Kód závodu          : 4112
Název               : Manufaktura Český pohár, WRE, INOV-8 CUP - žebříček A
Datum               : 15.04.2018
Místo konání        : Jičín
Mapa                : Jičín
Pořadatel           : SJC - Sportcentrum Jičín
Ředitel závodu      : Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí     : Kalenský Tomáš - R1
Ředitel závodu      : Mrázek Jan - R1
Stavitel tratí      : Mrázek Jan - R1
JURY                : Panchártek Jan, Plochová Dominika, Zimmermann Jakub

D10 1.50 km, 2 m, 13 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Mullis Carolina          DKP0951   Oddíl OB Kotlářka        12:24          
  2. Hanušová Markéta         VRL0852   OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:24   + 3:00 
  3. Mišeková Lucie           KAM1050   OK Kamenice              15:53   + 3:29 
  4. Šimůnková Michaela       TAP0851   KOB Tretra Praha         16:51   + 4:27 
  5. Bulířová Žofie           TAP0850   KOB Tretra Praha         17:03   + 4:39 
  6. Kutlvašrová Pavla        VRL0951   OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:18   + 5:54 
  7. Čivrná Eliška            VRL0851   OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:51   + 6:27 
  7. Hančová Karolína         VRL0952   OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:51   + 6:27 
  9. Pechová Alena            VLI0854   Slavia Liberec orientee  19:53   + 7:29 
 10. Petriláková Amálie       DOR0953   OK Dobříš                19:57   + 7:33 
 11. Zappová Elisabeth        TJN0952   OOB TJ Tatran Jablonec   20:49   + 8:25 
 12. Kvapilová Kristýna       TUV0999   SOK TJ Turnov            20:57   + 8:33 
 13. Chmelíková Anežka        DOR1050   OK Dobříš                26:41   + 14:17
 14. Žemlová Magdalena        KAM0950   OK Kamenice              29:37   + 17:13
 15. Kavinová Ella            SPC0961   SPORTICUS team           46:49   + 34:25
     Pechová Marie            VLI1050   Slavia Liberec orientee   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D12 1.80 km, 2 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haasová Klára            LPU0655   OK Lokomotiva Pardubice  12:54          
  2. Baldrianová Eva          VSP0751   USK Praha                13:42   + 0:48 
  3. Kudrnáčová Marta         KAM0754   OK Kamenice              14:05   + 1:11 
  4. Pipková Karolína         LPU0756   OK Lokomotiva Pardubice  14:24   + 1:30 
  5. Mišeková Kateřina        KAM0756   OK Kamenice              15:59   + 3:05 
  6. Žemlová Barbora          KAM0751   OK Kamenice              26:24   + 13:30
--------------------------------------------------------------------------------

D14 2.00 km, 2 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Martanová Lea            VLI0555   Slavia Liberec orientee  11:19          
  2. Brožková Tereza          KUO0451   KOB Ústí nad Orlicí      12:45   + 1:26 
  3. Chvátilová Johana        PHK0450   OK 99 Hradec Králové     12:47   + 1:28 
  4. Licková Štěpánka         LTU0452   OOB TJ Lokomotiva Trutn  14:52   + 3:33 
  5. Hanušová Kateřina        VRL0455   OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:08   + 3:49 
  6. Kubecová Magdalena       STB0550   TJ Stadion Nový Bor      15:17   + 3:58 
  7. Suková Majka             LTU0450   OOB TJ Lokomotiva Trutn  15:50   + 4:31 
  8. Hošková Kateřina         LTU0451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:09   + 4:50 
--------------------------------------------------------------------------------

D16A 1.90 km, 2 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlová Anna             JIL0352   OK Jilemnice             13:05          
  2. Dittrichová Michaela     SKM0251   KOB Směr Kroměříž        13:43   + 0:38 
  3. Chrástová Tereza         STH0251   SK Studenec              13:45   + 0:40 
  4. Martanová Elin           VLI0252   Slavia Liberec orientee  14:00   + 0:55 
  5. Blažková Kateřina        SJH0252   SJH Jindřichův Hradec    14:14   + 1:09 
  6. Koberová Kateřina        LPU0352   OK Lokomotiva Pardubice  14:16   + 1:11 
  7. Sanna Karin              DKP0250   Oddíl OB Kotlářka        14:24   + 1:19 
  8. Vandasová Adéla          PHK0255   OK 99 Hradec Králové     14:25   + 1:20 
  9. Mrózek Teresa            TRI0251   TJ TŽ Třinec             14:30   + 1:25 
 10. Chabiera Lena            LCE0356   OOB TJ Slovan Luhačovic  14:34   + 1:29 
 11. Raclavská Vlaďka         UOL0253   SOB Olomouc              14:36   + 1:31 
 12. Černá Kateřina           VPM0250   KOS Slavia Plzeň         14:47   + 1:42 
 13. Holečková Petra          SHK0250   OK Slavia Hradec Králov  14:51   + 1:46 
 14. Poborská Eliška          DKP0358   Oddíl OB Kotlářka        14:54   + 1:49 
 15. Smolková Barbora         TAP0356   KOB Tretra Praha         15:01   + 1:56 
 16. Marková Ema              STE0252   SK SKI-OB Šternberk      15:06   + 2:01 
 17. Hankovcová Helena        KAM0350   OK Kamenice              15:09   + 2:04 
 18. Šmelíková Dorota         LCE0260   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:11   + 2:06 
 19. Rýdlová Magdaléna        TJN0251   OOB TJ Tatran Jablonec   15:14   + 2:09 
 20. Tichá Dorotea            DKP0351   Oddíl OB Kotlářka        15:16   + 2:11 
 21. Semíková Lucie           KAM0250   OK Kamenice              15:19   + 2:14 
 22. Pekařová Jana            TUR0252   OOB TJ Turnov            15:24   + 2:19 
 23. Hubáčková Dagmar         LCE0351   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:27   + 2:22 
 24. Nevěřilová Kateřina      LCE0254   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:28   + 2:23 
 25. Podrábská Marie          TJN0259   OOB TJ Tatran Jablonec   15:29   + 2:24 
 26. Bednaříková Sára         LCE0252   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:45   + 2:40 
 27. Fišarová Eliška          KRL0351   Kometa Kralovice         16:15   + 3:10 
 28. Bednaříková Emma         ZBM0359   SK Žabovřesky Brno       16:27   + 3:22 
 29. Nentvichová Julie        DOR0351   OK Dobříš                16:32   + 3:27 
 30. Nitsch Aleksandra        LCE0357   OOB TJ Slovan Luhačovic  16:36   + 3:31 
 31. Pachmannová Bára         AOP0351   Orientační Běh Opava     16:45   + 3:40 
 32. Růžičková Vendula        CHA0252   OK Chrastava             16:53   + 3:48 
 33. Horáková Veronika        PHK0353   OK 99 Hradec Králové     16:55   + 3:50 
 34. Pilná Natálie            VRL0351   OOS TJ Spartak Vrchlabí  16:56   + 3:51 
 35. Kinštová Tereza          SJH0251   SJH Jindřichův Hradec    17:01   + 3:56 
 36. Tichá Julie              TZL0252   SKOB Zlín                17:23   + 4:18 
 36. Kočová Halina            TZL0255   SKOB Zlín                17:23   + 4:18 
 38. Hájková Lucie            SOP0350   OOB TJ Slezan Opava      17:27   + 4:22 
 39. Nádeníčková Iva          NEK0350   Nejdek Orienteering      17:54   + 4:49 
 40. Fejfarová Tereza         LPU0360   OK Lokomotiva Pardubice  17:58   + 4:53 
 41. Linková Lucie            TJN0257   OOB TJ Tatran Jablonec   18:00   + 4:55 
 42. Petriláková Anežka       DOR0251   OK Dobříš                18:20   + 5:15 
 43. Thýnová Martina          SHK0350   OK Slavia Hradec Králov  18:40   + 5:35 
 44. Randáková Adéla          VRL0452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:47   + 5:42 
 45. Popová Jana              TAP0252   KOB Tretra Praha         18:52   + 5:47 
 46. Řadová Lucie             DKP0251   Oddíl OB Kotlářka        19:20   + 6:15 
 47. Popová Veronika          TAP0253   KOB Tretra Praha         21:03   + 7:58 
--------------------------------------------------------------------------------

D18A 2.10 km, 2 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Opálková Martina         BBM0050   BETA URSUS Orienteering  15:33          
  2. Peterová Jana            LPU0057   OK Lokomotiva Pardubice  15:45   + 0:12 
  3. Grycová Kateřina         TBM0058   KOS TJ Tesla Brno        15:46   + 0:13 
  4. Šafková Sofie            KAM0153   OK Kamenice              16:11   + 0:38 
  5. Thýnová Nikola           SHK0051   OK Slavia Hradec Králov  16:37   + 1:04 
  6. Šklíbová Veronika        SRK0153   SOOB Spartak Rychnov n.  16:40   + 1:07 
  7. Mašínová Anna            TJN0152   OOB TJ Tatran Jablonec   16:43   + 1:10 
  8. Korpasová Lucie          TBM0151   KOS TJ Tesla Brno        16:44   + 1:11 
  9. Pavlíková Markéta        CHA0050   OK Chrastava             16:53   + 1:20 
 10. Škáchová Magdalena       DKP0156   Oddíl OB Kotlářka        17:17   + 1:44 
 11. Hojná Eliška             SJH0052   SJH Jindřichův Hradec    17:20   + 1:47 
 12. Špringlová Kamila        TBM0050   KOS TJ Tesla Brno        17:25   + 1:52 
 12. Golová Tereza            VIC0162   OB Vizovice              17:25   + 1:52 
 14. Tokárová Regina          VPM0151   KOS Slavia Plzeň         17:45   + 2:12 
 15. Šklíbová Míša            TJN0153   OOB TJ Tatran Jablonec   17:58   + 2:25 
 16. Aschermannová Karolína   KAM0051   OK Kamenice              17:59   + 2:26 
 17. Brožková Lucie           KUO0151   KOB Ústí nad Orlicí      18:00   + 2:27 
 18. Rýdlová Adéla            TJN0151   OOB TJ Tatran Jablonec   18:02   + 2:29 
 19. Ressová Tereza           LCE0052   OOB TJ Slovan Luhačovic  18:11   + 2:38 
 20. Shánělová Štěpánka       CHC0152   K.O.B. Choceň            18:18   + 2:45 
 20. Auerműllerová Anna       ZBM0060   SK Žabovřesky Brno       18:18   + 2:45 
 22. Kosíková Eliška          TUR0052   OOB TJ Turnov            18:30   + 2:57 
 23. Mianowska Julia          LCE0154   OOB TJ Slovan Luhačovic  18:47   + 3:14 
 24. Chaloupková Kateřina     CHC0051   K.O.B. Choceň            18:53   + 3:20 
 25. Kosová Tereza            SRK0151   SOOB Spartak Rychnov n.  19:01   + 3:28 
 26. Nešporová Alžběta        TZL0051   SKOB Zlín                19:21   + 3:48 
 27. Špendlíková Kamila       LCE0051   OOB TJ Slovan Luhačovic  19:23   + 3:50 
 28. Nováková Světlana        NPA0151   SK LOB Nová Paka         19:24   + 3:51 
 28. Rosendorfová Lenka       TAP0153   KOB Tretra Praha         19:24   + 3:51 
 30. Horáková Barbora         VSP0150   USK Praha                19:33   + 4:00 
 31. Borovičková Valerie      LPU0054   OK Lokomotiva Pardubice  19:37   + 4:04 
 32. Doubková Emma            PGP0154   SK Praga                 19:38   + 4:05 
 33. Zrníková Adéla           OSN0099   SK Orientační sporty No  19:42   + 4:09 
 34. Hrnčířová Magda          STH0051   SK Studenec              19:47   + 4:14 
 35. Nováková Eliška          PDY0150   Běhej Poděbrady          20:02   + 4:29 
 36. Nádeníčková Pavla        NEK0150   Nejdek Orienteering      20:20   + 4:47 
 37. Riby Rose                LTP0051   OOB TJ Lokomotiva Tepli  20:24   + 4:51 
 38. Vyhnálková Marie         RIC0151   OB Říčany                20:34   + 5:01 
 39. Skoupá Vendula           STE0152   SK SKI-OB Šternberk      20:52   + 5:19 
 40. Hamáčková Eliška         STH0153   SK Studenec              21:42   + 6:09 
--------------------------------------------------------------------------------

D20A 1.90 km, 2 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Chaloupská Barbora       PHK9951   OK 99 Hradec Králové     13:35          
  2. Vyhnálková Barbora       RIC9850   OB Říčany                13:50   + 0:15 
  3. Čechová Tereza           KAM9852   OK Kamenice              13:51   + 0:16 
  4. Sieglová Eliška          PGP9954   SK Praga                 13:59   + 0:24 
  5. Firešová Markéta         ZBM9951   SK Žabovřesky Brno       14:42   + 1:07 
  6. Janovská Kateřina        PGP9850   SK Praga                 15:15   + 1:40 
  7. Semrádová Jana           CHC9951   K.O.B. Choceň            15:27   + 1:52 
  8. Korpasová Tereza         TBM9898   KOS TJ Tesla Brno        15:36   + 2:01 
  9. Thořová Markéta          TUR9952   OOB TJ Turnov            15:38   + 2:03 
 10. Větříčková Andrea        SHK9951   OK Slavia Hradec Králov  15:44   + 2:09 
 11. Kinkorová Tereza         LPM9850   OK Lokomotiva Plzeň      16:03   + 2:28 
 12. Waňková Martina          LPU9959   OK Lokomotiva Pardubice  16:09   + 2:34 
 13. Sokolářová Šárka         TUR9999   OOB TJ Turnov            16:26   + 2:51 
 14. Staňová Karolína         BOR9853   OK Jiskra Nový Bor       16:52   + 3:17 
 15. Janoušková Lucie         BOR9954   OK Jiskra Nový Bor       17:11   + 3:36 
 16. Albrechtová Iveta        KAM9950   OK Kamenice              17:12   + 3:37 
 17. Voltrová Alena           ROZ9951   OK Roztoky               17:37   + 4:02 
 18. Vývodová Jana            ASU9852   Magnus Orienteering      17:41   + 4:06 
 19. Kubíčková Jana           PHK9999   OK 99 Hradec Králové     17:57   + 4:22 
 20. Odehnalová Klára         ZBM9956   SK Žabovřesky Brno       18:23   + 4:48 
 21. Škarková Kateřina        PGP9955   SK Praga                 18:50   + 5:15 
 22. Nejezchlebová Martina    TUR9951   OOB TJ Turnov            19:30   + 5:55 
 23. Nováková Lucie           BOR9854   OK Jiskra Nový Bor       19:44   + 6:09 
 24. Kubecová Kateřina        BOR9959   OK Jiskra Nový Bor       20:24   + 6:49 
 25. Knížková Šárka           TJN9852   OOB TJ Tatran Jablonec   20:43   + 7:08 
 26. Hájková Eliška           KAM9851   OK Kamenice              20:55   + 7:20 
 27. Hrabánková Zuzana        PGP9950   SK Praga                 21:08   + 7:33 
     Kopecká Anna             LPU9958   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
     Szarzecová Lucie         TRI9850   TJ TŽ Třinec              DISK          
     Malivánková Eva          ZBM9952   SK Žabovřesky Brno        DISK          
  MS Zlámalová Nikola         SJC9951   Sportcentrum Jičín       14:35   + 1:00 
--------------------------------------------------------------------------------

D21E 2.00 km, 2 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Knapová Jana             LPU9053   OK Lokomotiva Pardubice  12:47          
  2. Kosová Denisa            PHK9150   OK 99 Hradec Králové     13:27   + 0:40 
  3. Janošíkova Tereza        SSU9953   SK Severka Šumperk       13:58   + 1:11 
  4. Kabáthová Eva            ZBM8966   SK Žabovřesky Brno       14:06   + 1:19 
  5. Šiková Karolína          LPM9651   OK Lokomotiva Plzeň      14:08   + 1:21 
  6. Indráková Adélka         ZBM9153   SK Žabovřesky Brno       14:16   + 1:29 
  7. Omová Michaela           TUR8153   OOB TJ Turnov            14:25   + 1:38 
  8. Tesařová Markéta         ZBM9456   SK Žabovřesky Brno       14:29   + 1:42 
  9. Novotná Tereza           PHK9255   OK 99 Hradec Králové     14:40   + 1:53 
 10. Hrstková Vladěna         ZBM8787   SK Žabovřesky Brno       14:56   + 2:09 
 11. Tichovská Martina        PGP8658   SK Praga                 14:59   + 2:12 
 12. Gregorová Kamila         CTB8151   SK OB Chotěboř           15:01   + 2:14 
 13. Tužilová Magdaléna       ZBM9452   SK Žabovřesky Brno       15:08   + 2:21 
 14. Horová Pavla             LPU9457   OK Lokomotiva Pardubice  15:17   + 2:30 
 15. Jeřábková Jitka          TZL9453   SKOB Zlín                15:19   + 2:32 
 16. Vališová Martina         OSN9696   SK Orientační sporty No  15:22   + 2:35 
 17. Kubicka Zuzanna          LCE9354   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:32   + 2:45 
 18. Odehnalová Tereza        ZBM9757   SK Žabovřesky Brno       15:38   + 2:51 
 19. Aschermannová Petra      KAM9354   OK Kamenice              15:39   + 2:52 
 20. Procházková Klára        LPU9451   OK Lokomotiva Pardubice  15:46   + 2:59 
 21. Hančová Petra            LPU9659   OK Lokomotiva Pardubice  15:50   + 3:03 
 21. Hiršová Gabriela         ZBM9651   SK Žabovřesky Brno       15:50   + 3:03 
 23. Slavíková Silvie         PGP9751   SK Praga                 15:58   + 3:11 
 24. Kožinová Zuzana          PGP9650   SK Praga                 16:03   + 3:16 
 24. Čermáková Magdalena      LCE9155   OOB TJ Slovan Luhačovic  16:03   + 3:16 
 26. Mullis Kateřina          DKP7753   Oddíl OB Kotlářka        16:04   + 3:17 
 27. Rufferová Iva            TUR8354   OOB TJ Turnov            16:05   + 3:18 
 28. Plochová Dominika        DKP8651   Oddíl OB Kotlářka        16:07   + 3:20 
 29. Harju Suvi               38F9350   Tampereen Pyrintö        16:11   + 3:24 
 30. Krafková Lucie           TUR8650   OOB TJ Turnov            16:20   + 3:33 
 31. Teplá Karolína           SHK9251   OK Slavia Hradec Králov  16:30   + 3:43 
 31. Nieke Patricia           TUR9552   OOB TJ Turnov            16:30   + 3:43 
 33. Hlubučková Kristýna      KAM9551   OK Kamenice              16:44   + 3:57 
 34. Mechlová Lenka           SHK9051   OK Slavia Hradec Králov  16:50   + 4:03 
 35. Benešová Jana            CTB9452   SK OB Chotěboř           17:07   + 4:20 
 36. Kochová Nikola           TUR9358   OOB TJ Turnov            21:23   + 8:36 
     Ślusarczyk Katarzyna     23P8951   OK!Sport Warszawa         DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21A 2.20 km, 2 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Argalášová Kateřina      TRI9750   TJ TŽ Třinec             13:00          
  2. Zvěřinová Martina        LPU8357   OK Lokomotiva Pardubice  13:17   + 0:17 
  3. Nováková Zuzana          NPA9151   SK LOB Nová Paka         13:27   + 0:27 
  4. Novotná Markéta          PHK9451   OK 99 Hradec Králové     13:30   + 0:30 
  5. Šimůnková Gabriela       TAP9755   KOB Tretra Praha         13:52   + 0:52 
  6. Sklenářová Radka         LCE9250   OOB TJ Slovan Luhačovic  14:01   + 1:01 
  7. Hepnerová Martina        SHK8152   OK Slavia Hradec Králov  14:04   + 1:04 
  8. Koporová Petra           ZBM9353   SK Žabovřesky Brno       14:12   + 1:12 
  9. Šmidrkalová Monika       NPA9051   SK LOB Nová Paka         14:20   + 1:20 
 10. Šiková Barbora           LPM9650   OK Lokomotiva Plzeň      14:22   + 1:22 
 11. Kavánková Iva            TZL9753   SKOB Zlín                14:35   + 1:35 
 12. Tesařová Jana            TRI9751   TJ TŽ Třinec             14:36   + 1:36 
 13. Lavičková Michaela       PGP9656   SK Praga                 14:45   + 1:45 
 14. Polishchuk Mariya        LCE9454   OOB TJ Slovan Luhačovic  14:47   + 1:47 
 15. Randáková Helena         VRL7452   OOS TJ Spartak Vrchlabí  14:48   + 1:48 
 16. Kolínová Kristýna        DKP8450   Oddíl OB Kotlářka        14:52   + 1:52 
 17. Sabelová Markéta         TRI9656   TJ TŽ Třinec             14:53   + 1:53 
 18. Baldrianová Barbora      VSP7850   USK Praha                14:57   + 1:57 
 19. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851   SK SKI-OB Šternberk      15:03   + 2:03 
 19. Neradová Alena           LIT8551   KOB Litvínov             15:03   + 2:03 
 21. Šňupárková Anna          DKP9652   Oddíl OB Kotlářka        15:11   + 2:11 
 22. Hermanová Zuzana         LPU8752   OK Lokomotiva Pardubice  15:12   + 2:12 
 23. Svobodová Barbora        TJN8952   OOB TJ Tatran Jablonec   15:14   + 2:14 
 24. Matějů Martina           PGP8556   SK Praga                 15:23   + 2:23 
 25. Albrechtová Eva          KAM7850   OK Kamenice              15:41   + 2:41 
 26. Panchártková Tereza      LTU8950   OOB TJ Lokomotiva Trutn  15:46   + 2:46 
 27. Šimšová Jana             MFP7651   Matfyz Praha             15:48   + 2:48 
 28. Svobodová Jitka          VSP7450   USK Praha                15:50   + 2:50 
 29. Masopustová Elis         PGP8656   SK Praga                 15:53   + 2:53 
 30. Káninská Markéta         TAP9054   KOB Tretra Praha         16:03   + 3:03 
 31. Holasová Lucie           TUR8951   OOB TJ Turnov            16:12   + 3:12 
 32. Hančová Marie            SNA8255   TJ START Náchod          16:22   + 3:22 
 33. Mádlová Věra             ZBM8951   SK Žabovřesky Brno       16:32   + 3:32 
 33. Linková Alena            TUR9751   OOB TJ Turnov            16:32   + 3:32 
 35. Hermannová Anna          TAP9251   KOB Tretra Praha         16:39   + 3:39 
 36. Hošková Tereza           DOB8971   KOB Dobruška             16:40   + 3:40 
 37. Klíchová Jana            SSU8151   SK Severka Šumperk       16:46   + 3:46 
 38. Kudrnáčová Lucie         HCE8850   TJ Hostivice             16:54   + 3:54 
 39. Skyvová Kristýna         STE7054   SK SKI-OB Šternberk      16:55   + 3:55 
 40. Pekárková Monika         RBK9252   SK Radioklub Blansko     17:18   + 4:18 
 41. Voltrová Svatava         ROZ6150   OK Roztoky               17:29   + 4:29 
 42. Voltrová Hana            ROZ9752   OK Roztoky               17:32   + 4:32 
 43. Janovská Petra           PGP7355   SK Praga                 17:44   + 4:44 
 44. Kolaja Ehlerová Jana     VLI8055   Slavia Liberec orientee  17:52   + 4:52 
 45. Zamazalová Kateřina      TAP9053   KOB Tretra Praha         17:53   + 4:53 
 46. Peterová Alena           DOB8953   KOB Dobruška             17:58   + 4:58 
 47. Netíková Martina         DOB9350   KOB Dobruška             18:03   + 5:03 
 48. Kalinová Markéta         SPC8259   SPORTICUS team           19:15   + 6:15 
 49. Hendrychová Zuzana       ZBM8954   SK Žabovřesky Brno       19:31   + 6:31 
 50. Charousková Lucie        DOK9450   OK Doksy                 19:35   + 6:35 
 51. Hlavová Hana             KON8888   KOB Konice               19:48   + 6:48 
 52. Synková Petra            DOK7950   OK Doksy                 20:14   + 7:14 
 53. Kettnerová Dana          KAM8952   OK Kamenice              20:17   + 7:17 
 54. Zelená Markéta           PGP5850   SK Praga                 22:17   + 9:17 
 55. Svobodná Šárka           DKP8850   Oddíl OB Kotlářka        24:34   + 11:34
     Žaloudková Klára         LPU9461   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D21C 1.90 km, 2 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Randáková Alžběta        VRL0252   OOS TJ Spartak Vrchlabí  13:58          
  2. Škvorová Barbora         KAM9150   OK Kamenice              15:09   + 1:11 
  3. Procházková Michaela     LPU8960   OK Lokomotiva Pardubice  15:18   + 1:20 
  4. Kašparová Lucie          CHT9652   OOB SK Chrast            16:34   + 2:36 
  5. Šádková Lucie            PHK9654   OK 99 Hradec Králové     16:55   + 2:57 
  6. Tihonová Hana            TAP9052   KOB Tretra Praha         17:06   + 3:08 
  7. Slotová Jarmila          TAP8650   KOB Tretra Praha         17:37   + 3:39 
  8. Sýkorová Daniela         CHC8851   K.O.B. Choceň            18:42   + 4:44 
  9. Kuchařová Ada            TBM5855   KOS TJ Tesla Brno        19:00   + 5:02 
 10. Mikanová Kateřina        EKP8461   VŠTJ Ekonom Praha        19:12   + 5:14 
 11. Lounková Zuzana          PDY8550   Běhej Poděbrady          22:29   + 8:31 
--------------------------------------------------------------------------------

D35 2.00 km, 2 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jiřištová Zuzana         DKP8254   Oddíl OB Kotlářka        14:01          
  2. Kašková Kateřina         CHA7850   OK Chrastava             14:32   + 0:31 
  2. Zabořilová Romana        JEN7457   OB Jenišovice            14:32   + 0:31 
  4. Kvapilová Lenka          TUV8151   SOK TJ Turnov            14:45   + 0:44 
  5. Kutlvašrová Vladimíra    VRL7752   OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:08   + 1:07 
  6. Heřmánková Pavla         TUR7777   OOB TJ Turnov            15:20   + 1:19 
  7. Rydlová Jana             VIC7752   OB Vizovice              15:33   + 1:32 
  8. Šimerková Olga           PGP7551   SK Praga                 15:36   + 1:35 
  9. Pavelcová Gabriela       NPA7851   SK LOB Nová Paka         15:56   + 1:55 
 10. Štěpánová Dita           DOB7956   KOB Dobruška             16:03   + 2:02 
 10. Kubečková Zdena          PHK7551   OK 99 Hradec Králové     16:03   + 2:02 
 12. Městková Kateřina        VSP7650   USK Praha                16:22   + 2:21 
 13. Linková Eva              STH7753   SK Studenec              16:40   + 2:39 
 14. Martanová Daniela        VLI7452   Slavia Liberec orientee  16:49   + 2:48 
 15. Kinštová Dominka         SJH8051   SJH Jindřichův Hradec    17:04   + 3:03 
 16. Haasová Renata           LPU7960   OK Lokomotiva Pardubice  17:35   + 3:34 
 17. Konečná Marcela          EKP7257   VŠTJ Ekonom Praha        17:45   + 3:44 
 18. Milánová Jindřiška       TBM7475   KOS TJ Tesla Brno        17:47   + 3:46 
 19. Chvátilová Pavlína       PHK7450   OK 99 Hradec Králové     18:15   + 4:14 
 20. Šklíbová Jana            SRK7651   SOOB Spartak Rychnov n.  18:29   + 4:28 
 21. Vřešťálová Lucie         TUR7450   OOB TJ Turnov            18:40   + 4:39 
 22. Pachnerová Dominika      CHA7750   OK Chrastava             19:37   + 5:36 
 23. Vyhnálková Eva           RIC7552   OB Říčany                19:58   + 5:57 
 24. Demlová Jitka            LPU6955   OK Lokomotiva Pardubice  20:02   + 6:01 
 25. Hladká Petra             KOR7950   OB DDM Kostelec nad Orl  20:03   + 6:02 
 26. Dolejší Lenka            STB7499   TJ Stadion Nový Bor      20:18   + 6:17 
 27. Termerová Jana           LTU7850   OOB TJ Lokomotiva Trutn  20:31   + 6:30 
 28. Richtrová Lucie          VPM7451   KOS Slavia Plzeň         21:27   + 7:26 
 29. Dejnožková Blanka        TJN7651   OOB TJ Tatran Jablonec   21:31   + 7:30 
 30. Mišeková Martina         KAM7851   OK Kamenice              21:41   + 7:40 
 31. Habánová Anna            VLI7757   Slavia Liberec orientee  22:22   + 8:21 
 32. Jírová Monika            ROZ7350   OK Roztoky               23:18   + 9:17 
 33. Severýnová Popková Klára VLI7455   Slavia Liberec orientee  24:42   + 10:41
 34. Šilerová Eva             PDY8050   Běhej Poděbrady          26:43   + 12:42
 35. Ledinská Leona           DKP8161   Oddíl OB Kotlářka        34:55   + 20:54
     Suková Jana              LTU7750   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D45 2.00 km, 2 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Křivdová Lenka           CHC7251   K.O.B. Choceň            13:41          
  2. Poklopová Ivana          UOL6451   SOB Olomouc              14:11   + 0:30 
  3. Kroniková Jana           SHK7350   OK Slavia Hradec Králov  15:00   + 1:19 
  3. Wolek Ewa                4HP6850   UNTS Warszawa            15:00   + 1:19 
  5. Kosová Michaela          SRK6752   SOOB Spartak Rychnov n.  15:09   + 1:28 
  6. Vandasová Markéta        VAM7250   OOB Vamberk              15:24   + 1:43 
  7. Koberová Lenka           LPU6954   OK Lokomotiva Pardubice  15:26   + 1:45 
  8. Škáchová Petra           KAM7054   OK Kamenice              15:30   + 1:49 
  9. Neyrinck Novotna Marketa VSP7051   USK Praha                16:11   + 2:30 
 10. Sieglová Dagmar          MFP       Matfyz Praha             16:15   + 2:34 
 11. Horáková Lenka           VSP7255   USK Praha                16:55   + 3:14 
 12. Hindráková Martina       LTU6451   OOB TJ Lokomotiva Trutn  16:56   + 3:15 
 13. Jastrzembská Jarmila     TRI6450   TJ TŽ Třinec             17:09   + 3:28 
 14. Smolková Romana          TAP6951   KOB Tretra Praha         17:21   + 3:40 
 15. Linková Iva              TUR6850   OOB TJ Turnov            17:26   + 3:45 
 16. Kubecová Jana            STB7399   TJ Stadion Nový Bor      17:32   + 3:51 
 17. Korpasová Ivana          LBM7362   TJ Lokomotiva Ingstav B  17:59   + 4:18 
 18. Bendáková Jitka          LTU6951   OOB TJ Lokomotiva Trutn  18:02   + 4:21 
 19. Rusinová Alena           BRU7152   Ulita-HOBRA Orienteerin  18:04   + 4:23 
 20. Menclová Silvie          VSP7050   USK Praha                18:17   + 4:36 
 21. Hančová Alice            VRL7052   OOS TJ Spartak Vrchlabí  18:20   + 4:39 
 22. Bejvlová Martina         LME7350   SK Los Mělník            18:36   + 4:55 
 23. Nová Jana                DOR7150   OK Dobříš                18:55   + 5:14 
 24. Hankovcová Lenka         KAM7053   OK Kamenice              19:05   + 5:24 
 25. Melišíková Radka         TAP7152   KOB Tretra Praha         19:43   + 6:02 
 26. Dohnálková Jana          SHK7252   OK Slavia Hradec Králov  20:03   + 6:22 
 27. Machová Iveta            NPA6851   SK LOB Nová Paka         20:13   + 6:32 
 28. Kočibová Ivana           TJN6354   OOB TJ Tatran Jablonec   20:15   + 6:34 
 29. Thýnová Ivana            SHK6651   OK Slavia Hradec Králov  20:17   + 6:36 
 30. Švarcová Lenka           TUR6457   OOB TJ Turnov            20:31   + 6:50 
 31. Halířová Eva             BOR6654   OK Jiskra Nový Bor       21:48   + 8:07 
 32. Lesáková Věra            TJN7152   OOB TJ Tatran Jablonec   22:15   + 8:34 
 33. Douchová Jaroslava       SNA7155   TJ START Náchod          24:18   + 10:37
 34. Licková Dana             LTU7350   OOB TJ Lokomotiva Trutn  24:44   + 11:03
 35. Nováková Martina         PDY7350   Běhej Poděbrady          26:10   + 12:29
     Chaloupská Pavlína       PHK7051   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Šabatová Jana            SRK6853   SOOB Spartak Rychnov n.   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

D55 1.80 km, 2 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Bochenková Jana          DOR6150   OK Dobříš                14:54          
  2. Zuzánková Růžena         TJN6051   OOB TJ Tatran Jablonec   15:02   + 0:08 
  3. Šedivá Miroslava         EKP5750   VŠTJ Ekonom Praha        15:32   + 0:38 
  4. Víchová Ladislava        LPU5851   OK Lokomotiva Pardubice  15:57   + 1:03 
  5. Mrázková Ivana           DKP5650   Oddíl OB Kotlářka        17:03   + 2:09 
  6. Hušková Eva              NPA5754   SK LOB Nová Paka         17:05   + 2:11 
  7. Hanušová Jitka           LTU6352   OOB TJ Lokomotiva Trutn  17:07   + 2:13 
  8. Kábrtová Iva             PEN6350   OK RECO Sport            17:10   + 2:16 
  9. Novotná Jiřina           LPU5654   OK Lokomotiva Pardubice  18:01   + 3:07 
 10. Tvrdková Eva             TUR5151   OOB TJ Turnov            19:07   + 4:13 
 11. Kalibánová Jiřina        NPA5351   SK LOB Nová Paka         19:33   + 4:39 
 12. Křížová Zdenka           PZR5051   UNITOP SKP Žďár nad Sáz  20:22   + 5:28 
 13. Malačková Jana           DKP6150   Oddíl OB Kotlářka        21:31   + 6:37 
 14. Nováková Jana            NPA5552   SK LOB Nová Paka         24:10   + 9:16 
 15. Svobodová Hana           SMB5951   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  24:57   + 10:03
 16. Bednaříková Olga Marie   VLI5151   Slavia Liberec orientee  31:33   + 16:39
--------------------------------------------------------------------------------

H10 1.50 km, 2 m, 12 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Světnický Antonín        STE0800   SK SKI-OB Šternberk      11:48          
  2. Junek Matouš             STH0801   SK Studenec              12:55   + 1:07 
  3. Šimerka Ondřej           PGP0800   SK Praga                 13:13   + 1:25 
  4. Doucha Tomáš             SNA0801   TJ START Náchod          14:04   + 2:16 
  5. Hladký Radovan           KOR0900   OB DDM Kostelec nad Orl  15:05   + 3:17 
  6. Pavlík Vojtěch           PDY0801   Běhej Poděbrady          16:50   + 5:02 
  7. Lesák Marek              TJN0811   OOB TJ Tatran Jablonec   19:30   + 7:42 
  8. Habán Eduard             VLI0800   Slavia Liberec orientee  22:37   + 10:49
  9. Junek Šimon              STH1001   SK Studenec              26:51   + 15:03
 10. Vřešťál František        TUR0906   OOB TJ Turnov            27:51   + 16:03
 11. Šebelka Jakub            VLI1002   Slavia Liberec orientee  31:25   + 19:37
 12. Baldrian Josef           VSP1100   USK Praha                31:32   + 19:44
 13. Kutlvašr Vladimír        VRL1002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  34:52   + 23:04
 14. Kantůrek Tomáš           DLP0902   OOB TJ Dukla Praha       40:18   + 28:30
     Pavelec Michal           NPA0801   SK LOB Nová Paka          DISK          
     Řehák Jan                SJC       Sportcentrum Jičín        DISK          
     Hála Tomáš               PDY0900   Běhej Poděbrady           DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H12 1.90 km, 2 m, 16 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hanuš Filip              VRL0604   OOS TJ Spartak Vrchlabí  13:20          
  2. Kopecký Matyáš           SJC0702   Sportcentrum Jičín       14:19   + 0:59 
  3. Ticháček Jakub           SJC0704   Sportcentrum Jičín       15:14   + 1:54 
  4. Dlabola Jakub            SJC0602   Sportcentrum Jičín       16:53   + 3:33 
  5. Horák Martin             VSP0601   USK Praha                17:28   + 4:08 
  6. Kalous Tomáš             EKP0601   VŠTJ Ekonom Praha        19:32   + 6:12 
  7. Vlach František          SJC0603   Sportcentrum Jičín       19:46   + 6:26 
  8. Rachůnek Stanislav       SJI0602   OK Jihlava               20:09   + 6:49 
  9. Hladký Matěj             KOR0700   OB DDM Kostelec nad Orl  20:15   + 6:55 
 10. Termer Štěpán            LTU0800   OOB TJ Lokomotiva Trutn  20:33   + 7:13 
 11. Mencl Josef              VSP0602   USK Praha                20:34   + 7:14 
 12. Svoboda Filip            DKP0719   Oddíl OB Kotlářka        24:06   + 10:46
 13. Vřešťál Antonín          TUR0604   OOB TJ Turnov            24:23   + 11:03
 14. Pohl Lukáš               TAP0703   KOB Tretra Praha         25:57   + 12:37
 15. Horák Filip              PHK0701   OK 99 Hradec Králové     26:38   + 13:18
 16. Chmelík Štěpán           DOR0703   OK Dobříš                41:44   + 28:24
 17. Nedoma Edgar             PDY0703   Běhej Poděbrady          68:39   + 55:19
     Vaníček Jan              SJC0705   Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H14 1.90 km, 2 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Haas Filip               LPU0401   OK Lokomotiva Pardubice  11:20          
  2. Tzplt Tomáš              NPA0406   SK LOB Nová Paka         12:10   + 0:50 
  3. Čivrný Jan               VRL0501   OOS TJ Spartak Vrchlabí  12:17   + 0:57 
  4. Kolář Šimon              SHK0405   OK Slavia Hradec Králov  12:18   + 0:58 
  5. Melišík Jan              TAP0502   KOB Tretra Praha         12:39   + 1:19 
  6. Novák Stanislav          NPA0404   SK LOB Nová Paka         12:56   + 1:36 
  7. Janků Štěpán             SJC0501   Sportcentrum Jičín       13:03   + 1:43 
  8. Baldrian Tomáš           VSP0405   USK Praha                13:13   + 1:53 
  9. Petrilák Matouš          DOR0409   OK Dobříš                13:20   + 2:00 
 10. Dohnálek Tomáš           SHK0403   OK Slavia Hradec Králov  13:43   + 2:23 
 11. Antonowicz Jan           STE0503   SK SKI-OB Šternberk      14:00   + 2:40 
 12. Pavelec Matěj            NPA0501   SK LOB Nová Paka         14:37   + 3:17 
 13. Jíra Filip               ROZ0500   OK Roztoky               14:47   + 3:27 
 14. Fajfer Filip             NPA0401   SK LOB Nová Paka         14:56   + 3:36 
 15. Nejezchleb Vojtěch       TUR0503   OOB TJ Turnov            15:12   + 3:52 
 16. Doucha Martin            SNA0501   TJ START Náchod          15:27   + 4:07 
 17. Smolka Jakub             TAP0500   KOB Tretra Praha         15:36   + 4:16 
 18. Hřivna Ondřej            PGP0505   SK Praga                 17:15   + 5:55 
 19. Pavlík Mojmír            PDY0403   Běhej Poděbrady          24:10   + 12:50
     Choutka Matěj            NPA0402   SK LOB Nová Paka          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H16A 2.10 km, 2 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rücker Jan               HOR0201   TJ Jiskra Hořice         12:24          
  2. Richtr Lukáš             VPM0204   KOS Slavia Plzeň         12:25   + 0:01 
  3. Mareček Šimon            OSN0201   SK Orientační sporty No  12:31   + 0:07 
  4. Mayer Šimon              KSH0202   OB Kašperské Hory        12:39   + 0:15 
  5. Štregl Matyáš            VRL0301   OOS TJ Spartak Vrchlabí  12:50   + 0:26 
  6. Nechanický Jan           OSN0200   SK Orientační sporty No  12:54   + 0:30 
  7. Lukašák Šimon            STE0202   SK SKI-OB Šternberk      13:09   + 0:45 
  8. Světnický František      STE0204   SK SKI-OB Šternberk      13:10   + 0:46 
  9. Synek Petr               DOK0200   OK Doksy                 13:11   + 0:47 
 10. Šimša Martin             PGP0309   SK Praga                 13:12   + 0:48 
 11. Doležal Matyáš           STE0208   SK SKI-OB Šternberk      13:15   + 0:51 
 12. Malačka Milan            DKP0210   Oddíl OB Kotlářka        13:18   + 0:54 
 13. Melišík Martin           TAP0200   KOB Tretra Praha         13:19   + 0:55 
 14. Šubrt Matěj              DKP0205   Oddíl OB Kotlářka        13:34   + 1:10 
 14. Waněk Hubert             LPU0309   OK Lokomotiva Pardubice  13:34   + 1:10 
 16. Čech Vít                 AOP0302   Orientační Běh Opava     13:36   + 1:12 
 17. Haltof Marek             TRI0200   TJ TŽ Třinec             13:41   + 1:17 
 17. Svoboda Radek            STE0207   SK SKI-OB Šternberk      13:41   + 1:17 
 19. Chaloupský Jakub         PHK0302   OK 99 Hradec Králové     13:42   + 1:18 
 19. Milán Jakub              TBM0411   KOS TJ Tesla Brno        13:42   + 1:18 
 19. Kostka Jiří              AOP0201   Orientační Běh Opava     13:42   + 1:18 
 22. Rusin Vojtěch            LPU0321   OK Lokomotiva Pardubice  13:44   + 1:20 
 23. Hájek Kryštof            TUR0212   OOB TJ Turnov            13:45   + 1:21 
 23. Šauli Filip              VPM0301   KOS Slavia Plzeň         13:45   + 1:21 
 25. Kožina Štěpán            PGP0300   SK Praga                 13:46   + 1:22 
 26. Pipek Ondřej             LPU0203   OK Lokomotiva Pardubice  13:52   + 1:28 
 27. Tkáč Matěj               TJN0401   OOB TJ Tatran Jablonec   13:55   + 1:31 
 28. Coufal Jáchym            ZBM0200   SK Žabovřesky Brno       13:59   + 1:35 
 29. Vitebský Lukáš           TJN0302   OOB TJ Tatran Jablonec   14:02   + 1:38 
 30. Škvor Adam               KAM0202   OK Kamenice              14:09   + 1:45 
 31. Link Lukáš               STH0205   SK Studenec              14:10   + 1:46 
 32. Valík Adam               AOP0301   Orientační Běh Opava     14:12   + 1:48 
 33. Matuš Vít                VRB0202   Sportovní klub ve Vrbně  14:14   + 1:50 
 34. Vlastník Matouš          JIL0201   OK Jilemnice             14:16   + 1:52 
 35. Švarc Antonín            DKP0203   Oddíl OB Kotlářka        14:27   + 2:03 
 36. Tokár Radim              VPM0300   KOS Slavia Plzeň         14:41   + 2:17 
 36. Hojný Jáchym             SJH0301   SJH Jindřichův Hradec    14:41   + 2:17 
 38. Kolář Matyáš             PGP0304   SK Praga                 14:43   + 2:19 
 39. Spěváček Vojtěch         VPM0205   KOS Slavia Plzeň         14:44   + 2:20 
 40. Hecl František           KSU0201   Klub vytrvalostních spo  14:48   + 2:24 
 40. Bialožyt Marek           TRI0301   TJ TŽ Třinec             14:48   + 2:24 
 40. Štefan Vít               STH0202   SK Studenec              14:48   + 2:24 
 43. Gajda Martin             KAM0405   OK Kamenice              15:05   + 2:41 
 43. Škácha Vít               KAM0309   OK Kamenice              15:05   + 2:41 
 45. Janas Petr               PGP0200   SK Praga                 15:10   + 2:46 
 46. Procinger Jakub          VRL0305   OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:16   + 2:52 
 47. Fábera David             SHK0305   OK Slavia Hradec Králov  15:19   + 2:55 
 48. Kučera Jáchym            DOR0301   OK Dobříš                15:23   + 2:59 
 49. Lesák Ondřej             TJN0306   OOB TJ Tatran Jablonec   15:26   + 3:02 
 50. Urbánek Adam             ZBM0302   SK Žabovřesky Brno       15:28   + 3:04 
 51. Hřivna Jakub             PGP0305   SK Praga                 15:48   + 3:24 
 52. Dejnožka Vojtěch         TJN0300   OOB TJ Tatran Jablonec   15:57   + 3:33 
 53. Kovářík Tomáš            KAM0300   OK Kamenice              15:59   + 3:35 
 54. Kurz Šimon               VPM0208   KOS Slavia Plzeň         16:35   + 4:11 
 55. Hankovec Hugo            KAM0201   OK Kamenice              17:24   + 5:00 
     Peterka Jakub            LLI0404   TJ Loko Liberec           DISK          
     Ouška Filip              DOR0304   OK Dobříš                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H18A 2.10 km, 2 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Filipek Sebastian        TRI0002   TJ TŽ Třinec             11:46          
  2. Bořánek Michal           SSU0007   SK Severka Šumperk       11:47   + 0:01 
  3. Jirka Mikuláš            STE0000   SK SKI-OB Šternberk      12:12   + 0:26 
  4. Roudný Martin            LPU0002   OK Lokomotiva Pardubice  12:16   + 0:30 
  5. Rusin Jan                LPU0008   OK Lokomotiva Pardubice  12:27   + 0:41 
  6. Volák Ondřej             LPU0010   OK Lokomotiva Pardubice  12:30   + 0:44 
  7. Janovský Tomáš           PGP0101   SK Praga                 12:41   + 0:55 
  8. Melichar Petr            LLI0001   TJ Loko Liberec          12:42   + 0:56 
  9. Budský Ondřej            TJN0105   OOB TJ Tatran Jablonec   12:44   + 0:58 
 10. Pavlovec Dan             BOR0001   OK Jiskra Nový Bor       12:45   + 0:59 
 11. Gajda Jan                KAM0105   OK Kamenice              12:46   + 1:00 
 12. Paleček Ondřej           LPU0105   OK Lokomotiva Pardubice  12:54   + 1:08 
 13. Měšťan Ondřej            TAP0100   KOB Tretra Praha         12:57   + 1:11 
 14. Nagy Josef               TJN0006   OOB TJ Tatran Jablonec   13:02   + 1:16 
 15. Tichý Radomír            SHK0000   OK Slavia Hradec Králov  13:09   + 1:23 
 16. Janda Ondřej             DOR0100   OK Dobříš                13:15   + 1:29 
 17. Švadlena Michal          CHC0101   K.O.B. Choceň            13:18   + 1:32 
 18. Kligl Radim              TBM0103   KOS TJ Tesla Brno        13:20   + 1:34 
 19. Adámek Filip             ABM0101   KOB ALFA Brno            13:22   + 1:36 
 20. Milán Tomáš              ZBM0111   SK Žabovřesky Brno       13:34   + 1:48 
 21. Gryc Vojtěch             TBM0106   KOS TJ Tesla Brno        13:35   + 1:49 
 22. Šafka Sebastian          KAM0101   OK Kamenice              13:36   + 1:50 
 23. Synek Antonín            DOK0001   OK Doksy                 13:40   + 1:54 
 24. Roudný Václav            LPU0001   OK Lokomotiva Pardubice  13:47   + 2:01 
 25. Gottstein Jonáš          JIL0107   OK Jilemnice             13:52   + 2:06 
 25. Panovec Kryštof          LCE0011   OOB TJ Slovan Luhačovic  13:52   + 2:06 
 27. Siegl Matyáš             PGP0104   SK Praga                 13:54   + 2:08 
 28. Šafář Martin             KSU0105   Klub vytrvalostních spo  13:55   + 2:09 
 29. Bílý Jakub               LTP0104   OOB TJ Lokomotiva Tepli  14:00   + 2:14 
 30. Novák Přemysl            DKP0107   Oddíl OB Kotlářka        14:15   + 2:29 
 31. Kovařík Martin           TRI0101   TJ TŽ Třinec             14:17   + 2:31 
 32. Samek Tomáš              PHK0001   OK 99 Hradec Králové     14:24   + 2:38 
 33. Matoušek Matěj           KSU0005   Klub vytrvalostních spo  14:51   + 3:05 
 34. Klaška Martin            DKP0100   Oddíl OB Kotlářka        14:53   + 3:07 
 35. Galbavý Matěj            PHK0007   OK 99 Hradec Králové     15:03   + 3:17 
 36. Tuharský Erik            TRI0100   TJ TŽ Třinec             15:11   + 3:25 
 37. Dostál Jakub             VRL0104   OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:28   + 3:42 
 38. Mühlbach Aleš            STH0104   SK Studenec              15:31   + 3:45 
 39. Koditek Jonáš            KUO0101   KOB Ústí nad Orlicí      15:39   + 3:53 
 40. Víšek Martin             KAM0102   OK Kamenice              15:57   + 4:11 
 41. Bek Jiří                 CHA0103   OK Chrastava             16:02   + 4:16 
 42. Rajnoha David            TBM0003   KOS TJ Tesla Brno        16:15   + 4:29 
 43. Ježek Jakub              JIL0104   OK Jilemnice             16:44   + 4:58 
 44. Zabořil Vojtěch          TUR0110   OOB TJ Turnov            16:55   + 5:09 
 45. Tachezy Jan              DOR0102   OK Dobříš                17:03   + 5:17 
 46. Neumann David            STE0101   SK SKI-OB Šternberk      17:59   + 6:13 
     Mareš Vít                BOR0000   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
  MS Zalaba Tomáš             SJC0101   Sportcentrum Jičín       12:38   + 0:52 
--------------------------------------------------------------------------------

H20A 2.10 km, 2 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Horčička Vít             STE9919   SK SKI-OB Šternberk      12:29          
  2. Křivda Tomáš             CHC9901   K.O.B. Choceň            13:06   + 0:37 
  3. Koštejn Vít              DOK9800   OK Doksy                 13:20   + 0:51 
  4. Vystavěl Ondřej          JPV9807   Oddíl OS SK Prostějov    13:47   + 1:18 
  5. Chvátil Šimon            PHK9908   OK 99 Hradec Králové     14:18   + 1:49 
  6. Thoř Tomáš               TUR9904   OOB TJ Turnov            14:59   + 2:30 
  7. Novotný Marek            TJN9901   OOB TJ Tatran Jablonec   15:24   + 2:55 
  8. Kavalír Jáchym           PHK9901   OK 99 Hradec Králové     15:27   + 2:58 
  9. Starý Ondra              PHK9813   OK 99 Hradec Králové     15:37   + 3:08 
 10. Müller Jonáš             KSU9906   Klub vytrvalostních spo  15:45   + 3:16 
 11. Mossakowski Wojciech     LCE9806   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:58   + 3:29 
 12. Jílek Ondřej             KSU9908   Klub vytrvalostních spo  16:16   + 3:47 
 13. Šabata Milan             SRK9904   SOOB Spartak Rychnov n.  16:41   + 4:12 
 14. Cienciala Jan            TRI9801   TJ TŽ Třinec             16:59   + 4:30 
 15. Šklíba Michal            SRK9900   SOOB Spartak Rychnov n.  17:28   + 4:59 
 16. Florián Vojtěch          ABM9901   KOB ALFA Brno            17:41   + 5:12 
 17. Michek David             TJN9802   OOB TJ Tatran Jablonec   17:44   + 5:15 
 18. Urbaniak Jerzy           LCE9808   OOB TJ Slovan Luhačovic  17:47   + 5:18 
 19. Škvor Ota                KAM9900   OK Kamenice              18:11   + 5:42 
 20. Král Jan                 ZBM9904   SK Žabovřesky Brno       18:53   + 6:24 
 21. Šabata Radek             SRK0202   SOOB Spartak Rychnov n.  22:45   + 10:16
     Jíra Tomáš               KAM9802   OK Kamenice               DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21E 2.50 km, 3 m, 25 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Král Vojtěch             SSU8841   SK Severka Šumperk       13:48          
  2. Nykodým Miloš            ZBM9005   SK Žabovřesky Brno       13:53   + 0:05 
  3. Parfianowicz Piotr       LCE9401   OOB TJ Slovan Luhačovic  14:20   + 0:32 
  4. Sýkora Vojtěch           LCE9801   OOB TJ Slovan Luhačovic  14:23   + 0:35 
  5. Kubelka Tomáš            LPU9307   OK Lokomotiva Pardubice  14:26   + 0:38 
  5. Minář Marek              ASU9444   Magnus Orienteering      14:26   + 0:38 
  7. Procházka Jan            PGP8407   SK Praga                 14:29   + 0:41 
  8. Vandas Daniel            PHK9805   OK 99 Hradec Králové     14:34   + 0:46 
  9. Kubát Pavel              PHK9101   OK 99 Hradec Králové     15:01   + 1:13 
 10. Hájek Daniel             ZBM8919   SK Žabovřesky Brno       15:04   + 1:16 
 11. Zbranek Roman            TZL8808   SKOB Zlín                15:16   + 1:28 
 12. Zimmermann Štěpán        ZBM9101   SK Žabovřesky Brno       15:28   + 1:40 
 13. Chromý Adam              TBM8841   KOS TJ Tesla Brno        15:30   + 1:42 
 14. Horvát Petr              ASU9447   Magnus Orienteering      15:32   + 1:44 
 15. Brlica Pavel             ZBM9302   SK Žabovřesky Brno       15:33   + 1:45 
 16. Landovský Tomáš          PGP9103   SK Praga                 15:35   + 1:47 
 17. Kettner Vojtěch          KAM9601   OK Kamenice              15:37   + 1:49 
 18. Mudrák Štěpán            LCE9601   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:38   + 1:50 
 19. Navrátil Šimon           PGP9702   SK Praga                 15:40   + 1:52 
 20. Flašar Jan               PGP8610   SK Praga                 15:54   + 2:06 
 21. Kantor Ondřej            TRI9103   TJ TŽ Třinec             16:08   + 2:20 
 22. Kamenický Matěj          LPU9036   OK Lokomotiva Pardubice  16:11   + 2:23 
 23. Hradec Pavel             TUR8801   OOB TJ Turnov            16:12   + 2:24 
 24. Semík Ondřej             KAM9401   OK Kamenice              16:16   + 2:28 
 25. Čermák Jan               LPU9301   OK Lokomotiva Pardubice  16:19   + 2:31 
 26. Döllgast Moritz          TUR9504   OOB TJ Turnov            16:21   + 2:33 
 27. Grundmann Jan            LPU9410   OK Lokomotiva Pardubice  16:33   + 2:45 
 28. Poklop Martin            SSU8802   SK Severka Šumperk       16:34   + 2:46 
 28. Valeš Jiří               LPM9502   OK Lokomotiva Plzeň      16:34   + 2:46 
 30. Dragowski Kuba           TUR9003   OOB TJ Turnov            16:46   + 2:58 
 31. Luštický Martin          TUR8700   OOB TJ Turnov            16:47   + 2:59 
 32. Schuster Marek           SSU9303   SK Severka Šumperk       16:55   + 3:07 
 33. Mokrý Stanislav          ZBM9202   SK Žabovřesky Brno       17:07   + 3:19 
 34. Procházka David          LPU9113   OK Lokomotiva Pardubice  17:10   + 3:22 
 35. Dlabaja Tomáš            TUR8303   OOB TJ Turnov            17:11   + 3:23 
 36. Dlabaja Štěpán           TZL8508   SKOB Zlín                17:29   + 3:41 
 37. Vavrys Johan             LCE9302   OOB TJ Slovan Luhačovic  17:48   + 4:00 
 38. Makovský Jakub           TAP8511   KOB Tretra Praha         17:54   + 4:06 
     Kettner Lukáš            KAM9403   OK Kamenice               DISK          
     Škoda Jakub              VLI8800   Slavia Liberec orientee   DISK          
     Glonek Jakub             AOP9602   Orientační Běh Opava      DISK          
  MS Chloupek Adam            ZBM9300   SK Žabovřesky Brno       15:33   + 1:45 
--------------------------------------------------------------------------------

H21A 2.30 km, 2 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Semrád Ladislav          CHC9701   K.O.B. Choceň            12:54          
  2. Hovorka Lukáš            LPU9001   OK Lokomotiva Pardubice  13:21   + 0:27 
  3. Hruška Jakub             ZBM9515   SK Žabovřesky Brno       13:23   + 0:29 
  4. Remeš Petr               SHK9403   OK Slavia Hradec Králov  13:24   + 0:30 
  5. Ondráček Radim           EKP7414   VŠTJ Ekonom Praha        13:28   + 0:34 
  6. Losman Petr              PHK7901   OK 99 Hradec Králové     13:37   + 0:43 
  7. Kamenický Jeroným        OSN9549   SK Orientační sporty No  13:42   + 0:48 
  8. Červinka Jan             OKP8901   SK OK 24 Praha           13:45   + 0:51 
  9. Landovský Jakub          PGP9601   SK Praga                 13:46   + 0:52 
 10. Kelbl Vladimír           ZBM9711   SK Žabovřesky Brno       13:51   + 0:57 
 11. Zháňal Jan               ZBM8721   SK Žabovřesky Brno       14:02   + 1:08 
 12. Netuka Vojtěch           SHK9701   OK Slavia Hradec Králov  14:06   + 1:12 
 13. Zakouřil Vít             TUR9301   OOB TJ Turnov            14:10   + 1:16 
 14. Zvěřina Petr             LPU8208   OK Lokomotiva Pardubice  14:12   + 1:18 
 14. Skoupý Jan               STE9411   SK SKI-OB Šternberk      14:12   + 1:18 
 16. Argaláš Michal           TRI9301   TJ TŽ Třinec             14:13   + 1:19 
 16. Švirák Ondřej            ZBM9103   SK Žabovřesky Brno       14:13   + 1:19 
 18. Zimmermann Jakub         KON8911   KOB Konice               14:16   + 1:22 
 18. Pátek Michal             CHC8603   K.O.B. Choceň            14:16   + 1:22 
 20. Pidrman Milan            EKP8310   VŠTJ Ekonom Praha        14:19   + 1:25 
 21. Hledík Jakub             CHT9501   OOB SK Chrast            14:20   + 1:26 
 22. Burda Matěj              BOR9608   OK Jiskra Nový Bor       14:22   + 1:28 
 22. Zelenka Tomáš            PHK9001   OK 99 Hradec Králové     14:22   + 1:28 
 24. Panchártek Jan           PHK8802   OK 99 Hradec Králové     14:25   + 1:31 
 25. Bravený Vít              ZBM9102   SK Žabovřesky Brno       14:29   + 1:35 
 26. Jílek Jakub              KSU9202   Klub vytrvalostních spo  14:36   + 1:42 
 27. Zajíc Vítězslav          TAP8610   KOB Tretra Praha         14:37   + 1:43 
 28. Horyna Roman             LCE7602   OOB TJ Slovan Luhačovic  14:43   + 1:49 
 28. Šmelík Martin            KAM9604   OK Kamenice              14:43   + 1:49 
 30. Wolf Filip               TUR9701   OOB TJ Turnov            14:48   + 1:54 
 31. Janovský Tomáš           PGP6401   SK Praga                 14:51   + 1:57 
 32. Kořínek Tomáš            BOR9007   OK Jiskra Nový Bor       14:54   + 2:00 
 33. Zelinka Jiří             MBM8740   O-mikron                 14:58   + 2:04 
 34. Kos Tomáš                LPU9303   OK Lokomotiva Pardubice  14:59   + 2:05 
 34. Holas Ondřej             TUR8501   OOB TJ Turnov            14:59   + 2:05 
 36. Kolín Jan                DKP7701   Oddíl OB Kotlářka        15:03   + 2:09 
 37. Habán Ivo                VLI7707   Slavia Liberec orientee  15:04   + 2:10 
 38. Novák Daniel             DOK8700   OK Doksy                 15:05   + 2:11 
 39. Illner Vojtěch           DKP9600   Oddíl OB Kotlářka        15:08   + 2:14 
 39. Justa Pavel              PHK8701   OK 99 Hradec Králové     15:08   + 2:14 
 39. Váňa Martin              TUR8401   OOB TJ Turnov            15:08   + 2:14 
 42. Fiala Jan                BBM7205   BETA URSUS Orienteering  15:13   + 2:19 
 43. Vlášek Jakub             TAP9702   KOB Tretra Praha         15:14   + 2:20 
 44. Klaška Pavel             DKP9301   Oddíl OB Kotlářka        15:16   + 2:22 
 45. Drahoňovský Aleš         TUR7201   OOB TJ Turnov            15:26   + 2:32 
 46. Šabatka Zdeněk           PHK8900   OK 99 Hradec Králové     15:28   + 2:34 
 47. Novotný Ondřej           ABM9211   KOB ALFA Brno            15:36   + 2:42 
 48. Hepner David             SHK7601   OK Slavia Hradec Králov  15:39   + 2:45 
 49. Švadlena Pavel           CHC7502   K.O.B. Choceň            15:50   + 2:56 
 50. Přikryl Petr             ZBM6708   SK Žabovřesky Brno       15:55   + 3:01 
 51. Strachota Petr           TJN8700   OOB TJ Tatran Jablonec   15:58   + 3:04 
 52. Hájek Adam               KAM9202   OK Kamenice              16:01   + 3:07 
 53. Fišer Jiří               SLP8503   OOB Slavia Praha         16:15   + 3:21 
 54. Pavlovec Jan             BOR9503   OK Jiskra Nový Bor       16:19   + 3:25 
 55. Janda Martin             DOB8002   KOB Dobruška             16:26   + 3:32 
 56. Pokorný David            SRK9701   SOOB Spartak Rychnov n.  16:27   + 3:33 
 57. Henek Michal             RBK8605   SK Radioklub Blansko     16:28   + 3:34 
 58. Mazal Zdeněk             VBM8103   VSK Mendelu Brno         16:35   + 3:41 
 59. Kořínek Jindřich         TUR8406   OOB TJ Turnov            17:07   + 4:13 
 60. Peterka Vojtěch          LLI7502   TJ Loko Liberec          17:36   + 4:42 
 61. Čechlovský Jan           CHA9300   OK Chrastava             18:23   + 5:29 
     Grundman Vojtěch         CHC8801   K.O.B. Choceň             DISK          
     Doležel Ondřej           STE9202   SK SKI-OB Šternberk       DISK          
     Balcar Aleš              PHK8602   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Navrátil Boris           KAM9203   OK Kamenice               DISK          
     Křivda Martin            CHC9501   K.O.B. Choceň             DISK          
     Novák Jiří               NPA7502   SK LOB Nová Paka          DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H21C 2.10 km, 2 m, 18 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonáš Martin             PGP9606   SK Praga                 11:38          
  2. Tomeš Jaroslav           DKP8109   Oddíl OB Kotlářka        11:42   + 0:04 
  3. Bravený Adam             VBM8801   VSK Mendelu Brno         12:06   + 0:28 
  4. Ransdorf Jakub           TAP9805   KOB Tretra Praha         12:11   + 0:33 
  5. Fodor Petr               TUR8103   OOB TJ Turnov            12:25   + 0:47 
  6. Kalina Miroslav          SPC8211   SPORTICUS team           12:30   + 0:52 
  7. Arnošt Kamil             VSP7301   USK Praha                12:33   + 0:55 
  8. Doucha Jiří              SNA7105   TJ START Náchod          12:36   + 0:58 
  9. Hošek Radim              DOB8737   KOB Dobruška             12:37   + 0:59 
 10. Černý Ondřej             EKP8511   VŠTJ Ekonom Praha        12:44   + 1:06 
 11. Hrdinka Daniel           VRL9701   OOS TJ Spartak Vrchlabí  12:46   + 1:08 
 12. Žanda Jan                CTB9901   SK OB Chotěboř           12:48   + 1:10 
 13. Finstrle Luděk           ZBM7902   SK Žabovřesky Brno       12:49   + 1:11 
 14. Zřídkaveselý Libor       ZBM7207   SK Žabovřesky Brno       12:53   + 1:15 
 15. Buk Petr                 ROU0001   SKOB Roudnice nad Labem  12:54   + 1:16 
 16. Fiala Petr               LPU8701   OK Lokomotiva Pardubice  12:57   + 1:19 
 17. Kalous Vladislav         EKP7702   VŠTJ Ekonom Praha        13:00   + 1:22 
 18. Mokrý Ondřej             ABM9410   KOB ALFA Brno            13:05   + 1:27 
 19. Karvánek Matouš          BOR9006   OK Jiskra Nový Bor       13:11   + 1:33 
 20. Panovec Jan              VIC8931   OB Vizovice              13:17   + 1:39 
 21. Škvor Martin             KAM6700   OK Kamenice              13:23   + 1:45 
 22. Pustai David             TJN9301   OOB TJ Tatran Jablonec   13:26   + 1:48 
 23. Šimík Daniel             ROZ6900   OK Roztoky               13:33   + 1:55 
 24. Třebický Vladimír        DKP8404   Oddíl OB Kotlářka        13:35   + 1:57 
 25. Zrník Tomáš              OSN7118   SK Orientační sporty No  13:40   + 2:02 
 25. Vondra Jiří              FSP7600   VSK ČVUT Fakulta Staveb  13:40   + 2:02 
 27. Antoš Filip              NPA8001   SK LOB Nová Paka         13:43   + 2:05 
 28. Otrusina Jan             ABM9210   KOB ALFA Brno            13:47   + 2:09 
 29. Lounek Jakub             PDY8200   Běhej Poděbrady          13:50   + 2:12 
 30. Buk Jindřich             ROU9303   SKOB Roudnice nad Labem  13:51   + 2:13 
 31. Sabol Josef              CTB9902   SK OB Chotěboř           13:52   + 2:14 
 32. Martan Jiří              VLI7300   Slavia Liberec orientee  13:55   + 2:17 
 33. Daněk Vojtěch            ROZ9100   OK Roztoky               13:58   + 2:20 
 34. Synek Antonín            DOK7800   OK Doksy                 14:03   + 2:25 
 35. Klomínský Václav         KPY8700   SOOB TJ Sokol Kralupy n  14:04   + 2:26 
 36. Hnízdil Jan              KAS7100   KOB Kamenický Šenov      14:08   + 2:30 
 37. Werner Michal            PGP9705   SK Praga                 14:10   + 2:32 
 37. Deml Tomáš               LPU9502   OK Lokomotiva Pardubice  14:10   + 2:32 
 39. Janas Petr               PGP7106   SK Praga                 14:14   + 2:36 
 40. Černý Martin             TAP8902   KOB Tretra Praha         14:17   + 2:39 
 41. Haas Karel               LPU7304   OK Lokomotiva Pardubice  14:19   + 2:41 
 42. Šmaus Jan                TJN9700   OOB TJ Tatran Jablonec   14:30   + 2:52 
 43. Koucký Roman             EKP6301   VŠTJ Ekonom Praha        14:35   + 2:57 
 44. Žák Jan                  LPU9802   OK Lokomotiva Pardubice  14:39   + 3:01 
 45. Antonowicz Jerzy         STE6800   SK SKI-OB Šternberk      14:44   + 3:06 
 46. Besta Lukáš              KNC8101   Sokol Kostelec n. Č. l.  14:46   + 3:08 
 47. Rýdl Jiří                TJN7000   OOB TJ Tatran Jablonec   14:51   + 3:13 
 48. Skyva Petr               STE6501   SK SKI-OB Šternberk      14:52   + 3:14 
 49. Kondrát Martin           PGP6501   SK Praga                 15:00   + 3:22 
 50. Pauschek Karel           4JC8500   nereg                    15:05   + 3:27 
 51. Szenczi Gabriel          VLI8700   Slavia Liberec orientee  15:21   + 3:43 
 52. Mikan Albert             EKP8606   VŠTJ Ekonom Praha        15:23   + 3:45 
 53. Bořánek Petr             VSP7000   USK Praha                15:26   + 3:48 
 54. Koucký Martin            EKP9700   VŠTJ Ekonom Praha        15:40   + 4:02 
 55. Sýkora Bohumil           CHC8601   K.O.B. Choceň            15:41   + 4:03 
 56. Šedivý Jiří              EKP5500   VŠTJ Ekonom Praha        15:47   + 4:09 
 57. Preininger Luděk         DOB8001   KOB Dobruška             15:54   + 4:16 
 58. Kunz Martin              BBM7101   BETA URSUS Orienteering  16:12   + 4:34 
 59. Bednařík Aleš            VLI7309   Slavia Liberec orientee  16:37   + 4:59 
 60. Zieba Jakub              NEK9800   Nejdek Orienteering      16:54   + 5:16 
 61. Hošek Ladislav           SCP6001   OK Sparta Praha          16:57   + 5:19 
 62. Cupák Jiří               VRL7201   OOS TJ Spartak Vrchlabí  17:20   + 5:42 
 63. Dvořák Miloš             BBM7300   BETA URSUS Orienteering  17:40   + 6:02 
 64. Koč Zdeněk               MKP4700   SK GORDIC Praha Kačerov  19:16   + 7:38 
 65. Llobet Adria             8DC9300   DOBneregistrovani        20:56   + 9:18 
--------------------------------------------------------------------------------

H35 2.30 km, 2 m, 21 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Weiner Jakub             SHK7911   OK Slavia Hradec Králov  15:19          
  2. Pohl Zdeněk              TAP7606   KOB Tretra Praha         15:59   + 0:40 
  3. Pachner Pavel            CHA7501   OK Chrastava             16:28   + 1:09 
  4. Koblížek Kamil           KUO8001   KOB Ústí nad Orlicí      16:29   + 1:10 
  5. Junek Petr               STH7801   SK Studenec              16:43   + 1:24 
  6. Hanovec Petr             VLI7101   Slavia Liberec orientee  16:44   + 1:25 
  7. Hladký Viktor            VAM8201   OOB Vamberk              17:03   + 1:44 
  8. Fukátko Jan              LPU8105   OK Lokomotiva Pardubice  17:08   + 1:49 
  9. Siegl Roman              MFP6700   Matfyz Praha             17:35   + 2:16 
 10. Ledinský Martin          DKP7901   Oddíl OB Kotlářka        17:48   + 2:29 
 11. Bubela Tomáš             ASU8101   Magnus Orienteering      17:54   + 2:35 
 12. Hecl Miloš               KSU7601   Klub vytrvalostních spo  18:03   + 2:44 
 13. Šindelka Antonín         DLP7200   OOB TJ Dukla Praha       18:17   + 2:58 
 14. Svoboda Jiří             ROZ7500   OK Roztoky               18:24   + 3:05 
 15. Chabiera Tomasz          4HP7600   UNTS Warszawa            18:32   + 3:13 
 16. Kvapil Petr              TUV7402   SOK TJ Turnov            18:37   + 3:18 
 17. Hřivna Štěpán            PGP7507   SK Praga                 19:08   + 3:49 
 18. Slabý Jan                ZHR7900   TJ Zhoř                  19:15   + 3:56 
 19. Kolář Tomáš              SLA7103   SKOB Slaný               19:17   + 3:58 
 20. Kinšt David              SJH7901   SJH Jindřichův Hradec    19:25   + 4:06 
 21. Kutlvašr Ruda            VRL7601   OOS TJ Spartak Vrchlabí  19:51   + 4:32 
 22. Severýn Otto             VLI7402   Slavia Liberec orientee  21:58   + 6:39 
 23. Chmelík Petr             DOR8100   OK Dobříš                23:46   + 8:27 
 24. Hanuš Vladimír           VRL7508   OOS TJ Spartak Vrchlabí  26:06   + 10:47
 25. Pavlík Mojmír            PDY8102   Běhej Poděbrady          27:50   + 12:31
     Žemla Tomáš              KAM7105   OK Kamenice               DISK          
     Ježowicz Roman           79X8000   Žižkovský tygři           DISK          
     Horák Pavel (Starosta)   VSP7305   USK Praha                 DISK          
     Václavek Jan             LPU7816   OK Lokomotiva Pardubice   DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H45 2.20 km, 2 m, 20 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Valík Luděk              AOP7101   Orientační Běh Opava     14:53          
  2. Hradecký Jaroslav        DOK6300   OK Doksy                 15:26   + 0:33 
  3. Vydra Ivan               CHA6600   OK Chrastava             15:34   + 0:41 
  4. Chaloupský David         PHK7103   OK 99 Hradec Králové     15:39   + 0:46 
  5. Baldrian Petr            PGP7203   SK Praga                 15:53   + 1:00 
  6. Vandas Luděk             VAM6601   OOB Vamberk              15:58   + 1:05 
  7. Šmelík Juraj             LCE6603   OOB TJ Slovan Luhačovic  15:59   + 1:06 
  8. Bejvl Jakub              LME7100   SK Los Mělník            16:39   + 1:46 
  9. Kolář Viktor             SHK7300   OK Slavia Hradec Králov  16:40   + 1:47 
 10. Vřešťál Jan              TUR7301   OOB TJ Turnov            16:52   + 1:59 
 11. Pipek Kamil              LPU7310   OK Lokomotiva Pardubice  17:15   + 2:22 
 12. Zuzánek Zdeněk           TJN5901   OOB TJ Tatran Jablonec   17:22   + 2:29 
 13. Kos Michal               SRK6802   SOOB Spartak Rychnov n.  17:39   + 2:46 
 14. Bílý Petr                LTP6805   OOB TJ Lokomotiva Tepli  17:52   + 2:59 
 15. Rachůnek Stanislav       SJI6801   OK Jihlava               18:01   + 3:08 
 16. Procházka Tomáš          LPU6503   OK Lokomotiva Pardubice  18:03   + 3:10 
 17. Novotný Dušan            TJN7002   OOB TJ Tatran Jablonec   18:30   + 3:37 
 18. Šabata Milan             SRK6901   SOOB Spartak Rychnov n.  18:36   + 3:43 
 19. Kubec Pavel              STB6601   TJ Stadion Nový Bor      18:51   + 3:58 
 20. Melichar Igor            PHK6504   OK 99 Hradec Králové     20:30   + 5:37 
 21. Bulíř Jiří               NER       NER                      20:33   + 5:40 
 22. Dohnálek Pavel           SHK7100   OK Slavia Hradec Králov  21:42   + 6:49 
 23. Zabořil Michal           JEN7101   OB Jenišovice            21:48   + 6:55 
 24. Sanna Roberto            DKP6703   Oddíl OB Kotlářka        22:47   + 7:54 
 25. Hanuš Pavel              LTU6501   OOB TJ Lokomotiva Trutn  22:53   + 8:00 
 26. Sehnal Tomáš             PDY6700   Běhej Poděbrady          26:46   + 11:53
     Karvánek Petr            BOR6600   OK Jiskra Nový Bor        DISK          
     Chvátil Jiří             PHK7200   OK 99 Hradec Králové      DISK          
     Skalka Michal            LTU6700   OOB TJ Lokomotiva Trutn   DISK          
     Mencl Miloslav           VSP6505   USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

H55 2.10 km, 2 m, 19 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Petr Josef               VLI6300   Slavia Liberec orientee  13:03          
  2. Švarc Jiří               TUR6204   OOB TJ Turnov            14:02   + 0:59 
  3. Krejčí Jaroslav          BOR6302   OK Jiskra Nový Bor       14:14   + 1:11 
  4. Korpas Jaroslav          LBM6113   TJ Lokomotiva Ingstav B  14:30   + 1:27 
  5. Prokop Lubomír           TRI6001   TJ TŽ Třinec             15:15   + 2:12 
  6. Betlach Miroslav         DKP6300   Oddíl OB Kotlářka        15:26   + 2:23 
  7. Roudný Václav            LPU6102   OK Lokomotiva Pardubice  15:54   + 2:51 
  8. Červinka Jaroslav        OKP5803   SK OK 24 Praha           16:02   + 2:59 
  9. Buriánek Jaromír         SCP4700   OK Sparta Praha          16:50   + 3:47 
 10. Bialožyt Miroslav        TRI5701   TJ TŽ Třinec             16:55   + 3:52 
 11. Grundman Martin          CHC5801   K.O.B. Choceň            17:48   + 4:45 
 12. Provazník Jiří           TUR5102   OOB TJ Turnov            17:49   + 4:46 
 13. Horák Petr               TJN5602   OOB TJ Tatran Jablonec   18:15   + 5:12 
 14. Světnický Alexandr       OOL6300   SK Haná orienteering     18:33   + 5:30 
 15. Vícha Vladimír           LPU5801   OK Lokomotiva Pardubice  19:19   + 6:16 
 16. Nentvich Lubomír         DOR5800   OK Dobříš                19:53   + 6:50 
 17. Čivrný Pavel             VRL6306   OOS TJ Spartak Vrchlabí  19:58   + 6:55 
 18. Svoboda Slavomír         SMB5801   SKOB Sig-Mat Mladá Bole  20:25   + 7:22 
 19. Klimpl Petr              LPU5401   OK Lokomotiva Pardubice  21:02   + 7:59 
 20. Malačka Milan            DKP6000   Oddíl OB Kotlářka        22:51   + 9:48 
 21. Ouška Jiří               DOR5700   OK Dobříš                25:52   + 12:49
 22. Novotný Miroslav         LPU5905   OK Lokomotiva Pardubice  28:50   + 15:47
     Kříž Pavel               PZR4800   UNITOP SKP Žďár nad Sáz   DISK          
  MS Randák Karel             VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí  14:52   + 1:49 
--------------------------------------------------------------------------------

H65 1.80 km, 2 m, 17 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Přinda Oldřich           VLI5101   Slavia Liberec orientee  12:24          
  2. Farář Jaroslav           VRL5002   OOS TJ Spartak Vrchlabí  14:34   + 2:10 
  3. Farář Václav             LPU5201   OK Lokomotiva Pardubice  14:48   + 2:24 
  4. Jurčák Karel             SOP5101   OOB TJ Slezan Opava      17:14   + 4:50 
  5. Novák Karel              NPA5001   SK LOB Nová Paka         21:34   + 9:10 
  6. Nosál Stanislav          LBE4600   TJ Lokomotiva Beroun     21:52   + 9:28 
  7. Bednařík Libor           VLI5200   Slavia Liberec orientee  24:40   + 12:16
  8. Tvrdek Vojtěch           TUR4949   OOB TJ Turnov            26:14   + 13:50
  9. Kolský Alexander         PGP5000   SK Praga                 26:40   + 14:16
--------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.90 km, 2 m, 15 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Hepnerová Tereza         SHK1150   OK Slavia Hradec Králov  22:28          
  2. Všetečková Dora          NER       NER                      23:03   + 0:35 
  3. Mišek Michal             KAM1300   OK Kamenice              24:34   + 2:06 
  4. Menšík Matouš            NER       NER                      25:03   + 2:35 
  5. Všetečková Stela         NER       NER                      25:36   + 3:08 
  6. Ženíšková Aranka         NER       NER                      26:18   + 3:50 
  7. Tomešová Evelína         SJC1150   Sportcentrum Jičín       26:39   + 4:11 
  8. Šubrtová Barbora         TAP1150   KOB Tretra Praha         26:59   + 4:31 
  9. Hálová Barbora           NER       NER                      27:46   + 5:18 
 10. Nayrinck Nina            VSP       USK Praha                28:09   + 5:41 
 11. Pavelec Daniel           NPA1101   SK LOB Nová Paka         30:26   + 7:58 
 12. Kalousová Adéla          EKP0950   VŠTJ Ekonom Praha        31:08   + 8:40 
 13. Mrázková Berta           SJC1151   Sportcentrum Jičín       32:28   + 10:00
 13. Mrázek Emil              SJC1300   Sportcentrum Jičín       32:28   + 10:00
 15. Ledinský Matěj           DKP0602   Oddíl OB Kotlářka        33:20   + 10:52
 16. Kalinová Lisa            SPC1158   SPORTICUS team           34:08   + 11:40
 17. Cupáková Anička          NER       NER                      34:14   + 11:46
 18. Dolečková Varonika       NER       NER                      34:32   + 12:04
 19. Pohlová Sandra           TAP1151   KOB Tretra Praha         34:46   + 12:18
 20. Dolečková Martinka       NER       NER                      34:55   + 12:27
 21. Lounek Alexandr          PDY1100   Běhej Poděbrady          35:46   + 13:18
 22. Kalina Oskar             SPC1502   SPORTICUS team           40:28   + 18:00
 23. Zahradník Eduard         SJC       Sportcentrum Jičín       46:19   + 23:51
 24. Zahradník Václav         SJC1200   Sportcentrum Jičín       46:21   + 23:53
 25. Jakubec Jan              NER       LPU OK Lokomotiva Pardu  48:05   + 25:37
 26. Preininger Matěj         DOB2015   KOB Dobruška             49:42   + 27:14
 27. Pachner Ota              CHA       OK Chrastava             50:42   + 28:14
 28. Věchet Šimon             NER       NER                      52:25   + 29:57
 29. Čonka Jindřich           NER       NER                      61:15   + 38:47
     Junek Kryštof            STH1201   SK Studenec               DISK          
     Fujáček Vojtěch          SJC1701   Sportcentrum Jičín        DISK          
--------------------------------------------------------------------------------

P 1.80 km, 2 m, 14 kontrol
--------------------------------------------------------------------------------
  1. Rusin Jan                BRU7601   Ulita-HOBRA Orienteerin  11:26          
  2. Barnatová Klára          ZBM0352   SK Žabovřesky Brno       11:40   + 0:14 
  3. Beier Petr               PDY7800   Běhej Poděbrady          12:03   + 0:37 
  4. Vytvar Prokop            NER       NER                      12:32   + 1:06 
  5. Křesťan Jan              NER       NER                      12:33   + 1:07 
  6. Šebelka Jan              VLI7506   Slavia Liberec orientee  12:41   + 1:15 
  7. Stehlík Miroslav         ZBM8208   SK Žabovřesky Brno       13:09   + 1:43 
  8. Tučková Dagmar           SPC8653   SPORTICUS team           13:31   + 2:05 
  9. Klimplová Zuzana         LPU8151   OK Lokomotiva Pardubice  13:34   + 2:08 
 10. Hrdina Antonín           ner       NER                      13:55   + 2:29 
 11. Petrilák Miroslav        DOR6600   OK Dobříš                14:02   + 2:36 
 12. Besedová Katka           PHK0351   OK 99 Hradec Králové     14:26   + 3:00 
 13. Šubrt Evžen              TAP8000   KOB Tretra Praha         14:43   + 3:17 
 14. Pokorná Marcela          ROU9199   SKOB Roudnice nad Labem  14:54   + 3:28 
 15. Šubrtová Věra            TAP8150   KOB Tretra Praha         14:55   + 3:29 
 16. Sedlatá Kateřina         CHC8951   K.O.B. Choceň            15:04   + 3:38 
 17. Hanč Jaroslav            VRL6702   OOS TJ Spartak Vrchlabí  15:18   + 3:52 
 18. Netrinck Noel            VSP7013   USK Praha                17:00   + 5:34 
 19. Drbohlav Zdeněk          NER       NER                      17:25   + 5:59 
 20. Král Martin              PDY8800   Běhej Poděbrady          18:20   + 6:54 
 20. Kosíková Helena          TUR6550   OOB TJ Turnov            18:20   + 6:54 
 22. Weberová Zuzana          PHK6961   OK 99 Hradec Králové     18:36   + 7:10 
 23. Kalousová Radka          EKP7550   VŠTJ Ekonom Praha        18:56   + 7:30 
 24. Dlasková Anna            DKP5350   Oddíl OB Kotlářka        18:59   + 7:33 
 24. Petrová Věra             VLI6251   Slavia Liberec orientee  18:59   + 7:33 
 26. Misha Perina             NER       NER                      19:14   + 7:48 
 27. Mišek Michal             KAM7202   OK Kamenice              19:58   + 8:32 
 28. Martyna Soroka           ner       NER                      20:05   + 8:39 
 29. Besta Radek              11C0800   Letci v akci             20:30   + 9:04 
 30. Peterková Viktorie       NER       NER                      20:32   + 9:06 
 31. Bernáková Tereza         NEr       NER                      20:49   + 9:23 
 32. Nožičková Alexandra      Ner       NER                      21:20   + 9:54 
 33. Trachtulcová Hana        NER       NER                      22:09   + 10:43
 34. Šubrt Ondřej             TAP0801   KOB Tretra Praha         22:56   + 11:30
 35. Svatoš Vladimír          NER       NER                      25:05   + 13:39
 36. Sodomka Jan              NER       NER                      25:16   + 13:50
 37. Tichá Pavlína            NER       NER                      26:25   + 14:59
 38. Nedomová Iva             PDY7851   Běhej Poděbrady          27:25   + 15:59
 39. Vaš Adam                 NER       NER                      28:38   + 17:12
 40. Nedoma David             PDY7300   Běhej Poděbrady          32:35   + 21:09
 41. Pavlíková Gábina         PDY7150   Běhej Poděbrady          38:09   + 26:43
 42. Bestová Tereza           37C0650   Bez registrace           46:58   + 35:32
     Slavkovský Milan         NER       NER                       DISK          
     Hamed Karim              NER       NER                       DISK          
     Nayrinck Noel            VSP7013   USK Praha                 DISK          
--------------------------------------------------------------------------------