:23   + 11:34
 12. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  70:05   + 14:16
 13. Šrámková Hana            RIC0051 A OB Říčany                71:03   + 15:14
 14. Kroniková Štěpánka       SHK0150 A OK Slavia Hradec Králov  71:17   + 15:28
 15. Špringlová Kamila        TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno        71:43   + 15:54
 16. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                72:24   + 16:35
 17. Šklíbová Míša            TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec   73:23   + 17:34
 18. Blahová Pavla            DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka        75:15   + 19:26
 19. Auerműllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       75:42   + 19:53
 20. Šafková Sofie            KAM0153 A OK Kamenice              76:00   + 20:11
 21. Riby Rose                LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  76:25   + 20:36
 22. Rosendorfová Lenka       TAP0153 A KOB Tretra Praha         78:53   + 23:04
 23. Chaloupková Kateřina     CHC0051 A K.O.B. Choceň            79:12   + 23:23
 24. Kejmarová Jana           STH0152 A SK Studenec              79:37   + 23:48
 25. Borovičková Valerie      LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice  80:46   + 24:57
 26. Nádeníčková Pavla        NEK0150 A Nejdek Orienteering      86:26   + 30:37
 27. Štefková Klára           TBM0059 A KOS TJ Tesla Brno        89:20   + 33:31
 28. Foltýnová Eva            SJI0051 A OK Jihlava               89:42   + 33:53
 29. Špendlíková Kamila       LCE0051 A OOB TJ Slovan Luhačovic  97:57   + 42:08
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 4.80 km, 130 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň            56:27          
  2. Staňková Markéta         VPM0153 B KOS Slavia Plzeň         58:16   + 1:49 
  3. Hrnčířová Magda          STH0051 B SK Studenec              59:16   + 2:49 
  4. Jeřábková Nina           BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor       60:26   + 3:59 
  5. Hovorková Tereza         ZVO0153 B OB SK Zvole              60:47   + 4:20 
  6. Sedláčková Linda         ROZ0050 B OK Roztoky               61:53   + 5:26 
  7. Dědková Teodora          TAP0051 B KOB Tretra Praha         63:55   + 7:28 
  8. Karbusová Kateřina       OPI0052 B Orientační sporty Písek  64:05   + 7:38 
  9. Kalousková Marie         DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka        68:07   + 11:40
 10. Nováková Eliška          PDY0150 C Běhej Poděbrady          70:18   + 13:51
 11. Zapalačová Petra         DOK0154 C OK Doksy                 70:22   + 13:55
 12. Míchalová Šárka          KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n  72:03   + 15:36
 13. Mudrová Lenka            KRL0052 C Kometa Kralovice         83:36   + 27:09
 14. Straková Veronika        SLA0051 B SKOB Slaný               83:43   + 27:16
 15. Winzigová Gabriela       OPI0157 C Orientační sporty Písek 105:42   + 49:15
     Horáková Barbora         VSP0150 B USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 7.30 km, 280 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupská Barbora       PHK9951 E OK 99 Hradec Králové     59:43          
  2. Vyhnálková Barbora       RIC9850 E OB Říčany                61:21   + 1:38 
  3. Čechová Tereza           KAM9852 E OK Kamenice              61:50   + 2:07 
  4. Kopecká Anna             LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice  62:22   + 2:39 
  5. Firešová Markéta         ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno       64:47   + 5:04 
  6. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        66:43   + 7:00 
  7. Sokolářová Šárka         TUR9999 A OOB TJ Turnov            67:39   + 7:56 
  8. Sieglová Eliška          PGP9954 R SK Praga                 68:16   + 8:33 
  9. Waňková Martina          LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice  70:18   + 10:35
 10. Voltrová Alena           ROZ9951 A OK Roztoky               70:52   + 11:09
 11. Zlámalová Nikola         SJC9951 R Sportcentrum Jičín       71:07   + 11:24
 12. Thořová Markéta          TUR9952 R OOB TJ Turnov            72:35   + 12:52
 13. Hájková Eliška           KAM9851 A OK Kamenice              73:20   + 13:37
 14. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       74:29   + 14:46
 15. Poláková Tereza          SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava      75:08   + 15:25
 16. Fürstová Anna            LLI9854 A TJ Loko Liberec          76:34   + 16:51
 17. Odehnalová Klára         ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno       78:12   + 18:29
 18. Kinkorová Tereza         LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň      78:23   + 18:40
 19. Kubíčková Jana           PHK9999 A OK 99 Hradec Králové     93:58   + 34:15
 20. Nováková Lucie           BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor      106:01   + 46:18
     Matoušová Kateřina       VRL9955 A OOS TJ Spartak Vrchlabí   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 5.10 km, 125 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škarková Kateřina        PGP9955 B SK Praga                 55:27          
  2. Hanáková Lenka           KRL9951 B Kometa Kralovice         55:38   + 0:11 
  3. Kopecká Johana           VSP9950 B USK Praha                58:35   + 3:08 
  4. Kubecová Kateřina        BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor       59:37   + 4:10 
  5. Kašparová Adéla          VSP9850 B USK Praha                63:18   + 7:51 
  6. Doležalová Dorotka       VPM9950 B KOS Slavia Plzeň         69:59   + 14:32
  7. Zurynková Michaela       EKP9850 C VŠTJ Ekonom Praha        75:05   + 19:38
  8. Žejdlíková Karolína      LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  82:15   + 26:48
  9. Škrlová Kristýna         KRL9954 B Kometa Kralovice        105:49   + 50:22
     Klikarová Ivana          DKP9953 B Oddíl OB Kotlářka         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 8.70 km, 340 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Knapová Jana             LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice  67:26          
  2. Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové     71:15   + 3:49 
  3. Šiková Barbora           LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň      72:56   + 5:30 
  4. Štičková Anna            SSU9651 E SK Severka Šumperk       73:55   + 6:29 
  5. Horčičková Vendula       LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic  73:59   + 6:33 
  6. Indráková Adélka         ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno       74:03   + 6:37 
  7. Aschermannová Petra      KAM9354 R OK Kamenice              76:02   + 8:36 
  8. Kabáthová Eva            ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno       76:53   + 9:27 
  9. Teplá Karolína           SHK9251 E OK Slavia Hradec Králov  78:48   + 11:22
 10. Šiková Karolína          LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň      79:21   + 11:55
 11. Hlavová Jindra           ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno       79:28   + 12:02
 12. Pospíšilová Marie        DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka        79:31   + 12:05
 13. Horová Pavla             LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice  79:36   + 12:10
 14. Hančová Petra            LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice  79:52   + 12:26
 15. Odehnalová Tereza        ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno       80:15   + 12:49
 16. Knapová Lenka            LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice  80:32   + 13:06
 17. Doležalová Monika        KAM8851 R OK Kamenice              80:57   + 13:31
 18. Zvěřinová Martina        LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice  81:39   + 14:13
 19. Čermáková Magdalena      LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovic  82:26   + 15:00
 20. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       82:42   + 15:16
 21. Kolínová Kristýna        DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka        83:20   + 15:54
 22. Mullis Kateřina          DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka        84:35   + 17:09
 23. Tužilová Magdaléna       ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno       86:07   + 18:41
 24. Kožinová Zuzana          PGP9650 C SK Praga                 91:25   + 23:59
 25. Poklopová Lenka          SSU8952 E SK Severka Šumperk       94:22   + 26:56
     Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka         DISK          
     Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 7.10 km, 245 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Baldrianová Barbora      VSP7850 C USK Praha                62:37          
  2. Jedličková Zuzana        SHK8150 R OK Slavia Hradec Králov  66:52   + 4:15 
  3. Bořánková Karolína       KAM9550 C OK Kamenice              67:34   + 4:57 
  4. Panchártková Tereza      LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  67:59   + 5:22 
  5. Bogarová Adélka          PGP9056 E SK Praga                 68:04   + 5:27 
  6. Petráčková Klára         LPU9261 C OK Lokomotiva Pardubice  68:26   + 5:49 
  7. Kašková Kateřina         CHA7850 C OK Chrastava             71:47   + 9:10 
  8. Udržalová Pavla          LPU8552 C OK Lokomotiva Pardubice  72:01   + 9:24 
  9. Kochová Nikola           TUR9358 C OOB TJ Turnov            72:06   + 9:29 
 10. Benešová Lucie           SJC8951 C Sportcentrum Jičín       72:37   + 10:00
 11. Kamenická Kateřina       PHK9353 C OK 99 Hradec Králové     72:43   + 10:06
 11. Kubátová Jana            CHA9152 C OK Chrastava             72:43   + 10:06
 13. Koporová Petra           ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno       72:44   + 10:07
 14. Balcarová Jana           PHK8753 C OK 99 Hradec Králové     72:46   + 10:09
 15. Neumannová Kateřina      PVP9250 C VSS Přírodověda Praha    73:20   + 10:43
 16. Procházková Klára        LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice  73:26   + 10:49
 17. Dittrichová Petra        KON8787 C KOB Konice               74:43   + 12:06
 18. Randáková Helena         VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  75:23   + 12:46
 19. Mádlová Věra             ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno       76:56   + 14:19
 20. Neradová Alena           LIT8551 C KOB Litvínov             76:59   + 14:22
 21. Losmanová Zuzana         LPU8752 C OK Lokomotiva Pardubice  77:10   + 14:33
 22. Červená Adéla            SHK9755 C OK Slavia Hradec Králov  78:45   + 16:08
 22. Vozdová Klára            ASU8964 C Magnus Orienteering      78:45   + 16:08
 24. Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice  78:47   + 16:10
 25. Kožinová Anna            PGP9350 C SK Praga                 79:09   + 16:32
 26. Fundová Eliška           SHK9351 C OK Slavia Hradec Králov  80:19   + 17:42
 27. Šimšová Jana             MFP7651 C Matfyz Praha             81:38   + 19:01
 28. Valachová Martina        LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice  82:21   + 19:44
 29. Svobodová Barbora        TJN8952 C OOB TJ Tatran Jablonec   82:42   + 20:05
 30. Svobodová Jitka          VSP7450 C USK Praha                83:40   + 21:03
 31. Ryantová Jana            DKP8660 C Oddíl OB Kotlářka        84:13   + 21:36
 32. Hanáková Magda           KRL9651 C Kometa Kralovice         84:33   + 21:56
 33. Lepšíková Eva            SJC8765 C Sportcentrum Jičín       85:50   + 23:13
 34. Jirásková Kateřina       PGP8852 C SK Praga                 86:15   + 23:38
 35. Tesařová Jana            TRI9751 R TJ TŽ Třinec             86:23   + 23:46
 36. Chvalová Věra            LPM9452 C OK Lokomotiva Plzeň      87:15   + 24:38
 37. Lavičková Michaela       PGP9656 C SK Praga                 88:48   + 26:11
 38. Hrabánková Klára         PGP9654 C SK Praga                 89:00   + 26:23
 39. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 89:40   + 27:03
 40. Masopustová Elis         PGP8656 C SK Praga                 90:37   + 28:00
 41. Henychová Zuzana         VLI6151 C Slavia Liberec orientee  92:45   + 30:08
 42. Luštická lucie           TUR8650 R OOB TJ Turnov            93:13   + 30:36
 43. Sabelová Markéta         TRI9656 C TJ TŽ Třinec             93:56   + 31:19
 44. Procházková Zuzana       KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  95:12   + 32:35
 45. Králová Vanda            BZP8750 C Báječné ženy v orientač 105:03   + 42:26
 46. Flašarová Kristýna       PGP9054 C SK Praga                110:19   + 47:42
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 6.20 km, 240 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kohlová Zuzana           KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  75:23          
  2. Novotná Barbora          TJN8951 C OOB TJ Tatran Jablonec   75:29   + 0:06 
  3. Kosová Štěpánka          LPU9460 C OK Lokomotiva Pardubice  76:20   + 0:57 
  4. Kovářová Lenka           LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  76:28   + 1:05 
  5. Žitná Jana               SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  77:07   + 1:44 
  6. Botiková Daniela         LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovic  79:32   + 4:09 
  7. Skyvová Kristýna         STE7054 C SK SKI-OB Šternberk      79:38   + 4:15 
  8. Janečková Dagmar         EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha        80:59   + 5:36 
  9. Rydlová Eva              FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  81:33   + 6:10 
 10. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 81:45   + 6:22 
 11. Zurynková Jana           EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha        82:17   + 6:54 
 12. Habigerová Radka         KSU9559 C Klub vytrvalostních spo  90:49   + 15:26
 13. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                 91:11   + 15:48
 14. Švihovská Eva            SJC8352 C Sportcentrum Jičín       91:18   + 15:55
 15. Podešvová Vlasta         ADA9251 C OOB Spartak Adamov       91:30   + 16:07
 16. Bartalošová Jana         PGP8154 C SK Praga                 91:33   + 16:10
 17. Studničná Lenka          N078601   N07 Neregistrovani       92:33   + 17:10
 18. Poláková Ivana           LCE7953 C OOB TJ Slovan Luhačovic 100:26   + 25:03
 19. Žandová Marcela          SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary  101:20   + 25:57
 20. Doležalová Barbora       VPM9252 C KOS Slavia Plzeň        101:33   + 26:10
 21. Kohlová Monika           TUR9756 C OOB TJ Turnov           103:39   + 28:16
 22. Hendrychová Zuzana       ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno      110:44   + 35:21
 23. Mesiarkinová Kamil       ASU8282 C Magnus Orienteering     192:04   + 116:41
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 5.30 km, 180 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Košárková Iva            PGP8155 C SK Praga                 62:59          
  2. Linková Alena            TUR9751 R OOB TJ Turnov            63:59   + 1:00 
  3. Šilerová Eva             PDY8050 C Běhej Poděbrady          65:07   + 2:08 
  4. Škvorová Barbora         KAM9150 C OK Kamenice              66:52   + 3:53 
  5. Müllerová Markéta        LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovic  68:29   + 5:30 
  6. Držková Markéta          LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice  75:21   + 12:22
  7. Zeman Klára              DCE7950 C KOB Dobřichovice         76:13   + 13:14
  8. Kalousková Pavla         JEN8451 C OB Jenišovice            77:03   + 14:04
  9. Dittrichová Zuzana       KON9175 C KOB Konice               80:15   + 17:16
 10. Szenczi Kristýna         VLI8650 C Slavia Liberec orientee  82:03   + 19:04
 11. Klašková Josefina        DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka       113:46   + 50:47
 12. Černá Kateřina           TJP9850 C TJ Sokol Troja          114:05   + 51:06
 13. Sedlatá Kateřina         CHC8951 C K.O.B. Choceň           126:24   + 63:25
 14. Vaňková Saša             LDC8550 C KOB Děčín               137:53   + 74:54
     Kazdová Jana             SJC7752 C Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 6.10 km, 245 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lučanová Marta           LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice  60:13          
  2. Ryšavá Magdalena         PGP7650 C SK Praga                 63:04   + 2:51 
  3. Hojná Silvie             SCP7950 C OK Sparta Praha          65:10   + 4:57 
  4. Čečková Martina          SHK7753 C OK Slavia Hradec Králov  66:21   + 6:08 
  5. Mokrá Julie              VLI8051 C Slavia Liberec orientee  71:26   + 11:13
  6. Jiřištová Zuzana         DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka        73:18   + 13:05
  7. Matějů Kateřina          VLI8054 C Slavia Liberec orientee  74:09   + 13:56
  8. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 81:09   + 20:56
  9. Hanušová Petra           STB8297 C TJ Stadion Nový Bor      83:35   + 23:22
 10. Tomášková Radka          TUV7851 C SOK TJ Turnov            83:40   + 23:27
 11. Lankašová Barbora        CHA8050 C OK Chrastava             87:51   + 27:38
 12. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  88:52   + 28:39
 13. Pechová Iva              LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň      89:57   + 29:44
 14. Poláková Veronika        CHA8150 C OK Chrastava             97:00   + 36:47
 15. Synková Petra            DOK7950 C OK Doksy                 99:57   + 39:44
 16. Hladká Petra             KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orl 102:09   + 41:56
 17. Žemlová Eva              KAM7550 C OK Kamenice             105:58   + 45:45
 18. Pecharová Michaela       TJP6550 C TJ Sokol Troja          106:08   + 45:55
 19. Hönigová Iva             N097801   N09 Neregistrovani      107:36   + 47:23
 20. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany               108:21   + 48:08
 21. Kuželová Michaela        FSP7851 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 111:21   + 51:08
 22. Krausová Marcela         LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov  115:13   + 55:00
 23. Skripniková Kateřina     FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 121:34   + 61:21
     Fialová Jana             DOR8050 C OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 5.40 km, 150 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zabořilová Romana        JEN7457 C OB Jenišovice            47:59          
  2. Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                 55:09   + 7:10 
  3. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        55:13   + 7:14 
  4. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              55:58   + 7:59 
  5. Novotná Petra            PHK6651 C OK 99 Hradec Králové     56:00   + 8:01 
  6. Ondráčková Veronika      EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha        58:43   + 10:44
  7. Vlastníková Lucie        JIL7554 C OK Jilemnice             59:12   + 11:13
  8. Eglin Irene              N117501   N11 Neregistrovani       60:09   + 12:10
  9. Kučerová Marie           VSP7551 C USK Praha                61:17   + 13:18
 10. Martanová Daniela        VLI7452 C Slavia Liberec orientee  61:30   + 13:31
 11. Nechanická Daniela       OSN7557 C SK Orientační sporty No  61:43   + 13:44
 12. Skácelová Marie          VLI7552 C Slavia Liberec orientee  63:26   + 15:27
 13. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        64:20   + 16:21
 14. Karlová Kateřina         JIL7553 C OK Jilemnice             64:38   + 16:39
 15. Podrábská Marie          VLI7451 C Slavia Liberec orientee  65:08   + 17:09
 16. Vildmonová Pavla         PGP7454 C SK Praga                 67:09   + 19:10
 17. Burešová Kateřina        VLI7456 C Slavia Liberec orientee  67:32   + 19:33
 18. Mulíčková Eva            ABM7469 C KOB ALFA Brno            68:13   + 20:14
 19. Dolejší Lenka            STB7499 C TJ Stadion Nový Bor      68:37   + 20:38
 20. Peteráčová Hyxová        VLI7755 C Slavia Liberec orientee  68:59   + 21:00
 21. Zakouřilová Helena       VSP7453 C USK Praha                69:34   + 21:35
 22. Konečná Marcela          EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha        70:47   + 22:48
 23. Bartošová Jana           MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně     75:49   + 27:50
 24. Tomandlová Radka         N017502   N01 Neregistrovani       77:39   + 29:40
 25. Brettlová Marta          PGP7557 C SK Praga                 82:51   + 34:52
 26. Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                83:39   + 35:40
 27. Sedláčková Petra         ROZ7050 C OK Roztoky               83:56   + 35:57
 28. Mišeková Martina         KAM7851 C OK Kamenice              85:45   + 37:46
 29. Nováková Markéta         RUM7451 C ZOOB Rumburk             86:46   + 38:47
 30. Novotná Hedvika          TUR7454 C OOB TJ Turnov            87:08   + 39:09
 31. Richtrová Lucie          VPM7451 C KOS Slavia Plzeň         88:20   + 40:21
 32. Dejnožková Blanka        TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec   89:56   + 41:57
 33. Matyášová Jana           CHA7652 C OK Chrastava             90:19   + 42:20
 34. Nekvasilová Monika       DKP7650 C Oddíl OB Kotlářka       107:07   + 59:08
     Synková Šárka            DOK7650 C OK Doksy                  DISK          
     Štemberová Iva           TJN7550 C OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Lošťáková Ivana          LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 4.80 km, 145 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valášková Šárka          KAM6951 C OK Kamenice              45:22          
  2. Trnková Dana             VSP7351 C USK Praha                48:02   + 2:40 
  3. Sieglová Dagmar          MFP7050 C Matfyz Praha             52:58   + 7:36 
  4. Štraitová Jitka          VSP7252 C USK Praha                53:11   + 7:49 
  5. Chaloupská Pavlína       PHK7051 C OK 99 Hradec Králové     53:29   + 8:07 
  6. Eichlerová Jana          KAS7051 C KOB Kamenický Šenov      55:20   + 9:58 
  7. Úlehlová Monika          TAP6950 C KOB Tretra Praha         58:07   + 12:45
  8. Horáková Lenka           VSP7255 C USK Praha                59:05   + 13:43
  9. Šrámková Iva             RIC7251 C OB Říčany                60:21   + 14:59
 10. Linková Iva              TUR6850 C OOB TJ Turnov            60:25   + 15:03
 11. Škáchová Petra           KAM7054 C OK Kamenice              60:46   + 15:24
 12. Ptáčková Kateřina        PGP7350 C SK Praga                 62:37   + 17:15
 13. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  64:31   + 19:09
 14. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        64:51   + 19:29
 15. Fürstová Katka           LLI6950 C TJ Loko Liberec          66:34   + 21:12
 16. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  67:08   + 21:46
 17. Nehasilová Zuzana        LDC7150 C KOB Děčín                67:40   + 22:18
 18. Posseltová Romana        TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec   67:51   + 22:29
 19. Kulhavá Jarmila          SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.  68:24   + 23:02
 20. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  68:51   + 23:29
 21. Junková Kateřina         STH7351 C SK Studenec              70:07   + 24:45
 22. Beranová Iva             VSP7150 C USK Praha                70:26   + 25:04
 23. Zlesáková Stáňa          CHT7352 C OOB SK Chrast            70:53   + 25:31
 24. Benešová Jaroslava       DKL7050 C KOB Kladno               71:11   + 25:49
 25. Melišíková Radka         TAP7152 C KOB Tretra Praha         71:19   + 25:57
 26. Lesáková Věra            TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec   73:02   + 27:40
 27. Forstová Lenka           MFP6850 C Matfyz Praha             74:02   + 28:40
 28. Nová Jana                DOR7150 C OK Dobříš                76:01   + 30:39
 29. Řehořová Lenka           TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec   79:39   + 34:17
 30. Smolková Alena           PGP6450 C SK Praga                 80:04   + 34:42
 31. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151 C SK Praga                 80:54   + 35:32
 32. Mellanová Veronika       TUV7251 C SOK TJ Turnov            81:48   + 36:26
 32. Dittrtová Lucia          LME6852 C SK Los Mělník            81:48   + 36:26
 34. Hankovcová Lenka         KAM7053 C OK Kamenice              85:27   + 40:05
 35. Tokárová Regina          VPM6950 C KOS Slavia Plzeň         89:49   + 44:27
 36. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        90:50   + 45:28
 37. Šimůnková Martina        TAP6851 C KOB Tretra Praha         90:53   + 45:31
 38. Kamírová Gabriela        LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  91:06   + 45:44
 39. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                94:03   + 48:41
 40. Bulířová Blanka          N067301   N06 Neregistrovani       94:36   + 49:14
 41. Válková Martina          TUV7051 C SOK TJ Turnov            97:40   + 52:18
 42. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha         102:57   + 57:35
 43. Bártová Pavla            ZVO7152 C OB SK Zvole             117:42   + 72:20
 44. Straková Jana            SLA7251 C SKOB Slaný              119:08   + 73:46
 45. Nováková Martina         2102798   PDY Běhej Poděbrady     119:26   + 74:04
     Šejnová Magdalena        KAM7055 C OK Kamenice               DISK          
     Škvorová Zuzana          KAM7350 C OK Kamenice               DISK          
     Vitebská Lenka           TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
     Buková Zdeňka            ROU7051 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 4.70 km, 155 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Komersová Jana           KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l.  54:22          
  2. Fantová Libuše           EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha        57:04   + 2:42 
  3. Lisá Monika              ONO6750 C SKOB Ostrov              58:10   + 3:48 
  4. Bochenková Jana          DOR6150 C OK Dobříš                58:19   + 3:57 
  5. Němečková Jarmila        VSP6650 C USK Praha                58:21   + 3:59 
  6. Kavková Dana             SCP6150 C OK Sparta Praha          58:39   + 4:17 
  7. Pavlíková Pavla          CHA6551 C OK Chrastava             60:53   + 6:31 
  8. Vlčková Jindra           LDC6451 C KOB Děčín                61:45   + 7:23 
  9. Zuzánková Růžena         TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec   62:22   + 8:00 
 10. Teplá Hana               SHK6561 C OK Slavia Hradec Králov  62:51   + 8:29 
 11. Koucká Ivana             EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha        63:42   + 9:20 
 12. Šedivá Miroslava         EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha        63:45   + 9:23 
 13. Kavalírová Kateřina      PHK6756 C OK 99 Hradec Králové     64:12   + 9:50 
 14. Čiháková Lenka           KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  64:14   + 9:52 
 15. Pecková Ivana            EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha        64:22   + 10:00
 16. Šoupová Jana             LPM6850 C OK Lokomotiva Plzeň      65:26   + 11:04
 16. Kuchařová Ada            TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno        65:26   + 11:04
 18. Gorčicová Ivana          CHA6550 C OK Chrastava             68:13   + 13:51
 19. Nováková Irena           OKP6651 C SK OK 24 Praha           69:00   + 14:38
 20. Klašková Kateřina        DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka        70:56   + 16:34
 21. Cincibusová Ivana        FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  71:18   + 16:56
 22. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  72:49   + 18:27
 23. Slezáčková Věra          KAS6550 C KOB Kamenický Šenov      73:20   + 18:58
 24. Illnerová Daniela        DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka        75:31   + 21:09
 25. Slavíková Kateřina       PGP6650 C SK Praga                 76:30   + 22:08
 26. Nováková Jana            TJP6552 C TJ Sokol Troja           80:41   + 26:19
 27. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  83:51   + 29:29
 28. Miklasová Markéta        VLI6850 C Slavia Liberec orientee  84:02   + 29:40
 29. Veljačiková Markéta      SCP6451 C OK Sparta Praha          87:56   + 33:34
 30. Žandová Marie            SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary   92:10   + 37:48
 31. Tachezy Ruth             DOR6451 C OK Dobříš                92:23   + 38:01
 32. Hubáčková Jana           EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha        94:52   + 40:30
     Zalabová Martina         SJC6657 C Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 4.30 km, 135 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               51:28          
  2. Benešová Iva             SJC6151 C Sportcentrum Jičín       56:56   + 5:28 
  3. Novotná Ivana            PHK6354 C OK 99 Hradec Králové     64:33   + 13:05
  4. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            67:17   + 15:49
  5. Jermanová Eva            TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec   68:15   + 16:47
  6. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         70:54   + 19:26
  7. Vlachová Hana            VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  71:12   + 19:44
  8. Mrázová Pavla            DCE5550 C KOB Dobřichovice         71:19   + 19:51
  9. Michálková Jiřina        VSP6151 C USK Praha                71:46   + 20:18
 10. Kovářová Alena           LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  74:26   + 22:58
 11. Jeřábková Jana           OKP6150 C SK OK 24 Praha           81:20   + 29:52
 12. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 82:08   + 30:40
 13. Sládková Eva             TEH5751 C Sokol Tehov              85:18   + 33:50
 14. Ježková Regina           PGP6352 C SK Praga                 85:31   + 34:03
 15. Gabrielová Šárka         ONO5950 C SKOB Ostrov              87:41   + 36:13
 16. Večeřová Ivana           TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec   88:33   + 37:05
 17. Nováková Pavla           DOK5950 C OK Doksy                 97:21   + 45:53
 18. Krakorová Iva            N186801   N18 Krakorova           121:17   + 69:49
     Kapounová Jitka          DOK6050 C OK Doksy                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 4.20 km, 85 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horová Magda             VSP5450 C USK Praha                42:54          
  2. Wysocka Jolanta          N105601   N10 Neregistrovani       44:43   + 1:49 
  3. Mrázková Ivana           DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka        50:33   + 7:39 
  4. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          52:47   + 9:53 
  5. Flašarová Marie          KCK5756 C KOB Český Krumlov        52:49   + 9:55 
  6. Nováková Svatava         SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary   53:20   + 10:26
  7. Korejčíková Dáďa         LLI5550 C TJ Loko Liberec          53:49   + 10:55
  8. Opavová Stanislava       MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně     57:16   + 14:22
  9. Nýdrlová Eva             VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  59:17   + 16:23
 10. Konopáčová Jana          TUR5650 C OOB TJ Turnov            63:33   + 20:39
 11. Doležalová Vlasta        PGP5550 C SK Praga                 66:37   + 23:43
 12. Kuncová Jiřina           TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec   67:03   + 24:09
 13. Šilerová Zdena           KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l.  67:23   + 24:29
 14. Svobodná Eva             DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka        69:10   + 26:16
 15. Dudová Hana              DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka        69:31   + 26:37
 16. Beranová Vlasta          UVP5450 C Slovan Praha             72:06   + 29:12
 17. Cabrnochová Hana         DKL5550 C KOB Kladno               74:49   + 31:55
 18. Zavadilová Naďa          SCP5450 C OK Sparta Praha          79:33   + 36:39
 19. Böhmová Eva              TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec  107:26   + 64:32
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 3.80 km, 90 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šaffková Zuzana          CHA5150 C OK Chrastava             44:28          
  2. Dohnalová Dana           VSP5050 C USK Praha                45:20   + 0:52 
  3. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                49:03   + 4:35 
  4. Zlesáková Vlasta         JIL5362 C OK Jilemnice             50:19   + 5:51 
  5. Neradová Alena           LIT5051 C KOB Litvínov             52:36   + 8:08 
  6. Omová Jana               TUR5150 C OOB TJ Turnov            56:51   + 12:23
  7. Horáčková Stanislava     VLI4950 C Slavia Liberec orientee  59:28   + 15:00
  8. Ševčíková Alena          CHA5351 C OK Chrastava             60:53   + 16:25
  9. Ender Irina              N120001   N12 Neregistrovani       67:15   + 22:47
 10. Stehnová Hana            DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka        76:58   + 32:30
 11. Savičová Irena           SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary   79:34   + 35:06
 12. Mikšová Stanislava       DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka        81:38   + 37:10
 13. Pachnerová Jaroslava     VLI5152 C Slavia Liberec orientee  84:59   + 40:31
--------------------------------------------------------------------------------

D70B 3.60 km, 80 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 74:20          
  2. Kašková Eva              CHA4650 C OK Chrastava             74:54   + 0:34 
  3. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha         98:11   + 23:51
--------------------------------------------------------------------------------

D75B 3.40 km, 70 m, 7 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrojsová Jaroslava      KAS4350 C KOB Kamenický Šenov      79:32          
--------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.80 km, 90 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Štrait Vilém             VSP0701 B USK Praha                21:01          
  2. Tomášek Prokop           TUV0701 B SOK TJ Turnov            21:59   + 0:58 
  3. Šubrt Jáchym             DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka        22:56   + 1:55 
  4. Zurynek Jan              TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec   23:28   + 2:27 
  5. Sedláček Patrik          ROZ0800 B OK Roztoky               23:34   + 2:33 
  6. Hanuš Filip              VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  24:23   + 3:22 
  7. Jakubík Jaromír          TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec   24:31   + 3:30 
  8. Zápotocký Jiří           SLA0800 B SKOB Slaný               25:39   + 4:38 
  9. Skripnik Matouš          FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  27:42   + 6:41 
 10. Podrábský Ctibor         VLI0700 B Slavia Liberec orientee  29:03   + 8:02 
 11. Stach Ondřej             JIL0602 B OK Jilemnice             29:16   + 8:15 
 12. Šmelík Daniel            LCE0704 C OOB TJ Slovan Luhačovic  29:25   + 8:24 
 13. Bárta Viktor             ZVO0601 B OB SK Zvole              29:31   + 8:30 
 14. Skripnik Nikola          FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  29:38   + 8:37 
 15. Horák Martin             VSP0601 C USK Praha                29:57   + 8:56 
 16. Škorpil Marek            HOR0900 C TJ Jiskra Hořice         30:57   + 9:56 
 17. Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                 31:19   + 10:18
 18. Skácel Jan               VLI0901 C Slavia Liberec orientee  31:36   + 10:35
 19. Zlesák Matyáš            CHT0601 C OOB SK Chrast            32:02   + 11:01
 20. Donda Jakub              ONO0700 B SKOB Ostrov              32:42   + 11:41
 21. Střelba Antonín          PGP0605 B SK Praga                 33:42   + 12:41
 22. Bureš David              VLI0707 C Slavia Liberec orientee  33:46   + 12:45
 23. Myslík Vojtěch           ONO0602 C SKOB Ostrov              35:27   + 14:26
 24. Šebelka Matěj            VLI0805 C Slavia Liberec orientee  37:20   + 16:19
 25. Kučera Jakub             VSP0900 C USK Praha                37:28   + 16:27
 26. Lesák Marek              TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec   37:58   + 16:57
 27. Riby Philip              LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  39:23   + 18:22
 28. Pešík Matouš             VLI0903 C Slavia Liberec orientee  41:15   + 20:14
 29. Rod Matyáš               VSP0803 C USK Praha                41:28   + 20:27
 30. Ječmen Matyáš            ONO0600 C SKOB Ostrov              52:24   + 31:23
 31. Šmahel Tadeáš            OPI1000 C Orientační sporty Písek  56:29   + 35:28
 32. Řehoř Hynek              TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec   56:52   + 35:51
 33. Hladký Matěj             KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orl  63:07   + 42:06
 34. Nekvasil Jakub           DKP0607 C Oddíl OB Kotlářka        63:42   + 42:41
 35. Volný Ondrej             N030801   N03 Neregistrovani       71:51   + 50:50
 36. Lukeš Josef              N030701   N03 Neregistrovani      115:50   + 94:49
     Polák Tomáš              CHA0801 C OK Chrastava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14B 5.70 km, 145 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tkáč Matěj               TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec   37:04          
  2. Gajda Martin             KAM0405 A OK Kamenice              39:54   + 2:50 
  3. Štěrba Marek             SKV0401 A TJ Slovan Karlovy Vary   40:01   + 2:57 
  4. Bolehovský Daniel        VSP0508 A USK Praha                40:24   + 3:20 
  5. Donda Jiří               ONO0403 B SKOB Ostrov              40:31   + 3:27 
  6. Petrilák Matouš          DOR0409 A OK Dobříš                40:35   + 3:31 
  7. Průša Dominik            VSP0406 A USK Praha                40:44   + 3:40 
  8. Kabát Martin             PGP0408 B SK Praga                 41:04   + 4:00 
  9. Peterka Jakub            LLI0404 A TJ Loko Liberec          41:34   + 4:30 
 10. Waldhauser Štěpán        BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor       42:18   + 5:14 
 11. Kurz Ondřej              VPM0503 A KOS Slavia Plzeň         42:43   + 5:39 
 12. Stehlík Šimon            LPM0501 B OK Lokomotiva Plzeň      43:28   + 6:24 
 13. Janda Jakub              DOR0403 B OK Dobříš                44:20   + 7:16 
 14. Tůma Šimon               TAP0400 B KOB Tretra Praha         46:07   + 9:03 
 15. Bejvl Marek              LME0400 B SK Los Mělník            46:43   + 9:39 
 16. Kužel Jan                FSP0400 B VSK ČVUT Fakulta Staveb  47:08   + 10:04
 17. Čtrnáct František        PGP0401 B SK Praga                 47:20   + 10:16
 18. Zakouřil Matyáš          VSP0400 B USK Praha                48:23   + 11:19
 19. Mairich Filip            TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec   48:29   + 11:25
 20. Smolka Jakub             TAP0500 C KOB Tretra Praha         50:18   + 13:14
 21. Snížek Martin            DOR0405 B OK Dobříš                52:23   + 15:19
 22. Melišík Jan              TAP0502 B KOB Tretra Praha         52:28   + 15:24
 23. Baldrian Tomáš           VSP0405 B USK Praha                53:19   + 16:15
 24. Nejezchleb Vojtěch       TUR0503 B OOB TJ Turnov            53:21   + 16:17
 25. Pokorný Jan              TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec   55:08   + 18:04
 26. Nemšovský Filip          VSP0500 B USK Praha                55:36   + 18:32
 27. Zabořil Ondřej           JEN0401 B OB Jenišovice            57:32   + 20:28
 28. Pivec Jan                MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně     58:19   + 21:15
 29. Němec David              LPM0504 B OK Lokomotiva Plzeň      58:30   + 21:26
 30. Heller Jiří              ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem  58:41   + 21:37
 31. Jedlička Jakub           KAM0404 B OK Kamenice              59:51   + 22:47
 32. Snížek Ondřej            DOR0406 B OK Dobříš                60:03   + 22:59
 33. Šubrt Vojtěch            DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka        60:18   + 23:14
 34. Janas Adam               PGP0404 B SK Praga                 61:59   + 24:55
 35. Jíra Filip               ROZ0500 B OK Roztoky               63:27   + 26:23
 35. Dejnožka Martin          TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec   63:27   + 26:23
 37. Dolejší Jan              STB0601 B TJ Stadion Nový Bor      63:39   + 26:35
 38. Míka Albert              TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec   66:13   + 29:09
 39. Bartaloš Matyáš          PGP0503 B SK Praga                 77:56   + 40:52
 40. Jiras Jan                DOR0505 B OK Dobříš                82:52   + 45:48
 41. Šustr Ondřej             KSH0501 B OB Kašperské Hory        93:17   + 56:13
 42. Halač Viktor             N030501   N03 Neregistrovani       95:46   + 58:42
 43. Mucha Ondřej             RIC0400 C OB Říčany                99:11   + 62:07
 44. Sork Dominik             TAP0504 B KOB Tretra Praha        102:16   + 65:12
 45. Lukeš František          N030502   N03 Neregistrovani      107:12   + 70:08
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 7.40 km, 345 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimša Martin             PGP0309 A SK Praga                 53:58          
  2. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia Plzeň         54:11   + 0:13 
  3. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  54:21   + 0:23 
  4. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  55:23   + 1:25 
  5. Chaloupský Jakub         PHK0302 A OK 99 Hradec Králové     56:06   + 2:08 
  6. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     56:10   + 2:12 
  7. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         56:59   + 3:01 
  8. Vitebský Lukáš           TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec   57:14   + 3:16 
  9. Waněk Hubert             LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice  58:13   + 4:15 
 10. Rusin Vojtěch            LPU0321 A OK Lokomotiva Pardubice  58:30   + 4:32 
 11. Janas Petr               PGP0200 A SK Praga                 58:50   + 4:52 
 12. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk      58:54   + 4:56 
 13. Valík Adam               AOP0301 A Orientační Běh Opava     58:56   + 4:58 
 14. Kovářík Tomáš            KAM0300 A OK Kamenice              59:14   + 5:16 
 15. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  59:20   + 5:22 
 16. Světnický František      STE0204 A SK SKI-OB Šternberk      59:51   + 5:53 
 17. Link Lukáš               STH0205 A SK Studenec              60:59   + 7:01 
 17. Mayer Šimon              KSH0202 A OB Kašperské Hory        60:59   + 7:01 
 19. Macek Ondřej             LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice  61:34   + 7:36 
 20. Tokár Radim              VPM0300 A KOS Slavia Plzeň         62:15   + 8:17 
 21. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  62:28   + 8:30 
 22. Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno       62:37   + 8:39 
 23. Šauli Filip              VPM0301 A KOS Slavia Plzeň         62:46   + 8:48 
 24. Spěváček Vojtěch         VPM0205 A KOS Slavia Plzeň         62:47   + 8:49 
 25. Čech Vít                 AOP0302 A Orientační Běh Opava     63:04   + 9:06 
 26. Kožina Štěpán            PGP0300 A SK Praga                 63:54   + 9:56 
 27. Hojný Jáchym             SJH0301 A SJH Jindřichův Hradec    64:31   + 10:33
 28. Kučera Jáchym            DOR0301 A OK Dobříš                66:14   + 12:16
 29. Štefan Vít               STH0202 A SK Studenec              67:59   + 14:01
 30. Svoboda Radek            STE0207 A SK SKI-OB Šternberk      68:27   + 14:29
 31. Matuš Vít                VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně  68:30   + 14:32
 32. Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                 68:53   + 14:55
 33. Škácha Vít               KAM0309 A OK Kamenice              69:05   + 15:07
 34. Haltof Marek             TRI0200 A TJ TŽ Třinec             70:53   + 16:55
 34. Lička Adam               TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno        70:53   + 16:55
 36. Švarc Antonín            DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka        72:08   + 18:10
 37. Hecl František           KSU0201 A Klub vytrvalostních spo  72:43   + 18:45
 38. Hankovec Hugo            KAM0201 A OK Kamenice              76:51   + 22:53
 39. Doležal Matyáš           STE0208 A SK SKI-OB Šternberk      79:46   + 25:48
 40. Hřivna Jakub             PGP0305 A SK Praga                 84:55   + 30:57
     Hájek Kryštof            TUR0212 A OOB TJ Turnov             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 6.30 km, 195 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             53:14          
  2. Sedláček Jaroslav        DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka        53:58   + 0:44 
  3. Lesák Ondřej             TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec   55:37   + 2:23 
  4. Procinger Jakub          VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  57:33   + 4:19 
  5. Kohoutek Oldřich         BSO0301 B KOB Baník Sokolov        57:45   + 4:31 
  6. Kurz Šimon               VPM0208 B KOS Slavia Plzeň         58:48   + 5:34 
  7. Bolehovský Michal        VSP0202 B USK Praha                63:45   + 10:31
  8. Mellan Jonáš             TUR0308 B OOB TJ Turnov            64:09   + 10:55
  9. Oncirk Jan               ONO0301 A SKOB Ostrov              64:31   + 11:17
 10. Šrámek Jaromír           RIC0303 B OB Říčany                66:22   + 13:08
 11. Kolář Matyáš             PGP0304 B SK Praga                 66:49   + 13:35
 12. Dejnožka Vojtěch         TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec   67:14   + 14:00
 13. Klein Martin             LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Tepli  68:01   + 14:47
 14. Horák Pavel ml.          VSP0301 C USK Praha                71:03   + 17:49
 15. Bradáč David             LLI0203 B TJ Loko Liberec          72:45   + 19:31
 16. Řehoř Vojta              TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec   73:00   + 19:46
 17. Hejduk Zdeněk            BSO0201 B KOB Baník Sokolov        73:15   + 20:01
 18. Sobotka Radim            OPI0300 B Orientační sporty Písek  74:06   + 20:52
 19. Hnízdil Matěj            KAS0301 B KOB Kamenický Šenov      79:10   + 25:56
 20. Lill Petr                BSO0203 B KOB Baník Sokolov        83:57   + 30:43
 21. Hejna Hynek              LLI0300 C TJ Loko Liberec          86:04   + 32:50
 22. Šustr Antonín            KSH0201 C OB Kašperské Hory        88:24   + 35:10
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 9.10 km, 425 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  60:59          
  2. Bořánek Michal           SSU0007 A SK Severka Šumperk       64:30   + 3:31 
  3. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              65:14   + 4:15 
  3. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  65:14   + 4:15 
  5. Metelka Ondřej           PHK0101 A OK 99 Hradec Králové     65:35   + 4:36 
  6. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               66:20   + 5:21 
  7. Volák Ondřej             LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice  67:13   + 6:14 
  8. Nagy Josef               TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec   67:38   + 6:39 
  9. Gottstein Jonáš          JIL0107 A OK Jilemnice             67:50   + 6:51 
 10. Féder Medard             LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovic  69:02   + 8:03 
 11. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             69:10   + 8:11 
 12. Melichar Petr            LLI0001 A TJ Loko Liberec          69:11   + 8:12 
 13. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        71:58   + 10:59
 14. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      73:21   + 12:22
 15. Galbavý Matěj            PHK0007 A OK 99 Hradec Králové     73:22   + 12:23
 16. Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo  73:38   + 12:39
 17. Adámek Filip             ABM0101 A KOB ALFA Brno            73:57   + 12:58
 18. Roudný Václav            LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice  74:07   + 13:08
 19. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            74:32   + 13:33
 20. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 74:36   + 13:37
 21. Janda Ondřej             DOR0100 A OK Dobříš                75:03   + 14:04
 22. Mareš Vít                BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor       75:25   + 14:26
 23. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       75:32   + 14:33
 24. Goldschmidt Tobiáš       ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno       77:17   + 16:18
 25. Bílý Jakub               LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  82:08   + 21:09
 26. Valík Tomáš              AOP0001 A Orientační Běh Opava     83:47   + 22:48
 27. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        84:07   + 23:08
 28. Budský Ondřej            TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec   85:20   + 24:21
 29. Ježek Jakub              JIL0104 A OK Jilemnice             87:42   + 26:43
 30. Synek Antonín            DOK0001 A OK Doksy                 90:23   + 29:24
 31. Tichý Radomír            SHK0000 A OK Slavia Hradec Králov  91:15   + 30:16
 32. Kovařík Martin           TRI0101 A TJ TŽ Třinec             91:33   + 30:34
 33. Tuharský Erik            TRI0100 A TJ TŽ Třinec             94:55   + 33:56
 34. Panovec Kryštof          LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovic  97:07   + 36:08
 35. Newiak Nick              NEK0101 A Nejdek Orienteering     108:36   + 47:37
     Bek Jiří                 CHA0103 A OK Chrastava              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 7.00 km, 300 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klaška Martin            DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka        60:21          
  2. Siegl Matyáš             PGP0104 B SK Praga                 64:40   + 4:19 
  3. Zabořil Vojtěch          TUR0110 B OOB TJ Turnov            65:26   + 5:05 
  4. Buk Petr                 ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem  66:13   + 5:52 
  5. Bradáč Jakub             LLI0002 B TJ Loko Liberec          66:34   + 6:13 
  6. Adamec Martin            TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec   66:47   + 6:26 
  7. Dostál Jakub             VRL0104 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  66:53   + 6:32 
  8. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                68:53   + 8:32 
  9. Novák Přemysl            DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka        70:18   + 9:57 
 10. Víšek Martin             KAM0102 B OK Kamenice              70:39   + 10:18
 11. Mühlbach Aleš            STH0104 B SK Studenec              72:08   + 11:47
 12. Melichna Matěj           DKL0102 B KOB Kladno               74:43   + 14:22
 13. Klement David            DKP0110 C Oddíl OB Kotlářka        75:00   + 14:39
 14. Růta Matyáš              TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec   80:30   + 20:09
 15. Valášek Václav           KAM0100 B OK Kamenice              80:33   + 20:12
 16. Forst Antonín            PGP0106 B SK Praga                 84:36   + 24:15
 17. Semík Jakub              VSP0000 B USK Praha                88:15   + 27:54
 18. Hejduk Jan               BSO0001 B KOB Baník Sokolov        90:49   + 30:28
 19. Procinger Jan            VRL0102 B OOS TJ Spartak Vrchlabí  90:54   + 30:33
 20. Buk Ondřej               ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem  99:46   + 39:25
 21. Kubec Michal             DOK0103 C OK Doksy                111:03   + 50:42
 22. Meduna Jakub             DOK0000 C OK Doksy                136:04   + 75:43
     Čtrnáct Šimon            PGP0001 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 11.00 km, 440 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sýkora Vojtěch           LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic  72:51          
  2. Bendák Jan               PHK9800 R OK 99 Hradec Králové     74:19   + 1:28 
  3. Hirš Otakar              ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno       74:37   + 1:46 
  3. Křivda Tomáš             CHC9901 E K.O.B. Choceň            74:37   + 1:46 
  5. Fencl Jonáš              LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice  74:53   + 2:02 
  6. Vandas Daniel            PHK9805 E OK 99 Hradec Králové     76:29   + 3:38 
  7. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 R SK Žabovřesky Brno       78:37   + 5:46 
  8. Vystavěl Ondřej          JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov    80:15   + 7:24 
  9. Kavalír Jáchym           PHK9901 R OK 99 Hradec Králové     82:53   + 10:02
 10. Horčička Vít             STE9919 E SK SKI-OB Šternberk      85:18   + 12:27
 11. Thoř Tomáš               TUR9904 A OOB TJ Turnov            85:53   + 13:02
 12. Gebrt Jan                SHK9801 R OK Slavia Hradec Králov  86:16   + 13:25
 13. Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo  86:42   + 13:51
 14. Starý Ondra              PHK9813 A OK 99 Hradec Králové     88:15   + 15:24
 15. Hrouda Matěj             JIL9804 A OK Jilemnice             98:33   + 25:42
 16. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n. 106:46   + 33:55
 17. Michek David             TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec  106:52   + 34:01
 18. Novotný Marek            TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec  110:13   + 37:22
 19. Jíra Tomáš               KAM9802 A OK Kamenice             110:49   + 37:58
 20. Šenkýř Matěj             SJI9902 A OK Jihlava              111:05   + 38:14
 21. Florián Vojtěch          ABM9901 A KOB ALFA Brno           112:28   + 39:37
 22. Janeček Mirek            TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec  132:33   + 59:42
     Koštejn Vít              DOK9800 R OK Doksy                  DISK          
     Karatsiolis Kryštof      TUR9901 A OOB TJ Turnov             DISK          
     Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Král Jan                 ZBM9904 A SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 7.60 km, 310 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ježek Vít                JIL9903 B OK Jilemnice             86:06          
  2. Bečvář Petr              OPI9800 B Orientační sporty Písek  94:03   + 7:57 
  3. Pelikán Lukáš            DKL9802 B KOB Kladno               97:23   + 11:17
  4. Ridzoň Daniel            DKP9907 B Oddíl OB Kotlářka        99:38   + 13:32
  5. Zieba Jakub              NEK9800 B Nejdek Orienteering     102:58   + 16:52
  6. Borovička Tomáš          FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Staveb 136:03   + 49:57
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 14.40 km, 650 m, 30 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       95:10          
  2. Kubát Pavel              PHK9101 E OK 99 Hradec Králové    101:28   + 6:18 
  3. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 101:46   + 6:36 
  4. Šedivý Jan               PGP8409 E SK Praga                101:49   + 6:39 
  5. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň     104:54   + 9:44 
  6. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk      107:47   + 12:37
  7. Glonek Jakub             AOP9602 R Orientační Běh Opava    109:06   + 13:56
  8. Mrázek Jan               SJC8102 E Sportcentrum Jičín      109:38   + 14:28
  9. Kolovský František       LPM9202 E OK Lokomotiva Plzeň     109:46   + 14:36
 10. Procházka David          LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 110:09   + 14:59
 11. Fürst Matouš             LLI9603 R TJ Loko Liberec         110:25   + 15:15
 12. Kettner Vojtěch          KAM9601 E OK Kamenice             110:32   + 15:22
 13. Nožka Radek              LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 110:46   + 15:36
 14. Mudrák Štěpán            LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovic 111:08   + 15:58
 15. Procházka Jan            PGP8407 E SK Praga                111:46   + 16:36
 16. Kamenický Matěj          LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 111:58   + 16:48
 17. Udržal Tomáš             LPU8002 R OK Lokomotiva Pardubice 114:10   + 19:00
 18. Flašar Jan               PGP8610 R SK Praga                114:32   + 19:22
 19. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering     117:00   + 21:50
 20. Dlabaja Tomáš            TUR8303 R OOB TJ Turnov           117:45   + 22:35
 21. Klusáček Jan             ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno      118:41   + 23:31
 22. Mokrý Stanislav          ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno      119:18   + 24:08
 23. Dragowski Kuba           TUR9003 E OOB TJ Turnov           120:02   + 24:52
 24. Schuster Marek           SSU9303 E SK Severka Šumperk      121:13   + 26:03
 25. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno      121:58   + 26:48
 26. Zháňal Jan               ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno      123:39   + 28:29
 27. Navrátil Šimon           PGP9702 R SK Praga                125:09   + 29:59
 28. Kettner Lukáš            KAM9403 C OK Kamenice             125:36   + 30:26
 29. Bravený Vít              ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno      127:11   + 32:01
 30. Luštický Martin          TUR8700 C OOB TJ Turnov           131:58   + 36:48
 31. Rusý Tomáš               KAM9301 C OK Kamenice             132:32   + 37:22
 32. Landovský Tomáš          PGP9103 C SK Praga                132:52   + 37:42
 33. Remeš Petr               SHK9403 C OK Slavia Hradec Králov 138:52   + 43:42
 34. Hradec Pavel             TUR8801 E OOB TJ Turnov           139:54   + 44:44
     Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Čermák Jan               LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Klusáček Matěj           LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 12.50 km, 475 m, 24 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hovorka Lukáš            LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice  94:59          
  2. Záveský Filip            LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice  95:12   + 0:13 
  3. Sysel Ctibor             PGP8700 C SK Praga                 96:28   + 1:29 
  4. Horyna Roman             LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovic  96:52   + 1:53 
  5. Křivda Martin            CHC9501 C K.O.B. Choceň            97:35   + 2:36 
  6. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        99:03   + 4:04 
  7. Kos Tomáš                LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice  99:22   + 4:23 
  8. Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov 100:58   + 5:59 
  9. Habán Ivo                VLI7707 C Slavia Liberec orientee 101:20   + 6:21 
 10. Švihovský Jaromír        SJC8005 C Sportcentrum Jičín      102:34   + 7:35 
 11. Netuka Vojtěch           SHK9701 R OK Slavia Hradec Králov 102:54   + 7:55 
 12. Losman Petr              PHK7901 C OK 99 Hradec Králové    103:12   + 8:13 
 13. Fodor Petr               TUR8103 C OOB TJ Turnov           103:30   + 8:31 
 14. Wolf Daniel              TUR9100 C OOB TJ Turnov           104:16   + 9:17 
 15. Bořil Tomáš              TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno       104:24   + 9:25 
 16. Bencúr Juraj             LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovic 104:35   + 9:36 
 17. Balcar Aleš              PHK8602 C OK 99 Hradec Králové    104:54   + 9:55 
 18. Kadeřávek Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové    105:34   + 10:35
 19. Krejčík Jiří             TZL8301 C SKOB Zlín               105:46   + 10:47
 20. Beneš Jan                SJC8703 C Sportcentrum Jičín      107:13   + 12:14
 21. Kolín Jan                DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka       107:59   + 13:00
 22. Panchártek Jan           PHK8802 C OK 99 Hradec Králové    108:15   + 13:16
 23. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec            108:34   + 13:35
 24. Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň           109:06   + 14:07
 25. Perůtka Jan              LCE8801 R OOB TJ Slovan Luhačovic 109:24   + 14:25
 26. Kobr Tomáš               TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec  109:39   + 14:40
 27. Váňa Martin              TUR8401 C OOB TJ Turnov           110:21   + 15:22
 28. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                110:59   + 16:00
 29. Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                111:08   + 16:09
 30. Peterka Vojtěch          LLI7502 C TJ Loko Liberec         111:12   + 16:13
 31. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                111:22   + 16:23
 32. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic 111:46   + 16:47
 33. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha          114:44   + 19:45
 34. Grundman Vojtěch         CHC8801 C K.O.B. Choceň           115:20   + 20:21
 35. Dlabaja Štěpán           TZL8508 R SKOB Zlín               116:02   + 21:03
 36. Waněk Adam               LPU9505 C OK Lokomotiva Pardubice 116:27   + 21:28
 37. Pova Ondřej              KRL9304 C Kometa Kralovice        116:56   + 21:57
 38. Stehlík Petr             LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň     118:01   + 23:02
 39. Hájek Adam               KAM9202 C OK Kamenice             119:52   + 24:53
 40. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka       120:25   + 25:26
 41. Nývlt Martin             DKP8200 C Oddíl OB Kotlářka       120:52   + 25:53
 42. Kadavý Petr              CHA7800 C OK Chrastava            121:07   + 26:08
 43. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                122:32   + 27:33
 44. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno      122:54   + 27:55
 45. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                123:01   + 28:02
 46. Švirák Ondřej            ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno      123:02   + 28:03
 47. Justa Pavel              PHK8701 C OK 99 Hradec Králové    129:42   + 34:43
 48. Slezák Zdeněk            LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovic 130:58   + 35:59
 49. Hrdinka Daniel           VRL9701 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 132:11   + 37:12
 50. Valenta Jiří             LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovic 134:58   + 39:59
 51. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka       136:04   + 41:05
 52. Šimík Daniel             ROZ6900 C OK Roztoky              136:19   + 41:20
 53. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno      136:36   + 41:37
     Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín                 DISK          
     Drobník Michal           SJC8709 C Sportcentrum Jičín        DISK          
     Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno        DISK          
     Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín        DISK          
     Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB ALFA Brno             DISK          
     Fiala Petr               LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                  DISK          
     Grundmann Jan            LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Nečas Jiří               TZL9101 C SKOB Zlín                 DISK          
     Henych Petr              VLI6001 C Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 10.00 km, 375 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice              84:52          
  2. Červák Jan               LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovic  85:57   + 1:05 
  3. Landovský Jakub          PGP9601 C SK Praga                 85:58   + 1:06 
  4. Kalous Vladislav         EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha        88:18   + 3:26 
  5. Kapal Tomáš              KAM9402 C OK Kamenice              94:20   + 9:28 
  6. Šrubař Michal            ASU8606 C Magnus Orienteering      95:33   + 10:41
  7. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové     97:31   + 12:39
  8. Fojtů Petr               PDY8700 C Běhej Poděbrady          97:51   + 12:59
  9. Černý Martin             JIL8703 C OK Jilemnice             99:28   + 14:36
 10. Hanslian David           LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovic  99:32   + 14:40
 11. Ransdorf Jakub           TAP9805 B KOB Tretra Praha         99:50   + 14:58
 12. Čermák Matyáš            KAM9501 C OK Kamenice             101:42   + 16:50
 13. Buk Michal               ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 102:44   + 17:52
 14. Hrouda Martin            FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 103:53   + 19:01
 15. Vaniš Ondřej             TJN9500 C OOB TJ Tatran Jablonec  104:34   + 19:42
 16. Kohl Ondřej              KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 106:08   + 21:16
 17. Šmejc Jakub              SJC9401 C Sportcentrum Jičín      107:02   + 22:10
 18. Šmaus Jan                TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec  109:10   + 24:18
 19. Deml Tomáš               LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 111:33   + 26:41
 20. Otrusina Jan             ABM9210 C KOB ALFA Brno           114:03   + 29:11
 21. Šesták Marek             VLI7403 C Slavia Liberec orientee 117:24   + 32:32
 22. Němeček Jan              KAM9300 C OK Kamenice             118:01   + 33:09
 23. Zikmund Zdeněk           SJC9703 C Sportcentrum Jičín      121:26   + 36:34
 24. Veselý Ondřej            PHK8505 C OK 99 Hradec Králové    136:35   + 51:43
 25. Hering Jan               LPM8504 C OK Lokomotiva Plzeň     138:46   + 53:54
     Szenczi Gabriel          VLI8700 C Slavia Liberec orientee   DISK          
     Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 8.40 km, 380 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novák Daniel             DOK8700 C OK Doksy                 81:11          
  2. Vošta Zdeněk             N148701   N14 Neregistrovani       86:04   + 4:53 
  3. Vrabec Ondřej            SCP8303 C OK Sparta Praha          89:23   + 8:12 
  4. Nitsch Karel             FSP7611 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  93:11   + 12:00
  5. Večeřa Martin            TJN9105 C OOB TJ Tatran Jablonec  110:45   + 29:34
  6. Smolka Ondřej            TJP9401 C TJ Sokol Troja          112:06   + 30:55
  7. Borák Michal             EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha       114:58   + 33:47
  8. Posselt Martin           TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec  117:29   + 36:18
  9. Novák Jan                VLI9300 C Slavia Liberec orientee 122:28   + 41:17
 10. Bernášek Jiří            STB8101 C TJ Stadion Nový Bor     125:54   + 44:43
 11. Pauschek Karel           ZBM8509 C SK Žabovřesky Brno      140:38   + 59:27
     Semrád Ladislav          CHC9701 R K.O.B. Choceň             DISK          
     Buzek Martin             PGP8401 C SK Praga                  DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 8.90 km, 380 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Weiner Jakub             SHK7911 C OK Slavia Hradec Králov  77:56          
  2. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.  84:54   + 6:58 
  3. Polák Jaroslav           CHA7500 C OK Chrastava             85:36   + 7:40 
  4. Rambousek Karel          BSO7907 C KOB Baník Sokolov        87:20   + 9:24 
  5. Skripnik Ondřej          FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  87:55   + 9:59 
  6. Čech Jan                 FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  88:48   + 10:52
  7. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                 88:57   + 11:01
  8. Hladký Viktor            VAM8201 C OOB Vamberk              89:52   + 11:56
  9. Lepšík Petr              SJC8203 C Sportcentrum Jičín       89:56   + 12:00
 10. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov  91:04   + 13:08
 11. Pavlíček Lubomír         KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  91:46   + 13:50
 12. Šemelík Petr             DKL6901 C KOB Kladno               92:41   + 14:45
 13. Šmahel Lukáš             OPI7800 C Orientační sporty Písek  93:35   + 15:39
 14. Kovář Jindřich           MAS6800 C KČT Aš                   95:39   + 17:43
 15. Bartaloš Tomáš           PGP8010 C SK Praga                 96:35   + 18:39
 16. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          96:52   + 18:56
 17. Žitný Tomáš              SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole 101:11   + 23:15
 18. Peteráč Zdeněk           VLI7802 C Slavia Liberec orientee 102:09   + 24:13
 19. Drągowski Piotr          DOB8200 C KOB Dobruška            106:48   + 28:52
 20. Kolář Tomáš              SLA7103 C SKOB Slaný              108:48   + 30:52
 21. Kautský Jiří             SCP8201 C OK Sparta Praha         114:52   + 36:56
 22. Tomanica Vojtěch         CHA7601 C OK Chrastava            115:49   + 37:53
 23. Kučera Pavel             DOR7101 C OK Dobříš               131:07   + 53:11
 24. Chmelík Petr             DOR8100 C OK Dobříš               145:47   + 67:51
 25. Nekvasil Michal          DKP7501 C Oddíl OB Kotlářka       164:49   + 86:53
 26. Jedlička Michal          DKL8000 C KOB Kladno              175:44   + 97:48
     Kužel Tomáš              FSP7610 C VSK ČVUT Fakulta Staveb   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 8.40 km, 340 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kučera Jan               VSP7302 C USK Praha                64:45          
  2. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  68:19   + 3:34 
  3. Držka Štěpán             LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice  73:07   + 8:22 
  4. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            73:30   + 8:45 
  5. Horák Pavel (Starosta)   VSP7305 C USK Praha                73:50   + 9:05 
  6. Balogh Jan               TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec   76:14   + 11:29
  7. Pachner Pavel            CHA7501 C OK Chrastava             77:54   + 13:09
  8. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        81:37   + 16:52
  9. Rod Jan                  VSP7423 C USK Praha                81:54   + 17:09
 10. Nemšovský Petr           PGP7602 C SK Praga                 82:42   + 17:57
 11. Ševčík Petr              ONO7200 C SKOB Ostrov              83:02   + 18:17
 12. Synek Antonín            DOK7800 C OK Doksy                 85:14   + 20:29
 13. Pecháček Libor           RIC7600 C OB Říčany                87:42   + 22:57
 14. Čermák Radek             PGP6405 C SK Praga                 87:45   + 23:00
 15. Houska Jindřich          DOR7601 C OK Dobříš                88:34   + 23:49
 16. Zakouřil Václav          VSP7401 C USK Praha                88:35   + 23:50
 17. Vokurka Jan              TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec   88:37   + 23:52
 18. Heller Jiří              ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem  88:38   + 23:53
 19. Gálus Igor               LDC7302 C KOB Děčín                88:45   + 24:00
 20. Janda Pavel              DOR7600 C OK Dobříš                91:51   + 27:06
 21. Řehák Miroslav           KAD7101 C Originální Vivalín Team  92:09   + 27:24
 22. Novák Petr               RUM7401 C ZOOB Rumburk             92:38   + 27:53
 23. Nejedlý Ladislav         ONO7501 C SKOB Ostrov              94:19   + 29:34
 24. Střelba Ondřej           PGP7510 C SK Praga                 96:06   + 31:21
 25. Kubát Petr               N99       N99                      96:52   + 32:07
 26. Bureš Michal             VLI7601 C Slavia Liberec orientee  96:57   + 32:12
 27. Severýn Otto             VLI7402 C Slavia Liberec orientee  99:20   + 34:35
 28. Mulíček Ondřej           ABM7405 C KOB ALFA Brno           104:56   + 40:11
 29. Raisr Ivo                VLI7803 C Slavia Liberec orientee 105:42   + 40:57
 30. Novotný Tomáš            TUR7405 C OOB TJ Turnov           107:24   + 42:39
 31. Šebelka Jan              VLI7506 C Slavia Liberec orientee 109:29   + 44:44
 32. Jedlička Adam            KAM7700 C OK Kamenice             109:38   + 44:53
 33. Matyáš Libor             CHA7603 C OK Chrastava            115:23   + 50:38
 34. Pivec Lukáš              MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně    116:43   + 51:58
 35. Lacina Martin            DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka       119:44   + 54:59
 36. Kott Alan                N99       N99                     127:03   + 62:18
 37. Lisý Ondřej              VLI7100 C Slavia Liberec orientee 143:05   + 78:20
 38. Čtrnáct Jiří             PGP7603 C SK Praga                144:03   + 79:18
 39. Hanuš Vladimír           VRL7508 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 147:06   + 82:21
 40. Fiala Jan                DOR7802 C OK Dobříš               149:37   + 84:52
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 7.30 km, 340 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zuzánek Zdeněk           TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec   61:57          
  2. Šmelík Juraj             LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovic  66:17   + 4:20 
  3. Eglin Michael            N117302   N11 Neregistrovani       68:05   + 6:08 
  4. Baldrian Petr            PGP7203 C SK Praga                 68:57   + 7:00 
  5. Novotný Milan            PHK6502 C OK 99 Hradec Králové     69:36   + 7:39 
  6. Vydra Ivan               CHA6600 C OK Chrastava             69:57   + 8:00 
  7. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        70:15   + 8:18 
  8. Kamenický Jan            PHK6601 C OK 99 Hradec Králové     70:41   + 8:44 
  9. Bambousek Martin         DOR7302 C OK Dobříš                70:52   + 8:55 
 10. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              71:13   + 9:16 
 11. Pelc Václav              CST6702 C OB Strakonice            71:51   + 9:54 
 12. Aschermann Jan           VSP6902 C USK Praha                72:16   + 10:19
 13. Chaloupský David         PHK7103 C OK 99 Hradec Králové     73:07   + 11:10
 14. Rýdl Jiří                TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec   75:06   + 13:09
 15. Kabát Jan                EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha        76:55   + 14:58
 16. Kavalír Karel            PHK6503 C OK 99 Hradec Králové     77:48   + 15:51
 17. Kruliš Petr              VLI6901 C Slavia Liberec orientee  78:18   + 16:21
 18. Vláčil Daniel            JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov    78:56   + 16:59
 19. Poloprutský Tomáš        VLI6205 C Slavia Liberec orientee  79:07   + 17:10
 20. Hnízdil Jan              KAS7100 C KOB Kamenický Šenov      80:07   + 18:10
 21. Drbal Jan                PGP7101 C SK Praga                 80:49   + 18:52
 22. Bradáč Stanislav         LLI7201 C TJ Loko Liberec          81:03   + 19:06
 23. Bořánek Petr             VSP7000 C USK Praha                81:11   + 19:14
 24. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                81:33   + 19:36
 25. Netuka Jan               SHK7001 C OK Slavia Hradec Králov  82:47   + 20:50
 26. Žemla Tomáš              KAM7105 C OK Kamenice              83:03   + 21:06
 27. Žejdlík Michal           LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  84:39   + 22:42
 28. Klaška Jan               N087300   N08 Neregistrovani       85:03   + 23:06
 29. Ptáček Jan               PVP7200 C VSS Přírodověda Praha    85:04   + 23:07
 30. Tomandl Jan              N017001   N01 Neregistrovani       85:14   + 23:17
 31. Kubec Martin             DOB7002 C KOB Dobruška             85:44   + 23:47
 32. Novotný Dušan            TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec   87:45   + 25:48
 33. Pračka Tomáš             RIC7302 C OB Říčany                87:54   + 25:57
 34. Mrkvička Jiří            TJN7101 C OOB TJ Tatran Jablonec   90:35   + 28:38
 35. Nechanický Pavel         OSN7209 C SK Orientační sporty No  90:48   + 28:51
 36. Šrámek Petr              RIC6905 C OB Říčany                91:28   + 29:31
 37. Würz Bohuslav            LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  91:42   + 29:45
 38. Pecka Jan                EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha        92:47   + 30:50
 39. Fišar Miroslav           KRL7201 C Kometa Kralovice         93:31   + 31:34
 40. Šubrt Antonín            DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka        94:09   + 32:12
 41. Bejvl Jakub              LME7100 C SK Los Mělník            95:48   + 33:51
 42. Zlesák Martin            CHT7302 C OOB SK Chrast            96:06   + 34:09
 43. Bulíř Jiří               N066802   N06 Neregistrovani       98:42   + 36:45
 44. Zabořil Michal           JEN7101 C OB Jenišovice            99:28   + 37:31
 45. Mayer Tomáš              KSH6900 C OB Kašperské Hory       101:07   + 39:10
 46. Řehoř Jiří               TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec  102:13   + 40:16
 47. Straka Lukáš             SLA7002 C SKOB Slaný              102:25   + 40:28
 48. Kohoutek Oldřich         BSO7100 C KOB Baník Sokolov       104:00   + 42:03
 49. Průšek Petr              STB7000 C TJ Stadion Nový Bor     105:23   + 43:26
 50. Štěpán Petr              LDC7301 C KOB Děčín               109:47   + 47:50
 51. Staněk Rostislav         VPM6801 C KOS Slavia Plzeň        111:07   + 49:10
 52. Kalousek Jiří            DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka       111:20   + 49:23
 53. Hejna Stanislav          LLI6900 C TJ Loko Liberec         111:31   + 49:34
 54. Posselt Martin           TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec  115:27   + 53:30
 55. Šoupa Karel              LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň     118:03   + 56:06
 56. Šustr Pavel              KSH7001 C OB Kašperské Hory       120:39   + 58:42
 57. Ulman Aleš               TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec  122:41   + 60:44
 58. Řezáč Pavel              VLI6900 C Slavia Liberec orientee 135:48   + 73:51
 59. Hájek Jan                TUV7301 C SOK TJ Turnov           153:01   + 91:04
     Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                  DISK          
     Buk Jiří                 ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem   DISK          
     Vlastník Zdeněk          JIL6901 C OK Jilemnice              DISK          
     Bílý Petr                LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Tepli   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 6.50 km, 300 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škvor Martin             KAM6700 C OK Kamenice              56:34          
  2. Novák Libor              OKP6504 C SK OK 24 Praha           60:29   + 3:55 
  3. Novák Ivo                OKP6200 C SK OK 24 Praha           60:55   + 4:21 
  4. Semík Luboš              KAM6201 C OK Kamenice              62:02   + 5:28 
  5. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         63:14   + 6:40 
  6. Šritr Martin             TUV6802 C SOK TJ Turnov            63:27   + 6:53 
  7. Kaplan Jan               LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice  65:45   + 9:11 
  8. Siegl Roman              MFP6700 C Matfyz Praha             67:43   + 11:09
  9. Klaška Pavel             DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka        71:15   + 14:41
 10. Hartman Aleš             VSP6506 C USK Praha                72:47   + 16:13
 11. Bartoš Luděk             MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně     73:52   + 17:18
 12. Semík Jan                VSP6507 C USK Praha                74:47   + 18:13
 13. Hájek Jiří               ONO6400 C SKOB Ostrov              75:55   + 19:21
 14. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      76:04   + 19:30
 15. Bruner Luboš             LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  80:13   + 23:39
 16. Gola Miroslav            VIC6808 C OB Vizovice              80:28   + 23:54
 17. Teplý Jiří               SHK6401 C OK Slavia Hradec Králov  83:17   + 26:43
 18. Würz Jiří                LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  86:02   + 29:28
 19. Cincibus Pavel           FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  86:28   + 29:54
 20. Funda Jiří               API6401 C OK Andante Písek         87:14   + 30:40
 21. Vlček Petr               LDC6401 C KOB Děčín                87:38   + 31:04
 22. Krausz Milan             FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  90:04   + 33:30
 23. Hovorka Ladislav         LDC6802 C KOB Děčín                92:17   + 35:43
 24. Žucha Jiří               TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec   92:39   + 36:05
 25. Hlaváček Lubomír         PHK6401 C OK 99 Hradec Králové     93:06   + 36:32
 26. Halač Jaroslav           N036701   N03 Neregistrovani       94:15   + 37:41
 27. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             96:24   + 39:50
 28. Žáček Martin             FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 100:04   + 43:30
 29. Sanna Roberto            DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka       105:12   + 48:38
 30. Sedláček Jaroslav        ROZ6801 C OK Roztoky              112:12   + 55:38
 31. Dobeš Václav             KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 133:37   + 77:03
 32. Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš               159:09   + 102:35
 33. Valášek Petr             KAM6600 C OK Kamenice             218:50   + 162:16
     Richtr Aleš              VPM6601 C KOS Slavia Plzeň          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 6.00 km, 290 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koucký Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        53:27          
  2. Němeček Jan              VSP6201 C USK Praha                53:42   + 0:15 
  3. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        56:21   + 2:54 
  4. Vávra Martin             HOR6302 C TJ Jiskra Hořice         61:38   + 8:11 
  5. Vávra Radek              HOR6301 C TJ Jiskra Hořice         66:03   + 12:36
  6. Bartovský Pavel          VPM6101 C KOS Slavia Plzeň         67:47   + 14:20
  7. Pilař Karel              MAS5501 C KČT Aš                   71:02   + 17:35
  8. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          73:11   + 19:44
  9. Petr Josef               VLI6300 C Slavia Liberec orientee  73:23   + 19:56
 10. Švarc Jiří               TUR6204 C OOB TJ Turnov            73:50   + 20:23
 11. Gorčica Pavel            CHA6200 C OK Chrastava             75:39   + 22:12
 12. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 76:38   + 23:11
 13. Kulhavý Josef            SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.  77:00   + 23:33
 14. Roudný Václav            LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice  79:46   + 26:19
 15. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          81:30   + 28:03
 16. Kavka Jiří               SCP5900 C OK Sparta Praha          83:34   + 30:07
 17. Slavík Viktor            PGP6300 C SK Praga                 84:31   + 31:04
 18. Kovář Karel              LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  85:07   + 31:40
 19. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  85:57   + 32:30
 20. Dragowski Robert         TUR5906 C OOB TJ Turnov            87:44   + 34:17
 21. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  92:14   + 38:47
 22. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            93:10   + 39:43
 23. Svoboda Slavomír         SMB5801 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  95:48   + 42:21
 24. Novák Petr               TJP6302 C TJ Sokol Troja          117:45   + 64:18
 25. Borovička Milan          FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 131:59   + 78:32
 26. Karel Miloš              JIL6004 C OK Jilemnice            135:46   + 82:19
 27. Hurta Vladimír           PGP6305 C SK Praga                151:51   + 98:24
 28. Mellan Martin            TUV6304 C SOK TJ Turnov           173:11   + 119:44
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 5.60 km, 150 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         51:58          
  2. Šedivý Jiří              EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha        55:22   + 3:24 
  3. Kunc Radovan             TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec   59:21   + 7:23 
  4. Milota Josef             MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně     60:47   + 8:49 
  5. Fanta Miroslav           EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha        62:17   + 10:19
  6. Jirka Jiří               ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov        63:51   + 11:53
  7. Novotný Otakar           TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec   64:11   + 12:13
  8. Beneš Josef              SJC5801 C Sportcentrum Jičín       67:19   + 15:21
  9. Červinka Jaroslav        OKP5803 C SK OK 24 Praha           68:55   + 16:57
 10. Novák Tom                DOK5500 C OK Doksy                 72:21   + 20:23
 11. Konopáč Jiří             TUR5803 C OOB TJ Turnov            73:11   + 21:13
 12. Nentvich Lubomír         DOR5800 C OK Dobříš                73:33   + 21:35
 13. Kaška Rudolf             CHA5500 C OK Chrastava             74:32   + 22:34
 14. Špičák Aleš              DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka        76:18   + 24:20
 15. Cabrnoch Jiří            DKL5400 C KOB Kladno               77:51   + 25:53
 16. Horák Petr               TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec   82:54   + 30:56
 17. Jun Drahomír             KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l.  84:19   + 32:21
 18. Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha          86:48   + 34:50
 19. Pavlík Milan             CHA5400 C OK Chrastava             94:21   + 42:23
 20. Pech Jiří                LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň      95:10   + 43:12
 21. Chotětický Jan           MAS5400 C KČT Aš                   95:56   + 43:58
     Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 5.30 km, 155 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  52:32          
  2. Škoda Přemek             VLI5301 C Slavia Liberec orientee  58:37   + 6:05 
  3. Hudský Vlastimil         TUR5100 C OOB TJ Turnov            58:48   + 6:16 
  4. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  62:11   + 9:39 
  5. Erlebach Josef           JIL5201 C OK Jilemnice             62:12   + 9:40 
  6. Hořínek Jaroslav         VSP5000 C USK Praha                63:03   + 10:31
  7. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  67:35   + 15:03
  8. Valter Petr              KBP4500 C KBP Praha                68:01   + 15:29
  9. Knobloch Jindřich        VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  68:14   + 15:42
 10. Babický Tomáš            RUM5001 C ZOOB Rumburk             69:28   + 16:56
 11. Provazník Jiří           TUR5102 C OOB TJ Turnov            71:05   + 18:33
 12. Miřijovský Přemysl       BOV5001 C TJ Baník Ostrava OKD     72:41   + 20:09
 13. Horáček Miroslav         VLI5000 C Slavia Liberec orientee  74:23   + 21:51
 14. Borák Stanislav          EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha        76:00   + 23:28
 15. Chotětický Václav        MAS5200 C KČT Aš                   85:18   + 32:46
 16. Wysocki Andrzej          N105102   N10 Neregistrovani       90:29   + 37:57
 17. Böhm Karel               TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec   90:31   + 37:59
 18. Ševčík Milan             CHA5003 C OK Chrastava             90:43   + 38:11
 19. Hora Vladimír            VSP5100 C USK Praha                93:06   + 40:34
 20. Bárta Miroslav           JEN5201 C OB Jenišovice            93:24   + 40:52
 21. Ender Volker             N120002   N12 Neregistrovani       96:17   + 43:45
 22. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      96:51   + 44:19
 23. Beránek Petr             STB4900 C TJ Stadion Nový Bor     106:02   + 53:30
 24. Hojný Oldřich            SCP5201 C OK Sparta Praha         116:20   + 63:48
 25. Richtr Jiří              JEN5001 C OB Jenišovice           126:14   + 73:42
     Ježek Ladislav           VLI4900 C Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 4.60 km, 115 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  50:56          
  2. Koč Zdeněk               MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov  52:32   + 1:36 
  3. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          61:37   + 10:41
  4. Jakubec Jindřich         TUR4801 C OOB TJ Turnov            61:38   + 10:42
  5. Novotný Jiří             SLP4601 C OOB Slavia Praha         68:07   + 17:11
  6. Švec Zdeněk              SLA4700 C SKOB Slaný               68:17   + 17:21
  7. Pospíšil Jiří            TUV4701 C SOK TJ Turnov            68:47   + 17:51
  8. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          75:39   + 24:43
  9. Fišák Jan                MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně     77:48   + 26:52
 10. Zelený Vladimír          PGP4800 C SK Praga                 83:23   + 32:27
 11. Hlaváč Jaroslav          SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  90:31   + 39:35
 12. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun     91:06   + 40:10
 13. Fiala Miloš              KSH4801 C OB Kašperské Hory       106:28   + 55:32
 14. Procházka Aleš           DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka       107:42   + 56:46
 15. Duda František           KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n 115:54   + 64:58
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 4.20 km, 85 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       57:53          
  2. Čadil Jan                FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  61:08   + 3:15 
  3. Sklenář Jan              MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně     64:33   + 6:40 
  4. Picek Jan                TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec   92:36   + 34:43
     Petrželka Pavel          TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H80B 3.80 km, 90 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křtěnský Jaroslav        BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor       66:55          
  2. Novotný Petr             PHK3802 C OK 99 Hradec Králové     70:49   + 3:54 
--------------------------------------------------------------------------------

P 2.70 km, 70 m, 6 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Tesař Zdeněk             SJC7401 C Sportcentrum Jičín       20:03          
  2. Jančová Jana             KAM9450 C OK Kamenice              26:49   + 6:46 
  3. Tesař Zdeněk             SJC0401 C Sportcentrum Jičín       27:38   + 7:35 
  4. Heller Jakub             ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem  32:25   + 12:22
  5. Ševčíková Olga           ONO7699   SKOB Ostrov              34:36   + 14:33
  6. Semíková Julie           KAM0358 C OK Kamenice              35:25   + 15:22
  7. Riby Thomas              LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  36:35   + 16:32
  8. Hejna Štěpán             LLI0602 C TJ Loko Liberec          39:00   + 18:57
  9. Šoupa Martin             LPM0500 C OK Lokomotiva Plzeň      40:08   + 20:05
 10. Hladík Petr              RUM       ZOOB Rumburk             40:34   + 20:31
 11. Juren Lukáš              LTP9703 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  44:31   + 24:28
 12. Štěrba Lukáš             SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary   45:12   + 25:09
 13. Vrabcová Romana          SCP8250 C OK Sparta Praha          46:44   + 26:41
 14. Kučera Teodor            DOR0800 C OK Dobříš                47:33   + 27:30
 15. Chmelíková Vlasta        DOR7753   OK Dobříš                51:27   + 31:24
 16. Žejdlíková Jitka         LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  51:38   + 31:35
 17. Urbanová Anna            N208900   N20 Neregistrovaní       52:05   + 32:02
 18. Veljačik Jonáš           SCP0800 C OK Sparta Praha          53:32   + 33:29
 19. Synek Antonín            DOK5600 C OK Doksy                 55:02   + 34:59
 20. Ullrichová Tereza        N99       N99                      55:39   + 35:36
 21. Procingerová Ilona       VRL7053 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  56:29   + 36:26
 22. Hejnová Barbora          N99       N99                      56:36   + 36:33
 23. Hejnová Simona           LLI7651 C TJ Loko Liberec          58:10   + 38:07
 24. Šimerka Jakub            PGP0407 C SK Praga                 58:24   + 38:21
 25. Nentvichová Romana       DOR6651 C OK Dobříš                58:53   + 38:50
 26. Udržal Jakub             LPU       OK Lokomotiva Pardubice  61:16   + 41:13
 27. Žemlová Magdalena        KAM0950 C OK Kamenice              61:23   + 41:20
 28. Zenkerová Miluše         LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov   61:59   + 41:56
 29. Hanáková Marta           KRL7151 C Kometa Kralovice         62:59   + 42:56
 30. Klášková Amálie          N99       N99                      63:27   + 43:24
 31. Baldrian Josef           VSP1100 C USK Praha                65:05   + 45:02
 32. Matějů Josef             VLI1300 C Slavia Liberec orientee  66:06   + 46:03
 33. Synková Marcela          DOK5751 C OK Doksy                 66:54   + 46:51
 34. Synková Barbora          DOK0450 C OK Doksy                 67:16   + 47:13
 35. Hejnová Martina          N99       N99                      67:52   + 47:49
 36. Škácha Michal            KAM7102 C OK Kamenice              72:56   + 52:53
 37. Martincová Natálie       N99       N99                      73:32   + 53:29
 38. Mišek Michal             KAM7202 C OK Kamenice              74:34   + 54:31
 39. Martinec Pavel           N99       N99                      75:35   + 55:32
 40. Straková Eva             N99       N99                      76:00   + 55:57
 41. Fecko Richard            NEK1100 C Nejdek Orienteering      81:46   + 61:43
 42. Bednaříková Olga Marie   VLI5151 C Slavia Liberec orientee  89:14   + 69:11
 43. Nekvasilová Julie        DKP1252 C Oddíl OB Kotlářka        95:19   + 75:16
 44. Nedvídková Jitka         RUM5151   ZOOB Rumburk            102:59   + 82:56
 45. Vrabcová Olívie          SCP1450 C OK Sparta Praha         173:31   + 153:28
 46. Vrabec Adrian            SCP1500 C OK Sparta Praha         207:33   + 187:30
--------------------------------------------------------------------------------

T3 3.10 km, 100 m, 8 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šklíba David             N99       N99                      25:50          
  2. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                29:45   + 3:55 
  3. Žákovec Jan              KRL9505 C Kometa Kralovice         31:17   + 5:27 
  4. Dittrt Štěpán            LME0001 C SK Los Mělník            31:54   + 6:04 
  5. Kubecová Jana            STB7351   TJ Stadion Nový Bor      34:42   + 8:52 
  6. Mulíčková Zuzana         ABM       KOB ALFA Brno            35:42   + 9:52 
  7. Rücker Petr              HOR6500 C TJ Jiskra Hořice         36:22   + 10:32
  8. Jakubík Petr             TJN7506 C OOB TJ Tatran Jablonec   36:30   + 10:40
  9. Čechová Jana             FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Staveb  38:07   + 12:17
 10. Hellerová Alena          ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem  39:05   + 13:15
 11. Štemberová Natálie       TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec   39:34   + 13:44
 12. Švarcová Lenka           TUR6457 C OOB TJ Turnov            39:42   + 13:52
 13. Zápotocký Luboš          SLA7500 C SKOB Slaný               39:57   + 14:07
 14. Buková Jana              ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem  42:50   + 17:00
 15. Malečková Iva            PGP7559 C SK Praga                 43:15   + 17:25
 16. Nosek Petr               DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  44:36   + 18:46
 17. Žuchová Nikola           TJN9352   OOB TJ Tatran Jablonec   46:10   + 20:20
 18. Vlachová Dita            SBR7750 C SKOB Bruntál             46:11   + 20:21
 19. Pokorná Hana             TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec   48:03   + 22:13
 20. Hančl Martin             ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem  49:25   + 23:35
 21. Kotková Lenka            RIC7352 C OB Říčany                50:01   + 24:11
 22. Mužíček Martin           KUL0501 C KOB Ústí nad Labem       51:56   + 26:06
 23. Reisingerová Eliška      DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  54:36   + 28:46
 24. Nosek Martina            DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  61:32   + 35:42
 25. Zurynek Jan              EKP7003 C VŠTJ Ekonom Praha        62:43   + 36:53
 26. Baštová Jana             DOR7452 C OK Dobříš                64:16   + 38:26
 27. Svobodová Hana           SMB5951 C SKOB Sig-Mat Mladá Bole  68:49   + 42:59
 28. Bednařík Libor           VLI5200 C Slavia Liberec orientee  71:11   + 45:21
 29. Hanslianová Barbora      LCE8252 C OOB TJ Slovan Luhačovic  72:08   + 46:18
 30. Pohořalý Dobroslav       ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem  72:48   + 46:58
 31. Leníková Jana            DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřic  76:13   + 50:23
 32. Kubecová Markéta         KAM0953 C OK Kamenice              80:03   + 54:13
 33. Severýnová Popková Klár  VLI7455 C Slavia Liberec orientee 133:02   + 107:12
--------------------------------------------------------------------------------

T6 6.60 km, 205 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Klapal Jan               LPU9006 C OK Lokomotiva Pardubice  59:48          
  2. Hlaváč Michal            N197901   N19 Novy Bor             60:56   + 1:08 
  3. Šmaus Antonín            TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec   65:37   + 5:49 
  4. Podrábský Ctibor         VLI7001 C Slavia Liberec orientee  65:52   + 6:04 
  5. Vejstrk Daniel           CHA9105 C OK Chrastava             66:35   + 6:47 
  6. Kazda Jiří               SJC8006 C Sportcentrum Jičín       66:50   + 7:02 
  7. Šmaus Ivan               TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec   69:49   + 10:01
  8. Pešík Michal             N057701   N05 Neregistrovani       71:39   + 11:51
  9. Mach Matěj               LME9800 C SK Los Mělník            75:06   + 15:18
 10. Pompach Petr             TAP7801 C KOB Tretra Praha         75:31   + 15:43
 11. Vančura Martin           ASU8049 C Magnus Orienteering      76:23   + 16:35
 12. Černý Michal             ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem  77:31   + 17:43
 13. Rückerová Šárka          HOR0050 B TJ Jiskra Hořice         80:06   + 20:18
 14. Schröter Pavel           CHA7203 C OK Chrastava             81:15   + 21:27
 15. Stanojkovičová Ljuba     STB8099 C TJ Stadion Nový Bor      82:17   + 22:29
 16. Hrobařová Lenka          ASU7751 C Magnus Orienteering      83:14   + 23:26
 17. Sklenář Martin           AOP9501 C Orientační Běh Opava     83:21   + 23:33
 18. Marková Jana             LLI7152 C TJ Loko Liberec          86:06   + 26:18
 19. Machová Marie            LME0050 C SK Los Mělník            86:24   + 26:36
 20. Havel Michal             LDC8901 C KOB Děčín                87:54   + 28:06
 21. Krejčí Lukáš             TJN8500 C OOB TJ Tatran Jablonec   91:31   + 31:43
 22. Kinšt David              SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec    91:41   + 31:53
 23. Kinštová Dominika        SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec    95:14   + 35:26
 24. Náhlíková Erika          HCE9750 C TJ Hostivice            102:08   + 42:20
 25. Stehno Pavel             DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka       102:49   + 43:01
 26. Hicketier Manfred        VLI5201 C Slavia Liberec orientee 102:50   + 43:02
 27. Mach Martin              LME6800 C SK Los Mělník           105:12   + 45:24
 28. Pohořalý Hugo            ROU0103 C SKOB Roudnice nad Labem 107:55   + 48:07
 29. Bronchart François       LPU9641   OK Lokomotiva Pardubice 108:59   + 49:11
 30. Pohořalá Karolína        ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 119:16   + 59:28
 31. Čaloun Michal            VLI6801 C Slavia Liberec orientee 127:23   + 67:35
 32. Machová Petra            LME6952 C SK Los Mělník           140:36   + 80:48
 33. Košut Roman              N029101   N02 Neregistrovani      141:57   + 82:09
 34. Jírová Monika            ROZ7350 C OK Roztoky              177:26   + 117:38
--------------------------------------------------------------------------------