Kód závodu          : 3983
Název               : Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále), WRE
Datum               : 16.09.2018
Místo konání        : Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel           : JPV - Oddíl OS SK Prostějov, KON - KOB Konice
Ředitel závodu      : Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí     : Hlava Miroslav - R1
Ředitel závodu      : Vystavěl Dušan - R1
Stavitel tratí      : Zimmermann Jakub - R1

D16A 4.90 km, 320 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlová Anna             JIL0352 A OK Jilemnice             43:07          
  2. Holečková Petra          SHK0250 A OK Slavia Hradec Králov  44:41   + 1:34 
  3. Dittrichová Michaela     SKM0251 A KOB Směr Kroměříž        47:37   + 4:30 
  4. Vandasová Adéla          PHK0255 A OK 99 Hradec Králové     47:45   + 4:38 
  5. Semíková Lucie           KAM0250 A OK Kamenice              48:01   + 4:54 
  6. Blažková Kateřina        SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec    48:58   + 5:51 
  7. Chrástová Tereza         STH0251 A SK Studenec              49:35   + 6:28 
  8. Poborská Eliška          DKP0358 A Oddíl OB Kotlářka        49:40   + 6:33 
  9. Smolková Barbora         TAP0356 A KOB Tretra Praha         50:28   + 7:21 
 10. Thýnová Martina          SHK0350 A OK Slavia Hradec Králov  50:57   + 7:50 
 11. Mulíčková Markéta        ABM0362 A KOB ALFA Brno            51:36   + 8:29 
 12. Šmelíková Dorota         LCE0260 A OOB TJ Slovan Luhačovic  52:04   + 8:57 
 13. Miklušová Tamara         ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno       54:32   + 11:25
 14. Bednaříková Sára         LCE0252 A OOB TJ Slovan Luhačovic  55:01   + 11:54
 15. Klacková Štěpánka        SJC0253 A Sportcentrum Jičín       56:02   + 12:55
 16. Černá Kateřina           VPM0250 A KOS Slavia Plzeň         56:50   + 13:43
 17. Bednaříková Emma         ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno       58:47   + 15:40
 18. Kinštová Tereza          SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec    60:36   + 17:29
--------------------------------------------------------------------------------

D16B 3.80 km, 230 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koberová Kateřina        LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice  40:19          
  2. Martanová Elin           VLI0252 A Slavia Liberec orientee  42:39   + 2:20 
  3. Mrózek Teresa            TRI0251 A TJ TŽ Třinec             42:56   + 2:37 
  4. Raclavská Vlaďka         UOL0253 A SOB Olomouc              45:31   + 5:12 
  5. Vávrová Vanda            HOR0350 A TJ Jiskra Hořice         45:49   + 5:30 
  6. Fejfarová Tereza         LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice  46:16   + 5:57 
  7. Hankovcová Helena        KAM0350 A OK Kamenice              47:07   + 6:48 
  8. Raková Petra             SHK0251 A OK Slavia Hradec Králov  47:10   + 6:51 
  9. Pušová Bára              LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice  49:54   + 9:35 
 10. Smutná Anna Marie        DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka        50:34   + 10:15
 11. Tichá Marie              TZL0253 A SKOB Zlín                50:56   + 10:37
 12. Novotná Jitka            SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec    52:02   + 11:43
 13. Kodytková Denisa         SHK0252 A OK Slavia Hradec Králov  53:01   + 12:42
 14. Fišarová Eliška          KRL0351 A Kometa Kralovice         54:00   + 13:41
 15. Slámová Taťána           OSN0250 A SK Orientační sporty No  55:07   + 14:48
 16. Marková Ema              STE0252 A SK SKI-OB Šternberk      55:34   + 15:15
 17. Rýdlová Magdaléna        TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec   56:08   + 15:49
 18. Černochová Michaela      PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov         57:19   + 17:00
--------------------------------------------------------------------------------

D16C 3.50 km, 235 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Růžičková Vendula        CHA0252 A OK Chrastava             43:02          
  2. Kočová Halina            TZL0255 A SKOB Zlín                44:25   + 1:23 
  3. Tymešová Anna            BOR0253 A OK Jiskra Nový Bor       45:51   + 2:49 
  4. Sanna Karin              DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka        46:08   + 3:06 
  5. Petriláková Anežka RozáriDOR0251 B OK Dobříš                46:26   + 3:24 
  6. Pachmannová Bára         AOP0351 B Orientační Běh Opava     46:33   + 3:31 
  7. Linková Lucie            TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec   47:01   + 3:59 
  8. Tichá Julie              TZL0252 A SKOB Zlín                48:53   + 5:51 
  9. Podrábská Marie          TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec   49:47   + 6:45 
 10. Bernatíková Hana         TRI0253 A TJ TŽ Třinec             50:14   + 7:12 
 11. Bártová Adéla            LPU0353 B OK Lokomotiva Pardubice  50:25   + 7:23 
 12. Hubáčková Dagmar         LCE0351 A OOB TJ Slovan Luhačovic  51:19   + 8:17 
 13. Vitebská Eliška          TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec   52:43   + 9:41 
 14. Bídová Markéta           UOL0352 B SOB Olomouc              52:54   + 9:52 
 15. Sobotková Klára          PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  53:53   + 10:51
 16. Raclavská Zuzana         UOL0251 B SOB Olomouc              54:29   + 11:27
 17. Petrásová Hana           LPU0380 A OK Lokomotiva Pardubice  55:29   + 12:27
 18. Vodičková Johana         LPU0354 B OK Lokomotiva Pardubice  61:49   + 18:47
 19. Němečková Kateřina       PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov         61:50   + 18:48
 20. Nádeníčková Iva          NEK0350 A Nejdek Orienteering      63:52   + 20:50
 21. Kološová Veronika        LPU0351 B OK Lokomotiva Pardubice  63:58   + 20:56
 22. Mudráková Eliška         LCE0352 B OOB TJ Slovan Luhačovic  64:03   + 21:01
 23. Pišová Barbora           LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovic  66:08   + 23:06
 24. Kovářová Jana            LPU0251 B OK Lokomotiva Pardubice  66:22   + 23:20
 25. Nevěřilová Kateřina      LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovic  66:50   + 23:48
 26. Mazurek Joanna           CHC0353 C K.O.B. Choceň            70:19   + 27:17
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 6.40 km, 380 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Grycová Kateřina         TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno        63:20          
  2. Peterová Jana            LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice  63:35   + 0:15 
  3. Thýnová Nikola           SHK0051 A OK Slavia Hradec Králov  64:01   + 0:41 
  4. Poláková Lenka           SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava      65:21   + 2:01 
  5. Rýdlová Adéla            TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec   65:37   + 2:17 
  6. Šklíbová Veronika        SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.  66:16   + 2:56 
  7. Hlaváčová Anežka         TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno        68:49   + 5:29 
  8. Opálková Martina         BBM0050 A BETA URSUS Orienteering  69:50   + 6:30 
  9. Vejražková Rozárka       SJC0151 A Sportcentrum Jičín       70:13   + 6:53 
 10. Matějková Barbora        SJC0156 A Sportcentrum Jičín       72:34   + 9:14 
 11. Ciesiólka Katarzyna      CHC0055 A K.O.B. Choceň            72:39   + 9:19 
 12. Aschermannová Karolína   KAM0051 A OK Kamenice              73:29   + 10:09
 13. Golová Tereza            VIC0162 A OB Vizovice              75:14   + 11:54
 14. Nováková Světlana        NPA0151 B SK LOB Nová Paka         75:19   + 11:59
 15. Špringlová Kamila        TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno        76:03   + 12:43
 16. Kochová Anna             SJC0153 A Sportcentrum Jičín       80:54   + 17:34
 17. Kejmarová Jana           STH0152 A SK Studenec              81:07   + 17:47
 18. Auermüllerová Anna       ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno       83:18   + 19:58
--------------------------------------------------------------------------------

D18B 5.00 km, 280 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šklíbová Míša            TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec   56:05          
  2. Vyhnálková Marie         RIC0151 A OB Říčany                57:16   + 1:11 
  3. Shánělová Štěpánka       CHC0152 A K.O.B. Choceň            60:58   + 4:53 
  4. Šafková Sofie            KAM0153 A OK Kamenice              61:07   + 5:02 
  5. Korpasová Lucie          TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno        61:33   + 5:28 
  6. Horáková Barbora         VSP0150 B USK Praha                63:22   + 7:17 
  7. Riby Rose                LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  65:12   + 9:07 
  8. Vojtíšková Viktorie      LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice  66:30   + 10:25
  9. Škorpíková Barbora       LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice  66:52   + 10:47
 10. Blahová Pavla            DKP0155 A Oddíl OB Kotlářka        66:53   + 10:48
 11. Borovičková Valérie      LPU0054 A OK Lokomotiva Pardubice  67:06   + 11:01
 12. Hrnčířová Magda          STH0051 A SK Studenec              68:01   + 11:56
 13. Skoupá Vendula           STE0152 B SK SKI-OB Šternberk      69:32   + 13:27
 14. Foltýnová Eva            SJI0051 A OK Jihlava               69:44   + 13:39
 15. Kroniková Štěpánka       SHK0150 A OK Slavia Hradec Králov  69:49   + 13:44
 16. Polanská Nelly           PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sáz  70:12   + 14:07
 17. Štefková Klára           TBM0059 A KOS TJ Tesla Brno        72:35   + 16:30
 18. Kosíková Eliška          TUR0052 B OOB TJ Turnov            86:56   + 30:51
--------------------------------------------------------------------------------

D18C 4.40 km, 275 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karbusová Kateřina       OPI0052 B Orientační sporty Písek  60:46          
  2. Hamáčková Eliška         STH0153 C SK Studenec              66:29   + 5:43 
  3. Ressová Tereza           LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovic  66:34   + 5:48 
  4. Nádeníčková Pavla        NEK0150 A Nejdek Orienteering      75:55   + 15:09
  5. Kosová Tereza            SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov n.  82:26   + 21:40
  6. Kundratová Lucie         TZL0058 B SKOB Zlín                87:41   + 26:55
  7. Štrosová Jana            MOV0051 C SKOB Ostrava             90:06   + 29:20
  8. Špendlíková Kamila       LCE0051 A OOB TJ Slovan Luhačovic  91:18   + 30:32
  9. Rybářová Tereza          BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor       93:59   + 33:13
     Filipová Tereza          SRK0050 B SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 7.00 km, 410 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Janošíkova Tereza        SSU9953 E SK Severka Šumperk       60:55          
  2. Chaloupská Barbora       PHK9951 E OK 99 Hradec Králové     62:30   + 1:35 
  3. Cych Agnieszka           PHK9966 R OK 99 Hradec Králové     66:42   + 5:47 
  4. Čechová Tereza           KAM9852 E OK Kamenice              67:31   + 6:36 
  5. Kopecká Anna             LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice  69:37   + 8:42 
  6. Vyhnálková Barbora       RIC9850 E OB Říčany                71:06   + 10:11
  7. Sieglová Eliška          PGP9954 R SK Praga                 71:48   + 10:53
  8. Firešová Markéta         ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno       72:33   + 11:38
  9. Sokolářová Šárka         TUR9999 A OOB TJ Turnov            73:37   + 12:42
 10. Tichá Veronika           TZL9951 A SKOB Zlín                76:38   + 15:43
 11. Waňková Martina          LPU9959 A OK Lokomotiva Pardubice  78:17   + 17:22
 12. Thořová Markéta          TUR9952 R OOB TJ Turnov            78:24   + 17:29
 13. Janovská Kateřina        PGP9850 R SK Praga                 78:25   + 17:30
 14. Větříčková Andrea        SHK9951 A OK Slavia Hradec Králov  79:09   + 18:14
 15. Korpasová Tereza         TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno        82:07   + 21:12
 16. Janoušková Lucie         BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor       82:42   + 21:47
 17. Odehnalová Klára         ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno       83:44   + 22:49
 18. Grycová Veronika         TBM9859 R KOS TJ Tesla Brno        99:19   + 38:24
--------------------------------------------------------------------------------

D20B 5.60 km, 310 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kinkorová Tereza         LPM9850 R OK Lokomotiva Plzeň      59:47          
  2. Voltrová Alena           ROZ9951 A OK Roztoky               60:53   + 1:06 
  3. Zlámalová Nikola         SJC9951 R Sportcentrum Jičín       61:34   + 1:47 
  4. Škarková Kateřina        PGP9955 B SK Praga                 62:21   + 2:34 
  5. Poláková Tereza          SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava      68:04   + 8:17 
  6. Knížková Šárka           TJN9852 A OOB TJ Tatran Jablonec   68:40   + 8:53 
  7. Nováková Lucie           BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor       70:58   + 11:11
  8. Kubíčková Jana           PHK9999 A OK 99 Hradec Králové     76:04   + 16:17
  9. Fukalová Hana            AOP9850 R Orientační Běh Opava     76:18   + 16:31
 10. Kubecová Kateřina        BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor       77:33   + 17:46
 11. Hrabánková Zuzana        PGP9950 B SK Praga                 82:36   + 22:49
 12. Vývodová Jana            ASU9852 A Magnus Orienteering      84:45   + 24:58
 13. Zatloukalová Romana      ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory        87:22   + 27:35
 13. Novotná Klára            ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory        87:22   + 27:35
 15. Vacková Anna             SJI9854 C OK Jihlava               99:46   + 39:59
 16. Habigerová Jana          KSU9888 A Klub vytrvalostních spo 124:14   + 64:27
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 9.60 km, 530 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kosová Denisa            PHK9150 E OK 99 Hradec Králové     79:41          
  2. Hornik Aleksandra        77P9650 C Polish Military Team     80:55   + 1:14 
  3. Indráková Adélka         ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno       82:50   + 3:09 
  4. Horčičková Vendula       LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovic  83:02   + 3:21 
  5. Knapová Jana             LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice  83:28   + 3:47 
  6. Mechlová Lenka           SHK9051 E OK Slavia Hradec Králov  85:29   + 5:48 
  7. Hlavová Jindra           ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno       85:45   + 6:04 
  8. Štičková Anna            SSU9651 E SK Severka Šumperk       87:51   + 8:10 
  9. Knapová Lenka            LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice  88:52   + 9:11 
 10. Šiková Karolína          LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň      89:42   + 10:01
 11. Kabáthová Eva            ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno       91:37   + 11:56
 12. Kozáková Zdenka          TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno        92:02   + 12:21
 13. Šiková Barbora           LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň      93:25   + 13:44
 14. Pospíšilová Marie        DKP8756 C Oddíl OB Kotlářka        94:03   + 14:22
 15. Poklopová Lenka          SSU8952 E SK Severka Šumperk       94:08   + 14:27
 16. Horová Pavla             LPU9457 C OK Lokomotiva Pardubice  95:30   + 15:49
 17. Teplá Karolína           SHK9251 E OK Slavia Hradec Králov  95:59   + 16:18
 18. Stankiewicz Agata        77P9450 C Polish Military Team     97:55   + 18:14
 19. Hiršová Gabriela         ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno       99:07   + 19:26
 20. Nieke Patricia           TUR9552 C OOB TJ Turnov            99:09   + 19:28
 21. Tesařová Markéta         ZBM9456 R SK Žabovřesky Brno      102:14   + 22:33
 22. Plochová Dominika        DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka       104:49   + 25:08
     Hiklová Natalia          ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21B 7.50 km, 460 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vališová Martina         OSN9696 R SK Orientační sporty No  75:33          
  2. Zvěřinová Martina        LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice  76:56   + 1:23 
  3. Hančová Petra            LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice  79:19   + 3:46 
  4. Čermáková Magdalena      LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovic  79:47   + 4:14 
  5. Fenclová Marta           LPU7667 R OK Lokomotiva Pardubice  80:21   + 4:48 
  6. Odehnalová Tereza        ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno       82:16   + 6:43 
  7. Šímová Jana              PHK8569 C OK 99 Hradec Králové     83:12   + 7:39 
  8. Hošeková Vanda           ASU9696 C Magnus Orienteering      83:39   + 8:06 
  9. Kavánková Iva            TZL9753 R SKOB Zlín                84:22   + 8:49 
 10. Šimůnková Gabriela       TAP9755 R KOB Tretra Praha         86:24   + 10:51
 11. Kolínová Kristýna        DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka        86:31   + 10:58
 12. Vozdová Klára            ASU8964 C Magnus Orienteering      86:53   + 11:20
 13. Voborníková Alena        CTB9451 E SK OB Chotěboř           87:37   + 12:04
 14. Sklenářová Radka         LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovic  88:02   + 12:29
 15. Tesařová Jana            TRI9751 R TJ TŽ Třinec             90:27   + 14:54
 16. Mádlová Věra             ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno       92:00   + 16:27
 17. Jeřábková Jitka          TZL9453 C SKOB Zlín                92:37   + 17:04
 18. Slavíková Silvie         PGP9751 E SK Praga                 95:16   + 19:43
 19. Benešová Jana            CTB9452 C SK OB Chotěboř           96:42   + 21:09
 20. Bořánková Karolína       KAM9550 C OK Kamenice              98:22   + 22:49
 21. Argalášová Kateřina      TRI9750 R TJ TŽ Třinec            108:46   + 33:13
     Slusarczyk Katarzyna     23P8951 C OK!Sport Warszawa         DISK          
     Novotná Tereza           PHK9255 C OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Gwózdz Ewa               77P9050 C Polish Military Team      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 6.80 km, 405 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šňupárková Anna          DKP9652 C Oddíl OB Kotlářka        74:00          
  2. Fučíková Hana            VBM7751 C VSK Mendelu Brno         77:19   + 3:19 
  3. Gebauerová Jana          ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno       77:20   + 3:20 
  3. Červená Adéla            SHK9755 C OK Slavia Hradec Králov  77:20   + 3:20 
  5. Chovancová Zuzana        TZL9754 C SKOB Zlín                83:56   + 9:56 
  6. Janů Hana                KSU9393 C Klub vytrvalostních spo  84:10   + 10:10
  7. Křížová Lenka            TTR8551 C OOB Třebíč               84:19   + 10:19
  8. Kettnerová Dana          KAM8952 C OK Kamenice              84:24   + 10:24
  9. Křečková Lenka           ASU9271 C Magnus Orienteering      85:07   + 11:07
 10. Vernerová Radka          VBM8558 C VSK Mendelu Brno         85:16   + 11:16
 11. Balcarová Jana           PHK8753 C OK 99 Hradec Králové     86:15   + 12:15
 12. Žaloudková Klára         LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice  88:06   + 14:06
 13. Sabelová Markéta         TRI9656 C TJ TŽ Třinec             91:59   + 17:59
 14. Bialožytová Tereza       PGP9055 C SK Praga                 93:21   + 19:21
     Vavrysová Barbara        LCE9751 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D35A 6.60 km, 380 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Lučanová Marta           LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice  64:13          
  2. Kašková Kateřina         CHA7850 C OK Chrastava             67:05   + 2:52 
  3. Matějů Kateřina          VLI8054 C Slavia Liberec orientee  67:12   + 2:59 
  4. Ptáčková Veronika        TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno        68:08   + 3:55 
  5. Jiřištová Zuzana         DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka        70:34   + 6:21 
  6. Štěpánková Kateřina      TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno        74:03   + 9:50 
  7. Dittrichová Andrea       SKM7750 C KOB Směr Kroměříž        82:29   + 18:16
  8. Daňková Veronika         SBK8151 C KOB START Blansko, z. s  85:54   + 21:41
  9. Good Ludmila             SBR8050 C SKOB Bruntál             95:55   + 31:42
--------------------------------------------------------------------------------

D35B 5.30 km, 295 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Korecká Lenka            CHT8053 C OOB SK Chrast            67:24          
  2. Horáčková Vladimíra      MOV7750 C SKOB Ostrava             72:48   + 5:24 
  3. Košárková Iva            PGP8155 C SK Praga                 77:54   + 10:30
  4. Matoušková Jana          STE7951 C SK SKI-OB Šternberk      77:57   + 10:33
  5. Křístková Veronika       ZBM8379 C SK Žabovřesky Brno       78:09   + 10:45
  6. Synková Petra            DOK7950 C OK Doksy                 83:52   + 16:28
  7. Štěpánová Dita           DOB7956 C KOB Dobruška             84:04   + 16:40
  8. Švidrnochová Hana        OOP7751 C TJ Opava                 85:24   + 18:00
  9. Pannová Vendula          MOV7752 C SKOB Ostrava            103:36   + 36:12
--------------------------------------------------------------------------------

D40A 5.60 km, 260 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Zabořilová Romana        JEN7457 C OB Jenišovice            62:10          
  2. Heřmánková Pavla         TUR7777 C OOB TJ Turnov            64:28   + 2:18 
  3. Svobodová Jitka          VSP7450 C USK Praha                67:07   + 4:57 
  4. Šimšová Jana             MFP7651 C Matfyz Praha             68:25   + 6:15 
  5. Grycová Petra            TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno        68:28   + 6:18 
  6. Teringlová Martina       VCB7851 C OB České Budějovice      69:28   + 7:18 
  7. Šimerková Olga           PGP7551 C SK Praga                 69:37   + 7:27 
  8. Milánová Jindřiška       TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno        73:17   + 11:07
  9. Švíglerová Pavla         LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice  74:00   + 11:50
 10. Kubečková Zdena          PHK7551 C OK 99 Hradec Králové     77:27   + 15:17
 11. Pokorná Magdaléna        PGP7562 C SK Praga                 77:59   + 15:49
 12. Biolik Agnieszka         46P7700 C Trackcourse              82:39   + 20:29
 13. Mulíčková Eva            ABM7469 C KOB ALFA Brno            88:59   + 26:49
--------------------------------------------------------------------------------

D40B 4.70 km, 240 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kuncová Jana             UOL7854 C SOB Olomouc              65:08          
  2. Šklíbová Jana            SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.  66:35   + 1:27 
  3. Petriláková Petra        DOR7656 C OK Dobříš                68:55   + 3:47 
  4. Komárková Lenka          SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec    69:29   + 4:21 
  5. Fukátková Miroslava      VIC7658 C OB Vizovice              70:13   + 5:05 
  6. Vyhnálková Eva           RIC7552 C OB Říčany                76:28   + 11:20
  7. Linková Eva              STH7753 C SK Studenec              78:15   + 13:07
  8. Kubíčková Eva            UOL7752 C SOB Olomouc              82:18   + 17:10
  9. Cíchová Pavlína          TTR7452 C OOB Třebíč               85:21   + 20:13
 10. Brožková Květa           KUO7451 C KOB Ústí nad Orlicí      86:03   + 20:55
     Bradáčová Marie          LLI7550 C TJ Loko Liberec           DISK          
     Popieluchová Ivona       BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45A 5.00 km, 245 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivdová Lenka           CHC7251 C K.O.B. Choceň            54:13          
  2. Podmolíková Dagmar       TZL7155 C SKOB Zlín                57:47   + 3:34 
  3. Kamenická Lenka          OSN6955 C SK Orientační sporty No  60:05   + 5:52 
  4. Horčičková Eva           UOL7051 C SOB Olomouc              61:16   + 7:03 
  5. Chaloupská Pavlína       PHK7051 C OK 99 Hradec Králové     61:32   + 7:19 
  6. Kubáňová Jana            TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno        62:14   + 8:01 
  7. Vandasová Markéta        VAM7250 C OOB Vamberk              62:54   + 8:41 
  8. Kožinová Jana            PGP6651 C SK Praga                 63:00   + 8:47 
  9. Koberová Lenka           LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice  64:13   + 10:00
 10. Sieglová Dagmar          MFP7050 C Matfyz Praha             65:09   + 10:56
 11. Filipová Ivana           SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.  65:47   + 11:34
 12. Hiršová Marcela          VBM7079 C VSK Mendelu Brno         66:14   + 12:01
 13. Janovská Petra           PGP7355 C SK Praga                 69:07   + 14:54
 14. Šrámková Iva             RIC7251 C OB Říčany                70:51   + 16:38
 15. Čechová Zuzana           BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrc  71:50   + 17:37
 16. Šmelíková Hana           ASU6999 C Magnus Orienteering      73:33   + 19:20
 17. Grycová Jana             TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno        73:40   + 19:27
 18. Valíková Petra           AOP7351 C Orientační Běh Opava     74:37   + 20:24
 19. Průšová Markéta          VSP7256 C USK Praha                76:44   + 22:31
--------------------------------------------------------------------------------

D45B 4.20 km, 280 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rampírová Klára          HAV7155 C OB Havířov               68:29          
  2. Benešová Iva             SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec    69:03   + 0:34 
  3. Kundratová Jana          TZL7350 C SKOB Zlín                72:46   + 4:17 
  4. Chovancová Jana          TZL7352 C SKOB Zlín                77:56   + 9:27 
  5. Forstová Lenka           MFP6850 C Matfyz Praha             79:42   + 11:13
  6. Fürstová Katka           LLI6950 C TJ Loko Liberec          80:19   + 11:50
  7. Hlaváčová Šárka          TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno        81:15   + 12:46
  8. Riby Kateřina            LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  81:33   + 13:04
  9. Čtrnáctová Magdalena     PGP7151 C SK Praga                 82:03   + 13:34
 10. Kubecová Jana            STB7399 C TJ Stadion Nový Bor      82:32   + 14:03
 11. Korpasová Ivana          LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav B  83:08   + 14:39
 12. Balusková Ida            OKP7350 C SK OK 24 Praha           83:34   + 15:05
 13. Sedláčková Jana          HLV7060 C KČT - OB Holešov         85:40   + 17:11
 14. Hanušová Zdena           SJC7253 C Sportcentrum Jičín       86:24   + 17:55
 15. Lazáková Šárka           LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  87:26   + 18:57
 16. Odehnalová Kamila        ABM7052 C KOB ALFA Brno            91:05   + 22:36
 17. Kaděrová Barbora         HAV7051 C OB Havířov               92:32   + 24:03
 18. Kotenová Klára           RIC7252 C OB Říčany                95:57   + 27:28
 19. Tloušťová Eva            SCP6950 C OK Sparta Praha         119:12   + 50:43
 20. Procházková Martina      SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava     131:08   + 62:39
--------------------------------------------------------------------------------

D50A 4.70 km, 240 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Holinková Hana           ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov        48:09          
  2. Novotná Petra            PHK6651 C OK 99 Hradec Králové     53:29   + 5:20 
  3. Jarošová Petra           ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov        54:01   + 5:52 
  4. Jemelíková Lada          VBM6555 C VSK Mendelu Brno         55:00   + 6:51 
  5. Kosová Michaela          SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.  59:13   + 11:04
  6. Ferdusová Eva            LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovic  62:31   + 14:22
  7. Poklopová Ivana          UOL6451 C SOB Olomouc              62:50   + 14:41
  8. Wurzelová Dana           OSN6654 C SK Orientační sporty No  63:24   + 15:15
  9. Čermáková Renata         LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice  64:18   + 16:09
 10. Jirková Renata           ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov        70:01   + 21:52
 11. Mokrá Regina             ABM6854 C KOB ALFA Brno            70:33   + 22:24
 12. Gorčicová Ivana          CHA6550 C OK Chrastava             71:14   + 23:05
 13. Ostřanská Iveta          SSU6591 C SK Severka Šumperk       74:32   + 26:23
 14. Argalášová Gabriela      TRI6850 C TJ TŽ Třinec             74:34   + 26:25
 15. Němečková Jarmila        VSP6650 C USK Praha                75:49   + 27:40
 16. Pávková Jana             BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor       78:28   + 30:19
 17. Jastrzembská Jarmila     TRI6450 C TJ TŽ Třinec             80:53   + 32:44
 18. Kavalírová Kateřina      PHK6756 C OK 99 Hradec Králové     81:10   + 33:01
 19. Thýnová Ivana            SHK6651 C OK Slavia Hradec Králov  83:53   + 35:44
--------------------------------------------------------------------------------

D50B 4.00 km, 260 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vričanová Sylva          HAV6751 C OB Havířov               67:58          
  2. Hanzlová Svatava         HAV6651 C OB Havířov               68:38   + 0:40 
  3. Hrušková Lenka           ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno       70:35   + 2:37 
  4. Kulhavá Jarmila          SRK6751 C SOOB Spartak Rychnov n.  75:49   + 7:51 
  5. Halířová Eva             BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor       78:23   + 10:25
  6. Illnerová Daniela        DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka        78:30   + 10:32
  7. Kočibová Ivana           TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec   79:54   + 11:56
  8. Neumannová Kamila        STE6751 C SK SKI-OB Šternberk      81:37   + 13:39
  9. Fencíková Vladislava     JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Bro  84:51   + 16:53
 10. Chroustová Petra         VBM6655 C VSK Mendelu Brno         87:44   + 19:46
 11. Matyášová Lenka          LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav B  91:15   + 23:17
 12. Petrová Martina          6YC6850 C Neregistrovaní           96:31   + 28:33
 13. Záveská Anna             CET6450 C TJ Loko Česká Třebová   102:54   + 34:56
 14. Málková Věra             8FX6550 C TJ Kobylisy             117:27   + 49:29
--------------------------------------------------------------------------------

D55A 4.40 km, 270 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smutná Jana              VAM6251 C OOB Vamberk              61:30          
  2. Vavrysová Iva            LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovic  64:20   + 2:50 
  3. Voltrová Svatava         ROZ6150 C OK Roztoky               65:07   + 3:37 
  4. Knapová Iva              LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice  67:04   + 5:34 
  5. Kuleva Angelina          2HD5750 C Angy OL                  67:19   + 5:49 
  6. Juračková Jana           LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice  76:01   + 14:31
  7. Králová Zdenka           SSU6091 C SK Severka Šumperk       77:20   + 15:50
  8. Vavrušová Helena         TAP6152 C KOB Tretra Praha         85:14   + 23:44
  9. Vlachová Hana            VRL6251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  98:22   + 36:52
 10. Tihonová Jindra          TAP6253 C KOB Tretra Praha        101:24   + 39:54
--------------------------------------------------------------------------------

D55B 3.60 km, 230 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotná Ivana            PHK6354 C OK 99 Hradec Králové     54:32          
  2. Krejčíková Monika        TZL6262 C SKOB Zlín                60:08   + 5:36 
  3. Bravená Alexandra        VBM6155 C VSK Mendelu Brno         62:51   + 8:19 
  4. Kábrtová Iva             PEN6350 C OK RECO Sport            63:33   + 9:01 
  5. Freyová Michaela         KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  68:57   + 14:25
  6. Hrabánková Ilona         PGP6250 C SK Praga                 72:25   + 17:53
  7. Czaschová Irena          SBR6150 C SKOB Bruntál             74:17   + 19:45
  8. Strachotová Eva          ASU6099 C Magnus Orienteering      79:25   + 24:53
  9. Felklová Jarmila         47C6050 C ASPV OA Šumperk          79:43   + 25:11
--------------------------------------------------------------------------------

D60A 4.10 km, 270 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosecká Alena            PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  57:41          
  2. Horová Magda             VSP5450 C USK Praha                59:44   + 2:03 
  3. Vlažná Mirka             LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovic  61:44   + 4:03 
  4. Kabáthová Jitka          ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno       65:35   + 7:54 
  5. Janská Iva               LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav B  70:01   + 12:20
  6. Běhounová Jiřina         PHK5651 C OK 99 Hradec Králové     70:45   + 13:04
  7. Kuncová Jiřina           TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec   71:20   + 13:39
  8. Hušková Eva              NPA5754 C SK LOB Nová Paka         72:33   + 14:52
  9. Mrázková Ivana           DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka        73:59   + 16:18
 10. Víchová Ladislava        LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice  74:41   + 17:00
 11. Jahnová Helena           SCP5550 C OK Sparta Praha          76:04   + 18:23
 12. Jansová Alena            CHT5852 C OOB SK Chrast            79:40   + 21:59
 13. Potěšilová Vladimíra     VBM5655 C VSK Mendelu Brno         80:02   + 22:21
 14. Nýdrlová Eva             VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  85:21   + 27:40
--------------------------------------------------------------------------------

D60B 3.40 km, 215 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Procházková Miluše       DCE5450 C KOB Dobřichovice         58:53          
  2. Dokoupilová Zuzana       VBM5754 C VSK Mendelu Brno         62:39   + 3:46 
  3. Cahlová Slávka           LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovic  63:03   + 4:10 
  4. Svobodná Eva             DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka        63:35   + 4:42 
  5. Novotná Jiřina           LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice  64:48   + 5:55 
  6. Cabrnochová Hana         DKL5550 C KOB Kladno               70:43   + 11:50
  7. Hejzlarová Vladimíra     VCB5651 C OB České Budějovice      70:59   + 12:06
  8. Eremiášová Jana          TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno        73:16   + 14:23
  9. Salajková Věra           LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav B  77:40   + 18:47
 10. Hejtmánková Alena        TAP5452 C KOB Tretra Praha         78:17   + 19:24
 11. Špacírová Danuše         UOL5852 C SOB Olomouc              85:02   + 26:09
 12. Jelínková Dagmar         TZL5757 C SKOB Zlín                85:37   + 26:44
 13. Künstlerová Milada       UOL5651 C SOB Olomouc              91:56   + 33:03
--------------------------------------------------------------------------------

D65A 3.60 km, 230 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šaffková Zuzana          CHA5150 C OK Chrastava             51:47          
  2. Horynová Eva             TZL5254 C SKOB Zlín                53:54   + 2:07 
  3. Ševčíková Alena          CHA5351 C OK Chrastava             63:02   + 11:15
  4. Křížová Zdenka           PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  71:17   + 19:30
  5. Omová Jana               TUR5150 C OOB TJ Turnov            81:08   + 29:21
  6. Zlesáková Vlasta         JIL5362 C OK Jilemnice             82:09   + 30:22
--------------------------------------------------------------------------------

D65B 3.20 km, 210 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cigošová Anna            TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno        61:51          
  2. Horáčková Stanislava     VLI4950 C Slavia Liberec orientee  67:06   + 5:15 
  3. Kellnerová Stanislava    LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice  72:12   + 10:21
  4. Tomanová Jana            LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav B  90:55   + 29:04
  5. Volencová Ivana          OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovic 142:55   + 81:04
--------------------------------------------------------------------------------

D70 3.30 km, 225 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Liščinská Eva            TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno        70:19          
  2. Kutáčková Stanislava     LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  71:10   + 0:51 
  3. Kubíková Květa           LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice  74:59   + 4:40 
  4. Suchánková Libuše        SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava      80:27   + 10:08
  5. Lohrová Jarmila          SCP4650 C OK Sparta Praha         101:30   + 31:11
  6. Zmeková Míla             SLP4451 C OOB Slavia Praha        107:40   + 37:21
--------------------------------------------------------------------------------

D75 3.20 km, 210 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Stará Pavla              BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD     60:16          
  2. Haňkovská Jana           PGP4050 C SK Praga                 67:15   + 6:59 
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 7.50 km, 460 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šimša Martin             PGP0309 A SK Praga                 62:50          
  2. Chaloupský Jakub         PHK0302 A OK 99 Hradec Králové     64:11   + 1:21 
  3. Richtr Lukáš             VPM0204 A KOS Slavia Plzeň         64:30   + 1:40 
  4. Mareček Šimon            OSN0201 A SK Orientační sporty No  65:17   + 2:27 
  5. Kurzyp Stanislaw         CHC0202 A K.O.B. Choceň            65:25   + 2:35 
  6. Štregl Matyáš            VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  65:41   + 2:51 
  7. Waněk Hubert             LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice  66:15   + 3:25 
  8. Link Lukáš               STH0205 A SK Studenec              67:50   + 5:00 
  9. Pipek Ondřej             LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice  68:36   + 5:46 
 10. Čech Vít                 AOP0302 A Orientační Běh Opava     68:48   + 5:58 
 11. Mayer Šimon              KSH0202 A OB Kašperské Hory        68:50   + 6:00 
 12. Tkáč Matěj               TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec   70:05   + 7:15 
 13. Matuš Vít                VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně  70:44   + 7:54 
 14. Nechanický Jan           OSN0200 A SK Orientační sporty No  71:36   + 8:46 
 15. Gajda Martin             KAM0405 A OK Kamenice              71:37   + 8:47 
 16. Tokár Radim              VPM0300 A KOS Slavia Plzeň         71:41   + 8:51 
 17. Kostka Jiří              AOP0201 A Orientační Běh Opava     71:57   + 9:07 
     Coufal Jáchym            ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16B 6.60 km, 380 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Synek Petr               DOK0200 A OK Doksy                 56:16          
  2. Vitebský Lukáš           TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec   58:55   + 2:39 
  3. Macek Ondřej             LPU0209 A OK Lokomotiva Pardubice  59:51   + 3:35 
  4. Průša Dominik            VSP0406 A USK Praha                60:19   + 4:03 
  5. Kovářík Tomáš            KAM0300 A OK Kamenice              61:07   + 4:51 
  6. Vlastník Matouš          JIL0201 B OK Jilemnice             61:41   + 5:25 
  7. Urbánek Adam             ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno       61:47   + 5:31 
  8. Hájek Kryštof            TUR0212 A OOB TJ Turnov            62:16   + 6:00 
  9. Petrilák Matouš          DOR0409 A OK Dobříš                62:35   + 6:19 
 10. Lukašák Šimon            STE0202 A SK SKI-OB Šternberk      63:52   + 7:36 
 11. Šauli Filip              VPM0301 A KOS Slavia Plzeň         65:12   + 8:56 
 12. Fábera David             SHK0305 A OK Slavia Hradec Králov  66:11   + 9:55 
 13. Malačka Milan            DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka        66:14   + 9:58 
 14. Janas Petr               PGP0200 A SK Praga                 67:40   + 11:24
 15. Spěváček Vojtěch         VPM0205 A KOS Slavia Plzeň         72:59   + 16:43
 16. Švarc Antonín            DKP0203 A Oddíl OB Kotlářka        73:22   + 17:06
     Milán Jakub              TBM0411 A KOS TJ Tesla Brno         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16C 5.90 km, 325 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rücker Jan               HOR0201 A TJ Jiskra Hořice         50:05          
  2. Valík Adam               AOP0301 A Orientační Běh Opava     51:46   + 1:41 
  3. Doležal Matyáš           STE0208 A SK SKI-OB Šternberk      52:28   + 2:23 
  4. Mrskoč Marek             LPU0205 A OK Lokomotiva Pardubice  53:51   + 3:46 
  5. Sedláček Jaroslav        DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka        54:01   + 3:56 
  6. Kurz Šimon               VPM0208 B KOS Slavia Plzeň         54:07   + 4:02 
  7. Kučera Jáchym            DOR0301 A OK Dobříš                55:19   + 5:14 
  8. Štefan Vít               STH0202 A SK Studenec              55:35   + 5:30 
  9. Hojný Jáchym             SJH0301 A SJH Jindřichův Hradec    55:49   + 5:44 
 10. Peňáz Vojtěch            VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně  56:29   + 6:24 
 11. Rusin Vojtěch            LPU0321 A OK Lokomotiva Pardubice  56:39   + 6:34 
 12. Peterka Jakub            LLI0404 A TJ Loko Liberec          57:18   + 7:13 
 13. Šišma Vojtěch            LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice  57:47   + 7:42 
 14. Škácha Vít               KAM0309 A OK Kamenice              57:56   + 7:51 
 15. Pobuda Vojtěch           SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec    58:12   + 8:07 
 16. Haltof Marek             TRI0200 A TJ TŽ Třinec             58:15   + 8:10 
 17. Hecl František           KSU0201 A Klub vytrvalostních spo  58:28   + 8:23 
 18. Kožina Štěpán            PGP0300 A SK Praga                 59:15   + 9:10 
 19. Kohoutek Oldřich         BSO0301 B KOB Baník Sokolov        59:39   + 9:34 
 20. Tichý Lubomír            SHK0303 B OK Slavia Hradec Králov  59:44   + 9:39 
 21. Peňáz Radek              VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně  59:48   + 9:43 
 22. Tkáč Juraj               SJI0200 B OK Jihlava               60:13   + 10:08
 23. Dostál František         UOL0201 B SOB Olomouc              60:17   + 10:12
 24. Palát Bohuslav           TTR0201 B OOB Třebíč               60:46   + 10:41
 25. Hřivna Jakub             PGP0305 A SK Praga                 61:10   + 11:05
 26. Venhoda Matěj            SJI0301 B OK Jihlava               62:01   + 11:56
 27. Patterman Prokop         KSU0333 B Klub vytrvalostních spo  62:09   + 12:04
 28. Seidenglanz Jáchym       SSU0202 B SK Severka Šumperk       62:54   + 12:49
 29. Štábl Adam               KSU0401 A Klub vytrvalostních spo  64:05   + 14:00
 30. Lesák Ondřej             TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec   64:18   + 14:13
 31. Mellan Jonáš             TUR0308 B OOB TJ Turnov            64:59   + 14:54
 32. Kolář Matyáš             PGP0304 B SK Praga                 65:16   + 15:11
 33. Sliž Rostislav           TRI0302 B TJ TŽ Třinec             65:29   + 15:24
 34. Fejfar Lukáš             LPU0310 B OK Lokomotiva Pardubice  65:39   + 15:34
 35. Blank Noah               SKM0201 B KOB Směr Kroměříž        65:45   + 15:40
 36. Lička Adam               TBM0326 A KOS TJ Tesla Brno        67:35   + 17:30
 37. Novák Adam               LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice  68:46   + 18:41
 38. Novotný Erik             ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory        76:20   + 26:15
 39. Bradáč David             LLI0203 B TJ Loko Liberec          88:07   + 38:02
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 8.90 km, 490 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bořánek Michal           SSU0007 A SK Severka Šumperk       62:00          
  2. Rusin Jan                LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice  65:16   + 3:16 
  3. Gajda Jan                KAM0105 A OK Kamenice              66:30   + 4:30 
  4. Roudný Martin            LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice  66:36   + 4:36 
  5. Volák Ondřej             LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice  67:13   + 5:13 
  6. Féder Medard             LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovic  68:40   + 6:40 
  7. Nagy Josef               TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec   70:03   + 8:03 
  8. Čech Petr                SJI0001 A OK Jihlava               73:17   + 11:17
  9. Janovský Tomáš           PGP0101 A SK Praga                 73:33   + 11:33
 10. Gottstein Jonáš          JIL0107 A OK Jilemnice             74:23   + 12:23
 11. Filipek Sebastian        TRI0002 A TJ TŽ Třinec             74:44   + 12:44
 12. Švadlena Michal          CHC0101 A K.O.B. Choceň            75:31   + 13:31
 13. Matoušek Matěj           KSU0005 A Klub vytrvalostních spo  76:55   + 14:55
 14. Bílý Jakub               LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Tepli  77:54   + 15:54
 15. Metelka Ondřej           PHK0101 A OK 99 Hradec Králové     78:50   + 16:50
 16. Mareš Vít                BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor       79:15   + 17:15
 17. Pavlovec Dan             BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor       79:54   + 17:54
     Krawczyňski Mikolaj      CHC0001 A K.O.B. Choceň            VZDAL          
--------------------------------------------------------------------------------

H18B 7.70 km, 470 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kligl Radim              TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno        65:34          
  2. Paleček Ondřej           LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice  69:55   + 4:21 
  3. Zentrich Dušan           LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovic  70:21   + 4:47 
  4. Adámek Filip             ABM0101 A KOB ALFA Brno            70:57   + 5:23 
  5. Jirka Mikuláš            STE0000 A SK SKI-OB Šternberk      72:36   + 7:02 
  6. Galbavý Matěj            PHK0007 A OK 99 Hradec Králové     72:48   + 7:14 
  7. Gryc Vojtěch             TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno        75:12   + 9:38 
  8. Panovec Kryštof          LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovic  76:46   + 11:12
  9. Roudný Václav            LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice  78:27   + 12:53
 10. Tichý Radomír            SHK0000 A OK Slavia Hradec Králov  78:53   + 13:19
 11. Kovařík Martin           TRI0101 A TJ TŽ Třinec             79:09   + 13:35
 12. Janda Přemek             TZL0103 B SKOB Zlín                85:10   + 19:36
 13. Bek Jiří                 CHA0103 A OK Chrastava             86:24   + 20:50
 14. Šitina Jakub             LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutn  87:39   + 22:05
 15. Samek Tomáš              PHK0001 A OK 99 Hradec Králové     88:46   + 23:12
 16. Novák Přemysl            DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka        89:23   + 23:49
 17. Budský Ondřej            TJN0105 A OOB TJ Tatran Jablonec   90:37   + 25:03
--------------------------------------------------------------------------------

H18C 6.80 km, 405 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valík Tomáš              AOP0001 A Orientační Běh Opava     61:28          
  2. Siegl Matyáš             PGP0104 A SK Praga                 62:03   + 0:35 
  3. Tachezy Jan              DOR0102 B OK Dobříš                64:54   + 3:26 
  4. Klaška Martin            DKP0100 A Oddíl OB Kotlářka        65:05   + 3:37 
  5. Tuharský Erik            TRI0100 A TJ TŽ Třinec             65:08   + 3:40 
  6. Adamec Martin            TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec   65:28   + 4:00 
  7. Mühlbach Aleš            STH0104 B SK Studenec              65:33   + 4:05 
  8. Synek Antonín            DOK0001 A OK Doksy                 65:50   + 4:22 
  9. Janda Ondřej             DOR0100 A OK Dobříš                67:11   + 5:43 
 10. Dostál Jakub             VRL0104 A OOS TJ Spartak Vrchlabí  67:50   + 6:22 
 11. Neumann David            STE0101 B SK SKI-OB Šternberk      69:19   + 7:51 
 12. Ježek Jakub              JIL0104 A OK Jilemnice             69:46   + 8:18 
 13. Melichna Matěj           DKL0102 B KOB Kladno               73:45   + 12:17
 14. Zabořil Vojtěch          TUR0110 B OOB TJ Turnov            75:56   + 14:28
 15. Roslaniec Mateusz        CHC0002 B K.O.B. Choceň            77:48   + 16:20
 16. Poštulka Lukáš           STE0104 B SK SKI-OB Šternberk      79:07   + 17:39
 17. Vavřík Tomáš             MOV0004 B SKOB Ostrava             79:31   + 18:03
 18. Porkert Jan              SHK0100 B OK Slavia Hradec Králov  79:36   + 18:08
 19. Šafář Martin             KSU0105 A Klub vytrvalostních spo  80:54   + 19:26
 20. Kaprál Jan               SSU0000 B SK Severka Šumperk       82:21   + 20:53
 21. Růta Matyáš              TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec   83:04   + 21:36
 22. Cícha Matěj              TTR0102 B OOB Třebíč               84:03   + 22:35
 23. Karásek Matěj            SJC0001 B Sportcentrum Jičín       85:23   + 23:55
 24. Forst Antonín            PGP0106 B SK Praga                 91:24   + 29:56
 25. Newiak Nick              NEK0101 A Nejdek Orienteering      93:06   + 31:38
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 11.10 km, 570 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Sýkora Vojtěch           LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovic  76:13          
  2. Hirš Otakar              ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno       77:00   + 0:47 
  3. Křivda Tomáš             CHC9901 E K.O.B. Choceň            79:16   + 3:03 
  4. Hlaváč Ondřej            ZBM9901 R SK Žabovřesky Brno       81:50   + 5:37 
  5. Bendák Jan               PHK9800 R OK 99 Hradec Králové     81:56   + 5:43 
  6. Horčička Vít             STE9919 E SK SKI-OB Šternberk      83:06   + 6:53 
  7. Jílek Ondřej             KSU9908 A Klub vytrvalostních spo  84:32   + 8:19 
  8. Vystavěl Ondřej          JPV9807 R Oddíl orientačního spor  85:22   + 9:09 
  9. Černocký Libor           LCE9803 R OOB TJ Slovan Luhačovic  88:34   + 12:21
 10. Fencl Jonáš              LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice  88:41   + 12:28
 11. Thoř Tomáš               TUR9904 A OOB TJ Turnov            90:03   + 13:50
 12. Kavalír Jáchym           PHK9901 R OK 99 Hradec Králové     90:41   + 14:28
 13. Bednarski Jan            LCE9805 C OOB TJ Slovan Luhačovic  91:34   + 15:21
 14. Sláma Dušan              ASU9843 R Magnus Orienteering      94:08   + 17:55
 15. Gebrt Jan                SHK9801 R OK Slavia Hradec Králov  97:16   + 21:03
 16. Koštejn Vít              DOK9800 R OK Doksy                100:13   + 24:00
 17. Starý Ondra              PHK9813 A OK 99 Hradec Králové    100:27   + 24:14
 18. Müller Jonáš             KSU9906 A Klub vytrvalostních spo 108:58   + 32:45
--------------------------------------------------------------------------------

H20B 8.80 km, 480 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karatsiolis Kryštof      TUR9901 A OOB TJ Turnov            73:29          
  2. Chvátil Šimon            PHK9908 A OK 99 Hradec Králové     76:35   + 3:06 
  3. Hrouda Matěj             JIL9804 A OK Jilemnice             85:40   + 12:11
  4. Šenkýř Matěj             SJI9902 A OK Jihlava               87:09   + 13:40
  5. Michek David             TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec   87:18   + 13:49
  6. Kafka Matěj              SJI9903 B OK Jihlava               87:30   + 14:01
  7. Novotný Marek            TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec   90:10   + 16:41
  8. Locker Tomáš             SRK9802 A SOOB Spartak Rychnov n.  93:45   + 20:16
  9. Sabol Josef              CTB9902 A SK OB Chotěboř           94:09   + 20:40
 10. Florián Vojtěch          ABM9901 A KOB ALFA Brno            96:46   + 23:17
 11. Šabata Milan             SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.  98:04   + 24:35
 12. Ježek Vít                JIL9903 A OK Jilemnice             99:27   + 25:58
 13. Gilík Marek              SOP9904 B OOB TJ Slezan Opava     100:22   + 26:53
 14. Ransdorf Jakub           TAP9805 B KOB Tretra Praha        100:48   + 27:19
 15. Procházka Zdeněk         SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava     101:18   + 27:49
 16. Janeček Mirek            TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec  113:05   + 39:36
 17. Procházka Jakub          SOP9903 B OOB TJ Slezan Opava     119:05   + 45:36
     Jíra Tomáš               KAM9802 A OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H20C 7.70 km, 470 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Komenda Jan              ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno       92:32          
  2. Ondráček Radek           KSU9933 B Klub vytrvalostních spo 100:55   + 8:23 
  3. Foltýn Tomáš             SJI9801 B OK Jihlava              117:50   + 25:18
  4. Žanda Jan                CTB9901 B SK OB Chotěboř          117:55   + 25:23
  5. Borovička Tomáš          FSP9801 B VSK ČVUT Fakulta Staveb 126:41   + 34:09
     Müller Tomáš             OTK9901 B OOB TJ Jiskra Otrokovic   DISK          
     Pelikán Lukáš            DKL9802 B KOB Kladno                DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 15.10 km, 730 m, 26 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Nykodým Miloš            ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno       94:03          
  2. Minář Marek              ASU9444 E Magnus Orienteering      98:30   + 4:27 
  3. Kubelka Tomáš            LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice  99:58   + 5:55 
  4. Kubát Pavel              PHK9101 E OK 99 Hradec Králové    103:54   + 9:51 
  5. Šedivý Jan               PGP8409 E SK Praga                104:16   + 10:13
  6. Procházka Jan            PGP8407 E SK Praga                104:19   + 10:16
  7. Fürst Matouš             LLI9603 R TJ Loko Liberec         104:37   + 10:34
  8. Olejnik Michal           77P9200 C Polish Military Team    104:55   + 10:52
  9. Hájek Daniel             ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno      106:18   + 12:15
 10. Mudrák Štěpán            LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovic 107:12   + 13:09
 11. Chloupek Adam            ZBM9300 R SK Žabovřesky Brno      107:41   + 13:38
 12. Kettner Vojtěch          KAM9601 E OK Kamenice             108:01   + 13:58
 13. Procházka David          LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 108:04   + 14:01
 14. Valeš Jiří               LPM9502 R OK Lokomotiva Plzeň     108:42   + 14:39
 14. Wolowczyk Krzysztof      LCE9502 E OOB TJ Slovan Luhačovic 108:42   + 14:39
 16. Mokrý Stanislav          ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno      108:58   + 14:55
 17. Poklop Martin            SSU8802 E SK Severka Šumperk      110:40   + 16:37
 18. Kolovský František       LPM9202 E OK Lokomotiva Plzeň     111:03   + 17:00
 19. Zimmermann Štěpán        ZBM9101 E SK Žabovřesky Brno      111:19   + 17:16
 20. Kamenický Matěj          LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 111:44   + 17:41
 21. Habán Ivo                VLI7707 C Slavia Liberec orientee 112:20   + 18:17
 22. Dutkowski Mikolaj        DOB9200 C KOB Dobruška            112:31   + 18:28
 23. Zbranek Roman            TZL8808 R SKOB Zlín               113:15   + 19:12
 24. Glonek Jakub             AOP9602 R Orientační Běh Opava    114:08   + 20:05
 25. Flašar Jan               PGP8610 R SK Praga                115:44   + 21:41
 26. Prášil Marek             SJI7313 R OK Jihlava              116:11   + 22:08
 27. Čech Radovan             TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno       116:41   + 22:38
 28. Kolárik Jan              TZL9003 C SKOB Zlín               125:22   + 31:19
 29. Argaláš Michal           TRI9301 C TJ TŽ Třinec            126:20   + 32:17
--------------------------------------------------------------------------------

H21B 12.50 km, 640 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Smola Michal             TZL8131 R SKOB Zlín                90:54          
  2. Škoda Jakub              VLI8800 R Slavia Liberec orientee  92:02   + 1:08 
  3. Klusáček Jan             ZBM9301 C SK Žabovřesky Brno       93:19   + 2:25 
  4. Horvát Petr              ASU9447 E Magnus Orienteering      93:35   + 2:41 
  5. Korbinian Lehner         NNN96A1 C Neregistrovaní           93:57   + 3:03 
  6. Udržal Tomáš             LPU8002 R OK Lokomotiva Pardubice  94:32   + 3:38 
  7. Zvěřina Petr             LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice  95:09   + 4:15 
  8. Hovorka Lukáš            LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice  95:54   + 5:00 
  9. Klusáček Matěj           LCE8903 C OOB TJ Slovan Luhačovic  96:41   + 5:47 
 10. Losman Petr              PHK7901 C OK 99 Hradec Králové     97:09   + 6:15 
 11. Král Václav              SSU8243 C SK Severka Šumperk       97:11   + 6:17 
 12. Přibyl Bronislav         TZL8603 C SKOB Zlín                97:47   + 6:53 
 13. Horyna Roman             LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovic  97:59   + 7:05 
 14. Sysel Ctibor             PGP8700 C SK Praga                 98:17   + 7:23 
 15. Burda Matěj              BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor       98:24   + 7:30 
 16. Procházka Jan            PGP8206 C SK Praga                 99:49   + 8:55 
 17. Kos Tomáš                LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 101:22   + 10:28
 18. Kantor Ondřej            TRI9103 R TJ TŽ Třinec            101:52   + 10:58
 19. Tomanek Daniel           KSU7410 C Klub vytrvalostních spo 102:01   + 11:07
 20. Kettner Lukáš            KAM9403 C OK Kamenice             102:37   + 11:43
 20. Dragowski Kuba           TUR9003 E OOB TJ Turnov           102:37   + 11:43
 22. Křivda Martin            CHC9501 C K.O.B. Choceň           103:42   + 12:48
 23. Veselý Jakub             PGP9503 C SK Praga                103:45   + 12:51
 24. Makovský Jakub           TAP8511 C KOB Tretra Praha        104:15   + 13:21
 25. Vlček Martin             TUR8702 C OOB TJ Turnov           105:23   + 14:29
 26. Kovář Miroslav           SJC8104 C Sportcentrum Jičín      105:44   + 14:50
 27. Kadeřávek Petr           PHK7605 C OK 99 Hradec Králové    105:59   + 15:05
 28. Kozák Osvald             TBM8201 C KOS TJ Tesla Brno       107:49   + 16:55
 29. Balcar Aleš              PHK8602 C OK 99 Hradec Králové    109:56   + 19:02
 30. Hadač Filip              AOP9301 C Orientační Běh Opava    112:00   + 21:06
     Semrád Ladislav          CHC9701 R K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 11.10 km, 560 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Melecký Martin           AOP9001 C Orientační Běh Opava     90:42          
  2. Hruška Jakub             ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno       93:19   + 2:37 
  3. Zelinka Jiří             MBM8740 C O-mikron                 95:24   + 4:42 
  4. Vacek Vojtěch            SJI9602 C OK Jihlava               96:11   + 5:29 
  5. Záveský Filip            LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice  96:23   + 5:41 
  6. Landovský Jakub          PGP9601 C SK Praga                 96:50   + 6:08 
  7. Brlica Pavel             ZBM9302 E SK Žabovřesky Brno       96:57   + 6:15 
  8. Pavlů Ondřej             PGP8904 C SK Praga                 97:15   + 6:33 
  9. Grundmann Jan            LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice  99:35   + 8:53 
 10. Přikryl Petr             ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno      100:04   + 9:22 
 11. Semík Ondřej             KAM9401 E OK Kamenice             100:33   + 9:51 
 12. Fiala Jan                BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 101:18   + 10:36
 13. Kelbl Vladimír           ZBM9711 R SK Žabovřesky Brno      102:01   + 11:19
 14. Peterka Vojtěch          LLI7502 C TJ Loko Liberec         103:56   + 13:14
 15. Drábek Jan               ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno      104:57   + 14:15
 16. Kazda Adam               ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno      105:16   + 14:34
 17. Červinka Jan             OKP8901 C SK OK 24 Praha          105:44   + 15:02
 18. Pešek Ondřej             CHC8502 C K.O.B. Choceň           105:45   + 15:03
 19. Netuka Vojtěch           SHK9701 R OK Slavia Hradec Králov 108:38   + 17:56
 20. Hledík Jakub             CHT9501 C OOB SK Chrast           109:18   + 18:36
 21. Khýn Vítězslav           ASU8304 C Magnus Orienteering     109:23   + 18:41
 22. Jílek Jakub              KSU9202 C Klub vytrvalostních spo 109:48   + 19:06
 23. Cahel Marek              LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovic 110:10   + 19:28
 24. Krejsa Martin            CHT9001 C OOB SK Chrast           110:31   + 19:49
 25. Košárek Pavel            PGP7107 C SK Praga                111:37   + 20:55
 26. Doležel Ondřej           STE9202 C SK SKI-OB Šternberk     111:46   + 21:04
 27. Kadlec Jan               SJI8306 C OK Jihlava              113:02   + 22:20
 28. Pátek Michal             CHC8603 C K.O.B. Choceň           113:20   + 22:38
 29. Kamenický Jeroným        OSN9549 C SK Orientační sporty No 114:17   + 23:35
 30. Oľhava Rastislav         ASU8949 C Magnus Orienteering     115:46   + 25:04
 31. Pospíšil Ondřej          DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka       118:55   + 28:13
 32. Novotný Ondřej           ABM9211 C KOB ALFA Brno           121:59   + 31:17
 33. Pavlovec Jan             BOR9503 C OK Jiskra Nový Bor      126:22   + 35:40
     Čech Jan                 SJI9601 C OK Jihlava                DISK          
     Sháněl Jan               CHC9402 C K.O.B. Choceň             DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21D 9.60 km, 530 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kowalski Wojciech        77P8200 C Polish Military Team     84:23          
  2. Bencúr Juraj             LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovic  84:48   + 0:25 
  3. Matuš Vojtěch            VRB9606 C Sportovní klub ve Vrbně  86:33   + 2:10 
  4. Podziňski Rafal          77P9100 C Polish Military Team     89:31   + 5:08 
  5. Slováček Tomáš           TZL8002 C SKOB Zlín                92:20   + 7:57 
  6. Axmann Šimon             DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka        93:31   + 9:08 
  7. Kopáček Jan              CHT8510 C OOB SK Chrast            99:15   + 14:52
  8. Zelenka Tomáš            PHK9001 C OK 99 Hradec Králové    110:18   + 25:55
     Henek Michal             RBK8605 C SK Radioklub Blansko      DISK          
     Wenslaw Mateusz          77P8700 C Polish Military Team      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35A 9.60 km, 530 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Richert Marcin           77P7900 C Polish Military Team     75:17          
  2. Lučan Vladimír           LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice  80:37   + 5:20 
  3. Hikl Tomáš               ZBM8100 C SK Žabovřesky Brno       83:08   + 7:51 
  4. Srb Vladimír             SJI7801 C OK Jihlava               83:32   + 8:15 
  5. Novotný Jiří             TZL8001 C SKOB Zlín                83:50   + 8:33 
  6. Fučík Karel              VBM7246 C VSK Mendelu Brno         87:28   + 12:11
  7. Henek Vladan             VBM8002 C VSK Mendelu Brno         88:19   + 13:02
  8. Matras Tomáš             CHT8001 C OOB SK Chrast            90:16   + 14:59
  9. Kříž Lukáš               TTR8201 C OOB Třebíč               90:28   + 15:11
 10. Krmaš Václav             SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.  96:22   + 21:05
 11. Šabatka Petr             LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice  97:55   + 22:38
 12. Finstrle Luděk           ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno      100:26   + 25:09
 13. Frainšic Michal          BFM8303 C SKOB Frýdek - Místek    102:43   + 27:26
 14. Svoboda Ondřej           SHK7605 C OK Slavia Hradec Králov 103:00   + 27:43
 15. Šmahel Lukáš             OPI7800 C Orientační sporty Písek 105:32   + 30:15
     Dwojak Wojciech          77P8100 C Polish Military Team      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H35B 8.30 km, 490 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šklíba Jan               SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.  88:39          
  2. Ptáček Ondřej            TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno        92:16   + 3:37 
  3. Fukátko Jan              LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice  93:55   + 5:16 
  4. Dubec Pavel              SCP8003 C OK Sparta Praha          95:30   + 6:51 
  5. Souček Tomáš             SHK8200 C OK Slavia Hradec Králov  96:06   + 7:27 
  6. Korecký Miroslav         CHT7901 C OOB SK Chrast            96:49   + 8:10 
  7. Koblížek Kamil           KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí      99:47   + 11:08
  8. Věžník Roman             TTR7901 C OOB Třebíč              105:51   + 17:12
  9. Sysel Ondřej             PGP8302 C SK Praga                105:54   + 17:15
 10. Tomášek Tomáš            STE8000 C SK SKI-OB Šternberk     108:22   + 19:43
 11. Ledinský Martin          DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka       110:10   + 21:31
 12. Verner Tomáš             VBM8204 C VSK Mendelu Brno        112:13   + 23:34
 13. Kautský Jiří             SCP8201 C OK Sparta Praha         116:57   + 28:18
 14. Videcký Jan              KSU7504 C Klub vytrvalostních spo 124:34   + 35:55
 15. Stehlík Miroslav         ZBM8208 C SK Žabovřesky Brno      128:07   + 39:28
--------------------------------------------------------------------------------

H40A 8.80 km, 480 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ondráček Radim           EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha        69:54          
  2. Matějů Michal            VLI7702 C Slavia Liberec orientee  70:01   + 0:07 
  3. Palát Petr               ABM7415 C KOB ALFA Brno            70:06   + 0:12 
  4. Ehl Jiří                 TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno        71:28   + 1:34 
  5. Hepner David             SHK7601 C OK Slavia Hradec Králov  73:59   + 4:05 
  6. Netopil Libor            VAM7401 C OOB Vamberk              76:42   + 6:48 
  7. Kolín Jan                DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka        78:03   + 8:09 
  8. Dittrich Pavel           SKM7501 C KOB Směr Kroměříž        80:25   + 10:31
  9. Pokorný Ondřej           PGP7506 C SK Praga                 82:41   + 12:47
 10. Šunka Jan                LOU7600 C SK Moravan Louňovice     82:56   + 13:02
 11. Matoušek Jiří            STE7504 C SK SKI-OB Šternberk      83:30   + 13:36
 12. Prášil Aleš              SJI7415 C OK Jihlava               83:31   + 13:37
 13. Vodička Oldřich          LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice  85:47   + 15:53
 14. Borunský Tomáš           AOP7402 C Orientační Běh Opava     86:01   + 16:07
 15. Švadlena Pavel           CHC7502 C K.O.B. Choceň            86:33   + 16:39
 16. Zámečník David           KAM7500 C OK Kamenice              87:27   + 17:33
 17. Prošek Michal            SJI7823 C OK Jihlava               92:38   + 22:44
 18. Moskva Roman             ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory        94:46   + 24:52
 19. Rytíř Michal             SKM7325 C KOB Směr Kroměříž       103:02   + 33:08
 20. Janda Pavel              DOR7600 C OK Dobříš               108:55   + 39:01
--------------------------------------------------------------------------------

H40B 7.10 km, 425 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hecl Miloš               KSU7601 C Klub vytrvalostních spo  70:35          
  2. Václavek Jan             LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice  73:35   + 3:00 
  3. Daněk Roman              SBK7541 C KOB START Blansko, z. s  77:22   + 6:47 
  4. Synek Antonín            DOK7800 C OK Doksy                 81:22   + 10:47
  5. Belej Jiří               LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice  81:25   + 10:50
  6. Greschner Luboš          ASU7848 C Magnus Orienteering      83:35   + 13:00
  7. Mulíček Ondřej           ABM7405 C KOB ALFA Brno            83:43   + 13:08
  8. Biolik Grzegorz          46P7600 C Trackcourse              88:30   + 17:55
  9. Komárek Arnošt           SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec    88:55   + 18:20
 10. Blažek Petr              SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec    89:30   + 18:55
 11. Cícha Radek              TTR7503 C OOB Třebíč               90:47   + 20:12
 12. Zelený Pavel             ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno       91:59   + 21:24
 13. Marek Antonín            STE7501 C SK SKI-OB Šternberk      92:40   + 22:05
 14. Odehnal Luděk            ADA7400 C OOB Spartak Adamov       92:52   + 22:17
 15. Štábl Roman              KSU7501 C Klub vytrvalostních spo  95:15   + 24:40
 16. Sláma Jaroslav           OSN6901 C SK Orientační sporty No  96:57   + 26:22
 17. Procházka Jiří           ADA7512 C OOB Spartak Adamov       97:46   + 27:11
 18. Čtrnáct Jiří             PGP7603 C SK Praga                183:47   + 113:12
--------------------------------------------------------------------------------

H45A 7.50 km, 460 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filip Libor              SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.  64:37          
  2. Jedlička Michal          SHK7309 C OK Slavia Hradec Králov  65:09   + 0:32 
  3. Martan Jiří              VLI7300 C Slavia Liberec orientee  66:41   + 2:04 
  4. Vítek Jaroslav           SJI7201 C OK Jihlava               67:00   + 2:23 
  5. Šidla Jan                TZL6808 C SKOB Zlín                67:49   + 3:12 
  6. Kovalčík Tomáš           AOP7301 C Orientační Běh Opava     70:04   + 5:27 
  7. Petřivalský Marek        STE6907 C SK SKI-OB Šternberk      72:53   + 8:16 
  8. Horák Pavel (Starosta)   VSP7305 C USK Praha                73:56   + 9:19 
  9. Doucha Jiří              SNA7105 C TJ START Náchod          74:26   + 9:49 
 10. Sobczyňski Kalikst       CHC7101 C K.O.B. Choceň            75:24   + 10:47
 11. Podmolík Tomáš           TZL6915 C SKOB Zlín                76:39   + 12:02
 11. Chaloupský David         PHK7103 C OK 99 Hradec Králové     76:39   + 12:02
 13. Průša Michal             VSP7310 C USK Praha                77:03   + 12:26
 14. Janků Marek              STE7102 C SK SKI-OB Šternberk      77:16   + 12:39
 15. Mudrák Pavel             TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno        78:57   + 14:20
 16. Janas Petr               PGP7106 C SK Praga                 80:53   + 16:16
 17. Valík Luděk              AOP7101 C Orientační Běh Opava     81:01   + 16:24
 18. Klech Richard            VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně  83:17   + 18:40
 19. Jandera Tomáš            SOB7300 C SOBSA                    83:48   + 19:11
 20. Bradáč Stanislav         LLI7201 C TJ Loko Liberec          84:31   + 19:54
 21. Mašata Roman             PHK7107 C OK 99 Hradec Králové     85:11   + 20:34
 22. Gryc Tomáš               TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno        86:59   + 22:22
 23. Tornai Szabolcs          25H7100 C Tabáni Spartacus         87:42   + 23:05
 24. Venhoda Milan            SJI7104 C OK Jihlava               88:24   + 23:47
 25. Milán Pavel              TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno        91:03   + 26:26
 26. Kovářík Tomáš            KAM6901 C OK Kamenice              91:44   + 27:07
 27. Novotný Tomáš            ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory        92:35   + 27:58
 28. Vlastník Zdeněk          JIL6901 C OK Jilemnice             92:44   + 28:07
 29. Podivínský Tomáš         SCP7201 C OK Sparta Praha          95:46   + 31:09
     Blaha Ondřej             EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45B 6.20 km, 340 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Beneš Jan                SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec    69:03          
  2. Čech Tomáš               AOP7001 C Orientační Běh Opava     72:25   + 3:22 
  3. Koten Pavel              RIC7200 C OB Říčany                72:46   + 3:43 
  4. Rýdl Jiří                TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec   73:32   + 4:29 
  5. Sedlář Petr              TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno        76:33   + 7:30 
  6. Vlček Roman              SKM7000 C KOB Směr Kroměříž        77:14   + 8:11 
  7. Würz Bohuslav            LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  78:26   + 9:23 
  8. Zabořil Michal           JEN7101 C OB Jenišovice            78:44   + 9:41 
  9. Kolář Tomáš              SLA7103 C SKOB Slaný               78:46   + 9:43 
 10. Šrámek Petr              RIC6905 C OB Říčany                78:48   + 9:45 
 11. Odehnal Roman            ABM6909 C KOB ALFA Brno            79:14   + 10:11
 12. Karásek Martin           ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov        80:43   + 11:40
 13. Filičko Marek            LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice  81:18   + 12:15
 14. Balej Jiří               KAM7201 C OK Kamenice              87:29   + 18:26
 15. Vacek Milan              SJI6901 C OK Jihlava               90:02   + 20:59
 16. Brožek Tomáš             KUO6902 C KOB Ústí nad Orlicí      90:26   + 21:23
 17. Svěchota Milan           MOV7202 C SKOB Ostrava             90:44   + 21:41
 18. Vališ Jan                LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice  91:20   + 22:17
 19. Locker Martin            SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.  92:47   + 23:44
 20. Šňupárek Martin          TBM7107 C KOS TJ Tesla Brno        96:00   + 26:57
 21. Hejna Stanislav          LLI6900 C TJ Loko Liberec          98:35   + 29:32
 22. Lazák Jan                LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  99:41   + 30:38
 23. Vavřík René              MOV7000 C SKOB Ostrava            105:11   + 36:08
 24. Silnoušek Jiří           STE7200 C SK SKI-OB Šternberk     105:56   + 36:53
 25. Poštulka Zdenek          STE6600 C SK SKI-OB Šternberk     106:27   + 37:24
 26. Kučera Pavel             DOR7101 C OK Dobříš               110:40   + 41:37
 27. Sobotka Petr             PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz 115:31   + 46:28
--------------------------------------------------------------------------------

H50A 6.50 km, 370 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Cych Piotr               33P6800 C Echo Twardogóra          56:54          
  2. Novotný Milan            PHK6502 C OK 99 Hradec Králové     59:25   + 2:31 
  3. Zikmund Zdeněk           NPA6705 C SK LOB Nová Paka         59:34   + 2:40 
  4. Šmelík Juraj             LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovic  61:17   + 4:23 
  5. Kamenický Jan            PHK6601 C OK 99 Hradec Králové     61:46   + 4:52 
  6. Janovský Tomáš           PGP6401 C SK Praga                 62:43   + 5:49 
  7. Vydra Ivan               CHA6600 C OK Chrastava             63:22   + 6:28 
  8. Hadač Miroslav           AOP6501 C Orientační Běh Opava     63:37   + 6:43 
  9. Teringl Radek            VCB6502 C OB České Budějovice      65:23   + 8:29 
 10. Vandas Luděk             VAM6601 C OOB Vamberk              65:40   + 8:46 
 10. Tesař Jiří               AOP6702 C Orientační Běh Opava     65:40   + 8:46 
 12. Pavlík Radek             ASU6849 C Magnus Orienteering      66:05   + 9:11 
 13. Gryc Jan                 TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno        66:06   + 9:12 
 14. Illner Jakub             DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka        67:43   + 10:49
 15. Kavalír Karel            PHK6503 C OK 99 Hradec Králové     69:52   + 12:58
 16. Langr Jan                SHK6701 C OK Slavia Hradec Králov  70:06   + 13:12
 17. Skyva Petr               STE6501 C SK SKI-OB Šternberk      70:27   + 13:33
 18. Siegl Roman              MFP6700 C Matfyz Praha             70:29   + 13:35
 19. Křivda Ivan              CHC6701 C K.O.B. Choceň            70:36   + 13:42
 20. Fürst Aleš               LLI6801 C TJ Loko Liberec          71:39   + 14:45
 21. Karvánek Petr            BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor       72:22   + 15:28
 22. Málek Martin             8FX6500 C TJ Kobylisy              72:31   + 15:37
 23. Schuster Martin          AOP6502 C Orientační Běh Opava     72:33   + 15:39
 24. Zavřel Michal            KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  72:40   + 15:46
 25. Černoch Karel            TZL6835 C SKOB Zlín                82:16   + 25:22
 26. Nouza Petr               SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec    82:23   + 25:29
 27. Stárek Filip             TUR6602 C OOB TJ Turnov            86:44   + 29:50
 28. Kovačič Marek            OSN6600 C SK Orientační sporty No  88:50   + 31:56
 29. Smutný Radek             ABM6701 C KOB ALFA Brno            89:01   + 32:07
--------------------------------------------------------------------------------

H50B 5.60 km, 310 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bendák Petr              LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn  63:04          
  2. Kubíček Jiří             UOL6500 C SOB Olomouc              64:38   + 1:34 
  3. Mokrý Jan                ABM6611 C KOB ALFA Brno            65:03   + 1:59 
  4. Kos Michal               SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.  66:04   + 3:00 
  5. Sedláček Jaroslav        HLV6404 C KČT - OB Holešov         69:31   + 6:27 
  6. Valach Petr              LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice  70:27   + 7:23 
  7. Rachůnek Stanislav       SJI6801 C OK Jihlava               70:28   + 7:24 
  8. Jordanov Nikolaj         VBM6501 C VSK Mendelu Brno         72:20   + 9:16 
  9. Pernica Jiří             UOL6501 C SOB Olomouc              73:39   + 10:35
 10. Mokrý Pavel              ABM6801 C KOB ALFA Brno            73:43   + 10:39
 11. Opletal Petr             HAV6402 C OB Havířov               73:48   + 10:44
 12. Bruner Luboš             LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Tepli  75:07   + 12:03
 13. Hošťálek Dan             KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  75:56   + 12:52
 14. Kubec Pavel              STB6601 C TJ Stadion Nový Bor      76:49   + 13:45
 15. Sklenář Josef            SBR6601 C SKOB Bruntál             77:17   + 14:13
 16. Žanda Jan                CTB6701 C SK OB Chotěboř           78:42   + 15:38
 17. Kopečný Mojmír           TAP6402 C KOB Tretra Praha         80:12   + 17:08
 18. Svoboda Martin           BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek     80:33   + 17:29
 19. Koltai Zoltan            25H6700 C Tabáni Spartacus         84:53   + 21:49
 20. Melichar Igor            PHK6504 C OK 99 Hradec Králové     86:10   + 23:06
 21. Horký Tomáš              TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno        88:08   + 25:04
 22. Vítek Zbyněk             PTE6622 C TJ Sokol Ptení           88:27   + 25:23
 23. Roubalík Radovan         3SX6400 C ZŠ Těšetice              93:25   + 30:21
 24. Zatloukal Tomáš          ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory        95:10   + 32:06
 25. Hlaváček Lubomír         PHK6401 C OK 99 Hradec Králové     96:44   + 33:40
 26. Lohr Ivo                 SCP6801 C OK Sparta Praha          97:03   + 33:59
 27. Raclavský Vladislav      UOL6600 C SOB Olomouc             100:30   + 37:26
     Procházka Radek          LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Dokoupil Vojtěch         ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55A 5.90 km, 325 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Koucký Roman             EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha        56:04          
  2. Němeček Jan              VSP6201 C USK Praha                56:28   + 0:24 
  3. Novák Ivo                OKP6200 C SK OK 24 Praha           57:22   + 1:18 
  4. Krejčí Jaroslav          BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor       57:47   + 1:43 
  5. Hlaváč Jiří              TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno        59:31   + 3:27 
  6. Lužný Ladislav           HAV6000 C OB Havířov               60:00   + 3:56 
  7. Semík Luboš              KAM6201 C OK Kamenice              61:03   + 4:59 
  8. Hepnar Luboš             STE6307 C SK SKI-OB Šternberk      61:09   + 5:05 
  9. Vávra Radek              HOR6301 C TJ Jiskra Hořice         62:55   + 6:51 
 10. Ženčák Jaroslav          47C6100 C ASPV OA Šumperk          63:10   + 7:06 
 11. Vávra Martin             HOR6302 C TJ Jiskra Hořice         64:04   + 8:00 
 12. Neumann Jaroslav         STE5902 C SK SKI-OB Šternberk      65:28   + 9:24 
 13. Sochor Tomáš             HAV6301 C OB Havířov               66:10   + 10:06
 14. Veljačik Pavel           SCP6200 C OK Sparta Praha          67:07   + 11:03
 15. Skryja Bořivoj           PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  67:52   + 11:48
 16. Wurzel Břetislav         OSN6005 C SK Orientační sporty No  69:40   + 13:36
 17. Křeček Miroslav          ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov        71:59   + 15:55
 18. Gorčica Pavel            CHA6200 C OK Chrastava             72:38   + 16:34
 19. Rajnošek Zdeněk          BZR6301 C Bratrstvo Ždárských vrc  73:05   + 17:01
 20. Dikoš Pavel              BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor       74:16   + 18:12
 21. Kožina Petr              PGP6000 C SK Praga                 74:26   + 18:22
 22. Korpas Jaroslav          LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav B  74:38   + 18:34
 23. Slezák Libor             LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovic  75:09   + 19:05
 24. Roudný Václav            LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice  76:19   + 20:15
 25. Řeháček Petr             SBR6302 C SKOB Bruntál             77:40   + 21:36
 26. Kamenický Radan          OSN6004 C SK Orientační sporty No  78:28   + 22:24
--------------------------------------------------------------------------------

H55B 5.00 km, 280 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hrabánek David           PGP6003 C SK Praga                 62:52          
  2. Sklenář Miroslav         AOP6302 C Orientační Běh Opava     63:42   + 0:50 
  3. Kettner Pavel            HCE5900 C TJ Hostivice             64:49   + 1:57 
  4. Kopecký Zdeněk           SJI6002 C OK Jihlava               65:46   + 2:54 
  5. Kolář Rudolf             SBR6300 C SKOB Bruntál             65:54   + 3:02 
  6. Višňa Milan              OOL5904 C SK Haná orienteering     68:40   + 5:48 
  7. Doseděl Emil             STE6100 C SK SKI-OB Šternberk      69:15   + 6:23 
  8. Hošek Ladislav           SCP6001 C OK Sparta Praha          70:01   + 7:09 
  9. Tihon Jaroslav           TAP6102 C KOB Tretra Praha         71:14   + 8:22 
 10. Novotný Miroslav         LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice  72:43   + 9:51 
 11. Šenkýř Vladimír          SJI6000 C OK Jihlava               74:51   + 11:59
 12. Forst Libor              MFP6301 C Matfyz Praha             75:30   + 12:38
 13. Jaroš Vojtěch            ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov        76:06   + 13:14
 14. Kohl Jiří                KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n  78:52   + 16:00
 15. Valenta Jiří             SSU6301 C SK Severka Šumperk       79:31   + 16:39
 16. Petráček Aleš            SJI6301 C OK Jihlava               83:01   + 20:09
 17. Vydra Pavel              PEN6200 C OK RECO Sport            84:11   + 21:19
 18. Felkl Luděk              47C6000 C ASPV OA Šumperk          85:14   + 22:22
 19. Opletal Jaroslav         HAV6200 C OB Havířov               96:18   + 33:26
 20. Borovička Milan          FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Staveb 113:53   + 51:01
--------------------------------------------------------------------------------

H60A 5.60 km, 260 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šrámek Jaromír           KSU5801 C Klub vytrvalostních spo  56:12          
  2. Václavek Tomáš           STE5809 C SK SKI-OB Šternberk      57:58   + 1:46 
  3. Škorpil Martin           HOR5700 C TJ Jiskra Hořice         59:40   + 3:28 
  4. Procházka Antonín        DCE5500 C KOB Dobřichovice         60:22   + 4:10 
  5. Šedivý Jiří              EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha        65:44   + 9:32 
  6. Hejzlar Josef            VCB5601 C OB České Budějovice      67:28   + 11:16
  7. Kunc Radovan             TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec   68:15   + 12:03
  8. Václavek Jiří            STE5701 C SK SKI-OB Šternberk      68:58   + 12:46
  9. Jakobi Zdeněk            HAV5701 C OB Havířov               70:22   + 14:10
 10. Zdráhal Robert           OOL5707 C SK Haná orienteering     70:27   + 14:15
 11. Nečas Rudolf             TZL5703 C SKOB Zlín                70:58   + 14:46
 12. Kulhavý Josef            SRK5701 C SOOB Spartak Rychnov n.  71:01   + 14:49
 13. Sucharda Jiří            BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor       71:08   + 14:56
 14. Juračka Zdeněk           HAV5702 C OB Havířov               71:13   + 15:01
 15. Hausvater Karel          SHK5801 C OK Slavia Hradec Králov  73:16   + 17:04
 16. Milota Josef             MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně     74:07   + 17:55
 17. Běhoun Pavel             PHK5701 C OK 99 Hradec Králové     74:54   + 18:42
 18. Fanta Miroslav           EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha        75:52   + 19:40
 19. Guga Romuald             CHC5501 C K.O.B. Choceň            80:09   + 23:57
 20. Trejtnar Pavel           KUN5801 C TJ Sokol Kunvald         83:10   + 26:58
 21. Slováček Rudolf          TZL5402 C SKOB Zlín                85:51   + 29:39
 22. Konopáč Jiří             TUR5803 C OOB TJ Turnov            90:59   + 34:47
--------------------------------------------------------------------------------

H60B 4.40 km, 270 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ryšavý Jiří              OOP5803 C TJ Opava                 62:26          
  2. Juračka Vojtěch          LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice  65:49   + 3:23 
  3. Lanc Marian              TZL5806 C SKOB Zlín                66:51   + 4:25 
  4. Špičák Aleš              DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka        71:19   + 8:53 
  5. Minařík Luboš            TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno        71:34   + 9:08 
  6. Gazdačko Milan           SHK5702 C OK Slavia Hradec Králov  72:22   + 9:56 
  7. Jirka Jiří               ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov        77:39   + 15:13
  8. Štípek Rostislav         TZL5702 C SKOB Zlín                80:23   + 17:57
  9. Fiala Zdeněk             TAP5501 C KOB Tretra Praha         83:58   + 21:32
 10. Krejčík Zbyněk           TZL5704 C SKOB Zlín                84:36   + 22:10
 11. Vícha Vladimír           LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice  85:23   + 22:57
 12. Hejtmánek Vladimír       TAP5802 C KOB Tretra Praha         85:28   + 23:02
 13. Cabrnoch Jiří            DKL5400 C KOB Kladno               86:00   + 23:34
 14. Jahn Pavel               SCP5500 C OK Sparta Praha          87:33   + 25:07
 15. Albert František         OOL5804 C SK Haná orienteering    103:37   + 41:11
 16. Bednář Jan               UOL5402 C SOB Olomouc             105:03   + 42:37
 17. Šváb Jan                 VSP5801 C USK Praha               112:30   + 50:04
     Jalový Jaroslav          RBK5719 C SK Radioklub Blansko      DISK          
     Špičák František         CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na   DISK          
     Tupec Jiří               VAM5801 C OOB Vamberk               DISK          
     Vodička Luděk            SBR5501 C SKOB Bruntál              DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H65A 5.00 km, 245 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Navrátil Antonín         UOL5301 C SOB Olomouc              64:15          
  2. Karmazín Petr            VLI4901 C Slavia Liberec orientee  64:19   + 0:04 
  3. Farář Václav             LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice  65:13   + 0:58 
  4. Škoda Přemek             VLI5301 C Slavia Liberec orientee  66:02   + 1:47 
  5. Přinda Oldřich           VLI5101 C Slavia Liberec orientee  66:08   + 1:53 
  6. Knobloch Jindřich        VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  68:45   + 4:30 
  7. Knap Jan                 LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice  69:29   + 5:14 
  8. Juřeník Josef            MOV5201 C SKOB Ostrava             70:04   + 5:49 
  9. Jelínek Petr             TZL4902 C SKOB Zlín                71:05   + 6:50 
 10. Erlebach Josef           JIL5201 C OK Jilemnice             72:33   + 8:18 
 11. Ševčík Milan             CHA5003 C OK Chrastava             79:10   + 14:55
 12. Komárek Jaromír          KSU4900 C Klub vytrvalostních spo  79:23   + 15:08
 13. Hořínek Jaroslav         VSP5000 C USK Praha                79:31   + 15:16
 14. Jelínek Vít              TZL5102 C SKOB Zlín                83:53   + 19:38
 15. Herdegen Ondřej          BOV5200 C TJ Baník Ostrava OKD     85:54   + 21:39
--------------------------------------------------------------------------------

H65B 4.20 km, 280 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horáček Miroslav         VLI5000 C Slavia Liberec orientee  69:22          
  2. Robotka Libor            PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská   72:30   + 3:08 
  3. Farář Jaroslav           VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí  73:37   + 4:15 
  4. Borák Stanislav          EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha        74:44   + 5:22 
  5. Hora Vladimír            VSP5100 C USK Praha                83:13   + 13:51
  6. Zeman Ludvík             BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek     83:16   + 13:54
  7. Jurčák Karel             SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava      84:22   + 15:00
  8. Ptáček Ladislav          BBM5300 C BETA URSUS Orienteering  86:42   + 17:20
  9. Třasák Milan             LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice  92:21   + 22:59
 10. Henek Milan              RBK5307 C SK Radioklub Blansko    105:39   + 36:17
 11. Janošík Antonín          UOL5201 C SOB Olomouc             105:55   + 36:33
 12. Jadviščok Ladislav       UOL5101 C SOB Olomouc             112:14   + 42:52
--------------------------------------------------------------------------------

H70A 4.10 km, 270 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pospíšil Jaromír         PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  56:03          
  2. Gurka Jiří               TUV4601 C SOK TJ Turnov            62:50   + 6:47 
  3. Chmelík Aleš             VBM4732 C VSK Mendelu Brno         65:19   + 9:16 
  4. Hrobař Rudolf            SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.  68:12   + 12:09
  5. Buriánek Jaromír         SCP4700 C OK Sparta Praha          68:47   + 12:44
  6. Šidla Antonín            OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovic  79:04   + 23:01
  7. Kříž Pavel               PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sáz  81:18   + 25:15
  8. Toman Stanislav          SBR4801 C SKOB Bruntál             86:45   + 30:42
  9. Bauer Emil               VBM4410 C VSK Mendelu Brno         94:13   + 38:10
     Vlach Oldřich            BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD      DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H70B 3.60 km, 240 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Novotný Jiří             SLP4601 C OOB Slavia Praha         69:49          
  2. Fišák Jan                MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně     70:09   + 0:20 
  3. Novák Miloš              SCP4600 C OK Sparta Praha          77:25   + 7:36 
  4. Fridrich Jaroslav        LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice  83:25   + 13:36
  5. Peška Antonín            HLV4801 C KČT - OB Holešov         85:13   + 15:24
  6. Sklenář Antonín          STE4801 C SK SKI-OB Šternberk      85:25   + 15:36
  7. Zelený Vladimír          PGP4800 C SK Praga                 90:23   + 20:34
  8. Blažek Václav            SBR4701 C SKOB Bruntál            101:49   + 32:00
  9. Nosál Stanislav          LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun    119:44   + 49:55
--------------------------------------------------------------------------------

H75A 3.60 km, 230 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Láznička Alois           TZL3613 C SKOB Zlín                55:05          
  2. Šmelík Ĺudo              LCE4301 C OOB TJ Slovan Luhačovic  56:54   + 1:49 
  3. Ostřanský Josef          SSU4302 C SK Severka Šumperk       60:33   + 5:28 
  4. Novotný František        PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L  63:50   + 8:45 
  5. Dufek Jan                TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno        67:06   + 12:01
  6. Sklenář Jan              MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně     70:30   + 15:25
--------------------------------------------------------------------------------

H75B 3.40 km, 215 m, 10 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Beránek Miroslav         BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor       89:37          
  2. Gřunděl Ivan             SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec   101:46   + 12:09
  3. Kroupa Jaroslav          ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov       104:19   + 14:42
  4. Beneš Karel              HAV4201 C OB Havířov              118:08   + 28:31
  5. Němec Vladimír           SLA4202 C SKOB Slaný              125:49   + 36:12
--------------------------------------------------------------------------------

H80 3.30 km, 225 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Havlík Jaroslav          SJC3601 C Sportcentrum Jičín       62:07          
  2. Novotný Petr             PHK3802 C OK 99 Hradec Králové     82:36   + 20:29
  3. Křtěnský Jaroslav        BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor       83:02   + 20:55
--------------------------------------------------------------------------------

M12C 3.30 km, 215 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jančík Filip             SPE0604 C KOB Sokol Pezinok        37:12          
  2. Syrový Tomáš             SPE0601 C KOB Sokol Pezinok        44:59   + 7:47 
  3. Valach Eli               SPE0703 C KOB Sokol Pezinok        45:09   + 7:57 
  4. Mikloš Matúš             SPE0702 C KOB Sokol Pezinok        80:52   + 43:40
  5. Ondovčík Daniel          SPE0801 C KOB Sokol Pezinok        86:56   + 49:44
--------------------------------------------------------------------------------

M14 5.10 km, 295 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bukovac Filip            FBA0501 C TJ Slávia Farmaceut Bra  59:49          
  2. Šipoš Šimon              SPE0406 C KOB Sokol Pezinok        61:59   + 2:10 
  3. Pajger Miroslav          VZA0502 C Slávia ŽU Žilina         69:05   + 9:16 
  4. Kukurugya Šimon          SKS0402 C Športový klub Sandberg   70:06   + 10:17
  5. Kotuliak Viktor          FBA0401 C TJ Slávia Farmaceut Bra  72:41   + 12:52
  6. Kasza Tomáš              FBA0503 C TJ Slávia Farmaceut Bra  78:06   + 18:17
  7. Janšo Jakub Karol        TKE0602 C Klub OB ATU Košice       90:51   + 31:02
     Novosad Adam             FBA0506 C TJ Slávia Farmaceut Bra   DISK          
     Koman Ján                FBA0504 C TJ Slávia Farmaceut Bra   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M16 6.60 km, 380 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Roháč Martin             TKE0301 C Klub OB ATU Košice       65:39          
  2. Novota Lukáš Mário       TKE0302 C Klub OB ATU Košice       66:41   + 1:02 
  3. Šipoš Tomáš              SPE0311 C KOB Sokol Pezinok        66:51   + 1:12 
  4. Sláma Richard            TKE0303 C Klub OB ATU Košice       72:21   + 6:42 
  5. Schenk Michal            RBA0201 C TJ Rapid Bratislava      81:04   + 15:25
  6. Jurčík Tomáš             VZA0301 C Slávia ŽU Žilina         83:12   + 17:33
  7. Ditri Nicholas           SPE0304 C KOB Sokol Pezinok        86:22   + 20:43
  8. Kubik Maximilián         RBA0303 C TJ Rapid Bratislava     100:17   + 34:38
     Fedor Tibor              SPE0303 C KOB Sokol Pezinok         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M18 7.70 km, 470 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonáš Adam               BBA0101 C KOBRA Bratislava         69:23          
  2. Goldschmidt Tobiáš       RBA0003 C TJ Rapid Bratislava      74:58   + 5:35 
  3. Šimo Matúš               SPE0107 C KOB Sokol Pezinok        78:38   + 9:15 
  4. Ditri Dominic            SPE0002 C KOB Sokol Pezinok        84:03   + 14:40
  5. Ondrejka Tomáš           VZA0001 C Slávia ŽU Žilina         87:14   + 17:51
  6. Oravec Matúš             ZMT0101 C Klub OB Martin           92:40   + 23:17
  7. Kukurugya Matej          SKS0103 C Športový klub Sandberg   93:51   + 24:28
  8. Topor Matúš              SPE0102 C KOB Sokol Pezinok       115:40   + 46:17
--------------------------------------------------------------------------------

M20 8.80 km, 480 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chupek Jakub             VZA9901 C Slávia ŽU Žilina         71:32          
  2. Lovás Dominik            RBA9902 C TJ Rapid Bratislava      92:57   + 21:25
--------------------------------------------------------------------------------

M21 12.50 km, 640 m, 22 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Dávidík Marian           BBA7713 C KOBRA Bratislava         93:31          
  2. Bukovac Pavol            FBA8102 C TJ Slávia Farmaceut Bra  95:55   + 2:24 
  3. Piják Ondrej             BBA8204 C KOBRA Bratislava         97:23   + 3:52 
  4. Krajčík Michal           TKE8704 C Klub OB ATU Košice       98:35   + 5:04 
  5. Bukovac Maroš            FBA7601 C TJ Slávia Farmaceut Bra 106:14   + 12:43
  6. Šurgan Štefan            HBB7905 C ŠK HADVEO Banská Bystri 110:02   + 16:31
  7. Kubina Filip             SKS8901 C Športový klub Sandberg  116:44   + 23:13
  8. Hraboš Matej             HBB9501 C ŠK HADVEO Banská Bystri 122:33   + 29:02
  9. Papuga Miroslav          TKE9002 C Klub OB ATU Košice      124:09   + 30:38
 10. Tysz Adam                TKE8703 C Klub OB ATU Košice      125:14   + 31:43
 11. Košut Martin             02K     C ROB klub KYSUCA n.o.    144:13   + 50:42
     Glončák Peter            FBA7901 C TJ Slávia Farmaceut Bra   DISK          
     Mušinský Tomáš           TKE9301 C Klub OB ATU Košice        DISK          
     Sokolík Tomáš            SPE9109 C KOB Sokol Pezinok         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M40 8.80 km, 480 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hammer Juraj             TKE7701 C Klub OB ATU Košice       88:34          
  2. Viskup Peter             VZA7402 C Slávia ŽU Žilina         94:19   + 5:45 
  3. Šabo Mikuláš             RBA7820 C TJ Rapid Bratislava      96:58   + 8:24 
  4. Mikluš Marián            RBA7204 C TJ Rapid Bratislava      99:54   + 11:20
  5. Hrnčiar Dušan            FBA7703 C TJ Slávia Farmaceut Bra 110:01   + 21:27
  6. Borský Martin            FBA7704 C TJ Slávia Farmaceut Bra 128:11   + 39:37
  7. Eliáš Michal             RBA6604 C TJ Rapid Bratislava     144:31   + 55:57
  8. Jančík Tomáš             SPE7603 C KOB Sokol Pezinok       155:43   + 67:09
     Šimoník Milan            HBB7501 C ŠK HADVEO Banská Bystri   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M45 7.50 km, 460 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chupek Jozef             VZA7101 C Slávia ŽU Žilina         71:31          
  2. Porubský Július          TNR7301 C ŠK Triturus Nitra        83:56   + 12:25
  3. Roháč Zdenko             TKE7301 C Klub OB ATU Košice       85:26   + 13:55
  4. Hierweg Karol            BBA5801 C KOBRA Bratislava         87:14   + 15:43
  5. Vandlíček Peter          VZA7300 C Slávia ŽU Žilina         99:59   + 28:28
  6. Petrinec Juraj           BBA6403 C KOBRA Bratislava        104:52   + 33:21
  7. Velgos Martin            TKE7202 C Klub OB ATU Košice      108:16   + 36:45
  8. Kasza Ladislav           FBA7102 C TJ Slávia Farmaceut Bra 149:27   + 77:56
--------------------------------------------------------------------------------

M50 6.50 km, 370 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pollák Jozef             TKE6001 C Klub OB ATU Košice       64:46          
  2. Novota Mikuláš           TKE6002 C Klub OB ATU Košice       73:28   + 8:42 
  3. Mlynárik Peter           VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava      76:44   + 11:58
  4. Kniebügl Anton           BBA6401 C KOBRA Bratislava         81:00   + 16:14
  5. Šoltés František         SSN6202 C KOB Čingov Spišská Nová  85:32   + 20:46
  6. Sláma Peter              TKE6401 C Klub OB ATU Košice       88:39   + 23:53
  7. Jerguš Martin            TKE6702 C Klub OB ATU Košice      117:24   + 52:38
--------------------------------------------------------------------------------

M55 5.90 km, 325 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Repáč Ivan               EBB5901 C TJ Slávia Ekonóm UMB Ba  69:06          
  2. Takács Csaba             TKE6205 C Klub OB ATU Košice       71:36   + 2:30 
  3. Palička Miroslav         SSN5902 C KOB Čingov Spišská Nová  71:57   + 2:51 
  4. Filö György              KYS6302 C Klub OB Kysak            74:49   + 5:43 
  5. Košut Ján                02K63AA C ROB klub KYSUCA n.o.     77:30   + 8:24 
  6. Mazúr Milan              RBA6201 C TJ Rapid Bratislava      80:50   + 11:44
  7. Janšo Karol              TKE6206 C Klub OB ATU Košice       88:40   + 19:34
  8. Pompura Ladislav         TBB6301 C ŠK Terezka Banská Bystr  89:33   + 20:27
     Papuga František         TKE6302 C Klub OB ATU Košice        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M60 5.60 km, 260 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Piják Jaroslav           SPE5801 C KOB Sokol Pezinok        67:35          
  2. Kuchta Ján               TKE5701 C Klub OB ATU Košice       85:02   + 17:27
  3. Oravec Ivan              SPE5502 C KOB Sokol Pezinok        89:04   + 21:29
  4. Mitelman Milan           VZA5801 C Slávia ŽU Žilina        109:47   + 42:12
  5. Petrinec Milan           RBA5802 C TJ Rapid Bratislava     110:20   + 42:45
  6. Formanko Dušan           RBA5801 C TJ Rapid Bratislava     111:40   + 44:05
  7. Poláček Pavol            SPE5501 C KOB Sokol Pezinok       141:19   + 73:44
     Polakovič Peter          VZA5501 C Slávia ŽU Žilina          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

M65 5.00 km, 245 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Roháč Igor               TKE4301 C Klub OB ATU Košice       84:06          
  2. Máj Štefan               BBA5201 C KOBRA Bratislava         84:14   + 0:08 
  3. Vávra Viktor             RBA5001 C TJ Rapid Bratislava     109:39   + 25:33
  4. Gajdošík Jozef           VZA5200 C Slávia ŽU Žilina        120:12   + 36:06
--------------------------------------------------------------------------------

T4 4.20 km, 270 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kabát Martin             PGP0408 A SK Praga                 46:37          
  2. Blaha Michal             EKP0402 A VŠTJ Ekonom Praha        47:16   + 0:39 
  3. Vavrys Johan             LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovic  48:03   + 1:26 
  4. Martanová Lea            VLI0555 A Slavia Liberec orientee  48:10   + 1:33 
  5. Fousek Vojtěch           RBK0403 B SK Radioklub Blansko     48:15   + 1:38 
  6. Čtrnáct František        PGP0401 B SK Praga                 48:29   + 1:52 
  7. Janda Jakub              DOR0403 A OK Dobříš                48:44   + 2:07 
  8. Štábl Patrik             KSU0606 B Klub vytrvalostních spo  49:19   + 2:42 
  9. Mareš Albert             DKP0308 B Oddíl OB Kotlářka        51:18   + 4:41 
 10. Blaha Jiří               EKP0401 A VŠTJ Ekonom Praha        52:06   + 5:29 
 11. Dittrichová Lucie        SKM0551 A KOB Směr Kroměříž        55:25   + 8:48 
 12. Ostřanský Filip          ASU9243 C Magnus Orienteering      55:41   + 9:04 
 13. Jirka Matyáš             ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov        56:06   + 9:29 
 14. Brosch Ondřej            RBK0606 B SK Radioklub Blansko     57:40   + 11:03
 15. Paulíčková Tereza        UOL75xx C SOB Olomouc              57:42   + 11:05
 16. Krejčíková Marie         TZL9252 C SKOB Zlín                59:11   + 12:34
 17. Balejová Julie           KAM0551 A OK Kamenice              59:45   + 13:08
 18. Gorčicová Eliška         CHA9150 C OK Chrastava             60:22   + 13:45
 19. Procházková Doubravka    ADA0651 B OOB Spartak Adamov       60:55   + 14:18
 20. Locker Daniel            SRK0200 C SOOB Spartak Rychnov n.  62:57   + 16:20
 21. Fousek Matěj             RBK0402 B SK Radioklub Blansko     63:41   + 17:04
 22. Procházková Lucie        ADA7651 C OOB Spartak Adamov       65:13   + 18:36
 23. Chroustová Šárka         LTU     C OOB TJ Lokomotiva Trutn  66:21   + 19:44
 24. Škorpil Marek            HOR0900 C TJ Jiskra Hořice         66:22   + 19:45
 25. Hejna Hynek              LLI0300 C TJ Loko Liberec          67:34   + 20:57
 26. Bohunská Jana            KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov  67:40   + 21:03
 27. Doseděl Štěpán           STE0206 C SK SKI-OB Šternberk      68:18   + 21:41
 28. Nouza Michal             SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec    69:27   + 22:50
 29. Rückerová Šárka          HOR0050 B TJ Jiskra Hořice         69:56   + 23:19
 30. Blažková Veronika        SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec    69:57   + 23:20
 31. Odehnal Tomáš            ADA0500 B OOB Spartak Adamov       70:34   + 23:57
 32. Brožková Tereza          KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí      71:33   + 24:56
 33. Vrubel Karel             TZL6401 C SKOB Zlín                72:25   + 25:48
 34. Jíra Filip               ROZ0500 B OK Roztoky               72:57   + 26:20
 35. Teringlová Vendula       VCB0451 B OB České Budějovice      73:14   + 26:37
 36. Oľhavová Hana            ASU9199 C Magnus Orienteering      73:44   + 27:07
 37. Jandera Kryštof          PGP0700 B SK Praga                 74:23   + 27:46
 38. Zabořil Ondřej           JEN0401 B OB Jenišovice            75:07   + 28:30
 39. Kubec Michal             DOK0103 C OK Doksy                 75:10   + 28:33
 40. Broschová Lucie          RBK7451 C SK Radioklub Blansko     76:13   + 29:36
 41. Čípa Jiří                CET5002 C TJ Loko Česká Třebová    77:40   + 31:03
 42. Binarová Adéla           UOL0452 A SOB Olomouc              78:36   + 31:59
 43. Kotenová Markéta         RIC0651 B OB Říčany                79:08   + 32:31
 44. Hendrychová Zuzana       ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno       79:30   + 32:53
 45. Rydlová Jana             VIC7752 C OB Vizovice              80:42   + 34:05
 46. Novosad Tibor            FBA7103 C TJ Slávia Farmaceut Bra  81:44   + 35:07
 47. Šimerka Ondřej           PGP0800 C SK Praga                 82:07   + 35:30
 48. Jírová Monika            ROZ7350 C OK Roztoky               82:14   + 35:37
 49. Kašparová Lucie          CHT9652 C OOB SK Chrast            83:23   + 36:46
 50. Záveský Richard          CET6301 C TJ Loko Česká Třebová    83:48   + 37:11
 51. Teringl Vojtěch          VCB0702 B OB České Budějovice      84:05   + 37:28
 52. Vítková Miroslava        PTE6952 C TJ Sokol Ptení           85:09   + 38:32
 53. Janků Martin             STE0404 B SK SKI-OB Šternberk      86:04   + 39:27
 54. Zabořilová Anna          JEN0951 C OB Jenišovice            86:15   + 39:38
 55. Adamová Eva              ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno       86:16   + 39:39
 56. Čtrnáct Šimon            PGP0001 C SK Praga                 86:51   + 40:14
 57. Pobuda Michal            SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec    90:04   + 43:27
 58. Kotenová Barbora         RIC0452 B OB Říčany                94:31   + 47:54
 59. Hríbiková Andrea         HBB8451 C ŠK HADVEO Banská Bystri  95:11   + 48:34
 60. Pajger Šimon             VZA     C Slávia ŽU Žilina         95:27   + 48:50
 61. Hejna Štěpán             LLI0602 C TJ Loko Liberec         103:03   + 56:26
 62. Slotová Jarmila          TAP8650 C KOB Tretra Praha        104:21   + 57:44
 63. Hríbik Miroslav          HBB8501 C ŠK HADVEO Banská Bystri 105:51   + 59:14
 64. Kosíková Helena          TUR6550 C OOB TJ Turnov           106:18   + 59:41
 65. Winzigová Gabriela       OPI0157 C Orientační sporty Písek 108:03   + 61:26
 66. Houserová Tereza         OPI0156 C Orientační sporty Písek 108:24   + 61:47
 67. Špičáková Lenka          DKP5850 C Oddíl OB Kotlářka       118:32   + 71:55
 68. Kutajová Vladimíra       VZA9352 C Slávia ŽU Žilina        119:58   + 73:21
 69. Ledinský Matěj           DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka       120:55   + 74:18
 70. Herna Ida                FBA7253 C TJ Slávia Farmaceut Bra 122:58   + 76:21
 71. Blank Radka              SKM7351 C KOB Směr Kroměříž       123:50   + 77:13
 72. Lockerová Milena         SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n. 128:19   + 81:42
 73. Hejnová Simona           LLI7651 C TJ Loko Liberec         128:45   + 82:08
 74. Kamenická Tereza Ester   OSN0888 C SK Orientační sporty No 136:17   + 89:40
 75. Porubská Andrea          TNR7651 C ŠK Triturus Nitra       142:16   + 95:39
 76. Stejskal Ondřej          LBM8801 C TJ Lokomotiva Ingstav B 148:45   + 102:08
 77. Ledinská Leona           DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka       152:13   + 105:36
     Šabová Elenka            RBA10AA C TJ Rapid Bratislava       DISK          
     Tesařová Marcela         LCE9450 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Žandová Hana             CTB7052 C SK OB Chotěboř            DISK          
     Tóth Ivett               25H7850 C Tabáni Spartacus          DISK          
     Stehlík Šimon            7CC1300 C S-team                    DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

T8 7.70 km, 440 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kolárik Tomáš            TZL9302 C SKOB Zlín                71:15          
  2. Jordanov Alexandr        ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno       78:01   + 6:46 
  3. Neumann Josef            33D8402 C USV TU Dresden           79:12   + 7:57 
  4. Klaška Pavel             DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka        79:46   + 8:31 
  5. Strýček Jan              ADA0503 A OOB Spartak Adamov       81:43   + 10:28
  6. Čechlovský Jan           CHA9300 C OK Chrastava             83:22   + 12:07
  7. Plíhal Tomáš             SJI8509 C OK Jihlava               83:46   + 12:31
  8. Fiala Petr               LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice  83:49   + 12:34
  9. Bradáč Jakub             LLI0002 B TJ Loko Liberec          85:19   + 14:04
 10. Zlámal David             SJC9603 C Sportcentrum Jičín       89:49   + 18:34
 11. Zikmund Zdeněk           SJC9703 C Sportcentrum Jičín       91:20   + 20:05
 12. Gryc Ondřej              TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno        98:54   + 27:39
 13. Vlažný Jan               LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovic  99:36   + 28:21
 14. Paulíček Michal          UOL7701 C SOB Olomouc             101:58   + 30:43
 15. Botiková Daniela         LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovic 102:05   + 30:50
 16. Karásek Adam             ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov       102:56   + 31:41
 17. Jalový Vlastimil         RBK8604 C SK Radioklub Blansko    103:11   + 31:56
 18. Rusin Jan                BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteerin 103:16   + 32:01
 19. Šklíba David             NNN     C Neregistrovaní          106:15   + 35:00
 20. Rudolf Matěj             65X     C Laněk                   111:27   + 40:12
 21. Dadák Michal             LCE9003 C OOB TJ Slovan Luhačovic 113:20   + 42:05
 22. Brožková Lucie           KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí     114:47   + 43:32
 23. Karch Peter              SPE9112 C KOB Sokol Pezinok       115:01   + 43:46
 24. Choutka Jaroslav         BZR8000 C Bratrstvo Ždárských vrc 122:48   + 51:33
 25. Stehlíková Alžbeta       7CC8750 C S-team                  124:32   + 53:17
 26. Frýba Dominik            SJI9702 C OK Jihlava              127:04   + 55:49
 27. Jalový Vlastimil         RBK6120 C SK Radioklub Blansko    129:19   + 58:04
 28. Mianowska Julia          LCE0154 B OOB TJ Slovan Luhačovic 130:36   + 59:21
 29. Habigerová Radka         KSU9559 C Klub vytrvalostních spo 133:29   + 62:14
 30. Liščinský Tomáš          ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno      135:50   + 64:35
 31. Koman Marek              FBA7905 C TJ Slávia Farmaceut Bra 144:22   + 73:07
 32. Rajnošková Lea           BZR8451 C Bratrstvo Ždárských vrc 155:55   + 84:40
 33. Dvořák Miloš             BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 165:36   + 94:21
 34. Petrilák Miroslav        DOR6600 C OK Dobříš               171:56   + 100:41
     Viskupová Ludmila        VZA7651 C Slávia ŽU Žilina          DISK          
     Poštulka Tomáš           STE9700 C SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Vlažný Jakub             LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovic   DISK          
     Nebeský Daniel           KAM9404 C OK Kamenice               DISK          
     Vlášek Jakub             TAP9702 C KOB Tretra Praha          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W12C 3.30 km, 215 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Šipošová Lucia           SPE0654 C KOB Sokol Pezinok        44:34          
  2. Kotuliaková Lea          FBA0751 C TJ Slávia Farmaceut Bra  48:16   + 3:42 
  3. Šipošová Hana            SPE0951 C KOB Sokol Pezinok        61:41   + 17:07
  4. Jurčíková Nina           VZA0752 C Slávia ŽU Žilina         61:49   + 17:15
  5. Kurucová Petra           SPE0651 C KOB Sokol Pezinok        64:48   + 20:14
  6. Eliášová Hana            RBA0651 C TJ Rapid Bratislava      69:45   + 25:11
  7. Toporová Kristína        SPE0751 C KOB Sokol Pezinok        71:29   + 26:55
  8. Šoltésová Paulína        SSN     C KOB Čingov Spišská Nová 139:27   + 94:53
     Valyavka Viktoriya       VZA0851 C Slávia ŽU Žilina          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W14 3.50 km, 220 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Herna Rebecca            FBA0553 C TJ Slávia Farmaceut Bra  52:53          
  2. Porubská Lenka           TNR0451 C ŠK Triturus Nitra        59:26   + 6:33 
  3. Mihaličová Simona        TKE0551 C Klub OB ATU Košice       59:28   + 6:35 
  4. Ježíková Gabriela        SPE0551 C KOB Sokol Pezinok        59:36   + 6:43 
  5. Ježíková Natália         SPE0454 C KOB Sokol Pezinok        63:03   + 10:10
  6. Repáčová Adriana         EBB0552 C TJ Slávia Ekonóm UMB Ba  68:20   + 15:27
  7. Rohaľová Ivona           SKS0453 C Športový klub Sandberg   68:22   + 15:29
  8. Fedorová Klára           SPE0455 C KOB Sokol Pezinok        68:44   + 15:51
  9. Vorlíčková Martina       SKS0551 C Športový klub Sandberg   83:03   + 30:10
 10. Pompurová Kamila         TBB0551 C ŠK Terezka Banská Bystr  91:44   + 38:51
 11. Toporová Karolína        SPE0452 C KOB Sokol Pezinok        98:26   + 45:33
     Herna Nicole             FBA0552 C TJ Slávia Farmaceut Bra   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

W16 3.80 km, 230 m, 11 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Weissová Ĺuboslava       TKE0252 C Klub OB ATU Košice       48:50          
  2. Ivanková Sandra          TKE0253 C Klub OB ATU Košice       51:39   + 2:49 
  3. Filipová Petronela       TKE0352 C Klub OB ATU Košice       55:59   + 7:09 
  4. Velgosová Miroslava      TKE0351 C Klub OB ATU Košice       67:53   + 19:03
  5. Kostercová Viktória      SKS0251 C Športový klub Sandberg   68:15   + 19:25
  6. Patassiová Michaela      FBA0252 C TJ Slávia Farmaceut Bra  71:39   + 22:49
  7. Mozolíková Michaela      SPE0254 C KOB Sokol Pezinok        73:30   + 24:40
  8. Ondovčíková Eva          SPE0358 C KOB Sokol Pezinok        76:55   + 28:05
  9. Kutišová Nina            SPE0353 C KOB Sokol Pezinok        82:53   + 34:03
 10. Honzírková Ema           SKS0351 C Športový klub Sandberg   85:58   + 37:08
 11. Kuriaková Terézia        VZA     C Slávia ŽU Žilina        101:23   + 52:33
--------------------------------------------------------------------------------

W18 5.00 km, 280 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ondovčíková Lucia        SPE0051 C KOB Sokol Pezinok        67:31          
  2. Velgosová Michaela       TKE0151 C Klub OB ATU Košice       71:37   + 4:06 
  3. Jánošová Veronika        SKS0151 C Športový klub Sandberg   81:38   + 14:07
  4. Roháčová Viktória        TKE0051 C Klub OB ATU Košice       82:43   + 15:12
  5. Pajtášová Katarína       SKS0152 C Športový klub Sandberg  144:31   + 77:00
--------------------------------------------------------------------------------

W21 7.50 km, 460 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Kovalančíková Lucia      HBB9351 C ŠK HADVEO Banská Bystri  82:10          
  2. Chupekova Silvia         VZA7250 C Slávia ŽU Žilina         83:47   + 1:37 
  3. Sedileková Ela           HBB9352 C ŠK HADVEO Banská Bystri  86:00   + 3:50 
  4. Miklušová Tereza         RBA9952 C TJ Rapid Bratislava      86:40   + 4:30 
  5. Jablonovská Lenka        SPE9063 C KOB Sokol Pezinok        92:05   + 9:55 
  6. Krajčíková Kristína      TKE9254 C Klub OB ATU Košice       97:59   + 15:49
  7. Kotrlová Katarína        SKS9051 C Športový klub Sandberg  101:16   + 19:06
  8. Košutová Katarína        VZA9751 C Slávia ŽU Žilina        101:26   + 19:16
  9. Poštulková Andrea        VZA9351 C Slávia ŽU Žilina        102:58   + 20:48
 10. Papugová Katarína        TKE9255 C Klub OB ATU Košice      104:27   + 22:17
 11. Papugová Martina         TKE9551 C Klub OB ATU Košice      116:28   + 34:18
 12. Papugová Andrea          TKE9751 C Klub OB ATU Košice      116:43   + 34:33
--------------------------------------------------------------------------------

W35 6.60 km, 380 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Ďurčová Alena            VZA7753 C Slávia ŽU Žilina         85:16          
  2. Bialeková Martina        EBB7351 C TJ Slávia Ekonóm UMB Ba  89:37   + 4:21 
  3. Bukovacová Alena         FBA7451 C TJ Slávia Farmaceut Bra  95:06   + 9:50 
  4. Ondovčíková Daniela      SPE7852 C KOB Sokol Pezinok       108:39   + 23:23
--------------------------------------------------------------------------------

W40 5.60 km, 260 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Slámová Jana             TKE7252 C Klub OB ATU Košice       69:59          
  2. Toporová Ĺubica          SPE7552 C KOB Sokol Pezinok        90:17   + 20:18
  3. Komanová Kristína        FBA7853 C TJ Slávia Farmaceut Bra 111:40   + 41:41
  4. Breinerová Martina       TKE7652 C Klub OB ATU Košice      114:27   + 44:28
  5. Kotuliaková Petra        FBA7552 C TJ Slávia Farmaceut Bra 123:38   + 53:39
  6. Vávrová Erika            RBA7751 C TJ Rapid Bratislava     128:02   + 58:03
--------------------------------------------------------------------------------

W45 5.00 km, 245 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Postulkova Zuzana        VZA7051 C Slávia ŽU Žilina         79:49          
  2. Barillová Alena          SSN6951 C KOB Čingov Spišská Nová  82:58   + 3:09 
  3. Šmelíková Barbora        VBA6951 C ŠK VAZKA Bratislava      83:36   + 3:47 
  4. Pánková Martina          RBA6953 C TJ Rapid Bratislava      86:03   + 6:14 
  5. Miklušová Dagmar         RBA7351 C TJ Rapid Bratislava      99:01   + 19:12
--------------------------------------------------------------------------------

W50 4.70 km, 240 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Papugová Elena           TKE6552 C Klub OB ATU Košice       72:10          
  2. Mušinská Eva             TKE6451 C Klub OB ATU Košice       75:15   + 3:05 
  3. Jergušová Anna Mária     TKE6651 C Klub OB ATU Košice      206:14   + 134:04
--------------------------------------------------------------------------------

W55 4.40 km, 270 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Pijáková Iveta           SPE6251 C KOB Sokol Pezinok        77:55          
  2. Denysenko Tamara         VZA6151 C Slávia ŽU Žilina         80:36   + 2:41 
  3. Belicová Elena           TKE6251 C Klub OB ATU Košice       90:41   + 12:46
  4. Sádecká Judita           TKE6253 C Klub OB ATU Košice      105:47   + 27:52
  5. Kumová Iva               RBA6252 C TJ Rapid Bratislava     109:04   + 31:09
--------------------------------------------------------------------------------

W60 4.10 km, 270 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Vávrová Beata            RBA5651 C TJ Rapid Bratislava      97:13          
  2. Polakovičová Elena       VZA5850 C Slávia ŽU Žilina        126:42   + 29:29
  3. Poláčková Darina         SPE5852 C KOB Sokol Pezinok       129:18   + 32:05
--------------------------------------------------------------------------------

W65 3.60 km, 230 m, 9 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Májová Paulína           BBA5351 C KOBRA Bratislava         58:57          
  2. Polonyiova Darina        VZA4850 C Slávia ŽU Žilina         79:44   + 20:47
  3. Kavecká Soňa             SPE4851 C KOB Sokol Pezinok        80:30   + 21:33
--------------------------------------------------------------------------------